Vēstures valsts 26. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2426


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Boldaševiča
2 Niks Deinis
3 Dana Daniela Hauka
4 Jana Ivanova
5 Amanda Malatkovska
6 Alvīne Medne
7 Sanija Petroviča
8 Līga Pūtele
9 Treisija Tifānija Tukre
10 Anete Zirnīte

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Cvetkova
2 Trīna Pavloviča
3 Marta Ragele

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Maksims Ovčiņnikovs
3 Kārlis Plusniņš

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māris Arcihovičs
2 Māra Auziņa
3 Rainers Auziņš
4 Roberts Biķernieks
5 Marta Ķirse
6 Elvis Livdāns
7 Ernests Matvejevs
8 Dinija Pūpola
9 Beāte Beta Strautniece
10 Kristīna Tropa
11 Raivita Ulme
12 Patrīcija Zālīte


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Andris Ādamsons
2 Edvards Kristiāns Koemecs
3 Kristers Mednis
4 Evelīna Denīze Smolovina
5 Raivis Dāvis Steberis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Dita Apsīte
3 Rūdolfs Brahmanis
4 Ita Pušpure
5 Ance Strakša
6 Evelīna Tuvi
7 Jēkabs Zadumins

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Toms Briedis
2 Keita Rutkovska

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Krastiņa
2 Armīns Rēdelis
3 Laura Sabīne Taurmane


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Karīna Bebriša
2 Renāte Beļājeva
3 Artūrs Gailītis
4 Dārta Kancēviča
5 Druvis Kronbergs
6 Ginta Mičule
7 Diāna Denīza Midika
8 Aleksandrs Muhins
9 Ričards Ozoliņš
10 Madara Elza Rudzīte
11 Rūdolfs Rudzītis
12 Kristers Rudzītis
13 Kate Smilga
14 Sabīne Strazdiņa
15 Tomass Turlajs
16 Betija Vildiņa
17 Eduards Vildiņš
18 Rainers Voicišs
19 Elīna Zariņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Brēmane
2 Jānis Lielbārdis
3 Ritvars Mačs
4 Ieva Vaļska

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daido Dagne Brūvere
2 Aleksandrs Grigorjevs
3 Anna Marija Kārkliņa
4 Krista Marta Kundrate
5 Deniss Matīss Lapuriņš
6 Adriāns Naumčiks
7 Denis Nazarovs
8 Samanta Terēze Spirģe
9 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Jānis Bērzkalns
2 Raivo Blīgzna
3 Silvestrs Pētersons
4 Ingūna Samarina


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sigita Bērziņa
2 Anda Anete Briede
3 Elizabete Betija Briediņa
4 Digna Cibule
5 Ēriks Circens
6 Beāte Dārziņa
7 Diāna Dārzniece
8 Dita Dmitrijeva
9 Dina Galeja
10 Ričards Kindzulis
11 Megija Kriviša
12 Samanta Kromule
13 Kristers Leišavnieks
14 Sonora Logina
15 Anna Logina
16 Līva Lukste
17 Amanda Linda Maculeviča
18 Dana Petuka
19 Arturs Seļavins
20 Maksims Sprudzāns
21 Evija Stoļenkova
22 Signija Voiciša
23 Brigita Zelča
24 Baiba Ziediņa

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Kupča
2 Laine Kupča
3 Eva Daniela Pokule
4 Santa Saida
5 Rolands Slišāns

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bisenieks
2 Loreta Jansone
3 Jurģis Milaknis
4 Vineta Vizule

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Cibulis
2 Dairita Magone
3 Elīna Martinova
4 Emīls Pugačs
5 Līna Pundure
6 Rēzija Puško
7 Karīna Rudziša
8 Sintija Salmane
9 Roberta Sērmūkša
10 Dārta Stivriņa
11 Amanda Tāraude


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Baranovska
2 Emīlija Birkvalde
3 Rainers Bodnieks
4 Krišjānis Čakšs
5 Elīna Elizabete Daugule
6 Mārtiņš Dimants
7 Nikolass Jansons
8 Paula Kļaviņa
9 Diāna Kolosova
10 Helēna Māske
11 Emīls Polovko
12 Keita Privalova
13 Rihards Rācenājs

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Čakšs
2 Elizabete Grīva
3 Lizete Zaļkalne

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Niklāvs Leitāns
2 Lauris Ozoliņš
3 Līva Puriņa
4 Roberts Rēbuks
5 Dāniels Tanona


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Alksnīte
2 Zane Andersone
3 Estere Aploka
4 Samanta Bogatska
5 Raimonds Bundzinieks
6 Mārtiņš Driba
7 Jēkabs Eglītis
8 Rēzija Freija
9 Elizabete Greize
10 Annija Sanija Ivanova
11 Adele Jakoviča
12 Atis Alens Kabaļs
13 Emīlija Estere Kalniete
14 Katrīna Kalniņa
15 Reinis Kerliņš
16 Daiga Mārica Kraukle
17 Niklass Lapsa
18 Madara Malnača
19 Agnese Muste
20 Šarlote Luīze Odziņa
21 Raitis Piesis
22 Jasmīna Pora
23 Elīze Ropša
24 Marta Seidova
25 Keita Karlīna Silgale
26 Betija Anna Skrastiņa
27 Kristaps Šterns
28 Artūrs Supe
29 Ralfs Trofimovs
30 Evija Velvele
31 Vendija Vītola
32 Arnolds Zariņš
33 Kristaps Zosulis

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Kampenusa
2 Tīna Krastiņa
3 Līva Krēgere
4 Viesturs Romka
5 Ance Valnere

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Karlīna Gārša
2 Viktorija Vildiņa
3 Kristīne Zaksa

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Arnis Cirsis
3 Gustavs Dravants
4 Andrejs Ķīlis
5 Niklāvs Alberts Ozoliņš
6 Patriks Plāts- Dreiserdorfs
7 Agris Ratniks
8 Santa Seržante
9 Rihards Voldemārs Vaivods
10 Voldemārs Veitners


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oksana Daņiļonoka
2 Jevgeņijs Grigorjevs
3 Kirils Jackevičs
4 Viktorija Kraukle
5 Edvards Nikolajenkovs
6 Linda Podniece
7 Diāna Siņeviča
8 Mārtiņš Vaikuls
9 Loreta Zavadska
10 Žanete Žilvinska

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tatjana Meinarte

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Kukjane
2 Karina Maskaļonoka
3 Armands Šaršuns
4 Normunds Skrinda
5 Ņikita Virbals


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arina Aļhimenko
2 Artjoms Baklažanovs
3 Inga Besprozvannaja
4 Aleksandrs Bulajevs
5 Karolīna Cvetkova
6 Jeļena Deruka
7 Anastasija Domaševa
8 Angelina Dombrovska
9 Maksims Fiļipovs
10 Vladislavs Gaiļevskis
11 Jeļizaveta Gorina
12 Dajana Grigjane
13 Nika Hotuļova
14 Anna Ignatjeva
15 Jekaterīna Ivanova
16 Justīne Kancāne
17 Ņikita Kazakevičs
18 Jūlija Kirčenko
19 Maksims Kirillovs
20 Darja Koļesņičenko
21 Kaspars Kozlovskis
22 Sintija Krīviņa
23 Vladislavs Krivoboks
24 Daniela Kudrjavceva
25 Danila Kuksjonoks
26 Vitolds Kuplovs-Oginskis
27 Kornēlija Lapkovska
28 Anastasija Lipska
29 Aivija Ļitvinska
30 Daniels Loginovs
31 Darina Ļubarska
32 Dainis Miglāns
33 Daniils Mihailovskis
34 Endija Laura Millere
35 Sabina Nedvede
36 Laura Tīna Ostrovska
37 Edgars Paramons
38 Diāna Parfjonova
39 Andrejs Piļščikovs
40 Armands Preilis
41 Samanta Pudāne
42 Jūlija Razumova
43 Vitālijs Sargsjans
44 Sofija Saveļjeva
45 Dmitrijs Smuļko
46 Anete Marija Tamane
47 Ņikita Trošičevs
48 Eduards Vaidaševičs
49 Antra Vanaga
50 Evelīna Vasiļjeva
51 Vanesa Vērdiņa
52 Sofija Verhoviča
53 Ēvalds Viguls
54 Anastasija Vinogradova
55 Ņikita Zirjanovs

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Aleksejevs
2 Arnita Bernāne
3 Oļģerts Haralds Brūveris
4 Dimitrijs Čuprovs
5 Marija Cvetinska
6 Aleksandra Fjodorova
7 Darja Gurina
8 Laura Jonāne
9 Angelina Ļisicka
10 Viktorija Makoviča
11 Gabriela Malahovska
12 Patrīcija Pivovarjonoka
13 Jūlija Presņakova
14 Božena Rakicka
15 Daniela Šadurova
16 Vlada Šarko
17 Jeļizaveta Sivačova
18 Milana Tarvide
19 Raivis Užulis
20 Melānija Žilko

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olga Andrijevska
2 Kristīne Karabeška
3 Natalija Koreņevska
4 Evelina Maibogina
5 Eva Marhileviča
6 Daniels Siļčonoks
7 Viktors Skorikovs
8 Anna Skorodihina
9 Matīss Soms
10 Vladislavs Viktorovs
11 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Červjakovs
2 Sofija Daņileviča
3 Arturs Daugulis
4 Amanda Derviniece
5 Anasatasija Gavriļenko
6 Oļegs Gedžjuns
7 Sofija Golovina
8 Mihails Janšins
9 Emīls Jansons
10 Vladislavs Kaveckis
11 Beata Krasovska
12 Nikita Kuzmins
13 Marta Munce
14 Valērija Pečonka
15 Valentīns Petrusevičs
16 Aleksandrs Plečkins
17 Vinsents Sivačovs
18 Viktorija Tarvide
19 Luīze Utkina
20 Agnese Veikšina
21 Vladimirs Zamjatins
22 Jeļizaveta Zeļenkova


