Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Nosūtīja Diāna Liepa
Atbilžu skaits: 10

Labdien, ierosinājums pārskatīt uzdevumus un rezultātus to veikšanā, jo nolikuma 2. kārtas aprakstā netika minēts literārs darbs, kurš būtu jāizlasa, gatavojoties olimpiādei.

Darbs minēts tikai 3. kārtas aprakstā!

Diāna Liepa

Atbildot uz Diāna Liepa

Atbilde: Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Nosūtīja Solveiga Liepa
Atbalstu ierosinājumu. Vēl vairāk es ierosinātu vispār pārskatīt to, ka jālasa19.gadsimta darbus. Pat olimpiādes ietvaros. Vai tiešām nav nekā mūsdienīgāka!
Atbildot uz Diāna Liepa

Atbilde: Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Nosūtīja Anda Šņoriņa
Es pilnīgi piekrītu, ka īsti godīgi nav, ka liek 2.kārtā uzdevumus par literāro darbu, kas tika minēts tikai 3.kārtā. Bet iepriekšējos 2 gadus, kad olimpiādes 2.kārtas uzdevumus arī gatavoja VISC, tad tur jau bija uzdevumi par literāro darbu. Tad no tā secināju, ka varētu būt arī šogad. Bet speciāli rakstīju uz VISC uzdodot jautājumus par olimpiādes saturu, un man atbildēja, ka kādi uzdevumi būs par literāro darbu. Bet "kādi"! Tā kā vēl aizvien kā skolotājs neredzu uzdevumus, tad nevaru secināt, vai tikai daži ir par literāro darbu vai tomēr visi.
Atbildot uz Anda Šņoriņa

Atbilde: Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Nosūtīja Kristīne Zobena
Par aizpagājušo gadu nezināšu, bet pagājušajā gadā arī 2. kārtas nolikumā bija iekļauta informācija, ka uzdevumi būs par literāro darbu. Šogad nekā.
Atbildot uz Diāna Liepa

Atbilde: Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Nosūtīja Sintija Birule
Labdien, angļu valodas valsts olimpiādes žūrijas komisija ir piefiksējusi un šobrīd izskata Jūsu ierosinājumus. Par pieņemto lēmumu tiks ziņots olimpiādes vietnē.
Atbildot uz Diāna Liepa

Atbilde: Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Nosūtīja Zane Alkšbirze
Es pārstāvu 2 skolas. es arī nolikumā izlasīju, ka 2. kārtā nav jālasa literārs darbs, tikai trešajā kārtā. Tas nav godīgi pret izglītojamiem.
Atbildot uz Diāna Liepa

Atbilde: Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Nosūtīja Aleksandra Birkova
Labdien, diemžēl piekrītu. Skolēni nevarēja izpildīt 6.uzdevumu, ja darbs nebija izlasīts. Balstoties uz daudzo gadu pieredzi pirms olimpiādes minēju (kāpēc skolotājam kaut kas ir jāmin???) skolēniem par literāro darbu (3.kārtā !!!). Bet kādēļ tad vajadzīgs olimpiādes nolikums - 2.kārtā nav pieminēts literārais darbs!!!
Atbildot uz Diāna Liepa

Atbilde: Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Nosūtīja Laila Vēvere
Atbildot uz Laila Vēvere

Atbilde: Par uzdevumu saistību ar literāru darbu, kurš netika minēts olimpiādes nolikumā 2. kārtā!

Nosūtīja Maruta Cinīte
Pilnīgi pievienojos, bija neērti skolēnu priekšā, sniedzot dažādus minējumus par darba saturu.