Fizikas 64. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2214


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ramona Barkāne
2. Lauris Čevers
3. Sandis Gadišķis
4. Nils Alberts Heniņš
5. Kristiāns Hščanovičs
6. Terēze Jakundoviča
7. Madara Kantāne
8. Oļegs Kudrjavcevs
9. Olafs Osītis
10. Mikus Saldovers

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivis Glāznieks
2. Kalvis Makaris
3. Dace Osīte
4. Didzis Ozols
5. Aelita Zilgalve

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Gorbačovs
2. Valērija Iļjiniha
3. Lauma Jakovele
4. Eduards Liseckis
5. Romāns Seļezņovs
6. Konstantīns Siņica

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Ērglis
2. Valts Klibiķis
3. Marika Melnace
4. Egīls Noveičuks


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainis Jegorovs

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Āboliņš
2. Niks Ertmanis

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Kalašņiks
2. Klāvs Riepnieks

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Armands Girbe


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Samanta Baumane
2. Aigars Birkenfelds
3. Vivita Brasliņa
4. Dzintars Daļeckis
5. Andra Annemarija Krūmiņa
6. Alise Lazdiņa
7. Artūrs Lielbārdis
8. Ieva Annele Ludborža
9. Vita Skosa
10. Renāte Strelevica
11. Dārta Arta Sudāre
12. Madara Zaķe
13. Jēkabs Zommers

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Koltašovs
2. Nauris Kuzmans
3. Madara Mūrmane
4. Megija Simsone
5. Vladislavs Zlotins

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Brenda Beķere
2. Sintija Cegele
3. Sabīne Ivanova
4. Ingus Pētersons
5. Marta Veldze
6. Ringolds Zvaigzne
7. Rēzija Zvaigzne

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Alksnis
2. Matīss Andrēvičs
3. Mārtiņš Gailis
4. Lauma Lāce


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Apars
2. Gints Dille
3. Kirils Logins
4. Pēteris Maks
5. Dāvis Martuzāns
6. Alondra Miščenko
7. Deniss Noskovs
8. Aiva Ozoliņa

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kitija Bičko
2. Elvijs Čeirāns
3. Deniss Daņilovs
4. Karīna Duļbinska
5. Artis Jevdokimovs
6. Dailis Langovskis
7. Helvijs Priede
8. Sergejs Saveljevs
9. Juliāns Zaremba

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Čubars
2. Evija Kitova
3. Elvis Krivišs
4. Sindija Lose
5. Mārtiņš Pušpurs
6. Mārtiņš Štāls
7. Nils Vanags
8. Kristiāna Žeikare
9. Mārtiņš Žugs

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gatis Budevičs
2. Juris Kašs
3. Kaspars Kočāns
4. Armands Ločmelis
5. Guntis Mosāns
6. Ritvars Rēvalds
7. Atis Ripa
8. Māris Zaharovs


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Endijs Bajalis
2. Niklāvs Kalniņš
3. Jānis Kļaviņš
4. Reinis Krūmiņš
5. Ēriks Liepa
6. Ervīns Mališevs
7. Elizabete Marta Mašēna
8. Reinis Ozols
9. Uldis Urtāns
10. Madara Žemaite
11. Aivis Zons

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Krikščūne
2. Mārtiņš Marks Pauls
3. Māris Puķāns

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Donerblics
2. Ksenija Fjodorova
3. Ritvars Māsāns
4. Toms Štrāls


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Monta Bisniece
2. Ieva Pakalna
3. Daniels Pipurs
4. Elvis Pumpurs
5. Nikola Serģe

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Henriks Baijers
2. Mārtiņš Krakops
3. Miks Ozols
4. Valters Strods
5. Mārtiņš Vītols

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Klētnieks
2. Ģirts Ozoliņš
3. Pēteris Pakalns

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Jānis Pētersons
2. Arvis Simsons


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Timofey Anokhin
2. Sandis Bruņenieks
3. Kristīne Jackeviča
4. Ivars Kursītis
5. Veronika Rižija
6. Sigita Skutele
7. Samanta Vaikule

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivis Malnačs
2. Juris Novickis
3. Raivis Žilvinskis

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Bulis
2. Iļja Sergejevs

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marks Afanasevičs
2. Elans Dzevjaltovskis-Gintovts
3. Eduards Grebežs
4. Andris Litiņš


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladimirs Andrejevs
2. Igors Bogdanovs
3. Ērika Bužinska
4. Kristīne Cibuļska
5. Emīls Čunčulis
6. Severins Dudeničs
7. Stivens Dins Dudovs
8. Gļebs Gagarins
9. Veronika Griņko
10. Taisija Guļtjajeva
11. Iļja Ivanovs
12. Sergejs Jaunzems
13. Valentīns Jerockis
14. Diāna Konkina
15. Kirils Ilmārs Kundziņš
16. Alfrēds Lapkovskis
17. Maksims Latkovskis
18. Pāvels Mackevičs Maņko
19. Alisa Maļuhina
20. Oļegs Matrosovs
21. Linda Menicka
22. Tatjana Mihailova
23. Aleksandrs Nasonovs
24. Artjoms Ņikuļins
25. Evelīna Paškeviča
26. Marta Pastare
27. Romualds Petrovs
28. Georgijs Pliska
29. Ksenija Safronova
30. Dmitrijs Šersts
31. Marks Smirnovs
32. Igors Trubovičs
33. Maksims Vohmjanins

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniela Baziļčuka
2. Ņikita Beļavskis
3. Antons Deņisovs
4. Diāna Druse
5. Artūrs Dvoreckis
6. Vadims Dzjubenko
7. Pāvels Golubevs
8. Daniils Gončarovs
9. Jekaterina Grigorjeva
10. Dāvids Isakovs
11. Marija Ivanova
12. Sergejs Ivanovs
13. Aleksejs Jegorovs
14. Antons Jevdokimovs
15. Darja Juhno
16. Margarita Jurkāne-Jurgāne
17. Jekaterīna Kaļiņina
18. Deniss Kaminskis
19. Aleksandrs Konopackis
20. Dmitrijs Kravčonoks
21. Boriss Manošins
22. Nauris Prekels
23. Dmitrijs Redins
24. Aleksejs Rodionovs
25. Arturs Rušmans
26. Andrejs Stupāns
27. Darja Tretjakova
28. Raivis Valters
29. Vitālijs Verhovičs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Anisko
2. Raimonds Bogdanovičs
3. Dmitrijs Bogdanovs
4. Deniss Dunaveckis
5. Karina Kampāne
6. Baiba Kokina
7. Dmitrijs Kokins
8. Vladimirs Koļesņikovs
9. Vlada Kolosovska
10. Elvis Limanovskis
11. Kristaps Lisovskis
12. Valdis Mizers
13. Vladislavs Murzjonoks
14. Antons Nazarovs
15. Vladislavs Oļhovs
16. Jevgenijs Petkevičs
17. Artūrs Pipers
18. Geula Prohāzka
19. Ilona Rumjanceva
20. Rišards Šidlovskis
21. Dmitrijs Siņica
22. Mihails Stasjuks
23. Darja Tarasenko
24. Aleksandrs Vasiļjevs
25. Jekaterina Vilimane
26. Arnolds Zubovičs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainis Ancāns
2. Dmitrijs Babovskis
3. Sergejs Blakunovs
4. Anastasia Chkoulepa
5. Edgars Dunskis
6. Vitālijs Haritonovs
7. Aleksandrs Ivanovs
8. Dmitrijs Ivanovs
9. Sergejs Jermašonoks
10. Jevģenijs Kirillovs
11. Jurijs Kiseļovs
12. Ivars Koreņiks
13. Ņikita Kuzņecovs
14. Elīna Leiskina
15. Aleksandrs Matkevičs
16. Artemijs Mitrofanovs
17. Sergejs Petkuns
18. Elvijs Rasčevskis
19. Dmitrijs Romanovs
20. Artūrs Romulis
21. Aleksandrs Semjonovs
22. Jevgeņijs Špaks


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Freimanis
2. Diāna Mikeļone
3. Reinis Roze
4. Krists Safranovičs
5. Emīls Tivčs
6. Arianna Todorova

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edijs Jansons
2. Elvisa Lambrekse
3. Sintija Strakša

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Lillais
2. Karīna Ņikitina
3. Armands Vītoliņš

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sarma Fabriciusa
2. Ēriks Jurševskis
3. Signe Kārkliņa


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Germans Frolovs
2. Anna Ivanova
3. Lauma Lāce
4. Airita Motivāne
5. Hārdijs Nogobods
6. Ulla Zaķe

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivija Alekse
2. Mārtiņš Ručevskis
3. Elvijs Vanags
4. Arnis Žagata

