Ķīmijas 61. valsts olimpiādes otrais (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1966


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Daniela Hauka
2 Artūrs Jubass
3 Kristaps Jukša
4 Ralfs Kopāns
5 Ņikita Kuzņecovs
6 Anna Lopatina
7 Amanda Malatkovska
8 Sanija Panteļejeva
9 Sanija Petroviča
10 Līva Razgale
11 Treisija Tifānija Tukre
12 Adelīna Urtāne
13 Elīna Vickopa

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Breča
2 Samanta Cvetkova
3 Amanda Gabrāne
4 Kalvis Kalniņš
5 Kristiāna Kazāka
6 Līva Marta Klibiķe
7 Sandijs Krūmiņš
8 Marta Liedskalniņa
9 Mikus Sandis Matusevičs
10 Sintija Mlovidova
11 Trīna Pavloviča
12 Marta Ragele
13 Emīls Strazdiņš

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Daniela Elizabete Arpa
3 Annija Jubase
4 Krists Kājiņš
5 Krišjānis Kojāns
6 Kārlis Plusniņš
7 Niks Ivo Riekstiņš
8 Aija Līna Steca
9 Marta Tomsone
10 Damīrs Zariņš
11 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Sindija Griķīte
4 Ērika Vaira Leopolde
5 Diāna Ozoliņa
6 Austra Pumpure
7 Liāna Roze
8 Roberts Tumeļkāns


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Gailīte
2 Raivis Dāvis Steberis
3 Aksels Zelmenis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Rūdolfs Brahmanis
3 Elvita Keita Ķikute
4 Jurģis Krūmiņš
5 Evelīna Tuvi
6 Alise Krista Vaļģe

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Grende
2 Una Koliste
3 Nadīna Tarnovska
4 Laura Sabīne Taurmane


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armands Ričards Robītis
2 Madara Elza Rudzīte
3 Kate Katerīna Ruņģe
4 Kate Smilga
5 Sabīne Strazdiņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Līva Pozņakova

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Lotārs Jānis Dzenža
3 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Digna Cibule
2 Diāna Dārzniece

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Sīle
2 Rolands Slišāns

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jurģis Milaknis

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vairis Štāls
2 Dārta Stivriņa


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Einārs Ponomarjovs
2 Kate Privalova
3 Keita Privalova
4 Rihards Rācenājs
5 Gundars Rēbuks
6 Anna Marija Smetaņina
7 Sandija Spundiņa

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Jākobsons
2 Emīls Upenieks

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Ķikurs

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ģertrūde Auzāne
2 Raimonds Bundzinieks
3 Rūdolfs Markuss Čeičs
4 Adele Jakoviča
5 Emīlija Estere Kalniete
6 Katrīna Kalniņa
7 Līga Lapsiņa
8 Šarlote Luīze Odziņa
9 Brigita Petrovska
10 Raitis Piesis
11 Keita Karlīna Silgale
12 Betija Anna Skrastiņa
13 Gustavs Smilga
14 Ralfs Trofimovs
15 Vendija Vītola

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Abzalons
2 Evelīna Ermane-Marčenko
3 Sanija Grigorjeva
4 Patriks Jaansalu
5 Paula Jākobsone
6 Ilze Kampenusa
7 Tīna Krastiņa
8 Līva Krēgere
9 Tīna Deina Kukurīte
10 Renāts Lācis
11 Beatrise Liepiņa
12 Ričards Ludženieks
13 Ance Anete Ravina
14 Dārta Sērmaukša
15 Matīss Timermanis
16 Ance Valnere
17 Elīza Ziediņa

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Aleksejeva
2 Hermanis Arigo Auzāns
3 Beatrise Baijere
4 Karīna Dolženko
5 Emīlija Gārša
6 Kristiāns Kociņš
7 Adriana Kokoreviča
8 Artūrs Smiltiņš
9 Samija Arta Spruģevica
10 Anda Upane
11 Viktorija Vildiņa
12 Betija Žideļuna
13 Rūdolfs Zvejs

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Gustavs Dravants
3 Anete Kalniņa
4 Andrejs Ķīlis
5 Edgars Krūmiņš
6 Matīss Platacis
7 Linda Podniece
8 Sandra Siliņa
9 Patrīcija Leina Šmite
10 Rihards Voldemārs Vaivods


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīna Rumjanceva
2 Diāna Siņeviča
3 Marts Vilcāns

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Petrovs


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksejs Aleksejevs
2 Ēriks Babahins
3 Marija Bolotņikova
4 Nikolajs Breļs
5 Aleksandrs Bulanovs
6 Karolīna Cvetkova
7 Andrejs Fjodorovs
8 Valērija Gorbenko
9 Jegors Gurskis
10 Aleksandrs Ivanča
11 Jana Jaceņuka
12 Jūlija Kirčenko
13 Maksims Kirillovs
14 Darja Koļesņičenko
15 Daniela Kudrjavceva
16 Dāniels Leitāns
17 Artjoms Loginovs
18 Kirils Maksimovs
19 Maksims Markovs
20 Endija Laura Millere
21 Elīna Mukāne
22 Katerīna Novaka
23 Aleksandrs Olipovs
24 Armands Preilis
25 Nikolajs Romancevičs
26 Alfrēds Saročinskis
27 Artjoms Selickis
28 Kaspars Sūrītis
29 Jevgeņijs Timofejevs
30 Antons Veļičko
31 Sofija Verhoviča
32 Anastasija Vinogradova
33 Vjačeslavs Višņevskis
34 Imants Zvīdris

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Aleksejevs
2 Darja Beļeviča
3 Arnita Bernāne
4 Kristiāns Čunčulis
5 Marija Cvetinska
6 Marija Elksniņa
7 Evans Griškjans
8 Polina Hohlova
9 Terēze Juškus
10 Aleksandrs Labuckis
11 Viktorija Makoviča
12 Ērika Plopa
13 Jeļizaveta Sivačova
14 Marija Smirnova
15 Daniels Smuļko
16 Raivis Užulis

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sergejs Čapulis
2 Maksims Ģermanovičs
3 Niklāvs Haritonovs
4 Karina Ivanova
5 Natalija Koreņevska
6 Jevgenijs Kotukovs
7 Līva Liepiņa
8 Līna Ņikitina
9 Anna Petrova
10 Dmitrijs Špakovs
11 Andrejs Terehovs
12 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Binders
2 Artemijs Boļšakovs
3 Iļja Červjakovs
4 Margarita Jegorova
5 Nikita Kuzmins
6 Mihails Labutkins
7 Daniela Petrova
8 Diāna Sirņikova
9 Vinsents Sivačovs
10 Vladimirs Zamjatins


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Ādmidiņa
2 Krists Dukurs
3 Kristiāna Kapare
4 Ksenija Matvejeva
5 Amanda Ozoliņa
6 Agnete Saule

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Andersons
2 Evelīna Bružus
3 Ingmārs Jakovļevs
4 Ilze Križjus
5 Emma Millere
6 Sanija Norvaiša
7 Linda Strode
8 Kristers Vaits
9 Anastasija Varmahovska
10 Santija Veselova
11 Nameda Vilciņa

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča
2 Marija Ņikitina

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Eglītis
2 Dilans Kabajevs
3 Laura Kristīne Kulbe
4 Adriana Ļeonova


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Boša
2 Elisa Mūrniece

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Jānis Puķītis
3 Elizabete Spilva

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Belova
2 Andris Gargurnis

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Bogdanoviča
2 Ance Bukatova
3 Katrīna Jūlija Casno
4 Jānis Casno
5 Edijs Ūdris
6 Līva Vasiljeva

