Bioloģijas valsts 39. olimpiāde
Bioloģijas 39. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2923
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agate
Albekeite
2.
Māra
Auziņa
3.
Laura
Jungmane
4.
Aiva
Juste
5.
Marta
Ķirse
6.
Vita
Lazdauska
7.
Anta
Pirktiņa
8.
Austra
Pumpure
9.
Līga
Šarkūne
10.
Kims
Smirnovs
11.
Beāte
Taškāne
12.
Daiga
Tišlere
13.
Roberts
Tumeļkāns
14.
Patrīcija
Zālīte
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāns
Dimitrijevs
2.
Kristīne
Galstjana
3.
Aivis Armands
Gorbačovs
4.
Marta
Kaķe
5.
Liega
Krasovska
6.
Krista Kristiāna
Melnace
7.
Eirana
Ostrovska
8.
Edgars
Sažins
9.
Linda
Šmalce
10.
Artūrs
Zastupņevičs
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Barkāne
2.
Annija
Berga
3.
Mārtiņš
Klevs
4.
Adrija
Korsakaite
5.
Anna
Krievāne
6.
Ilva
Lāce
7.
Valts
Masāns
8.
Pēteris
Pavlovičs
9.
Miļena
Perfiļjeva
10.
Laura
Timko
11.
Anda
Veikšāne
12.
Ilva
Viļuma
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ramona
Barkāne
2.
Ulvis
Blathens
3.
Laura
Elīte
4.
Lāsma
Ermansone
5.
Mairita
Gutāne
6.
Inese
Irbe
7.
Terēze
Jakundoviča
8.
Lauris
Jankovskis
9.
Madara
Kantāne
10.
Renārs
Lipenītis
11.
Olafs
Osītis
12.
Mikus
Saldovers
13.
Laine
Šarkuna
14.
Sandra
Seimuškina
15.
Gatis
Urķis
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evita
Apsīte
2.
Viktorija Jekaterina
Bobinova
3.
Viktorija
Denisova
4.
Una
Koliste
5.
Patrīcija
Kovaļevska
6.
Solvita
Lapinska
7.
Lauris
Priedītis
8.
Linda Līga
Puļļa
9.
Armīns
Rēdelis
10.
Baiba
Rozīte
11.
Airita
Rubina
12.
Marta Aija
Špate
13.
Laura Sabīne
Taurmane
14.
Lauris
Zaķis
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandrs
Graņicins
2.
Rihards
Lācis
3.
Solvija
Ozoliņa
4.
Kristers
Tihomirovs
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Krēsliņa
2.
Ernests
Mednis
3.
Kristīne
Migunova
4.
Anete
Palma
5.
Līga
Puzule
6.
Elīna
Strazda
7.
Linards
Žagats
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annika
Epnere
2.
Reinis
Karimovs
3.
Krista
Koliste
4.
Loreta
Korkunova
5.
Līva Marta
Roze
6.
Anete
Salmiņa
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uldive Ksenija
Baltputna
2.
Paula
Berķe
3.
Andris
Brauers
4.
Dace
Ebena
5.
Madara Ilze
Eglīte
6.
Edvīns
Eglītis
7.
Aleksis
Gabliks
8.
Tīna Beāte
Kurzemniece
9.
Markus
Ļaskovskis-Brangals
10.
Roberts
Laudiņš
11.
Krists
Lemešonoks
12.
Mārtiņš
Lipskis
13.
Elgars
Mārtinsons
14.
Linda
Ņemikina
15.
Silvestrs
Pētersons
16.
Raivis
Riekstiņš
17.
Toms Kristiāns
Robītis
18.
Eduards
Vācers
19.
Liene
Zaķe
20.
Ričards
Zvaigzne
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris
Aņisimovs
2.
Viktorija
Brikmane
3.
Kate
Dilendorfa
4.
Melisa
Kronberga
5.
Sindija
Līkuma
6.
Elīna
Millere
7.
Zanda
Paulova
8.
Kristiāna
Pogule
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Monika
Akmentiņa
2.
Rūdolfs
Dolmanis Dravants
3.
Toms Niko
Krūmiņš
4.
Jūlija
Postolati
5.
Roberts
Ruško
6.
Annija
Sirlaka
7.
Paula Diana
Šulca
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maira
Asare
2.
Sintija
Igaune
3.
Helēna
Lāpsele
4.
Ilva
Liepiņa
5.
Rita
Ozola
6.
Aivars
Pētersons
7.
Madara
Zaķe
8.
Jēkabs
Zommers
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Dukovska
2.
Magdalēna
Gardere
3.
Ksenija
Hmeļova
4.
Nauris
Kikusts
5.
Edijs
Krivišs
6.
Agnese Ieva
Lipska
7.
Viktorija
Maksimova
8.
Elīza
Pundure
9.
Līna
Pundure
10.
Elizabete
Pušpure
11.
Vita
Servidova
12.
Ilze
Slišāne
13.
Vladislava
Šņigirova
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Megija
Bordāne
2.
Sigita
Jastržemska
3.
Ilze
Jermacāne
4.
Egija
Ločmele
5.
Paula
Ločmele
6.
Kristiāna
Logina
7.
Amanda
Romka
8.
Amanda
Tutiņa
9.
Matīss
Zelčs
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arīna
Bistrova
2.
Gints
Dille
3.
Mairita
Dukovska
4.
Alīna
Fjodorova
5.
Marika
Graudumniece
6.
Ieva
Jurjāne
7.
Egils
Keišs
8.
Elvita
Krakope
9.
Leo
Liepiņš
10.
Valdis
Slišāns
11.
Ieva
Šmate
12.
Daniela
Zelča
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivanda
Adata
2.
Elvis
Garais
3.
Aivita
Kļečetņikova
4.
Elvita
Kokoreviča
5.
Madara
Laupace
6.
Alondra
Miščenko
7.
Madara
Šļivka
8.
Līva
Supe
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula Kristiāna
Daugule
2.
Luīze
Druviņa
3.
Raimonda-Liāna
Gausiņa
4.
Varis
Jātnieks
5.
Matīss
Kataņenko
6.
Alise
Lapsa
7.
Lauris
Ozoliņš
8.
Dinija
Salasgrāve
9.
Rūta
Skotele
10.
Viktorija
Sokolova
11.
Elīna
Stašāne
12.
Rinalds
Vītiņš
13.
Armands
Žebers Kalējs
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Banis
2.
Amanda
Broka
3.
Santa Marija
Kivriņa
4.
Jānis
Lekavičs
5.
Adriana
Miglāne
6.
Arnita
Oliņa
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna Paula
Lībiete
2.
Megija
Luņģe
3.
Roberts
Raismans
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zanda
Iesalniece
2.
Elīza
Kilbloka
3.
Linda
Laizāne
4.
Reinis
Ozols
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Natālija
Andersone
2.
Karīna
Biezā
3.
Lauma
Buga
4.
Signe
Ceriņa
5.
Gustavs
Dravants
6.
Emīlija
Ezeriņa
7.
Reiners Reinis
Grinbergs
8.
Beatrise Alise
Ivanova
9.
Endija
Ķelpiņa
10.
Andrejs
Ķīlis
11.
Marta
Kļaviņa
12.
Ance Annija
Koreņkova
13.
Edgars
Krūmiņš
14.
Ance
Lapiņa
15.
Amanda
Lorence
16.
Beatrise Elīza
Ozoliņa
17.
Rodžers
Petaks
18.
Asnāte Luīze
Podniece
19.
Agris
Ratniks
20.
Edgars
Skrastiņš
21.
Patrīcija Leina
Šmite
22.
Linda
Tetere
23.
Voldemārs
Veitners
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Signija Betima
Baranovska
2.
Lizete Milija
Goba
3.
Hugo
Grūbe
4.
Justīne Liene
Laumane
5.
Elīza
Marta Stangaine
6.
Maira
Martini
7.
Sofija
Novicka
8.
Annija
Ošiņa
9.
Roberts
Puriņš
10.
Jānis
Rakulis
11.
Signe Ieva
Reikmane
12.
Amanda
Sinka
13.
Madara Ketlīna
Štarka
14.
Emīlija Kate
Tomsone
15.
Diāna Paula
Upmale
16.
Vitālijs
Vinogradovs
17.
Aleksandrs
Volkovs
18.
Rītavs
Žīgurs
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivo
Auziņš
2.
Stella
Bērziņa
3.
Dmitrijs
Dmitrijevs
4.
Heinrihs
Eglīte
5.
Kristiāns
Gaspersons
6.
Anete
Gelsberga
7.
Baiba
Jermolājeva
8.
Kārlis
Kreilis
9.
Dāvis
Krūmiņš
10.
Rēzija Veronika
Laumane
11.
Valērija
Mickeviča
12.
Audris
Mihailovs
13.
Timur
Morozkov
14.
Patrīcija
Pļešakova
15.
Elīna
Radziņa
16.
Toms
Rodins
17.
Anete
Rutka
18.
Anna
Semjonova
19.
Santa
Stūrīte
20.
Toms
Vaļkins
21.
Uldis
Žīgurs
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Endijs
Ērglis
2.
Kintija Māra
Garanča
3.
Elza
Gārša
4.
Andra
Gloka
5.
Renārs
Kalniņš
6.
Kalvis
Kaļva
7.
Elīza
Katlapa
8.
Līna
Krafte
9.
Beatrise Maija
Krieviņa
10.
Agate Kristena
Krieviņa
11.
Reinis
Liepiņš
12.
Agnese Anna
Pastare
13.
Agnese
Sarkane
14.
Dana
Sproģe
15.
Anete
Suharževska
16.
Laura
Vitenburga
17.
Sindija
Zukule
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Bogdanova
2.
Inese
Grigorjeva
3.
Dmitrijs
Ivanovs
4.
Aleksandrs
Malnačs
5.
Karina
Maskaļonoka
6.
Sergejs
Motrončiks
7.
Kristaps
Nartišs
8.
Daniela
Salogube
9.
Angelina
Šnitko
10.
Kristina
Zuboviča
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Panovska
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Tatjana
Lukjanska
2.
Jānis
Stupelis
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Baika
2.
Elīna
Baranovska
3.
Laura
Lāčauniece
4.
Stefanija
Semjonova
5.
Leonīda
Zdankovska
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karīna
Abaroviča
2.
Diana
Beikule
3.
Sofija
Daņileviča
4.
Amanda
Derviniece
5.
Ņikiforova
Diāna
6.
Ēriks
Garmolis
7.
Valerija
Jablonska
8.
Julija
Jacina
9.
Margarita
Jegorova
10.
Karina
Jevdokimova
11.
Vladislavs
Kohanovskis
12.
Ričards
Kokins
13.
Nikita
Kuzmins
14.
Kristīne
Locika
15.
Laura
Matuseviča
16.
Linda
Novika
17.
Daniela
Petrova
18.
Valentīns
Petrusevičs
19.
Jevgenijs
Pitkevičs
20.
Daniils
Pučko
21.
Aļona
Radiloveca
22.
Viktorija
Romanova
23.
Irina
Rusecka
24.
Anna Luīze
Ruskule
25.
Vinsents
Sivačovs
26.
Jelizaveta
Sļesareva
27.
Vladislavs
Spirins
28.
Jana
Stankeviča
29.
Vera
Ukstiņa
30.
Anastasija
Vorobjova
31.
Vladimirs
Zamjatins
32.
Jeļizaveta
Zeļenkova
33.
Patrīcija
Zemniece
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards
Beļnikovs
2.
Paulīne
Bindere
3.
Anita
Isajeva
4.
Mareka
Jonāne
5.
Viktorija
Ļahovska
6.
Evija
Medika
7.
Valērija
Meinerte
8.
Violeta
Nemenjonoka
9.
Anastasija
Paļčevska
10.
Jana
Popova
11.
Sergejs
Rudenko
12.
Ieva
Siksaliete
13.
Diana
Stepanova
14.
Liga
Teivāne
15.
Alisa
Turukova
16.
Laima
Unzule
17.
Sofija
Vasiļjeva
18.
Arturs
Zubovs
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Breidaka
2.
Diana
Burakovska
3.
Liza
Čumika
4.
Nikolajs
Hasjuks
5.
Anastasija
Ivancova
6.
Anastasija
Ivanova
7.
Alla
Jacenko
8.
Arianda
Jonāne
9.
Aleksandrs
Labuts
10.
Anita
Liepa
11.
Vents Kristofers
Lietavietis
12.
Arnis
Lociks
13.
Anita
Magrina
14.
Nataļja
Mališa
15.
Olga
Naumova
16.
Arkādijs
Nikolajevs
17.
Liene
Nitiša
18.
Evelīna
Pivrika
19.
