Lasīšanas un valodas lietojuma daļa 1. uzdevums

Lasīšanas un valodas lietojuma daļa 1. uzdevums

by Rolands Barkāns -
Number of replies: 8

Aicinu uzdevuma veidotājus kārtīgi pārbaudīt un pārliecināties par uzdevuma kvalitāti un pareizo atbilžu "vienīgo pareizību", jo nenoliedzami pareizās atbildes ir derīgas, tomēr lūdzu izvērtēt citu atbilžu atbilstību. Paldies!




In reply to Rolands Barkāns

Atbilde: Lasīšanas un valodas lietojuma daļa 1. uzdevums

by Emīlija Maksimova -
Man tieši arī ir ''which'' nevis ''that''... Nezinu kāpēc to nevar ieskaitīt vai vienkārši pateikt programmai, lai to atpazīst kā pareizu.
In reply to Rolands Barkāns

Atbilde: Lasīšanas un valodas lietojuma daļa 1. uzdevums

by Milāna Farino -
“Soon” un “doing” attiecīgajos lauciņos noteikti nav pareizi lietoti… Par “which” un “that” gan piekritīšu.
In reply to Milāna Farino

Atbilde: Lasīšanas un valodas lietojuma daļa 1. uzdevums

by Rolands Barkāns -
Nesaprotu, kāpēc “soon” nevar būt ieskaitīta kā pareiza atbilde… Jā, teikuma būtība drastiski mainās, lietojot “soon” vai ”even”, bet nekas neliecina par to, ka manis ievietoto vārdu nedrīkst lietot.

Pilnīgi tas pats attiecināms uz vārdu “doing”, kuru lietojot, teikuma nozīme mainās, tomēr ATKAL nekas neliecina, ka to nevarētu lietot…

Pievienoju bildi, kas apliecina, ka "do duty" ir gramatiski pareiza forma.

In reply to Rolands Barkāns

Atbilde: Lasīšanas un valodas lietojuma daļa 1. uzdevums

by Ina Spēkmane -
Pilnīgi piekrītu. Nav jau tests par kādu mācību grāmatas nodaļu, kurā apguva "even" lietojumu u.tml.
In reply to Milāna Farino

Atbilde: Lasīšanas un valodas lietojuma daļa 1. uzdevums

by Renārs Kriškāns -
Es ierakstiju "continued fulfilling her royal duties", manuprāt ka tas arī ir labs alternatīvs reģistrētajai atbildei.
In reply to Rolands Barkāns

Atbilde: Lasīšanas un valodas lietojuma daļa 1. uzdevums

by Alise Alute -
Arī man bija rakstīts Soon Even vietā un doing with vietā. Manuprāt, arī beneath der vārda behind vietā. Šajā uzdevumā bija vairāki piemēri, kuros pareizas varēja būt vismaz divas līdzīgas atbildes. Lūgums vērtētājiem izskatīt šo uzdevumu. Paldies!