Fizikas valsts 67. olimpiāde
Fizikas 67. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2552
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agate
Albekeite
2.
Māra
Auziņa
3.
Karīna
Fedotovska
4.
Aiva
Juste
5.
Kristers
Kokars
6.
Ērika Vaira
Leopolde
7.
Austra
Pumpure
8.
Dāvids
Sokolovs
9.
Roberts
Tumeļkāns
10.
Salvis
Volkovs
11.
Timofejs
Žiromskis
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Andžāns
2.
Kristiāns
Dimitrijevs
3.
Artūrs
Duntavs-Saunders
4.
Kristīne
Galstjana
5.
Aivis Armands
Gorbačovs
6.
Marta
Kaķe
7.
Liega
Krasovska
8.
Arvis
Maiželis
9.
Viktorija
Oblakova
10.
Kristiāna
Rancāne
11.
Igors
Riekstiņš
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Armands
Bērziņš
2.
Emīls
Bokalders
3.
Ieva
Brenčeva
4.
Andis
Burka
5.
Reinis Madars
Ivuškāns
6.
Mārtiņš
Klevs
7.
Emīls
Liedskalniņš
8.
Valts
Masāns
9.
Pēteris
Pavlovičs
10.
Lauris
Riekstiņš
11.
Zane
Simanoviča
12.
Kristers
Skuja
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ramona
Barkāne
2.
Ulvis
Blathens
3.
Inguna
Bodeka
4.
Paula Diāna
Čirkste
5.
Lāsma
Ermansone
6.
Sandis
Gadišķis
7.
Māris
Gerasimčuks
8.
Uldis
Jurins
9.
Edgars
Kampe
10.
Madara
Kantāne
11.
Raivis
Ķervess
12.
Atvars
Krasovskis
13.
Paula
Lazdiņa
14.
Keita
Lūse
15.
Svetlana
Moskaļenoka
16.
Angelina
Ovčiņnikova
17.
Mikus
Saldovers
18.
Laine
Šarkuna
19.
Sandra
Seimuškina
20.
Ēriks
Siliņš
21.
Deina
Sticere
22.
Gatis
Urķis
23.
Mārtiņš
Zibens
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija Jekaterina
Bobinova
2.
Gintija
Egle
3.
Una
Koliste
4.
Patrīcija
Kovaļevska
5.
Solvita
Lapinska
6.
Armīns
Rēdelis
7.
Lauris
Zaķis
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Eisaks
2.
Aleksandrs
Graņicins
3.
Kristers
Tihomirovs
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Jakovlevs
2.
Ernests
Mednis
3.
Līga
Puzule
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dainis
Jegorovs
2.
Reinis
Karimovs
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andris
Brauers
2.
Mikus
Cimdiņš
3.
Edvīns
Eglītis
4.
Elgars
Mārtinsons
5.
Linda
Podniece
6.
Kristers
Vašils
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Pogule
2.
Haralds
Šrēders
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista
Putniņa
2.
Jānis
Šmits
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maira
Asare
2.
Sintija
Igaune
3.
Sandis
Kaškurs
4.
Alise
Lazdiņa
5.
Artūrs
Lielbārdis
6.
Aivars
Pētersons
7.
Kristīne
Semjonova
8.
Madara
Zaķe
9.
Jēkabs
Zommers
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Cipruse
2.
Magdalēna
Gardere
3.
Santa
Jugane
4.
Iluta
Keiša
5.
Agrita Luīze
Kušnire
6.
Elīna
Martinova
7.
Artūrs
Melnis
8.
Ernests
Mežals
9.
Arnis
Mežals
10.
Līna
Pundure
11.
Vita
Servidova
12.
Agnese
Ugare
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Megija
Bordāne
2.
Ērika
Ivanova
3.
Jūlija
Kokoreviča
4.
Rodrigo
Krilovs
5.
Egija
Ločmele
6.
Rebeka
Ločmele
7.
Rinalds
Ločmelis
8.
Ikola
Mačāne
9.
Elija
Prancāne
10.
Amanda
Romka
11.
Anastasija
Sediha
12.
Līga
Sergejeva
13.
Vadims
Sņegovs
14.
Daniels
Viļčuks
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arīna
Bistrova
2.
Gints
Dille
3.
Gvido
Dokāns
4.
Mairita
Dukovska
5.
Maksis
Garais
6.
Marika
Graudumniece
7.
Ieva
Jurjāne
8.
Kristiāns
Keišs
9.
Andris
Kudurs
10.
Aiva
Niedra
11.
Matīss
Silinieks
12.
Valdis
Slišāns
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivanda
Adata
2.
Solvita
Boldāne
3.
Krišjānis
Kočāns
4.
Madara
Laupace
5.
Alise
Lazorenko
6.
Pēteris
Maks
7.
Eduards
Plušs
8.
Aleksandrs
Samoiļenko
9.
Viesturs
Vīksna
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Eimuss
2.
Elīza Paula
Graudiņa
3.
Varis
Jātnieks
4.
Matīss
Kataņenko
5.
Viktorija
Mahļiņeca
6.
Līva
Puriņa
7.
Dāniels
Tanona
8.
Kristers
Tomass
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Banis
2.
Samanta
Bosakova
3.
Marika
Čehoviča
4.
Samanta
Cielava
5.
Viktors
Priščenko
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristians
Kuzmins
2.
Līva Luīze
Levko
3.
Artūrs
Stīpnieks
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Liepa
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Natālija
Andersone
2.
Gustavs
Dravants
3.
Jānis Mārtiņš
Gruzdiņš
4.
Anete
Kalniņa
5.
Andrejs
Ķīlis
6.
Jānis Niklāvs
Krauklis
7.
Edgars
Krūmiņš
8.
Diāna
Kukore
9.
Tabita
Moroza
10.
Rodžers
Petaks
11.
Matīss
Platacis
12.
Dāvis
Purmalis
13.
Signe
Putniņa
14.
Agris
Ratniks
15.
Sandra
Siliņa
16.
Elizabete
Ulmane
17.
Reinis Matīss
Upens
18.
Rihards Voldemārs
Vaivods
19.
Elgars
Vaļģis
20.
Kristīna
Vinogradova
21.
Mišela
Vinogradova
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Hugo
Grūbe
2.
Renāts
Jurševskis
3.
Kristiāns
Kaņeps
4.
Jiayi
Liang
5.
Maira
Martini
6.
Dāvis Dāvids
Miķis
7.
Olga
Persaņa
8.
Jānis
Rakulis
9.
Anastasija
Skribe
10.
Ralfs
Šulcs
11.
Diāna Paula
Upmale
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Stella
Bērziņa
2.
Dmitrijs
Dmitrijevs
3.
Heinrihs
Eglīte
4.
Kārlis
Kreilis
5.
Rēzija Veronika
Laumane
6.
Estere
Muceniece
7.
Ilona
Upena
8.
Kārlis
Vītols
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Bistrovs
2.
Markuss Niks
Dubults
3.
Niklāvs Emīls
Eglītis
4.
Emīls
Ezeriņš
5.
Mikus
Herbsts
6.
Kalvis
Kaļva
7.
Kārlis
Kaminskis
8.
Elīza
Katlapa
9.
Jānis
Kumsārs
10.
Kaspars
Kvants
11.
Andis
Lazdiņš
12.
Reinis
Liepiņš
13.
Eduards
Milherts
14.
Dāvis
Muižnieks
15.
Andris
Neimanis
16.
Marks
Osipovs
17.
Ieva
Pakalna
18.
Elīna
Ruska
19.
Madara
Siliņa
20.
Alvis
Šķēps
21.
Anna
Tjumina
22.
Katrīna
Veitnere
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renārs
Kucins
2.
Aleksandrs
Malnačs
3.
Jevgenijs
Maslovs
4.
Sergejs
Motrončiks
5.
Maksims
Petrovs
6.
Aleksejs
Trofimovs
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Skrinda
2.
Artūrs
Sticenko
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikita
Petrovs
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laila
Artimoviča
2.
Aiva Enija
Boreiko
3.
Amanda
Derviniece
4.
Ņikiforova
Diāna
5.
Ēriks
Garmolis
6.
Sofija
Golovina
7.
Ņikita
Grigorjevs
8.
Aleksejs
Isakovs
9.
Viktorija
Jegorova
10.
Karina
Jevdokimova
11.
Lovisa
Ķerubine
12.
Vladislavs
Kohanovskis
13.
Ričards
Kokins
14.
Mihails
Labutkins
15.
Aleksejs
Mališevs
16.
Laura
Matuseviča
17.
Antons
Mihalko
18.
Juliāna
Mihaluca
19.
Vladislavs
Minalto
20.
Karolīne
Multiņa
21.
Sofja
Ņesterova
22.
Daniils
Novikovs
23.
Ernests
Paladijs
24.
Valentīns
Petrusevičs
25.
Daniils
Pučko
26.
Sergejs
Pukinskis
27.
Aļona
Radiloveca
28.
Ilgmārs
Rimicāns
29.
Nikita
Rjabovs
30.
Sņežana
Rutkovska
31.
Daniil
Rybin
32.
Aleksandrs
Samsonovičs
33.
Kamila
Siliņa
34.
Vladislavs
Šingarjovs
35.
Vinsents
Sivačovs
36.
Artjoms
Skurjats
37.
Vladislavs
Spirins
38.
Viesturs
Stašāns
39.
Viktors
Stehnovskis-Slavskis
40.
Valērija
Sudnika
41.
Nikolajs
Trifonovs
42.
Miroslava
Vilkova
43.
Artūrs
Volkausks
44.
Viktorija
Volkova
45.
Iļija
Volkovs
46.
Anastasija
Vorobjova
47.
Vladimirs
Zamjatins
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandrs
Akifjevs
2.
Eduards
Beļnikovs
3.
Džūlija
Bubnova
4.
Viktorija
Čebuņičeva
5.
Sergejs
Dimitrijevs
6.
Maksims
Fokins
7.
Sandra
Grobiņa
8.
Anastasija
Isajeva
9.
Tamara
Jefremova
10.
Mareka
Jonāne
11.
Edgars
Jurkjāns
12.
Jūlija
Kaļiņina
13.
Ronalds
Kamins
14.
Alise
Kirilova
15.
Māris
Koniševs
16.
Arturs
Kušķis
17.
Mārtiņš
Marcinkēvičs
18.
Edgars
Maslovskis
19.
Diana
Ņikiforova
20.
Dmitrijs
Novičonoks
21.
Vladislavs
Petkuns
22.
Jana
Popova
23.
Elīna
Rasčevska
24.
Iļja
Repko
25.
Daniels
Rožko
26.
VILMĀRS
SETTAROVS
27.
Aleksandrs
Šniparkovs
28.
Sergejs
Sokolovs
29.
Dina
Soma
30.
Ieva
Taraškeviča
31.
Alisa
Turukova
32.
Normunds
Vancevičs
33.
Edgars
Volkovs
34.
Daniils
Žadanovs
35.
Jeļizaveta
Zalivanskiha
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Einārs
Brūveris
2.
Ernests
Grahoļskis
3.
Nikolajs
Hasjuks
4.
Andrejs
Jančevskis
5.
Maksimilians
Januška
6.
Stanislavs
Jefimovs
7.
Diana
Jermolova
8.
Arianda
Jonāne
9.
Iļja
Kamņevs
10.
Karmena
Karole
11.
Ņikita
Krasiļņikovs
12.
Jurijs
Kravčonoks
13.
Aleksandrs
Labuts
14.
Diāna
Lavrinoviča
15.
Valērija
Mizavcova
16.
Arkādijs
Nikolajevs
17.
Evelīna
Pivrika
18.
Jekaterina
Potalujeva
19.
Aleksandra
Požarska
20.
Iveta
Rudka
21.
Edvards
Šincāns
22.
Ilmārs
Šķēls
23.
Meinards
Skrinda
24.
Viktorija
Soboļeva
25.
Aleksandra
Tulovska
26.
Dainis
Vērdiņš
27.
Jegors
Zeļenkovs
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladimirs
Andrejevs
2.
Kristīne
Cibuļska
3.
Emīls
Čunčulis
4.
Severins
Dudeničs
5.
Stivens Dins
Dudovs
6.
Gļebs
Gagarins
7.
Veronika
Griņko
8.
Sergejs
Jaunzems
9.
Maris
Kudrjavskis
10.
Alfrēds
Lapkovskis
11.
Maksims
Latkovskis
12.
Pāvels
Mackevičs Maņko
13.
Oļegs
Matrosovs
14.
Tatjana
Mihailova
15.
Germans
Mjagkihs
16.
Artjoms
Ņikuļins
17.
Georgijs
Pliska
18.
Pāvels
Pranskus
19.
Marks
Smirnovs
20.
Kārlis
Vagalis
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Dombrovskis
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva Annija
Eihmane
2.
Rēzija
Granta
3.
Roberts
Udalovs
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Apinis
2.
Dāvis
Čeirāns
3.
Ernests
Erbs
4.
Kārlis
Janaitis
5.
Uldis
Jansons
6.
Dāniels
Udalovs
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Enija
Baumgarte
2.
Kārlis
Bošs
3.
Jeļizaveta
Černova
4.
Krists
Cirpons
5.
Evelīna Marisa
Mazūre
6.
Annija Sintija
Toma
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Miks
Āre
2.
Kristiāns
Dzerkaļs
3.
Alvīne
Ivanova
4.
Kristīne
Murjāne
5.
Paula
Paipala
6.
Evelīna
Vekšina
7.
Valts
Zaķis
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agrita
Timofejeva
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Beitiks
2.
Reinis
Lūkins
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Alde
2.
Matīss
Bolšteins
3.
Karīna
Bunere
4.
Reinis
Burkevics
5.
Oto
Filipsons
6.
Kārlis
Nudiens
7.
Haralds
Štāls
8.
Annija
Tamane
9.
Anda Karīna
Vanaga
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dace
Gasūne
2.
Mārtiņš
Murāns
3.
Renārs
Nerets
4.
Anna Emīlija
Onzule
5.
Agnija
Praškiļeviča
6.
Hugo Huberts
Puriņš
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matīss
Āķis
2.
Olafs
Bērziņš
3.
Lāsma
Bugovecka
4.
Artūrs
Grosbergs
5.
Liene
Hofeina
6.
Rebeka
Ivanova
7.
Otto Jānis
Jansons
8.
Anna
Jaunzeme
9.
Nikola
Ņikiforova
10.
Matīss
Skangalis
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Anspoks
2.
Daniels Stenlijs
Vanags
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kate Beāte
Baltiņa
2.
Eva
Borska
3.
Vīgants Endijs
Elpers
4.
Marks
Farbers
5.
Endijs
Feldmanis
6.
Estere
Freimane
7.
Alise
Germane
8.
Emīls
Jansons
9.
Ieva
Jegermane
10.
Artūrs
Kovrigo
11.
Viktorija
Ļebedeva
12.
Ako
Līdaks
13.
Artūrs
Maculevičs
14.
Kārlis
Mālnieks
15.
Daniels
Morozovs
16.
Paula
Ondzule
17.
Anna
Rutmane
18.
Oskars
Safonovs
19.
Andris
Tutins
20.
Māris
Upenieks
21.
Annija
Vaska
22.
Rolands Aleksis
Vingris
23.
Kristaps
Voitiņš
24.
Ritvars
Zalāns
25.
Ņikita
Zvezdenkovs
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Aldiņš
2.
Dinija
Burda
3.
Viktorija
Daļecka
4.
Austris
Eglītis
5.
Andrejs
Romašovs
6.
Juris
Skutelis
7.
Ksenija
Šlotska
8.
Mārtiņš
Smilgājs
9.
Andris
Venčels
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvids
Balodis
2.
Megija
Borska
3.
Krišjānis
Ivbulis
4.
Ance
Kalniņa
5.
Kristiāns
Kaņeps
6.
Madara
Lasmane
7.
Andris
Līcis
8.
Aivars
Lucijanovs
9.
Jānis
Puriņš
10.
Kristiāns Jānis
Radiņš
11.
Rainers
Ragainis
12.
Dāniels
Vilnis
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adrians Marks
Ābele
2.
Annija
Graudiņa
3.
Valts
Rolingss
4.
Dāvids
Silavs
5.
Ivo
Siņicins
6.
Renārs
Zeps
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs Mārcis
Ābols
2.
Reinis
Bērziņš
3.
Klāss
Kurzemnieks
4.
Margarēta
Novika
5.
Lilija
Pinne
6.
Madara
Portnaja
7.
Diāna Zanda
Šneidere
8.
Artis
Upmalis
9.
Signe
Zumenta
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Justīne
Dižpētere
2.
Anna
Volksone
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Namejs
Kugrēns
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elizabete
Akermane
2.
Aleksandrs Vladimirs
Bakmāsters
3.
Beatrise
Baltraite
4.
Eva Elīza
Gohberga
5.
Gatis
Ieviņš
6.
Ernests
Kancēvičs
7.
Marta
Kozļenoka
8.
Artūrs
Masevičs
9.
Kristiāns
Podnieks
10.
Kristīne
Polija
11.
Artūrs
Poliņņikovs
12.
Ņikita
Puķe
13.
Raimonds
Rogaļevs
14.
Ralfs Niklāvs
Sakss
15.
Daņila
Šakurovs
16.
Karīna
Vedļa
17.
Emīls
Vīgants
18.
Veronika
Viļkovska
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Barkovskis
2.
Aleksandrs
Barkovskis
3.
Viesturs
Gedvils
4.
Ralfs
Grickevičs
5.
Līga
Gulbe
6.
Kirils
Kačkans
7.
Egils
Kalns
8.
Edvarts
Krusts
9.
Ralfs
Leitis
10.
Ilona Amanda
Pētersone
11.
Veronika
Putrenkova
12.
Aļona
Rižakova
13.
Irina
Sadovska
14.
Manuels
Serpeiko
15.
Daniīls
Stūris
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raimonds
Bojaruns
2.
Dagnija
Grabuža
3.
Renārs
Graudiņš
4.
Klinta Madara
Greiliha
5.
Darja
Guseva
6.
Roberts
Kukša
7.
Mikus Krišs
Novads
8.
Mārtiņš
Robežnieks
9.
Jānis
Vedļa
10.
Daņiils
Veržbickis
11.
Anastasija
Vidončikova
12.
Ansis Aleksandrs
Ziemelis
13.
Ivans
Zotovs
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agris
Andersons
2.
Edgars
Batkovskis
3.
Dmitrijs
Bazarnijs
4.
Ronalds
Borisovs
5.
Armands
Celmiņš
6.
Jevgēnijs
Hnikins
7.
Sergejs
Karpenko
8.
Ņikita
Kikiņovs
9.
Krists
Naudiņš
10.
Madara
Ratniece
11.
Ralfs
Rogaļevs
12.
Viktorija
Smetskaja
13.
Ieva
Uzāne
14.
Kirils
Vedļa
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matīss Ričards
Baumanis
2.
Alīse
Britova
3.
Artūrs
Līnis
4.
Mārcis
Livmanis
5.
Patricija
Mikele
6.
Katrīne
Miltiņa
7.
Reinis
Muižnieks
8.
Liāna
Rožina
9.
Arsenijs
Serjogins
10.
Katrīna
Terehova
11.
Anastasija
Veselkova
12.
Manu
Vilks
13.
Vasilijs
Vilks
14.
Anna
Vostrikova
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Bahs
2.
Bruno
Briekmanis
3.
Daniels
Buls
4.
Vladislavs
Čuhovs
5.
Toms
Magons
6.
Arturs
Niedrītis
7.
Roberts
Orants
8.
Pauls
Pencis
9.
Dmitrijs
Radzvilavičus
10.
Artemijs
Riļevs
11.
Andrejs
Savkins
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jana
Aizupe
2.
Kristīne
Baltpurviņa
3.
Viktors
Nuždins
4.
Ralfs Oskars
Siliņš - Zagorskis
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Bizjajeva
2.
Leonards
Elksnis
3.
Grats
Grāvelsins
4.
Reinis
Kaparkalējs
5.
Rūdolfs
Pļaviņš
6.
Vladislavs
Sinicins
7.
Sandis
Sjomkāns
8.
Adelīna
Vēvere
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ģirts
Celmiņš
2.
Ance
Eimane
3.
Imants
Hadaņonoks
4.
Rihards
Jakobovics
5.
Katrīna
Kārņupa
6.
Dāgs
Lazdāns
7.
Marika
Ozolniece
8.
Roberts
Zauris
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandris
Buiķis
2.
Nora
Jurjaka
3.
Asnate
Petroviča
4.
Kaspars
Vitkovskis
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva Lauma
Truhņēviča
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karīna
Davidova
2.
Evija
Mahliņeca
3.
Kristīne
Teicāne
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Atis
Āre
2.
Leonards
Reinicāns
3.
Dzmitry
Samul
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts Vilis
Jansons
2.
Kristīne
Martinsone
3.
Rainers
Milsons
4.
Diāna
Priede
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raivis
Andersons
2.
Aleksandrs
Jermakovs
3.
Liene
Lakstīgala
4.
Sandis
Savčenko
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Bidzāne
2.
Daniels
Boželko
3.
Daniels
Dukaļskis
4.
Samanta
Gromova
5.
Ernests
Jančevskis
6.
Artis
Krikovs
7.
Karīna
Kurica
8.
Daniils
Mickevičs
9.
Zahars
Popa
10.
Karina
Sorokina
11.
Jurģis
Viļums
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Staņislavs
Kitoks
2.
Olga
Liepiņa
3.
Jūlija
Mošaka
4.
Pauls
Nartišs
5.
Ņikita
Ņikitins
6.
Artūrs
Verigo
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandra
Andrukoviča
2.
Oskars
Barovskis
3.
Edgars
Bondars-Naruševičs
4.
Jānis
Magone
5.
Artūrs
Rudaks
6.
Imants
Smertjevs
7.
Andris
Spalvis
8.
Kristīne
Tanana
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uldis
Aišpurs
2.
Elvis
Berjoza
3.
Elvīra
Jančevska
4.
Edgars
Kairāns
5.
Marks
Krilovs
6.
Dana
Lukaševiča
7.
Edgars
Volčenoks
8.
Jūlija
Žuravļova
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Astiča
2.
Ivo
Dzērve
3.
Kevins
Fišers
4.
Alise
Gailīte
5.
Nils
Goldingers
6.
Kristofers Rolands
Kangīzers
7.
Luīze Alma
Kovaljonoka
8.
Guntis
Kristovskis
9.
Kristiāns Dāvids
Kurpnieks
10.
Valts
Lasmanis
11.
Vendija
Maslobojeva
12.
Kristaps
Mikāls
13.
Jānis
Poļikovs
14.
Kārlis
Rimaševskis
15.
Ieva Lizete
Rožkalna
16.
Elizabete
Rublāne
17.
Megija
Rudoviča
18.
Raima Anna
Strazdiņa
19.
Alekss
Žernovs
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uģis
Būdenieks
2.
Krišs Ernests
Freibergs
3.
Reinis Eduards
Indriksons
4.
Andrejs
Štrāls
5.
Vilis Ernests
Trumsiņš
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Pētersons
2.
Roberts
Poriņš
3.
Patriks
Purviņš
4.
Oskars
Šēlis
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Inga
Birzniece
2.
Roberts Oskars
Komarovskis
3.
Ēriks
Rudziks
4.
Kārlis
Zatlers
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līga Madara
Amere
2.
Renārs Dāvids
Bitenieks
3.
Ralfs
Bitenieks
4.
Mihaēls
Doroņins
5.
Ance
Drulle
6.
Markuss Rihards
Dzintars
7.
Anete
Eine
8.
Pēteris
Goldbergs
9.
Markuss
Grinhāgens
10.