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Druviņa
2 Edijs Ilvess
3 Estere Stepanoviča-Monkeviča
4 Santa Vaičekone
5 Ieva Elizabete Žeikare

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Lasmanis
2 Renāte Estere Liepiņa
3 Gustavs Riekstiņs
4 Filips Rozners
5 Niks Vīns

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bogdanoviča
2 Oto Filipsons
3 Arnolds Hivričs


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arturs Bernāns
2 Sanita Bindemane
3 Līva Dzērve
4 Nikija Grāvele
5 Kintija Laura Grāvīte
6 Elīza Koļesinska
7 Ksenija Kondratjeva
8 Anastasija Kovaļenko
9 Kristīne Kozuliņa
10 Nikola Lapāne
11 Dāniels Līcis
12 Monika Lielkoka
13 Normunds Lucijanovs
14 Loreta Meikšāne
15 Diāna Mierture
16 Lauris Slīpais
17 Sandis Sorokins
18 Oļesja Stankeviča
19 Sofija Svincova
20 Kristaps Verečinskis
21 Santa Zaķēna

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Fadejeva
2 Evelīna Garkalne
3 Aleksandrs Koļesņiks
4 Raivis Randohs
5 Katrīna Rožlapa
6 Elvis Savickis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvija Aldiņa
2 Rihards Kalveršs
3 Santa Pikure
4 Karīna Sereda

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Farbers
2 Kārlis Griška
3 Kārlis Mālnieks
4 Reinis Prodnieks
5 Aurēlija Pujiņa
6 Nadežda Sakoviča
7 Ilja Stogovs
8 Anete Upīte
9 Annija Vaska


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Andersone
2 Kristaps Baumanis

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Gržibovskis
2 Ieva Kļaviņa
3 Evelīna Meijere
4 Oļesja Novikova

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Cimermanis
2 Megija Stepanova

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Agafonovs
2 Matvejs Aleksejevs
3 Evelīna Antāne
4 Rihards Antoņevičs
5 Sofja Arhipenko
6 Viktorija Armoloviča
7 Helma Caune
8 Mišelle Drozdova
9 Nikolajs Fedotovs
10 Andrejs Kļaviņš
11 Timurs Kupcovs
12 Jevgēnijs Letko
13 Kārlis Lipšāns
14 Elīna Polenca
15 Toms Andris Putniņš
16 Emīls Riekstiņš
17 Maksims Rodins
18 Kārlis Romanovskis
19 Kristaps Runģis
20 Rihards Šaicāns
21 Elizabete Silava
22 Aleksandrs Šišalovs
23 Līva Skapste
24 Armīns Stikuts
25 Daniils Vahmjaņins
26 Vasilisa Živjuka
27 Sonora Zommere
28 Raitis Zommers
29 Gustavs Henrijs Zvaigzne

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bergmane
2 Kristīne Bumbiere
3 Elīna Cera
4 Mārtiņš Dunajevs
5 Kristiāna Paula Eihvalde
6 Alise Gatiņa
7 Agnese Kalniņa
8 Deivids Kostins
9 Elīza Lagzdiņa
10 Jeļizaveta Merkulova
11 Daniels Ribalko
12 Alija Vasijeva
13 Arvis Židkovs
14 Juris Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Ameļčonoka
2 Arvis Bergs
3 Elīna Čistjakova
4 Madara Darģe
5 Laura Marija Elksne
6 Artis Fiļs
7 Matīss Kaltigins
8 Elīza Ķibilda
9 Edijs Kristaps
10 Viktorija Kuļuka
11 Maksims Kuzmenko
12 Marta Leite
13 Emīls Pipars
14 Elēna Šatrovska
15 Veronika Serguna
16 Helmuts Siliņš
17 Darja Stebnovska
18 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Baltraite
2 Artūrs Gorbunovs
3 Vasilisa Kotova
4 Iļja Mihailovs
5 Laura Mītniece
6 Rolands Račinskis
7 Jans Pāvels Razvadovskis
8 Raimonds Rogaļevs
9 Katrīna Strautniece
10 Karīna Vedļa
11 Ralfs Roberts Zitāns
12 Tīna Zoldnere


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Dreijere
2 Aleksandra Jarceva
3 Ilze Kalniņa
4 Georgijs Kuļibaba
5 Emīls Lecinskis
6 Madars Livmanis
7 Kate Daniela Mičule
8 Alīna Vīķele

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Krastiņš
2 Marts Matīss Suveizda
3 Sofija Viļenska

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Barone
2 Anton Dronov
3 Elīza Aleksandra Grenenberga - Grīnberga
4 Aņa Velenda

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Andrejs Hauks
3 Liāna Rožina


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Andersone
2 Roberts Ezeriņš
3 Beāte Beta Makovska
4 Artūrs Rižikovs
5 Ingars Samiņš
6 Artūrs Tropiņš

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endija Čipāne
2 Eva Rence

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Dūniņa
2 Beāte Fabjančika
3 Rūta Liepa
4 Evelīna Mileika
5 Eva Puriņa
6 Krišs Treikals

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Marika Ozolniece
3 Roberts Zauris


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Jasinkeviča
2 Kristiāna Knēģere
3 Alise Krūmiņa
4 Madara Luste
5 Krista Strazdiņa
6 Estere Vingre

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Daugavietis
2 Una Gadzāne
3 Kristela Gžibovska
4 Evelīna Paula Ķerķe
5 Daniels Laurinavičs
6 Līva Liāna Liepiņa

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Freidenfelde
2 Elīza Matušonoka
3 Laura Putniņa
4 Natālija Zeica

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Freimanis


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Barkanova
2 Rolands Bebrišs
3 Valērija Mihejeva
4 Reinhards Nemiro

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Vineta Bitte
3 Raimonds Eisaks
4 Ervīns Jakovelis
5 Samanta Krumpāne
6 Ņikita Šaļtis
7 Danila Sinicins
8 Linda Slapiņa
9 Igors Sorogovecs
10 Melisa Ūdre
11 Guntis Ungurs
12 Anna Marija Vaišļa

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Karims Klimanis
3 Karīna Kuzmenko
4 Viktorija Petrovska
5 Armands Rutka
6 Jānis Vorslovs

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Jančevskis
2 Aleksejs Karols
3 Artis Krikovs
4 Aigars Volčenoks


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Ausmane
2 Maximilians Hartingers
3 Katrīna Kiričenko
4 Artūrs Miķelsons
5 Ilva Milzarāja
6 Mārtiņš Stebulis
7 Megija Vaselāne
8 Agnija Paula Zvingule

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Bērziņa
2 Anda Dadze
3 Pēteris Genrihs
4 Mārsija Ieva Jurēvica
5 Rūta Mediņa
6 Daniēls Mileiko
7 Ralfs Pīpītis
8 Roberts Vītols
9 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Grēta Fiļippova
2 Kristaps Goldbergs
3 Betija Grabovske
4 Kristīne Grīnberga
5 Pēteris Patriks Jefimovs
6 Ance Jēkabsone
7 Sintija Kārkliņa

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Paula Astiča
3 Reičela Estere Mazā
4 Kristofers Rolands Kangīzers
5 Arvis Krickis
6 Kristiāna Anna Lādena
7 Marta Laizāne
8 Kristaps Mikāls


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enriko Babko
2 Baiba Balode
3 Nikita Bulavkin
4 Anna Daukše
5 Sanija Feodosova
6 Evelīna Jansone
7 Alens Jasaitis
8 Elizabete Mazure
9 Keita Rogača
10 Jānis Arvis Rubezis
11 Artūrs Strazds
12 Aija Sudraba
13 Dana Katrīna Znotinaite

