Jautājumi 12.klasei un 1.uzdevums.

Jautājumi 12.klasei un 1.uzdevums.

Nosūtīja Kristīne Vinokurova
Atbilžu skaits: 3

Vai 3.jautājumā būtiski bija rakstīt vārdu 'blats' nevis 'blat',jo tas vienalga ir žargonvārds no krievu valodas,kā arī 9.jautājumā man 'kolhozi' ir daudzskaitlī,bet vajadzēja vienkaitlī,taču man liekas,ka tam nevajadzētu būt par kļūdu,jo atbilde tomēr ir pareiza,kā arī par 15.jautājumu,tur bija jāuzraksta politisko režīmu,kā rezultātā mana atbilde bija ''totalitārais'',bet tas netika ieskaitīts un pareiza atbilde ir ''totalitārisms''.

Pirmajā uzdevumā var redzēt,ka 'nacionālkomunisti' man ir atzīmēti pie pareiza attēla,taču atbilde netika ieskaitīta.Pielikumā ir ekrānuzņēmums.

Pielikums 926961B4-CA15-4A7E-96D5-4E0925620D8F.jpeg
Atbildot uz Kristīne Vinokurova

Atbilde: Jautājumi 12.klasei un 1.uzdevums.

Nosūtīja Dāvids Rubens

Protams, ka " blat" un blats ir lielas atšķirības, jūs taču arī esat Vinokurova nevis  Vinokurov. Jāatceras, ka šī tomēr ir latviešu valoda ar galotnēm. 

Atbildot uz Dāvids Rubens

Atbilde: Jautājumi 12.klasei un 1.uzdevums.

Nosūtīja Kristīne Vinokurova

Neuzskatu,ka Jūsu piemērs ar manu uzvārdu te ir lietderīgs. :)  Šīs tomēr ir žargonvārds,kas nāk no krievu valodas,un galotne -s šim vārdam būtību nemaina. 

Atbildot uz Kristīne Vinokurova

Atbilde: Jautājumi 12.klasei un 1.uzdevums.

Nosūtīja Danute Grīnfelde

Labdien!

Veicot pārvērtēšanu, 1. uzdevumā paplašinātas nomešanas lauku robežas – lai kā pareizas tiktu ieskaitītas arī tās atbildes, kas atzīmētas nevis uz atbilstošās fotogrāfijas, bet uz tās apmales.

Vairāk te: https://skolas.lu.lv/mod/forum/discuss.php?d=1458

Danute Grīnfelde,
olimpiādes organizatoru pārstāve