Aurēlija
Jasaite
11.
Kristers
Kanders
12.
Kristaps
Kronbergs
13.
Līga
Mame
14.
Krista
Mehaņikova
15.
Adelīna
Nolmane
16.
Raivis
Pūķis
17.
Nadīna
Rudzīte
18.
Egita
Sileniece
19.
Markuss
Siliņš
20.
Arturs
Sisenis
21.
Ieva
Sudraba
22.
Mariss Jānis
Tiļugs
23.
Rēzija
Vārna
24.
Sanita
Vītola
25.
Kārlis
Vītols
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ineta
Celmaine
2.
Eduards
Cērps
3.
Elva
Cinovska
4.
Uģis
Eglītis
5.
Rūdis
Klampe
6.
Zane
Mamonova
7.
Kalvis
Petrēvics
8.
Mikus
Pocis
9.
Miķelis
Pričins
10.
Alens
Reķēns
11.
Anna
Šiline
12.
Nikola Paula
Stase
13.
Toms
Svetlovs
14.
Kārlis
Veisbuks
15.
Sandis Daniels
Zommers
16.
Emīls
Zukulis
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Auzniece
2.
Beāte
Avota
3.
Arnis
Birze
4.
Loreta
Braže
5.
Jānis
Dambergs
6.
Jana Gundega
Doniņa
7.
Miks
Pļavnieks
8.
Justīne
Siksna
9.
Santa
Taujēna
10.
Agnese
Tene
11.
Dāvids
Vorobjovs
12.
Agnita
Ziemele
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kaspars
Bušma
2.
Ričards
Gaļickis
3.
Kristīne
Jansone
4.
Imants
Meldris
5.
Sandijs
Mielavs
6.
Orests
Ozols
7.
Rūdolfs
Rudzājs
8.
Henrijs
Silenieks
9.
Mārtiņš
Stongris
10.
Andrejs
Teležis
11.
Eduards
Vārna
12.
Elgars
Veigelts
13.
Kārlis
Zauers
14.
Elvis
Zukulis
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rojs
Aktumanis
2.
Ilze
Baumgarte
3.
Edgars
Bite
4.
Dāvis
Doršs
5.
Elizabete
Dravniece
6.
Anete
Galviņa
7.
Ivans
Guks
8.
Olga
Juņina
9.
Paula
Juse
10.
Daiga
Koroļonoka
11.
Pāvels
Ļapunovs
12.
Milana
Lezevska
13.
Kristiāna
Mame
14.
Ņikita
Pančenko
15.
Pauls Pēteris
Pērkons
16.
Sanita
Punga
17.
Alisa
Sergejeva
18.
Alekss Daniels
Špicins
19.
Luīze
Tereščuka
20.
Lūkass Teofils
Valcis
21.
Daniels
Zauka
22.
Loreta Paula
Žipre
23.
Edgars
Zorģis
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Igors
Astrauskas
2.
Arturs
Atvars
3.
Kārlis-Mārtiņš
Balodis
4.
Aleksandrs
Čerņeckis
5.
Izabella
Džeriņa
6.
Krista
Edelmane
7.
Anastasija
Fiļipenko
8.
Rendijs
Knīss-Daniels
9.
Arturs
Krasotenko
10.
Roberts
Lanka
11.
Dāvids
Lapiņš
12.
Anastasija
Ļebedeva
13.
Ņikita
Lileiko
14.
Ēriks
Melgailis
15.
Vendija
Miklāva
16.
Viktorija
Molokoviča
17.
Miks
Priedols
18.
Sintija
Reķe
19.
Eduards
Spāģis
20.
Marija
Starovecka
21.
Artjoms
Stenders
22.
Rinalds
Strazdiņš
23.
Nils
Švecovs
24.
Anna
Valdmane
25.
Nikola
Zinovenko
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gints
Akšelis
2.
Ksenija
Bikova
3.
Aleksandra
Ignatova
4.
Audris
Immers
5.
Milļena
Kuharuka
6.
Alīna
Kuprjašova
7.
Gunta
Lankovska
8.
Edgars
Maķis
9.
Valdis Pēteris
Otaņķis
10.
Anastasija
Polivanaja
11.
Leonīds
Pšonkins
12.
Laura
Rafaloviča
13.
Emīls
Sermoliņš
14.
Valts
Urbanovičs
15.
Edvīns
Vilde
16.
Kristofers
Volkovs
17.
Marta
Zūzane
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs
Ābele
2.
Roberts
Bitenieks
3.
Aleksandrs
Danilkivs
4.
Kārlis
Džeriņš
5.
Arta
Gribēna-Zālīte
6.
Kirils
Kalējs
7.
Simeons
Leščenko
8.
Marģers
Liepiņš
9.
Gatis
Links
10.
Anatolijs
Moisejenko
11.
Jeļizaveta
Pahara
12.
Inguss
Pumpurs
13.
Emīls
Smiļģis
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara Santa
Ādamsone
2.
Matīss
Andžs
3.
Keitija
Bārbale
4.
Paula
Bečere
5.
Ieva Evita
Eglīte
6.
Valts Rinalds
Kokins
7.
Emīlija Paula
Krogzeme
8.
Kristiāna
Legzdiņa
9.
Arvis
Pauliņš
10.
Mārtiņš
Ristamecs
11.
Haralds
Siktārs
12.
Mārtiņš
Sūrums
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uvis
Arbidāns
2.
Laura
Brīdiņa
3.
Māris
Cinis
4.
Anna
Ģērmane
5.
Dāvids
Gūtmanis
6.
Elīza
Legzdiņa
7.
Mārcis
Magone
8.
Raivis
Melnalksnis
9.
Alekss
Puriņš
10.
Raivis
Sīlis
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara
Lipska
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dita
Ancāne
2.
Andis
Ancāns
3.
Mārcis
Čevers
4.
Madara
Kanča
5.
Rūdolfs
Kivlenieks
6.
Anastasija
Kolosova
7.
Guntis
Krēsliņš
8.
Arturs
Laduzāns
9.
Armands
Macijevskis
10.
Aleksejs
Raups
11.
Eva Evelīna
Repkova
12.
Dāvids
Rubens
13.
Māra
Rudzīte
14.
Ņikita
Sovetovs
15.
Diāna
Spila
16.
Elza
Timšāne
17.
Daniela
Toloka
18.
Anete
Upīte
19.
Agnese
Veikšina
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Ancāns
2.
Laima
Apele
3.
Zlata
Bjalkovska
4.
Ariadna
Ivanova
5.
Ritvars
Kažoks
6.
Ilmārs
Mežaraups
7.
Lelde
Namiņa
8.
Lāsma
Neiceniece
9.
Artis
Pauniņš
10.
Sanda
Pilace
11.
Dmitrijs
Pliska
12.
Ināra
Rusiņa
13.
Arvis
Utnāns
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renāte
Kārkle
2.
Jana
Kolale
3.
Evita
Kūliņa
4.
Alesja
Petrova
5.
Anete
Skrimble
6.
Jānis
Vadzišs
7.
Karīna
Žuromska
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linards
Baltmanis
2.
Viktorija
Calpanova
3.
Jevģēnijs
Grigorjevs
4.
Kristaps
Isoda
5.
Oskars
Luksts
6.
Laura
Neiceniece
7.
Agris Meinards
Prikuls
8.
Mārtiņš
Rubļevskis
9.
Megija
Šede
10.
Nauris
Utnāns
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Irina
Adeļeviča
2.
Jevgēnijs
Ivuļonoks
3.
Paula
Jegorova
4.
Ērika
Kairova
5.
Kirils
Kaseckis
6.
Ainārs
Kaupužs
7.
Ivita
Korkla
8.
Marks
Korņilovs
9.
Gļebs
Kovtuns
10.
Iveta
Kuzmika
11.
Mārtiņš
Laganovskis-Vesers
12.
Lolita
Mikijanska
13.
Inese
Ņikitina
14.
Laine
Pontaga
15.
Jegors
Raks
16.
Andis
Rimicāns
17.
Viktorija
Terentjeva
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valērija
Abakšina
2.
Sandis
Čerņavskis
3.
Marija
Dukšta
4.
Edgars
Gadžega
5.
Mārcis
Gaidukovs
6.
Gļebs
Grigorjevs
7.
Maksims
Kairovs
8.
Arvis
Kazinieks
9.
Ērika
Kuzmina
10.
Rūdis
Laganovskis
11.
Viktorija
Leščinska
12.
Ilze
Nagle
13.
Uldis
Pupovs
14.
Linards
Sadovskis
15.
Nika
Steimakova
16.
Pāvels
Stepanovs
17.
Uģis
Ūzulnieks
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Aņisimovs
2.
Raitis
Barkāns
3.
Dāvis
Blaus
4.
Ivo
Burmeisters
5.
Anastasija
Golubova
6.
Daniels
Gorbačovs
7.
Ksenija
Jakušenko
8.
Kristers
Krišāns
9.
Ēriks
Oščenkovs
10.
Mihails
Popovs
11.
Ritvars
Pundurs
12.
Arvis
Šmats
13.
Vladislavs
Terehovs
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agita
Igaune
2.
Vadims
Jegorovs
3.
Evita
Kaupuže
4.
Elīna
Laduševa
5.
Dana
Ļahnoviča
6.
Aigars
Luckāns
7.
Karina
Mavlina
8.
Anželika
Vladimirova
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ingars
Arājs
2.
Evija
Bebre
3.
Egita
Blaus
4.
Artūrs
Ceriņš
5.
Līva
Dāve
6.
Āris
Feldmanis
7.
Kristers
Kokušs
8.
Nauris Krišjānis
Kuprans
9.
Laura
Lapsa
10.
Mārcis Andris
Mihelsons
11.
Vineta
Šakina
12.
Jēkabs
Sināts
13.
Tīna Kristiāna
Vāciete
14.
Sintija
Valdberga
15.
Andrejs
Valdbergs
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gaisma
Gurska
2.
Kalvis Kristers
Krīgers
3.
Andis
Poļaks
4.
Kristers
Rudevičs
5.
Lilita
Saulīte
6.
Artūrs
Zvirgzdiņš
7.
Toms
Zvirgzdiņš
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raivo
Bruģis
2.
Krists
Janiselis
3.
Kristers
Ķeveris
4.
Krišjānis
Kucins
5.
Rita
Miķelsone
6.
Emīls
Pētersons
7.
Ilga
Stafecka
8.
Ēriks
Stafeckis
9.
Emīls
Stiprais
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Alksne
2.
Krišjānis
Beļaunieks
3.
Rebeka
Birziņa
4.
Laura
Drunka
5.
Ričards
Gurskis
6.
Kristaps
Indriksons
7.
Zane
Kļaviņa
8.
Kristers
Lielups
9.
Artūrs
Pupins
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vlada
Afanasjeva
2.
Ēriks
Beļtjukovs
3.
Mārcis
Broks
4.
Rūta
Cinīte
5.
Raitis
Cīrulis
6.
Toms Valdemārs
Eiduks
7.
Viktors
Feigins
8.
Daniels
Fišers
9.
Kārlis Roberts
Gasūns
10.
Agris
Grīnbergs
11.
Eridāna
Jermacāne
12.
Daiga
Kārkliņa
13.
Valērija
Karpova
14.
Ingvars
Kudeikins
15.
Mikus
Muižnieks
16.
Laura
Plaude
17.
Harijs
Pudulis
18.
Emīls
Purvinskis
19.
Renārs
Raubišķis
20.
Elizabete
Skrebele
21.
Reinis
Ūdrēns
22.
Vineta
Ulmane
23.
Toms
Vecziediņš
24.
Toms
Veinbergs
25.
Artis
Vigulis
26.
Vladislavs
Žabotinskis
27.
Rihards
Zeimulis-Priževoits
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Henrijs
Augšpuls
2.
Raimonds
Batura
3.
Jēkabs
Belevičs
4.
Andris
Berkolds
5.
Dāniels Kristiāns
Dementjevs
6.
Marija Viktorija
Gavriļenko
7.
Valērija Lučija
Ignatjeva
8.
Ariana
Krasiļščikova
9.
Renāte
Kuželenko
10.
Laura
Lazdiņa
11.
Dāvids
Leitāns
12.
Jānis
Līdums
13.
Emīls
Meiers
14.
Juris
Miezītis
15.
Margarita
Morozova
16.
Veronika
Pokatova
17.
Jānis Mārtiņš
Roze
18.
Marta
Šmite
19.
Jānis
Strods
20.
Antons Aleksejs
Timofejevs
21.
Ģirts
Tutāns
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ņikita
Binders
2.
Dāvis Klāvs
Caune
3.
Lūkass
Dmitrijevs
4.
Mārtiņš
Gailis
5.
Matīss
Grasmanis
6.
Zane
Jēkabsone
7.
Niklāvs Dāvis
Kindzulis
8.
Beāte
Ločmele
9.
Zanda
Plaude
10.
Sanda
Rācene
11.
Melisa
Romanovska
12.
Mārtiņš
Strazdiņš
13.
Jana
Travkina
14.
Reinis
Upītis
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs
Freimanis
2.
Kalvis
Kalniņš
3.
Zane
Kampa
4.
Lāsma
Padedze
5.
Agnese
Pastare
6.
Artjoms
Pliskovskis
7.
Paula Raina
Rubene
8.
Linda
Sažina
9.
Jevģenijs
Sokolovs
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dita
Bērziņa
2.
Kārlis
Bērziņš
3.
Andrejs
Čerņejs
4.
Matīss Kristiāns
Dambergs
5.
Rihards
Fedoreks
6.
Viktorija
Jeršova
7.
Olafs
Kaņeps
8.
Pēteris
Kleinbergs
9.
Edgars
Kotļevskis
10.
Ralfs
Leimans
11.
Kristija
Ločmele
12.
Guntars
Mieriņš
13.
Juris
Pallo
14.
Ernests
Plūcis
15.
Luīze
Siliņa
16.
Roberts
Sloka
17.
Liāna Signija
Strazde
18.
Kristofers
Ulass
19.
Alise
Vīksne
20.
Viktorija
Volkova
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Berziņš
2.
Rolands
Bračs
3.
Roberts Kristiāns
Eihe
4.
Kārlis
Induss
5.
Elīna
Ivanova
6.
Eduards
Ķerūds
7.
Roberts
Mūrnieks
8.
Uldis
Nartišs
9.
Dans Oto
Nešins
10.
Valdemārs
Teterovskis
11.
Klāvs Ivo
Turkovs
12.
Aivars
Viška
13.
Magdalēna Alma
Zalcmane
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marina
Andrejeva
2.
Ilze
Barone
3.
Miks
Bleija
4.
Madara
Cīrule
5.
Kārlis
Leiboms
6.
Loreta
Livčāne
7.
Edvards
Mucenieks
8.
Toms
Tretjakovs
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gints Ernests
Bauda
2.
Megija
Berele
3.
Kristofers Tomas
Borovskis
4.
Mārtiņš
Bulāns
5.
Artūrs
Bumbieris
6.
Anna
Raita
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Baiba
Balode
2.
Mairis Justs
Barkāns
3.
Anastasija
Dementjeva
4.
Katrīna
Golubicka
5.
Rinalds
Klibais
6.
Kristīne
Laizāne
7.
Paula Linda
Liniņa
8.
Žanete
Litavnieka
9.
Darina
Luriņa
10.
Edijs
Mainulis
11.
Edgars
Pastors
12.
Ilva
Plociņa
13.
Maksims
Podskočijs
14.
Aurēlija
Pujiņa
15.
Egons
Rebainis
16.
Matīss
Sondars
17.
Laura
Stabulniece
18.
Jūlija
Vaivode
19.
Aurika
Vaseršteina
20.
Raitis
Vilcāns
21.
Ditmārs
Voitiņš
22.
Ksenija
Zabalujeva
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Džeriņa
2.
Aija
Gžibovska
3.
Reinis
Ķiberis
4.
Anželika
Litavnieka
5.
Iļja
Martinovs
6.
Sandis
Mauriņš
7.
Evita
Saleniece
8.
Rainers
Trubačs
9.
Toms Teodors
Vilcāns
10.
Jānis
Ziemelis
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Brūvers
2.
Liena
Gasiņa
3.
Iļja
Isajevs
4.
Jānis
Kokins
5.
Lauris
Matisāns
6.
Mārtiņš
Sondors
7.
Lauma
Tumašova
8.
Evija
Vaivode
9.
Kristaps
Valainis
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Buka
2.
Elīna
Cakule
3.
Matīss
Dambītis
4.
Ausma
Dzerkale
5.
Santa
Prikule
6.
Kristiāna
Skutele
7.
Zanda
Šoldre
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līga Madara
Arcimoviča
2.
Alise Klinta
Broka
3.
Alīna
Cvetkova
4.
Kaspars
Dortāns
5.
Kristīne
Gudele
6.
Paula
Kalniņa
7.
Andris
Kukarels
8.
Madara
Macāne
9.
Diāna Zane
Razgale
10.
Matīss Teodors
Seleckis
11.
Līna
Šlapakova-Trūle
12.
Inguss
Sutins
13.
Ervīns
Tārauds
14.
Nikolajs
Tauriņš
15.
Aurēlija
Usačova
16.
Elvīra
Vasilevska
17.
Darja
Veselova
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Adijāne
2.
Maksims
Ameļčenkovs
3.
Jekaterina
Bebriša
4.
Ineta
Gritāne
5.
Žanis
Lācis
6.
Aija
Lapkovska
7.
Aleksandrs
Mironovs
8.
Artemijs
Naglis
9.
Viktorija
Semule
10.
Jūlija
Tumanovska
11.
Edvīns
Zbitkovskis
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Avdejanova
2.
Irīna
Fjodorova
3.
Santa
Gricāne
4.
Viktorija
Kovaļonoka
5.
Dainārs
Lācis
6.
Raitis
Rudzišs
7.
Sandra
Timša
8.
Liāna
Zeltiņa
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Barkāns
2.
Rūdolfs
Čeirs
3.
Vladislavs
Jahnovecs
4.
Una
Kancāne
5.
Elvita
Kotāne
6.
Evija
Laizāne
7.
Dmitrijs
Plops
8.
Ervīns
Sprindžs
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maksims
Bogdanovs
2.
Ērika
Drobakova
3.
Raivis
Garjāns
4.
Linda
Klešnika
5.
Ņikita
Lepmets
6.
Antons
Lohovs
7.
Alīna
Narica
8.
Viktorija
Ratķeviča
9.
Jeļizaveta
Sidorova
10.
Domeniks
Svikša
11.
Ņikit
tARASOVS
12.
Pāvels
Trančenoks
13.
Renāts
Vasiļjevs
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Ameļčenkova
2.
Sergejs
Červjakovs
3.
Maksims
Dzenis
4.
Sergejs
Grevcevs
5.
Arnolds
Gudkovs
6.
Endijs
Ločmelis
7.
Ksenija
Madžule
8.
Iveta Anda
Munda
9.
Jekaterina
Oļeinikova
10.
Līga
Pentjuša
11.
Daniels
Provejs
12.
Sabīne
Vovere
13.
Mihails
Zeilišs
14.
Raimonds
Zelčs
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dina
Gražule
2.
Ņikita
Janovs
3.
Māris
Jurāns
4.
Arkādijs
Kastjukovecs
5.
Vadims
Kobaļs
6.
Austris
Mazurs
7.
Lada
Ņičipurova
8.
Marta
Pekša
9.
Iļja
Sučkovs
10.
Sintija
Vaivere
11.
Valērija
Vasina
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valentins
Bodžs
2.
Anastasija
Čaplinska
3.
Evita
Dzervinika
4.
Jānis
Gailišs
5.
Aija
Gudkova
6.
Ilja
Ivanovs
7.
Vitālijs
Jurčs
8.
Maksims
Kaliņins
9.
Dmitrijs
Komars
10.
Bernards
Kudiņš
11.
Jurijs
Litvinovs
12.
Elizabeta
Lohova
13.
Dainis
Sondors
14.
Emīls
Timofejevs
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārcis
Ābols
2.
Aksels
Aleksandrovs
3.
Annamarija Terēze
Andersone
4.
Mārtiņš Dāvis
Apsītis
5.
Toms
Auziņš
6.
Oskars
Bārzdiņš
7.
Baiba
Bataraga
8.
Zenons
Beļskis
9.
Normunds
Bērziņš
10.
Aleksandrs
Brikers
11.
Liene
Bulmane
12.
Angelina
Čigane
13.
Vilhelms
Cinis
14.
Jānis Edmunds
Daugavietis
15.
Beāte
Desmitniece
16.
Alise Liene
Ezeriņa
17.
Leonora
Fiļa
18.
Milena
Flankova
19.
Alise Anna
Freidenfelde
20.
Daniels
Gorovojs
21.
Reinis Kristofers
Grīnbergs
22.
Helēna
Hamina
23.
Marta
Kalniņa
24.
Anete
Ķempele
25.
Maija/Maiia
Kleina/Klein
26.
Edgars Roberts
Koļada
27.
Atis
Krebss
28.
Lolita Asnāte
Lapa
29.
Leonards
Leimanis
30.
Tenis
Lēnerts
31.
Rolands
Lopatko
32.
Katrīna
Milberga
33.
Madara
Ozola
34.
Beāte
Paņko
35.
Anna
Pence
36.
Olivers
Prānis
37.
Andris Aleksandrs
Priedītis
38.
Jānis
Pudāns
39.
Kārlis
Pūķis
40.
Kitija Evija
Pusķeire
41.
Līna Austra
Putāne
42.
Anna Luīze
Rezevska
43.
Līva
Roze
44.
Sofija
Salosteja
45.
Poļina
Ščaveļeva
46.
Dāvis
Silavnieks
47.
Staņislavs Luka
Stroževs
48.
Rimants
Svalbs
49.
Ivars Tomass
Tiltiņš
50.
Svjatoslavs
Ustenko
51.
Aļesja
Vardanjana
52.
Oskars
Vītoliņš
53.
Artūrs
Zušmanis
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beāte
Beķere
2.
Ance Lūcija
Bendika
3.
Džeina
Bīskapa
4.
Ralfs Gothards
Bite
5.
Viljams
Blūms
6.
Katerina
Boženko
7.
Anna Līna
Bula
8.
Eduards
Butāns
9.
Giorgs
Cechladze
10.
Rūdolfs
Cepurnieks
11.
Mārtiņš
Ciekurs
12.
Laima
Dille
13.
Kristiāna
Driķe
14.
Kristofers
Ermiņš
15.
Valdemārs
Felcis
16.
Edgars
Gaisiņš
17.
Mārtiņš Marks
Gataviņš
18.
Elizaveta
Gavrilova
19.
Līna Nerina
Gludiņa
20.
Kārlis Matīss
Gross
21.
Kristiāns
Gutpelcs
22.
Hanna Marta
Hansone
23.
Pavels
Ivanovs
24.
Reinis
Ivanovs
25.
Herta Elīna
Jansone
26.
Klāvs
Jansons - Slava
27.
Ņikita
Jegorovs
28.
Baiba
Jirgensone
29.
Agneta
Jonikāne
30.
Marts
Kairis
31.
Anne Margrēta
Kāknēna
32.
Luka
Kalgajevs
33.
Mārtiņš
Kalniņš
34.
Bernārs
Kažoks
35.
Rūdis
Keisels
36.
Niko
Keišs
37.
Rolans
Kims
38.
Gints Kristiāns
Kuļikovskis
39.
Staņislavs
Kurašs
40.
Edgars
Kuzmanis
41.
Viesturs Jūlijs
Lasmanis
42.
Paulīna
Leimane
43.
Betija
Lesničenoka
44.
Mareks
Ļipņickis
45.
Nils
Lurie
46.
Luīze
Lūse
47.
Maksims
Makukins
48.
