Filozofijas 7. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 149


Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anrijs Kokorevičs
2 Simona Zaremba

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Indra Inese Ašaka

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Beatrise Baijere


Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Daņilovs
2 Anželika Litvinoviča
3 Melānija Žilko

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Marhileviča


Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aksels Kaulakāns
2 Terēze Stroža


Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rēzija Gaujere

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Kaņepone
2 Jūlija Koroļova
3 Niks Murāns
4 Patrīcija Pablaka
5 Aija Sjanīte
6 Elīza Turčinska


Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Špundzāne

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sniedze Dāvidsone
2 Magdalena Ivanova


Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīna Filatova
2 Lāsma Kumpiņa
3 Evelīna Krista Sitnika
4 Karīna Stikute

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Zomerfelde

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mare Ērika Belta
2 Elizabete Granta
3 Izabella Jākabsone
4 Anna Elizabete Ķēniņa
5 Emīls Ozoliņš
6 Niklāvs Zahars


Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Paula Ivanova
2 Egita Kozlovska
3 Vlada Seimuškina

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aigars Ciganskis
2 Madara Domarka
3 Kristaps Missa


Madonas novadu apvienību, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novadu apvienību, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Radzvilaviča


Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Gudris

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Indriksone
2 Linards Munda
3 Egīls Runčs
4 Anastasija Šerkina
5 Juris Siliņš
6 Armands Vēkšējs
7 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Jurkāns
2 Marģers Liepiņš
3 Diana Lismane
4 Annija Skrule
5 Kārlis Stradiņš
6 Vladislavs Tiščenko
7 Veronika Vagotiņa-Vagule
8 Agris Zvirgzdiņš


Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Albīne Gordejeva
2 Sergejs Kiseļovs
3 Kristaps Kristians Macurs


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboliņš
2 Viktorija Gredzena
3 Arturs Ivanovs
4 Dāvids Obuhovskis
5 Artūrs Vanags

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Boļšakovs
2 Valerija Gopijenko
3 Gregors Lasenbergs
4 Alekss Minajevs
5 Laura Strazdiņa
6 Poļina Šugovska


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Jurčenko
2 Ērika Latņikova
3 Linards Edgars Skujiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Abramova
2 Rebeka Paula Apsalone
3 Gabriels Beitiņš
4 Patrīcija Helēna Bērziņa
5 Alise Luīze Bērziņa
6 Katrīna Cīrule
7 Anna Kangro
8 Kristofers Malnačs
9 Krišjānis Pērkons
10 Aleksis Štēbelis


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marianna Jarmakoviča
2 Marta Pūķe
3 Anna Aleksandra Sičova
4 Karīna Sotnikova


Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Betija Mežule

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liliāna Aleksandrova
2 Kārlis Apinis
3 Aurēlija Džordana Auzere
4 Marta Brenča
5 Laura Dapševiča
6 Izolde Gūtmane
7 Alisa Kiriļenko
8 Eva Krupenko
9 Daniela Leiškalne
10 Paula Lūcija Lejiņa
11 Rūta Estere Liepniece
12 Džonatans Miks Melgalvis
13 Aldis Jānis Pivars
14 Marks Prirodins
15 Estere Promberga
16 Daniela Rihtere
17 Nikita Solomjanijs
18 Edvards Jānis Treijs
19 Aija Monika Vainiņa
20 Ance Zirnīte


Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karlīna Brunovska
2 Poļina Slivacka

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daila Bluķe
2 Eva Linde
3 Ieva Rūtiņa-Rūtenberga
4 Signe Salmiņa
5 Daniela Vanceviča


Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Lasmane

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Grigorjeva
2 Ēsa Justīne Kalniņa
3 Beāte Keistere
4 Everts Krauklis
5 Katrīna Anna Kurpniece
6 Lelde Melece
7 Patrīcija Pavlova
8 Justs Adrians Puķe
9 Gustavs Ruskuls
10 Tīna Zverbule


Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Ābele
2 Anna Emīlija Bīriņa
3 Markuss Jansons
4 Sabīne Laura Kiršteina
5 Andžela Ozoliņa


Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bērzmārtiņa
2 Kristiāna Glazeikina
3 Agija Kupše
4 Dārta Karīna Momotkova
5 Renāte Pavlova
6 Linda Strautmane
7 Laura Elīna Šulca
8 Megija Vinberga
9 Helēna Zaķe


Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Baumane
2 Monta Bogurdoviča
3 Rūta Ieva Jākobsone
4 Līva Klepere
5 Diāna Zmičerevska

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Kevins Berkans
2 Kārlis Roberts Rudzītis
3 Nika Savorenko
4 Andra Sietiņsone-Kozlova
5 Estere Smeltere


Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ventspils pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds