Bioloģijas valsts 42. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2956


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Boldaševiča
2 Katrīna Celmiņa
3 Kristiāna Luīze Dambrāne
4 Dana Daniela Hauka
5 Kristaps Jukša
6 Ņikita Kuzņecovs
7 Rūta Leite
8 Anna Lopatina
9 Amanda Malatkovska
10 Līga Pūtele
11 Līva Razgale
12 Saiva Staģīte
13 Treisija Tifānija Tukre
14 Adelīna Urtāne
15 Elīna Vickopa
16 Anete Zirnīte

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Breča
2 Kalvis Kalniņš
3 Līva Marta Klibiķe
4 Lianda Lācgalve
5 Trīna Pavloviča
6 Marta Ragele
7 Annija Šlesere
8 Veronika Tatjana Vucāne

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kerija Aizupiete
2 Monta Apeināne
3 Beatrise Janšvska
4 Annija Jubase
5 Krists Kājiņš
6 Elizabete Kočkere
7 Violeta Molotoka
8 Patrīcija Pļenkova
9 Kārlis Plusniņš
10 Daniels Purvinskis
11 Jeļena Liena Salomatina
12 Krista Verpele
13 Damīrs Zariņš
14 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Linda Braumane
4 Guna Grundspeņķe
5 Monta Kalēja
6 Marta Ķirse
7 Agnese Kroiča
8 Evija Mahliņeca
9 Liāna Roze
10 Līga Šarkūne
11 Beāte Beta Strautniece
12 Roberts Tumeļkāns


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Bašmakova
2 Liāna Gailīte
3 Raivo Nikolajenko
4 Elizabete Līva Oldere
5 Raivis Dāvis Steberis
6 Agnese Veignere
7 Aksels Zelmenis
8 Alīna Zīle

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Dita Apsīte
3 Rūdolfs Brahmanis
4 Ita Pušpure

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Fausts
2 Sigita Hušča
3 Amanda Ieva Kalniņa
4 Ieva Krevica
5 Kristiāns Toms Saliņš

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Koliste
2 Armīns Rēdelis
3 Laura Sabīne Taurmane


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bedeice
2 Renāte Beļājeva
3 Kārlis Ivars Braķis
4 Aivita Gruna
5 Dārta Kancēviča
6 Rēzija Krieviņa
7 Elza Oļševska
8 Armands Ričards Robītis
9 Kristers Rudzītis
10 Kate Katerīna Ruņģe
11 Ernests Smaliķis
12 Kate Smilga
13 Betija Vildiņa
14 Elīna Zariņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Agnese Asare
2 Ēriks Ralfs Blaubergs
3 Jānis Lielbārdis
4 Ritvars Mačs
5 Elīna Līva Pozņakova
6 Marta Pundure
7 Ieva Vaļska
8 Zigurds Zvaigzne

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Anna Balode
3 Mārcis Bērziņš
4 Aleksandrs Grigorjevs
5 Anna Marija Kārkliņa
6 Maira Kukle
7 Krista Marta Kundrate
8 Elīna Meldere
9 Denis Nazarovs
10 Samanta Terēze Spirģe
11 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Azace
2 Nora Marija Misiņa
3 Jurika Kristīne Ņemikina
4 Silvestrs Pētersons
5 Sandra Vītoliņa
6 Liene Zaķe


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Šeila Aleksejeva
2 Kamilla Andersone
3 Elizabete Betija Briediņa
4 Digna Cibule
5 Ēriks Circens
6 Diāna Dārzniece
7 Dita Dmitrijeva
8 Sonora Logina
9 Līva Lukste
10 Amanda Linda Maculeviča
11 Dana Petuka
12 Baiba Ziediņa

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Jauntēvs
2 Sabīne Kupča
3 Marija Lukste
4 Ēvalds Miglāns
5 Eva Daniela Pokule
6 Dāvids Marks Stempers

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Fribergs Artis
2 Līva Kairiša
3 Edīna Kļava
4 Dita Kuzņecova
5 Guntis Lielbārdis
6 Jurģis Milaknis
7 Emīls Plušs
8 Samanta Puka
9 Emīls Steps
10 Vineta Vizule
11 Dinija Zača

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Garā
2 Amanda Laicāne
3 Dairita Magone
4 Iluta Medne
5 Ernests Mežals
6 Līna Pundure
7 Dārta Stivriņa


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aksels Barausks
2 Kristīne Bitaine
3 Krišjānis Čakšs
4 Nikolass Jansons
5 Andrejs Līdaka
6 Ralfs Naktiņš
7 Leolanda Nicmane
8 Gundars Rēbuks
9 Anna Marija Smetaņina
10 Nelda Strautzele
11 Paula Šumina
12 Daniela Žuravļa

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Grīva
2 Liliāna Indāne

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Gile
2 Mikus Kampuss
3 Baiba Līna Kirilko
4 Klēra Maldute
5 Tīna Rimševica

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Kristiāna Daugule
2 Aleksis Jočs
3 Alise Lapsa
4 Krišjānis Upenieks


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Andersone
2 Estere Aploka
3 Marta Ģertrūde Auzāne
4 Jēkabs Eglītis
5 Rēzija Freija
6 Adele Jakoviča
7 Atis Alens Kabaļs
8 Emīlija Estere Kalniete
9 Katrīna Kalniņa
10 Toms Ķīsis
11 Jānis Kļaviņš
12 Niklass Lapsa
13 Līga Lapsiņa
14 marta markovska
15 haralds mednis
16 Justīne Odiņa
17 Šarlote Luīze Odziņa
18 Brigita Petrovska
19 Raitis Piesis
20 Keita Karlīna Silgale
21 Sandis Skrastiņš
22 Kristaps Svelme
23 Ralfs Trofimovs
24 Katrīna Ungura
25 Anna Vīndedze
26 Arnolds Zariņš

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anda Ezeriņa
2 Dāgs Gludiņš
3 Paula Jākobsone
4 Evelīna Jonina
5 Ilze Kampenusa
6 Laura Kārkliņa
7 Tīna Krastiņa
8 Tīna Deina Kukurīte
9 Elizabete Anna Laganovska
10 Beatrise Liepiņa
11 Ričards Ludženieks
12 Selīna Anna Mieriņa
13 Sabīne Nīmane
14 Patrīcija Oberte
15 Linda Priedniece
16 Viesturs Romka
17 Alise Saliniece
18 Jēkabs Jānis Šomass
19 Matīss Timermanis
20 Ance Valnere

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Aleksejeva
2 Kārlis Dieviņš
3 Karīna Dolženko
4 Jānis Driļevskis
5 Gustavs Gailišs
6 Karlīna Gertmane
7 Selīna Kazaka
8 Elīna Klinklāva
9 Dina Palsa
10 Annija Sileniece
11 Laura Skangale
12 Artūrs Smiltiņš
13 Anete Sniedze
14 Samija Arta Spruģevica
15 Anda Upane
16 Viktorija Vildiņa
17 Elizabete Ella Zariņa
18 Betija Žideļuna

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Jēkabs Ausmanis
2 Nora Evija Bērziņa
3 Miks Bušujevs
4 Gustavs Dravants
5 Emīlija Ezeriņa
6 Jānis Mārtiņš Gruzdiņš
7 Beatrise Alise Ivanova
8 Andrejs Ķīlis
9 Edgars Krūmiņš
10 Ance Lapiņa
11 Juta Mocāne
12 Matīss Platacis
13 Linda Podniece
14 Asnāte Luīze Podniece
15 Anna Rijniece
16 Sandra Siliņa
17 Patrīcija Leina Šmite
18 Arta Soboļeva
19 Patrīcija Stapulone
20 Rihards Voldemārs Vaivods
21 Karīna Venediktova
22 Elīza-Elizabete Zēberga


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanta Eisāne
2 Edvards Nikolajenkovs
3 Linda Podniece
4 Marina Spiridonova
5 Loreta Zavadska
6 Maksims Žizņevskis

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elāna Gavrilova
2 Anastasija Kuprijanova
3 Aina Zubrova

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Selina Germane
2 Jeļena Rurāne

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Kukjane
2 Karina Maskaļonoka
3 Angelina Šnitko


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksejs Aleksejevs
2 Artjoms Baklažanovs
3 Veronika Bogdanova
4 Karolīna Cvetkova
5 Anna Davidčuka
6 Vladislavs Gaiļevskis
7 Arvīds Antans Grigaitis
8 Dajana Grigjane
9 Inguna Gurgāne
10 Eva Ivanova
11 Maksims Iznovs
12 Jana Jaceņuka
13 Ņikita Kazakevičs
14 Jūlija Kirčenko
15 Maksims Kirillovs
16 Darja Koļesņičenko
17 Dāniels Leitāns
18 Aivija Ļitvinska
19 Kristīne Maliņa
20 Endija Laura Millere
21 Sofja Murdasova
22 Līga Paule
23 Deniss Poliščuks
24 Armands Preilis
25 Sofija Saveļjeva
26 Anastasija Vinogradova
27 Imants Zvīdris

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Beļeviča
2 Arnita Bernāne
3 Barbara Bērziņa
4 Deniss Brovkins
5 Danila Bulis
6 Marija Cvetinska
7 Ivo Dzalbs
8 Deniss Ivbulis
9 Polina Jeļina
10 Veronika Jerjomina
11 Laura Jonāne
12 Terēze Juškus
13 Vitālijs Komarovs
14 Elīza Kursīša
15 Valērija Lakizo
16 Viktorija Makoviča
17 Nikoļa Matjuhina
18 Veronika Nasire
19 Amanda Neimane
20 Anastasija Paškeviča
21 Viktorija Pavlova
22 Patrīcija Pivovarjonoka
23 Ērika Plopa
24 Anželika Rimjane
25 Inna Samuša
26 Vlada Šarko
27 Karīna Smilgina
28 Alina Smirnova
29 Marija Smirnova
30 Anna Šukste
31 Terēze Suveizda
32 Valērija Uzore
33 Raivis Užulis

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olga Andrijevska
2 Snežana Bogdanoviča
3 Jekaterina Fjodorova
4 Maksims Ģermanovičs
5 Megija Hakimova
6 Karina Ivanova
7 Anastasija Kaļiņina
8 Viktorija Kolomažņikova
9 Darja Kovaļova
10 Erika Kuzmicka
11 Līva Liepiņa
12 Līna Ņikitina
13 Daniels Siļčonoks
14 Matīss Soms
15 Andrejs Terehovs
16 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Červjakovs
2 Sofija Daņileviča
3 Ņikiforova Diāna
4 Vladislavs Dobkevičs
5 Valerija Jablonska
6 Julija Jacina
7 Margarita Jegorova
8 Karina Jevdokimova
9 Vladislavs Kohanovskis
10 Nikita Kuzmins
11 Kristīne Locika
12 Sergejs Motrončiks
13 Aleksandra Orlova
14 Daniela Petrova
15 Aļona Radiloveca
16 Vinsents Sivačovs
17 Ilja Stepanko
18 Elza Vagale
19 Anastasija Vorobjova
20 Vladimirs Zamjatins


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Ādmidiņa
2 Mārcis Dargužs
3 Patrīcija Grosberga
4 Nora Marta Izaka
5 Kristers Jankevičs
6 Megija Kalniņa
7 Kristiāna Kapare
8 Valdemārs Lācis
9 Luīze Patrīcija Laizāne
10 Amanda Ozoliņa
11 Jasmīna Paškauska
12 Agnete Saule
13 Anna Šneiddere
14 Raimonds STrods
15 Estere Upmale