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Laura Auziņa
3 Ieva Bērziņa
4 Marks Teo Dūčis
5 Gustavs Einis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Ērika Anīte
3 Laura Balode
4 Anda Brauna
5 Helēna Anna Bunka
6 Sergejs Guļtjajevs
7 Elizabete Lendele
8 Airita Pulkstene
9 Anna Troika

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Drulle
2 Kārlis Kalmanis
3 Līga Mame
4 Anna Šiline


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lidija Bērziņa
2 Elizabete Cipriķe
3 Valērija Gorbunova
4 Sabīna Libina
5 Sofja Lomaņņikova
6 Aļesja Mickeviča
7 Valerija Moisejenko
8 Irina Pavlova
9 Aleksandrs Pipčenko
10 Alisa Romaņuka
11 Anastasija Simajeva
12 Iliya Zalcmanis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Sergejs Afanasjevs
2 Sofija Bezuglova
3 Roberts Larins
4 Edvards Miezītis
5 Gustavs Nolle
6 Anastasija Rižkova
7 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Fjodorovs
2 Daniils Guļņevs
3 Sofija Matvejeva
4 Vjačeslavs Naņaks
5 Krists Kristaps Ročāns
6 Angelina Stonkus
7 Roberts Zeļģis
8 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Taisija Domračeva
2 Olga Juņina
3 Pāvels Ļapunovs
4 Alekss Daniels Šipicins


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deivis Brakšs
2 Ralfs Fridvalds
3 Jānis Krūmiņš
4 Annija Petrušova
5 Katrīna Šņore
6 Laura Sproģe

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Bogdanovs
2 Anna Butkeviča
3 Artjoms Butkis
4 Megija Grakoļska
5 Darja Ķirse
6 Ivo Krievāns
7 Laura Markovska
8 Eliass Orlovs
9 Ksenija Puriškeviča
10 Renārs Purviņš
11 Artjoms Raņņijs
12 Rolands Sapožņikovs
13 Beatrise Silava
14 Gunita Skutele
15 Atis Slavinskis
16 Adrians Slics
17 Raivis Tūmiņš
18 Mona Upeniece
19 Andra Vasiļjeva
20 Kristijans Vēveris
21 Eva Vucenlazdāne

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Beitāne
2 Viesturs Lūsis
3 Nikolajs Popovs
4 Jānis Sproģis

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Laura Birzāka
3 Sindija Kudrjavceva
4 Samanta Kuzņecova
5 Maksims Ločs
6 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Evelīna Repkova
2 Dāvids Rubens


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Afanasjevs
2 Sanda Augustova
3 Jānis Burmeisters
4 Sanita Daliba
5 Samanta Daugule
6 Guntars Jermoļenko
7 Marianna Linuža
8 Marika Popova
9 Anastasija Pučkovska
10 Maija Rancāne
11 Imants Vancāns
12 Vizma Emīlija Vasiļjeva

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Žaklīna Jaicka
4 Rinalds Kudlāns
5 Germans Lapšovs
6 Paula Molodavčenko
7 Viktorija Polačenoka
8 Katrīna Pozņakova
9 Katarīna Sļadze
10 Valērija Valeine

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Vladislava Dikalova
3 Madara Domarka
4 Albīne Hlopņicka
5 Kristaps Missa
6 Šarlote Lorija Nagle
7 Nikolajs Subotins

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Marika Briģe
3 Ērika Dolgiļeviča
4 Ainārs Kaupužs
5 Iveta Kuzmika
6 Viktorija Stepanova
7 Viktorija Terentjeva


Madonas novadu apvienību, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Bērziņa
2 Diāna Grudule
3 Amanda Ikauniece
4 Toms Kalniņš
5 Kristaps Kostukevičs
6 Jānis Lipskis
7 Elīza Madsena
8 Alise Olte
9 Anete Romuļa
10 Anete Tropa

Madonas novadu apvienību, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Jevgenijs Pigožņa
5 Edvards Rudzītis
6 Edijs Skuja
7 Everts Smudzis

Madonas novadu apvienību, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Andžāne
2 Ance Greidiņa
3 Juta Daniela Griezāne
4 Karīna Kalniņa
5 Arvis Kļaviņš
6 Lelde Pavloviča

Madonas novadu apvienību, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Ralfs Bormanis
3 Paula Silava
4 Jēkabs Sināts
5 Valters Sipāns
6 Tīna Kristiāna Vāciete


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Allena
2 Edgars Bērziņš
3 Angelīna Bindere
4 Betija Elza Eiduka
5 Kārlis Jansons
6 Aļesja Kaskeviča
7 Tīna Kurpniece
8 Keita Lamberte
9 Ance Latiša
10 Valters Lesničenoks
11 Sanija Livčāne
12 Anastasija Medovikova
13 Laura Melngalve
14 Laura Millere
15 Samanta Nagle
16 Māris Narutavičus
17 Arturs Pīlācis
18 Artjoms Pļetņovs
19 Betija Rimša
20 Andrejs Safonovs
21 Remira Šakurova
22 Regnārs Skujiņš
23 Nikoleta Šleiva
24 Laila Smirnova
25 Kristers Staune
26 Amanda Umule
27 Edmunds Vanags
28 Alise Anna Zirnīte

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Antropa
2 Ričards Atars
3 Maria Atme
4 Kārlis Gudris
5 Jeļizoveta Jegorova
6 Maksims Jevdokimovs
7 Nadīna Ozola
8 Ivans Safonovs
9 Ričards Varens
10 Lelde Zīlmane
11 Džonatans Ziņģītis

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Galaktionova
2 Ivanda Gurinoviča
3 Artūrs Tomass Kostiļevs
4 Daniels Krūze
5 Oskars Linkums
6 Mārtiņš Romanovskis
7 Ralfs Romans

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Eiduks
2 Una Juškāne
3 Anete Patrīcija Raiskuma


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Bērziņš
2 Pēteris Drengers
3 Alīna Gavrilova
4 Arvils Grava
5 Artūrs Kiseļevskis
6 Jēkabs Kūlis
7 Agnese Kvalberga
8 Dārta Laizāne
9 Simona Laugale
10 Nikita Lavigins
11 Mārtiņš Lejiņš
12 Marks Henrijs Majors
13 Reinis Miemis
14 Edgars Leo Miezis
15 Ernests Paegle
16 Elizabete Pliene
17 Elizabete Ruska
18 Markuss Šantars
19 Kitija Stanke
20 Nikita Travins
21 Lelde Upmale
22 Ralfs Valainis

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Devjatovska
2 Ģirts Robijs Ģederts
3 Laura Giniborga
4 Keitija Grīnberga
5 Elizabete Karjuse
6 Hermanis Bruno Krallišs
7 Kristiāna Rupeika
8 Ance Zandere

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Blekus
2 Ernests Ritvars Grava
3 Gusts Gustavs Grīnbergs
4 Paula Kristiāna Harpere
5 Ģirts Krasovskis
6 Juris Roberts Kreics
7 Pēteris Ričards Ozols
8 Krišjānis Salenieks
9 Pēteris Šlosbergs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Bulaha
2 Beatrise Dreimane
3 Elīna Grīnhofa
4 Elīna Rupeika
5 Laura Ruskule
6 Didzis Salnājs
7 Sigurds Turkovs
8 Tiāre Luīze Vārava