Arīna
Manukova
49.
Eduards Juliāns
Mazmačs
50.
Agris Dāvis
Mednis
51.
Kristaps
Mednis
52.
Roze
Melnūdre
53.
Emīls Miķelis
Miķelsons
54.
Artjoms
Mirzojans
55.
Antons
Miščenko
56.
Reinis
Mitenbergs
57.
Mārtiņš
Mucenieks
58.
Aleksandra
Murzina
59.
Antons
Nikogosjans
60.
Renāte
Oniūna
61.
Alberts
Osis
62.
Krišjānis
Ozoliņš
63.
Vladislavs
Pavlovs
64.
Rūdolfs
Pētersons
65.
Sandris
Petrosjans
66.
Agate Elza
Popēna
67.
Darja
Portnova-Zilbermane
68.
Eduards
Puišis
69.
Kristians Rauls
Puļķis
70.
Olavs
Rāciņš
71.
Mārtiņš
Reidzāns
72.
Darja
Reuta
73.
Paula Nataniela
Roba
74.
Ervins
Roderts
75.
Darja
Sediha
76.
Reinis
Senkāns
77.
Kristofers
Simsons
78.
Romans
Sinickis
79.
Andrejs
Sizovs
80.
Rūdolfs
Skuja
81.
Reinis Kristers
Skuja
82.
Olga
Smirnova
83.
Jēkabs
Solovjovs
84.
Dāvis
Šterns
85.
Kitija Alise
Štucere
86.
Anna Marija
Sumrova
87.
Adrians
Švalkovskis
88.
Nikolas
Teivāns
89.
Viktorija
Trifanova
90.
Arsenijs
Turko
91.
Artūrs Aleksejs
Ustinovs
92.
Anete
Valnere
93.
Ralfs
Visockis
94.
Ingvars
Vitenburgs
95.
Angellika
Vojevodina
96.
Aleksandrs
Začinskis
97.
Rūdolfs
Zālīte
98.
Ernests
Zālīte
99.
Roberta
Zariņa
100.
Rūdolfs
Zeitmanis
101.
Lao
Zhaoting
102.
Deniss
Zikovs
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Agapitovs
2.
Amēlija
Ančupāne
3.
Emīls
Azanda
4.
Artūrs
Babris
5.
Toms
Bergans-Berģis
6.
Madara
Bremane
7.
Emīls
Cinītis
8.
Roberts
Feldmanis
9.
Pēteris Einārs
Grīnbergs
10.
Valērija
Januševa
11.
Arvis
Jomerts
12.
Edgars
Kalsnavs
13.
Ņina
Ķēze
14.
Ieva Rebeka
Koroļkova
15.
Artūrs
Kozlovskis
16.
Roberts
Kustavus
17.
Sigita
Lapiņa
18.
Aleksandrs
Lasis
19.
Andrejs
Makarovs
20.
Igors
Miļuhins
21.
Ance Teiksma
Muceniece
22.
Ints
Murāns
23.
Aleksejs
Nazarovs
24.
Laura
Nelsone
25.
Kristers
Nolle
26.
Vladislavs
Osipenko
27.
Matīss
Ozerskis
28.
Artis Ivo
Pencis
29.
Maksims
Pogumirskis
30.
Toms
Prikulis
31.
Pauls Kristaps
Reinis
32.
Rolands
Repetto
33.
Emīlija
Rozenšteina
34.
Marta
Rubina
35.
Samuils
Ruļovs
36.
Rēzija
Rumpe
37.
Everita Annemarija
Samuša
38.
Dārta Anda
Šenberga
39.
Arturs
Sergejevs
40.
Tīna
Šipkēvica
41.
Sigurds
Skangals
42.
Edvards Tomass
Šneps
43.
Timurs
Sņetkovs
44.
Keita Loreta
Špēla
45.
Artūrs
Spilvis
46.
Selīna Paula
Sproģe
47.
Andrejs
Spuris
48.
Agnese
Spustaka
49.
Natālija
Šreibere
50.
Andris
Suharevskis
51.
Vasilijs
Tihonovs
52.
Ēriks Gustavs
Tipāns
53.
Edgars
Treimanis
54.
Agnese
Upīte
55.
Maija
Ustinova
56.
Marta
Vaivode
57.
Pauls
Valdovskis
58.
Jānis Mihaēls
Valpuski
59.
Deniss
Vasiļenko
60.
Ēriks
Vilunas
61.
Linda
Zviedre
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ruslans
Aleksejevs
2.
Eduards
Ancāns
3.
Arnolds
Arājs
4.
Līva Irbe
Balode
5.
Paulis Filips
Bārzdiņš
6.
Eduards
Bērziņš
7.
Emīls Franks
Brazovskis
8.
Reinis
Cirpons
9.
Oskars
Čiževskis
10.
Lūcija
Dalbiņa
11.
Mihails
Džondžua
12.
Gustavs
Ēvalds
13.
Margarita
Fomenko
14.
Miks
Freibergs
15.
Edgars
Grapmanis
16.
Anastasija
Gricenko
17.
Rūta
Herberga
18.
Reinis
Irmejs
19.
Andris
Jansons
20.
Klāvs
Jermakovs
21.
Margrieta
Kalniņa
22.
Dāvis
Kalvāns
23.
Aņuta
Kisļakova
24.
Undīne
Kobitjeva
25.
Uko
Kokņevičs
26.
Aleksandrs
Kozjutinskis
27.
Aleksis
Kurajevs
28.
Annija
Kuzma
29.
Kristaps
Miškins
30.
Zigmārs
Možeika
31.
Eduards
Osis
32.
Letīcija Aleksandra
Petrova
33.
Andrejs
Petrovs
34.
Rūdolfs
Pogodins
35.
Ingus Jānis
Pretkalniņš
36.
Rihards
Puplovskis
37.
Pauls Tadeuss
Rietums
38.
Sandra
Rocēna
39.
Laura Ramona
Rozīte
40.
Rihards
Ruska
41.
Rolands
Sedliņš
42.
Alberts
Šilvans
43.
Aleksandra
Soboļeva
44.
Sergejs
Sosnovskis
45.
Rūdolfs Dāvis
Spuris
46.
Ņikita
Stepanovs
47.
Toms Elvijs
Šusts
48.
Anton
Tesliuk
49.
Arturs
Tumāns
50.
Raivis
Ulsts
51.
Daniels Adrians
Vasiļjevs
52.
Krišjānis
Veinbahs
53.
Krišjānis
Višņevskis
54.
Verners
Vitkovskis
55.
Sergejs
Žahovskis
56.
Anete
Zepa
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniils
Balonuškovs
2.
Emīlija
Bērziņa
3.
Ēriks
Briedis
4.
Ingus Valters
Briška
5.
Nikita
Budovičs
6.
Elza Elīza
Cirvele
7.
Vladislavs
Demčenko
8.
Kirills
Dubsons
9.
Kirils
Gončarovs
10.
Katrīna Anna
Graudiņa
11.
Jēkabs
Janovskis
12.
Bogdans
Kaigorodovs
13.
Daniels
Karass
14.
Georgijs
Kataševs
15.
Kristians
Kristiņš
16.
Mihails
Kurilovs
17.
Mona
Kuzņecova
18.
Elīna
Ļaksa
19.
Anna
Maskoļenko
20.
Dmitrijs
Novikovs
21.
Armands
Novikovs
22.
Artemijs
Pakula
23.
Jekaterina
Plotņikova
24.
Anastasija
Štauere
25.
Aļona
Šubņikova
26.
Maksims
Uhanovs
27.
Justīne
Vidrika
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Svetlana
Aleksandrova
2.
Ūma Beate
Alekse
3.
Margarita
Belova
4.
Ella Lauma
Bērtiņa
5.
Emīls Rūdolfs
Bērtiņš
6.
Iļja
Borodins
7.
Rūdis
Cebulis
8.
Artūrs
Černiševs
9.
Ņikita
Denisjuks
10.
Darja
Gostilo
11.
Oļģerts
Grudulis
12.
Yaraslau
Hryhaliun
13.
Jana
Jahvarova
14.
Arturs
Jirgensons
15.
Artis
Kazeks
16.
Jaroslavs
Krots
17.
Viktors
Leidmans
18.
Daņiils
Lukjaņenko
19.
Reinis
Mangulis
20.
Ksenija
Masļakova
21.
Regīna
Ozoliņa
22.
Ņikita
Pētermanis
23.
Vikrorija
Šipilova
24.
Leons
Stankevičs
25.
Mareks
Vulāns
26.
Andrejs
Žestjaņņikovs
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Drozdova
2.
Anastasija
Golobokova
3.
Romans
Izjumskis
4.
Rūdolfs
Kalniņš
5.
Kristiāns
Kalvāns
6.
Ērika
Koridze
7.
Jegors
Kužeļnijs
8.
Krišjānis
Lamberts
9.
Alīna
Lazdāne
10.
Jegors
Lukjaņenko
11.
Marija
Melihova
12.
Arsenijs
Nitijevskis
13.
Sergejs
Petrovs
14.
Artūrs
Rimašs
15.
Aleksandrs
Šamanovs
16.
Romāns
Sjomka
17.
Laura
Spēlmane
18.
Arnis
Stivriņš
19.
Ksenija
Stojane
20.
Anželika
Trušele
21.
Una
Zvirbule
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sergejs
Ablamonovs
2.
Artjoms
Bogatirjovs
3.
Mihails
Buņins
4.
Evelīna
Grebņeva
5.
Juris
Keršs
6.
Maksims
Korhovs
7.
Lada
Leidmane
8.
Dmitrijs
Martinovs
9.
Iļja
Popovs
10.
Edgars
Rončs
11.
Emīls
Vālbergs
12.
Raimonds
Veits
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Aronietis
2.
Sabina
Bartule
3.
Vladislava
Batareviča
4.
Valentīns
Blaubergs
5.
Sergejs
Burlaka
6.
Valērija
Čiapas
7.
Ādams Kristaps
Eisaks
8.
Nikola
Epaneshnikova
9.
Aleksandra
Gailīte
10.
Viktorija
Gračova
11.
Rūdolfs
Grāvītis
12.
Vladislavs
Hursiks
13.
Linda
Ikstiņa
14.
Vladislavs
Jegorovs
15.
Veronika
Jemeļjanova
16.
Leonella
Kaimiņa
17.
Darja
Karpova
18.
Roberts
Kokins
19.
Vladislava
Komļecova
20.
Arturs
Kosparenko
21.
Amanda
Ķule
22.
Daniels
Lapickis
23.
Eduards
Lapiņš
24.
Marta
Lasmane
25.
Arturs
Lazebniks
26.
Anastasija
Levina
27.
Emīls
Liepnieks
28.
Ričards
Lukša
29.
Polina
Marjina
30.
Kārlis
Mārtinsons
31.
Polina
Matvejeva
32.
Arina
Mihailova
33.
Rodrigo Vilhelms
Nežborts
34.
Anna
Novikova
35.
Monta
Pehlaka
36.
Nikolajs
Petračenkovs
37.
Patrīcija
Považnaja
38.
Sabina
Rabekina
39.
Ēriks
Rasolovs
40.
Viktorija
Rimša
41.
Arnolds
Rudenko
42.
Santa
Sauleskalna
43.
Ņiķita
Šefts
44.
Linda
Seržane-Sadovska
45.
Jekaterina
Sokolova
46.
Artūrs
Stepanovs
47.
Mihails
Štolcs
48.
Miķelis
Straujums
49.
Lada Marija
Taraņenko
50.
Elizabete
Titāne
51.
Evelīna
Tovtkeviča
52.
Roberts
Veļeckis
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms
Auzāns
2.
Artjoms
Azerjancs
3.
Daņila
Batakovs
4.
Vitalijs
Dimitrijevs
5.
Eduards
Gaņkins
6.
Anna
Garjāne
7.
Valts
Grigals
8.
Maksims
Grišuņins
9.
Milena
Hmeļņicka
10.
Juris
Hropatijs
11.
Deniss
Ivanovs
12.
Edvards
Jansons
13.
Aleksejs
Jermakovs
14.
Aleksejs
Jonkins
15.
Deniss
Kisļakovs
16.
Anastasija
Konkina
17.
Mihails
Korčevskis
18.
Pauls Niks
Lapiņš
19.
Artjoms
Luščenkovs
20.
Davids
Macijevskis
21.
Pāvels
Maķis
22.
Gļebs
Medvedevs
23.
Valērija
Pisukova
24.
Leonids
Rozins
25.
Artjoms
Rumjancevs
26.
Laura
Siliņa
27.
Oksana
Stepanova
28.
Viktors
Stepičevs
29.
Igors
Tatarinovs
30.
Glorija
Tovtkeviča
31.
Boriss
Verbickis
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Harijs
Aleksandrovs
2.
Ivans
Barničs
3.
Iļja
Belovolovs
4.
Anastasija
Dergiļova
5.
Mārtiņš
Frembergs
6.
Arkādijs
Gribačovs
7.
Artjoms
Grigorjevs
8.
Artjoms
Ivanovs
9.
Gints
Kaņepītis
10.
Anna
Krapivina
11.
Maksims
Kuzmins
12.
Vladislavs
Ļebedevs
13.
Ernsts
Leits
14.
Artūrs
Lipskis
15.
Jegors
Maļejevs
16.
Žans
Matjuškovs
17.
Darja
Nasibullina
18.
Ivans
Ņilovs
19.
Jurijs
Pečeņuks
20.
Darja
Pivina
21.
Mārtiņš
Plikšs
22.
Artūrs
Priedītis
23.
Sergejs
Protčenko
24.
Maksims
Škarpovs
25.
Anna
Stepanova
26.
Tomass
Stripinis
27.
Artjoms
Timofejevs
28.
Anastasija
Tumiloviča
29.
Dāniels
Urbanovičs
30.
Lāsma
Zaķe
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Aksjonova
2.
Darja
Arhipova-Prokofjeva
3.
Nelli-Viktorija
Berezovska
4.
Artūrs
Blumbergs
5.
Mārtiņš
Cakeus
6.
Aleksandrs
Čerņeikins
7.
Justina
Demba
8.
BORISS
DJUMAJEVS
9.
Žans Pols
Eļ-Haže
10.
Edgars
Feldmanis
11.
Pauls
Grīnhofs
12.
Anastasija
Guseva
13.
Ronalds
Jankovskis
14.
Ivans
Karcevs
15.
Pāvels
Katirlovs
16.
Jeļena
Ļipovka
17.
Artūrs
Ščeglovs
18.
Antons
Senčevs
19.
Valerija
Stoļarova
20.
Volodymyr
Strafun
21.
Oskars
Švedovs
22.
Maksims
Tereščuks
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Aliks
2.
Poļina
Bašlovska
3.
Darja
Bašlovska
4.
Kims Kevins
Bērzkalns
5.
Ralts
Bleiders
6.
Aļona
Čihačova
7.
Alise
Čukova
8.
Domeniks
Delvers
9.
Iļja
Duļaņickis
10.
Kristaps Jānis
Dzirnieks
11.
Viktorija
Gorbačova
12.
Kitija
Granta
13.
Kristaps
Graudums
14.
Bruno
Grebstelis
15.
Karolina
Hance
16.
Daņiils
Jakovļevs
17.
Ilze Annemarija
Jankevica
18.
Anastasija
Kazakova
19.
Nils Patriks
Kazradzis
20.
Elīna
Ķelle
21.
Kristofers
Kisiels
22.
Pāvels
Kļimičevs
23.
Evelīna
Kočāne
24.
Anna
Kreise
25.
Adrians
Kreiss
26.
Leo
Krugļikovs
27.
Vadims
Ļapins
28.
Dāvids Rūdolfs
Līksnītis
29.
Haralds
Lūkins
30.
Dmitrijs
Maksjura
31.
Maksims
Mališevs
32.
Elvita Alise
Mālkalne
33.
Anita Megija
Miķelsone
34.
Antons
Nikolajevs
35.
Artūrs
Ozoliņš
36.
Polina
Pavlova
37.
Lauris
Pazāns
38.
Roberts
Puriņš
39.
Miķelis
Putnieks
40.
Roberts
Reikmanis
41.
AĻINA
RODČENKOVA
42.
Ēriks
Sadovskis
43.
Kristers
Šavalgins
44.
Anete
Savicka
45.
Daniil
Shamanov
46.
Andrejs
Simonovs
47.
Juris
Sinkins
48.
Emīls
Sīpols
49.
Antuanete
Sniķere
50.
Kristīna
Sterba
51.
Greta Rebeka
Stjade
52.
Anete Diāna
Strode
53.
Armands
Strods
54.
Kristaps
Stumps
55.
Kārlis
Šusters
56.
Kārlis
Vēliņš
57.
Daņila
Vorņiku
58.
Elza
Zavadska
59.
Sofija
Zorina
60.
Toms
Zučiks
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniil
Averchenko
2.
Herta Jūlija
Barkāne
3.
Edgars
Beķeris
4.
Kalvis
Bērziņš
5.
Tomass
Bērziņš
6.
Paula
Biseniece
7.
Daniils
Borodajs
8.
Roberts
Brants
9.
Mihails
Budovskis
10.
Ieva Ance
Bukša
11.
Maksims
Čižikovs
12.
Daņiils
Fraids
13.
Roberts
Gordins
14.
Patrīcija
Grundšteina
15.
Emīls Kristofers
Gulbis
16.
Edgars
Horošmans
17.
Daniels
Jeļisejevs
18.
Aleksandrs
Jermakovs
19.
Antra
Kacena
20.
Levans
Kecbaja
21.
Gļebs
Koļesņikovs
22.
Vadims/Vadim
Kondibo/Kondibo
23.
Inokentijs
Konovalovs
24.
Tatjana
Konstantinoviča
25.
Artūrs
Korotkijs
26.
Eva
Kostareva
27.
Nika
Kutuzova
28.
Ēriks
Lapiņš
29.
Lāsma
Liepiņa
30.
Lauris
Liepiņš
31.
Danils
Maligins
32.
Edmunds
Marianovs
33.
Artūrs
Masļenkovs
34.
Maksims
Matuļenko
35.
Lauris
Melderis
36.
Kristīne
Nagle
37.
Artūrs
Ņikitenko
38.
Anastasija
Ostrovska
39.
Margarita
Pašņina
40.
Kristaps
Pisarevs
41.
Romāns
Prokopjevs
42.
Germans
Rakitenko
43.
Niklāvs Ričards
Šāblis
44.
Reinis
Saksons
45.
Vladimirs
Ščigoļevs
46.
Vladimir
Semenov
47.
Boriss
Sidjakins
48.
Raimonds
Skuja
49.
Edgars
Smirnovs
50.
Kirils
Sokolovs
51.
Jeļena
Štefane
52.
Romans
Trizna
53.
Arno
Vaģelis
54.
Anastasija
Vovere
55.
Roberts
Zandmanis
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdis
Bebrišs
2.
Polina
Belkina
3.
Asnate
Bērziņa
4.
Toms Kārlis
Bicāns
5.
Miks
Biezbārdis
6.
Artemijs
Breimanis
7.
Miļena
Dile
8.
Emīls
Eihmanis
9.
Reinis Jēkabs
Galiņš
10.
Poļina
Golubova
11.
Kārlis
Jēkabsons
12.
Jekaterina
Jermakova
13.
Veronika
Jonina
14.
Oskars
Koreņevskis
15.
Diāna
Kreise
16.
Frančeska Tīna
Kursīte
17.
Edijs
Liepiņš
18.
Anna
Maculeviča
19.
Maksims
Mamontovs
20.
Dominika Adriāna
Ozoliņa
21.
Hermanis
Ozols
22.
Reinis
Pauļuks
23.
Romans
Pavļenko
24.
Zlata
Potiļicina
25.
Gvido
Rāts
26.
Pāvels
Ščurovskis
27.
Arnis
Sloģis
28.
Haralds Kārlis
Šternbergs
29.
Ernests
Vilciņš
30.
Tatjana
Zaharenko
31.
Mārtiņš
Znotiņš
32.
Kristaps
Zobovs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Andriksons
2.
Miks Viesturs
Austrums
3.
Luiss Alens
Balodis
4.
Ivars Patriks
Bite
5.
Arvīds
Dambenieks
6.
Jeļizaveta
Dergačova
7.
Nikita
Dračenko
8.
Valters
Erenbergs
9.
Georgijs
Gadžimuradovs
10.
Arnolds
Ieviņš-Brambis
11.
Maksims
Kiseļovs
12.
Raivis
Kokins
13.
Anna
Krasikova
14.
Emīls
Laķis
15.
Andrejs
Lugovojs
16.
Sandis
Manušins
17.
Artūrs
Mazarevičs
18.
Jevgenijs
Morguls
19.
Dāvis
Namsons
20.
Anita Amālija
Olava
21.
Justs
Pauliņš
22.
Alise
Pokšāne
23.
Rūdolfs
Rimšelis
24.
Jeļizaveta
Rozenblite
25.
Artūrs
Rugājs
26.
Vadims
Šafrans
27.
Maksims
Ščerbuks
28.
Anžejs
Škuļteckis
29.
Una
Šlanka
30.
Angelīna
Smirnova
31.
Čiro Federiko
Tipaldi
32.
Valērijs
Tolkačovs
33.
Jūlians
Trofimovs
34.
Marta
Tropa
35.
Viktorija
Vereteņņikova
36.
Aleksandrs
Zajakins
37.
Ņikita
Zdažinskis
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija/Marija
Adamoviča/Adamovič
2.
Olga
Beļska
3.
Anete Beatrise
Bukane
4.
Alīna
Češuna
5.
Toms
Ekmanis
6.
Kristiāns
Feldmanis
7.
Kristaps
Freibergs
8.
Elina
Golubina
9.
Niks
Gurtiņš
10.
Nils
Kaufmanis
11.
Mārcis
Kaufmanis
12.
Undīne-Beatrise
Kauliņa
13.
Daniels
Kirillovs
14.
Vadims
Kisels
15.
Artjoms
Kovaļčuks
16.
Antoņina
Kovza
17.
Filips
Kozirevs
18.
Lauris
Lagzdiņš
19.
Artūrs
Levits
20.
Gļebs
Martjanovs
21.
Grēta
Mustapa
22.
Jana
Naidjonoka
23.
Krišjānis
Noviks
24.
Danila Dāvids
Pančenko
25.
Anita
Ramka
26.
Rinalds
Rozenfelds
27.
Marija
Sidorova
28.
Daniels
Stabulis
29.
Lorenzo
Terlizzi
30.
Dmitrijs
Tkačenko
31.
Ansis
Vaišļa
32.
Vineta
Vērpēja
33.
Toms
Vildžūns
34.
Angelīna
Zaharova
35.
Elza Viktorija
Zorgevica
36.
Emīls
Žubulis
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Aišpurs
2.
Sintija
Betlere
3.
Reinis
Birznieks
4.
Toms
Bundulis
5.
Madara
Buša
6.
Amanda Nikola
Daiga
7.
Rūdolfs
Golubovs
8.
Mārtiņš
Grinfelds
9.
Rainers
Grote
10.
Jānis
Hūns
11.
Mihails
Jeršovs
12.
Maksims
Kitajevs
13.
Antons
Kudrjajevs
14.
Lelde Elizabete
Kusiņa
15.
Jurii
Lepesevich
16.
Andris
Mačevskis
17.
Marta
Mazure
18.
Kristers
Melnis
19.
Edvarts
Mežulis
20.
Artis
Mundurs
21.
Gļebs
Ogorodņiks
22.
Diāna
Ozoliņa
23.
Valentīns
Penskis
24.
Vladimirs
Popovs
25.
Pauls
Purviņš
26.
Artūrs
Putniņš
27.
Kaspars
Rumkovskis
28.