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Aļeksejeva
2 Evelīna Freimane
3 Leonora Jankoviča
4 Astra Mazpreciniece
5 Kristers Vaits
6 Anastasija Varmahovska
7 Santija Veselova

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča
2 Gustavs Janaitis
3 Patrīcija Jurģe-Jurģīte
4 Anna Kosinkina
5 Paula Adriana Kristapsone
6 Marija Ņikitina
7 Daniela Paula Prudņikova
8 Laura Skorodihina

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Briede
2 Ineta Buivide
3 Rūta Anna Kinta
4 Laura Kristīne Kulbe
5 Regnārs Lambreksis
6 Viktorija Todorova
7 Lība Karlīna Varapoga


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aurēlija Aizupiete
2 Linda Avotiņa
3 Maira Baranovska
4 Madara Bērziņa
5 Agnese Keita Birzniece
6 Rolands Blūms
7 Linda Boša
8 Meldra Dzerkale
9 Gundega Kļaviņa
10 Ilmārs Lapkovskis
11 Kristofers Viljams Mazūrs
12 Amanda Mičule
13 Elisa Mūrniece
14 Kerija Pennere
15 Emīls Vīksniņš
16 Tīna Zemniece

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Rihards Berkolds
3 Rainers Biezais
4 Ričards Bubišs
5 Amanda Melne
6 Aleksis Miezītis
7 Jānis Pētersons
8 Iraida Roze Tabūne
9 Vanesa Vajevska
10 Ņikita Žugors
11 Nikola Žvirbļa

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Antiņa
2 Kristiāna Belova
3 Ilvars Ilgsalietis
4 Lauris Lapsa
5 Katrīna Ostrovska
6 Raivis Rautmanis
7 Lāsma Ščedrova

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Kristīne Berķe
3 Alise Briede
4 Simona Anna Cāne
5 Artis Gailis
6 Evelīna Marisa Mazūre
7 Linda Paņina
8 Ulla Pērkone
9 Lukass Stalīdzāns
10 Annija Sintija Toma
11 Sindija Zēna


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Bogdanoviča
2 Jānis Casno
3 Katrīna Jūlija Casno
4 Jēkabs Mītins
5 Līva Vasiljeva
6 Daņila Veremeičiks
7 Jana Zabarovska

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Druviņa
2 Santa Vaičekone
3 Ieva Elizabete Žeikare

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Kristofers Barovskis
2 Renāte Estere Liepiņa
3 Rebeka Ludriķe
4 Keita Mole
5 Niks Vīns

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča
3 Oto Filipsons
4 Arnolds Hivričs
5 Beatrise Maksimova


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Atroščenkova
2 Nikola Paula Baklanova
3 Amanda Baumane
4 Arturs Bernāns
5 Sanita Bindemane
6 Anna Bobrova
7 Krista Dzikoviča
8 Iveta Elksne
9 Kintija Laura Grāvīte
10 Ksenija Kondratjeva
11 Kristīne Kozuliņa
12 Andra Lemaka
13 Dāniels Līcis
14 Monika Lielkoka
15 Loreta Meikšāne
16 Sandis Sorokins
17 Oļesja Stankeviča
18 Sofija Svincova
19 Adriāna Turlaja
20 Santa Zaķēna

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Andronova
2 Dārta Ārsmeniece
3 Baiba Briede
4 Krista Fadejeva
5 Aleksandrs Koļesņiks
6 Amanda Lapsa
7 Annija Liepiņa
8 Linda Luksteniece
9 Sabīne Minkova
10 Klinta Narkevičina
11 Anta Narkevičina
12 Ksenija Naumova
13 Laine Odziļeviča
14 Valērija Radionova
15 Raivis Randohs
16 Katrīna Rožlapa
17 Elvis Savickis
18 Zane Soroka
19 Liāna Stulpiņa
20 Amanda Vaivode

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Bojāre
2 Kitija Grigorjeva
3 Rihards Kalveršs
4 Anete Minalto
5 Amanda Mola
6 Santa Pikure
7 Leonards Prudāns
8 Elizabete Romanovska
9 Karīna Sereda
10 Evita Sondore
11 Zane Zeltiņa

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristofers Buks
2 Vīgants Endijs Elpers
3 Estere Freimane
4 Kārlis Griška
5 Daira Grūberte
6 Evita Heinrihsone
7 Diana Ivanova
8 Aiva Ļahtiņina
9 Aurēlija Pujiņa
10 Sabīne Purviņa
11 Līva Rateniece
12 Elīna Robežniece
13 Nadežda Sakoviča
14 Ilja Stogovs
15 Ņikita Zvezdenkovs


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Aleksandrovičs
2 Elizabete Barga
3 Kristaps Baumanis
4 Amanda Bula
5 Megija Grundmane
6 Kristaps Jansons
7 Kitija Ķibilda
8 Helēna Oļševska
9 Jevgēnijs Radčenko
10 Gabriela Raģe
11 Mārcis Šaliņš
12 Meldra Štelmahere
13 Raivo Ziemiņš
14 Eva Evelīna Zumenta
15 Marta Nikola Žunda

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Gržibovskis
2 Arta Japina
3 Evija Jurēviča
4 Ieva Kļaviņa
5 Evelīna Meijere
6 Oļesja Novikova

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Č
2 Megija Stepanova

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Kims Kļockins
3 Maksims Prokofjevs
4 Dāvids Raģis
5 Darja Škļarova
6 Vlada Teļatņikova
7 Ričards Žukovskis


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Antāne
2 Sofja Arhipenko
3 Renāte Babicka
4 Danute Elīze Briģe
5 Daniela Butāne
6 Beatrise Dērica
7 Margarita Elsiņa
8 Aleksandra Freimane
9 Andrejs Kļaviņš
10 Poļina Krasikova
11 Sanija Linde
12 Kārlis Lipšāns
13 Elīna Polenca
14 Alise Puķīte
15 Elizabete Silava
16 Laura Šinkus
17 Alise Ūdre
18 Elēna Undīne Ziemele

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Bumbiere
2 Dana Daugule
3 Karolīna Dzierkale
4 Arta Kalinka
5 Anete Meja Kalniete
6 Agnese Kalniņa
7 Mārtiņš Kalniņš
8 Elizabete Knope
9 Katrīna Kursīte
10 Jeļizaveta Merkulova
11 Niks Mesters
12 Kristiāna Rubeze
13 Beate Sauša
14 Hanna Sieka
15 Lauma Māra Šmite
16 Alija Vasijeva
17 Loreta Zajankovska

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arleta Apsīte
2 Estere Ieva Avotiņa
3 Elīza Darīna Baluša
4 Arvis Bergs
5 Elīna Čistjakova
6 Madara Darģe
7 Uvis Oskars Fedorjans
8 Edijs Kristaps
9 Daniela Migunova
10 Dāniels Prikņa
11 Anna Rušmane
12 Roberts Ščerbaks
13 Veronika Serguna
14 Liene Slokenberga
15 Evelīna Stagiša
16 Gerda Madara Ziemele
17 Aleksandra Zubova

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Balode
2 Beatrise Baltraite
3 Laura Dzepuka
4 Liāna Gavene
5 Linda Grāvīte
6 Ernests Kancēvičs
7 Vasiļisa Kotova
8 Marta Kozļenoka
9 Karolīna Kulakova
10 Laura Mītniece
11 Eva Pankeviča
12 Ņikita Puķe
13 Andris Roga
14 Betija Rubene
15 Katrīna Strautniece
16 Eduards Šveimrauss
17 Jeļizaveta Vdovina
18 Karīna Vedļa
19 Anna Veisa
20 Ralfs Roberts Zitāns
21 Marta Luīza Zīverte
22 Tīna Zoldnere


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Balandiņš
2 Artūrs Bremanis
3 Jana Dreijere
4 Agate Dzērve
5 Ņikita Goloveckis
6 Aleksandra Jarceva
7 Justīne Kalniņa
8 Ilze Kalniņa
9 Evelīna Kalve
10 Rēzija Kasparoviča
11 Fedor Koshkin
12 Sofija Viktorija Krasauska
13 Toms Krasts
14 Georgijs Kuļibaba
15 Jānis Kurmītis
16 Nauris Viesturs Lazda
17 Sofija Marceņuka
18 Matīss Ričards Melngailis
19 Kate Daniela Mičule
20 Elmārs Rihards Morozovs
21 Georgijs Sačkovs
22 Katrīna Skutele
23 Artūrs Rihards Stutiņš
24 Marta Vīgante
25 Alīna Vīķele
26 Anastasija Vostrikova
27 Jakovs Zolotarjovs

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jegors Gvozdjevs
2 Maksims Jepifanovs
3 Anastasija Jurgeleviča
4 Tomass Krastiņš
5 Matīss Kārlis Ļitvins
6 Reinis Rudzītis
7 Ērika Steba
8 Marts Matīss Suveizda
9 Sofija Viļenska
10 Justs Jāzeps Zaļums

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Barone
2 Anton Dronov
3 Magdalēna Ivanova
4 Elīna Plinče
5 Ēriks Ralfs Vanags

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Bērziņa
2 Alekss Bļinņikovs
3 Matīss Gailis
4 Artūrs Līnis
5 Anastasija Macepura
6 Mareks Punculis
7 Elīna Rancāne
8 Liāna Rožina
9 Nikola Sidorova
10 Anastasija Veselkova
11 Manu Vilks
12 Vasilijs Vilks
13 Marks Arnolds Župerka


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Andersone
2 Madara Bērziņa
3 Ance Bīrone
4 Roberts Ezeriņš
5 Madara Garance
6 Ralfs Konovs
7 Kristers Liepiņš
8 Beāte Beta Makovska
9 Maija Ilva Puškina
10 Ingars Samiņš

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Rence

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Anna Dūniņa
3 Katrīna Marta Krūmiņa
4 Elza Lepse
5 Evelīna Mileika
6 Eva Puriņa

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Roberts Zauris


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gvido Eizāns
2 Una Ivanova
3 Kristers Karlsons
4 Ketija Jekaterina Kmita
5 Viktorija Lenora Kraukle
6 Alise Krūmiņa
7 Beāte Liepiņa
8 Madara Luste
9 Baiba Orlova
10 Roberts Petrovskis
11 Krista Strazdiņa
12 Megija Tramdaka
13 Megija Melānija van Herka
14 Evelīna Veinberga
15 Edīte Visocka

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Māris Ārends
2 Andis Daugavietis
3 Annija Ermiča
4 Una Gadzāne
5 Kristela Gžibovska
6 Daniels Laurinavičs
7 Līva Liāna Liepiņa
8 Elīza Luksa
9 Beāte Skrabutena
10 Karīna Timofejeva

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Priede
2 Laura Putniņa
3 Jurģis Rēķis
4 Lelde Sīpola
5 Ksenija Vītoliņa

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Kate Beāte Baltiņa
3 Kārlis Freimanis
4 Ance Jankoviča
5 Laine Liepiņa
6 Rolands Paļuga
7 Laura Putniņa
8 Rūdis Ruciņš- Vējiņš
9 Kristīne Teicāne
10 Arvis Vaivads
11 Baiba Zvilna