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Lazdiņš
2. Rinalds Puriņš

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauris Avotiņš
2. Zane Indzere
3. Artūrs Karulis


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edijs Ancveirs
2. Kristaps Anspoks
3. Kristers Drevinskis
4. Aivija Grundmane
5. Andris Ivanovs
6. Artūrs Liepiņš
7. Sandijs Siliņš

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Ansons
2. Arvis Barens
3. Artūrs Bogdanovičs
4. Viesturs Igaunis
5. Toms Jaunzemis
6. Niklāvs Ņikiforovs
7. Sandis Ludvigs Studers

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Censonis
2. Uvis Dredžels
3. Rūdolfs Jānis Štāls
4. Valts Ulmanis
5. Edijs Ronalds Vanags
6. Nauris Vilde

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniels Cjaputa
2. Elvis Stačkuns
3. Evelīna Traumane
4. Miks Vidovskis


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adrians Marks Ābele
2. Beāte Balode
3. Alans Bekusovs
4. Jānis Berģis
5. Vitālijs Dekšņa
6. Emanuels Fadejevs
7. Ivars Gailišs
8. Marta Annija Goberga
9. Melānija Jaksteviča
10. Aleksejs Jekaraševs
11. Evija Kovrigo
12. Arnis Kozuliņš
13. Aleksandrs Okuņevs
14. Valērija Rudikina
15. Ivo Siņicins
16. Valts Urtāns
17. Jurģis Toms Žagars
18. Renārs Zeps

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Avišāns
2. Renārs Fedotovs
3. Elīna Grandāne
4. Ieva Ivbule
5. Mārtiņš Kalējs
6. Edijs Kauranens
7. Aivars Krūmiņš
8. Dmitrijs Lukašonoks
9. Anastasija Markova
10. Rainers Mežaraups
11. Stanislavs Petkevičs
12. Kirils Veļikijs

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gatis Balodis
2. Emīls Feldmanis
3. Roberts Jankovskis
4. Diāna Krasavceva
5. Linda Krūmiņa
6. Dāvids Miezāks
7. Māris Razujevs
8. Kristaps Rossinskis
9. Jānis Seilis
10. Jānis Striks

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Aļeiņikova
2. Jekaterina Bogdanova
3. Rolands Fedotovs
4. Arturs Gasjulis
5. Viesturs Ivbulis
6. Jana Juste
7. Linda Nautrāne
8. Anna Ozoliņa


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Āboltiņš
2. Valda Elīza Antonova
3. Artis Broders
4. Renārs Hincenbergs
5. Gustavs Neimanis
6. Renārs Poļanskis
7. Katrīna Siliņa
8. Vlads Spunītis
9. Toms Sutris
10. Raivo Veļiks

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Fjodorova

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valters Zaļkalns

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jēkabs Folkmanis
2. Zaiga Landorfa-Svalbe
3. Didzis Lipšāns
4. Ludmila Mačukāne
5. Kaspars Šimkus
6. Laura Zevaliča


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Batkovskis
2. Dmitrijs Bazarnijs
3. Kristīne Berlīzeva
4. Loreta Fiļimonova
5. Aiguļa Ibragimova
6. Sergejs Karpenko
7. Ņikita Kikiņovs
8. Sindija Mušinska
9. Reinis Nikuļcevs
10. Madara Ratniece
11. Laura Reinholde
12. Ralfs Rogaļevs
13. Natālija Sirotkina
14. Viktorija Smetskaja
15. Kirils Vedļa
16. Diāna Žogota

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Actiņš
2. Rūdolfs Bolmanis
3. Ņikita Furmanovs
4. Laura Goluba
5. Dmitrijs Kočemazovs
6. Dmitrijs Kohanovičs
7. Santa Lauva
8. Arturs Mazurs
9. Anna Ponomarenko
10. Gustavs Strautnieks
11. Anastasija Vasiļjeva

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberta Ērgle
2. Jolanta Jarberija (Yarberry)
3. Vladislavs Kļaviņš
4. Elīna Kutumova
5. Viktorija Muravka
6. Veronika Nagņibida
7. Pēteris Račinskis
8. Romans Raks
9. Ervīns Šiļeiko
10. Natālija Šilo
11. Anna Veismane
12. Valērija Zubrika

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olafs Aploks
2. Lelde Bāra
3. Rolands Bužs
4. Alberts Golubovičs
5. Arkādijs Jefremovs
6. Viktorija Juškēviča
7. Anna Marija Pikalova
8. Emīls Podrezs
9. Rihards Sergejevs
10. Ilva Luīze Šmelde
11. Darja Smirnova
12. Edgars Stepiņš
13. Edgars Supe
14. Arkādijs Zinovjevs


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Āriņš
2. Viola Asare
3. Edgars Pauls Beļickis
4. Didzis Bērziņš
5. Grats Grāvelsins
6. Aleksandra Kamenska
7. Artūrs Kļimčenko
8. Rūdolfs Pļaviņš
9. Marija Romanova
10. Kristīne Sikora
11. Vladislavs Sinicins
12. Sandis Sjomkāns
13. Diāna Sloboda
14. Armīns Bagrats Stepanjans
15. Adelīna Vēvere
16. Krišjānis Višņevskis
17. Mārtiņš Zīle
18. Karlīne Žvīgure

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niīkolajs Aleksejevs
2. Evija Cibuļska
3. Gints Dakša
4. Kristers Fišers
5. Dāvis Lipste
6. Jevģēnijs Lomašonoks
7. Gerdas Macepuro
8. Tīna Nulle
9. Jevgēnijs Protopopovs
10. Ritvars Puriņš
11. Jūlija Puščina

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valters Jēkabsons
2. Jekaterina Kamenska
3. Oskars Pencis
4. Dāvis Rudzītis
5. Dainis Šusts

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Cimdiņa
2. Daniels Gurjevs
3. Poļina Kolobova
4. Tatjana Petjukeviča
5. Aleksejs Rodionovs
6. Mārtiņš Rožkalns
7. Artis Šillers
8. Vladislavs Timofejevs


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Baiba Bagdone
2. Alise Maija Cimermane
3. Jānis Gindra
4. Kaspars Ivzāns
5. Adrija Kindzule
6. Linda Rozenberga

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gunārs Filoņenko
2. Rūdolfs Kunkulbergs
3. Rūdolfs Muša

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandro Elvis Bogdanovs
2. Emīls Kleinbergs
3. Linda Krauze
4. Ralfs Vanags

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Montija Bičevska
2. Krista Dūmiņa
3. Sigita Gavare
4. Māra Jēkabsone
5. Liene Lakstīgala
6. Diāna Pauniņa

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Arnītis
2. Juris Ernests Brūniņš
3. Edgars Glāznieks
4. Ilmārs Kalniņš
5. Armands Kravcevs
6. Miks Vilkaplāters

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Beikerts
2. Estere Fedosejeva
3. Jana Fedotovska
4. Eduards Jubels
5. Kristaps Kalniņš
6. Dāvis Tālmanis

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Beitiks
2. Laura Kalniņa
3. Kristaps Paļskis
4. Matīss Pastars
5. Guna Pujāte


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Aišpurs
2. Dāvids Babrovskis
3. Edvards Beinarovičs
4. Aleksejs Boka
5. Benita Daniela Daugerte
6. Elvīra Jančevska
7. Edgars Kairāns
8. Jana Kitoka
9. Marks Krilovs
10. Dana Lukaševiča
11. Anastasija Smoļaninova
12. Ilona Stepiņa
13. Armands Jānis Stepiņš
14. Rinalds Upmalis
15. Anna Valičko
16. Dainis Vorslovs
17. Jūlija Žuravļova

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Berga
2. Diāna Bulavska
3. Aivars Dunskis
4. Iveta Gornika
5. Anna Mateja
6. Sandra Rudka
7. Intars Stikuts
8. Dace Vigule

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vjačeslavs Kruglovs
2. Ludmila Kuzņecova
3. Jānis Makņa
4. Māris Murāns
5. Deniss Pobjaržans
6. Pjotrs Veličko
7. Rita Zaikovska

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Barovskis
2. Artūrs Dorofejevs
3. Kristīne Kitoka
4. Līga Krasnikova
5. Mairis Leidums
6. Andrejs Macevičs
7. Jānis Stepiņš


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edmunds Beks
2. Sindija Bože
3. Kristaps Krastiņš
4. Sandis Lagzdiņš
5. Artūrs Ernests Mikāls
6. Klāvs Skrubis
7. Edmunds Statevičs
8. Arnis Vējkājs
9. Dana Vilce
10. Kārlis Zatlers

