Sistēmas kļūda 21. jautājumā

Sistēmas kļūda 21. jautājumā

Nosūtīja Adrians Netlis
Atbilžu skaits: 6

Es nezinu, kā ir ar šāda veida kļūdām. Neko pierādīt nevaru, bet esmu 100% pārliecināts, ka 21. jautājuma 2. punkta pirmajā atbildē izvēlējos "brīvā tirgus". Es pat vairākas reizes pārskatīju atbildes, it īpaši šāda tipa jautājumus (izvēles variantiem lodziņā) sliktas pieredzes dēļ citās olimpiādēs. Tagad skatos, ka man tur rādās, ka es būtu atbildējis "komandekonomikas". Manuprāt ļoti dīvaina kļūda, jo nevienā mirklī aplūkojot šo jautājumu man šāds variants nebija izvēlēts.

Atbildot uz Adrians Netlis

Atbilde: Sistēmas kļūda 21. jautājumā

Nosūtīja Mārtiņš Danusēvičs

Diemžēl šādā gadījumā organizētāji nekādi nevar palīdzēt, jo tiek vērtēta saglabātā atbilde. Kā atbilžu vēsturē redzams, pirmajā reizē tika atzīmēts "Jauktā ekonomika", tad tā tika nomainīta uz "Komandekonomika". Pat ja tā ir nejauša kļūda (peles neprecizitāte, nejauši nospiests taustiņš uz klaviatūras), to nevaram ņemt kā argumentu vērtēšanā.

Atbildot uz Mārtiņš Danusēvičs

Atbilde: Sistēmas kļūda 21. jautājumā

Nosūtīja Adrians Netlis

Saprotu situāciju. Tikai lieta tāda, ka atbilžu vēsturē ir kaut kāda kļūda. Es acu priekšā redzēju opciju "brīvā tirgus" izvēlētu dotajā laukā. Varbūt tās atbildes vērtības nozīme atšķīrās manā pusē un serverī kaut kādu nezināmu iemeslu dēļ?

Atbildot uz Adrians Netlis

Atbilde: Sistēmas kļūda 21. jautājumā

Nosūtīja Jūlija Tumanovska

Es uzskatu, ka šīs mājaslapas uzturētājiem būtu kaut kādā veidā jāieskatās šīs situācijas cēloņos, jo arī man tāda problēma ir bijusi vairākus gadus pēc kārtas un dažādu priekšmetu olimpiādēs.

Atbildot uz Adrians Netlis

Atbilde: Sistēmas kļūda 21. jautājumā

Nosūtīja Anete Valnere
Izmantojot peles rullīti vai tastatūras bultiņas, lai pārvietotos starp jautājumiem, ja ir iezīmēta atbilde ar variantiem, lapa to mēdz pārprast un izvēlēties attiecīgi augstāku vai zemāku variantu. Man tā ir noticis.