Ekonomikas valsts 18. olimpiāde
Ekonomikas 18. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 886
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Andžāns
2.
Roberts
Lipskis
3.
Arvis
Maiželis
4.
Kristiāna
Rancāne
5.
Edgars
Sažins
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Brenčeva
2.
Andis
Burka
3.
Daniela
Jaškova
4.
Adrija
Korsakaite
5.
Pēteris
Pavlovičs
6.
Laura Eva
Reņko
7.
Zane
Simanoviča
8.
Kristers
Skuja
9.
Karīna
Spoģe
10.
Kristers
Sprinģis
11.
Laura
Timko
12.
Ilva
Viļuma
13.
Eva
Zvirgzdiņa
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ulvis
Blathens
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārcis
Jaunkamps
2.
Matīss
Luiks
3.
Ernests
Mednis
4.
Līga
Puzule
5.
Rihards Niks
Raudiņš
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Karimovs
2.
Rūta
Ķelpe
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Smilga
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Balode
2.
Evita
Kamene
3.
Artūrs
Lielbārdis
4.
Ilva
Liepiņa
5.
Laura
Mazkalniņa
6.
Rita
Ozola
7.
Aivars
Pētersons
8.
Kristīne
Semjonova
9.
Laine
Tauriņa
10.
Ričards
Zālīte
11.
Imanta Biruta
Žemaida
12.
Jēkabs
Zommers
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Megija
Bordāne
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Daņiseviča
2.
Kristaps
Dortāns
3.
Anita
Garā
4.
Egils
Keišs
5.
Kristiāns
Keišs
6.
Elvita
Krakope
7.
Andris
Kudurs
8.
Laila
Milakne
9.
Dāvis
Stivriņš
10.
Sintija
Vizule
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aivita
Kļečetņikova
2.
Krišjānis
Kočāns
3.
Kristiāns
Mārtuševs
4.
Artis
Plešs
5.
Eduards
Plušs
6.
Sanda
Šapale
7.
Martins
Višņevskis
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ina
Andrijenko
2.
Karolīna
Auziņa
3.
Rūdis
Donerblics
4.
Selīna
Jurgina
5.
Andriana
Lukaševica
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andris
Kāposts
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renāts
Jurševskis
2.
Alise
Līce
3.
Elīza
Marta Stangaine
4.
Māris
Millers
5.
Kristiāns
Potašovs
6.
Anastasija
Skribe
7.
Emīlija Kate
Tomsone
8.
Diāna Paula
Upmale
9.
Trīne
Žagare
10.
Kristiāns
Zelčs
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Heinrihs
Eglīte
2.
Anete
Gelsberga
3.
Anita Ilze
Gulbe
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alvis
Ābols
2.
Adrians
Anševics
3.
Arnis
Jurciņš
4.
Emīls
Kukarels
5.
Jānis
Kumsārs
6.
Andris
Neimanis
7.
Reinis
Rudzītis
8.
Edijs
Sirmais
9.
Artis
Skujiņš
10.
Alīna
Sprudzāne
11.
Laura
Vāverniece
12.
Laura
Vitenburga
13.
Sindija
Zukule
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antra
Bruņeniece
2.
Megija
Gintere
3.
Elvis
Teniss
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Baranovska
2.
Nikita
Petrovs
3.
Anastasija
Vasiļjeva
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renata
Barzdo
2.
Vija
Bērziņa
3.
Arina
Golubeva
4.
Jūlija
Gornostajeva
5.
Nikolajs
Hasjuks
6.
Stanislavs
Jefimovs
7.
Diana
Jermolova
8.
Antons
Kazačonoks
9.
Diāna
Lavrinoviča
10.
Linda Sofija
Mičune
11.
Veronika
Ševčika
12.
Vladlena
Zviceviča
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitolds
Baranovskis
2.
Stivens Dins
Dudovs
3.
Gļebs
Gagarins
4.
Sergejs
Jaunzems
5.
Jekaterina
Karņicka
6.
Ksenija
Krušinska
7.
Aleksejs
Maskaļovs
8.
Oļegs
Matrosovs
9.
Tatjana
Mihailova
10.
Diāna
Ogaņane
11.
Kamila
Ščerbakova
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uldis
Eltiņš
2.
Arianna
Todorova
3.
Pēteris
Untāls
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Guna
Ankipova
2.
Mikus
Černoglazovs
3.
Bruno Eduards
Krēsliņš
4.
Sabīne
Russaka
5.
Kristaps
Seimanovs
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Beitiks
2.
Germans
Frolovs
3.
Hārdijs
Nogobods
4.
Edijs
Rukmanis
5.
Ritvars
Sebris
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renārs
Nerets
2.
Lauris
Vītoliņš
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Olafs
Bērziņš
2.
Lāsma
Bugovecka
3.
Artūrs
Grosbergs
4.
Otto Jānis
Jansons
5.
Anna
Jaunzeme
6.
Nikola
Ņikiforova
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Anspoks
2.
Ričards
Dūmiņš
3.
Everts Emīls
Gertsons
4.
Pauls
Ķeružis
5.
Jevģenijs
Rozumnijs
6.
Zane
Sirmoviča
7.
Daniels Stenlijs
Vanags
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris
Skutelis
2.
Andris
Venčels
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Broks
2.
Beāte
Dzene
3.
Airisa
Ģeidāne
4.
Ļubova
Hucanu
5.
Ralfs
Jankovskis
6.
Dāvis
Kalējs
7.
Kristaps
Kalniņš
8.
Ervīns
Kalniņš
9.
Matīss
Koļesinskis
10.
Andris
Līcis
11.
Aivars
Lucijanovs
12.
Dinārs
Neilands
13.
Aleksandra
Ņikitina
14.
Kristiāns Jānis
Radiņš
15.
Andis
Rogāls
16.
Ojārs
Seglērs
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Berģis
2.
Samanta
Martuženoka
3.
Elgars
Murāns
4.
Egija
Paslauska
5.
Ričards
Saulītis
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gatis
Lejnieks
2.
Kristians Jānis
Valentinovičs
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Veide
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andris
Buske
2.
Ričards Toms
Mežītis
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Anškina
2.
Jānis
Arnītis
3.
Raimonds
Bojaruns
4.
Ksenija
Furmanova
5.
Zigurds
Gindra
6.
Jānis Ēriks
Grūtups
7.
Laura
Jurevica
8.
Elīna
Marcinkeviča
9.
Mikus Krišs
Novads
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agris
Andersons
2.
Vladislavs
Basalajs
3.
Edgars
Batkovskis
4.
Kristīne
Berlīzeva
5.
Ronalds
Borisovs
6.
Jevgēnijs
Hnikins
7.
Diāna
Kovaļčuka
8.
Vēsma Asja
Kurzemniece
9.
Reinis
Nikuļcevs
10.
Matīss
Ozoliņš
11.
Ralfs
Rogaļevs
12.
Mārtiņš
Saveļjevs
13.
Natālija
Sirotkina
14.
Viktorija
Smetskaja
15.
Rimants
Šveicars
16.
Mārtiņš
Tomsons
17.
Kirils
Vedļa
18.
Zane
Zaķe
19.
Aksels
Zingulis
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Aploka
2.
Roberts Leonārs
Svarinskis
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Terēze
Dzenīte
2.
Reinis
Kaparkalējs
3.
Amanda
Rudzīte
4.
Vladislavs
Sinicins
5.
Diāna
Sloboda
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Kalniņš
2.
Jānis
Kaltiņš
3.
Edvards Edžus
Pabērzs
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise Maija
Cimermane
2.
Atis
Elksnis
3.
Kristiāna Krista
Freimane
4.
Agneta
Koloda
5.
Mariss
Pakalns
6.
Līva Lauma
Truhņēviča
7.
Emīls
Zaļkalns
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Činka
2.
Gints
Kapteinis
3.
Rainers
Milsons
4.
Džesika
Nikaļuka
5.
Diāna
Priede
6.
Renāte
Vitkovska
7.
Elīna
Zukule
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Briedis
2.
Gustavs
Grīslis
3.
Ritvars
Kļaviņš
4.
Liene
Lakstīgala
5.
Ingus
Pugačovs
6.
