Fizikas 65. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2328


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Bokalders
2. Keits Buko
3. Linards Čevers
4. Artūrs Draka
5. Kristīne Juste
6. Mārtiņš Klevs
7. Emīls Liedskalniņš
8. Harijs Mencendorfs
9. Pēteris Pavlovičs
10. Elvis Piterāns
11. Ksenija Šapolovska
12. Iluta Upelniece
13. Ilva Viļuma

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Audris Arzovs
2. Ulvis Blathens
3. Lāsma Ermansone
4. Māris Gerasimčuks
5. Madara Kantāne
6. Rūta Liepiņa
7. Mikus Saldovers
8. Deina Sticere

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivis Glāznieks
2. Kalvis Makaris
3. Andrejs Minajevs
4. Dace Osīte
5. Didzis Ozols
6. Aelita Zilgalve
7. Laura Zvirgzdiņa

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valērija Iļjiniha
2. Eduards Liseckis
3. Raitis Rubenis
4. Romāns Seļezņovs
5. Konstantīns Siņica
6. Jānis Verpels


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eva Caune
2. Maksims Kaminskis
3. Adrians Tašmans
4. Sintija Vaivere

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainis Jegorovs
2. Arvis Pakalns

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Āboliņš
2. Līga Gradovska
3. Veronika Irtiševa
4. Reinis Karimovs
5. Valdemārs Timofejevs

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Bērzabinde
2. Artūrs Kalašņiks
3. Arturs Zaķis


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Helge Bernāns
2. Jānis Daniels Brants
3. Elvis Dapševičs
4. Dmitrijs Dmitrijevs
5. Kristiāna Krišāne
6. Markuss Voldemārs Lancmanis
7. Sendija Beata Lazdiņa
8. Jūlija Postolati
9. Elīna Paula Puzule
10. Roberts Ruško
11. Alberts Trucis
12. Ernests Trucis
13. Emīls Upens

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maira Asare
2. Sintija Igaune
3. Sandis Kaškurs
4. Alise Lazdiņa
5. Artūrs Lielbārdis
6. Ilva Liepiņa
7. Rita Ozola
8. Vita Skosa
9. Madara Zaķe
10. Jēkabs Zommers

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Dapševičs
2. Madara Mūrmane
3. Salvis Pajats
4. Megija Simsone

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jēkabs Brauers
2. Ingus Pētersons
3. Ringolds Zvaigzne


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arīna Bistrova
2. Agris Bužs
3. Gvido Dokāns
4. Anita Garā
5. Maksis Garais
6. Artis Grāvītis
7. Agnese Ikstena
8. Andris Kudurs
9. Roberts Pavlovskis
10. Ņikita Petrovs
11. Matīss Silinieks
12. Jeļena Vasiļjeva

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišjānis Kočāns
2. Pēteris Maks
3. Agita Melberga
4. Eduards Plušs
5. Egmonts Salmanis
6. Martins Višņevskis

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kitija Bičko
2. Elvijs Čeirāns
3. Deniss Daņilovs

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Čubars
2. Beāte Graudumniece
3. Evija Kitova
4. Sindija Lose
5. Marks Pavlovskis
6. Mārtiņš Pušpurs
7. Mārtiņš Štāls
8. Nils Vanags
9. Mārtiņš Žugs


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karolīna Auziņa
2. Anna Dirvele
3. Artjoms Djadjura
4. Linda Gaižauska
5. Linda Kupča
6. Marta Kursiša
7. Līva Luīze Levko
8. Māra Priede
9. Kristiāna Purmale
10. Roberts Raismans
11. Jānis Saltais

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Endijs Bajalis
2. Edvīns Buiko
3. Kristīne Kirčenko
4. Reinis Ozols
5. Viviāna Soņi

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edijs Breijers
2. Uldis Gābers
3. Annija Krikščūne
4. Mārtiņš Marks Pauls
5. Gustavs Upenieks

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deins Alksnis
2. Annija Varkale


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Džesika Iliāna Aļeksejeva
2. Laura Grušina
3. Anita Ilze Gulbe
4. Jete Jakoviča
5. Baiba Jermolājeva
6. Dāvis Krūmiņš
7. Lelde Kudule
8. Audris Mihailovs
9. Timur Morozkov
10. Nora Viktorija Osīte
11. Beāte Agneta Rause
12. Ilona Upena
13. Pauls Valdovskis
14. Kārlis Vītols
15. Lāsma Zaķe

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Ezeriņš
2. Madara Malakmadze
3. Nikola Serģe

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arta Alksnīte
2. Henriks Baijers
3. Dagnis Jemsis
4. Miks Ozols
5. Renārs Puriņš
6. Valters Strods
7. Mārtiņš Vītols
8. Rihards Žamoidiks

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Blūma
2. Edgars Klētnieks
3. Jekabs Kokars
4. Paula Krastiņa
5. Agnis Liepiņš
6. Jānis Melderis
7. Ģirts Ozoliņš
8. Pēteris Pakalns
9. Reinis Vilkaste


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Oļegs Klopovs
2. Mareks Kupšāns
3. Igors Lisjonoks
4. Matīss Upenieks

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikita Petrovs

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivis Malnačs
2. Juris Novickis

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Bogdanovičs
2. Oksana Grigorjeva
3. Anastasija Ivanova
4. Renats Jakubovskis
5. Andrejs Jančevskis
6. Maksimilians Januška
7. Stanislavs Jefimovs
8. Diana Jermolova
9. Arianda Jonāne
10. Anastasija Juzupanova
11. Iļja Kamņevs
12. Jurijs Kravčonoks
13. Viktorija Krilova
14. Aleksandrs Labuts
15. Diāna Lavrinoviča
16. Nataļja Mališa
17. Valērija Mizavcova
18. Arkādijs Nikolajevs
19. Liene Nitiša
20. Pāvels Panteļejevs
21. Anželika Peipiņa
22. Jekaterina Potalujeva
23. Aleksandra Požarska
24. Inese Raciņa
25. Darja Safronova
26. Everita Annemarija Samuša
27. Jevgenijs Šilins
28. Deniss Smislovs
29. Armands Snarskis
30. Viktorija Soboļeva
31. Jūlija Sokolova
32. Emīls Tams
33. Dainis Vērdiņš
34. Edgars Zajacs
35. Aleksandrs Zalivskis
36. Jegors Zeļenkovs

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladimirs Andrejevs
2. Timofey Anokhin
3. Kristīne Cibuļska
4. Emīls Čunčulis
5. Severins Dudeničs
6. Stivens Dins Dudovs
7. Gļebs Gagarins
8. Veronika Griņko
9. Sergejs Jaunzems
10. Diāna Konkina
11. Angelina Krupeņko
12. Kirils Ilmārs Kundziņš
13. Alfrēds Lapkovskis
14. Maksims Latkovskis
15. Maksims Lociks
16. Oļegs Matrosovs
17. Tatjana Mihailova
18. Artjoms Ņikuļins
19. Georgijs Pliska
20. Pāvels Pranskus
21. Pauls Pudāns
22. Marks Smirnovs
23. Kārlis Vagalis
24. Viktors Vradijs
25. Artūrs Ždanovs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilga Alika
2. Karina Ambrosova
3. Viljams-Bernards Bauers
4. Daniela Baziļčuka
5. Jevgeņijs Bistrovs
6. Antons Deņisovs
7. Daniils Gončarovs
8. Jekaterina Grigorjeva
9. Dāvids Isakovs
10. Marija Ivanova
11. Sergejs Ivanovs
12. Antons Jevdokimovs
13. Darja Juhno
14. Margarita Jurkāne-Jurgāne
15. Deniss Kaminskis
16. Aleksandrs Konopackis
17. Vaclavs Korženevskis
18. Dmitrijs Kravčonoks
19. Boriss Manošins
20. Natālija Mihejeva
21. Diāna Mironova
22. Nauris Prekels
23. Dmitrijs Redins
24. Arturs Rušmans
25. Andrejs Stupāns
26. Raivis Valters
27. Vitālijs Verhovičs
28. Kirils Vološins
29. Antons Zubkovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Anisko
2. Raimonds Bogdanovičs
3. Dmitrijs Bogdanovs
4. Deniss Dunaveckis
5. Karina Kampāne
6. Baiba Kokina
7. Dmitrijs Kokins
8. Linda Meldere
9. Valdis Mizers
10. Vladislavs Murzjonoks
11. Antons Nazarovs
12. Vladislavs Oļhovs
13. Anatolijs Petjko
14. Jevgenijs Petkevičs


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Apinis
2. Dāvis Čeirāns
3. Iveta Čerņavska
4. Mārcis Eihmanis
5. Kārlis Janaitis
6. Uldis Jansons
7. Vladimirs Kabajevs
8. Rolands Savdons
9. Dāniels Udalovs

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Miks Freibergs
2. Kaspars Grābens
3. Līga Holodņikova
4. Gabija Jomante
5. Arianna Todorova

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edijs Jansons
2. Elvisa Lambrekse
3. Sintija Strakša

