Fizikas 71. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2026


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Terēze Barkāne
2 Vendija Kokare
3 Nikola Meistere
4 Kristers Škapars
5 Veronika Smirnova
6 Amanda Zvilna

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Celmiņa
2 Kristaps Rancāns
3 Līva Razgale
4 Artūrs Eduards Vorps
5 Laura Zīmele

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Breča
2 Kalvis Kalniņš
3 Līva Marta Klibiķe
4 Kristers kraševskis
5 Mikus Sandis Matusevičs
6 Ritvars Miščenko
7 Marta Ragele
8 Emīls Strazdiņš
9 Markuss Zujevs

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Ivo Riekstiņš
2 Damīrs Zariņš
3 Timofejs Žiromskis


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Aizups
2 Martins Blauvs
3 Artūrs Gailišs

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Pakalns

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Brahmanis

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Broks
2 Daniels Millers
3 Ance Rutka

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Katerīna Ruņģe

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lotārs Jānis Dzenža
2 Krista Marta Kundrate
3 Adrians Vīķelis


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Būdniece
2 Agija Grantiņa
3 Līna Ivanova
4 Lineta Kopāne
5 Laura Kopāne
6 Dana Romanova
7 Evita Salmane
8 Ella Šļakota
9 Viktorija Supe
10 Andris Žvirblis

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Šeila Aleksejeva
2 Lauris Logins
3 Ketija Rakstiņa
4 Kristīne Zelča

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Signe Grigule
2 Lauris Jauntēvs
3 Ričards Ķirsons
4 Renāte Ločmele
5 Viesturs Supe
6 Vitālijs Vasiļjevs

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bisenieks
2 Kitija Keiša
3 Una Kuģeniece
4 Jurģis Milaknis
5 Reinis Niedra
6 Emīls Plušs
7 Artūrs Supe
8 Gustavs Vanags


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Hardijs Dervins
2 Kate Esīte
3 Keita Kondore
4 Pāvels Seredickis

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Ksenija Auniņa
2 Nikolass Jansons
3 Patrīcija Mediņa
4 Gustavs Pļevoks
5 Rihards Rācenājs

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikija Anspoka
2 Matīss Čakšs
3 Markuss Jākobsons
4 Emīls Upenieks

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Barkovskis
2 Līga Gile


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Alksnīte
2 Marta Antonova
3 Elizabete Greta Auziņa
4 Rihards Bogdanovs
5 Estere Briede
6 Amēlija Čeiča
7 Mārtiņš Driba
8 Kārlis Driba
9 Kristers Kubliņš
10 Katrīna Anna Pelša
11 Aleksa Volkova

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivo Groza
2 Aleksis Ķirsis
3 Gustavs Smilga
4 Ralfs Trofimovs
5 Evelīna Vietniece

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Dāvids Bieziņš
2 Patriks Jaansalu
3 Kārlis Kide
4 Līva Krēgere
5 Vineta Krūmiņa
6 Patrīcija Oberte
7 Viesturs Romka
8 Ance Valnere

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Beatrise Baijere
3 Alexander Boytsov
4 Aigars Mozumačs
5 Viktorija Vildiņa
6 Rūdolfs Zvejs


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oļegs Grustāns
2 Armands Rokjāns

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marts Vilcāns

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Putāne

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edmunds Lukaševičs


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Batņa
2 Marija Bolotņikova
3 Nikolajs Breļs
4 Antonijs Dacjuks
5 Toms Danovskis
6 Konstantīns Deņisovs
7 Jānis Drelings
8 Ksenija Gagarina
9 Ivans Ivanovs
10 Irēna Jasvina
11 Nikita Jeļeckis
12 Artūrs Jirgensons
13 Santa Juhneviča
14 Šelamovs Kirils
15 Aleksandrs Kiseļovs
16 Karīna Komrakova
17 Aleksandrs Koževņikovs
18 Vasilijs Lukašonoks
19 Jānis Meškovskis
20 Katrīna Eva Millere
21 Sandis Minkevičs
22 Vitālijs Papšs
23 Svjatoslavs Sergejevs
24 Valērija Siņakova
25 Sofija Soņina
26 Ņikita Spriņgis
27 Romāns Streļčuks
28 Daniela Strode
29 Ņikita Trošičevs
30 Aleksandrs Varakuta
31 Antons Veļičko
32 Vjačeslavs Višņevskis
33 Daniels Volkovs
34 Iļja Zilis
35 Aleksandrs Ziļs
36 Artjoms Zobņins
37 Vadims Žunda
38 Violeta Žusele

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Baklažanovs
2 Aleksandrs Bulanovs
3 Karolīna Cvetkova
4 Artjoms Dimitrijevs
5 Anastasija Domaševa
6 Artjoms Gojs
7 Elīna Gončaronoka
8 Valērija Gorbenko
9 Jeļizaveta Gorina
10 Aleksandrs Ivanča
11 Jekaterīna Ivanova
12 Artis Januškevičs
13 Jūlija Kirčenko
14 Maksims Kirillovs
15 Daniels Skots Lavs
16 Kirils Maksimovs
17 Solvita Maļina
18 Daria Malysheva
19 Endija Laura Millere
20 Aleksandra Misļina
21 Sofja Murdasova
22 Andrejs Piļščikovs
23 Armands Preilis
24 Ervīns Stūrītis
25 Gunārs Užulis
26 Eduards Vaidaševičs
27 Mārtiņš Vaikuls
28 Ēvalds Viguls
29 Edgars Ževnerovičs
30 Ņikita Zirjanovs
31 Imants Zvīdris

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāniels Abramenko
2 Kirils Aleksejevs
3 Ņikita Aleksejevs
4 Maksims Antonovs
5 Arnita Bernāne
6 Rita Brauna
7 Dimitrijs Čuprovs
8 Marija Elksniņa
9 Sofja Golubeva
10 Paula Hanzena
11 Vladislavs Hmeļnickis
12 Vladislavs Jacina
13 Laura Jonāne
14 Iļja Krasavins
15 Artūrs Kudeika
16 Artemijs Kuzņecovs
17 Ēriks Lapkovskis
18 Viktorija Makoviča
19 Rolands Morozs
20 Kaspars Mukāns
21 Anastasija Paškeviča
22 Nellija Pfafrode
23 Ērika Plopa
24 Jeļizaveta Sivačova
25 Marija Smirnova
26 Daniels Smuļko
27 Valters Soms
28 Ņikita Vasiļjevs
29 Antons Vavilovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Andrejeva
2 Armands Ceruks
3 Māris Dortiņš
4 Ervīns Dunskis
5 Edvīns Gorniks
6 Aleksejs Ivanovs
7 Maksims Jarinovskis
8 Aļģerts Kligulis
9 Natalija Koreņevska
10 Karina Korenika
11 Artjoms Meļihovs
12 Viktors Nikolajevs
13 Ņikita Platonovs
14 Gļebs Vasiļevskis
15 Aleksandrs Zabarovskis


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jasmīna Paškauska
2 Kristiāns Ridus
3 Agnete Saule
4 Alīna Zaiceva
5 Valērija Zarovska

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Astra Mazpreciniece
2 Ieva Vācere
3 Anastasija Varmahovska

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča
2 Edijs Mezits


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivo Āboliņš
2 Aigars Dāvis Dailide
3 Intars Ilgsalietis
4 Dāvids Klucis
5 Linda Kokoreviča
6 Emīlija Mia Kundrate

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Beča
2 Rolands Blūms
3 Raivo Bukovskis
4 Daniela Buliņa
5 Rolands Cīrulis
6 Valdis Golubevs
7 Māris Jermacāns
8 Loreta Kalniņa
9 Ilmārs Lapkovskis
10 Kristofers Viljams Mazūrs
11 Elisa Mūrniece
12 Elīze Keita Ozoliņa
13 Kristers Pendriks
14 Dārta Putne
15 Endijs Vanags
16 Emīls Vīksniņš

