Vēstures valsts 27. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1789


Aizkraukles novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hogija Adriana
2 Vendija Kokare
3 Elīna Lazdoviča
4 Amanda Zvilna

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Cvetkova
2 Trīna Pavloviča

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Daniela Elizabete Arpa
3 Beatrise Janšvska
4 Patrīcija Liepiņa
5 Vadims Ovčiņikovs
6 Maksims Ovčiņnikovs
7 Kārlis Plusniņš


Alūksnes novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Aizups
2 Kristofers Baldiņš
3 Artūrs Gailišs
4 Evelīna Javorska
5 Līva Poļaka

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Kristiāns Koemecs
2 Kristers Mednis

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Rūdolfs Brahmanis
3 Ance Strakša
4 Evelīna Tuvi
5 Jēkabs Zadumins

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Čevers
2 Miķelis Grigorjevs
3 Kristiāns Toms Saliņš


Amatas novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Amans
2 Lauris Augstkalnietis
3 SIGNIJA BELOUSOVA
4 Sabīne Bērziņa
5 Indra Gita Bērziņa
6 Askars Briedis
7 Elīna Brīvmane
8 PĀRSLA BROKA
9 Megija Dijpa
10 Rinalds Laumanis
11 Ance Liliāna Lazdiņa
12 Anna Zīle Lukstiņa
13 Evelīna Maļinka
14 Diāna Mizga
15 Aleksandrs Muhins
16 Dagnija Novicka
17 Karīna Keita Sābule
18 Vendija Traupele
19 Karīna Vidiņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bedeice
2 Elīna Zariņa

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Lielbārdis
2 Ritvars Mačs
3 Elīna Līva Pozņakova
4 Ieva Vaļska

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Mārcis Bērziņš
3 Daido Dagne Brūvere
4 Aleksandrs Grigorjevs
5 Anna Marija Kārkliņa
6 Deniss Matīss Lapuriņš
7 Elīna Meldere
8 Denis Nazarovs
9 Samanta Terēze Spirģe


Balvu novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Buklovska
2 Zane Keiša
3 Kristiāns Mednis
4 Elvita Rizena
5 Evita Salmane
6 Viktorija Supe
7 Sintija Vīksniņa
8 Viktorija Zeļenovska
9 Andris Žvirblis

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Logina

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Buglova
2 Egija Kokoreviča
3 Anrijs Kokorevičs
4 Evelīna Krakope
5 Marija Lukste
6 Eva Daniela Pokule
7 Rolands Slišāns

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bisenieks
2 Ilmārs Bleidels
3 Anna Elīza Buglova
4 Jurģis Milaknis
5 Raivis Pugačs
6 Vineta Vizule


Bauskas novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Eiklone
2 Rihards Fokins
3 Alise Karosa
4 Keita Kondore
5 Henrijs Kravals
6 Pāvels Seredickis
7 Santa Spundiņa
8 Nadīna Šumeiko
9 Marta Tēraude

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Grīva

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanta Arbidāne
2 Natālija Garasta
3 Linda Konošķe


Cēsis /Cēsu novads, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Alksnīte
2 Ketrina Beroza
3 Linda Biļinska
4 Elza Bleidele
5 Estere Briede
6 Amēlija Čeiča
7 Kārlis Driba
8 Mārtiņš Driba
9 Estere Eglīte
10 Līva Ozola
11 Ralfs Priede
12 Elizabete Ance Spožuma
13 Artūrs Supe
14 Jānis Vintermanis

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivo Groza
2 Katrīna Kalniņa
3 Šarlote Luīze Odziņa
4 Ralfs Trofimovs

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Dāvids Bieziņš
2 Namejs Kalniņš
3 Ilze Kampenusa
4 Tīna Krastiņa
5 Līva Krēgere
6 Viesturs Romka

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Baijere


Daugavpils novads, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Šiškins

Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Radions Bogdanovs
2 Oļegs Grustāns
3 Marta Kucina
4 Daniels Kuzmins
5 Kirills Oļenovs
6 Armands Rokjāns
7 Jeļizaveta Rožaščonoka

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bruņenieks
2 Viktorija Ivanova
3 Anastasija Kuprijanova

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Kosoņa
2 Aleksandra Vereščagina


Daugavpils pilsēta, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Arefjevs
2 Vladimirs Bazans
3 Viāna Bebriša
4 Darija Besecka
5 Ivans Bočarovs
6 Nikolajs Breļs
7 Ksenija Cvetinska
8 Antonijs Dacjuks
9 Toms Danovskis
10 Darja Dmitrijeva
11 Jānis Drelings
12 Anna Dzalbe
13 Jeļizaveta Fetisova
14 Adrians Formanickis
15 Ksenija Gagarina
16 Violeta Golovane
17 Agnese Goreva
18 Grigorijs Gridasovs
19 Ivans Ivanovs
20 Irēna Jasvina
21 Nikita Jeļeckis
22 Santa Juhneviča
23 Julija Kažoha
24 Darīna Kļimenkova
25 Boriss Kotovs
26 Ksenija Kovaļkova
27 Aleksandrs Koževņikovs
28 Anastasija Kurmeļova
29 Laura Lutoka
30 Dāniella Martinova
31 Katrīna Eva Millere
32 Anželika Safina
33 Loreta Šembela
34 Anastasija Skorodihina
35 Igors Solovjovs
36 Oļegs Tihomirovs
37 Milāns Tihonovičs
38 Deina Ulme
39 Eiženija Vasiļjeva
40 Iļja Zaicevs
41 Anastasija Žemčugova
42 Iļja Zilis
43 Aleksandrs Ziļs
44 Daniils Zils
45 Artjoms Zobņins

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Agafonova
2 Arina Aļhimenko
3 Artjoms Baklažanovs
4 Dominiks Burlakovs
5 Vladislavs Gaiļevskis
6 Jeļizaveta Gorina
7 Dajana Grigjane
8 Anna Grigorjeva
9 Maksims Kirillovs
10 Daniela Kudrjavceva
11 Vitolds Kuplovs-Oginskis
12 Daniels Loginovs
13 Daniils Mihailovskis
14 Aleksandra Misļina
15 Sabina Nedvede
16 Edgars Paramons
17 Andrejs Piļščikovs
18 Jūlija Razumova
19 Ksenija Silova
20 Mārtiņš Vaikuls
21 Evelīna Vasiļjeva
22 Edgars Ževnerovičs
23 Ņikita Zirjanovs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ažiganiča
2 Arnita Bernāne
3 Arturs Bobiļevs
4 Oļģerts Haralds Brūveris
5 Danila Bulis
6 Dimitrijs Čuprovs
7 Marija Cvetinska
8 Daniels Daņilovs
9 Nikolajs Fetisovs
10 Oļegs Fjodorovs
11 Edgars Garais
12 Anastasija Grigorjeva
13 Darja Gurina
14 Laura Jonāne
15 Terēze Juškus
16 Vitālijs Komarovs
17 Aleksejs Ļešķevičs
18 Loreta Maisiņa
19 Viktorija Makoviča
20 Valerija Maškova
21 Amanda Neimane
22 Baiba Paukšte
23 Božena Rakicka
24 Daniela Šadurova
25 Vlada Šarko
26 Jeļizaveta Sivačova
27 Kseniija Slavecka
28 Alina Smirnova
29 Milana Tarvide
30 Raivis Užulis
31 Anastasija Vinogradova
32 Melānija Žilko

