Vidusskola 1. uzdevums

Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Dzēst lietotāju
Atbilžu skaits: 11

Labvakar, esmu nejauši ievietojis jēdzienu "partizāni" tieši uz robežas un tas nav ieskaitīts. Vai šo varētu ieskaitīt ?

Paldies.


Atbildot uz Dzēst lietotāju

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Dāvids Krists Balodis

Man arī ir problēma tāda pati: man PSRS XX kongress ir pie Hruščova, bet ir rādīts kā nepareizs (1956. gadā tūlīt pēc PSKP XX kongresa, kurā Ņikita Hruščovs teica runu ar Staļina noziegumu daļēju nosodījumu) un Černobiļas avārija pie Gorbačova (Černobiļas AES katastrofa bija 1986. gada 26. aprīlī, Gorbačovs bija amatā 1985. gada 11. martā — 1991. gada 24. augustam) arī atzīmēta kā nepareiza.

Pielikums Vidusskola 1. uzdevums.png
Atbildot uz Dāvids Krists Balodis

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Kristofers Grauds
Černobiļas AES tu pats esi novietojies  vairāk uz Brežņevu nekā uz Gorbačovu. Baltie taisnstūri ir tavas atbildes (pareizās un nepareizās), dzeltenie - kļūdu labojumi. 
Atbildot uz Dzēst lietotāju

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Krišjānis Gerhards

Man arī tieši tāda pati problēma ar iebrukumu Čekslovākijā un Nobela miera prēmiju.

Atbildot uz Krišjānis Gerhards

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Dāvids Rubens

Dzeltenie korektori rāda, kā vajadzēja būt patiesībā. Un Čehoslovākiju tu tiešām esi ielicis pie Hruščova, visiem bija zināms, ka jāskatās, kur tiek ielikts baltais korektors, nevis pats vārds, un tavā gadījumā tas atrodas pie Hruščova. 

Atbildot uz Dāvids Rubens

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Krišjānis Gerhards

Pirmkārt, uzdevuma noscījumos bija rakstīts "Ievelc atslēgas vārdus uz atbilstošo periodu simbolizējošā attēla", nebija nekas rakstīts par balto korektoru. Otrkārt, man viss vārds ir novietots uz Brežņeva bildes, un dzeltenais korektors ir tieši precīzi tāpat novietots uz tās pašas bildes. Un tas pats ir arī par Nobela miera prēmiju.

Atbildot uz Krišjānis Gerhards

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Kristīne Rutkovska

Pilnībā piekrītu, tāda pati problēma. Uzdevuma noteikumos ir teikts, ka jāievieto ATSLĒGAS VĀRDS UZ BILDES, nevis baltais korektors. Saprastu, ja pirms uzdevuma būtu ievietota pamācība, bet tādas nav. Dažus vārdus, piemēram, iebrukums Čehoslovākijā nemaz savādāk nevar ietilpināt konkrētajā attēlā kā tikai liekot pie malas. 

Vajdzēja skaidrāk formulēt uzdevumu, uzsverot, ka pie vārda esošajam aplītim jāatrodas uz bildes, nevis pašam vārdam. 

Līdz ar to, šajā uzdevumā nav iespējams objektīvi novērtēt atbildes, jo uzdevuma noteikumi nav precīzi formulēti. 

Atbildot uz Kristīne Rutkovska

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Mārcis Magone

Pilotolimpiādē bija iespēja iepazīties ar šiem korektoriem uzdevumā par karti, šiet princips ir līdzīgs. Skatoties, ka daudzi greizi likuši atbildes man rodas jautājums, ko darījā karšu uzdevumā? Tur nekādi bez korektora uzlikšanas nebūtu iespējams noteikt domāto reģionu, tāpēc šeit ir līdzīgi.

Atbildot uz Krišjānis Gerhards

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Beate Sprindžuka

Man ir tā pati problēma , es novietoju atbildi par Čehoslovākiju uz Brežņeva un Nobela miera prēmiju uz Gorbačova , bet man neieskaitīja , jo atbildes bija uz robežas.

Pielikums D0A149D5-DB63-4C27-AEC8-4D610601D5AA.png
Atbildot uz Beate Sprindžuka

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Danute Grīnfelde

Sveiki!
Pārvērtējot rezultātus, 1. uzdevumā ir paplašinātas nomešanas lauku robežas – lai kā pareizas tiktu ieskaitītas arī tās atbildes, kas atzīmētas nevis uz atbilstošās fotogrāfijas, bet uz tās apmales.

Danute Grīnfelde, 
olimpiādes organizatoru pārstāve

Atbildot uz Danute Grīnfelde

Atbilde: Vidusskola 1. uzdevums

Nosūtīja Renāte Grudule

Labvakar!

Paldies par uzdevumu pārvērtēšanu, bet šķiet, ka arī šeit ir daži nesaprotami labojumi, jo man, piemēram, par pareizu tiek uzskatīta nepareiza atbilde (XX kongress), bet trīs pareizas par kļūdainām. 


Pielikums 1.uzdevums.png