Ekonomikas 21. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1080


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Liedskalniņa

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Raivo Bunde
3 Aleksandra Lazareva
4 Alvīne Klāra Ledvika
5 Milana Moreva
6 Sindija Vītoliņa

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jogita Baltmane
2 Deniss Drozdovs
3 Evija Mahliņeca
4 Austra Pumpure


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līna Bistrova
2 Sabīne Golubeva
3 Vanesa Koka

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Melzoba
2 Deivids Miķelsons
3 Armīns Rēdelis


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Katrīna Bašena
3 Aleksandrs Grigorjevs
4 Anna Marija Kārkliņa
5 Krista Marta Kundrate
6 Nora Laurīte
7 Elīna Meldere
8 Denis Nazarovs
9 Samanta Terēze Spirģe

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Jānis Bērzkalns
2 Kristīne Blūma
3 Aksels Bogdanovs
4 Kristaps Bukšs
5 Rēzija Ozoliņa
6 Silvestrs Pētersons
7 Klāvs Sniķers
8 Kristers Usārs
9 Simone Vēce
10 Sandra Vītoliņa


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Aņisimova
2 Elija Dmitrijeva
3 Madara Ieviņa
4 Una Kuģeniece
5 Dita Kuzņecova
6 Artūrs Supe

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vairis Štāls


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingmārs Ritvars Kļava

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Kristiāna Daugule
2 Aigars Miķelsons
3 Elīza Stella Štraumane
4 Dāniels Tanona


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Dāvids Bieziņš
2 Lāsma Agnese Bodniece
3 Daniēls Dadzītis
4 Evelīna Ermane-Marčenko
5 Elīna Griezne
6 Ilze Kampenusa
7 Tīna Krastiņa
8 Sindija Kubliņa
9 Tīna Deina Kukurīte
10 Beatrise Liepiņa
11 Ričards Ludženieks
12 Ance Anete Ravina
13 Kristiāna Šteimane

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Dance
2 Emīlija Gārša
3 Elvija Jansone
4 Gvido Jaunzems
5 Selīna Kazaka
6 Kristiāns Kociņš
7 Adriana Kokoreviča
8 Artūrs Lazdiņš
9 Estere Prikule
10 Elza Pūpe
11 Marta Reinsone
12 Lora Ševčuka
13 Artūrs Smiltiņš
14 Unda Vīndedze

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Saivis Bartušēvics
2 Rolands Kristers Gabrāns
3 Jānis Mārtiņš Gruzdiņš
4 Ralfs Jaunozols
5 Andrejs Ķīlis
6 Tabita Moroza
7 Matīss Platacis
8 Agris Ratniks
9 Toms Kristiāns Robītis
10 Sandra Siliņa
11 Rihards Voldemārs Vaivods
12 Voldemārs Veitners


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Brūvere

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Angelina Šnitko


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Elksniņa
2 Vlada Fomina
3 Vladislavs Hmeļnickis
4 Sandis Kornijenko
5 Danila Proščinko
6 Jeļizaveta Sivačova
7 Marija Smirnova
8 Antons Vavilovs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Bogdanovs
2 Darja Čertova
3 Dāniels Raivo Ivanovs
4 Samanta Kuzņecova
5 Anastasija Makarova
6 Dace Miļeviča
7 Marija Nikolajeva
8 Romans Ņilovs
9 Marija Novicka
10 Maksims Roļščikovs
11 Olga Sergičeva
12 Vera Zubkova

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Abaroviča
2 Dita Ancāne
3 Ļevs Baziļčuks
4 Anastasija Bogoroda
5 Ņikiforova Diāna
6 Elīza Fedotova
7 Beāte Garā
8 Margarita Jegorova
9 Ričards Kokins
10 Liora Kovrigina
11 Katarīna Medvedeva
12 Olegs Petrovičs
13 Aļona Radiloveca
14 Nikita Rjabovs
15 Anna Luīze Ruskule
16 Daniil Rybin
17 Aleksandrs Samsonovičs
18 Deniss Šmeiss
19 Viktors Stehnovskis-Slavskis
20 Viktorija Tarvide


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Janevica
2 Patrīcija Jurģe-Jurģīte
3 Renāte Mikne
4 Daniela Paula Prudņikova
5 Kima Troicka
6 Elvis Vitāls

