Fizikas 66. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2644


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agate Albekeite
2. Roberts Andžāns
3. Aivis Armands Gorbačovs
4. Kristers Kokars
5. Liega Krasovska
6. Alise Leitāne
7. Ērika Vaira Leopolde
8. Arvis Maiželis
9. Viktorija Oblakova
10. Eirana Ostrovska
11. Austra Pumpure
12. Igors Riekstiņš
13. Līga Rubene
14. Mārtiņš Virauskis

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Brūklena
2. Mārtiņš Klevs
3. Emīls Liedskalniņš
4. Valts Masāns
5. Pēteris Pavlovičs

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Audris Arzovs
2. Ramona Barkāne
3. Ulvis Blathens
4. Inguna Bodeka
5. Edgars Kampe
6. Olafs Osītis
7. Mikus Saldovers
8. Sandra Seimuškina

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rihards Aņisimovs
2. Raivis Briedis
3. Raivis Glāznieks
4. Lelde Kalniņa
5. Elza Elizabete Liepiņa
6. Kalvis Makaris
7. Andrejs Minajevs
8. Didzis Ozols
9. Laura Zvirgzdiņa


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jolanta Beatrise Bukate
2. Artis Eisaks
3. Ralfs Ezeriņš
4. Aleksandrs Graņicins
5. Krišjānis Stilve
6. Emīls Vizulis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Jakovlevs
2. Ernests Mednis

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainis Jegorovs
2. Arvis Pakalns

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valdemārs Timofejevs


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ernests Aizkalns
2. Ansis Kondratjevs
3. Arta Pipcāne
4. Zigmārs Plass
5. Kristiāna Pogule
6. Haralds Šrēders
7. Matīss Zālītis

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristers Plētiens
2. Jānis Šmits

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maira Asare
2. Sandis Kaškurs
3. Alise Lazdiņa
4. Artūrs Lielbārdis
5. Rita Ozola
6. Kristīne Semjonova
7. Madara Zaķe
8. Jēkabs Zommers

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Arājs
2. Edgars Dapševičs
3. Nauris Kuzmans
4. Salvis Pajats
5. Ričards Titovs


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Džūlija Apine
2. Megija Bordāne
3. Samanta Elizabete Cielaka
4. Niks Indriķis
5. Jūlija Kokoreviča
6. Egija Ločmele
7. Rebeka Ločmele
8. Endijs Ločmelis
9. Elija Logina
10. Kristiāna Logina
11. Mārtiņš Pugačs
12. Amanda Romka
13. Laura Šapale
14. Anastasija Sediha
15. Kirils Siņko
16. Vadims Sņegovs
17. Edgars Zeļenovskis

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arīna Bistrova
2. Gvido Dokāns
3. Kristaps Dortāns
4. Mairita Dukovska
5. Maksis Garais
6. Marika Graudumniece
7. Andris Kudurs
8. Arnis Liekniņš
9. Lauris Logins
10. Laila Milakne
11. Aiva Niedra
12. Dinija Romanova
13. Matīss Silinieks
14. Laura Timofejeva
15. Māris Žugs

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Solvita Boldāne
2. Edgars Jermacāns
3. Alise Lazorenko
4. Agita Melberga
5. Eduards Plušs
6. Egmonts Salmanis
7. Lauma Šamkina
8. Niks Zušs

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Daņilovs
2. Kristaps Magone
3. Helvijs Priede
4. Annija Romāne
5. Igors Višņakovs


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivo Auželis
2. Samanta Bosakova
3. Amanda Broka
4. Samanta Cielava
5. Elizabete Domokejeva
6. Toms Kampuss
7. Juris Kluinis
8. Einārs Lazdiņš
9. Viktors Priščenko
10. Oskars Selens
11. Diāna Šulce

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artjoms Djadjura
2. Linda Gaižauska
3. Līva Luīze Levko
4. Roberts Raismans
5. Ričards Ruseckis
6. Dagnija Saleniece
7. Artūrs Stīpnieks

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Endijs Bajalis
2. Ēriks Liepa
3. Reinis Ozols

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Stivens Lesters Berlinskis
2. Uldis Gābers
3. Gustavs Upenieks


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Elizabete Bicāne
2. Renāts Jurševskis
3. Ēriks Eduards Lapsa
4. Jiayi Liang
5. Elīza Marta Stangaine
6. Kārlis Micpaps-Vītols
7. Kārlis Ogliņš
8. Olga Persaņa
9. Jānis Rakulis
10. Anastasija Skribe
11. Diāna Paula Upmale
12. Zane Vaska

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Stella Bērziņa
2. Dmitrijs Dmitrijevs
3. Heinrihs Eglīte
4. Anita Ilze Gulbe
5. Kārlis Kreilis
6. Audris Mihailovs
7. Timur Morozkov
8. Estere Muceniece
9. Santa Stūrīte
10. Alberts Trucis
11. Kārlis Vītols
12. Lāsma Zaķe

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Agurjanovs
2. Elvis Bistrovs
3. Emīls Ezeriņš
4. Elza Gārša
5. Kalvis Kaļva
6. Elīza Katlapa
7. Madara Malakmadze

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Henriks Baijers
2. Monta Bruža
3. Miks Ozols
4. Renārs Puriņš
5. Renāts Tutiņš
6. Mārtiņš Vītols
7. Rihards Žamoidiks


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Duntavs-Saunders
2. Artūrs Gibovskis
3. Anna Jureviča
4. Margarita Kostigova
5. Edgars Melnis
6. Rimants Rodčenko
7. Edgars Skrinda
8. Pāvels Zvirbulis

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainis Putāns
2. Elvis Teniss

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandis Bruņenieks

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Beļnikovs
2. Elina Borovkova
3. Viktorija Čebuņičeva
4. Konstantins Daleckis
5. Igors Denisovs
6. Dmitrijs Fedosejevs
7. Valdemārs Felcis
8. Maksims Fokins
9. Anastasija Isajeva
10. Evelīna Jahimoviča
11. Tamara Jefremova
12. Alina Jerjomenko
13. Mareka Jonāne
14. Edgars Jurkjāns
15. Georgijs Kac
16. Jūlija Kaļiņina
17. Ronalds Kamins
18. Maksims Kardels
19. Elīna Kareļska
20. Alise Kirilova
21. Armands Ļahs
22. Elizabete Limanovska
23. Marina Makarova
24. Mārtiņš Marcinkēvičs
25. Edgars Maslovskis
26. Ērika Mikulāne
27. Dmitrijs Novičonoks
28. Jeļizaveta Ozerkina
29. Olga Pankova
30. Vladislavs Petkuns
31. Jana Popova
32. Iļja Repko
33. Daniels Rožko
34. Sandis Šeršņevs
35. VILMĀRS SETTAROVS
36. Aleksandrs Šniparkovs
37. Diana Stepanova
38. Ieva Taraškeviča
39. Alisa Turukova
40. Evelīna Valtere
41. Normunds Vancevičs
42. Edgars Volkovs
43. Daniils Žadanovs
44. Jeļizaveta Zalivanskiha

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Bogdanovičs
2. Einārs Brūveris
3. Ilmārs Dunskis
4. Ernests Grahoļskis
5. Nikolajs Hasjuks
6. Andrejs Jančevskis
7. Maksimilians Januška
8. Stanislavs Jefimovs
9. Diana Jermolova
10. Arianda Jonāne
11. Anastasija Juzupanova
12. Iļja Kamņevs
13. Jurijs Kravčonoks
14. Viktorija Krilova
15. Aleksandrs Labuts
16. Diāna Lavrinoviča
17. Nataļja Mališa
18. Valērija Mizavcova
19. Arkādijs Nikolajevs
20. Pāvels Panteļejevs
21. Kirils Pavlovs
22. Evelīna Pivrika
23. Dārija Podberecka
24. Jekaterina Potalujeva
25. Aleksandra Požarska
26. Inese Raciņa
27. Veronika Ševčika
28. Edvards Šincāns
29. Ilmārs Šķēls
30. Meinards Skrinda
31. Viktorija Soboļeva
32. Emīls Tams
33. Aleksandra Tulovska
34. Dainis Vērdiņš
35. Jegors Zeļenkovs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladimirs Andrejevs
2. Kristīne Cibuļska
3. Emīls Čunčulis
4. Severins Dudeničs
5. Stivens Dins Dudovs
6. Gļebs Gagarins
7. Veronika Griņko
8. Sergejs Jaunzems
9. Diāna Konkina
10. Maris Kudrjavskis
11. Jūlija Kuzņecova
12. Alfrēds Lapkovskis
13. Maksims Latkovskis
14. Pāvels Mackevičs Maņko
15. Oļegs Matrosovs
16. Tatjana Mihailova
17. Germans Mjagkihs
18. Aleksandrs Nasonovs
19. Artjoms Ņikuļins
20. Georgijs Pliska
21. Pāvels Pranskus
22. Marks Smirnovs
23. Kārlis Vagalis

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilga Alika
2. Antons Deņisovs
3. Daniils Gončarovs
4. Dāvids Isakovs
5. Sergejs Ivanovs
6. Deniss Kaminskis
7. Mihails Kolomažnikovs
8. Aleksandrs Konopackis
9. Vaclavs Korženevskis
10. Pāvels Matvejevs
11. Natālija Mihejeva
12. Nauris Prekels
13. Dmitrijs Redins
14. Andrejs Stupāns
15. Raivis Valters
16. Kirils Vološins
17. Antons Zubkovs


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Balčuns
2. Kristians Baumanis
3. Emīls Bisenieks
4. Ieva Annija Eihmane
5. Dāvis Gudzovskis
6. Guna Una Jāzepa
7. Daniela Jelsmane
8. Modris Mareks Langenfelds
9. Andris Saliņš
10. Roberts Udalovs

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Apinis
2. Dāvis Čeirāns
3. Iveta Čerņavska
4. Mārcis Eihmanis
5. Ernests Erbs
6. Kārlis Janaitis
7. Uldis Jansons
8. Intars Jomants
9. Vladimirs Kabajevs
10. Dāniels Udalovs

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Miks Freibergs
2. Kaspars Grābens

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edijs Jansons
2. Elvisa Lambrekse
3. Sintija Strakša


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pārsla Brence
2. Kristiāns Dzerkaļs
3. Georgs Gibala
4. Kristīne Ščedrova

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Amanda Baldone
2. Ivis Karpovičs
3. Bruno Eduards Krēsliņš