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Arefjevs
2 Ņikita Kazakevičs
3 Natalija Koreņevska
4 Eva Marhileviča
5 Rostislavs Osipovs
6 Aurēlija Pastare
7 Ērika Rimševiča
8 Viktors Šantarenko
9 Viktors Skorikovs
10 Anna Skorodihina
11 Elizabete Tihomirova
12 Julija Zabrodina
13 Ņikita Zujevs


Dobeles novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enrijs Birze
2 Enriks Birze
3 Mariuss Brīvkalns
4 Linda Valtere
5 Viviāna Veinberga

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Vaits

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Gulbenes novads, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Aldersone
2 Liene Baumane
3 Līga Belova
4 Iveta Boldāne
5 Gerda Bukovska
6 Krista Čable
7 Agrita Kerija Medejse
8 Samanta Savicka
9 Tīna Tuļķe

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elisa Mūrniece

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Elizabete Brūniņa
3 Jānis Pētersons
4 Amanda Timoško
5 Ņikita Žugors
6 Nikola Žvirbļa

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Antiņa
2 Lauris Lapsa
3 Raivis Rautmanis


Iecavas novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Unda Kozlova
2 Renāts Oļehnovičs
3 Elīza Stoķe

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Filips Rozners


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tīna Bandere
2 Una Paula Bernāne
3 Agnese Dišlere
4 Rihards Gailums
5 Paula Emīlija Grauziņa
6 Līva Ieviņa
7 Nils Kļaviņš
8 Rihards Rauls Konopeckis
9 Megija Krjaukle
10 Alise Maisaka
11 Marta Annija Mažeika
12 Zaiga Raubišķe
13 Beāte Roga
14 Dāvis Romanovskis
15 Ivanda Šlesere
16 Anastasija Veličko
17 Jānis Vingris
18 Uvis Virsnītis
19 Undīne Marija Voino
20 Milandra Zeimule
21 Linda Zvejniece

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Koļesinska
2 Nikita Lavigins
3 Diāna Mierture

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Čevere
2 Agita Cukanova
3 Krista Fadejeva
4 Anželika Geroimova
5 Amanda Lapsa
6 Toms Mežaraups
7 Rūdolfs Modniks
8 Laine Odziļeviča
9 Inese Skrimble
10 Amanda Vaivode
11 Laura Zeņina

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Grigorjeva
2 Kristīne Ivanova
3 Žanis Izotovs
4 Aksels Kaulakāns
5 Tabita Tīna Lūka
6 Evelīna Maderniece
7 Līna Nijazi
8 Līga Rimša
9 Karīna Sereda
10 Terēze Stroža
11 Elīna Zvejniece


Jelgavas novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Donga
2 Laura Ita Jēgermane
3 Marija Karasenko
4 Kristers Kaupiņš
5 Edvards Krūmiņš
6 Estere Linde
7 Zane Novada
8 Jānis Vaškevics

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Gailis

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Gržibovskis
2 Evija Jurēviča
3 Ieva Kļaviņa
4 Evelīna Meijere
5 Evelīna Oglīte

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Strazds
2 Modris Arnītis
3 Edvards Benķis
4 Kate Birzgale
5 Estere Čata
6 Agnese Čuda
7 Elīna Drapija
8 Luīze Astra Eglīte
9 Amanda Foigta
10 Madara Liene Gaile
11 Justīne Iliško
12 Matīss Kaktiņš
13 Kirils Koļesņikovs
14 Paula Kovaļevska
15 Armands Livandovskis
16 Anna Maļarenko
17 Eduards Murzich
18 Kārlis Ošs
19 Vinets Pavlovskis
20 Estere Pikša
21 Jānis Piļka
22 Mārtiņš Ričiks
23 Eduards Robežnieks
24 Sannija Rodiņa
25 Krists Saukums
26 Līva Skrupska
27 Viesturs Stankevičs
28 Dārta Dace Stīpniece

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Sannija Aploka
2 Una Ivanova
3 Jekaterina Loce
4 Kristaps Ruņģis

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Ruško
2 Dana Bortkeviča
3 Kristīne Bumbiere
4 Mārtiņš Dunajevs
5 Rēzija Gaujere
6 Kārlis Herberts
7 Vents Jansons
8 Eduards Liepiņš
9 Deniss Naumovs
10 Karolīna Ņikitina
11 Roberts Ozols
12 Evelīna Plīkša
13 Martins Sietnieks
14 Lauma Māra Šmite
15 Druvis Strods
16 Kate Stunkus
17 Atis Valinieks
18 Īvs Zvejs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Denīze Andrune
2 Anastasija Asejeva
3 Artjoms Dovgals
4 Laura Marija Elksne
5 Jana Janovska
6 Laura Kaņepone
7 Keita Krūmiņa
8 Ance Emīlija Krūmiņa
9 Evelīna Līna Ņikiforova
10 Patrīcija Pablaka
11 Dāniels Prikņa
12 Ieva Renāte Pētersone
13 Roberts Ščerbaks
14 Elīza Turčinska
15 Roberts Ralfs Vārslavs
16 Mārtiņš Vītols


Jūrmalas pilsēta, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Ābola
2 Rihards Āboliņš
3 Diāna Amanda Buša
4 Elvis Grāps
5 Emīlija Elizabete Jonas
6 Emīls Kazakevičs
7 Toms Krasts
8 Frederiks Rūdolfs Kronbergs
9 Eduards Henrijs Locs
10 Veronika Neitāle
11 Austris Sils
12 Roberts Stāds
13 Kārlis Pēteris Stepiņš
14 Uvis Ulmanis
15 Elza Zivtiņa

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Šternberga

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Krastiņš
2 Reinis Rudzītis
3 Deniss Sova
4 Marts Matīss Suveizda
5 Rūta Zālīte
6 Justs Jāzeps Zaļums
7 Mariss Zariņš

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aiga Diļevka
2 Magdalena Ivanova
3 Mārtiņš Svens Karlsons
4 Ance Nonberga
5 Zintis Sils


Kandavas novads, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Breča
2 Marta Dišlere
3 Madara Krūmiņa
4 Elīza Oliņa
5 Robins Valters
6 Marta Vanderzelle

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingars Samiņš

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Rence

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Katrīna Marta Krūmiņa
3 Elza Lepse
4 Eva Puriņa


Kokneses novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīza Jakovļeva
2 Aleksa Kitajeva
3 Kate Kondrāte
4 Roberts Mačs
5 Rainers Pakers
6 Renārs Saliņš

Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Ambaine
2 Gundega Beķere
3 Una Bērziņa
4 Laila Bicāla
5 Iva Aleksandra Ermiča
6 Nikola Gasperoviča
7 Vendija Kažemaka
8 Alise Lasovska
9 Aksels Leitlants
10 Adriāna Misiņa
11 Evita Tālmane
12 Laura Vasiļevska

