Bioloģijas valsts 43. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2428


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hogija Adriana
2 Terēze Barkāne
3 Paula Brovacka
4 Evelīna Jansone
5 Madlēna Keiša
6 Vendija Kokare
7 Elīna Lazdoviča
8 Junona Perepečai
9 Raivo Riekstiņš
10 Santa Streļeca
11 Amanda Zvilna

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Boldaševiča
2 Katrīna Celmiņa
3 Rūta Leite
4 Līva Razgale
5 Treisija Tifānija Tukre

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Breča
2 Kalvis Kalniņš
3 Līva Marta Klibiķe
4 Mikus Sandis Matusevičs
5 Ilze Sintija Ozola
6 Trīna Pavloviča
7 Marta Ragele
8 Annija Šlesere

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Daniela Elizabete Arpa
3 Kristīne Jankina
4 Krists Kājiņš
5 Elizabete Kočkere
6 Paula Kokina
7 Jūlija Kamilla Lavrinoviča
8 Patrīcija Pļenkova
9 Kārlis Plusniņš
10 Jeļena Liena Salomatina
11 Erīna Elizabete Skudrova
12 Aija Līna Steca
13 Krista Verpele
14 Damīrs Zariņš


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Ābeltiņa
2 Monta Gabranova
3 Laila Ludviga
4 Līva Poļaka
5 Daniela Tišanova

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Denīze Smolovina

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Rūdolfs Brahmanis

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sigita Hušča
2 Amanda Ieva Kalniņa
3 Liega Emīlija Zālīte


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Amans
2 Luīze Elīza Baltputna
3 Indra Gita Bērziņa
4 Sabīne Bērziņa
5 PĀRSLA BROKA
6 Megija Dijpa
7 DĀVIDS GĀBERS
8 Gerda Johansone
9 JŪLIJA KATIŠEVA
10 Estere Kudle
11 Ance Liliāna Lazdiņa
12 Nauris Kristaps Metums
13 Daniels Millers
14 Dagnija Novicka
15 Veronika Monika Stūriška
16 Jurģis Zommers

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bedeice
2 Reinis Feldmanis
3 Rēzija Krieviņa
4 Karlīna Lazda
5 Kate Katerīna Ruņģe
6 Elīna Zariņa

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Agnese Asare
2 Ēriks Ralfs Blaubergs
3 Annija Brēmane
4 Raivo Ivulāns
5 Marta Logina-Pundure
6 Elīna Līva Pozņakova
7 Estere Sudraba
8 Zigurds Zvaigzne

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Anna Balode
3 Mārcis Bērziņš
4 Aleksandrs Grigorjevs
5 Anna Marija Kārkliņa
6 Maira Kukle
7 Krista Marta Kundrate
8 Elīna Meldere
9 Samanta Terēze Spirģe
10 Adrians Vīķelis


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vitālijs Dmitrijevs
2 Laura Jeromāne
3 Liene Kaša
4 Laura Kopāne
5 Lineta Kopāne
6 Diāna Misiņa
7 Sintija Reveliņa
8 Elvita Rizena
9 Dana Romanova
10 Evita Salmane
11 Viktorija Supe
12 Andris Žvirblis

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kamilla Andersone
2 Digna Cibule
3 Ēriks Circens
4 Diāna Dārzniece
5 Līva Lukste

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Dokāne
2 Egija Logina
3 Marija Lukste
4 Loreta Šakina
5 Ance Salmane
6 Dāvids Marks Stempers

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elija Dmitrijeva
2 Artis Fribergs
3 Līva Kairiša
4 Edīna Kļava
5 Dita Kuzņecova
6 Jurģis Milaknis
7 Samanta Puka
8 Vineta Vizule
9 Dinija Zača


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abžinova
2 Rihards Dadžāns
3 Evelīna Gateža
4 Kintija Gurkovska
5 Leo Jonikāns
6 Reinis Kolbergs
7 Keita Kondore
8 Marks Ozols
9 Pāvels Seredickis
10 Janīna Šumeiko
11 Nadīna Šumeiko

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Čakšs
2 Nikolass Jansons
3 Ralfs Naktiņš
4 Anna Marija Smetaņina
5 Nelda Strautzele

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Čakšs
2 Liliāna Indāne
3 Markuss Jākobsons
4 Lizete Zaļkalne

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Kampuss
2 Klēra Maldute
3 Baiba Līna Mūrniece


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Alksnīte
2 Elizabete Greta Auziņa
3 Liāna Balandina
4 Linda Biļinska
5 Rihards Bogdanovs
6 Estere Briede
7 Una Bukša
8 Mārtiņš Driba
9 Kārlis Driba
10 Daniela Liena Ješkina
11 Ulvis Krieviņš
12 Ella Elizabete Murma
13 Līva Ozola
14 Nauris Šodnaks
15 Aleksa Volkova
16 Linda Zārdiņa
17 Klinta Ziediņa

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jēkabs Eglītis
2 Katrīna Kalniņa
3 Šarlote Luīze Odziņa
4 Brigita Petrovska
5 Ralfs Trofimovs
6 Evelīna Vietniece

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anda Ezeriņa
2 Laura Kārkliņa
3 Tīna Krastiņa
4 Tīna Deina Kukurīte
5 Beatrise Liepiņa
6 Sabīne Nīmane
7 Viesturs Romka
8 Modris Rudzuroga
9 Ance Valnere

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Beatrise Baijere
3 Anda Upane
4 Viktorija Vildiņa


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gasperovičs Eduards
2 Jeļena Goršentova
3 Līga Kļaviņa
4 Anastasija Ņikitina
5 Veronika Puzirevska
6 Matīss Sarkanis
7 Anastasija Sparāne
8 Anna Vansoviča
9 Daniels Viļčinskis
10 Emma Zdanovska

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alans Geičuns

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elāna Gavrilova
2 Anastasija Kuprijanova
3 Aina Zubrova

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Selina Germane


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Cirša Anželika
2 Ksenija Barkeviča
3 Vladislavs Batņa
4 Anastasija Bisjukova
5 Alīna Boliņa
6 Marija Bolotņikova
7 Nikolajs Breļs
8 Ksenija Cvetinska
9 Katerīna Dobrovoļska
10 Jānis Drelings
11 Daniils Drelings
12 Adrians Formanickis
13 Violeta Golovane
14 Anastasija Goreļikova
15 Agnese Goreva
16 Grigorijs Gridasovs
17 Diāna Grizāne
18 Ivans Ivanovs
19 Irēna Jasvina
20 Santa Juhneviča
21 Artjoms Kalmašņikovs
22 Artjoms Kravcovs
23 Anastasija Kurmeļova
24 Dāniella Martinova
25 Jānis Meškovskis
26 Katrīna Eva Millere
27 Margarita Millere
28 Sandis Minkevičs
29 Violeta Nasire
30 Tatjana Petunova
31 Artjoms Rjaguzovs
32 Anastasija Šemeļeva
33 Darina Semjonova
34 Svjatoslavs Sergejevs
35 Alina Smiļgina
36 Anna Stankova
37 Daniela Strode
38 Anastasija Svirska
39 Lana Tracjuka
40 Deina Ulme
41 Artjoms Zobņins

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Baklažanovs
2 Jeļena Deruka
3 Vladislavs Gaiļevskis
4 Inguna Gurgāne
5 Jana Jaceņuka
6 Aleksandra Kaļiņina
7 Ņikita Kazakevičs
8 Jūlija Kirčenko
9 Maksims Kirillovs
10 Darja Koļesņičenko
11 Daniels Loginovs
12 Valērija Lovčinovska
13 Kristīne Maliņa
14 Yuliia Matvyeyeva
15 Endija Laura Millere
16 Sofja Murdasova
17 Līga Paule
18 Armands Preilis
19 Jeļena Skrupska
20 Jevgeņijs Timofejevs
21 Eduards Vaidaševičs
22 Ēvalds Viguls
23 Ņikita Zirjanovs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Beļeviča
2 Arnita Bernāne
3 Deniss Brovkins
4 Danila Bulis
5 Dimitrijs Čuprovs
6 Marija Cvetinska
7 Daniels Daņilovs
8 Lana Daškeviča
9 Ivo Dzalbs
10 Marija Elksniņa
11 Deniss Ivbulis
12 Polina Jeļina
13 Laura Jonāne
14 Terēze Juškus
15 Vitālijs Komarovs
16 Elīza Kursīša
17 Valērija Lakizo
18 Viktorija Makoviča
19 Nikoļa Matjuhina
20 Žans Mukāns
21 Veronika Nasire
22 Ērika Plopa
23 Anželika Rimjane
24 Daniela Šadurova
25 Inna Samuša
26 Jeļizaveta Sivačova
27 Laura Skreba
28 Karīna Smilgina
29 Marija Smirnova
30 Daniels Smuļko
31 Terēze Suveizda
32 Milana Tarvide
33 Raivis Užulis

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tatjana Bel̥ikova
2 Snežana Bogdanoviča
3 Katrīna Čivkule
4 Jekaterina Fjodorova
5 Samira Jeļizaveta Garajeva
6 Maksims Ģermanovičs
7 Aleksandra Ivanova
8 Viktorija Kolomažņikova
9 Karina Korenika
10 Jevgenijs Kotukovs
11 Darja Kovaļova
12 Erika Kuzmicka
13 Līva Liepiņa
14 Anastasija Makarova
15 Līna Ņikitina
16 Rostislavs Osipovs
17 Agata Pogumirska
18 Karīna Rutkovska
19 Daniels Siļčonoks
20 Dmitrijs Špakovs
21 Darija Stepanova
22 Andrejs Terehovs
23 Lana Volodko
24 Julija Zabrodina
25 Nellija Zubova