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Germans Frolovs
2. Reinis Lūkins
3. Hārdijs Nogobods

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivija Alekse
2. Arnis Žagata


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Bundulis
2. Dace Gasūne
3. Judīte Ivanova
4. Arta Lauberga-Laukenberga
5. Renārs Nerets
6. Anna Emīlija Onzule
7. Hugo Huberts Puriņš
8. Pīters Patriks Sprūds
9. Rūdolfs Agris Stilve
10. Amanda Visocka

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Āķis
2. Olafs Bērziņš
3. Lāsma Bugovecka
4. Artūrs Grosbergs
5. Anna Jaunzeme
6. Nikola Ņikiforova
7. Renards Spalva
8. Mariss Zakarītis

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Anspoks
2. Artūrs Liepiņš
3. Sandijs Siliņš
4. Daniels Stenlijs Vanags

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Ansons
2. Arvis Barens
3. Artūrs Bogdanovičs
4. Viesturs Igaunis
5. Toms Jaunzemis
6. Niklāvs Ņikiforovs
7. Sandis Ludvigs Studers


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandis Aldiņš
2. Rauls Babāns
3. Vladislavs Blumbergs
4. Santa Boroduļina
5. Viktorija Daļecka
6. Austris Eglītis
7. Sandis Grīsniņš-Grīslis
8. Kristaps Lapsa
9. Elīza Lindāne
10. Lāsma Ludborža
11. Elīza Rēķe
12. Olga Šihovska
13. Juris Skutelis
14. Mārtiņš Smilgājs
15. Anastasija Tankova
16. Viktorija Tjukova
17. Evija Valte
18. Betija Zimeta

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvids Balodis
2. Megija Borska
3. Jorens Dāgs Degtjarovs
4. Krišjānis Ivbulis
5. Dāvis Kalējs
6. Ance Kalniņa
7. Madara Lasmane
8. Andris Līcis
9. Aivars Lucijanovs
10. Mārcis Muktupāvels
11. Dinārs Neilands
12. Jānis Puriņš
13. Kristiāns Jānis Radiņš
14. Rainers Ragainis
15. Sintija Sovane
16. Kārlis Tvintiķis
17. Dāniels Vilnis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adrians Marks Ābele
2. Alans Bekusovs
3. Emanuels Fadejevs
4. Annija Graudiņa
5. Gerda Kromāne
6. Elgars Murāns
7. Dāvids Silavs
8. Ivo Siņicins
9. Valts Urtāns
10. Renārs Zeps

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Grandāne
2. Ieva Ivbule
3. Romāns Jevdokimovs
4. Mārtiņš Kalējs
5. Edijs Kauranens
6. Aivars Krūmiņš
7. Indars Lejiņš
8. Dmitrijs Lukašonoks
9. Anastasija Markova
10. Stanislavs Petkevičs
11. Artjoms Soboļevs
12. Kirils Veļikijs


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Brodere
2. Baiba Buša
3. Justīne Dižpētere
4. Natālija Dučkena
5. Egija Graudiņa
6. Endijs Jackevičs
7. Nils Jaunsubrēns
8. Kirils Kačkans
9. Rihards Krūmiņš
10. Elīna Smetaņina
11. Signe Stepiņa
12. Uga Tauriņš
13. Elīna Uzāne
14. Anna Volksone
15. Gunta Mairita Volmane

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Namejs Kugrēns
2. Agneta Veinberga

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Strautnieks
2. Raivo Veļiks

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Fjodorova


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Laima Alsiņa
2. Vladislavs Barkovskis
3. Aleksandrs Barkovskis
4. Zane Cunska
5. Roberts Fadejevs
6. Viesturs Gedvils
7. Nikons Hotuļovs
8. Elizabete Anna Jākobsone
9. Egils Kalns
10. Edvarts Krusts
11. Ralfs Leitis
12. Deniss Ļisnojs
13. Anna Oseņņikova
14. Kims Petrovs
15. Darīna Pitkeviča
16. Veronika Putrenkova
17. Irina Sadovska
18. Anastasija Šļapina
19. Daniīls Stūris

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raimonds Bojaruns
2. Ksenija Furmanova
3. Krista Gaisa
4. Artis Galvanovskis
5. Dagnija Grabuža
6. Kristaps Grasmanis
7. Renārs Graudiņš
8. Klinta Madara Greiliha
9. Darja Guseva
10. Māris Ķīselis
11. Roberts Kukša
12. Undīne Laurīte
13. Sandija Lavrenova
14. Elīza Elza Lipšāne
15. Mikus Krišs Novads
16. Vitālijs Pučinskis
17. Emīls Purviņš
18. Mārtiņš Robežnieks
19. Aivars Šaicāns
20. Kārlis Valainis
21. Daņiils Veržbickis

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agris Andersons
2. Edgars Batkovskis
3. Kristīne Berlīzeva
4. Angelīna Gavrilova
5. Jevgēnijs Hnikins
6. Sergejs Karpenko
7. Ņikita Kikiņovs
8. Lauma Laurinoviča
9. Jekaterina Manuhina
10. Edvīns Mineiķis
11. Krists Naudiņš
12. Madara Ratniece
13. Ralfs Rogaļevs
14. Viktorija Smetskaja
15. Ieva Uzāne
16. Kirils Vedļa

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Bolmanis
2. Alise Dzelzkalēja
3. Ņikita Furmanovs
4. Vladislavs Gavrilovs
5. Aleksandra Juhnēviča
6. Dmitrijs Kočemazovs
7. Dmitrijs Kohanovičs
8. Santa Lauva
9. Arturs Mazurs
10. Valdemārs Reinbergs
11. Kristaps Rupmanis
12. Gustavs Strautnieks
13. Anastasija Vasiļjeva


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksis Baumanis
2. Grieta Blaka
3. Vladislavs Čuhovs
4. Anna Kudrjavceva
5. Jēkabs Leinis
6. Ričards Lipste
7. Vija Nāzere
8. Arturs Niedrītis
9. Roberts Orants
10. Pauls Pencis
11. Viviāna Piliņa
12. Artemijs Riļevs
13. Igors Šahmenko
14. Andrejs Savkins
15. Andris Šenbergs
16. Raimonds Šenbergs
17. Anitra Zīle

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jana Aizupe
2. Viktorija Aleksejeva
3. Kristīne Baltpurviņa
4. Daniels Marks Heincis
5. Artūrs Kurusko
6. Jana Lesnevska
7. Viktors Nuždins
8. Andris Siliņš
9. Roberts Leonārs Svarinskis

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Bizjajeva
2. Leonards Elksnis
3. Grats Grāvelsins
4. Aleksandra Kamenska
5. Reinis Kaparkalējs
6. Marta Muižniece
7. Rūdolfs Pļaviņš
8. Aļona Prozorova
9. Vladislavs Sinicins
10. Adelīna Vēvere
11. Darja Žigalova

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niīkolajs Aleksejevs
2. Arturs Belajevs
3. Evija Cibuļska
4. Gints Dakša
5. Kristers Fišers
6. Dāvis Lipste
7. Jevģēnijs Lomašonoks
8. Jevgēnijs Protopopovs


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Baumanis
2. Arvis Bērziņš
3. Rūdolfs Bērziņš
4. Sandris Buiķis
5. Nora Jurjaka
6. Rūdolfs Ozols
7. Asnate Petroviča
8. Madara Sjanita

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Baumanis
2. Madars Renārs Freimanis
3. Dārta Estere Kamparzāle

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Betija Čākure
2. Kristiāna Krista Freimane
3. Agneta Koloda

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Freimanis
2. Agnis Kotāns
3. Rūdolfs Kunkulbergs


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Violeta Adamoviča
2. Atis Āre
3. Andris Belousovs
4. Zane Čipāne
5. Samanta Djubina
6. Betija Ozola
7. Leonards Reinicāns
8. Dzmitry Samul

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Otto Asmuss
2. Kristīne Martinsone
3. Rainers Milsons
4. Diāna Priede
5. Renāte Zjukova

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Liene Lakstīgala
2. Sandis Savčenko

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Glāznieks
2. Armands Kravcevs
3. Ieva Skrabutena


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Staņislavs Kitoks
2. Rolands Lisenoks
3. Diāna Lukjanska
4. Jūlija Mošaka
5. Pauls Nartišs
6. Ņikita Ņikitins
7. Artis Rimša
8. Līga Stepiņa
9. Artūrs Verigo
10. Armands Zeiza

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Oskars Barovskis
2. Edgars Bondars-Naruševičs
3. Sandis Leikums
4. Jānis Magone
5. Artūrs Rudaks
6. Iveta Rudka
7. Edgars Sadovskis
8. Aleksandrs Silibitkins
9. Andris Spalvis
10. Sergejs Švābe
11. Armands Vecelis

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvids Babrovskis
2. Edvards Beinarovičs
3. Elvis Berjoza
4. Elvīra Jančevska
5. Jana Kitoka
6. Dana Lukaševiča
7. Rita Zuboviča
8. Jūlija Žuravļova

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Bulavska
2. Evita Kairiša
3. Romāns Konstantinovičs
4. Jeļena Ozerska
5. Aiva Staņēviča
6. Dace Vigule
7. Agnese Višņevska


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Alma Ābula
2. Estere Ciekale
3. Krista Laima Frāma
4. Krišs Ernests Freibergs
5. Aleksis Plāts
6. Daniela Reimane
7. Andrejs Štrāls
8. Vilis Ernests Trumsiņš
9. Aivis Turluts
10. Ričards Zariņš
11. Gints Zariņš

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rihards Audze
2. Ēriks Pētersons
3. Oskars Šēlis

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edmunds Beks
2. Inga Birzniece
3. Inta Guļevska
4. Roberts Oskars Komarovskis
5. Kristaps Krastiņš
6. Ēriks Rudziks
7. Kārlis Zatlers

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Birzniece
2. Kārlis Jēkabs Īvāns
3. Rihards Lūciņš
4. Miks Salna
5. Guntis Zariņš