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Ērgle
2 Mikuss Krēbss
3 Alise Krūmiņa
4 Edīte Visocka

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Kristela Gžibovska
3 Daniels Laurinavičs
4 Beāte Skrabutena

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāniels Auziņš
2 Viviāna Nikaļuka
3 Lelde Elīna Pitjukeviča
4 Krista Priede
5 Laura Putniņa


Krāslavas novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Pitkevičs

Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Indris Ivanovs
2 Jurģis Jākobsons
3 Laura Kozlovska
4 Agate Pauliņa
5 Alise Sardiko
6 Nastja Silineviča
7 Viktorija Vaišļa

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Abrosimova
2 Jana Antonova
3 Ksenija Barkanova
4 Evita Gorenko
5 Klemenss Križanovskis
6 Ieva Murāne
7 Samanta Prikšāne
8 Aleksandra Soročina
9 Aigars Staņēvičs
10 Reinis Vigulis

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Ervīns Jakovelis
3 Ilga Ļapere
4 Danila Sinicins
5 Linda Slapiņa
6 Igors Sorogovecs
7 Armands Vagals
8 Anna Marija Vaišļa
9 Viktorija Vojevodska

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnis Beitāns-Špaks
2 Armands Jermaks
3 Jevgēnijs Locs
4 Ēriks Trojanovskis
5 Lauris Vandišs
6 Jana Vitāne


Kuldīgas novads, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Solvita Baltaiskalna
2 Ričards Berķis
3 Dana Lība Blūma
4 Aleksandrs Gailītis
5 Ailija Garoza
6 Monta Montvida
7 Sabīne Ozollapa
8 Roberts Šķēle
9 Simona Skudika
10 Džuljeta Katrīna Skujāne
11 Ance Špicere
12 Emīlija Studente
13 Renāte Treimane
14 Raivis Vjaksa

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Kiričenko
2 Mārtiņš Stebulis

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Blāķis
2 Mārsija Ieva Jurēvica
3 Ralfs Pīpītis
4 Georgs Stašaitis
5 Linda Vorobjova
6 Lineta Zīberga
7 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Grēta Fiļippova
2 Betija Grabovske
3 Kristīne Grīnberga
4 Sintija Kārkliņa
5 Vanesa Pirina
6 Klāvs Anrijs Zariņš


Liepājas novadu apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Berķis
2 Marta Cīrule
3 Ģirts Fromanis
4 Anna Geste
5 Uģis Knops
6 Daniela Amanda Kņūta
7 Līvija Elga Krēsliņa
8 Sannija Liebus
9 Ilze Meldere
10 Paula Niedoliņa
11 Zintis Opelts
12 Alise Otaņķe
13 Madara Rēdere

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Jānis Jurjevs
2 Emīls Pētersons
3 Sondra Stalta
4 Guna Troika

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksis Beltiņš
2 Elans Modris Eņģelis
3 Baiba Kvizikeviča
4 Kristaps Lietavnieks
5 Elvis Linarts
6 Laura Vecbaštika

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anda Brauna
2 Helēna Anna Bunka
3 Anna čīče
4 Krista Otaņķe
5 Diāna Marta Rence
6 Roberts Šīmanis
7 Anna Troika


Liepājas pilsēta, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Dāvis Berjozkins
2 Roberts Būmeistars
3 Nadežda Debiša
4 Ēriks Ercums
5 Patrīcija Emma Ģigule
6 Ģirts Ivčenko
7 Renārs Jansons
8 Artūrs Kaļetkins
9 Evelīna Kļava
10 Konstantins Korjukins
11 Gustavs Ostapenko
12 Gustavs Pagrabs
13 Roberta Plāciņa
14 Markuss Tomass Saule
15 Lauris Siksna
16 Amanda Šneidere
17 Kristians Mārtiņš Šuideiķis
18 Kristers Tomsons
19 Paula Aleksandra Urbančika
20 Maksims Vetrovs

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Gustavs Ignatjevs
2 Elisaveta Pisarenko
3 Reinis Stadsvolds

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Milana Alferčika
2 Katrīna Buša
3 Dāvis Dāvids Eleris
4 Elvijs Griģis
5 Artjoms Jermakovs
6 Mārtiņš Leimants
7 Emīls Ozoliņš
8 Vera Perova
9 Kirils Podgaļskis
10 Emīls Prancāns
11 Elīza Šēfere
12 Laurita Sēne
13 Elizabete Šulca
14 Beāte Žanete Veibele
15 Valerija Veinberga
16 Roberts Zeļģis
17 Endija Zemīte


Limbažu novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvīds Gertners
2 Regnārs Nerips
3 Māris Priede
4 Jurģis Puriņš
5 Elizabete Rugina
6 Māris Kristaps Strazdiņš
7 Mikus Rodrigo Viļķins
8 Līva Vītola
9 Mārtiņš Zaķis

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Elīna Andersone
2 Diāna Dmitruka
3 Egīls Kļuss
4 Lāsma Ozoliņa
5 Emīls Zeltiņš

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Annija Daugule
2 Laura Silvija Dubulte
3 Jānis Reinis Griškoitis
4 Ernests Lellis
5 Terēze Motte-Štelce


Līvānu novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gabriela Čamane
2 Rainers Daibe
3 Raivis Domulāns
4 Megija Grakoļska
5 Jūlija Ivanova
6 Zane Justīne Jasinska
7 Normunds Ločmelis
8 Tīna Meļņika
9 Sabīne Petrovska
10 Miķelis Praņevskis
11 Paula Putina
12 Elīza Repkova
13 Atis Slavinskis
14 Anna Stašāne
15 Linda Vilcāne
16 Patrīcija Vilcāne
17 Eva Vucenlazdāne
18 Elīna Vucenlazdāne

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Loginovs
2 Eliass Orlovs
3 Artjoms Raņņijs
4 Marts Valainis

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Daugavvanags
2 Viesturs Lūsis
3 Kristīne Tentere
4 Megija Ieva Zepa

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Birzāka
2 Aleksejs Formanickis
3 Samanta Kuzņecova
4 Dāniels Malāns
5 Megija Pabērza
6 Irita Skrauča
7 Vlads Sokolovs
8 Sandis Trafimovs
9 Diāna Žuromska


Ludzas novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arīna Antoškāne
2 Karīna Bļasāne
3 Jana Dolgiļeviča
4 Viola Ivanova
5 Liāna Maškanceva
6 Edgars Oščenkovs
7 Daniels Rudovičs
8 Inta Seimuškina
9 Unda Streļča
10 Elza Strode
11 Antra Toporkova

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Burmeisters
2 Samanta Daugule
3 Ariadne Moisejenoka
4 Marika Popova
5 Ralfs Punans
6 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Žaklīna Jaicka
4 Atis Austris Kalvītis
5 Germans Lapšovs
6 Katrīna Pozņakova
7 Junora Streļča