Inese
Raciņa
20.
Edvards
Šincāns
21.
Ilmārs
Šķēls
22.
Viktorija
Soboļeva
23.
Aleksandra
Tulovska
24.
Alisa
Volkova
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ērika
Burbo
2.
Oksana
Ešenvalde
3.
Maksims
Jurinovs
4.
Diāna
Konkina
5.
Nataļja
Munduma
6.
Valērija
Rakša
7.
Marks
Smirnovs
8.
Kārlis
Vagalis
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Henriks
Bērmanis
2.
Roberts
Brože
3.
Ineta
Buivide
4.
Mārtiņš
Dombrovskis
5.
Rūta Anna
Kinta
6.
Laura Kristīne
Kulbe
7.
Regnārs
Lambreksis
8.
Simona
Mežgale
9.
Viktorija
Todorova
10.
Laura
Valtere
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agita
Auziņa
2.
Skārleta
Dombrovska
3.
Ieva Annija
Eihmane
4.
Loreta
Inča
5.
Linda
Jakuboviča
6.
Guna Una
Jāzepa
7.
Undīne
Juhna
8.
Lelde
Krūmiņa
9.
Marta
Mazpreciniece
10.
Sinta
Višņevska
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Apinis
2.
Elīna
Berga
3.
Mareks
Biskars
4.
Iveta
Čerņavska
5.
Anastasija
Ciesa
6.
Gita
Cīrule
7.
Evija
Dambrovska
8.
Asnate
Egle
9.
Mārcis
Eihmanis
10.
Kārlis
Janaitis
11.
Sergejs
Konstantinovs
12.
Krista Kristiāna
Kristapsone
13.
Anastasija
Ņikitina
14.
Zane
Vītola
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Veronika
Bubajeva
2.
Amanda
Cīrule
3.
Katrīna
Freimane
4.
Kitija Lūcija
Gristiņa
5.
Liāna Signe
Misule
6.
Arianna
Todorova
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Enija
Baumgarte
2.
Kristīne
Berķe
3.
Līva
Bērziņa
4.
Kārlis
Bošs
5.
Alise
Briede
6.
Simona Anna
Cāne
7.
Jeļizaveta
Černova
8.
Artis
Gailis
9.
Elīna
Ignatjeva
10.
Gerda
Juškeviča
11.
Evelīna Marisa
Mazūre
12.
Ulla
Pērkone
13.
Daniels Toms
Raģelis
14.
Annija Sintija
Toma
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matīss
Baraņņikovs
2.
Nauris
Dīvāns
3.
Georgs
Gibala
4.
Alvīne
Ivanova
5.
Paula
Ivanova
6.
Austris
Kaparšmits
7.
Kristīne
Murjāne
8.
Raitis
Ostrovskis
9.
Paula
Paipala
10.
Alise
Prancāne
11.
Evelīna
Vekšina
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Bērziņš
2.
Linards
Cvetkovs
3.
Katrīna
Uiska
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Beitiks
2.
Edijs
Rukmanis
3.
Ritvars
Sebris
4.
Lelde Beāte
Ziemele
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beāte
Bilkeviča
2.
Laura
Bogdanoviča
3.
Karīna
Bunere
4.
Jūlija
Djačenko
5.
Oto
Filipsons
6.
Arnolds
Hivričs
7.
Viktorija Kristiāna
Kudrjavceva
8.
Laura
Laputa
9.
Astra Anna
Mizare
10.
Laura
Nātra
11.
Laura
Novicka
12.
Beatrise
Puriņa
13.
Beate
Skuja
14.
Sanita
Strautniece
15.
Enia Tīna
Šusta
16.
Anda Karīna
Vanaga
17.
Roberts
Vorona
18.
Roberts
Zabarovskis
19.
Alise
Zaļmeža
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Ansone
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Olafs
Bērziņš
2.
Lāsma
Bugovecka
3.
Donna
Dumbraite
4.
Artūrs
Grosbergs
5.
Otto Jānis
Jansons
6.
Anna
Jaunzeme
7.
Nikola
Ņikiforova
8.
Līga
Norvaiša
9.
Ieva
Strupa
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista
Dārziņa
2.
Megija
Neimane
3.
Sandijs
Siliņš
4.
Lauma
Tauriņa
5.
Nadīna Tīna
Vanaga
6.
Laura
Volfa
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kate Beāte
Baltiņa
2.
Līva Elza
Baltiņa
3.
Elīna
Bērziņa
4.
Samanta
Budreiko
5.
Kristofers
Buks
6.
Ivars
Dilāns
7.
Arnita
Džeriņa
8.
Anna
Fedulova
9.
Endijs
Feldmanis
10.
Evita
Firsova
11.
Andris
Gailis
12.
Kārlis
Griška
13.
Una
Gruzniņa
14.
Emīls
Jansons
15.
Ieva
Jegermane
16.
Evija
Kalniņa
17.
Tīna
Kosakovska
18.
Artūrs
Kovrigo
19.
Aiva
Ļahtiņina
20.
Jana
Latvele
21.
Viktorija
Ļūļāka
22.
Erlands
Podnieks
23.
Sabīne
Purviņa
24.
Līva
Rateniece
25.
Anna
Rutmane
26.
Nadežda
Sakoviča
27.
Aivita
Urķe
28.
Samanta
Vinciune
29.
Ņikita
Zvezdenkovs
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
LĪga
Bārbale
2.
Santa
Boroduļina
3.
Laura
Krēsliņa
4.
Elīna
Liepiņa
5.
Rasa
Martinova
6.
Nika Liene
Maziņa
7.
Ralfs Daniels
Midegs
8.
Edijs
Ņērbulis
9.
Olga
Šihovska
10.
Samanta
Tarasova
11.
Elvijs
Višņevskis
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Megija
Borska
2.
Ļubova
Hucanu
3.
Krišjānis
Ivbulis
4.
Ralfs
Jankovskis
5.
Dāvis
Kalējs
6.
Aleksandra
Ņikitina
7.
Elīna
Pašuna
8.
Jānis
Puriņš
9.
Liene
Salmiņa
10.
Ieva
Savicka
11.
Sintija
Sovane
12.
Madara
Spēka
13.
Lelde
Vītola
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sanita
Bērziņa-Ivanova
2.
Unigunde
Cirša
3.
Sibilla Elisona
Grīga
4.
Kristīne
Iļjasova
5.
Madara
Jugāne
6.
Evija
Kovrigo
7.
Kārlis
Levinskis
8.
Samanta
Martuženoka
9.
Elīna
Mažeika
10.
Diāna
Mežaraupe
11.
Arta
Paliļonite
12.
Egija
Paslauska
13.
Kristīna
Ščablinska
14.
Ilze
Seglēre
15.
Ivo
Siņicins
16.
Amanda
Tropa
17.
Annija
Vaivode
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs Mārcis
Ābols
2.
Annija
Bodniece
3.
Vineta
Briede
4.
Marika Loreta
Galiņa
5.
Inese
Jablonska
6.
Justīne
Jumīte
7.
Zane
Kārkliņa
8.
Kims
Kļockins
9.
Elīna
Lielmane
10.
Dmitrijs
Lomišs
11.
Krista Kristiāna
Markeviča
12.
Iļja
Mihailovs
13.
Jūlija
Ņikitina
14.
Margarēta
Novika
15.
Jeļizaveta
Orlova
16.
Maksims
Prokofjevs
17.
Liene
Siliņa
18.
Darja
Škļarova
19.
Natālija
Suboča
20.
Amanda Elīza
Valentinoviča
21.
Anna
Veisa
22.
Toms
Vēveris
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Poļina
Drozdova
2.
Anna
Landorfa
3.
Līga
Reimane
4.
Marks
Sokolovs
5.
Anna
Volksone
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dagnis
Ābols
2.
Daniela
Andrejeva
3.
Monta
Berķe
4.
Alvis
Fiļimonovs
5.
Santa
Ģingule
6.
Arina
Jefremova
7.
Aleksandra
Jeļisejeva
8.
Namejs
Kugrēns
9.
Evija
Lipšāne
10.
Viktorija
Matjuhova
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandrs Vladimirs
Bakmāsters
2.
Beatrise
Baltraite
3.
Līga
Bogdanova
4.
Laura
Dzepuka
5.
Liāna
Gavene
6.
Ernests
Kancēvičs
7.
Vasiļisa
Kotova
8.
Marta
Kozļenoka
9.
Karolīna
Līvmane
10.
Liza
Loce
11.
Alise
Ločmele
12.
Vladislavs
Ņikiforovs
13.
Ērika
Smirnova
14.
Ieva
Sorokina-Ozola
15.
Betija
Sproģe
16.
Elizabete
Strupule
17.
Eduards
Šveimrauss
18.
Karīna
Vedļa
19.
Arta Ilva
Zimņicka
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise Alma
Ābula
2.
Linda Laima
Alsiņa
3.
Vladislavs
Barkovskis
4.
Viesturs
Gedvils
5.
Ralfs
Grickevičs
6.
Roberts
Krūmiņš
7.
Kristiāna
Linde
8.
Kims
Petrovs
9.
Daniīls
Stūris
10.
Mikus
Svikulis
11.
Amanda
Zvaigzne
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anda
Āriņa
2.
Anna
Blauberga
3.
Raimonds
Bojaruns
4.
Sindija
Dzalbe
5.
Artis
Galvanovskis
6.
Dagnija
Grabuža
7.
Klinta Madara
Greiliha
8.
Iveta
Lecka
9.
Renāte
Leiņa
10.
Elīza Elza
Lipšāne
11.
Anna Marija
Mališkina
12.
Veronika
Mirzajanova
13.
Mikus Krišs
Novads
14.
Mārtiņš
Robežnieks
15.
Kerolaina
Stepe
16.
Anna
Tomsone
17.
Daņiils
Veržbickis
18.
Anastasija
Vidončikova
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agris
Andersons
2.
Vladislavs
Basalajs
3.
Edgars
Batkovskis
4.
Emīls Svens
Bumbieris
5.
Ilva
Ieva
6.
Viesturs
Liniņš
7.
Polīna
Lovkova
8.
Rafaels
Matjuhovs
9.
Matīss
Ozoliņš
10.
Linda
Pīpkalēja
11.
Madara
Ratniece
12.
Kirils
Vedļa
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Austris
Balandiņš
2.
Matīss Ričards
Baumanis
3.
Alekss
Bļinņikovs
4.
Katrīna
Bukarte
5.
Anastasija
Hazanova
6.
Jūlija
Konona
7.
Roberts
Martins
8.
Patricija
Mikele
9.
Reinis
Muižnieks
10.
Mareks
Punculis
11.
Liāna
Rožina
12.
Samanta
Špoģe
13.
Katrīna
Terehova
14.
Viktorija
Ustimenko
15.
Anastasija
Veselkova
16.
Manu
Vilks
17.
Vasilijs
Vilks
18.
Dārta Elīna
Vītoliņa
19.
Rūdolfs Jānis
Zabolockis
20.
Aleksandrs
Zaščirinskis
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Bahs
2.
Auce
Bērziņa
3.
Viktorija
Bosecka
4.
Ivars
Grinbergs
5.
Arturs
Niedrītis
6.
Pauls
Pencis
7.
Artemijs
Riļevs
8.
Andrejs
Savkins
9.
Elīza Raina
Veinberga
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Baltpurviņa
2.
Justīne
Domkina
3.
Mārtiņš
Ernstsons
4.
Daniels Marks
Heincis
5.
Jana
Lesnevska
6.
Ieva
Pauniņa
7.
Elza Anete
Strazdiņa
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marina
Audrupe
2.
Ieva
Jomerte
3.
Aleksandra
Kamenska
4.
Reinis
Kaparkalējs
5.
Veronika
Mahmudova
6.
Monta Krista
Pētersone
7.
Vladislavs
Sinicins
8.
Diāna
Sloboda
9.
Veronika
Vasina
10.
Adelīna
Vēvere
11.
Artis
Ziemelis
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elza
Baumane
2.
Krista
Dankere
3.
Ance
Eimane
4.
Patrīcija
Elizabete Gūtmane
5.
Miķelis
Ērglis
6.
Annija
Jēce
7.
Katrīna
Kārņupa
8.
Elīza Helēna
Kerna
9.
Krista
Kirillova
10.
Evelīna
Kleinberga
11.
Kristīne
Lindenberga
12.
Marika
Ozolniece
13.
Kristaps
Rorbahs
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Baumanis
2.
Nora
Jurjaka
3.
Asnate
Petroviča
4.
Līva
Riekstiņa
5.
Marta
Šteinberga
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sāra
Dūniņa
2.
Alise
Fjodorova
3.
Gundega Reina
Putilova
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna Krista
Freimane
2.