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karīna Ahmaduļina
2. Roberts Bēča
3. Eduards Cērps
4. Elva Cinovska
5. Uģis Eglītis
6. Santa Holštroma
7. Annija Ivanovska
8. Laura Ķere
9. Dāvids Lapiņš
10. Zane Mamonova
11. Vendija Miklāva
12. Mareks Ņikiforovs
13. Emīls Ozols
14. Rets Gustavs Pētersons
15. Kalvis Petrēvics
16. Kristers Plūme
17. Mikus Pocis
18. Miķelis Pričins
19. Līga Puļķe
20. Deniss Pumpurs
21. Martins Samms
22. Anna Šiline
23. Nikola Paula Stase
24. Kārlis Svipsts
25. Kitija Švītiņa
26. Normunds Dzintris Timbars
27. Reinis Zars
28. Alise Žodziņa
29. Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnis Birze
2. Jānis Dambergs
3. Alīna Ešenvalde
4. Endija Ķervija
5. Kristaps Kļava
6. Tomass Peleckis
7. Kārlis Rozentāls
8. Jānis Sneibis
9. Santa Taujēna
10. Dāvids Vorobjovs
11. Agnita Ziemele

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sintija Blumbaha
2. Valters Ceplenieks
3. Kristīne Jansone
4. Imants Meldris
5. Sandijs Mielavs
6. Jānis Orlovs
7. Orests Ozols
8. Rūdolfs Rudzājs
9. Henrijs Silenieks
10. Mārtiņš Stongris
11. Andrejs Teležis
12. Eduards Vārna
13. Elgars Veigelts
14. Kārlis Zauers
15. Ilze Zommere
16. Elvis Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Aizezers
2. Agnese Barakauska
3. Kristaps Čauris
4. Elīna Eihlere
5. Rēzija Sabīne Jurševska
6. Kristaps Klaks
7. Gunārs Landsmanis
8. Ģirts Lauva
9. Jurģis Toms Liepiņš
10. Ojārs Meldris
11. Klāvs Reinis Ozols
12. Ralfs Rāts
13. Emīls Rubezis
14. Justīne Anna Šmiukše
15. Roberts Štāls
16. Elīza Stilve


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Igors Astrauskas
2. Arturs Atvars
3. Deivis Baranovskis
4. Aleksandrs Čerņeckis
5. Izabella Džeriņa
6. Arturs Krasotenko
7. Andrejs Kuznecovs
8. Roberts Lanka
9. Anastasija Ļebedeva
10. Ņikita Markevičs
11. Viktorija Molokoviča
12. Kirils Protass
13. Eduards Spāģis
14. Alens Mariss Sprūds
15. Amanda Stalidzāne
16. Marija Starovecka
17. Alīna Valdmane
18. Vladlens Vaščilko

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Bekmanis
2. Ksenija Bikova
3. Kristiāns Jakovļevs
4. Roberts Jaunskalže
5. Milļena Kuharuka
6. Alīna Kuprjašova
7. Gunta Lankovska
8. Vladislavs Naņaks
9. Valdis Pēteris Otaņķis
10. Leonīds Pšonkins
11. Laura Rafaloviča
12. Emīls Sermoliņš
13. Ieva Šillere
14. Jānis Jēkabs Stieģelis
15. Dāvis Stogņijenko
16. Valts Urbanovičs
17. Edvīns Vilde
18. Margarita Anna Zommere
19. Marta Zūzane

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Ābele
2. Roberts Bitenieks
3. Aleksandrs Danilkivs
4. Kārlis Džeriņš
5. Darja Fiļipova
6. Arta Gribēna
7. Kārlis Grigaļūns
8. Laura Javnošāne
9. Arturs Karaņevskis
10. Atis Krieviņš
11. Gatis Links
12. Viktors Musijenko
13. Marta Pagraba
14. Jeļizaveta Pahara
15. Inguss Pumpurs

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksejs Antoņuks
2. Elvis Ašmanis
3. Romāns Baļuka
4. Doloresa Beizaka
5. Renats Bikmajevs
6. Paula Dēvica
7. Anton Khancheuski
8. Elvīra Liepiņa
9. Edgars Malaščuks
10. Diāna Mikanova
11. Ksenija Osadčuka
12. Amanda Razma
13. Roberts Šamanskis
14. Roberts Skorobogačs
15. Santa Sproģe
16. Gatis Sprūds
17. Renārs Treimanis
18. Edmunds Varnovskis


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kitija Amanda Viļumsone
2. Lauma Aleksandra Auziņa
3. Gustavs Jānis Bērziņš
4. Māris Cinis
5. Anna Ģērmane
6. Rūdolfs Kažoks
7. Paula Anna Ķēbere
8. Elīza Legzdiņa
9. Mārcis Magone
10. Jana Maurīte
11. Samanta Spurava
12. Klāvs Ivo Turkovs

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Māris Cilinskis
2. Sabīne Cirša
3. Arnis Krastiņš

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Gūtmane
2. Madara Lipska

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Andžs
2. Valts Bluķis
3. Marta Ceriņa
4. Valdis Jurka
5. Dāvis Kokins
6. Andris Rozmiaņecs
7. Niklāvs Rudzītis
8. Arvīds Viesturs Vimba
9. Artūrs Zmičerevskis


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Aksjuta
2. Laima Apele
3. Artūrs Ārsmenieks
4. Zlata Bjalkovska
5. Reinis Čivčs
6. Artūrs Grāvītis
7. Ariadna Ivanova
8. Antonija Elizabete Jasāne
9. Beatrise Viktorija Jasāne
10. Ritvars Kažoks
11. Arnis Malnačs
12. Ilmārs Mežaraups
13. Lāsma Neiceniece
14. Justīne Ozoliņa
15. Artis Pauniņš
16. Sanda Pilace
17. Dmitrijs Pliska
18. Oskars Pučka
19. Dāvids Rubens
20. Agnis Salmiņš
21. Rebeka Strode
22. Laura Tvintiķe
23. Arvis Utnāns

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Broka
2. Ādams Arvo Brūvers
3. Toms Madarnieks
4. Brigita Mālniece
5. Alesja Petrova
6. Anete Skrimble
7. Jekaterina Timoškova
8. Vija Zaķe

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Calpanova
2. Jevģēnijs Grigorjevs
3. Kristaps Isoda
4. Arta Kārkliņa
5. Alīna Kovaļčuka
6. Luīze Kundire
7. Oskars Luksts
8. Agris Meinards Prikuls
9. Mārtiņš Rubļevskis
10. Nauris Utnāns

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Bobule
2. Gundars Gaudzejs
3. Mairis Iesalnieks
4. Santa Kokina
5. Timurs Ļvovs
6. Sintija Osīte
7. Veronika Pavlova
8. Margita Rudzāte
9. Arina Trifonova
10. Armīns Ušackis


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valērija Abakšina
2. Sandis Čerņavskis
3. Marija Dukšta
4. Gļebs Grigorjevs
5. Ērika Kuzmina
6. Rūdis Laganovskis
7. Viktorija Leščinska
8. Lauris Lotans
9. Edvīns Mekšs
10. Boriss Mošerenoks
11. Gļebs Mošerenoks
12. Ilze Nagle
13. Emīlija Petinene
14. Guntis Petrovskis
15. Uldis Pupovs
16. Anastasia Raginska
17. Lauma Rudziša
18. Linards Sadovskis
19. Linda Šaļapina
20. Nika Steimakova
21. Pāvels Stepanovs
22. Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Aņisimovs
2. Raitis Barkāns
3. Dāvis Blaus
4. Ivo Burmeisters
5. Anastasija Golubeva
6. Daniels Gorbačovs
7. Ksenija Jakušenko
8. Kristers Krišāns
9. Daina Mandrikina
10. Ēriks Oščenkovs
11. Mihails Popovs
12. Ritvars Pundurs
13. Arvis Šmats
14. Vladislavs Terehovs

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vadims Jegorovs
2. Evita Kaupuže
3. Guntars Ļagušniks
4. Aigars Luckāns
5. Karina Mavlina
6. Anastasija Mošerenoka
7. Samanta Nalivaiko
8. Ludvigs Špeļkovs
9. Tsira Tolordava
10. Agija Valaine
11. Anželika Vladimirova
12. Lauris Vonogs
13. Rolands Žeikars

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jāzeps Kemze
2. Germans Kņazjuks
3. Māris Lapšovs
4. Ņikita Lapšovs
5. Linda Martinsone
6. Ingus Martinsons
7. Jolanta Nalivaiko
8. Ekaterina Pashanina
9. Daniela Silicka


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvita Grudule
2. Gaisma Gurska
3. Juris Gusevs
4. Līva Igaune
5. Aleksejs Jekimovs
6. Kristaps Kartenbeks
7. Kalvis Kristers Krīgers
8. Karlīna Putniņa
9. Lilita Saulīte
10. Natālija Šmeisa
11. Dāvis Stērninieks
12. Raimonds Ubagovskis
13. Viktorija Vīgube
14. Iluta Žīgure

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivo Bruģis
2. Juris Erels
3. Niks Grīnbergs
4. Haralds Iesalnieks
5. Krists Janiselis
6. Andra Kalniņa
7. Kristers Ķeveris
8. Krišjānis Kucins
9. Rita Miķelsone
10. Ilga Stafecka
11. Ēriks Stafeckis
12. Emīls Stiprais

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišjānis Beļaunieks
2. Artūrs Dimitrijevs
3. Maikls Drobins
4. Laura Drunka
5. Kristaps Indriksons
6. Ieva Karpova
7. Viktorija Ladiga
8. Kristers Lielups
9. Artūrs Pupins
10. Kristiāna Elīza Stočka
11. Ričards Vēveris

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Agarelova
2. Līva Brauere
3. Kaspars Eiduks
4. Lauma Iesalniece
5. Paula Kaufelde
6. Anete Kirilova
7. Līna Putene
8. Egita Rizga
9. Edgars Sondors
10. Helmuts Vanags


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Henrijs Augšpuls
2. Raimonds Batura
3. Andris Berkolds
4. Valērija Bobrova
5. Kirils Brilovičs
6. Dāniels Kristiāns Dementjevs
7. Kristofers Ermiņš
8. Marija Viktorija Gavriļenko
9. Ksenija Gorelova
10. Valērija Lučija Ignatjeva
11. Klāvs Kalnozols
12. Monta Kažociņa
13. Māra Kļaviņa-Balode
14. Ariana Krasiļščikova
15. Laura Lazdiņa
16. Annija Anna Leleva
17. Jānis Līdums
18. Daniels Martinkens
19. Mārtiņš Matvejevs
20. Šarlote Elza Medne
21. Agris Dāvis Mednis
22. Paula Mestere
23. Juris Miezītis
24. Margarita Morozova
25. Rūdolfs Naumenko
26. Rūdolfs Pētersons
27. Veronika Pokatova
28. Jānis Mārtiņš Roze
29. Ernests Andris Rozentāls
30. Edgars Sažins
31. Edgars Šiherins
32. Jānis Strods
33. Kristīne Supe-Rudenska
34. Antons Aleksejs Timofejevs
35. Ģirts Tutāns
36. Aleksandrs Urbons