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Andžāne
2 Baiba Batarāga
3 Rolands Bebrišs
4 Līga Beitāne
5 Diāna Bergmane-Šakele
6 Evita Gorenko
7 Laura Mežiņa
8 Reinhards Nemiro
9 Samanta Prikšāne
10 Aigars Staņēvičs
11 Viesturs Streļčs

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Ervīns Jakovelis
3 Ņikita Šaļtis
4 Igors Sorogovecs
5 Karīna Stikute
6 Guntis Ungurs
7 Anna Marija Vaišļa
8 Viktorija Vojevodska

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Armands Jermaks
3 Dana Korjakina
4 Karīna Kuzmenko
5 Viktorija Petrovska
6 Armands Rutka
7 Elizabete Stola

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Jančevskis
2 Aleksejs Karols
3 Elīna Kirillova
4 Alīna Zvidriņa


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Alksniņš
2 Antra Brālīte
3 Kristers Emīls Černiševs
4 Katrīna Kiričenko
5 Kārlis Krūmiņš
6 Niks Daniels Leimanis
7 Kristers Lūciņš
8 Artūrs Miķelsons
9 Ilva Milzarāja
10 Mārtiņš Osis
11 Ieva Ozola
12 Alise Spiridoviča
13 Mārtiņš Stebulis
14 Megija Vaselāne
15 Agnija Paula Zvingule

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Bērziņa
2 Toms Blāķis
3 Mārsija Ieva Jurēvica
4 Elīza Krastiņa
5 Elīna Petrika
6 Ralfs Pīpītis
7 Artis Madars Rancāns
8 Jorens Upenieks
9 Roberts Vītols
10 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Grēta Fiļippova
2 Betija Grabovske
3 Amanda Grazde-Grazna
4 Kristīne Grīnberga
5 Pēteris Patriks Jefimovs
6 Ance Jēkabsone
7 Sintija Kārkliņa
8 Vanesa Pirina

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ante
2 Paula Astiča
3 Ieva Aiga Celma
4 Alise Dadze
5 Ance Enģele
6 Elizabete Ezeriņa
7 Edgars Haritons
8 Kristofers Rolands Kangīzers
9 Arvis Krickis
10 Kristiāna Anna Lādena
11 Marta Laizāne
12 Līva Lukševica


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alma Andersone
2 Baiba Balode
3 Daniels Brugevics
4 Nikita Bulavkin
5 Silva Bumbule
6 Kaspars Eliass Cibuļskis
7 Anna Daukše
8 Beate Ešenvalde
9 Sanija Feodosova
10 Elīna Freidenfelde
11 Daniels Grīnbergs
12 Linda Grīsle
13 Evelīna Jansone
14 Daniels Jānis Jurjevs
15 Miks Kalējs
16 Elizabete Kiričenko
17 Elīna Ķuņķe
18 Deina Kupše
19 Ance Elīna Lūka
20 Elizabete Mazure
21 Krista Monika Naumčika
22 Alise Otaņķe
23 Madara Roga
24 Keita Rogača
25 Jānis Arvis Rubezis
26 Martins Ruzaiķis
27 Una Unda Sālava
28 Martins Skudra
29 Sondra Stalta
30 Artūrs Strazds
31 Samanta Upmale
32 Elīze Sanija Zerne
33 Annija Ziņģeniece
34 Daniels Zundmanis

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Laura Auziņa
3 Ieva Bērziņa
4 Brenda Blūma -Saimniece
5 Marks Teo Dūčis
6 Gustavs Einis
7 Leonīds Kostjajevs
8 Krista Laiveniece
9 Arvis Adrians Lozda
10 Raiens Ronis
11 Laura Vecbaštika
12 Valdis Volgemuts

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Anda Brauna
3 Helēna Anna Bunka
4 Sergejs Guļtjajevs
5 Agate Jerika
6 Valters Kalējs
7 Elizabete Lendele
8 Artis Papirtis
9 Laura Račinska
10 Roberts Šīmanis
11 Anna Troika

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Alecka
2 Marta Bādere
3 Ance Drulle
4 Valters Hūns
5 Krista Mehaņikova
6 Vanesa Molodija
7 Adelīna Nolmane
8 Anastasija Pozdņakova
9 Patrīcija Šēnvalde
10 Anna Šiline
11 Markuss Siliņš
12 Artūrs Vecbaštiks
13 Aiga Veisa


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Balode
2 Elizabete Cipriķe
3 Alise Fiļipova
4 Krista Jansone
5 Zaiga Ļauduma-Ļaudupa
6 Laura Mirčenko
7 Viktorija Mogirčuka
8 Elizabete Mukstiņa
9 Tatjana Oļeičenko
10 Irina Pavlova
11 Aleksandrs Pipčenko
12 Andis Roberts Počebits
13 Kristers Sausiņš
14 Anastasija Simajeva
15 Rēzija Grēta Štrausa
16 Dārta Vucena

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Sergejs Afanasjevs
2 Ruslana Beļakova
3 Alise Berķe
4 Sofija Bezuglova
5 Linda Jakubauska
6 Toms Jaunzems
7 Keita Laimiņa
8 Silva Laure
9 Diana Lisova
10 Anastasija Rižkova
11 Krista Tramdaka
12 Victoria Vidiburskis
13 Eva Vītoliņa
14 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mare Ērika Belta
2 Liāna Ieva Biģele
3 Anastasija Bolotina
4 Maksim Brezgin
5 Elizabete Bukante
6 Rūdolfs Bumbieris
7 Elvijs Griģis
8 Leonards Ismaelis
9 Ieva Jansona
10 Darja Koroļova
11 Mārtiņš Leimants
12 Vjačeslavs Naņaks
13 Juris Ozoliņš
14 Angelina Stonkus
15 Katrīna Tomaka
16 Roberts Zeļģis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Baks
2 Markuss Rihards Dzintars
3 Olga Juņina
4 Linda Kalnīte
5 Pāvels Ļapunovs
6 Kitija Sinda Pauzere
7 Emīlija Sinka
8 Alekss Daniels Šipicins
9 Evelīna Tomele
10 Paula Beatrise Valtere
11 Kristiāna Vinovska


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 JASMĪNA HMEĻINSKA
2 Elvīra Īle
3 Patrīcija Laikovska
4 Ella Legeza
5 Evita Lindenberga
6 DANIELA NEILA LOPENOVA
7 Kerija Emīlija Ozola
8 Liāna Persidska
9 Annija Petrušova
10 Una Prokopoviča
11 Nikola Siņica
12 Līga Enija Vikmane
13 Meldra Zālamane
14 Elizabete Zvaigzne

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Melānija Kurpniece-Logina
2 Zanda Plitniece
3 Rebeka Annemarija Rebaine

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Krutova
2 Terēze Motte-Štelce
3 Signe Zvejniece

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde
2 Haralds Siktārs


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evita Marija Aizpuriete
2 Aleksandrs Bogdanovs
3 Dana Viviāna Cirse
4 Elizabete Dāvidsone
5 Anna Isoda
6 Valērija Ivanova
7 Asnāte Jansone
8 Katrīna Kate Jansone
9 Angelīna Kirilova
10 Liene Liepniece
11 Daniela Lisicka
12 Anastasija Mironova
13 Mairis Naglinskis
14 Paula Putina
15 Artjoms Raņņijs
16 Beatrise Silava
17 Gunita Skutele
18 Evita Tentere
19 Raivis Tūmiņš
20 Adrians Vāsulis

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivonna Brūvere
2 Andis Daugavvanags
3 Gabriela Hukere
4 Emīls Linards
5 Viesturs Lūsis
6 Valērija Mironova
7 Ksenija Pavlova
8 Nikolajs Popovs
9 Ginta Ručevska
10 Saulcerīte Skrūzmane
11 Jānis Sproģis
12 Kristīne Tentere
13 Ināra Upeniece

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Anete Bērzkalna
3 Laura Birzāka
4 Dita Dubovska
5 Madara Dumbra-Dumbrovska
6 Linda Juško
7 Sindija Kudrjavceva
8 Samanta Kuzņecova
9 Irita Skrauča
10 Ilze Skutele

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Buceniece
2 Renāts Dmitrijevs
3 Alīna Indrāne
4 Ilvija Kassaliete
5 Elīza Kivliniece
6 Kristiāna Kozule
7 Ilvija Pastare
8 Eva Evelīna Repkova
9 Dāvids Rubens
10 Elvita Studāne
11 Elza Timšāne
12 Ņikita Vasiļjevs


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Afanasjevs
2 Diāna Antonova
3 Marika Audijāne
4 Sanda Augustova
5 Sanita Daliba
6 Samanta Daugule
7 Nika Fomina
8 Nikita Kaseckis
9 Amanda Konovalova
10 Marianna Linuža
11 Ariadne Moisejenoka
12 Marika Popova
13 Anastasija Pučkovska
14 Maija Rancāne
15 Ērika Strode
16 Imants Vancāns
17 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Sanija Helēna Gļauda
4 Žaklīna Jaicka
5 Nikita Jakimovs
6 Atis Austris Kalvītis
7 Laura Kivle
8 Germans Lapšovs
9 Linda Marčenoka
10 Paula Molodavčenko
11 Zane Orinska
12 Katrīna Pozņakova

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Sabīne Blaua
3 Vladislava Dikalova
4 Madara Domarka
5 Jūlija Grigāne
6 Jānis Grišāns
7 Kristīne Groma
8 Albīne Hlopņicka
9 Brigita Lemmensa
10 Šarlote Lorija Nagle
11 Nikolajs Subotins
12 Signija Voite
13 Laura Zgirska

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Ērika Dolgiļeviča
3 Ainārs Kaupužs
4 Ivita Korkla
5 Iveta Kuzmika
6 Inese Ņikitina
7 Laine Pontaga
8 Viktorija Terentjeva


Madonas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Anceviča
2 Katrīna Bērziņa
3 Amanda Ikauniece
4 Renāte Jakovļeva
5 Unda Kalniņa
6 Karlīna Kvēpa
7 Jānis Lipskis
8 Alise Olte
9 Una Šteinberga
10 Elīza Stiprā
11 Anete Tropa
12 Vika Vogina

Madonas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Helēna Gerševica
5 Edvards Rudzītis
6 Sabīne Siņicina
7 Mārcis Sniķis

Madonas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Greidiņa
2 Karīna Kalniņa
3 Keitija Nikola Niedra
4 Lelde Pavloviča
5 Emīlija Rizga
6 Laura Slūka
7 Vīgants Vasilišins
8 Emīlija Gustīne Zommere

Madonas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Merilija Akmentiņa
2 Evija Bebre
3 Ralfs Bormanis
4 Līva Idresala
5 Laima Jelagina
6 Kristaps Korņejevs
7 Guna Pūce
8 Paula Silava
9 Anita Sindija Skrupska
10 Kalvis Kārlis Vanags
11 Kristiāna Anna Zariņa


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Allena
2 Voldemārs Augšpuls
3 Betija Elza Eiduka
4 Krista Ermiņa
5 Agnese Jākobsone
6 Sintija Jermacāne
7 Aļesja Kaskeviča
8 Tīna Kurpniece
9 Keita Lamberte
10 Valters Lesničenoks
11 Sanija Livčāne
12 Ivars Ločmelis
13 Loreta Margeviča
14 Mareta Maskoļūna
15 Laura Millere
16 Vita Muciņa
17 Samanta Nagle
18 Arturs Pīlācis
19 Diāna Prikule
20 Regnārs Skujiņš
21 Anete Šnepste
22 Alise Trence
23 Anna Margarita Vempere
24 Alise Luīze Zīliņa
25 Alise Anna Zirnīte

