Ģeogrāfijas valsts 33. olimpiāde
Ģeogrāfijas 33. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 1230
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilva
Viļuma
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ulvis
Blathens
2.
Inguna
Bodeka
3.
Mareks
Fjodorovs
4.
Māris
Gerasimčuks
5.
Olafs
Osītis
6.
Sandra
Seimuškina
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Loreta
Vārpa
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Jakovlevs
2.
Ernests
Mednis
3.
Anete
Palma
4.
Līga
Puzule
5.
Evelīna
Tetere
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Alksnis
2.
Reinis
Karimovs
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Dolmanis Dravants
2.
Marks
Kauls
3.
Pauls Ernests
Pūliņš
4.
Kristers
Slavēns
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Brikmanis
2.
Sandis
Kaškurs
3.
Alise
Lazdiņa
4.
Rita
Ozola
5.
Roberts
Užāns
6.
Jēkabs
Zommers
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauris
Biksāns
2.
Arīna
Bistrova
3.
Elīna
Daņiseviča
4.
Marika
Graudumniece
5.
Artis Stanislavs
Gusts
6.
Egils
Keišs
7.
Elvita
Krakope
8.
Sintija
Vizule
9.
Baiba
Zaļaiskalna
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Lazorenko
2.
Egmonts
Salmanis
3.
Madara
Šļivka
4.
Agris
Timofejevs
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andris
Cars
2.
Deniss
Daņilovs
3.
Dailis
Langovskis
4.
Annija
Romāne
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kevins
Berlinskis
2.
Mārtiņš
Bukšs
3.
Arnis
Cimermanis
4.
Roberts
Gļauda
5.
Kristians
Kuzmins
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Liepa
2.
Ralfs
Mucenieks
3.
Reinis
Ozols
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāns
Potašovs
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Stella
Bērziņa
2.
Dmitrijs
Dmitrijevs
3.
Alise
Feldmane
4.
Anita Ilze
Gulbe
5.
Sindija
Samohvalova
6.
Samanta
Štāle
7.
Alberts
Trucis
8.
Ilona
Upena
9.
Toms
Vaļkins
10.
Paula
Vīksna
11.
Lāsma
Zaķe
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Agurjanovs
2.
Reičela Adele
Bišere
3.
Kalvis
Kaļva
4.
Melisa
Kaškura
5.
Beatrise Maija
Krieviņa
6.
Ēriks
Kūlītis
7.
Kaspars
Kvants
8.
Eduards
Milherts
9.
Elvis
Pumpurs
10.
Madara
Siliņa
11.
Katrīna
Veitnere
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ojūna
Batbajara
2.
Rihards
Eglītis
3.
Pauls
Kozlovskis
4.
Mārtiņš
Krakops
5.
Markuss Edvards
Mieriņš
6.
Miks
Ozols
7.
Oskars
Vanags
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maksims
Savickis
2.
Artūrs
Sticenko
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Aleksejeva
2.
Iļja
Jakimovičs
3.
Tatjana
Lukjanska
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valdis
Melders
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris
Novickis
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Džūlija
Bubnova
2.
Madara
Grunda
3.
Grēta
Grunda
4.
Alina
Jerjomenko
5.
Alisa
Turukova
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rimants
Badins
2.
Diāna
Breidaka
3.
Liza
Čumika
4.
Jūlija
Gornostajeva
5.
Arina
Jermakova
6.
Diana
Jermolova
7.
Karmena
Karole
8.
Evita
Kokina
9.
Aleksandrs
Labuts
10.
Arnis
Lociks
11.
Arkādijs
Nikolajevs
12.
Liene
Nitiša
13.
Dārija
Podberecka
14.
Dainis
Vērdiņš
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Veronika
Griņko
2.
Dana
Ivanova
3.
Maksims
Jurinovs
4.
Mihails
Kašerins
5.
Ilona
Kiseļevska
6.
Diāna
Konkina
7.
Pēteris
Kozirevs
8.
Ineta
Kruļeva
9.
Maksims
Latkovskis
10.
Sergejs
Lobanovs
11.
Maksims
Lociks
12.
Tatjana
Mihailova
13.
Ņikita
Ziļs
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikita
Baduļins
2.
Imants
Kornijenko
3.
Vaclavs
Korženevskis
4.
Anastasija
Podlužnaja
5.
Nauris
Prekels
6.
Raivis
Valters
7.
Vadims
Vasiļjevs
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Asnate
Egle
2.
Mārcis
Eihmanis
3.
Karlīna
Veide
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Miks
Freibergs
2.
Katrīna
Freimane
3.
Aivis
Krams
4.
Jānis
Kristapsons
5.
Krists
Safranovičs
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Beitiks
2.
Katrīna Anna
Dille
3.
Hārdijs
Nogobods
4.
Elza
Pilsneniece
5.
Edijs
Rukmanis
6.
Ritvars
Sebris
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oļegs
Kovaļovs
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lāsma
Bugovecka
2.
Kristija Laura
Čipena
3.
Loreta
Osīte
4.
Mareks
Seņko
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raimonds Kristians
Elksnis
2.
Diāna
Ivaškeviča
3.
Monta
Siliņa
4.
Sandijs
Siliņš
5.
Aivis
Tjuševs
6.
Haralds
Ulmanis
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niklāvs
Ņikiforovs
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs Daniels
Midegs
2.
Alise
Vaivode
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Airisa
Ģeidāne
2.
Dāvis
Kalējs
3.
Zita
Zaičenkova
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rihards
Borskis
2.
Gintars
Krūmiņš
3.
Samanta
Martuženoka
4.
Egija
Paslauska
5.
Gita
Pērkone
6.
Ritvars
Stankevičs
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niks
Avišāns
2.
Laura
Briede
3.
Edijs
Kauranens
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dagnis
Ābols
2.
Toms Eduards
Briģis
3.
Kristers Andrejs
Dāviņš
4.
Alvis
Fiļimonovs
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Samanta
Ose
2.
Krista
Vangale
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda Dita
Ābola
2.
Endija
Tupurīte
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Kaveckis
2.
Niks
Kļaviņš
3.
Mikus Krišs
Novads
4.
Roms
Novicks
5.
Marks
Prūsis
6.
Mārtiņš
Robežnieks
7.
Aivars
Šaicāns
8.
Kerolaina
Stepe
9.
Kārlis
Valainis
10.
Daņiils
Veržbickis
11.
Kārlis
Žūriņš
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agris
Andersons
2.
Edgars
Batkovskis
3.
Raimonds
Blaubergs
4.
Ronalds
Borisovs
5.
Darija
Daņiļeviča
6.
Daniels
Ivanovs
7.
Sergejs
Karpenko
8.
Viesturs
Liniņš
9.
Kristers
Punculs
10.
Madara
Ratniece
11.
Rimants
Šveicars
12.
Kristers Ainārs
Tomass
13.
Kirils
Vedļa
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rainers
Blūms
2.
Mārtiņš
Cirītis
3.
Brencis Pēteris
Eglītis
4.
Ralfs
Mellups
5.
Kārlis
Rušmanis
6.
Gustavs
Strautnieks
7.
Rolands
Upelnieks
8.
Valts
Vēveris
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Grieta
Blaka
2.
Grieta
Siliņa
3.
Elizabete
Veignere
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Abramovskis
2.
Jana
Aizupe
3.
Kristīne
Baltpurviņa
4.
Selma Teodora
Levrence
5.
Odrija
Margene
6.
Viktors Olgerst
Zommers
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Patrīcija
Bāliņa
2.
Anastasija
Bizjajeva
3.
Laura
Blomniece
4.
Rolans
Fjodorovs
5.
Grats
Grāvelsins
6.
Aleksandra
Kamenska
7.
Veronika
Mahmudova
8.
Rūdolfs
Pļaviņš
9.
Vladislavs
Sinicins
10.
Diāna
Sloboda
11.
Darja
Žigalova
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niīkolajs
Aleksejevs
2.
Oskars
Ba;ckins
3.
Lauma
Černika
4.
Gints
Dakša
5.
Andrey
Danilokh
6.
Maija
Drēviņa
7.
Kristers
Fišers
8.
Henrijs
Osis
9.
Jevgēnijs
Protopopovs
10.
Ritvars
Puriņš
11.
Eduards Artūrs
Štrodahs
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Kunkulbergs
2.
Nauris
Truhņēvičs
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts Vilis
Jansons
2.
Diāna
Priede
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Bariņa
2.
Gustavs
Grīslis
3.
Diāna
Pauniņa
4.
Anda
Spilberga
5.
Niklāvs
Vingris
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oskars
Barovskis
2.
Jānis
Magone
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aivars
Dunskis
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niklāvs
Dvarons
2.
Paula
Feldmane
3.
Anna
Kricka
4.
Roberts
Poriņš
5.
Oskars
Šēlis
6.
Ričards
Vēvers
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sindija
Bože
2.
Marta
Dupate
3.
Roberts Oskars
Komarovskis
4.
Anna
Losāne
5.
Fēlikss
Miļus
6.
Elizabete Daira
Roķe
7.
Ēriks
Rudziks
8.
Grēta
Smirnova
9.
Elvis
Strauts
10.
Kārlis
Zatlers
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva Luīze
Bleive
2.
Paula
Grundmane
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvids
Lapiņš
2.
Vendija
Miklāva
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnis
Birze
2.
Jānis
Dambergs
3.
Selīna Krista
Done
4.
Sintija
Ruicēna
5.
Santa
Taujēna
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aiva
Balcere
2.
Evija Arita
Brikmane
3.
Aivita
Brūvere
4.
Agnese
Ģēģere
5.
Kristīne
Jansone
6.
Loreta
Krafta
7.
Imants
Meldris
8.
Henrijs
Silenieks
9.
Ģirts
Šķuburs
10.
Andrejs
Teležis
11.
Elgars
Veigelts
12.
Kārlis
Zauers
13.
Elvis
Zukulis
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris
Aizezers
2.
Jana
Čaure
3.
Rēzija Sabīne
Jurševska
4.
Jānis
Kampars
5.
Ojārs
Meldris
6.
Dagnis
Prūsis
7.
Sabīne
Pūķe
8.
Ralfs
Rāts
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deivis
Baranovskis
2.
Roberts Krists
Jaunarājs-Janvāris
3.
Rendijs
Knīss-Daniels
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gints
Akšelis
2.
Elvis
Bekmanis
3.
Valters
Broks
4.
Nikola
Cepliniece
5.
Marta
Dobele
6.
Kristiāna
Jaunzeme
7.
Konstantins
Karvasinskis
8.
Aleksandra
Kirnosova
9.
Jegors
Kubraks
10.
Alīna
Kuprjašova
11.
Viktorija
Ļubicka
12.
Viktorija
Martinova
13.
Madara
Mežģirte
14.
Anastasija
Saveļjeva
15.
Verners Normunds
Šmits
16.
Jānis Jēkabs
Stieģelis
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eļnora
Abdullajeva
2.
Inese
Ābele
3.
Rūdolfs Jorens
Baltiņš-Kļava
4.
Sonora
Bogdanova
5.
Endijs
Butāns
6.
Arta
Gribēna-Zālīte
7.
Alvīna
Jaremčuka
8.
Laura
Javnošāne
9.
Sergejs
Jesoņenko
10.
Arturs
Karaņevskis
11.
Vera
Kuzmina
12.
Marģers
Liepiņš
13.