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Aukmane
2 Roberts Cimermanis
3 Maira Cine
4 Ņikita Cvetkovs
5 Emīls Grants
6 Emīls Karpis
7 Rainers Mozulis
8 Megija Nordena
9 Artis Peškovs
10 Ilona Ženija Pīrante
11 Linda Valtere
12 Annija Veide

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Elizabete Brikše
2 Patrīcija Grosberga
3 Evelīna Katrīna Karņevska
4 Luīze Patrīcija Laizāne
5 Amanda Ozoliņa
6 Jasmīna Paškauska
7 Agnete Saule
8 Valērija Zarovska

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leonora Jankoviča
2 Astra Mazpreciniece

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča
2 Anna Kosinkina
3 Klinta Mozule
4 Marija Ņikitina
5 Daniela Paula Prudņikova


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Belova
2 Līna Kalēja
3 Samanta Moroza
4 Samanta Savicka

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valdis Golubevs

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Diāna Krasiļņikova
3 Līva Ūdre
4 Nikola Žvirbļa

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Antiņa
2 Kristiāna Belova
3 Andris Gargurnis
4 Lauris Lapsa
5 Raivis Rautmanis
6 Alise Smirnova


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darjana Balaša
2 Simona Gabrjune
3 Unda Kozlova
4 Inita Putniņa
5 Elīza Stoķe

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Bogdanoviča
2 Ance Bukatova
3 Edijs Ūdris
4 Līva Vasiljeva

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Galauskis
2 Edijs Ilvess
3 Rēzija Meļķe
4 Santa Vaičekone
5 Ieva Elizabete Žeikare

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Keita Mole
3 Niks Vīns


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Balodis
2 Tīna Bandere
3 Una Paula Bernāne
4 Sanija Betkere
5 Sandra Brikmane
6 Daniela Čamane
7 Paula Eglīte
8 Annija Oresta Faksa
9 Paula Emīlija Grauziņa
10 Agita Ivanova
11 Rēzija Kalniņa
12 Paula Kļaviņa
13 Linda Kļavinska
14 Rihards Rauls Konopeckis
15 Arina Kučika
16 Annija Liepkalne
17 Marta Annija Mažeika
18 Kristers Novikovs
19 Emīlija Ozoliņa
20 Kristīne Radzeviča
21 Ilvars Sutris
22 Jānis Vingris
23 Undīne Marija Voino
24 Linda Zvejniece

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Atroščenkova
2 Arturs Bernāns
3 Sanita Bindemane
4 Anna Bobrova
5 Iveta Elksne
6 Kintija Laura Grāvīte
7 Laura Diāna Karziņina
8 Ksenija Kondratjeva
9 Kristīne Kozuliņa
10 Nikita Lavigins
11 Monika Lielkoka
12 Dana Šidlovska
13 Sandis Sorokins
14 Oļesja Stankeviča

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arta Alksne
2 Darja Andronova
3 Dārta Ārsmeniece
4 Baiba Briede
5 Anna Esiņa
6 Krista Fadejeva
7 Evelīna Garkalne
8 Amanda Lapsa
9 Linda Luksteniece
10 Anta Narkevičina
11 Klinta Narkevičina
12 Ksenija Naumova
13 Valērija Radionova
14 Raivis Randohs
15 Katrīna Rožlapa
16 Elvis Savickis
17 Amanda Vaivode

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvija Aldiņa
2 Elza Bojāre
3 Kitija Grigorjeva
4 Kristīne Ivanova
5 Rihards Kalveršs
6 Amanda Mola
7 Kristaps Moļs
8 Santa Pikure
9 Elizabete Romanovska
10 Karīna Sereda
11 Elizabete Vaidere
12 Zane Zeltiņa


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Donga
2 Alise Ērstiķe
3 Markuss Daniels Gailītis
4 Karlīna Galdiņa
5 Marija Karasenko
6 Kristers Kaupiņš
7 Rigonda Ķere
8 Zane Novada
9 Mārtiņš Puķīte
10 Alise Tukule
11 Jānis Vaškevics
12 Lora Džesika Zandersone
13 Ella Luīze Zarāne
14 Elīza Zeltiņa

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sigita Vīnava

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļena Bigaņiča
2 Kaspars Gržibovskis
3 Evija Jurēviča
4 Lea Kice
5 Ieva Kļaviņa
6 Evelīna Meijere
7 Oļesja Novikova

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Briks-Dravnieks
2 Lauris Cimermanis
3 Megija Stepanova


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Modris Arnītis
2 Valērija Balabka
3 Annija Bērziņa
4 Madara Brasliņa
5 Estere Čata
6 Agnese Čuda
7 Aigars Gerasimčiks
8 Santa Linda Kalvāne
9 Kirils Koļesņikovs
10 Armands Livandovskis
11 Anna Maļarenko
12 Kate Ozola
13 Germans Prudivus
14 Eduards Robežnieks
15 Krists Saukums
16 Ieva Škutāne
17 Viesturs Stankevičs
18 Līva Estere Zondaka

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Elva Andersone
2 Sofja Arhipenko
3 Letīcija Līna Čerņeviča
4 Dana Ciniņa
5 Una Ivanova
6 Paula Ķirse
7 Jevgēnijs Letko
8 Elizabete Silava
9 Armīns Stikuts
10 Haralds Zvidriņš

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Bumbiere
2 Dana Daugule
3 Anete Meja Kalniete
4 Elizabete Knope
5 Diāna Krūmiņa
6 Jeļizaveta Merkulova
7 Niks Mesters
8 Kristiāna Rubeze
9 Natālija Rumba
10 Beate Sauša
11 Deniss Senkevičs
12 Hanna Sieka
13 Lauma Māra Šmite

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arleta Apsīte
2 Elīza Darīna Baluša
3 Arvis Bergs
4 Līva Luīze Bīmane
5 Elīza Celmiņa
6 Uvis Oskars Fedorjans
7 Edijs Kristaps
8 Undīne Laugale
9 Juta Nikiforova
10 Aurēlija Norko
11 Anna Rušmane
12 Elēna Šatrovska
13 Roberts Ščerbaks
14 Veronika Serguna
15 Liene Slokenberga
16 Evelīna Stagiša
17 Gerda Madara Ziemele
18 Aleksandra Zubova


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gothards Āriņš
2 Sindija Beitnere
3 Emīlija Elizabete Jonas
4 Bruno Jurēvics
5 Emīls Kazakevičs
6 Toms Krasts
7 Emīlija Languša
8 Austra Madara Lazda
9 Garijs Pavļenko
10 Katrīna Puiša
11 Poļina Puncule
12 Anna Estere Rubule
13 Roberts Stāds
14 Elīza Vaišļa
15 Nikola Zorgevica

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandra Jarceva
2 Georgijs Kuļibaba
3 Nauris Viesturs Lazda
4 Lauma Simsone

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Jurgeleviča
2 Tomass Krastiņš
3 Reinis Rudzītis
4 Emīlija Skrupska
5 Katsiaryna Smoliar
6 Marts Matīss Suveizda
7 Sofija Viļenska
8 Justs Jāzeps Zaļums

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anton Dronov
2 Mišela Gindina
3 Magdalena Ivanova
4 Jolanta Jefimova
5 Elīna Plinče
6 Ēriks Ralfs Vanags
7 Aņa Velenda


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Krūmiņa
2 Elīza Oliņa
3 Robins Valters
4 Marta Vanderzelle

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Bīrone
2 Madara Garance
3 Ingars Samiņš

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Anna Dūniņa
3 Elza Lepse
4 Rūta Liepa
5 Eva Puriņa


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gundega Beķere
2 Laila Bicāla
3 Denija Krūmiņa
4 Alise Lasovska
5 Aksels Leitlants
6 Linards Lukss
7 Ralfs Striķis
8 Evita Tālmane

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Ērgle
2 Lolita Griškeviča
3 Viktorija Lenora Kraukle
4 Alise Krūmiņa
5 Megija Tramdaka
6 Estere Vingre
7 Edīte Visocka

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Daugavietis
2 Una Gadzāne
3 Kristela Gžibovska
4 Daniels Laurinavičs
5 Līva Liāna Liepiņa
6 Elīza Luksa
7 Beāte Skrabutena

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sonora Balode
2 Laura Putniņa
3 Jurģis Rēķis


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Andžāne
2 Renāte Ciganoviča
3 Karīna Čursina
4 Rihards Indrikovs
5 Indris Ivanovs
6 Arina Kangizere
7 Agate Pauliņa
8 Lana Žvirble

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Baranovskis
2 Aleksa Maslovska
3 Ligita Petkeviča
4 Anastasija Stigeviča

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Ervīns Jakovelis
3 Linda Slapiņa
4 Igors Sorogovecs
5 Karīna Stikute
6 Guntis Ungurs
7 Anna Marija Vaišļa
8 Evelīna Vivate

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Armands Jermaks
3 Karīna Leonoviča
4 Armands Rutka
5 Elizabete Stola