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Evita Damkevica
2 Sabīne Drivniece
3 Marks Kiseļovs
4 Matīss Līdums
5 Sandis Mesters
6 Agnese Šmediņa
7 Marija Uļjane
8 Kārlis Želvis

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mareks Kristiāns Grizāns
2 Zanda Jefremova
3 Sintija Kapteine
4 Daniels Krūze
5 Santa Makarova
6 Agnese Neretniece
7 Sandis Ozoliņš
8 Ralfs Romans
9 Linda Smilškalne
10 Edvards Gabriels Spila

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Dinbire
2 Katrīna Eglīte
3 Roberts Eiduks
4 Katrīna Hakova
5 Elizabete Jonikāne
6 Una Juškāne
7 Laura Krupskaja
8 Sāra Krustiņa
9 Maksims Kudeikins
10 Lāsma Ločmele
11 Elīna Maklere
12 Ance Mistre
13 Eva Novikova
14 Anete Patrīcija Raiskuma
15 Andrejs Safonovs
16 Madara Saulona
17 Laura Viļumsone


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Ārgale
2 Kristiāns Artis Bērziņš
3 Pēteris Drengers
4 Sintija Dzirne
5 Annija Gaile
6 Alīna Gavrilova
7 Jurgita Jančenko
8 Madara Krieva
9 Dārta Laizāne
10 Simona Laugale
11 Mārtiņš Lejiņš
12 Ance Lucāne
13 Karlīna Mitrēvica
14 Ksenija Moroza
15 Paula Lote Ozoliņa
16 Margarita Pavļenko
17 Loreta Anna Plostniece
18 Anna Linda Rūtenberga
19 Aylar Seyidova
20 Irbe Strūģe
21 Ralfs Valainis
22 Aleksejs Vancāns
23 Amanda Zariņa

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Barbara Auzāne
2 Jānis Gobiņš
3 Keitija Grīnberga
4 Lelde Kurzemniece
5 Roberts Paulāns
6 Juanna Petrovska
7 Alekss Pugejs
8 Reinis Ričards Ramis
9 Kristiāna Rupeika
10 Adele Sakoviča
11 Sanija Stangute
12 Edžus Stukmanis
13 Justīne Elizabete Vanaga

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Bitnieks
2 Agnese Bleidele
3 Rihards Blekus
4 Elizabete Citskovska
5 Ernests Ritvars Grava
6 Gusts Gustavs Grīnbergs
7 Elīza Marija Jevstigņejeva
8 Simona Plotniece
9 Pēteris Šlosbergs
10 Juta Valpētere

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Jorens Baumanovskis
2 Lelde Briška
3 Jeļizaveta Bulaha
4 Agija Buliņa
5 Emīls Dzina
6 Ričards Krastiņš
7 Kristians Liberts
8 Oto Marinaki
9 Alīna Prosakova
10 Rihards Punculis
11 Elza Raita
12 Ričards Rasums
13 Kristers Stabulnieks
14 Eva Tirāne
15 Santa Zavaļņuka


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Matīss Āriņš
2 Jānis Bečs
3 Evija Bergmane-Sprūdža
4 Annija Brenča
5 Santa Cakule
6 Laura Čerpakovska
7 Armands Cveks
8 Olita Dmitrijeva
9 Evelīna Gribuste
10 Nadīna Stella Ivdre
11 Katrīna Jaundzema
12 Agnija Jemeļjanova
13 Agita Kotāne
14 Anastasija Krohmaļuka
15 Ernests Lazdāns
16 Anželika Mihailova
17 Liliāna Plociņa
18 Andželika Poļakova
19 Amanda Prikule
20 Patrīcija Reščenko
21 Dainis Rutkovskis
22 Laura Skabe
23 Jānis Skabs
24 Evelīna Upeniece
25 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Burceva
2 Ilva Juhneviča
3 Juris Kokins
4 Aivis Krūmiņš
5 Viktorija Nartiša
6 Annija Rateniece
7 Dominiks Rukmans
8 Ieva Skutele
9 Sabīne Vaivode

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vitalijs Barkovskis
2 Sintija Bivšaka
3 Laura Grigule
4 Jāzeps Kiselevskis
5 Una Kraupša
6 Andrejs Ločs
7 Sandis Mihailovs
8 Kristians Plots
9 Agnese Skabe
10 Aija Vaivode

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Adamoviča
2 Diāna Afanasjeva
3 Alīda Anspoka
4 Evija Bicāne
5 Ilze Borbale
6 Anastasija Dementjeva
7 Anastasija Dovbuša
8 Rainers Džeriņš
9 Katrīna Golubicka
10 Anda Gribonika
11 Paula Linda Liniņa
12 Edīte Meikulāne
13 Marta Mičule
14 Līga Magdalēna Pastare
15 Lija Petrova
16 Ilva Plociņa
17 Katrīna Rudzīte
18 Matīss Sondars
19 Raitis Vilcāns


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Ameļčenkova
2 Viktorija Borise
3 Valentīns Jermakovs
4 Alekss Korčagins
5 Indra Koroļonoka
6 Meldra Macāne
7 Valērija Makejeva
8 Gunita Meško
9 Dairis Mivreniks
10 Madara Murāne
11 Kristīne Onužāne
12 Kristiāna Seržane
13 Daniels Stepiņš
14 Laura Svikša
15 Līga Volka

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bolmane
2 Ēriks Dimzulis
3 Guna Ezeraša
4 Dita Kataja-Paegle
5 Neļa Kristīne Malahovska
6 Keita Emīlija Orlovska
7 Āris Rancāns
8 Alīna Škrjaba
9 Emīls Šmits
10 Gļebs Surikovs
11 Anna Tripane
12 Dagne Tuče
13 Niks Vanagelis
14 Marita Vulāne
15 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aksjonova
2 Evelīna Belinska
3 Laima Grišule
4 Markuss Kalvāns
5 Valērija Lavrenova
6 Linda Loce
7 Jānis Platacis
8 Lija Saukāne
9 Eleonora Savicka
10 Anda Švilpa
11 Jānis Vespers
12 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adijāne
2 Kaspars Dortāns
3 Iļja Gruznovs
4 Raivis Gudramovičs
5 Paula Kalniņa
6 Agnija Logina
7 Nensija Mazure
8 Rihards Petuhovs
9 Daniela Plasa
10 Jegors Raks
11 Ilze Verpakovska
12 Amanda Zeimule


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Arbidāne
2 Samanta Kristiāna Augustova
3 Dmitrijs Dūms
4 Katrīna Geidāne
5 Anna Kazmerika
6 Beatrise Lavrinoviča
7 Katrīna Miščuka
8 Linards Munda
9 Katrīna Narica
10 Anastasija Paņina
11 Haralds Poišs
12 Nataļja Saško
13 Ariana Šiškarjova
14 Laura Teilāne-Batņa
15 Sabīna Tihomirova
16 Zlata Zajankovska

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Bulduris
2 Evelīna Geikina
3 Loreta Indriksone
4 Anna Kačkāne
5 Vladislavs Karziņins
6 Sofija Maslobojeva
7 Nika Motina
8 Egīls Runčs
9 Juris Siliņš
10 Ērika Smirnova
11 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauma Gailuma
2 Viktorija Guščina
3 Marta Kudiņa
4 Margo Malašenoka
5 Aleksandra Mošenoka
6 Aija Muravska
7 Linna Šakina
8 Lauma Skarbinīka
9 Dāvids Vanags
10 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Antonova
2 Agita Arbidāne
3 Marija Burceva
4 Raivis Garjāns
5 Karina Jeļisejeva
6 Linda Klešnika
7 Artūrs Litvinovs
8 Antons Lohovs
9 Dins Mironovs
10 Oļegs Pavlovs
11 Ņikita Petrovs
12 Justīne Puriņa
13 Anastasija Vaičule
14 Aleksandra Žukova


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Annija Ankipova
2 Elizabete Auriņa
3 Laura Belohvoščika
4 Veronika Bistrova
5 Jūlija Bite
6 Sofija Brazovska
7 Uvis Olafs Briedis
8 Aleksa Černova
9 Emīls Danusēvičs
10 Jeļizaveta Dobrovoļska
11 Stanislavs Dubrovskis
12 Rehafa El Rekabija
13 Bogdans Grebņevs
14 Elena Naula Jēruma
15 Ance Kapteine
16 Simona Kaščejeva
17 Alise Kuzmina
18 Kristaps Kristers Lakševics
19 Rinalda Lazdoviča
20 Kristians Lelis
21 Elizabete Matule
22 Linda Mikučāne
23 Sofija Patricija Palijčuka
24 Nauris Prikšāns
25 Alberts Roze
26 Īrisa Šagijeva
27 Roberts Serpovskis
28 Anna Marta Skrupska
29 Rolans Stepanovs
30 Elza Strumpe
31 Maksims Surkovs
32 Toms Ustups
33 Edgars Viļums
34 Patrīcija Anna Višņevska
35 Paula Berta Zandersone
36 Adrians Zutis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Adelija Aleksejeva
2 Roberts Andris Barlots
3 Santa Bērziņa
4 Alberts Bilzēns
5 Valda Brūvere
6 Artūrs Zenons Bunkas
7 Agnese Celma
8 Anna Cesase
9 Andžela Lorena Čuka
10 Roberts Darkevics
11 Darja Dolbe
12 Valērija Drača
13 Madara Inita Drukaļska
14 Marta Ance Dzelve
15 Mikus Jānis Gailis
16 Elizabete Ignatoviča
17 Dāvis Jākobsons
18 Vladimirs Jovļevs
19 Māra Aleksandra Kariņa
20 Markuss Gustavs Ķēniņš
21 Viktorija Kizenbaha
22 Milāna Komisarova
23 Pēteris Leveika
24 Arina Li
25 Ričards Liškovskis
26 Valērija Makarenko
27 Lorenss Martinsons
28 Jurijs Matvejevs
29 Paula Miķelsone
30 Andrejs Nazarovs-Gončars
31 Ēvalds Ņestrojevs
32 Sanda Orlova
33 Helēna Ose
34 Einārs Pūris
35 Oskars Putāns
36 Elizabete Anna Ramane
37 Valters Ribickis
38 Madara Šalka
39 Valērija Sosova
40 Sintija Strazdiņa
41 Evelīna Trūpa
42 Kamilla Vanadziņa
43 Alise Vīķele
44 Ūlavs Vītols
45 Emīls Zandersons
46 Iļja Zinovjevs
47 Alberts Zitmanis