Raimonds
Šenbergs
29.
Andris
Šenbergs
30.
Ņikita
Teļnovs
31.
Agnese
Urbāne
32.
Daniils
Vitjuks
33.
Gunta Mairita
Volmane
34.
Ņikita
Voskobojevs
35.
Ričards
Zariņš
36.
Kristafers
Zeiļuks
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adelija
Adamovic
2.
Jekaterina
Bezdele
3.
Katrīne
Bižane
4.
Anna
Bogačova
5.
Simons
Bohovičs
6.
Rūdolfs
Egle
7.
Andžejs
Jakovļevs
8.
Rūdolfs
Kalniņš
9.
Kristaps
Kalniņš
10.
Marta Undīne
Ķiesnere
11.
Marta
Krūmiņa
12.
Vladislava
Kurtukova
13.
Aleksandra
Ļebedeva
14.
Lauma
Lubāne
15.
Dāgs
Mačs
16.
Artjoms
Markarjans
17.
Vjačeslavs
Matvejevs
18.
Inga
Nazarova
19.
Vadims
Šeiņins
20.
Markuss Dāvis
Skrastiņš
21.
Kirills
Timofejevs
22.
Maksims
Trišins
23.
Iolanta
Tugarinova
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ansis
Bernards
2.
Sabīne
Bogdanova
3.
Linda
Borskoviča
4.
Sigita
Gavare
5.
Vineta
Janena
6.
Jana
Kassaliete
7.
Sergejs
Koreškovs
8.
Kristiāns
Kreinbergs
9.
Artemijs
Krimovs
10.
Iļja
Laptevs
11.
Darja
Loiko
12.
Krista Kristiāna
Mežavilka
13.
Aleksandrs
Petrovs
14.
Inokentijs
Ragozins
15.
Mihails
Rodins
16.
Evita
Roponena
17.
Kirils
Savčuks
18.
Ieva Līga
Segliņa
19.
Jānis
Tone
20.
Agnese
Vanaga
21.
Klāvs
Vēvers
22.
Vits
Vidulejs
23.
Artjoms
Žuks
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jlja
Aniskovs
2.
Nikolajs
Ivļevs
3.
Ņikita
Jegorjevs
4.
Eduards
Kavaļeristovs
5.
Donilo
Kirillovs
6.
Elizabete
Lietiņa
7.
Aigars
Lipiņš
8.
Artjoms
Mališevs
9.
Malika
Muļivanova
10.
Teodors
Muzis
11.
Aleksejs
Popovs
12.
Andrejs
Požarickis
13.
Aleksandrs
Proņins
14.
Ance Anna
Sekace
15.
Daņiils
Smirnovs
16.
Kārlis
Tauriņš
17.
Kristiāna
Valdmane
18.
Vladislavs
Vasiks
19.
Edgars
Veseris
20.
Uģis
Vēvers
21.
Jurijs/Yury
Zaicevs/Zaytsev
22.
Ričards
Žirjakovs
23.
Valērijs
Zujevičs
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deivis
Baranovskis
2.
Edmunds
Beitāns
3.
Elīza Elizabete
Bicāne
4.
Jana
Boļmante
5.
Oļegs
Bugrovs
6.
Annija
Cintiņa
7.
Marta
Dambe
8.
Dana
Darafeja
9.
Iļja
Dmitrijevs
10.
Jurijs
Donkarev
11.
Daniils
Dovgals
12.
Maksims
Frolovs
13.
Maksims
Gavrilovs
14.
Stefans
Grants
15.
Martins
Indrijaitis
16.
Artūrs
Iricjans
17.
Marija
Ivanova
18.
Aleksandrs
Izmailovs
19.
Vadims
Jegorovs
20.
Aleksejs
Jekimovs
21.
Kristiāns
Križmanis
22.
Vsevolods
Krjukovs
23.
Laura
Kruglova
24.
Ervīns
Lazdiņš
25.
Jēkabs
Leinis
26.
Laura
Liepiņa
27.
Jurijs
Matvejevs
28.
Mārtiņš Kristaps
Mickus
29.
Aleksejs
Naumovs
30.
Marija
Ostrovska
31.
Elizabete
Paļonova
32.
Reinis
Pastars
33.
Ģederts
Pēkals
34.
Viviāna
Piliņa
35.
Mihails
Pojasnikovs
36.
Kirils
Protass
37.
Darja
Rudņicka
38.
Agnis
Salmiņš
39.
Mihails
Šatcs
40.
Klāvs
Šermukšnis
41.
Raimonds
Šīrants
42.
Lana
Skorodihina
43.
Aelita
Skromule
44.
Alens
Šņepsts
45.
Rūdolfs Agris
Stilve
46.
Alise Anna
Stīpniece-Jekimova
47.
Emanuels
Šūpulnieks
48.
Uga
Tauriņš
49.
Kristofers
Tauriņš
50.
Marks
Trans
51.
Artem
Ubaidullaev
52.
Rūdolfs
Umblejs
53.
Evelīna
Valtere
54.
Artēmijs
Vasjanovich
55.
Maksims
Žbanovs
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jorens
Āboliņš
2.
Aiga
Andrijanova
3.
Linda
Arāja
4.
Vladislavs
Asčeulovs
5.
Ernests Tomass
Auziņš
6.
Sabīne
Bērziņa
7.
Agris
Bužs
8.
Veronika
Čače
9.
Karīna
Čerņika
10.
Anna
Čerņina
11.
Dāvis
Cinītis
12.
Dmitrijs
Ciruks
13.
Elvis
Dapševičs
14.
Ivars
Dille
15.
Roberts
Dobelis
16.
Ojārs Mārtiņš
Eberliņš
17.
Pēteris
Ēcis
18.
ignats
Gorodnijs
19.
Simona
Granta
20.
Vladislavs
Jačņevs
21.
Dmitrijs
Jekimovs
22.
Anna
Karabeško
23.
Renāte
Karjavčenko
24.
Anastasija
Kikase
25.
Jevgeņijs
Kostrickis
26.
Paula
Kuzņecova
27.
Daniels
Ļannijs
28.
Paulis Ernests
Lauznis
29.
Rebeka Anna
Līpiņa
30.
Sandis
Migla
31.
Artūrs
Mucenieks
32.
Akims
Parahins
33.
Roberts
Pavlovskis
34.
Ruslans
Puriņš
35.
Ņikita
Semjonovs
36.
Uģis
Seržants
37.
Reinis
Skaidrais
38.
Estere
Šverna
39.
Aleksandra
Timofejeva
40.
Jeļizaveta
Ulibina
41.
Dmitrijs
Voronovs
42.
Viktorija
Vucena
43.
Laura Rebeka
Zauere
44.
Ieva
Žube
45.
Pēteris
Zvejnieks
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Boreiko
2.
Darja
Čirjuļina
3.
Oskars
Dervinis
4.
Aleksejs
Jeļisejevs
5.
Huans Boriss
Karbažaļs
6.
Maksims
Medveckis
7.
Valērijs
Nikolajevs
8.
Ksenija
Poliščuka
9.
Jegors
Poliščuks
10.
Artūrs
Proskurovskis
11.
Sofja
Solovjova
12.
Rihards
Zālītis-Rukmanis
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Darja
Aleksejeva
2.
Antons
Averins
3.
Linda
Borbale
4.
Kristiāna
Broka
5.
Matīss
Čudars
6.
Alina
Dolgova
7.
Aleksandra
Gluščenko
8.
Inguss
Jeļisejevs
9.
Herberts
Kašs
10.
Ričards Kristers
Knipšis
11.
Kristiāns
Miglinieks
12.
Juris
Paļičevs
13.
Stefans
Pavlovskis
14.
Daniils
Prohorovs
15.
Laura
Ribkinska
16.
Leina
Ruļuka
17.
Toms
Skulte
18.
Mārtiņš
Šterns
19.
Karīna Elizabete
Valtere
20.
Helēna
Varika
21.
Ksenija
Vasiļjeva
22.
Ēriks
Zommers
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Brahmanis
2.
Kristīne
Fursa
3.
Jevgeņijs
Grigorjevs
4.
Vladislavs
Jerins
5.
Aleksandra
Kožemjakina
6.
Laura
Plēpe
7.
Agnese
Rituma
8.
Ņikita
Simonovs
9.
Vladislavs
Temirjovs
10.
Igors
Tomiļins
11.
Artis
Venskus
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ņikita
Čerkovskis
2.
Ketija
Černika
3.
Vladlens
Gurkins
4.
Edvīns
Judins
5.
Valdis
Lapo
6.
Ramona
Ratsepa
7.
Marina
Šaško
8.
Artis
Segrums
9.
Maksim
Skryabin
10.
Aleksejs
Soļims
11.
Ēriks
Solovjovs
12.
Vairis
Stramkalis
13.
Kārlis
Ulpe
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Darija
Degtjareva
2.
Vadims
Kovaļčuks
3.
Natalija
Markvarte
4.
Anna Alīsija
Tararuja
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Blumberga
2.
Igors Kristers
Bolsunovskis
3.
Bruno Žanis
Bricis
4.
Jānis
Dombrovskis
5.
Artūrs
Ezerlīcis
6.
Rimants Ingars
Geruļskis
7.
Elīza
Janvāre
8.
Mārcis
Kaļišuks
9.
Samanta
Lēvalde
10.
Markuss
Mamedovs
11.
Mārtiņš Ludis
Meija
12.
Edvards
Mikāls
13.
Renārs
Miloševskis
14.
Uvis
Pērkons
15.
Igo
Radžabovs
16.
Jolanta Aina
Stepanoviča
17.
Eduards
Vimbsons
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Harijs Pēteris
Broks
2.
Nikita
Černišovs
3.
Alise
Dorbe
4.
Mārtiņš
Grundmanis
5.
Dārta
Meija
6.
Elīna
Štencele
7.
Ance
Vecgrāve
8.
Niks Miks
Zvirbulis
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mairis
Andersons
2.
Sīlinda
Gercāne
3.
Elīza
Jekuma
4.
Gints
Krasausks
5.
Dace
Preisa
6.
Andžela
Rimkus
7.
Roberts
Šmits
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Konrāds
2.
Kārlis
Ķuzis
3.
Sandis
Lagzdiņš
4.
Niks
Tamsons
5.
Dāvis
Vilemsons
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eva
Bērze
2.
Paula Luīze
Biteniece
3.
Artūrs
Bogdanovičs
4.
Kristaps Daniels
Grīns
5.
Dairis Rihards
Irbe
6.
Annemarija
Irbite
7.
Jēkabs Niklāvs
Janovs
8.
Edvards Verners
Jeliņevskis
9.
Māris
Mārtiņš
10.
Andrejs
Martinsons
11.
Andrejs
Mudulis
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valts
Damroze
2.
Pauls
Daugulis
3.
Karīna
Ermansone-Tropa
4.
Niklāvs
Kadiķis
5.
Māris Maikls
Mitrevics
6.
Elizabete Anna
Niedre
7.
Guna
Prokopčika
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agneta
Apaļka
2.
Kristaps
Bruners
3.
Andris
Jenerts
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Daugulis
2.
Aivis
Klešs
3.
Haralds
Ozols
4.
Edgars
Straumanis
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva Linda
Ābola
2.
Arvīds
Bāliņš
3.
Elza
Bekmane
4.
Ausma
Bluķe
5.
Elīna
Butka
6.
Agnija
Caune
7.
Dārta
Cīrule
8.
Jānis
Jansons
9.
Anete
Mālkalne
10.
Elvīra
Miesniece
11.
Kaspars
Pakulis
12.
Sandis
Rakovs
13.
Monika
Šķērsta
14.
Artis Miks
Šmits
15.
Laila
Vagule
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Kaupe
2.
Elisa
Laganovska
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Una
Bērziņa
2.
Madara Māra
Grigore
3.
Jana Marta
Ivanovska
4.
Kristīne
Ķikute
5.
Lauma
Melece
6.
Agate
Mūrniece
7.
Reinis
Putrālis
8.
Elīna
Skopāne
9.
Elvis Kristiāns
Šmulāns
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārcis
Cīrulis
2.
Linards
Ozols
3.
Dita
Trijēce
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Alhasova
2.
Dāvids Krists
Balodis
3.
Kristaps
Baumanis
4.
Annija
Bērza
5.
Eduards
Bērziņš
6.
Kristaps
Dauksts
7.
Filips
Ēcis
8.
Ginta
Egle
9.
Elīza
Grence
10.
Ansis
Grīnbergs
11.
Ketlīna
Kālberga
12.
Kitija
Lakse
13.
Krista
Ludevika
14.
Matīss
Matisons
15.
Dāvis
Ozolnieks
16.
Anete
Silgale
17.
Aleksis
Tiļugs
18.
Kristaps
Vārna
19.
Edgars
Volfs
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Andersone
2.
Sandis
Braunfelds
3.
Aksels
Bresme
4.
Zanda
Dakstiņa
5.
Juris Roberts
Ēcis
6.
Līza Paulīne
Finke
7.
Jānis
Freibergs
8.
Kristers
Leinerts
9.
Arnolds
Luksis
10.
Dzintra
Ozola
11.
Kristers
Rutkis
12.
Renāte
Strazdiņa
13.
Ernests
Tropiņš
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sintija Marta
Antmane
2.
Laima
Bērziņa
3.
Jēkabs
Brāķeris
4.
Jānis Roberts
Gaigals
5.
Rinalts
Ignašs
6.
Luanda
Miķelsone
7.
Helēna Elza
Smilgaine
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Brinkmanis
2.
Elīza
Gerdiņa
3.
Jānis
Grīnbergs
4.
Mārtiņš
Kalnmals
5.
Raigners
Lūks
6.
Janete
Mikitiņeca
7.
Ernests Rūdolfs
Ronis
8.
Kārlis
Rorbahs
9.
Rūdis
Šnēbergs
10.
Ralfs
Spirga
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Baranova
2.
Laura Luīze
Dumbre
3.
Kristaps
Eniņš
4.
Daniels
Gabrusenoks
5.
Linda
Grāvīte
6.
Samanta
Grišāne
7.
Emīls
Gūtmanis
8.
Adrians
Gūtšmits
9.
Martins Haralds
Klāks
10.
Markuss Ralfs
Krāģis
11.
Niks
Kreicbergs
12.
Viktorija
Kronberga
13.
Adrians
Riekstiņš
14.
Ringolds
Rutkis
15.
Dāvis
Stalažs
16.
Ivars
Voronovs
17.
Artis
Zvejnieks
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Auziņa
2.
Dairis
Bahmanis
3.
Jānis Edgars
Bērziņš
4.
Toms
Fišers Blumbergs
5.
Kristiāns
Jakubovskis
6.
Mārtiņš
Lorencs
7.
Atis
Ozols
8.
Nikola
Smeltere
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Agapovs
2.
Viesturs
Nikolājevs
3.
Roberts
Otto
4.
Nadīna
Pahmurkina
5.
Ieva
Pētersone
6.
Kārlis
Šermuksītis
7.
Helēna
Skuja
8.
Gints
Sprēdis
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Belcāns
2.
Rihards
Dubiniauskas
3.
Viktorija
Krīgerte
4.
Kristers
Misa
5.
Oskars
Morics
6.
Georgijs
Petrovs
7.
Edgars
Vaivala
8.
Artis
Zīriņš
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marks Kristiāns
Bomis
2.
Romāns
Fedjukovs
3.
Agris
Tukišs
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Āboliņš
2.
Ivo
Talviks
3.
Toms
Žīgurs
4.
Ēriks
Zirnis
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnis
Adienis
2.
Mārtiņš
Ķaukulis
3.
Elvis
Šeļevskis
4.
Deniss
Tiščenko
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jurģis
Mežulis
2.
Valters
Rancāns
3.
Ginters Juris
Vehi
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Una
Berga
2.
Mairis
Bērziņš
3.
Alberts Edgars
Bērziņš
4.
Valdis Guntis
Bukalders
5.
Roberts
Cipruss
6.
Justīne Kate
Jansone
7.
Nauris
Justs
8.
Matīss
Kalnāre
9.
Annija
Karitone
10.
Emīls
Ķīkulis
11.
Emīls
Krasts
12.
Viktors
Lejavārdavs
13.
Eduards
Ludiņš
14.
Marija
Lukina
15.
Gustavs
Māziņš
16.
Aleksandra
Mitničuka
17.
Kitija Jolanta
Muižniece
18.
Kristofers Franks
Pētersons
19.
Rūdolfs
Pikšens
20.
Paula Katrīna
Purmale
21.
Laura
Rakūne
22.
Klāvs Kristiāns
Sproģis
23.
Jānis Aldis
Tams
24.
Marks
Vāle
25.
Uva
Vēja
26.
Oļegs
Veļikanovs
27.
Gvido
Vintergollers
28.
Andris
Vītols
29.
Artūrs
Zeibots
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksis
Ābols
2.
Dairis
Āboltiņš
3.
Kitija Kristiāna
Berga
4.
Samanta
Berga
5.
Kristiāna
Buka
6.
Jānis Ralfs
Garais
7.
Ivans
Gercevs
8.
Anna
Jakovļeva
9.
Gustavs
Kalnāre
10.
Roberts
Kārkliņš
11.
Dairis
Krasovskis
12.
Erita
Krusta
13.
Krišjānis
Lācis
14.
Dens Enrijs
Lakučs
15.
Dace
Lenša
16.
Miks Mikus
Mamedovs
17.
Ingars
Martinovs
18.
Adrians
Netlis
19.
Danīls
Ņikiforovs
20.
Artūrs Elvis
Pasītis
21.
Alise
Stūre
22.
Niks Patriks
Ummers
23.
Sandija
Vasiļjeva
24.
Reinis
Veinbergs
25.
Diāna
Zariņa
26.
Oskars
Zariņš
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Brokāns
2.
Armands
Dukurs
3.
Samanta
Engere
4.
Elīna
Fjodorova
5.
Rainers Leons
Justs
6.
Alīna
Koroļkova
7.
Aleksandrs
Madijarovs
8.
Karīna
Melbārde
9.
Rolands
Plūmanis
10.
Artūrs
Puško
11.
Kintija
Šulte
12.
Deniss
Zeicmanis
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Barba Ilva
Cimdiņa
2.
Laima Anna
Dalbiņa
3.
Nils Alberts
Heniņš
4.
Elīza Ance
Muska
5.
Monika
Oļeha
6.
Toms
Plešs
7.
Mārcis Jorens
Rullis
8.
Haralds
Rūsis
9.
Kristīne
Siksaliete
10.
Simona
Šmidte
11.
Aleksandrs
Stasjuļevičs
12.
Rebeka
Tetere
13.
Artjoms
Tomaševičs
14.
Agnese
Vasiļjeva
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Anpilogovs
2.
Elvis
Auns
3.
Toms Tomass
Auziņš
4.
Kalvis
Bērs
5.
Amanda
Čakste
6.
Sandis Mārtiņš
Caune
7.
Annemarija
Cinovska
8.
Kristaps
Feldmans
9.
Rihards
Grudzinskis
10.
Daniels
Kašs
11.
Marta Elizabete
Matisone
12.
Ralfs Mareks
Meizāns
13.
Alise Agnese
Rozentāle
14.
Markuss
Salmiņš
15.
Liubov
Sazonenko
16.
Roberts
Smildzējs
17.
Germans
Tomašuks
18.
Paula Denisa
Treublute
19.
Ģirts
Ūdriņš
20.
Darius
Uščins
21.
Aleksis
Vendeliņš
22.
Ņikita
Visockis
23.
Darija
Zaharova
24.
Eduards
Žukovs
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Akimova
2.
Leons
Ālītis
3.
Teodors
Drazlovskis
4.
Anna Līga
Eņģele
5.
Reinis
Freibergs
6.
Jekaterina
Gorbačova
7.
Reinis Kārlis
Grundulis
8.
Jūlija
Gurinoviča
9.
Edgars
Jansons
10.
Ņikita
Karpuks
11.
Emīls
Legzdiņš
12.
Pāvels
Mihailovs
13.
Jekaterina
Ņevoita
14.
Jānis
Princis
15.
Aleksejs
Sabarņa
16.
Jānis
Zalcmanis
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Belte
2.
Karīna
Freija
3.
Anastasija
Jerihova
4.
Ņikita
Kovaļovs
5.
Dmitrijs
Lukjaņenko
6.
Matīss
Mirošņikovs
7.
Inese
Mitenberga
8.
Laura
Pāvulāne
9.
Dāvis
Pūliņš
10.
Jēkabs
Stikāns
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roksolana
Amarova
2.
Arturs
Amarovs
3.
Kirills
Boļšakovs
4.
Māris
Galauskis
5.
Atis
Lauva
6.
Jūlija Anna
Lisaja
7.
Anton
Lysachenko
8.
Jevgenijs
Nikiferovičs
9.
Reinis
Peterlevics
10.
Artis
Reinholds
11.