Monta
Skuja
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renāts
Bidzāns
2.
Edgars
Bondars-Naruševičs
3.
Kristīna
Križanovska
4.
Sintija
Skerškāne
5.
Emīls
Stivriņš
6.
Armands
Vecelis
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Štrāls
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sanija
Smidberga
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Inga
Birzniece
2.
Sindija
Bože
3.
Anete
Kramēna
4.
Aigars
Lastovskis
5.
Kārlis
Zatlers
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Auzniece
2.
Arnis
Birze
3.
Ieva Madeleine
Dāle
4.
Linda
Dēzniece
5.
Laura
Dreija
6.
Alīna
Ešenvalde
7.
Rēzija
Kalēja
8.
Endija
Ķervija
9.
Kristaps
Kļava
10.
Kristiāna
Kuduma
11.
Anete
Latakaite
12.
Elīna
Linde
13.
Justīne
Siksna
14.
Diāna
Šlangena
15.
Agnese
Tene
16.
Lāsma
Veidemane
17.
Dāvids
Vorobjovs
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Tomass
Galdiks
2.
Agnese
Ģēģere
3.
Kristīne
Jansone
4.
Emīls
Jansons
5.
Katrīna Anna
Kupše
6.
Imants
Meldris
7.
Sandijs
Mielavs
8.
Henrijs
Silenieks
9.
Simona
Staņislavčika
10.
Andrejs
Teležis
11.
Elgars
Veigelts
12.
Kārlis
Zauers
13.
Elvis
Zukulis
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Jaunzeme
2.
Norans
Ķepals
3.
Maksims
Mineikis
4.
Pauls Ēriks
Ozoliņš
5.
Alise Anastasija
Pašuka
6.
Megija
Piebalga
7.
Jānis Jēkabs
Stieģelis
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aiga
Bernāte
2.
Anastasija
Bogatirjova
3.
Kristīne
Bosija
4.
Sergejs
Jesoņenko
5.
Markuss
Krilovs
6.
Toms
Mārtiņš Smilga
7.
Sofija
Ņikitina
8.
Marta
Pagraba
9.
Inguss
Pumpurs
10.
Džeina
Romanova
11.
Aivija
Svara
12.
Sintija
Trukšane
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Elsiņš
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beāte
Lozberga
2.
Dāvis
Ozoliņš
3.
Lauma
Sīle
4.
Ģertrūde
Vīksna
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Baltrukeviča
2.
Santa
Bigāte
3.
Aleksejs
Hromcovs
4.
Jevģēnijs
Ivanovs
5.
Annemarija
Jelinska
6.
Karīna
Kārkliņa
7.
Gabriels
Lilo
8.
Alesja
Petrova
9.
Zane
Plinte
10.
Zintis
Ščerbakovs
11.
Anete
Skrimble
12.
Jevģēnijs
Volkovs
13.
Karīna
Žuromska
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Calpanova
2.
Diāna
Calpanova
3.
Maksims
Kolosovs
4.
Anna Franciska
Labinska
5.
Oskars
Luksts
6.
Agris Meinards
Prikuls
7.
Mārtiņš
Rubļevskis
8.
Mārīte
Sauskāja
9.
Nauris
Utnāns
10.
Diāna
Veigure
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maksims
Kairovs
2.
Viktorija
Leščinska
3.
Adrians
Rakstiņš
4.
Linards
Sadovskis
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Aņisimovs
2.
Daniels
Gorbačovs
3.
Sofija
Ločmele
4.
Ēriks
Oščenkovs
5.
Iļja
Petrovs
6.
Ritvars
Pundurs
7.
Arvis
Šmats
8.
Vladislavs
Terehovs
9.
Evita
Tuča
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Bleive
2.
Vadims
Dukšts
3.
Laima
Ločmele
4.
Valērija
Rasuma
5.
Līga
Romancāne
6.
Ludvigs
Špeļkovs
7.
Karina
Stepanova
8.
Agija
Valaine
9.
Lauris
Vonogs
10.
Agnese
Zambare
11.
Rolands
Žeikars
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristers
Ķeveris
2.
Krišjānis
Kucins
3.
Kitija
Lazdupe
4.
Raivis
Paeglītis
5.
Tīna
Vernere
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krišjānis
Beļaunieks
2.
Rebeka
Birziņa
3.
Vikija
Ikauniece
4.
Zanda
Kočāne
5.
Viktorija
Ladiga
6.
Kristers
Rosmanis
7.
Henrijs Klaids
Skujiņš
8.
Luīze
Sniedze
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ņikita
Binders
2.
Mārtiņš
Gailis
3.
Edvards
Kolidzejs
4.
Jana
Travkina
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Alberte
2.
Laura
Brutāne
3.
Jānis
Čamanis
4.
Ilvija
Dīcmane
5.
Una
Elksnīte
6.
Kalvis
Kalniņš
7.
Zane
Kampa
8.
Annija
Lazdiņa
9.
Ieva Sintija
Mālniece
10.
Valters
Odziņš
11.
Megija Linda
Ozoliņa
12.
Lāsma
Padedze
13.
Agnese
Pastare
14.
Renārs
Reveliņš
15.
Marks
Rozkovs
16.
Vitālija
Šveca
17.
Edgars
Ustinovs
18.
Kristaps
Zarāns
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts Kristiāns
Eihe
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marina
Andrejeva
2.
Ilze
Barone
3.
Miks
Bleija
4.
Ģirts
Jarmoļuks - Krūmiņš
5.
Daniela
Klinta
6.
Dīna
Puriņa
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gints Ernests
Bauda
2.
Mārtiņš
Bulāns
3.
Annija
Dzērve
4.
Sabīne Alise
Leimane
5.
Lauris
Skraucis
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Iļja
Daņilovs
2.
Elīna Renāte
Klešnika
3.
Laura
Pastore
4.
Elgars
Stupāns
5.
Elīna
Vanaga
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara
Daniva
2.
Kristiāna
Jaudzema
3.
Kirils
Romanovskis
4.
Ruslana
Rudenko
5.
Aiga
Rumpe
6.
Līga
Struka
7.
Laura
Trubiņa
8.
Uldis
Valainis
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Semule
2.
Deņiss
Surikovs
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Gailuma
2.
Samanta
Meško
3.
Sandra
Timša
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauris
Binduks
2.
Vladislavs
Jahnovecs
3.
Santa
Kalvāne
4.
Evija
Laizāne
5.
Dmitrijs
Plops
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Baiba
Batare
2.
Dina
Gražule
3.
Elvita
Ostrovska
4.
Jānis
Počs
5.
Una
Razgale
6.
Vitālijs
Rungis
7.
Samanta
Rutka
8.
Jānis
Tjarve
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valentins
Bodžs
2.
Jānis
Jermakovs
3.
Aleksandrs
Lončs
4.
Karina
Mašarska
5.
Elizabete
Smirnova
6.
Dainis
Sondors
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Misa
2.
Kārlis
Ozols
3.
Artis
Veldre
4.
Renāte
Zeltiņa
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Leo
Bērziņš
2.
Gints Roberts
Bērziņš
3.
Artis Artūrs
Brodiņš
4.
Elīza Beate
Dinne
5.
Eduards Edžus
Freibergs
6.
Hanna Luīze
Grase
7.
Līva
Jansone
8.
Marta
Kāpiņa
9.
Patrīcija
Karpa
10.
Roberts
Kustavus
11.
Ralfs
Lapinskis
12.
Aleksandrs
Lasis
13.
Nils Toms
Lauls
14.
Andrejs
Makarovs
15.
Alisa
Maļuhina
16.
Evija
Misa
17.
Ričards
Mugurēvičs
18.
Elīna
Nadziņa
19.
Aleksejs
Nazarovs
20.
Matīss
Ozerskis
21.
Elīna
Pabērza
22.
Zlata
Pavlova
23.
Artūrs
Punculis
24.
Emīlija
Radzeviča
25.
Jēkabs Kārlis
Rasnačs
26.
Dāvis
Rauza
27.
Mikus
Reiters
28.
Andris
Romanovskis
29.
Marta
Rubina
30.
Kitija Dzintra
Rulle
31.
