Olimpiādes rezultātu apspriešana

olimpiāde

olimpiāde

by Ilze Rēķe -
Number of replies: 3

Nesaprotu, kāpēc katru gadu ar bioloģijas olimpiādi ir visādas problēmas! Gan saturiski, gan rezultātu noskaidrošanā. Varbūt pēdējais laiks būtu uzticēt olimpiādes darbu veidošanu profesionāliem pedagogiem, kuri pārzina standartu? Nevienam citam mācību priekšmetam nav tik ilgi jāgaida rezultāti. It kā būtu jābūt ļoti ātri, jo tāds jau uzdevums bija šīm tiešsaistēm.... tad kāda tām jēga, ja viss ir šķērsām!

In reply to Ilze Rēķe

Atbilde: olimpiāde

by Agnese Kokina -

Labdien, 

visām olimpiādēm, kas notiek tiešsaistē, rezultātu paziņošanas laiks ir piecas darba dienas. Tieši iespēja dalībniekiem sazināties ar uzdevumu veidotājiem un noskaidrot neskaidros jautājumus un pie nepieciešamības iespēja labot kļūdas ir uzskatāma par priekšrocību tiešsaistes formātam. Pieredze ar olimpiādēm, kas tika labotas uz vietas, liecina, ka rezultāti katrai labotāju komandai variēja. Lai gan rezultāti novada līmenī tika uzzināti ātrāk, darbi vēlāk tika otrreiz laboti, lai būtu salīdzināmi valsts līmenī.

Rezultātu apelācijas tradīcija tiek ievērota arī visās starptautiskajās olimpiādēs, kuras veido profesionālas komandas. Katrs skolēns jau pēc darbu nodošanas zina gan savu punktu skaitu, gan vietu kopējā klases punktu sadalījumā.

Olimpiādes uzdevumu veidotāju komanda ir atvērta dažādiem piedāvājumiem. Priecāsimies jūs redzēt mūsu pulkā un papildināt ar jūsu kompetencēm mūsu komandu.

In reply to Ilze Rēķe

Atbilde: olimpiāde

by Inita Kriškāne -

Olimpiādes uzdevums nav pārbaudīt kā skolēni apguvuši Valsts standartu. Tās uzdevums ir atlasīt labākos, domātspējīgākos lai ar LU mācībspēku palīdzību dotu iespēju tiem piedalīties arī Starptautiskajās olimpiādēs. 

 Kopumā vērtēju ļoti pozitīvi. Labi, ka ir viegli zināšanu uzdevumi centīgajiem skolēniem un labi radošie uzdevumi īpaši apdāvinātajiem. Mūsu skolas audzēkņiem olimpiāde patika.

Visu cieņu organizatoriem par ieguldīto milzīgo darbu!