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Apine
2 Dana Lība Blūma
3 Aleksandrs Gailītis
4 Ailija Garoza
5 Inese Krista Kopmane
6 Samanta Līberga
7 Monta Montvida
8 Sabīne Ozollapa
9 Mārtiņš Peniķis
10 Nika Plivča
11 Evelina Rozenberga
12 Denīze Solomahina
13 Ance Špicere
14 Emīlija Studente
15 Ritvars Trumsiņš

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Ausmane
2 Sindija Bergmane
3 Maikls Ričards Endzelis
4 Megija Florentine
5 Ilva Milzarāja
6 Agate Stucere
7 Agnija Paula Zvingule

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Bērziņa
2 Anda Dadze
3 Mārsija Ieva Jurēvica
4 Ralfs Pīpītis
5 Aleksa Džesika Strautmane
6 Jorens Upenieks
7 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Grēta Fiļippova
2 Betija Grabovske
3 Kristīne Grīnberga
4 Pēteris Patriks Jefimovs
5 Sintija Kārkliņa
6 Vanesa Pirina


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Baltrakova
2 Līva Bišofa
3 Beāte Briede
4 Ērika Čaure
5 Kaspars Eliass Cibuļskis
6 Marta Cīrule
7 Sanija Džeriņa
8 Beate Ešenvalde
9 Laura Rosvita Grintāle
10 Linda Grīsle
11 Madara Līga Kalēja
12 Daniels Lankups
13 Anna Marija Mackare
14 Paula Muceniece
15 Paula Niedoliņa
16 Alise Otaņķe
17 Marta Viktorija Pacunska
18 Amanda Rupeika
19 Alīne Sļadzevska
20 Zanda Zeme

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanija Feodosova
2 Jānis Arvis Rubezis
3 Dana Katrīna Znotinaite

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Laura Auziņa
3 Ieva Bērziņa
4 Marks Teo Ducis
5 Gustavs Einis
6 Airisa Marta Mūrniece
7 Anna Zemīte

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Laura Balode
3 Anda Brauna
4 Helēna Anna Bunka
5 Sergejs Guļtjajevs
6 Agate Jerika
7 Elizabete Lendele
8 Anna Troika


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vanesa Aivare
2 Vladislavs Beznasjuks
3 Patrīcija Emma Ģigule
4 Matīss Jaunzemis
5 Enriks Kalns
6 Konstantins Korjukins
7 Kirils Morozs
8 Gustavs Pagrabs
9 Anija Siksna
10 Kristena Leana Vēvere
11 Roberts Vilcāns
12 Marsela Zemžāne
13 Lauma Zīverte

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Bačmanova
2 Evija Balode
3 Rovena Hilarija Galuza
4 Krista Jansone
5 Marks Kolesniks
6 Paula Magazeina
7 Rūta Mame

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Sergejs Afanasjevs
2 Loreta Aleksejeva
3 Vanesa Bauže
4 Alise Berķe
5 Anastasija Džorajeva
6 Alta Egliņa
7 Signe Frišmane
8 Maksimiliāns Gruss
9 Arina Gucunajeva
10 Linda Jokubauska
11 Baiba Kantāne
12 Keita Laimiņa
13 Silva Laure
14 Diana Lisova
15 Arvis Adrians Lozda
16 Marta Petkus
17 Jeļena Rivkina
18 Anastasija Rižkova
19 Sofija Nikola Tolkačeva
20 Krista Tramdaka
21 Victoria Vidiburskis
22 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Annika Antāne
2 Sofija Bezuglova
3 Liāna Ieva Biģele
4 Elizabete Bukante
5 Katrīna Buša
6 Elvijs Griģis
7 Daniils Guļņevs
8 Artjoms Ivanovs
9 Ieva Jansona
10 Artjoms Jermakovs
11 Aleksa Kriķe
12 Krists Kristaps Ročāns
13 Anna Renāte Līva
14 Vjačeslavs Naņaks
15 Juris Ozoliņš
16 Gerda Skudra
17 Agnis Strazds
18 Katrīna Tomaka
19 Uļjana Žukova


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Bērziņa
2 Lilita Bērziņa
3 Alise Bušmane
4 Ieva Vendija Freimane
5 Rinalds Kravainis
6 Paula Legeza
7 Kristana Luste
8 Regnārs Nerips
9 Nikija Pabērza
10 Jurģis Puriņš
11 Elizabete Rugina
12 Reinis Kristers Strods

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Fridvalds
2 Līva Tauriņa

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Elīna Andersone
2 Rebeka Annemarija Rebaine

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Terēze Motte-Štelce
2 Signe Zvejniece


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evita Marija Aizpuriete
2 Katrīna Bikerniece
3 Amanda Filipova
4 Megija Grakoļska
5 Asnāte Jansone
6 Zane Justīne Jasinska
7 Milēna Kaštaļjana
8 Angelīna Lapšina
9 Anete Mališeva
10 Sabīne Petrovska
11 Līva- Paula Pumpure
12 Ksenija Puriškeviča
13 Paula Putina
14 Marta Šišlova
15 Paula Smilškalne
16 Anna Stašāne
17 Marta Stašāne
18 Ieva Surgunte
19 Evelīna Žanete Švirkste
20 Inese Uļjāne
21 Raivis Vaivods - Šulte
22 Elīna Vucenlazdāne
23 Eva Vucenlazdāne

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Dāvidsone
2 Katrīna Kate Jansone
3 Liene Liepniece
4 Daniela Lisicka
5 Artjoms Raņņijs
6 Lāsma Svence
7 Adrians Vāsulis

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivonna Brūvere
2 Velora Garkina
3 Gabriela Hukere
4 Gustavs Kleins
5 Emīls Linards
6 Viesturs Lūsis
7 Luīze Menkovska
8 Valērija Mironova
9 Ksenija Pavlova
10 Nikolajs Popovs
11 Karolina Šostaka
12 Egija Tretjuka

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Birzāka
2 Dita Dubovska
3 Madara Dumbra-Dumbrovska
4 Sindija Kudrjavceva
5 Samanta Kuzņecova
6 Vladislavs Savenko
7 Irita Skrauča
8 Ilze Skutele
9 Diāna Žuromska


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Alitkina
2 Karīna Bļasāne
3 Intars Brencis
4 Jana Dolgiļeviča
5 Viola Ivanova
6 Anna Ivanova
7 Megija Kaziniece
8 Zane Kravčenko
9 Līga Kravčenko
10 Amanda Leščinska
11 Kamila Makarova
12 Arnis Malakovs
13 Liāna Maškanceva
14 Jana Merkulova
15 Jūlija Moisejeva
16 Edgars Oščenkovs
17 Sintija Ruskule
18 Inta Seimuškina
19 Zane Šicāne
20 Unda Streļča
21 Elza Strode
22 Antra Toporkova

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marika Audijāne
2 Sanda Augustova
3 Samanta Daugule
4 Nika Fomina
5 Ariadne Moisejenoka
6 Marika Popova
7 Maija Rancāne
8 Elīna Točelovska
9 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Elīza Paula Ivanova
4 Žaklīna Jaicka
5 Laura Kivle
6 Viktorija Krišāne
7 Germans Lapšovs
8 Katrīna Matvejeva
9 Paula Molodavčenko
10 Katrīna Pozņakova
11 Adrianna Gerda Vjaznikova

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Blaua
2 Vladislava Dikalova
3 Madara Domarka
4 Jūlija Grigāne
5 Jānis Grišāns
6 Albīne Hlopņicka
7 Vivita Krišāne
8 Šarlote Lorija Nagle
9 Nikolajs Subotins
10 Signija Voite
11 Laura Zgirska


Madonas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Rūta Alksne
2 Vivita Baltause
3 Samanta Bobko
4 Edvards Jermacāns
5 Anete Anna Kovtuna
6 Elīna Aleksa Ločmele
7 Renārs Minkevičs
8 Guna Nikolajeva
9 Meldra Oga
10 Rihards Pēčs
11 Arta Pinka
12 Sindija Rapša
13 Inese Madara Rubene
14 Marta Rudzīte

Madonas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Ikauniece
2 Karlīna Kvēpa
3 Valdemārs Lācis
4 Anete Tropa
5 Anna Zeltiņa

Madonas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Elīna Mālniece
5 Edvards Rudzītis
6 Sabīne Siņicina

Madonas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Andžāne
2 Dagnija Dreika
3 Ance Greidiņa
4 Karīna Kalniņa
5 Lelde Pavloviča
6 Niklāvs Romanovskis
7 Laura Slūka
8 Aleksandra Tiškoveca
9 Emīlija Gustīne Zommere


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Andersons
2 Hugo Āriņš
3 Amanda Žaklīna Asmaite
4 Linda Gaigalniece
5 Gustavs Krišs Grandāns
6 Līga Jermacāne
7 Anda Armanda Juškāne
8 Elvita Juste
9 Lāsma Kalēja
10 Ņikita Kiseļovs
11 Vanesa Lauciņa
12 Liāna Lazdiņa-Vilčuka
13 Marta Liepiņa
14 Lauris Liepiņš
15 Elīza Muzika
16 Andrejs Ņesterovičs
17 Marta Niedra
18 Šons Ričards Šmits
19 Elizabete Greisa Spila
20 Klāvs Tračums
21 Edvards Tumašs
22 Renārs Vilciņš
23 Hugo Viļumsons
24 Patrīcija Vorasa
25 Kristiāna Zukule

