Ģeogrāfijas 37. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1338


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Albekeite
2 Katrīna Paula Jukna
3 Rebeka Kalneja
4 Kalvis Kalniņš
5 Mikus Sandis Matusevičs
6 Trīna Pavloviča
7 Marta Ragele
8 Annija Šlesere
9 Emīls Strazdiņš
10 Adrija Zvidriņa

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Blūms
2 Raivo Bunde
3 Jorens Jānis Glods
4 Annija Jubase
5 Krists Kājiņš
6 Jānis Kazakevičs
7 Krišjānis Kojāns
8 Reinis Martinovs
9 Kārlis Plusniņš

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Linda Braumane
3 Deniss Drozdovs
4 Marta Ķirse
5 Elvis Livdāns
6 Evija Mahliņeca
7 Austra Pumpure
8 Beāte Beta Strautniece


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Andris Ādamsons
2 Raivis Dāvis Steberis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Brahmanis
2 Norberts Helmess
3 Evelīna Tuvi
4 Jēkabs Zadumins

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Gražanskis
2 Kristiāna Līga Melngaile
3 Kaspars Sārs

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armīns Rēdelis


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Katerīna Ruņģe
2 Elīna Zariņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Agnese Asare
2 Ēriks Ralfs Blaubergs
3 Elīna Līva Pozņakova
4 Signe Lāsma Strazdiņa

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Anna Balode
3 Mārcis Bērziņš
4 Aleksandrs Grigorjevs
5 Ralfs Kuzmans
6 Elīna Meldere
7 Samanta Terēze Spirģe

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Jauntēvs
2 Marija Lukste
3 Eva Daniela Pokule
4 Rolands Slišāns
5 Samanta Zubova

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bisenieks
2 Ilmārs Bleidels
3 Raivis Dokāns
4 Jurģis Milaknis

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dmitrijs Daņilovs
2 Agrita Luīze Kušnire
3 Līna Pundure
4 Vairis Štāls


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Čakšs
2 Markuss Jākobsons

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Uldis Kapelis
2 Krišjānis Ķikurs
3 Ingmārs Ritvars Kļava
4 Renārs Maikūns
5 Klēra Maldute

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Kursišs


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Supe

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniēls Dadzītis
2 Mārcis Jansons
3 Ilze Kampenusa
4 Kārlis Kide
5 Tīna Krastiņa
6 Tīna Deina Kukurīte
7 Renāts Lācis
8 Beatrise Liepiņa
9 Viesturs Romka

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Beatrise Baijere
3 Kārlis Dieviņš
4 Gustavs Gailišs
5 Arnolds Jēgers
6 Krišjānis Tiltiņš
7 Viktorija Vildiņa

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Jurģis Auzāns
2 Gustavs Dravants
3 Andrejs Ķīlis
4 Patrīcija Logina
5 Niklāvs Alberts Ozoliņš
6 Matīss Platacis
7 Asnāte Luīze Podniece
8 Agris Ratniks
9 Toms Kristiāns Robītis
10 Rihards Voldemārs Vaivods


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Kuprijanova
2 Aigars Teniss

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edmunds Lukaševičs
2 Sandis Veliks

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Kozlovskis
2 Valentīns Meinerts
3 Maksims Petrovs


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Baklažanovs
2 Dominiks Burlakovs
3 Vladislavs Gaiļevskis
4 Jeļizaveta Gorina
5 Anna Ignatjeva
6 Maksims Kirillovs
7 Ivans Koreņevskis
8 Ilmārs Mazurins
9 Andrejs Piļščikovs
10 Deniss Poliščuks
11 Ņikita Zirjanovs
12 Imants Zvīdris

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Brovkins
2 Kristiāns Čunčulis
3 Dimitrijs Čuprovs
4 Vitālijs Komarovs
5 Iļja Krasavins
6 Angelina Ļisicka
7 Viktorija Makoviča
8 Jūlija Presņakova
9 Jeļizaveta Sivačova
10 Alīna Stašāne
11 Ņikita Vasiļjevs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oļģerts Haralds Brūveris
2 Māris Dortiņš
3 Ieva Eltermane
4 Maksims Ģermanovičs
5 Jūlija Grigorjeva
6 Elīza Iļjina
7 Aleksandrs Kaufmans
8 Ņikita Kazakevičs
9 Samanta Kuzņecova
10 Rostislavs Osipovs
11 Daniels Siļčonoks
12 Elizabete Tihomirova
13 Ēriks Vansovičs
14 Gļebs Vasiļevskis
15 Vladislavs Viktorovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Abaroviča
2 Sofija Daņileviča
3 Amanda Derviniece
4 Ņikiforova Diāna
5 Anasatasija Gavriļenko
6 Oļegs Gedžjuns
7 Erlends Gipters
8 Jeļizaveta Kartaviha
9 Vladislavs Kaveckis
10 Renārs Leiskins
11 Laura Matuseviča
12 Laura Ostrovska
13 Valērija Pečonka
14 Valentīns Petrusevičs
15 Aleksandrs Plečkins
16 Aleksandrs Samsonovičs
17 Vinsents Sivačovs
18 Daniels Ugarinko
19 Antonijs Ulasēvičs
20 Iļija Volkovs