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Abzalone
2 Ričards Matīss Āriņš
3 Annija Brenča
4 Laura Čerpakovska
5 Daniels Daņilovičs
6 Evelīna Gribuste
7 Annmaria Iesalniece
8 Nadīna Stella Ivdre
9 Katrīna Jaundzema
10 Reinis Pēteris Jurāns
11 Anastasija Krohmaļuka
12 Ernests Lazdāns
13 Liliāna Plociņa
14 Andželika Poļakova
15 Patrīcija Reščenko
16 Gustavs Stalidzāns
17 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Burceva
2 Ilva Juhneviča
3 Dinārs Kemzāns
4 Juris Kokins
5 Raivis Luriņš
6 Annija Rateniece

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Čabaņuka
2 Sofija Gžibovska
3 Una Kraupša
4 Alvis Lemps
5 Elvis Ločmelis
6 Jadviga Mežniece
7 Solvita Ragauša
8 Aigars Utināns

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Adamoviča
2 Diāna Afanasjeva
3 Baiba Balode
4 Vadims Bogdanovs
5 Ilze Borbale
6 Anastasija Dementjeva
7 Rainers Džeriņš
8 Ieva Kalvāne
9 Ilga Kivleniece
10 Paula Linda Liniņa
11 Marta Mičule
12 Rinalds Pākste
13 Lija Petrova
14 Matīss Sondars
15 Ksenija Zabalujeva


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Ameļčenkova
2 Ramona Daukste-Saleniece
3 Valērija Makejeva
4 Alise Mazure
5 Daniels Stepiņš
6 Laura Svikša
7 Luīza Tolkaņica

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Ancigina
2 Dita Kataja-Paegle
3 Daniils Kijaško
4 Mārtiņš Kipļuks
5 Neļa Kristīne Malahovska
6 Āris Rancāns
7 Nika Ribakova
8 Alīna Škrjaba
9 Emīls Šmits
10 Dagne Tuče
11 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aksjonova
2 Valērija Lavrenova
3 Viktorija Lukšāne
4 Maksims Ribakovs
5 Eleonora Savicka
6 Matīss Jāzeps Ūsāns
7 Jānis Vespers
8 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Klinta Broka
2 Sandra Dembovska
3 Kaspars Dortāns
4 Raivis Gudramovičs
5 Jevgēnijs Ivuļonoks
6 Viktorija Maksimova
7 Māra Meikstume
8 Ērika Peļņa
9 Daniela Plasa
10 Līna Šlapakova


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kirills Beļikovs
2 Diāna Berezovska
3 Estere Brokāne
4 Katrīna Geidāne
5 Iļja Grabovskis
6 Anna Kazmerika
7 Kirils Kuprijanovs
8 Mairis Ladusāns
9 Ilva Lontone
10 Romans Mivriniks
11 Linards Munda
12 Anastasija Paņina
13 Daniils Petrovs
14 Haralds Poišs
15 Jekaterina Rudina
16 Nataļja Saško
17 Eva Sausiņa
18 Laimonis Taranda
19 Sabīna Tihomirova
20 Viktorija Vendina
21 Zlata Zajankovska

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Agafonovs
2 Matvejs Aitovs
3 Sandis Bulduris
4 Dairis Jefimovs
5 Vladislavs Karziņins
6 Ilana Lovčinovska
7 Nika Motina
8 Pāvels Narica
9 Raimonds Petkevičs
10 Antons Petrovs
11 Egīls Runčs
12 Renārs Saukāns
13 Juris Siliņš
14 Daniela Solovjova
15 Kristiāns Valeniks
16 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Daniela Borisova
2 Daniils Buinickis
3 Lauma Gailuma
4 Nikita Petrovs
5 Dāvids Vanags
6 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Garjāns
2 Karina Jeļisejeva
3 Artūrs Litvinovs
4 Antons Lohovs
5 Elizabete Rupā
6 Renāts Vasiļjevs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ābola
2 Elizabete Annija Ankipova
3 Mārtiņš Baškevics
4 Laura Belohvoščika
5 Sofija Brazovska
6 Aleksa Černova
7 Stanislavs Dubrovskis
8 Elizabete Dziļuma
9 Beatriče Elsta
10 Karīna Ganiņa
11 Dzintis Gaujenieks
12 Gustavs Jānis Grandāns
13 Bogdans Grebņevs
14 Jēkabs Gritāns
15 Haralds Kairis
16 Simona Kaščejeva
17 Ivars Kraulis
18 Agneta Labalaika
19 Paula Laipniece
20 Emili Lele
21 Laura Lukašaņeca
22 Elizabete Matule
23 Mayya Osina
24 Ivan Panfilovich
25 Antoņina Daila Pikeringa
26 Nauris Prikšāns
27 Mārtiņš Pumpurs
28 Arvīds Ranka
29 Olivers Nils Robs
30 Alberts Roze
31 Aleksandrs Sautkins
32 Margarita Sidorova
33 Igors Sidorovs
34 Kristaps Skirmanis
35 Margus Smotrovs
36 Dzintars Jēkabs Spīčs
37 Rolans Stepanovs
38 Iļja Niks Stoligvo
39 Rasa Stūrmane
40 Anna Tarasova
41 Loreta Tauriņa
42 REINIS TOMANS
43 Alise Vaivare
44 Elīza Veļķere
45 Tomass Pauls Vilcāns
46 Aleksandrs Vjaters
47 Rauls Vucāns
48 Everts Vugulis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Izabella Alesandra Ali
2 Santa Bērziņa
3 Artūrs Bisenieks
4 Jānis Artis Briedis
5 Ralfs Arvīds Brutāns
6 Artūrs Zenons Bunkas
7 Agnese Celma
8 Andžela Lorena Čuka
9 Roberts Darkevics
10 Darja Dolbe
11 Darja Drebņeva
12 Madara Inita Drukaļska
13 Marija Gabarasvili
14 Emīls Grims
15 Dariuss Remus Ignatavičs
16 Ralfs Ričards Indriksons
17 Vladimirs Jovļevs
18 ARTŪRS KALĒJS
19 Elīza Kanska
20 Rihards Kauliņš
21 Markuss Gustavs Ķēniņš
22 Elīza Kiršteina
23 Rasma Sandra Knipše
24 Milāna Komisarova
25 Aleksandrs Konditerovs
26 Rūdolfs Kārlis Lācis
27 Elza Leitāne
28 Pēteris Leveika
29 Anzhelika Levicheva
30 Arina Li
31 Ēriks Lijurovs
32 Ilga Līne
33 Ričards Liškovskis
34 Lorenss Martinsons
35 Paula Miķelsone
36 Alexey Miller
37 Andrejs Nazarovs-Gončars
38 Ēvalds Ņestrojevs
39 Helēna Ose
40 Roberts Ozoliņš
41 Sigita Pantele
42 Artjoms Papšs
43 Mārtiņš Patjanko
44 Kims Georgs Pavlovs
45 Laura Plīkša
46 Anna Pokazejeva
47 Rauls Poļs
48 Elīna Pūce
49 Valters Ribickis
50 Elvis Ritiņš
51 Makss Rodionovs
52 Rostislavs Rostovskis
53 Kira Rudiša
54 Reinis Salaks
55 Krista Katrīna Saldovere
56 Marija Sazonenko
57 Darja Sedova
58 Vladimirs Serovs
59 Kerija Skalberga
60 Eduards Teteris
61 Ivans Tračuks
62 Olivers Vasiļevskis
63 Kristiāns Vinters
64 Eduards Zeļenkovs
65 Rūta Zemīte
66 Matīss Zicāns
67 Iļja Zinovjevs