Sabina
Saveļjeva
32.
Klāvs
Šķerbergs
33.
Edvards Tomass
Šneps
34.
Edijs
Šomka
35.
Agnese
Spustaka
36.
Natālija
Šreibere
37.
Andris
Suharevskis
38.
Elizabete
Šukste
39.
Maija
Ustinova
40.
Deniss
Vasiļenko
41.
Kārlis Vilhelms
Vēbers
42.
Shuyao
Xie
43.
Rūdolfs
Zarāns
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza Anna
Actiņa
2.
Ruslans
Aleksejevs
3.
Paulis Filips
Bārzdiņš
4.
Ieva
Cīrule
5.
Mihails
Džondžua
6.
Sintija
Ģērmane
7.
Edgars
Grapmanis
8.
Anastasija
Gricenko
9.
Ralfs Nikolass
Gritāns
10.
Kevins
Kaļāns
11.
Veronika
Kosenko
12.
Diāna
Krasnova
13.
Madara Ieva
Krūmiņa
14.
Eduards
Osis
15.
Georgijs
Ostaņevičs
16.
Anna
Rudiša
17.
Rūdolfs Dāvis
Spuris
18.
Toms Elvijs
Šusts
19.
Anton
Tesliuk
20.
Kārlis
Vīķis
21.
Ričards
Vilks
22.
Sergejs
Žahovskis
23.
Estere
Zeltiņa
24.
Anete
Zepa
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Baškevica
2.
Patrīcija
Freimane
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ņikita
Jendovickis
2.
Rūdolfs
Kalniņš
3.
Vladislavs
Kazimirenko
4.
Karīna
Konstantinova
5.
Mārtiņš Roberts
Matisons
6.
Timofejs
Popovs
7.
Artūrs
Rimašs
8.
Arnis
Stivriņš
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Fanija
Apine
2.
Aleksandrs
Bartkevičs
3.
Rūdolfs Pēteris
Blūms
4.
Mihails
Buņins
5.
Anastasija
Dacjuka
6.
Aleksandra
Deņisova
7.
Aleksandra
Fesjuka
8.
Loreta
Freimane
9.
Rihards
Ģērkis
10.
Tatjana
Jaskeviča
11.
Artūrs
Karklins
12.
Matīss
Kļaviņš
13.
Maksims
Korhovs
14.
Germans
Kozlovskis
15.
Jānis Kristaps
Krasņikovs
16.
Daria
Lukina
17.
Maksims
Meļņiks
18.
Aleksandrs
Popovs
19.
Diana
Ramza
20.
Anastasija
Ratņikova
21.
Aleksandra
Sorokina
22.
Darja
Šumska
23.
Maksims
Vecenans
24.
Raimonds
Veits
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mihails
Korčevskis
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maksims
Akišenko
2.
Harijs
Aleksandrovs
3.
Mārtiņš
Frembergs
4.
Matīss
Jaņins
5.
Karine
Jegiazarjana
6.
Igors
Kļepikovs
7.
Staņislavs
Kulakovs
8.
Darja
Nasibullina
9.
Ksenija
Ogorodņikova
10.
Mārtiņš
Plikšs
11.
Edgars
Seredjuks
12.
Anna
Stepanova
13.
Aleks
Stepaņuks
14.
Elza
Strautmane
15.
Tomass
Stripinis
16.
Elīna
Surkeviča
17.
Lāsma
Zaķe
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikola
Andrejeva
2.
Darja
Arhipova-Prokofjeva
3.
Ivans
Baranovs
4.
Nelli-Viktorija
Berezovska
5.
Edgars
Dežins
6.
Diana
Draguneviča
7.
Vladimirs
Dzehs
8.
Valērija
Dzirgause
9.
Rebeka
Grauda
10.
Marija
Griņāviča
11.
Pauls
Grīnhofs
12.
Andrejs
Gromovs
13.
Tatjana
Gurēviča
14.
Elizabete
Gūtmane
15.
Pavel
Hlushko
16.
Sandra
Jurena
17.
Ivans
Karcevs
18.
Pāvels
Katirlovs
19.
Severīns
Kaužēns
20.
Edīte
Kļaviņa
21.
Svjatoslavs
Kotovs
22.
Jekaterina
Krasnova
23.
Darja
Lukkonena
24.
Vladimirs
Mališevs
25.
Amanda
Matisova
26.
Aļona
Norvile
27.
Poļina
Orlova
28.
Alisa
Osetrova
29.
Viktors
Patjoha
30.
Jūlija
Pukinska
31.
Sofja
Rapoporte
32.
Sintija
Ratniece
33.
Viktorija
Roķe
34.
Aļesja
Šakovece
35.
Daniils
Semjonovs
36.
Ņikita
Sergejs
37.
Aina
Sivko
38.
Oskars
Švedovs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Antoms
2.
Marina
Dvorecka
3.
Filips
Freimanis
4.
Vadims/Vadim
Kondibo/Kondibo
5.
Annamarija
Pumpura
6.
Oļesja
Šavele
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Brenčs
2.
Katrīna
Cingela
3.
Artemijs
Lappo
4.
Indriķis
Paiders
5.
Margarita
Parhomenko
6.
Arina
Samsonova
7.
Gustavs
Vilks
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Anspuka
2.
Daniela
Arāja
3.
Miks Viesturs
Austrums
4.
Dagnija Modesta
Auzāne
5.
Ruslans
Babajans
6.
Ieva Estere
Barkāne
7.
Katrīna
Bičevska
8.
Antons
Birgers
9.
Aleksandrs
Cigankovs
10.
Aleksandrs
Čižikovs
11.
Linards
Daugavietis
12.
Iļja
Dembo
13.
Henriks
Diure
14.
Daniela
Domiņa
15.
Renāte
Draveniece
16.
Laura
Dziļuma
17.
Edgars
Eveliņš
18.
Georgijs
Gadžimuradovs
19.
Gints
Gaismiņš
20.
Ieva
Grava
21.
Mārtiņš
Gūtmanis
22.
Dārta Kamilla
Kambala
23.
Andris
Kamergrauzis
24.
Toms
Karosevičs
25.
Helvijs Elvijs
Ķeksis
26.
Jūlija
Kibjaro
27.
Kristiāns
Klancbergs
28.
Tomass
Klinovs
29.
Alīna
Koniševska
30.
Maksims
Kuhto
31.
Rendijs
Kukainis
32.
Deniss
Kulibiks
33.
Amanda
Laugale
34.
Letīcija
Lejiņa
35.
Matīss
Locāns
36.
Krista
Lubiņa
37.
Andrejs
Lugovojs
38.
Roberts Niks
Lukēvics
39.
Artūrs
Mazarevičs
40.
Linda
Mazjāne
41.
Emīlija Linda
Mendelsone
42.
Jevgenijs
Morguls
43.
Dāvis
Namsons
44.
Anita Amālija
Olava
45.
Justs
Pauliņš
46.
Dagnija
Petrova
47.
OĻEGS
PETROVSKIS
48.
Alise
Pokšāne
49.
Samanta
Puriņa
50.
Dana
Savicka
51.
Baiba Beāte
Šleja
52.
Kristiāns
Špīss
53.
Krists
Tarvāns
54.
Aleksis
Teivāns
55.
Niklāvs
Tiļčiks
56.
Inese
Tītmane
57.
Valērijs
Tolkačovs
58.
Rihards
Trams
59.
Jūlians
Trofimovs
60.
Egija
Ungure
61.
Viktorija
Vereteņņikova
62.
Jānis
Vēveris
63.
Armands
Vikmanis
64.
Aleksandrs
Zajakins
65.
Ņikita
Zdažinskis
66.
Krista
Ziediņa
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Boriss
Bērmans
2.
Jekaterina
Bezdele
3.
Katrīne
Bižane
4.
Anna
Bogačova
5.
Artjoms
Markarjans
6.
Vjačeslavs
Matvejevs
7.
Deniss
Ovčarenko
8.
Raimonds
Siliņš
9.
Kirills
Timofejevs
10.
Maksims
Trišins
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāgs Rūdis
Bareika
2.
Jekaterina
Bikova
3.
Eduards
Česlavskis
4.