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Blumfelde
2 Kristiāna Kapare
3 Valdemārs Lācis
4 Gustavs Māliņš
5 Nauris Ševļakovs
6 Deivis Jānis Stankevičs

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Brahmane
2 Monta Mestere
3 Sanija Norvaiša

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Āboma
2 Tomass kristiāns Bergs
3 Krista Briede
4 Ineta Buivide
5 Fabians Kapustjonoks
6 Eduards Liepiņš-Melnis
7 Aiva Pluģe
8 Viktorija Todorova
9 Lība Karlīna Varapoga


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Avotiņa
2 Agnese Beča
3 Agnese Keita Birzniece
4 Kate Ceriņa
5 Rolands Cīrulis
6 Normunds Kaspars
7 Kārlis Kočāns
8 Niks Ozoliņš
9 Endijs Vanags

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Berkolds
2 Ričards Bubišs
3 Oskars Jaunbērziņš
4 Ritvars Nauris Kanaviņš
5 Jānis Pētersons
6 Emīls Poļaks
7 Amanda Timoško
8 Ņikita Žugors
9 Nikola Žvirbļa

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Apsīte
2 Lauris Lapsa
3 Raivis Rautmanis
4 Lāsma Ščedrova

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Blauvs
2 Alise Briede
3 Simona Anna Cāne
4 Lukass Stalīdzāns


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Bogdanoviča
2 Ance Bukatova
3 Jānis Casno
4 Katrīna Jūlija Casno
5 Ermīns Novickis
6 Normunds Sūna
7 Edijs Ūdris
8 Līva Vasiljeva

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bilkevičs

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Filips Rozners

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča
3 Matīss Bolšteins
4 Oto Filipsons
5 Beatrise Maksimova
6 Roberts Veinbergs


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Belostockis
2 Arturs Bernāns
3 Kristaps Bērtulis
4 Dinija Dedele
5 Ksenija Kondratjeva
6 Kristīne Kozuliņa
7 Daniels Loginovs
8 Loreta Meikšāne
9 Diāna Mierture
10 Samanta Nesterenko
11 Kristers Harijs Porietis
12 Ilgona Pudža
13 Marta Estere Skrābāne
14 Ivita Šlesere
15 Sandis Sorokins
16 Oļesja Stankeviča
17 Artūrs Vilnragis
18 Annika Viļuma
19 Klinta Vjakse

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Čevere
2 Viktorija Iļjina
3 Loreta Kalve
4 Amanda Lapsa
5 Toms Mežaraups
6 Laine Odziļeviča
7 Džoisa Rebeka Rešetņikova
8 Inese Skrimble
9 Amanda Vaivode
10 Laura Zeņina

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aksels Kaulakāns
2 Tabita Tīna Lūka
3 Līna Nijazi
4 Elīna Zvejniece

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Dadeika
2 Kristaps Damenavskis
3 Andris Gailis
4 Kārlis Griška
5 Rodrigo Lūsis
6 Kārlis Mālnieks
7 Andrejs Pudāns


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Aleksandrovičs
2 Kristaps Baumanis
3 Emīls Belovs
4 Rolands Gailis
5 Megija Grundmane
6 Enija Jungfermane
7 Elizabete Alise Kadiķe
8 Marks Koržeņevskis
9 Elīza Puncule
10 Anitra Veinberga
11 Sigita Vīnava
12 Samanta Linda Vītiņa
13 Eva Evelīna Zumenta

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Emīls Balcers
2 Emīls Gatis Jekimovs
3 Evija Jurēviča
4 Ieva Kļaviņa
5 Gints Endijs Mālkalns
6 Evelīna Meijere
7 Elīza Orlova
8 Jūlija Rumbauska
9 Sigita Sirsniņa
10 Ieva Vaņina

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Cimermanis
2 Paula Marija Janševica
3 Anete Kancere
4 Sandis Kārkliņš
5 Linda Mikaine

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Inese Jablonska
2 Līva Kalvele
3 Oskars Pugejs
4 Amanda Elīza Valentinoviča
5 Sigita Zīverte


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Elva Andersone
2 Veronika Antonova
3 Beāte Sannija Aploka
4 Edvards Apsītis
5 Sofja Arhipenko
6 Viktorija Armoloviča
7 Evelīna Annija Belozerova
8 Varis Burkāns
9 Ieva Buša
10 Krists Dāboliņš
11 Artis Dambrāns
12 Mišelle Drozdova
13 Poļina Krasikova
14 Mārtiņš Krišs Krūklītis
15 Laima Kuduma
16 Kārlis Lipšāns
17 Roberts Ližus
18 Jana Minalto
19 Madara Ozoliņa
20 Mārtiņš Ozols
21 Ivonna Paegle
22 Marta Piļāne
23 Elīna Polenca
24 Kintija Puikevica
25 Kristiāns Mārtiņš Ramiņš
26 Ilze Reknere
27 Maksims Rodins
28 Laura Rūja
29 Kristaps Runģis
30 Rihards Šaicāns
31 Agate Seržante
32 Elizabete Silava
33 Anastasija Sļotova
34 Alisija Stuglīte
35 Mārtiņš Dāniels Vārslavs
36 Roberts Vilnītis
37 Kaspars Zborovskis

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Bumbiere
2 Vents Jansons
3 Līva Lastovecka
4 Eduards Liepiņš
5 Jeļizaveta Merkulova
6 Roberts Ozols
7 Daniels Ribalko
8 Monta Anna Rudmieze
9 Martins Sietnieks
10 Līva Siliņa
11 Lauma Māra Šmite
12 Druvis Strods
13 Īvs Zvejs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvis Bergs
2 Karolīna Dzierkale
3 Tomijs Endzelis
4 Artūrs Pontaks
5 Evelīna Stagiša
6 Roberts Ralfs Vārslavs
7 Mārtiņš Vītols

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Adamoviča
2 Krista Anna Beļajevskova
3 Jana Botoša
4 Mārtiņš Jānis Dauģelis
5 Gatis Ieviņš
6 Miks Kristers Krūmiņš
7 Agija Meļņičenko
8 Felicita Luīze Osvalde
9 Rolands Račinskis
10 Paula Reine
11 Valters Rokjānis
12 Ksenija Rusakova
13 Dinija Salasgrāve
14 Elīna Stašāne
15 Eduards Šveimrauss
16 Līva Ūlande
17 Karīna Vedļa


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Balandiņš
2 Lūcija Bāliņa
3 Nikola Anna Beiere
4 Elizabete Didža
5 Jana Dreijere
6 Francis Gulbis
7 Mareks Homčenko
8 Patrīcija Diāna jansone
9 Aleksandra Jarceva
10 Estere kaķerāne
11 Džastina Dženifera Kaļiņina
12 Justīne Kalniņa
13 Emīls Kazakevičs
14 Nikola Krauksta
15 Jānis Kurmītis
16 Nauris Viesturs Lazda
17 Sofija Marceņuka
18 Matīss Ričards Melngailis
19 Markuss Miķelšteins
20 Elmārs Rihards Morozovs
21 Karlīna Savicka
22 Loreta Marta Skujiņa
23 Kristiāns Smislovs
24 Terēze Sāra Šmite
25 Roberts Stāds
26 Kristiāna Streļcova
27 Anastasija Vostrikova

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lilija Alhimoviča
2 Tomass Krastiņš
3 Agnese Safonova
4 Marts Matīss Suveizda
5 Jānis Vaitkevičš
6 Rūta Zālīte
7 Justs Jāzeps Zaļums

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Magdalēna Ivanova
2 Kristaps Rendinieks
3 Zintis Sils
4 Gustavs Stradiņš

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Andrejs Hauks
3 Iļja Iļiakis
4 Adriāns Kārkliņš
5 Artūrs Līnis
6 Gundars Noviks
7 Alens Pelcbergs
8 Mareks Punculis
9 Elīna Rancāne
10 Liāna Rožina
11 Kaspars Safonovs
12 Rēzija Krista Zālīte
13 Marks Arnolds Župerka


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Andersone
2 Arnolds Bērziņš
3 Dans Dronka
4 Dita Hadaņonoka
5 Ernests Kodols
6 Ralfs Konovs
7 Beāte Beta Makovska
8 Bils Narkevičs
9 Maija Ilva Puškina
10 Ingars Samiņš

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Katrīna Marta Krūmiņa
3 Elza Lepse
4 Eva Puriņa

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Kārlis Balodis
2 Patrīcija Elizabete Gūtmane
3 Kaspars Vitkovskis


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gvido Eizāns
2 Samanta Ērgle
3 Una Ivanova
4 Mikuss Krēbss
5 Alise Krūmiņa
6 Megija Tramdaka
7 Edīte Visocka

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Kristela Gžibovska
3 Daniels Laurinavičs
4 Beāte Skrabutena

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Zeibots

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Beāte Baltiņa
2 Laine Liepiņa
3 Agate Mežmale
4 Aivis Stasjonoks


