1. daļa

1. daļa

Nosūtīja Viola Ivanova
Atbilžu skaits: 3

Cienījamie pedagogi!

Es esmu angļu valodas olimpiādes dalībniece. Diemžēl es nevarēju pieslēgties olimpiādei no mājas datora. Es zvanīju uz tehnisko daļu, bet tālruņu numuri bija aizņemti. Man bija jāskrien uz skolu, tur jau bija 2 meitenes ar tādu pašu problēmu. Kad man iedeva datoru, un man galu galā sanāca pieslēgties, notika kaut kas šausmīgs. klausīšanas daļā man neieslēdzās neviens audio vai video ieraksts. dažus punktus es saņēmu nejauši. Man bija liels uztraukums es jūtos bezpalīdzīgi. Izmantot "Examus" pirmo reizi olimpiādes laikā ir negodīgi attiecībā pret skolēniem. Būtu godīgi atļaut mums (skolēniem ar tādu problēmu) izpildīt to vēlreiz vai pieskaitīt visus punktus par 1. daļu.

Atbildot uz Viola Ivanova

Atbilde: 1. daļa

Nosūtīja Agnese Vovčenko
Labdien!
No 29.10. - 02.11.2021. olimpiādes dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt sava datora saderību un veikt izmēģinājuma testu (lai identificētu un novērstu problēmas, ja tādas ir), tāpat tika nosūtītas vadlīnijas par datortehnikas prasībām un kas jāievēro olimpiādes laikā. Dalībniekiem, kam bija problēmas ar pieslēgšanos 1.daļas uzdevumiem, lūdzam sūtīt savu pieteikumu uz info@832.visc.gov.lv.