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Birzniece
2. Rolands Bukovskis
3. Valts Gailis
4. Rodrigo Gruntmanis
5. Kārlis Jēkabs Īvāns
6. Miks Salna
7. Sintija Setkovska
8. Guntis Zariņš
9. Ieva Zepa

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Elgars Benefelds
2. Jurģis Pēteris Eglītis
3. Aleksandra Jansone
4. Simona Zvagule

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Ansone
2. Dāvis Bože
3. Ivars Brižs
4. Krišs Jansons
5. Arvis Krafts
6. Āris Lindemans
7. Roberts Pērkons
8. Elvijs Stepens


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Ausmanis
2. Dāvis Bekmanis
3. Evija Arita Brikmane
4. Kaspars Bušma
5. Valters Ceplenieks
6. Edijs Cibulis
7. Elizabete Cukura
8. Jānis Dambergs
9. Jānis Dīķis
10. Ričards Gaļickis
11. Arta Gribēna
12. Madara Gulbe
13. Kristīne Jansone
14. Emīls Jansons
15. Kristers Kairis
16. Modris Kažis
17. Ariandra Ķude
18. Imants Meldris
19. Sandijs Mielavs
20. Elīna Miksone
21. Igors Ņikitins
22. Tomass Peleckis
23. Kristiāns Priedols - Striķis
24. Rūdolfs Rudzājs
25. Anna Elīza Šēna
26. Henrijs Silenieks
27. Kate Štokmane
28. Niks Tamsons
29. Andrejs Teležis
30. Eduards Vārna
31. Elgars Veigelts
32. Una Zboroveca
33. Ilze Zommere
34. Elvis Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Barakauska
2. Kristaps Čauris
3. Elīna Eihlere
4. Gatis Girdenis
5. Jānis Kampars
6. Kristaps Klaks
7. Gunārs Landsmanis
8. Ģirts Lauva
9. Viktorija Lieķe
10. Jurģis Toms Liepiņš
11. Ojārs Meldris
12. Oskars Otaņķis
13. Ieva Ozola
14. Klāvs Reinis Ozols
15. Krista Petrevica
16. Emīls Rubezis
17. Roberts Štāls
18. Elīza Stilve
19. Katrīna Strazde

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Āboltiņš
2. Linda Ansone
3. Inita Barakauska
4. Didzis Barminovs
5. Paula Bartaševiča
6. Eva Berga
7. Telma Bergmane
8. Mārtiņš Būda
9. Arnis Bukovskis
10. Emīls Dīķis
11. Andis Druskins
12. Kristīne Ernestsone
13. Eva Jansone
14. Inga Ķergalve
15. Artis Artūrs Kuršis
16. Amanda Ķūse
17. Pēteris Lanka
18. Elvita Līvmane
19. Evija Mame
20. Jānis Muižnieks
21. Andris Sīlis
22. Kristaps Sudints
23. Jānis Vītols

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ģirts Aploks
2. Mārtiņš Bērziņš
3. Agnese Līva Gilnere
4. Mārtiņš Goldbergs
5. Matīss Grietēns
6. Anija Kaļiņina
7. Mārtiņš Kaucis
8. Atis Kozlovskis
9. Andris Kučiks
10. Egils Linarts
11. Santa Maļika
12. Gunārs Meldris
13. Mareks Prenclavs
14. Rihards Priedolts
15. Aija Rozentāle
16. Dāvis Saulītis
17. Kārlis Vītols
18. Madara Zemture


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Ābele
2. Roberts Bitenieks
3. Arturs Karaņevskis
4. Ivans Kravcovs
5. Marģers Liepiņš
6. Anatolijs Moisejenko
7. Aleksei Novik
8. Jeļizaveta Pahara
9. Inguss Pumpurs
10. Nikola Trojana

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksejs Antoņuks
2. Anete Baltiņa
3. Romāns Baļuka
4. Renats Bikmajevs
5. Džesika Butkus
6. Elvīra Liepiņa
7. Valts Liepiņš
8. Diāna Mikanova
9. Ksenija Osadčuka
10. Amanda Razma
11. Roberts Šamanskis
12. Tatjana Šelajeva
13. Renārs Treimanis
14. Karīna Upska
15. Edmunds Varnovskis
16. Sergejs Vlasiks

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Bambuļaks
2. Emīls Dārziņš
3. Dmitrijs Dimme
4. Igors Dubaņevičs
5. Arkādijs Jarmuts
6. Iļja Konarevs
7. Edijs Matīss
8. Rihards Miķelsons
9. Roberts Oļeiņiks
10. Sindija Pokidjko
11. Reinis Ruperts
12. Daiga Agita Simsone - Priedoliņa
13. Ričards Vīksna

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Barona
2. Rota Brūna
3. Kaspars Būmeistars
4. Elhans Imanovs
5. Roberts Marcinkus
6. Sandis Millers
7. Artūrs Paulausks
8. Krista Kristiāna Ratniece
9. Rihards Pēteris Ročāns
10. Veronika Vasiļevska
11. Anna Vasiļevska


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laima Anna Dalbiņa
2. Ričards Uģis Pabērzs

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Andžs
2. Valdis Jurka
3. Rihards Keišs
4. Guna Brenda Pogule
5. Edgars Roļskijs
6. Andris Rozmiaņecs
7. Arvīds Viesturs Vimba

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ritvars Bērziņš
2. Daina Damberga
3. Matīss Eglītis
4. Dāvids Francs
5. Kristiāns Kronis

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Ābele
2. Kristiāns Aļķis
3. Jānis Amoliņš
4. Dāvis Fridvalds


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Ancāns
2. Linards Baltmanis
3. Pāvels Filatovs
4. Kristaps Isoda
5. Einārs Kalpišs
6. Arta Kārkliņa
7. Alīna Kovaļčuka
8. Sandis Macijevskis
9. Agris Meinards Prikuls
10. Agate Pudāne
11. Mārtiņš Rubļevskis
12. Dāvids Silavs

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Bobule
2. Gundars Gaudzejs
3. Mairis Iesalnieks
4. Timurs Ļvovs
5. Veronika Pavlova
6. Margita Rudzāte
7. Arina Trifonova
8. Armīns Ušackis

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Bogdanova
2. Roberts Groza
3. Vladislavs Ivanovs
4. Armands Jelinskis
5. Edmunds Jelinskis
6. Kristīne Kivleniece
7. Aleksejs Mališevs
8. Vladislavs Pavlovs
9. Kazimirs Rubļevskis
10. Jānis Vindēls

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ričards Grigonis
2. Anna Iļkeviča
3. Hugo Romanovskis
4. Rihards Sprukulis
5. Valts Štolcers
6. Lelde Svarāne


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vadims Jegorovs
2. Elviss Jemeļjanovs
3. Karina Mavlina
4. Anastasija Mošerenoka
5. Megija Petinena
6. Kristaps Savickis
7. Kamila Ščerbakova
8. Karina Stepanova
9. Arvalds Strods
10. Tsira Tolordava
11. Agija Valaine
12. Rolands Žeikars

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandra Bule
2. Juta Bule
3. Jāzeps Kemze
4. Vadims Kravčenko
5. Ņikita Lapšovs
6. Linda Martinsone
7. Ingus Martinsons
8. Ilona Matjušenko
9. Ekaterina Pashanina

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Adamone
2. Justīns Petinens
3. Sandis Plenkovs
4. Sabīne Temne
5. Marina Vasjučenoka

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Cvetkovs
2. Viktorija Lavrenova
3. Anta Nikonova
4. Juris Sinicins
5. Konstantīns Tupikins


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišjānis Beļaunieks
2. Jēkabs Donasevičs
3. Laura Drunka
4. Ričards Gurskis
5. Kristaps Indriksons
6. Edgars Kalniņš
7. Ieva Karpova
8. Ilze Kreicberga
9. Kristīne Pavloviča
10. Rihards Pūce
11. Evija Rudzīte
12. Luīze Sniedze
13. Kristiāna Elīza Stočka
14. Vairis Valdbergs
15. Toms Verners
16. Sintija Zepa

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Agarelova
2. Linards Barinskis
3. Līva Brauere
4. Evita Dumerāne
5. Kaspars Eiduks
6. Lauma Iesalniece
7. Paula Kaufelde
8. Anete Kirilova
9. Elvis Saulīts
10. Edgars Sondors
11. Helmuts Vanags

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Brenčeva
2. Matīss Broks
3. Alise Dimitrijeva
4. Kaspars Jurkāns
5. Aija Kļaviņa
6. Artis Lauva
7. Agnese Sīle
8. Undis Sprūdžs

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aigars Bedecis
2. Pauls Blumbergs
3. Sabīne Grāvīte
4. Jānis Lazdiņš
5. Olita Lūse
6. Gunta Pūce
7. Kārlis Puķītis
8. Kristens Raščevskis
9. Daiga Sondore
10. Klāvs Stiprais
11. Annija Strode