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Abrosimova
2 Anna Andžāne
3 Jana Antonova
4 Andrejs Baranovskis
5 Ksenija Barkanova
6 Baiba Batarāga
7 Rolands Bebrišs
8 Evita Gorenko
9 Ilona Grebņova
10 Amālija Grišāne
11 Klemenss Križanovskis
12 Laura Mežiņa
13 Ieva Murāne
14 Oskars Nazarovs
15 Reinhards Nemiro
16 Artūrs Pitkevičs
17 Samanta Prikšāne
18 Laura Skorodihina
19 Aleksandra Soročina
20 Laila Sosnare
21 Aigars Staņēvičs
22 Anastasija Stigeviča
23 Armands Vagalis
24 Daniels Vagalis
25 Anastasija Vanaga
26 Reinis Vigulis

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Ervīns Jakovelis
3 Danila Sinicins
4 Igors Sorogovecs
5 Guntis Ungurs
6 Anna Marija Vaišļa

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnis Beitāns-Špaks
2 Sanija Bogdāne
3 Jevgēnijs Locs
4 Lauris Vandišs
5 Jana Zlobina

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pāvels Borodins
2 Sabīne Čumika
3 Ernests Jančevskis
4 Loreta Makņa
5 Žanete Nikolaičenko
6 Veronika Ostrovska
7 Marčels Pastrama
8 Jānis Platacis


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Barinska
2 Aleksandra Beiere
3 Anda Brēdiķe
4 Gustavs Gulbis
5 Katrīna Kiričenko
6 Diāna Kronberga
7 Kārlis Krūmiņš
8 Zanda Kūlaine
9 Rūdolfs Ļebedevs
10 Ieva Ozola
11 Patrīcija Ozoliņa
12 Keita Panova
13 Elīna Putniņa
14 Estere Luīze Rožkalna
15 Alise Spiridoviča
16 Mārtiņš Stebulis
17 Diāna Zikmane

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Blāķis
2 Mārsija Ieva Jurēvica
3 Ralfs Pīpītis
4 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iveta Asne
2 Enija Grēta Fiļippova
3 Betija Grabovske
4 Kristīne Grīnberga
5 Ance Jēkabsone
6 Sintija Kārkliņa
7 Vanesa Pirina
8 Linda Patrīcija Pluce
9 Annija Estere Vītoliņa

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Paula Astiča
3 Oto Brantevics
4 Alise Cīrule
5 Ivo Dzērve
6 Ingus Grudulis
7 Arvis Krickis
8 Kristaps Mikāls
9 Jānis Poļikovs
10 Elizabete Rublāne
11 Ernests Vēzis


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enriko Babko
2 Baiba Balode
3 Ksenija Līga Biģele
4 Daniels Brugevics
5 Alise Dukatane
6 Eva Laura Eberšteina
7 Sanija Feodosova
8 Elīna Freidenfelde
9 Evelīna Jansone
10 Mariss Kadaģis
11 Elizabete Kiričenko
12 Markuss Lazukins
13 Sannija Liebus
14 Ance Elīna Lūka
15 Elizabete Mazure
16 Dāvids Muižnieks
17 Rolands Musts
18 Reinis Raģelis
19 Madara Rēdere
20 Keita Rogača
21 Jānis Arvis Rubezis
22 Martins Ruzaiķis
23 Una Unda Sālava
24 Rihards Sermulis
25 Alekss Sidenko
26 Sondra Stalta
27 Aija Sudraba
28 Luīze Svilpe
29 Anete Tamsone
30 Elvita Uzare

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Aleksis Beltiņš
3 Baiba Kvizikeviča
4 Kristaps Lietavnieks
5 Gusts Roģis
6 Raiens Ronis
7 Madara Treimane
8 Laura Vecbaštika

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Helēna Anna Bunka
2 Diāna Marta Rence
3 Kevins Sūna

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihaēls Doroņins
2 Ance Drulle
3 Alise Golubovska
4 Valters Hūns
5 Līga Mame
6 Markuss Siliņš
7 Artūrs Vecbaštiks


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Francis Andersons
2 Aleksandra Apšiniece
3 Nikola Auzāne
4 Markuss Balodis
5 Elizabete Cipriķe
6 Uvis Deķeris
7 Pēteris Džeriņš
8 Zelma Eltermane
9 Alise Fiļipova
10 Alise Betija Freimane
11 Pauls Mihaēls Ģēģeris
12 Reinis Gustavs Ignatjevs
13 Megija Ķestere
14 Kārlis Ernests Klestrovs
15 Edgars Kržanovičs
16 Zaiga Ļauduma-Ļaudupa
17 Sofja Lomaņņikova
18 Linda Milzere
19 Anna Miščuka
20 Arturs Ņekraševičs
21 Luīze Paula Nille
22 Aleksandrs Pipčenko
23 Andis Roberts Počebits
24 Lauris Poriņš
25 Helēna Raģe
26 Irina Sačko
27 Ņikita Salarjovs
28 Anastasija Simajeva
29 Elīza Elizabete Slišāne
30 Reinis Stadsvolds
31 Rēzija Grēta Štrausa
32 Edgars Temčuks
33 Dārta Vucena
34 Santa Zauka
35 Rūdolfs Ziemelis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Bucika
2 Aleksandrs Dolotovs
3 Polina Haitova
4 Evlīna Jergina
5 Niks Lagzdiņš
6 Alīna Sedola
7 Kārlis Vēberis
8 Aleksandrs Vizins
9 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Cērpa
2 Elizabete Eglinska
3 Dāvis Dāvids Eleris
4 Elvijs Griģis
5 Agnija Grīnberga
6 Dilans Ķēniņš
7 Ēriks Kudums
8 Ainis Kuzņecovs
9 Sofija Mālniece
10 Ričards Rūja
11 Roberts Zeļģis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Baumgarte
2 Marta Bažejeva
3 Gunārs Bonka
4 Uvis Roberts Buliņš
5 Zane Ceple
6 Harijs Dobelis
7 Markuss Rihards Dzintars
8 DEIZIJA EIČINA
9 Matīss Krasts
10 Pāvels Ļapunovs
11 Anastasija Morozova
12 Linda Klāra Pickēna
13 Sanita Punga
14 Pēteris Salmiņš
15 Kristiāns Siliņš
16 Anna Sjanīta
17 Ieva Sudraba
18 Mariss Jānis Tiļugs
19 Evelīna Tomele
20 Jēkabs Ojārs Uļskis
21 Paula Beatrise Valtere


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endijs Celms
2 Ilvars Dubults
3 Krista Galīte
4 Anna Annija Grinšpe
5 Elvīra Īle
6 Elīna Krūmiņa
7 Jānis Krūmiņš
8 Ella Legeza
9 Harijs Liepiņš
10 Eduards Pavlovskis
11 Annija Petrušova
12 Fanija Romeiko
13 Marta Siliņa
14 Katrīna Šņore
15 Daniela Dina Visocka
16 Kitija Zaula
17 Esmeralda Zvilna

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Elīna Andersone
2 Emīls Zeltiņš

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Legzdiņa
2 Keita Možvillo
3 Anete Ratniece
4 Ieva Patrīcija Suseja
5 Ieva Ulme


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Viviāna Cirse
2 Elizabete Dāvidsone
3 Liāna Isajeva
4 Milēna Kaštaļjana
5 Normunds Ločmelis
6 Laura Markovska
7 Anastasija Mironova
8 Eliass Orlovs
9 Artjoms Raņņijs
10 Beatrise Silava
11 Adrians Slics
12 Iluta Stasule
13 Mona Upeniece
14 Marts Valainis
15 Arīna Vasiļjeva
16 Elīna Vucenlazdāne

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Daugavvanags
2 Velora Garkina
3 Emīls Linards
4 Viesturs Lūsis
5 Valters Smagars
6 Egija Tretjuka
7 Ināra Upeniece

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Laura Birzāka
3 Dita Dubovska
4 Aleksejs Formanickis
5 Linda Juško
6 Samanta Kuzņecova
7 Vladislavs Savenko
8 Irita Skrauča
9 Vlads Sokolovs
10 Sandis Trafimovs
11 Alina Vasiļjeva
12 Marika Vilcāne
13 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Guntis Krēsliņš
2 Dāvids Rubens
3 Intars Zeps


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanda Augustova
2 Jānis Burmeisters
3 Sanita Daliba
4 Samanta Daugule
5 Nika Fomina
6 Armīns Gutāns
7 Adriana Jankelāne
8 Rolands Jurāns
9 Amanda Konovalova
10 Jānis Kravčenko
11 Marianna Linuža
12 Viktorija Meirāne
13 Ksenija Meļņikova
14 Ariadne Moisejenoka
15 Karīna Poikāne
16 Marika Popova
17 Ralfs Punans
18 Maija Rancāne
19 Diāna Sidļaruka
20 Agnese Skangale
21 Ērika Strode
22 Adriāna Timoškina
23 Vizma Emīlija Vasiļjeva
24 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Katrīna Pozņakova

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Šarlote Lorija Nagle
2 Artis Rimša
3 Izabella Stelikova

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lūcija Burmeistere
2 Marija Fjodoroviča
3 Egīls Greivulis
4 Paula Jegorova
5 Ainārs Kaupužs
6 Andris Korņejevs
7 Iļja Krestjancevs
8 Iveta Kuzmika
9 Inese Ņikitina
10 Laine Pontaga
11 Egita Potaša
12 Rolands Romanovskis
13 Viktorija Terentjeva
14 Jūlija Vilmaniete