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvids Atelbauers
2. Ņikita Binders
3. Justīne Bondare
4. Dāvis Klāvs Caune
5. Mārtiņš Gailis
6. Nikola Jankovska
7. Zane Jēkabsone
8. Beāte Ločmele
9. Zanda Plaude
10. Mārtiņš Strazdiņš
11. Jana Travkina
12. Reinis Upītis

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Leo Leons Ābele
2. Evija Andersone
3. Zīle Ašmane
4. Linda Brēmere
5. Ričards Čumakovs
6. Ralfs Freimanis
7. Jāzeps Gribusts
8. Kalvis Kalniņš
9. Zane Kampa
10. Vita Konopecka
11. Kārlis Krūmiņš
12. Anastasija Kudrjašova
13. Ivars Laicāns
14. Lāsma Padedze
15. Agnese Pastare
16. Renārs Reveliņš
17. Paula Raina Rubene
18. Linda Sažina
19. Arturs Solovjovs
20. Vitālija Šveca
21. Ritvars Undenkovs

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Barsovs
2. Liene Griķīte
3. Zinaida Griščenko
4. Jānis Griškovs
5. Māris Komkovs
6. Māris Lilavs
7. Aleksandrs Lozbeņovs
8. Marija Lūse
9. Miks Mežvēvers
10. Ružena Monastirska
11. Jānis Odmiņš
12. Rinalds Onckulis
13. Emīls Ozoliņš
14. Kristaps Ratnieks
15. Ģirts Rudzišs
16. Edgars Sprukts
17. Beāte Vasioleka
18. Gatis Matīss Zeltiņš


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Darja Karīna Baranova
2. Rolands Bračs
3. Dāvis Dejus
4. Rihards Grāmatiņš
5. Kārlis Induss
6. Ieva Jēkabsone
7. Oto Jānis Kregzde
8. Unigunda Meijere
9. Maksims Molotkovs
10. Adrians Rakuzovs
11. Mārtiņš Jēkabs Ronis
12. Katrīna Smeltere
13. Madara Smeltere
14. Andrejs Stankevičs
15. Atis Jānis Tauriņš
16. Valdemārs Teterovskis

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marina Andrejeva
2. Ilze Barone
3. Miks Bleija
4. Madara Cīrule
5. Dāvis Krievāns
6. Zanda Zelma Lece
7. Loreta Livčāne
8. Edvards Mucenieks
9. Severīns Sendijs Nērings
10. Toms Tretjakovs
11. Mārtiņš Zviedris

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Ernests Bauda
2. Megija Berele
3. Andrejs Birjukovs
4. Kristofers Tomas Borovskis
5. Ēriks Lankmanis
6. Anna Raita
7. Marina Viņičenko

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ernests Dzelme
2. Ernests Einbergs
3. Dainis Kivkucāns
4. Lauris Rodionovs
5. Rūdolfs Šulcs
6. Normunds Zariņš


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Atis Balodis
2. Jurģis Bruzguls
3. Matīss Buks
4. Jānis Ciematnieks
5. Margarita Džeriņa
6. Aija Gžibovska
7. Anete Haritonova
8. Reinis Ķiberis
9. Alīna Kozure
10. Anželika Litavnieka
11. Iļja Martinovs
12. Rasma Ormane
13. Arvis Prikulis
14. Evita Saleniece
15. Alens Šņepsts
16. Ieva Sparāne
17. Aleksandra Stepanova
18. Rainers Trubačs
19. Toms Teodors Vilcāns

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Amanda Anusāne
2. Jānis Brūvers
3. Arianda Čapule
4. Kristīne Gaiziņa
5. Liena Gasiņa
6. Iļja Isajevs
7. Jānis Kokins
8. Sintija Lakovska
9. Lauris Matisāns
10. Agnese Pūga
11. Lauma Reliņa
12. Ilgmārs Rubīns
13. Mārtiņš Sondors
14. Lauma Tumašova
15. Evija Vaivode
16. Kristaps Valainis
17. Ilva Valdone

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Buka
2. Matīss Dambītis
3. Ausma Dzerkale
4. Rihards Gribusts
5. Linda Madelāne
6. Santa Prikule
7. Kristiāna Skutele
8. Zanda Šoldre
9. Aija Stabulniece
10. Linda Vucāne

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Airita Erte
2. Anita Gžibovska
3. Aija Juhneviča
4. Guntis Mauriņš
5. Ginta Meikulāne
6. Andris Puduls
7. Laura Repele
8. Kārlis Sondors
9. Andis Stabulnieks


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterina Bebriša
2. Dina Beleviča
3. Vladislavs Buivids
4. Toni Anželo Fernandes
5. Ineta Gritāne
6. Vitālijs Ksenofontovs
7. Žanis Lācis
8. Aija Lapkovska
9. Artemijs Naglis
10. Kārlis Orenīts
11. Diāna Rižakova
12. Ivans Smirnovs
13. Edijs Strušels
14. Ēriks Tārauds
15. Sabīne Vovere

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Avdejanova
2. Santa Gricāne
3. Viktorija Kovaļonoka
4. Lilija Orlova
5. Paula Aleksandra Pūre
6. Raitis Rudzišs
7. Sandra Timša
8. Liāna Zeltiņa

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Barkāns
2. Anastasija Bistrova
3. Sintija Bundere
4. Vladislavs Jahnovecs
5. Elvita Kotāne
6. Evija Laizāne
7. Santa Lempa
8. Dmitrijs Plops

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Kaļiņina
2. Rolands Katkovskis
3. Dāvids Kozlovskis
4. Inga Kruste
5. Artūrs Laizāns
6. Einārs Puduls
7. Katrīna Štikāne
8. Artis Vulāns


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Červjakovs
2. Maksims Dzenis
3. Ernests Grabusts
4. Sergejs Grevcevs
5. Everita Lempa
6. Ksenija Madžule
7. Iveta Anda Munda
8. Līga Pentjuša
9. Deņiss Pridāns
10. Ņikita Šarapovs
11. Jānis Seņkāns
12. Aelita Skromule
13. Jūlija Strogonova
14. Deņiss Surikovs
15. Jūlija Tumanovska
16. Evelīna Vasarāja
17. Mihails Zeilišs
18. Baiba Zeltiņa

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dina Gražule
2. Ņikita Janovs
3. Māris Jurāns
4. Arkādijs Kastjukovecs
5. Austris Mazurs
6. Lada Ņičipurova
7. Marta Pekša
8. Jānis Počs
9. Mareks Rastopčins
10. Marks Špīss
11. Artūrs Strucinskis
12. Iļja Sučkovs
13. Ieva Svikle
14. Edvards Zarembo

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Baronskis
2. Anastasija Čaplinska
3. Jānis Gailišs
4. Aija Gudkova
5. Valērija Jonikāne
6. Vitālijs Jurčs
7. Maksims Kaliņins
8. Dmitrijs Komars
9. Bernards Kudiņš
10. Jurijs Litvinovs
11. Marks Sergejevs
12. Dainis Sondors
13. Emīls Timofejevs

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Bortkeviča
2. Diāna Korkliša
3. Ruslans Matvejevs
4. Armands Ostrovskis
5. Sergejs Pahars
6. Violetta Paramonova
7. Anna Rudakova
8. Raivo Smirnovs
9. Kārlis Staris
10. Ņikita Ulass


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alika Andrianova
2. Jānis Balodis
3. Beāte Beķere
4. Ance Lūcija Bendika
5. Ralfs Gothards Bite
6. Viljams Blūms
7. Anna Līna Bula
8. Mārtiņš Ciekurs
9. Vilhelms Cinis
10. Kristiāna Driķe
11. Anastasija Eiferova
12. Reinis Gailītis
13. Edgars Gaisiņš
14. Klāvs Galviņš
15. Mārtiņš Marks Gataviņš
16. Elizaveta Gavrilova
17. Kārlis Matīss Gross
18. Jānis Hūns
19. Reinis Ivanovs
20. Ņikita Jegorovs
21. Marts Kairis
22. Anne Margrēta Kāknēna
23. Rolans Kims
24. Viesturs Jūlijs Lasmanis
25. Alekss Ļitvīnovs
26. Lāsma Lubāne
27. Nils Lurie
28. Luīze Lūse
29. Maksims Makukins
30. Elmārs Toms Mauerzaks
31. Eduards Juliāns Mazmačs
32. Diāna Melbārde
33. Betija Meļķe
34. Anastasija Meļņičuka
35. Roze Melnūdre
36. Emīls Miķelis Miķelsons
37. Antons Miščenko
38. Lakija Mosjagina
39. Mārcis Motcāts
40. Poļina Orlova
41. Alberts Osis
42. Marija Ostrovska
43. Anna Ozoliņa
44. Paula Poriete
45. Eduards Puišis
46. Klāvs Putenis
47. Mārtiņš Reidzāns
48. Darja Sediha
49. Estere Šehurina
50. Reinis Senkāns
51. Raitis Kaspars Sika
52. Kristofers Simsons
53. Andrejs Sizovs
54. Jēkabs Solovjovs
55. Alise Špēra
56. Mārtiņš Strazdiņš
57. Kitija Alise Štucere
58. Adrians Švalkovskis
59. Teodors Šveics
60. Toms Tauriņš
61. Kristofers Tauriņš
62. Nikolas Teivāns
63. Viktorija Trifanova
64. Edvards Vaļickis
65. Anete Valnere
66. Ingvars Vitenburgs
67. Emīls Vizulis
68. Angellika Vojevodina
69. Aleksandrs Začinskis
70. Rūdolfs Zālīte
71. Rūdolfs Zeitmanis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Igors Anastasjevs
2. Amēlija Ančupāne
3. Kārlis Apinis
4. Anastasija Asjutčenko
5. Līva Auziņa
6. Haritons Avramenko
7. Emīls Azanda
8. Artūrs Babris
9. Toms Bergans-Berģis
10. Madara Bremane
11. Beāte Bruksle
12. Emīls Cinītis
13. Roberts Feldmanis
14. Roberts Fišers
15. Liene Greitāne
16. Gustavs Jānis Jākobsons
17. Aleksandrs Jaunzems
18. Arvis Jomerts
19. Edgars Kalsnavs
20. Marta Kāpiņa
21. Sabīne Sāra Karlsone
22. Agate Ķerubiņa
23. Māris Kiseļovs
24. Ieva Rebeka Koroļkova
25. Artūrs Kozlovskis
26. Anna Kurlova
27. Roberts Kustavus
28. Linda Lielbriede
29. Andrejs Makarovs
30. Harijs Mencendorfs
31. Igors Miļuhins
32. Ints Murāns
33. Aleksejs Nazarovs
34. Laura Nelsone
35. Kristers Nolle
36. Vladislavs Osipenko
37. Oļegs Osipovs
38. Oskars Osītis
39. Matīss Ozerskis
40. Artis Ivo Pencis
41. Maksims Pogumirskis
42. Toms Prikulis
43. Pauls Kristaps Reinis
44. Emīlija Rozenšteina
45. Marta Rubina
46. Samuils Ruļovs
47. Rēzija Rumpe
48. Elza Marta Ruža
49. Everita Annemarija Samuša
50. Mārtiņš Sarvuts
51. Krišs Saulītis
52. Alberts Šeins
53. Arturs Sergejevs
54. Kēta Elizabete Siliņa
55. Jegors Smirnovs
56. Edvards Tomass Šneps
57. Timurs Sņetkovs
58. Hilda Dārta Snipe
59. Anastasija Solodjankina
60. Keita Loreta Špēla
61. Artūrs Spilvis
62. Selīna Paula Sproģe
63. Andrejs Spuris
64. Agnese Spustaka
65. Natālija Šreibere
66. Andris Suharevskis
67. Aleksandrs Teilāns
68. Vasilijs Tihonovs
69. Ēriks Gustavs Tipāns
70. Gļebs Tomkovičs
71. Edgars Treimanis
72. Roberts Ūpis
73. Agnese Upīte
74. Marta Vaivode
75. Pauls Valdovskis
76. Jānis Mihaēls Valpuski
77. Lūcija Vērdiņa
78. Ēriks Vilunas
79. Daniils Vladimirovs
80. Ivans Zotovs
81. Linda Zviedre