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Rainers Biezais
3 Atis Breds
4 Ričards Didriksons
5 Markuss Daniels Jauntirāns
6 Diāna Krasiļņikova
7 Vanesa Vajevska

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Belova
2 Haralds Bikše
3 Andris Gargurnis
4 Ilvars Ilgsalietis
5 Ainārs Lapkovskis
6 Lauris Lapsa
7 Linards Reinis Rozītis
8 Rinalds Skopāns


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darjana Balaša
2 Renāts Oļehnovičs
3 Henrijs Pļaviņš
4 Katrīna Polenca
5 Elīza Stoķe

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Bogdanoviča
2 Edijs Ūdris
3 Līva Vasiljeva

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Druviņa
2 Edijs Ilvess
3 Daniels Spalis
4 Estere Stepanoviča-Monkeviča

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Gustavs Riekstiņs
3 Filips Rozners


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Anča
2 Oskars Basovs
3 Sanija Betkere
4 Matīss Čikuts
5 Paula Eglīte
6 Rihards Gailums
7 Edgars Juškevics
8 Rihards Rauls Konopeckis
9 Artūrs Krastiņš
10 Kristers Novikovs
11 Artūrs Pavlovs
12 Dāvis Romanovskis
13 Tomass Rusiņš
14 Donats Urtāns
15 Artūrs Vaivods
16 Uvis Virsnītis
17 Kristaps Zvaigzne

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arturs Bernāns
2 Rinalds Kaders
3 Anastasija Kovaļenko
4 Nikita Lavigins
5 Loreta Meikšāne
6 Diāna Mierture
7 Samanta Nesterenko
8 Dana Šidlovska
9 Oļesja Stankeviča

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Čakstiņš
2 Krista Fadejeva
3 Ralfs Jakovļevs
4 Linda Luksteniece
5 Anta Narkevičina
6 Klinta Narkevičina
7 Kristaps Ostrovskis
8 Kristaps Silavs
9 Signe Zaķe
10 Laura Zeņina

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Pikure
2 Ralfs Rubenis
3 Rihards Zvaigzne


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Donga
2 Marija Karasenko
3 Kristers Kaupiņš
4 Rihards Sluckis
5 Jānis Vaškevics
6 Ella Luīze Zarāne
7 Elīza Zeltiņa

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Oglīte

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Briks-Dravnieks
2 Lauris Cimermanis
3 Megija Stepanova


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Čeremisins
2 Jurģis Debners
3 Amanda Foigta
4 Madara Liene Gaile
5 Aigars Gerasimčiks
6 Daniils Gladkihs
7 Kirils Koļesņikovs
8 Laura Leoho
9 Armands Livandovskis
10 Jegors Lukaševičs
11 Kristiāns Malbārds
12 Estere Pikša
13 Marks Potriks
14 Germans Prudivus
15 Eduards Robežnieks
16 Aleksis Mikus Vaicjanoks

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matvejs Aleksejevs
2 Sofja Arhipenko
3 Nikolajs Fedotovs
4 Dāvids Jurčenko
5 Paula Ķirse
6 Dmitrijs Komašilo
7 Paula Leite
8 Denija Lujāna
9 Marts Mihailovs
10 Agate Seržante
11 Elizabete Silava
12 Dāniels Zandersons
13 Haralds Zvidriņš

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Auniņš
2 Deniss Bondars
3 Delfīna Busigina
4 Mārtiņš Dunajevs
5 Alise Gatiņa
6 Agnese Kalniņa
7 Diāna Krūmiņa
8 Markuss Laizāns
9 Niks Rūdolfs Neija
10 Daniels Ribalko
11 Alise Rimkēviča
12 Monta Anna Rudmieze
13 Krišjānis Štelmahers
14 Alekss Verškovs
15 Elīza Viekale-Gasjūne
16 Kārlis Krišjānis Zakrepskis
17 Arvis Židkovs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Benķe
2 Arvis Bergs
3 Krists Kristaps Dūda
4 Uvis Oskars Fedorjans
5 Toms Gelmanis
6 Demids Kaidalovs
7 Edijs Kristaps
8 Maksims Kuzmenko
9 Atis Laksis
10 Emija Ļetko
11 Edgars Mačuks
12 Daniela Migunova
13 Kaspars Pabērzs
14 Rihards Pauniņš
15 Dāniels Prikņa
16 Roberts Ralfs Vārslavs
17 Nikita Žukovs


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Āboliņš
2 Anete Ārmane
3 Alans Čačiks
4 Kristīne Čvikova
5 Emīlija Elizabete Jonas
6 Emīls Kazakevičs
7 Toms Krasts
8 Frederiks Rūdolfs Kronbergs
9 Anna Estere Rubule
10 Dmitrijs Tolstihs
11 Nikola Zorgevica

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Didža
2 Jana Dreijere
3 Kristians Kalnpurs
4 Georgijs Kuļibaba
5 Matīss Ričards Melngailis
6 Adriana Zeltiņa

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Krastiņš
2 Mikaels Mihaeljans
3 Markuss Neimanis
4 Ērika Steba
5 Marts Matīss Suveizda
6 Kaspars Vēveris
7 Sofija Viļenska

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Anda Austruma
2 Sofija Barone
3 Aiga Diļevka
4 Anton Dronov
5 Laura Laugale
6 Ance Nonberga
7 Nils Reisners
8 Elīna Māra Zāle


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Robins Valters

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilja Pretkels

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Rence

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Lepse
2 Rūta Liepa
3 Evelīna Mileika


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gundega Beķere
2 Una Bērziņa
3 Laila Bicāla
4 Denija Krūmiņa
5 Linards Lukss
6 Ralfs Striķis

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Ērgle
2 Alise Krūmiņa
3 Edīte Visocka

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Daugavietis
2 Una Gadzāne
3 Evelīna Paula Ķerķe
4 Daniels Laurinavičs

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Matušonoka


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lolita Buko
2 Nikoļa Lebedeva
3 Ivars Ovčinko
4 Dāniels Pavlovičs

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Baranovskis
2 Reinis Vigulis

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Andžāne
2 Viesturs Andžāns
3 Raimonds Eisaks
4 Ervīns Jakovelis
5 Ņikita Šaļtis
6 Igors Sorogovecs
7 Guntis Ungurs

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karims Klimanis
2 Jevgēnijs Locs


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Berķis
2 Sendija Grīniņa
3 Aigars Jēkabsons
4 Sabīne Ozollapa
5 Mārtiņš Peniķis
6 Nika Plivča
7 Laine Porgaile
8 Renāte Treimane

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Florentine
2 Katrīna Kiričenko
3 Kalvis Mednieks
4 Alise Paškovska
5 Raiens Smirnovs
6 Agnija Paula Zvingule

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irita Blumberga
2 Mārsija Ieva Jurēvica
3 Ralfs Pīpītis
4 Artis Madars Rancāns
5 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Bilans
2 Toms Gluškovs
3 Betija Grabovske
4 Samanta Santa Gruntiņa
5 Sintija Kārkliņa
6 Renārs Mednieks
7 Adrians Šefanovskis
8 Aksels Agris Vēvers


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Čaure
2 Ģirts Fromanis
3 Kristofers Knapšis
4 Daniela Amanda Kņūta
5 Anna Marija Mackare
6 Paula Muceniece
7 Madara Rēdere
8 Verners Valters Skrastiņš
9 Sandija Stalta
10 Eduards Edgars Svars
11 Evelīna Vanaga

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Isakovs
2 Evelīna Jansone
3 Daniels Jānis Jurjevs
4 Mārcis Kalējs
5 Emīls Pētersons
6 Jānis Arvis Rubezis
7 Sondra Stalta

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Ieva Bērziņa
3 Gustavs Einis
4 Gusts Roģis
5 Raiens Ronis
6 Niklāvs Tauriņš
7 Laura Vecbaštika

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Laura Balode
3 Anda Brauna
4 Sergejs Guļtjajevs
5 Kristers Kanders
6 Elizabete Lendele
7 Katrīna Anna Ozoliņa
8 Roberts Šīmanis
9 Anna Troika