Agneta
Koloda
3.
Līva Lauma
Truhņēviča
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Akula
2.
Karīna
Davidova
3.
Kārlis
Freimanis
4.
Kitija
Griškāne
5.
Kalvis
Grudulis
6.
Beāte
Kaņepēja
7.
Matīss
Ķirsis
8.
Linda
Lielauza
9.
Laine
Liepiņa
10.
Lana
Prilepiševa
11.
Kristers
Saulītis
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beāte Beatrise
Brūvere
2.
Samanta
Djubina
3.
Letīcija
Janoviča
4.
Agate Krista
Kriņicka
5.
Jūlija
Laurinaviča
6.
Rinalds
Lipenītis
7.
Rolands
Lipenītis
8.
Tatjana
Petrovska
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sanija Sonora
Jankovska
2.
Diāna
Priede
3.
Renāte
Vitkovska
4.
Elīna
Zukule
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sindija
Grīsle
2.
Dita
Šteinfelde
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sabīne
Čumika
2.
Brigita
Hveckoviča
3.
Artis
Kalpišs
4.
Jolanta
Kekere
5.
Artis
Krikovs
6.
Karīna
Kurica
7.
Viktorija
Markova
8.
Violeta
Milaševiča
9.
Žanete
Nikolaičenko
10.
Aleksandra
Orlova
11.
Liene
Reča
12.
Kaspars
Romanovskis
13.
Karina
Sorokina
14.
Antra
Umbraško
15.
Elza
Vagale
16.
Aiga
Vanaga
17.
Viktorija
Višņakova
18.
Karīna
Volkoviča
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniela
Čapķeviča
2.
Valērija
Dubova
3.
Aksels
Juhna
4.
Daiga
Karpoviča
5.
Viola Daniela
Kiseļova
6.
Staņislavs
Kitoks
7.
Jana
Krauliša
8.
Olga
Liepiņa
9.
Rolands
Lisenoks
10.
Jūlija
Mošaka
11.
Ņikita
Ņikitins
12.
Airita
Olehnoviča
13.
Dana
Solima
14.
Artūrs
Verigo
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oskars
Barovskis
2.
Laura
Dzalbe
3.
Marta
Linkune
4.
Jānis
Magone
5.
Anita
Petroviča
6.
Artūrs
Rudaks
7.
Sintija
Skerškāne
8.
Kristīne
Tanana
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvīra
Jančevska
2.
Jolanta
Konstantinoviča
3.
Dana
Lukaševiča
4.
Jūlija
Žuravļova
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klaudija
Aišpure
2.
Justīne
Ansone
3.
Paula
Ante
4.
Paula
Astiča
5.
Dāvis
Bambāls
6.
Ieva
Dubāne
7.
Kristofers Rolands
Kangīzers
8.
Margita
Kļesareva
9.
Marta
Laizāne
10.
Valts
Lasmanis
11.
Kristaps
Mikāls
12.
Anete
Neilande
13.
Kārlis
Rimaševskis
14.
Elizabete
Rublāne
15.
Raima Anna
Strazdiņa
16.
Monta
Tetere
17.
Paula
Tīruma
18.
Ernests
Vēzis
19.
Roberta Beta
Viļumsone
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uģis
Būdenieks
2.
Alise
Opmane
3.
Marta
Pūpola
4.
Andrejs
Štrāls
5.
Venija
Vīgante
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Feldmane
2.
Anna
Kricka
3.
Ēriks
Pētersons
4.
Roberts
Poriņš
5.
Oskars
Šēlis
6.
Anete
Šēna
7.
Vanesa
Silvestrova
8.
Sanija
Smidberga
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Inga
Birzniece
2.
Sindija
Bože
3.
Liene
Daškevica
4.
Marta
Dupate
5.
Gabriela
Dūviņa
6.
Katrīna
Eņģele
7.
Inta
Guļevska
8.
Anete
Kramēna
9.
Aigars
Lastovskis
10.
Ēriks
Rudziks
11.
Grēta
Smirnova
12.
Elvis
Strauts
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gunita
Ābola
2.
Madara
Alecka
3.
Līga Madara
Amere
4.
Sindija
Bahmane
5.
Mareks
Bernots
6.
Ance
Brālīte
7.
Mihaēls
Doroņins
8.
Ance
Dreimane
9.
Ance
Drulle
10.
Markuss Rihards
Dzintars
11.
Anete
Eine
12.
Madara
Freimane
13.
Markuss
Gedmins
14.
Vendija
Gulbe
15.
Samanta
Haļuta
16.
Linda Anna
Jēkabsone
17.
Armands
Jonušs
18.
Viktorija
Karzone
19.
Laura
Magone
20.
Laura
Maisiņa
21.
Krista
Mehaņikova
22.
Kitija Sinda
Pauzere
23.
Nauris
Peipiņš
24.
Elvita
Petrauska
25.
Marija
Petrauska
26.
Linda Klāra
Pickēna
27.
Raivis
Pūķis
28.
Patrīcija
Šēnvalde
29.
Egita
Sileniece
30.
Una
Šofere
31.
Monika
Stepiņa
32.
Ieva
Sudraba
33.
Rēzija
Vārna
34.
Aiga
Veisa
35.
Sanita
Vītola
36.
Liene
Zēberga
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards
Cērps
2.
Kārlis
Geistarts
3.
Paula
Grundmane
4.
Rebeka
Jozepa
5.
Jolanta
Kučinskaite
6.
Laura Alise
Liepiņa
7.
Madara
Ozola
8.
Anželika
Riško
9.
Anna
Šiline
10.
Terēze
Treimane
11.
Emīls
Zukulis
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Ansone
2.
Kristiāna
Auzniece
3.
Arnis
Birze
4.
Loreta
Braže
5.
Jānis
Dambergs
6.
Selīna Krista
Done
7.
Alīna
Ešenvalde
8.
Una
Kalendra
9.
Endija
Ķervija
10.
Anete
Latakaite
11.
Annija
Muižniece
12.
Elza
Otaņķe
13.
Esmeralda
Ozoliņkevica
14.
Ketija
Pujāte
15.
Emīls Toms
Rolavs
16.
Sintija
Ruicēna
17.
Diāna
Šlangena
18.
Santa
Taujēna
19.
Dāvids
Vorobjovs
20.
Santa
Zemture
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aiva
Balcere
2.
Evija Arita
Brikmane
3.
Aivita
Brūvere
4.
Dinija
Feldmane
5.
Linda
Jankovska
6.
Valērija
Krasovska
7.
Oksana
Krasovska
8.
Kristina
Kučinskaite
9.
Imants
Meldris
10.
Elza
Ozola
11.
Helēna
Rožlapa
12.
Henrijs
Silenieks
13.
Andrejs
Teležis
14.
Kārlis
Zauers
15.
Laura
Ziemele
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauris
Baks
2.
Ieva
Baumane
3.
Marta
Bažejeva
4.
Laima
Bulle
5.
Armands
Deglavs
6.
Taisija
Domračeva
7.
Anete
Galviņa
8.
Grieta
Griezīte
9.
Ivans
Guks
10.
Olga
Juņina
11.
Linda
Kalnīte
12.
Daiga
Koroļonoka
13.
Pāvels
Ļapunovs
14.
Samanta
Meļvicka
15.
Ņikita
Pančenko
16.
Anastasija
Petrova
17.
Aļisa
Pirusa
18.
Elizabete
Preisa
19.
Emīlija
Sinka
20.
Alekss Daniels
Špicins
21.
Samanta
Tedejeva
22.
Evelīna
Tomele
23.
Kristaps
Uztics
24.
Megija
Valtere
25.
Roberts
Vecvagars
26.
Anete
Zauka
27.
Ģirts Francis
Ziemelis
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Igors
Astrauskas
2.
Arturs
Atvars
3.
Diana
Augule
4.
Izabella
Džeriņa
5.
Arvīds
Dzintarnieks
6.
Elza Indra
Enkūzena
7.
Angelīna
Ivanova
8.
Aigars
Jančauskis
9.
Anastasija
Jemeļjanova
10.
Valērija
Kronberga
11.
Dāvids
Lapiņš
12.
Ņikita
Lileiko
13.
Dāvids
Lubiņš
14.
Dāniels
Makoveckis
15.
Ņikita
Markevičs
16.
Ņikita
Mickevičs
17.
Ilze Baiba
Radvila
18.
Dinija
Ramanauska
19.
Eduards
Spāģis
20.
Anna Paula
Spriedēja
21.
Jūlija
Šubane
22.
Anastasija
Surovceva
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna Anna
Audare
2.
Ksenija
Bikova
3.
Matīss
Briežkalns
4.
Milļena
Kuharuka
5.
Alīna
Kuprjašova
6.
Viktorija
Ļubicka
7.
Vladislavs
Naņaks
8.
Viktorija
Osipenko
9.
Tatjana
Panova
10.
Leonīds
Pšonkins
11.
Linda
Ščerbača
12.
Madlena
Vasiļenko
13.
Marta
Zūzane
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eļnora
Abdullajeva
2.
Elīza
Finka
3.
Laura Monika
Grauduža
4.
Renāte
Ķeire
5.
Džūlija
Kurčatova
6.
Daniels
Markauss
7.
Toms
Mārtiņš Smilga
8.
Anatolijs
Moisejenko
9.
Jeļizaveta
Pahara
10.
Nila
Visocka
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara Santa
Ādamsone
2.
Keitija
Bārbale
3.
Everita
Binde
4.
Ketija
Jamante
5.
Una
Jēgere
6.
Lilinda
Jenerte
7.
Agneta
Jeske
8.
Signe
Ķezbere
9.
Alise
Krastiņa
10.
Linards Emīls
Kupcis
11.
Agnese
Legzdiņa
12.
Elva Paula
Martinsone
13.
Agnese
Medne
14.
Elza
Puriņa
15.
Mārtiņš
Ristamecs
16.
Linda
Smilte
17.
Sindija
Šņore
18.
Viktoriya
Zaretskaya
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauma Aleksandra
Auziņa
2.
Melānija
Gulbe
3.
Evelīna
Krapivņicka
4.
Linda Madara
Matiišina
5.
Krista
Muciņa
6.
Samanta
Spurava
7.
Raivis
Tarakanovs
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Undīne
Kreitūze
2.
Amanda
Krūmiņa
3.
Patrīcija Karlīna
Roshofa
4.
Reinis Ernests
Rudzītis
5.
Ritvars
Zālītis
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ričards
Kauliņš
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dita
Ancāne
2.
Andis
Ancāns
3.
Agrita
Feldentāle
4.
Megija
Griga
5.
Marija
Groza
6.
Guntis
Krēsliņš
7.
Elīna
Kundire
8.
Māra
Meile
9.
Eva Evelīna
Repkova
10.
Dāvids
Rubens
11.
Ņikita
Sovetovs
12.
Elza
Timšāne
13.
Daniela
Toloka
14.
Agnese
Veikšina
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Ancāns
2.
Laima
Apele
3.
Ieva
Isoda
4.
Ritvars
Kažoks
5.
Ilmārs
Mežaraups
6.
Lāsma
Neiceniece
7.
Daniela
Rimeicāne
8.
Ināra
Rusiņa
9.
Skaidris
Skutelis
10.
Jekaterina
Šmakova
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārīte
Balgalve
2.
Annemarija
Jelinska
3.
Renāte
Kārkle
4.
Āris
Kārklis
5.
Brigita
Mālniece
6.
Anna
Mariņaka
7.
Ilze
Paegle
8.
Alesja
Petrova
9.
Anete
Skrimble
10.
Sanita
Vitkovska
11.
Karīna
Žuromska
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maksims
Aleksejevs
2.
Viktorija
Calpanova
3.
Jevģēnijs
Grigorjevs
4.
Sanita
Gutāne
5.
Oskars
Luksts
6.
Darja
Maļinovska
7.
Laura
Neiceniece
8.
Megija
Šede
9.
Jogita
Slesarenoka
10.
Nauris
Utnāns
11.
Eva
Valpētere
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnita
Bleive
2.
Amanda
Cabule
3.
Kristiāna
Daukste
4.
Ērika
Dolgiļeviča
5.
Dinija
Gabranova
6.
Ērika
Kairova
7.
Kirils
Kaseckis
8.
Ainārs
Kaupužs
9.
Iveta
Kuzmika
10.
Mārtiņš
Laganovskis-Vesers
11.
Arnita
Lipska
12.
Lolita
Mikijanska
13.
Inese
Ņikitina
14.
Veronika
Ostrovska
15.
Laine
Pontaga
16.
Laura Emīlija
Pozņaka
17.
Andis
Rimicāns
18.
Jelizaveta
Rudnika
19.