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Āboma
2 Salvis Bekers
3 Anda Dirvele
4 Toms Eglītis
5 Laura Jadčenko
6 Rūta Anna Kinta
7 Laura Kristīne Kulbe
8 Renārs Štraups
9 Kristiana Patrīcija Valukevica
10 Iluta Marija Vidiņa


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Ščedrova

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Augstkalns
2 Enija Baumgarte
3 Dāvis Deivids Bukovskis
4 Artūrs Gibala
5 Elīna Ignatjeva
6 Artis Liepiņš
7 Samanta Ozoliņa
8 Ronalds Sīmanis


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Rebeka Ludriķe
3 Niks Vīns

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bogdanoviča
2 Oto Filipsons
3 Arnolds Hivričs
4 Roberts Veinbergs


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Koļesņiks

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvija Aldiņa
2 Linda Čivča
3 Kitija Grigorjeva
4 Darja Hrjukina
5 Elizabete Ieviņa
6 Rihards Kalveršs
7 Tomass Krastiņš
8 Nellija Leonarda Markova
9 Anete Minalto
10 Eva Mūrniece
11 Leonards Prudāns
12 Elizabete Romanovska
13 Annija Estere Skvarnaviča
14 Terēze Stroža
15 Dagnija Upeniece
16 Elizabete Vaidere

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Bērziņa
2 Eva Borska
3 Kārlis Griška
4 Aiva Juste
5 Kārlis Mālnieks
6 Reinis Prodnieks
7 Andrejs Pudāns
8 Elvita Svikša


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Vaņina

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandija Dunkule
2 Anete Kancere
3 Linda Mikaine
4 Sigita Monceviča
5 Anastasija Ptičkina

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Prokofjevs
2 Dāvids Raģis
3 Linda Elīza Rumpe
4 Timurs Sergejevs
5 Darja Škļarova
6 Kristīne Švalbe
7 Reinis Ulps


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Daugule

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvis Bergs
2 Laura Marija Elksne
3 Uvis Oskars Fedorjans
4 Matīss Einārs Graubiņš
5 Aldis Kalns
6 Santa Koževņikova
7 Kaspars Pabērzs
8 Alise Petrago
9 Diāna Samsonova
10 Roberts Ralfs Vārslavs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bane
2 Elvijs Boļšakovs
3 Ralfs Jānis Brālēns
4 Edvards Bruss
5 Anna Grimailova
6 Gatis Ieviņš
7 Vendija Ivane
8 Vasilisa Kotova
9 Miks Kristers Krūmiņš
10 Rainers Kristians Ļaksa
11 Estere Lauva
12 Felicita Luīze Osvalde
13 Valērija Lilita Petriščeva
14 Jans Pāvels Razvadovskis
15 Valters Rokjānis
16 Ralfs Niklāvs Sakss
17 Betija Sproģe
18 Ieva Tralmaka
19 Toms Truksnis
20 Anete Tukule
21 Emīls Vīgants
22 Bruno Zeltiņš
23 Kristers Znotiņš


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Brūns
2 Elīza Aleksandra Grenenberga - Grīnberga
3 Anželika Kokorēviča
4 Laura Laugale
5 Ance Nonberga

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Harijs Bruno Bergs
2 Artūrs Līnis
3 Elīna Rancāne
4 Liāna Rožina
5 Oto Skrupskis
6 Marta Špundzāne
7 Anastasija Veselkova
8 Liene Vītola
9 Marks Arnolds Župerka


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Marika Ozolniece
3 Kaspars Vitkovskis
4 Roberts Zauris


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lelde Elīna Pitjukeviča

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Kate Beāte Baltiņa
3 Karīna Davidova
4 Līva Kārkliņa
5 Mareks Kazakovs
6 Maksims Kotovičs
7 Agate Mežmale
8 Laura Putniņa
9 Hugo Vīksne-Sarkanais
10 Baiba Zvilna


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Dagnis Beitāns-Špaks
3 Ērika Japiņa
4 Jānis Daniels Japiņš
5 Artūrs Kalinkevičs
6 Rihards Karabeško
7 Karims Klimanis
8 Oskars Kozlovskis
9 Laura Liskopa
10 Aldis Romulis
11 Jānis Vorslovs