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valdemārs Lācis

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Brigzna
2 Evelīna Freimane
3 Ingmārs Jakovļevs
4 Kristers Vaits

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kima Troicka

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Žeka


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Aleksis Miezītis

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Belova
2 Ilvars Ilgsalietis
3 Lauris Lapsa
4 Katrīna Ostrovska
5 Lāsma Ščedrova

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Kristīne Berķe
3 Kārlis Bošs
4 Alise Briede
5 Simona Anna Cāne
6 Kristaps Melnis
7 Daniels Toms Raģelis
8 Lukass Stalīdzāns
9 Annija Sintija Toma


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Ludriķe
2 Filips Rozners
3 Niks Vīns

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oto Filipsons


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annika Viļuma

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Ārsmeniece
2 Eridans Baumanis
3 Baiba Briede
4 Marks Knutins
5 Rūdolfs Modniks
6 Kaspars Putniņš
7 Raivis Randohs
8 Mairis Rubiķis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Šidlovskis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristofers Buks
2 Andris Gailis
3 Rodrigo Lūsis
4 Andrejs Pudāns


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Drošprāts
2 Elīza Puncule
3 Anitra Veinberga

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Egle
2 Ieva Vaņina

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Cimermanis
2 Ainārs Konavko
3 Anete Vīnava

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Armands Jonovs
3 Nils Erlends Ruhmanis


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Babicka
2 Andrejs Kļaviņš
3 Mārtiņš Krišs Krūklītis
4 Kārlis Lipšāns
5 anna markova
6 Elīna Polenca
7 Toms Andris Putniņš
8 Maksims Rodins
9 Katrīna Tiltiņa

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksis Bojaruns
2 Katrīna Kursīte
3 Daniels Ribalko
4 Dāvis Emīls Zīle
5 Īvs Zvejs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arleta Apsīte
2 Arvis Bergs
3 Matīss Kaltigins
4 Edijs Kristaps
5 Rihards Pauniņš
6 Artūrs Pontaks
7 Marks Sutika
8 Renārs Tukris
9 Roberts Ralfs Vārslavs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristens Bērziņš
2 Edvards Bruss
3 Mārtiņš Jānis Dauģelis
4 Alise Ločmele
5 Iļja Mihailovs
6 Jans Pāvels Razvadovskis
7 Ralfs Niklāvs Sakss
8 Andris Sēklītis
9 Dmitrijs Smirnovs
10 Karīna Vedļa
11 Emīls Vīgants


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Dreijere
2 Ņikita Goloveckis
3 Aleksandra Jarceva
4 Fedor Koshkin

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Jepifanovs
2 Laura Lukina
3 Katsiaryna Smoliar
4 Marts Matīss Suveizda

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Barone
2 Artūrs Brūns
3 Anton Dronov
4 Ance Nonberga
5 Marija Pučkova

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Eduards Bondarenko
3 Andrejs Hauks
4 Artūrs Līnis
5 Elīna Rancāne
6 Liāna Rožina
7 Kaspars Safonovs
8 Nikola Sidorova
9 Vasilijs Vilks
10 Manu Vilks
11 Marks Arnolds Župerka


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Marta Krūmiņa
2 Elza Lepse
3 Rūta Liepa

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marika Ozolniece


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Ivanova
2 Alita Karosa

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Kristela Gžibovska
3 Daniels Laurinavičs
4 Līva Liāna Liepiņa
5 Elīza Luksa
6 Beāte Skrabutena

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāniels Auziņš
2 Elīza Matušonoka

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Haralds Cibuļskis
2 Ivo Igaunis
3 Mareks Kazakovs
4 Aivis Stasjonoks


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Ervīns Jakovelis
3 Laura Nagle
4 Danila Sinicins
5 Armands Vagals
6 Anna Marija Vaišļa
7 Viktorija Vojevodska

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Japiņa
2 Armands Jermaks
3 Ainārs Kraulišs
4 Jevgēnijs Locs
5 Elizabete Stola

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mareks Mjadjuta
2 Jānis Platacis


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Blāķis
2 Mārsija Ieva Jurēvica
3 Ralfs Kudrovskis
4 Artis Madars Rancāns
5 Roberts Vītols
6 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Grēta Fiļippova
2 Betija Grabovske
3 Kristīne Grīnberga
4 Ance Jēkabsone
5 Sintija Kārkliņa

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Ivo Dzērve
3 Arvis Krickis
4 Kristaps Mikāls


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Bulavkin
2 Marta Cīrule
3 Sanija Feodosova
4 Evelīna Jansone
5 Daniels Jānis Jurjevs
6 Jānis Arvis Rubezis
7 Aleksis Zauers

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Auziņa
2 Aleksis Beltiņš
3 Ieva Bērziņa
4 Marks Teo Dūčis
5 Gustavs Einis
6 Leonīds Kostjajevs
7 Baiba Kvizikeviča
8 Airisa Marta Mūrniece
9 Gusts Roģis
10 Anna Zemīte

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anda Brauna
2 Kristaps Kaprānovs
3 Anna Troika
4 Kārlis Ūtrups