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andris Adamovičs
2 Ričards Agapovs
3 Samanta Asīte
4 Andrejs Bagdonas
5 Reinis Bārzdiņš
6 Filips Borisovs
7 Irēna Čaikovska
8 Roberts Ceriņš
9 Daria Cheremukhina
10 Anastasija Čistjakova
11 PAULA DZIESMA
12 Oto Ģigulis
13 Agnese Griķe
14 Anna Jepifanova
15 Tomass Jevdokimovs
16 Katrīna Križmane
17 BEATA ANNA KUZMINA
18 Valts Frederiks Lapsiņš
19 Natālija Ļebeda
20 Boriss Liepiņš
21 Aleksandrs Lipins
22 Diana Lismane
23 Rolands Lopatko
24 Ilze Katrīna Lumpova
25 Aleksandrs Matrosovs
26 Artis Mažeiks
27 Kristaps Melbārdis
28 Anna Mikuļeviča
29 Milena Miloša
30 Nikita Novikovs
31 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
32 Aleksejs Pekarskis
33 Tamara Lana Petrosjana
34 Arnis Priedītis
35 Ieva Samsone
36 Emīlija Anna Silabriede
37 Dmitrijs Sizovs
38 Lūkass Šmeļkovs
39 Viesturs Spūlis
40 Ilmārs Štolcers
41 Rūdolfs Strazdiņš
42 Marta Felicita Tiesniece
43 Vladislavs Tiščenko
44 Domeniks Ulmanis
45 Ričards Umbraško
46 Kārlis Vaivars
47 Kārlis Emīls Veinbergs
48 Deina Vilīte
49 Aleksis Aleksandrs Vilnītis
50 Edgars Rūdolfs Vītiņš
51 Ēriks Voroņins
52 Jaroslava Zajakina
53 Raitis Zēvalds
54 Ervīns Zvirbulis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Dāvis Apsītis
2 Ralfs Avotiņš
3 Daniils Balonuškovs
4 Zenons Beļskis
5 Jānis Matīss Blodons
6 Raivis Bricis
7 Angelina Čigane
8 Rihards Eglītis
9 Leonora Fiļa
10 Poļina Finogenova
11 Katrīne Freidenfelde
12 Rūdolfs Grāvītis
13 Elīza Jeruma
14 Marta Kalniņa
15 Ričards Kristers Knipšis
16 Eduards Lapiņš
17 Liza Loce
18 Sniedze Mačiņa
19 Imants Sigmārs Meidrops
20 Ričards Mucenieks
21 Teodors Muzis
22 Antons Nikolajevs
23 Nauris Osis
24 Artemijs Pakula
25 Anna Pence
26 Andris Aleksandrs Priedītis
27 Jānis Pudāns
28 Anna Luīze Rezevska
29 Dmitrijs Šaraņins
30 Ēriks Semkins
31 Pēteris Klāvs Siliņš
32 Anna Simina
33 Helēna Smiltniece
34 Dmitry Solodov
35 Ieva Sorokina-Ozola
36 Staņislavs Luka Stroževs
37 Emīls Suss
38 Dita Laura Svārpstone
39 Svjatoslavs Ustenko
40 Anna Varnasa
41 Valters Vilis Zvaigzne
42 Jorens Žeiers
43 Artūrs Zušmanis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Alainis
2 Ksenija Bogačova
3 Valērija Boļšakova
4 Edvards Brasliņš
5 Kitija Gerda Briede
6 Georgijs Cibuļskis
7 Laura Daugele
8 Petr Gabuniia
9 Oļesja Garjutkina
10 Sofija Terēze Grunde
11 Jūlija Ivanova
12 Linda Jansone
13 Roberts Jansons
14 Aleksandrs Katanskis
15 Danija Līva Kaune
16 Valērija Kiku
17 Oskars Ķipēns
18 Jolanta Kļaviņa
19 Makars Koļesņiks
20 Anastasija Kostomārova
21 Mārcis Krištopāns
22 Jevgeņijs Kuļikovs
23 Kristiāna Latkovska
24 Rolands Lipskis
25 Emija Lūse
26 Alina Močalova
27 Zīle Ozoliņa
28 Andrejs Petrovs
29 Iļja Popkovs
30 Otto Puhtajevičs
31 Maruta Raupa
32 Kristofers Meldrs Rihters
33 Jeļizaveta Ševčenko
34 Marija Širjajeva
35 Viktorija Tokareva
36 Beāte Anna Turlā
37 Alisa Vasiļenko
38 Jevgenija Volonceviča
39 Jūlia Zilbere

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Akmentiņa
2 Jans Ameriks
3 Edvards Bārtulis
4 Artūrs Belouss
5 Artur Bogachov
6 Ralfs Gabrāns
7 Sergejs Griņevskis
8 Margarita Ivanova
9 Angelīna Kalituha
10 Niklāvs Ķirpis
11 Anželika Krasiļņikova
12 Artis Krišāns
13 Vlada Krivonosova
14 Daniela Linkeviča
15 Toms Lipiņš
16 Ksenija Nagle
17 Milana Neško
18 Polīna Petrova
19 Andris Mārtiņš Ramāns
20 Raitis Riters
21 Venta Ilva Stūris
22 Artjoms Šumilo
23 Anželika Tomilova
24 Aleksandrs Urbanovičs
25 Veronika Ušakova
26 Gustavs Ziemelis

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Burhovecka
2 Jekaterina Coja
3 Poļina Kaluga
4 Arvīds Lāčkalns
5 Aleksandrs Maceraļiks
6 Niklāvs Daniels Madernieks
7 Vadims Matutis
8 Maksims Moisejevs
9 Evija Pridāne
10 Jekaterina Ravinska
11 Kristaps Šenkis
12 Eduards Štrubo

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Ašurkovs
2 Ingus Valters Briška
3 Kirils Gončarovs
4 Uladzislava Hryhaliun
5 Bogdans Kaigorodovs
6 Arturs Kļeščevņikovs


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Aļošina
2 Artjoms Balaboskins
3 Mārtiņš Bilinskis
4 Kārlis Cepurnieks-Cepurītis
5 Dāvids Cidilo
6 Reinis Ciemiņš
7 Marta Dīriņa
8 Evelīna Dukšte
9 Jegors Frolovs
10 Darja Geitnere
11 CHANA GLAZMAN
12 Beata Golobokova
13 Beāte Gramala
14 Madara Grāvīte
15 Laura Greivule
16 Nikita Gromovs
17 Anna Gude
18 Madara Irbe
19 Domeniks Janaitis
20 Deivids Jansons
21 Elizabete Jurgevica
22 Laura Kalniņa
23 Rahele Keļima
24 Artemijs Kisļakovs
25 Arturs Klementjevs
26 Valentīns Koposovs
27 Toms Edvards Krūmiņš
28 Antons Kuļikovs
29 Anna Kuzņecova
30 Pāvels Ļaļins
31 Alans Lembergs
32 Kārlis Lozda
33 Renāte Mālmane
34 Valērija Meinardte
35 Maksims Mirgaļejevs
36 Darja Mirojevska
37 Jana Muravjova
38 Viktorija Osipčuka
39 Ando Paļeļunas
40 Dārta Pāvulēna
41 Maksims Pļuhins
42 Kristina Potjomkina
43 Baiba Rozenštoka
44 Evelīna Šafira
45 Naomija Ščerbina
46 Daniils Sergejevs
47 Nikola Skuja
48 Emīls Aleksis Sležis
49 Katrīna Sproģe
50 DENIELS TJURKIN
51 Emīlija Tralmaka
52 Amanda Tūce
53 Mihails Vasiļjevs
54 Anastasija Volkova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslans Aleksejevs
2 Tamara Baha
3 Pāvels Boilovičs
4 Sindija Bramane
5 Dāniels Gontars
6 Džavids Gubatovs
7 Jonass Gurčus
8 Arturs Ivanovs
9 Ņikita Jakovļevs
10 Kaspars Jaundzems
11 Kristīne Kaļviša
12 Elizabete Kļaveniece
13 Jekaterina Lapicka
14 Daniil Lukjanovs
15 Jeļena Mahajeva
16 Dāvids Obuhovskis
17 Diana Pakalniete
18 Poļina Peļņika
19 Dinija Saulīte
20 Andris Sazankovs
21 Oļegs Semjonovs
22 Vladislavs Sidorkins
23 Artjoms Sidorkins
24 Artūrs Vanags
25 Sergejs Zaharenko
26 Patrīcija Zaremba
27 Alina Žegoda