Aleksandrs
Sereda
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agate | Albekeite |
2. | Māra | Auziņa |
3. | Karīna | Fedotovska |
4. | Aiva | Juste |
5. | Kristers | Kokars |
6. | Ērika Vaira | Leopolde |
7. | Austra | Pumpure |
8. | Dāvids | Sokolovs |
9. | Roberts | Tumeļkāns |
10. | Salvis | Volkovs |
11. | Timofejs | Žiromskis |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Andžāns |
2. | Kristiāns | Dimitrijevs |
3. | Artūrs | Duntavs-Saunders |
4. | Kristīne | Galstjana |
5. | Aivis Armands | Gorbačovs |
6. | Marta | Kaķe |
7. | Liega | Krasovska |
8. | Arvis | Maiželis |
9. | Viktorija | Oblakova |
10. | Kristiāna | Rancāne |
11. | Igors | Riekstiņš |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Armands | Bērziņš |
2. | Emīls | Bokalders |
3. | Ieva | Brenčeva |
4. | Andis | Burka |
5. | Reinis Madars | Ivuškāns |
6. | Mārtiņš | Klevs |
7. | Emīls | Liedskalniņš |
8. | Valts | Masāns |
9. | Pēteris | Pavlovičs |
10. | Lauris | Riekstiņš |
11. | Zane | Simanoviča |
12. | Kristers | Skuja |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ramona | Barkāne |
2. | Ulvis | Blathens |
3. | Inguna | Bodeka |
4. | Paula Diāna | Čirkste |
5. | Lāsma | Ermansone |
6. | Sandis | Gadišķis |
7. | Māris | Gerasimčuks |
8. | Uldis | Jurins |
9. | Edgars | Kampe |
10. | Madara | Kantāne |
11. | Raivis | Ķervess |
12. | Atvars | Krasovskis |
13. | Paula | Lazdiņa |
14. | Keita | Lūse |
15. | Svetlana | Moskaļenoka |
16. | Angelina | Ovčiņnikova |
17. | Mikus | Saldovers |
18. | Laine | Šarkuna |
19. | Sandra | Seimuškina |
20. | Ēriks | Siliņš |
21. | Deina | Sticere |
22. | Gatis | Urķis |
23. | Mārtiņš | Zibens |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija Jekaterina | Bobinova |
2. | Gintija | Egle |
3. | Una | Koliste |
4. | Patrīcija | Kovaļevska |
5. | Solvita | Lapinska |
6. | Armīns | Rēdelis |
7. | Lauris | Zaķis |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Eisaks |
2. | Aleksandrs | Graņicins |
3. | Kristers | Tihomirovs |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Jakovlevs |
2. | Ernests | Mednis |
3. | Līga | Puzule |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dainis | Jegorovs |
2. | Reinis | Karimovs |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andris | Brauers |
2. | Mikus | Cimdiņš |
3. | Edvīns | Eglītis |
4. | Elgars | Mārtinsons |
5. | Linda | Podniece |
6. | Kristers | Vašils |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Pogule |
2. | Haralds | Šrēders |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista | Putniņa |
2. | Jānis | Šmits |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maira | Asare |
2. | Sintija | Igaune |
3. | Sandis | Kaškurs |
4. | Alise | Lazdiņa |
5. | Artūrs | Lielbārdis |
6. | Aivars | Pētersons |
7. | Kristīne | Semjonova |
8. | Madara | Zaķe |
9. | Jēkabs | Zommers |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Cipruse |
2. | Magdalēna | Gardere |
3. | Santa | Jugane |
4. | Iluta | Keiša |
5. | Agrita Luīze | Kušnire |
6. | Elīna | Martinova |
7. | Artūrs | Melnis |
8. | Ernests | Mežals |
9. | Arnis | Mežals |
10. | Līna | Pundure |
11. | Vita | Servidova |
12. | Agnese | Ugare |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Megija | Bordāne |
2. | Ērika | Ivanova |
3. | Jūlija | Kokoreviča |
4. | Rodrigo | Krilovs |
5. | Egija | Ločmele |
6. | Rebeka | Ločmele |
7. | Rinalds | Ločmelis |
8. | Ikola | Mačāne |
9. | Elija | Prancāne |
10. | Amanda | Romka |
11. | Anastasija | Sediha |
12. | Līga | Sergejeva |
13. | Vadims | Sņegovs |
14. | Daniels | Viļčuks |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arīna | Bistrova |
2. | Gints | Dille |
3. | Gvido | Dokāns |
4. | Mairita | Dukovska |
5. | Maksis | Garais |
6. | Marika | Graudumniece |
7. | Ieva | Jurjāne |
8. | Kristiāns | Keišs |
9. | Andris | Kudurs |
10. | Aiva | Niedra |
11. | Matīss | Silinieks |
12. | Valdis | Slišāns |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivanda | Adata |
2. | Solvita | Boldāne |
3. | Krišjānis | Kočāns |
4. | Madara | Laupace |
5. | Alise | Lazorenko |
6. | Pēteris | Maks |
7. | Eduards | Plušs |
8. | Aleksandrs | Samoiļenko |
9. | Viesturs | Vīksna |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Eimuss |
2. | Elīza Paula | Graudiņa |
3. | Varis | Jātnieks |
4. | Matīss | Kataņenko |
5. | Viktorija | Mahļiņeca |
6. | Līva | Puriņa |
7. | Dāniels | Tanona |
8. | Kristers | Tomass |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Banis |
2. | Samanta | Bosakova |
3. | Marika | Čehoviča |
4. | Samanta | Cielava |
5. | Viktors | Priščenko |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristians | Kuzmins |
2. | Līva Luīze | Levko |
3. | Artūrs | Stīpnieks |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Liepa |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Natālija | Andersone |
2. | Gustavs | Dravants |
3. | Jānis Mārtiņš | Gruzdiņš |
4. | Anete | Kalniņa |
5. | Andrejs | Ķīlis |
6. | Jānis Niklāvs | Krauklis |
7. | Edgars | Krūmiņš |
8. | Diāna | Kukore |
9. | Tabita | Moroza |
10. | Rodžers | Petaks |
11. | Matīss | Platacis |
12. | Dāvis | Purmalis |
13. | Signe | Putniņa |
14. | Agris | Ratniks |
15. | Sandra | Siliņa |
16. | Elizabete | Ulmane |
17. | Reinis Matīss | Upens |
18. | Rihards Voldemārs | Vaivods |
19. | Elgars | Vaļģis |
20. | Kristīna | Vinogradova |
21. | Mišela | Vinogradova |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Hugo | Grūbe |
2. | Renāts | Jurševskis |
3. | Kristiāns | Kaņeps |
4. | Jiayi | Liang |
5. | Maira | Martini |
6. | Dāvis Dāvids | Miķis |
7. | Olga | Persaņa |
8. | Jānis | Rakulis |
9. | Anastasija | Skribe |
10. | Ralfs | Šulcs |
11. | Diāna Paula | Upmale |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Stella | Bērziņa |
2. | Dmitrijs | Dmitrijevs |
3. | Heinrihs | Eglīte |
4. | Kārlis | Kreilis |
5. | Rēzija Veronika | Laumane |
6. | Estere | Muceniece |
7. | Ilona | Upena |
8. | Kārlis | Vītols |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Bistrovs |
2. | Markuss Niks | Dubults |
3. | Niklāvs Emīls | Eglītis |
4. | Emīls | Ezeriņš |
5. | Mikus | Herbsts |
6. | Kalvis | Kaļva |
7. | Kārlis | Kaminskis |
8. | Elīza | Katlapa |
9. | Jānis | Kumsārs |
10. | Kaspars | Kvants |
11. | Andis | Lazdiņš |
12. | Reinis | Liepiņš |
13. | Eduards | Milherts |
14. | Dāvis | Muižnieks |
15. | Andris | Neimanis |
16. | Marks | Osipovs |
17. | Ieva | Pakalna |
18. | Elīna | Ruska |
19. | Madara | Siliņa |
20. | Alvis | Šķēps |
21. | Anna | Tjumina |
22. | Katrīna | Veitnere |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renārs | Kucins |
2. | Aleksandrs | Malnačs |
3. | Jevgenijs | Maslovs |
4. | Sergejs | Motrončiks |
5. | Maksims | Petrovs |
6. | Aleksejs | Trofimovs |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Skrinda |
2. | Artūrs | Sticenko |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikita | Petrovs |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laila | Artimoviča |
2. | Aiva Enija | Boreiko |
3. | Amanda | Derviniece |
4. | Ņikiforova | Diāna |
5. | Ēriks | Garmolis |
6. | Sofija | Golovina |
7. | Ņikita | Grigorjevs |
8. | Aleksejs | Isakovs |
9. | Viktorija | Jegorova |
10. | Karina | Jevdokimova |
11. | Lovisa | Ķerubine |
12. | Vladislavs | Kohanovskis |
13. | Ričards | Kokins |
14. | Mihails | Labutkins |
15. | Aleksejs | Mališevs |
16. | Laura | Matuseviča |
17. | Antons | Mihalko |
18. | Juliāna | Mihaluca |
19. | Vladislavs | Minalto |
20. | Karolīne | Multiņa |
21. | Sofja | Ņesterova |
22. | Daniils | Novikovs |
23. | Ernests | Paladijs |
24. | Valentīns | Petrusevičs |
25. | Daniils | Pučko |
26. | Sergejs | Pukinskis |
27. | Aļona | Radiloveca |
28. | Ilgmārs | Rimicāns |
29. | Nikita | Rjabovs |
30. | Sņežana | Rutkovska |
31. | Daniil | Rybin |
32. | Aleksandrs | Samsonovičs |
33. | Kamila | Siliņa |
34. | Vladislavs | Šingarjovs |
35. | Vinsents | Sivačovs |
36. | Artjoms | Skurjats |
37. | Vladislavs | Spirins |
38. | Viesturs | Stašāns |
39. | Viktors | Stehnovskis-Slavskis |
40. | Valērija | Sudnika |
41. | Nikolajs | Trifonovs |
42. | Miroslava | Vilkova |
43. | Artūrs | Volkausks |
44. | Viktorija | Volkova |
45. | Iļija | Volkovs |
46. | Anastasija | Vorobjova |
47. | Vladimirs | Zamjatins |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandrs | Akifjevs |
2. | Eduards | Beļnikovs |
3. | Džūlija | Bubnova |
4. | Viktorija | Čebuņičeva |
5. | Sergejs | Dimitrijevs |
6. | Maksims | Fokins |
7. | Sandra | Grobiņa |
8. | Anastasija | Isajeva |
9. | Tamara | Jefremova |
10. | Mareka | Jonāne |
11. | Edgars | Jurkjāns |
12. | Jūlija | Kaļiņina |
13. | Ronalds | Kamins |
14. | Alise | Kirilova |
15. | Māris | Koniševs |
16. | Arturs | Kušķis |
17. | Mārtiņš | Marcinkēvičs |
18. | Edgars | Maslovskis |
19. | Diana | Ņikiforova |
20. | Dmitrijs | Novičonoks |
21. | Vladislavs | Petkuns |
22. | Jana | Popova |
23. | Elīna | Rasčevska |
24. | Iļja | Repko |
25. | Daniels | Rožko |
26. | VILMĀRS | SETTAROVS |
27. | Aleksandrs | Šniparkovs |
28. | Sergejs | Sokolovs |
29. | Dina | Soma |
30. | Ieva | Taraškeviča |
31. | Alisa | Turukova |
32. | Normunds | Vancevičs |
33. | Edgars | Volkovs |
34. | Daniils | Žadanovs |
35. | Jeļizaveta | Zalivanskiha |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Einārs | Brūveris |
2. | Ernests | Grahoļskis |
3. | Nikolajs | Hasjuks |
4. | Andrejs | Jančevskis |
5. | Maksimilians | Januška |
6. | Stanislavs | Jefimovs |
7. | Diana | Jermolova |
8. | Arianda | Jonāne |
9. | Iļja | Kamņevs |
10. | Karmena | Karole |
11. | Ņikita | Krasiļņikovs |
12. | Jurijs | Kravčonoks |
13. | Aleksandrs | Labuts |
14. | Diāna | Lavrinoviča |
15. | Valērija | Mizavcova |
16. | Arkādijs | Nikolajevs |
17. | Evelīna | Pivrika |
18. | Jekaterina | Potalujeva |
19. | Aleksandra | Požarska |
20. | Iveta | Rudka |
21. | Edvards | Šincāns |
22. | Ilmārs | Šķēls |
23. | Meinards | Skrinda |
24. | Viktorija | Soboļeva |
25. | Aleksandra | Tulovska |
26. | Dainis | Vērdiņš |
27. | Jegors | Zeļenkovs |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladimirs | Andrejevs |
2. | Kristīne | Cibuļska |
3. | Emīls | Čunčulis |
4. | Severins | Dudeničs |
5. | Stivens Dins | Dudovs |
6. | Gļebs | Gagarins |
7. | Veronika | Griņko |
8. | Sergejs | Jaunzems |
9. | Maris | Kudrjavskis |
10. | Alfrēds | Lapkovskis |
11. | Maksims | Latkovskis |
12. | Pāvels | Mackevičs Maņko |
13. | Oļegs | Matrosovs |
14. | Tatjana | Mihailova |
15. | Germans | Mjagkihs |
16. | Artjoms | Ņikuļins |
17. | Georgijs | Pliska |
18. | Pāvels | Pranskus |
19. | Marks | Smirnovs |
20. | Kārlis | Vagalis |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Dombrovskis |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva Annija | Eihmane |
2. | Rēzija | Granta |
3. | Roberts | Udalovs |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Apinis |
2. | Dāvis | Čeirāns |
3. | Ernests | Erbs |
4. | Kārlis | Janaitis |
5. | Uldis | Jansons |
6. | Dāniels | Udalovs |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Enija | Baumgarte |
2. | Kārlis | Bošs |
3. | Jeļizaveta | Černova |
4. | Krists | Cirpons |
5. | Evelīna Marisa | Mazūre |
6. | Annija Sintija | Toma |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Miks | Āre |
2. | Kristiāns | Dzerkaļs |
3. | Alvīne | Ivanova |
4. | Kristīne | Murjāne |
5. | Paula | Paipala |
6. | Evelīna | Vekšina |
7. | Valts | Zaķis |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agrita | Timofejeva |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Beitiks |
2. | Reinis | Lūkins |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Alde |
2. | Matīss | Bolšteins |
3. | Karīna | Bunere |
4. | Reinis | Burkevics |
5. | Oto | Filipsons |
6. | Kārlis | Nudiens |
7. | Haralds | Štāls |
8. | Annija | Tamane |
9. | Anda Karīna | Vanaga |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dace | Gasūne |
2. | Mārtiņš | Murāns |
3. | Renārs | Nerets |
4. | Anna Emīlija | Onzule |
5. | Agnija | Praškiļeviča |
6. | Hugo Huberts | Puriņš |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matīss | Āķis |
2. | Olafs | Bērziņš |
3. | Lāsma | Bugovecka |
4. | Artūrs | Grosbergs |
5. | Liene | Hofeina |
6. | Rebeka | Ivanova |
7. | Otto Jānis | Jansons |
8. | Anna | Jaunzeme |
9. | Nikola | Ņikiforova |
10. | Matīss | Skangalis |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Anspoks |
2. | Daniels Stenlijs | Vanags |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kate Beāte | Baltiņa |
2. | Eva | Borska |
3. | Vīgants Endijs | Elpers |
4. | Marks | Farbers |
5. | Endijs | Feldmanis |
6. | Estere | Freimane |
7. | Alise | Germane |
8. | Emīls | Jansons |
9. | Ieva | Jegermane |
10. | Artūrs | Kovrigo |
11. | Viktorija | Ļebedeva |
12. | Ako | Līdaks |
13. | Artūrs | Maculevičs |
14. | Kārlis | Mālnieks |
15. | Daniels | Morozovs |
16. | Paula | Ondzule |
17. | Anna | Rutmane |
18. | Oskars | Safonovs |
19. | Andris | Tutins |
20. | Māris | Upenieks |
21. | Annija | Vaska |
22. | Rolands Aleksis | Vingris |
23. | Kristaps | Voitiņš |
24. | Ritvars | Zalāns |
25. | Ņikita | Zvezdenkovs |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Aldiņš |
2. | Dinija | Burda |
3. | Viktorija | Daļecka |
4. | Austris | Eglītis |
5. | Andrejs | Romašovs |
6. | Juris | Skutelis |
7. | Ksenija | Šlotska |
8. | Mārtiņš | Smilgājs |
9. | Andris | Venčels |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvids | Balodis |
2. | Megija | Borska |
3. | Krišjānis | Ivbulis |
4. | Ance | Kalniņa |
5. | Kristiāns | Kaņeps |
6. | Madara | Lasmane |
7. | Andris | Līcis |
8. | Aivars | Lucijanovs |
9. | Jānis | Puriņš |
10. | Kristiāns Jānis | Radiņš |
11. | Rainers | Ragainis |
12. | Dāniels | Vilnis |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adrians Marks | Ābele |
2. | Annija | Graudiņa |
3. | Valts | Rolingss |
4. | Dāvids | Silavs |
5. | Ivo | Siņicins |
6. | Renārs | Zeps |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs Mārcis | Ābols |
2. | Reinis | Bērziņš |
3. | Klāss | Kurzemnieks |
4. | Margarēta | Novika |
5. | Lilija | Pinne |
6. | Madara | Portnaja |
7. | Diāna Zanda | Šneidere |
8. | Artis | Upmalis |
9. | Signe | Zumenta |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Justīne | Dižpētere |
2. | Anna | Volksone |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Namejs | Kugrēns |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elizabete | Akermane |
2. | Aleksandrs Vladimirs | Bakmāsters |
3. | Beatrise | Baltraite |
4. | Eva Elīza | Gohberga |
5. | Gatis | Ieviņš |
6. | Ernests | Kancēvičs |
7. | Marta | Kozļenoka |
8. | Artūrs | Masevičs |
9. | Kristiāns | Podnieks |
10. | Kristīne | Polija |
11. | Artūrs | Poliņņikovs |
12. | Ņikita | Puķe |
13. | Raimonds | Rogaļevs |
14. | Ralfs Niklāvs | Sakss |
15. | Daņila | Šakurovs |
16. | Karīna | Vedļa |
17. | Emīls | Vīgants |
18. | Veronika | Viļkovska |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Barkovskis |
2. | Aleksandrs | Barkovskis |
3. | Viesturs | Gedvils |
4. | Ralfs | Grickevičs |
5. | Līga | Gulbe |
6. | Kirils | Kačkans |
7. | Egils | Kalns |
8. | Edvarts | Krusts |
9. | Ralfs | Leitis |
10. | Ilona Amanda | Pētersone |
11. | Veronika | Putrenkova |
12. | Aļona | Rižakova |
13. | Irina | Sadovska |
14. | Manuels | Serpeiko |
15. | Daniīls | Stūris |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raimonds | Bojaruns |
2. | Dagnija | Grabuža |
3. | Renārs | Graudiņš |
4. | Klinta Madara | Greiliha |
5. | Darja | Guseva |
6. | Roberts | Kukša |
7. | Mikus Krišs | Novads |
8. | Mārtiņš | Robežnieks |
9. | Jānis | Vedļa |
10. | Daņiils | Veržbickis |
11. | Anastasija | Vidončikova |
12. | Ansis Aleksandrs | Ziemelis |
13. | Ivans | Zotovs |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agris | Andersons |
2. | Edgars | Batkovskis |
3. | Dmitrijs | Bazarnijs |
4. | Ronalds | Borisovs |
5. | Armands | Celmiņš |
6. | Jevgēnijs | Hnikins |
7. | Sergejs | Karpenko |
8. | Ņikita | Kikiņovs |
9. | Krists | Naudiņš |
10. | Madara | Ratniece |
11. | Ralfs | Rogaļevs |
12. | Viktorija | Smetskaja |
13. | Ieva | Uzāne |
14. | Kirils | Vedļa |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matīss Ričards | Baumanis |
2. | Alīse | Britova |
3. | Artūrs | Līnis |
4. | Mārcis | Livmanis |
5. | Patricija | Mikele |
6. | Katrīne | Miltiņa |
7. | Reinis | Muižnieks |
8. | Liāna | Rožina |
9. | Arsenijs | Serjogins |
10. | Katrīna | Terehova |
11. | Anastasija | Veselkova |
12. | Manu | Vilks |
13. | Vasilijs | Vilks |
14. | Anna | Vostrikova |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Bahs |
2. | Bruno | Briekmanis |
3. | Daniels | Buls |
4. | Vladislavs | Čuhovs |
5. | Toms | Magons |
6. | Arturs | Niedrītis |
7. | Roberts | Orants |
8. | Pauls | Pencis |
9. | Dmitrijs | Radzvilavičus |
10. | Artemijs | Riļevs |
11. | Andrejs | Savkins |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jana | Aizupe |
2. | Kristīne | Baltpurviņa |
3. | Viktors | Nuždins |
4. | Ralfs Oskars | Siliņš - Zagorskis |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Bizjajeva |
2. | Leonards | Elksnis |
3. | Grats | Grāvelsins |
4. | Reinis | Kaparkalējs |
5. | Rūdolfs | Pļaviņš |
6. | Vladislavs | Sinicins |
7. | Sandis | Sjomkāns |
8. | Adelīna | Vēvere |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ģirts | Celmiņš |
2. | Ance | Eimane |
3. | Imants | Hadaņonoks |
4. | Rihards | Jakobovics |
5. | Katrīna | Kārņupa |
6. | Dāgs | Lazdāns |
7. | Marika | Ozolniece |
8. | Roberts | Zauris |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandris | Buiķis |
2. | Nora | Jurjaka |
3. | Asnate | Petroviča |
4. | Kaspars | Vitkovskis |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva Lauma | Truhņēviča |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karīna | Davidova |
2. | Evija | Mahliņeca |
3. | Kristīne | Teicāne |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Atis | Āre |
2. | Leonards | Reinicāns |
3. | Dzmitry | Samul |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts Vilis | Jansons |
2. | Kristīne | Martinsone |
3. | Rainers | Milsons |
4. | Diāna | Priede |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raivis | Andersons |
2. | Aleksandrs | Jermakovs |
3. | Liene | Lakstīgala |
4. | Sandis | Savčenko |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Bidzāne |
2. | Daniels | Boželko |
3. | Daniels | Dukaļskis |
4. | Samanta | Gromova |
5. | Ernests | Jančevskis |
6. | Artis | Krikovs |
7. | Karīna | Kurica |
8. | Daniils | Mickevičs |
9. | Zahars | Popa |
10. | Karina | Sorokina |
11. | Jurģis | Viļums |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Staņislavs | Kitoks |
2. | Olga | Liepiņa |
