10.klase (1.kurss tehnikumā) Nejauši pieļautas kļūdas

10.klase (1.kurss tehnikumā) Nejauši pieļautas kļūdas

Nosūtīja Ņikita Natans Krapivners
Atbilžu skaits: 1

Sveiki! Es risinot šo olimpiādi esmu pieļāvis 2 ļoti nejaušās kļūdas neuzmanību dēļ. Pirmājā lapā 5.uzdevumā, kūr bija jāatrod leņķisko paatrinājumu, es netišām esmu uzrakstījis nevis 1.23, bet 1.33, visi aprēķini man arī rādija kā tas paatrinājums ir 1.23 un arī iepriekšejos uzdevuma punktos man bija visi pareizi dati, lai izreķināt lenķisko paatrinājumu, un arī trešajā lapā 16.uzdevumā 4A es pats atnācu pie tā, kā tās trijstūris ir vienādmālu un a=2, jo visiem trījiem jaievēro tieši 2m distanci, lai viņi būtu miera stavoklī, es tā arī atzīmēju, bet man to ieskaitīja kā esmu izvēlējies to, kā a<2, tā kā šīm te uzdevumiem es uzskatu kā japieskaita punktus, es ļoti atvainojos par tādu nenosekošanu.... 

Atbildot uz Ņikita Natans Krapivners

Atbilde: 10.klase (1.kurss tehnikumā) Nejauši pieļautas kļūdas

Nosūtīja Kirils Surovovs
Olimpiādes žūrija pieņēma lēmumu ieskaitīt arī 1.33 kā pareizo atbildi uz 5. jautājumu, bet citu iemeslu dēļ (uzdevuma nosacījumu neviennozīmīgums). Savukārt par otro minēto punktu atbilde diemžēl ir negatīva: visos gadījumos pieņemts lēmums vērtēt tikai tos datus, kas ir ievadīti sistēmā.