Dāvids Daniels
Mikšs
14.
Ričards
Plūme
15.
Inguss
Pumpurs
16.
Agnese
Siliņa
17.
Niks Dāvis
Skrīvers
18.
Edgars
Varnovskis
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Hardijs
Drullis
2.
Mārtiņš Mikus
Kažis
3.
Anna
Ustimenko
4.
Rolands
Vadonis
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uvis
Arbidāns
2.
Anna
Ģērmane
3.
Kristiāns
Kacars
4.
Linards
Tauriņš
5.
Andrejs
Vaičuks
6.
Artis
Veldre
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests Horens
Bisenieks
2.
Juta
Deksne
3.
Emīls
Konrāds
4.
Undīne
Kreitūze
5.
Amanda
Krūmiņa
6.
Reinis Ernests
Rudzītis
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks Daniēls
Baltalksnis
2.
Ritvars
Dubults
3.
Ričards Uģis
Pabērzs
4.
Krišjānis Ralfs
Veinbergs
5.
Ģertrūde
Vīksna
6.
Aksels Roberts
Zirnis
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Roļskijs
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Skaidris
Skutelis
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārīte
Balgalve
2.
Agnese
Broka
3.
Ādams Arvo
Brūvers
4.
Ita
Daugavvanaga
5.
Renāte
Kārkle
6.
Toms
Madarnieks
7.
Anna
Mariņaka
8.
Ilze
Paegle
9.
Alesja
Petrova
10.
Anete
Skrimble
11.
Jānis
Vadzišs
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linards
Baltmanis
2.
Roberts
Boliņš
3.
Elizabete Marija
Čekstere
4.
Pāvels
Filatovs
5.
Elīna
Galvāne
6.
Jevģēnijs
Grigorjevs
7.
Sanita
Gutāne
8.
Luīze
Kundire
9.
Anna Franciska
Labinska
10.
Oskars
Luksts
11.
Dinija
Ostrovska
12.
Agris Meinards
Prikuls
13.
Megija
Šede
14.
Jogita
Slesarenoka
15.
Loreta
Trokša
16.
Nauris
Utnāns
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margita
Rudzāte
2.
Ingvars
Salimgarejevs
3.
Arina
Trifonova
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdis
Laganovskis
2.
Emīlija
Petinene
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivo
Burmeisters
2.
Laine
Greta Grahoļska
3.
Ksenija
Jakušenko
4.
Kristers
Krišāns
5.
Sigita
Lavrinoviča
6.
Daina
Mandrikina
7.
Artjoms
Merkulovs
8.
Daira
Poikāne
9.
Mihails
Popovs
10.
Arvis
Šmats
11.
Vladislavs
Terehovs
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dainis
Dilevko
2.
Ksenija
Dobrovolska
3.
Vadims
Jegorovs
4.
Elīna
Laduševa
5.
Guntars
Ļagušniks
6.
Dana
Ļahnoviča
7.
Aigars
Luckāns
8.
Samanta
Nalivaiko
9.
Cira/Tsira
Tolordava/Tolordava
10.
Lauris
Vonogs
11.
Rolands
Žeikars
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dainārs
Lācis
2.
Māris
Lapšovs
3.
Mārtiņš
Pavlovs
4.
Līga
Šmate
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards Zigfrīds
Aveniņš
2.
Dāvis
Kolns
3.
Dairis
Mežvinskis
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Cīrulis
2.
Juris
Erels
3.
Haralds
Iesalnieks
4.
Krists
Janiselis
5.
Krišjānis
Kucins
6.
Kitija
Lazdupe
7.
Raivis
Paeglītis
8.
Reinis
Veikšāns
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rebeka
Birziņa
2.
Jānis
Bukovskis
3.
Laura
Drunka
4.
Ēriks
Graudiņš
5.
Egīls Elmonds
Kārkliņš
6.
Ieva
Karpova
7.
Diāna
Rone
8.
Nikola Klaudija
Siliņa
9.
Nadīna
Stirniniece
10.
Ričards
Vēveris
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Amura
2.
Laura
Barazinska
3.
Māris
Bazulis
4.
Kaspars
Eiduks
5.
Lauma
Iesalniece
6.
Raimonds
Iesalnieks
7.
Paula
Kaufelde
8.
Līna
Putene
9.
Paula Rebeka
Škapare
10.
Gundega Elīza
Viļčevska
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Driksna
2.
Andris
Sarksņa
3.
Jana
Travkina
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evija
Andersone
2.
Zīle
Ašmane
3.
Maksims
Brokāns
4.
Jāzeps
Gribusts
5.
Zane
Kampa
6.
Vita
Konopecka
7.
Ivars
Laicāns
8.
Linda Elīza
Lapsa
9.
Undīne
Piterniece
10.
Līna
Sirsniņa
11.
Reinis
Švagris
12.
Vitālija
Šveca
13.
Jevgenijs
Timofejevs
14.
Reinis
Vegners
15.
Ņikita
Vinokurovs
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnolds
Barsovs
2.
Māris
Lilavs
3.
Miks
Mežvēvers
4.
Ružena
Monastirska
5.
Rinalds
Onckulis
6.
Eduards
Rostoks
7.
Ģirts
Rudzišs
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikola Alise
Cīrule
2.
Annija
Kaņepēja
3.
Kristiāna
Kazakupča
4.
Aleksandra
Moskaļenko
5.
Edvards
Mucenieks
6.
Paula Beata
Trupa
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnolds
Andersons
2.
Roberts
Apsītis
3.
Gints Ernests
Bauda
4.
Kristofers Tomas
Borovskis
5.
Artūrs
Bumbieris
6.
Kristiāns Edvards
Drozdovs
7.
Mārtiņš
Līdaks
8.
Elīna Madara
Ozoliņa
9.
Kristaps
Ozoliņš
10.
Anna
Raita
11.
Kristers
Suķis
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis Roberts
Bukovskis
2.
Sanda
Cielava
3.
Ernests
Dzelme
4.
Andrejs
Plankājs
5.
Annamarija
Staršaja
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Afanasjevs
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Valainis
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alvis
Bulatovs
2.
Matīss
Dambītis
3.
Ilze
Egle
4.
Diāna
Kazakeviča
5.
Laura
Neiceniece
6.
Santa
Prikule
7.
Ruslana
Rudenko
8.
Andrejs
Umaņecs
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gunda
Pastare
2.
Kārlis
Sondors
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Buivids
2.
Jeļizaveta
Klimanova
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madars
Kozlovskis
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Barkāns
2.
Eduards
Dekterevs
3.
Ligita
Krūza
4.
Kristīne
Laizāne
5.
Santa
Lempa
6.
Alla
Miseviča
7.
Dmitrijs
Plops
8.
Rihards
Sļadzevskis
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Kaļiņina
2.
Rolands
Katkovskis
3.
Einārs
Puduls
4.
Marita
Zunda
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rihards
Koroševskis
2.
Linda
Novika
3.
Renārs
Šķesters-Kambals
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Baiba
Batare
2.
Māris
Jurāns
3.
Arkādijs
Kastjukovecs
4.
Laura
Lucijanova
5.
Austris
Mazurs
6.
Andrejs
Mežārs
7.
Marta
Pekša
8.
Agnese
Pētersone
9.
Jānis
Počs
10.
Laura
Rakova
11.
Samanta
Rutka
12.
Viktorija
Siņicina
13.
Sintija
Vaivere
14.
Kristīne
Voronova
15.
Jūlija
Zaiceva
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antons
Baronskis
2.
Aija
Gudkova
3.
Jānis
Jermakovs
4.
Maksims
Kaliņins
5.
Dmitrijs
Komars
6.
Tatjana
Kotova
7.
Bernards
Kudiņš
8.
Viktorija
Panova
9.
Dins
Rozentāls
10.
Dainis
Sondors
11.
Tamāra
Visocka
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niklāvs
Geidāns
2.
Ruslans
Matvejevs
3.
Alise
Murāne
4.
Armands
Ostrovskis
5.
Edžus
Romāns
6.
Anna
Rudakova
7.
Aleksandrs
Šamšura
8.
Justīne
Širina
9.
Reinholds
Švarcs
10.
Andrejs
Vasiļjevs
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adrians
Švalkovskis
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Igors
Anastasjevs
2.
Ksenija Lūcija
Bahire
3.
Alvis
Dadzis
4.
Edvīns
Ļahs
5.
Andrejs
Makarovs
6.
Igors
Miļuhins
7.
Viktors
Petrovs
8.
Taira
Safina
9.
Eduards
Seregins
10.
Arturs
Sergejevs
11.
Anastasija
Šmidte
12.
Edgars
Treimanis
13.
Deniss
Vasiļenko
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Fomenko
2.
Anastasija
Gricenko
3.
Katrīna
Krūma
4.
Kārlis
Logins
5.
RAIVO
MATISONS
6.
Kristaps
Miškins
7.
Daniils
Nuždins
8.
Eduards
Osis
9.
Georgijs
Ostaņevičs
10.
Reinis
Ozoliņš
11.
Viktorija
Pankratova
12.
Annemarija
Paula
13.
Elizabete
Paula Valguma
14.
Rūdolfs
Pogodins
15.
Vladimirs
Prudnikovs
16.
Anna
Rudiša
17.
Ričards
Šurunovs
18.
Luīze Reičela
Ungure
19.
Kaspars
Vītols
20.
Aleksejs
Zeļenkovs
21.
Mārtiņš
Zīle
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anrijs Kristians
Ābele
2.
Ģirts
Bolēvics
3.
Nikita
Burčeņa
4.
Irina
Česnokova
5.
Anrijs Visvaldis
Forsts
6.
Ernests Jānis
Freinbergs-Upmalis
7.
Renāts Kristaps
Grīnfelds
8.
Ludmila
Hrižanovska
9.
Linda
Kluša
10.
Lauris
Lauža
11.
Lelde Elīna
Liepiņa-Goldberga
12.
Toms
Muižarājs
13.
Anita Marija
Podniece
14.
Beatrise
Rihtere
15.
Elizabete
Salmgrieze
16.
Valērijs
Ščerbaks
17.
Maksims
Surovovs
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Yaraslau
Hryhaliun
2.
Daņiils
Lukjaņenko
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniela
Bērziņa
2.
Elvis
Igaunis
3.
Helmuts
Īrists
4.
Karīna Elīze
Jātniece
5.
Jegors
Kužeļnijs
6.
Alīna
Lazdāne
7.
Jegors
Lukjaņenko
8.
Mārtiņš Roberts
Matisons
9.
Marija
Melihova
10.
Aleksandrs
Ostrovskis
11.
Anastasija
Pļašečnika
12.
Artūrs
Rimašs
13.
Nadežda
Soboļeva
14.
Andrejs
Strazdiņš
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandrs
Bartkevičs
2.
Mihails
Buņins
3.
Arturs
Čerkass
4.
Beāta
Denisa
5.
Loreta
Freimane
6.
Evelīna
Grebņeva
7.
Dāvids
Kaija
8.
Marija
Kamaniča
9.
Artūrs
Karklins
10.
Juris
Keršs
11.
Maksims
Korhovs
12.
Viktorija
Kravčenko
13.
Lada
Leidmane
14.
Dmitrijs
Martinovs
15.
Jeļizaveta
Martiševska
16.
Maksims
Meļņiks
17.
Pāvels
Oniščuks
18.