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ruslans Aleksejevs
2. Eduards Ancāns
3. Bruno Bakanovs
4. Paulis Filips Bārzdiņš
5. Nora Bērziņa
6. Eduards Bērziņš
7. Paula Brūvere
8. Reinis Cirpons
9. Oskars Čiževskis
10. Lūcija Dalbiņa
11. Gustavs Ēvalds
12. Rainers Gangnuss
13. Edgars Grapmanis
14. Anastasija Gricenko
15. Paulīna Klīva Gulbe
16. Sandris Gulbis
17. Reinis Irmejs
18. Vineta Janena
19. Klāvs Jankevics
20. Klāvs Jermakovs
21. Anete Juhņeviča
22. Margrieta Kalniņa
23. Dāvis Kalvāns
24. Patriks Kirkils
25. Undīne Kobitjeva
26. Uko Kokņevičs
27. Ksenija Korotkaja
28. Aleksandrs Kozjutinskis
29. Raitis Kriķis
30. Aleksis Kurajevs
31. Zelma Lapiņa
32. Anna Ilva Miķelsone
33. Zigmārs Možeika
34. Ernests Muhlinkins
35. Letīcija Aleksandra Petrova
36. Andrejs Petrovs
37. Daniils Petrovs
38. Rūdolfs Pogodins
39. Ingus Jānis Pretkalniņš
40. Pauls Tadeuss Rietums
41. Sandra Rocēna
42. Guntis Rubīns
43. Rihards Ruska
44. Rolands Sedliņš
45. Šarlote Ševele
46. Alberts Šilvans
47. Rūdolfs Dāvis Spuris
48. Ņikita Stepanovs
49. Anton Tesliuk
50. Daniels Treņins
51. Arturs Tumāns
52. Raivis Ulsts
53. Tomass Vaivods
54. Krišjānis Veinbahs
55. Krišjānis Višņevskis
56. Linda Vorobeja
57. Sergejs Žahovskis
58. Anete Zepa

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anrijs Kristians Ābele
2. Valters Aišpurs
3. Haralds Baunis
4. Jānis Birzulis
5. Reinis Bļodnieks
6. Andris Bogomols
7. Ģirts Bolēvics
8. Jānis Bremanis
9. Nikita Burčeņa
10. Ritums Cepītis
11. Irina Česnokova
12. Rinalds Daniels Pikše
13. Roberts Džeriņš
14. Ronalds Ekerts
15. Reinis Fišers
16. Ernests Jānis Freinbergs-Upmalis
17. Antra Gaile
18. Ervīns Gailums
19. Renāts Kristaps Grīnfelds
20. Edgars Grivcovs
21. Miķelis Gulbis
22. Reičela Heinrihsone
23. Ludmila Hrižanovska
24. Vadims Juris
25. Matīss Kokle
26. Liene Krauja
27. Kārlis Kukainis
28. Edgars Kurtišs
29. Martins Kuzņecovs
30. Ģirts Lācis
31. Jozua Laudams
32. Telma Terēze Lediņa
33. Ivo Liepa
34. Dāvids Mekšs
35. Emīls Melders
36. Valters Melnalksnis
37. Jēkabs Mežinskis
38. Katrīna Miezīte
39. Mārtiņš Nābels-Šneiders
40. Nauris Narvaišs
41. Zane Ozoliņa
42. Lauris Paegle
43. Kristaps Paulāns
44. Dāvis Pazars
45. Ēriks Petrovs
46. Kirills Ponomarjovs
47. Aleksejs Popovs
48. Bruno Priede
49. Krišjānis Artis Puduls
50. Dāvis Raģels
51. Raimonds Rainskis
52. Luīze Rieksta
53. Līna Rietuma
54. Aksels Rijkuris
55. Reinis Rozenbergs
56. Anita Rozenvalde
57. Reinis Klāvs Rudzītis
58. Alīna Safronova
59. Eduards Salenieks
60. Helvijs Sebris
61. Reinis Šestakovskis
62. Ulvis Silavnieks
63. Jurģis Siliņš
64. Mikaels Slava
65. Klāvs Smidrovskis
66. Katrīna Stašinska
67. Laine Strankale
68. Normunds Ralfs Strautnieks
69. Rūdolfs Niklāvs Streičs
70. Aleksandrs Šumskis
71. Maksims Surovovs
72. Ernests Juris Tomass
73. Ņikita Trojanskis
74. Roberts Ulpe
75. Guntars Ūpis
76. Ēriks Vaikulis
77. Marija Zaičenoka
78. Valters Zakrevskis
79. Krists Žukovskis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Baranovs
2. Emīls Rūdolfs Bērtiņš
3. Ksenija Boikova
4. Rūdis Cebulis
5. Jeļena Česnokova
6. Ņikita Denisjuks
7. Jekaterīna Dubņicka
8. Olga Gaidele
9. Mārtiņš Grinfelds
10. Oļģerts Grudulis
11. Yaraslau Hryhaliun
12. Jana Jahvarova
13. Arturs Jirgensons
14. Alberts Korols
15. Laura Kruglova
16. Līna Kuzmina
17. Elza Elena Lavčinovska
18. Viktors Leidmans
19. Reinis Mangulis
20. Ksenija Masļakova
21. Regīna Ozoliņa
22. Ņikita Pētermanis
23. Rūta Podze
24. Eduards Rjabojs
25. Anastasija Ševčenko
26. Jevgeņija Šļonska
27. Mihails Sokolovs
28. Katarīna Spale
29. Toms Tofers
30. Kirills Vīksne
31. Mareks Vulāns
32. Roberta Zariņa
33. Andrejs Žestjaņņikovs
34. Ričards Zvagulis

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Aleksejevs
2. Viktors Bardiševs
3. Edgars Bērziņš
4. Alise Drozdova
5. Anastasija Golobokova
6. Romans Izjumskis
7. Ņikita Jendovickis
8. Kristiāns Kalvāns
9. Anna Marija Kosigina
10. Jolanta Elizabete Kurzemniece
11. Kristaps Kārlis Lācis
12. Krišjānis Lamberts
13. Jegors Lukjaņenko
14. Marija Melihova
15. Arsenijs Nitijevskis
16. Sergejs Petrovs
17. Anastasija Pļašečnika
18. Ņikita Ribakovs
19. Aleksandrs Šamanovs
20. Artjoms Ščerbaks
21. Arvīds Sedulis
22. Nadežda Soboļeva
23. Laura Spēlmane
24. Selga Sanda Stūris
25. Anželika Trušele
26. Aleksandra Tumanova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Ablamonovs
2. Anastasija Beibakova
3. Maksims Bordovskis
4. Mihails Buņins
5. Beāta Denisa
6. Aleksandra Fesjuka
7. Vladislava Gavare
8. Evelīna Grebņeva
9. Santa Kalniņa
10. Juris Keršs
11. Maksims Korhovs
12. Lada Leidmane
13. Artūrs Oskars Mitrevics
14. Kristīne Okuņkova
15. Iļja Popovs
16. Aleksandrs Popovs
17. Edgars Rončs
18. Aleksandrs Šarapovs
19. Emīls Vālbergs
20. Ksenija Varfolomejeva
21. Raimonds Veits

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kirils Boiko
2. Gatis Duncis
3. Nikita Feofanovs
4. Ivans Larickis
5. Dmitrijs Litvins
6. Darja Markuševska
7. Agnija Onukrāne
8. Jurijs Renārs Vērdiņš


