Jautājumi par olimpiādes trešo posmu

par saturu

 
Ilze Rēķe attēls
par saturu
nosūtīja Ilze Rēķe — pirmdiena, 2018. gada 17. decembris, 09:48
 

Labdien.

Nekādīgi nevaru te atrast informāciju par saturu olimpiādei. Par cik esam pirmo reizi uzaicināti, tad gribētos informāciju par to, cik ilgi ir darbs viņiem. Kur viņi paliek, vai ir centralizēti organizēta palikšana uz vietas skolēniem, vai par to domā katra skola atsevišķi. Par laboratorijas darbiem. Kādas tēmas, kādas prasības?


Ilze Rēķe


Jānis Liepiņš attēls
Atbilde: par saturu
nosūtīja Jānis Liepiņš — pirmdiena, 2018. gada 17. decembris, 16:50
 

Sveicināti, 

Bioloģijas olimpiādes saturs vairākus gadus nav mainījies un iepriekšējo gadu satura versijas iespējams atrast internetā; pievienoju to arī šeit, 41. Bioloģijas olimpiādes skolas.lu.lv vietnē. Gan praktiskajā gan teorētiskajā daļā ir iespējama ikviena tēma un jautājums, kas minēts/i olimpiādes saturā. 

Katru gadu Bioloģijas olimpiādes norises kārtība ir līdzīga - tā notiek 3 dienas, ar teorētiskiem uzdevumiem pirmajā, laboratorijas darbiem otrajā un apbalvošanu trešajā dienā. Tagad arī norises kārtība ir pievienota 41. Bioloģijas olimpiādes vietnē. 


Attiecībā par naktsmāju jautājumiem olimpiādes laikā, lūdzu rakstiet VISC projekta koordinatorei Sintijai Birulei sintija.birule@832.visc.gov.lv . 


ar cieņu

Jānis Liepiņš


Ilze Rēķe attēls
Atbilde: par saturu
nosūtīja Ilze Rēķe — otrdiena, 2018. gada 18. decembris, 12:33
 

Paldies par atbildi .


ar cieņu 

Ilze Rēķe