Iļja
Popovs
19.
Edgars
Rončs
20.
Aleksandra
Sorokina
21.
Lada
Streļņikova
22.
Deniss
Šuvalovs
23.
Emīls
Vālbergs
24.
Aļina
Vaļčuka
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gatis
Duncis
2.
Ņikita
Frolovs
3.
Kristina
Iskorostenska
4.
Margarita
Ivanova
5.
Krists
Kalniņš
6.
Krista
Keisele
7.
Darja
Markuševska
8.
Daņiils
Marševskis
9.
Arturs
Obdarčuks
10.
Jurijs
Titovs
11.
Vladislavs
Žaļins
12.
Lidija
Žukova
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edvards
Jansons
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Harijs
Aleksandrovs
2.
Iļja
Belovolovs
3.
Dmitrijs
Ciruks
4.
Sonja
Dembo
5.
Anastasija
Dergiļova
6.
Anželika
Elksne
7.
Mārtiņš
Frembergs
8.
Artjoms
Ivanovs
9.
Anastasija
Kisļaka
10.
Maksims
Kuzmins
11.
Ernsts
Leits
12.
Raitis
Liepiņš
13.
Dzintars Leo
Lūsis
14.
Žans
Matjuškovs
15.
Andrejs
Ņizkodubovs
16.
Jūlija
Petrova
17.
Darja
Pivina
18.
Artūrs
Priedītis
19.
Edgars
Seredjuks
20.
Aleks
Stepaņuks
21.
Kristīne Alise
Vecmane
22.
Gatis
Zamurs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikola
Andrejeva
2.
Darja
Arhipova-Prokofjeva
3.
Žanete Aurēlija
Aržanovska
4.
Daniels
Babkins
5.
Ivans
Baranovs
6.
Nelli-Viktorija
Berezovska
7.
Dana Jeļena
Bondarenko
8.
Edgars
Dežins
9.
BORISS
DJUMAJEVS
10.
Kristina
Dukste
11.
Jana
Dundure
12.
Žans Pols
Eļ-Haže
13.
Valērija
Garaščenko
14.
Pāvils
Grigorjevs
15.
Marija
Griņāviča
16.
Tatjana
Gurēviča
17.
Jonatāns
Gurovs
18.
Pavel
Hlushko
19.
Andrejs
Ivanovs
20.
Svjatoslavs
Kotovs
21.
Beāte
Krūmiņa
22.
Dace
Leitāne
23.
Jurģis
Lūsis
24.
Amanda
Matisova
25.
Aļona
Norvile
26.
Poļina
Orlova
27.
Viktors
Patjoha
28.
Marta
Putka
29.
Darja
Rakitina
30.
Sintija
Ratniece
31.
Kristīne
Romanovska
32.
Evita
Rosne
33.
Anna
Sadovska
34.
Daniils
Semjonovs
35.
MARKS
SMIRNOVS
36.
Aleksandrs
Šurs
37.
Maksims
Tereščuks
38.
Elīza Kristiāna
Vītoliņa
39.
Andrejs
Ždanovs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandrs
Aļepins
2.
Beāte Krista
Andžāne
3.
Artūrs
Edelmans
4.
Artis
Eglītis
5.
Anna
Frančuka
6.
Jekaterina
Gaile
7.
Edgars
Gajevskis
8.
Juliāns
Girtciuss
9.
Artjoms
Ivanovs
10.
Diāna
Jurkovļaņeca
11.
Artūrs
Kaupužs
12.
Mihails
Kļaņins
13.
Jevgēnijs
Kļimenko
14.
Vlada
Korkina
15.
Andris
Krivanogovs
16.
Viesturs
Krūmiņliepa
17.
Sabīne
Kuprovska
18.
Artjoms
Lužnovs
19.
Jānis
Marcinkevičs
20.
Vladislavs
Medvedevs
21.
Valērija
Muravjova
22.
Raitis
Pedelis
23.
Aleksandrs
Pētersons
24.
Diāna
Polgina
25.
Kirils
Raduncevs
26.
Rihards
Rieka
27.
Melita Diāna
Šnore
28.
Andris
Stacevičs
29.
Mareks
Tarasovs
30.
Inga
Tkačenko
31.
Karina
Vasiļevska
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Haralds
Bensons
2.
Edgars
Horošmans
3.
Marija
Ivanova
4.
Katrīna Marija
Konošenoka
5.
Eva
Kostareva
6.
Aleksandrs
Kravčuks
7.
Staņislavs
Kurašs
8.
Andrejs
Mamikins
9.
Artūrs
Masļenkovs
10.
Maksims
Matuļenko
11.
Kristīne
Nagle
12.
Vladimirs
Ščigoļevs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rinalds
Aišpurs
2.
Edgars
Andrejevs
3.
Anastasija
Antonova
4.
Rūdis
Bebrišs
5.
Daniels
Bērziņš
6.
Artjoms
Blažko
7.
Emīls
Brenčs
8.
Edvards
Cīrulis
9.
Veronika
Dumeša
10.
Elizabete
Džarcāne
11.
Eva Evija
Dzjubo
12.
Agnese
Feldmane
13.
Maija
Ivanova
14.
Oskars
Koreņevskis
15.
Rūdolfs
Krauklis
16.
Aleksandrs Arsenijs
Kravčenko
17.
Artemijs
Lappo
18.
Rolands
Liepiņš
19.
Reinis
Pauļuks
20.
Paula
Pavāre
21.
Pauls
Špakovskis
22.
Santa
Strapcāne
23.
Dmitrijs
Tokranovs
24.
Jana
Valaine
25.
Veronika
Želdaka
26.
Nataļja
Zinčenko
27.
Kristaps
Zobovs
28.
Tomass
Zutis
29.
Ričards
Zviedris
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza Santa
Anča
2.
Miks Viesturs
Austrums
3.
Darija
Beļčikova
4.
Viesturs
Berkmanis
5.
Alīna
Burikina
6.
Aleksandrs
Čižikovs
7.
Jekaterina
Horkova
8.
Helvijs Elvijs
Ķeksis
9.
Raitis
Ķiģelis
10.
Kristiāns
Klancbergs
11.
Aigars
Kļavinskis
12.
Raivis
Kokins
13.
Edgars
Lācis
14.
Ričards
Lapoško
15.
Artūrs
Liepiņš
16.
Matīss
Locāns
17.
Artūrs
Mazarevičs
18.
Ričards Aksels
Ozoliņš
19.
Justs
Pauliņš
20.
Alise
Pokšāne
21.
Ņikita
Rakitenko
22.
Aivars
Saulietis
23.
Aleksis Valdis
Siksnis
24.
Ervīns
Siļickis
25.
Una
Šlanka
26.
Samanta
Strojeva
27.
Aleksis
Teivāns
28.
Angeļina
Tiščuka
29.
Marta
Tropa
30.
Viktorija
Vereteņņikova
31.
Aleksandrs
Zajakins
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristers
Abrenietis
2.
Dāvis Reinis
Andersons
3.
Rute Asja
Baņģiere
4.
Alans Jānis
Čevers
5.
Annija Marta
Cvetkova
6.
Viktorija
Galīte
7.
Iļja
Golovins
8.
Ella
Hiršte
9.
Antons
Jerjomenko
10.
Reinis
Kālis
11.
Laura Līvija
Kļava
12.
Daniils
Kobcevs
13.
Kristiāns
Kosītis
14.
Katrīna
Kupča
15.
Artūrs
Kušins
16.
Kārlis Andrejs
Lācis
17.
Ansis
Lazdiņš
18.
Aigars
Leicis
19.
Jānis
Lipskis
20.
Elīza Anna
Mellēna
21.
Kaspars
Neiders
22.
Kārlis
Ozols
23.
Ansis
Pauliņš
24.
Jēkabs
Pavlovskis
25.
Elizabete
Pudāne
26.
Hugo Ernests
Puriņš
27.
Ksenija
Putāne
28.
Laura
Rudzika
29.
Raivis
Ščerbinskis
30.
Aleksejs
Timčenko
31.
Monta
Treijere
32.
Valērija
Tretjakova
33.
Anna Marta
Vaica
34.
Ņikita
Valters
35.
Jana
Zaharova
36.
Toms Eduards
Zinars
37.
Olga
Zozule
38.
Marks
Zujevs
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Katrīna
Celeste
2.
Rūdolfs
Egle
3.
Laura Judīte
Franckeviča
4.
Kristofs
Girgensons
5.
Edvards Viljams
Krūziņš
6.
Dāvids
Puišelis
7.
Anastasija
Rodina
8.
Kristaps
Salnājs
9.
Kristaps
Tirzītis
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Erīna
Akmene
2.
Anna
Atslēga
3.
Jānis
Balodis
4.
Ansis
Bernards
5.
Jekaterina
Bikova
6.
Emīls Dāvis
Birķis
7.
Inga
Bušaite
8.
Dāvis
Dūcis
9.
Aleksandrs
Gesins
10.
Paula
Gurejeva
11.
Edvarts Pauls
Indārs
12.
Lauris
Kalniņš
13.
Jana
Kassaliete
14.
Roberts
Kličovs
15.
Kārlis
Kuzma
16.
Rūdolfs
Nažinskis
17.
Paula
Ozoliņa
18.
Valerija
Raciņa
19.
Patrīcija
Raibarte
20.
Evita
Roponena
21.
Roberts
Rozenšteins
22.
Ieva Līga
Segliņa
23.
Rolands Juris
Vārpiņš
24.
Niks
Veinbergs
25.
Vits
Vidulejs
26.
Emīls
Voronovs
27.
Oto Aleksis
Zelčs
28.
Austra
Zuševica
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Bēniņa
2.
Jekaterina
Berezovska
3.
Rūta
Bruževica
4.
Oskars
Kaļva
5.
Madars
Ķelle
6.
Aleksandrs
Kiriļčenko
7.
Toms
Madžulis
8.
Ņikita
Miļukins
9.
Dāvids
Romanovskis
10.
Artūrs
Šilaks
11.
Staņislavs
Šinkarevs
12.
Mārtiņš
Starķis
13.
Andrejs Reinis
Zitmanis
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marks
Trans
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Andersons
2.
Evelīna
Bebre
3.
Indra
Bērziņa
4.
Linda Estere
Bondareva
5.
Rūdolfs
Dravnieks
6.
Ojārs Mārtiņš
Eberliņš
7.
Agate
Freiberga
8.
Kristīne Anna
Grīnuma
9.
Aleksandrs
Jevsejevs
10.
Kārlis Roberts
Kalējs
11.
Klāss
Kauliņš
12.
Lenarts
Keomegi
13.
Rūdolfs
Kušķis
14.
Roberts Artūrs
Larionovs
15.
Nauris
Liniņš
16.
Gerda
Miezere
17.
Sandis
Migla
18.
Jānis
Nesenbergs
19.
Līva
Ozoliņa
20.
Roberts
Pavlovskis
21.
Ērika Klāra
Petrova
22.
Marika
Petrovska
23.
Edgars
Piņķis
24.
Paula
Pole
25.
Elijs Ronalds
Robalts
26.
Uģis
Seržants
27.
Simonis
Sinauridze
28.
Sanija
Smildziņa
29.
Estere
Šverna
30.
Atis
Vīdušs
31.
Sabīne Rasa
Vīra
32.
Viktorija
Vucena
33.
Emīls
Zariņš
34.
Gustavs
Zēgners
35.