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Leo Leons Ābele
2. Zīle Ašmane
3. Dāvis Auziņš
4. Markuss Bauģis
5. Edgars Boronovskis
6. Kristiāna Caune
7. Ričards Čumakovs
8. Ralfs Freimanis
9. Valters Jakovļevs
10. Aigars Jēkabsons
11. Margrieta Kalniņa
12. Kalvis Kalniņš
13. Elīna Kolidzeja
14. Konrāds Kovaļenko
15. Ivars Laicāns
16. Lauris Lazdiņš
17. Polina Markova
18. Adelīna Nikitenko
19. Lāsma Padedze
20. Gatis Petrovskis
21. Undīne Piterniece
22. Artjoms Pliskovskis
23. Helvis Rengards
24. Kristers Rubins
25. Elizabete Šaicanova
26. Reinis Šalme
27. Gerda Sedoja
28. Vitālija Šveca
29. Margarita Sviridova
30. Ņikita Vinokurovs

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aldis Bidiņš
2. Kalvis Dekters
3. Ivo Ernstsons
4. Liene Griķīte
5. Zinaida Griščenko
6. Jānis Griškovs
7. Aleksandrs Jerkunovs
8. Māris Lilavs
9. Miks Mežvēvers
10. Ružena Monastirska
11. Laura Naumova
12. Emīls Ozoliņš
13. Ģirts Rudzišs
14. Roberts Sīlis
15. Edgars Sprukts
16. Kristiāns Zeibots

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iļja Bobrovs
2. Vladislavs Hripunovs
3. Ģirts Kalniņš
4. Kārlis Kristiāns Kriņģelis
5. Anna Laganovska
6. Aigars Mūriņš
7. Artjoms Nikolajevs
8. Jānis Vilhelms Pētersons
9. Maksims Plohuta
10. Māra Priedoliņa
11. Jurģis Prikulis
12. Mikus Pūķis
13. Ernests Šīmanis
14. Jēkabs Šmits
15. Sandis Sticers
16. Lolita Striķe
17. Dāvis Vasiļjevs
18. Nikolajs Vasiļjevs
19. Valters Vīksne

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandra Balode
2. Pāvels Belovs
3. Uno Morics Driķis
4. Reinis Dzenis
5. Laura Jēgere
6. Arnis Kalniņš
7. Gvido Kleins
8. Daniils Kovals
9. Mārtiņš Lapiņš
10. Juris Latišs
11. Valters Levins
12. Dita Maklere
13. Santa Odmiņa
14. Andis Ozoliņš
15. Raimonds Strauss
16. Egita Spodra Strode


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Andriksons
2. Gints Ernests Bauda
3. Marta Bukša
4. Sintija Eglīte
5. Toms Jaņķevics
6. Keita Loreta Kronberga
7. Aleksandrs Marks Krusts
8. Krišs Mihejevs
9. Edgars Peļņa
10. Jurģis Matīss Pētersons
11. Roberts Straumanis
12. Veronika Tiškova
13. Kristens Zvirgzdiņš

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Barons
2. Andris Bērzkalns
3. Ernests Einbergs
4. Edgars Malins
5. Aleksandra Medina
6. Marks Mustafaoglu
7. Agnija Onukrāne
8. Annamarija Staršaja
9. Artūrs Aleksandrs Vīksne

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Čipa
2. Agnese Dārzniece
3. Darija Logvinova
4. Haralds Miķelsons

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Mārtiņš Briņķis
2. Uldis Deivs Gailis
3. Einārs Koops
4. Ieva Lapiņa
5. Agnese Līce
6. Raivis Nigolass
7. Reinis Prūsis
8. Ēriks Stērninieks
9. Ēriks Druvis Tulišs
10. Kārlis Vaičekonis


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Buka
2. Elīna Cakule
3. Matīss Dambītis
4. Jānis Dreijers
5. Ausma Dzerkale
6. Anastasija Isajeva
7. Santa Prikule
8. Ervīns Sprindžs
9. Amanda Spūle
10. Līga Struka
11. Vitālijs Višņakovs

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Airita Erte
2. Guntis Mauriņš
3. Gunda Pastare
4. Andris Puduls
5. Kārlis Sondors

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Bartuseviča
2. Austris Bogdanovs
3. Ērika Gribonika
4. Linda Klindžāne
5. Daniels Krimans
6. Mārtiņš Lisovs
7. Edgars Mičulis
8. Dāvis Pastars
9. Samanta Smirnova
10. Armands Ūzuliņš

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Brics
2. Jūlija Gruzdova
3. Iveta Ivanāne
4. Linda Pudule
5. Aivars Rožāns
6. Ieva Saulīte
7. Linards Šmeiksts
8. Armands Upenieks
9. Guntars Valainis
10. Eduards Volkovs


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Barkāns
2. Anastasija Bistrova
3. Sintija Bundere
4. Eduards Dekterevs
5. Vladislavs Jahnovecs
6. Elvita Kotāne
7. Ligita Krūza
8. Santa Lempa
9. Viktorija Piziča
10. Dmitrijs Plops
11. Romans Ramkovičs
12. Dainis Sondors

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Drozdova
2. Rolands Katkovskis
3. Artūrs Laizāns
4. Kristaps Mežatučs
5. Artis Vulāns
6. Marita Zunda

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Tatjana Aleško
2. Jūlija Litvinova
3. Edijs Rancāns
4. Vladislavs Tarasovs
5. Marta Žikare

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Guna Barkāne
2. Igors Maslobojevs
3. Andris Sniķeris
4. Igors Stempkovskis
5. Alīna Zdanovska


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Baronskis
2. Valentins Bodžs
3. Anastasija Čaplinska
4. Jānis Gailišs
5. Aija Gudkova
6. Valērija Jonikāne
7. Vitālijs Jurčs
8. Maksims Kaliņins
9. Dmitrijs Komars
10. Elizabeta Lohova
11. Ervīns Malahovskis
12. Guntars Poplavskis
13. Ēvalds Prusaks
14. Marks Sergejevs
15. Iļja Smirnovs
16. Ilja Stepanovs
17. Eduards Stepiņš
18. Emīls Timofejevs
19. Valters Zujs

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Bortkeviča
2. Niklāvs Geidāns
3. Deniss Kaļiņins
4. Diāna Korkliša
5. Andrejs Krusts
6. Jūlija Kukule
7. Antons Maksimovs
8. Ruslans Matvejevs
9. Ilja Novikovs
10. Armands Ostrovskis
11. Sergejs Pahars
12. Violetta Paramonova
13. Jēkabs Olafs Rukmans
14. Aleksandrs Šamšura
15. Raivo Smirnovs
16. Zaiga Vaišļa
17. Andrejs Vasiļjevs

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elgars Āboliņš
2. Olga Afromejeva
3. Maksims Barkanovs
4. Deinis Grigorjevs
5. Anatolijs Kauškaļs
6. Laura Viļuma
7. Zane Zarembo
8. Ieva Zeltiņa

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Baltiņš
2. Artjoms Cvetkovs
3. Ruta Gaidule
4. Vladislavs Klepikovs
5. Olga Petuhova
6. Antoņina Saveļjeva
7. Kristīne Siļuka
8. Vladislavs Strods
9. Agrita Vindača
10. Laura Znotiņa


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Arkliņš
2. Paulis Filips Bārzdiņš
3. Andris Bricis
4. Andrejs Burlačuks
5. Reinis Cirpons
6. Lūcija Dalbiņa
7. Ivo Dreimanis
8. Rainers Gangnuss
9. Vladislavs Gordejevs
10. Reinis Irmejs
11. Sergejs Jukna
12. Kristaps Kalme
13. Uko Kokņevičs
14. Aleksandrs Kozjutinskis
15. Raitis Kriķis
16. Konstantīns Lisjonoks
17. Vladimirs Mokovozovs
18. Ernests Muhlinkins
19. Eduards Osadčijs
20. Eduards Osis
21. Reinis Ozoliņš
22. Letīcija Aleksandra Petrova
23. Andrejs Petrovs
24. Kristiāna Plāte
25. Antons Polosuhins
26. Ingus Jānis Pretkalniņš
27. Rihards Puplovskis
28. Andrejs Rieksts
29. Rolands Sedliņš
30. Sergejs Sosnovskis
31. Arturs Tumāns
32. Raivis Ulsts
33. Šarlote Agate Vanka
34. Aleksejs Zeļenkovs