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Čumika
2 Viktorija Markova
3 Violeta Milaševiča
4 Kaspars Romanovskis
5 Evija Utāne
6 Aigars Volčenoks


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Bubinduse
2 Enija Grēta Fiļippova
3 Betija Grabovske
4 Kristīne Grīnberga
5 Pēteris Patriks Jefimovs
6 Imandra Kļaviņa
7 Vanesa Pirina
8 Sandijs Stars
9 Aksels Agris Vēvers
10 Klāvs Anrijs Zariņš
11 Kārlis Zvejnieks

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Astiča
2 Alise Cīrule
3 Kristaps Citlavs
4 Kristofers Rolands Kangīzers
5 Kristiāna Anna Lādena
6 Paula Tīruma


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Kārlis Andersons
3 Ērika Anīte
4 Mareks Jānis Augucevičs
5 Anda Brauna
6 Helēna Anna Bunka
7 Kitija Ērika Daukante
8 Megija Elena Daukante
9 Endijs Erbe
10 Linda Jaškus
11 Agate Jerika
12 Ēriks Kils
13 Elizabete Lendele
14 Katrīna Anna Ozoliņa
15 Elīna Putniņa
16 Laura Račinska
17 Diāna Marta Rence
18 Marta Roga
19 Krists Salna
20 Roberts Šīmanis
21 Anastasija Sļepeca
22 Raivis Svilis
23 Kārlis Ūtrups

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Freiberga
2 Valters Hūns
3 Kristers Krūms
4 Vanesa Molodija
5 Annija Nora Reinfelde
6 Patrīcija Šēnvalde
7 Markuss Siliņš
8 Artūrs Vecbaštiks
9 Aiga Veisa
10 Sanita Vītola


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Annika Antāne
2 Roberts Cinkus
3 Maksims Hritankovs
4 Andrejs Ločmelis
5 Vjačeslavs Naņaks
6 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Beļeņecs
2 Gunārs Bonka
3 Armands Deglavs
4 Grieta Griezīte
5 Pēteris Salmiņš
6 Sofija Segliņa
7 Alekss Daniels Šipicins


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Mangulsone

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Martinsons

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde
2 Valts Rinalds Kokins
3 Nikola Kožina


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dita Dubovska
2 Madara Dumbra-Dumbrovska
3 Linda Ibelgaufte
4 Sindija Kudrjavceva
5 Samanta Kuzņecova
6 Megija Pabērza
7 Estere Rakicka

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Kolosova
2 Elīna Mališeva
3 Dāvids Rubens
4 Laura Šalkovska
5 Daniela Toloka


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Elīza Paula Ivanova
3 Žaklīna Jaicka
4 Linda Marčenoka
5 Vlada Seimuškina

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Sabīne Blaua
3 Madara Cibuļska
4 Vladislava Dikalova
5 Madara Domarka
6 Roberts Dovgiallo
7 Jūlija Grigāne
8 Jānis Grišāns
9 Kristīne Groma
10 Albīne Hlopņicka
11 Artūrs Ignatjevs
12 Līga Igovena
13 Antra Kušnere
14 Ivo Ļegkojs
15 Kristaps Missa
16 Šarlote Lorija Nagle
17 Alita Platača
18 Darja Pozdņaka
19 Zane Proboka
20 Evija Stjožkina
21 Edgars Vorza
22 Laura Zgirska
23 Ruslana Žorža

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dēvids Bulis
2 Lūcija Burmeistere
3 Kristiāna Daukste
4 Paula Jegorova
5 Kirils Kaseckis
6 Ainārs Kaupužs
7 Ivita Korkla
8 Gļebs Kovtuns
9 Iveta Kuzmika
10 Laine Pontaga
11 Egita Potaša
12 Agita Potaša
13 Ilze Upeniece


Madonas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armands Audže
2 Līva Puķīte
3 Ieva Radzvilaviča
4 Rolands Šimonis

Madonas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bormanis
2 Patrīcija Paula Čerbakova
3 Dita Rūta Ceriņa
4 Katrīna Lukaševica
5 Kristiāna Pamše
6 Annija Kristiāna Sirmā
7 Kalvis Kārlis Vanags


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Bičevska
2 Ivanda Gurinoviča
3 Daniels Krūze
4 Santa Makarova
5 Artūrs Mamajevs
6 Angelīne Ostrovska
7 Iļja Palagins
8 Estere Počebita
9 Niklāvs Dmitrijs Zibailo