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Missa
2 Šarlote Lorija Nagle
3 Artis Rimša


Madonas novadu apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vivita Baltause
2 Samanta Bobko
3 Ralfs Frīdvalds
4 Artūrs Gurskis
5 Edvards Jermacāns
6 Anete Anna Kovtuna
7 Keita Kruglova
8 Rebeka Anna Mālkalne
9 Renārs Minkevičs
10 Arta Pinka
11 Samanta Terēze Rumpīte
12 Kristaps Vilks

Madonas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Calmāns
2 Valdemārs Lācis
3 Katrīna Rešņa
4 Anete Romuļa

Madonas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Zane Cimuška
2 Elīza Elsiņa
3 Dāvis Gaiziņš
4 Sigita Siliņa

Madonas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Gailums
2 Ance Greidiņa
3 Dāvis Palieks
4 Viktorija Silvestrova
5 Emīlija Gustīne Zommere


Ogres novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hugo Āriņš
2 Amanda Žaklīna Asmaite
3 Edmons Babris-Ziediņš
4 Elīna Batalova
5 Laura Batraga
6 Linda Gaigalniece
7 Gustavs Krišs Grandāns
8 Līva Rebeka Ivanovska
9 Līga Jermacāne
10 Lāsma Kalēja
11 Liāna Lazdiņa-Vilčuka
12 Lana Maļejeva
13 Ivars Melnis
14 Patriks Pabrieža
15 Ieva Rābe
16 Matīss Šķēle
17 Šons Ričards Šmits
18 Eva Spandega
19 Klāvs Tračums
20 Amanda Vilciņa
21 Boneta Volkova
22 Marta Karolīne Ziņģīte
23 Kristiāna Zukule
24 Monta Zvaigzne

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Filipenko
2 Tīna Kurpniece
3 Keita Lamberte

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Derums
2 Sabīne Drivniece
3 Arita Semjonova

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Farins
2 Klāvs Kaspars
3 Elīna Krastiņa
4 Renārs Lazdiņš
5 Sandis Ozoliņš
6 Mārtiņš Romanovskis
7 Katrīna Skujiņa
8 Linda Smilškalne
9 Edvards Gabriels Spila
10 Arita Sendija Stesela
11 Dāvis Suss
12 Mikus Villerušs


Pierīgas novadu apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladimirs Barskovs
2 Sofija Bindere
3 Alekss Bukšis-Haberkorns
4 Sibilla Ērkšķe
5 Anrijs Freimanis
6 Agate Grunte
7 Sofija Gucale
8 Anete Jaunozola
9 Līva Jurgevica
10 Kārlis Jurkāns
11 Una Kapeniece
12 Aleksis Ķeviņš
13 Kristaps Klišāns
14 Madara Marta Kosīte
15 Patrīcija Miltiņa
16 Katrīna Naumova
17 Karīna Skreba
18 Anete Emīlija Tirāne
19 Kate Vecumniece
20 Evelīna Veinberga

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Devjatovska
2 Jānis Gobiņš
3 Hermanis Bruno Krallišs
4 Katrīna Landratova
5 Teodors Rezņikovs
6 Kārlis Zariņš

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Baltgalvis
2 Anna Bretšteina
3 Elizabete Citskovska
4 Georgs Jakubovskis
5 Margarita Lauce
6 Dāvis Matisons
7 Osvalds Mežulis
8 Amanda Rulle
9 Pauls Eduards Silinieks
10 Undīne Strupiša
11 Dārta Šulce


Preiļu novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Anspoka
2 Ieva Apšiniece
3 Laine Līga Elste
4 Lāsma Jurkāne
5 Sofja Kirillova
6 Ernests Lazdāns
7 Viktorija Nagle
8 Dana Patrejeva
9 Eduards Skutelis
10 Lorita Uzuliņa

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vjačeslavs Litvjakovs

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Komlačova
2 Andrejs Ločs
3 Jadviga Mežniece
4 Kristians Plots


Rēzeknes novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Bačkurs
2 Marija Bebriša
3 Māris Dembovskis
4 Gabriels Greidāns
5 Dace Vilcāne

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rinalds Ludboržs
2 Gunita Meško
3 Nataļja Saško
4 Maksims Šestakovs
5 Katrīna Skutele

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikola Elizabete Mietule
2 Keita Emīlija Orlovska
3 Sergejs Šukšins
4 Anna Tripane
5 Dagne Tuče
6 Daniēls Zeps
7 Viktorija Žukova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bondars
2 Anastasija Filipenko
3 Laima Grišule
4 Laura Kudrjavceva
5 Rolands Lemps
6 Jānis Platacis
7 Evelīna Šarkovska
8 Rolands Stanka
9 Kate Katarīna Vinogradova


Rēzeknes pilsēta, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Benislavskis
2 Jekaterina Buriševa
3 Iļja Čaplinskis
4 Lauma Danilāne
5 Klaudija Dembovska
6 Rolands Geikins
7 Rodrigo Jugans
8 Darja Kairiša
9 Katrīna Kambala
10 Alīna Korotčuka
11 Marts Jānis Lopsa
12 Annemarija Oļševska
13 Deniss Oļševskis
14 Alisa Pavre
15 Armands Saukāns
16 Olesja Ščetiļnikova
17 Margarita Semeņaka
18 Santa Šuste
19 Kristīne Svikle
20 Amanda Trokša
21 Samanta Viļuma
22 Valērijs Višķers
23 Vladislavs Visockis
24 Amanda Žebracka
25 Renāte Zimova
26 Ella Zlotņikova

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Lavrinoviča
2 Ilva Lontone
3 Linda Vanaga

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Barkāns
2 Sandis Bulduris
3 Kristiāna Bule
4 Laura Greiškāne
5 Austra Litauniece
6 Antons Petrovs
7 Juris Siliņš
8 Alīna Škrjaba
9 Armands Vēkšējs
10 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Daniela Borisova
2 Emīlija Jurča
3 Marta Kudiņa
4 Maija Laizāne
5 Nika Kristiāna Lisenko
6 Aleksandra Mošenoka
7 Dāvids Vanags


Rīgas Centra rajons, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ella Bandere
2 Marija Berdigāne
3 Margarita Daina Burša
4 Annija Amanda Cimermane
5 Jēkabs Dzirkalis
6 Elīna Folkmane
7 Gļebs Frišs
8 Dzintis Gatis Gaujenieks
9 Frederika Anna Grende
10 Marta Grīnberga
11 Ralfs Jankevics
12 Amanda Janvāre
13 Jānis Helvijs Jaunzems
14 Evelīna Jūlmane
15 Makss Aleksandrs Kadeģis
16 Elza Kalniņa
17 Lenija Laura Liepiņa
18 Morics Nils Meņģelsons
19 Ramona Poreitere
20 Eduards Porgailis
21 Marta Rebeka Pušmucāne
22 Marta Razāne
23 Ilya Reutin
24 Edvards Šķēle
25 Iļja Niks Stoligvo
26 Elza Strumpe
27 Rūdolfs Švītiņš
28 Tīna Zēmane