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Oskars Darčiks
2. Mārtiņš Dirvēns
3. Kristīna Grausa
4. Antra Grīnhofa
5. Līva Ļeonova
6. Reinis Lillais
7. Rūdolfs Mesters
8. Dagnija Tērauda


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krists Jānis Karolis
2. Jana Krastiņa
3. Markuss Kursītis

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvids Cīrulis
2. Germans Frolovs
3. Reinis Lūkins
4. Hārdijs Nogobods
5. Ulla Zaķe

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivija Alekse
2. Elvijs Vanags
3. Arnis Žagata

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Lazdiņš
2. Rinalds Puriņš


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olafs Bērziņš
2. Lāsma Bugovecka
3. Inita Ērgle
4. Artūrs Grosbergs
5. Samanta Homiča
6. Otto Jānis Jansons
7. Anna Jaunzeme
8. Lauris Kazlausks
9. Nikola Ņikiforova
10. Renards Spalva
11. Mariss Zakarītis

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Anspoks
2. Ričards Dūmiņš
3. Megija Neimane
4. Liesma Pakalne
5. Sandijs Siliņš
6. Daniels Stenlijs Vanags

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Ansons
2. Arvis Barens
3. Artūrs Bogdanovičs
4. Viesturs Igaunis
5. Toms Jaunzemis
6. Niklāvs Ņikiforovs
7. Sandis Ludvigs Studers

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Censonis
2. Uvis Dredžels
3. Jorens Kaupe
4. Katrīna Siliņa
5. Rūdolfs Jānis Štāls
6. Valts Ulmanis
7. Edijs Ronalds Vanags
8. Nauris Vilde


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Alunāne
2. Kristiāna Baltmane
3. Megija Borska
4. Miks Dāboliņš
5. Katrīna Demčenko
6. Sanija Dutkeviča
7. Viktorija Fomina
8. Karīna Guļāne
9. Amanda Liene Iraida
10. Oļegs Jakovļevs
11. Maksims Jakovļevs
12. Ralfs Jankovskis
13. Ance Kalniņa
14. Matīss Koļesinskis
15. Madara Lasmane
16. Andris Līcis
17. Aivars Lucijanovs
18. Artūrs Mucenieks
19. Dinārs Neilands
20. Krists Petroks
21. Jānis Puriņš
22. Kristiāns Jānis Radiņš
23. Mareks Slīpais
24. Arina Solovjova
25. Sintija Sovane
26. Ksenija Šulte
27. Kārlis Tvintiķis
28. Reinis Vārna

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adrians Marks Ābele
2. Beāte Balode
3. Alans Bekusovs
4. Ģirts Birzāks
5. Emanuels Fadejevs
6. Mārtiņš Feldmanis
7. Annija Graudiņa
8. Eduards Mitris
9. Elgars Murāns
10. Valērija Rudikina
11. Dāvids Silavs
12. Ivo Siņicins
13. Valts Urtāns
14. Renārs Zeps

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Avišāns
2. Elīna Grandāne
3. Ieva Ivbule
4. Mārtiņš Kalējs
5. Edijs Kauranens
6. Aivars Krūmiņš
7. Indars Lejiņš
8. Dmitrijs Lisjonoks
9. Dmitrijs Lukašonoks
10. Anastasija Markova
11. Stanislavs Petkevičs
12. Artjoms Soboļevs
13. Kirils Veļikijs

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Jankovskis
2. Diāna Krasavceva
3. Emīls Mačuks
4. Māris Razujevs
5. Kristaps Rossinskis
6. Jānis Seilis
7. Laima Šmite
8. Matīss Zalāns


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dagnis Ābols
2. Jānis Dimants
3. Rihards Gaislers
4. Liudmila Jaronska
5. Namejs Kugrēns
6. Elīza Elza Lipšāne
7. Edvards Ozols
8. Helvijs Staļģis
9. Vadims Vaščenko
10. Agneta Veinberga

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Fjodorova

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Baiba Beļkus
2. Kristaps Grandovskis
3. Dāvis Emīls Ūdris
4. Edvards Ulmanis
5. Valters Zaļkalns


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Anufrijevs
2. Anete Bērziņa
3. Raimonds Bojaruns
4. Ivars Dille
5. Ksenija Furmanova
6. Darja Guseva
7. Kristaps Krivens
8. Renāte Leiņa
9. Igors Miļuhins
10. Veronika Mirzajanova
11. Mikus Krišs Novads
12. Vitālijs Pučinskis
13. Demids Špakovičs
14. Kerolaina Stepe
15. Marija Stocka
16. Daņiils Veržbickis
17. Ivans Zotovs

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agris Andersons
2. Vladislavs Basalajs
3. Edgars Batkovskis
4. Kristīne Berlīzeva
5. Margarita Broša
6. Jevgēnijs Hnikins
7. Sergejs Karpenko
8. Ņikita Kikiņovs
9. Endijs Koškins
10. Lauma Laurinoviča
11. Jekaterina Manuhina
12. Madara Ratniece
13. Natālija Sirotkina
14. Viktorija Smetskaja
15. Ieva Uzāne
16. Kirils Vedļa
17. Diāna Žogota

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Dzelzkalēja
2. Ņikita Furmanovs
3. Romans Ivaškevičs
4. Aleksandra Juhnēviča
5. Dmitrijs Kočemazovs
6. Dmitrijs Kohanovičs
7. Santa Lauva
8. Arturs Mazurs
9. Laura Karīna Pizāne
10. Valdemārs Reinbergs
11. Kristaps Rupmanis
12. Elīna Rūsa
13. Gustavs Strautnieks
14. Karlīna Ūdre
15. Anastasija Vasiļjeva

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nellija Karpušenkova
2. Vladislavs Kļaviņš
3. Viktorija Muravka
4. Pēteris Račinskis
5. Romans Raks
6. Ervīns Šiļeiko
7. Jeļizaveta Sukorceva
8. Valērija Zubrika


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Abramovskis
2. Viktorija Aleksejeva
3. Kristīne Baltpurviņa
4. Derians Bārtulis
5. Emīls Edgars Bašēns
6. Mariss Elbrets
7. Daniels Marks Heincis
8. Roberts Kalvāns
9. Jana Lesnevska
10. Ermīns Līpenīts
11. Anželika Markušina
12. Anna Miteniece
13. Ansis Jānis Ozoliņš
14. Nauris Sarmulis
15. Andris Siliņš
16. Valters Vagotiņš-Vagulis

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Āriņš
2. Veronika Avina
3. Didzis Bērziņš
4. Anastasija Bizjajeva
5. Grats Grāvelsins
6. Aleksandra Kamenska
7. Reinis Kaparkalējs
8. Rūdolfs Pļaviņš
9. Aļona Prozorova
10. Vladislavs Sinicins
11. Kristaps Starts
12. Adelīna Vēvere
13. Darja Žigalova

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niīkolajs Aleksejevs
2. Jevgēņijs Černovs
3. Evija Cibuļska
4. Gints Dakša
5. Ketija Davidone
6. Kristers Fišers
7. Dāvis Lipste
8. Gerdas Macepuro
9. Jevgēnijs Protopopovs
10. Ritvars Puriņš
11. Jūlija Puščina
12. Raimonds Romanovs
13. Katrīna Sproģe

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valters Jēkabsons
2. Jekaterina Kamenska
3. Oskars Pencis
4. Ņikita Riļevs
5. Dāvis Rudzītis
6. Jūlija Topņikova


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniela Dreslere
2. Sāra Dūniņa
3. Gustavs Putāns
4. Edgars Seredjuks
5. Edgars Staris

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Betija Čākure
2. Alise Maija Cimermane
3. Eduards Rudevics

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Kunkulbergs

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandro Elvis Bogdanovs
2. Emīls Kleinbergs
3. Einārs Kotovs
4. Linda Krauze
5. Krista Rudēvica


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sanija Sonora Jankovska
2. Diāna Priede

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Glāznieks
2. Ilmārs Kalniņš
3. Armands Kravcevs

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Beikerts
2. Eduards Jubels
3. Kristaps Kalniņš
4. Viesturs Lavrenovs
5. Ilvija Lazdiņa
6. Ingus Placēns


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Andžāne
2. Edgars Bondars-Naruševičs
3. Arīna Galilejeva
4. Edvīns Ļahs
5. Sandis Leikums
6. Jānis Magone
7. Rūta Maksimova
8. Daina Osipova
9. Rihards Plociņš
10. Raimonds Rombaļskis
11. Iveta Rudka
12. Edgars Sadovskis
13. Aleksandrs Silibitkins
14. Mārīte Skrepļonoka
15. Andris Spalvis
16. Justīns Stivriņš
17. Aivis Zeiza

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvids Babrovskis
2. Edvards Beinarovičs
3. Samanta Bitte
4. Olita Brenča
5. Artūrs Brokāns
6. Marina Cvetkova
7. Laura Daniļeviča
8. Elvīra Jančevska
9. Edgars Kairāns
10. Marks Krilovs
11. Dana Lukaševiča
12. Larisa Silineviča
13. Darja Smoļaninova
14. Sintija Virza
15. Jūlija Žuravļova

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Bulavska
2. Aiva Staņēviča
3. Intars Stikuts
4. Dace Vigule