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Jeļena Čeleja
3 Aleksejs Gerasimovs
4 Artjoms Golovkins
5 Artūrs Hemmelis
6 Aleksejs Kareļins
7 Kristaps Emīls Kurtišs
8 Karīna Ļaha
9 Niks Lazdiņš
10 Nameda Mancēviča
11 Sabina Rakhmanova
12 Adrians Rubins
13 Valentīns Edgars Sima
14 Elizabete Šimkuva
15 Anželika Urbāne
16 Lote Urtāne
17 Dana Vimbule

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Baumanis
2 Kārlis Trevors Blūms
3 Anna Bubļikova
4 Veronika Jemeļjanova
5 Nikola Jepanešnikova
6 Arturs Lazebniks
7 Karolīna Ločmele
8 Anna Marija Lūse
9 Polina Matvejeva
10 Edgars Nikolajevs
11 Jekaterina Sokolova
12 Sofja Sreseli
13 Artūrs Stepanovs
14 Elizabete Titāne
15 Linda Trofimoviča


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Aleksandrova
2 Rainers Adriāns Andrejevskis
3 Toms Arvīds Asaris
4 Aleksandrs baranovskis
5 Laura Berķe
6 Rūta Bērziņa
7 Madara Cīska
8 Anna Čivčiša
9 Jānis Deksnis
10 Aleksandra Dubovska
11 Lillija Gaile
12 Beatrise Gailīte
13 Otto Grants
14 Aleksejs Gutenko
15 Melānija Ilguna
16 Deniss Jonins
17 Viviāna Līva kalniņa
18 Rodrigo Kalniņš
19 Edvards Māris Kamarūts
20 Alīna Kasatkina
21 Krišjānis Kazulis
22 Lukass Roberts Kellijs
23 Timofejs Kokšarovs
24 Mareks Kondratjuks
25 Agnis Krasovskis
26 Roberts Kukšinovs
27 Andrejs Kulago
28 Līva Kundziņa
29 Oskars Lācis
30 Rainers Ļebedevs
31 Jānis Daniels Legzdiņš
32 Daniils Ļeontjevs
33 Pērle Izabella Liepiņa
34 Raivo Logins
35 Anna Majakova
36 Ernests Malnačs
37 Daniels Marčenko
38 Unda Viktorija Mase
39 Elza Mazule
40 Krists Mīlenbergs
41 Antons Minajevs
42 Poļina Minkajeva
43 Kristiāna Herta Muižniece
44 Ameli Naturina
45 Dārta Daniela Nicmane
46 Marta Ņikitenko
47 Dmitrijs Pavlovs
48 Gatis Petrovskis
49 Kristaps Pluto
50 Irina Rozevska
51 Katrīna Rubule
52 Marta Paula Šadinova
53 Anna Šahmatova
54 Estere Saliņa
55 Darija Šamarina
56 Anna Savinova
57 Sandis Skrastiņš
58 Terēze Smiltniece
59 Anastasija Smirnova
60 Aldis Šolins
61 Elīna Sondore
62 Karlīna Sprukule
63 Maksims Stogovs
64 Žans Sulojevs
65 Agnese Švīpe
66 Patrīcija Nikola Svīrēja
67 Veronika Telešecka
68 Roberts Titovs
69 Harvijs Tučs
70 Toms Valdāts
71 Reinis Jānis Vaļūns
72 Dāvis Veidmanis
73 Erlends Viļums
74 Olita Anastasija Zadorožnaja
75 Danila Zagoruiko
76 Jolanta Zakarevska
77 Jana Zēberga
78 Eduards Žuga
79 Nikola Žuka

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alfs Ingus Āboltiņš
2 Mihails Abramovs
3 Diāna Vita Basina
4 Nikolajs Čakšs
5 SERGEJS FILATOVS
6 DMITRIJS FINOGENOVS
7 Nikola Gavriļenko
8 Iļja Gurjanovs
9 Jevgenijs Harahnins
10 Ņikita Homenko
11 ANASTASIJA IVANOVA
12 Artjoms Kabatins
13 Nikita Kabičenko
14 Karlīna Krekaus
15 Viktorija Novikova
16 Ernests Pētersons
17 Natālija Pirmamedova
18 Rihards Putāns
19 Amanda Robežniece
20 Veronika Sirotinska
21 Laura Elizabete Sirsniņa
22 Glorija Sledzevska
23 ALEKSANDRS STRODS-VAVILOVS
24 Patriks Štrombergs
25 Mārtiņš Vīksna
26 Anna Visnivecka
27 Kirils Ģeorgijs Zaičenoks
28 Agate Zemniece
29 Roberts Kristofers Zveja

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Baltā
2 Edijs Bergholcs
3 Dārija Burilova
4 Sergejs Černovs
5 Kārlis Daga-Krūmiņš
6 Beatrise Dembovska
7 Patrīcija Jukša
8 Ārija Kalniņa
9 Klāvs Kalvenieks
10 Anna Kangro
11 Ieva Knoka
12 Jakovs Koroļovs
13 Pēteris Krakops
14 Rihards Lācis
15 Anna Liepiņa
16 Maksims Meļņičuks
17 Ance Priedniece
18 Luka Rehviašvili
19 Leons Seļeznovs
20 Kaspars Šenkovskis
21 Elise Elza Vīgante
22 Emīls Vīksna

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivanna Atava
2 Darja Bašlovska
3 Poļina Bašlovska
4 Emīlija Bodniece
5 Reinis Budreiko
6 Beatrise Buša
7 Haralds Cēsnieks
8 Dārta Līna Eihe
9 Raminta Faizullina
10 Viktorija Gorbačova
11 Kārlis Grīnerts
12 Katarīna Gurkina
13 Pauls Jēkabs Jirgensons
14 Elīna Ķelle
15 Mihails Kica
16 Pāvels Kļimičevs
17 Viktorija Krasnova
18 Leo Krugļikovs
19 Rihards Ritvars Krūmiņš
20 Atis Marcinkēvičs
21 Markuss Mežals
22 Aleksandra Ofrosimova
23 Linda Osipova
24 Bārbala Līna Ostrovska
25 Poļina Podoļako
26 Aleksandrs Sidorenkovs
27 Viktorija Šitova
28 Romans Sļepņovs
29 Linards Smagins
30 Antuanete Sniķere
31 Kristīna Sterba
32 Veronika Strazdiņa
33 Rūdolfs Edgars Švanks
34 Artūrs Sviķis
35 Rihards Tālivaldis Bagons
36 Kārlis Vēliņš
37 Olga Zeļenka
38 Sofija Zorina