3. | Jūlija | Mošaka |
4. | Pauls | Nartišs |
5. | Ņikita | Ņikitins |
6. | Artūrs | Verigo |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandra | Andrukoviča |
2. | Oskars | Barovskis |
3. | Edgars | Bondars-Naruševičs |
4. | Jānis | Magone |
5. | Artūrs | Rudaks |
6. | Imants | Smertjevs |
7. | Andris | Spalvis |
8. | Kristīne | Tanana |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uldis | Aišpurs |
2. | Elvis | Berjoza |
3. | Elvīra | Jančevska |
4. | Edgars | Kairāns |
5. | Marks | Krilovs |
6. | Dana | Lukaševiča |
7. | Edgars | Volčenoks |
8. | Jūlija | Žuravļova |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Astiča |
2. | Ivo | Dzērve |
3. | Kevins | Fišers |
4. | Alise | Gailīte |
5. | Nils | Goldingers |
6. | Kristofers Rolands | Kangīzers |
7. | Luīze Alma | Kovaljonoka |
8. | Guntis | Kristovskis |
9. | Kristiāns Dāvids | Kurpnieks |
10. | Valts | Lasmanis |
11. | Vendija | Maslobojeva |
12. | Kristaps | Mikāls |
13. | Jānis | Poļikovs |
14. | Kārlis | Rimaševskis |
15. | Ieva Lizete | Rožkalna |
16. | Elizabete | Rublāne |
17. | Megija | Rudoviča |
18. | Raima Anna | Strazdiņa |
19. | Alekss | Žernovs |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uģis | Būdenieks |
2. | Krišs Ernests | Freibergs |
3. | Reinis Eduards | Indriksons |
4. | Andrejs | Štrāls |
5. | Vilis Ernests | Trumsiņš |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Pētersons |
2. | Roberts | Poriņš |
3. | Patriks | Purviņš |
4. | Oskars | Šēlis |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Inga | Birzniece |
2. | Roberts Oskars | Komarovskis |
3. | Ēriks | Rudziks |
4. | Kārlis | Zatlers |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līga Madara | Amere |
2. | Renārs Dāvids | Bitenieks |
3. | Ralfs | Bitenieks |
4. | Mihaēls | Doroņins |
5. | Ance | Drulle |
6. | Markuss Rihards | Dzintars |
7. | Anete | Eine |
8. | Pēteris | Goldbergs |
9. | Markuss | Grinhāgens |
10. | Aurēlija | Jasaite |
11. | Kristers | Kanders |
12. | Kristaps | Kronbergs |
13. | Līga | Mame |
14. | Krista | Mehaņikova |
15. | Adelīna | Nolmane |
16. | Raivis | Pūķis |
17. | Nadīna | Rudzīte |
18. | Egita | Sileniece |
19. | Markuss | Siliņš |
20. | Arturs | Sisenis |
21. | Ieva | Sudraba |
22. | Mariss Jānis | Tiļugs |
23. | Rēzija | Vārna |
24. | Sanita | Vītola |
25. | Kārlis | Vītols |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ineta | Celmaine |
2. | Eduards | Cērps |
3. | Elva | Cinovska |
4. | Uģis | Eglītis |
5. | Rūdis | Klampe |
6. | Zane | Mamonova |
7. | Kalvis | Petrēvics |
8. | Mikus | Pocis |
9. | Miķelis | Pričins |
10. | Alens | Reķēns |
11. | Anna | Šiline |
12. | Nikola Paula | Stase |
13. | Toms | Svetlovs |
14. | Kārlis | Veisbuks |
15. | Sandis Daniels | Zommers |
16. | Emīls | Zukulis |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Auzniece |
2. | Beāte | Avota |
3. | Arnis | Birze |
4. | Loreta | Braže |
5. | Jānis | Dambergs |
6. | Jana Gundega | Doniņa |
7. | Miks | Pļavnieks |
8. | Justīne | Siksna |
9. | Santa | Taujēna |
10. | Agnese | Tene |
11. | Dāvids | Vorobjovs |
12. | Agnita | Ziemele |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kaspars | Bušma |
2. | Ričards | Gaļickis |
3. | Kristīne | Jansone |
4. | Imants | Meldris |
5. | Sandijs | Mielavs |
6. | Orests | Ozols |
7. | Rūdolfs | Rudzājs |
8. | Henrijs | Silenieks |
9. | Mārtiņš | Stongris |
10. | Andrejs | Teležis |
11. | Eduards | Vārna |
12. | Elgars | Veigelts |
13. | Kārlis | Zauers |
14. | Elvis | Zukulis |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rojs | Aktumanis |
2. | Ilze | Baumgarte |
3. | Edgars | Bite |
4. | Dāvis | Doršs |
5. | Elizabete | Dravniece |
6. | Anete | Galviņa |
7. | Ivans | Guks |
8. | Olga | Juņina |
9. | Paula | Juse |
10. | Daiga | Koroļonoka |
11. | Pāvels | Ļapunovs |
12. | Milana | Lezevska |
13. | Kristiāna | Mame |
14. | Ņikita | Pančenko |
15. | Pauls Pēteris | Pērkons |
16. | Sanita | Punga |
17. | Alisa | Sergejeva |
18. | Alekss Daniels | Špicins |
19. | Luīze | Tereščuka |
20. | Lūkass Teofils | Valcis |
21. | Daniels | Zauka |
22. | Loreta Paula | Žipre |
23. | Edgars | Zorģis |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Igors | Astrauskas |
2. | Arturs | Atvars |
3. | Kārlis-Mārtiņš | Balodis |
4. | Aleksandrs | Čerņeckis |
5. | Izabella | Džeriņa |
6. | Krista | Edelmane |
7. | Anastasija | Fiļipenko |
8. | Rendijs | Knīss-Daniels |
9. | Arturs | Krasotenko |
10. | Roberts | Lanka |
11. | Dāvids | Lapiņš |
12. | Anastasija | Ļebedeva |
13. | Ņikita | Lileiko |
14. | Ēriks | Melgailis |
15. | Vendija | Miklāva |
16. | Viktorija | Molokoviča |
17. | Miks | Priedols |
18. | Sintija | Reķe |
19. | Eduards | Spāģis |
20. | Marija | Starovecka |
21. | Artjoms | Stenders |
22. | Rinalds | Strazdiņš |
23. | Nils | Švecovs |
24. | Anna | Valdmane |
25. | Nikola | Zinovenko |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gints | Akšelis |
2. | Ksenija | Bikova |
3. | Aleksandra | Ignatova |
4. | Audris | Immers |
5. | Milļena | Kuharuka |
6. | Alīna | Kuprjašova |
7. | Gunta | Lankovska |
8. | Edgars | Maķis |
9. | Valdis Pēteris | Otaņķis |
10. | Anastasija | Polivanaja |
11. | Leonīds | Pšonkins |
12. | Laura | Rafaloviča |
13. | Emīls | Sermoliņš |
14. | Valts | Urbanovičs |
15. | Edvīns | Vilde |
16. | Kristofers | Volkovs |
17. | Marta | Zūzane |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs | Ābele |
2. | Roberts | Bitenieks |
3. | Aleksandrs | Danilkivs |
4. | Kārlis | Džeriņš |
5. | Arta | Gribēna-Zālīte |
6. | Kirils | Kalējs |
7. | Simeons | Leščenko |
8. | Marģers | Liepiņš |
9. | Gatis | Links |
10. | Anatolijs | Moisejenko |
11. | Jeļizaveta | Pahara |
12. | Inguss | Pumpurs |
13. | Emīls | Smiļģis |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara Santa | Ādamsone |
2. | Matīss | Andžs |
3. | Keitija | Bārbale |
4. | Paula | Bečere |
5. | Ieva Evita | Eglīte |
6. | Valts Rinalds | Kokins |
7. | Emīlija Paula | Krogzeme |
8. | Kristiāna | Legzdiņa |
9. | Arvis | Pauliņš |
10. | Mārtiņš | Ristamecs |
11. | Haralds | Siktārs |
12. | Mārtiņš | Sūrums |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uvis | Arbidāns |
2. | Laura | Brīdiņa |
3. | Māris | Cinis |
4. | Anna | Ģērmane |
5. | Dāvids | Gūtmanis |
6. | Elīza | Legzdiņa |
7. | Mārcis | Magone |
8. | Raivis | Melnalksnis |
9. | Alekss | Puriņš |
10. | Raivis | Sīlis |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara | Lipska |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dita | Ancāne |
2. | Andis | Ancāns |
3. | Mārcis | Čevers |
4. | Madara | Kanča |
5. | Rūdolfs | Kivlenieks |
6. | Anastasija | Kolosova |
7. | Guntis | Krēsliņš |
8. | Arturs | Laduzāns |
9. | Armands | Macijevskis |
10. | Aleksejs | Raups |
11. | Eva Evelīna | Repkova |
12. | Dāvids | Rubens |
13. | Māra | Rudzīte |
14. | Ņikita | Sovetovs |
15. | Diāna | Spila |
16. | Elza | Timšāne |
17. | Daniela | Toloka |
18. | Anete | Upīte |
19. | Agnese | Veikšina |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Ancāns |
2. | Laima | Apele |
3. | Zlata | Bjalkovska |
4. | Ariadna | Ivanova |
5. | Ritvars | Kažoks |
6. | Ilmārs | Mežaraups |
7. | Lelde | Namiņa |
8. | Lāsma | Neiceniece |
9. | Artis | Pauniņš |
10. | Sanda | Pilace |
11. | Dmitrijs | Pliska |
12. | Ināra | Rusiņa |
13. | Arvis | Utnāns |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renāte | Kārkle |
2. | Jana | Kolale |
3. | Evita | Kūliņa |
4. | Alesja | Petrova |
5. | Anete | Skrimble |
6. | Jānis | Vadzišs |
7. | Karīna | Žuromska |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linards | Baltmanis |
2. | Viktorija | Calpanova |
3. | Jevģēnijs | Grigorjevs |
4. | Kristaps | Isoda |
5. | Oskars | Luksts |
6. | Laura | Neiceniece |
7. | Agris Meinards | Prikuls |
8. | Mārtiņš | Rubļevskis |
9. | Megija | Šede |
10. | Nauris | Utnāns |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Irina | Adeļeviča |
2. | Jevgēnijs | Ivuļonoks |
3. | Paula | Jegorova |
4. | Ērika | Kairova |
5. | Kirils | Kaseckis |
6. | Ainārs | Kaupužs |
7. | Ivita | Korkla |
8. | Marks | Korņilovs |
9. | Gļebs | Kovtuns |
10. | Iveta | Kuzmika |
11. | Mārtiņš | Laganovskis-Vesers |
12. | Lolita | Mikijanska |
13. | Inese | Ņikitina |
14. | Laine | Pontaga |
15. | Jegors | Raks |
16. | Andis | Rimicāns |
17. | Viktorija | Terentjeva |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valērija | Abakšina |
2. | Sandis | Čerņavskis |
3. | Marija | Dukšta |
4. | Edgars | Gadžega |
5. | Mārcis | Gaidukovs |
6. | Gļebs | Grigorjevs |
7. | Maksims | Kairovs |
8. | Arvis | Kazinieks |
9. | Ērika | Kuzmina |
10. | Rūdis | Laganovskis |
11. | Viktorija | Leščinska |
12. | Ilze | Nagle |
13. | Uldis | Pupovs |
14. | Linards | Sadovskis |
15. | Nika | Steimakova |
16. | Pāvels | Stepanovs |
17. | Uģis | Ūzulnieks |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Aņisimovs |
2. | Raitis | Barkāns |
3. | Dāvis | Blaus |
4. | Ivo | Burmeisters |
5. | Anastasija | Golubova |
6. | Daniels | Gorbačovs |
7. | Ksenija | Jakušenko |
8. | Kristers | Krišāns |
9. | Ēriks | Oščenkovs |
10. | Mihails | Popovs |
11. | Ritvars | Pundurs |
12. | Arvis | Šmats |
13. | Vladislavs | Terehovs |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agita | Igaune |
2. | Vadims | Jegorovs |
3. | Evita | Kaupuže |
4. | Elīna | Laduševa |
5. | Dana | Ļahnoviča |
6. | Aigars | Luckāns |
7. | Karina | Mavlina |
8. | Anželika | Vladimirova |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ingars | Arājs |
2. | Evija | Bebre |
3. | Egita | Blaus |
4. | Artūrs | Ceriņš |
5. | Līva | Dāve |
6. | Āris | Feldmanis |
7. | Kristers | Kokušs |
8. | Nauris Krišjānis | Kuprans |
9. | Laura | Lapsa |
10. | Mārcis Andris | Mihelsons |
11. | Vineta | Šakina |
12. | Jēkabs | Sināts |
13. | Tīna Kristiāna | Vāciete |
14. | Sintija | Valdberga |
15. | Andrejs | Valdbergs |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gaisma | Gurska |
2. | Kalvis Kristers | Krīgers |
3. | Andis | Poļaks |
4. | Kristers | Rudevičs |
5. | Lilita | Saulīte |
6. | Artūrs | Zvirgzdiņš |
7. | Toms | Zvirgzdiņš |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raivo | Bruģis |
2. | Krists | Janiselis |
3. | Kristers | Ķeveris |
4. | Krišjānis | Kucins |
5. | Rita | Miķelsone |
6. | Emīls | Pētersons |
7. | Ilga | Stafecka |
8. | Ēriks | Stafeckis |
9. | Emīls | Stiprais |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Alksne |
2. | Krišjānis | Beļaunieks |
3. | Rebeka | Birziņa |
4. | Laura | Drunka |
5. | Ričards | Gurskis |
6. | Kristaps | Indriksons |
7. | Zane | Kļaviņa |
8. | Kristers | Lielups |
9. | Artūrs | Pupins |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vlada | Afanasjeva |
2. | Ēriks | Beļtjukovs |
3. | Mārcis | Broks |
4. | Rūta | Cinīte |
5. | Raitis | Cīrulis |
6. | Toms Valdemārs | Eiduks |
7. | Viktors | Feigins |
8. | Daniels | Fišers |
9. | Kārlis Roberts | Gasūns |
10. | Agris | Grīnbergs |
11. | Eridāna | Jermacāne |
12. | Daiga | Kārkliņa |
13. | Valērija | Karpova |
14. | Ingvars | Kudeikins |
15. | Mikus | Muižnieks |
16. | Laura | Plaude |
17. | Harijs | Pudulis |
18. | Emīls | Purvinskis |
19. | Renārs | Raubišķis |
20. | Elizabete | Skrebele |
21. | Reinis | Ūdrēns |
22. | Vineta | Ulmane |
23. | Toms | Vecziediņš |
24. | Toms | Veinbergs |
25. | Artis | Vigulis |
26. | Vladislavs | Žabotinskis |
27. | Rihards | Zeimulis-Priževoits |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Henrijs | Augšpuls |
2. | Raimonds | Batura |
3. | Jēkabs | Belevičs |
4. | Andris | Berkolds |
5. | Dāniels Kristiāns | Dementjevs |
6. | Marija Viktorija | Gavriļenko |
7. | Valērija Lučija | Ignatjeva |
8. | Ariana | Krasiļščikova |
9. | Renāte | Kuželenko |
10. | Laura | Lazdiņa |
11. | Dāvids | Leitāns |
12. | Jānis | Līdums |
13. | Emīls | Meiers |
14. | Juris | Miezītis |
15. | Margarita | Morozova |
16. | Veronika | Pokatova |
17. | Jānis Mārtiņš | Roze |
18. | Marta | Šmite |
19. | Jānis | Strods |
20. | Antons Aleksejs | Timofejevs |
21. | Ģirts | Tutāns |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ņikita | Binders |
2. | Dāvis Klāvs | Caune |
3. | Lūkass | Dmitrijevs |
4. | Mārtiņš | Gailis |
5. | Matīss | Grasmanis |
6. | Zane | Jēkabsone |
7. | Niklāvs Dāvis | Kindzulis |
8. | Beāte | Ločmele |
9. | Zanda | Plaude |
10. | Sanda | Rācene |
11. | Melisa | Romanovska |
12. | Mārtiņš | Strazdiņš |
13. | Jana | Travkina |
14. | Reinis | Upītis |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs | Freimanis |
2. | Kalvis | Kalniņš |
3. | Zane | Kampa |
4. | Lāsma | Padedze |
5. | Agnese | Pastare |
6. | Artjoms | Pliskovskis |
7. | Paula Raina | Rubene |
8. | Linda | Sažina |
9. | Jevģenijs | Sokolovs |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dita | Bērziņa |
2. | Kārlis | Bērziņš |
3. | Andrejs | Čerņejs |
4. | Matīss Kristiāns | Dambergs |
5. | Rihards | Fedoreks |
6. | Viktorija | Jeršova |
7. | Olafs | Kaņeps |
8. | Pēteris | Kleinbergs |
9. | Edgars | Kotļevskis |
10. | Ralfs | Leimans |
11. | Kristija | Ločmele |
12. | Guntars | Mieriņš |
13. | Juris | Pallo |
14. | Ernests | Plūcis |
15. | Luīze | Siliņa |
16. | Roberts | Sloka |
17. | Liāna Signija | Strazde |
18. | Kristofers | Ulass |
19. | Alise | Vīksne |
20. | Viktorija | Volkova |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Berziņš |
2. | Rolands | Bračs |
3. | Roberts Kristiāns | Eihe |
4. | Kārlis | Induss |
5. | Elīna | Ivanova |
6. | Eduards | Ķerūds |
7. | Roberts | Mūrnieks |
8. | Uldis | Nartišs |
9. | Dans Oto | Nešins |
10. | Valdemārs | Teterovskis |
11. | Klāvs Ivo | Turkovs |
12. | Aivars | Viška |
13. | Magdalēna Alma | Zalcmane |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marina | Andrejeva |
2. | Ilze | Barone |
3. | Miks | Bleija |
4. | Madara | Cīrule |
5. | Kārlis | Leiboms |
6. | Loreta | Livčāne |
7. | Edvards | Mucenieks |
8. | Toms | Tretjakovs |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gints Ernests | Bauda |
2. | Megija | Berele |
3. | Kristofers Tomas | Borovskis |
4. | Mārtiņš | Bulāns |
5. | Artūrs | Bumbieris |
6. | Anna | Raita |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Baiba | Balode |
2. | Mairis Justs | Barkāns |
3. | Anastasija | Dementjeva |
4. | Katrīna | Golubicka |
5. | Rinalds | Klibais |
6. | Kristīne | Laizāne |
7. | Paula Linda | Liniņa |
8. | Žanete | Litavnieka |
9. | Darina | Luriņa |
10. | Edijs | Mainulis |
11. | Edgars | Pastors |
12. | Ilva | Plociņa |
13. | Maksims | Podskočijs |
14. | Aurēlija | Pujiņa |
15. | Egons | Rebainis |
16. | Matīss | Sondars |
17. | Laura | Stabulniece |
18. | Jūlija | Vaivode |
19. | Aurika | Vaseršteina |
20. | Raitis | Vilcāns |
21. | Ditmārs | Voitiņš |
22. | Ksenija | Zabalujeva |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Džeriņa |
2. | Aija | Gžibovska |
3. | Reinis | Ķiberis |
4. | Anželika | Litavnieka |
5. | Iļja | Martinovs |
6. | Sandis | Mauriņš |
7. | Evita | Saleniece |
8. | Rainers | Trubačs |
9. | Toms Teodors | Vilcāns |
10. | Jānis | Ziemelis |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Brūvers |
2. | Liena | Gasiņa |
3. | Iļja | Isajevs |
4. | Jānis | Kokins |
5. | Lauris | Matisāns |
6. | Mārtiņš | Sondors |
7. | Lauma | Tumašova |
8. | Evija | Vaivode |
9. | Kristaps | Valainis |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Buka |
2. | Elīna | Cakule |
3. | Matīss | Dambītis |
4. | Ausma | Dzerkale |
5. | Santa | Prikule |
6. | Kristiāna | Skutele |
7. | Zanda | Šoldre |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līga Madara | Arcimoviča |
2. | Alise Klinta | Broka |
3. | Alīna | Cvetkova |
4. | Kaspars | Dortāns |
5. | Kristīne | Gudele |
6. | Paula | Kalniņa |
7. | Andris | Kukarels |
8. | Madara | Macāne |
9. | Diāna Zane | Razgale |
10. | Matīss Teodors | Seleckis |
11. | Līna | Šlapakova-Trūle |
12. | Inguss | Sutins |
13. | Ervīns | Tārauds |
14. | Nikolajs | Tauriņš |
15. | Aurēlija | Usačova |
16. | Elvīra | Vasilevska |
17. | Darja | Veselova |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Adijāne |
2. | Maksims | Ameļčenkovs |
3. | Jekaterina | Bebriša |
4. | Ineta | Gritāne |
5. | Žanis | Lācis |
6. | Aija | Lapkovska |
7. | Aleksandrs | Mironovs |
8. | Artemijs | Naglis |
9. | Viktorija | Semule |
10. | Jūlija | Tumanovska |
11. | Edvīns | Zbitkovskis |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Avdejanova |
2. | Irīna | Fjodorova |
3. | Santa | Gricāne |
4. | Viktorija | Kovaļonoka |
5. | Dainārs | Lācis |
6. | Raitis | Rudzišs |
7. | Sandra | Timša |
8. | Liāna | Zeltiņa |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Barkāns |
2. | Rūdolfs | Čeirs |
3. | Vladislavs | Jahnovecs |
4. | Una | Kancāne |
5. | Elvita | Kotāne |
6. | Evija | Laizāne |
7. | Dmitrijs | Plops |
8. | Ervīns | Sprindžs |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maksims | Bogdanovs |
2. | Ērika | Drobakova |
3. | Raivis | Garjāns |
4. | Linda | Klešnika |
5. | Ņikita | Lepmets |
6. | Antons | Lohovs |
7. | Alīna | Narica |
8. | Viktorija | Ratķeviča |
9. | Jeļizaveta | Sidorova |
10. | Domeniks | Svikša |
11. | Ņikit | tARASOVS |
12. | Pāvels | Trančenoks |
13. | Renāts | Vasiļjevs |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Ameļčenkova |
2. | Sergejs | Červjakovs |
3. | Maksims | Dzenis |
4. | Sergejs | Grevcevs |
5. | Arnolds | Gudkovs |
6. | Endijs | Ločmelis |
7. | Ksenija | Madžule |
8. | Iveta Anda | Munda |
9. | Jekaterina | Oļeinikova |
10. | Līga | Pentjuša |
11. | Daniels | Provejs |
12. | Sabīne | Vovere |
13. | Mihails | Zeilišs |
14. | Raimonds | Zelčs |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dina | Gražule |
2. | Ņikita | Janovs |
3. | Māris | Jurāns |
4. | Arkādijs | Kastjukovecs |
5. | Vadims | Kobaļs |
6. | Austris | Mazurs |
7. | Lada | Ņičipurova |
8. | Marta | Pekša |
9. | Iļja | Sučkovs |
10. | Sintija | Vaivere |
11. | Valērija | Vasina |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valentins | Bodžs |
2. | Anastasija | Čaplinska |
3. | Evita | Dzervinika |
4. | Jānis | Gailišs |
5. | Aija | Gudkova |
6. | Ilja | Ivanovs |
7. | Vitālijs | Jurčs |
8. | Maksims | Kaliņins |
9. | Dmitrijs | Komars |
10. | Bernards | Kudiņš |
11. | Jurijs | Litvinovs |
12. | Elizabeta | Lohova |
13. | Dainis | Sondors |
14. | Emīls | Timofejevs |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārcis | Ābols |
2. | Aksels | Aleksandrovs |
3. | Annamarija Terēze | Andersone |
4. | Mārtiņš Dāvis | Apsītis |
5. | Toms | Auziņš |
6. | Oskars | Bārzdiņš |
7. | Baiba | Bataraga |
8. | Zenons | Beļskis |
9. | Normunds | Bērziņš |
10. | Aleksandrs | Brikers |
11. | Liene | Bulmane |
12. | Angelina | Čigane |
13. | Vilhelms | Cinis |
14. | Jānis Edmunds | Daugavietis |