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inta Bukovska
2. Sergejs Demarčuks
3. Ņikita Grebņovs
4. Vjačeslavs Kruglovs
5. Ludmila Kuzņecova
6. Jānis Makņa
7. Natālija Mihailova
8. Māris Murāns
9. Jānis Orols
10. Marta Ozerska
11. Deniss Pobjaržans
12. Pjotrs Veličko


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Audris Immers
2. Jānis Kaltiņš
3. Markuss Matisons
4. Kristers Nolle
5. Oskars Šēlis
6. Katrīna Spēkaine
7. Kristaps Svēte
8. Ričards Vēvers

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edmunds Beks
2. Inga Birzniece
3. Agrita Cimermane
4. Roberts Oskars Komarovskis
5. Ēriks Rudziks
6. Kārlis Zatlers

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deivids Agriņš
2. Līga Birzniece
3. Elza Elīza Garokalna
4. Rodrigo Gruntmanis
5. Kārlis Jēkabs Īvāns
6. Miks Salna
7. Sintija Setkovska
8. Valters Smiltāns
9. Guntis Zariņš
10. Ieva Zepa

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Elgars Benefelds
2. Aleksandra Jansone
3. Toms Raikstiņš


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Egita Andersone
2. Anete Antanaviča
3. Luīze Balode
4. Elizabete Balode
5. Kārlis Baumanis
6. Arnis Birze
7. Luīza Ciemese
8. Jānis Dambergs
9. Edīte Drāzniece
10. Kristīne Emsiņa
11. Alīna Ešenvalde
12. Zane Kalniņa
13. Egita Ķeķe
14. Endija Ķervija
15. Kristaps Kļava
16. Renārs Konstantinovs
17. Valdis Pēteris Otaņķis
18. Ēriks Pētersons
19. Natālija Pūce
20. Emīls Sermoliņš
21. Jānis Sneibis
22. Santa Taujēna
23. Ralfs Važa
24. Dāvids Vorobjovs

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Blūms
2. Kaspars Bušma
3. Valters Ceplenieks
4. Ričards Gaļickis
5. Kristīne Jansone
6. Imants Meldris
7. Sandijs Mielavs
8. Orests Ozols
9. Rūdolfs Rudzājs
10. Henrijs Silenieks
11. Ģirts Šķuburs
12. Andrejs Teležis
13. Eduards Vārna
14. Elgars Veigelts
15. Ilze Zommere
16. Elvis Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Aizezers
2. Agnese Barakauska
3. Kristaps Čauris
4. Elīna Eihlere
5. Gatis Girdenis
6. Jānis Kampars
7. Kristaps Klaks
8. Gunārs Landsmanis
9. Ģirts Lauva
10. Jurģis Toms Liepiņš
11. Ojārs Meldris
12. Evita Melluma
13. Ieva Ozola
14. Klāvs Reinis Ozols
15. Emīls Rubezis
16. Roberts Štāls
17. Elīza Stilve
18. Katrīna Strazde

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Āboltiņš
2. Inita Barakauska
3. Paula Bartaševiča
4. Eva Berga
5. Mārtiņš Būda
6. Arnis Bukovskis
7. Emīls Dīķis
8. Andis Druskins
9. Inga Ķergalve
10. Artis Artūrs Kuršis
11. Amanda Ķūse
12. Pēteris Lanka
13. Lelde Lēvalde-Dāvida
14. Evija Mame
15. Edgars Mielavs
16. Jānis Muižnieks
17. Egils Rekmanis
18. Andris Sīlis
19. Rihards Uldrihsons
20. Anete Veidele
21. Jānis Vītols


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Ciršs
2. Jevgenijus Cistiakovas
3. Iļja Gridņevs
4. Mārtiņš Knets
5. Anna Koroļova
6. Alīna Kuprjašova
7. Viktorija Ļubicka
8. Vladislavs Naņaks
9. Einārs Pomerancis
10. Elza Amanda Šuvājeva
11. Valts Urbanovičs
12. Edvīns Vilde

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Ābele
2. Rūdolfs Barons
3. Kārlis Džeriņš
4. Arta Gribēna
5. Laura Javnošāne
6. Arturs Karaņevskis
7. Laura Kraveca
8. Marģers Liepiņš
9. Gatis Links
10. Toms Mārtiņš Smilga
11. Anatolijs Moisejenko
12. Dāvids Daniels Muhins
13. Marta Pagraba
14. Jeļizaveta Pahara
15. Inguss Pumpurs
16. Elviss Straupenieks
17. Kristīne Tomase

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksejs Antoņuks
2. Anete Baltiņa
3. Romāns Baļuka
4. Renats Bikmajevs
5. Ēriks Cinkus
6. Elvīra Liepiņa
7. Valts Liepiņš
8. Diāna Mikanova
9. Ksenija Osadčuka
10. Amanda Razma
11. Roberts Šamanskis
12. Tatjana Šelajeva

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Bambuļaks
2. Emīls Dārziņš
3. Rolands Daškins
4. Dmitrijs Dimme
5. Igors Dubaņevičs
6. Arkādijs Jarmuts
7. Iļja Konarevs
8. Karlīna Liepiņa
9. Edijs Matīss
10. Rihards Miķelsons
11. Roberts Oļeiņiks
12. Edgars Pankratovs
13. Mareks Petrovskis
14. Reinis Ruperts
15. Oļegs Šustenkovs
16. Vadims Vauļins
17. Dāvis Vecbaštiks


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Everita Eglīte
2. Simona Granta
3. Arnis Krastiņš
4. Jānis Mantiņš
5. Deivids Jānis Maurītis
6. Ance Teiksma Muceniece
7. Krišs Pinkulis
8. Alvis Zālamans

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Gūtmane
2. Madara Lipska

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Andžs
2. Valts Bluķis
3. Marta Ceriņa
4. Valdis Jurka
5. Guna Brenda Pogule
6. Edgars Roļskijs
7. Andris Rozmiaņecs
8. Niklāvs Rudzītis
9. Dāvis Smilga
10. Arvīds Viesturs Vimba

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daina Damberga
2. Matīss Eglītis
3. Evita Rostoka


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vineta Āboliņa
2. Santa Bigāte
3. Lauris Dombrovskis
4. Aleksandrs Golubevs
5. Aleksejs Hromcovs
6. Nikita Ivanovs
7. Glenda Kuciņa
8. Evita Kūliņa
9. Brigita Mālniece
10. Ilze Paegle
11. Valts Pēterans
12. Alesja Petrova
13. Anna Savenko
14. Marija Anna Veismane

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Baltmanis
2. Pāvels Filatovs
3. Arta Kārkliņa
4. Iluta Kursīte
5. Sandis Macijevskis
6. Agris Meinards Prikuls
7. Mārtiņš Rubļevskis

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Bobule
2. Gundars Gaudzejs
3. Mairis Iesalnieks
4. Timurs Ļvovs
5. Veronika Pavlova
6. Margita Rudzāte
7. Arina Trifonova
8. Armīns Ušackis

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mairita Baika
2. Roberts Groza
3. Vladislavs Ivanovs
4. Armands Jelinskis
5. Edmunds Jelinskis
6. Kristīne Kivleniece
7. Sandis Mališevs
8. Aleksejs Mališevs
9. Mairis Ņikiforovs
10. Vladislavs Pavlovs
11. Kazimirs Rubļevskis
12. Jānis Vindēls


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Aņisimovs
2. Dāvis Blaus
3. Laura Bule
4. Ivo Burmeisters
5. Anastasija Golubeva
6. Daniels Gorbačovs
7. Raivis Isakovičs
8. Ksenija Jakušenko
9. Kristiāna Kopeika
10. Kristers Krišāns
11. Artjoms Merkulovs
12. Linda Mičule
13. Samanta Ozoliņa
14. Daira Poikāne
15. Mihails Popovs
16. Ritvars Pundurs
17. Artūrs Šroms
18. Vladislavs Terehovs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vadims Jegorovs
2. Evita Kaupuže
3. Guntars Ļagušniks
4. Aigars Luckāns
5. Anastasija Mošerenoka
6. Samanta Nalivaiko
7. Tsira Tolordava
8. Agija Valaine
9. Lauris Vonogs
10. Rolands Žeikars

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juta Bule
2. Marija Dergačeva
3. Jāzeps Kemze
4. Vadims Kravčenko
5. Māris Lapšovs
6. Ņikita Lapšovs
7. Linda Martinsone
8. Ingus Martinsons
9. Viktorija Matisāne
10. Jolanta Nalivaiko
11. Ekaterina Pashanina

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Adamone
2. Kaspars Igovens
3. Sandis Plenkovs
4. Sabīne Temne


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristofers Bilinskis
2. Raivo Bruģis
3. Rihards Aigars Ciglis
4. Nauris Dzelzkalējs
5. Krists Janiselis
6. Matīss Kļaviņš
7. Krišjānis Kucins
8. Aivis Medinieks
9. Rita Miķelsone
10. Sanda Sirmā
11. Emīls Stiprais
12. Kaspars Ziediņš
13. Pēteris Zvejnieks