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Grīvane
2 Roberts Kukšinovs
3 Rinalda Lazdoviča
4 Ģertrūde Strance

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Birmans
2 Artūrs Bisenieks
3 Agnese Celma
4 Roberts Darkevics
5 Kristaps Guntis Drunka
6 Arkādijs Garaščenko
7 Jēkabs Gerhards
8 Dārta Gobleja
9 Ralfs Ričards Indriksons
10 Francis Keišs
11 Milana Komisarova
12 Valters Kustavus
13 Elza Leitāne
14 Pēteris Leveika
15 Ēriks Lijurovs
16 Ilga Līne
17 Anna Markeviča
18 Paula Miķelsone
19 Valdis Pivars
20 Leons Podbrezskis
21 Elvis Ritiņš
22 Sofija Stefaņenkova
23 Markuss Strižko
24 Olivers Vasiļevskis
25 Ūlavs Vītols
26 Reinis Zonenbergs

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Deksne
2 Andrejs Gricenko
3 Klāvs Grīnbergs
4 Daniela Jermacāne
5 Kristofers Kārlis Krūmiņš
6 Edvards Kupšis
7 Natālija Ļebeda
8 Katrīna Līga Lējēja
9 Estere Manceviča
10 Artis Mažeiks
11 Kristaps Melbārdis
12 Nora Pīrāga
13 Dmitrijs Sizovs
14 Lūkass Šmeļkovs
15 Georgs Spručs
16 Veronika Vagotiņa-Vagule
17 Agris Zvirgzdiņš


Rīgas Kurzemes rajons, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Radkeviča
2 Ksenija Vorošilova

Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tatjana Ačapovska
2 Nikolajs Afoņins
3 Alīna Aniščenko
4 Mihails Antonovs
5 Rinalds Baumanis
6 Kirils Beibakovs
7 Valts Bērzs
8 Simona Bļinova
9 Līvija Bukša
10 Dārta Dūšele
11 Barbara Terēze Graudiņa
12 Emīls Guģis
13 Alisa Ignate
14 Altukhov Ivan
15 Kristīne Jirgena
16 Enia Kalniņa
17 Viktorija Kiriloviča
18 Veronika Kiseļeva
19 Polina Kovaļčuka
20 Dana Ličmane
21 Ivans Ļouškins
22 Valerija Maksimkina
23 Paula Milakne
24 Ieva Pētersone
25 Viktorija Reinicāne
26 Jānis Reinis
27 Jaroslava Ščerbaka
28 Viktors Šišovs
29 Dmitrijs Tatišvili
30 Milana Timoņina
31 Emīls Jānis Ungurs
32 Jānis Valdmanis
33 Igors Vertjanovs
34 Anna Anete Vizule
35 Liene Žakova
36 Nikol Zhirova
37 Edijs Žuks

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Asadullajeva
2 Baiba Bērziņa
3 Milēna Jaunarāja
4 Elīza Beta Kalve
5 Anna Minno
6 Iļja Popkovs
7 Anna Popova
8 Miķelis Emīls Riekstiņš
9 Kirils Šilins
10 Anastasija Turoveca
11 Jevgenija Volonceviča
12 Silvestrs Austris Zemnickis

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jans Ameriks
2 Alina Babyuk
3 Kirils Bedins
4 Artūrs Belouss
5 Andrey Boyarevich
6 Emīlija Bukša
7 Daniels Rojs Dambītis
8 Roberts Dumbrauskis
9 Iļja Fonarrevs
10 Ralfs Gabrāns
11 Kamilla Grīnberga
12 Patrīcija Penīskola Iļasova
13 Evelīna Jēkabsone
14 Aleksandrs Karžickis
15 Olga Križanovska
16 Daniela Linkeviča
17 Daniils Mickevičs
18 Milana Neško
19 Andris Mārtiņš Ramāns
20 Kārlis Romanovs
21 Edvards Ščubliņskis
22 Liliana Sidorova
23 Marija Žestjaņņikova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Bernots
2 Niklāvs Daugavvanags
3 Dana Isačenoka
4 Daniels Janovskis
5 Poļina Kaluga
6 Laura Kanepone
7 Ieva Kanepone
8 Sergejs Kiseļovs
9 Teodors Krūskops
10 Igors Kuzņecovs
11 Evelīna Liepiņa
12 Deniss Maksimovs
13 Darja Mokricka
14 Helge Parma
15 Ilze Ribokas
16 Reina Rituma
17 Rodrigo Struka
18 Ostrovskis Valters Dāvis
19 Andrejs Vorona
20 Ņikita Voroncovs


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jelena Antonoviča
2 Artjoms Arbuzovs
3 Dana Baranova
4 Sanija Bizika
5 Annija Bogdanova
6 Deivids Čakstens
7 Daniil Chumak
8 Ērika Diebele
9 Ņikita Dubrovs
10 Arturs Evarts
11 Mišela Hrističa
12 Aleksejs Ignaškins
13 Amina Kaibova
14 Maija Kazaka
15 Estere Kļaviņa
16 Violeta Kokoreviča
17 Borislavs Konstantins Kučiks
18 Artjoms Kumačovs
19 Ilze Laicāne
20 Romāns Lisaks
21 Alisa Losa
22 Olga Makarova
23 Marts Matīss Mende
24 Kira Minckovska
25 Maksims Nočovka
26 Matīss Lotārs Nusbergs
27 Ivans Patrikejevs
28 Vladislavs Petrovs
29 Dana Kristina Podšiblova
30 Margarita Postevaja
31 Marija Rabizo
32 Gļebs Račkovs
33 Sandijs Rakstiņš
34 Luīza Rāzna
35 Daniils Šarovs
36 Timofejs Šataikins
37 Andžejs Šešukovs
38 Konstantins Signajevskis
39 Vadims Simanovičs
40 Kasandra Snikere
41 Rinalds Toms Budze
42 Aleksis Ulmanis
43 Elizabete Vanaga
44 Keita Vēbere
45 Viviāna Vintra Veinberga
46 Katerina Vekslere
47 Jana Vinogradova
48 Alise Zakse
49 Daniils Zazdravnihs-Šmatčenko
50 Anna Zdančuka
51 Laura Ziemele

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gabriela Bekasova
2 Dominiks Butkevičs-Donskihs
3 Filips Viljams Cimermanis
4 Darja Geitnere
5 Domeniks Janaitis
6 Deivids Jansons
7 Jeļizaveta Kalmikova
8 Anastasija Karpova
9 Artemijs Kobecs
10 Valters Edvards Plaudis
11 Kristaps Šēpers
12 Mihails Vasiļjevs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aziz Amangeldiyev
2 Ralfs Biruls
3 Haralds Brauns
4 Seda Ghazaryan
5 Viktorija Gredzena
6 Arturs Ivanovs
7 Artūrs Kārītis
8 Jūlija Kuļikovska
9 Daniels Markovs
10 Iļja Ostrovskis
11 Pāvels Poņatovskis
12 Artūrs Sņegirevs
13 Renāte Andija Svenne
14 Artūrs Vanags
15 Sergejs Zaharenko

