1. daļas 6. uzdevums (True/False)

1. daļas 6. uzdevums (True/False)

Nosūtīja Rinalds Kigitovičs
Atbilžu skaits: 4

Pildot olimpiādi, šis uzdevums mani nepatīkami pārsteidza. Nekad neesmu lasījis "Tess of the d'Umbervilles", un neticu, ka lielākā daļa dalībnieku būtu kaut dzirdējusi par šo 19. gadsimta darbu, tādēļ es uzskatu, ka šis uzdevums bija nevietā. Pat no citiem uzdevumiem meklējot informāciju, lielākajai daļai 6. uzdevuma izpildei trūka dotais sižets vai pamatojums, un man vienkārši šķiet, ka šīs olimpiādes mērķis ir atrast labākos angļu valodas lietotājus, nevis veiksmīgākos minētājus. Ja es neesmu vienīgais ar šādu uzskatu, būtu godīgi šo True/False uzdevumu anulēt un nepieskaitīt pie olimpiādiešu kopvērtējuma.

Atbildot uz Rinalds Kigitovičs

Atbilde: 1. daļas 6. uzdevums (True/False)

Nosūtīja Juris Roberts Kreics
Skolā man skolotāja uzsvēra, ka jāizlasa šī 19. gs. novele, tāpēc, manuprāt, šāda tipa uzdevums bija gaidāms.. kaut godīgi sakot šo 600+ lpp noveli visu neizlasīju, bet varēju atbildēt uz lielāko daļu no šī uzdevuma jautājumiem.
Atbildot uz Juris Roberts Kreics

Atbilde: 1. daļas 6. uzdevums (True/False)

Nosūtīja Renāte Vaičule
Man arī jāpiekrīt Jurim, grāmatu neizlasīju, taču izpildīju pāris testus par to un mācījos no pareizajām atbildēm, līdz ar to True and False uzdevumā ieguvu 36p. Arī mani skolotāja brīdināja par olimpiādes tēmu, tāpēc jāsaka gan, ka, ja tev netika pateiks, tev būtu jāvaino sava skolotāja.
Atbildot uz Rinalds Kigitovičs

Atbilde: 1. daļas 6. uzdevums (True/False)

Nosūtīja Aurēlija Pastare
Olimpiādes nolikumā novele bija minēta vairākas reizes, kā arī skolotāja iepriekš pabrīdināja, ka daži uzdevumi varētu būt balstīti uz dotās noveles satura. Lielāko noveles daļu jau biju izlasījusi, tāpēc 6. uzdevums man nesagādāja nekādas grūtības. Tādēļ neredzu iemeslu šī uzdevuma anulēšanai.
Atbildot uz Rinalds Kigitovičs

Atbilde: 1. daļas 6. uzdevums (True/False)

Nosūtīja Rinalds Kigitovičs
Skatoties uz citu atbildēm, laikam noticis pārpratums un neesmu piekļuvis pilnai informācijai. Tad nekas, nākamreiz man vienkārši vajadzēs trīskārši pārliecināties. Paldies par atsaucību!