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišjānis Beļaunieks
2. Rebeka Birziņa
3. Artūrs Dimitrijevs
4. Maikls Drobins
5. Laura Drunka
6. Zane Kļaviņa
7. Kristers Lielups
8. Ieva Sintija Mālniece
9. Artūrs Pupins
10. Evija Rudzīte
11. Ričards Vēveris

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evita Dumerāne
2. Lauma Iesalniece
3. Ance Maija Kampe
4. Paula Kaufelde
5. Anete Kirilova
6. Egita Rizga
7. Elvis Saulīts
8. Reinis Titovičs
9. Helmuts Vanags

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Brenčeva
2. Matīss Broks
3. Alise Dimitrijeva
4. Kaspars Eiduks
5. Kaspars Jurkāns
6. Luīze Kārkliņa
7. Evita Kokuša
8. Agnese Sīle
9. Edgars Sondors
10. Agnese Tropa
11. Edijs Ūzuliņš


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ulrihs Aldersons
2. Dāvids Atelbauers
3. Ņikita Binders
4. Dāvis Klāvs Caune
5. Nikola Jankovska
6. Krišjānis Kaktiņš
7. Ralfs Lapinskis
8. Kristers Lielmežs
9. Velta Liepa
10. Dagnis Linītis
11. Katrīna Kate Mālniece
12. Ksenija Popkova
13. Jānis Pūga
14. Andris Romanovskis
15. Mārtiņš Strazdiņš
16. Edgars Tilaks
17. Jana Travkina
18. Jānis Mihaēls Valpuski
19. Nora Vecvanaga
20. Sabīne Veisa
21. Andris Vilčuks
22. Sintija Vingre
23. Ieva Žube

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Leo Leons Ābele
2. Evija Andersone
3. Zīle Ašmane
4. Rihards Bērtulsons
5. Linda Brēmere
6. Kristiāna Caune
7. Una Elksnīte
8. Ralfs Freimanis
9. Jāzeps Gribusts
10. Kalvis Kalniņš
11. Zane Kampa
12. Gerda Kočkere
13. Vita Konopecka
14. Ivars Laicāns
15. Polina Markova
16. Kristers Ozols
17. Lāsma Padedze
18. Agnese Pastare
19. Gatis Petrovskis
20. Undīne Piterniece
21. Renārs Reveliņš
22. Marks Rozkovs
23. Linda Sažina
24. Gerda Sedoja
25. Vitālija Šveca
26. Ritvars Undenkovs

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Barsovs
2. Aldis Bidiņš
3. Kalvis Dekters
4. Ivo Ernstsons
5. Liene Griķīte
6. Zinaida Griščenko
7. Māris Komkovs
8. Māris Lilavs
9. Miks Mežvēvers
10. Ružena Monastirska
11. Emīls Ozoliņš
12. Ieva Ozolniece
13. Ģirts Rudzišs
14. Dāvis Kaspars Sproģis
15. Edgars Sprukts
16. Beāte Vasioleka
17. Gatis Matīss Zeltiņš

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iļja Bobrovs
2. Oskars Briedis
3. Dāvis Fišers
4. Vladislavs Hripunovs
5. Ģirts Kalniņš
6. Kārlis Kristiāns Kriņģelis
7. Anna Laganovska
8. Aigars Mūriņš
9. Lauris Ostrovskis
10. Jānis Vilhelms Pētersons
11. Maksims Plohuta
12. Māra Priedoliņa
13. Jurģis Prikulis
14. Mikus Pūķis
15. Ģirts Skobaļevs
16. Jēkabs Šmits
17. Sandis Sticers
18. Lolita Striķe
19. Valters Vīksne


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Antiņš
2. Krišjānis Imants Cerbulis
3. Madara Cīrule
4. Annija Kaņepēja
5. Brendons Karelis
6. Santa Kauliņa
7. Niks Krastiņš
8. Dāvis Krievāns
9. Līva Krūziņa
10. Matīss Kundziņš Āboliņš
11. Edvards Mucenieks
12. Severīns Sendijs Nērings
13. Kitija Sadovska
14. Dāvis Šķepasts
15. Karīna Škirmante
16. Agnese Spustaka

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Ernests Bauda
2. Andrejs Birjukovs
3. Mārtiņš Bulāns
4. Kristiāns Edvards Drozdovs
5. Ēriks Lankmanis
6. Anna Raita
7. Lauris Skraucis
8. Roberts Straumanis

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Bērzkalns
2. Dana Esteri Damlamajana
3. Ernests Dzelme
4. Ernests Einbergs
5. Madara Mieze
6. Lauris Rodionovs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Čipa
2. Darija Logvinova
3. Raivis Zeltiņš


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Oskars Barovskis
2. Agnese Brīvere
3. Iļja Isajevs
4. Jānis Jukšs
5. Eduards Lipiniks
6. Lauris Matisāns
7. Lauma Reliņa
8. Ilgmārs Rubīns
9. Mārtiņš Sondors
10. Elgars Stupāns
11. Lauma Tumašova
12. Evija Vaivode
13. Ilva Valdone
14. Erlends Zagorskis

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Buka
2. Elīna Cakule
3. Matīss Dambītis
4. Ausma Dzerkale
5. Rihards Gribusts
6. Zanda Šoldre
7. Līga Struka

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Airita Erte
2. Anastasija Jemeļjanova
3. Guntis Mauriņš
4. Vjačeslavs Petrovs
5. Andris Puduls
6. Kārlis Sondors

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Agafonovs
2. Austris Bogdanovs
3. Daiga Golubeva
4. Ērika Gribonika
5. Linda Klindžāne
6. Daniels Krimans
7. Mārtiņš Lisovs
8. Edgars Mičulis
9. Dāvis Pastars
10. Beāte Pudule
11. Simona Rubine
12. Samanta Smirnova
13. Armands Ūzuliņš


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Gricāne
2. Viktorija Kovaļonoka
3. Dainārs Lācis
4. Mareks Malinovskis
5. Rihards Mežatučs
6. Lilija Orlova
7. Viktorija Šarigina
8. Laura Sondore
9. Sandra Timša
10. Samanta Zeiza
11. Liāna Zeltiņa

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Barkāns
2. Anastasija Bistrova
3. Sintija Bundere
4. Elīna Igaune
5. Vladislavs Jahnovecs
6. Ligita Krūza
7. Evija Laizāne
8. Viktorija Piziča
9. Dmitrijs Plops
10. Romans Ramkovičs

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Kaļiņina
2. Aleksejs Karziņins
3. Rolands Katkovskis
4. Artūrs Laizāns
5. Einārs Puduls
6. Katrīna Štikāne
7. Artis Vulāns

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Elksnis
2. Artūrs Kosolapovs
3. Pēteris Noviks
4. Toms Pizičs
5. Edijs Rancāns
6. Vladislavs Tarasovs
7. Elmārs Ūsāns


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jorens Āboliņš
2. Dina Gražule
3. Ņikita Janovs
4. Māris Jurāns
5. Arkādijs Kastjukovecs
6. Vadims Kobaļs
7. Austris Mazurs
8. Lada Ņičipurova
9. Marta Pekša
10. Dins Pujats
11. Raitis Rudzišs
12. Vitālijs Rungis
13. Iļja Sučkovs
14. Ieva Svikle
15. Jūlija Zaiceva

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Baronskis
2. Valentins Bodžs
3. Anastasija Čaplinska
4. Jānis Gailišs
5. Aija Gudkova
6. Dmitrijs Komars
7. Bernards Kudiņš
8. Jurijs Litvinovs
9. Guntars Poplavskis
10. Lauris Prikulis
11. Marks Sergejevs
12. Jevģenijs Skritņiks
13. Dainis Sondors
14. Ervīns Sprindžs
15. Ilja Stepanovs
16. Eduards Stepiņš
17. Emīls Timofejevs

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Korkliša
2. Dmitrijs Levikins
3. Antons Maksimovs
4. Ruslans Matvejevs
5. Armands Ostrovskis
6. Sergejs Pahars
7. Violetta Paramonova
8. Brenda Pikuma
9. Lāsma Priževoite
10. Jēkabs Olafs Rukmans
11. Aleksandrs Šamšura
12. Raivo Smirnovs
13. Andrejs Vasiļjevs

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olga Afromejeva
2. Maksims Barkanovs
3. Aigars Batars
4. Deinis Grigorjevs
5. Anatolijs Kauškaļs
6. Toms Kļaviņš
7. Ņikita Materevs
8. Mārtiņš Mozga
9. Jūlija Platpīre
10. Linda Pudnika
11. Elīna Putne
12. Kaspars Vogulis
13. Ieva Zeltiņa