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Darja Bendrupe
3 Luīze Bērziņa
4 Elina Boļšakova
5 Igors Boļšakovs
6 Barnabass Borsoss
7 Marta Cepurīte
8 Milēna Daugule
9 Ieva Gavrilko
10 Artjoms Grišuņins
11 Asija Haibullina
12 Timofejs Hoļavickis
13 Loreta Jansone
14 Adrians Jasinskis
15 Vlada Kiseļova
16 Ksenija Kopteva
17 Evelīna Kozlova
18 Dominīks Kulišovs
19 Nikolajs Makijevskis
20 Darja Meļņikova
21 Jūlija Ņesterova
22 Jekaterina Rasimjonoka
23 Katerina Anastasija Robertsone
24 Adrians Rubins
25 Diana Sediševa
26 Aleksejs Serbiņenko
27 Elizabete Šimkuva
28 Elīza Marta Skrāģe
29 Rihards Strads
30 Laura Strazdiņa
31 Poļina Šugovska
32 Dana Vimbule
33 Ādams Vizulis
34 Ēriks Voroņins
35 Zigurds Zemzars


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Anna Aleksejeva
2 Julija Andrejeva
3 Nikola Andrukoviča
4 Reinis Araks
5 Elizabete Baltā
6 Artūrs Berovskis
7 Kristaps Bukšs
8 Sāra Natālija Čakārne
9 Anna Čaliha
10 Madara Ceplīte
11 Elīza Cera
12 Katrīna Paula Dīringa
13 Rēzija Paula Dreimane
14 Edvards Dreimanis
15 Darja Eglīte
16 Egija Fišere
17 Haralds Fogelis
18 Gerda Galdiņa
19 Agate Garbare
20 Luīze Gasone
21 Dārta Graždanoviča
22 Marta Grosena
23 Šarlote Heniņa
24 Anna Elīza Jākobsone
25 Tatjana Jevsikova
26 Marks Karlins
27 Terēze Kaupere
28 Jūlija Kirevičeva
29 Niklāvs Markus Klušs
30 Aleksandrs Kozlovs
31 Aleksandrs Kravčenko
32 Emīlija Kublicka
33 Kārlis Lazdiņš
34 Nikolass Lenkevičs
35 Letīcija Lindermane
36 Beatrise Lukša
37 Markuss Mālnieks
38 Anastasija Močaļina
39 Alīna Ņikitina
40 Lelde Parma
41 Krista Parma
42 Emīlija Pavlovska
43 Toms Pfeifers
44 Paula Postaža
45 Elizabete Beāte Putniņa
46 Gustavs Rencis
47 Tija Rimšāne
48 Adrians Ritovs
49 Marks Rozītis
50 Elza Ruča
51 Frederiks Gints Rutks
52 Markuss Salenieks
53 Emīlija Šēnberga
54 Rodrigo Seņkovs
55 Riks Sipovičs
56 Lavrs Sipovičs
57 Klāvs Smildziņš
58 Ešlija Viviāna Šmite
59 Veronika Stepanova
60 Mērija Stepiņa
61 Evita Līva Stjade
62 Alens Šults
63 Krists Vilciņš
64 Pavels Zaharovs
65 Viktorija Zalcmane
66 Dāvids Zavadskis
67 Sandija Zelča
68 Kira Žuraveļa

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ābola
2 Ričards Lauris Dērics
3 Reinis Erdmanis
4 Katrīna Gaidule
5 Juta Jākobsone
6 Arina Junele
7 Anna Kazačkova
8 Līva Emīlija Kļaviņa
9 Mareks Kondratjuks
10 Emīlija Korago
11 Anna Krama
12 Kristers Krīgers
13 Bruno Krišjānis
14 Eduards Kušners
15 Jasmīna Lapa
16 Elza Mazule
17 Gatis Petrovskis
18 Emīlija Alise Pilsuma
19 VADIMS PIŅEGINS
20 Mārtiņš Pumpurs
21 Edgars Kristaps Rupeiks
22 Kārlis Šadris
23 Edvards Staķis
24 Karlīna Štāla
25 Kristaps Reinis Strods
26 Arturs Niklass Tērauds
27 Markuss Tols
28 Anna Treija
29 Eduards Žuga

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Aleksandrovs
2 Laura Elīza Babrova
3 Beāte Bauga
4 Sintija Beitāne
5 Rodions Bušurovs
6 Ričards Damenovskis
7 Mārtiņš Daugavietis
8 Elza Fedorovska
9 Emma Daniela Grāpe
10 Elizabete Gudile
11 Letīcija Karele
12 Aleksandra Karpova
13 Aleksejs Kazus
14 Artūrs Laganovskis
15 Edgars Lejnieks
16 Katrīna Dita Mežiela
17 Nikola Plāte
18 Aleksandrs Politika
19 Evija Priverte
20 Katrīna Anna Rempe
21 Iļja Rjabčenko
22 Arina Seriševa
23 Patrīcija Enia Sidere
24 Luīze Šnore
25 Katrīna Solovjova
26 Lida Keita Trepša
27 Amanda Vērdiņa

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Alksne
2 Patrīcija Amoliņa
3 Keita Katrīna Bahmane
4 Ieva Baltā
5 Karīna Beitele
6 Gabriels Beitiņš
7 Dana Berkova
8 Elizabete Brauna
9 Kristīne Ilga Budkēviča
10 Emīls Bunde
11 Dārija Burilova
12 Vanesa Dhalivala
13 Ingrīda Dzikaviča
14 Rūta Egle
15 Maija Gvozdeva
16 Konstantins Ivaškovs
17 Artūrs Jaunpetrovičs
18 Patrīcija Jukša
19 Agate Jurisone
20 Kārlis Kalniņš
21 Klāvs Kalvenieks
22 Anna Kangro
23 Artjoms Korotkevičs
24 Kristīne Krūmiņa
25 Rihards Lācis
26 Roberts Uldis Laiviņš
27 Aleksis Ričards Larionovs
28 Anna Liepiņa
29 Signe Liepiņa
30 Artemijs Lubgins
31 Kristofers Malnačs
32 Roberts Maričevs
33 Elīza Mičāne
34 Aleksandra Sonja Miķelsone
35 Emīls Millersons
36 Aļona Mjatiškina
37 Elizabete Moisjuka
38 Elīna Nahalova
39 Mārtiņš Niedre
40 Krišjānis Pērkons
41 Katrīna Rakiša
42 Luka Rehviašvili
43 Emīlija Anna šakare
44 Leons Seļeznovs
45 Reina Semule
46 Maija Seņkova
47 Toms Šķepasts
48 Bruno Jānis Skrastiņš
49 Gļebs Solovjovs
50 Kaspars Stacevičs
51 Līva Staķava
52 Šarlote Īva Štālhute
53 Alise Tuļķe
54 Henrijs Veigulis
55 Emīls Vīksna
56 Vita Elizabete Voita
57 Daniēls Zeltiņš
58 Emīlija Zobena