Rihards
Dubrovskis
5.
Romans
Frolovs
6.
Aļina Roberta
Gabasova
7.
Loreta
Gaile
8.
Izabella/Izabella
Gibera/Giber
9.
Madara
Gulbe
10.
Paula
Gurejeva
11.
Edvarts Pauls
Indārs
12.
Eva
Jātniece
13.
Anastasija
Kerre
14.
Anastasija
Kolcova
15.
Sergejs
Koreškovs
16.
Artemijs
Krimovs
17.
Valērija
Lanceva
18.
Darja
Loiko
19.
Ieva
Lūkina
20.
Adriāna Leonora
Martinkēviča
21.
Aleksandrs
Melāns
22.
Veronika
Prokopoviča
23.
Valerija
Raciņa
24.
Aleksandrs
Rakuts
25.
Linda
Rāviča
26.
Kirils
Savčuks
27.
Iļja
Sažins
28.
Aleksandrs
Smirnovs
29.
Vladislavs
Somovs
30.
Jeļizaveta
Tihomirova
31.
Anastasija
Titova
32.
Rolands Juris
Vārpiņš
33.
Dārija
Vdovina
34.
Katerina
Volkova
35.
Karlīne
Žvīgure
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza Elizabete
Bicāne
2.
Raitis
Mistris
3.
Darja
Rudņicka
4.
Uga
Tauriņš
5.
Georgs
Zujevs
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jorens
Āboliņš
2.
Evelīna
Bebre
3.
Annemarija
Berķe
4.
Arina
Bobroviča
5.
Diāna
Edulfa
6.
Elza Alise
Ēvele
7.
Jekaterina
Iškova
8.
Aleksandrs
Jevsejevs
9.
Deniss
Jurenkovs
10.
Austra
Kārkliņa-Žuga
11.
Aļina
Karmanova
12.
Veronika
Kluse
13.
Jeļizaveta Polina
Kričalova
14.
Kristers Ģirts
Kronis
15.
Nauris
Liniņš
16.
Sandis
Migla
17.
Jekaterina
Muhortova
18.
Laura Maija
Odiņa
19.
Roberts
Pavlovskis
20.
Ērika Klāra
Petrova
21.
Elīna
Savčenko
22.
Toms
Siliņš
23.
Sanija
Smildziņa
24.
Mārcis
Tālmanis
25.
Atis
Vīdušs
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Ābelis
2.
Deniss
Akinšins
3.
Semjons
Bass
4.
Jegors
Bikovskis
5.
Elīna
Briede
6.
Oskars
Dervinis
7.
Anastasija
Fedina
8.
Aivija
Grundmane
9.
Aleksejs
Jeļisejevs
10.
Aleksejs
Kalaida
11.
Viktorija
Kļiševiča
12.
Keita
Konstantinoviča
13.
Veronika
Kozubova
14.
Antons
Lēlis
15.
Laine
Ļeonova
16.
Denija
Ločmele
17.
Santa
Mačukāne
18.
Valērijs
Nikolajevs
19.
Ksenija
Poliščuka
20.
Jegors
Poliščuks
21.
Stefans
Ponomarjovs
22.
Ņikita
Puškins
23.
Mihails
Rovinskis
24.
Agita
Samauska
25.
Krista Marija Etele
Tingbranda
26.
Paula
Zante
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Šukalo
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Jemeļjanovs
2.
Anastasija
Kapica
3.
Samanta
Lapiņa
4.
Kitija
Mihailova
5.
Ramona
Ratsepa
6.
Marina
Šaško
7.
Artis
Segrums
8.
Pāvels
Smirnovs
9.
Ēriks
Solovjovs
10.
Vairis
Stramkalis
11.
Līza
Vanaga
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kims
Ņesterovs
2.
Renārs
Ozoliņš
3.
Elīza
Saulīte
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikita
Černišovs
2.
Marta
Sproģe
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mairis
Andersons
2.
Kristaps
Radziņš
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Konrāds
2.
Kārlis
Ķuzis
3.
Niks
Tamsons
4.
Dāvis
Vilemsons
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Bruno
Lorencs
2.
Alise
Mackēviča
3.
Liene Paula
Modnika
4.
Ronalds
Pirtnieks
5.
Ligita
Pudņika
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liene
Aļķe
2.
Aigars
Birkenfelds
3.
Edgars
Daugulis
4.
Kristiāna
Grāmatiņa
5.
Laura
Kalniņa
6.
Līva
Lāče
7.
Ādams
Larionovs
8.
Paula Līva
Matuzeviča
9.
Māris
Miglinieks
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Una
Bērziņa
2.
Andželika Sabīne
Briuna
3.
Madara Māra
Grigore
4.
Jana Marta
Ivanovska
5.
Lauma
Melece
6.
Agate
Mūrniece
7.
Elīna
Skopāne
8.
Ričards Elvis
Zujevs
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Santa
Baņģe
2.
Baiba
Broka
3.
Niks
Šķērsts
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Loreta
Bergmane
2.
Lauris
Bērziņš
3.
Monta
Blumberga
4.
Marta
Freimute
5.
Una
Kumerdanka
6.
Nikola
Mūrniece
7.
Ģirts
Ratnieks
8.
Estere
Sīpliņa
9.
Adriana
Zembaha
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agate
Alsberga
2.
Krista
Bodniece
3.
Emīls
Brigmanis
4.
Lauris
Dukaļskis
5.
Elīza
Gerdiņa
6.
Gunārs
Grīnhofs
7.
Toms
Koklītis
8.
Anna
Ošiņa
9.
Līga
Sidere
10.
Ksenija
Sidere
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Aizups
2.
Mārtiņš
Orste
3.
Megija
Pētersone
4.
Helēna
Skuja
5.
Rūta Regīna
Tauriņa
6.
Liene
Trēde
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Dambis
2.
Jānis Rihards
Klāks
3.
Oskars
Morics
4.
Elīna
Ņikiforova
5.
Elvita
Penka
6.
Linda
Reinholde
7.
Mareks
Stančiks
8.
Laura
Vilka
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Baumanis
2.
Armands
Plociņš
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jurģis
Mežulis
2.
Viktorija
Piško
3.
Laura
Strumpe
4.
Ginters Juris
Vehi
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Armands
Dukurs
2.
Kitija
Graudiņa
3.
Alīna
Koroļkova
4.
Aranta
Melkurte
5.
Sindija
Puriņa
6.
Eva
Rozenfelde
7.
Danute
Sēne
8.
Savelijs
Suharževskis
9.
Deniss
Zeicmanis
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Helvijs
Babris
2.
Elīza Justīne
Bija
3.
Renārs
Bole
4.
Agne
Eglīte
5.
Nils Alberts
Heniņš
6.
Rimants
Jančevskis
7.
Krišs
Lužinskis
8.
Kristofers Gusts
Piebalgs
9.
Toms
Plešs
10.
Laura
Sirmule
11.
Krista Kristīne
Timčuka
12.
Kecija
Vatuļina
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raimonds
Blaubergs
2.
Valentīna
Dabiža
3.
Atis
Lauva
4.
Elizabete
Leigute
5.
Ārons Aleksandrs
Mertens
6.
Reinis
Peterlevics
7.