Daniels
Zilbermans
36.
Nanija Lība
Zukule
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rolands
Alksnis
2.
Anastasija
Bujaka
3.
Roberts
Cipulis
4.
Rūdolfs
Deinats
5.
Viktors
Demidovs
6.
Mārcis Augusts
Dzērve
7.
Anastasija
Fedina
8.
Līva
Ģērmane
9.
Markuss
Ginters
10.
Anna
Gžibovska
11.
Agnese
Kaļinauska
12.
Līva
Kalme
13.
Anastasija
Karpova
14.
Anastasija
Kasmiņina
15.
Roberts
Kits
16.
Veronika
Kozubova
17.
Poļina/Polina
Kučerenko/Kucherenko
18.
Bruno Zigfrīds
Laukmanis
19.
Lita
Lūse
20.
Daniels
Martuzāns
21.
Kristaps
Mednis
22.
Reinis
Melgalvis
23.
Fēlikss
Oļeiņiks
24.
Beāte
Petrone
25.
Aleksandrs
Poļakovs
26.
Ņikita
Puškins
27.
Kristaps Alberts
Salmiņš
28.
Marta
Silavniece
29.
Nils Jēkabs
Skopiņš
30.
Daniela
Soroka
31.
Daniels
Šterns
32.
Linda
Vainovska
33.
Rihards
Zālītis-Rukmanis
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Iļja
Arčakovs
2.
Ivans Jānis
Binders
3.
Linda
Bogdane
4.
Dmitrijs
Gugņevičs
5.
Matīss
Jākobsons
6.
Artūrs Oto
Kivliņš
7.
Sergejs
Koļesovs
8.
Anastasija
Kulika
9.
Marija Helēna
Kuzņecova
10.
Toms
Majors
11.
Einārs
Maskalāns
12.
Anna Marija
Pilmane
13.
Ginters
Plukass
14.
Marija
Podļesnaja
15.
Marina
Solovjova
16.
Oskars Jānis
Štrobergs
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Undīne
Gobiņa
2.
Megija
Horste
3.
Dāvis Jēkabs
Mačs
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marika
Āboliņa
2.
Māra
Aniņa
3.
Ralfs
Cēbers
4.
Juris
Intenbergs
5.
Valters
Karlsons
6.
Kristers
Ostrovskis
7.
Ramona
Ratsepa
8.
Marina
Šaško
9.
Maksim
Skryabin
10.
Margarita
Šteņa
11.
Vairis
Stramkalis
12.
Kārlis
Ulpe
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renāts
Baratinskis
2.
Liene
Butāne
3.
Toms
Čudars
4.
Ieva
Maldupa
5.
Renārs
Ozoliņš
6.
Jekaterina
Petrikina
7.
Evita Kristiāna
Pušpure
8.
Madara
Rakšte
9.
Anna Alīsija
Tararuja
10.
Kristīne
Vancāne
11.
KRISTIĀNS
VASIĻEVSKIS
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandra
Dombrovska
2.
Jānis
Gotļevskis
3.
Kārlis Juris
Grīnvalds
4.
Kristians
Vuļs
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ģirts
Brucis
2.
Niks
Derums
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Danenberga
2.
Alvīne
Paštore
3.
Dace
Preisa
4.
Andžela
Rimkus
5.
Roberts
Siliņš
6.
Roberts
Šmits
7.
Marta Evelīna
Veita
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Endija
Aņņena
2.
Ilze
Nordena
3.
Elīza
Šaule
4.
Samanta
Zunda
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Andersons
2.
Klinta
Aploka
3.
Alise
Bruzinska
4.
Valters
Dakša
5.
Andrejs
Freiss
6.
Jānis
Gnēze
7.
Inessa
Maag
8.
Helvijs
Niedra
9.
Sergejs
Pokatovs
10.
Alīna
Simonova
11.
Uldis
Upenieks
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Brakša
2.
Riglinda
Paegle
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pēteris
Bērziņš
2.
Aigars
Birkenfelds
3.
Laura
Kļaviņa
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pauls
Ķekurs
2.
Valts
Krūmiņš
3.
Elīza Ilze
Malceniece
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Samanta
Beikmane
2.
Kristīne
Ķikute
3.
Matīss
Velps
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niks Raivis
Deičmanis
2.
Sandra
Jaundžeikare
3.
Kārlis
Krankovskis
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renāte
Audere
2.
Elīna Elizabete
Baranovska
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aksels
Bresme
2.
Anna
Damberga
3.
Līza Paulīne
Finke
4.
Marta Luīza
Treimane
5.
Vianda
Vaļevko
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Adiņš
2.
Beāte
Freimane
3.
Kristaps
Gražinskis
4.
Kristiāna
Ļjamzina
5.
Luanda
Miķelsone
6.
Emīlija
Pīpe
7.
Estere
Sīpliņa
8.
Ģirts
Treinovskis
9.
Emīls Mārtiņš
Upenieks
10.
Dārta
Valdemāre
11.
Adriana
Zembaha
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Āris
Ankmanis
2.
Krista
Bodniece
3.
Laima Edīte
Cīrule
4.
Artis
Einštāls
5.
Lita
Ivančikova
6.
Kaspars
Kārkliņš
7.
Paula
Kučinska
8.
Elīna
Paula
9.
Līga
Sidere
10.
Ksenija
Sidere
11.
Undīne
Skujiņa
12.
Rūdis
Šnēbergs
13.
Ralfs
Spirga
14.
Grēta
Vadone
15.
Līga
Vecbērza
16.
Lelde
Veinberga
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sabīne
Briede
2.
Reinis
Buneris
3.
Sindija
Felša
4.
Paula
Kalniete
5.
Amanda
Kaža
6.
Renārs
Mičulis
7.
Beate
Olekte
8.
Undīne
Paipala
9.
Undīne
Proživoite
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis Edgars
Bērziņš
2.
Nikola Paula
Eizengrauda
3.
Annija
Gleizupa
4.
Kristiāns
Jakubovskis
5.
Normunds Artūrs
Semkovskis
6.
Pāvels
Volkonovskis
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls Mārcis
Iesals
2.
Mareks
Korns
3.
Ieva
Pētersone
4.
Samanta
Pociusa
5.
Kārlis
Šermuksītis
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Miks
Cērpiņš
2.
Jana
Dakša
3.
Edvards
Jaudzems
4.
Jānis Rihards
Klāks
5.
Elīza
Kuzmicka
6.
Kristers
Misa
7.
Georgijs
Petrovs
8.
Mareks
Stančiks
9.
Andrejs
Tarasenko
10.
Edgars
Vaivala
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ruslans
Čebakovs
2.
Benita
Karule
3.
Mārtiņš
Smilga
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Baumanis
2.
Pēteris
Jaunslavietis
3.
Gusts Svens
Pētersons
4.
Deniss
Tiščenko
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karīna
Kurpniece
2.
Jurģis
Mežulis
3.
Valters
Rancāns
4.
Laura
Strumpe
5.
Ginters Juris
Vehi
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matīss
Dālbergs
2.
Sandis
Krastiņš
3.
Džineta
Zariņa
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lenora Anna
Gorska
2.
Aivars
Makstenieks
3.
Betija Deina
Muižniece
4.
Danīls
Ņikiforovs
5.
Kitija
Pekaine
6.
Arta Renāte
Rulle
7.
Liene
Saklaure
8.
Diāna
Zariņa
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniela Paula
Ādmine
2.
Ruta Krista
Avota
3.
Aleksis
Bašķis
4.
Mārtiņš
Deiko
5.
Marga
Fimbauere
6.
Artūrs
Ķelpe
7.
Sindija
Kezika
8.
Alīna
Koroļkova
9.
Klāvs Matīss
Krievs
10.
Valts
Pavasars
11.
Ēriks
Povetkins
12.
Kārlis
Puriņš
13.
Artūrs
Puško
14.
Rihards Uldis
Radziņš
15.
Pēteris
Štāls
16.
Evelīna
Stāmere
17.
Savelijs
Suharževskis
18.
Jānis Mariss
Taulavičus
19.
Inta
Umure
20.
Emīls Ralfs
Zagorskis
21.
Deniss
Zeicmanis
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krists
Graudiņš
2.
Elīna
Jātniece
3.
Nikolajs
Lukins
4.
Elīza Ance
Muska
5.
Sabīne
Riekstiņa
6.
Paulis
Rumba
7.
Artjoms
Tomaševičs
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Indriķis Andris
Birznieks
2.
Niks
Cipruss
3.
Kārlis
Krastiņš
4.
Elīza Aleksandra
Kūkoja
5.
Mikus Dāvis
Liepiņš
6.
Kristīne
Pēča
7.
Jānis
Pelcis
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Leons
Ālītis
2.
Mārtiņš Dāvis
Jembergs
3.
Matīss
Kamzols
4.
Andrejs
Kukainis
5.
Paula
Kukle
6.
Elizabete
Priedoliņa
7.
Olafs
Skusāns
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eliāns Ervijs
Ēdelis
2.
Rihards
Krukovskis
3.
Matīss
Mirošņikovs
4.
Inese
Mitenberga
5.
Linda
Morica
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jekaterina
Bajeva
2.
Kirills
Boļšakovs
3.
Linda
Celma
4.
Laura
Dagile
5.
Eduards
Dovgaļecs
6.
Ņikita
Gorbunovs
7.
Viktorija
Ivaņņikova
8.
Atis
Lauva
9.
Elizabete
Leigute
10.
Anna Estere
Lode
11.
Anton
Lysachenko
12.
Anete Jete
Meiere
13.
Veniamīns
Mironovs
14.
Poļina
Novikova
15.
Emīls Dāvis
Pudāns
16.
Annija Viktorija
Pūlmane
17.
Aija
Pūsepa
18.
Dmitrijs
Savkins
19.
Jegors
Šavšunovs
20.
Ieva
Sloka
21.
Ieva
Treulande
22.
Una Gabriēla
Zelča-Vuškāne
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matīss
Ciekals
2.
Kārlis Raimonds
Eniņš
3.
Roberts
Kukainis
4.
Verners
Roģis
5.