15. | Beāte | Desmitniece |
16. | Alise Liene | Ezeriņa |
17. | Leonora | Fiļa |
18. | Milena | Flankova |
19. | Alise Anna | Freidenfelde |
20. | Daniels | Gorovojs |
21. | Reinis Kristofers | Grīnbergs |
22. | Helēna | Hamina |
23. | Marta | Kalniņa |
24. | Anete | Ķempele |
25. | Maija/Maiia | Kleina/Klein |
26. | Edgars Roberts | Koļada |
27. | Atis | Krebss |
28. | Lolita Asnāte | Lapa |
29. | Leonards | Leimanis |
30. | Tenis | Lēnerts |
31. | Rolands | Lopatko |
32. | Katrīna | Milberga |
33. | Madara | Ozola |
34. | Beāte | Paņko |
35. | Anna | Pence |
36. | Olivers | Prānis |
37. | Andris Aleksandrs | Priedītis |
38. | Jānis | Pudāns |
39. | Kārlis | Pūķis |
40. | Kitija Evija | Pusķeire |
41. | Līna Austra | Putāne |
42. | Anna Luīze | Rezevska |
43. | Līva | Roze |
44. | Sofija | Salosteja |
45. | Poļina | Ščaveļeva |
46. | Dāvis | Silavnieks |
47. | Staņislavs Luka | Stroževs |
48. | Rimants | Svalbs |
49. | Ivars Tomass | Tiltiņš |
50. | Svjatoslavs | Ustenko |
51. | Aļesja | Vardanjana |
52. | Oskars | Vītoliņš |
53. | Artūrs | Zušmanis |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beāte | Beķere |
2. | Ance Lūcija | Bendika |
3. | Džeina | Bīskapa |
4. | Ralfs Gothards | Bite |
5. | Viljams | Blūms |
6. | Katerina | Boženko |
7. | Anna Līna | Bula |
8. | Eduards | Butāns |
9. | Giorgs | Cechladze |
10. | Rūdolfs | Cepurnieks |
11. | Mārtiņš | Ciekurs |
12. | Laima | Dille |
13. | Kristiāna | Driķe |
14. | Kristofers | Ermiņš |
15. | Valdemārs | Felcis |
16. | Edgars | Gaisiņš |
17. | Mārtiņš Marks | Gataviņš |
18. | Elizaveta | Gavrilova |
19. | Līna Nerina | Gludiņa |
20. | Kārlis Matīss | Gross |
21. | Kristiāns | Gutpelcs |
22. | Hanna Marta | Hansone |
23. | Pavels | Ivanovs |
24. | Reinis | Ivanovs |
25. | Herta Elīna | Jansone |
26. | Klāvs | Jansons - Slava |
27. | Ņikita | Jegorovs |
28. | Baiba | Jirgensone |
29. | Agneta | Jonikāne |
30. | Marts | Kairis |
31. | Anne Margrēta | Kāknēna |
32. | Luka | Kalgajevs |
33. | Mārtiņš | Kalniņš |
34. | Bernārs | Kažoks |
35. | Rūdis | Keisels |
36. | Niko | Keišs |
37. | Rolans | Kims |
38. | Gints Kristiāns | Kuļikovskis |
39. | Staņislavs | Kurašs |
40. | Edgars | Kuzmanis |
41. | Viesturs Jūlijs | Lasmanis |
42. | Paulīna | Leimane |
43. | Betija | Lesničenoka |
44. | Mareks | Ļipņickis |
45. | Nils | Lurie |
46. | Luīze | Lūse |
47. | Maksims | Makukins |
48. | Arīna | Manukova |
49. | Eduards Juliāns | Mazmačs |
50. | Agris Dāvis | Mednis |
51. | Kristaps | Mednis |
52. | Roze | Melnūdre |
53. | Emīls Miķelis | Miķelsons |
54. | Artjoms | Mirzojans |
55. | Antons | Miščenko |
56. | Reinis | Mitenbergs |
57. | Mārtiņš | Mucenieks |
58. | Aleksandra | Murzina |
59. | Antons | Nikogosjans |
60. | Renāte | Oniūna |
61. | Alberts | Osis |
62. | Krišjānis | Ozoliņš |
63. | Vladislavs | Pavlovs |
64. | Rūdolfs | Pētersons |
65. | Sandris | Petrosjans |
66. | Agate Elza | Popēna |
67. | Darja | Portnova-Zilbermane |
68. | Eduards | Puišis |
69. | Kristians Rauls | Puļķis |
70. | Olavs | Rāciņš |
71. | Mārtiņš | Reidzāns |
72. | Darja | Reuta |
73. | Paula Nataniela | Roba |
74. | Ervins | Roderts |
75. | Darja | Sediha |
76. | Reinis | Senkāns |
77. | Kristofers | Simsons |
78. | Romans | Sinickis |
79. | Andrejs | Sizovs |
80. | Rūdolfs | Skuja |
81. | Reinis Kristers | Skuja |
82. | Olga | Smirnova |
83. | Jēkabs | Solovjovs |
84. | Dāvis | Šterns |
85. | Kitija Alise | Štucere |
86. | Anna Marija | Sumrova |
87. | Adrians | Švalkovskis |
88. | Nikolas | Teivāns |
89. | Viktorija | Trifanova |
90. | Arsenijs | Turko |
91. | Artūrs Aleksejs | Ustinovs |
92. | Anete | Valnere |
93. | Ralfs | Visockis |
94. | Ingvars | Vitenburgs |
95. | Angellika | Vojevodina |
96. | Aleksandrs | Začinskis |
97. | Rūdolfs | Zālīte |
98. | Ernests | Zālīte |
99. | Roberta | Zariņa |
100. | Rūdolfs | Zeitmanis |
101. | Lao | Zhaoting |
102. | Deniss | Zikovs |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Agapitovs |
2. | Amēlija | Ančupāne |
3. | Emīls | Azanda |
4. | Artūrs | Babris |
5. | Toms | Bergans-Berģis |
6. | Madara | Bremane |
7. | Emīls | Cinītis |
8. | Roberts | Feldmanis |
9. | Pēteris Einārs | Grīnbergs |
10. | Valērija | Januševa |
11. | Arvis | Jomerts |
12. | Edgars | Kalsnavs |
13. | Ņina | Ķēze |
14. | Ieva Rebeka | Koroļkova |
15. | Artūrs | Kozlovskis |
16. | Roberts | Kustavus |
17. | Sigita | Lapiņa |
18. | Aleksandrs | Lasis |
19. | Andrejs | Makarovs |
20. | Igors | Miļuhins |
21. | Ance Teiksma | Muceniece |
22. | Ints | Murāns |
23. | Aleksejs | Nazarovs |
24. | Laura | Nelsone |
25. | Kristers | Nolle |
26. | Vladislavs | Osipenko |
27. | Matīss | Ozerskis |
28. | Artis Ivo | Pencis |
29. | Maksims | Pogumirskis |
30. | Toms | Prikulis |
31. | Pauls Kristaps | Reinis |
32. | Rolands | Repetto |
33. | Emīlija | Rozenšteina |
34. | Marta | Rubina |
35. | Samuils | Ruļovs |
36. | Rēzija | Rumpe |
37. | Everita Annemarija | Samuša |
38. | Dārta Anda | Šenberga |
39. | Arturs | Sergejevs |
40. | Tīna | Šipkēvica |
41. | Sigurds | Skangals |
42. | Edvards Tomass | Šneps |
43. | Timurs | Sņetkovs |
44. | Keita Loreta | Špēla |
45. | Artūrs | Spilvis |
46. | Selīna Paula | Sproģe |
47. | Andrejs | Spuris |
48. | Agnese | Spustaka |
49. | Natālija | Šreibere |
50. | Andris | Suharevskis |
51. | Vasilijs | Tihonovs |
52. | Ēriks Gustavs | Tipāns |
53. | Edgars | Treimanis |
54. | Agnese | Upīte |
55. | Maija | Ustinova |
56. | Marta | Vaivode |
57. | Pauls | Valdovskis |
58. | Jānis Mihaēls | Valpuski |
59. | Deniss | Vasiļenko |
60. | Ēriks | Vilunas |
61. | Linda | Zviedre |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ruslans | Aleksejevs |
2. | Eduards | Ancāns |
3. | Arnolds | Arājs |
4. | Līva Irbe | Balode |
5. | Paulis Filips | Bārzdiņš |
6. | Eduards | Bērziņš |
7. | Emīls Franks | Brazovskis |
8. | Reinis | Cirpons |
9. | Oskars | Čiževskis |
10. | Lūcija | Dalbiņa |
11. | Mihails | Džondžua |
12. | Gustavs | Ēvalds |
13. | Margarita | Fomenko |
14. | Miks | Freibergs |
15. | Edgars | Grapmanis |
16. | Anastasija | Gricenko |
17. | Rūta | Herberga |
18. | Reinis | Irmejs |
19. | Andris | Jansons |
20. | Klāvs | Jermakovs |
21. | Margrieta | Kalniņa |
22. | Dāvis | Kalvāns |
23. | Aņuta | Kisļakova |
24. | Undīne | Kobitjeva |
25. | Uko | Kokņevičs |
26. | Aleksandrs | Kozjutinskis |
27. | Aleksis | Kurajevs |
28. | Annija | Kuzma |
29. | Kristaps | Miškins |
30. | Zigmārs | Možeika |
31. | Eduards | Osis |
32. | Letīcija Aleksandra | Petrova |
33. | Andrejs | Petrovs |
34. | Rūdolfs | Pogodins |
35. | Ingus Jānis | Pretkalniņš |
36. | Rihards | Puplovskis |
37. | Pauls Tadeuss | Rietums |
38. | Sandra | Rocēna |
39. | Laura Ramona | Rozīte |
40. | Rihards | Ruska |
41. | Rolands | Sedliņš |
42. | Alberts | Šilvans |
43. | Aleksandra | Soboļeva |
44. | Sergejs | Sosnovskis |
45. | Rūdolfs Dāvis | Spuris |
46. | Ņikita | Stepanovs |
47. | Toms Elvijs | Šusts |
48. | Anton | Tesliuk |
49. | Arturs | Tumāns |
50. | Raivis | Ulsts |
51. | Daniels Adrians | Vasiļjevs |
52. | Krišjānis | Veinbahs |
53. | Krišjānis | Višņevskis |
54. | Verners | Vitkovskis |
55. | Sergejs | Žahovskis |
56. | Anete | Zepa |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniils | Balonuškovs |
2. | Emīlija | Bērziņa |
3. | Ēriks | Briedis |
4. | Ingus Valters | Briška |
5. | Nikita | Budovičs |
6. | Elza Elīza | Cirvele |
7. | Vladislavs | Demčenko |
8. | Kirills | Dubsons |
9. | Kirils | Gončarovs |
10. | Katrīna Anna | Graudiņa |
11. | Jēkabs | Janovskis |
12. | Bogdans | Kaigorodovs |
13. | Daniels | Karass |
14. | Georgijs | Kataševs |
15. | Kristians | Kristiņš |
16. | Mihails | Kurilovs |
17. | Mona | Kuzņecova |
18. | Elīna | Ļaksa |
19. | Anna | Maskoļenko |
20. | Dmitrijs | Novikovs |
21. | Armands | Novikovs |
22. | Artemijs | Pakula |
23. | Jekaterina | Plotņikova |
24. | Anastasija | Štauere |
25. | Aļona | Šubņikova |
26. | Maksims | Uhanovs |
27. | Justīne | Vidrika |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Svetlana | Aleksandrova |
2. | Ūma Beate | Alekse |
3. | Margarita | Belova |
4. | Ella Lauma | Bērtiņa |
5. | Emīls Rūdolfs | Bērtiņš |
6. | Iļja | Borodins |
7. | Rūdis | Cebulis |
8. | Artūrs | Černiševs |
9. | Ņikita | Denisjuks |
10. | Darja | Gostilo |
11. | Oļģerts | Grudulis |
12. | Yaraslau | Hryhaliun |
13. | Jana | Jahvarova |
14. | Arturs | Jirgensons |
15. | Artis | Kazeks |
16. | Jaroslavs | Krots |
17. | Viktors | Leidmans |
18. | Daņiils | Lukjaņenko |
19. | Reinis | Mangulis |
20. | Ksenija | Masļakova |
21. | Regīna | Ozoliņa |
22. | Ņikita | Pētermanis |
23. | Vikrorija | Šipilova |
24. | Leons | Stankevičs |
25. | Mareks | Vulāns |
26. | Andrejs | Žestjaņņikovs |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Drozdova |
2. | Anastasija | Golobokova |
3. | Romans | Izjumskis |
4. | Rūdolfs | Kalniņš |
5. | Kristiāns | Kalvāns |
6. | Ērika | Koridze |
7. | Jegors | Kužeļnijs |
8. | Krišjānis | Lamberts |
9. | Alīna | Lazdāne |
10. | Jegors | Lukjaņenko |
11. | Marija | Melihova |
12. | Arsenijs | Nitijevskis |
13. | Sergejs | Petrovs |
14. | Artūrs | Rimašs |
15. | Aleksandrs | Šamanovs |
16. | Romāns | Sjomka |
17. | Laura | Spēlmane |
18. | Arnis | Stivriņš |
19. | Ksenija | Stojane |
20. | Anželika | Trušele |
21. | Una | Zvirbule |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sergejs | Ablamonovs |
2. | Artjoms | Bogatirjovs |
3. | Mihails | Buņins |
4. | Evelīna | Grebņeva |
5. | Juris | Keršs |
6. | Maksims | Korhovs |
7. | Lada | Leidmane |
8. | Dmitrijs | Martinovs |
9. | Iļja | Popovs |
10. | Edgars | Rončs |
11. | Emīls | Vālbergs |
12. | Raimonds | Veits |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Aronietis |
2. | Sabina | Bartule |
3. | Vladislava | Batareviča |
4. | Valentīns | Blaubergs |
5. | Sergejs | Burlaka |
6. | Valērija | Čiapas |
7. | Ādams Kristaps | Eisaks |
8. | Nikola | Epaneshnikova |
9. | Aleksandra | Gailīte |
10. | Viktorija | Gračova |
11. | Rūdolfs | Grāvītis |
12. | Vladislavs | Hursiks |
13. | Linda | Ikstiņa |
14. | Vladislavs | Jegorovs |
15. | Veronika | Jemeļjanova |
16. | Leonella | Kaimiņa |
17. | Darja | Karpova |
18. | Roberts | Kokins |
19. | Vladislava | Komļecova |
20. | Arturs | Kosparenko |
21. | Amanda | Ķule |
22. | Daniels | Lapickis |
23. | Eduards | Lapiņš |
24. | Marta | Lasmane |
25. | Arturs | Lazebniks |
26. | Anastasija | Levina |
27. | Emīls | Liepnieks |
28. | Ričards | Lukša |
29. | Polina | Marjina |
30. | Kārlis | Mārtinsons |
31. | Polina | Matvejeva |
32. | Arina | Mihailova |
33. | Rodrigo Vilhelms | Nežborts |
34. | Anna | Novikova |
35. | Monta | Pehlaka |
36. | Nikolajs | Petračenkovs |
37. | Patrīcija | Považnaja |
38. | Sabina | Rabekina |
39. | Ēriks | Rasolovs |
40. | Viktorija | Rimša |
41. | Arnolds | Rudenko |
42. | Santa | Sauleskalna |
43. | Ņiķita | Šefts |
44. | Linda | Seržane-Sadovska |
45. | Jekaterina | Sokolova |
46. | Artūrs | Stepanovs |
47. | Mihails | Štolcs |
48. | Miķelis | Straujums |
49. | Lada Marija | Taraņenko |
50. | Elizabete | Titāne |
51. | Evelīna | Tovtkeviča |
52. | Roberts | Veļeckis |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms | Auzāns |
2. | Artjoms | Azerjancs |
3. | Daņila | Batakovs |
4. | Vitalijs | Dimitrijevs |
5. | Eduards | Gaņkins |
6. | Anna | Garjāne |
7. | Valts | Grigals |
8. | Maksims | Grišuņins |
9. | Milena | Hmeļņicka |
10. | Juris | Hropatijs |
11. | Deniss | Ivanovs |
12. | Edvards | Jansons |
13. | Aleksejs | Jermakovs |
14. | Aleksejs | Jonkins |
15. | Deniss | Kisļakovs |
16. | Anastasija | Konkina |
17. | Mihails | Korčevskis |
18. | Pauls Niks | Lapiņš |
19. | Artjoms | Luščenkovs |
20. | Davids | Macijevskis |
21. | Pāvels | Maķis |
22. | Gļebs | Medvedevs |
23. | Valērija | Pisukova |
24. | Leonids | Rozins |
25. | Artjoms | Rumjancevs |
26. | Laura | Siliņa |
27. | Oksana | Stepanova |
28. | Viktors | Stepičevs |
29. | Igors | Tatarinovs |
30. | Glorija | Tovtkeviča |
31. | Boriss | Verbickis |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Harijs | Aleksandrovs |
2. | Ivans | Barničs |
3. | Iļja | Belovolovs |
4. | Anastasija | Dergiļova |
5. | Mārtiņš | Frembergs |
6. | Arkādijs | Gribačovs |
7. | Artjoms | Grigorjevs |
8. | Artjoms | Ivanovs |
9. | Gints | Kaņepītis |
10. | Anna | Krapivina |
11. | Maksims | Kuzmins |
12. | Vladislavs | Ļebedevs |
13. | Ernsts | Leits |
14. | Artūrs | Lipskis |
15. | Jegors | Maļejevs |
16. | Žans | Matjuškovs |
17. | Darja | Nasibullina |
18. | Ivans | Ņilovs |
19. | Jurijs | Pečeņuks |
20. | Darja | Pivina |
21. | Mārtiņš | Plikšs |
22. | Artūrs | Priedītis |
23. | Sergejs | Protčenko |
24. | Maksims | Škarpovs |
25. | Anna | Stepanova |
26. | Tomass | Stripinis |
27. | Artjoms | Timofejevs |
28. | Anastasija | Tumiloviča |
29. | Dāniels | Urbanovičs |
30. | Lāsma | Zaķe |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Aksjonova |
2. | Darja | Arhipova-Prokofjeva |
3. | Nelli-Viktorija | Berezovska |
4. | Artūrs | Blumbergs |
5. | Mārtiņš | Cakeus |
6. | Aleksandrs | Čerņeikins |
7. | Justina | Demba |
8. | BORISS | DJUMAJEVS |
9. | Žans Pols | Eļ-Haže |
10. | Edgars | Feldmanis |
11. | Pauls | Grīnhofs |
12. | Anastasija | Guseva |
13. | Ronalds | Jankovskis |
14. | Ivans | Karcevs |
15. | Pāvels | Katirlovs |
16. | Jeļena | Ļipovka |
17. | Artūrs | Ščeglovs |
18. | Antons | Senčevs |
19. | Valerija | Stoļarova |
20. | Volodymyr | Strafun |
21. | Oskars | Švedovs |
22. | Maksims | Tereščuks |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Aliks |
2. | Poļina | Bašlovska |
3. | Darja | Bašlovska |
4. | Kims Kevins | Bērzkalns |
5. | Ralts | Bleiders |
6. | Aļona | Čihačova |
7. | Alise | Čukova |
8. | Domeniks | Delvers |
9. | Iļja | Duļaņickis |
10. | Kristaps Jānis | Dzirnieks |
11. | Viktorija | Gorbačova |
12. | Kitija | Granta |
13. | Kristaps | Graudums |
14. | Bruno | Grebstelis |
15. | Karolina | Hance |
16. | Daņiils | Jakovļevs |
17. | Ilze Annemarija | Jankevica |
18. | Anastasija | Kazakova |
19. | Nils Patriks | Kazradzis |
20. | Elīna | Ķelle |
21. | Kristofers | Kisiels |
22. | Pāvels | Kļimičevs |
23. | Evelīna | Kočāne |
24. | Anna | Kreise |
25. | Adrians | Kreiss |
26. | Leo | Krugļikovs |
27. | Vadims | Ļapins |
28. | Dāvids Rūdolfs | Līksnītis |
29. | Haralds | Lūkins |
30. | Dmitrijs | Maksjura |
31. | Maksims | Mališevs |
32. | Elvita Alise | Mālkalne |
33. | Anita Megija | Miķelsone |
34. | Antons | Nikolajevs |
35. | Artūrs | Ozoliņš |
36. | Polina | Pavlova |
37. | Lauris | Pazāns |
38. | Roberts | Puriņš |
39. | Miķelis | Putnieks |
40. | Roberts | Reikmanis |
41. | AĻINA | RODČENKOVA |
42. | Ēriks | Sadovskis |
43. | Kristers | Šavalgins |
44. | Anete | Savicka |
45. | Daniil | Shamanov |
46. | Andrejs | Simonovs |
47. | Juris | Sinkins |
48. | Emīls | Sīpols |
49. | Antuanete | Sniķere |
50. | Kristīna | Sterba |
51. | Greta Rebeka | Stjade |
52. | Anete Diāna | Strode |
53. | Armands | Strods |
54. | Kristaps | Stumps |
55. | Kārlis | Šusters |
56. | Kārlis | Vēliņš |
57. | Daņila | Vorņiku |
58. | Elza | Zavadska |
59. | Sofija | Zorina |
60. | Toms | Zučiks |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniil | Averchenko |
2. | Herta Jūlija | Barkāne |
3. | Edgars | Beķeris |
4. | Kalvis | Bērziņš |
5. | Tomass | Bērziņš |
6. | Paula | Biseniece |
7. | Daniils | Borodajs |
8. | Roberts | Brants |
9. | Mihails | Budovskis |
10. | Ieva Ance | Bukša |
11. | Maksims | Čižikovs |
12. | Daņiils | Fraids |
13. | Roberts | Gordins |
14. | Patrīcija | Grundšteina |
15. | Emīls Kristofers | Gulbis |
16. | Edgars | Horošmans |
17. | Daniels | Jeļisejevs |
18. | Aleksandrs | Jermakovs |
19. | Antra | Kacena |
20. | Levans | Kecbaja |
21. | Gļebs | Koļesņikovs |
22. | Vadims/Vadim | Kondibo/Kondibo |
23. | Inokentijs | Konovalovs |
24. | Tatjana | Konstantinoviča |
25. | Artūrs | Korotkijs |
26. | Eva | Kostareva |
27. | Nika | Kutuzova |
28. | Ēriks | Lapiņš |
29. | Lāsma | Liepiņa |
30. | Lauris | Liepiņš |
31. | Danils | Maligins |
32. | Edmunds | Marianovs |
33. | Artūrs | Masļenkovs |
34. | Maksims | Matuļenko |
35. | Lauris | Melderis |
36. | Kristīne | Nagle |
37. | Artūrs | Ņikitenko |
38. | Anastasija | Ostrovska |
39. | Margarita | Pašņina |
40. | Kristaps | Pisarevs |
41. | Romāns | Prokopjevs |
42. | Germans | Rakitenko |
43. | Niklāvs Ričards | Šāblis |
44. | Reinis | Saksons |
45. | Vladimirs | Ščigoļevs |
46. | Vladimir | Semenov |
47. | Boriss | Sidjakins |
48. | Raimonds | Skuja |
49. | Edgars | Smirnovs |
50. | Kirils | Sokolovs |
51. | Jeļena | Štefane |
52. | Romans | Trizna |
53. | Arno | Vaģelis |
54. | Anastasija | Vovere |
55. | Roberts | Zandmanis |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdis | Bebrišs |
2. | Polina | Belkina |
3. | Asnate | Bērziņa |
4. | Toms Kārlis | Bicāns |
5. | Miks | Biezbārdis |
6. | Artemijs | Breimanis |
7. | Miļena | Dile |
8. | Emīls | Eihmanis |
9. | Reinis Jēkabs | Galiņš |
10. | Poļina | Golubova |
11. | Kārlis | Jēkabsons |
12. | Jekaterina | Jermakova |
13. | Veronika | Jonina |
14. | Oskars | Koreņevskis |
15. | Diāna | Kreise |
16. | Frančeska Tīna | Kursīte |
17. | Edijs | Liepiņš |
18. | Anna | Maculeviča |
19. | Maksims | Mamontovs |
20. | Dominika Adriāna | Ozoliņa |
21. | Hermanis | Ozols |
22. | Reinis | Pauļuks |
23. | Romans | Pavļenko |
24. | Zlata | Potiļicina |
25. | Gvido | Rāts |
26. | Pāvels | Ščurovskis |
27. | Arnis | Sloģis |
28. | Haralds Kārlis | Šternbergs |
29. | Ernests | Vilciņš |
30. | Tatjana | Zaharenko |
31. | Mārtiņš | Znotiņš |
32. | Kristaps | Zobovs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Andriksons |
2. | Miks Viesturs | Austrums |
3. | Luiss Alens | Balodis |
4. | Ivars Patriks | Bite |
5. | Arvīds | Dambenieks |
6. | Jeļizaveta | Dergačova |
7. | Nikita | Dračenko |
8. | Valters | Erenbergs |
9. | Georgijs | Gadžimuradovs |
10. | Arnolds | Ieviņš-Brambis |
11. | Maksims | Kiseļovs |
12. | Raivis | Kokins |
13. | Anna | Krasikova |
14. | Emīls | Laķis |
15. | Andrejs | Lugovojs |
16. | Sandis | Manušins |
17. | Artūrs | Mazarevičs |
18. | Jevgenijs | Morguls |
19. | Dāvis | Namsons |
20. | Anita Amālija | Olava |
21. | Justs | Pauliņš |
22. | Alise | Pokšāne |
23. | Rūdolfs | Rimšelis |
24. | Jeļizaveta | Rozenblite |
25. | Artūrs | Rugājs |
26. | Vadims | Šafrans |
27. | Maksims | Ščerbuks |
28. | Anžejs | Škuļteckis |
29. | Una | Šlanka |
30. | Angelīna | Smirnova |
31. | Čiro Federiko | Tipaldi |
32. | Valērijs | Tolkačovs |
33. | Jūlians | Trofimovs |
34. | Marta | Tropa |
35. | Viktorija | Vereteņņikova |
36. | Aleksandrs | Zajakins |
37. | Ņikita | Zdažinskis |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija/Marija | Adamoviča/Adamovič |