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anrijs Kristians Ābele
2. Valters Aišpurs
3. Haralds Baunis
4. Anastasija Beļaka
5. Reinis Bļodnieks
6. Andris Bogomols
7. Aleksandra Boikova
8. Jānis Bremanis
9. Ritums Cepītis
10. Darja Černova
11. Irina Česnokova
12. Roberts Džeriņš
13. Alvis Eimuss
14. Reinis Fišers
15. Ernests Jānis Freinbergs-Upmalis
16. Antra Gaile
17. Marija Gavrilova
18. Gerda Grase
19. Arnis Gustins
20. Ludmila Hrižanovska
21. Dagnis Jemsis
22. Vadims Juris
23. Kristīne Kozlova
24. Kārlis Kukainis
25. Edvards Francis Kuks
26. Edgars Kurtišs
27. Martins Kuzņecovs
28. Ģirts Lācis
29. Ivo Liepa
30. Emīls Melders
31. Valters Melnalksnis
32. Jēkabs Mežinskis
33. Alfrēds Mežulis
34. Nauris Narvaišs
35. Zane Ozoliņa
36. Kristaps Paulāns
37. Ēriks Petrovs
38. Reinis Pomers
39. Aleksejs Popovs
40. Krišjānis Artis Puduls
41. Raimonds Rainskis
42. Aksels Rijkuris
43. Daniels Saakjans
44. Helvijs Sebris
45. Reinis Šestakovskis
46. Normunds Ralfs Strautnieks
47. Maksims Surovovs
48. Ksenija Tarasova
49. Ernests Juris Tomass
50. Ņikita Trojanskis
51. Miks Ušerovskis
52. Marija Zaičenoka

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Tomass Andersons
2. Oskars Amenhoteps Arājs
3. Marika Avotiņa
4. Māris Baumanis
5. Santa Bērziņa
6. Kristaps Čivkulis
7. Levs Dumans
8. Elvis Grinbergs
9. Rūdolfs Grobiņš
10. Viktors Iļdeikins
11. Kārlis Jaunslavietis
12. Ernests Kalniņš
13. Anastasija Kirejenkova
14. Vladislavs Korpeikins
15. Ernests Krupskis
16. Oļegs Kurovs
17. Toms Lācis
18. Reinholds Miķelsons
19. Filips Mudulis
20. Raitis Pekuss
21. Valdis Emīls Popēns
22. Andris Potrebko
23. Agnese Priedīte
24. Emīls Senkāns
25. Kristiāns Slics
26. Mihails Smoļins
27. Emīls Strumpe
28. Rubens Pāvils Šulcs
29. Rūdolfs Treilis
30. Emīls Vainovskis
31. Vilis Andrejs Vītols
32. Zhang Yefei
33. Mārtiņš Zariņš
34. Ansis Zvirbulis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrievs Auseklis Auziņš
2. Toms Baltacis
3. Reinis Baranovskis
4. Marks Begens
5. Jānis Bērziņš
6. Artūrs Bērziņš
7. Arnolds Bogdanovs
8. Darja Buņina
9. Leonīds Cilevičs
10. Juris Gailis
11. Andris Gofmans
12. Vladislavs Goroško
13. Irina Jožikova
14. Edgars Ķiecis
15. Deniss Kobeļevs
16. Anna Kondratenko
17. Aleksandrs Koršunovs
18. Viktorija Kozina
19. Andrejs Ļitvinovs
20. Gatis Misus
21. Ādams Muzikants
22. Katrīna Daila Neiburga
23. Iļja Obidins
24. Dāgs Olšteins
25. Elīna Pavlovska
26. Aleksandra Pestova
27. Mikus Pētersons
28. Roberts Krišjānis Ploriņš
29. Kārlis Kristiāns Pūpols
30. Jānis Puriņš
31. Alvis Reinsons
32. Matīss Senkāns
33. Pārsla Esmeralda Sietiņa
34. Ņikita Širons
35. Roberts Slišāns
36. Katrīna Sproģe
37. Rihards Jānis Staģis
38. Emīls Talačka
39. Dāvis Tobiass
40. Vilnis Juris Turkovs
41. Vents Vīksna
42. Aivars Andris Vītols
43. Aleksis Artūrs Zālītis
44. Dāvis Zavickis
45. Mareks Zēvalds
46. Gļebs Zubkovs


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Ablamonovs
2. Ruslans Aleksejevs
3. Sindija Alksne
4. Daniils Aļohins
5. Anastasija Beibakova
6. Deniss Borisovs
7. Mihails Buņins
8. Ilja Čeksters
9. Everita Daubure
10. Evelīna Grebņeva
11. Anete Māra Harkeviča
12. Klāvs Jankevics
13. Dāvis Kairis
14. Marija Kamaniča
15. Jegors Kirilovskis
16. Andrejs Kļimovskis
17. Ksenija Korotkaja
18. Iļja Larionovs
19. Lada Leidmane
20. Anastasija Metlova
21. Artūrs Oskars Mitrevics
22. Adrians Petrovs
23. Aleksandrs Platonovs
24. Alise Reinholde
25. Edgars Rončs
26. Aleksandrs Šarapovs
27. Anastasija Skorodelova
28. Matīss Šņukuts
29. Aleksejs Solovjovs
30. Deniss Šuvalovs
31. Emīls Vālbergs
32. Daniels Adrians Vasiļjevs

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olga Andrejeva
2. Dmitrijs Djakonovs
3. Gatis Duncis
4. Kristina Iskorostenska
5. Edmunds Dariāns Krops
6. Dmitrijs Litvins
7. Darja Markuševska
8. Renārs Mežīts
9. Tatjana Mihejeva
10. Viktorija Savicka
11. Anastasija Savicka
12. Jurijs Renārs Vērdiņš
13. Emīls Zinkēvičs

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jeļizaveta Bikovska
2. Ņikita Bistrovs
3. Viktorija Čebikina
4. Jevgeņija Gerdija
5. Ivans Gorbunovs
6. Vladlens Grebņevs
7. Konstantīns Gubenko
8. Kristīna Isačenoka
9. Egons Oskars Judrups
10. Ēriks Kļimenko
11. Antons Kovaļevskis
12. Dmitrijs Marovs
13. Dace Ņilova
14. Antons Pļetņevs
15. Tatjana Popova
16. Martins Šapovalovs
17. Artemijs Ščeglovs
18. Kristiāna Širova
19. Reinis Villa
20. Antons Začests

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kaspars Ābelnīca
2. Artūrs Bernotas
3. Edmunds Blaževičs
4. Anatolijs Bragars
5. Jevgēnijs Čepoveckis
6. Anastasija Dergunova
7. Kārlis Dzelde
8. Deniss Fedorenko
9. Darja Frolova
10. Ēriks Grantiņš
11. Kārlis Grošs
12. Viktors Gusevs
13. Aleksandra-Evija Iļjina
14. Anna Marija Jasiņecka
15. Emīls Kadiķis
16. Līva Leitlande
17. Pāvels Lizons
18. Ričards Marcinkevičs
19. Oļegs Matvejevs
20. Artūrs Meščerjakovs
21. Aleksandrs Rumjancevs
22. Anastasija Škļarova
23. Katrīna Slišāne
24. Dāvis Timermanis
25. Daniels Veļičenko


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksejs Babins
2. Ivans Baranovs
3. Antons Basovs
4. Nelli-Viktorija Berezovska
5. Ivans Burenkovs
6. Valērija Čudova
7. Aleksejs Čurkins
8. Edgars Dežins
9. Diana Draguneviča
10. Žans Pols Eļ-Haže
11. Marina Fokina
12. Kirils Gekišs
13. Pauls Grīnhofs
14. Maksims Jakovenko
15. Ronalds Jankovskis
16. Mareks Jansons
17. Andris Jansons
18. Ērika Alise Keviša
19. Daniels Keziks
20. Undīne Kobitjeva
21. Katarina Kolbasina
22. Daniils Krasiļņikovs
23. Jurģis Lūsis
24. Vita Odzelēviča
25. Jevgenijs Petrovs
26. Māris Popēns
27. Darja Prokazova
28. Darja Rakitina
29. Kristīne Romanovska
30. Arturs Ščitovs
31. Daniils Semjonovs
32. Antons Senčevs
33. Vladimirs Surkovs
34. Oskars Švedovs
35. Aleksejs Tarasovs
36. Maksims Tereščuks
37. Tomass Vaivods
38. Urzula Voļatovska
39. Antoņins Vorona
40. Ēriks Žeibe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Aleksandrovičs
2. Romāns Bodrovs
3. Leonid Burtcev
4. Alexander Bykov
5. Artjoms Čeburaškins
6. Artūrs Edelmans
7. Roberts Ekšteins
8. Vladislav Epaneshnikov
9. Anna Frančuka
10. Vadims Gadirovs
11. Artjoms Ivanovs
12. Jekaterina Jansone
13. Mihails Kļaņins
14. Dana Kondratenko
15. Vlada Korkina
16. Artjoms Lužnovs
17. Evelīna Macijevska
18. Valērija Muravjova
19. Aleksandrs Oborins
20. Juliāns Puriņš
21. Kirils Putimcevs
22. Kirils Raduncevs
23. Ernests Rajeckis
24. Grigorijs Ščerbakovs
25. Aleksejs Sedihs
26. Arturs Šiļausks
27. Valērija Titova
28. Edgars Tjarve
29. Inga Tkačenko
30. Dmitrijs Vasiļčenko
31. Martins Vilmanis
32. Ivans Žuks