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Mehaņikova
2 Markuss Siliņš


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Dvojeglazovs
2 Zaiga Ļauduma-Ļaudupa
3 Deivids Paukštaitis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Berķe
2 Alta Egliņa
3 Ralfs Jurjāns
4 Marks Karlštrēms
5 Danas Skujiņš
6 Ralfs Ziemelis

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Annika Antāne
2 Vladislavs Bidenko
3 Roberts Cinkus
4 Dāvis Dāvids Eleris
5 Maksims Hritankovs
6 Ieva Jansona
7 Artjoms Jermakovs
8 Ņikita Kopotja
9 Darja Koroļova
10 Kate Krētaine
11 Kristaps Lapa
12 Vjačeslavs Naņaks
13 Kirils Podgaļskis
14 Ričards Rūja
15 Katrīna Tomaka
16 Nikola Natālija Viņķe
17 Normunds Zauls
18 Roberts Zeļģis
19 Agris Zirniņš

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Bonka
2 Ģirts Eglītis
3 Ņikita Franks


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Kārkliņš
2 Arnis Pelšs
3 Emīls Zeltiņš

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Bendrāts
2 Dāvis Klaucāns
3 Alise Rozenberga

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Ulme


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivo Krievāns
2 Eliass Orlovs

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivonna Brūvere
2 Andis Daugavvanags
3 Gabriela Hukere
4 Agita Iesalniece
5 Gustavs Kleins
6 Viesturs Lūsis
7 Valērija Mironova
8 Ksenija Pavlova
9 Saulcerīte Skrūzmane
10 Jānis Sproģis

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Birzāka
2 Dita Dubovska
3 Aleksejs Formanickis
4 Gints Šeršņovs
5 Vlads Sokolovs
6 Sandis Trafimovs
7 Alina Vasiļjeva

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Guntis Krēsliņš
2 Elīna Kundire
3 Dāvids Rubens
4 Māra Rudzīte


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanda Augustova
2 Sanita Daliba
3 Samanta Daugule
4 Marianna Linuža
5 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Elīza Paula Ivanova
4 Lauris Izotovs
5 Nikita Jakimovs
6 Atis Austris Kalvītis
7 Laura Kivle
8 Viktorija Krišāne
9 Rinalds Kudlāns
10 Germans Lapšovs
11 Raitis Lipskis
12 Katrīna Pozņakova
13 Adrianna Gerda Vjaznikova

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Blaua
2 Dairis Brilis
3 Madara Cibuļska
4 Vladislava Dikalova
5 Jānis Grišāns
6 Artūrs Ignatjevs
7 Antra Kušnere
8 Ivo Ļegkojs
9 Vladislavs Matvejevs
10 Artjoms Miļčs
11 Kristaps Missa
12 Signija Voite
13 Laura Zgirska

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ainārs Kaupužs
2 Marks Korņilovs
3 Andis Rimicāns
4 Rolands Romanovskis
5 Railija Zagorska


Madonas novadu apvienību, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oskars Jansons

Madonas novadu apvienību, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Akmentiņš
2 Sabīne Zane Cimuška
3 Mārtiņš Dvēselītis
4 Sintija Kurzemniece
5 Lāsma Poruka
6 Paula Stradiņa

Madonas novadu apvienību, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Jūra
2 Dāvis Palieks
3 Līva Puķīte

Madonas novadu apvienību, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Ralfs Bormanis
3 Alens Kārlis Kārkliņš
4 Rihards Purens
5 Paula Silava
6 Jēkabs Sināts
7 Tīna Kristiāna Vāciete
8 Kalvis Kārlis Vanags


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Gribuste
2 Arturs Pīlācis
3 Alise Luīze Zīliņa
4 Alise Anna Zirnīte

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Evita Damkevica
2 Sabīne Drivniece
3 Maksims Jevdokimovs
4 Ramona Rubene
5 Agnese Šmediņa
6 Elza Stepiņa
7 Patriks Strods
8 Kārlis Želvis
9 Džonatans Ziņģītis

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bedikers
2 Mareks Kristiāns Grizāns
3 Sintija Kapteine
4 Klāvs Kaspars
5 Daniels Krūze
6 Kārlis Lasmanis
7 Renārs Lazdiņš
8 Oskars Linkums
9 Santa Makarova
10 Kaspars Mazurs
11 Sandis Ozoliņš
12 Mārtiņš Romanovskis
13 Ralfs Romans
14 Marta Sarksņa
15 Linda Smilškalne
16 Edvards Gabriels Spila

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Alksnis
2 Roberts Eiduks
3 Alise Gaiķe
4 Elīna Greine
5 Mikus Muižnieks
6 Matīss Teodors Seleckis
7 Jānis Vessers


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raimonds Andris Augulis
2 Arturs Blūms
3 Alekss Pugejs
4 Gustavs Puriņš
5 Krišjānis Šteinfelds
6 Justīne Daniela Zvilna

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Bitnieks
2 Edgars Breijers
3 Krišs Ģērmanis
4 Ernests Ritvars Grava
5 Austris Klimāvičs
6 Andrejs Kravčenko
7 Oļegs Maistruks
8 Ernests Neimanis
9 Rūdolfs Piveņš
10 Anna Stokenberga
11 Roberts Vicinskis