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Voldemārs Augšpuls
2 Mārtiņš Eiduks
3 Patriks Galejs
4 Ance Gribuste
5 Marta Gribuste
6 Tīna Kurpniece
7 Keita Lamberte
8 Uldis Lejs
9 Māris Narutavičus
10 Paula Pāliņa
11 Arturs Pīlācis
12 Adelīna Urtāne
13 Žozefīne Zavjalova

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maria Atme
2 Matīss Derums
3 Sabīne Drivniece
4 Marks Kiseļovs
5 Zlata Zainagutdinova
6 Lelde Zīlmane

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mareks Kristiāns Grizāns
2 Viktorija Ivanova
3 Zanda Jefremova
4 Sintija Kapteine
5 Daniels Krūze
6 Vronska Marjana Valērija
7 Katrīna Skujiņa
8 Linda Smilškalne
9 Edvards Gabriels Spila


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Bērziņa
2 Elīna Čirkuna
3 Sibilla Ērkšķe
4 Elizabete Ģērmane
5 Marks Hasners
6 Līva Jurgevica
7 Katrīna Kalēja
8 Aleksis Ķeviņš
9 Patrīcija Miltiņa
10 Katrīna Naumova
11 Līva Ozoliņa
12 Artūrs Ozoliņš
13 Jānis Reinis Reinsons
14 Emīls Rasmuss Sadovskis
15 Nīls Sets
16 Karīna Skreba
17 Boriss Mateo Soboļevs
18 Kima Tauriņa
19 Līva Upeniece
20 Una Upīte
21 Ance Upmale
22 Evelīna Veinberga
23 Anete Luīze Zaļā

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Gaile
2 Alina Gavrilova
3 Arvils Grava
4 Jurgita Jančenko
5 Elizabete Kaļķe
6 Madara Krieva
7 Mārtiņš Lejiņš
8 Loreta Anna Plostniece
9 Adriāns Silkāns
10 Kitija Stanke

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Anderšmits
2 Raimonds Andris Augulis
3 Valters Pēteris Bāns
4 Emīls Erciņš
5 Jānis Gobiņš
6 Keitija Grīnberga
7 Madara Kaufmane
8 Lelde Kurzemniece
9 Katrīna Landratova
10 Daniela Latiševa
11 Lauris Maļinovskis
12 Donata Marinkeviča
13 Roberts Paulāns
14 Elīza Podziņa
15 Alekss Pugejs
16 Reinis Ričards Ramis
17 Kristiāna Rupeika
18 Adele Sakoviča
19 Justīne Elizabete Vanaga

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Begune
2 Roberts Bitnieks
3 Agnese Bleidele
4 Rihards Blekus
5 Daniela Burkovska
6 Ernests Ritvars Grava
7 Elīza Marija Jevstigņejeva
8 Juris Roberts Kreics
9 Simona Plotniece
10 Pēteris Šlosbergs
11 Beāte Elīna Strazdiņa
12 Sanita Laura Traskovska Traskovska
13 Juta Valpētere
14 Elizabete Vesmane


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Anspoka
2 Ieva Apšiniece
3 Lāsma Jurkāne
4 Sofja Kirillova
5 Ernests Lazdāns
6 Viktorija Nagle
7 Airita Pastare
8 Dana Patrejeva
9 Aleksandrs Rukmans
10 Zane Sirmā
11 Eduards Skutelis
12 Gints Šņepsts
13 Liāna Usāne
14 Lorita Uzuliņa

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bergmane-Sprūdža
2 Agnija Jemeļjanova
3 Marta Lazdāne
4 Anželika Mihailova
5 Evelīna Upeniece
6 Sintija Verza

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Burceva
2 Aivis Krūmiņš
3 Elīza Lutinska
4 Dominiks Rukmans
5 Agate Stafecka
6 Sabīne Vaivode

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Čabaņuka
2 Samanta Čaunāne
3 Laura Grigule
4 Ralfs Iesalnieks
5 Una Kraupša
6 Andrejs Ločs
7 Kristians Plots
8 Raimonda Rubine
9 Edijs Rubins
10 Agnese Skabe
11 Aija Vaivode


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Bebriša
2 Alise Amanda Braze
3 Tatjana Cvetkova
4 Arianda Jegorova
5 Emīls Kapacis
6 Alise Kitova
7 Arina Krole
8 Aleksis Počs
9 Ieva Sutina
10 Alvis Utināns

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Feklistovs
2 Alekss Korčagins
3 Gunita Meško
4 Dairis Mivreniks
5 Kristīne Onužāne
6 Kristiāna Seržane

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Ciukore
2 Ēriks Dimzulis
3 Katrīna Esmeralda Jermaševiča
4 Dita Kataja-Paegle
5 Saiva Karmena Maģiča
6 Neļa Kristīne Malahovska
7 Āris Rancāns
8 Emīls Šmits
9 Gļebs Surikovs
10 Dagne Tuče
11 Marita Vulāne
12 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aksjonova
2 Evelīna Belinska
3 Valērija Lavrenova
4 Jānis Platacis
5 Evelīna Šarkovska
6 Lija Saukāne
7 Elīna Saulīte
8 Eleonora Savicka
9 Jānis Vespers
10 Kate Katarīna Vinogradova


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Benislavskis
2 Elīna Bujeva
3 Luīze Bule
4 Jekaterina Buriševa
5 Aurēlija Deksne
6 Klaudija Dembovska
7 Katrīna Kambala
8 Alīna Korotčuka
9 Annemarija Oļševska
10 Igors Popovs
11 Adelina Šnevele
12 Aleksejs Tretjaks
13 Kristīne Trimalnieka
14 Amanda Trokša
15 Karina Tuča
16 Amanda Žebracka

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Arbidāne
2 Estere Brokāne
3 Katrīna Geidāne
4 Vlada Viktorija Jonikāne
5 Anna Kazmerika
6 Haralds Poišs
7 Sabīna Tihomirova

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Barkāns
2 Sandis Bulduris
3 Evelīna Geikina
4 Loreta Indriksone
5 Anna Kačkāne
6 Vladislavs Karziņins
7 Sabīne Kužeļeva
8 Sofija Maslobojeva
9 Nika Motina
10 Egīls Runčs
11 Juris Siliņš
12 Alīna Škrjaba
13 Ērika Smirnova
14 Airita Trukšāne
15 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Guščina
2 Marta Kudiņa
3 Margo Malašenoka
4 Aleksandra Mošenoka
5 Aija Muravska
6 Daniels Semulis
7 Emma Sitkova
8 Lauma Skarbinīka
9 Dāvids Vanags
10 Rainita Zavadska


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Arāja
2 Laura Blūzmane
3 Margarita Daina Burša
4 Annija Amanda Cimermane
5 Agate Dosberga
6 Elīna Folkmane
7 Marlēna Marta Gavare
8 Ralfs Jankevics
9 Kalvis Olivers Kālis
10 Elza Kalniņa
11 Māra Ķeze
12 Darja Kopovaja
13 Georgijs Korelovs
14 Nadežda Kraveca
15 Darja Ļašenko
16 Rasa Pērkona
17 Stanislavs Pesterņikovs
18 Marta Rebeka Pušmucāne
19 Toms Putenis
20 Ilya Reutin
21 Daniela Savina
22 Guna Skuja
23 Valters Slūka
24 Daimonda Štamere
25 Iļja Niks Stoligvo
26 Elza Strumpe
27 Marta Vitkovska
28 Estere Vītola
29 Tīna Zēmane
30 Baiba Zudraga

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Veronika Bistrova
2 Uvis Olafs Briedis
3 Laura Daugele
4 Jeļizaveta Dobrovoļska
5 Stanislavs Dubrovskis
6 Edvards Emīls Gasiņš
7 Dārta Grīvane
8 Sofija Terēze Grunde
9 Nadīna Stella Ivdre
10 Alina Jeruhoviča
11 Evelīna Kolīte
12 Veronika Kuļiņeca
13 Kristians Lelis
14 Elizabete Matule
15 Nauris Prikšāns
16 Alberts Roze
17 Natalija Šapurova
18 Edvards Sprindžuks-Golubcovs
19 Rolans Stepanovs