Una Gabriēla
Zelča-Vuškāne
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Andžāns |
2. | Roberts | Lipskis |
3. | Arvis | Maiželis |
4. | Kristiāna | Rancāne |
5. | Edgars | Sažins |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Brenčeva |
2. | Andis | Burka |
3. | Daniela | Jaškova |
4. | Adrija | Korsakaite |
5. | Pēteris | Pavlovičs |
6. | Laura Eva | Reņko |
7. | Zane | Simanoviča |
8. | Kristers | Skuja |
9. | Karīna | Spoģe |
10. | Kristers | Sprinģis |
11. | Laura | Timko |
12. | Ilva | Viļuma |
13. | Eva | Zvirgzdiņa |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ulvis | Blathens |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārcis | Jaunkamps |
2. | Matīss | Luiks |
3. | Ernests | Mednis |
4. | Līga | Puzule |
5. | Rihards Niks | Raudiņš |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Karimovs |
2. | Rūta | Ķelpe |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Smilga |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Balode |
2. | Evita | Kamene |
3. | Artūrs | Lielbārdis |
4. | Ilva | Liepiņa |
5. | Laura | Mazkalniņa |
6. | Rita | Ozola |
7. | Aivars | Pētersons |
8. | Kristīne | Semjonova |
9. | Laine | Tauriņa |
10. | Ričards | Zālīte |
11. | Imanta Biruta | Žemaida |
12. | Jēkabs | Zommers |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Megija | Bordāne |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Daņiseviča |
2. | Kristaps | Dortāns |
3. | Anita | Garā |
4. | Egils | Keišs |
5. | Kristiāns | Keišs |
6. | Elvita | Krakope |
7. | Andris | Kudurs |
8. | Laila | Milakne |
9. | Dāvis | Stivriņš |
10. | Sintija | Vizule |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aivita | Kļečetņikova |
2. | Krišjānis | Kočāns |
3. | Kristiāns | Mārtuševs |
4. | Artis | Plešs |
5. | Eduards | Plušs |
6. | Sanda | Šapale |
7. | Martins | Višņevskis |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ina | Andrijenko |
2. | Karolīna | Auziņa |
3. | Rūdis | Donerblics |
4. | Selīna | Jurgina |
5. | Andriana | Lukaševica |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andris | Kāposts |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renāts | Jurševskis |
2. | Alise | Līce |
3. | Elīza | Marta Stangaine |
4. | Māris | Millers |
5. | Kristiāns | Potašovs |
6. | Anastasija | Skribe |
7. | Emīlija Kate | Tomsone |
8. | Diāna Paula | Upmale |
9. | Trīne | Žagare |
10. | Kristiāns | Zelčs |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Heinrihs | Eglīte |
2. | Anete | Gelsberga |
3. | Anita Ilze | Gulbe |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alvis | Ābols |
2. | Adrians | Anševics |
3. | Arnis | Jurciņš |
4. | Emīls | Kukarels |
5. | Jānis | Kumsārs |
6. | Andris | Neimanis |
7. | Reinis | Rudzītis |
8. | Edijs | Sirmais |
9. | Artis | Skujiņš |
10. | Alīna | Sprudzāne |
11. | Laura | Vāverniece |
12. | Laura | Vitenburga |
13. | Sindija | Zukule |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antra | Bruņeniece |
2. | Megija | Gintere |
3. | Elvis | Teniss |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Baranovska |
2. | Nikita | Petrovs |
3. | Anastasija | Vasiļjeva |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renata | Barzdo |
2. | Vija | Bērziņa |
3. | Arina | Golubeva |
4. | Jūlija | Gornostajeva |
5. | Nikolajs | Hasjuks |
6. | Stanislavs | Jefimovs |
7. | Diana | Jermolova |
8. | Antons | Kazačonoks |
9. | Diāna | Lavrinoviča |
10. | Linda Sofija | Mičune |
11. | Veronika | Ševčika |
12. | Vladlena | Zviceviča |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitolds | Baranovskis |
2. | Stivens Dins | Dudovs |
3. | Gļebs | Gagarins |
4. | Sergejs | Jaunzems |
5. | Jekaterina | Karņicka |
6. | Ksenija | Krušinska |
7. | Aleksejs | Maskaļovs |
8. | Oļegs | Matrosovs |
9. | Tatjana | Mihailova |
10. | Diāna | Ogaņane |
11. | Kamila | Ščerbakova |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uldis | Eltiņš |
2. | Arianna | Todorova |
3. | Pēteris | Untāls |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Guna | Ankipova |
2. | Mikus | Černoglazovs |
3. | Bruno Eduards | Krēsliņš |
4. | Sabīne | Russaka |
5. | Kristaps | Seimanovs |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Beitiks |
2. | Germans | Frolovs |
3. | Hārdijs | Nogobods |
4. | Edijs | Rukmanis |
5. | Ritvars | Sebris |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renārs | Nerets |
2. | Lauris | Vītoliņš |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Olafs | Bērziņš |
2. | Lāsma | Bugovecka |
3. | Artūrs | Grosbergs |
4. | Otto Jānis | Jansons |
5. | Anna | Jaunzeme |
6. | Nikola | Ņikiforova |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Anspoks |
2. | Ričards | Dūmiņš |
3. | Everts Emīls | Gertsons |
4. | Pauls | Ķeružis |
5. | Jevģenijs | Rozumnijs |
6. | Zane | Sirmoviča |
7. | Daniels Stenlijs | Vanags |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris | Skutelis |
2. | Andris | Venčels |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Broks |
2. | Beāte | Dzene |
3. | Airisa | Ģeidāne |
4. | Ļubova | Hucanu |
5. | Ralfs | Jankovskis |
6. | Dāvis | Kalējs |
7. | Kristaps | Kalniņš |
8. | Ervīns | Kalniņš |
9. | Matīss | Koļesinskis |
10. | Andris | Līcis |
11. | Aivars | Lucijanovs |
12. | Dinārs | Neilands |
13. | Aleksandra | Ņikitina |
14. | Kristiāns Jānis | Radiņš |
15. | Andis | Rogāls |
16. | Ojārs | Seglērs |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Berģis |
2. | Samanta | Martuženoka |
3. | Elgars | Murāns |
4. | Egija | Paslauska |
5. | Ričards | Saulītis |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gatis | Lejnieks |
2. | Kristians Jānis | Valentinovičs |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Veide |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andris | Buske |
2. | Ričards Toms | Mežītis |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Anškina |
2. | Jānis | Arnītis |
3. | Raimonds | Bojaruns |
4. | Ksenija | Furmanova |
5. | Zigurds | Gindra |
6. | Jānis Ēriks | Grūtups |
7. | Laura | Jurevica |
8. | Elīna | Marcinkeviča |
9. | Mikus Krišs | Novads |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agris | Andersons |
2. | Vladislavs | Basalajs |
3. | Edgars | Batkovskis |
4. | Kristīne | Berlīzeva |
5. | Ronalds | Borisovs |
6. | Jevgēnijs | Hnikins |
7. | Diāna | Kovaļčuka |
8. | Vēsma Asja | Kurzemniece |
9. | Reinis | Nikuļcevs |
10. | Matīss | Ozoliņš |
11. | Ralfs | Rogaļevs |
12. | Mārtiņš | Saveļjevs |
13. | Natālija | Sirotkina |
14. | Viktorija | Smetskaja |
15. | Rimants | Šveicars |
16. | Mārtiņš | Tomsons |
17. | Kirils | Vedļa |
18. | Zane | Zaķe |
19. | Aksels | Zingulis |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Aploka |
2. | Roberts Leonārs | Svarinskis |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Terēze | Dzenīte |
2. | Reinis | Kaparkalējs |
3. | Amanda | Rudzīte |
4. | Vladislavs | Sinicins |