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Luīze Āboliņa
2 Stefans Roberts Dimza
3 Santa Gerasimova
4 Jēkabs Kristiāns Kindzulis
5 Stefans Labrencis
6 Lauris Laizāns
7 Kalvis Liepiņš
8 Rūdis Mālmeisters
9 Kristiāns Ņorba
10 Ansis Preimanis
11 Tīna Valpētere
12 Jānis Vessers
13 Rainers Vorza


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Ritvars Grava
2 Arvis Skrīvelis
3 Pēteris Šlosbergs
4 Katrīna Suitiņa

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboltiņš
2 Daniils Aleksašins
3 Emīls Dzina
4 Laura Klaudija Fišere
5 Ričards Krastiņš
6 Kristians Liberts
7 Reinis Molodcovs
8 Rihards Punculis
9 Artjoms Sidorovs


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jāzeps Kiselevskis
2 Andrejs Ločs
3 Viktorija Pauniņa
4 Kristians Plots

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vlada Aleksejeva
2 Maija Anspoka
3 Santa Marija Cakule
4 Luīze Jalinska
5 Ilga Kivleniece
6 Kārlis Kjarkužs
7 Rinalds Klibais
8 Žanete Litavnieka
9 Valters Podnieks
10 Egita Roze
11 Jānis Šaraks
12 Annija Stašulāne
13 Aivis Strods
14 Marta Trūpa
15 Egita Usāne
16 Ulvis Znotiņš


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vadims Celinskis
2 Daniils Kijaško
3 Mārtiņš Kipļuks
4 Marta Rudzāte
5 Artis Salmiņš
6 Emīls Šmits
7 Sergejs Šukšins
8 Gļebs Surikovs
9 Niks Vanagelis
10 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aksjonova
2 Sofija Bartuša
3 Deivids Indriks
4 Viktorija Lukšāne
5 Matīss Jāzeps Ūsāns

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Butlere
2 Sandra Dembovska
3 Kaspars Dortāns
4 Gvido Igaunis
5 Isabella Kropačova
6 Ilze Verpakovska


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Agafonovs
2 Sandis Bulduris
3 Kārlis Rupainis
4 Renārs Saukāns
5 Juris Siliņš

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Audijanova
2 Līva Daniela Borisova
3 Rudīte Gaidule
4 Einārs Jonikāns
5 Emīlija Jurča
6 Lauris Keišs
7 Evelīna Ločmele
8 Karīna Novikova
9 Einars Rindžs
10 Raivis Ruskuls
11 Alīna Selicka
12 Sandis Smeilis
13 Inguss Sondors
14 Alens Sprukts
15 Dāvids Vanags

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Cvetkovs
2 Raivis Garjāns
3 Aigars Koloda
4 Andrejs Kozačenko
5 Renāte Kupcova
6 Artūrs Litvinovs
7 Dins Mironovs
8 Oļegs Pavlovs
9 Ņikita Petrovs
10 Domeniks Svikša


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Bisenieks
2 Alens Aleksandrs Čerņa
3 Arkādijs Garaščenko
4 Valdis Pivars
5 Elvis Ritiņš
6 Darja Sedova
7 Ūlavs Vītols