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Sebastians Bahmanis
2 Rihards Gustavs Baldzēns
3 Gustavs Jorens Baumanovskis
4 Māris Kalniņš
5 Ričards Krastiņš
6 Kristians Liberts
7 Mārtiņš Mārcis Rubenis


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Ločmelis
2 Andrejs Ločs
3 Intars Matisāns
4 Arturs Neverovskis
5 Darina Piskunova
6 Kristians Plots

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Egons Rebainis


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Seržane

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Gavare
2 Neļa Kristīne Malahovska
3 Āris Rancāns
4 Nika Ribakova
5 Emīls Šmits
6 Gļebs Surikovs
7 Anna Tripane
8 Marita Vulāne

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktors Drozdovs
2 Viktorija Lukšāne
3 Jānis Platacis

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adijāne
2 Sandra Dembovska
3 Kaspars Dortāns
4 Raivis Gudramovičs
5 Viktorija Maksimova
6 Santa Murāne
7 Daniela Plasa
8 Diāna Zane Razgale
9 Viktorija Sidorova
10 Līna Šlapakova
11 Ilze Verpakovska


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kirills Beļikovs
2 Valērija Orlova
3 Zlata Zajankovska

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matvejs Aitovs
2 Sandis Bulduris
3 Evelīna Geikina
4 Anna Kačkāne
5 Annija Kārkliniece
6 Marija Paulāne
7 Lauris Senkāns
8 Anastasija Šerkina
9 Jānis Šļakota
10 Daniils Smirnovs
11 Airita Trukšāne
12 Kristiāns Valeniks
13 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivans Lazdiņš
2 Sandis Smeilis
3 Makss Soboļevs

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Cvetkovs
2 Raivis Garjāns
3 Evelīna Karpačova
4 Oļegs Pavlovs
5 Ņikita Petrovs
6 Elizabete Rupā
7 Viktors Strigajevs
8 Paula Vikaine
9 Katrīna Visocka


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Martins Boikovs
2 LINARDS BOKALDERS
3 Markuss Dorofejevs
4 Valērija Drača
5 Roberts Ernests Fulss
6 Emīls Grims
7 Letīcija Gūte
8 Jānis Niklāvs Iļenko
9 ARTŪRS KALĒJS
10 Kristofers Kalniņš
11 Rihards Kauliņš
12 Francis Keišs
13 Dāvis Kristaps Linkaits
14 Lorenss Martinsons
15 Niks Plūme
16 Rauls Poļs
17 Vladimirs Serovs
18 Katrīna Simanovska
19 Jevgeņijs Stadņiks
20 Olivers Vasiļevskis
21 Reinis Zonenbergs

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reinis Ābele
2 Artūrs Dedumietis
3 Marta Grīntāle
4 Tomass Jevdokimovs
5 Edvards Kupšis
6 Artis Mažeiks
7 Kristaps Melbārdis
8 Jūlija Miķelsone
9 Anete Propere
10 Mārtiņš Rodke
11 Ieva Samsone
12 Andrejs Skomorohovs
13 Daniels Supranovičs
14 Ksenija Svjatova
15 Ričards Umbraško
16 Ēriks Voroņins
17 Tomass Zāgs

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Dāvis Apsītis
2 Aleksandrs Brikers
3 Erlands Burkovskis
4 Gints Golubs
5 Alberts Grīvnieks
6 Tīna Jegermane
7 Maiia Klein
8 Ričards Kristers Knipšis
9 Eduards Ļaksa
10 Madara Reičela Markāne
11 Benjamins Oguroks
12 Ernests Ozols
13 Patriks Pikelners
14 Elīza Šaicāne
15 Ēriks Semkins
16 Anna Tetere
17 Svjatoslavs Ustenko
18 Kristers Valeiko
19 Rūdolfs Jānis Zabolockis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Danija Līva Kaune

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņina Aljanaki
2 Jans Ameriks
3 Kirils Bedins
4 Artur Bogachov
5 Anna Bondarenko
6 Andrey Boyarevich
7 Valērijs Gončarovs
8 Anastasiya Levdik
9 Daniela Linkeviča
10 Ksenija Nagle
11 Andris Mārtiņš Ramāns
12 Raitis Riters
13 Liliana Sidorova
14 Edward Szczublinski
15 Anna Zacepina
16 Gustavs Ziemelis
17 Jaroslava Žuka

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dmitrijs Isakovs
2 Oļegs Ivanovs
3 Pauls Pāvils Jākobsons
4 Poļina Kaluga
5 Lauris Kavals
6 Teodors Krūskops
7 Artūrs Lapāns
8 Darja Mokricka
9 Ņikita Voroncovs
10 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Bogdans Kaigorodovs
3 Daniels Karass
4 Andrey Philippov
5 Rūdolfs Tērauds
6 Anna Viktorija Žeimunde
7 Maksims Zlatkovskis


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Domeniks Janaitis
2 Deivids Jansons
3 Matīss Lotārs Nusbergs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboliņš
2 Nikita Abramovs
3 Sebastians Adamovičs
4 Jasmina Rebeka Arčere
5 Alens Baranovskis
6 Ralfs Bemberis
7 Ralfs Biruls
8 Sindija Bramane
9 Jeļena Mahajeva
10 Ņikita Ņečiporenko
11 Iļja Ostrovskis
12 Poļina Peļņika
13 Daniils Petrovs
14 Laura Putne
15 Artūrs Sējāns
16 Artūrs Sņegirevs
17 Alina Trofimoviča
18 Artūrs Vanags