5. | Diāna | Sloboda |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Kalniņš |
2. | Jānis | Kaltiņš |
3. | Edvards Edžus | Pabērzs |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise Maija | Cimermane |
2. | Atis | Elksnis |
3. | Kristiāna Krista | Freimane |
4. | Agneta | Koloda |
5. | Mariss | Pakalns |
6. | Līva Lauma | Truhņēviča |
7. | Emīls | Zaļkalns |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Činka |
2. | Gints | Kapteinis |
3. | Rainers | Milsons |
4. | Džesika | Nikaļuka |
5. | Diāna | Priede |
6. | Renāte | Vitkovska |
7. | Elīna | Zukule |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Briedis |
2. | Gustavs | Grīslis |
3. | Ritvars | Kļaviņš |
4. | Liene | Lakstīgala |
5. | Ingus | Pugačovs |
6. | Monta | Skuja |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renāts | Bidzāns |
2. | Edgars | Bondars-Naruševičs |
3. | Kristīna | Križanovska |
4. | Sintija | Skerškāne |
5. | Emīls | Stivriņš |
6. | Armands | Vecelis |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Štrāls |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sanija | Smidberga |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Inga | Birzniece |
2. | Sindija | Bože |
3. | Anete | Kramēna |
4. | Aigars | Lastovskis |
5. | Kārlis | Zatlers |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Auzniece |
2. | Arnis | Birze |
3. | Ieva Madeleine | Dāle |
4. | Linda | Dēzniece |
5. | Laura | Dreija |
6. | Alīna | Ešenvalde |
7. | Rēzija | Kalēja |
8. | Endija | Ķervija |
9. | Kristaps | Kļava |
10. | Kristiāna | Kuduma |
11. | Anete | Latakaite |
12. | Elīna | Linde |
13. | Justīne | Siksna |
14. | Diāna | Šlangena |
15. | Agnese | Tene |
16. | Lāsma | Veidemane |
17. | Dāvids | Vorobjovs |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Tomass | Galdiks |
2. | Agnese | Ģēģere |
3. | Kristīne | Jansone |
4. | Emīls | Jansons |
5. | Katrīna Anna | Kupše |
6. | Imants | Meldris |
7. | Sandijs | Mielavs |
8. | Henrijs | Silenieks |
9. | Simona | Staņislavčika |
10. | Andrejs | Teležis |
11. | Elgars | Veigelts |
12. | Kārlis | Zauers |
13. | Elvis | Zukulis |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Jaunzeme |
2. | Norans | Ķepals |
3. | Maksims | Mineikis |
4. | Pauls Ēriks | Ozoliņš |
5. | Alise Anastasija | Pašuka |
6. | Megija | Piebalga |
7. | Jānis Jēkabs | Stieģelis |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aiga | Bernāte |
2. | Anastasija | Bogatirjova |
3. | Kristīne | Bosija |
4. | Sergejs | Jesoņenko |
5. | Markuss | Krilovs |
6. | Toms | Mārtiņš Smilga |
7. | Sofija | Ņikitina |
8. | Marta | Pagraba |
9. | Inguss | Pumpurs |
10. | Džeina | Romanova |
11. | Aivija | Svara |
12. | Sintija | Trukšane |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Elsiņš |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beāte | Lozberga |
2. | Dāvis | Ozoliņš |
3. | Lauma | Sīle |
4. | Ģertrūde | Vīksna |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Baltrukeviča |
2. | Santa | Bigāte |
3. | Aleksejs | Hromcovs |
4. | Jevģēnijs | Ivanovs |
5. | Annemarija | Jelinska |
6. | Karīna | Kārkliņa |
7. | Gabriels | Lilo |
8. | Alesja | Petrova |
9. | Zane | Plinte |
10. | Zintis | Ščerbakovs |
11. | Anete | Skrimble |
12. | Jevģēnijs | Volkovs |
13. | Karīna | Žuromska |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Calpanova |
2. | Diāna | Calpanova |
3. | Maksims | Kolosovs |
4. | Anna Franciska | Labinska |
5. | Oskars | Luksts |
6. | Agris Meinards | Prikuls |
7. | Mārtiņš | Rubļevskis |
8. | Mārīte | Sauskāja |
9. | Nauris | Utnāns |
10. | Diāna | Veigure |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maksims | Kairovs |
2. | Viktorija | Leščinska |
3. | Adrians | Rakstiņš |
4. | Linards | Sadovskis |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Aņisimovs |
2. | Daniels | Gorbačovs |
3. | Sofija | Ločmele |
4. | Ēriks | Oščenkovs |
5. | Iļja | Petrovs |
6. | Ritvars | Pundurs |
7. | Arvis | Šmats |
8. | Vladislavs | Terehovs |
9. | Evita | Tuča |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Bleive |
2. | Vadims | Dukšts |
3. | Laima | Ločmele |
4. | Valērija | Rasuma |
5. | Līga | Romancāne |
6. | Ludvigs | Špeļkovs |
7. | Karina | Stepanova |
8. | Agija | Valaine |
9. | Lauris | Vonogs |
10. | Agnese | Zambare |
11. | Rolands | Žeikars |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristers | Ķeveris |
2. | Krišjānis | Kucins |
3. | Kitija | Lazdupe |
4. | Raivis | Paeglītis |
5. | Tīna | Vernere |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krišjānis | Beļaunieks |
2. | Rebeka | Birziņa |
3. | Vikija | Ikauniece |
4. | Zanda | Kočāne |
5. | Viktorija | Ladiga |
6. | Kristers | Rosmanis |
7. | Henrijs Klaids | Skujiņš |
8. | Luīze | Sniedze |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ņikita | Binders |
2. | Mārtiņš | Gailis |
3. | Edvards | Kolidzejs |
4. | Jana | Travkina |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Alberte |
2. | Laura | Brutāne |
3. | Jānis | Čamanis |
4. | Ilvija | Dīcmane |
5. | Una | Elksnīte |
6. | Kalvis | Kalniņš |
7. | Zane | Kampa |
8. | Annija | Lazdiņa |
9. | Ieva Sintija | Mālniece |
10. | Valters | Odziņš |
11. | Megija Linda | Ozoliņa |
12. | Lāsma | Padedze |
13. | Agnese | Pastare |
14. | Renārs | Reveliņš |
15. | Marks | Rozkovs |
16. | Vitālija | Šveca |
17. | Edgars | Ustinovs |
18. | Kristaps | Zarāns |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts Kristiāns | Eihe |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marina | Andrejeva |
2. | Ilze | Barone |
3. | Miks | Bleija |
4. | Ģirts | Jarmoļuks - Krūmiņš |
5. | Daniela | Klinta |
6. | Dīna | Puriņa |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gints Ernests | Bauda |
2. | Mārtiņš | Bulāns |
3. | Annija | Dzērve |
4. | Sabīne Alise | Leimane |
5. | Lauris | Skraucis |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Iļja | Daņilovs |
2. | Elīna Renāte | Klešnika |
3. | Laura | Pastore |
4. | Elgars | Stupāns |
5. | Elīna | Vanaga |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara | Daniva |
2. | Kristiāna | Jaudzema |
3. | Kirils | Romanovskis |
4. | Ruslana | Rudenko |
5. | Aiga | Rumpe |
6. | Līga | Struka |
7. | Laura | Trubiņa |
8. | Uldis | Valainis |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Semule |
2. | Deņiss | Surikovs |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Gailuma |
2. | Samanta | Meško |
3. | Sandra | Timša |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauris | Binduks |
2. | Vladislavs | Jahnovecs |
3. | Santa | Kalvāne |
4. | Evija | Laizāne |
5. | Dmitrijs | Plops |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Baiba | Batare |
2. | Dina | Gražule |
3. | Elvita | Ostrovska |
4. | Jānis | Počs |
5. | Una | Razgale |
6. | Vitālijs | Rungis |
7. | Samanta | Rutka |
8. | Jānis | Tjarve |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valentins | Bodžs |