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandra Daniela Ābele
2 Roberts Andris Barlots
3 Santa Bērziņa
4 Alberts Bilzēns
5 Artūrs Zenons Bunkas
6 Agnese Celma
7 Roberts Darkevics
8 Marta Aleksa Deptuā
9 Darja Dolbe
10 Marta Ance Dzelve
11 Mikus Jānis Gailis
12 Elīna Gailīte
13 Evita Goreshnyak
14 Letīcija Gūte
15 Elizabete Ignatoviča
16 Aleksandrs Ivaņičkins
17 Māra Aleksandra Kariņa
18 Markuss Gustavs Ķēniņš
19 Rasma Sandra Knipše
20 Milana Komisarova
21 Hanna Kozirovska
22 Valters Kustavus
23 Rūdolfs Lepa
24 Pēteris Leveika
25 Elvita Liepiņa
26 Ilga Līne
27 Valērija Makarenko
28 Anna Markeviča
29 Jurijs Matvejevs
30 Paula Miķelsone
31 Ēvalds Ņestrojevs
32 Helēna Ose
33 Sigita Pantele
34 Agate Priedīte
35 Einārs Pūris
36 Valters Ribickis
37 Valērija Sosova
38 Sofija Stefaņenkova
39 Sintija Strazdiņa
40 Evelīna Trūpa
41 Emīlija Dagnija Veide
42 Ūlavs Vītols
43 Tīna Voldiņa
44 Marta Zīle
45 Iļja Zinovjevs
46 Alberts Zitmanis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vika Altrofa
2 Samanta Asīte
3 Andrejs Bagdonas
4 Baiba Ance Barkāne
5 Irēna Čaikovska
6 Elizabete Casno
7 Daria Cheremukhina
8 Elizabete Cvilikovska
9 Elizabete Dzalbe
10 Amanda Grospiņa
11 Katrīna Beāte Jaške
12 Anna Jepifanova
13 Anete Antuanete Kalniņa
14 Ralfs Kalniņš
15 Ketija Lorēna Kaļva
16 Abigeila Keirāne
17 Valts Frederiks Lapsiņš
18 Diana Lismane
19 Rolands Lopatko
20 Estere Manceviča
21 Anna Mikuļeviča
22 Nikita Novikovs
23 Anete Paukste
24 Aleksejs Pekarskis
25 Maksimilians Pīrs
26 Ričards Juris Pogulis
27 Normunds Puķudārzs
28 Aleksandra Raklinska
29 Rasa Rasuma
30 Kristers Reķis
31 Guoyongyan Shi
32 Paula Katrīna Skalberga
33 Diāna Skorinkina
34 Georgs Spručs
35 Kārlis Stāks
36 Elīza Streikiša
37 Marta Felicita Tiesniece
38 Ādolfs Timrots
39 Vladislavs Tiščenko
40 Veronika Tretjakova
41 Arnis Tukišs
42 Sindija Anna Vecvērdiņa
43 Jaroslava Zajakina
44 Jūlija Zarkeviča
45 Anastasija Zihiča


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristians Ābeltiņš
2 Mihails Antonovs
3 Milana Babkina
4 Rinalds Baumanis
5 Elizabete Bekere-Ančipolovska
6 Patrīcija Blūma
7 Līvija Bukša
8 Amanda Duleviča
9 Angelina Gaļicka
10 Magnuss Garais
11 Elīza Eva Gulbe
12 Kristaps Gūze
13 Ieva Heinberga
14 Kristians Ainārs Ikše
15 Jekaterina Jakovļeva
16 Dāvids Jamonts
17 Kristīne Jirgena
18 Leifs Jirgensons
19 Enia Kalniņa
20 Veronika Kiseļeva
21 Toms Kokorevičs
22 Vitālija Koļasa
23 Milāna Krafte
24 Poļina Kurkotova
25 Eduards Lavriņenko
26 Elvijs Kristiāns Ļevčūns
27 Dana Ličmane
28 Veronika Loskutova
29 Paula Milakne
30 Ksenija Ņikitina
31 Agnese Ošiņa
32 Rendijs Pekstiņš
33 Aleksis Pentjušs
34 Evelīna Raudive
35 Viktorija Reinicāne
36 Alens Ruzanovs
37 Jaroslava Ščerbaka
38 Nadežda Sičova
39 Anna Šišova
40 Žanna Luīze Sosnova
41 Paula Štībele
42 Solvita Straupe
43 Olga Švecova
44 Milana Timoņina
45 Žasmine To
46 Marta Jefrosīnija Vaidzirde
47 Nikol Zhirova
48 Marija Patrīcija Žunda

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Asadullajeva
2 Paula Baltmane
3 Baiba Bērziņa
4 Viktorija Čehoviča
5 Oksana Depere
6 Agate Einause
7 Makars Koļesņiks
8 Maiga Miezīte
9 Paula Elizabete Misus
10 Renāte Rasiņa
11 Miks Rieksts-Hofmanis
12 Viktorija Tokareva
13 Anastasija Turoveca
14 Poļina Zavjalova
15 Silvestrs Austris Zemnickis

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jans Ameriks
2 Alina Babyuk
3 Katrīna Barone
4 Elīza Beikmane
5 Artūrs Belouss
6 Artur Bogachov
7 Anna Bondarenko
8 Andrey Boyarevich
9 Daniēla Dadeko
10 Valērijs Gončarovs
11 Kamilla Grīnberga
12 Sofija Iļičuka
13 Niklāvs Ķirpis
14 Adriana Kisile
15 Ričards Kristiāns Kozlovs
16 Anželika Krasiļņikova
17 Artis Krišāns
18 Vlada Krivonosova
19 Olga Križanovska
20 Dominika Lela
21 Toms Lipiņš
22 Viktorija Mālniece
23 Anastasija Petričenko
24 Polīna Petrova
25 Andris Mārtiņš Ramāns
26 Raitis Riters
27 Darja Rogoza
28 Paula Silasproģe
29 Evelīna Strazdiņa
30 Anželika Tomilova
31 Aleksandrs Urbanovičs
32 Anastasija Vasiļčenko
33 Gustavs Ziemelis

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Angelīna Baškatova
2 Mikus Bernots
3 Eva Borcova
4 Jekaterina Coja
5 Darja Dergunova
6 Anna Drozdecka
7 Oļegs Ivanovs
8 Margarita Jakovļeva
9 Roberts Jansons
10 Poļina Kaluga
11 Artūrs Lapāns
12 Jānis Andis Lapāns
13 Dārija Lapiņa
14 Ksenija Ļevša
15 Simona Liepa
16 Valerija Ļitvinska
17 Andželika Lucava
18 Darja Mokricka
19 Vasilijs Ņekraševičs
20 Violeta Ostapčuka
21 Kristīne Rancāne
22 Ksenia Sorokina
23 Kristīne Terehova
24 Arturs Tjurins
25 Alīna Tomsone
26 Andrejs Vorona
27 Kamilla Ždanoviča
28 Katrīna Zubkova


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jelena Antonoviča
2 Veronika Ardova
3 Sanija Bizika
4 Annija Bogdanova
5 Deivids Čakstens
6 Paula Celmiņa
7 Sandra Elīna Dakša
8 Liene Dalmatova
9 Ērika Diebele
10 Kristīne Dzene
11 Santa Feigina
12 Kate Feldmane
13 Dāvis Freimanis
14 Raivis Golubevs- Marķīzs
15 Vladislavs Gontars
16 Jurāte Grīnberga
17 Dorians Jakovļevs
18 Polina Jegorova
19 Anna Kamša
20 Maija Kazaka
21 Austra Krone
22 Marija Kuzmina
23 Emīlija Mangote
24 Marts Matīss Mende
25 Anastasija Moroza
26 Artūrs Mūsiņš
27 Elana Novikova
28 Gabriela Pabērza
29 Paulis Leonards Paegle
30 Justīne Pavārniece
31 Vladislavs Petrovs
32 Dana Kristina Podšiblova
33 Margarita Postevaja
34 Amanda Prokopoviča
35 Gļebs Račkovs
36 Sandijs Rakstiņš
37 Zane Rasuma
38 Luīza Rāzna
39 Anastasija Roženceva
40 Kasandra Snikere
41 Jeļizaveta Stafecka
42 Viktorija Štengauere
43 Evelīna Stirāne
44 Agate Šturma
45 Angelina Stuse
46 Elēna Šveca
47 Karina Ubaidullaeva
48 Aleksis Ulmanis
49 Marta Valante
50 Katerina Vekslere
51 Jana Vinogradova
52 Georgijs Volodins
53 Alise Zakse
54 Laura Ziemele

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Aļošina
2 Gabriela Bekasova
3 Mārtiņš Bilinskis
4 Madara Brūklena
5 Marta Dīriņa
6 Evelīna Dukšte
7 Darja Geitnere
8 Božena Golobokova
9 Mihails Grigorjevs
10 Vitalina Kratovska
11 Anna Kuzņecova
12 Vadims Latiševs
13 Maksims Mirgaļejevs
14 Alīna Ņesterenko
15 Valters Edvards Plaudis
16 Milena Plice
17 Baiba Rozenštoka
18 Karina Sergejeva
19 Nikola Skuja
20 Anastasija Slavinska
21 Melina Smirnova
22 Deniels Tjurkins
23 Aleksandrs Vagners
24 Valters Vekters Ansons
25 Vladislava Zeļenkēviča

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Avilova
2 Ralfs Bemberis
3 Pāvels Boilovičs
4 Pāvels Butjko
5 Ramona Golsta
6 Daniela Gravinska
7 Laura Griba
8 Jonass Gurčus
9 Kaspars Jaundzems
10 Roberts Klaikalts
11 Valerija Kukurāne
12 Jekaterina Lapicka
13 Oskars Lintiņš
14 Jeļena Mahajeva
15 Diāna Mālniece
16 Jekaterina Maslobojeva
17 Karīna Ņikitina
18 Dāvids Obuhovskis
19 Diana Pakalniete
20 Līva Pelcmane
21 Poļina Peļņika
22 Daniils Petrovs
23 Leonids Popovs
24 Veronika Rezcova
25 Vladislavs Sidorkins
26 Artjoms Sidorkins
27 Alina Trofimoviča
28 Artūrs Vanags
29 Vladislava Žuka