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Veronika Avotiņa
2. Artjoms Azerjancs
3. Jana Boļmante
4. Toms Bude
5. Vlada Čeļadina
6. Vitalijs Dimitrijevs
7. Aleksandra Francuzova
8. Eduards Gaņkins
9. Pavels Ivanovs
10. Deniss Ivanovs
11. Edvards Jansons
12. Aleksejs Jermakovs
13. Aleksejs Jonkins
14. Emīls Kārklis
15. Bernārs Kažoks
16. Oļegs Kirpičovs
17. Deniss Kisļakovs
18. Mihails Korčevskis
19. Madara Krūmiņa
20. Viktorija Ļahova
21. Pauls Niks Lapiņš
22. Sergejs Lauskis
23. Pāvels Maķis
24. Maksims Metaļļistovs
25. Katrina Murtazina
26. Aleksandra Murzina
27. Antonijs Ozerovs
28. Valērija Pisukova
29. Leonids Rozins
30. Ņikita Sergijenko
31. Laura Siliņa
32. Andrejs Smirnovs
33. Daniils Smoļačenko
34. Oksana Stepanova
35. Veronika Šukajeva
36. Jana Šverna
37. Igors Tatarinovs
38. Andris Tīrums
39. Artem Ubaidullaev
40. Andrejs Vasiļkovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivans Barničs
2. Iļja Belovolovs
3. Sergejs Billers
4. Dmitrijs Ciruks
5. Arkādijs Gribačovs
6. Artjoms Griboks
7. Artjoms Grigorjevs
8. Artjoms Ivanovs
9. Sadija Kadira
10. Igors Kļepikovs
11. Andrejs Komisarovs
12. Ņikita Kovaļovs
13. Anna Krapivina
14. Maksims Kuzmins
15. Gļebs Kvasovs
16. Ernsts Leits-Prokofjevs
17. Emīlija Maksimova
18. Jegors Maļejevs
19. Žans Matjuškovs
20. Darja Nasibullina
21. Aleksandrs Ņikonovs
22. Ivans Ņilovs
23. Ilja Pozdejevs
24. Artūrs Priedītis
25. Sergejs Protčenko
26. Kirils Skorinkins
27. Aleksejs Soļims
28. Anna Stepanova
29. Tomass Stripinis
30. Anastasija Tumiloviča
31. Ričards Viļumsons

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Aksjonova
2. Daniels Babkins
3. Ivans Baranovs
4. Nelli-Viktorija Berezovska
5. Artūrs Blumbergs
6. Mārtiņš Cakeus
7. Aleksandrs Čerņeikins
8. Edgars Dežins
9. BORISS DJUMAJEVS
10. Jana Dundure
11. Žans Pols Eļ-Haže
12. Edgars Feldmanis
13. Ramils Gasanovs
14. Pauls Grīnhofs
15. Anastasija Guseva
16. Artūrs Horuženko
17. Ronalds Jankovskis
18. Pāvels Katirlovs
19. Daniels Keziks
20. Jekaterina Neija
21. Vita Odzelēviča
22. Darja Rakitina
23. Sintija Ratniece
24. Artūrs Ščeglovs
25. Antons Senčevs
26. Aleksandrs Šurs
27. Oskars Švedovs
28. Maksims Tereščuks
29. Antoņins Vorona
30. Andrejs Ždanovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Aleksandrovičs
2. Aleksandrs Aļepins
3. Romāns Bodrovs
4. Alexander Bykov
5. Filips Čapligins
6. Artjoms Čeburaškins
7. Anastasija Dmitrijeva
8. Anna Frančuka
9. Vadims Gadirovs
10. Maksims Gorelovs
11. Artjoms Ivanovs
12. Jekaterina Jansone
13. Diāna Jurkovļaņeca
14. Vlada Korkina
15. Artjoms Lužnovs
16. Artjoms Novickis
17. Armands Poļijenko
18. Kirils Putimcevs
19. Kirils Raduncevs
20. Mišela Vekslere
21. Ivans Žuks


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniil Averchenko
2. Herta Jūlija Barkāne
3. Anitra Adriāna Beināre
4. Edgars Beķeris
5. Kalvis Bērziņš
6. Gustavs Bērziņš
7. Rūdolfs Cepurnieks
8. Maksims Čižikovs
9. Raimonds Dambenieks
10. Daniils Dovgals
11. Elza Eglīte
12. Santa Eglīte
13. Veronika Fomenko
14. Daņiils Fraids
15. Filips Freimanis
16. Emīls Kristofers Gulbis
17. Mārtiņš Gusts
18. Edgars Horošmans
19. Marija Ivanova
20. Herta Elīna Jansone
21. Māra Jaudzeme
22. Antra Kacena
23. Artūrs Ķeņģis
24. Katrīna Marija Konošenoka
25. Kristiāna Kronberga
26. Staņislavs Kurašs
27. Nika Kutuzova
28. Ēriks Lapiņš
29. Lauris Liepiņš
30. Keitija Lismane
31. Danils Maligins
32. Evita Malnača
33. Edmunds Marianovs
34. Maksims Matuļenko
35. Mārtiņš Melderis
36. Roberts Patriks Milnis
37. Loreta Motte
38. Kristīne Nagle
39. Artūrs Ņikitenko
40. Ilija Osipovs
41. Anastasija Ostrovska
42. Margarita Pašņina
43. Patriks Putniņš
44. Deniss Puzirevs
45. Olavs Rāciņš
46. Germans Rakitenko
47. Darja Reuta
48. Ričards Šauers
49. Vladimirs Ščigoļevs
50. Vladimir Semenov
51. Keita Smalkā
52. Edgars Smirnovs
53. Marija Smorodina
54. Kirils Sokolovs
55. Irīna Sorokina
56. Jeļena Štefane
57. Dita Laura Svārpstone
58. Marijeta Tarabrina
59. Kārlis Tomsons
60. Romans Trizna
61. Elma Ulmane
62. Čečeleva Viktorija
63. Anastasija Vovere
64. Roberts Zandmanis
65. Kaiva Zīle Zariņa

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ksenija Aleksejeva
2. Rūdis Bebrišs
3. Polina Belkina
4. Ella Bērziņa
5. Asnate Bērziņa
6. Toms Kārlis Bicāns
7. Artjoms Blažko
8. Elvis Bojārs
9. Artemijs Breimanis
10. Ksenija Dervanova
11. Miļena Dile
12. Valērijs Dobrins
13. Laura Eglīte
14. Ļevs Fridmans
15. Poļina Golubova
16. Anastasija Ignatoviča
17. Valērija Januševa
18. Kārlis Jēkabsons
19. Jekaterina Jermakova
20. Veronika Jonina
21. Ivo Konons
22. Oskars Koreņevskis
23. Jūlija Kozlova
24. Rūdolfs Krauklis
25. Aleksandrs Arsenijs Kravčenko
26. Diāna Kreise
27. Frančeska Tīna Kursīte
28. Aleksandrs Kuzevanovs
29. Raivis Mārtiņš Kuzņecovs
30. Baiba Ilze Lāce
31. Artemijs Lappo
32. Rolands Liepiņš
33. Anna Maculeviča
34. Maksims Mamontovs
35. Anna Miķelsone
36. Jurijs Mjagkovs
37. Katrīna Nagle
38. Juris Oskars Biezais
39. Dominika Adriāna Ozoliņa
40. Artjoms Panfilovs
41. Rinalds Pārpucis
42. Reinis Pauļuks
43. Romans Pavļenko
44. Oto Poišs
45. Zlata Potiļicina
46. Karīna Prazdnova
47. Arina Pupčenoka
48. Gvido Rāts
49. Andrejs Ribakovs
50. Sabīne Saļma
51. Sergejs Saņņikovs
52. Ņikita Semjonovs
53. Haralds Kārlis Šternbergs
54. Santa Strapcāne
55. Anatolijs Vasiļjevs
56. Ernests Vilciņš
57. Valērija Vrublevska
58. Tatjana Zaharenko
59. Mārtiņš Znotiņš
60. Kristaps Zobovs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Andriksons
2. Līva Anspuka
3. Miks Viesturs Austrums
4. Ruslans Babajans
5. Sabīne Bebere
6. Ivars Patriks Bite
7. Nikola Katrīna Briede
8. Aleksandrs Čižikovs
9. Arvīds Dambenieks
10. Jeļizaveta Dergačova
11. Valters Erenbergs
12. Ignats Fjodorovs
13. Georgijs Gadžimuradovs
14. Raitis Griškovs
15. Arnolds Ieviņš-Brambis
16. Madina Isajeva
17. Ģirts Kalniņš
18. Dārta Kamilla Kambala
19. Andris Kamergrauzis
20. Helvijs Elvijs Ķeksis
21. Jūlija Kibjaro
22. Denis Klyshko
23. Raivis Kokins
24. Anna Krasikova
25. Elīna Kurcikjaviča
26. Emīls Laķis
27. Ričards Lapoško
28. Matīss Locāns
29. Andrejs Lugovojs
30. Sandis Manušins
31. Andrejs Markovs
32. Artūrs Mazarevičs
33. Elīna Mieme
34. Jevgenijs Morguls
35. Anita Amālija Olava
36. Justs Pauliņš
37. Niks Podosinoviks
38. Alise Pokšāne
39. Liene Raciborska
40. Ņikita Rahmaņins
41. Rūdolfs Rimšelis
42. Jeļizaveta Rozenblite
43. Vadims Šafrans
44. Tomass Saulītis
45. Ervīns Siļickis
46. Aleksejs Siņeļņikovs
47. Anžejs Škuļteckis
48. Una Šlanka
49. Kristiāna Šulte
50. Aleksis Teivāns
51. Čiro Federiko Tipaldi
52. Jūlians Trofimovs
53. Marta Tropa
54. Viktorija Vereteņņikova
55. Jānis Vēveris
56. Armands Vikmanis
57. Dāvis Vilgerts
58. Aleksandrs Zajakins
59. Ņikita Zdažinskis

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Aleksandrovs
2. Roberts Berķis
3. Artjoms Čaikovskis
4. Kristians Draguns
5. Dita Drozdova
6. Leila Družiņina
7. Sergejs Hlusovs
8. Georgijs Jagņuks
9. Jūlijs Jegorovs
10. JEVGĒNIJS JEROŠEVSKIS
11. Miks Krišjānis Jurjāns
12. Germans Korņejevs
13. Ariadna Kramkovska
14. Aleksejs Kuzņecovs
15. Kārlis Andrejs Lācis
16. Karolīne Laganovska
17. Elizabete Laiviņa
18. Jānis Lipskis
19. Nensija Līvmane
20. Aleksandrs Mihailovs
21. Valters Liberts Muzikants
22. Aleksandra Paņina
23. Ansis Pauliņš
24. Jēkabs Pavlovskis
25. Elisabeth Geistere Petersen
26. Aleksejs Prostjakovs
27. Romāns Smirnovs
28. Arturs Sokolovs
29. Roberts Tihomirovs
30. Aleksejs Timčenko
31. Edīte Voliņeca
32. Toms Eduards Zinars