2. | Olga | Beļska |
3. | Anete Beatrise | Bukane |
4. | Alīna | Češuna |
5. | Toms | Ekmanis |
6. | Kristiāns | Feldmanis |
7. | Kristaps | Freibergs |
8. | Elina | Golubina |
9. | Niks | Gurtiņš |
10. | Nils | Kaufmanis |
11. | Mārcis | Kaufmanis |
12. | Undīne-Beatrise | Kauliņa |
13. | Daniels | Kirillovs |
14. | Vadims | Kisels |
15. | Artjoms | Kovaļčuks |
16. | Antoņina | Kovza |
17. | Filips | Kozirevs |
18. | Lauris | Lagzdiņš |
19. | Artūrs | Levits |
20. | Gļebs | Martjanovs |
21. | Grēta | Mustapa |
22. | Jana | Naidjonoka |
23. | Krišjānis | Noviks |
24. | Danila Dāvids | Pančenko |
25. | Anita | Ramka |
26. | Rinalds | Rozenfelds |
27. | Marija | Sidorova |
28. | Daniels | Stabulis |
29. | Lorenzo | Terlizzi |
30. | Dmitrijs | Tkačenko |
31. | Ansis | Vaišļa |
32. | Vineta | Vērpēja |
33. | Toms | Vildžūns |
34. | Angelīna | Zaharova |
35. | Elza Viktorija | Zorgevica |
36. | Emīls | Žubulis |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Aišpurs |
2. | Sintija | Betlere |
3. | Reinis | Birznieks |
4. | Toms | Bundulis |
5. | Madara | Buša |
6. | Amanda Nikola | Daiga |
7. | Rūdolfs | Golubovs |
8. | Mārtiņš | Grinfelds |
9. | Rainers | Grote |
10. | Jānis | Hūns |
11. | Mihails | Jeršovs |
12. | Maksims | Kitajevs |
13. | Antons | Kudrjajevs |
14. | Lelde Elizabete | Kusiņa |
15. | Jurii | Lepesevich |
16. | Andris | Mačevskis |
17. | Marta | Mazure |
18. | Kristers | Melnis |
19. | Edvarts | Mežulis |
20. | Artis | Mundurs |
21. | Gļebs | Ogorodņiks |
22. | Diāna | Ozoliņa |
23. | Valentīns | Penskis |
24. | Vladimirs | Popovs |
25. | Pauls | Purviņš |
26. | Artūrs | Putniņš |
27. | Kaspars | Rumkovskis |
28. | Raimonds | Šenbergs |
29. | Andris | Šenbergs |
30. | Ņikita | Teļnovs |
31. | Agnese | Urbāne |
32. | Daniils | Vitjuks |
33. | Gunta Mairita | Volmane |
34. | Ņikita | Voskobojevs |
35. | Ričards | Zariņš |
36. | Kristafers | Zeiļuks |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adelija | Adamovic |
2. | Jekaterina | Bezdele |
3. | Katrīne | Bižane |
4. | Anna | Bogačova |
5. | Simons | Bohovičs |
6. | Rūdolfs | Egle |
7. | Andžejs | Jakovļevs |
8. | Rūdolfs | Kalniņš |
9. | Kristaps | Kalniņš |
10. | Marta Undīne | Ķiesnere |
11. | Marta | Krūmiņa |
12. | Vladislava | Kurtukova |
13. | Aleksandra | Ļebedeva |
14. | Lauma | Lubāne |
15. | Dāgs | Mačs |
16. | Artjoms | Markarjans |
17. | Vjačeslavs | Matvejevs |
18. | Inga | Nazarova |
19. | Vadims | Šeiņins |
20. | Markuss Dāvis | Skrastiņš |
21. | Kirills | Timofejevs |
22. | Maksims | Trišins |
23. | Iolanta | Tugarinova |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ansis | Bernards |
2. | Sabīne | Bogdanova |
3. | Linda | Borskoviča |
4. | Sigita | Gavare |
5. | Vineta | Janena |
6. | Jana | Kassaliete |
7. | Sergejs | Koreškovs |
8. | Kristiāns | Kreinbergs |
9. | Artemijs | Krimovs |
10. | Iļja | Laptevs |
11. | Darja | Loiko |
12. | Krista Kristiāna | Mežavilka |
13. | Aleksandrs | Petrovs |
14. | Inokentijs | Ragozins |
15. | Mihails | Rodins |
16. | Evita | Roponena |
17. | Kirils | Savčuks |
18. | Ieva Līga | Segliņa |
19. | Jānis | Tone |
20. | Agnese | Vanaga |
21. | Klāvs | Vēvers |
22. | Vits | Vidulejs |
23. | Artjoms | Žuks |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jlja | Aniskovs |
2. | Nikolajs | Ivļevs |
3. | Ņikita | Jegorjevs |
4. | Eduards | Kavaļeristovs |
5. | Donilo | Kirillovs |
6. | Elizabete | Lietiņa |
7. | Aigars | Lipiņš |
8. | Artjoms | Mališevs |
9. | Malika | Muļivanova |
10. | Teodors | Muzis |
11. | Aleksejs | Popovs |
12. | Andrejs | Požarickis |
13. | Aleksandrs | Proņins |
14. | Ance Anna | Sekace |
15. | Daņiils | Smirnovs |
16. | Kārlis | Tauriņš |
17. | Kristiāna | Valdmane |
18. | Vladislavs | Vasiks |
19. | Edgars | Veseris |
20. | Uģis | Vēvers |
21. | Jurijs/Yury | Zaicevs/Zaytsev |
22. | Ričards | Žirjakovs |
23. | Valērijs | Zujevičs |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deivis | Baranovskis |
2. | Edmunds | Beitāns |
3. | Elīza Elizabete | Bicāne |
4. | Jana | Boļmante |
5. | Oļegs | Bugrovs |
6. | Annija | Cintiņa |
7. | Marta | Dambe |
8. | Dana | Darafeja |
9. | Iļja | Dmitrijevs |
10. | Jurijs | Donkarev |
11. | Daniils | Dovgals |
12. | Maksims | Frolovs |
13. | Maksims | Gavrilovs |
14. | Stefans | Grants |
15. | Martins | Indrijaitis |
16. | Artūrs | Iricjans |
17. | Marija | Ivanova |
18. | Aleksandrs | Izmailovs |
19. | Vadims | Jegorovs |
20. | Aleksejs | Jekimovs |
21. | Kristiāns | Križmanis |
22. | Vsevolods | Krjukovs |
23. | Laura | Kruglova |
24. | Ervīns | Lazdiņš |
25. | Jēkabs | Leinis |
26. | Laura | Liepiņa |
27. | Jurijs | Matvejevs |
28. | Mārtiņš Kristaps | Mickus |
29. | Aleksejs | Naumovs |
30. | Marija | Ostrovska |
31. | Elizabete | Paļonova |
32. | Reinis | Pastars |
33. | Ģederts | Pēkals |
34. | Viviāna | Piliņa |
35. | Mihails | Pojasnikovs |
36. | Kirils | Protass |
37. | Darja | Rudņicka |
38. | Agnis | Salmiņš |
39. | Mihails | Šatcs |
40. | Klāvs | Šermukšnis |
41. | Raimonds | Šīrants |
42. | Lana | Skorodihina |
43. | Aelita | Skromule |
44. | Alens | Šņepsts |
45. | Rūdolfs Agris | Stilve |
46. | Alise Anna | Stīpniece-Jekimova |
47. | Emanuels | Šūpulnieks |
48. | Uga | Tauriņš |
49. | Kristofers | Tauriņš |
50. | Marks | Trans |
51. | Artem | Ubaidullaev |
52. | Rūdolfs | Umblejs |
53. | Evelīna | Valtere |
54. | Artēmijs | Vasjanovich |
55. | Maksims | Žbanovs |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jorens | Āboliņš |
2. | Aiga | Andrijanova |
3. | Linda | Arāja |
4. | Vladislavs | Asčeulovs |
5. | Ernests Tomass | Auziņš |
6. | Sabīne | Bērziņa |
7. | Agris | Bužs |
8. | Veronika | Čače |
9. | Karīna | Čerņika |
10. | Anna | Čerņina |
11. | Dāvis | Cinītis |
12. | Dmitrijs | Ciruks |
13. | Elvis | Dapševičs |
14. | Ivars | Dille |
15. | Roberts | Dobelis |
16. | Ojārs Mārtiņš | Eberliņš |
17. | Pēteris | Ēcis |
18. | ignats | Gorodnijs |
19. | Simona | Granta |
20. | Vladislavs | Jačņevs |
21. | Dmitrijs | Jekimovs |
22. | Anna | Karabeško |
23. | Renāte | Karjavčenko |
24. | Anastasija | Kikase |
25. | Jevgeņijs | Kostrickis |
26. | Paula | Kuzņecova |
27. | Daniels | Ļannijs |
28. | Paulis Ernests | Lauznis |
29. | Rebeka Anna | Līpiņa |
30. | Sandis | Migla |
31. | Artūrs | Mucenieks |
32. | Akims | Parahins |
33. | Roberts | Pavlovskis |
34. | Ruslans | Puriņš |
35. | Ņikita | Semjonovs |
36. | Uģis | Seržants |
37. | Reinis | Skaidrais |
38. | Estere | Šverna |
39. | Aleksandra | Timofejeva |
40. | Jeļizaveta | Ulibina |
41. | Dmitrijs | Voronovs |
42. | Viktorija | Vucena |
43. | Laura Rebeka | Zauere |
44. | Ieva | Žube |
45. | Pēteris | Zvejnieks |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Boreiko |
2. | Darja | Čirjuļina |
3. | Oskars | Dervinis |
4. | Aleksejs | Jeļisejevs |
5. | Huans Boriss | Karbažaļs |
6. | Maksims | Medveckis |
7. | Valērijs | Nikolajevs |
8. | Ksenija | Poliščuka |
9. | Jegors | Poliščuks |
10. | Artūrs | Proskurovskis |
11. | Sofja | Solovjova |
12. | Rihards | Zālītis-Rukmanis |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Darja | Aleksejeva |
2. | Antons | Averins |
3. | Linda | Borbale |
4. | Kristiāna | Broka |
5. | Matīss | Čudars |
6. | Alina | Dolgova |
7. | Aleksandra | Gluščenko |
8. | Inguss | Jeļisejevs |
9. | Herberts | Kašs |
10. | Ričards Kristers | Knipšis |
11. | Kristiāns | Miglinieks |
12. | Juris | Paļičevs |
13. | Stefans | Pavlovskis |
14. | Daniils | Prohorovs |
15. | Laura | Ribkinska |
16. | Leina | Ruļuka |
17. | Toms | Skulte |
18. | Mārtiņš | Šterns |
19. | Karīna Elizabete | Valtere |
20. | Helēna | Varika |
21. | Ksenija | Vasiļjeva |
22. | Ēriks | Zommers |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Brahmanis |
2. | Kristīne | Fursa |
3. | Jevgeņijs | Grigorjevs |
4. | Vladislavs | Jerins |
5. | Aleksandra | Kožemjakina |
6. | Laura | Plēpe |
7. | Agnese | Rituma |
8. | Ņikita | Simonovs |
9. | Vladislavs | Temirjovs |
10. | Igors | Tomiļins |
11. | Artis | Venskus |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ņikita | Čerkovskis |
2. | Ketija | Černika |
3. | Vladlens | Gurkins |
4. | Edvīns | Judins |
5. | Valdis | Lapo |
6. | Ramona | Ratsepa |
7. | Marina | Šaško |
8. | Artis | Segrums |
9. | Maksim | Skryabin |
10. | Aleksejs | Soļims |
11. | Ēriks | Solovjovs |
12. | Vairis | Stramkalis |
13. | Kārlis | Ulpe |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Darija | Degtjareva |
2. | Vadims | Kovaļčuks |
3. | Natalija | Markvarte |
4. | Anna Alīsija | Tararuja |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Blumberga |
2. | Igors Kristers | Bolsunovskis |
3. | Bruno Žanis | Bricis |
4. | Jānis | Dombrovskis |
5. | Artūrs | Ezerlīcis |
6. | Rimants Ingars | Geruļskis |
7. | Elīza | Janvāre |
8. | Mārcis | Kaļišuks |
9. | Samanta | Lēvalde |
10. | Markuss | Mamedovs |
11. | Mārtiņš Ludis | Meija |
12. | Edvards | Mikāls |
13. | Renārs | Miloševskis |
14. | Uvis | Pērkons |
15. | Igo | Radžabovs |
16. | Jolanta Aina | Stepanoviča |
17. | Eduards | Vimbsons |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Harijs Pēteris | Broks |
2. | Nikita | Černišovs |
3. | Alise | Dorbe |
4. | Mārtiņš | Grundmanis |
5. | Dārta | Meija |
6. | Elīna | Štencele |
7. | Ance | Vecgrāve |
8. | Niks Miks | Zvirbulis |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mairis | Andersons |
2. | Sīlinda | Gercāne |
3. | Elīza | Jekuma |
4. | Gints | Krasausks |
5. | Dace | Preisa |
6. | Andžela | Rimkus |
7. | Roberts | Šmits |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Konrāds |
2. | Kārlis | Ķuzis |
3. | Sandis | Lagzdiņš |
4. | Niks | Tamsons |
5. | Dāvis | Vilemsons |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eva | Bērze |
2. | Paula Luīze | Biteniece |
3. | Artūrs | Bogdanovičs |
4. | Kristaps Daniels | Grīns |
5. | Dairis Rihards | Irbe |
6. | Annemarija | Irbite |
7. | Jēkabs Niklāvs | Janovs |
8. | Edvards Verners | Jeliņevskis |
9. | Māris | Mārtiņš |
10. | Andrejs | Martinsons |
11. | Andrejs | Mudulis |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valts | Damroze |
2. | Pauls | Daugulis |
3. | Karīna | Ermansone-Tropa |
4. | Niklāvs | Kadiķis |
5. | Māris Maikls | Mitrevics |
6. | Elizabete Anna | Niedre |
7. | Guna | Prokopčika |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agneta | Apaļka |
2. | Kristaps | Bruners |
3. | Andris | Jenerts |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Daugulis |
2. | Aivis | Klešs |
3. | Haralds | Ozols |
4. | Edgars | Straumanis |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva Linda | Ābola |
2. | Arvīds | Bāliņš |
3. | Elza | Bekmane |
4. | Ausma | Bluķe |
5. | Elīna | Butka |
6. | Agnija | Caune |
7. | Dārta | Cīrule |
8. | Jānis | Jansons |
9. | Anete | Mālkalne |
10. | Elvīra | Miesniece |
11. | Kaspars | Pakulis |
12. | Sandis | Rakovs |
13. | Monika | Šķērsta |
14. | Artis Miks | Šmits |
15. | Laila | Vagule |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Kaupe |
2. | Elisa | Laganovska |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Una | Bērziņa |
2. | Madara Māra | Grigore |
3. | Jana Marta | Ivanovska |
4. | Kristīne | Ķikute |
5. | Lauma | Melece |
6. | Agate | Mūrniece |
7. | Reinis | Putrālis |
8. | Elīna | Skopāne |
9. | Elvis Kristiāns | Šmulāns |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārcis | Cīrulis |
2. | Linards | Ozols |
3. | Dita | Trijēce |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Alhasova |
2. | Dāvids Krists | Balodis |
3. | Kristaps | Baumanis |
4. | Annija | Bērza |
5. | Eduards | Bērziņš |
6. | Kristaps | Dauksts |
7. | Filips | Ēcis |
8. | Ginta | Egle |
9. | Elīza | Grence |
10. | Ansis | Grīnbergs |
11. | Ketlīna | Kālberga |
12. | Kitija | Lakse |
13. | Krista | Ludevika |
14. | Matīss | Matisons |
15. | Dāvis | Ozolnieks |
16. | Anete | Silgale |
17. | Aleksis | Tiļugs |
18. | Kristaps | Vārna |
19. | Edgars | Volfs |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Andersone |
2. | Sandis | Braunfelds |
3. | Aksels | Bresme |
4. | Zanda | Dakstiņa |
5. | Juris Roberts | Ēcis |
6. | Līza Paulīne | Finke |
7. | Jānis | Freibergs |
8. | Kristers | Leinerts |
9. | Arnolds | Luksis |
10. | Dzintra | Ozola |
11. | Kristers | Rutkis |
12. | Renāte | Strazdiņa |
13. | Ernests | Tropiņš |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sintija Marta | Antmane |
2. | Laima | Bērziņa |
3. | Jēkabs | Brāķeris |
4. | Jānis Roberts | Gaigals |
5. | Rinalts | Ignašs |
6. | Luanda | Miķelsone |
7. | Helēna Elza | Smilgaine |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Brinkmanis |
2. | Elīza | Gerdiņa |
3. | Jānis | Grīnbergs |
4. | Mārtiņš | Kalnmals |
5. | Raigners | Lūks |
6. | Janete | Mikitiņeca |
7. | Ernests Rūdolfs | Ronis |
8. | Kārlis | Rorbahs |
9. | Rūdis | Šnēbergs |
10. | Ralfs | Spirga |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Baranova |
2. | Laura Luīze | Dumbre |
3. | Kristaps | Eniņš |
4. | Daniels | Gabrusenoks |
5. | Linda | Grāvīte |
6. | Samanta | Grišāne |
7. | Emīls | Gūtmanis |
8. | Adrians | Gūtšmits |
9. | Martins Haralds | Klāks |
10. | Markuss Ralfs | Krāģis |
11. | Niks | Kreicbergs |
12. | Viktorija | Kronberga |
13. | Adrians | Riekstiņš |
14. | Ringolds | Rutkis |
15. | Dāvis | Stalažs |
16. | Ivars | Voronovs |
17. | Artis | Zvejnieks |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Auziņa |
2. | Dairis | Bahmanis |
3. | Jānis Edgars | Bērziņš |
4. | Toms | Fišers Blumbergs |
5. | Kristiāns | Jakubovskis |
6. | Mārtiņš | Lorencs |
7. | Atis | Ozols |
8. | Nikola | Smeltere |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Agapovs |
2. | Viesturs | Nikolājevs |
3. | Roberts | Otto |
4. | Nadīna | Pahmurkina |
5. | Ieva | Pētersone |
6. | Kārlis | Šermuksītis |
7. | Helēna | Skuja |
8. | Gints | Sprēdis |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Belcāns |
2. | Rihards | Dubiniauskas |
3. | Viktorija | Krīgerte |
4. | Kristers | Misa |
5. | Oskars | Morics |
6. | Georgijs | Petrovs |
7. | Edgars | Vaivala |
8. | Artis | Zīriņš |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marks Kristiāns | Bomis |
2. | Romāns | Fedjukovs |
3. | Agris | Tukišs |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Āboliņš |
2. | Ivo | Talviks |
3. | Toms | Žīgurs |
4. | Ēriks | Zirnis |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnis | Adienis |
2. | Mārtiņš | Ķaukulis |
3. | Elvis | Šeļevskis |
4. | Deniss | Tiščenko |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jurģis | Mežulis |
2. | Valters | Rancāns |
3. | Ginters Juris | Vehi |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Una | Berga |
2. | Mairis | Bērziņš |
3. | Alberts Edgars | Bērziņš |
4. | Valdis Guntis | Bukalders |
5. | Roberts | Cipruss |
6. | Justīne Kate | Jansone |
7. | Nauris | Justs |
8. | Matīss | Kalnāre |
9. | Annija | Karitone |
10. | Emīls | Ķīkulis |
11. | Emīls | Krasts |
12. | Viktors | Lejavārdavs |
13. | Eduards | Ludiņš |
14. | Marija | Lukina |
15. | Gustavs | Māziņš |
16. | Aleksandra | Mitničuka |
17. | Kitija Jolanta | Muižniece |
18. | Kristofers Franks | Pētersons |
19. | Rūdolfs | Pikšens |
20. | Paula Katrīna | Purmale |
21. | Laura | Rakūne |
22. | Klāvs Kristiāns | Sproģis |
23. | Jānis Aldis | Tams |
24. | Marks | Vāle |
25. | Uva | Vēja |
26. | Oļegs | Veļikanovs |
27. | Gvido | Vintergollers |
28. | Andris | Vītols |
29. | Artūrs | Zeibots |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksis | Ābols |
2. | Dairis | Āboltiņš |
3. | Kitija Kristiāna | Berga |
4. | Samanta | Berga |
5. | Kristiāna | Buka |
6. | Jānis Ralfs | Garais |
7. | Ivans | Gercevs |
8. | Anna | Jakovļeva |
9. | Gustavs | Kalnāre |
10. | Roberts | Kārkliņš |
11. | Dairis | Krasovskis |
12. | Erita | Krusta |
13. | Krišjānis | Lācis |
14. | Dens Enrijs | Lakučs |
15. | Dace | Lenša |
16. | Miks Mikus | Mamedovs |
17. | Ingars | Martinovs |
18. | Adrians | Netlis |
19. | Danīls | Ņikiforovs |
20. | Artūrs Elvis | Pasītis |
21. | Alise | Stūre |
22. | Niks Patriks | Ummers |
23. | Sandija | Vasiļjeva |
24. | Reinis | Veinbergs |
25. | Diāna | Zariņa |
26. | Oskars | Zariņš |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Brokāns |
2. | Armands | Dukurs |
3. | Samanta | Engere |
4. | Elīna | Fjodorova |
5. | Rainers Leons | Justs |
6. | Alīna | Koroļkova |
7. | Aleksandrs | Madijarovs |
8. | Karīna | Melbārde |
9. | Rolands | Plūmanis |
10. | Artūrs | Puško |
11. | Kintija | Šulte |
12. | Deniss | Zeicmanis |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Barba Ilva | Cimdiņa |
2. | Laima Anna | Dalbiņa |
3. | Nils Alberts | Heniņš |
4. | Elīza Ance | Muska |
5. | Monika | Oļeha |
6. | Toms | Plešs |
7. | Mārcis Jorens | Rullis |
8. | Haralds | Rūsis |
9. | Kristīne | Siksaliete |
10. | Simona | Šmidte |
11. | Aleksandrs | Stasjuļevičs |
12. | Rebeka | Tetere |
13. | Artjoms | Tomaševičs |
14. | Agnese | Vasiļjeva |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Anpilogovs |
2. | Elvis | Auns |
3. | Toms Tomass | Auziņš |
4. | Kalvis | Bērs |
5. | Amanda | Čakste |
6. | Sandis Mārtiņš | Caune |
7. | Annemarija | Cinovska |
8. | Kristaps | Feldmans |
9. | Rihards | Grudzinskis |
10. | Daniels | Kašs |
11. | Marta Elizabete | Matisone |
12. | Ralfs Mareks | Meizāns |
13. | Alise Agnese | Rozentāle |
14. | Markuss | Salmiņš |
15. | Liubov | Sazonenko |
16. | Roberts | Smildzējs |
17. | Germans | Tomašuks |
18. | Paula Denisa | Treublute |
19. | Ģirts | Ūdriņš |
20. | Darius | Uščins |
21. | Aleksis | Vendeliņš |
22. | Ņikita | Visockis |
23. | Darija | Zaharova |
24. | Eduards | Žukovs |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Akimova |
2. | Leons | Ālītis |
3. | Teodors | Drazlovskis |
4. | Anna Līga | Eņģele |
5. | Reinis | Freibergs |
6. | Jekaterina | Gorbačova |
7. | Reinis Kārlis | Grundulis |
8. | Jūlija | Gurinoviča |
9. | Edgars | Jansons |
10. | Ņikita | Karpuks |
11. | Emīls | Legzdiņš |
12. | Pāvels | Mihailovs |
13. | Jekaterina | Ņevoita |
14. | Jānis | Princis |
15. | Aleksejs | Sabarņa |
16. | Jānis | Zalcmanis |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Belte |
2. | Karīna | Freija |
3. | Anastasija | Jerihova |
4. | Ņikita | Kovaļovs |
5. | Dmitrijs | Lukjaņenko |
6. | Matīss | Mirošņikovs |
7. | Inese | Mitenberga |
8. | Laura | Pāvulāne |
9. | Dāvis | Pūliņš |
10. | Jēkabs | Stikāns |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roksolana | Amarova |
2. | Arturs | Amarovs |
3. | Kirills | Boļšakovs |
4. | Māris | Galauskis |
5. | Atis | Lauva |
6. | Jūlija Anna | Lisaja |
7. | Anton | Lysachenko |
8. | Jevgenijs | Nikiferovičs |
9. | Reinis | Peterlevics |
10. | Artis | Reinholds |
11. | Aleksandrs | Sereda |