Ksenija
Tarasova
20.
Viktorija
Terentjeva
21.
Raina
Vasiļjeva
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Čerņavskis
2.
Marija
Dukšta
3.
Edgars
Gadžega
4.
Gļebs
Grigorjevs
5.
Maksims
Kairovs
6.
Ērika
Kuzmina
7.
Rūdis
Laganovskis
8.
Edvīns
Mekšs
9.
Ilze
Nagle
10.
Aivita
Nalivaiko
11.
Linards
Sadovskis
12.
Nika
Steimakova
13.
Uģis
Ūzulnieks
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Aņisimovs
2.
Armands
Čižiks
3.
Anastasija
Golubova
4.
Daniels
Gorbačovs
5.
Laine
Greta Grahoļska
6.
Ksenija
Jakušenko
7.
Kristers
Krišāns
8.
Daina
Mandrikina
9.
Linda
Mičule
10.
Kamila
Morozova
11.
Daira
Poikāne
12.
Mihails
Popovs
13.
Arturs
Skovna
14.
Arvis
Šmats
15.
Arvīds
Šroms
16.
Vladislavs
Terehovs
17.
Evita
Tuča
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Bleive
2.
Ksenija
Dobrovolska
3.
Agita
Igaune
4.
Vadims
Jegorovs
5.
Kristīne
Koklača
6.
Aigars
Luckāns
7.
Rimants
Metlāns
8.
Samanta
Nalivaiko
9.
Līga
Romancāne
10.
Ludvigs
Špeļkovs
11.
Cira/Tsira
Tolordava/Tolordava
12.
Lauris
Vonogs
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Egita
Blaus
2.
Ralfs
Bormanis
3.
Elīna
Čeprova
4.
Dita Rūta
Ceriņa
5.
Līva
Dāve
6.
Nauris
Grudulis
7.
Kristaps
Iļčukovs
8.
Egija
Jermacāne
9.
Kristaps
Korņejevs
10.
Monta
Masaļska
11.
Elizabete
Ozoliņa
12.
Lāsma
Pommere
13.
Inta
Ragause
14.
Vineta
Šakina
15.
Paula
Silava
16.
Jēkabs
Sināts
17.
Evelīna Elva
Sirmā
18.
Tīna Kristiāna
Vāciete
19.
Sintija
Valdberga
20.
Andrejs
Valdbergs
21.
Zane
Vāveriņa
22.
Kristiāna Anna
Zariņa
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renāte
Berķe
2.
Gaisma
Gurska
3.
Līva
Igaune
4.
Kristaps
Kartenbeks
5.
Markuss
Mačukāns
6.
Andis
Poļaks
7.
Elīna
Reire
8.
Sandis
Rošāns
9.
Undīne
Saleniece
10.
Santa
Socka
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Bodniece
2.
Raivo
Bruģis
3.
Sintija
Ikauniece
4.
Krists
Janiselis
5.
Lauma
Kodola
6.
Krišjānis
Kucins
7.
Anna Marija
Livmane
8.
Brenda Dinija
Miglone
9.
Rita
Miķelsone
10.
Reinis
Veikšāns
11.
Kaspars
Ziediņš
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rebeka
Birziņa
2.
Oskars
Broks
3.
Laura
Drunka
4.
Krista
Elksnīte
5.
Diāna
Rone
6.
Evija
Rudzīte
7.
Nadīna
Stirniniece
8.
Amanda
Strazdiņa
9.
Ričards
Vēveris
10.
Sintija
Zepa
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sindija
Antoņuka
2.
Rebeka
Ašmane
3.
Jogita
Baltmane
4.
Ērika
Bogdanova
5.
Simona
Dreimane
6.
Anna
Galvanovska
7.
Santa
Gerasimova
8.
Helēna
Gintere
9.
Elīna
Greine
10.
Agris
Grīnbergs
11.
Nils Eduards
Jakobsons
12.
Ance
Jankoviča
13.
Elizabete
Jonikāne
14.
Arta
Jurgensone
15.
Daiga
Kārkliņa
16.
Matīss
Ķevers
17.
Jēkabs Kristiāns
Kindzulis
18.
Paula
Kļaviņa
19.
Laura
Krupskaja
20.
Maksims
Kudeikins
21.
Vladislavs
Latsons
22.
Agneta
Liepiņa
23.
Lāsma
Ločmele
24.
Ilze
Loka
25.
Elīna
Maklere
26.
Madara
Meiere
27.
Renāte
Miloševska
28.
Lauris
Nikass
29.
Milēna
Nikolajeva
30.
Dārta Elza
Oša
31.
Rihards
Pastars
32.
Antons
Poplavskis
33.
Harijs
Pudulis
34.
Laura
Putniņa
35.
Agnija
Rašmane
36.
Lorita
Rutka
37.
Andrejs
Safonovs
38.
Daniils
Ševčenko
39.
Dāvids
Šķeltiņš
40.
Elizabete
Skrebele
41.
Elīna
Trofimova
42.
Vineta
Ulmane
43.
Vladislavs
Žabotinskis
44.
Digna
Zilbere
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Henrijs
Augšpuls
2.
Marija Viktorija
Gavriļenko
3.
Ksenija
Gorelova
4.
Valērija Lučija
Ignatjeva
5.
Ariana
Krasiļščikova
6.
Laura
Lazdiņa
7.
Līga Lilija
Leska
8.
Madara
Lipiņa
9.
Diāna
Ložkina
10.
Daniels
Martinkens
11.
Juris
Miezītis
12.
Margarita
Morozova
13.
Santa
Ozerska
14.
Karīna
Rožkova
15.
Edgars
Šiherins
16.
Elīna
Trence
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista
Breita
2.
Dāvis Klāvs
Caune
3.
Līga
Cīrule
4.
Alīna
Cvetkova
5.
Signe
Dātava
6.
Elīna
Guseva
7.
Zane
Jēkabsone
8.
Beāte
Ločmele
9.
Samanta
Pļaviņa
10.
Jana
Travkina
11.
Reinis
Upītis
12.
Loreta Luīze
Zaķe
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnija
Apine
2.
Agnese
Apsīte
3.
Lāsma Madara
Bedikere
4.
Līga
Bērziņa
5.
Zane
Kampa
6.
Vita
Konopecka
7.
Mareks
Kramēns
8.
Linda
Narutaviča
9.
Lāsma
Padedze
10.
Undīne
Piterniece
11.
Linda
Sažina
12.
Jevģenijs
Sokolovs
13.
Vitālija
Šveca
14.
Ritvars
Undenkovs
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eleonora
Balode
2.
Gustavs Jorens
Baumanovskis
3.
Kārlis
Bērziņš
4.
Arta
Birka
5.
Niklāvs
Blankveins
6.
Daniela Elise
Dūmiņa
7.
Lelde
Kalniņa
8.
Pēteris
Kleinbergs
9.
Viktorija
Korņuha
10.
Reina
Kotlere
11.
Kristiāna
Leidere-Reine
12.
Paula
Niedinga
13.
Evita Evelīna
Rozenšteine
14.
Toms Roberto
Tavares
15.
Eva
Tirāne
16.
Ingūna
Vītoliņa
17.
Elīza Marija
Zeiza
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ģirts
Bohvalovs
2.
Artūrs
Breijers
3.
Ričards
Kaupužs
4.
Dairis
Mežvinskis
5.
Kaiva
Prūse
6.
Klāvs Ivo
Turkovs
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Krūziņa
2.
Veronika
Solovjova
3.
Andrejs
Tolstiks
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Blomniece
2.
Kristofers Tomas
Borovskis
3.
Artūrs
Bumbieris
4.
Nikola Krista
Ivanova
5.
Līva Luīze
Jonāne
6.
Aleksandrs Marks
Krusts
7.
Patrīcija
Lidere
8.
Anna
Raita
9.
Rinalds
Seržants
10.
Gledisa
Vitka
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alīda
Anspoka
2.
Baiba
Balode
3.
Ilze
Borbale
4.
Karīna
Butlere
5.
Anastasija
Dementjeva
6.
Ieva
Kalvāne
7.
Ilga
Kivleniece
8.
Kristīne
Laizāne
9.
Paula Linda
Liniņa
10.
Marta
Mičule
11.
Valters
Podnieks
12.
Maksims
Podskočijs
13.
Aurēlija
Pujiņa
14.
Egons
Rebainis
15.
Daina
Solima
16.
Matīss
Sondars
17.
Ivita
Štika
18.
Aivis
Strods
19.
Ērika
Trubiņa
20.
Aurika
Vaseršteina
21.
Raitis
Vilcāns
22.
Ditmārs
Voitiņš
23.
Laura
Zalāne
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Džeriņa
2.
Aija
Gžibovska
3.
Anete
Haritonova
4.
Reinis
Ķiberis
5.
Līga
Klibā
6.
Sandis
Mauriņš
7.
Ieva
Mozule
8.
BARKOVSKA
NADEŽDA
9.
Jana
Novikova
10.
Dace Antra
Pūdža
11.
Anna Marija
Rudzīte
12.
Rainers
Trubačs
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arianda
Čapule
2.
Liena
Gasiņa
3.
Žaklīna
Kivleniece
4.
Anastasija
Kuzmenko
5.
Sintija
Lakovska
6.
Eduards
Lipiniks
7.
Karīna
Makrjakova
8.
Lauma
Reliņa
9.
Lauma
Tumašova
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara
Ancāne
2.
Elīna
Cakule
3.
Ausma
Dzerkale
4.
Ilze
Egle
5.
Daiga
Grīga
6.
Kintija
Gritāne
7.
Kristiāna
Jaudzema
8.
Alise
Lutinska
9.
Terēze Grietiņa
Paura
10.
Santa
Prikule
11.
Ruslana
Rudenko
12.
Kristiāna
Skutele
13.
Laura
Voitiņa
14.
Linda
Vucāne
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agita
Arbidāne
2.
Līga Madara
Arcimoviča
3.
Alise Klinta
Broka
4.
Kaspars
Dortāns
5.
Aigars
Golubevs
6.
Gvido
Igaunis
7.
Valentīna
Koļesņikova
8.
Viktorija
Korsaka
9.
Reinholds
Neparts
10.
Diāna
Petrunina
11.
Marta
Puzāka
12.
Līna
Šlapakova-Trūle
13.
Viktorija Diaana
Stikute
14.
Līga
Strode
15.
Aurēlija
Usačova
16.
Ilze
Verpakovska
17.
Jūlija
Zemļanuhina
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jekaterina
Bebriša
2.
Santa
Bilinska
3.
Toni Anželo
Fernandes
4.
Ineta
Gritāne
5.
Žanis
Kilaitis
6.
Aija
Lapkovska
7.
Skaidrīte
Lavrinoviča
8.
Deņiss
Pridāns
9.
Deņiss
Surikovs
10.
Jūlija
Tumanovska
11.
Elvita
Vilka
12.
Katerina
Volkova
13.
Eduards
Zariņš
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sidnija
Kalvāne
2.
Keitija
Kindzule
3.
Viktorija
Kovaļonoka
4.
Marina
Ksendzova
5.
Jānis
Lamašs
6.
Santa
Latiševa-Čudare
7.
Lilija
Orlova
8.
Jānis Edgars
Reinholds
9.
Aija
Urtāne
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Barkāns
2.
Laura
Čeire
3.
Rūdolfs
Čeirs
4.
Imalda
Kazuševa
5.
Kristīne
Laizāne
6.
Evija
Laizāne
7.
Santa
Lempa
8.
Dmitrijs
Plops
9.
Kaspars
Saprovskis
10.
Marina
Sidorova
11.
Jevģenijs
Skritņiks
12.
Ervīns
Sprindžs
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maksims
Bogdanovs
2.
Marija
Burceva
3.
Raivis
Garjāns
4.
Karina
Jeļisejeva
5.
Linda
Klešnika
6.
Ermīne
Krustāne
7.
Dins
Mironovs
8.
Alīna
Narica
9.
Oļegs
Pavlovs
10.
Ņikita
Petrovs
11.
Daniela
Plasa
12.
Justīne
Puriņa
13.
Jeļizaveta
Sidorova
14.
Madara
Ūdre
15.
Anastasija
Vaičule
16.
Katrīna
Visocka
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jūlija
Cvirova
2.
Maksims
Dzenis
3.
Ernests
Grabusts
4.
Evelīna
Kupce
5.
Ksenija
Madžule
6.
Iveta Anda
Munda
7.
Līga
Pentjuša
8.
Daniels
Provejs
9.
Jūlija
Strogonova
10.
Sabīne
Vovere
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nataļja
Jasukeviča
2.
Austris
Mazurs
3.
Lada
Ņičipurova
4.
Dins
Pujats
5.