Magnuss
Špude
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilva | Viļuma |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ulvis | Blathens |
2. | Inguna | Bodeka |
3. | Mareks | Fjodorovs |
4. | Māris | Gerasimčuks |
5. | Olafs | Osītis |
6. | Sandra | Seimuškina |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Loreta | Vārpa |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Jakovlevs |
2. | Ernests | Mednis |
3. | Anete | Palma |
4. | Līga | Puzule |
5. | Evelīna | Tetere |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Alksnis |
2. | Reinis | Karimovs |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Dolmanis Dravants |
2. | Marks | Kauls |
3. | Pauls Ernests | Pūliņš |
4. | Kristers | Slavēns |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Brikmanis |
2. | Sandis | Kaškurs |
3. | Alise | Lazdiņa |
4. | Rita | Ozola |
5. | Roberts | Užāns |
6. | Jēkabs | Zommers |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauris | Biksāns |
2. | Arīna | Bistrova |
3. | Elīna | Daņiseviča |
4. | Marika | Graudumniece |
5. | Artis Stanislavs | Gusts |
6. | Egils | Keišs |
7. | Elvita | Krakope |
8. | Sintija | Vizule |
9. | Baiba | Zaļaiskalna |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Lazorenko |
2. | Egmonts | Salmanis |
3. | Madara | Šļivka |
4. | Agris | Timofejevs |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andris | Cars |
2. | Deniss | Daņilovs |
3. | Dailis | Langovskis |
4. | Annija | Romāne |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kevins | Berlinskis |
2. | Mārtiņš | Bukšs |
3. | Arnis | Cimermanis |
4. | Roberts | Gļauda |
5. | Kristians | Kuzmins |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Liepa |
2. | Ralfs | Mucenieks |
3. | Reinis | Ozols |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāns | Potašovs |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Stella | Bērziņa |
2. | Dmitrijs | Dmitrijevs |
3. | Alise | Feldmane |
4. | Anita Ilze | Gulbe |
5. | Sindija | Samohvalova |
6. | Samanta | Štāle |
7. | Alberts | Trucis |
8. | Ilona | Upena |
9. | Toms | Vaļkins |
10. | Paula | Vīksna |
11. | Lāsma | Zaķe |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Agurjanovs |
2. | Reičela Adele | Bišere |
3. | Kalvis | Kaļva |
4. | Melisa | Kaškura |
5. | Beatrise Maija | Krieviņa |
6. | Ēriks | Kūlītis |
7. | Kaspars | Kvants |
8. | Eduards | Milherts |
9. | Elvis | Pumpurs |
10. | Madara | Siliņa |
11. | Katrīna | Veitnere |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ojūna | Batbajara |
2. | Rihards | Eglītis |
3. | Pauls | Kozlovskis |
4. | Mārtiņš | Krakops |
5. | Markuss Edvards | Mieriņš |
6. | Miks | Ozols |
7. | Oskars | Vanags |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maksims | Savickis |
2. | Artūrs | Sticenko |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Aleksejeva |
2. | Iļja | Jakimovičs |
3. | Tatjana | Lukjanska |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valdis | Melders |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris | Novickis |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Džūlija | Bubnova |
2. | Madara | Grunda |
3. | Grēta | Grunda |
4. | Alina | Jerjomenko |
5. | Alisa | Turukova |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rimants | Badins |
2. | Diāna | Breidaka |
3. | Liza | Čumika |
4. | Jūlija | Gornostajeva |
5. | Arina | Jermakova |
6. | Diana | Jermolova |
7. | Karmena | Karole |
8. | Evita | Kokina |
9. | Aleksandrs | Labuts |
10. | Arnis | Lociks |
11. | Arkādijs | Nikolajevs |
12. | Liene | Nitiša |
13. | Dārija | Podberecka |
14. | Dainis | Vērdiņš |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Veronika | Griņko |
2. | Dana | Ivanova |
3. | Maksims | Jurinovs |
4. | Mihails | Kašerins |
5. | Ilona | Kiseļevska |
6. | Diāna | Konkina |
7. | Pēteris | Kozirevs |
8. | Ineta | Kruļeva |
9. | Maksims | Latkovskis |
10. | Sergejs | Lobanovs |
11. | Maksims | Lociks |
12. | Tatjana | Mihailova |
13. | Ņikita | Ziļs |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikita | Baduļins |
2. | Imants | Kornijenko |
3. | Vaclavs | Korženevskis |
4. | Anastasija | Podlužnaja |
5. | Nauris | Prekels |
6. | Raivis | Valters |
7. | Vadims | Vasiļjevs |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Asnate | Egle |
2. | Mārcis | Eihmanis |
3. | Karlīna | Veide |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Miks | Freibergs |
2. | Katrīna | Freimane |
3. | Aivis | Krams |
4. | Jānis | Kristapsons |
5. | Krists | Safranovičs |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Beitiks |
2. | Katrīna Anna | Dille |
3. | Hārdijs | Nogobods |
4. | Elza | Pilsneniece |
5. | Edijs | Rukmanis |
6. | Ritvars | Sebris |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oļegs | Kovaļovs |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lāsma | Bugovecka |
2. | Kristija Laura | Čipena |
3. | Loreta | Osīte |
4. | Mareks | Seņko |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raimonds Kristians | Elksnis |
2. | Diāna | Ivaškeviča |
3. | Monta | Siliņa |
4. | Sandijs | Siliņš |
5. | Aivis | Tjuševs |
6. | Haralds | Ulmanis |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niklāvs | Ņikiforovs |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs Daniels | Midegs |
2. | Alise | Vaivode |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Airisa | Ģeidāne |
2. | Dāvis | Kalējs |
3. | Zita | Zaičenkova |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rihards | Borskis |
2. | Gintars | Krūmiņš |
3. | Samanta | Martuženoka |
4. | Egija | Paslauska |
5. | Gita | Pērkone |
6. | Ritvars | Stankevičs |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niks | Avišāns |
2. | Laura | Briede |
3. | Edijs | Kauranens |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dagnis | Ābols |
2. | Toms Eduards | Briģis |
3. | Kristers Andrejs | Dāviņš |
4. | Alvis | Fiļimonovs |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Samanta | Ose |
2. | Krista | Vangale |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda Dita | Ābola |
2. | Endija | Tupurīte |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Kaveckis |
2. | Niks | Kļaviņš |
3. | Mikus Krišs | Novads |
4. | Roms | Novicks |
5. | Marks | Prūsis |
6. | Mārtiņš | Robežnieks |
7. | Aivars | Šaicāns |
8. | Kerolaina | Stepe |
9. | Kārlis | Valainis |
10. | Daņiils | Veržbickis |
11. | Kārlis | Žūriņš |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agris | Andersons |
2. | Edgars | Batkovskis |
3. | Raimonds | Blaubergs |
4. | Ronalds | Borisovs |
5. | Darija | Daņiļeviča |
6. | Daniels | Ivanovs |
7. | Sergejs | Karpenko |
8. | Viesturs | Liniņš |
9. | Kristers | Punculs |
10. | Madara | Ratniece |
11. | Rimants | Šveicars |
12. | Kristers Ainārs | Tomass |
13. | Kirils | Vedļa |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rainers | Blūms |
2. | Mārtiņš | Cirītis |
3. | Brencis Pēteris | Eglītis |
4. | Ralfs | Mellups |
5. | Kārlis | Rušmanis |
6. | Gustavs | Strautnieks |
7. | Rolands | Upelnieks |
8. | Valts | Vēveris |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Grieta | Blaka |
2. | Grieta | Siliņa |
3. | Elizabete | Veignere |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Abramovskis |
2. | Jana | Aizupe |
3. | Kristīne | Baltpurviņa |
4. | Selma Teodora | Levrence |
5. | Odrija | Margene |
6. | Viktors Olgerst | Zommers |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Patrīcija | Bāliņa |
2. | Anastasija | Bizjajeva |
3. | Laura | Blomniece |
4. | Rolans | Fjodorovs |
5. | Grats | Grāvelsins |
6. | Aleksandra | Kamenska |
7. | Veronika | Mahmudova |
8. | Rūdolfs | Pļaviņš |
9. | Vladislavs | Sinicins |
10. | Diāna | Sloboda |
11. | Darja | Žigalova |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niīkolajs | Aleksejevs |
2. | Oskars | Ba;ckins |
3. | Lauma | Černika |
4. | Gints | Dakša |
5. | Andrey | Danilokh |
6. | Maija | Drēviņa |
7. | Kristers | Fišers |
8. | Henrijs | Osis |
9. | Jevgēnijs | Protopopovs |
10. | Ritvars | Puriņš |
11. | Eduards Artūrs | Štrodahs |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Kunkulbergs |
2. | Nauris | Truhņēvičs |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts Vilis | Jansons |
2. | Diāna | Priede |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Bariņa |
2. | Gustavs | Grīslis |
3. | Diāna | Pauniņa |
4. | Anda | Spilberga |
5. | Niklāvs | Vingris |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oskars | Barovskis |
2. | Jānis | Magone |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aivars | Dunskis |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niklāvs | Dvarons |
2. | Paula | Feldmane |
3. | Anna | Kricka |
4. | Roberts | Poriņš |
5. | Oskars | Šēlis |
6. | Ričards | Vēvers |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sindija | Bože |
2. | Marta | Dupate |
3. | Roberts Oskars | Komarovskis |
4. | Anna | Losāne |
5. | Fēlikss | Miļus |
6. | Elizabete Daira | Roķe |
7. | Ēriks | Rudziks |
8. | Grēta | Smirnova |
9. | Elvis | Strauts |
10. | Kārlis | Zatlers |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva Luīze | Bleive |
2. | Paula | Grundmane |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvids | Lapiņš |
2. | Vendija | Miklāva |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnis | Birze |
2. | Jānis | Dambergs |
3. | Selīna Krista | Done |
4. | Sintija | Ruicēna |
5. | Santa | Taujēna |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aiva | Balcere |
2. | Evija Arita | Brikmane |
3. | Aivita | Brūvere |
4. | Agnese | Ģēģere |
5. | Kristīne | Jansone |
6. | Loreta | Krafta |
7. | Imants | Meldris |
8. | Henrijs | Silenieks |
9. | Ģirts | Šķuburs |
10. | Andrejs | Teležis |
11. | Elgars | Veigelts |