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 EVELĪNA GUNITA BUMBIERE
2 Roberts Būmeistars
3 Iļja Karpovs
4 Konstantins Korjukins
5 RIHARDS KOVAĻSKIS
6 ANETE KUPČA
7 KSENDIJA MIHELSONE
8 Ieva Poškus
9 Markuss Tomass Saule
10 Lauris Siksna
11 Ričards Tomsons
12 Kristers Tomsons
13 Emīls Vizulis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Alise Auza
2 Nikita Bulavkin
3 Marks Dvojeglazovs
4 Pēteris Džeriņš
5 Dženifera Eļbe
6 Alise Fiļipova
7 Krista Jansone
8 Ralfs Laukagals
9 Anastasija Lobza
10 Elizabete Mazure
11 Tatjana Oļeičenko
12 Rugile Sadauskaite
13 Rihards Sermulis
14 Anastasija Simajeva
15 Sebastians Šmits
16 Laura Stalidzāne

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Sergejs Afanasjevs
2 Loreta Aleksejeva
3 Līva Freimane
4 Toms Jaunzems
5 Gabriela Ķirse
6 Keita Laimiņa
7 Edvards Miezītis
8 Anastasija Rižkova
9 Danas Skujiņš
10 Emīls Sudmalis
11 Markuss Ukstiņš
12 Eliass Pāvils Valcis
13 Victoria Vidiburskis
14 Aleksandrs Vizins
15 Marta Zamarīte
16 Annija Zomerfelde
17 Rebeka Zvirbule

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Bergs
2 Markuss Bumbu
3 Raimonds Čudars
4 Artis Gailis
5 Valts Kālis
6 Mārtiņš Leimants
7 Māris Mokšins
8 Vjačeslavs Naņaks
9 Kirils Podgaļskis
10 Julians Sehins
11 Kristiāns Timbra
12 Roberts Zeļģis


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Lapiņš
2 Regnārs Nerips
3 Jurģis Puriņš
4 Dāvis Reinis
5 Rinalds Runcis
6 Māris Kristaps Strazdiņš

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Bendrāts


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Bogdanovičs
2 Ints Kārlis Ezerkalns
3 Megija Grakoļska
4 Zane Justīne Jasinska
5 Daniels Jānis Pastars
6 Ingus Purmals
7 Elīza Repkova
8 Denis Sproģis
9 Kristijans Vēveris

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Viviāna Cirse
2 Eliass Orlovs
3 Artjoms Raņņijs

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivonna Brūvere
2 Emīls Linards
3 Viesturs Lūsis
4 Raitis Ormanis
5 Ksenija Pavlova
6 Jānis Sproģis
7 Ingus Vaņins

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Pabērza
2 Vladislavs Savenko
3 Diāna Žuromska


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arīna Antoškāne
2 Karīna Bļasāne
3 Madara Bondare
4 Katrīne Cirska
5 Jana Dolgiļeviča
6 Līga Kravčenko
7 Amanda Leščinska
8 Jana Merkulova
9 Sintija Ruskule
10 Inta Seimuškina
11 Zane Šicāne
12 Arnis Šroms
13 Unda Streļča
14 Elza Strode
15 Antra Toporkova
16 Nikole Voitkeviča

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanda Augustova
2 Jānis Burmeisters
3 Sanita Daliba
4 Samanta Daugule
5 Nils Dobrovoļskis
6 Iļja Jegorovs
7 Nikita Kaseckis
8 Ariadne Moisejenoka
9 Imants Vancāns
10 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Laura Kivle
4 Rinalds Kudlāns
5 Germans Lapšovs
6 Paula Molodavčenko
7 Katrīna Pozņakova

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Blaua
2 Dairis Brilis
3 Aigars Ciganskis
4 Vladislava Dikalova
5 Jūlija Grigāne
6 Albīne Hlopņicka
7 Kristaps Missa
8 Šarlote Lorija Nagle
9 Nikolajs Subotins
10 Signija Voite


Madonas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Jermacāns
2 Kristiāns Kokars
3 Renārs Minkevičs
4 Aleksandrs Ozoliņš
5 Viesturs Šēnbergs
6 Rainers Upenieks
7 Kristaps Vilks

Madonas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Martiss Boika
2 Amanda Ikauniece
3 Toms Kalniņš
4 Lauris Kaparkalējs
5 Kristaps Kostukevičs
6 Jānis Nemirskis
7 Gustavs Sināts
8 Anete Tropa

Madonas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Dāvis Gaiziņš
4 Elīna Mālniece
5 Jevgenijs Pigožņa
6 Edvards Rudzītis
7 Edijs Skuja
8 Mārcis Sniķis

Madonas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Dagnis Dieriņš
2 Kārlis Gailums
3 Karīna Kalniņa
4 Dāvis Palieks


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Andersons
2 Hugo Āriņš
3 Amanda Žaklīna Asmaite
4 Undīne Dzene
5 Arturs Dzenis
6 Gustavs Krišs Grandāns
7 Deniss Ignatjevs
8 Līga Jermacāne
9 Ņikita Kiseļovs
10 Ivars Melnis
11 Jaroslavs Monastirskis
12 Nauris Nutovcevs
13 Marks Popkovs
14 Pēteris Rozēns
15 Aigars Rutks
16 Amanda Saulīte
17 Šons Ričards Šmits
18 Maksims Timohins
19 Hugo Viļumsons
20 Justīne Zīmele

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Voldemārs Augšpuls
2 Angelīna Bindere
3 Īrisa Brička
4 Mārtiņš Eiduks
5 Roberts Jēkabsons
6 Kitija Jeršova
7 Matīss Kļaviņš
8 Tīna Kurpniece
9 Ance Latiša
10 Sanija Livčāne
11 Gustavs Rolands Ražinskis
12 Regnārs Skujiņš
13 Ilgonis Vēzis

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Atars
2 Maria Atme
3 Kārlis Gudris
4 Marks Kiseļovs
5 Līna Evelīna Krūkle
6 Adriana Puncule
7 Ričards Varens
8 Zlata Zainagutdinova
9 Lelde Zīlmane

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Balule
2 Daniela Grigorjeva
3 Evelīna Grīvīte
4 Mareks Kristiāns Grizāns
5 Žanis Kalniņš
6 Klāvs Kaspars
7 Artūrs Tomass Kostiļevs
8 Elīna Krastiņa
9 Oskars Linkums
10 Kaspars Mazurs
11 Sandis Ozoliņš
12 Iļja Palagins
13 Elīza Ramona Rence
14 Ralfs Romans
15 Edvards Gabriels Spila
16 Una Lote Vītoliņa
17 Niklāvs Dmitrijs Zibailo


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ritvars Bērziņš
2 Anrijs Freimanis
3 Tomass Galvāns
4 Elizabete Ģērmane
5 Ingars Jēkabsons
6 Krista Kristiāna Kalve
7 Deniss Pilipivs
8 KARINA POPOVA
9 Jānis Reinis Reinsons
10 Emīls Rasmuss Sadovskis
11 Amanda Salimgarejeva
12 Ričards Štrauss
13 Anete Luīze Zaļā
14 Dmitrijs Zeļenkovs

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinhards Viesturs Dikmanis
2 Ieva Gobiņa
3 MIKHAIL KOCHERZHENKO
4 Mārtiņš Lejiņš
5 Roberts Mežals
6 Vladislav Smirnov
7 Mārtiņš Spruls
8 Kitija Stanke
9 Dāvis Zvīgulis

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raimonds Andris Augulis
2 Valters Pēteris Bāns
3 Rihards Brīnums
4 Ģirts Robijs Ģederts
5 Kārlis Junkers
6 Lauris Maļinovskis
7 Veronika Musijaka
8 Matīss Otisons
9 Elīna Petruņko
10 Alberts Plūcis
11 Alekss Pugejs
12 Reinis Ričards Ramis
13 Kristiāna Rupeika
14 Krišjānis Saliņš
15 Toms Šķerbergs
16 Andis Kārlis Veinbergs
17 Dans Kristiāns Vilinskis