2. | Jānis | Jermakovs |
3. | Aleksandrs | Lončs |
4. | Karina | Mašarska |
5. | Elizabete | Smirnova |
6. | Dainis | Sondors |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Misa |
2. | Kārlis | Ozols |
3. | Artis | Veldre |
4. | Renāte | Zeltiņa |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Leo | Bērziņš |
2. | Gints Roberts | Bērziņš |
3. | Artis Artūrs | Brodiņš |
4. | Elīza Beate | Dinne |
5. | Eduards Edžus | Freibergs |
6. | Hanna Luīze | Grase |
7. | Līva | Jansone |
8. | Marta | Kāpiņa |
9. | Patrīcija | Karpa |
10. | Roberts | Kustavus |
11. | Ralfs | Lapinskis |
12. | Aleksandrs | Lasis |
13. | Nils Toms | Lauls |
14. | Andrejs | Makarovs |
15. | Alisa | Maļuhina |
16. | Evija | Misa |
17. | Ričards | Mugurēvičs |
18. | Elīna | Nadziņa |
19. | Aleksejs | Nazarovs |
20. | Matīss | Ozerskis |
21. | Elīna | Pabērza |
22. | Zlata | Pavlova |
23. | Artūrs | Punculis |
24. | Emīlija | Radzeviča |
25. | Jēkabs Kārlis | Rasnačs |
26. | Dāvis | Rauza |
27. | Mikus | Reiters |
28. | Andris | Romanovskis |
29. | Marta | Rubina |
30. | Kitija Dzintra | Rulle |
31. | Sabina | Saveļjeva |
32. | Klāvs | Šķerbergs |
33. | Edvards Tomass | Šneps |
34. | Edijs | Šomka |
35. | Agnese | Spustaka |
36. | Natālija | Šreibere |
37. | Andris | Suharevskis |
38. | Elizabete | Šukste |
39. | Maija | Ustinova |
40. | Deniss | Vasiļenko |
41. | Kārlis Vilhelms | Vēbers |
42. | Shuyao | Xie |
43. | Rūdolfs | Zarāns |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza Anna | Actiņa |
2. | Ruslans | Aleksejevs |
3. | Paulis Filips | Bārzdiņš |
4. | Ieva | Cīrule |
5. | Mihails | Džondžua |
6. | Sintija | Ģērmane |
7. | Edgars | Grapmanis |
8. | Anastasija | Gricenko |
9. | Ralfs Nikolass | Gritāns |
10. | Kevins | Kaļāns |
11. | Veronika | Kosenko |
12. | Diāna | Krasnova |
13. | Madara Ieva | Krūmiņa |
14. | Eduards | Osis |
15. | Georgijs | Ostaņevičs |
16. | Anna | Rudiša |
17. | Rūdolfs Dāvis | Spuris |
18. | Toms Elvijs | Šusts |
19. | Anton | Tesliuk |
20. | Kārlis | Vīķis |
21. | Ričards | Vilks |
22. | Sergejs | Žahovskis |
23. | Estere | Zeltiņa |
24. | Anete | Zepa |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Baškevica |
2. | Patrīcija | Freimane |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ņikita | Jendovickis |
2. | Rūdolfs | Kalniņš |
3. | Vladislavs | Kazimirenko |
4. | Karīna | Konstantinova |
5. | Mārtiņš Roberts | Matisons |
6. | Timofejs | Popovs |
7. | Artūrs | Rimašs |
8. | Arnis | Stivriņš |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Fanija | Apine |
2. | Aleksandrs | Bartkevičs |
3. | Rūdolfs Pēteris | Blūms |
4. | Mihails | Buņins |
5. | Anastasija | Dacjuka |
6. | Aleksandra | Deņisova |
7. | Aleksandra | Fesjuka |
8. | Loreta | Freimane |
9. | Rihards | Ģērkis |
10. | Tatjana | Jaskeviča |
11. | Artūrs | Karklins |
12. | Matīss | Kļaviņš |
13. | Maksims | Korhovs |
14. | Germans | Kozlovskis |
15. | Jānis Kristaps | Krasņikovs |
16. | Daria | Lukina |
17. | Maksims | Meļņiks |
18. | Aleksandrs | Popovs |
19. | Diana | Ramza |
20. | Anastasija | Ratņikova |
21. | Aleksandra | Sorokina |
22. | Darja | Šumska |
23. | Maksims | Vecenans |
24. | Raimonds | Veits |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mihails | Korčevskis |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maksims | Akišenko |
2. | Harijs | Aleksandrovs |
3. | Mārtiņš | Frembergs |
4. | Matīss | Jaņins |
5. | Karine | Jegiazarjana |
6. | Igors | Kļepikovs |
7. | Staņislavs | Kulakovs |
8. | Darja | Nasibullina |
9. | Ksenija | Ogorodņikova |
10. | Mārtiņš | Plikšs |
11. | Edgars | Seredjuks |
12. | Anna | Stepanova |
13. | Aleks | Stepaņuks |
14. | Elza | Strautmane |
15. | Tomass | Stripinis |
16. | Elīna | Surkeviča |
17. | Lāsma | Zaķe |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikola | Andrejeva |
2. | Darja | Arhipova-Prokofjeva |
3. | Ivans | Baranovs |
4. | Nelli-Viktorija | Berezovska |
5. | Edgars | Dežins |
6. | Diana | Draguneviča |
7. | Vladimirs | Dzehs |
8. | Valērija | Dzirgause |
9. | Rebeka | Grauda |
10. | Marija | Griņāviča |
11. | Pauls | Grīnhofs |
12. | Andrejs | Gromovs |
13. | Tatjana | Gurēviča |
14. | Elizabete | Gūtmane |
15. | Pavel | Hlushko |
16. | Sandra | Jurena |
17. | Ivans | Karcevs |
18. | Pāvels | Katirlovs |
19. | Severīns | Kaužēns |
20. | Edīte | Kļaviņa |
21. | Svjatoslavs | Kotovs |
22. | Jekaterina | Krasnova |
23. | Darja | Lukkonena |
24. | Vladimirs | Mališevs |
25. | Amanda | Matisova |
26. | Aļona | Norvile |
27. | Poļina | Orlova |
28. | Alisa | Osetrova |
29. | Viktors | Patjoha |
30. | Jūlija | Pukinska |
31. | Sofja | Rapoporte |
32. | Sintija | Ratniece |
33. | Viktorija | Roķe |
34. | Aļesja | Šakovece |
35. | Daniils | Semjonovs |
36. | Ņikita | Sergejs |
37. | Aina | Sivko |
38. | Oskars | Švedovs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Antoms |
2. | Marina | Dvorecka |
3. | Filips | Freimanis |
4. | Vadims/Vadim | Kondibo/Kondibo |
5. | Annamarija | Pumpura |
6. | Oļesja | Šavele |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Brenčs |
2. | Katrīna | Cingela |
3. | Artemijs | Lappo |
4. | Indriķis | Paiders |
5. | Margarita | Parhomenko |
6. | Arina | Samsonova |
7. | Gustavs | Vilks |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Anspuka |
2. | Daniela | Arāja |
3. | Miks Viesturs | Austrums |
4. | Dagnija Modesta | Auzāne |
5. | Ruslans | Babajans |
6. | Ieva Estere | Barkāne |
7. | Katrīna | Bičevska |
8. | Antons | Birgers |
9. | Aleksandrs | Cigankovs |
10. | Aleksandrs | Čižikovs |
11. | Linards | Daugavietis |
12. | Iļja | Dembo |
13. | Henriks | Diure |
14. | Daniela | Domiņa |
15. | Renāte | Draveniece |
16. | Laura | Dziļuma |
17. | Edgars | Eveliņš |
18. | Georgijs | Gadžimuradovs |
19. | Gints | Gaismiņš |
20. | Ieva | Grava |
21. | Mārtiņš | Gūtmanis |
22. | Dārta Kamilla | Kambala |
23. | Andris | Kamergrauzis |
24. | Toms | Karosevičs |
25. | Helvijs Elvijs | Ķeksis |
26. | Jūlija | Kibjaro |
27. | Kristiāns | Klancbergs |
28. | Tomass | Klinovs |
29. | Alīna | Koniševska |
30. | Maksims | Kuhto |
31. | Rendijs | Kukainis |
32. | Deniss | Kulibiks |
33. | Amanda | Laugale |
34. | Letīcija | Lejiņa |
35. | Matīss | Locāns |
36. | Krista | Lubiņa |
37. | Andrejs | Lugovojs |
38. | Roberts Niks | Lukēvics |
39. | Artūrs | Mazarevičs |
40. | Linda | Mazjāne |
41. | Emīlija Linda | Mendelsone |
42. | Jevgenijs | Morguls |
43. | Dāvis | Namsons |
44. | Anita Amālija | Olava |
45. | Justs | Pauliņš |
46. | Dagnija | Petrova |
47. | OĻEGS | PETROVSKIS |
48. | Alise | Pokšāne |
49. | Samanta | Puriņa |
50. | Dana | Savicka |
51. | Baiba Beāte | Šleja |
52. | Kristiāns | Špīss |
53. | Krists | Tarvāns |
54. | Aleksis | Teivāns |
55. | Niklāvs | Tiļčiks |
56. | Inese | Tītmane |
57. | Valērijs | Tolkačovs |
58. | Rihards | Trams |
59. | Jūlians | Trofimovs |