12. | Kārlis | Zauers |
13. | Elvis | Zukulis |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris | Aizezers |
2. | Jana | Čaure |
3. | Rēzija Sabīne | Jurševska |
4. | Jānis | Kampars |
5. | Ojārs | Meldris |
6. | Dagnis | Prūsis |
7. | Sabīne | Pūķe |
8. | Ralfs | Rāts |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deivis | Baranovskis |
2. | Roberts Krists | Jaunarājs-Janvāris |
3. | Rendijs | Knīss-Daniels |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gints | Akšelis |
2. | Elvis | Bekmanis |
3. | Valters | Broks |
4. | Nikola | Cepliniece |
5. | Marta | Dobele |
6. | Kristiāna | Jaunzeme |
7. | Konstantins | Karvasinskis |
8. | Aleksandra | Kirnosova |
9. | Jegors | Kubraks |
10. | Alīna | Kuprjašova |
11. | Viktorija | Ļubicka |
12. | Viktorija | Martinova |
13. | Madara | Mežģirte |
14. | Anastasija | Saveļjeva |
15. | Verners Normunds | Šmits |
16. | Jānis Jēkabs | Stieģelis |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eļnora | Abdullajeva |
2. | Inese | Ābele |
3. | Rūdolfs Jorens | Baltiņš-Kļava |
4. | Sonora | Bogdanova |
5. | Endijs | Butāns |
6. | Arta | Gribēna-Zālīte |
7. | Alvīna | Jaremčuka |
8. | Laura | Javnošāne |
9. | Sergejs | Jesoņenko |
10. | Arturs | Karaņevskis |
11. | Vera | Kuzmina |
12. | Marģers | Liepiņš |
13. | Dāvids Daniels | Mikšs |
14. | Ričards | Plūme |
15. | Inguss | Pumpurs |
16. | Agnese | Siliņa |
17. | Niks Dāvis | Skrīvers |
18. | Edgars | Varnovskis |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Hardijs | Drullis |
2. | Mārtiņš Mikus | Kažis |
3. | Anna | Ustimenko |
4. | Rolands | Vadonis |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uvis | Arbidāns |
2. | Anna | Ģērmane |
3. | Kristiāns | Kacars |
4. | Linards | Tauriņš |
5. | Andrejs | Vaičuks |
6. | Artis | Veldre |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests Horens | Bisenieks |
2. | Juta | Deksne |
3. | Emīls | Konrāds |
4. | Undīne | Kreitūze |
5. | Amanda | Krūmiņa |
6. | Reinis Ernests | Rudzītis |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks Daniēls | Baltalksnis |
2. | Ritvars | Dubults |
3. | Ričards Uģis | Pabērzs |
4. | Krišjānis Ralfs | Veinbergs |
5. | Ģertrūde | Vīksna |
6. | Aksels Roberts | Zirnis |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Roļskijs |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Skaidris | Skutelis |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārīte | Balgalve |
2. | Agnese | Broka |
3. | Ādams Arvo | Brūvers |
4. | Ita | Daugavvanaga |
5. | Renāte | Kārkle |
6. | Toms | Madarnieks |
7. | Anna | Mariņaka |
8. | Ilze | Paegle |
9. | Alesja | Petrova |
10. | Anete | Skrimble |
11. | Jānis | Vadzišs |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linards | Baltmanis |
2. | Roberts | Boliņš |
3. | Elizabete Marija | Čekstere |
4. | Pāvels | Filatovs |
5. | Elīna | Galvāne |
6. | Jevģēnijs | Grigorjevs |
7. | Sanita | Gutāne |
8. | Luīze | Kundire |
9. | Anna Franciska | Labinska |
10. | Oskars | Luksts |
11. | Dinija | Ostrovska |
12. | Agris Meinards | Prikuls |
13. | Megija | Šede |
14. | Jogita | Slesarenoka |
15. | Loreta | Trokša |
16. | Nauris | Utnāns |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margita | Rudzāte |
2. | Ingvars | Salimgarejevs |
3. | Arina | Trifonova |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdis | Laganovskis |
2. | Emīlija | Petinene |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivo | Burmeisters |
2. | Laine | Greta Grahoļska |
3. | Ksenija | Jakušenko |
4. | Kristers | Krišāns |
5. | Sigita | Lavrinoviča |
6. | Daina | Mandrikina |
7. | Artjoms | Merkulovs |
8. | Daira | Poikāne |
9. | Mihails | Popovs |
10. | Arvis | Šmats |
11. | Vladislavs | Terehovs |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dainis | Dilevko |
2. | Ksenija | Dobrovolska |
3. | Vadims | Jegorovs |
4. | Elīna | Laduševa |
5. | Guntars | Ļagušniks |
6. | Dana | Ļahnoviča |
7. | Aigars | Luckāns |
8. | Samanta | Nalivaiko |
9. | Cira/Tsira | Tolordava/Tolordava |
10. | Lauris | Vonogs |
11. | Rolands | Žeikars |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dainārs | Lācis |
2. | Māris | Lapšovs |
3. | Mārtiņš | Pavlovs |
4. | Līga | Šmate |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards Zigfrīds | Aveniņš |
2. | Dāvis | Kolns |
3. | Dairis | Mežvinskis |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Cīrulis |
2. | Juris | Erels |
3. | Haralds | Iesalnieks |
4. | Krists | Janiselis |
5. | Krišjānis | Kucins |
6. | Kitija | Lazdupe |
7. | Raivis | Paeglītis |
8. | Reinis | Veikšāns |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rebeka | Birziņa |
2. | Jānis | Bukovskis |
3. | Laura | Drunka |
4. | Ēriks | Graudiņš |
5. | Egīls Elmonds | Kārkliņš |
6. | Ieva | Karpova |
7. | Diāna | Rone |
8. | Nikola Klaudija | Siliņa |
9. | Nadīna | Stirniniece |
10. | Ričards | Vēveris |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Amura |
2. | Laura | Barazinska |
3. | Māris | Bazulis |
4. | Kaspars | Eiduks |
5. | Lauma | Iesalniece |
6. | Raimonds | Iesalnieks |
7. | Paula | Kaufelde |
8. | Līna | Putene |
9. | Paula Rebeka | Škapare |
10. | Gundega Elīza | Viļčevska |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Driksna |
2. | Andris | Sarksņa |
3. | Jana | Travkina |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evija | Andersone |
2. | Zīle | Ašmane |
3. | Maksims | Brokāns |
4. | Jāzeps | Gribusts |
5. | Zane | Kampa |
6. | Vita | Konopecka |
7. | Ivars | Laicāns |
8. | Linda Elīza | Lapsa |
9. | Undīne | Piterniece |
10. | Līna | Sirsniņa |
11. | Reinis | Švagris |
12. | Vitālija | Šveca |
13. | Jevgenijs | Timofejevs |
14. | Reinis | Vegners |
15. | Ņikita | Vinokurovs |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnolds | Barsovs |
2. | Māris | Lilavs |
3. | Miks | Mežvēvers |
4. | Ružena | Monastirska |
5. | Rinalds | Onckulis |
6. | Eduards | Rostoks |
7. | Ģirts | Rudzišs |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikola Alise | Cīrule |
2. | Annija | Kaņepēja |
3. | Kristiāna | Kazakupča |
4. | Aleksandra | Moskaļenko |
5. | Edvards | Mucenieks |
6. | Paula Beata | Trupa |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnolds | Andersons |
2. | Roberts | Apsītis |
3. | Gints Ernests | Bauda |
4. | Kristofers Tomas | Borovskis |
5. | Artūrs | Bumbieris |
6. | Kristiāns Edvards | Drozdovs |
7. | Mārtiņš | Līdaks |
8. | Elīna Madara | Ozoliņa |
9. | Kristaps | Ozoliņš |
10. | Anna | Raita |
11. | Kristers | Suķis |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis Roberts | Bukovskis |
2. | Sanda | Cielava |
3. | Ernests | Dzelme |
4. | Andrejs | Plankājs |
5. | Annamarija | Staršaja |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Afanasjevs |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Valainis |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alvis | Bulatovs |
2. | Matīss | Dambītis |
3. | Ilze | Egle |
4. | Diāna | Kazakeviča |
5. | Laura | Neiceniece |
6. | Santa | Prikule |
7. | Ruslana | Rudenko |
8. | Andrejs | Umaņecs |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gunda | Pastare |
2. | Kārlis | Sondors |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Buivids |
2. | Jeļizaveta | Klimanova |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madars | Kozlovskis |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Barkāns |
2. | Eduards | Dekterevs |
3. | Ligita | Krūza |
4. | Kristīne | Laizāne |
5. | Santa | Lempa |
6. | Alla | Miseviča |
7. | Dmitrijs | Plops |
8. | Rihards | Sļadzevskis |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Kaļiņina |
2. | Rolands | Katkovskis |
3. | Einārs | Puduls |
4. | Marita | Zunda |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rihards | Koroševskis |
2. | Linda | Novika |
3. | Renārs | Šķesters-Kambals |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Baiba | Batare |
2. | Māris | Jurāns |
3. | Arkādijs | Kastjukovecs |
4. | Laura | Lucijanova |
5. | Austris | Mazurs |
6. | Andrejs | Mežārs |
7. | Marta | Pekša |
8. | Agnese | Pētersone |
9. | Jānis | Počs |
10. | Laura | Rakova |
11. | Samanta | Rutka |
12. | Viktorija | Siņicina |
13. | Sintija | Vaivere |
14. | Kristīne | Voronova |
15. | Jūlija | Zaiceva |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antons | Baronskis |
2. | Aija | Gudkova |
3. | Jānis | Jermakovs |
4. | Maksims | Kaliņins |
5. | Dmitrijs | Komars |
6. | Tatjana | Kotova |
7. | Bernards | Kudiņš |
8. | Viktorija | Panova |
9. | Dins | Rozentāls |
10. | Dainis | Sondors |
11. | Tamāra | Visocka |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niklāvs | Geidāns |
2. | Ruslans | Matvejevs |
3. | Alise | Murāne |
4. | Armands | Ostrovskis |
5. | Edžus | Romāns |
6. | Anna | Rudakova |
7. | Aleksandrs | Šamšura |
8. | Justīne | Širina |
9. | Reinholds | Švarcs |
10. | Andrejs | Vasiļjevs |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adrians | Švalkovskis |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Igors | Anastasjevs |
2. | Ksenija Lūcija | Bahire |
3. | Alvis | Dadzis |
4. | Edvīns | Ļahs |
5. | Andrejs | Makarovs |
6. | Igors | Miļuhins |
7. | Viktors | Petrovs |
8. | Taira | Safina |
9. | Eduards | Seregins |
10. | Arturs | Sergejevs |
11. | Anastasija | Šmidte |
12. | Edgars | Treimanis |
13. | Deniss | Vasiļenko |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Fomenko |
2. | Anastasija | Gricenko |
3. | Katrīna | Krūma |
4. | Kārlis | Logins |
5. | RAIVO | MATISONS |
6. | Kristaps | Miškins |
7. | Daniils | Nuždins |
8. | Eduards | Osis |
9. | Georgijs | Ostaņevičs |
10. | Reinis | Ozoliņš |
11. | Viktorija | Pankratova |
12. | Annemarija | Paula |
13. | Elizabete | Paula Valguma |
14. | Rūdolfs | Pogodins |