Madonas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Apine
2 Agnese Ērgle
3 Samija Ģēģere
4 Ingars Haritonovs
5 Ieva Nika Pazare
6 Katrīna Rešņa
7 Anete Romuļa
8 Kadrija Sekste
9 Kristofers Šmits
10 Anete Tropa
11 Anna Zeltiņa
12 Dāvids Žihars

Madonas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Akmentiņš
2 Enija Butreho
3 Elīza Elsiņa
4 Dāvis Gaiziņš
5 Madara Lukaševica

Madonas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Palieks
2 Kristīne Vīča
3 Emīlija Gustīne Zommere

Madonas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Ralfs Bormanis
3 Mārtiņš Krēsliņš
4 Madara Liekumniece-Grandāne
5 Katrīna Lukaševica
6 Zane Romuļa
7 Kalvis Kārlis Vanags
8 Enija Zaķe


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Allena
2 Voldemārs Augšpuls
3 Santa Baltause
4 Ance Baltause
5 Roberts Beļskis
6 Edgars Bērziņš
7 Nikola Derkina
8 Betija Elza Eiduka
9 Mikus Filipenko
10 Ance Gribuste
11 Marta Gribuste
12 Agnese Jākobsone
13 Kārlis Jansons
14 Valts Kalējs
15 Matīss Kļaviņš
16 Tīna Kurpniece
17 Keita Lamberte
18 Ance Latiša
19 Uldis Lejs
20 Sanija Livčāne
21 Ivars Ločmelis
22 Loreta Margeviča
23 Anastasija Medovikova
24 Laura Melngalve
25 Artūrs Mežaraups
26 Laura Millere
27 Samanta Nagle
28 Milana Peregudova
29 Arturs Pīlācis
30 Pēteris Andrejs Preisis
31 Diāna Prikule
32 Gustavs Rolands Ražinskis
33 Betija Rimša
34 Kārlis Rudzītis
35 Andrejs Safonovs
36 Remira Šakurova
37 Regnārs Skujiņš
38 Edmunds Skulte
39 Aldis Šmits
40 Gustavs Tomsons
41 Alise Trence
42 Amanda Umule
43 Ilgonis Vēzis
44 Namejs Vilčinskis
45 Ralfs Rūdolfs Volonts
46 Kristīne Vonoga
47 Matīss Zābers
48 Silvestrs Austris Zemnickis
49 Alise Anna Zirnīte

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maria Atme
2 Kristiāna Lagzdiņa
3 Sandis Mesters
4 Edgars Mežajevs
5 Dmitrijs Onoprjicuks
6 Marija Uļjane
7 Oskars Veļigurskis
8 Kārlis Želvis

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tīna Elīza Ancāne
2 Estere Balule
3 Elīna Krastiņa
4 Renārs Lazdiņš
5 Matīss Līdums
6 Sandis Ozoliņš
7 Ralfs Romans
8 Linda Smilškalne

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Alksnis
2 Annija Augšpule
3 Rūta Cinīte
4 Elīna Greine
5 Elizabete Jonikāne
6 Artūrs Kristkalns
7 Danils Kubiškins
8 Maksims Kudeikins
9 Kalvis Liepiņš
10 Rūdis Mālmeisters
11 Mikus Muižnieks
12 Ģertrūde Štakmane
13 Linda Streile


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Ārgale
2 Kristiāns Artis Bērziņš
3 Markuss Birčs
4 Dāvis Dalders
5 Pēteris Drengers
6 Jurgita Jančenko
7 Beāta Jansone
8 Anna Gabriela Jūra
9 Madara Krieva
10 Mārtiņš Kronbergs
11 Nikita Lavigins
12 Armands Liepa
13 Edgars Leo Miezis
14 Miks Miškins
15 Elizabete Pliene
16 Ramona Podniece
17 Johanna Priedīte
18 Madara Putne
19 Ralfs Putniņš
20 Dzintars Seņičevs
21 Nikola Ulriha
22 Lelde Upmale
23 Ralfs Valainis
24 Andris Velmeris
25 Alise Zēģele

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Bruno Krallišs
2 Valters Mārtinsons
3 Kārlis Zariņš

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivo Bombāns
2 Linda Breidaka
3 Anna Bretšteina
4 Elizabete Citskovska
5 Henrijs Horsts
6 Georgs Jakubovskis
7 Jēkabs Krūmiņš
8 Samanta Lankovska
9 Osvalds Mežulis

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Jorens Baumanovskis
2 Aksels Blanks
3 Niks Feldmanis
4 Kristians Liberts
5 Ritvars Rudzītis
6 Viktorija Vēvere
7 Santa Zavaļņuka


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bečs
2 Evija Bergmane-Sprūdža
3 Annija Brenča
4 Laura Čerpakovska
5 Anastasija Dekterjova
6 Evelīna Gribuste
7 Diāna Ivanova
8 Nadīna Stella Ivdre
9 Agnija Jemeļjanova
10 Ernests Lazdāns
11 Rūta Logina
12 Mārtiņš Madelāns
13 Amanda Prikule
14 Raivis Rasčevskis
15 Laura Skabe
16 Jānis Skabs
17 Rolands Sparāns
18 Lāsma Višņevska
19 Sarma Vītoliņa
20 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vjačeslavs Litvjakovs

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Dementjeva
2 Katrīna Golubicka
3 Žanete Litavnieka
4 Viktorija Mežiniece
5 Daniela Smolenska
6 Jūlija Vaivode
7 Ernests Valaini
8 Laura Zalāne


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henriete Ignatjeva
2 Alekss Korčagins
3 Indra Koroļonoka
4 Rinalds Ludboržs
5 Valērija Makejeva
6 Alise Mazure
7 Gunita Meško
8 Kristiāna Seržane
9 Kristers Strods
10 Laura Svikša
11 Maksims Timofejevs
12 Emīls Verčinskis
13 Līga Volka

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikola Elizabete Mietule
2 Keita Emīlija Orlovska
3 Marta Rudzāte
4 Alīna Škrjaba
5 Emīls Šmits
6 Sergejs Šukšins
7 Anna Tripane
8 Dagne Tuče
9 Nadežda Verjovkina
10 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bondars
2 Lana Delikatnaja
3 Viktors Drozdovs
4 Laima Grišule
5 Viktorija Krišāne
6 Laura Kudrjavceva
7 Viktorija Lukšāne
8 Jānis Platacis
9 Romualds Rēvalds
10 Artis Rudzgailis
11 Rolands Stanka

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Klinta Broka
2 Sandra Dembovska
3 Ludmila Iļjina
4 Oskars Ivulāns
5 Viktorija Maksimova
6 Marta Puzāka
7 Diāna Zane Razgale
8 Līga Runčis
9 Viktorija Sidorova
10 Līna Šlapakova
11 Linda Stabulniece


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Gajevska
2 Anna Kazmerika
3 Kirils Kuprijanovs
4 Beatrise Lavrinoviča
5 Ilva Lontone
6 Romans Mivriniks
7 Haralds Poišs
8 Katrīna Skutele
9 Sabīna Tihomirova
10 Kristiāns Upenieks
11 Zlata Zajankovska

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Geikina
2 Laura Greiškāne
3 Artūrs Mūrnieks
4 Emīls Provejs
5 Juris Siliņš
6 Airita Trukšāne
7 Huberts Zimackis
8 Mārīte Zīra

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Daniela Borisova
2 Valdis Jurāns
3 Maija Laizāne
4 Renārs Susejs
5 Agnese Tripane
6 Vladislavs Troškovs
7 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Garjāns
2 Linda Klešnika
3 Dairis Logins
4 Elizabete Rupā
5 Viktors Strigajevs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ābola
2 Daniel Aizen
3 Elizabete Annija Ankipova
4 Sofiia Baranovska
5 Mārtiņš Baškevics
6 Laura Belohvoščika
7 Uvis Olafs Briedis
8 Aleksa Černova
9 Laima Roze Circene
10 Jeļizaveta Dobrovoļska
11 Emīls Džarcāns
12 Leili-Katrīna Gladkija
13 Mihails Horts
14 Nikita Horts
15 Haralds Kairis
16 Elīza Ķirķe
17 Kārlis Kokins
18 Zelma Margarita Krekle
19 Patrīcija Krēsliņa
20 Alise Kuzmina
21 Paula Laipniece
22 Marina Lezina
23 Aleksejs Lisjakovs
24 DĀVIS MEIJERS
25 Jānis Daniels Ošiņš
26 Renārs Paiders
27 Sofija Patricija Palijčuka
28 Oļegs Petrenko
29 Nauris Prikšāns
30 Mārtiņš Pumpurs
31 Marks Ratniks
32 Alberts Roze
33 SOFIJA SALMGRIEZE
34 Roberts Serpovskis
35 Anna Marta Skrupska
36 Artem Smirnov
37 Edvards Sprindžuks-Golubcovs
38 Edvards Staķis
39 Kārlis Aleksandrs Strante
40 Ādams Sūna
41 Maksims Surkovs
42 Aleksejs Tabunovs
43 Alise Vorkale
44 Oļegs Žirnovs
45 Adrians Zutis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Baumanis
2 Artūrs Bisenieks
3 Artūrs Zenons Bunkas
4 Roberts Darkevics
5 Arkādijs Garaščenko
6 Jekaterīna Sofija Huhrjanska
7 Jānis Niklāvs Iļenko
8 Ralfs Ričards Indriksons
9 Alise Jurkova
10 Elza Leitāne
11 Pēteris Leveika
12 Ēriks Lijurovs
13 Paula Miķelsone
14 Valdis Pivars
15 Leons Podbrezskis
16 Rauls Poļs
17 Elvis Ritiņš
18 Marija Sazonenko
19 Valērija Sosova
20 Markuss Strižko
21 Olivers Vasiļevskis
22 Ūlavs Vītols

