)

)

Nosūtīja Dzēst lietotāju
Atbilžu skaits: 6

Labdien, cienijāmie olimpiādes organizatori!

Paldies par grūtu un interesantu olimpiādes darbu! Analizējot darba pārskatu, man radās daži ierosinājumi par darba vērtēšanu.

Uzskatu, 25. jautājumā būtu godīgi ieskaitīt(vai daļēji ieskaitīt) arī atbildes, kas ņemtas pēc moduļa(66,7% un 20000 attiecīgi).

26. jautājumā trešais punkts man izskatās nekorekts, jo tajā var ierakstīt arī, piemēram, atbildi "medaļa", kas arī tiek minēta uzdevuma tekstā.

29.jautājuma pirmajā punktā būtu jāder arī terminam revīzija, kas ir termina inventarizācija sinonims.

Vēlos pajautāt, vai tiks ieskaitītas atbildes, kurās pieļautas gramatiskas kļūdas vai citas formas?

Piemēram, 28.uzdevuma a) punktā ierakstīju "galējie ieņemumi" nevis "galējos ieņēmumus", termnu uzdevumā "audits" vietā uzrakstīts "audīts, analogiski ar 30.jautājuma 1.apakšjautājuma punktu c) - "samazināsies" vietā - "samazinās", 2.apakšjautājuma punktā a) - "krusteniskā" vietā - "krusteniska".

Kā arī lūdzu paskaidrot 26.jautājuma risinājumu pa soļiem, jo pareizajās atbildes minētie skaitļi man nav saprotami.

Paldies!

Ar cieņu,

Arturs.

Atbildot uz Dzēst lietotāju

Atbilde: )

Nosūtīja Mārtiņš Danusēvičs
  • mēs ņemsim vērā arī atbildes, kur ir nelielas skaitliskas nobīdes, pieļaujamas kļūdas robežās
  • jā, ja ir pareizrakstības kļūda, bet ir skaidrs, ka skolēns pareizi atbildēja, tad ieskaitam

Pārējiem jautājumiem atbildes tiks sniegtas vēlāk.

Atbildot uz Dzēst lietotāju

Atbilde: )

Nosūtīja Aleksejs Jeļisejevs

Piekrītu, 26.jautājumā ierakstīju : olimpiādes medaļa

Atbildot uz Dzēst lietotāju

26.

Nosūtīja Aleksejs Nazarovs

26. Medaļu viņa var iegūst tikai ja "nopietni pievērsties sportam", tad medaļa nekā nevar būt kā alternatīva izmaksa.

Atbildot uz Aleksejs Nazarovs

Atbilde: 26.

Nosūtīja Mārtiņš Danusēvičs

Uzdevumā ir dotas divas alternatīvas - "normāla dzīve" un "nopietni pievērsties sportam".

"Izcīnīt medaļu" jau ir izvēlētās alternatīvas iespējamais iznākums, bet cilvēks nevar izvēlēties alternatīvu "izcīnīt medaļu", tas ir notikums, kas var iestāties un var arī neiestāties.