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arina Aleksejeva
2. Igors Anastasjevs
3. Amēlija Ančupāne
4. Līva Auziņa
5. Emīls Azanda
6. Artūrs Babris
7. Anastasija Belusa
8. Ksenija Berjozkina
9. Zanda Birģele
10. Madara Bremane
11. Emīls Cinītis
12. Roberts Fišers
13. Marta Frišfelde
14. Kārlis Matīss Gross
15. Edgars Kalsnavs
16. Marta Kāpiņa
17. Agate Ķerubiņa
18. Māris Kiseļovs
19. Artūrs Kozlovskis
20. Agneta Lāce
21. Arnolds Līdums
22. Dāgs Mačs
23. Andrejs Makarovs
24. Samanta Kristiāna Paļčevska
25. Artis Ivo Pencis
26. Maksims Pogumirskis
27. Emīlija Rozenšteina
28. Samuils Ruļovs
29. Taira Safina
30. Mārtiņš Sarvuts
31. Anastasija Šmidte
32. Edvards Tomass Šneps
33. Timurs Sņetkovs
34. Hilda Dārta Snipe
35. Selīna Paula Sproģe
36. Ēriks Gustavs Tipāns
37. Edgars Treimanis
38. Lūcija Vērdiņa
39. Ēriks Vilunas
40. Daniils Vladimirovs
41. Linda Zviedre

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Anna Actiņa
2. Raitis Valts Akermanis
3. Ruslans Aleksejevs
4. Eduards Ancāns
5. Paulis Filips Bārzdiņš
6. Eduards Bērziņš
7. Reinis Cirpons
8. Lūcija Dalbiņa
9. Alisa Dozorceva
10. Gustavs Ēvalds
11. Rainers Gangnuss
12. Reinis Irmejs
13. Klāvs Jermakovs
14. Sergejs Jukna
15. Margrieta Kalniņa
16. Dāvis Kalvāns
17. Undīne Kobitjeva
18. Uko Kokņevičs
19. Nikita Kondakovs
20. Ksenija Korotkaja
21. Aleksandrs Kozjutinskis
22. Raitis Kriķis
23. Aleksis Kurajevs
24. Annija Kuzma
25. Zelma Lapiņa
26. Roberts Lipsnis
27. Anna Ilva Miķelsone
28. Ernests Muhlinkins
29. Ksenija Onufrijeva
30. Eduards Osis
31. Reinis Ozoliņš
32. Letīcija Aleksandra Petrova
33. Andrejs Petrovs
34. Rūdolfs Pogodins
35. Laura Polkmane
36. Ingus Jānis Pretkalniņš
37. Rihards Puplovskis
38. Laura Reinholde
39. Andrejs Rieksts
40. Guntis Rubīns
41. Rihards Ruska
42. Daniels Šatcs
43. Rolands Sedliņš
44. Arnolds Šilionskis
45. Alberts Šilvans
46. Matīss Šņukuts
47. Sergejs Sosnovskis
48. Armīns Bagrats Stepanjans
49. Ņikita Stepanovs
50. Valters Sudmalis
51. Arturs Tumāns
52. Raivis Ulsts
53. Tomass Vaivods
54. Krišjānis Veinbahs
55. Krišjānis Višņevskis
56. Kaspars Vītols
57. Sergejs Žahovskis
58. Aleksejs Zeļenkovs

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anrijs Kristians Ābele
2. Valters Aišpurs
3. Haralds Baunis
4. Jānis Birzulis
5. Reinis Bļodnieks
6. Andris Bogomols
7. Aleksandra Boikova
8. Jānis Bremanis
9. Nikita Burčeņa
10. Ritums Cepītis
11. Darja Černova
12. Irina Česnokova
13. Rinalds Daniels Pikše
14. Andrejs Dorogojs
15. Roberts Džeriņš
16. Kristaps Feikners
17. Reinis Fišers
18. Nora Gāgane
19. Antra Gaile
20. Ervīns Gailums
21. Gerda Grase
22. Renāts Kristaps Grīnfelds
23. Arnis Gustins
24. Reičela Heinrihsone
25. Ludmila Hrižanovska
26. Justs Jansons
27. Vadims Juris
28. Kristīne Kozlova
29. Andrej Krukovskis
30. Kārlis Kukainis
31. Edvards Francis Kuks
32. Ieva Kristīne Kuļikovska
33. Edgars Kurtišs
34. Martins Kuzņecovs
35. Ģirts Lācis
36. Jozua Laudams
37. Lana Lazareva
38. Ivo Liepa
39. Dāvids Mekšs
40. Emīls Melders
41. Valters Melnalksnis
42. Jēkabs Mežinskis
43. Alfrēds Mežulis
44. Nauris Narvaišs
45. Zane Ozoliņa
46. Lauris Paegle
47. Kristaps Paulāns
48. Dāvis Pazars
49. Ēriks Petrovs
50. Reinis Pomers
51. Emīls Pone
52. Aleksejs Popovs
53. Bruno Priede
54. Krišjānis Artis Puduls
55. Dāvis Raģels
56. Raimonds Rainskis
57. Luīze Rieksta
58. Aksels Rijkuris
59. Reinis Klāvs Rudzītis
60. Helvijs Sebris
61. Reinis Šestakovskis
62. Ulvis Silavnieks
63. Klāvs Smidrovskis
64. Katrīna Stašinska
65. Laine Strankale
66. Normunds Ralfs Strautnieks
67. Rūdolfs Niklāvs Streičs
68. Maksims Surovovs
69. Ksenija Tarasova
70. Ernests Juris Tomass
71. Ņikita Trojanskis
72. Guntars Ūpis
73. Miks Ušerovskis
74. Marija Zaičenoka
75. Valters Zakrevskis
76. Krists Žukovskis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Tomass Andersons
2. Oskars Amenhoteps Arājs
3. Ilze Amanda Auziņa
4. Māris Baumanis
5. Santa Bērziņa
6. Atis Čače
7. Kristaps Čivkulis
8. Levs Dumans
9. Haralds Egliens
10. Luīze Eglīte
11. Rūdolfs Grobiņš
12. Rasa Gulbe
13. Lidija Ivanova
14. Ernests Kalniņš
15. Anastasija Kirejenkova
16. Arsenijs Kovaļovs
17. Ernests Krupskis
18. Oļegs Kurovs
19. Toms Lācis
20. Niklāvs Meiers
21. Filips Mudulis
22. Reinis Nudiens
23. Raitis Pekuss
24. Valdis Emīls Popēns
25. Andris Potrebko
26. Dārta Rituma
27. Emīls Senkāns
28. Kristiāns Slics
29. Beatrise Stūre
30. Rūdolfs Treilis
31. Emīls Vainovskis
32. Laura Luīze Veinberga
33. Zhang Yefei
34. Mārtiņš Zariņš
35. Aleksandrs Žižkuns
36. Ansis Zvirbulis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Asjutčenko
2. Eduards Toms Ceplenieks
3. Anna Čerņina
4. Alise Drozdova
5. Jurijs Fradins
6. Mārcis Garais
7. Pēteris Einārs Grīnbergs
8. Iļjass Gulami
9. Ņikita Jendovickis
10. Anastasija Jure
11. Karina Kadauova
12. Kristaps Kornačs
13. Anna Marija Kosigina
14. Rihards Lapiņš
15. Aleksandrs Lasis
16. Jegors Lukjaņenko
17. Marija Melihova
18. Denica Nedjalkova
19. Arsenijs Nitijevskis
20. Jūlija Pavlova
21. Marika Petrovska
22. Deniss Pisligins
23. Ruslans Puriņš
24. Pauls Kristaps Reinis
25. Ņikita Ribakovs
26. Eleonora Rieksta
27. Artūrs Rimašs
28. Ernests Rusovs
29. Daņiils Šapurovs
30. Artjoms Ščerbaks
31. Uģis Seržants
32. Andrejs Siltāns
33. Jēkabs Slava
34. Boriss Smirnovs
35. Laura Spēlmane
36. Arnis Stivriņš
37. Selga Sanda Stūris
38. Alīna Točilova
39. Maksims Žaļins

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Ablamonovs
2. Daniils Aļohins
3. Mihails Buņins
4. Beāta Denisa
5. Evelīna Grebņeva
6. Iļja Iškovs
7. Sabīne Jansone
8. Artūrs Karklins
9. Juris Keršs
10. Lada Leidmane
11. Edmunds Ločmelis
12. Dmitrijs Martinovs
13. Artūrs Oskars Mitrevics
14. Kristīne Okuņkova
15. Krišs Ritums
16. Edgars Rončs
17. Anastasija Skorodelova
18. Alise Sporāne
19. Deniss Šuvalovs
20. Emīls Vālbergs

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olga Andrejeva
2. Gatis Duncis
3. Nikita Feofanovs
4. Georgijs Isakovs
5. Ivans Larickis
6. Dmitrijs Litvins
7. Darja Markuševska
8. Agnija Onukrāne
9. Veronika Rakoviča
10. Anna Štauere
11. Jurijs Renārs Vērdiņš
12. Vladislavs Žaļins

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Darja Aļeņevska
2. Anastasija Beļšova
3. Viktorija Čebikina
4. Ivans Gorbunovs
5. Vladlens Grebņevs
6. Konstantīns Gubenko
7. Egons Oskars Judrups
8. Arturs Kadackis
9. Ēriks Kļimenko
10. Antons Kovaļevskis
11. Dmitrijs Marovs
12. Dace Ņilova
13. Lāsma Marta Ozoliņa
14. Antons Pļetņevs
15. Tatjana Popova
16. Artemijs Ščeglovs
17. Kristiāna Širova


