4 jautājums

4 jautājums

Nosūtīja Ivo Burmeisters
Atbilžu skaits: 3

Sveiki,
Man ir mazs jautājums par tabulu, piemēram, ja es ierakstīju 68000 , bet atbilde ir 68 vai tad tā ir kļūda, ka es rakstu 68000? Tur jau ir rakstīts, ka atbilde jāuzraksta tūkstošos.
Jau rēķinot mēs no pārveidojot no miljoniem ejam uz tūkstošiem:)

Manuprāt, skaitļi ar nullēm arī var būt kā atbilde, jo nekur nav rakstīts, ka nevar lietot 0 , bet rakstīts, ka atbilde jāsniedz tūkstošos, kas šajā gadījumā ir tūkstoši.

Ar cieņu,

Ivo

Atbildot uz Ivo Burmeisters

Atbilde: 4 jautājums

Nosūtīja Miks Viesturs Austrums

Teikts, ka atbilde jāievada tūkstošos. 68 (tūkstoši) un 68000 (tūkstoši) nav viens un tas pats, līdz ar to nedomāju, ka vajadzētu ieskaitīt. (arī pirms olimpiādes pamācībā teikts, ka jāpievērš uzmanība tam, kādās mērvienībās prasa atbildi)

Atbildot uz Miks Viesturs Austrums

Atbilde: 4 jautājums

Nosūtīja Niks Raivis Deičmanis

Sveiki!

Ņemot vērā, ka bija doti miljoni un bija jāpārveido tūkstošos. Tad, manuprāt, tas ir diezgan nesaprotami. Raksti tūkstošos. Vienkārši netiek pareizi uztverts teksts.

Atbildot uz Niks Raivis Deičmanis

Atbilde: 4 jautājums

Nosūtīja Miks Viesturs Austrums
Citāts no rīkotāju atbildes:

"Atbilde: 4.jautājums

nosūtīja Uldis Klepers — trešdiena, 2017. gada 22. februāris, 17:30
 

Diemžēl šajā gadījumā nevarēsim palīdzēt. Ir jālāsa rūpīgi uzdevuma nosacījumi un prasītais. Tūkstoši jau bija doti..
Tavā gadījumā tie visi ir kļuvuši par miljoniem un mazajās salās tā būtu milzīga pārapdzīvotība ... kas ir aplami

Katrs priecātos, ja makā pēkšņi naudas zīmēm nāktu aiz pārskatīšanās trīs nullītes klāt :)"

http://skolas.lu.lv/mod/forum/discuss.php?d=998


Dotais ir miljonos, jā, bet prasīts ir tūkstošos. Salīdzinot ar fiziku, piemēram, arī var dot lielumus, piemēram, megahercos, bet likt atbildi izteikt, piemēram, hercos. Nekā nesaprotama tur nav, tikai kārtīgi jāizlasa uzdevums.