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Samanta Andzena
3 Alina Baklagina
4 Elina Boļšakova
5 Evija Daniela Gontareva
6 Asija Haibullina
7 Timofejs Hoļavickis
8 Aļona Ivanova
9 Adrians Jasinskis
10 Sofja Jesse
11 Stanislavs Jurgensons
12 Valentīna Kuklina
13 Dominīks Kulišovs
14 Kristaps Emīls Kurtišs
15 Veronika Ļeščova
16 Nameda Mancēviča
17 Maruta Mazule
18 Artis Mūsiņš
19 Sindija Hanna Neimane
20 Margarita Oša
21 Mārtiņš Priedītis
22 Artis Pudāns
23 Sabina Rakhmanova
24 Tabita Saukāne
25 Valentīns Edgars Sima
26 Poļina Šugovska
27 Anželika Urbāne
28 Lote Urtāne
29 Pāvels Vasiljevs
30 Dana Vimbule
31 Milana Zaiceva
32 Zlatislava Zakurdajeva
33 Elīna Zaperecka
34 Milana Zavacka
35 Elizabete Žuka


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikola Andrukoviča
2 Reinis Araks
3 Haralds Balts
4 Matvejs Baranovskis
5 Maija Barinova
6 Artūrs Berovskis
7 Karīna Bice
8 Marija Brūvele
9 Sofija Bukatiča
10 Anna Čaliha
11 Stefānija Mērija Celico
12 Santa Cemena
13 Katrīna Paula Dīringa
14 Sandis Dzelmītis
15 Elizabete Fiļipoviča
16 Haralds Fogelis
17 Valters Gerke
18 Dārta Graždanoviča
19 Artis Grunde
20 Elīza Harjo
21 Anna Elīza Jākobsone
22 Viktorija Karbovņičaja
23 Jūlija Kirevičeva
24 Niklāvs Markus Klušs
25 Emīlija Kublicka
26 Vladimirs Kukjans
27 Amēlija Lipšāne
28 Paula Malkava
29 Markuss Mālnieks
30 Andris Mazais
31 Beatrise Megne
32 Alisa Mihailova
33 Hilda Mikšus
34 Vsevolods Mitrēvičs
35 Ivans Nazarovs
36 Emīlija Pavlovska
37 Margarita Petkeviča
38 Toms Pfeifers
39 Paula Postaža
40 Patrīcija Putniņa
41 Emīls Rīgerts
42 Elza Rinkēviča
43 Nikita Safonovs
44 DANIELA SEBEŽA
45 Emīlija Šēnberga
46 Ešlija Viviāna Šmite
47 Alvis Reinis Soboļevs
48 Dmitrijs Starčenkovs
49 Annele Suharjanto
50 Elīna Tuča
51 Madara Uzula
52 Arturs Vasiļjevs
53 Megija Vēja
54 Lauris Vilcāns
55 Aleksa Vītola
56 Pavels Zaharovs
57 Sandija Zelča
58 Laura Zommere

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nadīne Abbasa
2 Aleksejs Boroviks
3 AĻINA DEMČENKO
4 Daniels Drozdovs
5 Dora Dumpe
6 Laura Fiļipova
7 Beatrise Galīte
8 Katrīna Jušinska
9 Marija Jušinska
10 Krišjānis Kazulis
11 Mareks Kondratjuks
12 Emīlija Korago
13 Viktorija Korotkova
14 Līva Kundziņa
15 Anna Majakova
16 Nikita Marušcaks
17 Unda Viktorija Mase
18 Antons Minajevs
19 Eduards Teodors Mincis
20 Poļina Minkajeva
21 Beata Mošaka
22 Dimitrijs Petrovs
23 Metjū Podleskis
24 Sofja Rešetova
25 Irina Rozevska
26 Luīze Rubene
27 Anna Šahmatova
28 Estere Saliņa
29 Ela Saulīte
30 RENĀTE SEĻINA
31 Jeļizaveta Skorohodova
32 Veronika Telešecka
33 Rihards Toporkovs
34 Ņikita Uspenskis-Geļvers
35 Karīna Veipa
36 Polina Vinogradova
37 Olita Anastasija Zadorožnaja

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alens Silvestrs Aizupietis
2 Samanta Bernāne
3 Katrīna Dambeniece
4 Kristiāns Dubra
5 Elīza Eiduse
6 Elza Fedorovska
7 Nikola Gavriļenko
8 Iļja Gurjanovs
9 Ņikita Homenko
10 Ramona Ivanova
11 Inga Ivanova
12 Nikita Kabičenko
13 Dženifera Kahanoviča
14 Aleksandra Karpova
15 Aleksejs Kazus
16 Henriete Ķere
17 Marija Kotlere
18 Edgars Lejnieks
19 Germans Leško
20 Madara Lisovska
21 Marta Alma Melbārde
22 Viktorija Novikova
23 Normunds Paserns
24 Marina Pogodina
25 Evija Priverte
26 Anna Rabša
27 Ralfs Valters Šēns
28 Laura Elizabete Sirsniņa
29 Glorija Sledzevska
30 Katrīna Solovjova
31 Jolanta Felicita Sproga
32 Patriks Štrombergs
33 Eva Svīķe
34 Alise Upesleja
35 Alīna Vančuka
36 Maira Vecele
37 Amanda Vērdiņa
38 Mārtiņš Vīksna
39 Emīlija Vīksniņa
40 Vladimirs Volkovs
41 Aleksis Volrāts
42 Agate Zemniece

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Balceris
2 Ieva Baltā
3 Amanda Belokopitova
4 Sindija Bilinska
5 Esēnija Jekaterina Bistrova
6 Veronika Koleta Borovika
7 Agnese Bule
8 Akvelīna Burnevica
9 Anna Aleksandra Cepurniece
10 Sergejs Černovs
11 Iļja Curikovs
12 Beatrise Dembovska
13 Evelīna Demčenko
14 Aleksandrs Dumešs
15 Sofija Gerasimova
16 Karolina Golomisova
17 Krišjānis Kristaps Graudiņš
18 Sofja Griņova
19 Annija Gulbe
20 Alvīne Henriete Auziņa
21 Zlata-Emilija Horošmane
22 Agnese Kristīne Huhka
23 Maija Jaunzeme
24 Rebeka Jeļizarova
25 Patrīcija Jukša
26 Luka Korovins
27 Keitlīna Krastiņa
28 Aļona Kuzņecova
29 Alisa Lataria
30 Anna Liepiņa
31 Emīlija Katrīna Liepiņa
32 Maksims Meļņičuks
33 Elīza Mičāne
34 Daņila Mokrinskis
35 Elīna Nahalova
36 Rihards Parādnieks
37 Patrīcija Pastare
38 Krišjānis Pērkons
39 Sabīne Pogrebņaka
40 Ance Priedniece
41 Sindija Prīse
42 Leonid Rozanov
43 Arnita Rubina
44 Emīlija Anna šakare
45 Daniils Semjonovs
46 Stefānija Sidorova
47 Margarita Širjajeva
48 Laura Smilškalne
49 Līva Staķava
50 Jekaterina Stepanova
51 Lelde Šternberga
52 Jūlija Stojanova
53 Dzintars Straupe
54 Kārlis Aleksandrs Studāns
55 Loreta Talente
56 Henrijs Veigulis
57 Elise Elza Vīgante
58 Emīls Vīksna
59 Kate Katrīna Vildiņa
60 Gustavs Viļums
61 Marta Vītola
62 Elīna Anastasija Voroņina
63 Daniēls Zeltiņš
64 Andrejs Žukovs


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Agapovs
2 Elīna Asare
3 Elīna Bībere
4 Emīls Birznieks
5 Marta Bukša
6 Vladislav Ebert
7 Karīna Gāršniece
8 Gustavs Godiņš
9 Santa Grahoļska
10 Daniēls Grīnbergs
11 Deniss Ivanovs
12 Marta Jonāte
13 Nora Ķiršakmene
14 Emīlija Kizika
15 Vitalina Lavrenko
16 Evija Leja
17 Līva Liepiņa
18 Katrīna Liepniece
19 Daniela Meclere
20 Anastasija Mironova
21 Arina Ņikitina
22 Katrīna Pētersone
23 Elizabete Prauliņa
24 Timofejs Rimensons
25 Jekaterina Rižova
26 Darja Rudnicka
27 Luīza Šimkēviča
28 Alise Šneidere
29 Edmunds Steļmačenoks
30 Marina Teļukeviča
31 Andrejs Vanags
32 Alise Vatagina
33 Ksenija Vibornaja
34 Emīlija Zandberga
35 Agate Žīgure

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Aizbalts
2 Valdis Arelis
3 Elizabete Birzgale
4 Karlīne Elza Briede
5 Laura Čerpakovska
6 Germans Dravants
7 Madara Dzelve
8 Alīna Gapejeva
9 Marija Getņikova
10 Valērija Harahņina
11 Viviāna Līva kalniņa
12 Dāniels Leitāns
13 Elizabete Mikšus
14 Ivans Minajevs
15 Artjoms Moisejevs
16 Vladislavs Ņikiforovs
17 Iļja Percovs
18 Roberts Rantiņš
19 Poļina Sergejeva
20 Ksenija Sizova
21 Renārs Sondors
22 Katrīna Zingule