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anfisa Aļeksejeva
2 Samanta Asīte
3 Kirills Avsjukevičs
4 Baiba Ance Barkāne
5 Filips Borisovs
6 Nora Bulava
7 Elizabete Casno
8 Elizabete Dzalbe
9 Oto Ģigulis
10 Andrejs Gricenko
11 Anna Jepifanova
12 Tomass Jevdokimovs
13 Anete Antuanete Kalniņa
14 Ralfs Kalniņš
15 Ketija Lorēna Kaļva
16 Abigeila Keirāne
17 Imants Lapinskis
18 Valts Frederiks Lapsiņš
19 Natālija Ļebeda
20 Alija Lēnerte
21 Diana Lismane
22 Rolands Lopatko
23 Estere Manceviča
24 Daniela Marta Mata
25 Anna Mikuļeviča
26 Milena Miloša
27 Aleksandra Nazarova
28 Sabīne Nolberga
29 Nikita Novikovs
30 Laura Pālena
31 Maksimilians Pīrs
32 Ričards Juris Pogulis
33 Miks Pudāns
34 Kristofers Rudzītis
35 Ieva Samsone
36 Guoyongyan Shi
37 Emīlija Anna Silabriede
38 Pauls Eduards Silinieks
39 Paula Katrīna Skalberga
40 Lūkass Šmeļkovs
41 Georgs Spručs
42 Anete Strode
43 Marta Felicita Tiesniece
44 Ādolfs Timrots
45 Vladislavs Tiščenko
46 Marina Trofimova
47 Dajana Trumpele
48 Arnis Tukišs
49 Sindija Anna Vecvērdiņa
50 Deina Vilīte
51 Anastasija Zihiča

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annamarija Terēze Andersone
2 Mārtiņš Dāvis Apsītis
3 Alise Veronika Auzniece
4 Sigita Balts-Baltiņa
5 Arta Blūma
6 Līva Brasava
7 Raivis Bricis
8 Poļina Bulatņikova
9 Angelina Čigane
10 Laura Cine
11 Jānis Edmunds Daugavietis
12 Elīza Marija Erdmane
13 Elizabete Ertmane
14 Poļina Finogenova
15 Andis Ignats Jermakovs
16 Marta Kalniņa
17 Kristiāna Leidere- Reine
18 Mārtiņš Leja
19 Kristela Līce
20 Līva Lidžus
21 Liza Loce
22 Rute Alise Mase
23 Imants Sigmārs Meidrops
24 Elīza Mežatuča
25 Paula Niedinga
26 Anna Pence
27 Olivers Prānis
28 Andris Aleksandrs Priedītis
29 Diāna Rudzīte
30 Elīza Šaicāne
31 Vita Servidova
32 Pēteris Klāvs Siliņš
33 Ieva Sorokina-Ozola
34 Dita Laura Svārpstone
35 Arturs Titovs
36 Anastasija Tvoronoviča
37 Valters Valuškins
38 Ieva Veipa
39 Rūdolfs Jānis Zabolockis
40 Anna Zalmane
41 Una Zariņa
42 Jorens Žeiers
43 Dāgs Zībergs
44 Valters Vilis Zvaigzne


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ariana Alksne
2 Filips Andrejevs
3 Anna Bārbale
4 Kristers Belzejs
5 Agnese Bērzkalne
6 Viktorija Botoša
7 Kitija Gerda Briede
8 Viktorija Čehoviča
9 Austra Cepurniece
10 Georgijs Cibuļskis
11 Rūta Annija Čiževska
12 Laura Daugele
13 Ralfs Dauksts
14 Dilara Džaļilova
15 Sofija Terēze Grunde
16 Laura Gutāne
17 Darja Jaroseviča
18 Elīza Beta Kalve
19 Junita Vita Kaspare
20 Danija Līva Kaune
21 Toms Ķeirāns
22 Valērija Kiku
23 Jolanta Kļaviņa
24 Anete Komkova
25 Klavdija Kosheleva
26 Anastasija Kostomārova
27 Patrīcija Krauze
28 Mārcis Krištopāns
29 Kristers Kurmis
30 Sandra Elīza Kurpniece
31 Dāniels Lepnis
32 Ralfs Liepiņlauskis
33 Patrīcija Lūse
34 Emija Lūse
35 Anna Minno
36 Diāna Moisejeva
37 Samuels Ozoliņš
38 Miks Rūdolfs Ozols
39 Paula Pļehņeviča
40 Roberts Oskars Ragainis
41 Rainers Raponavičus
42 Maruta Raupa
43 Linda Rēdere
44 Kristofers Meldrs Rihters
45 Ainārs Rimša
46 Daniela Roopa
47 Edgars Šapovalovs
48 Natalija Šapurova
49 Andris Sēlis
50 Jeļizaveta Ševčenko
51 Kirils Skripņiks
52 Nikola Amanda Sladze
53 Lauris Dāris Šmits
54 Laura Subotjalo
55 Viktorija Tokareva
56 Beāte Anna Turlā
57 Anastasija Turoveca
58 Alisa Vasiļenko
59 Kristers Veidemanis
60 Jevgenija Volonceviča
61 Jūlia Zilbere

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jans Ameriks
2 Alina Babyuk
3 Katrīna Barone
4 Edvards Bārtulis
5 Marina Beloborodova
6 Annija Bērziņa
7 Artur Bogachov
8 Anna Bondarenko
9 Andrey Boyarevich
10 Natans Čurkovs
11 Valērijs Gončarovs
12 Kamilla Grīnberga
13 Sofija Iļičuka
14 Kristians Ralfs Ķikuts
15 Niklāvs Ķirpis
16 Adriana Kisile
17 Aleksandra Kokšarova
18 Ričards Kristiāns Kozlovs
19 Anželika Krasiļņikova
20 Artis Krišāns
21 Vlada Krivonosova
22 Artūrs Lasko
23 Toms Lipiņš
24 Annija Paula Mača
25 Viktorija Mālniece
26 Jēkabs Mūrnieks
27 Roberts Novickis
28 Anastasija Petričenko
29 Polīna Petrova
30 Andris Mārtiņš Ramāns
31 Raitis Riters
32 Aļona Sineļčenkova
33 Ksenija Strašņenko
34 Evelīna Strazdiņa
35 Venta Ilva Stūris
36 Anželika Tomilova
37 Veronika Ušakova
38 Narmina Zabitova
39 Gustavs Ziemelis
40 Arina Žukova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Filips Marks Ameļkovičs
2 Angelīna Baškatova
3 Darja Burhovecka
4 Jekaterina Coja
5 Anna Drozdecka
6 Pauls Pāvils Jākobsons
7 Margarita Jakovļeva
8 Roberts Jansons
9 Zotova Jekaterina
10 Poļina Kaluga
11 Artūrs Lapāns
12 Dārija Lapiņa
13 Ksenija Ļevša
14 Valerija Litvinska
15 Andželika Lucava
16 Niklāvs Daniels Madernieks
17 Darja Mokricka
18 Matīss Pinkulis
19 Aleksandra Sirotkina
20 Danils Smorodins
21 Kristīne Terehova
22 Alīna Tomsone
23 Andris Veinbergs
24 Deniss Žizņevskis
25 Elizabete Znotiņa
26 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Marija Adamovic
3 Ingus Valters Briška
4 Nikita Budovičs
5 Julija Cimbulova
6 Kirils Gončarovs
7 Anastasija Hazanova
8 Aleksandra Ipoļitova
9 Bogdans Kaigorodovs
10 Katrīna Kaktiņa
11 Daniels Karass
12 Arturs Kļeščevņikovs
13 Arina Kocherzhenko
14 Valērija Lapina
15 Anastasija Mamikonana
16 Aleksandra Markova
17 Katrīna Mikucka
18 Valerijs Ņemovs
19 Aļona Ņikitina
20 Sergejs Novikovs
21 Andrey Philippov
22 Alise Reliņa
23 Alīna Valērija Šeicāne
24 Marija Sergejeva
25 Laura Zeļģe
26 Maksims Zlatkovskis


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Boneta Anna Alekse
2 Valērija Aļošina
3 Luīze Kate Apine
4 Nikola Apšvalka
5 Artjoms Balaboskins
6 Skarleta Baumane
7 Mārtiņš Bilinskis
8 Madara Brūklena
9 Anna Cerbina
10 Alina Černiša
11 Marta Dīriņa
12 Ksenija Dobržinska
13 Evelīna Dukšte
14 Ņikita Filoņenko
15 Dmitrijs Galuzo
16 Darja Geitnere
17 Božena Golobokova
18 Laura Greivule
19 Mihails Grigorjevs
20 Darja Grišina
21 Poļina Jakoveca
22 Domeniks Janaitis
23 Deivids Jansons
24 Elizabete Jurgevica
25 Angelina Kaimiņa
26 Jeļizaveta Kalmikova
27 Laura Kalniņa
28 Otto Jānis Kalniņš
29 Rahele Keļima
30 Kamilla Kokareva
31 Marija Kopiloviča
32 Deniss Kozlovs
33 Toms Edvards Krūmiņš
34 Arts Inarts Kubilis
35 Jāzeps Kudrjavcevs
36 Antons Kuļikovs
37 Viktorija Kurša
38 Anna Kuzņecova
39 Vadims Latiševs
40 Alans Lembergs
41 Ivars Levāns
42 Signe Loca
43 Linda Lukaševica
44 Anete Meijere
45 Valērija Meinardte
46 Maksims Mirgaļejevs
47 Darja Mirojevska
48 Marija Mozeiko
49 Alīna Ņesterenko
50 Viktorija Osipčuka
51 Anna Pedere
52 Kristina Potjomkina
53 Mišele Primačenko
54 Ņikita Pšeņičnihs
55 Serhii Rizhko
56 Baiba Rozenštoka
57 Darina Šahanova
58 Aleksandra Saidova
59 Kristaps Šēpers
60 Daniils Sergejevs
61 Reinis Šiļausks
62 Anželika Sjomina
63 Nikola Skuja
64 Marta Skuja
65 Emīls Aleksis Sležis
66 Melina Smirnova
67 Alise Spale
68 Katrīna Sproģe
69 Jūlija Štrause
70 DENIELS TJURKIN
71 Emīlija Tralmaka
72 Amanda Tūce
73 Timurs Vahitovs
74 Mihails Vasiļjevs
75 Valters Vekters Ansons
76 Ivars Žeibe
77 Vladislava Zeļenkēviča
78 Katrīna Žibure

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboliņš
2 Jasmina Rebeka Arčere
3 Anastasija Avilova
4 Ralfs Biruls
5 Pāvels Boilovičs
6 Marija Dzeha
7 Laura Griba
8 Iļja Gromovs
9 Džavids Gubatovs
10 Jonass Gurčus
11 Elizabete Hiršone
12 Arturs Ivanovs
13 Kaspars Jaundzems
14 Andrejs Kaminskis
15 Elizabete Kļaveniece
16 Jekaterina Lapicka
17 Diāna Levša
18 Oskars Lintiņš
19 Jeļena Mahajeva
20 Elizabete Katrīna Mihaševiča
21 Maksims Miņkovs
22 Karīna Ņikitina
23 Dāvids Obuhovskis
24 Iļja Ostrovskis
25 Diana Pakalniete
26 Poļina Peļņika
27 Alita Popova
28 Leonids Popovs
29 Laura Putne
30 Andris Sazankovs
31 Jekaterina Šefere
32 Vladislavs Sidorkins
33 Artjoms Sidorkins
34 Veronika Sokolova
35 Ieva Stukle
36 Renāte Andija Svenne
37 Artūrs Vanags
38 Sergejs Zaharenko
39 Alina Žegoda

