Vidusskola 1. uzdevums

Vidusskola 1. uzdevums

by Deleted user -
Number of replies: 11

Labvakar, esmu nejauši ievietojis jēdzienu "partizāni" tieši uz robežas un tas nav ieskaitīts. Vai šo varētu ieskaitīt ?

Paldies.


In reply to Deleted user

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Dāvids Krists Balodis -

Man arī ir problēma tāda pati: man PSRS XX kongress ir pie Hruščova, bet ir rādīts kā nepareizs (1956. gadā tūlīt pēc PSKP XX kongresa, kurā Ņikita Hruščovs teica runu ar Staļina noziegumu daļēju nosodījumu) un Černobiļas avārija pie Gorbačova (Černobiļas AES katastrofa bija 1986. gada 26. aprīlī, Gorbačovs bija amatā 1985. gada 11. martā — 1991. gada 24. augustam) arī atzīmēta kā nepareiza.

Attachment Vidusskola 1. uzdevums.png
In reply to Dāvids Krists Balodis

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Kristofers Grauds -
Černobiļas AES tu pats esi novietojies  vairāk uz Brežņevu nekā uz Gorbačovu. Baltie taisnstūri ir tavas atbildes (pareizās un nepareizās), dzeltenie - kļūdu labojumi. 
In reply to Deleted user

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Krišjānis Gerhards -

Man arī tieši tāda pati problēma ar iebrukumu Čekslovākijā un Nobela miera prēmiju.

In reply to Krišjānis Gerhards

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Dāvids Rubens -

Dzeltenie korektori rāda, kā vajadzēja būt patiesībā. Un Čehoslovākiju tu tiešām esi ielicis pie Hruščova, visiem bija zināms, ka jāskatās, kur tiek ielikts baltais korektors, nevis pats vārds, un tavā gadījumā tas atrodas pie Hruščova. 

In reply to Dāvids Rubens

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Krišjānis Gerhards -

Pirmkārt, uzdevuma noscījumos bija rakstīts "Ievelc atslēgas vārdus uz atbilstošo periodu simbolizējošā attēla", nebija nekas rakstīts par balto korektoru. Otrkārt, man viss vārds ir novietots uz Brežņeva bildes, un dzeltenais korektors ir tieši precīzi tāpat novietots uz tās pašas bildes. Un tas pats ir arī par Nobela miera prēmiju.

In reply to Krišjānis Gerhards

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Kristīne Rutkovska -

Pilnībā piekrītu, tāda pati problēma. Uzdevuma noteikumos ir teikts, ka jāievieto ATSLĒGAS VĀRDS UZ BILDES, nevis baltais korektors. Saprastu, ja pirms uzdevuma būtu ievietota pamācība, bet tādas nav. Dažus vārdus, piemēram, iebrukums Čehoslovākijā nemaz savādāk nevar ietilpināt konkrētajā attēlā kā tikai liekot pie malas. 

Vajdzēja skaidrāk formulēt uzdevumu, uzsverot, ka pie vārda esošajam aplītim jāatrodas uz bildes, nevis pašam vārdam. 

Līdz ar to, šajā uzdevumā nav iespējams objektīvi novērtēt atbildes, jo uzdevuma noteikumi nav precīzi formulēti. 

In reply to Kristīne Rutkovska

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Mārcis Magone -

Pilotolimpiādē bija iespēja iepazīties ar šiem korektoriem uzdevumā par karti, šiet princips ir līdzīgs. Skatoties, ka daudzi greizi likuši atbildes man rodas jautājums, ko darījā karšu uzdevumā? Tur nekādi bez korektora uzlikšanas nebūtu iespējams noteikt domāto reģionu, tāpēc šeit ir līdzīgi.

In reply to Krišjānis Gerhards

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Beate Sprindžuka -

Man ir tā pati problēma , es novietoju atbildi par Čehoslovākiju uz Brežņeva un Nobela miera prēmiju uz Gorbačova , bet man neieskaitīja , jo atbildes bija uz robežas.

Attachment D0A149D5-DB63-4C27-AEC8-4D610601D5AA.png
In reply to Beate Sprindžuka

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Danute Grīnfelde -

Sveiki!
Pārvērtējot rezultātus, 1. uzdevumā ir paplašinātas nomešanas lauku robežas – lai kā pareizas tiktu ieskaitītas arī tās atbildes, kas atzīmētas nevis uz atbilstošās fotogrāfijas, bet uz tās apmales.

Danute Grīnfelde, 
olimpiādes organizatoru pārstāve

In reply to Danute Grīnfelde

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

by Renāte Grudule -

Labvakar!

Paldies par uzdevumu pārvērtēšanu, bet šķiet, ka arī šeit ir daži nesaprotami labojumi, jo man, piemēram, par pareizu tiek uzskatīta nepareiza atbilde (XX kongress), bet trīs pareizas par kļūdainām. 


Attachment 1.uzdevums.png