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Diura
2 Ernests Ritvars Grava
3 Gusts Gustavs Grīnbergs
4 Osvalds Mežulis
5 Imants Mieriņš
6 Krišjānis Salenieks
7 Pēteris Šlosbergs


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Anspoka
2 Ieva Apšiniece
3 Matīss Bečs
4 Dāvis Bečs
5 Laine Līga Elste
6 Viktorija Isajeva
7 Sofja Kirillova
8 Ernests Lazdāns
9 Viktorija Nagle
10 Aleksandrs Rukmans
11 Zane Sirmā
12 Ritvars Sirmais
13 Eduards Skutelis
14 Gints Šņepsts
15 Liāna Usāne

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bečs
2 Katrīna Jaundzema
3 Agnija Jemeļjanova
4 Anastasija Krohmaļuka
5 Marta Lazdāne
6 Emīls Verčinskis
7 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilva Juhneviča
2 Dinārs Kemzāns
3 Juris Kokins
4 Aivis Krūmiņš
5 Raivis Luriņš
6 Ieva Poplavska
7 Ernests Pūga
8 Ričards Švābe
9 ARTJOMS VASIĻJEVS

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Grigule
2 Rinalds Ivanovs
3 Andrejs Ločs
4 Intars Matisāns
5 Jadviga Mežniece
6 Dominiks Mežnieks
7 Kristians Plots
8 Solvita Ragauša


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Bebriša
2 Māris Dembovskis
3 Gunta Kroiča
4 Daniels Mošerenoks

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Ameļčenkova
2 Andris Geduss
3 Reinis Pēteris Jurāns
4 Viktorija Lukiša
5 Alise Mazure
6 Dairis Mivreniks
7 Ralfs Namsons
8 Daniils Petrovs
9 Sintija Elizabete Ratnika
10 Nataļja Saško
11 Daniels Stepiņš

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Dimzulis
2 Rolands Laizāns
3 Āris Rancāns
4 Nika Ribakova
5 Artis Salmiņš
6 Emīls Šmits
7 Edvards Štekels
8 Dagne Tuče

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Jermaks
2 Aleksejs Kardjalis
3 Matīss Jāzeps Ūsāns
4 Kate Katarīna Vinogradova


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Benislavskis
2 Iļja Čaplinskis
3 Ņikita Fadejevs
4 Rodrigo Jugans
5 Anastasija Kizika
6 Timurs Kuzmins
7 Oļegs Mihailovs
8 Annemarija Oļševska
9 Sabīne Škutāne
10 Lāsma Smeile
11 Kristīne Svikle
12 Karina Tuča
13 Valērijs Višķers
14 Amanda Žebracka

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ritvars Adijāns
2 Linards Gaiduļs
3 Haralds Poišs

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Adamovičs
2 Matvejs Aitovs
3 Rolands Barkāns
4 Toms Brēdiķis
5 Sandis Bulduris
6 Aleksandra Jurčenoka
7 Vladislavs Karziņins
8 Dāvis Klomāns
9 Ilana Lovčinovska
10 Nika Motina
11 Pāvels Narica
12 Marija Paulāne
13 Antons Petrovs
14 Emīls Provejs
15 Egīls Runčs
16 Kārlis Rupainis
17 Renārs Saukāns
18 Juris Siliņš
19 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniils Buinickis
2 Viktorija Guščina
3 Nikita Petrovs
4 Einars Rindžs
5 Dāvids Vanags


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Baitaļuks
2 Ella Bandere
3 Marija Berdigāne
4 Alise Brizgo
5 Margarita Daina Burša
6 Vadims Cvetkovs
7 Agate Dosberga
8 Gustavs Eduards Ernestsons
9 Elīna Folkmane
10 Olga Fomičeva
11 Rūdis Freipičs
12 Gļebs Frišs
13 Dzintis Gatis Gaujenieks
14 Marlēna Marta Gavare
15 Gustavs Ģēģeris
16 Nikolaijs Govrovs
17 Nora Sofija Grīva
18 Varvara Gromova
19 Miks Henrijs Hincenbergs
20 Voicehs Rafaels Ivanovskis
21 Marija Jankova
22 Jānis Helvijs Jaunzems
23 Mihails Jekateriņins Jekateriņins
24 Evelīna Jūlmane
25 Roberts Jurkevičs
26 Heilija Laima Keirāne
27 Māra Ķeze
28 Davids Keziks
29 Darja Kopovaja
30 Georgijs Korelovs
31 Nadežda Kraveca
32 Veronika Lohmanova
33 Uldis Maskavs
34 Rinards Melnis
35 Aleksejs Oglobļins
36 Anna Ozoliņa
37 Stanislavs Pesterņikovs
38 Ramona Poreitere
39 Juris Pūriņš
40 Kristīne Reikmane
41 Ilya Reutin
42 Patriks Gustavs Rinkevičs
43 Arsenijs Ščadilovs
44 Iļja Niks Stoligvo
45 Elza Strumpe
46 Naomi Šuļkina
47 Aleksandrs Vjaters
48 Elīza Kristiāna Zaļmeža-Grīnvalde
49 Patriks Žilins
50 Sebastians Žudiē

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Bahšteins
2 Signe Banga
3 Edīte Baune
4 Rūdis Bērziņš
5 Andrejs Bistrovs
6 Dāvids Bižāns
7 Andrejs Bogdanovs
8 Andrejs Borodajevs
9 Madara Brasava
10 Anna Čivčiša
11 Jēkabs Čudars
12 Aleksandra Dubovska
13 Stanislavs Dubrovskis
14 Emīls Džarcāns
15 Rehafa El Rekabija
16 Beatriče Elsta
17 Melita Freiberga
18 Jēkabs Gritāns
19 Dārta Grīvane
20 Aleksejs Gutenko
21 Ernests Pēteris Jansons
22 Emīls Kivlinieks
23 Evelīna Klusa
24 Evelīna Kolīte
25 Ivars Kraulis
26 Matīss Kristiņš
27 Sebastians Krols
28 Segejs Kudinovs
29 Agneta Labalaika
30 Emili Lele
31 Kristians Lelis
32 Alans Lembergs
33 Laura Lukašaņeca
34 Nikita Lukašins
35 Elizabete Matule
36 Līva Mazure
37 Sofija Nagibina
38 Nikita Orlovs
39 Toms Ozoliņš
40 Ivan Panfilovich
41 Markuss Paršans
42 Miķelis Fricis Pastors
43 Amanda Pauzere
44 Oļegs Petrenko
45 Kristaps Pluto
46 Arturs Pochverija
47 Nauris Prikšāns
48 Sindija Remese
49 Samsons Rostovs
50 Alberts Roze
51 Aleksandrs Sautkins
52 Darja Savčenko
53 Andris Sēlis
54 Vladislavs Seļivjorstovs
55 Margus Smotrovs
56 Dzintars Jēkabs Spīčs
57 Linda Stalidzāne
58 Mārtiņš Staņko
59 Jēkabs Staņko
60 Nestors Starostins
61 Jānis Stepanovs
62 Rolans Stepanovs
63 Markuss Streikišs
64 Aleksejs Tabunovs
65 Katrīne Anna Tiltiņa
66 Diana Treimane
67 Lūkass Ulmanis
68 Jūlija Vaikute
69 Glafira Zavjalova