15. | Vladimirs | Prudnikovs |
16. | Anna | Rudiša |
17. | Ričards | Šurunovs |
18. | Luīze Reičela | Ungure |
19. | Kaspars | Vītols |
20. | Aleksejs | Zeļenkovs |
21. | Mārtiņš | Zīle |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anrijs Kristians | Ābele |
2. | Ģirts | Bolēvics |
3. | Nikita | Burčeņa |
4. | Irina | Česnokova |
5. | Anrijs Visvaldis | Forsts |
6. | Ernests Jānis | Freinbergs-Upmalis |
7. | Renāts Kristaps | Grīnfelds |
8. | Ludmila | Hrižanovska |
9. | Linda | Kluša |
10. | Lauris | Lauža |
11. | Lelde Elīna | Liepiņa-Goldberga |
12. | Toms | Muižarājs |
13. | Anita Marija | Podniece |
14. | Beatrise | Rihtere |
15. | Elizabete | Salmgrieze |
16. | Valērijs | Ščerbaks |
17. | Maksims | Surovovs |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Yaraslau | Hryhaliun |
2. | Daņiils | Lukjaņenko |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniela | Bērziņa |
2. | Elvis | Igaunis |
3. | Helmuts | Īrists |
4. | Karīna Elīze | Jātniece |
5. | Jegors | Kužeļnijs |
6. | Alīna | Lazdāne |
7. | Jegors | Lukjaņenko |
8. | Mārtiņš Roberts | Matisons |
9. | Marija | Melihova |
10. | Aleksandrs | Ostrovskis |
11. | Anastasija | Pļašečnika |
12. | Artūrs | Rimašs |
13. | Nadežda | Soboļeva |
14. | Andrejs | Strazdiņš |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandrs | Bartkevičs |
2. | Mihails | Buņins |
3. | Arturs | Čerkass |
4. | Beāta | Denisa |
5. | Loreta | Freimane |
6. | Evelīna | Grebņeva |
7. | Dāvids | Kaija |
8. | Marija | Kamaniča |
9. | Artūrs | Karklins |
10. | Juris | Keršs |
11. | Maksims | Korhovs |
12. | Viktorija | Kravčenko |
13. | Lada | Leidmane |
14. | Dmitrijs | Martinovs |
15. | Jeļizaveta | Martiševska |
16. | Maksims | Meļņiks |
17. | Pāvels | Oniščuks |
18. | Iļja | Popovs |
19. | Edgars | Rončs |
20. | Aleksandra | Sorokina |
21. | Lada | Streļņikova |
22. | Deniss | Šuvalovs |
23. | Emīls | Vālbergs |
24. | Aļina | Vaļčuka |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gatis | Duncis |
2. | Ņikita | Frolovs |
3. | Kristina | Iskorostenska |
4. | Margarita | Ivanova |
5. | Krists | Kalniņš |
6. | Krista | Keisele |
7. | Darja | Markuševska |
8. | Daņiils | Marševskis |
9. | Arturs | Obdarčuks |
10. | Jurijs | Titovs |
11. | Vladislavs | Žaļins |
12. | Lidija | Žukova |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edvards | Jansons |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Harijs | Aleksandrovs |
2. | Iļja | Belovolovs |
3. | Dmitrijs | Ciruks |
4. | Sonja | Dembo |
5. | Anastasija | Dergiļova |
6. | Anželika | Elksne |
7. | Mārtiņš | Frembergs |
8. | Artjoms | Ivanovs |
9. | Anastasija | Kisļaka |
10. | Maksims | Kuzmins |
11. | Ernsts | Leits |
12. | Raitis | Liepiņš |
13. | Dzintars Leo | Lūsis |
14. | Žans | Matjuškovs |
15. | Andrejs | Ņizkodubovs |
16. | Jūlija | Petrova |
17. | Darja | Pivina |
18. | Artūrs | Priedītis |
19. | Edgars | Seredjuks |
20. | Aleks | Stepaņuks |
21. | Kristīne Alise | Vecmane |
22. | Gatis | Zamurs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikola | Andrejeva |
2. | Darja | Arhipova-Prokofjeva |
3. | Žanete Aurēlija | Aržanovska |
4. | Daniels | Babkins |
5. | Ivans | Baranovs |
6. | Nelli-Viktorija | Berezovska |
7. | Dana Jeļena | Bondarenko |
8. | Edgars | Dežins |
9. | BORISS | DJUMAJEVS |
10. | Kristina | Dukste |
11. | Jana | Dundure |
12. | Žans Pols | Eļ-Haže |
13. | Valērija | Garaščenko |
14. | Pāvils | Grigorjevs |
15. | Marija | Griņāviča |
16. | Tatjana | Gurēviča |
17. | Jonatāns | Gurovs |
18. | Pavel | Hlushko |
19. | Andrejs | Ivanovs |
20. | Svjatoslavs | Kotovs |
21. | Beāte | Krūmiņa |
22. | Dace | Leitāne |
23. | Jurģis | Lūsis |
24. | Amanda | Matisova |
25. | Aļona | Norvile |
26. | Poļina | Orlova |
27. | Viktors | Patjoha |
28. | Marta | Putka |
29. | Darja | Rakitina |
30. | Sintija | Ratniece |
31. | Kristīne | Romanovska |
32. | Evita | Rosne |
33. | Anna | Sadovska |
34. | Daniils | Semjonovs |
35. | MARKS | SMIRNOVS |
36. | Aleksandrs | Šurs |
37. | Maksims | Tereščuks |
38. | Elīza Kristiāna | Vītoliņa |
39. | Andrejs | Ždanovs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandrs | Aļepins |
2. | Beāte Krista | Andžāne |
3. | Artūrs | Edelmans |
4. | Artis | Eglītis |
5. | Anna | Frančuka |
6. | Jekaterina | Gaile |
7. | Edgars | Gajevskis |
8. | Juliāns | Girtciuss |
9. | Artjoms | Ivanovs |
10. | Diāna | Jurkovļaņeca |
11. | Artūrs | Kaupužs |
12. | Mihails | Kļaņins |
13. | Jevgēnijs | Kļimenko |
14. | Vlada | Korkina |
15. | Andris | Krivanogovs |
16. | Viesturs | Krūmiņliepa |
17. | Sabīne | Kuprovska |
18. | Artjoms | Lužnovs |
19. | Jānis | Marcinkevičs |
20. | Vladislavs | Medvedevs |
21. | Valērija | Muravjova |
22. | Raitis | Pedelis |
23. | Aleksandrs | Pētersons |
24. | Diāna | Polgina |
25. | Kirils | Raduncevs |
26. | Rihards | Rieka |
27. | Melita Diāna | Šnore |
28. | Andris | Stacevičs |
29. | Mareks | Tarasovs |
30. | Inga | Tkačenko |
31. | Karina | Vasiļevska |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Haralds | Bensons |
2. | Edgars | Horošmans |
3. | Marija | Ivanova |
4. | Katrīna Marija | Konošenoka |
5. | Eva | Kostareva |
6. | Aleksandrs | Kravčuks |
7. | Staņislavs | Kurašs |
8. | Andrejs | Mamikins |
9. | Artūrs | Masļenkovs |
10. | Maksims | Matuļenko |
11. | Kristīne | Nagle |
12. | Vladimirs | Ščigoļevs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rinalds | Aišpurs |
2. | Edgars | Andrejevs |
3. | Anastasija | Antonova |
4. | Rūdis | Bebrišs |
5. | Daniels | Bērziņš |
6. | Artjoms | Blažko |
7. | Emīls | Brenčs |
8. | Edvards | Cīrulis |
9. | Veronika | Dumeša |
10. | Elizabete | Džarcāne |
11. | Eva Evija | Dzjubo |
12. | Agnese | Feldmane |
13. | Maija | Ivanova |
14. | Oskars | Koreņevskis |
15. | Rūdolfs | Krauklis |
16. | Aleksandrs Arsenijs | Kravčenko |
17. | Artemijs | Lappo |
18. | Rolands | Liepiņš |
19. | Reinis | Pauļuks |
20. | Paula | Pavāre |
21. | Pauls | Špakovskis |
22. | Santa | Strapcāne |
23. | Dmitrijs | Tokranovs |
24. | Jana | Valaine |
25. | Veronika | Želdaka |
26. | Nataļja | Zinčenko |
27. | Kristaps | Zobovs |
28. | Tomass | Zutis |
29. | Ričards | Zviedris |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza Santa | Anča |
2. | Miks Viesturs | Austrums |
3. | Darija | Beļčikova |
4. | Viesturs | Berkmanis |
5. | Alīna | Burikina |
6. | Aleksandrs | Čižikovs |
7. | Jekaterina | Horkova |
8. | Helvijs Elvijs | Ķeksis |
9. | Raitis | Ķiģelis |
10. | Kristiāns | Klancbergs |
11. | Aigars | Kļavinskis |
12. | Raivis | Kokins |
13. | Edgars | Lācis |
14. | Ričards | Lapoško |
15. | Artūrs | Liepiņš |
16. | Matīss | Locāns |
17. | Artūrs | Mazarevičs |
18. | Ričards Aksels | Ozoliņš |
19. | Justs | Pauliņš |
20. | Alise | Pokšāne |
21. | Ņikita | Rakitenko |
22. | Aivars | Saulietis |
23. | Aleksis Valdis | Siksnis |
24. | Ervīns | Siļickis |
25. | Una | Šlanka |
26. | Samanta | Strojeva |
27. | Aleksis | Teivāns |
28. | Angeļina | Tiščuka |
29. | Marta | Tropa |
30. | Viktorija | Vereteņņikova |
31. | Aleksandrs | Zajakins |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristers | Abrenietis |
2. | Dāvis Reinis | Andersons |
3. | Rute Asja | Baņģiere |
4. | Alans Jānis | Čevers |
5. | Annija Marta | Cvetkova |
6. | Viktorija | Galīte |
7. | Iļja | Golovins |
8. | Ella | Hiršte |
9. | Antons | Jerjomenko |
10. | Reinis | Kālis |
11. | Laura Līvija | Kļava |
12. | Daniils | Kobcevs |
13. | Kristiāns | Kosītis |
14. | Katrīna | Kupča |
15. | Artūrs | Kušins |
16. | Kārlis Andrejs | Lācis |
17. | Ansis | Lazdiņš |
18. | Aigars | Leicis |
19. | Jānis | Lipskis |
20. | Elīza Anna | Mellēna |
21. | Kaspars | Neiders |
22. | Kārlis | Ozols |
23. | Ansis | Pauliņš |
24. | Jēkabs | Pavlovskis |
25. | Elizabete | Pudāne |
26. | Hugo Ernests | Puriņš |
27. | Ksenija | Putāne |
28. | Laura | Rudzika |
29. | Raivis | Ščerbinskis |
30. | Aleksejs | Timčenko |
31. | Monta | Treijere |
32. | Valērija | Tretjakova |
33. | Anna Marta | Vaica |
34. | Ņikita | Valters |
35. | Jana | Zaharova |
36. | Toms Eduards | Zinars |
37. | Olga | Zozule |
38. | Marks | Zujevs |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Katrīna | Celeste |
2. | Rūdolfs | Egle |
3. | Laura Judīte | Franckeviča |
4. | Kristofs | Girgensons |
5. | Edvards Viljams | Krūziņš |
6. | Dāvids | Puišelis |
7. | Anastasija | Rodina |
8. | Kristaps | Salnājs |
9. | Kristaps | Tirzītis |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Erīna | Akmene |
2. | Anna | Atslēga |
3. | Jānis | Balodis |
4. | Ansis | Bernards |
5. | Jekaterina | Bikova |
6. | Emīls Dāvis | Birķis |
7. | Inga | Bušaite |
8. | Dāvis | Dūcis |
9. | Aleksandrs | Gesins |
10. | Paula | Gurejeva |
11. | Edvarts Pauls | Indārs |
12. | Lauris | Kalniņš |
13. | Jana | Kassaliete |
14. | Roberts | Kličovs |
15. | Kārlis | Kuzma |
16. | Rūdolfs | Nažinskis |
17. | Paula | Ozoliņa |
18. | Valerija | Raciņa |
19. | Patrīcija | Raibarte |
20. | Evita | Roponena |
21. | Roberts | Rozenšteins |
22. | Ieva Līga | Segliņa |
23. | Rolands Juris | Vārpiņš |
24. | Niks | Veinbergs |
25. | Vits | Vidulejs |
26. | Emīls | Voronovs |
27. | Oto Aleksis | Zelčs |
28. | Austra | Zuševica |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Bēniņa |
2. | Jekaterina | Berezovska |
3. | Rūta | Bruževica |
4. | Oskars | Kaļva |
5. | Madars | Ķelle |
6. | Aleksandrs | Kiriļčenko |
7. | Toms | Madžulis |
8. | Ņikita | Miļukins |
9. | Dāvids | Romanovskis |
10. | Artūrs | Šilaks |
11. | Staņislavs | Šinkarevs |
12. | Mārtiņš | Starķis |
13. | Andrejs Reinis | Zitmanis |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marks | Trans |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Andersons |
2. | Evelīna | Bebre |
3. | Indra | Bērziņa |
4. | Linda Estere | Bondareva |