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Alencinoviča
2 Anna Apine
3 Vitalijs Baranovskis
4 Elizabete Birgale
5 Alisa Bogačova
6 Dmitrijs Borisevičs
7 Alīna Bužinska
8 Vladislavs Dergačovs
9 Alīna Gapejeva
10 Marija Getņikova
11 Evija Grebstele
12 Dārta Grīvane
13 Veronika Gžibovska
14 Pēteris Voldemārs Ivansons
15 Vladimirs Jurčenoks
16 Pāvels Kotelovičs
17 Dāniels Leitāns
18 Sofija Logina
19 Ivans Minajevs
20 Jekaterina Morozova
21 Vladislavs Ņikiforovs
22 Aleksejs Pavlovs
23 Nils Niklāvs Plūmiņš
24 Markuss Titajevs
25 Valters Vilcāns

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kuško Aleksandra
2 Vladislavs Babaņins
3 Anastasija Bakalova
4 Reinis Briņķis
5 Veronika Bugora
6 Jana Čača
7 Marlēna Dimantoviča
8 Emīls Matīss Egle
9 Ričards Gudelis
10 Linda Kalvāne
11 Kristiāns Krūmiņš
12 Betija Kukaine
13 Ēriks Maļinovskis
14 Jūlija Mihailova
15 Laura Mikule
16 Elizabete Odiņa
17 Šarlote Putirska
18 Katrīna Pužule
19 Kristaps Ratnieks
20 Aleksandrs Stepakins
21 Una Strausa
22 Polīna Survilo
23 Katrīna Tīde
24 Kirils Trasko
25 Valters Vēģelis
26 Zlata Zeņina

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Maija Baumane
2 Antons Cvečkovskis
3 Kristiāns Dāvidsons
4 Paula Sonita Deruma
5 Valērijs Farbtuhs
6 Nika Fiļipova
7 Alīna Frolova
8 Aleksandrs Isajevs
9 Marija Kairāne
10 Antons Kutuzovs
11 Laura Laimiņa
12 Anastasija Petrova
13 Aleksandra Romanovska
14 Leonards Tesnovs
15 Daniils Trošins

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Klaudija Aišpure
2 Toms Ekmanis
3 Gustavs Atis Kļavis
4 Sabīna Kļimenko
5 Krists Kokorevičs
6 Antoņina Kovza
7 Dāgs Dāvis Līpiņš
8 Rūta Skotele
9 Dmitrijs Tkačenko


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Ameļčenko
2 Andrejs Bistrovs
3 Ivans Bobrovs
4 Andrejs Bogdanovs
5 Marija Briede
6 Marta Brokāne
7 Arvīds Gills
8 Dāgs Ričards Gromskis
9 Amalija Gusarova
10 Vera Ivanova
11 Alens Jerins
12 Daniils Kargins
13 Darja Kireičikova
14 Marija Kovaļevska
15 Valērija Kuzmina
16 Luīze Rebeka Līcīte
17 Vladislavs Lopato
18 Līga Lūse
19 Marta Maskaļonoka
20 Ralfs Mērnieks
21 Dmitrijs Muhins
22 Arīna Naļivaiko
23 Ksenija Ohota
24 Katrīna Pomeščikova
25 Liāna Priščepova
26 Rebeka Rāciņa
27 Olga Aleksandra Samorukova
28 Varvara Serdjuka
29 Anastasija Skogoreva
30 Robert Terehovičs
31 Petr Tikhobaev
32 Andrejs Tupikins
33 Anna Marija Vasitčenkova
34 Rihards Viļumovs-Vilmanis
35 Francis Viļums
36 Matīss Žilko

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Anaņjeva
2 Margarita Anufrijeva
3 Ernests Bačkovskis
4 Ēriks Kārlis Bašēns
5 Anatolijs Bervjačonoks
6 Kaldis Kariņš Bērziņš
7 Ričards Blūms
8 Māris Broks
9 Aleksandra Daņilova
10 Darija Demčenko
11 Vladislava Eimonta
12 Darja Gorbata
13 Artūrs Kalvišs
14 Pauls Kauķis
15 Katrīna Kazlauska
16 Tots Koķis
17 Jūlija Krjučkova
18 Anna Kudrjavceva
19 Kristiāns Kuļšs
20 Maxim Kuzmichev
21 Klara Kuzņecova
22 Agata Kuzņecova
23 Kristers Lasmanis
24 Katrīna Marta Līpiņa
25 Robijs Lūkass Mālnieks
26 Grigorijs Morozļi
27 Jānis Odziņš
28 Darja Ovčiņņikova
29 Maksims Piļščikovs
30 Mārtiņš Prokuratovs
31 Anna Radčenko
32 Patrīcija Rocēna
33 Anastasija Romanova
34 Karlīna Šagiazdanova
35 Antons Ščerbakovs
36 Sofija Sidorova
37 Gabriela Skrauce
38 Daniela Smelte
39 Jānis Šņucītis
40 Ralfs Šuba
41 Igors Volohovs
42 Jānis Zaķis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Andrejeva
2 Roberts Patriks Ausmanis
3 Kristofers Barkāns
4 Artjoms Časnovičs
5 Artūrs Uldis Gaisiņš
6 Anastasija Ivančukova
7 Alans Jaremko
8 Anna Jupite
9 Amālija Kogane
10 Eva Krupenko
11 Marija Lopireva
12 Romans Ļvovs
13 Nikola Gabriela Matuseviča
14 Džonatans Miks Melgalvis
15 Jegors Morozs
16 Aleksandrs Novoženovs
17 Normunds Palabinskis
18 Aleksandra Pankina
19 Aldis Jānis Pivars
20 Toms Pulle
21 Matīss Jānis Rekerts
22 Ksenija Romašenko
23 Elvis Romulis
24 Aļona Rudņicka
25 Demjans Sarkisiovs
26 Aleksandrs Semjonovs
27 Artūrs Spirands
28 Darja Starikova
29 Rodions Šuļupovs
30 Edvards Jānis Treijs
31 Aija Monika Vainiņa

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Anna Baša
2 Henriks Bērmanis
3 Kārlis Bērziņš
4 Beāte Buzune
5 Matīss Drava
6 Filips Ēcis
7 Melita Hivriča
8 Emīls Lazda
9 Roberts Mamedovs
10 Alisa Mazore
11 Edvards Miķelis Mežciems
12 Reinis Muižnieks
13 Malika Muļivanova
14 Niklāvs Nemme
15 Sanija Amanda Opse
16 Maksims Podskočijs
17 Aleksejs Popovs
18 Kārlis Rimaševskis
19 Kaiva Solvita Ruņģe
20 Daniels Stabulis
21 Kārlis Šusters
22 Madara Ūdre
23 Elgars Vaļģis
24 Vladislavs Vasiks
25 Uģis Vēvers
26 Ivans Zaicevs
27 Paulina Zdanoviča
28 Valērijs Zujevičs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Veronika Boguša
2 Viesturs Dēķēns
3 Violeta Drozdoviča
4 Tomass Kramarovs
5 Estere Mitjkova
6 Alise Nikitina
7 Kirills Visockis

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Bernikova
2 Darja Grigorjeva
3 Polina Kuzmina
4 Deniss Stonis
5 Marta Upīte
6 Jeļizaveta Vaščenkova
7 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Bičkovska
2 Timurs Cirganovičs
3 Elīna Gusta
4 Jānis Valdemārs Ķepītis
5 Vasilisa Marduseviča
6 Viktoryia Matsiushenkava
7 Angelika Mita-Fučedži
8 Daniels Štriters
9 Alens Markuss Sveķis
10 Vitālijs Tičkovs

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandra Gluščenko
2 Anastasija Kondratjeva
3 Alisa Kurtukova
4 Anželika Maslovska
5 Aleksandra Minčonoka
6 Dina Osipoviča
7 Amanda Dana Stugle
8 Ksenija Vasiļjeva