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reinis Ābele
2 Ričards Agapovs
3 Markuss Baltais
4 Jūlija Banceviča
5 Aleksandrs Bastards - Cimdiņš
6 Toms Jēkabs Bēŗziņš
7 Zinta Elizabete Bulmane
8 Alise Bunte
9 Roberts Ceriņš
10 Andris Dalbiņš
11 Agate Dērveniece
12 Vladislavs Dombrovskis
13 Viktorija Džede
14 Elizabete Fedčenko
15 Anna Frolova
16 Edvards Gaters
17 Oto Ģigulis
18 Ralfs Kalniņš
19 Egita Kapleite
20 Ieva Kristīne Karlsone
21 Abigeila Keirāne
22 Kristiāna Elizabete Krūmiņa
23 Kristofers Kārlis Krūmiņš
24 Kevins Krūms
25 Daniels Latkovskis
26 Rolands Lopatko
27 Ilze Katrīna Lumpova
28 Estere Manceviča
29 Alise Mankus
30 Artis Mažeiks
31 Kristaps Melbārdis
32 Luīze Mestere
33 Niks Nazarovs
34 Melisa Nīmane
35 Mārtiņš Opmanis
36 Nora Pīrāga
37 Maksimilians Pīrs
38 Arnis Priedītis
39 RIČARDS FRANCIS PUČE
40 Normunds Puķudārzs
41 Linda Raudeva-Jacune
42 Sanita Sikora
43 Jānis Silavs
44 Andrejs Skomorohovs
45 Lūkass Šmeļkovs
46 Ingus Smotrovs
47 Nikita Solomka
48 Georgs Spručs
49 Viesturs Spūlis
50 Ilmārs Štolcers
51 Ādolfs Timrots
52 Vladislavs Tiščenko
53 Anete Upeniece
54 Kārlis Vaivars
55 Kārlis Emīls Veinbergs
56 Anna Viegliņa
57 Roberts Oskars Vītiņš
58 Edgars Rūdolfs Vītiņš
59 MĀRTIŅŠ VITKAUS
60 Rivka Zhivotovskaya
61 Nikola Židele
62 Anna Zikmane
63 KARLĪNA ZIRNE

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Baidekalns
2 Aleksandrs Brikers
3 Katrina Deinekina
4 Reinis Dimiņš
5 Gints Golubs
6 Paula Greitāne
7 Mārcis Gritāns
8 Elīza Gulbe
9 Luīze Jackovska
10 Kristaps Kallaste
11 Benita Helēna Kauliņa
12 Eduards Ļaksa
13 Emīlija Lārsena
14 Niks Laufmanis
15 Leonards Leimanis
16 Emīls Limanāns
17 Sniedze Mačiņa
18 Oskars Mednis
19 Imants Sigmārs Meidrops
20 Teodors Muzis
21 Artūrs Jānis Ņikitins
22 Ernests Ozols
23 Sofiya Pich
24 Patriks Pikelners
25 Laura Plaude
26 Kristīne Polija
27 Andris Aleksandrs Priedītis
28 Aleksandrs Proņins
29 Dmitrijs Šaraņins
30 Ričards Teikmanis
31 Anna Tetere
32 Kristiāna Valdmane
33 Rūdolfs Jānis Zabolockis
34 Kristofers Zariņš
35 Artūrs Zušmanis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lidija Burtniece
2 Kamilla Grīnberga
3 Viktorija Mālniece
4 Mārtiņš Nikiforovs
5 Ksenija Strašņenko
6 Jaroslava Žuka

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Teodors Krūskops
2 Rodrigo Struka
3 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Sanija Baķe
3 Ēriks Briedis
4 Nikita Budovičs
5 Annemarija Bundzeniece
6 Domeniks Ciganskis
7 Daniils Gaņins
8 Artjoms Gasjuļs
9 Kirils Gončarovs
10 Katrīna Anna Graudiņa
11 Jekaterīna Grebenčuka
12 Bogdans Kaigorodovs
13 Daniels Karass
14 Katrīna Karple
15 Arturs Kļeščevņikovs
16 Rihards Kluinis
17 Luīze Kokare
18 Agnese Karīna Krapse
19 Artūrs Kristiņš
20 Bogdans Krutovs
21 Mihails Kurilovs
22 Kintija Kate Liepa
23 Aleksandra Markova
24 Gerda Medne
25 Irina Nagornova
26 Dmitrijs Novikovs
27 Andrey Philippov
28 Bogdans Podalevics
29 Marks Poikāns
30 Toms Puķīis
31 Maksims Rusaks
32 Diāna Šerkunova
33 Matīss Jānis Tepers
34 Katrīna Elīza Viškere
35 Maksims Zlatkovskis


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Boldova
2 Veronika Dzeha-Deņisova
3 Ņikita Ņečiporenko
4 Poļina Peļņika
5 Artūrs Sējāns
6 Alina Trofimoviča

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Bojarune
2 Aivars Elksnis
3 Adrians Jasinskis
4 Dominīks Kulišovs
5 Viesturs Laicāns
6 Viktors Morozs
7 Amanda Priedeslaipa
8 Tabita Saukāne
9 Zigurds Zemzars