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reinis Ābele
2 Toms Jēkabs Bēŗziņš
3 Markuss Bucenieks
4 Rūta Deksne
5 Andrejs Gricenko
6 Klāvs Grīnbergs
7 Kristofers Kārlis Krūmiņš
8 Valentīna Kuklina
9 Edvards Kupšis
10 Natālija Ļebeda
11 Artis Mažeiks
12 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
13 Loreta Sargune
14 Lūkass Šmeļkovs
15 Elizabete Agnese Štrēma
16 Ričards Umbraško
17 Veronika Vagotiņa-Vagule
18 Eduards Verenkovs
19 Paula Vītuma

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annamarija Terēze Andersone
2 Ketri Laine Blūma
3 Raivis Bricis
4 Erlands Burkovskis
5 Kitija Cimare
6 Elizabete Kristīne Fjodorova
7 Katrīne Freidenfelde
8 Gints Golubs
9 Elīza Paula Graudiņa
10 Tīna Jegermane
11 Andis Ignats Jermakovs
12 Anete Ķempele
13 Paloma Amēlija Krastiņa
14 Eduards Lapiņš
15 Kristiāna Maskava
16 Lauma Meža
17 Teodors Muzis
18 Benjamins Oguroks
19 Artemijs Pakula
20 Patriks Pikelners
21 Olivers Prānis
22 Jesēnija Semenistaja
23 Svjatoslavs Ustenko
24 Severīns Valpēteris
25 Elizaveta Zaščirinska


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markus Valdis Auers
2 Alberts Bērtiņš
3 Ksenija Bogačova
4 Georgijs Cibuļskis
5 Rūta Annija Čiževska
6 Laura Daugele
7 Dilara Džaļilova
8 Darya Feafanava
9 Glorija Jākobsone - Andersone
10 Roberts Jansons
11 Elīza Beta Kalve
12 Toms Ķeirāns
13 Valērija Kiku
14 Jolanta Kļaviņa
15 Klavdija Kosheleva
16 Mārcis Krištopāns
17 Artūrs Lauss
18 Dāniels Lepnis
19 Ralfs Liepiņlauskis
20 Anna Minno
21 Kirils Namļinskis
22 Zīle Ozoliņa
23 Andrejs Petrovs
24 Iļja Popkovs
25 Anna Popova
26 Rainers Raponavičus
27 Linda Rēdere
28 Kristofers Meldrs Rihters
29 Edgars Šapovalovs
30 Natalija Šapurova
31 Andris Sēlis
32 Jeļizaveta Ševčenko
33 Kirils Šilins
34 Kirils Skripņiks
35 Renārs Stafeckis
36 Laura Subotjalo
37 Kristofers Švalkovskis
38 Ivans Tiščenko
39 Anastasija Turoveca
40 Ralfs Ulmanis
41 Adrians Vilks
42 Vjačeslavs Voliņecs
43 Jevgenija Volonceviča
44 Faina Zaļizko

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alina Babyuk
2 Rūta Barkāne
3 Annija Bērziņa
4 Artur Bogachov
5 Anna Bondarenko
6 Aleksandrs Borisovs
7 Andrey Boyarevich
8 Daniels Rojs Dambītis
9 Iļja Fonarrevs
10 Valērijs Gončarovs
11 Kamilla Grīnberga
12 Aleksandrs Karžickis
13 Kristians Ralfs Ķikuts
14 Olga Križanovska
15 Toms Lipiņš
16 Viktorija Mālniece
17 Rolands Mālnieks
18 Katerina Minajeva
19 Ksenija Nagle
20 Milana Neško
21 Andris Mārtiņš Ramāns
22 Liliana Sidorova
23 Aišata Škaraputa
24 Edward Szczublinski
25 Daniils Timčenko
26 Arta Vērdiņa
27 Marija Žestjaņņikova
28 Deina Žmuidene

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Andruškivs
2 Mikus Bernots
3 Madara Damberga
4 Kārlis Jons Golubovs
5 Žans Gricevičs
6 Kristaps Gržibovskis
7 Dana Isačenoka
8 Daniels Janovskis
9 Poļina Kaluga
10 Laura Kanepone
11 Ieva Kanepone
12 Ļevs Krilovs
13 Teodors Krūskops
14 Jānis Andis Lapāns
15 Anna Madara Liede
16 Evelīna Liepiņa
17 Darja Mokricka
18 Lada Neploho
19 Reina Rituma
20 Aleksandra Rozenfelde
21 Darja Skljarova
22 Rodrigo Struka
23 Ostrovskis Valters Dāvis
24 Andrejs Vorona
25 Ņikita Voroncovs
26 Sofja Zalizko

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladimirs Bazarovs
2 Diāna Bondare
3 Ingus Valters Briška
4 Vija Bruzgule
5 Harijs Eduards Bušmanis
6 Kirills Dubsons
7 Kirils Gončarovs
8 Artūrs Grabčaks
9 Katrīna Anna Graudiņa
10 Bogdans Kaigorodovs
11 Katrīna Kaktiņa
12 Daniels Karass
13 Mihails Kurilovs
14 Elīna Ļaksa
15 Aleksandra Markova
16 Anna Maskoļenko
17 Katrīna Mikucka
18 Antons Nikolajevs
19 Andrey Philippov
20 Bogdans Podalevics
21 Maksimilians Siņakovičs
22 Anastasija Smirnova
23 Armands Stivriņš
24 Rūdolfs Tērauds
25 Lotārs Olivers Vasiļjevs
26 Anna Viktorija Žeimunde
27 Maksims Zlatkovskis


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Boneta Anna Alekse
2 Valērija Aļošina
3 Artjoms Balaboskins
4 Anastasija Batova
5 Gabriela Bekasova
6 Ivans Bobiļevs
7 Faina Broide
8 Aļona Čalova
9 Radions Čkalovs
10 Rolands Mikus Donis
11 Evelīna Dukšte
12 Veronika Duševska
13 Anastasija Dzjubaka
14 Darja Geitnere
15 Beata Golobokova
16 Darja Golubeva
17 . Juliana Gomoņuka
18 Laura Greivule
19 Darja Grišina
20 Domeniks Janaitis
21 Deivids Jansons
22 Elizabete Jurgevica
23 Emīlija Elīna Kalniņa
24 Otto Jānis Kalniņš
25 Valentīns Koposovs
26 Daniils Kovaļovs
27 Toms Edvards Krūmiņš
28 Arts Inarts Kubilis
29 Viktorija Kurša
30 Vadims Latiševs
31 Jana Litvinova
32 Oskars Majevskis
33 Renāte Mālmane
34 Valērija Meinardte
35 Jana Muravjova
36 Alīna Ņesterenko
37 Matīss Lotārs Nusbergs
38 Dārta Pāvulēna
39 Anastasija Portretnaja
40 Kristina Potjomkina
41 Edgars Radziviļčuks
42 Karina Sergejeva
43 Artjoms Šestakovs
44 Nikola Skuja
45 Marta Skuja
46 Marija Skuloviča
47 Jūlija Štrause
48 Markuss Streikišs
49 Polina Studilova
50 Fjodors Suļimovs
51 Marija Tatišvili
52 DENIELS TJURKIN
53 Amanda Tūce
54 Mihails Vasiļjevs
55 Vadims Verņidubs
56 Dmitrijs Vovers
57 Emīlija Zēgnere
58 Vladislava Zeļenkēviča

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboliņš
2 Ralfs Bemberis
3 Haralds Brauns
4 Marija Dzeha
5 Marija Gavrilova
6 Seda Ghazaryan
7 Laura Griba
8 Iļja Gromovs
9 Kaspars Jaundzems
10 Andrejs Kaminskis
11 Artūrs Kārītis
12 Valērijs Kirenskis
13 Artis Krastiņš
14 Ilze Leskinoviča
15 Jeļena Mahajeva
16 Dāvids Obuhovskis
17 Iļja Ostrovskis
18 Laura Putne
19 Artūrs Sņegirevs
20 Georgijs Vladislavovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Andrejeva
2 Artjoms Golovkins
3 Artūrs Hemmelis
4 Adrians Jasinskis
5 Vlada Kiseļova
6 Anna Katrīna Lieģeniece
7 Ņikita Lisanovs
8 Deniss Lučkins
9 Nikolajs Makijevskis
10 Rodions Marštupa
11 Norberts Rajeckis
12 Liliāna Rutkovska
13 Alise Sudnika
14 Alberts Timofejevs
15 Ēriks Tomilovs
16 Mārtiņš Vanags
17 Egils Vindačs
18 Ādams Vizulis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabina Bartule
2 Kristaps Bivbāns
3 Valentīns Blaubergs
4 Kārlis Trevors Blūms
5 Anna Bubļikova
6 Agnese Dimdiņa
7 Kristofers Grauds
8 Ričards Mārtiņš Grintiņš
9 Sofja Haustova
10 Aleksandra Holstova
11 Vladislavs Hursiks
12 Matīss Jaņins
13 Vladislavs Jegorovs
14 Anna Judina
15 Jūlija Jurčenoka
16 Helēna Kārkliņa
17 Polina Kirejeva
18 Linda Krase
19 Amanda Ķule
20 Kristiāns Kupčs
21 Marika Laicāne
22 Arturs Lazebniks
23 Krists Lemešonoks
24 Polina Marjina
25 Edvards Mekšs
26 Sņežana Minakova
27 Edgars Nikolajevs
28 Bruno Noreiko
29 Kaspars Pokulāns
30 Ritvars Puriņš
31 Emīls Riemers
32 Vaira Šajahmedova
33 Edvards Ševe
34 Davids Artūrs Sokolovs
35 Genrihs Soļaņiks
36 Artūrs Stepanovs
37 Elizabete Titāne
38 Laura Vanaga
39 Santa Vigule
40 Diāna Zaķe
41 Ginters Zurovskis


