vidusskola uzdevums 1; 13; 22.

vidusskola uzdevums 1; 13; 22.

by Dārta Kandere -
Number of replies: 1

Labvakar!

Šajā 1. uzdeumā atbilde ir pareiza, bet esmu pieļāvusi gramatikas kļūdu.

Šajā uzdevumā atbilde ir pareiza, bet esmu pieļāvusi gramatikas kļūdu.

Šeit, 13. uzdevumā esmu nolikusi pareizos faktus Igaunijas un Itālijas paredzētajās vietās, tomēr nav ielikts punkts.

Šeit fakti par Igauniju un Itāliju atrodas pareizajā vietā, tomēr nav ielikts punkts.

Šeit, 22. uzdevumā ir pieļauta neuzmanības kļūda ar “gs”, bet atbildei vajadzētu skaitīties pareizai.

Šeit ir pieļauta neuzmanības kļūda un esmu ierakstījusi ar “gs” bet atbilde ir pareiza.

Šajā 22. uzdevumā vārdu pierakstīju ar lielo burtu nevis mazo, bet atbildei vajadzētu skaitīties pareizai.

Šeit atbilde ir pareiza, bet netīšām esmu pierakstījusi vārdu ar lielo burtu.

In reply to Dārta Kandere

Atbilde: vidusskola uzdevums 1; 13; 22.

by Signita Gabrāne -
Labdien!
Par 1. uzd. nevaru palīdzēt, jo uzdevums skanēja "Uzrakstiet skaidrojumam atbilstošu jēdzienu! (Jēdziens nosaukts nominatīvā, vienskaitlī, bez gramatiskajām kļūdām pierakstā)".
Par 22. uzdevumu: olimpiādē (jebkurā) tiek ieskaitītas pareizās atbildes, bet par kļūdām (arī neuzmanības) sportisti/sacensību dalībnieki zaudē punktus, līdz ar to 19. gs. netiks ieskaitīts, bet vārdā "Pareizticīgas" ir 2 gramatiskās kļūdas (lielais burts un garumzīmes trūkums vārda galotnē).
Par 13. uzdevumu - meklēsim, kur ir problēma no tehniskā viedokļa, cerams atrisināsim un visiem pārvērtēsim.