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dzūlija Anna Avota
2 Sabina Bartule
3 Kristaps Bivbāns
4 Jevgenijs Egleskalns
5 Diāna Eihmane
6 Deniss Gičāns
7 Viktorija Gračova
8 Kristofers Grauds
9 Sofja Haustova
10 Svetlana Ignašova
11 Nikola Jepanešnikova
12 Anna Judina
13 Dmitrijs Kisļakovs
14 Sofija Kislicka
15 Mareks Kodorāns
16 Marika Laicāne
17 Laura Luīze Dumbre
18 Polina Marjina
19 Sņežana Minakova
20 Bruno Noreiko
21 Gļebs Petrovs
22 Ritvars Puriņš
23 Jaroslava Remeza
24 Emīls Riemers
25 Jekaterina Sokolova
26 Sofja Sreseli
27 Artūrs Stepanovs
28 Diāna Zaķe


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Homenko
2 Ņikita Kiss
3 Germans Leško
4 Daņila Morozovs
5 Aleksejs Slobodjans

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alvīne Henriete Auziņa
2 Raivo Dans Bekmanis
3 Toms Kristiāns Bičevskis
4 Jana Jasmīne Biržmane
5 Dita Brīvniece
6 Silvestrs Adrians Bruževics
7 Agnese Bule
8 Karolina Alise Dekoneka
9 Krišjānis Kristaps Graudiņš
10 Roberts Gušča
11 Paula Halisenska
12 Gustavs Huhka
13 Antonija Elizabete Jasāne
14 Marta Kalniņa
15 Krista Magdalena Karklīte
16 Laura Karkovska
17 Anna Liepiņa
18 Artemijs Lubgins
19 Maksims Meļņičuks
20 Niklāvs Ogņevs
21 Pāvels oļeņiks
22 Rolands Polovņuks
23 Ernests Romanovs
24 Artjoms Šadurskis
25 Emīlija Anna šakare
26 Kristaps Serģis
27 Ņikita Siskovs
28 Toms Šķepasts
29 Zanda Spārīte
30 Kārlis Aleksandrs Studāns
31 Jevgeņija Titova
32 Kerija Tīna Ūdre
33 Luīze Marta Ustupa
34 Emīls Vīksna
35 Ilze Volonte
36 Karlīna Līna Zarembo
37 Daniēls Zeltiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Patrīcija Avotiņa
2 Patrīcija Bartuseviča
3 Agate Beatrise Rozīte
4 Ralfs Beikmanis
5 Rihards Bērziņš
6 Kristians Birznieks
7 Emīlija Bodniece
8 Daņila Boroduļins
9 Patrīcija Brutāne
10 Krists Brutāns
11 Eduards Buligo
12 Kristīne Burceva
13 Haralds Cēsnieks
14 Patriks Cimermanis
15 Domeniks Delvers
16 Iļja Duļaņickis
17 Dāvis Dzērve
18 Eduards Fīrers
19 Viktorija Gorbačova
20 Atis Gridjuško
21 Daniils Grigorjevs
22 Oļegs Jakovļevs
23 Viktorija Jančišina
24 Beatrise Viktorija Jasāne
25 Oļegs Jaunošāns
26 Mērija Elizabete Kalniņa
27 Elīna Kanča
28 Polīna Karaseva
29 Mihails Kica
30 Paula Ķipure
31 Leonards Kļaviņš
32 Pāvels Kļimičevs
33 Patrīcija Kovaļevska
34 Ērika Kravčenko
35 Raimonds Krollis
36 Justīne Krūmiņa
37 Jurijs Kurilovs
38 Aleksandrs Lācis
39 Antons Ļamins
40 Aleksandrs Lapinskis
41 Roberta Lazdiņa
42 Nikola Līce
43 Matīss Ločmelis
44 Loreta Lukumiete
45 Stefans Mačis
46 Nikita Mickevičs
47 Kristaps Miķelsons
48 Katrīna Mitrofanova
49 Erlends Morozs
50 Ēriks Muižnieks
51 Ēriks Murāns
52 Ronalds Norvežs
53 Stefans Oseļskis
54 Ieva Annija Ozoliņa
55 Ņikita Paņkovs
56 Kārlis Emīls Pētersons
57 Iļja Petriks
58 Marta Podniece
59 Samanta Reitere
60 Rūdolfs Rihards Neibergs
61 Kristers Šavalgins
62 Artemijs Semjaņņikovs
63 Aleksandrs Sidorenkovs
64 Dagnija Šika
65 Anete Skrastiņa
66 Valters Šnē
67 Nikita Sokolovs
68 Veronika Strazdiņa
69 Edvards Strazds
70 Armands Strods
71 Dāvis Tunsts
72 Nikolajs Vetčinņikovs
73 Sabīne Vītola
74 Sebastians Vlazņevs
75 Viktorija Volkova
76 Daņila Vorņiku
77 Elīna Zeire
78 Qiao Zhang
79 Sindija Zīra
80 Agnese Znotēna
81 Ralfs Kristaps Zvirbulis