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Akopjana
2 Izabella Alesandra Ali
3 Reinis Andersons
4 Jānis Auzāns
5 Alberts Bilzēns
6 Daniels Birmans
7 Ralfs Arvīds Brutāns
8 Artūrs Zenons Bunkas
9 Roberts Darkevics
10 Elgars Dobelis
11 Valērija Drača
12 Madara Inita Drukaļska
13 Kristaps Guntis Drunka
14 Voldemārs Andrejs Dubults
15 Marta Ance Dzelve
16 Emīls Dzintars
17 Agnese Ēlerte
18 Ernests Fedoreks
19 Deniss Fjodorovs
20 Mikus Jānis Gailis
21 Emīls Grims
22 Aleksandrs Ivaņičkins
23 Polina Ivanova
24 Daniils Jarmonovs
25 Laura Jērāne
26 Krišjānis Kaijaks
27 Kristofers Kalniņš
28 Rasa Katrīna Karnīte
29 Rūdis Katkevičs
30 Gustavs Kavacs
31 Markuss Gustavs Ķēniņš
32 Nikita Kezins
33 Rasma Sandra Knipše
34 Milana Komisarova
35 Valters Kustavus
36 Maxim Kuzmichev
37 Ņikita Larionovs
38 Lauris Leimanis
39 Rūdolfs Lepa
40 Pēteris Leveika
41 Maksims Libensons
42 Marta Liedskalniņa
43 Artūrs Ļipatovs
44 Ričards Liškovskis
45 Anna Markeviča
46 Lorenss Martinsons
47 Heinrihs Meilerts
48 Gvido Miezers
49 Amālija Mirzojane
50 Helēna Ose
51 Roberts Ozoliņš
52 Kims Georgs Pavlovs
53 Rauls Poļs
54 Agate Priedīte
55 Katrīna Pūpola
56 Oskars Putāns
57 Elizabete Anna Ramane
58 Valters Ribickis
59 Rostislavs Rostovskis
60 Reinis Salaks
61 Krista Katrīna Saldovere
62 Hugo Seleckis
63 Vladimirs Serovs
64 Rūta Siliņa
65 Šarlote Simsone
66 Renārs Šķesteris
67 Pāvels Soročenko
68 Jevgeņijs Stadņiks
69 Luīze Lote Štrause
70 Sintija Strazdiņa
71 Eduards Teteris
72 Evelīna Trūpa
73 Jans Van Der Steins
74 Olivers Vasiļevskis
75 Alise Vīķele
76 Kristiāns Vinters
77 Ūlavs Vītols
78 Kirills Zaharovs
79 Matīss Zicāns
80 Marta Zīle
81 Alberts Zitmanis
82 Reinis Zonenbergs
83 Haralds Zvejnieks

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Agapovs
2 Artūrs Aizstrauts
3 Dāvids Andersons
4 Diāna Antužāne
5 Jānis Aveniņš
6 Andrejs Bagdonas
7 Ieva Beļtjukova
8 Rojs Boiko
9 Filips Borisovs
10 Aivita Brutāne
11 Renāte Ieva Bula
12 Roberts Ceriņš
13 Andris Dalbiņš
14 Reinis Krists Dimants
15 Vladislavs Dombrovskis
16 Anete Egliene
17 Anna Frolova
18 Edvards Gaters
19 Andrejs Gricenko
20 Rolands Gudermanis
21 Darja Jepifanova
22 Daniela Jermacāne
23 Jānis Jurkāns
24 Anete Antuanete Kalniņa
25 Artis Kalniņš
26 Einārs Kaminskis
27 Edvarts Klaužs
28 Mārtiņš Marks Kozlovs
29 Jete Lūcija Kristone
30 Katrīna Križmane
31 Gabriela Krusta
32 Staņislavs Kuļšs
33 Elizabete Kristiāna Liepiņa
34 Boriss Liepiņš
35 Aleksandrs Lipins
36 Diana Lismane
37 Rolands Lopatko
38 Nils Lucāns
39 Estere Manceviča
40 Aleksandrs Matrosovs
41 Annija Melece
42 Anna Mikuļeviča
43 Norberts Nikitenko
44 Līva Oliņa
45 Mārtiņš Opmanis
46 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
47 Aleksejs Pekarskis
48 Maksimilians Pīrs
49 Ansis Plēpis
50 Arnis Priedītis
51 Miks Pudāns
52 Daņila Ridanovs
53 Patriks Klāvs Rudzāts
54 Kristofers Rudzītis
55 Edvards Šablinskis
56 Arkādijs Sergejevs
57 Dmitrijs Sizovs
58 Nikita Solomka
59 Georgs Spručs
60 Viesturs Spūlis
61 Ilmārs Štolcers
62 Rūdolfs Strazdiņš
63 Ksenija Svjatova
64 Ādolfs Timrots
65 Vladislavs Tiščenko
66 Domeniks Ulmanis
67 Veronika Vagotiņa-Vagule
68 Kārlis Vaivars
69 Ralfs Vēveris
70 Noa Daniels Viljamsons
71 Edgars Rūdolfs Vītiņš
72 Amanda Paula Zagorska
73 Rūdolfs Zariņš
74 Jūlija Zarkeviča
75 Raitis Zēvalds


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Brokere
2 Līvija Bukša
3 Mārtiņš Drīksne
4 Amanda Duleviča
5 Vadims Goļevs
6 Kristians Ainārs Ikše
7 Aleksandrs Jegorovs
8 Aleksandrs Juris
9 Roberts Kairovs
10 Oskars Kalniņš
11 Polina Kovaļčuka
12 Daniils Kraulis
13 Poļina Kurkotova
14 Sanda Lapiņa
15 Pauls Liepiņš
16 Anna Loseva
17 Staņislavs Lukovņikovs
18 Valerija Maksimkina
19 Matīss Matvejs
20 Marta Ozoliņa
21 Terēze Anna Pogiņa
22 Kārlis Purviņš
23 Evelīna Raudive
24 Deniss Romaņenko
25 Anna Šišova
26 Viktors Šišovs
27 Daniels Sproģis
28 Milana Timoņina
29 Igors Vertjanovs

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Jermolajevs
2 Aleksandrs Katanskis
3 Makars Koļesņiks
4 Aleksandrs Ņemovs
5 Ivo Pēcis
6 Iļja Popkovs
7 Kirils Skripņiks
8 Viktorija Tokareva
9 Silvestrs Austris Zemnickis
10 Deniss Žizņevskis

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņina Aljanaki
2 Sņežana Aņikina
3 Alina Babyuk
4 Edvards Bārtulis
5 Kirils Bedins
6 Andrey Boyarevich
7 Kamilla Grīnberga
8 Anželika Krasiļņikova
9 Vlada Krivonosova
10 Lukass Ronalds Lauskis
11 Anastasija Petričenko
12 Edvards Ščubliņskis
13 Liliana Sidorova
14 Aleksandrs Urbanovičs
15 Markuss Zaldenieks
16 Marija Žestjaņņikova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linards Dāvis Irbe
2 Poļina Kaluga
3 Sergejs Kiseļovs
4 Arvīds Lāčkalns
5 Artūrs Lapāns
6 Aleksejs Leidmans
7 Helge Parma
8 Dāvids Šulcs
9 Andrejs Vorona
10 Ansis Emīls Zīvers


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jelena Antonoviča
2 Vasilisa Balkich
3 Sanija Bizika
4 Deivids Čakstens
5 Sandra Elīna Dakša
6 Aleksejs Daņiļenkovs
7 Kate Feldmane
8 Dāvis Freimanis
9 Vladislavs Gontars
10 Dorians Jakovļevs
11 Rustams Jātnieks
12 Polina Jegorova
13 Margarita Korjuhina
14 Borislavs Konstantins Kučiks
15 Timurs Kukes
16 Sofija Kuļiņiča
17 Mārcis Kurpnieks
18 Marija Kuzmina
19 Ilze Laicāne
20 Marts Matīss Mende
21 Kira Minckovska
22 Ivans Patrikejevs
23 Arvis Pētersons
24 Vladislavs Petrovs
25 Anna Pļetņova
26 Danila Popovs
27 Gļebs Račkovs
28 Sandijs Rakstiņš
29 Zane Rasuma
30 Alexander Snurnitsyn
31 Kristīne Stikāne
32 Roberts Tūbelis
33 Elizabete Vanaga
34 Viviāna Vintra Veinberga
35 Katerina Vekslere
36 Georgijs Volodins
37 Artjoms Žarovs
38 Laura Ziemele