Laura
Rakova
6.
Jete Lizete
Rīvāne
7.
Liāna
Runča
8.
Viktorija
Siņicina
9.
Vera
Smirnova
10.
Marks
Špīss
11.
Ieva
Svikle
12.
Jūlija
Zaiceva
13.
Jelizaveta
Živkova
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Agapova
2.
Anna
Čiževska
3.
Anna
Drobiševska
4.
Aija
Gudkova
5.
Karīna
Ivanova
6.
Valērija
Jonikāne
7.
Bernards
Kudiņš
8.
Elizabeta
Lohova
9.
Valentīns
Ņikitins
10.
Serafima
Nizimindinova
11.
Viktorija
Panova
12.
Emīls
Timofejevs
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Katrīna Anna
Allena
2.
Annamarija Terēze
Andersone
3.
Mārtiņš Dāvis
Apsītis
4.
Viktorija
Bahitova
5.
Līva
Brasava
6.
Angelina
Čigane
7.
Vilhelms
Cinis
8.
Burlačuka
Darja
9.
Jānis Edmunds
Daugavietis
10.
Rūta
Egle
11.
Elīza Marija
Erdmane
12.
Milena
Flankova
13.
Alise Anna
Freidenfelde
14.
Elīza
Gulbe
15.
Marta
Kalniņa
16.
Dāvis
Kannenieks
17.
Benita Helēna
Kauliņa
18.
Maija/Maiia
Kleina/Klein
19.
Edgars Roberts
Koļada
20.
Atis
Krebss
21.
Irbe Elizabete
Krekle
22.
Ragnars
Krūmiņš
23.
Leonards
Leimanis
24.
Gabriela
Lēnerte
25.
Tenis
Lēnerts
26.
Jurģis Matiass
Linde
27.
Katrīna Elīza
Mārtiņsone
28.
Alisa
Mazore
29.
Darja
Moisejeva
30.
Sanija Amanda
Opse
31.
Madara
Ozola
32.
Olivers
Prānis
33.
Kitija Evija
Pusķeire
34.
Agnese
Radziņa
35.
Elizabete
Reiha
36.
Jogita
Rulle
37.
Katrīna
Rūmniece-Pakule
38.
Jesēnija
Semenistaja
39.
Anna Marija
Skudra
40.
Rota
Spriņģe
41.
Santa
Stenclava
42.
Staņislavs Luka
Stroževs
43.
Roberta Laura
Treija
44.
Anastasija
Tvoronoviča
45.
Svjatoslavs
Ustenko
46.
Aļesja
Vardanjana
47.
Ieva
Veipa
48.
Oskars
Vītoliņš
49.
Madara Margarita
Zaprauska
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Araka
2.
Gustavs Jānis
Bērziņš
3.
Keita
Bože
4.
Giorgs
Cechladze
5.
Valdemārs
Felcis
6.
Līna Nerina
Gludiņa
7.
Herta Elīna
Jansone
8.
Reinis
Jirgens
9.
Marta
Kārkla
10.
Laura
Kārkliņa
11.
Tatjana
Kiseļova
12.
Evija
Kļava
13.
Staņislavs
Kurašs
14.
Anna
Lasmane
15.
Anna
Lukovenko
16.
Arīna
Manukova
17.
Antons
Miščenko
18.
Sandija
Misika
19.
Antons
Nikogosjans
20.
Lauma
Paegle
21.
Evelīna
Priede
22.
Paula Nataniela
Roba
23.
Milena
Šakune
24.
Estere
Šehurina
25.
Emīlija Dārta
Skādule
26.
Anna Marija
Sumrova
27.
Armīns
Svencis
28.
Reinholds Raivo
Tannenbergs
29.
Elma Lūcija
Ulmane
30.
Marianna
Urvanceva
31.
Rūdolfs
Zeitmanis
32.
Signe Roberta
Zeltiņa
33.
Anitra
Zīle
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Abrickis
2.
Vladislavs
Agejevs
3.
Loreta Lote
Buņķe
4.
Annija Asnate
Čekstere
5.
Amanda
Čudare
6.
Rihards
Dižais
7.
Marta
Frišfelde
8.
Liene
Greitāne
9.
Agnese
Grinēviča
10.
Santa
Grinvalde
11.
Valērija
Januševa
12.
Rūdolfs
Krastiņš
13.
Sabīne
Kristone
14.
Kristiāna
Krūmiņa
15.
Elizabete Amanda
Krūskopa
16.
Edvīns
Ļahs
17.
Nadīna
Lasmane
18.
Helēna
Liepiņa
19.
Alise Daniela
Linka
20.
Andrejs
Makarovs
21.
Igors
Miļuhins
22.
Elīna
Nadziņa
23.
Aleksejs
Nazarovs
24.
Laura
Osipāne
25.
Matīss
Ozerskis
26.
Artis Ivo
Pencis
27.
Sofija
Pērkone
28.
Marks
Ponomarjovs
29.
Maija
Priedniece
30.
Ieva
Raice
31.
Patrīcija
Reuta
32.
Dārta Frančeska
Rikarde
33.
Elza Marta
Ruža
34.
Taira
Safina
35.
Mārtiņš
Sarvuts
36.
Dārta Anda
Šenberga
37.
Arturs
Sergejevs
38.
Kristaps Eduards
Šerps
39.
Tīna
Šipkēvica
40.
Sigurds
Skangals
41.
Laura Estere
Smildzere
42.
Dagnija
Snigireva
43.
Anastasija
Solodjankina
44.
Selīna Paula
Sproģe
45.
Kristiāna
Šulca
46.
Roberts
Ūpis
47.
Agnese
Upīte
48.
Pauls
Valdovskis
49.
Deniss
Vasiļenko
50.
Diāna
Veikšāne
51.
Lūcija
Vērdiņa
52.
Marta Kristiāna
Viļuma
53.
Ēriks
Vilunas
54.
Agnija
Vintiša
55.
Laura
Zača
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauma
Apine
2.
Kristaps
Arkliņš
3.
Bruno
Bakanovs
4.
Maira
Bauere
5.
Eduards
Bērziņš
6.
Rūdolfs
Bērziņš
7.
Evita
Bīne
8.
Reinis
Cirpons
9.
Gabriela Elizabete
Ciuleviča
10.
Lūcija
Dalbiņa
11.
Mihails
Džondžua
12.
Margarita
Fomenko
13.
Edgars
Grapmanis
14.
Anastasija
Gricenko
15.
Elza
Gulbe
16.
Sandris
Gulbis
17.
Reinis
Irmejs
18.
Klāvs
Jermakovs
19.
Anete
Juhņeviča
20.
Undīne
Kobitjeva
21.
Uko
Kokņevičs
22.
Beāte
Krūze
23.
Aiva
Kuzmina
24.
Maija
Ločmele
25.
Bille Beāte
Medne
26.
Eduards
Osis
27.
Georgijs
Ostaņevičs
28.
Reinis
Ozoliņš
29.
Linda Laura
Paga
30.
Deņiss
Pavlovs
31.
Kristiāna
Plāte
32.
Rūdolfs
Pogodins
33.
Antons
Polosuhins
34.
Ingus Jānis
Pretkalniņš
35.
Alise Katrīna
Pundure
36.
Rihards
Puplovskis
37.
Kirils
Reihs
38.
Rihards
Ruska
39.
Gatis
Saknītis
40.
Anastasija
Schevchenko
41.
Matīss
Šņukuts
42.
Ņikita
Stepanovs
43.
Toms Elvijs
Šusts
44.
Luīze Reičela
Ungure
45.
Zlata
Zagradska
46.
Estere
Zeltiņa
47.
Anete
Zepa
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linards
Andersons
2.
Anastasija
Aņikina
3.
Daniils
Balonuškovs
4.
Marta
Batmanova
5.
Madara
Bērziņa
6.
Emīlija
Bērziņa
7.
Henrijs
Bērziņš
8.
Ēriks
Briedis
9.
Nikita
Budovičs
10.
Harijs
Bušmanis
11.
Tomass
Červinskis
12.
Alise
Deiča
13.
Vladislavs
Demčenko
14.
Viktorija
Derjagina
15.
Veronika
Dubinova
16.
Kirills
Dubsons
17.
Linda
Ezīte
18.
Reinis
Fals
19.
Dana
Galkina
20.
Līga
Gomane
21.
Kirils
Gončarovs
22.
Katrīna Anna
Graudiņa
23.
Betija
Griķe
24.
Kristiāna
Indriksone
25.
Aleksandra
Ipoļitova
26.
Natalja
Jermakova
27.
Anastasija
Jevstjuškina
28.
Bogdans
Kaigorodovs
29.
Elīza
Kampa
30.
Daniels
Karass
31.
Katrīna
Karsa
32.
Arturs
Kļeščevņikovs
33.
Marts
Kodols
34.
Krists
Kokorevičs
35.
Poļina
Koroļoova
36.
Jeļizaveta
Larina
37.
Rihards Kārlis
Lavčinovskis
38.
Anna
Lazareva
39.
Kristela
Līce
40.
Linards
Liepenieks
41.
Anastasija
Mamikonana
42.
Aleksandra
Markova
43.
Anna
Maskoļenko
44.
Sofija
Melnikova
45.
Aleksandrs
Mirnijs
46.
Valeriya
Myazgova
47.
Madara
Nagle
48.
Sergejs
Novikovs
49.
Artemijs
Pakula
50.
Ance
Pāsa
51.
Andrey
Philippov
52.
Jekaterina
Plotņikova
53.
Alise
Reliņa
54.
Betija
Rudzīte
55.
Kaiva Solvita
Ruņģe
56.
Jekaterina
Selivanova
57.
Samanta
Seņina
58.
Oļegs
Sidnieks
59.
Anastasija
Smirnova
60.
Anastasija
Solovjova
61.
Beatrise
Stankeviča
62.
Irīna Diāna
Surgunte
63.
Matīss Jānis
Tepers
64.
Jekaterina
Uškanova
65.
Lotārs Olivers
Vasiļjevs
66.
Ņikita
Vasjukovs
67.
Justīne
Vidrika
68.
Artis
Vīksna
69.
Anete
Volmane
70.
Anželika
Zaiceva
71.
Anna
Zalmane
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Monika
Bagdasarova
2.
Sofija
Balode
3.
Ella Lauma
Bērtiņa
4.
Emīls Rūdolfs
Bērtiņš
5.
Terēze
Brence
6.
Rūdis
Cebulis
7.
Kristiāna
Dzenīte
8.
Eduards
Golubevs
9.
Darja
Gostilo
10.
Yaraslau
Hryhaliun
11.
Arturs
Jirgensons
12.
Suzana
Klepere
13.
Katrīne Elizabete
Kluce
14.
Jaroslavs
Krots
15.
Linarts
Līcis
16.
Marta
Livzeniece
17.
Anastassiya
Lopanskaya
18.
Daņiils
Lukjaņenko
19.
Irina
Makarova
20.
Kristaps
Naglis
21.
Katrīna
Novkunska
22.
Regīna
Ozoliņa
23.
Anastasija
Petuhova
24.
Viktorija
Sirotina
25.
Diāna
Stonoga
26.
Kārlis Emīls
Vītols
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniels
Abramenko
2.
Līvija
Bārdiņa
3.
Daniela
Bērziņa
4.
Sandra
Bērziņa
5.
Alise
Drozdova
6.
Jurijs
Fradins
7.
Anastasija
Golobokova
8.
Vadims
Konovalovs
9.
Jegors
Kužeļnijs
10.
Megija Kristiāna
Maksimova
11.
Darja
Ņikuļšina
12.
Arsenijs
Nitijevskis
13.
Sergejs
Petrovs
14.
Artūrs
Rimašs
15.
Aleksandrs
Šamanovs
16.
Artjoms
Ščerbaks
17.
Emīls
Siliņš
18.
Boriss
Smirnovs
19.
Ksenija
Stojane
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Aļusova
2.
Melānija
Aņiščenko
3.
Anastasija
Beibakova
4.
Marija
Bernāne
5.
Elza
Birbele
6.
Ksenija
Bistrova
7.
Sandra
Bleidele
8.
Jūlija
Bogomolova
9.
Monta
Daniele
10.
Beāta
Denisa
11.
Vladislava
Gavare
12.
Evelīna
Grebņeva
13.
Darja
Gusevska
14.
Aleksejs
Holodovs
15.
Kristīne
Latiševa
16.
Kristīne
Okuņkova
17.
Nikolajs
Petrašovs
18.
Aleksandra
Saveļjeva
19.
Lada
Streļņikova
20.
Aleksandra
Toropova
21.
Anna
Vasiļjeva
22.
Jānis Kristaps
Vasiļonoks
23.
