10.klases punkti--kļūdas?

10.klases punkti--kļūdas?

Nosūtīja Jiayi Liang
Atbilžu skaits: 6

man 19. jautājumā tikai ir 1 no 3, bet es izvēlējos 2 pareizus un tikai 1 nepareizu(kopā 3), tāpēc jābūt 2 punkti?


 32. jautājumā izvēlējos vienu pareizu un vienu nepareizu, bija jābūt 3 atbildes, bet vai tad nav 1 punkts nevis 0 punkts?(3-2=1)

  20.jautājumā izvēlējos 2 pareizus un 1 nepareizu, bija jābūt 4 atbildes, tad -2 sanāca 2 punkti nevis 1 punkts?(4-2=2)

  liels liels paldies!!!!


Atbildot uz Jiayi Liang

Atbilde: 10.klases punkti--kļūdas?

Nosūtīja Ēriks Vilunas
Jau citos ziņojumos bija paskaidrots, ka pa katru nepareizi atzīmēto atbildi tiek ņemts punkts nost. Citādi varētu atzīmēt visas atbildes un iegūt maksimālo punktu skaitu.
Atbildot uz Ēriks Vilunas

Atbilde: 10.klases punkti--kļūdas?

Nosūtīja Jiayi Liang

Bet es izvēlējos piemēram 1 nepareizu, pārējie 2 pareizi, taču noņēma nost 2 punktus?

Atbildot uz Jiayi Liang

Atbilde: 10.klases punkti--kļūdas?

Nosūtīja Ēriks Vilunas

Ja uzdevumā bija 3 pareizas atbildes, bet tu atzīmēji 2 pareizas un 1 nepareizu, tad tiek piešķirti 2 punkti par pareizām atbildēm, kā arī noņemts 1 punkts par nepareizi atbildēto.

Atbildot uz Jiayi Liang

Atbilde: 10.klases punkti--kļūdas?

Nosūtīja Anastasija Šļapina

Viss ir izlabots pareizi. 

19.jautājumā tu izvēlējies 2 pareizas atbildes, tātad tie ir 2 punkti. Bet tu atzīmēji arī nepareizu atbildi, par ko noņem 1 punktu. (2-1=1 punkts)

32.jautājumā tu izvēlējies vienu pareizu atbildi no 3 (+1 punkts), bet atzīmēji arī nepareizu (1-1=0 punkti). Tu atbildēji tikai vienu pareizu atbildi, kāpēc tu ieskaiti sev, ka esi atzīmējusi divas pareizas atbildes (3-3=0,jo 2 neatbildētas + viena nepareiza atbilde)?

20.jautājumā tieši tas pats, kas 32.jautājumā