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Aļošina
2 Artjoms Balaboskins
3 Renāte Balode
4 Gabriela Bekasova
5 Andrejs Fomenko
6 Jegors Frolovs
7 Darja Geitnere
8 Vadims Latiševs
9 Jevgenijs Miļutikovs
10 Maksims Mirgaļejevs
11 Valters Edvards Plaudis
12 Darja Ščeglova
13 Kristaps Šēpers
14 Artjoms Šestakovs
15 Deniels Tjurkins
16 Aleksandrs Vagners
17 Anastasija Volkova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bemberis
2 Braiens Olivers Bērziņš
3 Keita Kitija Bērzkalne
4 Marija Brede
5 Dāniels Gontars
6 Laura Griba
7 Ksenija Griboka
8 Jonass Gurčus
9 Kaspars Jaundzems
10 Jekaterina Lapicka
11 Oskars Lintiņš
12 Jeļena Mahajeva
13 Dāvids Obuhovskis
14 Diana Pakalniete
15 Poļina Peļņika
16 Daniils Petrovs
17 Artūrs Sējāns
18 Alina Trofimoviča
19 Sergejs Zaharenko

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Barakauskaite
2 Kārlis Batrags
3 Rihards Bekasovs
4 Karolīne Bobrovņika
5 Elina Boļšakova
6 Daniils Buts
7 Aleksandra Černova
8 Adrians Jasinskis
9 Stanislavs Jurgensons
10 Lorens Kaužēns
11 Artjoms Kučerjavijs
12 Dominīks Kulišovs
13 Gregors Lasenbergs
14 Sindija Hanna Neimane
15 Darja Petrovska
16 Kirils Piotrovskis
17 Elmārs Spalva
18 Juris Sušinovs
19 Pāvels Vasiljevs


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alisa Aleškovska
2 Julija Andrejeva
3 Nikola Antonoviča
4 Reinis Araks
5 Maija Barinova
6 Artūrs Berovskis
7 Artjoms Bļinovs
8 Jasmīna Blūma
9 Reičela Bubiša
10 Santa Cemena
11 Aigars Cīrulis
12 Katrīna Paula Dīringa
13 Patrīcija Feldmane
14 Semjons Fiškiss
15 Gerda Galdiņa
16 Kate Grīna
17 Nikola Grīnšteine
18 Marta Grosena
19 Artjoms Haļamins
20 Arturs Haritonovs
21 Elīza Harjo
22 Leons Ivanovskis
23 Viktorija Karbovņičaja
24 Niklāvs Markus Klušs
25 Aleksandrs Kozlovs
26 Diāna Kozlovska
27 Aleksandrs Kravčenko
28 Ilma Anna Kūle
29 Danaja Lapiņa
30 Kārlis Lazdiņš
31 Ginta Leveika
32 Beatrise Lukša
33 Evelīna Mickēviča
34 Vsevolods Mitrēvičs
35 Edgars Neimanis
36 Viesturs Ozols
37 Krista Parma
38 Valerija Pikaļova
39 Tīna Estere Pokšāne
40 Elizabete Beāte Putniņa
41 Gustavs Rencis
42 Rūdolfs Rijkuris
43 Adrians Ritovs
44 Nikita Rjabokoņs
45 Ronalds Saukums
46 Anna Karlīna Siliņa
47 Gustavs Šmitiņš
48 Maksims Smoļaņinovs
49 Anna Sofija Solima
50 Anna Travkova
51 Ankits Tripathi
52 Ilze Sabīne Vaganova
53 Arturs Vasiļjevs
54 Megija Vēja
55 Emīlija Vēvere
56 Aleksa Vītola
57 Sindija Zaula
58 Paula Ziemele

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Bude
2 Aleksandra Čekriževa
3 Viktorija Greidāne
4 Veronika Gžibovska
5 Marija Jušinska
6 Katrīna Jušinska
7 Dāvis Karpovskis
8 Krišjānis Kazulis
9 Niks Kļimaševskis
10 Aleksandrs Korņijenko
11 Kristers Krīgers
12 Kristofers Krivišs
13 Rainers Ļebedevs
14 Artūrs Leja
15 Daniils Ļeontjevs
16 Ksenija Ļi
17 Marks Joans Mahovs
18 Laura Millere
19 Antons Minajevs
20 Evelina Mironova
21 Einārs Muižnieks
22 Justs Munics
23 Gatis Petrovskis
24 Irina Rozevska
25 Kārlis Šadris
26 Anna Šahmatova
27 Patrīcija Nikola Svīrēja
28 Veronika Telešecka
29 Rihards Toporkovs
30 Toms Valdāts
31 Reinis Jānis Vaļūns
32 Marija Vasiljeva
33 Olita Anastasija Zadorožnaja
34 Jēkabs Žagata
35 Jolanta Zakarevska
36 Martins Zemītis
37 Eduards Žuga

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Abramovs
2 Alens Silvestrs Aizupietis
3 Mārtiņš Ralfs Baumanis
4 Kirills Beketovs
5 Anastasija Bondare
6 Mārtiņš Daugavietis
7 Artūrs Erdmanis
8 Sergejs Filatovs
9 DMITRIJS FINOGENOVS
10 Džavids Gubatovs
11 Gints Jankovskis
12 Tomass Kalējs
13 Anna-Marija Katuņina
14 Reinis Kobitjevs
15 Marija Kotlere
16 Sintija Ligere
17 Arina Loseva
18 Mārtiņš Maslovs
19 Katrīna Dita Mežiela
20 Maksims Orlovs
21 Romans Ozernojs
22 Andrejs Pavlāns
23 Ernests Pētersons
24 Aleksandrs Politika
25 Veronika Sirotinska
26 Laura Elizabete Sirsniņa
27 Linards Edgars Skujiņš
28 Mārtiņš Vīksna
29 Anna Visnivecka
30 Roberts Kristofers Zveja

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Bergholcs
2 Esēnija Jekaterina Bistrova
3 Agnese Bule
4 Kārlis Daga-Krūmiņš
5 Kārlis Dīriņš
6 Artūrs Dobrijans
7 Ēriks Dzintars Grandāns
8 Krišjānis Kristaps Graudiņš
9 Riyad Ilyasov
10 Artūrs Jaunpetrovičs
11 Patrīcija Jukša
12 Kārlis Kalniņš
13 Dmitrijs Kaņeps
14 Pēteris Krakops
15 Viktors Krasnoborodjko
16 Rihards Lācis
17 Anna Liepiņa
18 Roberts Maričevs
19 Jūlija Misiņa
20 Pāvels oļeņiks
21 Julianna Ostrovska
22 Rihards Parādnieks
23 Rolands Polovņuks
24 Kaspars Šenkovskis
25 Laura Smilškalne
26 Kaspars Stacevičs
27 Aleksejs Tihomirovs
28 Natālija Vernere
29 Emīls Vīksna
30 Jekaterina Vlasova
31 Krišs Vonda
32 Damians Vonogs
33 Andrejs Zaharenkovs
34 Nikita Znotens