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kuško Aleksandra
2 Vladislavs Babaņins
3 Edvīns Bubovičs
4 Veronika Bugora
5 Armīns Dambergs
6 Aleksandra Dmitruka
7 Ričards Gudelis
8 Polina Jarkova
9 Jūlija Mihailova
10 Stefans Saprikins
11 Teodors Alens Sikorskis
12 Kristaps Silavs
13 Luīza Skļareviča
14 Laura Šņucina
15 Polīna Survilo
16 Anna Švarnoviča
17 Valters Vēģelis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslans Aļomars
2 Reinis Artūrs Augustovs
3 Luīze Baltiņa
4 Nele Bērziņa
5 Antons Cvečkovskis
6 Paula Sonita Deruma
7 Aiga Andra Dručka
8 Anna Marija Imša
9 Aleksandrs Isajevs
10 Anastasija Kaltigina
11 Renāte Kārkliņa
12 Alīna Krepkovska
13 Antons Kutuzovs
14 Marta Ločmele
15 Daniils Orlovskis
16 Laura Ozola
17 Patrīcija Palamarčuka
18 Anastasija Petrova
19 Daniels Pugačevskis
20 Aleksandra Romanovska
21 Evelīna Rudzīte
22 Ivans Daniils Sidorovs
23 Sendija Sondore
24 Leonards Tesnovs
25 Daniils Trošins
26 Germans Vinogradovs
27 Vitalijs Zaharovs


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikola Cikaļuka
2 Georgijs Derečinskis
3 Miks Derums
4 Viktorija Dumas
5 Dāvids Ēberliņš
6 Evelīna Fridmane
7 Elizabete Haduņkina
8 Jekaterina Ivanova
9 Darja Ivanova
10 Edvards Ivanovs
11 Nikola Jeršova
12 Vikija Keita Kailoviča
13 Natālija Kamina
14 Dzmitry Kavalchuk
15 Dārta Kelle
16 Amanda Kempele
17 Anastasija Kirhenšteine
18 Sandija Kirilova
19 Beāte Anna Klepere
20 Davids Krafts
21 Līna Kropačeva
22 Jurijs Kudrjavskis
23 Paula Lugus
24 Staņislavs Maļinovskis
25 Liene Mazulāne
26 Ivans Ogorodņikovs
27 Krista Elizabete Pokule
28 Elza Pumpure
29 Ursula Radionova
30 Linda Reimane
31 Elizaveta Romamenteva
32 Milana Romaņenko
33 Artjoms Romanovs
34 Karina Rubahova
35 Jeļizaveta Skutele
36 Ksenija Sušilova
37 Kate Svikle
38 Pjotrs Timoščuks
39 Evelīna Vahere-Abražune
40 Mihails Zendeļs

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lelde Balode
2 Ivans Bobrovs
3 Laima Brasliņa
4 Kate Eglīte
5 Elīna Filatova
6 Kristaps Jukša
7 Daniils Kargins
8 Emija Lūse
9 Valērija Meinardte
10 Margarita Naumova
11 Alise Ņukša
12 Katrīna Pomeščikova
13 Toms Andris Putniņš
14 Rebeka Rāciņa
15 Madara Elza Rudzīte
16 Darija Šamarina
17 Beatrise Silava
18 Terēze Smiltniece
19 Daniils Soško
20 Marija Starkova
21 Raivis Dāvis Steberis
22 Viesturs Streļčs
23 Jekaterina Suvorova
24 Amanda Tūce
25 Alīna Vīķele
26 Rihards Viļumovs-Vilmanis
27 Anastasija Vostrikova
28 Elīza Zariņa
29 Laura Ziļeva
30 Anete Zirnīte
31 Alise Anna Zirnīte

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Andrejeva
2 Krišjānis Balgalis
3 Ēriks Kārlis Bašēns
4 Anatolijs Bervjačonoks
5 Ērika Patrīcija Bitmete
6 Lilianna Cimziete
7 Dominiks Cipkins
8 Aleksandra Daņilova
9 Dace Anna Dille
10 Vladislava Eimonta
11 Katrīna Gaspare
12 Darja Gorbata
13 Veronika Jakovļeva
14 Sniedze Kalniņa
15 Pauls Kauķis
16 Jūlija Kooka
17 Darja Jūlija Kudrjavceva
18 Klara Kuzņecova
19 Agata Kuzņecova
20 Stefānija Liskova
21 Karlīna Emīlija Melberga
22 Darja Ovčiņņikova
23 Arta Adele Pore
24 Patrīcija Rocēna
25 Gunita Rubine
26 Gabriela Skrauce
27 Daniela Smelte
28 Markuss Daniels Šube
29 Evelīna Sumeraga
30 Ksenija Suvorova
31 Anete Paula Tomiņa
32 Igors Volohovs

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anželika Aļabjeva
2 Jekaterina Andrejeva
3 Arina Andrianova
4 Linda Melānija Bergmane
5 Katrīna Bukava
6 Rebeka Elizabete Buša
7 Oļesja Dadojenkova
8 Vladislava Fainziļberga
9 Signe Folkmane
10 Lauris Emīls Frēlihs
11 Artūrs Uldis Gaisiņš
12 Agrita Gavronska
13 Jaroslava Govorova
14 Marija Išutkina
15 Elizabete Ivanova
16 Nikola Kerna
17 Sofija Lobiņa
18 Marija Lopireva
19 Romans Ļvovs
20 Džonatans Miks Melgalvis
21 Aleksandrs Novoženovs
22 Paula Osmane
23 Normunds Palabinskis
24 Aldis Jānis Pivars
25 Patrīcija Preisa
26 Toms Pulle
27 Matīss Reinšmits
28 Aļona Rudņicka
29 Demjans Sarkisiovs
30 Artūrs Spirands
31 Darja Starikova
32 Mārtiņš Stjade
33 Anna Elizabete Strazda
34 Edvards Jānis Treijs
35 Aija Monika Vainiņa
36 Alīna Vasiļenko
37 Martins Vīgulis
38 Elizabete Vilka


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Linda Alka
2 Teodors Asars
3 Evelīna Bērziņa
4 Beāte Ija Bērziņa
5 Gustavs Bērziņš
6 Alīna Davidenko
7 Viktorija Dmitračenoka
8 Samanta Dombrovska
9 Elīza Dombrovska
10 Dāvis Ērglis
11 Ieva Gabrane
12 Paula Grudinska
13 Stefānija Annija Gūtmane
14 Raitis Jermacāns
15 Beatrise Kalnciema
16 Patrīcija Krastiņa
17 Terēze Tea Laugale
18 Evelīna Lismane
19 Aija Lukašenoka
20 Maryna Matsiushenkava
21 Aļona Mjasojedova
22 Kārlis Muižnieks
23 Mikuss Paulovičs
24 Mārtiņš Pundiņš
25 Ainārs Sīlis
26 Juta Sisene
27 Alberts Smilktens
28 Anastasija Spriņģe
29 Laila Lea Urbiņa
30 Marta Vite
31 Liliāna Voškāne
32 Lauma Vuškāne

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alfrēds Auziņš
2 Jēkabs Kristaps Čerāns
3 Violeta Drozdoviča
4 Ansis Gabrāns
5 Aleksandra Koliņa
6 Tomass Kramarovs
7 Aleksandrs Ļegčiļins-Broks
8 Estere Mitjkova
9 Anna Valērija Paegle
10 Alīna Zarakovska
11 Daniils Zemīts

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Andersone
2 Darja Bernikova
3 Elmārs Ģēģers
4 Darja Grigorjeva
5 Katarīna Karīna Kļaviņa
6 Paula Koziņeca
7 Kitija Krūze
8 Polina Kuzmina
9 Rūdolfs Lūriņš
10 Marija Rudakova
11 Evelīna Šplīta
12 Artis Vijups
13 Elza Ziediņa

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Amoliņš
2 Artūrs Dinsmons
3 Andriāns Feldmanis
4 Matīss Daniels Līcis
5 Vasilisa Marduseviča
6 Viktoryia Matsiushenkava
7 Viktorija Anna Mazure
8 Elīna Grēta Pozņaka
9 Tīna Rumpa
10 Daniela Vanaga
11 Santa Kristiāna Zeltiņa


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Salīna Paula Bārtule
2 Elīza Beāte Bolsunovska
3 Denīze Dēnava
4 Anete Elīza Dīcmane
5 Gerda Eida
6 Agneta Ekmane
7 Dženifera Marta Jarašuna
8 Laura Kātiņa
9 Roberta Laurinoviča
10 Tīna Laima Leite
11 Aivita Nauzere
12 Rihards Ozols
13 Dženifera Rieksta
14 Betija Rorbaha
15 Kristers Krists Rudzroga
16 Līva Skapste
17 Diāna Straupa
18 Laura Vilmane
19 Zane Zāģere

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Erīna Līna Āboliņa
2 Annija Andersone
3 Marta Blūma
4 Līza Elizabete Jakušenkova
5 Beāte Beta Makovska
6 Anrita Romanauska
7 Alise Anna Rožkalne
8 Ksenija Sanduļaka
9 Paula Siliņa
10 Amanda Siliņa - Lauva
11 Harijs Donāts Zomerfelds

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Bents
2 Alise Bērziņa
3 Anete Bumbiere
4 Katrīna Ķetlere
5 Sanija Kripševica
6 Linda Lācīte
7 Mareks Lapsenbergs
8 Diāna Lasmane
9 Līna Kristiāna Melbārde
10 Alekss Miksons
11 Marta Paula Stepena
12 Nikola Svilāne

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceļapītere
2 Ieva Gajevska
3 Valts Jaunzemis
4 Aivita Romanauska
5 Paula Strautmane
6 Ērika Uļjanova
7 Annija Valtasa
8 Kristiāns Vištarts