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Darja Andrejeva
3 Samanta Andzena
4 Akulova Anna Marija
5 Alina Baklagina
6 Elina Boļšakova
7 Patrīcija France
8 Artjoms Golovkins
9 Aļona Ivanova
10 Adrians Jasinskis
11 Sofija Jesse
12 Stanislavs Jurgensons
13 Nameda Mancēviča
14 Artis Mūsiņš
15 Sindija Hanna Neimane
16 Amanda Priedeslaipa
17 Sabina Rakhmanova
18 Gļebs Slovohotovs
19 Poļina Šugovska
20 Alberts Timofejevs
21 Lote Urtāne
22 Pāvels Vasiljevs
23 Dana Vimbule
24 Milana Zaiceva
25 Zlatislava Zakurdajeva
26 Elīna Zaperecka
27 Milana Zavacka

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agneta Baranovska
2 Rolands Baumanis
3 Kristaps Bivbāns
4 Valentīns Blaubergs
5 Kārlis Trevors Blūms
6 Anna Bubļikova
7 Viktorija Bužinska
8 Valērija Čiapas
9 Artjoms Čubs
10 Elīna Davidenkova
11 Laura Luīze Dumbre
12 Aļina Glazunova
13 Viktorija Gračova
14 Angelīna Hivcova
15 Jeļisaveta Ivančenko
16 Matīss Jaņins
17 Nikola Jepanešnikova
18 Aleksejs Judincevs
19 Jūlija Jurčenoka
20 Darja Karpova
21 Arta Irmīna Kučinska
22 Beāte Lindermane
23 Karolīna Ločmele
24 Veronika Makarova
25 Kristina Mavričeva
26 Edgars Nikolajevs
27 Anna Orlova
28 Vaira Šajahmedova
29 Olena Sapuzhak
30 Santa Sauleskalna
31 Poļina Ščuko
32 Anatolijs Simonovs
33 Jekaterina Sokolova
34 Sofja Sreseli
35 Artūrs Stepanovs
36 Rasa Strūģe
37 Darja Terlanova
38 Linda Trofimoviča
39 Veronika Usova
40 Luīze Valte
41 Laura Vanaga
42 Diāna Zaķe


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Adriāns Andrejevskis
2 Toms Arvīds Asaris
3 Anna Birjukova
4 Paula Birzule
5 Lada Bogačuka
6 Daniela Bondarenko
7 Valdemārs Staņislavs Brenners
8 Aleksandra Čehovska
9 Aleksandra Čekriževa
10 Madara Cīska
11 Anna Čivčiša
12 Jānis Deksnis
13 Karīna Drozdova
14 Ņikita Dubickis
15 Aleksandra Dubovska
16 Dora Dumpe
17 Laura Fiļipova
18 Lillija Gaile
19 Beatrise Gailīte
20 Irina Goere
21 Aigars Grāvītis
22 Evelīna Marta Grinberga
23 Anastasija Groma
24 Elizabete Gulbe
25 Melānija Ilguna
26 Mārtiņš Jansons
27 Diāna Joņina
28 Katrīna Jušinska
29 Viviāna Līva kalniņa
30 Krišjānis Kazulis
31 Lukass Roberts Kellijs
32 Mareks Kondratjuks
33 Vitalina Kratovska
34 Roberts Kukšinovs
35 Andrejs Kulago
36 Līva Kundziņa
37 Monika Laicane
38 Jānis Lanka
39 Rebeka Rivka Lavrinoviča
40 Artūrs Leja
41 Pērle Izabella Liepiņa
42 Marta Linde
43 Viktorija Ļipinska
44 Marta Mārtiņsone
45 Nikita Marušcaks
46 Unda Viktorija Mase
47 Elza Mazule
48 Antons Minajevs
49 Kristīna Ņesterova
50 Aleksandrs Ninikašvili
51 Megija Pastare
52 Kristaps Pluto
53 Metjū Podleskis
54 Irina Rozevska
55 Anna Rožkalne
56 Luīze Rubene
57 Nikolass Rukavišņikovs
58 Anna Šahmatova
59 Estere Saliņa
60 Darija Šamarina
61 Ela Saulīte
62 Anna Savinova
63 Jeļizaveta Skorohodova
64 Elīna Sondore
65 Margreta Stepiņa
66 Renārs Stuģis
67 Žans Sulojevs
68 Agnese Švīpe
69 Rihards Toporkovs
70 Toms Valdāts
71 Marija Vasiljeva
72 Lote Veide
73 Karīna Veipa
74 Evelīna Vītoliņa
75 Boriss Zalovs
76 Jana Zēberga
77 Eduards Žuga

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alens Silvestrs Aizupietis
2 Aleksandra Blauberga
3 Katrīna Dambeniece
4 Gabriela Dzene
5 Elza Fedorovska
6 Nikola Gavriļenko
7 Jeļizaveta Gertmane
8 Sandis Grīns
9 Kārlis Valters Grundulis
10 Ņikita Homenko
11 Artjoms Iļjičevs
12 Nikita Kabičenko
13 Dženifera Kahanoviča
14 Letīcija Karele
15 Diāna Gvena Kazāka
16 Aleksejs Kazus
17 Henriete Ķere
18 Jūlija Kolomejeca
19 Megija Erīna Krūmiņa
20 Laura Leimane
21 Marta Alma Melbārde
22 Viktorija Novikova
23 Dāvis Edmunds Osītis
24 Evija Priverte
25 Dinija Ilze Radiviloviča
26 Darija Rumjanceva
27 Ralfs Valters Šēns
28 Estere Šica
29 Laura Elizabete Sirsniņa
30 Elina Stolerova
31 Eva Svīķe
32 Maira Vecele
33 Amanda Vērdiņa
34 Mārtiņš Vīksna
35 Agate Zemniece
36 Linda Zobova

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antra Adiene
2 Rihards Balceris
3 Ieva Baltā
4 Edijs Bergholcs
5 Toms Kristiāns Bičevskis
6 Sindija Bilinska
7 Agnese Bule
8 Ernsts Čerņavskis
9 Sergejs Černovs
10 Sofija Gerasimova
11 Krišjānis Kristaps Graudiņš
12 Anna Greitāne
13 Sofja Griņova
14 Annija Gulbe
15 Agnese Huhka
16 Maļika Jakubova
17 Maija Jaunzeme
18 Ārija Kalniņa
19 Anna Kangro
20 Polīna Korennaja
21 Luka Korovins
22 Anete Krauja
23 Alisa Kukļa
24 Aļona Kuzņecova
25 Jēkabs Lagūns
26 Luīze Lora Lapsiņa
27 Aleksis Ričards Larionovs
28 Diāna Lastovka
29 Emīlija Katrīna Liepiņa
30 Artemijs Lubgins
31 Krists Melngailis
32 Elīza Mičāne
33 Danila Mokrinskis
34 Anna Nikolaičuka
35 Elza Ozolante
36 Patrīcija Pastare
37 Krišjānis Pērkons
38 Mārtiņš Priedītis
39 Ance Priedniece
40 Leonid Rozanov
41 Emīlija Anna šakare
42 Daniils Semjonovs
43 Margarita Širjajeva
44 Laura Smilškalne
45 Kaspars Stacevičs
46 Līva Staķava
47 Jekaterina Stepanova
48 Lelde Šternberga
49 Dzintars Straupe
50 Kārlis Aleksandrs Studāns
51 Loreta Talente
52 Henrijs Veigulis
53 Aņa Velenda
54 Elise Elza Vīgante
55 Emīls Vīksna
56 Daniēls Zeltiņš
57 Nikola Zvirbule

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lizete Annemarija Aizupiete
2 Bojarska Anastasija
3 Ivanna Atava
4 Dāniela Bāra
5 Elizabete Barševska
6 Poļina Bašlovska
7 Darja Bašlovska
8 Kirills Bašuns
9 Kristaps Bērziņš
10 Kristīne Blaževiča
11 Aleksandra Bogomazova
12 Aleksandrs Borisovs
13 Patrīcija Anna Brūna
14 Veronika Buļe
15 Viktorija Denisova
16 Kārlis Grīnerts
17 Kristaps Daniels Grīns
18 Sofja Grundāne
19 Karolina Hance
20 Valters Ivanovs
21 Kristīne Ivčenko
22 Simona Kazakeviča
23 Elīna Ķelle
24 Rihards Kleinbergs
25 Jūlija Kļimeca
26 Pāvels Kļimičevs
27 Anneta Kļujeva
28 Evelīna Kočāne
29 Patrīcija Kovaļevska
30 Kristiāna Paula Kukša
31 Anete Labalaika
32 Lolita Asnāte Lapa
33 Vadims Ļapins
34 Laureta Liepiņa
35 Viktorija Lovniece
36 Andrejs Lukjanskis
37 Evija Medvedeva
38 Kitija Paula Melnbārde
39 Anita Megija Miķelsone
40 Bārbala Līna Ostrovska
41 Nikoļe Podniece
42 Poļina Podoļako
43 Linda Polinčuka
44 Evita Evelīna Rozenšteine
45 Lība Rudzīte
46 Izabella Rumkovska
47 Andrejs Simonovs
48 Rita Sizova
49 Karalina Sjomina
50 Anete Skrastiņa
51 Romans Sļepņovs
52 Linards Smagins
53 Antuanete Sniķere
54 Ksenija Šorņikova
55 Armands Strods
56 Rihards Tālivaldis Bagons
57 Kārlis Vēliņš
58 Agnese Znotēna
59 Toms Zučiks


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Aizbalts
2 Patrīcija Akmentiņa
3 Anna Apine
4 Valdis Arelis
5 Elizabete Birzgale
6 Alisa Bogačova
7 Paula Bogdanova
8 Karlīne Elza Briede
9 Alīna Bužinska
10 Andris Čipāns
11 Vladislavs Dergačovs
12 Ingus Dimiševskis
13 Madara Dzelve
14 Mario Fedjuks
15 Alīna Gapejeva
16 Marija Getņikova
17 Evija Grebstele
18 Veronika Gžibovska
19 Ieva Indričāne
20 Pēteris Voldemārs Ivansons
21 Mareks Kisels
22 Alīna Krasnolucka
23 Patrīcija Krieviņa
24 Elizabete Kuternega
25 Amālija Lazdiņa
26 Sofija Logina
27 Diāna Moisejenko
28 Vladislavs Ņikiforovs
29 Iļja Percovs
30 Roberts Rantiņš
31 Poļina Sergejeva
32 Renārs Sondors
33 Matīss Rūdolfs Stikuts
34 Markuss Titajevs
35 Darja Valujeva
36 Linda Vanaga
37 Aleksandra Žukova

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Amantova
2 Vladislavs Babaņins
3 Anastasija Bakalova
4 Ksenija Bidzāne
5 Veronika Bugora
6 Jana Čača
7 Armīns Dambergs
8 Keita Elizabete Dobkeviča
9 Gustavs Galvans
10 Ričards Gudelis
11 Rolands Indričāns
12 Kristiāns Krūmiņš
13 Madara Kurzemniece
14 Alīna Ļebedeva
15 Jūlija Mihailova
16 Laura Mikule
17 Elizabete Odiņa
18 Edmunds Pone
19 Stefans Saprikins
20 Teodors Alens Sikorskis
21 Kristaps Silavs
22 Luīza Skļareviča
23 Laura Šņucina
24 Polīna Survilo
25 Anna Švarnoviča
26 Kirils Trasko
27 Valters Vēģelis
28 Zlata Zeņina