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aļina Alova
2. Oskars Babris
3. Reinis Birznieks
4. Kristaps Briška
5. Amanda Nikola Daiga
6. Evelīna Elere
7. Polina Gaļiča
8. Eleonora Jakoba
9. Edgars Karpenskis-Allažs
10. Maksims Kitajevs
11. Artūrs Koņevņikovs
12. Kristiāns Križmanis
13. Polina Lomakina
14. Arīna Manukova
15. Adelīna Ņečetova
16. Dāvis Edvards Nelsons
17. Gļebs Ogorodņiks
18. Pauls Kristiāns Osipovs
19. Melisa Plikšķe
20. Kaspars Rumkovskis
21. Kārlis Siders
22. Olga Smirnova
23. Estere Anna Sosāre
24. Ņikita Voskobojevs
25. Anda Židele
26. Arta Židele

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adelija Adamovic
2. Sintija Anna Antonoviča
3. Artūrs Asars-Asarovskis
4. Grigorij Bakrenko
5. Jekaterina Bezdele
6. Anna Bogačova
7. Simons Bohovičs
8. Karīna Briede
9. Māra Dreijere
10. Rūdolfs Egle
11. Andžejs Jakovļevs
12. Kristaps Kalniņš
13. Rūdolfs Kalniņš
14. Līva Vita Kaufmane
15. Marta Undīne Ķiesnere
16. Marta Krūmiņa
17. Vladislava Kurtukova
18. Aleksandra Ļebedeva
19. Lauma Lubāne
20. Dāgs Mačs
21. Artjoms Markarjans
22. Anastasija Maslova
23. Vjačeslavs Matvejevs
24. Lāsma Mičerevska
25. Inga Nazarova
26. Ričards Ņedosvitnijs
27. Deniss Ovčarenko
28. Elīna Repse
29. Agnija Ritere
30. Kristaps Salnājs
31. Vadims Šeiņins
32. Raimonds Siliņš
33. Markuss Dāvis Skrastiņš
34. Karla Laura Strauta
35. Aleksandrs Timčenko
36. Maksims Trišins
37. Iolanta Tugarinova
38. Marija Līna Vasiļevska

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ansis Bernards
2. Sabīne Bogdanova
3. Lauris Čevers
4. Terēze Empele
5. Jana Filipsone
6. Sigita Gavare
7. Sergejs Koreškovs
8. Kristiāns Kreinbergs
9. Artemijs Krimovs
10. Artūrs Kupčs
11. Iļja Laptevs
12. Darja Loiko
13. Dāvids Leopolds Ozoliņš
14. Aleksandrs Petrovs
15. Valerija Raciņa
16. Inokentijs Ragozins
17. Mihails Rodins
18. Evita Roponena
19. Kirils Savčuks
20. Vladislavs Somovs
21. Agnese Vanaga
22. Klāvs Vēvers
23. Tomass Vite
24. Oto Aleksis Zelčs
25. Artjoms Žuks

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišjānis Buks
2. Andrejs Gorbunovs
3. Kristaps Greitāns
4. Diāna Janstevica
5. Juliāns Morozovs
6. Reinis Muižnieks
7. Dāvids Romanovskis
8. Artūrs Šilaks
9. Mārtiņš Starķis


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Harijs Samuels Bašs
2. Marta Dambe
3. Jurijs Donkarev
4. Maksims Frolovs
5. Valts Grigals
6. Elizabete Guņkina
7. Martins Indrijaitis
8. Aleksandrs Izmailovs
9. Vadims Jegorovs
10. Kristofers Kalniņš-Liberis
11. Pjotrs Koļasa
12. Ervīns Lazdiņš
13. Laura Liepiņa
14. Margarita Ļitovkina
15. Viktorija Loiko
16. Laura Maģe
17. Marija Maļinovska
18. Sāra Maslakova
19. Kristīne Meldrāja
20. Mārtiņš Kristaps Mickus
21. Aleksejs Naumovs
22. Antons Nikogosjans
23. Elizabete Paļonova
24. Reinis Pastars
25. Darja Rudņicka
26. Romans Sinickis
27. Ņikita Toločkovs
28. Marks Trans
29. Paula Marija Vimba

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aiga Andrijanova
2. Kristaps Antiņš
3. Vladislavs Asčeulovs
4. Aleksandrs Atamaņenko
5. Ernests Tomass Auziņš
6. Agris Bužs
7. Veronika Čače
8. Gerda Ance Cakule
9. Anna Čerņina
10. Dāvis Cinītis
11. Elvis Dapševičs
12. Ivars Dille
13. Roberts Dobelis
14. Ojārs Mārtiņš Eberliņš
15. Pēteris Ēcis
16. Juris Freidenfelds
17. Diana Golubeva
18. Simona Granta
19. Vladislavs Jačņevs
20. Dmitrijs Jekimovs
21. Renāte Karjavčenko
22. Aļina Karmanova
23. Nikita Katilis
24. Anastasija Kikase
25. Germans Korns
26. Alina Kurova
27. Paula Kuzņecova
28. Angelīna Labutja
29. Daniels Ļannijs
30. Paulis Ernests Lauznis
31. Rebeka Anna Līpiņa
32. Sandis Migla
33. Artūrs Mucenieks
34. Tomass Otmans
35. Akims Parahins
36. Roberts Pavlovskis
37. Līga Reniņa
38. Karlīna Elza Sīlīte
39. Reinis Skaidrais
40. Karīna Škirmante
41. Estere Šverna
42. Aleksandra Timofejeva
43. Jeļizaveta Ulibina
44. Ksenija Valova
45. Viestards Kristiāns Vīgants
46. Dmitrijs Voronovs
47. Viktorija Vucena
48. Daniels Zilbermans
49. Kristians Roberts Zīle
50. Ieva Žube
51. Pēteris Zvejnieks

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Ābelis
2. Elizabete Lonella Bartansone
3. Vjačeslavs Boreiko
4. Vladislavs Boreiko
5. Oskars Dervinis
6. Mārtiņš Jekimovs
7. Aleksejs Jeļisejevs
8. Huans Boriss Karbažaļs
9. Viktorija Kļiševiča
10. Antons Lēlis
11. Maksims Medveckis
12. Kristīne Mogiļevceva
13. Ksenija Nikolajeva
14. Ksenija Poliščuka
15. Jegors Poliščuks
16. Marija Prohorova
17. Artūrs Proskurovskis
18. Daniels Raugevičus
19. Nikola Upīte
20. Rihards Zālītis-Rukmanis

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Beāte Banga
2. Ivans Jānis Binders
3. Germans Gusarevs
4. Bruno Ilvess
5. Gļebs Jeršovs
6. Edžus Jumītis
7. Kristaps Kurmis
8. Raivis Marčenkovs
9. Oskars Puļķis
10. Marija Raklinska
11. Timurs Šarapovs
12. Andrejs Sergevičs
13. Elīna Smirnova
14. Reinis Tālmanis
15. Rolands Tilaks
16. Valērijs/Valery Zaicevs/Zaytsev
17. Daniils Žukovs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandra Aleksejeva
2. Vladislavs Avsjuks
3. Artūrs Brahmanis
4. Kārlis Eiduks
5. Evalds Filipavičs
6. Kristīne Fursa
7. Jevgeņijs Grigorjevs
8. Vladislavs Jerins
9. Tims Timijs Kočkers
10. Alīne Kurme
11. Elizaveta Lukashova
12. Anastasija Luņina
13. Artūrs Mednis
14. Sandra Mihailova
15. Daniels Oborenko
16. Krišjānis Petrovs
17. Laura Plēpe
18. Annamarija Pumpura
19. Elizabete Putniņa
20. Tomass Strods
21. Vladislavs Temirjovs
22. Jānis Tribockis
23. Artis Venskus
24. Valts Rinalds Zariņš
25. Maksims Žbanovs
26. Rūdolfs Zunde

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elmārs Āboliņš
2. Gintars Beikamanis
3. Ņikita Čerkovskis
4. Ketija Černika
5. Klāvs Derkintis
6. Vladlens Gurkins
7. Juris Intenbergs
8. Valdis Lapo
9. Dagnis Linītis
10. Laura Enija Meirāne
11. Inese Meļehova
12. Kirils Minajevs
13. Kristers Ostrovskis
14. Mārtiņš Nils Pumpuriņš
15. Estere Romanovska
16. Marina Šaško
17. Artis Segrums
18. Maksim Skryabin
19. Artūrs Slikšāns
20. Sindija Šmite
21. Vairis Stramkalis
22. Madis Tahtahunovs
23. Kārlis Ulpe
24. Nora Vecvanaga
25. Andris Vilčuks
26. Jāzeps Vītols
27. Evija Ziedone

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandis Blūmentāls
2. Darija Degtjareva
3. Vadims Kovaļčuks
4. Veronika Rakova
5. Elīza Saulīte
6. Anna Alīsija Tararuja
7. Sabīne Vaivodiša
8. Evita Veipa
9. Roberts Vīksne
10. Rita Viļuma
11. Jurģis Toms Žagars

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artjoms Apsītis
2. Kristaps Bružāns
3. Kaspars Lapa
4. Kirils Mjasojedovs
5. Pāvels Pecevičs
6. Karīna Segruma
7. Artūrs Smiltnieks
8. Ņikita Stoļarovs
9. Bogdans Žukovskis


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristers Jānis Bagātais
2. Artūrs Behmanis-Bergmanis
3. Harijs Pēteris Broks
4. Artūrs Bušs
5. Nikita Černišovs
6. Niks Derums
7. Uģis Glāziņš
8. Anete Granta
9. Mārtiņš Grundmanis
10. Kristiāns Kairovs
11. Annija Kliemane
12. Juris Pikalovs
13. Aleksandrs Pustovalovs
14. Samanta Seņko
15. Estere Špade
16. Elīna Štencele
17. Rinalds Strazdiņš
18. Edvards Uss
19. Elizabete Vilne
20. Kaspars Vitkovskis
21. Daniels Zandbergs
22. Niks Miks Zvirbulis

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mairis Andersons
2. Anna Danenberga
3. Sīlinda Gercāne
4. Žanis Grundmanis
5. Elīza Jekuma
6. Gints Krasausks
7. Līva Mankus
8. Dace Preisa
9. Andžela Rimkus

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Anstrangs
2. Gints Jasmonts
3. Klāvs Konrāds
4. Kārlis Ķuzis
5. Sandis Lagzdiņš
6. Ilze Nordena
7. Elīza Šaule
8. Niks Tamsons
9. Dāvis Vilemsons

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anete Ansberga
2. Andrejs Freiss
3. Dāvids Dāvis Gailītis
4. Jānis Gnēze
5. Linards Hremenkins
6. Aivis Jakovļevs
7. Gunta Joja
8. Nauris Krišjānis
9. Anna Lankovska
10. Evelīna Mirbaha
11. Kaspars Panovs
12. Uldis Upenieks