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauma Adrija Bērziņa
2 Dženeta Lea Eglīte
3 Eva Grauda
4 Anna Indriksone
5 Justs Jēkabsons
6 Patrīcija Lase
7 Līva Līpace
8 Daniela Nagle
9 Elza Petrovska
10 Ruslana Šiļonoka
11 Dagmāra Strautmale
12 Marta Veismane

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Auziņa
2 Aleksandra Brīvule
3 Dāvis Dalders
4 Marta Kazāka
5 Edgars Leo Miezis
6 Rinalds Siņicins
7 Kristers Vāvere
8 Betija Vildiņa

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Renārs Broks
2 Līna Gaile
3 Laura Godiņa
4 Paula Malnača
5 Toms Mazītis
6 Ieva Picilēviča
7 Agate Šarna
8 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Ieva Leišavniece
3 Patrīcija Pavlova
4 Sanita Slapjuma
5 Marks Truhins


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Āboliņa
2 Sāra Dorše
3 Kate Kadiķe
4 Marta Kulberga
5 Eduards Dāvis Putrālis
6 Rūdolfs Rudzītis
7 Marks Sdobnikovs
8 Paula Stāvause Bērtiņa
9 Evelīna Vilne

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Kļaviņa
2 Eva Evelīna Krūmiņa
3 Anna Rubene

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanija Reičela Feldmane
2 Ance Pakalne
3 Ance Nata Pilsnibure
4 Kārlis Sīmanis
5 Santa Vintere

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Daktere
2 Jānis Kubuliņš
3 Marta Rabāce
4 Patrīcija Vētra


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārcis Beinarovičs
2 Kristīne Čakle
3 Līva Eglīte
4 Kārlis Ģērmanis
5 Elizabete Geršmane
6 Līna Jaunozola
7 Dāvids Liepa
8 Reinis Lozbers
9 Māra Lienīte Makstniece
10 Emīls Niks Mauriņš
11 Jana Ozolniece
12 Alekss Petraščuks
13 Sabīne Romanovska
14 Estere Tirzmale
15 Vairis Trūbiņš
16 Žanete Viese
17 Mārtiņš Vīksne

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Bērziņš
2 Anda Dedze
3 Alvīne Marta Freiberga
4 Armands Grencis
5 Paula Grunsberga
6 Kristers Kalašņikovs
7 Agnese Imandra Rozenberga
8 Laura Rumpe
9 Marta Tālberga

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Augstkalne
2 Jānis Brūvers
3 Katrīna Freiberga
4 Nauris Freibergs
5 Edgars Komļevs
6 Kristiāna Kristberga
7 Elīza Andra Krūmiņa
8 Anna Marija Liepiņa
9 Amanda Mosa
10 Laura Santīna Murauska
11 Endija Šteinblūma
12 Katrīna Suntaža
13 Daniela Tiltiņa

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Bernāne
2 Paula Bete
3 Edija Ezeriņa
4 Elīna Jākobsone
5 Sabīne Laura Kiršteina
6 Lauma Leja
7 Anna Mīlberga
8 Daniela Pazņikova
9 Roberts Pičukans
10 Estere Raikstiņa
11 Evelīna Vaičule
12 Eva Zvirbule


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Burmasa
2 Valdis Emīls Cīrulis
3 Adele Kārkliņa
4 Viktorija Vanesa Krēte
5 Ilna Anna Rone
6 Aurēlija Spunde
7 Laura Trautmane
8 Evelīna Vaišneraite
9 Linda Vicinska
10 Marta Vilmane
11 Patrīcija Volkova

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maija Amatniece
2 Una Birkmane
3 Bruno Rolands Kalniņš
4 Mārtiņš Muzikants
5 Rafaels Rodeija-Liepa

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bičuša
2 Ričards Helmanis
3 Elīza Jākobsone
4 Sandra Kadiķe
5 Madara Kļaviņa
6 Reina Paula Kreicberga
7 Karīna Anna Leskovica
8 Laura Ozoliņa
9 Karīna Radziņa
10 Alise Šutova
11 Sofija Marija Volkova

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Krista Dakša
2 Alise Eplere
3 Katrīna Grebeško
4 Elizabete Liepa
5 Renāte Pavlova
6 Kristiāna Liene Penka
7 Deivids Riekstiņš
8 Linda Strautmane
9 Ella Tīna Streistermane


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Breidaka
2 Viktorija Jekimova
3 Kristīne Kurmejeva
4 Emīls Reinis Rabuško
5 Marta Šaicāne
6 Krista Žēbina

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nadīna Kalniņa
2 Marks Roberts Ragže
3 Annika Anta Stepiņa

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Breidaka

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arīna Babre
2 Vita Balode
3 Toms Kristiāns Dimitris
4 Liene Engere
5 Gundega Gadovska
6 Viktorija Gerceva
7 Līva Gladkina
8 Kārlis Golovanovs
9 Daniela Gulbe
10 Anna Jolkina
11 Samanta Jurkāne
12 Diāna Kide
13 Nora Krūzenberga
14 Paula Kušķe
15 Betija Liepiņa
16 Mērija Metene
17 Aleksandra Monako
18 Ēriks Muhins
19 Oskars Potops
20 Dāvis Daniels Savaļnieks
21 Elizabete Slotiņa
22 Karolīna Sprice
23 Annija Sproģe
24 Kārlis Sproģis
25 Marks Titko
26 Alekss Vanags
27 Ričards Zaķis

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Āboliņa
2 Madara Bērziņa
3 Sanija Biele
4 Zane Aivija Biele
5 Patrīcija Buliga
6 Ervīns Čepjolkins
7 Daniela Kate Kalniņa
8 Laura Luīze Kiļupe
9 Anete Kuzmane
10 Matīss Gundars Melderis
11 Kristaps Markuss Mellups
12 Elza Oļševska
13 Kerija Emīlija Ozola
14 Nils Pauls Ozols
15 Samanta Romane
16 Estere Rudzīte
17 Kristers Rudzītis
18 Krista Saulīte
19 Agnese Anna Siliņa
20 Lāsma Krista Sirmā
21 Beāte Tetere

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Ābele
2 Elīna Akmentiņa
3 Dita Apsīte
4 Rihards Baiks
5 Diāna Bērziņa
6 Sabīne Bitmane
7 Amanda Elizabete Dūrēja
8 Ronalds Guoģis
9 Krista Gūtmane
10 Una Kalekaure
11 Līva Kārkliņa
12 Viktorija Kovila
13 Amanda Liepiņa
14 Terēze Elizabete Mača
15 Zane Rūse
16 Elīza Betija Ruskule
17 Luīze Salnīte
18 Diāna Zmičerevska
19 Samanta Zvejniece

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ādamsone
2 Arīna Baranova
3 Sabīne Bezkorovaine
4 Daniels Cars
5 Dārta Dinija Deičmane
6 Monta Jurģe
7 Elza Krauze
8 Marta Kurpniece
9 Rūdolfs Libors
10 Elza Martinova
11 Anastasija Šamkova
12 Ance Sanija Tāre
13 Nikola Tupuriņa
14 Jēkabs Veseris
15 Beāte Virse


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Anna Arāja
2 Čelsija Viktorija Gerika
3 Gustavs Jaunzemis
4 Kate Kaļķe
5 Jānis Šukelis
6 Zanda Zaķe

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Izāka
2 linda libere
3 Roberts Pustenko

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Dreija
2 Klāvs Markuns Grinbergs
3 Edvards Muraško
4 Annija Pauloviča
5 Megija Piebalga

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Airisa Cimermane
2 Gerda Gustsone
3 Liene Emīlija Miķelsone
4 Laura Undīne Šulce


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Roze Balacka
2 Marta Eniņa
3 Undīne Ērkšķe
4 Ketija Kažoka
5 Gabriela Krautmane
6 Linda Marta Lībe
7 Daniēls Meiļuns
8 Anna Ostrenkova
9 Viktorija Poļiščuka
10 Laima Prūse
11 Elizabete Rubīna
12 Velda Zjatkova

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Dzelme
2 Adriāna Lāce
3 Kitija Annika Laterere
4 Adelīna Mekša
5 Alīsija Ozoliņa
6 Alise Prelgauska
7 Keita Deina Rancāne
8 Roberta Reinfelde
9 Anna Sīle
10 Kristofers Štekerhofs
11 Sofija Temisa

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Bikse
2 Elīna Buiķe
3 Darja Dmitrijeva
4 Georgs Dogadovs
5 Anna Jansone
6 Madara Kadiķe
7 Kaspars Kukainis
8 Sendija Rafelde
9 Lelde Samoviča
10 Rūta Teibe
11 Jelizaveta Tepļakova
12 Elīna Tolkačova
13 Veronika Vulkanova

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Avanesova
2 Luīze Driķīte
3 Dārta Ekmane
4 Rūdolfs Kukainis
5 Jegors Makarovs
6 Olga Markova
7 Jana Morozjuka
8 Kirils Oļeiņiks
9 Pāvels Podgurskis
10 Marija Puhtajeviča
11 Eva Šafranska
12 Elīna Santa Segliņa
13 Marta Stikāne
14 Una Štrāla
15 Nikola Trama
16 Rebeka Tretjaka
17 Anastasija Vasiļjeva
18 Artis Zemrūķis
19 Ernests Žvīgurs