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslans Aļomars
2 Reinis Artūrs Augustovs
3 Antons Cvečkovskis
4 Paula Sonita Deruma
5 Alīna Frolova
6 Anna Marija Imša
7 Aleksandrs Isajevs
8 Laura Jirgensone
9 Anastasija Kaltigina
10 Renāte Kārkliņa
11 Alīna Krepkovska
12 Antons Kutuzovs
13 Laura Laimiņa
14 Angelīna Ovčarenko
15 Valentīns Ozerovs
16 Laura Ozola
17 Patrīcija Palamarčuka
18 Anastasija Petrova
19 Sabīna Pitčadze
20 Daniels Pugačevskis
21 Ramona Remeika
22 Aleksandra Romanovska
23 Evelīna Rudzīte
24 Ivans Daniils Sidorovs
25 Beāte Smilšarāja
26 Sofija Šņitņikova
27 Sendija Sondore
28 Leonards Tesnovs
29 Daniils Trošins
30 Vitalijs Zaharovs
31 Amanda Zandberga
32 Beatrise Zvirgzdiņa

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Broka
2 Alīna Češuna
3 Toms Ekmanis
4 Linda Ezīte
5 Anna Galvanovska
6 Anna Jansone
7 Iva Karlsone
8 Anna Kozlova
9 Jekaterina Kuļika
10 Klinta Valija Kupče
11 Anastasija Labašinska
12 Jana Naidjonoka
13 Jana Ostrovska
14 Gustavs Pelcmanis
15 Dina Darjana Puriņa
16 Nikola Ševčenko
17 Edmunds Skinderskis
18 Elza Svilāne
19 Vineta Vērpēja


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Aleksejevs
2 Rina Balčūte
3 Lelde Balode
4 Dāvids Bižāns
5 Ivans Bobrovs
6 Dominiks Butkevičs-Donskihs
7 Darja Čubarova
8 Zlata Dankere
9 Laura Draveniece
10 Kate Eglīte
11 Aryna Golovach
12 Vera Ivanova
13 Katrīna Karakulova
14 Daniils Kargins
15 Evelīna Kolīte
16 Valērija Kuzmina
17 Beatrise Lamstere
18 Marta Maskaļonoka
19 Arīna Naļivaiko
20 Margarita Naumova
21 Anastasija Nikoļska
22 Alise Ņukša
23 Ksenija Ohota
24 Katrīna Pomeščikova
25 Rebeka Rāciņa
26 Olga Aleksandra Samorukova
27 Anastasija Skogoreva
28 Daniils Soško
29 Marija Starkova
30 Sabīne Strautmane
31 Jekaterina Suvorova
32 Aleksejs Sviridovs
33 Deklans Džozefs Timmonss
34 Anna Marija Toma
35 Sofja Trubicina
36 Agnija Vilde
37 Rihards Viļumovs-Vilmanis
38 Laura Ziļeva
39 Anastasija Zimovaja

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Anaņjeva
2 Anastasija Andrejeva
3 Ēriks Kārlis Bašēns
4 Anrijs Ansis Bergmanis
5 Anatolijs Bervjačonoks
6 Elīna Bērziņa
7 Ričards Blūms
8 Linda Briede
9 Dominiks Cipkins
10 Darija Demčenko
11 Dace Anna Dille
12 Anna Līna Dobele
13 Daniela Dzene
14 Vladislava Eimonta
15 Katrīna Gaspare
16 Darja Gorbata
17 Otomārs Gulbis
18 Veronika Jakovļeva
19 Renārs Patriks Jakubanis
20 Artūrs Kalvišs
21 Aļina Kaminska
22 Maira Kaša
23 Pauls Kauķis
24 Anna Kudrjavceva
25 Agata Kuzņecova
26 Klara Kuzņecova
27 Tomass Līcītis
28 Elīza Mača
29 Darja Mihaila
30 Emīlija Enija Mirska
31 Grigorijs Morozļi
32 Anna Mulareka
33 Darja Ovčiņņikova
34 Maksims Piļščikovs
35 Gunita Rubine
36 Sofija Sidorova
37 Krista Undīne Skutele
38 Daniela Smelte
39 Evelīna Šplīta
40 Ksenija Suvorova
41 Madara Vaserberga
42 Igors Volohovs
43 Kajs Zuters

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anželika Aļabjeva
2 Jekaterina Andrejeva
3 Laura Diāna Apsīte
4 Roberts Patriks Ausmanis
5 Dāvis Bērziņš
6 Alise Bogdanova
7 Katrīna Bukava
8 Olesja Dadojenkova
9 Estere Dolgā
10 Vladislava Fainziļberga
11 Lauris Emīls Frēlihs
12 Artūrs Uldis Gaisiņš
13 Jaroslava Govorova
14 Elizabete Ivanova
15 Anna Jupite
16 Nikola Kerna
17 Amālija Kogane
18 Eva Krupenko
19 Romans Ļvovs
20 Aleksandrs Novoženovs
21 Paula Osmane
22 Normunds Palabinskis
23 Ksenija Pogodina
24 Tīna Potapoviča
25 Patrīcija Preisa
26 Demjans Sarkisiovs
27 Artūrs Spirands
28 Anna Elizabete Strazda
29 Ambera Velga Timmonsa
30 Edvards Jānis Treijs
31 Margarita Troyanovskaya
32 Aija Monika Vainiņa
33 Alīna Vasiļenko
34 Ieva Zībarte

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alina Babiča
2 Viktorija Bankoviča
3 Anna Bumbiere
4 Liene Luīze Celma
5 Daniela Donošaite
6 Laine Aleksandra Dovkante
7 Jēkabs Ekhards
8 Valērijs Jeršovs
9 Jana Kiseļova
10 Alīna Kostjukova
11 Atis Krebss
12 Aļona Lapkovska
13 Agnese Legzdiņa
14 Nikola Maceika
15 Reinis Muižnieks
16 Malika Muļivanova
17 Niklāvs Nemme
18 Linda Novika
19 Sanija Amanda Opse
20 Rūta Ozoliņa
21 Anna Pavloviča
22 Maksims Podskočijs
23 Aleksejs Popovs
24 Natālija Proņina
25 Darja Putiļina
26 Kaiva Solvita Ruņģe
27 Jeļena Savunova
28 Sigita Skrastiņa
29 Daņiils Smirnovs
30 Anastasija Tildmākere
31 Madara Ūdre
32 Elgars Vaļģis
33 Laura Vanaga
34 Vladislavs Vasiks
35 Edgars Veseris
36 Uģis Vēvers


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Atvara
2 Alfrēds Auziņš
3 Mārtiņš Barans
4 Haralds Berķis
5 Šarlote Bidiņa
6 Veronika Boguša
7 Violeta Drozdoviča
8 Ansis Gabrāns
9 Nikola Gurjanova
10 Evita Jauntirane
11 Adrians Jonikāns
12 Aleksis Kalnājs
13 Aleksandra Koliņa
14 Tomass Kramarovs
15 Veronika Kudrjašova
16 Aleksandrs Ļegčiļins-Broks
17 Aleksejs Mahotins
18 Paula Meijere
19 Renārs Toms Minkevics
20 Polina Nenaglyadkina
21 Anna Valērija Paegle
22 Katrīna Petrova
23 Marta Plauka
24 Krists Polencs
25 Elizabete Līva Puzule
26 Agita Spole
27 Marta Tarvāne
28 Daniils Tolmačovs
29 Daniils Zemīts
30 Mariss Zušs

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Andersone
2 Margarita Gricāne
3 Darja Grigorjeva
4 Anastasija Ignatjeva
5 Kitija Krūze
6 Kirills Lohmatovs
7 Rūdolfs Lūriņš
8 Liāna Maļčikova
9 Enija Rubene-Žeļeznova
10 Andrejs Siliņš
11 Deniss Stonis
12 Andrejs Adrians Titovs
13 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valerija Airapetjana
2 Jūlija Bičkovska
3 Artūrs Dinsmons
4 Vita Grahoļska
5 Elīna Gusta
6 Helēna Marija Jēģere
7 Jānis Valdemārs Ķepītis
8 Elīza Kristiāna Klūdziņa
9 Katrīna Kristkalne
10 Vasilisa Marduseviča
11 Viktorija Anna Mazure
12 Angelika Mita-Fučedži
13 Elīna Grēta Pozņaka
14 Ieva Rūtiņa-Rūtenberga
15 Daniels Štriters
16 Luīze Sviķe
17 Dita Urpena
18 Vanesa Varnovska

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Beāte Araide
2 Evita Bāgante
3 Kristiāna Broka
4 Aleksandra Gluščenko
5 Maksims Ivaikins
6 Anastasija Kolodina
7 Anastasija Kondratjeva
8 Alisa Kurtukova
9 Anželika Maslovska
10 Dana Matuzone
11 Aleksandra Minčonoka
12 Eduards Riekstiņš
13 Sintija Rodze
14 Raivo Strēlis
15 Amanda Dana Stugle
16 Elza Valdmane
17 Ksenija Vasiļjeva


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Jevgenijs Apinis
2 Ralfs Bauermeisters
3 Marta Blūma
4 Agnija Edviga Dziemida
5 Elisa Eihvalde
6 Poļina Fedotova
7 Dāvis Fjodorovs
8 Melānija Grīnberga
9 Nora Grišāne
10 Līza Elizabete Jakušenkova
11 Līna Kārkliņa
12 Mairis Katēvs
13 Arvis Ķirsis
14 Heidija Krastiņa
15 Ilze Krolmane
16 Rūta Lākute
17 Annija Olbačevska
18 Zane Pūne
19 Anrita Romanauska
20 Paula Siliņa
21 Amanda Siliņa - Lauva
22 Anete Estere Stepēna
23 Kristaps Zīders
24 Harijs Donāts Zomerfelds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Bents
2 Alise Bērziņa
3 Sanija Kripševica
4 Mareks Lapsenbergs
5 Diāna Lasmane
6 Raivis Liepa
7 Līna Kristiāna Melbārde
8 Agnese Štencele
9 Nikola Svilāne
10 Jānis Zaķis
11 Eleonora Zandere
12 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceļapītere
2 Ieva Gajevska
3 Valts Jaunzemis
4 Žanete Lagzdiņa
5 Aivita Romanauska
6 Paula Strautmane
7 Ērika Uļjanova
8 Annija Valtasa
9 Kristiāns Vištarts

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Balandīna
2 Laura Briede
3 Dāvis Gavars
4 Betija Grinberga
5 Edvards Mikāls
6 Nikola Salniņa
7 Samanta Turka


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Auziņa
2 Arta Keita Bērziņa
3 Kristīne Elizabete Dikmane
4 Elza Grudule
5 Katrīna Gucaļuka
6 Miks Tomass Hižņikovs
7 Marta Kazāka
8 Elizabete Korpa
9 Rinalds Siņicins
10 Patrīcija Skricka

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Renārs Broks
2 Andrejs Broks
3 Paula Malnača
4 Toms Mazītis
5 Agate Šarna
6 Kārlis Vinķelis
7 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Kate Alsiņa
2 Ivars Anspoks
3 Ernests Damroze
4 Gustavs Kaplers
5 Jānis Ķiploks
6 Samanta Kreica
7 Ieva Leišavniece
8 Anna Marta Šitca
9 Sanita Slapjuma

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Paula Luīze Biteniece
3 Līva Brēmane
4 Agnese Cīrule
5 Aleksis Gabliks
6 Elza Trifānova
7 Anta Ziediņa
8 Laura Zutere