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Cimmere
2 Valentīns Ozerovs
3 Jeļizaveta Petrakova
4 Andželika Katrina Sillere
5 Sendija Sondore

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Biķernieks
2 Aleksandrs Bogidajevs
3 Stefans Bosņaks
4 Alīna Češuna
5 Angelina Drobina
6 Linda Ezīte
7 Kristiāns Feldmanis
8 Ralfs Jānis Gaigulis
9 Anete Gerharde
10 Tomass Kašs
11 Nils Kaufmanis
12 Aleksejs Kijonoks
13 Daniels Kirillovs
14 Tatjana Kirjuhina
15 Antoņina Kovza
16 Olesja Krivčenkova
17 Paula Krūmiņa
18 Katerina Kuzmina
19 Anastasija Labašinska
20 Alīna Matčina
21 Jana Naidjonoka
22 Sofja Ņesterova
23 Armands Novikovs
24 Juris Paļičevs
25 Elina Portnaja
26 Betija Rudzīte
27 Andrejs Sidorovs
28 Aleksejs Starčenko
29 Aleksandrs Sverdlovs
30 Līva Valmiera
31 Elizabete Vindule-Mince
32 Kirills Voroņins
33 Žans Žarovs
34 Emīls Žubulis


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaldis Kariņš Bērziņš
2 Aleksandra Daņilova
3 Maksims Piļščikovs
4 Mārtiņš Prokuratovs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Alainis
2 Poļina Beļeviča
3 Anna Birzniece
4 Kristīne Bulaža
5 Rebeka Elizabete buša
6 Toms Čerņavskis
7 Laura Dapševica
8 Annija Dimanta
9 Nils Duka
10 Līva Eglīte
11 Ketija Karlīna Grigaļuna
12 Antons Gusevs
13 Aleksandra Ivoņina
14 Patriks Jasinovičs
15 Anna Jupite
16 Arvīds Kārkliņš
17 Nikola Kerna
18 Arita Kolonova
19 Andrejs Komissarovs
20 Jūlija Kondratjeva
21 Dāvids Kozlinskis
22 Sofija Krūmiņa
23 Eva Krupenko
24 Laura Lapsa
25 Andis Ledskalniņš
26 Danila Mihailovs
27 Ronalds Ore
28 Laura Elīza Pauliņa
29 Marks Prirodins
30 Jūlija Prohorova
31 Marta Riekstiņa
32 Aļona Rudņicka
33 Meta Milda Ruņģe
34 Sandris Sagals
35 Demjans Sarkisiovs
36 Daniela Šarova
37 Sandija Sergejeva
38 Dāvids Elio Siders
39 Artūrs Spirands
40 Mārtiņš Stjade
41 Šons Sukonniks
42 Edvards Jānis Treijs
43 Kristiāns Utmans
44 Aija Monika Vainiņa
45 Valts Vītums-Jaunzems
46 Emīlija Žabina
47 Adele Žagata
48 Elizabete Zviedre