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Harijs Aleksandrovs
2. Ņikita Andrejevs
3. Sintija Anna Antonoviča
4. Anastasija Avdeviča
5. Ivans Barničs
6. Iļja Belovolovs
7. Dmitrijs Ciruks
8. Anastasija Dergiļova
9. Vladlena Drozdecka
10. Lauris Freimanis
11. Miļena Gorščaruka
12. Arkādijs Gribačovs
13. Artjoms Grigorjevs
14. Artjoms Ivanovs
15. Emīlija Jaksa
16. Aleksejs Judins
17. Sadija Kadira
18. Anna Krapivina
19. Jūlija Kravcova
20. Maksims Kuzmins
21. Anastasija Ļaksa
22. Ernsts Leits-Prokofjevs
23. Jegors Maļejevs
24. Žans Matjuškovs
25. Linda Medjankina
26. Maksims Mičulis
27. Edīte Mitrevica
28. Darja Nasibullina
29. Aleksandrs Ņikonovs
30. Ivans Ņilovs
31. Roberts Oliņš
32. Oļegs Osipovs
33. Jūlija Petrova
34. Sergejs Protčenko
35. Mihails Sezoņenko
36. Kirils Skorinkins
37. Anna Stepanova
38. Džilianna Štrauhmane
39. Tomass Stripinis
40. Diāna Tkačuka
41. Anastasija Tumiloviča
42. Ruta Renāte Vasiļjeva
43. Kristine Alise Vecmane
44. Evija Zalcmane

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksejs Babins
2. Nelli-Viktorija Berezovska
3. Artūrs Blumbergs
4. Edgars Dežins
5. BORISS DJUMAJEVS
6. Diana Draguneviča
7. Valērija Dzirgause
8. Žans Pols Eļ-Haže
9. Marina Fokina
10. Vladislava Gricaja
11. Pauls Grīnhofs
12. Ronalds Jankovskis
13. Sandra Jegorova
14. Ivans Karcevs
15. Daniels Keziks
16. Valentīna Korenčenkova
17. Jurģis Lūsis
18. Jekaterina Neija
19. Aļona Norvile
20. Vita Odzelēviča
21. Dans Reinicans
22. Kristīne Romanovska
23. Antons Senčevs
24. Anastasija Sorokina
25. Vladimirs Surkovs
26. Maksims Tereščuks
27. Antoņins Vorona

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Aleksandrovičs
2. Aleksandrs Aņikins
3. Romāns Bodrovs
4. Alexander Bykov
5. Artjoms Čeburaškins
6. Vadims Gadirovs
7. Artjoms Ivanovs
8. Jekaterina Jansone
9. Diāna Jurkovļaņeca
10. Mihails Kļaņins
11. Dana Kondratenko
12. Vlada Korkina
13. Viesturs Krūmiņliepa
14. Artjoms Lužnovs
15. Artjoms Novickis
16. Aleksandrs Oborins
17. Kirils Putimcevs
18. Kirils Raduncevs
19. Jeļizaveta Rukosujeva
20. Aleksejs Sedihs
21. Valērija Titova
22. Inga Tkačenko
23. Mišela Vekslere
24. Ivans Žuks

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Adsons
2. Anna Aleksina
3. Oksana Arāja
4. Anastasija Čumika
5. Vitālijs Devjatovskis
6. Dāvis Freidenfelds
7. Lauma Freimane
8. Armands Kazia
9. Ričards Kudojars
10. Simona Lietiņa
11. Vladimirs Maļcevs
12. Inna Meškauska
13. Matīss Toms Mickus
14. Polina Muškudiani
15. Leons Pavļenko
16. Guna Plakane
17. Karīna Volkova


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Angelina Amoliņa
2. Aiga Andrijanova
3. Ilva Bāliņa
4. Polina Belkina
5. Ella Bērziņa
6. Asnate Bērziņa
7. Toms Kārlis Bicāns
8. Artis Artūrs Brodiņš
9. Valērija Budo
10. Gerda Ance Cakule
11. Ksenija Dervanova
12. Miļena Dile
13. Mihails Geletko
14. Poļina Golubova
15. Māris Grigorjevs
16. Anastasija Ignatoviča
17. Valērija Januševa
18. Jekaterina Jermakova
19. Veronika Jonina
20. Artjoms Kļimovs
21. Ivo Konons
22. Rūdolfs Krauklis
23. Diāna Kreise
24. Frančeska Tīna Kursīte
25. Helēna Liepiņa
26. Rolands Liepiņš
27. Rebeka Anna Līpiņa
28. Joanna Ļutjko
29. JAROSLAVS MAKSIMOVS
30. Maksims Mamontovs
31. Anna Micenko
32. Vladislavs Osipenko
33. Dominika Adriāna Ozoliņa
34. Artjoms Panfilovs
35. Reinis Pauļuks
36. Levons Petrosjans
37. Zlata Potiļicina
38. Arina Pupčenoka
39. Anastasija Šatohina
40. Deniss Savčenko
41. Arturs Sergejevs
42. Ņikita Sņegovs
43. Anastasija Solodjankina
44. Natālija Šreibere
45. Liāna Staškeviča
46. Haralds Kārlis Šternbergs
47. Santa Strapcāne
48. Andris Suharevskis
49. Kristīne Diāna Tazova
50. Anatolijs Vasiļjevs
51. Tatjana Zaharenko
52. Veronika Želdaka
53. Nataļja Zinčenko
54. Mārtiņš Znotiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Andriksons
2. Miks Viesturs Austrums
3. Sabīne Bebere
4. Ivars Patriks Bite
5. Aleksandrs Čižikovs
6. Jeļizaveta Dergačova
7. Valters Erenbergs
8. Ignats Fjodorovs
9. Georgijs Gadžimuradovs
10. Elīna Grigorjeva
11. Arnolds Ieviņš-Brambis
12. Madina Isajeva
13. Marta Lovisa Jančevska
14. Edgars Kalnozols
15. Dārta Kamilla Kambala
16. Andris Kamergrauzis
17. Helvijs Elvijs Ķeksis
18. Raivis Kokins
19. Anna Krasikova
20. Elīna Kurcikjaviča
21. Emīls Laķis
22. Ričards Lapoško
23. Viktorija Ļeonova
24. Andrejs Lugovojs
25. Emīls Maizenbergs
26. Ieva Markova
27. Artūrs Mazarevičs
28. Olga Mihailova
29. Jevgenijs Morguls
30. Marjama Movsesjana
31. Dāvis Namsons
32. Anita Amālija Olava
33. Justs Pauliņš
34. Alise Pokšāne
35. Liene Raciborska
36. Rūdolfs Rimšelis
37. Jeļizaveta Rozenblite
38. Artūrs Rugājs
39. Ervīns Samsonovs
40. Tomass Saulītis
41. Aleksejs Siņeļņikovs
42. Anastasija Skriļova
43. Una Šlanka
44. Kristiāna Šulte
45. Aleksis Teivāns
46. Čiro Federiko Tipaldi
47. Valērijs Tolkačovs
48. Jūlians Trofimovs
49. Viktorija Vereteņņikova
50. Jānis Vēveris
51. Armands Vikmanis
52. Dāvis Vilgerts
53. Aleksandrs Zajakins

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Aleksandrovs
2. Dmitrijs Arkašarins
3. Kristians Draguns
4. Dita Drozdova
5. Klaudija Elizabete Gauja
6. Daniela Gods-Romanovska
7. Jūlijs Jegorovs
8. JEVGĒNIJS JEROŠEVSKIS
9. Miks Krišjānis Jurjāns
10. Marks Dārijs Kalmikovs
11. Germans Korņejevs
12. Ariadna Kramkovska
13. Aleksejs Kuzņecovs
14. Kārlis Andrejs Lācis
15. Karolīne Laganovska
16. Elizabete Laiviņa
17. Mona Martinsone
18. Roberts Matulis
19. Aleksandrs Mihailovs
20. Valters Liberts Muzikants
21. Darja Panfilova
22. Ansis Pauliņš
23. Jēkabs Pavlovskis
24. Aleksejs Prostjakovs
25. Arturs Sokolovs
26. Linda Stiglica
27. Roberts Tihomirovs
28. Aleksejs Timčenko
29. Edīte Voliņeca
30. Maksims Zaharčuks
31. Toms Eduards Zinars
32. Maksims Zolotovs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišjānis Auziņš
2. Haralds Baumanis
3. Gustavs Baumanis
4. Alina Boļšakova
5. Ieva Elizabete Brudne
6. Sandijs Cirvelis
7. Annija Daugaviete
8. Polina Dergačova
9. Amanda Dolgā
10. Rita Dubovska
11. Artjoms Formulevičs
12. Armands Gedroics
13. Mārtiņš Gipters
14. Edgars Halkovskis
15. Antons Kolodinskis
16. Laura Kudiņa
17. Georgs Lazdāns
18. Oļesja Markova
19. Diāna Nikipelova
20. Kristaps Paegle
21. Jeļena Pentjuša
22. Viktorija Radauska
23. Eglons Raudziņš
24. Aleksejs Smorodins
25. Dmitrijs Striževskis
26. Veronika Tomiļina
27. Taisija Treikale
28. Dainis Turkins
29. Sintija Ustupe
30. Kristaps Vanags
31. Jeva Volkova
32. Aleksejs Zajakins
33. Brendons Zemturis