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 ARihards Allens
2 Elīna Bībere
3 Justīne Buklovska
4 Andrejs Cvečkovskis
5 Rihards Daugavvanags-Vanags
6 Marina Dedkova
7 Roberts Jansons
8 Reinis Kancēvičs
9 Krišjānis Kristaps Kapustāns
10 Kārlis Kaugurs
11 Linards Lācis
12 Tifānija Lauska
13 Līva Liepiņa
14 Linards Linde
15 Kristers Meijers
16 Anastasija Mironova
17 Roberts Mūrmanis
18 Arina Ņikitina
19 Ņikita Obrazcovs
20 Vladislavs Pers
21 Jānis Pivkins
22 Ronalds Plostnieks
23 Timofejs Rimensons
24 Jekaterina Rižova
25 Evelīna Rumba
26 Ali Rustamovs
27 Anna Saņņikova
28 Igors Širševs
29 Emīls Skadiņš
30 Dana Smirnova
31 Ance Sproģe
32 Ralfs Alberts Staģis
33 Edmunds Steļmačenoks
34 Marina Teļukeviča
35 Kamila Timoščuka
36 Ksenija Vibornaja
37 Emīlija Zandberga
38 Rūdolfs Žihars
39 Pavels Žiļcovs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Baškevics
2 Alīna Bužinska
3 Laura Čerpakovska
4 Georgijs Cibuļskis
5 Madara Dzelve
6 Marija Getņikova
7 Renārs Igaunis
8 Pēteris Valdemārs Ivansons
9 Vladimirs Jurčenoks
10 Toms Ķeirāns
11 Mārcis Krištopāns
12 Dmitrijs Kutuzovs
13 Dāniels Leitāns
14 Ivans Minajevs
15 Miks Miškins
16 Artjoms Moisejevs
17 Vladislavs Ņikiforovs
18 Žaklīne Orlando
19 Mārtiņš Pelcbergs
20 Iļja Percovs
21 Nils Niklāvs Plūmiņš
22 Maksims Rodins
23 Domeniks Gregors Roziņš
24 Poļina Sergejeva
25 Ksenija Sizova
26 Undīne Šķiere
27 Aleksandra Šmeisa
28 Rihards Vērpējs
29 Aleksa Vēvere
30 Alise Vilkauša
31 Niks Vucāns

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Arnis
2 Vladislavs Babaņins
3 Anastasija Bakalova
4 Jana Čača
5 Elizabete Dreimane
6 Toms Janušs
7 Linda Kalvāne
8 Mārtiņš Edgars Ķeza
9 Kristiāns Krūmiņš
10 Laura Lazdāne
11 Sanija Mežajeva
12 Andrejs Mežinskis
13 Jūlija Mihailova
14 Roberts Niedrītis
15 Lukas Pahomovs
16 Ričards Rozentāls
17 Kirills Skubiņš
18 Marija Slaidiņa
19 Aleksandrs Stepakins
20 Toms Tauriņš
21 Kirils Trasko

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Berdnikovs
2 Kristiāna Būcena
3 Antons Cvečkovskis
4 Elija Eleonora Deksne
5 Nika Fiļipova
6 Valērija Isajeva
7 Aleksandrs Isajevs
8 Konstantīns Kovaļovs
9 Anete Krūkle
10 Antons Kutuzovs
11 Aleksandrs Levinoks
12 Patrīcija Palamarčuka
13 Anastasija Petrova
14 Mihails Popovs
15 Elza Reknere
16 Ivans Daniils Sidorovs
17 Nils Sūna
18 Leonards Tesnovs
19 Daniils Trošins
20 Katrīna Verbovenko
21 Signe Vessere


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Balčūne
2 Madara Bērziņa
3 Georgijs Derečinskis
4 Dāvids Ēberliņš
5 Evelīna Fridmane
6 Deniss Griņovs
7 Edvards Ivanovs
8 Beāte Anna Klepere
9 Jurijs Kudrjavskis
10 Paula Lugus
11 Asnate Lukaševica
12 Jelizaveta Maksimova
13 Liene Mazulāne
14 Jelizaveta Mina
15 Andrejs Piroženoks
16 Elizaveta Romamenteva
17 Artjoms Ščeglovs
18 Emīls Skujenieks
19 Līna Starožileca
20 Daniels Strankals
21 Marija Timofejeva
22 Evelīna Vahere-Abražune
23 Kārlis Vorslavs
24 Mihails Zendeļs

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bebrišs - Fedotovs
2 Edgars Bērziņš
3 Andrejs Bogdanovs
4 Aleksandrs Buslajevs
5 Mārtiņš Čaune
6 Karīna Drozdova
7 Elīna Filatova
8 Petr Gabuniia
9 Krišjānis Gercāns
10 Arvīds Gills
11 Bogdans Grebņevs
12 Marta Gulbe
13 Aleksejs Gušča
14 Kristaps Jukša
15 Daniils Kargins
16 Lukass Roberts Kellijs
17 Ēriks Krallišs
18 Jūlija Krivošapkina
19 Valts Valters Kronbergs
20 Antons Kuļikovs
21 Viktorija Kuņicina
22 Artjoms Latiševs
23 Kalvis Lazdiņš
24 Vladislavs Lopato
25 Marks Henrijs Majors
26 Arina Osipova
27 Tālis Ozols
28 Elizabete Pliene
29 Katrīna Pomeščikova
30 Roberts Rancāns
31 Artis Rūsītis
32 Darija Šamarina
33 Anastasija Skogoreva
34 Eduards Skudra
35 Terēze Smiltniece
36 Viesturs Streļčs
37 Nikita Travins
38 Artjoms Zaicevs
39 Ivars Žeibe
40 Jānis Zeidmans
41 Jūlia Zilbere
42 Laura Ziļeva
43 Matīss Žilko
44 Alise Anna Zirnīte

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Kārlis Bašēns
2 Raitis Bērtulis
3 Anatolijs Bervjačonoks
4 Evelīna Bērziņa
5 Māris Broks
6 Dominiks Cipkins
7 Aleksandra Daņilova
8 Leonīds Daudišs
9 Dace Anna Dille
10 Henriks Dundurs
11 Otomārs Gulbis
12 Aļina Jačņeva
13 Andrejs Kaminskis
14 Anna Kudrjavceva
15 Kristiāns Kuļšs
16 Klara Kuzņecova
17 Valentina Kuzņecova
18 Agata Kuzņecova
19 Antons Markovskis
20 Valters Neļķe
21 Maksims Paļko
22 Krišjānis Petručeņa
23 Maksims Piļščikovs
24 Mārtiņš Prokuratovs
25 Anna Radčenko
26 Patrīcija Rocēna
27 Rihards Skrebs
28 Daniela Smelte
29 Jānis Smilgājs
30 Jānis Šņucītis
31 Ralfs Šuba
32 Markuss Daniels Šube
33 Natans Tarikins
34 Igors Volohovs
35 Jānis Zaķis
36 Viktors Žeikars

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Aleksandrov
2 Kristofers Barkāns
3 Artjoms Časnovičs
4 Toms Cerbulis
5 Artūrs Uldis Gaisiņš
6 Artūrs Kļaviņš
7 Andrejs Komissarovs
8 Jevgēnijs Lazebņiks
9 Romans Ļvovs
10 Džonatans Miks Melgalvis
11 Niks Nadziņš
12 Nikita Narodickis
13 Kristofers Ozoliņš
14 Eduards Pļaviņš
15 Marks Prirodins
16 Kalvis Rautseps
17 Matīss Jānis Rekerts
18 Izolde Spriņģe
19 Andrejs Tālmanis
20 Edvards Jānis Treijs
21 Aija Monika Vainiņa


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Bērziņš
2 Kirils Daņilovs
3 Aleksandrs Fjodorovs
4 Dmitrijs Iščuks
5 Markuss Dreiks Jansons
6 Ervīns Karavackis
7 Olga Kozyrkova
8 Maryna Matsiushenkava
9 Kārlis Muižnieks
10 Laila Saulīte
11 Laila Lea Urbiņa
12 Una Ušacka

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Bērziņš
2 Ance Brīvlauka
3 Violeta Drozdoviča
4 Estere Mitjkova
5 Daniils Zemīts
6 Mariss Zušs

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Hāzners
2 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanda Bērziņa
2 Andrejs Šohins


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ansis Gustavs Andersons
2 Salīna Paula Bārtule
3 Krista Terēze Blaumane
4 Alise Bula
5 Demija Burlakova
6 Austris Mariss Cērmanis
7 Gerda Eida
8 Aleksandrs Fadeičevs
9 Daniela Gārne
10 Luca Marie Hoeppner
11 Rihards Ķepsnis
12 Markuss Labunskis
13 Arvis Miezis
14 Sebastians Mihaļskis
15 Elans Pētersons
16 Ance Rakstiņa
17 Betija Rorbaha
18 Zane Zāģere