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Alliks
2 Viktorija Antāne
3 Emīls Apšs
4 Alise Heige Bajāra
5 Aleksandrs baranovskis
6 Mārtiņš Bareika
7 Beāte Beinaroviča
8 Rūta Bērziņa
9 Artūrs Bolgzds
10 Daniela Bondarenko
11 Andrejs Bovsunovskis
12 Beatrise Brieze
13 Miks Bude
14 Mārtiņš Čaune
15 Ričards Lauris Dērics
16 Karīna Drozdova
17 Aleksandra Dubovska
18 Dans Dubrovskis
19 Grieta Elza Dubulte
20 Armands Duka
21 Dora Dumpe
22 Namejs Egle
23 Reinis Erdmanis
24 Dana Freimane
25 Henrijs Mārtiņš Gals
26 Gustavs Jānis Gauja
27 Mārcis Ģipters
28 Otto Grants
29 Elīza Graždanoviča
30 Anastasija Groma
31 Mārtiņš Jansons
32 Kristiāns Jānis Jēgers
33 Anete Jubasa
34 Viviāna Līva kalniņa
35 Rodrigo Kalniņš
36 Edvards Māris Kamarūts
37 Lukass Roberts Kellijs
38 Līva Emīlija Kļaviņa
39 Mareks Kondratjuks
40 Emīlija Korago
41 Laima Irēne Krečko
42 Zelma Krēgere
43 Kristofers Krivišs
44 Elīna Krupina
45 Andrejs Kulago
46 Eduards Kušners
47 Monika Laicane
48 Jānis Lanka
49 Jasmīna Lapa
50 Jānis Daniels Legzdiņš
51 Anastasija Lesjus
52 Pērle Izabella Liepiņa
53 Santa Ločmele
54 Elīza Elizabete Loja
55 Anna Majakova
56 Marta Mārtiņsone
57 Gustavs Maskavs
58 Kārlis Mežgailis
59 Poļina Minkajeva
60 Roberts Neimanis
61 Elizabete Olengoviča
62 Paula Pahmurkina
63 Gustavs Jēkabs Pētersons
64 Gatis Petrovskis
65 Emīlija Alise Pilsuma
66 Andrejs Rudzītis
67 Edgars Kristaps Rupeiks
68 Kārlis Šadris
69 Anna Šahmatova
70 Estere Saliņa
71 Emīlija Sausverde
72 Laura Katrīna Selecka
73 Hanna Skribe
74 Adrians Škuburs
75 Elīna Smoļakova
76 Artūrs Sprudzāns
77 Karlīna Štāla
78 Annemarija Štālberga
79 Margreta Stepiņa
80 Maksims Stogovs
81 Ģertrūde Strance
82 Agnese Švīpe
83 Patrīcija Nikola Svīrēja
84 Linda Takere
85 Roberts Titovs
86 Markuss Tols
87 Anna Treija
88 Toms Valdāts
89 Reinis Jānis Vaļūns
90 Lote Veide
91 Boriss Zalovs
92 Anne Katarīna Zambare
93 Leo Zankovskis
94 Jana Zēberga
95 Niklāvs Zemītis
96 Emīlija Žirnova
97 Eduards Žuga
98 Nikola Žuka

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Aleksandrovs
2 Beāte Bauga
3 Niks Bors
4 Nelli Dāboliņa
5 Adrija Dubkeviča
6 Irina Fesenko
7 Elizabete Gudile
8 Iļja Gurjanovs
9 Ernests Dāniels Hercenbergs
10 Ņikita Homenko
11 Aleksejs Kazus
12 Jūlija Kuļikovska
13 Artūrs Laganovskis
14 Miks Kristiāns Latišs
15 Emīls Laucis
16 Aleksis Ozoliņš
17 Artis Edvards Ozols
18 Nikola Plāte
19 Evija Priverte
20 Daniela Radecka
21 Iļja Rjabčenko
22 Arina Seriševa
23 Luīze Šņore
24 Katrīna Solovjova
25 Elina Stolerova
26 Amanda Vērdiņa
27 Mārtiņš Vīksna
28 Krista Sandija Zaķe

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Abramova
2 Ieva Baltā
3 Kristīne Budkeviča
4 Vladislavs Čučkovs
5 Sofja Griņova
6 Signija Joce
7 Ārija Kalniņa
8 Kārlis Kalniņš
9 Anna Kangro
10 Laura Ķīse
11 Kristīne Krūmiņa
12 Aļona Kuzņecova
13 Aleksis Ričards Larionovs
14 Patrīcija Anna Leja
15 Signe Liepiņa
16 Jekaterina Meteļska
17 Aleksandra Sonja Miķelsone
18 Aļona Mjatiškina
19 Helmuts Ozols
20 Luka Rehviašvili
21 Emīlija Anna šakare
22 Dana Šaloma
23 Leons Seļeznovs
24 Kaspars Šenkovskis
25 Bruno Jānis Skrastiņš
26 Līva Staķava
27 Gatis Šūpulis
28 Vanesa Tarasēviča
29 Luīze Marta Ustupa
30 Henrijs Veigulis
31 Natālija Vernere
32 Emīls Vīksna
33 Inna Zaharova
34 Daniēls Zeltiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Amoliņa
2 Ivanna Atava
3 Paula Patrīcija Avotiņa
4 Elizabete Barševska
5 Ansis Marks Bērziņš
6 Iana Borovinskaia
7 Mārcis Broks
8 Eduards Buligo
9 Haralds Cēsnieks
10 Ksenija Daņilova
11 Katrīna Deičmane
12 Oto Toms Dzintars
13 Niks Elksnītis
14 Atis Gridjuško
15 Elmārs Grigorovičs
16 Linda Gusta
17 Dmitrijs Hamenoks
18 Nikolajs Isajevs
19 Mērija Elizabete Kalniņa
20 Kristīna Kalugina - Dzene
21 Mihails Kica
22 Jurijs Kiseļovs
23 Pāvels Kļimičevs
24 Anneta Kļujeva
25 Viktorija Krasnova
26 Rihards Ritvars Krūmiņš
27 Daniela Kūla
28 Linards Emīls Kupcis
29 Antons Ļamins
30 Patriks Larionovs
31 Roberts Liepnieks
32 Stefans Mačis
33 Mārcis Marks Martinsons
34 Monta Masaļska
35 Evija Medvedeva
36 Anastasija Mihailova
37 Kristaps Miķelsons
38 Aleksandrs Morevs
39 Lauma Norniece
40 Ieva Annija Ozoliņa
41 Odeta Ozoliņa
42 Emīls Pastars
43 Ance Petrovica
44 Marta Podniece
45 Erlends Oto Putniņš
46 Marija Ance Reča
47 Rūdolfs Rihards Neibergs
48 Agneta Rimša
49 Pavels Roldugins
50 Katrīna Rudus
51 Kristers Šavalgins
52 Dagnija Šika
53 Linards Smagins
54 Valters Šnē
55 Diāna Zanda Šneidere
56 Marks Stacevičs
57 Katarīna Anete Stanka
58 Armands Strods
59 Andis Trapša
60 Marta Veinberga
61 Paula Vēvere


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Ābele
2 Ēriks Aizbalts
3 Patrīcija Akmentiņa
4 Valdis Arelis
5 Sevostjanovs Artūrs
6 Elizabete Birgale
7 Paula Bogdanova
8 Niks Pāvels Borskis
9 Rūdolfs Brauners
10 Ance Brikmane
11 Renāts Budilovičs
12 Daniels Butāns
13 Daniils Cibulins
14 Henriete Čupāne
15 Ingus Dimiševskis
16 Madara Dzelve
17 Heinrihs Endrjū Enns
18 Marta Ernštreite
19 Mario Fedjuks
20 Roberts Grandāns
21 Dārta Grīvane
22 Veronika Gžibovska
23 Agate Iesalniece
24 Anne Ignatova
25 Ieva Indričāne
26 Pēteris Voldemārs Ivansons
27 Timurs Jerčaks
28 Roberts Joņins
29 Valērija kalniņa
30 Pāvels Kotelovičs
31 Alīna Krasnolucka
32 Marks Kravcovs
33 Patrīcija Krieviņa
34 Martins Kuklins
35 Alīna Kurme
36 Elizabete Kuternega
37 Dmitrijs Kutuzovs
38 Aleksis Lipsnis
39 Patriks Toms Līvmanis
40 Sofija Logina
41 Ksenija Lukjanova
42 Ivans Minajevs
43 Georgijs Moskalenko
44 Kristaps Murāns
45 Elīna Porga
46 Domeniks Gregors Roziņš
47 Andrejs Šileinikovs
48 Ričards Rūdis Skurba
49 Renārs Sondors
50 Annika Valtere
51 Paula Vanaga
52 Linda Vanaga
53 Polīna Velika
54 Kristīne Santa Zariņa