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Andzena
2 Tomass Arsoba
3 Karolīne Bobrovņika
4 Elina Boļšakova
5 Romāns Borisovs
6 Dmitrijs Borjajevs
7 Patrīcija France
8 Aleksejs Gerasimovs
9 Artjoms Golovkins
10 Anna Gorčakova
11 Dāvis Kristiāns Gulbis
12 Asija Haibullina
13 Timofejs Hoļavickis
14 Deniss Ivanovs
15 Madara Jakobsone
16 Adrians Jasinskis
17 Toms Kristians Jēkabsons
18 Sofija Jesse
19 Elizabete Jume
20 Lorens Kaužēns
21 Valentīna Kuklina
22 Dominīks Kulišovs
23 Edgars Kurašovs
24 Ņikita Lisanovs
25 Reinis Millers
26 Timurs Miņins
27 Vitālijs Morozovs
28 Viktors Morozs
29 Artis Mūsiņš
30 Sindija Hanna Neimane
31 Sabina Rakhmanova
32 Adrians Rubins
33 Liliāna Rutkovska
34 Poļina Šugovska
35 Anželika Urbāne
36 Artūrs Valdmanis
37 Ādams Vizulis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabina Bartule
2 Vladislava Batareviča
3 Valentīns Blaubergs
4 Kārlis Trevors Blūms
5 Kārlis Feldmanis
6 Santa Emīlija Gorošenkova
7 Aleksandra Holstova
8 Matīss Jaņins
9 Anna Judina
10 Dmitrijs Kisļakovs
11 Dana Lazdovska
12 Polina Marjina
13 Viktorija Ošuroka
14 Jaroslava Remeza
15 Anatolijs Simonovs
16 Liāna Stepančenko
17 Konstantins Šubņikovs
18 Laura Vanaga
19 Patrīcija Vasiļjeva
20 Vincents Vilims
21 Ralfs Zelčs


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Bovsunovskis
2 Madara Cīska
3 Roberts Kukšinovs
4 Andrejs Kulago
5 Līva Kundziņa
6 Gustavs Maskavs
7 Reinis Radziņš
8 Aldis Šolins
9 Ģertrūde Strance

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Aleksandrovs
2 Kārlis Rodrigo Baltgalvis
3 Beāte Bauga
4 Niks Bors
5 Dita Brīva Briede
6 Artūrs Erdmanis
7 Rolands Gerdens
8 Ronalds Niks Glaudiņš
9 Sabīne Hermane
10 Ņikita Homenko
11 Nikita Kabičenko
12 Aleksejs Kazus
13 Kristers Kļava
14 Artūrs Laganovskis
15 Andris Martinsons
16 Mārtiņš Maslovs
17 Katrīna Dita Mežiela
18 Patriks Gabriels Nainišs
19 Bruno Dāvis Orinskis
20 Ketija Roberta Ozoliņa
21 Artis Edvards Ozols
22 Klinta Paure
23 Rihards Putāns
24 Iļja Rjabčenko
25 Mārtiņš Vīksna
26 INNOKENTIJS JEVGRAFS VITJUGOVS
27 Krista Sandija Zaķe

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Balceris
2 Gabriels Beitiņš
3 Toms Kristiāns Bičevskis
4 Jana Jasmīne Biržmane
5 Esēnija Jekaterina Bistrova
6 David Bohnenblust
7 Elizabete Marija Bukovska
8 Maksims Černovs
9 Vladislavs Čučkovs
10 Iļja Curikovs
11 Veronika Džerina
12 Ksenija Fadejeva
13 Sofja Griņova
14 Zlata-Emilija Horošmane
15 Gustavs Huhka
16 Artūrs Jaunpetrovičs
17 Olga Jermačkova
18 Aļona Kuzņecova
19 Jēkabs Lagūns
20 Aleksis Ričards Larionovs
21 Alisa Lataria
22 NADEŽDA ĻEVAŠOVA
23 Artemijs Lubgins
24 Kristofers Malnačs
25 Dinara Mihejeva
26 Aļona Mjatiškina
27 Danila Mokrinskis
28 Elīna Nahalova
29 Pāvels oļeņiks
30 Rolands Polovņuks
31 Dāvids Rudermans
32 Leons Seļeznovs
33 Bruno Jānis Skrastiņš
34 Jūlija Stojanova
35 Mihails Šumskis
36 Aleksejs Tihomirovs
37 Henrijs Veigulis
38 Emīls Vīksna
39 Ilze Volonte
40 Inna Zaharova
41 Daniēls Zeltiņš
42 Ņikita Žukovs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Bērziņš
2 Artjoms Brikuns
3 Reinis Budreiko
4 Eriks Ernests Dekoneks
5 Domeniks Delvers
6 Iļja Duļaņickis
7 Oto Toms Dzintars
8 Kristaps Daniels Grīns
9 Marats Jevpsihejevs
10 Pauls Jēkabs Jirgensons
11 Gundega Kalpiņa
12 Elīna Ķelle
13 Pāvels Kļimičevs
14 Antons Ļamins
15 Ņikita Lapiņš
16 Haralds Lūkins
17 Līva Lūse
18 Mārcis Marks Martinsons
19 Evija Medvedeva
20 Kristaps Miķelsons
21 Rūdolfs Rihards Neibergs
22 Kristiāna Paegle
23 Emīls Pastars
24 Marija Ance Reča
25 Kristers Šavalgins
26 Pēteris Valters Sedlenieks
27 Aleksandrs Sidorenkovs
28 Andrejs Simonovs
29 Anete Skrastiņa
30 Romans Sļepņovs
31 Antuanete Sniķere
32 Pēteris Strods
33 Armands Strods
34 Deniss Stupakovs
35 Artūrs Sviķis
36 Kārlis Vēliņš
37 Elza Zavadska
38 Agnese Znotēna