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Liene Beāte Arnicāne
2. Paula Brakša
3. Valts Damroze
4. Pauls Daugulis
5. Karīna Ermansone-Tropa
6. Niklāvs Kadiķis
7. Valters Kroičs
8. Māris Maikls Mitrevics
9. Liāna Ozoliņa
10. Samanta Šedko
11. Alise Anna Stīpniece
12. Rūdolfs Aleksandrs Strods
13. Rūdolfs Umblejs

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agneta Apaļka
2. Rihards Bērziņš
3. Kristaps Bruners
4. Fricis Ingvars Indriksons
5. Andris Jenerts
6. Ingus Kurzemnieks

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Daugulis
2. Agute Klints
3. Haralds Ozols
4. Edgars Straumanis
5. Megija Vainorjus

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Egita Dzalbe
2. Frančeska Kalniņa
3. Teodors Kerimovs
4. Valts Krūmiņš


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Kaupe
2. Renāte Kupriša
3. Roberts Juris Kvelde
4. Elisa Laganovska
5. Grieta Stīpniece
6. Beāte Velpe
7. Edmunds Zālītis
8. Mārcis Zēbergs

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Una Bērziņa
2. Madara Māra Grigore
3. Dita Grīsle
4. Kristīne Ķikute
5. Reinis Putrālis
6. Elīna Skopāne
7. Elvis Kristiāns Šmulāns

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Cunska
2. Linards Ozols
3. Dita Trijēce

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pēteris Kaupe
2. Dāvids Markovs
3. Tīna Nulle
4. Kristaps Rīders
5. Artis Ziemiņš


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lelde Andersone
2. Matīss Baumanis
3. Aksels Bresme
4. Jānis Cimoška
5. Juris Roberts Ēcis
6. Niklāvs Kārlis Eņģelis
7. Līza Paulīne Finke
8. Jānis Freibergs
9. Kārlis Gerdiņš
10. Elza Digna Klēvere
11. Kristers Meiers
12. Ervins Roderts
13. Kristers Rutkis
14. Klāvs Šermukšnis
15. Renāte Strazdiņa
16. Elizabeta Melisa Sudmale
17. Rainers Šulcs
18. Dinass Talents
19. Jēkabs Jānis Tīss
20. Ernests Tropiņš
21. Andris Raivis Verners

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūta Amstere
2. Sintija Marta Antmane
3. Laima Bērziņa
4. Monta Blumberga
5. Jēkabs Brāķeris
6. Rinalts Ignašs
7. Salvis Karols
8. Luanda Miķelsone
9. Māris Nagobads
10. Agnis Nakurts
11. Daniels Pelīte
12. Kristīne Ralle-Meldere
13. Ģirts Ratnieks
14. Helēna Elza Smilgaine

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Brinkmanis
2. Elīza Gerdiņa
3. Jānis Grīnbergs
4. Evelīna Ķiršakmene
5. Kārlis Rorbahs
6. Ralfs Spirga

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Helvijs Adams
2. Sigurds Ēcis
3. Mārtiņš Jansons
4. Rasa Helēna Kokoreviča
5. Renārs Mičulis
6. Dita Elīna Sila
7. Dāvis Ūdris
8. Artis Znots-Znotiņš


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Auziņa
2. Jānis Edgars Bērziņš
3. Anna Digna Dubrovska
4. Toms Fišers Blumbergs
5. Brendons Graumanis
6. Kristiāns Jakubovskis
7. Paulīna Leimane
8. Aiva Līdaka
9. Mārtiņš Lorencs
10. Kristers Melnis
11. Reinis Mitenbergs
12. Megija Neilande
13. Artūrs Normunds Semkovskis
14. Nikola Smeltere
15. Artūrs Šuspāns
16. Madara Tomele
17. Paula Valtenberga
18. Elza Anastasija Vasermane
19. Matīss Elvis Villerts

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Agapovs
2. Kristaps Lukmanis
3. Linda Muceniece
4. Viesturs Nikolājevs
5. Nadīna Pahmurkina
6. Ieva Pētersone
7. Kārlis Šermuksītis
8. Helēna Skuja
9. Gints Sprēdis
10. Rainers Zimins

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Belcāns
2. Arnolds Bērzājs
3. Maksims Bogdanovs
4. Mārtiņš Dambis
5. Viktorija Krīgerte
6. Madara Markovska
7. Kristers Misa
8. Oskars Morics
9. Georgijs Petrovs
10. Kristaps Vilmanis

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Buklagina
2. Maija Laugale
3. Viktorija Leimane
4. Agneta Muceniece
5. Noreta Nordena
6. Raivo Putenis
7. Reinis Riekstiņš
8. Toms Robats
9. Toms Tauriņš


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Āboliņš
2. Zanda Esmeralda Markova
3. Mareks Markovs
4. Artis Markovs
5. Emīls Primaks
6. Laura Rasputnaja

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnis Adienis
2. Mārtiņš Ķaukulis
3. Elvis Šeļevskis
4. Deniss Tiščenko

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurģis Mežulis
2. Ginters Juris Vehi

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ģirts Sula


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dairis Āboltiņš
2. Samanta Berga
3. Kristiāna Buka
4. Juris Čačka
5. Māris Cīrulis
6. Laura Dičeva
7. Jānis Paulis Dzirkalis
8. Elvis Glaudiņš
9. Dita Guna Grīnberga
10. Gustavs Kalnāre
11. Roberts Kārkliņš
12. Dairis Krasovskis
13. Erita Krusta
14. Krišjānis Lācis
15. Dens Enrijs Lakučs
16. Austris Jānis Lancmanis
17. Betija Deina Muižniece
18. Adrians Netlis
19. Danīls Ņikiforovs
20. Artūrs Elvis Pasītis
21. Krista Kristīne Puķīte
22. Kārlis Krišjānis Rusmanis
23. Liene Saklaure
24. Raimonds Šīrants
25. Sintija Skrabe
26. Alise Stūre
27. Niks Patriks Ummers
28. Oskars Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matejs Viesturs Andersons
2. Ieva Bērziņa
3. Elvis Brokāns
4. Armands Dukurs
5. Everita Eglīte
6. Samanta Engere
7. Elīna Fjodorova
8. Anna Ivanova
9. Artūrs Ķelpe
10. Sindija Kezika
11. Edvards Kovaļenko
12. Karīna Melbārde
13. Krišs Pinkulis
14. Rolands Plūmanis
15. Valērijs Šeļepins
16. Mārcis Strauts
17. Kintija Šulte
18. Deniss Zeicmanis

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renārs Bole
2. Kitija Cīrule
3. Nils Alberts Heniņš
4. Toms Kokenbergs
5. Elīza Ance Muska
6. Monika Oļeha
7. Tomass Olups
8. Toms Plešs
9. Miks Rakeckis
10. Mārcis Jorens Rullis
11. Kristīne Siksaliete
12. Diāna Šņepste
13. Aleksandrs Stasjuļevičs
14. Zane Tiliņa
15. Agnese Vasiļjeva
16. Kecija Vatuļina

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Berkolds
2. Jānis Valdemārs Eliāss
3. Petr Fedotov
4. Kristers Grīva
5. Andris Ķīkulis
6. Artūrs Kriviņš
7. Aleksandrs Kudo
8. Kristaps Kukainis
9. Gunvaldis Leitens
10. Mikus Dāvis Liepiņš
11. Egils Lūsiņš
12. Lauma Elza Miezīte
13. Amanda Purcena
14. Rūta Ramane
15. Valts Rudzītis
16. Daniela Stoša
17. Daniels Urbanovičs
18. Kristīne Višņevska
19. Andris Vītiņš


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Botters
2. Rinalds Brencēns
3. Teodors Drazlovskis
4. Reinis Freibergs
5. Jekaterina Gorbačova
6. Reinis Kārlis Grundulis
7. Jūlija Gurinoviča
8. Rita Hamstere
9. Edgars Jansons
10. Karina Jevņeviča
11. Matīss Kamzols
12. Ņikita Karpuks
13. Andrejs Kukainis
14. Viesturs Lauva
15. Ando Lerhs
16. Daniils Leščišins
17. Dāvids Levčuks
18. Julija Lukaševiča
19. Gatis Māliņš
20. Imants Mierkalns
21. Pāvels Mihailovs
22. Jekaterina Ņevoita
23. Valters Ņevzorovs
24. Sabīne Ozola
25. Toms Mariss Pilverts
26. Laura Priede
27. Elizabete Priedoliņa
28. Daniils Serins
29. Denis Veins Sesks
30. Alvis Siliņš
31. Gerda Tomsone-Kizeva
32. Karīna Vintere
33. Jānis Zalcmanis

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jana Bogmale
2. Dmitrijs Borodovskis
3. Maksims Fiļimonovs
4. Anete Fišere
5. Anastasija Jerihova
6. Megija Karņicka
7. Ņikita Kovaļovs
8. Dmitrijs Lukjaņenko
9. Matīss Mirošņikovs
10. Inese Mitenberga
11. Laura Pāvulāne
12. Dāvis Pūliņš
13. Artjoms Sidleckis
14. Lolita Sotņikova
15. Jēkabs Stikāns

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roksolana Amarova
2. Arturs Amarovs
3. Jekaterina Bajeva
4. Kirills Boļšakovs
5. Māris Galauskis
6. Atis Lauva
7. Elizabete Leigute
8. Jūlija Anna Lisaja
9. Anton Lysachenko
10. Anna Mardanova
11. Anete Jete Meiere
12. Veniamīns Mironovs
13. Jevgenijs Nikiferovičs
14. Reinis Peterlevics
15. Kristofers Pokšāns
16. Artis Reinholds
17. Kristers Rimšāns
18. Aļina Rumjanceva
19. Dmitrijs Savkins
20. Aleksandrs Sereda
21. Una Gabriēla Zelča-Vuškāne

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandra Andrejeva
2. Mihails Belanovičs
3. Alīna Bondarčuka
4. Kārlis Raimonds Eniņš
5. Maksims Golubevs
6. Daniils Grics
7. Emīls Kalugins
8. Laima Kamzola
9. Lauris Klēfelds
10. Roberts Kukainis
11. Nauris Melnbārdis
12. Anastasija Miščurina
13. Verners Roģis
14. Vladislavs Šapovalovs
15. Kirils Slavikovs
16. Maksims Vasins
17. Elena Zhavoronkova