60. | Egija | Ungure |
61. | Viktorija | Vereteņņikova |
62. | Jānis | Vēveris |
63. | Armands | Vikmanis |
64. | Aleksandrs | Zajakins |
65. | Ņikita | Zdažinskis |
66. | Krista | Ziediņa |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Boriss | Bērmans |
2. | Jekaterina | Bezdele |
3. | Katrīne | Bižane |
4. | Anna | Bogačova |
5. | Artjoms | Markarjans |
6. | Vjačeslavs | Matvejevs |
7. | Deniss | Ovčarenko |
8. | Raimonds | Siliņš |
9. | Kirills | Timofejevs |
10. | Maksims | Trišins |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāgs Rūdis | Bareika |
2. | Jekaterina | Bikova |
3. | Eduards | Česlavskis |
4. | Rihards | Dubrovskis |
5. | Romans | Frolovs |
6. | Aļina Roberta | Gabasova |
7. | Loreta | Gaile |
8. | Izabella/Izabella | Gibera/Giber |
9. | Madara | Gulbe |
10. | Paula | Gurejeva |
11. | Edvarts Pauls | Indārs |
12. | Eva | Jātniece |
13. | Anastasija | Kerre |
14. | Anastasija | Kolcova |
15. | Sergejs | Koreškovs |
16. | Artemijs | Krimovs |
17. | Valērija | Lanceva |
18. | Darja | Loiko |
19. | Ieva | Lūkina |
20. | Adriāna Leonora | Martinkēviča |
21. | Aleksandrs | Melāns |
22. | Veronika | Prokopoviča |
23. | Valerija | Raciņa |
24. | Aleksandrs | Rakuts |
25. | Linda | Rāviča |
26. | Kirils | Savčuks |
27. | Iļja | Sažins |
28. | Aleksandrs | Smirnovs |
29. | Vladislavs | Somovs |
30. | Jeļizaveta | Tihomirova |
31. | Anastasija | Titova |
32. | Rolands Juris | Vārpiņš |
33. | Dārija | Vdovina |
34. | Katerina | Volkova |
35. | Karlīne | Žvīgure |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza Elizabete | Bicāne |
2. | Raitis | Mistris |
3. | Darja | Rudņicka |
4. | Uga | Tauriņš |
5. | Georgs | Zujevs |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jorens | Āboliņš |
2. | Evelīna | Bebre |
3. | Annemarija | Berķe |
4. | Arina | Bobroviča |
5. | Diāna | Edulfa |
6. | Elza Alise | Ēvele |
7. | Jekaterina | Iškova |
8. | Aleksandrs | Jevsejevs |
9. | Deniss | Jurenkovs |
10. | Austra | Kārkliņa-Žuga |
11. | Aļina | Karmanova |
12. | Veronika | Kluse |
13. | Jeļizaveta Polina | Kričalova |
14. | Kristers Ģirts | Kronis |
15. | Nauris | Liniņš |
16. | Sandis | Migla |
17. | Jekaterina | Muhortova |
18. | Laura Maija | Odiņa |
19. | Roberts | Pavlovskis |
20. | Ērika Klāra | Petrova |
21. | Elīna | Savčenko |
22. | Toms | Siliņš |
23. | Sanija | Smildziņa |
24. | Mārcis | Tālmanis |
25. | Atis | Vīdušs |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Ābelis |
2. | Deniss | Akinšins |
3. | Semjons | Bass |
4. | Jegors | Bikovskis |
5. | Elīna | Briede |
6. | Oskars | Dervinis |
7. | Anastasija | Fedina |
8. | Aivija | Grundmane |
9. | Aleksejs | Jeļisejevs |
10. | Aleksejs | Kalaida |
11. | Viktorija | Kļiševiča |
12. | Keita | Konstantinoviča |
13. | Veronika | Kozubova |
14. | Antons | Lēlis |
15. | Laine | Ļeonova |
16. | Denija | Ločmele |
17. | Santa | Mačukāne |
18. | Valērijs | Nikolajevs |
19. | Ksenija | Poliščuka |
20. | Jegors | Poliščuks |
21. | Stefans | Ponomarjovs |
22. | Ņikita | Puškins |
23. | Mihails | Rovinskis |
24. | Agita | Samauska |
25. | Krista Marija Etele | Tingbranda |
26. | Paula | Zante |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Šukalo |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Jemeļjanovs |
2. | Anastasija | Kapica |
3. | Samanta | Lapiņa |
4. | Kitija | Mihailova |
5. | Ramona | Ratsepa |
6. | Marina | Šaško |
7. | Artis | Segrums |
8. | Pāvels | Smirnovs |
9. | Ēriks | Solovjovs |
10. | Vairis | Stramkalis |
11. | Līza | Vanaga |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kims | Ņesterovs |
2. | Renārs | Ozoliņš |
3. | Elīza | Saulīte |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikita | Černišovs |
2. | Marta | Sproģe |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mairis | Andersons |
2. | Kristaps | Radziņš |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Konrāds |
2. | Kārlis | Ķuzis |
3. | Niks | Tamsons |
4. | Dāvis | Vilemsons |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Bruno | Lorencs |
2. | Alise | Mackēviča |
3. | Liene Paula | Modnika |
4. | Ronalds | Pirtnieks |
5. | Ligita | Pudņika |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liene | Aļķe |
2. | Aigars | Birkenfelds |
3. | Edgars | Daugulis |
4. | Kristiāna | Grāmatiņa |
5. | Laura | Kalniņa |
6. | Līva | Lāče |
7. | Ādams | Larionovs |
8. | Paula Līva | Matuzeviča |
9. | Māris | Miglinieks |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Una | Bērziņa |
2. | Andželika Sabīne | Briuna |
3. | Madara Māra | Grigore |
4. | Jana Marta | Ivanovska |
5. | Lauma | Melece |
6. | Agate | Mūrniece |
7. | Elīna | Skopāne |
8. | Ričards Elvis | Zujevs |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Santa | Baņģe |
2. | Baiba | Broka |
3. | Niks | Šķērsts |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Loreta | Bergmane |
2. | Lauris | Bērziņš |
3. | Monta | Blumberga |
4. | Marta | Freimute |
5. | Una | Kumerdanka |
6. | Nikola | Mūrniece |
7. | Ģirts | Ratnieks |
8. | Estere | Sīpliņa |
9. | Adriana | Zembaha |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agate | Alsberga |
2. | Krista | Bodniece |
3. | Emīls | Brigmanis |
4. | Lauris | Dukaļskis |
5. | Elīza | Gerdiņa |
6. | Gunārs | Grīnhofs |
7. | Toms | Koklītis |
8. | Anna | Ošiņa |
9. | Līga | Sidere |
10. | Ksenija | Sidere |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Aizups |
2. | Mārtiņš | Orste |
3. | Megija | Pētersone |
4. | Helēna | Skuja |
5. | Rūta Regīna | Tauriņa |
6. | Liene | Trēde |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Dambis |
2. | Jānis Rihards | Klāks |
3. | Oskars | Morics |
4. | Elīna | Ņikiforova |
5. | Elvita | Penka |
6. | Linda | Reinholde |
7. | Mareks | Stančiks |
8. | Laura | Vilka |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Baumanis |
2. | Armands | Plociņš |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jurģis | Mežulis |
2. | Viktorija | Piško |
3. | Laura | Strumpe |
4. | Ginters Juris | Vehi |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Armands | Dukurs |
2. | Kitija | Graudiņa |
3. | Alīna | Koroļkova |
4. | Aranta | Melkurte |
5. | Sindija | Puriņa |
6. | Eva | Rozenfelde |
7. | Danute | Sēne |
8. | Savelijs | Suharževskis |
9. | Deniss | Zeicmanis |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Helvijs | Babris |
2. | Elīza Justīne | Bija |
3. | Renārs | Bole |
4. | Agne | Eglīte |
5. | Nils Alberts | Heniņš |
6. | Rimants | Jančevskis |
7. | Krišs | Lužinskis |
8. | Kristofers Gusts | Piebalgs |
9. | Toms | Plešs |
10. | Laura | Sirmule |
11. | Krista Kristīne | Timčuka |
12. | Kecija | Vatuļina |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raimonds | Blaubergs |
2. | Valentīna | Dabiža |
3. | Atis | Lauva |
4. | Elizabete | Leigute |
5. | Ārons Aleksandrs | Mertens |
6. | Reinis | Peterlevics |
7. | Una Gabriēla | Zelča-Vuškāne |