Daniils
Vlasovs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rita
Avruseviča
2.
Sabina
Bartule
3.
Sabina
Batanova
4.
Valentīns
Blaubergs
5.
Anastasija
Bokija
6.
Anete
Brēdiķe
7.
Sanija Raina
Brenča
8.
Patrīcija
Brutāne
9.
Valērija
Čiapas
10.
Alise
Cipe
11.
Letīcija
Dedela
12.
Valerija
Djačkova
13.
Nikola
Epaneshnikova
14.
Jekaterina
Fedjuņina
15.
Aleksandra
Gailīte
16.
Anastasija
Gorelova
17.
Viktorija
Gračova
18.
Aleksandra
Grančenko
19.
Aleksandra
Holstova
20.
Vladislavs
Hursiks
21.
Iveta
Istjagina
22.
Veronika
Jemeļjanova
23.
Samanta
Kolpaka
24.
Alīna
Kornejeva
25.
Arturs
Kosparenko
26.
Sergejs
Kropinovs
27.
Arta Irmīna
Kučinska
28.
Amanda
Ķule
29.
Marija
Kuļikova
30.
Kristiāns
Kupčs
31.
Daniels
Lapickis
32.
Anastasija
Levina
33.
Polina
Marjina
34.
Polina
Matvejeva
35.
Aleksandra
Matvijeņa
36.
Arina
Mihailova
37.
Narajana
Nusbauma
38.
Anna
Orlova
39.
Sofiya
Orlova
40.
Ieva
Pavloviča
41.
Linda
Polinčuka
42.
Patrīcija
Považnaja
43.
Sabina
Rabekina
44.
Anna
Ramane
45.
Jaroslava
Remeza
46.
Viktorija
Rimša
47.
Jekaterina
Riženkova
48.
Marks
Šakurs
49.
Aleksandrs
Šarkovs
50.
Santa
Sauleskalna
51.
Linda
Seržane-Sadovska
52.
Jekaterina
Sokolova
53.
Artūrs
Stepanovs
54.
Diāna
Stognija
55.
Mihails
Štolcs
56.
Madara
Švarce
57.
Elizabete
Titāne
58.
Samanta
Turovska
59.
Laura
Vanaga
60.
Jānis
Vilks
61.
Natālija
Vobļikova
62.
Adelīna
Žabina
63.
Laila
Zaretoka
64.
Beāte
Zaščinska
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikola
Brauča
2.
Laura
Bukēviča
3.
Aleksejs
Burlakovs
4.
Georgijs
Davidjans
5.
Laura
Dortāne
6.
Olga
Gaļicka
7.
Lilita
Getliņa
8.
Madara
Grāvele
9.
Evelīna
Haite
10.
Deniss
Ivanovs
11.
Edvards
Jansons
12.
Anna
Jegorkina
13.
Anastasija
Konkina
14.
Anna
Krasavina
15.
Tatjana
Krasnoščoka
16.
Daina
Lapsa
17.
Davids
Macijevskis
18.
Daniela
Petrosjana
19.
Valērija
Pisukova
20.
Daniela
Princa
21.
Leonids
Rozins
22.
Oksana
Stepanova
23.
Jana
Šverna
24.
Igors
Tatarinovs
25.
Agrita
Toma
26.
Jekaterina
Troca
27.
Rita
Zariņa
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Harijs
Aleksandrovs
2.
Anastasija
Avdeviča
3.
Iļja
Belovolovs
4.
Sergejs
Billers
5.
Emīlija
Jaksa
6.
Matīss
Jaņins
7.
Karine
Jegiazarjana
8.
Anna
Jemcova
9.
Ērika Mišele
Kalniete
10.
Gints
Kaņepītis
11.
Georgs Jānis
Kļaviņš
12.
Valentina
Klementjeva
13.
Anna
Krapivina
14.
Maksims
Kuzmins
15.
Anastasija
Ļaksa
16.
Vladislavs
Ļebedevs
17.
Jegors
Maļejevs
18.
Viktorija
Masļeņņikova
19.
Melisa
Mukāne
20.
Darja
Nasibullina
21.
Arina
Palamarčuka
22.
Mārtiņš
Plikšs
23.
Aleksejs
Saraps
24.
Anastasija
Šatohina
25.
Natālija
Savina
26.
Sofija
Širokova
27.
Anna
Stepanova
28.
Anastasija
Tumiloviča
29.
Dāniels
Urbanovičs
30.
Oļegs
Zašibajevs
31.
Anna
Ždanoviča
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ance
Bārzdiņa
2.
Antons
Basovs
3.
Nelli-Viktorija
Berezovska
4.
Anna
Bohana
5.
Dana Jeļena
Bondarenko
6.
Justina
Demba
7.
Diana
Draguneviča
8.
Valērija
Dzirgause
9.
Orina
Goršanova
10.
Vladislava
Gricaja
11.
Marija
Griņāviča
12.
Andrejs
Gromovs
13.
Anastasija
Guseva
14.
Roza Rahile
Haina
15.
Nataļja
Jakovļeva
16.
Beāte
Krūmiņa
17.
Jeļena
Ļipovka
18.
Iļja
Markins
19.
Amanda
Matisova
20.
Laura
Nebija
21.
Aļona
Norvile
22.
Vita
Odzelēviča
23.
Māris
Popēns
24.
Darja
Rakitina
25.
Maksimilians
Rate
26.
Evelīna
Razgale
27.
Kristīne
Romanovska
28.
Paula
Ščerbiņina-Masolova
29.
Elīna
Semeņenko
30.
Aleksandrs
Šurs
31.
Oskars
Švedovs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Magdalena
Al Halīli
2.
Anželika
Ančevska
3.
Darja
Arslanova
4.
Ivanna
Atava
5.
Rolands
Auders- Auderiņš
6.
Ieva
Auziņa
7.
Poļina
Bašlovska
8.
Darja
Bašlovska
9.
Kristiāna Jana
Biksone
10.
Margaryta
Biloshytska
11.
Ralts
Bleiders
12.
Alisa
Bogdane
13.
Aleksandra
Bogomazova
14.
Aleksandrs
Borisovs
15.
Patrīcija Anna
Brūna
16.
Paula
Būmane
17.
Alise
Čukova
18.
Eriks Ernests
Dekoneks
19.
Polina
Derjabina
20.
Alisa
Dimitričenko
21.
Kristaps Jānis
Dzirnieks
22.
Dārta Līna
Eihe
23.
Raminta
Faizullina
24.
Viktorija
Gorbačova
25.
Kitija
Granta
26.
Katarīna
Gurkina
27.
Melita
Hivriča
28.
Kristīne
Ivčenko
29.
Gustavs Markuss
Jasūns
30.
POĻINA
JEROŠEVSKA
31.
Mērija Elizabete
Kalniņa
32.
Elīna
Katvare
33.
Gustavs
Kaupers
34.
Nils Patriks
Kazradzis
35.
Pāvels
Kļimičevs
36.
Evelīna
Kočāne
37.
Alīna
Kokina
38.
Leo
Krugļikovs
39.
Marija
Kuračenko
40.
Jeļizaveta
Kuzņecova
41.
Viktorija
Lapsiņa
42.
Laureta
Liepiņa
43.
Viktorija
Lovniece
44.
Haralds
Lūkins
45.
Dmitrijs
Maksjura
46.
Elvita Alise
Mālkalne
47.
Evija
Medvedeva
48.
JEKATERINA
MIRAKOVSKA
49.
Ričards
Možeitovičs
50.
Antons
Nikolajevs
51.
Aleksandra
Ofrosimova
52.
Bārbala Līna
Ostrovska
53.
Frančeska Elza
Ozola
54.
Ieva Annija
Ozoliņa
55.
Ņikita
Paņkovs
56.
Emīls
Pastars
57.
Laima
Pipare
58.
Laura Elizabete
Poļuškiana
59.
Ilja
Puškarjovs
60.
Beatrise
Radze
61.
Rone
Ravita
62.
AĻINA
RODČENKOVA
63.
Lība
Rudzīte
64.
Izabella
Rumkovska
65.
Ēriks
Sadovskis
66.
Pēteris
Salmiņš
67.
Linda Agnese
Sāmīte
68.
Anete
Savicka
69.
Andrejs
Simonovs
70.
Juris
Sinkins
71.
Rita
Sizova
72.
Sigita
Skrastiņa
73.
Anete
Skrastiņa
74.
Linards
Smagins
75.
Antuanete
Sniķere
76.
Nikita
Sokolovs
77.
Megija
Sprukule
78.
Katarīna Anete
Stanka
79.
Kristīna
Sterba
80.
Armands
Strods
81.
Aigija
Tēraude
82.
Dmitrijs
Titovs
83.
Zlata
Tolmačova
84.
Grigorijs
Ubikins
85.
Dāniels
Ustups
86.
Iveta
Vanaga
87.
Diāna
Vanaga
88.
Marta Anna
Vīduša
89.
Jekaterina
Vinogradova
90.
Ekaterina
Yurachkovskaya
91.
Katrīna Elizabete
Zande
92.
Toms
Zučiks
93.
Vita
Žukovska
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sofija
Astratova
2.
Elīna
Audze
3.
Edgars
Beķeris
4.
Daniils
Borodajs
5.
Dace
Brice
6.
Anna Liene
Brokāne
7.
Dita
Dīriņa
8.
Ričards Jehonatans
Dūdiņš
9.
Agnese
Ekša
10.
Filips
Freimanis
11.
Alika
Gitelzone
12.
Franciska
Graudiņa
13.
Daniels
Hazens
14.
Edgars
Horošmans
15.
Veronika
Ivanova
16.
Iļja
Jakovļevs
17.
Māra
Jaudzeme
18.
Sofija
Kaminska
19.
Anna
Karamiševa
20.
Alina
Karjakina
21.
Olga
Kazaka
22.
Kirils
Kicenko
23.
Katrīna
Ķīse
24.
Artūrs
Korotkijs
25.
Eva
Kostareva
26.
Dāvis
Lukjanskis
27.
Sigita Elza
Lukstiņa
28.
Danils
Maligins
29.
Katrīna
Muižniece
30.
Kristīne
Nagle
31.
Margarita
Pašņina
32.
Ieva
Pavlovska
33.
Patriks
Putniņš
34.
Violeta
Romanova
35.
Jūlija
Rumjanceva
36.
Katerina
Saltanoviča
37.
Oļesja
Šavele
38.
Jūlija
Šeļepeņa
39.
Keita
Smalkā
40.
Katrīna
Smeltere
41.
Edgars
Smirnovs
42.
Milana
Solomatina
43.
Irīna
Sorokina
44.
Diāna
Spaska
45.
Jeļena
Štefane
46.
Lūcija
Stirna
47.
Milēna
Tkačenko
48.
Laura
Veigule
49.
Agnese Aleksandra
Vinņikova
50.
Anastasija
Vovere
51.
Kaiva Zīle
Zariņa
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula Patrīcija
Adukone
2.
Rūdis
Bebrišs
3.
Dāniels
Beļajevs
4.
Melisa
Bessonova
5.
Miks
Biezbārdis
6.
Artjoms
Blažko
7.
Elizabete Līga
Bula
8.
Evelīna Diāna
Čeirāne
9.
Miļena
Dile
10.
Valērijs
Dobrins
11.
Eva Evija
Dzjubo
12.
Poļina
Golubova
13.
Anastasija
Ignatoviča
14.
Sabrina
Jakubaite
15.
Jeļizaveta/Elizaveta
Juračkovska/Yurachkovskaya
16.
Diāna
Kreise
17.
Raivis Mārtiņš
Kuzņecovs
18.
Artemijs
Lappo
19.
Estere
Latiševiča
20.
Rolands
Liepiņš
21.
Anna
Micenko
22.
Artjoms
Panasenko
23.
Artjoms
Panfilovs
24.
Ņikita
Paņins
25.
Margarita
Parhomenko
26.
Reinis
Pauļuks
27.
Romans
Pavļenko
28.
Oto
Poišs
29.
Dana
Šamrova
30.
Arina
Samsonova
31.
Ieva
Sazonova
32.
Marija
Škuļtecka
33.
Katrīne Antuanete
Snarska
34.
Haralds Kārlis
Šternbergs
35.
Sofija
Strutinska
36.
Aneta
Tarasova
37.
Veronika
Želdaka
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Anspuka
2.
Miks Viesturs
Austrums
3.
Anna
Borisova
4.
Madara
Dāboliņa
5.
Jeļizaveta
Dergačova
6.
Anastasija
Dobrinska
7.
Elīna
Grigorjeva
8.
Jekaterina
Horkova
9.
Elīna Laura
Huhka
10.
Kristiāna
Imša
11.