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Andersone
2 Paula Tabita Avotiņa
3 Elīna Bībere
4 Vladislava Čakstiņa
5 Renāts Čuhnovs
6 Andrejs Cvečkovskis
7 Rihards Daugavvanags-Vanags
8 Vladislav Ebert
9 Dana Ennīte
10 Kristaps Jūlijs Jaspers
11 Krišjānis Kristaps Kapustāns
12 Patriks Toms Līvmanis
13 Rodions Maslovs
14 Ņikita Obrazcovs
15 Vladislavs Pers
16 Katrīna Pētersone
17 Elizabete Prauliņa
18 Evelīna Rumba
19 Ali Rustamovs
20 Marina Teļukeviča
21 Kamila Timoščuka
22 Andrejs Tkačenko
23 Andrejs Vanags
24 Artemijs Voronovs
25 Karīna Gundega Zelča
26 Edvards Zvirgzdiņš

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāts Budilovičs
2 Dilara Džaļilova
3 Marija Getņikova
4 Ivans Minajevs
5 Vladimirs Stadņiks

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Babaņins
2 Aleksandra Dmitruka
3 Nikola Adīna Liepa
4 Marta Brigita Šeiķe
5 Kristaps Silavs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Berdnikovs
2 Jēkabs Bernāts
3 Nils Kristians Cers
4 Ieva Cimmere
5 Antons Cvečkovskis
6 Paula Sonita Deruma
7 Krišs Jānis Dombrovskis
8 Gundars Andis Dravnieks
9 Nika Fiļipova
10 Paula Elizabete Garā
11 Marianna Jarmakoviča
12 Aleksandrs Levinoks
13 Oto Aleksandrs Lickevičs
14 Marta Ločmele
15 Daniela Mačukāne-Pētersone
16 Ance Ņikitina
17 Marta Paula Pauliņa
18 Daniels Pugačevskis
19 Mikus Sīpols
20 Rihards Slišāns
21 Sendija Sondore
22 Lība Vinšteina


Rīgas Ziemeļu rajons, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irma Babičeva
2 Madara Bērziņa
3 Nikola Cikaļuka
4 Miks Derums
5 Rasa Droiska
6 Viktorija Dumas
7 Marta Grīna
8 Darja Ivanova
9 Gļebs Izmastjevs
10 Valentīns Jubels
11 Marta Jurkāne
12 Dzmitry Kavalchuk
13 Amanda Kempele
14 Davids Krafts
15 Rinalds Lazdiņš
16 Toms Mārtiņš Linkaits
17 Jelizaveta Maksimova
18 Staņislavs Maļinovskis
19 Ursula Radionova
20 Dārta Elizabete Roga
21 Elizaveta Romamenteva
22 Artjoms Ščeglovs
23 Andrejs Šmins
24 Marks Spricis
25 Ksenija Sušilova
26 Vadims Truhanovs
27 Evelīna Vahere-Abražune
28 Artis Vilks
29 Terēze Anna Zarāne

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Heige Bajāra
2 Sergejs Bičkovs
3 Marta Gulbe
4 Daniils Kargins
5 Lukass Roberts Kellijs
6 Zane Mētra
7 Kristīne Rēdliha
8 Darija Šamarina
9 Beatrise Silava
10 Marks Starovoitovs
11 Tomass Kristiāns Šterns
12 Viesturs Streļčs
13 Gunta Tikiņa
14 Kirills Visockis
15 Laura Ziļeva
16 Anete Zirnīte

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Asupa
2 Krišjānis Balgalis
3 Santa Bērtiņa
4 Raitis Bērtulis
5 Māris Broks
6 Dāvids Burmistrovs
7 Dominiks Cipkins
8 Helēna Anna Dzērvāne
9 Gabors Goldmanis
10 Ksenija Haidaršina
11 Aleksandrs Jazdanovs
12 Andrejs Kaminskis
13 Jēkabs Keišs
14 Anna Kudrjavceva
15 Agata Kuzņecova
16 Klara Kuzņecova
17 Elīza Liepiņa
18 Maksims Piļščikovs
19 Arta Adele Pore
20 Mārtiņš Prokuratovs
21 Alise Roga
22 Krists Dāvids Saulītis
23 Jānis Šņucītis
24 Evelīna Sumeraga
25 Jānis Zaķis

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Alainis
2 Aurēlija Džordana Auzere
3 Jēkabs Biezais
4 Artūrs Ciprovičs
5 Laura Dapševiča
6 Annija Dimanta
7 Līva Eglīte
8 Artūrs Uldis Gaisiņš
9 Victoria Glebova
10 Nikola Kerna
11 Dāvids Kozlinskis
12 Anastasija Krasikova
13 Veronika Kudrjavceva
14 Paula Lūcija Lejiņa
15 Anita Liģere
16 Nikola Majore
17 Džonatans Miks Melgalvis
18 Niks Nadziņš
19 Normunds Palabinskis
20 Laura Elīza Pauliņa
21 Aldis Jānis Pivars
22 Matīss Jānis Rekerts
23 Daniela Rihtere
24 Miks Šics
25 Artūrs Spirands
26 Nellija Spūle
27 Mārtiņš Stjade
28 Edgars Svilāns
29 Natalia Tronova
30 Alīna Vasiļenko
31 Klāvs Veseļuns
32 Ance Zirnīte


Salaspils novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armands Alksnis
2 Ance Bērziņa
3 Gustavs Bērziņš
4 Deivs Birzulis
5 Artūrs Demjanovs
6 Dāvis Ērglis
7 Otto Ģērmanis
8 Markuss Dreiks Jansons
9 Ervīns Karavackis
10 Česlavs Kravalis
11 Anete Mokromenko
12 Ralfs Ozols
13 Mikuss Paulovičs
14 Līva Rozniece
15 Leo Kristians Spūle

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Holmanovs
2 Aleksandrs Ļegčiļins-Broks
3 Andris Mednis
4 Estere Mitjkova
5 Dmytro Svyrydenko
6 Daniils Zemīts

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Bernikova
2 Līza Dukse
3 Aleksandrs Krasnovs
4 Ernests Kupčs
5 Artūrs Šāblis

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Aksels Apermanis
2 Daila Bluķe
3 Elīna Bogdanova
4 Kristīne Undīne Korta
5 Eva Linde
6 Elīna Grēta Pozņaka
7 Ieva Rūtiņa-Rūtenberga
8 Krista Sedlere
9 Andrejs Šohins


Saldus novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arta Ruāna Ačilova
2 Krista Terēze Blaumane
3 Aleksandrs Fadeičevs
4 Rihards Ķepsnis
5 Roberta Laurinoviča
6 Keita Ločmele
7 Paula Niedre
8 Kristiāns Priedītis
9 Ance Rakstiņa
10 Dženifera Rieksta
11 Betija Rorbaha
12 Elizabete Treija

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Adijāns
2 Rebeka Bāra
3 Sanija Burlakova
4 Megija Jurdža
5 Margarita Lauma Lasmane
6 Anrita Romanauska
7 Paula Siliņa

