6. jautājums(uzdevums) un 36.jautājums(uzdevums) 10.klase

6. jautājums(uzdevums) un 36.jautājums(uzdevums) 10.klase

Nosūtīja Vladislavs Sidorkins
Atbilžu skaits: 2

Labrīt! 

6. jautājumā man ir divas pareizas atbildes un viena nepareiza un man bija ieskaitīts 1 punkts un Jūs varat paaugstināt no 1 līdz 2 punktiem, jo ​​tika sniegtas 2 pareizas atbildes.

36.jautājumā mana viena atbilde sakrīt ar pareizo, bet parējas divas nav. Man bija ieskaitīts 0 punkti un Jūs varat paaugstināt no 0 līdz 1 punktam, jo ​​tika sniegta 1 pareiza atbilde.


Pielikums Screenshot_2020-02-05-09-44-30-164_com.android.chrome.jpg
Pielikums Screenshot_2020-02-05-09-45-39-125_com.android.chrome.jpg
Atbildot uz Vladislavs Sidorkins

Atbilde: 6. jautājums(uzdevums) un 36.jautājums(uzdevums) 10.klase

Nosūtīja Mairis Bērziņš
Sveiks! 

Šādi ir uzdevuma nosacījumi un pirms olimpiādes dotajā tekstā bija minēts, ka daudzizvēļu jautājumos par katru nepareizo atbildi punkti tiks atņemti. Ja tā nebūtu, tad skolēniem nekas neaizliegtu atzīmēt pilnīgi visas atbildes un saņent maksimālos punktus, pat ja puse no atbildēm ir nepareizi. 

Šādos uzdevumos labāk ir atbildēt tikai uz to, par ko esat pilnīgi drošs nevis minēt. 

Atbildot uz Vladislavs Sidorkins

Atbilde: 6. jautājums(uzdevums) un 36.jautājums(uzdevums) 10.klase

Nosūtīja Jānis Švirksts

Labvakar!

6. uzdevumā varēja izvēlēties starp 3 pareizām un 3 nepareizām atbildēm. Par pareizi atzīmētu atbildi varēja iegūt 1 punktu, par nepareizi izvēlētu - zaudēt 1 punktu. Jūs esat atzīmējis divas pareizas atbildes ( +2 punkti) un vienu nepareizu atbildi ( -1 punkts), tas kopā veido 1 punktu.

36. uzdevumā varēja izvēlēties starp 3 pareizām un 3 nepareizām atbildēm. Par pareizi atzīmētu atbildi varēja iegūt 1 punktu, par nepareizi izvēlētu - zaudēt 1 punktu. Jūs esat atzīmējis vienu pareizu atbildi ( +1 punkts) un divas nepareizas atbildes ( -2 punkti), tas kopā veido -1 (mīnus 1) punktu. Tomēr šāda gadījumā dalībnieks saņem nevis mīnus punktus, bet gan 0 punktus.

Cieņā Jānis Švirksts