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eva Altrofa
2. Kārlis Apinis
3. Grigorij Bakrenko
4. Artjoms Čurkins
5. Rūdolfs Egle
6. Alfrēds Genkins
7. Veronika Gorjunčika
8. Vanesa Kasadžikova
9. Vladislava Kurtukova
10. Paula Kuzņecova
11. Daniels Ļannijs
12. Vjačeslavs Matvejevs
13. Agnija Ritere
14. Ārands Ruģēns
15. Elza Marta Ruža
16. Nora Luīze Semjonova
17. Andrejs Spuris
18. Maksims Trišins
19. Iolanta Tugarinova
20. Diāna Ziemele

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Balodis
2. Ansis Bernards
3. Jekaterina Bikova
4. Sabīne Bogdanova
5. Kristiāns Čulkstens
6. Jana Filipsone
7. Sigita Gavare
8. Selva Ķēniņa
9. Sergejs Koreškovs
10. Artemijs Krimovs
11. Artūrs Krištapjonoks
12. Darja Loiko
13. Valerija Raciņa
14. Evita Roponena
15. Kirils Savčuks
16. Iļja Sažins
17. Vladislavs Somovs
18. Agnese Vanaga
19. Tomass Vite
20. Katerina Volkova
21. Oto Aleksis Zelčs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Bēniņa
2. Andrejs Gorbunovs
3. Kristaps Greitāns
4. Diāna Janstevica
5. Ksenija Jašina
6. Oskars Kaļva
7. Gajane Margarjana
8. Ņikita Miļukins
9. Jānis Dāvis Osipovs
10. Elvīra Razina
11. Nikita Sergejevs
12. Artūrs Šilaks
13. Mārtiņš Starķis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adams Adamovičs
2. Alma Ezerta
3. Andris Jeminejs
4. Janīna Juškeviča
5. Jurijs Kirillovs
6. Ilze Kraukle
7. Amanda Lapiņa
8. Raivo Matheuss
9. Artjoms Ogorodņiks
10. Natālija Prohorova
11. Pāvels Sidorovs
12. Vladislavs Švarnovičs
13. Monta Urbāne
14. Dmitrijs Volodjonoks


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Beķere
2. Roberts Brastiņš
3. Dāvis Cinītis
4. Roberts Feldmanis
5. Juris Freidenfelds
6. Ņikita Gaļilejevs
7. Diana Golubeva
8. Aleksandrs Gračkovs
9. Aleksandrs Jaunzems
10. Dmitrijs Jekimovs
11. Germans Korns
12. Deniss Kovanskis
13. Alina Kurova
14. Roberts Artūrs Larionovs
15. Gerda Miezere
16. Aleksejs Nazarovs
17. Jānis Odītis
18. Akims Parahins
19. Alberts Šeins
20. Milana Marija Toločkina
21. Viestards Kristiāns Vīgants
22. Alise Voroncova
23. Dmitrijs Voronovs
24. Anna Zaremba

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Ābelis
2. Rolands Alksnis
3. Elizabete Lonella Bartansone
4. Jegors Bikovskis
5. Vjačeslavs Boreiko
6. Vladislavs Boreiko
7. Aleksejs Lianšens Čens
8. Artjoms Daškevičs
9. Oskars Dervinis
10. Mstislavs Dvurečenskis
11. Anastasija Fominova
12. Līva Ģērmane
13. Anna Griceņuka
14. Mārtiņš Jekimovs
15. Aleksejs Jeļisejevs
16. Ērika Alise Keviša
17. Viktorija Kļiševiča
18. Antons Lēlis
19. Laine Ļeonova
20. Anna Milāna Lukina
21. Daniels Martuzāns
22. Kristīne Mogiļevceva
23. Margarita Monokandilos
24. Ksenija Nikolajeva
25. Valērijs Nikolajevs
26. Aleksandra Pavlova
27. Ksenija Poliščuka
28. Marija Prohorova
29. Klāvs Vēvers
30. Rondijs Vinķelis
31. Rihards Zālītis-Rukmanis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Beāte Banga
2. Vitālijs Bankovičs
3. Ivans Jānis Binders
4. Toms Blums
5. Marija Bobrova
6. Anastasija Fedotova
7. Germans Gusarevs
8. Bruno Ilvess
9. Gļebs Jeršovs
10. Sergejs Koļesovs
11. Artjoms Kozlovs
12. Kitija Katrīna Liepa
13. Elmārs Mamajs
14. Jelizaveta Narodicka
15. Anastasija Ņesterovska
16. Kristaps Jānis Rūsiņš
17. Timurs Šarapovs
18. Andrejs Sergevičs
19. Lelde Adele Skabarniece
20. Reinis Tālmanis
21. Annija Ušacka
22. Valērijs/Valery Zaicevs/Zaytsev

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sendija Adītāja
2. Reinis Ārgalis
3. Jelizaveta Dolgiha
4. Arvis Dronka
5. Kirils Holstovs
6. Ervīns Jansons
7. Tatjana Jeskina
8. Deniss Komarskis
9. Natālija Korņeva
10. Mihails Potapovs
11. Dmitrijs Prošķins
12. Arina Rovņeiko
13. Loreta Rutkovska
14. Artis Sakss
15. Armands Tarvids


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikola Ābola
2. Ernests Tomass Auziņš
3. Ņikita Čerkovskis
4. Matīss Grasmanis
5. Vladlens Gurkins
6. Edvīns Judins
7. Vjačeslavs Kaņeckis
8. Valters Karlsons
9. Anastasija Karpoviča
10. Anastasija Kuzmina
11. Valdis Lapo
12. Imants Lizinskis
13. Vineta Santa Margeviča
14. Kristers Ostrovskis
15. Sergejs Petrovs
16. Kristers Rozenbilds
17. Marina Šaško
18. Sigurds Skangals
19. Maksims Škarpovs
20. Pāvels Smirnovs
21. Dagnija Snigireva
22. Vairis Stramkalis
23. Jeļizaveta Ulibina
24. Kārlis Ulpe
25. Semjons Voronovs
26. Jānis Žaltkovskis

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandis Blūmentāls
2. Liene Butāne
3. Darija Degtjareva
4. Ralfs Grigorjevs
5. Vadims Kovaļčuks
6. Raitis Legzdiņš
7. Veronika Rakova
8. Elīza Saulīte
9. Katrīna Siliņa
10. Anna Alīsija Tararuja
11. Sabīne Vaivodiša
12. Evita Veipa
13. Roberts Vīksne
14. Rita Viļuma
15. Jurģis Toms Žagars

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Cerminieks
2. Polina Gromatovich
3. Mārtiņš Kalniņš
4. Renārs Lagzdiņš
5. Sandis Mālnieks
6. Kirils Mjasojedovs
7. Pāvels Pecevičs
8. Ruslans Sajs
9. Karīna Segruma
10. Ieva Šņepste
11. Ņikita Stoļarovs
12. Armands Zelčs
13. Bogdans Žukovskis

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Oļegs Bobrovičs
2. Lauma Broka
3. Kristaps Ezītis
4. Sabīne Fukse
5. Mārtiņš Ļuļļa
6. Margarita Nikolajeva
7. Līna Orste
8. Mazens Zibara


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mairis Andersons
2. Kārena Karlīna Danenberga
3. Anna Danenberga
4. Klāvs Derkintis
5. Emīls Gapons
6. Sīlinda Gercāne
7. Žanis Grundmanis
8. Arta Kozjura
9. Emīlija Kramēna
10. Gints Krasausks
11. Arturs Lagzdenbergs
12. Gunta Lankovska
13. Dace Preisa
14. Andžela Rimkus
15. Rēzija Rumpe
16. Kristers Stepanovs
17. Krists Zeidlers

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Anstrangs
2. Klāvs Konrāds
3. Kārlis Ķuzis
4. Sandis Lagzdiņš
5. Ilze Nordena
6. Elīza Šaule
7. Niks Tamsons
8. Dāvis Vilemsons

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Andersons
2. Anete Ansberga
3. Andrejs Freiss
4. Linards Hremenkins
5. Gunta Joja
6. Nauris Krišjānis
7. Anna Lankovska
8. Evelīna Mirbaha
9. Kaspars Panovs
10. Uldis Upenieks
11. Sandis Varivoda

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Žanis Andersons
2. Elīna Besere
3. Arvis Brunavs
4. Baiba Kliemane
5. Ineta Kronberga
6. Rinalds Kuģis
7. Elvis Plācis
8. Agita Romanauska
9. Zane Stepanova


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agneta Apaļka
2. Edvards Brūveris
3. Didzis Būmanis
4. Andris Jenerts
5. Arvis Jomerts
6. Monta Meistere
7. Madis Tahtahunovs
8. Justīne Timermane
9. Agnese Upīte

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Daugulis
2. Laura Kalniņa
3. Aivis Klešs
4. Viktorija Elizabete Konevāle
5. Haralds Ozols
6. Matīss Rencis
7. Roberts Šteins
8. Edgars Straumanis
9. Marija Terlanova
10. Megija Vainorjus