Madina
Isajeva
12.
Daniela
Kameņecka
13.
Andris
Kamergrauzis
14.
Jūlija
Kibjaro
15.
Jeļena
Kofmane
16.
Raivis
Kokins
17.
Kamilla
Kordasa
18.
Anna
Krasikova
19.
Ričards
Lapoško
20.
Matīss
Locāns
21.
Anastasija
Lukina
22.
Insana
Mahauri
23.
Veronika
Maizenberga
24.
Artūrs
Mazarevičs
25.
Elizabete
Mediņa
26.
Anna Santa
Ozoliņa
27.
Igors
Panovs
28.
Justs
Pauliņš
29.
Paula
Peredistaja
30.
Alise
Pokšāne
31.
Jeļena
Ristolainena
32.
Anastasija
Rosaņina
33.
Annete
Salmane
34.
Anastasija
Skriļova
35.
Una
Šlanka
36.
Baiba Beāte
Šleja
37.
Samanta
Strojeva
38.
Kristiāna
Šulte
39.
Aleksis
Teivāns
40.
Tīna Marta
Tiltiņa
41.
Angeļina
Tiščuka
42.
Inese
Tītmane
43.
Viktorija
Vereteņņikova
44.
Aļina
Zazdravniha
45.
Santa
Ziediņa
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Amantova
2.
Olga
Beļska
3.
Elīza Anna
Bērziņa
4.
Agija Dace
Bidiņa
5.
Elīza
Brice
6.
Anete Beatrise
Bukane
7.
Alīna
Češuna
8.
Andrejs
Derbakovs
9.
Toms
Ekmanis
10.
Katrīne
Freidenfelde
11.
Ksenija
Gavrilova
12.
Evīna
Grigorjeva
13.
Elizabete
Grīnberga
14.
Jelizaveta
Jakovleva
15.
Aleksandra
Jakovleva
16.
Darja
Jariga
17.
Undīne-Beatrise
Kauliņa
18.
Daniels
Kirillovs
19.
Anna
Kozlova
20.
Jekaterina
Kuļika
21.
Artūrs
Levits
22.
Elīza
Lukaņenoka
23.
Jana
Naidjonoka
24.
Anastasija
Ņižņikova
25.
Antuanete
Ošiņa
26.
Angelina
Petrova
27.
Anita
Ramka
28.
Rinalds
Rozenfelds
29.
Nikola
Ševčenko
30.
Jānis
Šijānovs
31.
Valērija
Šunkarova
32.
Līna
Svarinska
33.
Dmitrijs
Tkačenko
34.
Vineta
Vērpēja
35.
Angelīna
Zaharova
36.
Emīls
Žubulis
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikolais
Degtjarjovs
2.
Emīlija
Dravante
3.
Polina
Gaļiča
4.
Rūdolfs
Golubovs
5.
Elizabete Viola
Jankovska
6.
Arina
Juraļeviča
7.
Laima
Kampa
8.
Anastasija
Kosireva
9.
Lelde Elizabete
Kusiņa
10.
Marija
Ovlaščenko
11.
Megija
Puriņa
12.
Toms
Rūdelis
13.
Marta
Sorokina
14.
Filips
Sorokins
15.
Sņežana
Stepaņenko
16.
Jeļena
Stepočkina
17.
Ņikita
Teļnovs
18.
Niks
Vilcāns
19.
Paula Marija
Vimba
20.
Kristafers
Zeiļuks
21.
Dita
Zubkovska
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jekaterina
Bezdele
2.
Elīza
Brūklena
3.
Ieva
Bušaite
4.
Rūdolfs
Egle
5.
Maksims
Kadņikovs
6.
Marija Luīze
Kalēja
7.
Darja
Koņeva
8.
Edvards Viljams
Krūziņš
9.
Vladislava
Kurtukova
10.
Vjačeslavs
Matvejevs
11.
Anastasija
Meteļica
12.
Viktorija
Ņeverčika
13.
Jānis
Romāns
14.
Mihails
Šatļikovs
15.
Zahars
Selivanovs
16.
Raimonds
Siliņš
17.
Estere
Strautmane
18.
Kristaps
Tirzītis
19.
Maksims
Trišins
20.
Iolanta
Tugarinova
21.
Laura
Tutāne
22.
Marta Paula
Vīnerte
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Erīna
Akmene
2.
Pāvels
Ananovs
3.
Evisa
Asarīte
4.
Karīna
Bagāta
5.
Jekaterina
Bikova
6.
Sabīne
Bogdanova
7.
Linda
Borskoviča
8.
Inga
Bušaite
9.
Lauris
Čevers
10.
Paula
Gurejeva
11.
Violeta
Hrapane
12.
Darja
Jafanova
13.
Vineta
Janena
14.
Jana
Kassaliete
15.
Artemijs
Krimovs
16.
Aleksandra
Palkova
17.
Aleksandrs
Petrovs
18.
Veronika
Prokopoviča
19.
Valerija
Raciņa
20.
Patrīcija
Raibarte
21.
Evita
Roponena
22.
Kirils
Savčuks
23.
Elīza
Savicka
24.
Ieva Līga
Segliņa
25.
Jeļizaveta
Tihomirova
26.
Agnese
Vanaga
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Āboltiņa-Bula
2.
Alina
Babiča
3.
Viktorija
Bankoviča
4.
Kristīne
Briede
5.
Vadims
Deņisovs
6.
Daniela
Donošaite
7.
Ulrika
Eglīte
8.
Jēkabs Jānis
Grīnbergs
9.
Mēri
Jeršova
10.
Samanta
Kailoviča
11.
Aiga Zane
Kirmuška
12.
Jana
Kiseļova
13.
Anastasija
Komisarova
14.
Viktorija
Krasnova
15.
Kristaps
Krūmiņš
16.
Valērija
Ļepjohina
17.
Elizabete
Lietiņa
18.
Aigars
Lipiņš
19.
Anastasija
Mamrukova
20.
Samanta
Meldere
21.
Malika
Muļivanova
22.
Ernests Boriss
Naglis
23.
Paula Nikola
Piekalne
24.
Mārtiņš
Pocis
25.
Aleksejs
Popovs
26.
Darja
Putiļina
27.
Agneta
Rimša
28.
Elza
Roze
29.
Daņiils
Smirnovs
30.
Kārlis
Tauriņš
31.
Nikita
Tihomirovs
32.
Anna
Varnasa
33.
Uģis
Vēvers
34.
Marija
Vološina
35.
Valērijs
Zujevičs
36.
Laura
Zviedre
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Terēza
Biezaite
2.
Valērija
Bobrova
3.
Marta
Dambe
4.
Teodors
Fridrihs Bankovskis
5.
Anastasija
Ivaņņikova
6.
Vadims
Jegorovs
7.
Laura
Kezika
8.
Ričards
Ļevčiks
9.
Laura
Liepiņa
10.
Marija
Maļinovska
11.
Elza Elizabete
Matule
12.
Rūta Estere
Miķelsone
13.
Aleksejs
Naumovs
14.
Elizabete
Paļonova
15.
Konstantīns
Prohorovs
16.
Laima
Purmale
17.
Elīna
Savicka
18.
Alise Anna
Stīpniece-Jekimova
19.
Ņikita
Toločkovs
20.
Marks
Trans
21.
Artem
Ubaidullaev
22.
Evelīna
Valtere
23.
Anastasija
Volkova
24.
Nelda
Zauere
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aiga
Andrijanova
2.
Ernests Tomass
Auziņš
3.
Agris
Bužs
4.
Karīna
Čerņika
5.
Tatjana
Cvetkova
6.
Elizabete
Eltermane
7.
Otto
Freimanis
8.
Diana
Golubeva
9.
Kristīne Anna
Grīnuma
10.
Anna
Indričāne
11.
Jekaterina
Iškova
12.
Mišele Viktorija
Ivanova
13.
Jeļizaveta
Ivanova
14.
Vladislavs
Jačņevs
15.
Aleksejs
Jepifanovs
16.
Valērija
Kačurina
17.
Milēna
Novožilova
18.
Akims
Parahins
19.
Marika
Petrovska
20.
Kitija
Sadovska
21.
Elīna
Savčenko
22.
Diana
Šavicka
23.
Ņikita
Semjonovs
24.
Alise
Smirnova
25.
Atis
Vīdušs
26.
Viestards Kristiāns
Vīgants
27.
Sabīne Rasa
Vīra
28.
Alise
Voroncova
29.
Madara
Zilgalve
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Una
Bezbaile
2.
Veronika
Boikova
3.
Anastasija
Bujaka
4.
Anastasija
Bukina
5.
Artjoms
Daškevičs
6.
Anastasija
Fedina
7.
Marija
Halturina
8.
Darja
Hudjakova
9.
Romāns
Klišāns
10.
Viktorija
Kļiševiča
11.
Laine
Ļeonova
12.
Sofija
Matisone
13.
Kristaps
Mednis
14.
Kristīne
Mogiļevceva
15.
Ksenija
Nikolajeva
16.
Valērijs
Nikolajevs
17.
Ksenija
Poliščuka
18.
Marija
Prohorova
19.
Agnese
Ričika
20.
Sofja
Solovjova
21.
Marta Līva
Spriņģe
22.
Ieva Evelīna
Štolcere
23.
Linards
Zvīdris
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Betija
Alaine
2.
Darja
Aleksejeva
3.
Anastasija
Anaņjeva
4.
Monta
Bergmane
5.
Linda
Borbale
6.
Kristiāna
Broka
7.
Dārta Madara
Cielava
8.
Aleksandra
Gluščenko
9.
Daniels
Hodaņonoks
10.
Ērika
Jermakova
11.
Anastasija
Kondratjeva
12.
Anželika
Maslovska
13.
Laura
Ribkinska
14.
Sintija
Rodze
15.
Ēriks
Sarkisjans
16.
Evita
Sīmane
17.
Amanda Dana
Stugle
18.
Helēna
Varika
19.
Ksenija
Vasiļjeva
20.
Jana
Vīksna
21.
Rasa
Vītoliņa
22.
Ēriks
Zommers
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Avsjuks
2.
Jevgeņijs
Grigorjevs
3.
Vladislavs
Jerins
4.
Roksana
Magdisjuka
5.
Alise
Melne
6.
Pauls Gustavs
Miglinieks
7.
Agnese
Miķelsone
8.
Nikola
Ostapko
9.
Laura
Plēpe
10.
Agnese
Rituma
11.
Rihards
Serafimovičs
12.
Vladislavs
Temirjovs
13.
Krists Ričards
Teteris
14.
Viola
Turlo
15.
Artūrs
Volfs
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marika
Āboliņa
2.
Juta
Aleksejeva
3.
Angelina
Bogreca
4.
Ņikita
Čerkovskis
5.
Valters
Karlsons
6.
Anastasija
Kuzmina
7.
Valdis
Lapo
8.
Marina
Šaško
9.
Nikola
Sergejeva
10.
Maksim
Skryabin
11.
Sindija
Šmite
12.
Margarita
Šteņa
13.
Vairis
Stramkalis
14.
Kārlis
Ulpe
15.
Katrīna
Zaķe
16.
Sintija
Zaloga
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Augule
2.
Krista
Belija
3.
Liene
Butāne
4.
Toms
Čudars
5.
Darija
Degtjareva
6.
Kristofers
Gerners
7.
Mārtiņš
Kalniņš
8.
Vadims
Kovaļčuks
9.
Ieva
Maldupa
10.
Natalija
Markvarte
11.
Estere
Petrina
12.
Evita Kristiāna
Pušpure
13.
Katrīna
Siliņa
14.
Roberts
Vīksne
15.
Sindija
Žedane
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zanda
Balandīna
2.
Lolita
Barkauska
3.
Laura
Briede
4.
Jānis
Dombrovskis
5.
Artūrs
Ezerlīcis
6.
Krišjānis
Garančs
7.
Dāvis
Gavars
8.
Rimants Ingars
Geruļskis
9.
Elīza
Janvāre
10.
Emija
Kociņa
11.
Edvards
Mikāls
12.
Renārs
Miloševskis
13.
Lukrēcija
Plaude
14.
Aiva
Pluģe
15.
Dinija
Pole
16.
Igo
Radžabovs
17.
Nikola
Salniņa
18.
Jūlija Luīze
Šeibaka
19.
Samanta
Turka
20.
Krista Kristiāna
Ventaskraste
21.
Līva
Vidžupa
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikita
Černišovs
2.
Vanesa Luīze
Didze
3.
Alise
Dorbe
4.
Madara
Druvaskalna
5.
Sofija
Ivanova
6.
Annija
Kliemane
7.
Ingija Laine
Piļicka
8.
Marta
Sproģe
9.
Elīna
Štencele
10.