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Adsons
2. Anna Aleksina
3. Georgijs Baškirovs
4. Anastasija Čumika
5. Vitālijs Devjatovskis
6. Bella Dubovika
7. Dāvis Freidenfelds
8. Lauma Freimane
9. Artūrs Leškovskis
10. Simona Lietiņa
11. Kristiāna Lučiņina
12. Dmitrijs Macupa
13. Vladimirs Maļcevs
14. Vladislavs Markovs
15. Inna Meškauska
16. Aleksandrs Mihailovskis
17. Polina Muškudiani
18. Dmitrijs Šalakickis
19. Olga Shcherbina
20. Ričards Vambuts
21. Karīna Volkova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Andžāne
2. Aleksejs Baranovs
3. Sofja Batalova
4. Ariadna Bļinova
5. Poļina Čumičova
6. Emīls Dimitrovs
7. Alina Dunajeva
8. Antons Džidzalovs
9. Aleksandrs Fjoklins
10. Konstantīns Fufačevs
11. Vladislava Glomozda
12. Anastasija Hromiševa
13. Akims Ivancovs
14. Vladislavs Jakušins
15. Artjoms Jermaks
16. Ņikita Jufimecs
17. Jekaterina Kazakova
18. Juris Krišlauks
19. Ņikita Ksenzovs
20. Germans Kuzmins
21. Aleksejs Ļipeckis
22. Edgars Loskots
23. Vjačeslavs Lukoškins
24. Artūrs Perepjolkins
25. Jūlija Rižņikova
26. Natālija Šilova
27. Deniss Stepanovs
28. Juris Sudmalis
29. Jolanta Višķere
30. Jevgēnijs Žilkins


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ksenija Arslanova
2. Sabīne Bebere
3. Katrīna Bičevska
4. Anastasija Bujaka
5. Jeļizaveta Dergačova
6. Edgars Eveliņš
7. Daņiils Fjodorovs
8. Ignats Fjodorovs
9. Margarita Fomenko
10. Anastasija Fominova
11. Svetlana Frolova
12. Georgijs Gadžimuradovs
13. Elīna Grigorjeva
14. Alise Grīnberga
15. Elīna Laura Huhka
16. Madina Isajeva
17. Jānis Oto Kalniņš
18. Daniela Kameņecka
19. Georgijs Kirillovs
20. Kristiāns Klancbergs
21. Alīna Koniševska
22. Anna Krasikova
23. Vladislavs Krjukovs
24. Deniss Kulibiks
25. Andrejs Lugovojs
26. Anastasija Lukina
27. Aleksejs Lukoņins
28. Artūrs Mazarevičs
29. Olga Mihailova
30. Dāvis Namsons
31. Linda Laura Paga
32. Justs Pauliņš
33. Anete Ribakova
34. Vasily Rublev
35. Artūrs Rugājs
36. Annete Salmane
37. Alberts Šilvans
38. Una Šlanka
39. Aleksandrs Šurs
40. Aleksis Teivāns
41. Jūlians Trofimovs
42. Viktorija Vereteņņikova
43. Sergejs Žahovskis
44. Aleksandrs Zajakins

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Aleksandrovs
2. Dmitrijs Arkašarins
3. Dita Drozdova
4. Leila Družiņina
5. Viktorija Galīte
6. Klaudija Elizabete Gauja
7. Ieva Marija Gedžūte
8. Anna Januškeviča
9. Jūlijs Jegorovs
10. Miks Krišjānis Jurjāns
11. Ariadna Kramkovska
12. Anna Kremneva
13. Aleksejs Kuzņecovs
14. Kārlis Andrejs Lācis
15. Karolīne Laganovska
16. Elizabete Laiviņa
17. Jānis Lipskis
18. Pēteris Mārtiņš Martinovs
19. Mona Martinsone
20. Aleksandrs Mihailovs
21. Valters Liberts Muzikants
22. Anastasija Orlova
23. Dmitrijs Ovcarovs
24. Darja Panfilova
25. Ansis Pauliņš
26. Jēkabs Pavlovskis
27. Aleksejs Prostjakovs
28. Laura Rudzika
29. Romāns Smirnovs
30. Daniils Smoļakovs
31. Linda Stiglica
32. Markuss Klāvs Sūniņš
33. Anna Svikša
34. Aleksejs Timčenko
35. Sabīna Žavtkēviča
36. Toms Eduards Zinars
37. Maksims Zolotovs
38. Marks Zujevs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Konstantins Andronovs
2. Krišjānis Auziņš
3. Haralds Baumanis
4. Gustavs Baumanis
5. Artūrs Beļevičs
6. Alina Boļšakova
7. Sandijs Cirvelis
8. Pāvels Čižovs
9. Annija Daugaviete
10. Polina Dergačova
11. Amanda Dolgā
12. Rita Dubovska
13. Artjoms Formulevičs
14. Armands Gedroics
15. Mārtiņš Gipters
16. Anna Grohovska
17. Edgars Halkovskis
18. Olga Holodova
19. Antons Kolodinskis
20. Ieva Kuļikovska
21. Ingars Lukoševičs
22. Oļesja Markova
23. Aleksandrs Morozs
24. Diāna Nikipelova
25. Kristaps Paegle
26. Jeļena Pentjuša
27. Viktorija Radauska
28. Evita Ramata
29. Eglons Raudziņš
30. Toms Jānis Safranovs
31. Ņikita Sankausks
32. Marija Marika Šķestere
33. Aleksejs Smorodins
34. Dmitrijs Striževskis
35. Veronika Tomiļina
36. Taisija Treikale
37. Sintija Ustupe
38. Paula Janeta Vītola
39. Jeva Volkova
40. Kārlis Vonda
41. Aija Zandersone

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Andermane
2. Pauls Asaris
3. Dmitrijs Bažinovs
4. Vilfrids Belugins
5. Dmitrijs Bodrovs
6. Eduards Bozotovs
7. Edijs Brakovskis
8. Sergejs Dankovs
9. Ivans Dorohovs
10. Ričards Dzenis
11. Romāns Gorjunčiks
12. Jurģis Grasmanis
13. Juris Grīgs
14. Artūrs Jašins
15. Sintija Kiršnere
16. Daniels Klinge
17. Māra Kopa
18. Nika Kornilova
19. Artjoms Korotkovs
20. Alivija Kovaļova
21. Alise Ella Krimane
22. Mikhail Kuchmenko
23. Ričards Laudurgs
24. Maksims Masļenkovs
25. Aleksejs Pavlovs
26. Mihails Šepeļevs
27. Dāvis Siliņš
28. Aleksandrs Sirotins
29. Arturs Škuļteckis
30. Staņislavs Stols
31. Aleksandrs Strazds
32. Dana Tumane
33. Valters Vēciņš
34. Roberts Veics
35. Reinis Višķeris
36. Andra Voiciša
37. Irina Žiravecka


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Balodis
2. Ansis Bernards
3. Jekaterina Bikova
4. Sabīne Bogdanova
5. Inga Bušaite
6. Toms Freimanis
7. Edgars Grapmanis
8. Jana Kassaliete
9. Anastasija Kolcova
10. Kristiāns Kreinbergs
11. Artemijs Krimovs
12. Artūrs Krištapjonoks
13. Iļja Laptevs
14. Darja Loiko
15. Valērijs Nikolajevs
16. Ksenija Onufrijeva
17. Inokentijs Ragozins
18. Mihails Rodins
19. Kirils Savčuks
20. Iļja Sažins
21. Sofja Solovjova
22. Toms Straume
23. Daniels Treņins
24. Tomass Vite
25. Katerina Volkova

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Veronika Gosteva
2. Kristaps Greitāns
3. Gustavs Jānis Gulbis
4. Diāna Janstevica
5. Oskars Kaļva
6. Kristīne Mačahina
7. Aleksandrs Menšikovs
8. Jānis Dāvis Osipovs
9. Artūrs Šilaks
10. Mārtiņš Starķis
11. Vladislava Timčenko

