Kopsavilkums par olimpiādi

Kopsavilkums par olimpiādi

Nosūtīja Mārtiņš Laizāns
Atbilžu skaits: 6

Sveiki!

Pielikumā kopsavilkums par olimpiādi. Šķiet, ka visam kopsavilktajam ir pa spēkam atbildēt uz jautājumiem un iebildumiem, kas šīs nedēļas laikā parādījās forumos, aptaujās, e-vēstulēs. Ir veikta 1. daļas pārvērtēšana.

Jauku nogali!

Mārtiņš Laizāns.


Atbildot uz Mārtiņš Laizāns

Atbilde: Kopsavilkums par olimpiādi

Nosūtīja Huberts Zimackis

Ja apelācija tika apstiprināta, bet punkti nav vēl pieskaitīti, tas tiks izdarīts vēlāk, vai kā tam vispār ir jānotiek?

Atbildot uz Huberts Zimackis

Atbilde: Kopsavilkums par olimpiādi

Nosūtīja Mārtiņš Laizāns

Sveiki!

Nezinu, kas notiek apelāciju gadījumā, jo līdz manīm tādas nenonāk, līdz ar to es tās neizskatu. 1. daļas punktiem (ja ir kādas izmaiņas Jūsu rezultātā), būtu automātiski arī jāparādās.

Jauku vakaru!

Mārtiņš Laizāns.

Atbildot uz Mārtiņš Laizāns

Atbilde: Kopsavilkums par olimpiādi

Nosūtīja Huberts Zimackis

Jūsu kopsavilkumā tika teikts, ka atbilde "Dziesma par alvas zaldātiņiem" tiks ieskaitīta, bet man joprojām tā netika ieskaitīta.

Atbildot uz Mārtiņš Laizāns

Atbilde: Kopsavilkums par olimpiādi

Nosūtīja Elīne Kučere

Labdien, lūdzu pāsrkatīt 4.jautājuma atbildes. Atbildes vietā, kur jāieraksta "Pūt, Vējiņi!", esmu ierakstījusi "Pūt, vējiņi !"' - ar atstarpi starp vārdu un izsaukuma zīmi. Vai tiešām jūs to neieskaitīsiet kā pareizu atbildi?

Atbildot uz Elīne Kučere

Atbilde: Kopsavilkums par olimpiādi

Nosūtīja Mārtiņš Laizāns

Labvakar!

Pārlasiet, lūdzu, kopsavilkumu! Cerams, ka tas radīs skaidrību, kāpēc elektroniskajā olimpiādē šādu atbildi ieskaitīt tomēr nav iespējams.

Jauku vakaru!

Mārtiņš Laizāns.