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Adijāns
2 Annija Andersone
3 Rainers Jevgenijs Apinis
4 Kristers Buls
5 Kristers Jaksts
6 Arvis Ķirsis
7 Anrita Romanauska
8 Alise Anna Rožkalne
9 Paula Siliņa
10 Kurts Štengels
11 Klāvs Valteris
12 Harijs Donāts Zomerfelds

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bumbiere
2 Roberts Jansons
3 Linda Lācīte
4 Mareks Lapsenbergs
5 Daniela Lasmane
6 Raivis Liepa
7 Līna Kristiāna Melbārde
8 Klāvs Zakevics
9 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Blīgzna
2 Elza Ķuze
3 Maksis Ozols
4 Aivita Romanauska
5 Eduards Šaulis
6 Ērika Uļjanova


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Grauda
2 Uldis Andrejs Kurpnieks
3 Jete Laiva
4 Jānis Marcinkevičs
5 Annija Paula Meņģele
6 Viktorija Sedova
7 Dagmāra Strautmale
8 Dārta Urbanoviča
9 Kārlis Edvards Veide

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandra Brīvule
2 Oto Cillinbergs
3 Rinalds Kigitovičs
4 Jēkabs Kūlis
5 Fēlikss Liepa
6 Edgars Leo Miezis
7 Pauls Oliņš
8 Markuss Šantars
9 Kristers Vāvere
10 Ričards Ralfs Vīksniņš
11 Betija Vildiņa

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Bumblis
2 Frīdis Ludiņš
3 Paula Malnača
4 Eimija Mihelsone
5 Jānis Odziņš
6 Kerija Osīte
7 Arta Priedniece
8 Agate Šarna
9 Maksis Maksimilians Veģeris
10 Enija Vilenfelde

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Luīze Paula Apīne
3 Viktorija Izmailova
4 Jānis Ķiploks
5 Ieva Leišavniece
6 Anna Marta Šitca
7 Sanita Slapjuma
8 Reinis Velmeris


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Andersone
2 Monta Melne

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceriņa
2 Endijs Graudiņš
3 Elīza Kauliņa
4 Kristiāna Kļaviņa
5 Ralfs Krūmiņš
6 Monta Sorokina

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanija Reičela Feldmane
2 Kārlis Sīmanis
3 Santa Vintere

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Kažuro


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārcis Beinarovičs
2 Romēna Birzleja
3 Martins Čaplis
4 Līva Eglīte
5 Jānis Krišjānis Gailis
6 Kārlis Ģērmanis
7 Dāvids Liepa
8 Reinis Lozbers
9 Diāna Lubgane
10 Alekss Petraščuks
11 Madara Anna Rekšņa
12 Kristena Smildzēja

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Akermane
2 Renārs Bērziņš
3 Armands Grencis
4 Paula Grunsberga
5 Megija Mertena
6 Ralfs Jānis Širmanis
7 Eva Šulce
8 Oto Veinbergs

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Leinerts
2 Unda Undīne Muceniece
3 Ingus Andris Pērkons
4 Mariss Šķuburs
5 Rihards Upītis
6 Patriks Upners

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Žanete Bergmane
2 Mārtiņš Brauns
3 Markuss Jansons
4 Sabīne Laura Kiršteina
5 Kate Nierliņa
6 Valters Sigai
7 Katrīne Vikaine


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Bumburs
2 Kārlis Butkevičs
3 Maksims Kosihs
4 Kārlis Mālnieks
5 Elza Mitenberga
6 Tanita Neilande
7 Mareks Pildiņš
8 Demija Riekstiņa
9 Ivars Arnis Rozenbergs
10 Megija Adriāna Skujiņa
11 Aurēlija Spunde
12 Evelīna Vaišneraite
13 Daniels Virsis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Andrejevs
2 Artūrs Balnass
3 Una Birkmane
4 Kristiāns Dalbiņš
5 Gustavs Dornis
6 Ivans Gvozdovičs
7 Artūrs Helmanis
8 Krišs Jēcis
9 Deivids Krupinskis
10 Sintija Mieze
11 Mārtiņš Muzikants
12 Mārtiņš Ozols

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Helmanis
2 Elīza Jākobsone
3 Daniels Mīļais
4 Laura Ozoliņa
5 Deina Pavāre
6 Ralfs Tīrums

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bauers
2 Edgars Bautra
3 Anna Krista Dakša
4 Elizabete Liepa
5 Linda Nordena


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Kate Brente
2 Daniels Dāvis Šefelis

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Roberts Ragže
2 Arturs Siliņš
3 Santa Marija Vīnupe

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Ņikita Kuzņecovs

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Deļatinčuks
2 Mareks Eglīte
3 Miks Viesturs Jerums
4 Emīls Saulgriezis
5 Krišjānis Zauska


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Atteka
2 Rūta Renāte Demitere
3 Viktorija Gerceva
4 Džeiks Artūrs Grenjers
5 Pauls Pabriks
6 Kaspars Jānis Plūme
7 Karolīna Sprice
8 Marks Titko
9 Kristaps Trēziņš
10 Kristers Vecelis
11 Rainers Zviedris

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 MILĀNA ANDREJEVA
2 Roberts Bleikšs
3 Mareks Markuss Boškins
4 Ruslans Butenko
5 Rovilds Deduškevičs
6 Laura Luīze Kiļupe
7 Ņikita Natans Krapivners
8 Arturs Linde
9 Matīss Gundars Melderis
10 Nils Pauls Ozols
11 Alīna Beāte Stepena
12 Tomass Vējš

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Ābele
2 Rūta Marija Āboliņa
3 Rihards Baiks
4 Mareks Baumanis
5 Rolands Brēža
6 Mārtiņš Červids
7 Pāvels Fisenko
8 Deniss Jakovļevs
9 Justs Jenerts
10 Artūrs Rojs Jukāms
11 Austris Kalniņš
12 Dāvis Krasts
13 Alvis Miglavs
14 Kristaps Olehno
15 Aleksis Eduards Palejs
16 Edgars Jānis Pomka
17 Jānis Saverass
18 Ralfs Siliņš
19 Angelika Vētra

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Mārtiņš Alliks
2 Daniels Cars
3 Elza Krauze
4 Svens Līrmanis Krūmiņš
5 Mārtiņš Lūsis
6 Elza Martinova
7 Patriks Pazāns
8 Gints Kristaps Pērkons
9 Anastasija Šamkova
10 Krišjānis Šics
11 DANIELS ŠTAINMILLERS
12 Anna Emīlija Suta


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Balcers
2 Kristaps Bračka
3 Roberts Caune
4 Zanda Zaķe

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Alde
2 Arvis Siliņš

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Norberts Čudars
2 Lelde Folkmane
3 Edvards Muraško
4 Megija Piebalga

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Ansone


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Davis Apfelbaums
2 Anastasija Božinska
3 Līva Jāne
4 Ketija Kažoka
5 Diāna Ļepuhova
6 Rodions Matveičuks
7 Estere Elīza Paņina
8 Kristaps Lauris Radelis
9 Anastasija Šikoveca
10 Velda Zjatkova

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Marks Bužoks
2 Aļina Daņilova
3 Kristiāna Felša
4 Darja Gricaka
5 Edvins Vladimirs Kušnirenko
6 Konstantins Pampejevs
7 Marks Samuiļenko
8 Daniels Stulpe

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Konstantīns Glanenko
2 Vladislavs Ivanovs
3 Jekaterina Krupnova
4 Ernests Liepiņš
5 Jānis Krists Platais

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Driķīte
2 Danils Galkins
3 Rūdolfs Kukainis
4 Jegors Makarovs
5 Olga Markova
6 Jana Morozjuka
7 Mikus Podnieks
8 Aļika Prjaņišņikova
9 Rebeka Tretjaka
10 Ivans Trifanovs