5. | Rūdolfs | Dravnieks |
6. | Ojārs Mārtiņš | Eberliņš |
7. | Agate | Freiberga |
8. | Kristīne Anna | Grīnuma |
9. | Aleksandrs | Jevsejevs |
10. | Kārlis Roberts | Kalējs |
11. | Klāss | Kauliņš |
12. | Lenarts | Keomegi |
13. | Rūdolfs | Kušķis |
14. | Roberts Artūrs | Larionovs |
15. | Nauris | Liniņš |
16. | Gerda | Miezere |
17. | Sandis | Migla |
18. | Jānis | Nesenbergs |
19. | Līva | Ozoliņa |
20. | Roberts | Pavlovskis |
21. | Ērika Klāra | Petrova |
22. | Marika | Petrovska |
23. | Edgars | Piņķis |
24. | Paula | Pole |
25. | Elijs Ronalds | Robalts |
26. | Uģis | Seržants |
27. | Simonis | Sinauridze |
28. | Sanija | Smildziņa |
29. | Estere | Šverna |
30. | Atis | Vīdušs |
31. | Sabīne Rasa | Vīra |
32. | Viktorija | Vucena |
33. | Emīls | Zariņš |
34. | Gustavs | Zēgners |
35. | Daniels | Zilbermans |
36. | Nanija Lība | Zukule |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rolands | Alksnis |
2. | Anastasija | Bujaka |
3. | Roberts | Cipulis |
4. | Rūdolfs | Deinats |
5. | Viktors | Demidovs |
6. | Mārcis Augusts | Dzērve |
7. | Anastasija | Fedina |
8. | Līva | Ģērmane |
9. | Markuss | Ginters |
10. | Anna | Gžibovska |
11. | Agnese | Kaļinauska |
12. | Līva | Kalme |
13. | Anastasija | Karpova |
14. | Anastasija | Kasmiņina |
15. | Roberts | Kits |
16. | Veronika | Kozubova |
17. | Poļina/Polina | Kučerenko/Kucherenko |
18. | Bruno Zigfrīds | Laukmanis |
19. | Lita | Lūse |
20. | Daniels | Martuzāns |
21. | Kristaps | Mednis |
22. | Reinis | Melgalvis |
23. | Fēlikss | Oļeiņiks |
24. | Beāte | Petrone |
25. | Aleksandrs | Poļakovs |
26. | Ņikita | Puškins |
27. | Kristaps Alberts | Salmiņš |
28. | Marta | Silavniece |
29. | Nils Jēkabs | Skopiņš |
30. | Daniela | Soroka |
31. | Daniels | Šterns |
32. | Linda | Vainovska |
33. | Rihards | Zālītis-Rukmanis |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Iļja | Arčakovs |
2. | Ivans Jānis | Binders |
3. | Linda | Bogdane |
4. | Dmitrijs | Gugņevičs |
5. | Matīss | Jākobsons |
6. | Artūrs Oto | Kivliņš |
7. | Sergejs | Koļesovs |
8. | Anastasija | Kulika |
9. | Marija Helēna | Kuzņecova |
10. | Toms | Majors |
11. | Einārs | Maskalāns |
12. | Anna Marija | Pilmane |
13. | Ginters | Plukass |
14. | Marija | Podļesnaja |
15. | Marina | Solovjova |
16. | Oskars Jānis | Štrobergs |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Undīne | Gobiņa |
2. | Megija | Horste |
3. | Dāvis Jēkabs | Mačs |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marika | Āboliņa |
2. | Māra | Aniņa |
3. | Ralfs | Cēbers |
4. | Juris | Intenbergs |
5. | Valters | Karlsons |
6. | Kristers | Ostrovskis |
7. | Ramona | Ratsepa |
8. | Marina | Šaško |
9. | Maksim | Skryabin |
10. | Margarita | Šteņa |
11. | Vairis | Stramkalis |
12. | Kārlis | Ulpe |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renāts | Baratinskis |
2. | Liene | Butāne |
3. | Toms | Čudars |
4. | Ieva | Maldupa |
5. | Renārs | Ozoliņš |
6. | Jekaterina | Petrikina |
7. | Evita Kristiāna | Pušpure |
8. | Madara | Rakšte |
9. | Anna Alīsija | Tararuja |
10. | Kristīne | Vancāne |
11. | KRISTIĀNS | VASIĻEVSKIS |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandra | Dombrovska |
2. | Jānis | Gotļevskis |
3. | Kārlis Juris | Grīnvalds |
4. | Kristians | Vuļs |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ģirts | Brucis |
2. | Niks | Derums |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Danenberga |
2. | Alvīne | Paštore |
3. | Dace | Preisa |
4. | Andžela | Rimkus |
5. | Roberts | Siliņš |
6. | Roberts | Šmits |
7. | Marta Evelīna | Veita |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Endija | Aņņena |
2. | Ilze | Nordena |
3. | Elīza | Šaule |
4. | Samanta | Zunda |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Andersons |
2. | Klinta | Aploka |
3. | Alise | Bruzinska |
4. | Valters | Dakša |
5. | Andrejs | Freiss |
6. | Jānis | Gnēze |
7. | Inessa | Maag |
8. | Helvijs | Niedra |
9. | Sergejs | Pokatovs |
10. | Alīna | Simonova |
11. | Uldis | Upenieks |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Brakša |
2. | Riglinda | Paegle |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pēteris | Bērziņš |
2. | Aigars | Birkenfelds |
3. | Laura | Kļaviņa |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pauls | Ķekurs |
2. | Valts | Krūmiņš |
3. | Elīza Ilze | Malceniece |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Samanta | Beikmane |
2. | Kristīne | Ķikute |
3. | Matīss | Velps |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niks Raivis | Deičmanis |
2. | Sandra | Jaundžeikare |
3. | Kārlis | Krankovskis |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renāte | Audere |
2. | Elīna Elizabete | Baranovska |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aksels | Bresme |
2. | Anna | Damberga |
3. | Līza Paulīne | Finke |
4. | Marta Luīza | Treimane |
5. | Vianda | Vaļevko |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Adiņš |
2. | Beāte | Freimane |
3. | Kristaps | Gražinskis |
4. | Kristiāna | Ļjamzina |
5. | Luanda | Miķelsone |
6. | Emīlija | Pīpe |
7. | Estere | Sīpliņa |
8. | Ģirts | Treinovskis |
9. | Emīls Mārtiņš | Upenieks |
10. | Dārta | Valdemāre |
11. | Adriana | Zembaha |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Āris | Ankmanis |
2. | Krista | Bodniece |
3. | Laima Edīte | Cīrule |
4. | Artis | Einštāls |
5. | Lita | Ivančikova |
6. | Kaspars | Kārkliņš |
7. | Paula | Kučinska |
8. | Elīna | Paula |
9. | Līga | Sidere |
10. | Ksenija | Sidere |
11. | Undīne | Skujiņa |
12. | Rūdis | Šnēbergs |
13. | Ralfs | Spirga |
14. | Grēta | Vadone |
15. | Līga | Vecbērza |
16. | Lelde | Veinberga |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sabīne | Briede |
2. | Reinis | Buneris |
3. | Sindija | Felša |
4. | Paula | Kalniete |
5. | Amanda | Kaža |
6. | Renārs | Mičulis |
7. | Beate | Olekte |
8. | Undīne | Paipala |
9. | Undīne | Proživoite |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis Edgars | Bērziņš |
2. | Nikola Paula | Eizengrauda |
3. | Annija | Gleizupa |
4. | Kristiāns | Jakubovskis |
5. | Normunds Artūrs | Semkovskis |
6. | Pāvels | Volkonovskis |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls Mārcis | Iesals |
2. | Mareks | Korns |
3. | Ieva | Pētersone |
4. | Samanta | Pociusa |
5. | Kārlis | Šermuksītis |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Miks | Cērpiņš |
2. | Jana | Dakša |
3. | Edvards | Jaudzems |
4. | Jānis Rihards | Klāks |
5. | Elīza | Kuzmicka |
6. | Kristers | Misa |
7. | Georgijs | Petrovs |
8. | Mareks | Stančiks |
9. | Andrejs | Tarasenko |
10. | Edgars | Vaivala |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ruslans | Čebakovs |
2. | Benita | Karule |
3. | Mārtiņš | Smilga |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Baumanis |
2. | Pēteris | Jaunslavietis |
3. | Gusts Svens | Pētersons |
4. | Deniss | Tiščenko |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karīna | Kurpniece |
2. | Jurģis | Mežulis |
3. | Valters | Rancāns |
4. | Laura | Strumpe |
5. | Ginters Juris | Vehi |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matīss | Dālbergs |
2. | Sandis | Krastiņš |
3. | Džineta | Zariņa |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lenora Anna | Gorska |
2. | Aivars | Makstenieks |
3. | Betija Deina | Muižniece |
4. | Danīls | Ņikiforovs |
5. | Kitija | Pekaine |
6. | Arta Renāte | Rulle |
7. | Liene | Saklaure |
8. | Diāna | Zariņa |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniela Paula | Ādmine |
2. | Ruta Krista | Avota |
3. | Aleksis | Bašķis |
4. | Mārtiņš | Deiko |
5. | Marga | Fimbauere |
6. | Artūrs | Ķelpe |
7. | Sindija | Kezika |
8. | Alīna | Koroļkova |
9. | Klāvs Matīss | Krievs |
10. | Valts | Pavasars |
11. | Ēriks | Povetkins |
12. | Kārlis | Puriņš |
13. | Artūrs | Puško |
14. | Rihards Uldis | Radziņš |
15. | Pēteris | Štāls |
16. | Evelīna | Stāmere |
17. | Savelijs | Suharževskis |
18. | Jānis Mariss | Taulavičus |
19. | Inta | Umure |
20. | Emīls Ralfs | Zagorskis |
21. | Deniss | Zeicmanis |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krists | Graudiņš |
2. | Elīna | Jātniece |
3. | Nikolajs | Lukins |
4. | Elīza Ance | Muska |
5. | Sabīne | Riekstiņa |
6. | Paulis | Rumba |
7. | Artjoms | Tomaševičs |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Indriķis Andris | Birznieks |
2. | Niks | Cipruss |
3. | Kārlis | Krastiņš |
4. | Elīza Aleksandra | Kūkoja |
5. | Mikus Dāvis | Liepiņš |
6. | Kristīne | Pēča |
7. | Jānis | Pelcis |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Leons | Ālītis |
2. | Mārtiņš Dāvis | Jembergs |
3. | Matīss | Kamzols |
4. | Andrejs | Kukainis |
5. | Paula | Kukle |
6. | Elizabete | Priedoliņa |
7. | Olafs | Skusāns |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eliāns Ervijs | Ēdelis |
2. | Rihards | Krukovskis |
3. | Matīss | Mirošņikovs |
4. | Inese | Mitenberga |
5. | Linda | Morica |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jekaterina | Bajeva |
2. | Kirills | Boļšakovs |
3. | Linda | Celma |
4. | Laura | Dagile |
5. | Eduards | Dovgaļecs |
6. | Ņikita | Gorbunovs |
7. | Viktorija | Ivaņņikova |
8. | Atis | Lauva |
9. | Elizabete | Leigute |
10. | Anna Estere | Lode |
11. | Anton | Lysachenko |
12. | Anete Jete | Meiere |
13. | Veniamīns | Mironovs |
14. | Poļina | Novikova |
15. | Emīls Dāvis | Pudāns |
16. | Annija Viktorija | Pūlmane |
17. | Aija | Pūsepa |
18. | Dmitrijs | Savkins |
19. | Jegors | Šavšunovs |
20. | Ieva | Sloka |
21. | Ieva | Treulande |
22. | Una Gabriēla | Zelča-Vuškāne |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matīss | Ciekals |
2. | Kārlis Raimonds | Eniņš |
3. | Roberts | Kukainis |
4. | Verners | Roģis |
5. | Magnuss | Špude |