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Brikmane
2 Roberts Joņins
3 Sofija Logina
4 Eduards Sīlis
5 Renārs Sondors
6 Gustavs Strazdiņš
7 Katrīna Zingule

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Kārlis Āboltiņš
2 Agate Amantova
3 Kristers Apaļko
4 Rolands Arnis
5 Helēna Maija Avotiņa
6 Dāvis Berts
7 Ksenija Bidzāne
8 Jūlija Bogidajeva
9 Alens Nikolass Boltjanskis
10 Jana Čača
11 Luīze Tīna Damberga
12 Emīls Matīss Egle
13 Dāgs Fjodorovs
14 Anastasija Frolova
15 Gustavs Galvans
16 Dāvids Germants
17 Rūdis Grundmanis
18 Samanta Iļjašova
19 Rolands Indričāns
20 Ronalds Indriksons
21 Santa Elizabete Jonaste
22 Olivers Keiss
23 Kristiāns Krūmiņš
24 Alīna Ļebedeva
25 Nikola Adīna Liepa
26 Denils Lindekrona
27 Elīna Martinsone
28 Krišs Krišjānis Millers
29 Līva Pelcmane
30 Edmunds Pone
31 Ralfs Ronis
32 Stefans Saprikins
33 Marta Brigita Šeiķe
34 Teodors Alens Sikorskis
35 Kristaps Silavs
36 Aleksandrs Stepakins
37 Rūta Ildze Tidriķe
38 Ralfs Veidenbaums
39 Magdalēna Zagorska
40 Henrijs Zaķis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Berdnikovs
2 Božēna Čašina
3 Ieva Cimmere
4 Antons Cvečkovskis
5 Ingus Danenbergs
6 Gundars Andis Dravnieks
7 Nika Fiļipova
8 Alīna Frolova
9 Jēkabs Kārlis Gibeiko
10 Aleksandrs Isajevs
11 Indriķis Dāvis Jansons
12 Diāna Jeremejeva
13 Hugo Keisels
14 Anastasija Kilčevska
15 Klimentijs Koņevs
16 Niks Kozlovskis
17 Arnolds Toms Lācars
18 Aleksandrs Levinoks
19 Valentīns Ozerovs
20 Marta Paula Pauliņa
21 Anastasija Petrova
22 Santa Putene
23 Sendija Sondore
24 Leonards Tesnovs
25 Daniils Trošins
26 Juris Viņķelis
27 Vitalijs Zaharovs
28 Andris Zaķis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Biķernieks
2 Emīls Bitāns
3 Ričards Čivkulis
4 Toms Ekmanis
5 Valērija Guščina
6 Kārlis Ķiršakmens
7 Rūdolfs Kārlis Krauklis
8 Ņikita Mackevičs
9 Zane Nātriņa
10 Nikola Ševčenko
11 Elvis Sīmanis
12 Aleksejs Starčenko
13 Kārlis Starks
14 Dmitrijs Tkačenko
15 Roberts Daniels Zaičenko
16 Ginters Znots
17 Elza Viktorija Zorgevica


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Buslajevs
2 Zlata Dankere
3 Verners Hofmanis
4 Kristaps Reinis Strods
5 Laura Ziļeva

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ainura Akperova
2 Krišjānis Balgalis
3 Ēriks Kārlis Bašēns
4 Henrijs Aksels Bergmanis
5 Anrijs Ansis Bergmanis
6 Ketrina Biezbārde
7 Māris Broks
8 Miks Kristiāns Ceihners
9 Dominiks Cipkins
10 Gita Čuma - Zvirbule
11 Rūdolfs Dambinieks
12 Dace Anna Dille
13 Dāvis Draulis
14 Henriks Dundurs
15 Filips Emersons
16 Signe Feldmane
17 Roberts Francis
18 Ādams Grigorjevs
19 Reinis Isaks
20 Sniedze Kalniņa
21 Elīza Kaņepe
22 Pauls Kauķis
23 Pauls Gustavs Kazāks
24 Jēkabs Keišs
25 Veronika Koļesņikova
26 Līva Kreitāle
27 Viktorija Kuļeva
28 Madara Lāce
29 Ksenija Lavriņeca
30 Tomass Līcītis
31 Darja Mihaila
32 Rihards Mozirskis
33 Mārtiņš Prokuratovs
34 Anna Radčenko
35 Raina Rudzīte
36 Krists Dāvids Saulītis
37 Edgars Sikora
38 Roberts Šīns
39 Rihards Skrebs
40 Jānis Šņucītis
41 Markuss Daniels Šube
42 Ēriks Ūdris
43 Francis Alberts Virtmanis
44 Roberts Zebris
45 Kārlis Mārtiņš Zīverts

