8.-9. klašu olimpiāde

8.-9. klašu olimpiāde

by Ieva Poškus -
Number of replies: 4

Labdien!
Man manā 8.-9. klases Latviešu valodas un literatūras valsts 47. olimpiādes darbā ir radušies daži jautājumi.
2. jautājumā, rakstot olimpiādi, vietā, kur atbilde ir "himnai", biju ierakstījusi "himnai", un atbilde bija ieskaitīta. Bet tagad kad olimpiādes darbi ir pārskatīti, man uzrāda, ka šajā jautājumā kā atbildi esmu ierakstījusi "1", un līdz ar to atbilde nav ieskaitīta. Kā varētu labot šo kļūdu?
Un 25. jautājumā man frazeoloģisms "uz viņas sirdi ir ejams visīsākais ceļš" nav ieskaitīt kā pareizs, lai gan kopsavilkumā bija rakstīts, ka arī šis frazeoloģisms tiks ieskaitīts kā pareizs. 
Lūdzu pārskatiet vēlreiz!
Paldies jau iepriekš!

In reply to Ieva Poškus

Atbilde: 8.-9. klašu olimpiāde

by Līva Eglīte -
Arī mana atbilde 2. jautājumā tika mainīta. Sākumā biju ierakstījusi "himnai", bet tagad tur ir "2".
Un 25. jautājumā man arī netika ieskaitīts frazeoloģisms "uz sirdi ejams visīsākais ceļš".
In reply to Līva Eglīte

Atbilde: 8.-9. klašu olimpiāde

by Mārtiņš Mikažāns -
Gribētu uzzināt, kāpēc manā olimpiādes darba 2.uzd. tiek lietots simbols "2" atbildē, kurā es rakstīju "himnai", kas sākotnēji tika izlabota kā pareiza atbilde! Es esmu pilnīgi pārliecināts, ka atbildē nerakstīju ciparu 2! Vai tā nav tehniska kļūme?
Lūgums izlabot!
Cieņā - Mārtiņš Mikažāns
In reply to Līva Eglīte

Atbilde: 8.-9. klašu olimpiāde

by Diāna Dubure -
Man arī tas pats. 2.uzd. tiek lietots simbols "2" atbildē, kurā es rakstīju "himnai", kas sākotnēji tika izlabota kā pareiza atbilde! 25. jautājumā frazioloģismi netika ieskaitīti.