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Aleksejeva
2 Jlja Aniskovs
3 Jegors Baļzins
4 Anastasija Barteņeva
5 Henriks Bērmanis
6 Kārlis Bērziņš
7 Andris Brauers
8 Justs Ceplis
9 Krista Čistjakova
10 Haralds Dernovs
11 Daniela Donošaite
12 Jēkabs Ekhards
13 Reinis Fals
14 Daniils Gorodņičijs
15 Gļebs Homčenko
16 Nikolajs Ivļevs
17 Ēriks Jankovs
18 Valērijs Jeršovs
19 Jana Kiseļova
20 Vladimirs Kozlovs
21 Atis Krebss
22 Jurģis Matiass Linde
23 Paula Lorberga
24 Jana Ludzīte
25 Artjoms Mališevs
26 Romans Marjušins
27 Kārlis Nudiens
28 Rūta Ozoliņa
29 Aleksejs Popovs
30 Santa Rungēvica
31 Ēriks Sadovskis
32 Daņiils Smirnovs
33 Daniels Stabulis
34 Renats Staņko
35 Arnita Agrita Umalas
36 Laura Vanaga
37 Vladislavs Vasiks
38 Anastasija Vasiļjeva
39 Edgars Veseris
40 Valērijs Zujevičs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Deins Aivars
2 Anna Marija Andersone
3 Annija Katarīna Bajāre
4 Klāvs Balodis
5 Sanda Bērziņa
6 Timurs Cirganovičs
7 Roberts Ciunels
8 Artūrs Dinsmons
9 Vita Grahoļska
10 Katrīna Ivansone
11 Helēna Marija Jēģere
12 Anna Kizino
13 Kristīne Undīne Korta
14 Aleksejs Kulakovs
15 Samanta Reinika
16 Jana Reinvalde
17 Artūrs Rudzītis
18 Andrejs Šohins
19 Paula Spila
20 Vitālijs Tičkovs
21 Jēkabs Tomsons
22 Evelīna Zelča
23 Santa Kristiāna Zeltiņa
24 Lība Santa Zīlīte

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Mārtiņš Gelašs
2 Ralfs Eduards Grauss
3 Inguss Jeļisejevs
4 Edvards Ramza
5 Mārtiņš Šterns
6 Karīna Elizabete Valtere


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Fišers
2 Ance Jegore

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Saiva Jansone
2 Laura Ķipsne
3 Andris Kranciņš


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Paula Apīne
2 Kristaps Feldmanis

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Diāna Beņķe
3 Beāte Marta Circene
4 Dita Grava
5 Pēteris Kazainis
6 Gusts Narnickis
7 Annija Daniela Rogule
8 Ance Saleniece
9 Annija Vaska
10 Artis Vigulis
11 Ernests Zveja


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Brūvers
2 Ulvis Krišmanis

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edija Ezeriņa
2 Toms Kalniņš

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bērza
2 Nikola Lote Cepleviča
3 Oskars Valts Feldmanis
4 Rūta Jaunozola
5 Laine Kleinhofa-Prūse
6 Kārlis Andrejs Krūmiņš
7 Kitija Lakse
8 Dāvis Ozolnieks
9 Ivanda Skudra
10 Santa Straume
11 Vilis Kristaps Švābe


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Andersons
2 Madara Kļaviņa

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Krista Dakša
2 Laura Agneta Pavlovska
3 Adrija Pukate
4 Arturs Rižovs
5 Megija Švēdere
6 Eduards Vitenbergs

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Džeida Eva Krūze
2 Daniels Gabrusenoks
3 Niks Kreicbergs
4 Mārtiņš Ručevskis
5 Dārta Valdovska


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Juris Jančevskis


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anda Bišofa
2 Kristīne Brisele
3 Ernests Klāvs Losičs
4 Mārtiņš Lūsis
5 Gints Kristaps Pērkons
6 Līva Annija Vītola

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Linda Ābola
2 Natālija Bebčuka
3 Mairis Bērziņš
4 Aurēlija Derbuša
5 Darja Fomina
6 Marija Nikola Jansone
7 Jānis Jansons
8 Karīna Jegorova
9 Annija Karitone
10 Emīls Krasts
11 Ērika Leoke
12 Anete Mālkalne
13 Gustavs Māziņš
14 Kitija Jolanta Muižniece
15 Izolde Bernadeta Ozoliņa
16 Toms Kristiāns Popdjakuniks
17 Paula Katrīna Purmale
18 Artūrs Vāravs
19 Andris Vītols


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Ansone

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Jankovičs
2 Ulvis Karelsons
3 Linna Romaņenkova
4 Annija Tamane


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandija Brūvere
2 Mārcis Dermaks
3 Dārta Luīze Ditmane
4 Rebeka Gibarte
5 Anete Ivane
6 Kira Kuropatkina
7 Agate Mačtama
8 Monta Taubere
9 Rūdis Zernevics