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Babaņins
2 Aleksandra Dmitruka
3 Anastasija Grekova
4 Anastasija Ļubenko
5 Krišs Krišjānis Millers
6 Stefans Saprikins

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antons Cvečkovskis
2 Nika Fiļipova
3 Alīna Frolova
4 Aleksandrs Isajevs
5 Marianna Jarmakoviča
6 Oto Aleksandrs Lickevičs
7 Anna Mača
8 Mihails Roslovs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Beatrise Bukane
2 Karīna Bunere
3 Alīna Češuna
4 Gundega Dziedātāja
5 Kristaps Freibergs
6 Eva Indriķe
7 Eleonora Kareļina
8 Kaspars Kārkliņš
9 Rūdolfs Kārlis Krauklis
10 Imants Kristsons
11 Annija Kuzņecova
12 Anna Linda Lagzdiņa
13 Laura Unda Liepiņa
14 Zane Nātriņa
15 Sofja Ņesterova
16 Darjana Osipova
17 Jana Ostrovska
18 Krišjānis Ozols
19 Roberts Raciņš
20 Elizabete Reiha
21 Anastasija Semešina
22 Nikola Ševčenko
23 Elvis Sīmanis
24 Timurs Širvis
25 Aleksejs Starčenko
26 Kārlis Starks
27 Dmitrijs Tkačenko
28 Vineta Vērpēja
29 Elza Viktorija Zorgevica


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Aleksejevs
2 Roberts Bajārs
3 Rina Balčūte
4 Lelde Balode
5 Sofija Baranova
6 Sergejs Bičkovs
7 Aleksis Bīgestāns
8 Dāvids Bižāns
9 Andrejs Bogdanovs
10 Rems Boiko
11 Laima Brasliņa
12 Helēna Amanda Brūvere
13 Aleksandrs Buslajevs
14 Dominiks Butkevičs-Donskihs
15 Zlata Dankere
16 Katrīna Gandzjuka
17 Kristofers Gerkens
18 Nils Grīnbaums
19 Dāgs Ričards Gromskis
20 Marta Gulbe
21 Daniils Kargins
22 Katrīna Kaže
23 Darja Kireičikova
24 Konstantīns Kotovičs
25 Valērija Kuzmina
26 Beatrise Lamstere
27 Roberts Lejnieks
28 Luīze Rebeka Līcīte
29 Zane Mētra
30 Anastasija Nikoļska
31 Alise Ņukša
32 Ksenija Ohota
33 Anastasija Osipova
34 Kārlis Ozols
35 Liāna Priščepova
36 Kristīne Rēdliha
37 Olga Aleksandra Samorukova
38 Varvara Serdjuka
39 Anastasija Skogoreva
40 Kristīne Sļusare
41 Justs Emīls Smelters
42 Marija Starkova
43 Marks Starovoitovs
44 Gustavs Stinka
45 Kristaps Reinis Strods
46 Aleksejs Sviridovs
47 Gunta Tikiņa
48 Anete Renāte Tīkmane
49 Anna Marija Toma
50 Sofja Trubicina
51 Artūrs Ungurs
52 Mārtiņš Vaics
53 Anna Marija Vasitčenkova

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raitis Bērtulis
2 Anatolijs Bervjačonoks
3 Viktorija Brazovska
4 Māris Broks
5 Vladislava Eimonta
6 Darja Gorbata
7 Nadežda Jegorova
8 Artūrs Kalvišs
9 Jēkabs Keišs
10 Anna Kudrjavceva
11 Kristiāns Kuļšs
12 Klara Kuzņecova
13 Agata Kuzņecova
14 Lizete Lasmane
15 Vadims Nasteruks
16 Darja Ovčiņņikova
17 Maksims Piļščikovs
18 Arta Adele Pore
19 Mārtiņš Prokuratovs
20 Patrīcija Rocēna
21 Sofija Sidorova
22 Agate Marija Smuidre
23 Jānis Šņucītis
24 Jānis Zaķis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Bērziņa
2 Jēkabs Biezais
3 Kristaps Brics
4 Dārta Cīrule
5 Laura Dapševica
6 Toms Daugste
7 Annija Dimanta
8 Līva Eglīte
9 Lauris Emīls Frēlihs
10 Artūrs Uldis Gaisiņš
11 Viktorija Glebova
12 Sofija Hroļenko
13 Ksenija Ķēniņa
14 Nikola Kerna
15 Anastasija Krasikova
16 Paula Lūcija Lejiņa
17 Džonatans Miks Melgalvis
18 Niks Nadziņš
19 Aleksandrs Novoženovs
20 Normunds Palabinskis
21 Laura Elīza Pauliņa
22 Aldis Jānis Pivars
23 Matīss Jānis Rekerts
24 Ramona Safkulijeva
25 Miks Šics
26 Nellija Spūle
27 Anna Elizabete Strazda
28 Edgars Svilāns
29 Anna Tomaševiča
30 Edvards Jānis Treijs
31 Alīna Vasiļenko
32 Martins Vīgulis
33 Ance Zirnīte

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Āboltiņa
2 Valentīns Akinšins
3 Kristīne Anna Apine
4 Alise Arāja
5 Aksels Audze
6 Jegors Berlizovs
7 Kārlis Bērziņš
8 Alina Dolgova
9 Laine Aleksandra Dovkante
10 Jēkabs Ekhards
11 Madara Linna Ēvalde
12 Aleksandrs Galaiskis
13 Kārlis Grundmanis
14 Marija Jazjonoka
15 Valērijs Jeršovs
16 Imants Kristaps Kalējs
17 Valerija Kopatjko
18 Atis Krebss
19 Pēteris Lielbriedis
20 Agneta Liepiņa
21 Lūcija Luīza Žogla
22 Kristaps Vidvuds Malāniņš
23 Artjoms Mališevs
24 Viesturs Markēvičs
25 Māra Mekše
26 Miks Mikulskaitis
27 Linda Novika
28 Kārlis Nudiens
29 Roberts Ozols
30 Stefans Pavlovskis
31 Toms Pikše
32 Aleksejs Popovs
33 Frančeska Putniņa
34 Kārlis Rimaševskis
35 Reinis Rozenbahs
36 Rinalds Jānis Šenvalds
37 Elizabete Skrebele
38 Jūlija Karolīna Sokolovska
39 Daniels Stabulis
40 Arnita Agrita Umalas
41 Edgars Veseris
42 Elīza Vulfa


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Matīss Apermanis
2 Jēkabs Čudars
3 Agnese Cunska
4 Viesturs Dēķēns
5 Patriks Kampmanis
6 Aleksandra Koliņa
7 Tomass Kramarovs
8 Daniela Auguste Krūmiņliepa
9 Aleksandrs Ļegčiļins-Broks
10 Rihards Ligers
11 Čirkovs Maksims
12 Andris Mednis
13 Paula Meijere
14 Renārs Toms Minkevics
15 Estere Mitjkova
16 Ērika Kristiāna Pakse
17 Renāte Pāvela
18 Evija Petrovska
19 Krists Polencs
20 Elizabete Līva Puzule
21 Augusts Skride
22 Dmytro Svyrydenko
23 Nils Tīdemanis
24 Līna Valijeva
25 Kirills Visockis
26 Edvards Zeltmatis
27 Daniils Zemīts

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Kolberga
2 Aleksandrs Krasnovs
3 Artūrs Šāblis
4 Ēriks Vītiņš

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Undīne Korta
2 Elīna Grēta Pozņaka
3 Amanda Reisone
4 Krista Sedlere
5 Ņikita Teležņikovs

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Afanasjevs
2 Linda Auziņa
3 Edvards Bondars
4 Sandis Dzenītis
5 Elīza Kalva
6 Aleksandra Kasakovska
7 Andis Kozlovskis
8 Ralfs Mihailovs
9 Kristiāns Nemkovičs
10 Edvards Ramza
11 Kristiāna Rītiņa
12 Diāna Anna Vinogradova


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Adijāns
2 Rebeka Bāra
3 Ralfs Bauermeisters
4 Beāte Emija Brūvere
5 Sanija Burlakova
6 Edijs Ektermanis
7 Dāvis Fjodorovs
8 Melānija Grīnberga
9 Nora Grišāne
10 Kārlis Janševskis
11 Megija Jurdža
12 Līna Kārkliņa
13 Mairis Katēvs
14 Arvis Ķirsis
15 Heidija Krastiņa
16 Ilze Krolmane
17 Sandis Kulačkovskis
18 Rūta Lākute
19 Elīza Milčonoka
20 Anrita Romanauska
21 Liene Daniela Salma
22 Paula Siliņa
23 Rafaels Solovjevs
24 Diāna Tiļļa

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Dolgova
2 Linda Lācīte
3 Rainers Pavārs
4 Agnese Štencele
5 Klāvs Zakevics
6 Eleonora Zandere
7 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Blīgzna
2 Roberts Cīrulis
3 Diāna Druvaskalne
4 Edijs Jakubausks
5 Patriks Krists Jansons
6 Aivita Romanauska

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Mikāls
2 Reičela Petraviča
3 Igo Radžabovs


