Topic outline

 • Iepazīsti studiju procesu Latvijas Universitātē pasākumā „Studenta kurpēs 2021”

  SAISTĪBĀ AR ĀRKĀRTĒJO SITUĀCIJU VALSTĪ, PASĀKUMS "STUDENTA KURPĒS 2021" NOTIKS ATTĀLINĀTI.

  Pasākums "Studenta kurpēs" pulcē skolēnus no visas Latvijas, kuri vēlas iepazīt studiju procesu Latvijas Universitātē, vienu dienu kopā ar studentu piedaloties lekcijās, semināros un iepazīstot studiju dzīvi. Tā ir lieliska iespēja jauniešiem gūt priekšstatu par studiju procesu, studiju programmām un to saturu, mācībspēkiem un ārpus studiju aktivitātēm Universitātē.
  Saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, šobrīd studijas norisinās attālināti. Tādēļ arī pasākumā "Studenta kurpēs" skolēniem būs iespēja sekot studenta gaitām šajos netipiskajos apstākļos un ļaujot iepazīt studiju procesu un ikdienu, nodarbībām norisinoties online platformās.

  Neparastā formāta dēļ, pasākums šogad notiks divās kārtās:
  1. No 29. marta līdz 4. aprīlim students un skolēns īsteno pirmo tiešsaistes tikšanos, iepazīstoties un vienojoties par dalību attālinātajās nodarbībās.
  2. No 5. aprīļa līdz 2. maijam skolēns piedalās tiešsaistes lekcijās un semināros, uzzina visu interesējošo par studiju dzīvi un ārpusstudiju aktivitātēm.

  Reģistrēšanās studentiem notiek no 23. februāra līdz 7. martam.
  Reģistrēšanās skolēniem notiek no 8. līdz 21. martam.

  Aktīvi iesaisties, pamēģini, izvērtē iegūto informāciju un iespaidus! Pieņem lēmumu par sev piemērotākā izglītības ceļa izvēli!

 • Kā izveidot pieteikumu? Seko informācijai zemāk

 • Pieredze: Kā es iekāpu studenta kurpēs un kā skolēns iekāpa manējās!

 • Palīgs studiju programmas izvēlē