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anželika Andrianova
2. Krišs Bērzkalns
3. Linda Borisova
4. Alma Ezerta
5. Filips Fiļs
6. Andris Jeminejs
7. Janīna Juškeviča
8. Roberts Kaķis
9. Edgars Ķēniņš
10. Jurijs Kirillovs
11. Anastasija Knorringa
12. Ilze Kraukle
13. Andrejs Laipnieks
14. Amanda Lapiņa
15. Alīna Larionova
16. Toms Mucenieks
17. Artjoms Ogorodņiks
18. Natālija Prohorova
19. Laimonis Rozenbergs
20. Roberts Rožickis
21. Kristaps Pēteris Rubulis
22. Pāvels Sidorovs
23. Olga Sitinska
24. Vladislavs Švarnovičs
25. Monta Urbāne
26. Una Vagale
27. Tomass Vegners
28. Dmitrijs Volodjonoks

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patriks Aldersons
2. Mārtiņš Ansonskis
3. Edgars Bižans
4. Nikita Bobrovs
5. Māris Bokta
6. Dāvids Brics
7. Lāsma Egle
8. Raivis Eikens
9. Armans Hanamirjans
10. Luka Ivanovskis
11. Sergejs Koržuks
12. Iļja Leiko
13. Vladimirs Manukjans
14. Jekaterina Mizina
15. Reinis Moisejs
16. Antons Osadčijs
17. Artūrs Pavlovs
18. Armands Strīķis
19. Vadislavs Šukelaits
20. Ina Sviklāne
21. Ričards Zariņš
22. Anete Zavadska
23. Miķelis Ziemelis


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Ābelis
2. Rolands Alksnis
3. Veronika Boikova
4. Vladislavs Boreiko
5. Vjačeslavs Boreiko
6. Aleksejs Lianšens Čens
7. Oskars Dervinis
8. Edgars Izvestnijs
9. Aleksejs Jeļisejevs
10. Ģirts Kalniņš
11. Huans Boriss Karbažaļs
12. Dāvids Katkovskis
13. Patriks Kirkils
14. Edgars Kozuliņš
15. Marija Helēna Kuzņecova
16. Antons Lēlis
17. Anna Milāna Lukina
18. Agneta Elizabete Meikšāne
19. Kristīne Mogiļevceva
20. Elmira Mustafajeva
21. Ksenija Nikolajeva
22. Aleksandra Pavlova
23. Ksenija Poliščuka
24. Marija Prohorova
25. Katrīna Rūtiņa
26. Marta Silavniece
27. Jekaterina Uļjanova
28. Artūrs Vasiļjevs
29. Klāvs Vēvers
30. Jelena Vorobjova
31. Viesturs Zemītis

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Bankovičs
2. Markuss Baumgarts
3. Ivans Jānis Binders
4. Toms Blums
5. Viola Bogdanova
6. Nadežda Brujeva
7. Anastasija Fedotova
8. Artjoms Gorščaruks
9. Gatis Gruzinskis
10. Germans Gusarevs
11. Bruno Ilvess
12. Edžus Jumītis
13. Svens Eduards Kāknēns
14. Sergejs Koļesovs
15. Artjoms Kozlovs
16. Dagnija Leitāne
17. Elmārs Mamajs
18. Arta Matelsone
19. Elīna Ovčarova
20. Jūlija Rogova
21. Kristaps Jānis Rūsiņš
22. Timurs Šarapovs
23. Lelde Adele Skabarniece
24. Elīna Smirnova
25. Reinis Tālmanis
26. Rolands Tilaks
27. Dmitriy Uritsky
28. Valērijs/Valery Zaicevs/Zaytsev

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sendija Adītāja
2. Jurijs Aļbickis
3. Roberts Bišs
4. Jelizaveta Dolgiha
5. Dāgs Ādams Grīnbergs
6. Kirils Holstovs
7. Ervīns Jansons
8. Tatjana Jeskina
9. Anna Kavecka
10. Anna Kobenko
11. Natālija Korņeva
12. Veronika Kosintseva
13. Didzis Lange
14. Santa Naumane
15. Alberts Pētersons
16. Mihails Potapovs
17. Loreta Rutkovska
18. Artis Sakss
19. Maksims Sičs
20. Marija Volgina

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alīna Andersone
2. Valters Vilmārs Ballods
3. Deniels Briuvers
4. Vladimirs Donkarevs
5. Iļja Dorošenko
6. Laura Antra Grikke
7. Sergejs Hramkovs
8. Brūss Kalniņš
9. Aleksejs Macņevs
10. Ivars Pričins
11. Igors Pupko
12. Aleksandrs Sokolovs
13. Aleksandra Terehova
14. Lauma Vaivode
15. Edgars Vanags
16. Antons Voroņins


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elza Balode
2. Linda Brēmere
3. Darija Degtjareva
4. Ieva Elizabete Glīzde
5. Patrīcija Greidāne
6. Valērija Jevstigņejeva
7. Kristīne Kastanovska
8. Mikus Luckāns
9. Niks Mastiņs
10. Viktorija Mjasņikova
11. Gunda Mūrniece
12. Helēna Mūrniece
13. Filips Nastins
14. Klāvs Ozoliņš
15. Renārs Ozoliņš
16. Ieva Pauriņa
17. Evita Kristiāna Pušpure
18. Veronika Rakova
19. Germans Sičeņikovs
20. Anna Alīsija Tararuja
21. Krista Marija Etele Tingbranda
22. Krišjānis Urlovskis
23. Roberts Vīksne
24. Sindija Žedane

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Oskars Bulats
2. Marats Džamajevs
3. Pēteris Grandāns
4. Polina Gromatovich
5. Mārtiņš Kalniņš
6. Beatrise Konošonoka
7. Kristaps Kupčus
8. Renārs Lagzdiņš
9. Nazars Larins
10. Kirils Mjasojedovs
11. Pāvels Pecevičs
12. Ruslans Sajs
13. Artūrs Smiltnieks
14. Ņikita Stoļarovs
15. Ņikita Strogovs
16. Edgars Suraks
17. Armands Zelčs
18. Bogdans Žukovskis
19. Vladislavs Žuravskis

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Bernāns
2. Oļegs Bobrovičs
3. Lauma Broka
4. Laura Cankova
5. Kristaps Ezītis
6. Henrijs Flemmings
7. Daniels Ķemers
8. Vita Konošonoka
9. Mārtiņš Ļuļļa
10. Jevgeņijs Naumovs
11. Margarita Nikolajeva
12. Līna Orste
13. Veronika Šteņa
14. Marina Vaišļa
15. Mazens Zibara

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastāsija Cvetkova
2. Viktorija Jupatova
3. Deniss Jurockins
4. Oļegs Peretjagins
5. Andrejs Skorinko
6. Dāvis Vuškāns


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Anstrangs
2. Alberts Broders
3. Ingus Knopkens
4. Klāvs Konrāds
5. Kristaps Krauze
6. Kārlis Ķuzis
7. Alens Līdaks
8. Ilze Nordena
9. Amanda Novardauska
10. Elīza Šaule
11. Kristaps Siksna
12. Lelde Sileniece
13. Jānis Šinders
14. Santa Šurma
15. Regīna Vimba

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Andersons
2. Anete Ansberga
3. Andrejs Freiss
4. Linards Hremenkins
5. Gunta Joja
6. Anna Lankovska
7. Agate Leja
8. Evelīna Mirbaha
9. Kaspars Panovs
10. Uldis Upenieks
11. Sandis Varivoda
12. Varis Vecpuisis

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Žanis Andersons
2. Elīna Besere
3. Reinis Borisēvičs
4. Arvis Brunavs
5. Baiba Kliemane
6. Rinalds Kuģis
7. Elvis Plācis
8. Agita Romanauska
9. Zane Stepanova

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ansis Ansbergs
2. Pauls Anšics
3. Olafs Eglājs
4. Deins Egle
5. Edgars Joja
6. Egīls Paulovskis
7. Reinis Zīle
8. Alise Žulpa


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Ābola
2. Reinis Roberts Biļkins
3. Mārcis Bogdanovičs
4. Edgars Daugulis
5. Alvis Elsts
6. Andris Jenerts
7. Haralds Ozols
8. Ritvars Dagnis Saulītis
9. Anete Sproģe
10. Edgars Straumanis

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valts Krūmiņš
2. Elīza Ilze Malceniece
3. Alise Ozoliņa

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Burtnieks
2. Amanda Celmiņa
3. Kristaps Kaža
4. Roberts Klinsons
5. Magdalēna Mudule
6. Jekaterina Zaharova

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Mārtiņš Briedis
2. Toms Spila
3. Beatrise Šteina
4. Monta Taube