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Alainis
2 Kārlis Apinis
3 Roberts Patriks Ausmanis
4 Kristaps Brics
5 Laura Dapševica
6 Toms Daugste
7 Lauris Emīls Frēlihs
8 Estere Gaile
9 Artūrs Uldis Gaisiņš
10 Eduards Grizāns
11 Jēkabs Jansons
12 Nikola Kerna
13 Emīls Kiseļevskis
14 Dāvids Kozlinskis
15 Jevgēnijs Lazebņiks
16 Romans Ļvovs
17 Džonatans Miks Melgalvis
18 Bruno Mežaks
19 Niks Nadziņš
20 Anna Nagle
21 Tomass Ostrovskis
22 Kristaps Piternieks
23 Mārtiņš Pūķis
24 Beāta Raubiško
25 Matīss Reinšmits
26 Harijs Šestakovskis
27 Miks Šics
28 Linda Sokoļska
29 Artūrs Spirands
30 Mārtiņš Stjade
31 Anna Elizabete Strazda
32 Elza Strazda
33 Ambera Velga Timmonsa
34 Klāvs Veseļuns

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Āboltiņa
2 Elīna Aleksejeva
3 Alise Arāja
4 Aksels Audze
5 Viktorija Bankoviča
6 Valērija Batņa
7 Kārlis Bērziņš
8 Edijs Bierands
9 Andris Brauers
10 Anna Bumbiere
11 Valērija Čelaka
12 Ēriks Cimiņš
13 Laine Aleksandra Dovkante
14 Jēkabs Ekhards
15 Kārlis Grundmanis
16 Nikolajs Ivļevs
17 Valērijs Jeršovs
18 Imants Kristaps Kalējs
19 Vladimirs Kozlovs
20 Atis Krebss
21 Ksenija Ļebedeva
22 Ralfs Leimans
23 Pēteris Lielbriedis
24 Artjoms Mališevs
25 Romans Marjušins
26 Viesturs Markēvičs
27 Edvards Miķelis Mežciems
28 Miks Mikulskaitis
29 Stefans Pavlovskis
30 Aleksejs Popovs
31 Rinalds Pužulis
32 Daniels Stabulis
33 Madara Ūdre
34 Arnita Agrita Umalas
35 Edgars Veseris
36 Uģis Vēvers
37 Paulina Zdanoviča
38 Arsenijs Zimovs
39 Valērijs Zujevičs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alfrēds Auziņš
2 Patriks Freimantāls
3 Aleksandra Koliņa
4 Aleksandrs Ļegčiļins-Broks
5 Krists Polencs
6 Nils Tīdemanis
7 Marta Viegliņa

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Grigorjeva
2 Aleksandrs Krasnovs
3 Valters Liniņš
4 Artūrs Šāblis
5 Mārtiņš Urtāns
6 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Aksels Apermanis
2 Artūrs Dinsmons
3 Andriāns Feldmanis
4 Helēna Marija Jēģere
5 Kristīne Undīne Korta
6 Eva Linde
7 Laura Dace Pakalniete
8 Emīlija Piebalga
9 Elīna Grēta Pozņaka
10 Ieva Rūtiņa-Rūtenberga
11 Jānis Šteinbergs
12 Luīze Sviķe
13 Rūdolfs Ralfs Terberts
14 Dita Urpena
15 Santa Kristiāna Zeltiņa

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Dzenītis
2 Aleksandra Kasakovska
3 Andis Kozlovskis
4 Māris Pakalnietis
5 Edvards Ramza
6 Karīna Elizabete Valtere


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Adijāns

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Kapteinis
2 Diāna Lasmane
3 Daniela Lasmane
4 Līna Kristiāna Melbārde
5 Diāna Tīna Strādniece
6 Klāvs Zakevics
7 Eleonora Zandere
8 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Fišers
2 Valts Jaunzemis
3 Aivita Romanauska
4 Ērika Uļjanova
5 Kristīne Vilmane

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Mikāls
2 Daniels Nicis
3 Igo Radžabovs
4 Samanta Turka
5 Līva Vidžupa
6 Renāte Vītola
7 Annija Žilinska


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Stakšs

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Ruskuls

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raimonds Dolfs Jēkabsons
2 Māris Mārtiņš
3 Jēkabs Ustinovs


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Ričards Bikiņš
2 Madara Celma

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aksels Jānis Egle
2 Sanija Reičela Feldmane
3 Ance Pakalne
4 Ance Nata Pilsnibure
5 Kārlis Sīmanis
6 Santa Vintere

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Būce
2 Kristaps Kažuro
3 Jānis Kubuliņš
4 Estere Žēbina

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Pakulis


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Akermane
2 Ieva Alksne
3 Paula Beāte Andrejeva
4 Klāvs Araks
5 Anda Dedze
6 Armands Grencis
7 Paula Grunsberga
8 Amanda Jēkabsone
9 Inguss Karlsons
10 Megija Mertena
11 Eduards Olekts
12 Samuēls Panteļejevs
13 Monna Podniece
14 Agnese Imandra Rozenberga
15 Ralfs Jānis Širmanis
16 Ance Straujā
17 Eva Šulce
18 Marta Tālberga
19 Aleksandra Māra Tarlapa
20 Oto Veinbergs
21 Hanna Elizabete Zandere
22 Edgars Zaurs