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Barisa
2 Emīls Bents
3 Natālija Dolgova
4 Linda Lācīte
5 Daniela Lasmane
6 Viktorija Rodionova
7 Agnese Štencele
8 Ivo Stepiņš
9 Nikola Svilāne
10 Klāvs Zakevics
11 Eleonora Zandere

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Līva Bārtule
2 Bruno Blīgzna
3 Edijs Jakubausks
4 Liene Jamščikova
5 Rūdolfs Prūsaks
6 Aivita Romanauska


Siguldas novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Boldāne
2 Eva Grauda
3 Alekss Indrikovs
4 Marta Evelīna Klinsone
5 Kristians Krievs
6 Patrīcija Lase
7 Beatrise Lūse
8 Jānis Marcinkevičs
9 Annija Paula Meņģele
10 Emīlija Petrova
11 Bruno Polis
12 Artūrs Stakšs
13 Aiga Strazdiņa
14 Marta Veismane
15 Markuss Ādams Zvejnieks

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mariss Priekulis

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Būda
2 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Jānis Ķiploks
3 Tomass Ozoliņš
4 Fani Pinsone
5 Kristaps Toms Rendors
6 Marks Truhins


Smiltenes novads, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reinis Āboltiņš
2 Laura Andersone
3 Katrīna Bērziņa
4 Sāra Dorše
5 Kate Kadiķe
6 Monta Melne

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Pakalne
2 Eleonora Puseva

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Aļehna
2 Ieva Rēzija Šidlovska

Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Eglīte
2 Alekss Eihe
3 Jānis Krišjānis Gailis
4 Kārlis Ģērmanis
5 Laura Grinberga
6 Kristiāns Kārlsbergs
7 Reinis Lozbers
8 Māra Lienīte Makstniece
9 Karīna Ose
10 Agneta Rakstiņa
11 Marta Rudzīte
12 Raivis Rutkis
13 Kristena Smildzēja
14 Edvarts Uzulnieks
15 Žanete Viese
16 Mārtiņš Vīksne

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Akermane
2 Alvīne Marta Freiberga
3 Laura Rumpe
4 Eva Šulce

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Dubovičs
2 Megija Janševica
3 Patrīcija Kleinberga
4 Kristiāna Kristberga
5 Amanda Mosa
6 Ingus Andris Pērkons

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Bernāne
2 Kristaps Ričards Freimanis
3 Sabīne Laura Kiršteina
4 Eva Kiršteine
5 Una Medne
6 Kate Nierliņa
7 Estere Raikstiņa


Tukuma novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Burmasa
2 Inga Cīrule
3 Guntis Eihenbergs
4 Rinalds Grinbergs
5 Ralfs Judins
6 Maksims Kosihs
7 Kristers Jānis Logins
8 Marta Mārtinsone
9 Demija Riekstiņa
10 Ieva Elizabete Rītiņa
11 Aurēlija Spunde
12 Laura Trautmane
13 Evelīna Vaišneraite

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Andrejevs
2 Una Birkmane
3 Artūrs Helmanis
4 Dāvids Kabaks
5 Sintija Mieze
6 Ralfs Puhaļskis
7 Karīna Sarva
8 Reinis Vingris

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bičuša
2 Diāna Daile
3 Ričards Helmanis
4 Reina Paula Kreicberga
5 Karīna Radziņa

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Liepa
2 Dmitrijs Miņejevs
3 Renāte Pavlova
4 Laura Agneta Pavlovska
5 Laura Elīna Šulca
6 Nikola Vēmane
7 Helēna Zaķe


Valkas novada apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Breidaka
2 Deivids Grims
3 Kristīne Kurmejeva
4 Emīls Reinis Rabuško
5 Agnese Rāte
6 Marta Šaicāne
7 Daniels Dāvis Šefelis
8 Krista Žēbina

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arturs Siliņš
2 Sandija Ance Vītola

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Deļatinčuks
2 Valērija Sermus


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Undīne Brutāne
2 Toms Kristiāns Dimitris
3 Herberts Vilhelms Fimbauers
4 Karīna Graudiņa
5 Daniela Gulbe
6 Elizabete Herbsta
7 Maksims Ignatjevs
8 Paula Kušķe
9 Dāvids Daniels Liepiņš
10 Roberts Marenis
11 Rūta Paula Miķelsone
12 Mārtiņš Neija
13 Samanta Ozola
14 Paula Ramane
15 Oskars Rubenis
16 Una Salmiņa
17 Rainers Jānis Sprincis
18 Kārlis Sproģis
19 Mārtiņš Ūburgs

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jolanta Ābola
2 Renāte Marta Āboltiņa
3 Roberts Aleksandrovičs
4 Estere Apše
5 Jānis Ričards Bikiņš
6 Agnese Keita Birzniece
7 Roberts Bleikšs
8 Beatrise Jaunīte
9 Alise Laura Kjaspere
10 Sanija Evija Vīksniņa

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alberts Aviks
2 Ivo Briedis
3 Paula Kate Čākure
4 Mārtiņš Červids
5 Karīna Doroško
6 Kristiāna Federa
7 Krišs Gulbis
8 Līva Klepere
9 Lauris Ģirts Lācis
10 Valts Maurītis
11 Samanta Ieva Sināte
12 Terēza Šulca
13 Diāna Zmičerevska

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ādamsone
2 Ralfs Matīss Balodis
3 Daniels Kevins Berkans
4 Roberts Birnis
5 Paula Dzene
6 Santa Dzirkale
7 Katrīna Anete Goba
8 Sintija Gulbe
9 Evelī Jurkāne
10 Aleksejs Karpenko
11 Karīna Kolendo
12 Viktorija Līga Krumholce
13 Undīne Kuple
14 Rūdolfs Libors
15 Ernests Klāvs Losičs
16 Krista Milberga
17 Līga Ozola
18 Sindija Pārupe
19 Patriks Pazāns
20 Kārlis Roberts Rudzītis
21 Dāvis Sīka
22 Santa Sormule
23 Aija Denija Trēziņa
24 Jēkabs Veseris
25 Krista Žvagiņa


Vecumnieku novads, 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Balcers
2 Čelsija Viktorija Gerika
3 Gustavs Jaunzemis
4 Kate Kaļķe
5 Zanda Zaķe

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Muraško
2 Emīls Reķis

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 8. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Davis Apfelbaums
2 Kārlis Auziņš
3 Elizavete Marta Doniņa
4 Marta Eniņa
5 Georgijs Harjuzovs
6 Ketija Kažoka
7 Pauls Ādams Ķeniņš
8 Jānis Lapiņš
9 Diāna Ļepuhova
10 Daniēls Meiļuns
11 Krista Padrevica
12 Kristers Pirjajevs
13 Elza Plostniece
14 Kristaps Lauris Radelis
15 Anastasija Šikoveca
16 Beāte Trama
17 Valters Vieško

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Ērika Antonova
2 Roberta Reinfelde

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Ameļins
2 Kārlis Blumbergs
3 Georgs Dogadovs
4 Madara Kadiķe
5 Naomia Rozentāle
6 Lelde Samoviča

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Kukainis
2 Rinalds Žagars