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bauermeisters
2 Marta Blūma
3 Kristers Buls
4 Sanija Burlakova
5 Poļina Fedotova
6 Līza Elizabete Jakušenkova
7 Sindija Krista Neilande
8 Linda Romane
9 Ksenija Sanduļaka
10 Amanda Siliņa - Lauva
11 Agate Usa
12 Rūta Alma Vicinska
13 Elīna Vlasova
14 Harijs Donāts Zomerfelds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Bērziņa
2 Rūdolfs Ceimers
3 Roberts Jansons
4 Mareks Lapsenbergs
5 Daniela Lasmane
6 Diāna Lasmane
7 Mareks Lazda
8 Rainers Pavārs
9 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Gajevska
2 Liene Jamščikova
3 Aivita Romanauska
4 Paula Strautmane

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Briede
2 Dāvis Gavars
3 Rebeka Krista Rožuleja
4 Samanta Turka


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Actiņa
2 Arta Keita Bērziņa
3 Annija Patrīcija Paugule
4 Kristers Vāvere

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Godiņa
2 Frīdis Ludiņš
3 Paula Malnača
4 Toms Mazītis
5 Reinis Jēkabs Ozols
6 Martins Dāvis Vēvers
7 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Gustavs Kaplers
3 Jānis Ķiploks
4 Samanta Kreica
5 Artūrs Palamarčuks
6 Anna Marta Šitca

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Luīze Vita Bortiņa
3 Elza Rūta Jordāne
4 Artis Vigulis


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceriņa
2 Endijs Graudiņš
3 Elīza Kauliņa
4 Monta Sorokina

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Averāts
2 Andris Jansons
3 Kārlis Sīmanis
4 Santa Vintere

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Bērziņš
2 Armands Grencis
3 Paula Grunsberga
4 Keita Indriksone
5 Agnese Imandra Rozenberga
6 Ralfs Jānis Širmanis
7 Ance Straujā
8 Eva Šulce
9 Aleksandra Māra Tarlapa
10 Oto Veinbergs
11 Krista Velika

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Balode
2 Jānis Brūvers
3 Rūdis Čivčs-Vaivods
4 Miķelis Gitendorfs
5 Henrieta Hincenberga
6 Rebeka Hohlova
7 Dita Irbe
8 Jēkabs Kļaviņš
9 Ulvis Krišmanis
10 Megija Medne
11 Unda Undīne Muceniece
12 Alise Paipala
13 Nadīna Šēnfelde
14 Katrīna Suntaža
15 Mārtiņš Vārna

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Grīnvalds
2 Niks Grosbahs
3 Markuss Jansons
4 Natālija Jurāne
5 Aleksis Otersbergs
6 Roberts Pičukans
7 Emīlija Sāra Savuškina

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bērza
2 Elīza Grence
3 Rihards Lagzdiņš
4 Marta Māra Skrastiņa
5 Kristaps Vārna
6 Liene Vasermane


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Andrejevs
2 Artūrs Balnass
3 Una Birkmane
4 Eva Blumberga
5 Ieva Busenberga
6 Nikola Grīnhofa
7 Artūrs Helmanis
8 Krišs Jēcis
9 Enija Krauja
10 Kārlis Krūmiņš
11 Karlīna Leimane
12 Mārtiņš Muzikants
13 Tomass Kristiāns Šterns
14 Ieva Zonenberga
15 Reinis Zvirbulis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Adelova
2 Anete Grāvīte
3 Ričards Helmanis
4 Reina Paula Kreicberga
5 Alise Šutova

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Kroshkin
2 Gatis Majauskis
3 Daiga Medvecka
4 Renāte Pavlova

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Adrians Gūtšmits
2 Annija Jēce
3 Ringolds Rutkis
4 Dārta Valdovska


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Feldmanis

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Ņikita Kuzņecovs

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 MILĀNA ANDREJEVA
2 Estere Apše
3 Unda Barisa
4 Beāte Bitte
5 Patrīcija Buliga
6 Rovilds Deduškevičs
7 Sintija Grīnberga
8 Ralfs Jurjānis
9 Nils Pauls Ozols
10 Līva Pētersone
11 Helēna Razminoviča
12 Roberts Riņķis
13 Lāsma Krista Sirmā
14 Pauls Odins Šmits
15 Markuss Spricis
16 Karlīna Švalbe

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Marija Āboliņa
2 Rihards Baiks
3 Diāna Bērziņa
4 Patrīcija Annija Gudina
5 Deniss Jakovļevs
6 Una Kalekaure
7 Austris Kalniņš
8 Viktorija Kovila
9 Niks Lūsis
10 Kristaps Olehno
11 Aleksis Eduards Palejs
12 Edgars Jānis Pomka
13 Eduards Portnajs
14 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
15 Elīna Elizabete Runce
16 Jānis Saverass
17 Ralfs Siliņš

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Paula Jirgensone
2 Monta Jurģe
3 Mārtiņš Lūsis
4 Megija Pārupe
5 Patriks Pazāns
6 Hugo Prauliņš
7 Anastasija Šamkova
8 Nikola Tupuriņa
9 Krista Žvagiņa

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Balode
2 Keitija Bārbale
3 Mairis Bērziņš
4 Valdis Guntis Bukalders
5 Patriks Dāniels Apše
6 Markuss Druss
7 Annija Karitone
8 Amanta Koncjuha
9 Roberts Laudiņš
10 Anete Mālkalne
11 Kristofers Franks Pētersons
12 Grieta Pūce
13 Lelde Rubene
14 Evelīna Elva Sirmā
15 Gvido Vintergollers


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Griķe
2 Dāgs Neliuss
3 Rainers Strūbergs
4 Niks Vucāns

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gerda Gustsone

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Bumbiere
2 Endijs Eihlers
3 Aleksandra Ķergalve
4 Edvins Vladimirs Kušnirenko
5 Adriāna Lāce
6 Signe Līdaka
7 Konstantins Pampejevs
8 Valerijs Pampejevs
9 Mārcis Radelis
10 Gerda Katrīna Radziņa
11 Vanesa Līga Rozentāle
12 Vlada Šafranska
13 Ivans Samočornovs
14 Marks Samuiļenko
15 Anna Sīle
16 Ēriks Marians Skukovskis
17 Didzis Smorodovs
18 Ieva Stupele
19 Reinis Umbraška
20 Helēna Zvaigzne

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Blumbergs
2 Georgs Dogadovs
3 Nora Einfelde
4 Evelīna Gailiša
5 Vladislavs Ivanovs
6 Madara Kadiķe
7 Jekaterina Krupnova
8 Elvijs Leistmanis
9 Aleksis Niedre
10 Jānis Krists Platais
11 Sendija Rafelde
12 Evelīna Sula

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mišela Aleksandrova
2 Zane Bērziņa
3 Brigita Līga Brencēna
4 Betija Briede
5 Rebeka Doroņina
6 Luīze Driķīte
7 Dārta Ekmane
8 Danils Galkins
9 Maksims Habirovs
10 Alans Juskovičs
11 Rūdolfs Kukainis
12 Jegors Makarovs
13 Olga Markova
14 Jana Morozjuka
15 Santa Sadovska
16 Artūrs Voina

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniils Fetiskins
2 Georģijs Golubevs
3 Viktors Grigorjevs
4 Inese Harkina
5 Darja Jemeļjaničeva
6 Mihails Kostjuks
7 Melisa Krūkle
8 Marta Elizabete Matisone
9 Paula Paegle
10 Edvards Ratnieks
11 Liubov Sazonenko
12 Deniels Šuļga
13 Germans Tomašuks
14 Vjačeslavs Volodins