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Blumberga
2 Evelīna Ance Bormane
3 Laura Ceriņa
4 Evelīna Elizabete Freimane
5 Agnese Jaunmuktāne
6 Elīza Kauliņa
7 Kristiāna Kļaviņa
8 Eva Evelīna Krūmiņa
9 Ralfs Krūmiņš
10 Andis Poļakovs
11 Sanija Justīne Ramane
12 Monta Sorokina
13 Toms Vilemsons
14 Raivo Zariņš

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Averāts
2 Ginters Ķelps
3 Eleonora Puseva
4 Kārlis Sīmanis
5 Santa Vintere

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Daktere
2 Marta Dūle
3 Jānis Kubuliņš
4 Ance Marta Zvejniece

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Āboltiņa
2 Renāte Ieviņa Kalašinska
3 Kaspars Pakulis
4 Monika Ziediņa


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Akermane
2 Renārs Bērziņš
3 Anda Dedze
4 Rendija Frīdenberga
5 Armands Grencis
6 Paula Grunsberga
7 Artis Jēkabsons
8 Anete Kasjaņenko
9 Ance Kurāte
10 Eduards Olekts
11 Kristiāna Purlica
12 Kārlis Reinbergs
13 Mārtiņš Reinbergs
14 Agnese Imandra Rozenberga
15 Rebeka Rozenšteine
16 Laura Rumpe
17 Ralfs Jānis Širmanis
18 Aleksandra Māra Tarlapa
19 Hanna Vērdiņa
20 Rasa Volanska
21 Zigita Zdanoviča

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karlīna Ansaberga
2 Dagnija Apenīte
3 Annija Augstkalne
4 Jānis Brūvers
5 Katrīna Freiberga
6 Miķelis Gitendorfs
7 Elizabete Gricika
8 Rebeka Hohlova
9 Kristīne Kiršteine
10 Patrīcija Kleinberga
11 Kristiāna Kristberga
12 Anna Marija Liepiņa
13 Rūdolfs Dāvis Ļjamzins
14 Amanda Mosa
15 Ingus Andris Pērkons
16 Sanija Luīze Ščebrova
17 Katrīna Suntaža
18 Sanija Trukšāne
19 Patriks Upners

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Ričards Freimanis
2 Laima Simona Grīnberga
3 Kaspars Grīnbergs-Zaļkalns
4 Elīna Jākobsone
5 Marta Kalāce
6 Marks Karlsons
7 Sabīne-Laura Kiršteina
8 Lauma Leja
9 Kate Nierliņa
10 Daniela Pazņikova
11 Roberts Pičukans
12 Estere Raikstiņa
13 Uvis Veips
14 Katrīne Vikaine

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daina Katrīna Andriksone
2 Lūcija Lusija Aukmane
3 Dans Bisenieks
4 Klinta Brinkmane
5 Samanta Buka
6 Evika Freiberga
7 Elīza Grence
8 Edijs Jansons
9 Ketlīna Kālberga
10 Sindija Kiršteine
11 Monta Kore
12 Krista Krāģe
13 Kristers Eduards Kunstbergs
14 Kitija Lakse
15 Alise Muceniece
16 Dāvis Ozolnieks
17 Beāte Panižnika
18 Monta Ratniece
19 Anete Silgale
20 Marta Māra Skrastiņa
21 Alise Paula Stalidzāne
22 Lauma Tračuka
23 Monta Megija Učelniece
24 Una Ugrika
25 Liene Vasermane
26 Laura Veģe


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endia Auna
2 Tīna Birģele
3 Una Birkmane
4 Eva Blumberga
5 Mareks Brunovskis
6 Elīza Datava-Tuņa
7 Miks Dobelis
8 Sintija Greitāne
9 Artūrs Helmanis
10 Krišs Jēcis
11 Enija Krauja
12 Mārtiņš Muzikants
13 Viktorija Niedre
14 Andra Patrīcija Raģe
15 Miks Rieksts-Hofmanis
16 Rafaels Rodeija-Liepa
17 Liene Rozenberga
18 Līva Rulle
19 Lizete Vecvagara
20 Nameda Zariņa

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maija Erlate
2 Ričards Helmanis
3 Sandra Kadiķe
4 Madara Kļaviņa
5 Reina Paula Kreicberga
6 Karīna Anna Leskovica
7 Laura Ozoliņa

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Krista Dakša
2 Alise Eplere
3 Katrīna Grebeško
4 Elizabete Liepa
5 Laura Lukaševica
6 Daiga Medvecka
7 Renāte Pavlova
8 Deivids Riekstiņš
9 Linda Strautmane
10 Ella Tīna Streistermane

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Jēce
2 Māra Mendrika
3 Mairis Morozovs
4 Agnese Pridāne
5 Ringolds Rutkis
6 Viktorija Štipenbaha
7 Dārta Valdovska


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Feldmanis
2 Rēzija Elizabete Garoza
3 Nadīna Kalniņa
4 Emīlija Kondratjeva
5 Marks Roberts Ragže
6 Arturs Siliņš
7 Annika Anta Stepiņa
8 Sandija Ance Vītola

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Elza Jaunslaviete
3 Jana Markoviča

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Deļatinčuks
2 Edgars Geraskins
3 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Juris Jančevskis
2 Harijs Pružinskis


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Āboliņa
2 Otto Oskars Āboliņš
3 MILĀNA ANDREJEVA
4 Kristiāna Avotiņa
5 Unda Barisa
6 Sanija Biele
7 Zane Aivija Biele
8 Paula Estere Bojāre
9 Patrīcija Buliga
10 Ervīns Čepjolkins
11 Rovilds Deduškevičs
12 Līva Lizete Glāzere
13 Mikuss Grīnbergs
14 Arta Marta Hohlova
15 Ralfs Jurjānis
16 Laura Luīze Kiļupe
17 Ance Kočkere
18 Jūlija Vita Krolle-Murņika
19 Kristaps Markuss Mellups
20 Mārtiņš Renārs Miķelsons
21 Megija Muzikante
22 Nils Pauls Ozols
23 Toms Oskars Ozols
24 Daniels Rendijs Pāže
25 Dinija Pinkule
26 Klaudija Emīlija Roķe
27 Samanta Romane
28 Estere Rudzīte
29 Lāsma Krista Sirmā
30 Toms Lauris Sondors
31 Karlīna Švalbe
32 Roberts Zaķis
33 Sanija Zariņa

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Akmentiņa
2 Alberts Aviks
3 Rihards Baiks
4 Diāna Bērziņa
5 Sintija Biseniece
6 Sabīne Bitmane
7 Rolands Brēža
8 Kristiāna Celma
9 Ronalds Guoģis
10 Krista Gūtmane
11 Agne Diāna Klodzinska
12 Viktorija Kovila
13 Dāvis Krasts
14 Niks Lācis
15 Lauris Ģirts Lācis
16 Kristaps Olehno
17 Lana Emīlija Ozola
18 Undīne Peperniece
19 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
20 Leina Rulle
21 Luīze Salnīte
22 Diāna Zmičerevska

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ādamsone
2 Arīna Baranova
3 Sabīne Bezkorovaine
4 Daniels Cars
5 Dārta Deičmane
6 Everita Dunce
7 Sintija Gulbe
8 Monta Jurģe
9 Elza Krauze
10 Rūdolfs Libors
11 Karlīna Marena
12 Elza Martinova
13 Viva Medne
14 Līga Ozola
15 Hugo Prauliņš
16 Anastasija Šamkova
17 Krišjānis Šics
18 Ance Sanija Tāre
19 Nikola Tupuriņa
20 Jēkabs Veseris
21 Beāte Virse

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Āboltiņa
2 Līga Balode
3 Natālija Bebčuka
4 Mairis Bērziņš
5 Aurēlija Derbuša
6 Karalīne Jukuma
7 Elīna Kalniņa
8 Annija Karitone
9 Emīls Krasts
10 Maira Magonīte
11 Anete Mālkalne
12 Gustavs Māziņš
13 Sāra Meirēna
14 Izolde Bernadeta Ozoliņa
15 Džūlija Plusniņa
16 Ilze Skrastiņa
17 Arīna Štefane
18 Liāna Svīķe
19 Gvido Vintergollers


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Brazauskis
2 Lolita Griškeviča
3 Vineta Grūbe
4 Krists Kalvis Kaminskis
5 Anastasija Kovaļkova
6 Gunārs Lapsa
7 linda libere
8 Lelde Libere
9 Dāgs Neliuss
10 Roberts Pustenko

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sarmis Azacis
2 Edvards Dreija
3 Klāvs Markuns Grinbergs
4 Annija Pauloviča

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Lungeviča
2 Annija Tamane


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Baļķena
2 Markuss Balkovskis
3 Rēzija Blumfelde
4 Elza Bumbiere
5 Eliīna Dreģe
6 Endijs Eihlers
7 Alise Feldmane
8 Luīza Lote Irbe
9 Megija Kite
10 Daniels Kuļčihins
11 Adriāna Lāce
12 Eduards Ozols
13 Ronalds Palacis
14 Alise Prelgauska
15 Gerda Katrīna Radziņa
16 Amanda Rebuka
17 Roberta Reinfelde
18 Vanesa Līga Rozentāle
19 Marks Samuiļenko
20 Anna Sīle
21 Ēriks Marians Skukovskis
22 Karina Slavinska
23 Māris Smildzējs
24 Evelīna Štefenberga
25 Kristofers Štekerhofs
26 Ieva Stupele
27 Sofija Temisa
28 Elizabete Vanaga
29 Kristīne Zalcmane

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Buiķe
2 Darja Dmitrijeva
3 Georgs Dogadovs
4 Evelīna Gailiša
5 Ignats Igoševs
6 Vladislavs Ivanovs
7 Madara Kadiķe
8 Aļina Kosmatinska
9 Jekaterina Krupnova
10 Naomia Rozentāle
11 Lelde Samoviča
12 Rūta Teibe
13 Elīna Tolkačova
14 Evelīna Vintere

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Bērziņa
2 Andris Bērziņš
3 Nils Blumbergs
4 Brigita Līga Brencēna
5 Ričards Cars
6 Luīze Driķīte
7 Dārta Ekmane
8 Maksims Habirovs
9 Lelde Klaipa
10 Jegors Makarovs
11 Olga Markova
12 Alīna Mihailova
13 Kirils Oļeiņiks
14 Pāvels Podgurskis
15 Daniils Staruks
16 Una Štrāla
17 Beāte Viļuma
18 Artis Zemrūķis
19 Ernests Žvīgurs

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Anpilogovs
2 Dajana Avakumova
3 Nikija Baltiņa
4 Elīza Marta Budava
5 Amanda Čakste
6 Sandis Mārtiņš Caune
7 Alise Čavare
8 Dārta Luīze Ditmane
9 Anna Fedorenko
10 Kristaps Freimanis
11 Viktors Daniils Gurjanovs
12 Inese Harkina
13 Elīza Helēna Kerna
14 Anastasija Kirilova
15 Melisa Krūkle
16 Marta Elizabete Matisone
17 Elīza Mosunova
18 Nikola Nelma
19 Paula Paegle
20 Roberts Petrovičs
21 Kristaps Pinkovskis
22 Elīna Priede
23 Līga Pūsepa
24 Aleksis Rauhvargers
25 Sabina Ribačuka
26 Anna Saļņikova
27 Liubov Sazonenko
28 Annika Marija Stalidzāne
29 Darius Uščins
30 Loreta Antonija Veckrace
31 Ņikita Visockis