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Teodors Kerimovs
2. Valts Krūmiņš

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Burtnieks
2. Dinija Paegle


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilgvars Caune
2. Roberts Dobelis
3. Jana Marta Ivanovska
4. Gvenda Linda Lange
5. Lauma Melece
6. Kārlis Puriņš
7. Andris Purmalis
8. Alise Ruduka
9. Elīna Skopāne
10. Ieva Vīksniņa

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Ozols

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pēteris Kaupe
2. Ēriks Ralfs Matulis
3. Tīna Nulle
4. Kristaps Rīders
5. Artis Ziemiņš

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Golubevs
2. Didzis Trijēcis
3. Matīss Zīvers


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūta Amstere
2. Loreta Bergmane
3. Laima Bērziņa
4. Monta Blumberga
5. Ričards Celmiņš
6. Pēteris Ēcis
7. Jānis Roberts Gaigals
8. Rinalts Ignašs
9. Roberts Ivanovs
10. Salvis Karols
11. Luanda Miķelsone
12. Daniels Muzikants-Spēlmanis
13. Daniels Pelīte
14. Evita Pētersone
15. Kristīne Ralle-Meldere
16. Helēna Elza Smilgaine
17. Ansis Spruģevics
18. Ģirts Treinovskis
19. Marija Līna Vasiļevska
20. Anda Vīksne
21. Matīss Viņķis

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Bodniece
2. Emīls Brigmanis
3. Klāvs Vairis Dērings
4. Artis Einštāls
5. Elīza Gerdiņa
6. Jānis Grīnbergs
7. Laura Anna Krauze
8. Zuzanna Rita Miķelsone
9. Ernests Rūdolfs Ronis
10. Kārlis Rorbahs
11. Ralfs Spirga
12. Patrīcija Stare

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Cimoška
2. Sigurds Ēcis
3. Mārtiņš Jansons
4. Renārs Mičulis
5. Kristīne Rodere- Roderte
6. Dita Elīna Sila
7. Dāvis Ūdris

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Bērziņa
2. Alfs Brikšis
3. Rihards Drīksne
4. Anete Jēkabsone
5. Roberts Ķēniņš
6. Mairita Mūrniece
7. Amanda Pipare
8. Terēze Ratniece
9. Patrīcija Šermukšne
10. Ritvars Valdmanis
11. Gatis Vansovičs


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Agapovs
2. Elīza Apine
3. Deivids Balodis
4. Klinta Bļusina
5. Liāna Borščevska
6. Rihards Dambergs
7. Mārcis Egle
8. Rūdolfs Grasis
9. Reinis Lācis
10. Artis Muktupāvels
11. Viesturs Nikolājevs
12. Oskars Osītis
13. Alise Kitija Pabērza
14. Ieva Pētersone
15. Kristiāna Ramiņa
16. Beatrise Luīze Revina
17. Kārlis Šermuksītis
18. Gints Sprēdis
19. Elīza Viņķe

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Dambis
2. Viktorija Krīgerte
3. Madara Markovska
4. Oskars Morics
5. Linda Muceniece
6. Georgijs Petrovs
7. Kristaps Vilmanis

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Graudiņš
2. Raimonds Kuculabs
3. Dāvis Kundziņš
4. Maija Laugale
5. Agneta Muceniece
6. Noreta Nordena
7. Artūrs Oščepkovs
8. Toms Tauriņš

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anda Anmane
2. Solvita Avota
3. Maksims Drozdovičs
4. Roberts Helmanis
5. Mārtiņš Kalējs
6. Madara Ķeniņa
7. Krišs Dāvids Labsvārds
8. Laura Lauziniece
9. Margarita Matuļenko
10. Justīne Mežinska
11. Rihards Mozaļevskis
12. Aigars Tjarve


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnis Adienis
2. Mārtiņš Ķaukulis
3. Elvis Šeļevskis
4. Dairis Szostaks

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurģis Mežulis
2. Valters Rancāns
3. Ginters Juris Vehi

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gunārs Sīka
2. Ģirts Sula

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Cibulis
2. Jānis Gudēns
3. Germans Jakubs
4. Jēkabs Jaunslavietis
5. Mariss Kalniņš
6. Toms Mārtiņš Sīmanis
7. Elīza Skutāne
8. Artis Veinbergs
9. Matīss Ziemulis


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniela Paula Ādmine
2. Matejs Viesturs Andersons
3. Santa Bitlāce
4. Mārtiņš Bondars
5. Armands Dukurs
6. Samanta Engere
7. Elīna Fjodorova
8. Gints Ivanovs
9. Krišjānis Jēgers
10. Rainers Leons Justs
11. Renāte Karjavčenko
12. Madara Kaužēna
13. Artūrs Ķelpe
14. Silvestrs Fēlikss Ķībers
15. Paulis Ernests Lauznis
16. Anastasija Mamedbekova
17. Karīna Melbārde
18. Jānis Pārums
19. Elīna Pinne
20. Rolands Plūmanis
21. Valters Sokolovs
22. Savelijs Suharževskis
23. Kintija Šulte
24. Alise Vimba

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Helvijs Babris
2. Renārs Bole
3. Barba Ilva Cimdiņa
4. Laima Anna Dalbiņa
5. Krists Graudiņš
6. Nils Alberts Heniņš
7. Toms Kokenbergs
8. Krišs Lužinskis
9. Elīza Ance Muska
10. Monika Oļeha
11. Tomass Olups
12. Kristofers Gusts Piebalgs
13. Toms Plešs
14. Miks Rakeckis
15. Mārcis Jorens Rullis
16. Haralds Rūsis
17. Kristīne Siksaliete
18. Matīss Slikšjānis
19. Simona Šmidte
20. Aleksandrs Stasjuļevičs
21. Rebeka Tetere
22. Artjoms Tomaševičs
23. Kecija Vatuļina

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Berkolds
2. Jānis Valdemārs Eliāss
3. Petr Fedotov
4. Kristers Grīva
5. Artūrs Kriviņš
6. Aleksandrs Kudo
7. Kristaps Kukainis
8. Mikus Dāvis Liepiņš
9. Egils Lūsiņš
10. Lauma Elza Miezīte
11. Amanda Purcena
12. Rūta Ramane
13. Daniela Stoša
14. Sanda Unāme
15. Daniels Urbanovičs
16. Gustavs Vīksne
17. Kristīne Višņevska
18. Andris Vītiņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Biernis
2. Uldis Burvis
3. Kristaps Lukjaņenoks
4. Mārcis Nīmants
5. Reinis Plūmanis
6. Ilmārs Salna
7. Malvīne Nelda Strakova
8. Miks Veinbergs
9. Rūdolfs Vētra
10. Artūrs Zandbergs
11. Kristers Zariņš


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ernests Abramovs
2. Ēriks Belte
3. Jana Bogmale
4. Dmitrijs Borodovskis
5. Samanta Brance
6. Veronika Čače
7. Armands Circens
8. Ernests Cīrulis
9. Maksims Fiļimonovs
10. Deniss Gorins
11. Kristīne Krista Hohrjakova
12. Deniss Jerjomins
13. Maksims Juzikevičs
14. Ņikita Kovaļovs
15. Ņikita Leščišins
16. Matīss Mirošņikovs
17. Inese Mitenberga
18. Anna Pozdejeva
19. Dāvis Pūliņš
20. Nauris Rande
21. Artjoms Sidleckis
22. Vladislavs Sivakovs
23. Diāna Šlangena
24. Lolita Sotņikova
25. Jēkabs Stikāns
26. Dmitrij Timosuk
27. Klāvs Ziemelis

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roksolana Amarova
2. Arturs Amarovs
3. Veronika Čerņakova
4. Māris Galauskis
5. Jānis Langbergs
6. Atis Lauva
7. Elizabete Leigute
8. Jūlija Anna Lisaja
9. Anete Jete Meiere
10. Veniamīns Mironovs
11. Artis Mucenieks
12. Jevgenijs Nikiferovičs
13. Reinis Peterlevics
14. Annija Viktorija Pūlmane
15. Aļina Rumjanceva
16. Aleksandrs Sereda
17. Una Gabriēla Zelča-Vuškāne

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandra Andrejeva
2. Alīna Bondarčuka
3. Edgars Cebaks
4. Kārlis Raimonds Eniņš
5. Daniils Grics
6. Agnese Kalmane
7. Emīls Kalugins
8. Dagnija Krilova
9. Roberts Kukainis
10. Nauris Melnbārdis
11. Anastasija Miščurina
12. Vladislavs Šapovalovs
13. Kirils Slavikovs
14. Margarita Slobožanuka
15. Aleksandrs Tjuļeņevs
16. Maksims Vasins
17. Anna Zelenkeviča
18. Elena Zhavoronkova

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Bondarenko
2. Sergejs Griņevičs
3. Sofija Grušina
4. Kristina Hrštiča
5. Toms Izmailovs
6. Artjoms Jakovenko
7. Romans Kartašovs
8. Izolde Krūkle
9. Dāvis Lazdiņš
10. Aleksis Lurins
11. Viktorija Mamula
12. Igors Timofejevs
13. Jānis Zālīte