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Brasle
2. Annija Cunska
3. Sandra Jaundžeikare
4. Elīna Lanka
5. Nelda Neilande
6. Ieva Ošiņa
7. Linards Ozols
8. Kristaps Siktars
9. Niks Šķērsts
10. Amanda Valtere

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Albertiņa
2. Renāte Audere
3. Elīna Elizabete Baranovska
4. Anna Eglīte
5. Džūlija Jātniece
6. Pēteris Kaupe
7. Evita Rīdere
8. Kristaps Rīders
9. Lāsma Troiņikova
10. Santa Zaļkalne
11. Artis Ziemiņš

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Zīvers

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Austris Cīrulnieks
2. Janis Gavars
3. Kristaps Zālītis


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sebastians Dāvids Blaus
2. Dinārs Bļinovs
3. Elīza Gerdiņa
4. Rihards Hermanis
5. Ričards Jēgermans
6. Alise Jurča
7. Ināra Ņesterova
8. Alfrēds Ernests Popens
9. Artis Matīss Putniņš
10. Kārlis Rorbahs
11. Ralfs Spirga
12. Patrīcija Stare
13. Jānis Uzulnieks
14. Valts Vanags

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Cimoška
2. Sigurds Ēcis
3. Mārtiņš Jansons
4. Rasa Helēna Kokoreviča
5. Emīls Robalds
6. Dita Elīna Sila
7. Kārlis Skrastiņš
8. Kristaps Smilgainis
9. Dāvis Ūdris
10. Raitis Ralfs Vecmanis

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rihards Drīksne
2. Anete Jēkabsone
3. Elīna Kairiša
4. Roberts Ķēniņš
5. Viesturs Lapiņš
6. Marta Neilande
7. Amanda Pipare
8. Artūrs Veliks

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rudīte Bērziņa
2. Toms Grenevics
3. Kārlis Kleinhofs-Prūsis
4. Terēza Lepere
5. Māra Onufrijčuka
6. Alise Ralle
7. Viktors Romaņuks
8. Terēze Runce
9. Edgars Vilks


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauma Apine
2. Ēriks Belcāns
3. Rūdolfs Bērziņš
4. Miks Cērpiņš
5. Valerijs Diks
6. Andis Duntavs
7. Daniels Jurčs
8. Dārta Kamilla Kambala
9. Kristīne Ķirse
10. Matīss Kore
11. Kevins Legzdiņš
12. Georgijs Petrovs
13. Linda Reinholde
14. Madara Šemeta
15. Renārs Ralfs Slišāns
16. Jānis Tone
17. Kristaps Vilmanis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karīna Čudare
2. Matīss Graudiņš
3. Rasma Kroņkalne
4. Raimonds Kuculabs
5. Dāvis Kundziņš
6. Kaspars Kuzmins
7. Agneta Muceniece
8. Noreta Nordena
9. Edijs Oļehnovičs
10. Artūrs Oščepkovs
11. Aleksandra Tarasova

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anda Anmane
2. Beāte Birziņa
3. Roberts Helmanis
4. Madara Ķeniņa
5. Vladislavs Kroshkins
6. Krišs Dāvids Labsvārds
7. Laura Lauziniece
8. Margarita Matuļenko
9. Justīne Mežinska
10. Rihards Mozaļevskis
11. Aigars Tjarve

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inga Anmane
2. Edvards Egle
3. Jana Jēce
4. Sandijs Joksts
5. Artūrs Linde
6. Rihards Lubarskis
7. Alvis Peipa
8. Laine Taraškeviča
9. Jānis Vedļa


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Miks Roberts Mazurs
2. Jurģis Mežulis
3. Kristers Pulle
4. Valters Rancāns
5. Marija Roze
6. Ginters Juris Vehi

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gunārs Sīka

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Cibulis
2. Jānis Gudēns
3. Jēkabs Jaunslavietis
4. Mariss Kalniņš
5. Elīza Skutāne
6. Matīss Ziemulis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Bērtiņš
2. Edgars Daina
3. Rihards Kalniņš


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viesturs Bērziņš
2. Agne Čākure
3. Kitija Cīrule
4. Karīna Davletšina
5. Rodrigo Etmanis
6. Elīna Jātniece
7. Toms Kokenbergs
8. Kārlis Jānis Krauja
9. Ričards Kronbergs
10. Krišs Lužinskis
11. Elīza Ance Muska
12. Toms Plešs
13. Miks Rakeckis
14. Dāvis Rasups
15. Laura Sirmule
16. Simona Šmidte
17. Monta Sorokina
18. Aleksandrs Stasjuļevičs
19. Krista Kristīne Timčuka
20. Artjoms Tomaševičs
21. Kecija Vatuļina

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Berkolds
2. Jānis Valdemārs Eliāss
3. Petr Fedotov
4. Kristers Grīva
5. Rebeka Baiba Jukāma
6. Kārlis Krastiņš
7. Anna Krauja
8. Artūrs Kriviņš
9. Aleksandrs Kudo
10. Kristaps Kukainis
11. Gunvaldis Leitens
12. Mikus Dāvis Liepiņš
13. Egils Lūsiņš
14. Amanda Purcena
15. Rūta Ramane
16. Daniela Stoša
17. Kristīne Višņevska
18. Andris Vītiņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Bērziņš
2. Toms Biernis
3. Uldis Burvis
4. Kārlis Daksis
5. Oskars Krišjānis
6. Kristaps Lukjaņenoks
7. Mārcis Nīmants
8. Reinis Plūmanis
9. Ilmārs Salna
10. Ieva Spalviņa
11. Malvīne Nelda Strakova
12. Miks Veinbergs
13. Rūdolfs Vētra
14. Artūrs Zandbergs
15. Kristers Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Ābols
2. Līga Bikše
3. Marta Annija Devīte
4. Toms Jānis Eglītis
5. Valters Eglītis
6. Radions Griņuks
7. Rūta Kalniņa
8. Kristīne Kārkliņa
9. Mairis Ķimenis
10. Kalvis Lauberts
11. Dāvis Krišjānis Muska
12. Klāvs Ozols
13. Rūta Pickaine
14. Āris Pickainis
15. Inga Pīre
16. Kārlis Roķis
17. Kristaps Skrastiņš
18. Jānis Miķelis Zaķis
19. Dāvis Rūdolfs Zaķis


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roksolana Amarova
2. Arturs Amarovs
3. Kristers Andris Barabanovs
4. Liāna Bergere
5. Veronika Čerņakova
6. Amanda Cine
7. Māris Galauskis
8. Alise Grinfogele
9. Viktorija Ivaņņikova
10. Adris Jankevičs
11. Sandris Austris Kozlovskis
12. Kārlis Krūzbergs
13. Marks Landmanis
14. Atis Lauva
15. Artis Mucenieks
16. Ivars Muskars
17. Annija Viktorija Pūlmane
18. Viesturs Puriņš
19. Artis Reinholds
20. Roberts Zass

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandra Andrejeva
2. Pāvels Bogdanovs
3. Alīna Bondarčuka
4. Jēkabs Bumbieris
5. Edgars Cebaks
6. Kārlis Raimonds Eniņš
7. Daniils Grics
8. Emīls Kalugins
9. Laima Kamzola
10. Lauris Klēfelds
11. Dagnija Krilova
12. Roberts Kukainis
13. Jānis Oļģerts Legzdiņš
14. Anastasija Miščurina
15. Verners Roģis
16. Vladislavs Šapovalovs
17. Kirils Slavikovs
18. Anita Tīfentāle
19. Aleksandrs Tjuļeņevs
20. Maksims Vasins
21. Ņikita Vorobejs
22. Kristers Ričards Zaļmežs
23. Anna Zelenkeviča
24. Elena Zhavoronkova

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Griņevičs
2. Toms Izmailovs
3. Artjoms Jakovenko
4. Kirils Karpenko
5. Romans Kartašovs
6. Sandis Ķemlers
7. Izolde Krūkle
8. Jekaterina Ļapunova
9. Dāvis Lazdiņš
10. Aleksis Lurins
11. Viktorija Mamula
12. Vadims Oļhovojs
13. Igors Timofejevs
14. Jānis Zālīte

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Aberfelde
2. Vitālijs Draguns
3. Alīna Gončarova
4. Raimonds Grudzinskis
5. Ivo Jēkabsons
6. Kristaps Kalniņš
7. Rūdolfs Kamzols
8. Miķelis Marnauza
9. Mārtiņš Mednieks
10. Artūrs Oreškins
11. Aleksandrs Slobodjaņuks
12. Kristaps Smiltnieks
13. Andris Štefenbergs
14. Romans Ustalovs
15. Kaspars Vilcmeijers
16. Dmitrijs Žarovs
17. Andrejs Ernests Zirnis