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Augustāne
2 Dārta Auziņa
3 Malvīne Melānija Bērziņa
4 Haralds Bērziņš
5 Markuss Bušs
6 Annija Feldmane
7 Miks Tomass Hižņikovs
8 Kitija Jeršova
9 Ralfs Kalniņš
10 Fēlikss Liepa
11 Rūdolfs Logins
12 Mariss Priekulis
13 Elīza Vasile
14 Kristers Vāvere
15 Elīna Linda Zvejniece

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Annija Bildarte
3 Fani Pinsone

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Batraga
2 Paula Luīze Biteniece
3 Sanita Broka
4 Aleksis Gabliks
5 Raimonds Dolfs Jēkabsons
6 Pēteris Kazainis


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Marta Āboltiņa
2 Jānis Ričards Bikiņš
3 Evelīna Elizabete Freimane
4 Endijs Graudiņš
5 Eva Evelīna Krūmiņa
6 Andis Poļakovs
7 Monta Sorokina
8 Toms Vilemsons

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Bužs

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Demešenkovs
2 Ilvars Aivis Freivalds
3 Valters Laiviņš

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Apse
2 Linda Amanda Bluķe
3 Saigits Jestigņejevs
4 Kaspars Pakulis
5 Airita Rubina


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Akermane
2 Paula Beāte Andrejeva
3 Rihards Baņģis
4 Renārs Bērziņš
5 Aleksis Birzlejs
6 Anda Dedze
7 Alvīne Marta Freiberga
8 Kate Elza Freimane
9 Rendija Frīdenberga
10 Samanta Grīnīte
11 Annija Paula Heiberga
12 Artis Jēkabsons
13 Ance Kurāte
14 Kristers Līcītis
15 Reinis Lozbers
16 Megija Mertena
17 Karīna Elfa Nigolasa
18 Alise Oboleviča
19 Eduards Olekts
20 Elizabete Pļaviņa
21 Krista Prūse
22 Endija Putiķe
23 Kārlis Reinbergs
24 Mārtiņš Reinbergs
25 Agnese Imandra Rozenberga
26 Sabīne Rozentāle
27 Laura Rumpe
28 Sāra Šķone
29 Eva Šulce
30 Rasa Volanska
31 Edgars Zaurs
32 Zigita Zdanoviča
33 Mareks Zvejnieks

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Dubovičs
2 Elvis Hrustovs
3 Megija Janševica
4 Rihards Kļaviņš
5 Patrīcija Kleinberga
6 Annija Krovalka
7 Amanda Mosa
8 Ingus Andris Pērkons
9 Patriks Upners

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Bernāne
2 Kristaps Ričards Freimanis
3 Marks Karlsons
4 Kitija Maišele
5 Una Medne
6 Kate Nierliņa
7 Andrejs Priede-Priedītis
8 Estere Raikstiņa
9 Renāte Spirga
10 Katrīne Vikaine
11 Eva Zvirbule

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lūcija Lusija Aukmane
2 Nikola Lote Cepleviča
3 Jana Dzirvinska
4 Ginta Egle
5 Asnate Feldmane
6 Viktorija Gilberte
7 Sindija Kiršteine
8 Dārta Laursone
9 Elizabete Laursone
10 Anete Silgale
11 Una Ugrika
12 Terēza Vāgentroca


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maija Amatniece
2 Elīna Bērziņa
3 Una Birkmane
4 Eva Blumberga
5 Nikola Grīnhofa
6 Ivans Gvozdovičs
7 Artūrs Helmanis
8 Sandis Jaunzems
9 Dāvids Kabaks
10 Kārlis Krūmiņš
11 Karlīna Leimane
12 Annija Mālkalne
13 Aleksandra Mertena
14 Madara Mieze
15 Ralfs Puhaļskis
16 Liene Rozenberga
17 Annija Rupeika
18 Laura Sprenne
19 Tomass Kristiāns Šterns
20 Anna Marija Vārpiņa
21 Reinis Vingris
22 Reinis Zvirbulis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bičuša
2 Signe Brilte
3 Ričards Helmanis
4 Arvis Kalniņš
5 Reina Paula Kreicberga
6 Karīna Radziņa

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dmitrijs Miņejevs
2 Linda Nordena
3 Nikola Vēmane

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Emīls Bērziņš
2 Adrians Brediks
3 Adrians Gūtšmits
4 Elva Matuzele
5 Ringolds Rutkis
6 Viktorija Štipenbaha
7 Dārta Valdovska
8 Santa Vītiņa


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Laura Avota
2 Mila Čuličoka
3 Reinis Feldmanis
4 Rēzija Elizabete Garoza
5 Jānis Hāns
6 Nadīna Kalniņa
7 Vendija Kalniņa
8 Emīlija Kondratjeva
9 Niks Namnieks
10 Marks Roberts Ragže
11 Diāna Rozīte Rutkovska
12 Arturs Siliņš
13 Rauls Vaļģis
14 Armīns Vidzirkste
15 Santa Marija Vīnupe
16 Sandija Ance Vītola
17 Paula Zunde

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Dāniels Dubovskis

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Deļatinčuks
2 Kristaps Nils Ozols-Ozoliņš
3 Valērija Sermuss

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvars Lelis


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivo Aļļēns
2 MILĀNA ANDREJEVA
3 Unda Barisa
4 Sanija Biele
5 Jānis Biernis
6 Kristaps Bišs
7 Roberts Bleikšs
8 Mareks Markuss Boškins
9 Matīss Jēkabs Buliņš
10 Rovilds Deduškevičs
11 Jānis Rinalds Dubra
12 Rute Nikola Ērgle
13 Ņikita Grabins
14 Jēkabs Jostsons
15 Ralfs Jurjānis
16 Daniela Kate Kalniņa
17 Alise Laura Kjaspere
18 Martina Līva Kļaviņa
19 Annija Krieviņa
20 Paula Ance Lapere
21 Zane Lezdiņa
22 Emīls Limans
23 Arturs Linde
24 Reinis Magone
25 Toms Melbārdis
26 Dāvis Eliass Mencis
27 Mārtiņš Renārs Miķelsons
28 Toms Oskars Ozols
29 Ņikita Petrovičevs
30 Viktorija Gunta Petrovska
31 Dinija Pinkule
32 Dita Kristiāna Putniņa
33 Helēna Razminoviča
34 Laura Smika
35 Pauls Odins Šmits
36 Toms Lauris Sondors
37 Sintija Sorokina
38 Renārs Spuravs

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alberts Aviks
2 Rolands Brēža
3 Ivo Briedis
4 Paula Kate Čākure
5 Karīna Doroško
6 Austris Kalniņš
7 Dāvis Krasts
8 Lauris Ģirts Lācis
9 Valts Maurītis
10 Leina Rulle
11 Jānis Saverass

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Dzirkale
2 Ralfs Ernests Ezertēvs
3 Aleksejs Karpenko
4 Karīna Kolendo
5 Krista Kristiāna Leice
6 Dārta Beāte Miķelsone
7 Sonora Pētersone
8 Jēkabs Veseris

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Marta Bāliņa
2 Ilmārs Duncis
3 Leila Ipatova
4 Lauris Daniels Joniņš
5 Aleksandrs Alans Kalniņš
6 Svens Līrmanis Krūmiņš
7 Toms Kristiāns Popdjakuniks
8 Mārtiņš Reinis Puriņš
9 Ričards Edijs Štibe
10 Justīne Šube
11 Andrejs Vīķis


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Alde
2 Vivita Arcihovska
3 Karīna Griķe
4 Lolita Griškeviča
5 Una Izāka
6 Krists Kalvis Kaminskis
7 Lilita Ķikure
8 Dāgs Neliuss
9 Anastasija Paula
10 Roberts Pustenko
11 Arvis Siliņš
12 Tīna Spava
13 Sandis Tolēns
14 Niks Vucāns

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reķis

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alde
2 Līvija Biķerniece
3 Kristiāns Evarts
4 Artūrs Jankovičs


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Adamovičs
2 Alise Ērika Antonova
3 Jēkabs Apinis
4 Markuss Balkovskis
5 Eliīna Dreģe
6 Endijs Eihlers
7 Monta Sintija Feldmane
8 Kristiāna Felša
9 Mareks Harlamovs
10 Samanta Līna Jankovska
11 Nauris Jāvalds
12 Emīlija Jermola
13 Kārlis Kaktiņš
14 Edvards Landmanis
15 Evelīna Onckule
16 Ronalds Palacis
17 Konstantins Pampejevs
18 Valerijs Pampejevs
19 Elīna Pozdņakova
20 Keita Deina Rancāne
21 Roberta Reinfelde
22 Dārijs Rjabovs
23 Agnija Šaboviča
24 Ivans Samočornovs
25 Marks Samuiļenko
26 Ēriks Marians Skukovskis
27 Didzis Smorodovs
28 Sāra Betija Špude
29 Evelīna Štefenberga
30 Kristofers Štekerhofs
31 Ieva Stupele
32 Mārcis Ziemanis
33 Helēna Zvaigzne

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Blumbergs
2 Naomia Rozentāle
3 Lelde Samoviča

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Doroņina
2 Konstantīns Koloņickis
3 Olga Markova
4 Aleksandrs Mihailovs
5 Angelina Siurko
6 Artūrs Voina

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Aleksandrovs
2 Evelīna Astrātova
3 Sandis Mārtiņš Caune
4 Anastasija Komaiha
5 Dana Lurina
6 Elīna Martinsone
7 Kristaps Pinkovskis
8 Rūdolfs Punkstiņš
9 Ieva Roviča
10 Anna Saļņikova
11 Emīls Smiltiņš
12 Darius Uščins
13 Darija Zaharova