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Gleglu
2 Henrieta Hincenberga
3 Rebeka Hohlova
4 Megija Janševica
5 Valters Kalnietis
6 Jēkabs Kļaviņš
7 Patrīcija Kleinberga
8 Annija Krovalka
9 Patriks Upners
10 Mārtiņš Vārna

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Čuhnova
2 Anna Līna Dārziņa
3 Deivids Dukaļskis
4 Paula Feldmane
5 Kristaps Ričards Freimanis
6 Laima Simona Grīnberga
7 Marta Kalāce
8 Sabīne-Laura Kiršteina
9 Viktorija Alise Kukite
10 Lauma Leja
11 Kitija Maišele
12 Una Medne
13 Linda Ozollapa
14 Roberts Pičukans
15 Valters Sigai
16 Renāte Spirga
17 Uvis Veips
18 Katrīne Vikaine

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daina Katrīna Andriksone
2 Nikola Lote Cepleviča
3 Jana Dzirvinska
4 Asnate Feldmane
5 Viktorija Gilberte
6 Elīza Grence
7 Ansis Grīnbergs
8 Edijs Jansons
9 Monta Kore
10 Krista Krāģe
11 Dārta Laursone
12 Matīss Matisons
13 Alise Muceniece
14 Sindija Ratniece
15 Monta Ratniece
16 Antra Šironova
17 Ivanda Skudra
18 Terēza Vāgentroca
19 Kristaps Vārna
20 Liene Vasermane


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valters Brūders
2 Sandis Jaunzems
3 Aleksandra Mertena
4 Tomass Kristiāns Šterns
5 Viesturs Tomass
6 Reinis Zvirbulis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Aumale
2 Ričards Helmanis
3 Madara Kļaviņa
4 Janeks Kronbergs
5 Henriks Šadurovs
6 Lāsma Vancāne
7 Nikola Začesta

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bautra
2 Anna Krista Dakša
3 Gatis Majauskis
4 Jēkabs Murāns
5 Linda Nordena
6 Renāte Pavlova
7 Mareks Piņķis
8 Linda Strautmane
9 Juris Mareks Vecriņķis

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Šadauskis


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Dāniels Dubovskis
3 Gvido Gendrjuks
4 Elza Jaunslaviete
5 Ņikita Kuzņecovs
6 Jana Markoviča
7 Artūrs Meijers
8 Amanda Zvirbule

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Freibergs
2 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Juris Jančevskis


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Ādamsons
2 Unda Barisa
3 Kristaps Bišs
4 Roberts Bleikšs
5 Alise Jansone
6 Laura Luīze Kiļupe
7 Markuss Spricis
8 Renārs Spuravs
9 Roberts Zaķis

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Brēža
2 Ivo Briedis
3 Paula Kate Čākure
4 Benita Cine
5 Daniels Cīrulis
6 Eduards Janītis
7 Austris Kalniņš
8 Dāvis Krasts
9 Lauris Ģirts Lācis
10 Kristaps Olehno
11 Aleksis Eduards Palejs
12 Jānis Paulsons
13 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
14 Jānis Saverass
15 Ralfs Siliņš

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Matīss Balodis
2 Arīna Baranova
3 Roberts Birnis
4 Daniels Cars
5 Santa Dzirkale
6 Rūdolfs Libors
7 Ernests Klāvs Losičs
8 Elza Martinova
9 Adelīna Melbārde
10 Līga Ozola
11 Kārlis Roberts Rudzītis
12 Anastasija Šamkova
13 Dāvis Sīka
14 Estere Smeltere
15 Santa Sormule
16 Matvejs Suharževskis
17 Anna Emīlija Suta
18 Krista Žvagiņa

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mairis Bērziņš
2 Alberts Edgars Bērziņš
3 Emīls Krasts
4 Eduards Ludiņš
5 Gustavs Māziņš
6 Anna Tipse
7 Andris Vītols


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reķis
2 Pēteris Vietnieks

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alde
2 Kristiāns Evarts
3 Annija Tamane


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Borodajevs
2 Edvins Vladimirs Kušnirenko
3 Adriāna Lāce
4 Kristofers Štekerhofs

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Ameļins
2 Kārlis Blumbergs
3 Evelīna Gailiša
4 Madara Kadiķe
5 Jānis Krists Platais
6 Naomia Rozentāle
7 Miķelis Tapiņš

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nils Blumbergs
2 Niks Grugulis
3 Rūdolfs Kukainis
4 Ivo Lībis
5 Jegors Makarovs
6 Mārcis Meiers
7 Kārlis Mihailovs
8 Pauls Slaņķis
9 Beāte Viļuma
10 Artūrs Voina

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Luīze Ditmane
2 Alekss Ernšteins
3 Viktors Grigorjevs
4 Eliass Kalniņš
5 Kristīne Lazdāne
6 Rūdolfs Punkstiņš
7 Darius Uščins
8 Eduards Zecmanis