Alise
Vereskova
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Ābolkalns
2.
Arta
Kozjura
3.
Emīlija
Kramēna
4.
Līva
Mankus
5.
Oskars
Pūce
6.
Agnis
Saulītis
7.
Paula
Simsone
8.
Jeļena
Sušinska
9.
Kristiāna
Švaža
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Ābele
2.
Līga
Balcere
3.
Loreta
Kocīte
4.
Sandis
Lagzdiņš
5.
Elīza
Šaule
6.
Lelde
Sileniece
7.
Aleksandrija
Vilaite
8.
Megija
Zunde
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dārta
Adzilča
2.
Roberts
Bērze
3.
Edijs
Bierands
4.
Paula Luīze
Biteniece
5.
Artūrs
Bogdanovičs
6.
Līva
Brēmane
7.
Sanita
Broka
8.
Kristaps Daniels
Grīns
9.
Maija
Gvozdeva
10.
Annemarija
Irbite
11.
Elza Rūta
Jordāne
12.
Māris
Mārtiņš
13.
Andrejs
Mudulis
14.
Aivita
Mūze
15.
Annija
Šmaliņa
16.
Madara
Tahtahunova
17.
Elza
Trifānova
18.
Betija Greita
Vegere
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Brakša
2.
Pauls
Daugulis
3.
Andželika
Gladkova
4.
Niklāvs
Kadiķis
5.
Māris Maikls
Mitrevics
6.
Rūdolfs Aleksandrs
Strods
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Bruners
2.
Madis
Ciglis
3.
Ingus
Kurzemnieks
4.
Nauris
Strautnieks
5.
Justīne
Timermane
6.
Vadims
Usovs
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Daugulis
2.
Laura
Kalniņa
3.
Paula Līva
Matuzeviča
4.
Liene
Ose
5.
Haralds
Ozols
6.
Patrīcija
Stelmaka
7.
Vanessa
Turkupole
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva Linda
Ābola
2.
Elīza
Āboltiņa
3.
Ausma
Bluķe
4.
Daniela
Brikmane
5.
Agnija
Caune
6.
Jānis Aivis
Ceriņš
7.
Dārta
Cīrule
8.
Karalīne
Jukuma
9.
Patrīcija
Kauškale
10.
Anete
Mālkalne
11.
Arita Elīza
Melne
12.
Kaspars
Pakulis
13.
Amanda
Pērkone
14.
Sandis
Rakovs
15.
Justīne
Sīkā
16.
Evija
Sūna
17.
Sandis
Trūlis
18.
Monika
Ziediņa
19.
Marta Amanda
Zvaigzne
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Būda
2.
Rigonda
Buša
3.
Līga
Gavare
4.
Anžela
Halilova
5.
Reina
Iesaliņa
6.
Elīza
Kaupe
7.
Elisa
Laganovska
8.
Emīls
Lapiņš
9.
Grieta
Stīpniece
10.
Beāte
Velpe
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Una
Bērziņa
2.
Madara Māra
Grigore
3.
Kristīne
Ķikute
4.
Lauma
Melece
5.
Reinis
Putrālis
6.
Elīna
Skopāne
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Brikmanis
2.
Annija
Cunska
3.
Laura
Dauka
4.
Sandra
Jaundžeikare
5.
Lauma
Kalnkambere
6.
Krista
Ķelpa
7.
Elīna
Lanka
8.
Nelda
Neilande
9.
Linards
Ozols
10.
Laura
Savicka
11.
Dita
Trijēce
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lūcija Lusija
Aukmane
2.
Dāvids Krists
Balodis
3.
Rebeka
Birzniece
4.
Rēzija
Brauere
5.
Klinta
Brinkmane
6.
Samanta
Buka
7.
Annija Jogita
Bumbiere
8.
Laura
Celova
9.
Ginta
Egle
10.
Asnate
Feldmane
11.
Viktorija
Gilberte
12.
Elīza
Grence
13.
Emīls
Grintāls
14.
Rūta
Jaunozola
15.
Ketlīna
Kālberga
16.
Martina
Ķierpe
17.
Sindija
Kiršteine
18.
Laine
Kleinhofa-Prūse
19.
Monta
Kore
20.
Kristers Eduards
Kunstbergs
21.
Kitija
Lakse
22.
Matīss
Matisons
23.
Katerīna
Olekte
24.
Anete
Silgale
25.
Antra
Šironova
26.
Arvis
Šnore
27.
Dinārs Gunārs
Štāls
28.
Una
Ugrika
29.
Kristaps
Vārna
30.
Laura
Veģe
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Andersone
2.
Sandis
Braunfelds
3.
Zanda
Dakstiņa
4.
Helēna
Emerberga
5.
Līza Paulīne
Finke
6.
Rebeka
Grīnhofa
7.
Estere
Grīnhofa
8.
Paula
Kļaviņa
9.
Krista
Lipšāne
10.
Arnolds
Luksis
11.
Dzintra
Ozola
12.
Rinalds Raivo
Romanovskis
13.
Māra Elīza
Sila
14.
Renāte
Strazdiņa
15.
Inga
Tračuka
16.
Marta Luīza
Treimane
17.
Rihards Jānis
Vaivods
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Adiņš
2.
Rūta
Amstere
3.
Sintija Marta
Antmane
4.
Aivis Imants
Augstkalns
5.
Laima
Bērziņa
6.
Monika
Blumbaha
7.
Monta
Blumberga
8.
Kristaps
Gražinskis
9.
Una
Kumerdanka
10.
Luanda
Miķelsone
11.
Elīze
Ozoliņa
12.
Ģirts
Ratnieks
13.
Estere
Sīpliņa
14.
Helēna Elza
Smilgaine
15.
Kristiāna
Sniedziņa
16.
Dārta
Valdemāre
17.
Maija
Vilne
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Brinkmanis
2.
Megija
Grīnerte
3.
Kerija
Grudkina
4.
Agate
Kniploka
5.
Sanija Ita
Krēķe
6.
Paula
Kučinska
7.
Dana
Lāce
8.
Janete
Mikitiņeca
9.
Laura
Reine
10.
Ralfs
Spirga
11.
Lelde
Veinberga
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Baranova
2.
Kristaps
Eniņš
3.
Alise
Gaile
4.
Linda
Grāvīte
5.
Luīze
Jackovska
6.
Klinta Dzelme
Kola
7.
Lelde
Laugale
8.
Mairis
Morozovs
9.
Alise
Neimane
10.
Agnese
Pridāne
11.
Jānis
Šadauskis
12.
Katrīna Evelīna
Šakina
13.
Irina
Savčenko
14.
Viktorija
Solovjova
15.
Dāvis
Stalažs
16.
Ivars
Voronovs
17.
Paula
Zahare
18.
Samanta
Zonberga
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis Edgars
Bērziņš
2.
Toms
Fišers Blumbergs
3.
Kristiāns
Jakubovskis
4.
Laura Laurita
Ķergalve
5.
Eva Jūlija
Lēnerte
6.
Mārtiņš
Lorencs
7.
Pāvels
Volkonovskis
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Agapovs
2.
Līga
Lielmane
3.
Linda
Muceniece
4.
Ieva
Pētersone
5.
Madara
Rače
6.
Beatrise Luīze
Revina
7.
Kārlis
Šermuksītis
8.
Helēna
Skuja
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Gorbačuka
2.
Anastasija
Gorišnaja
3.
Līva
Kalniņa
4.
Kristīne
Ķirse
5.
Elīza
Kuzmicka
6.
Elvita
Penka
7.
Santa
Pone
8.
Ērika
Preinberga
9.
Linda
Reinholde
10.
Andrejs
Tarasenko
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kitija
Bergholde
2.
Baiba
Feldmane
3.
Diāna
Ivanova
4.
Juris
Jančevskis
5.
Daniels
Pavārs
6.
Aivars Kristiāns
Rullis
7.
Ilze
Skrastiņa
8.
Elizabete Kristīne
Tjullinena
9.
Aleksis
Vorobjovs
10.
Anna Kitija
Ziediņa
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zanda Esmeralda
Markova
2.
Ivo
Talviks
3.
Toms
Žīgurs
4.
Ēriks
Zirnis
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Baumanis
2.
Mārtiņš
Ķaukulis
3.
Pēteris
Strauts
4.
Krišjānis
Viļčevskis
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jurģis
Mežulis
2.
Ginters Juris
Vehi
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zanda Marta
Bāliņa
2.
Līga
Balode
3.
Debora Ketija
Bērziņa
4.
Mairis
Bērziņš
5.
Linards
Bētaks
6.
Elīna
Bombaka
7.
Lelde
Dubrova
8.
Guna
Grīnberga
9.
Ilze
Ielīte
10.
Jēkabs
Iļķēns
11.
Antra
Jansone
12.
Marija Nikola
Jansone
13.
Ričards
Jēgers
14.
Matīss
Kalnāre
15.
Annija
Karitone
16.
Emīls
Ķīkulis
17.
Anna
Ludriksone
18.
Marija
Lukina
19.
Sāra
Meirēna
20.
Aleksandra
Mitničuka
21.
Izolde Bernadeta
Ozoliņa
22.
Renāte Paula
Pakere
23.
Rūdolfs
Pauders
24.
Rūdolfs
Pikšens
25.
Mārtiņš Reinis
Puriņš
26.
Paula Katrīna
Purmale
27.
Laura
Rakūne
28.
Lelde
Rubene
29.
Vaira
Rudzīte
30.
Lāsma
Šēnberga
31.
Betija Tekla
Spāre
32.
Ričards Edijs
Štibe
33.
Paula
Strade
34.
Krista
Strode
35.
Egita
Taube
36.
Marks
Vāle
37.
Karīna
Veide
38.
Uva
Vēja
39.
Andrejs
Vīķis
40.
Gvido
Vintergollers
41.
Andris
Vītols
42.
Laura
Voitkeviča
43.
Artūrs
Zeibots
44.
Marta Aija
Žīgure
45.
Denīze Jasmīna
Zvaigzne
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karlīna
Adata
2.
Alise
Bašķe
3.
Agnese
Berkolde
4.
Ieva
Bērziņa
5.
Ričards Arnis
Brēde
6.
Samanta
Daugiša
7.
Elvis Elijass
Daugulis
8.
Laura
Dičeva
9.
Lenora Anna
Gorska
10.
Elza
Grīva
11.
Karīna
Harkina
12.
Gustavs
Kalnāre
13.
Venija
Kalniņa
14.
Sofija
Kalniņa
15.
Imants
Kreičmanis
16.
Dace
Lenša
17.
Līva
Nāgele
18.
Adrians
Netlis
19.
Danīls
Ņikiforovs
20.
Laura
Rasputnaja
21.
Arta Renāte
Rulle
22.
Sabīne
Rumba
23.
Betija
Stankeviča
24.
Evita
Volkova
25.
Diāna
Zariņa
26.
Oskars
Zariņš
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvita
Alksne
2.
Norberts
Dukurs
3.
Everita
Eglīte
4.
Samanta
Engere
5.
Elīna
Fjodorova
6.
Jana
Goida
7.
Anna
Ivanova
8.
Emīls
Kantāns
9.
Artūrs
Ķelpe
10.
Sindija
Kezika
11.
Klāvs Matīss
Krievs
12.
Daniela Krista
Langina
13.
Karīna
Melbārde
14.
Ieva
Oliņa
15.
Krišs
Pinkulis
16.
Beāte Agneta
Rause
17.
Linda
Vēvere
18.
Alise
Vimba
19.
Elza Zane
Zirne
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dianna
Akmentiņa
2.
Lana
Burdeiko
3.
Barba Ilva
Cimdiņa
4.
Laima Anna
Dalbiņa
5.
Nils Alberts
Heniņš
6.
Elīna
Kaimiņa
7.
Ivita
Mockus
8.
Elīza Ance
Muska
9.
Diāna
Nummure
10.
Demija
Pleša
11.
Silva
Priedīte
12.
Magdalēna
Razma
13.
Kristīne
Siksaliete
14.
Zanda Laura
Šķiņķe
15.
Anna
Skrastiņa
16.
Diāna
Šņepste
17.
Elīza
Spurdziņa
18.
Rebeka
Tetere
19.
Kecija
Vatuļina
20.
Baiba
Vebruāle
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sabīne
Aleksejenoka
2.
Evelīna
Astrātova
3.
Toms Tomass
Auziņš
4.
Nikija
Baltiņa
5.
Kalvis
Bērs
6.
Marija
Blūma
7.
Elīza Marta
Budava
8.
Anna
Bumbiere
9.
Sandis Mārtiņš
Caune
10.
Alekss
Ernšteins
11.
Kristaps
Feldmans
12.
Daniils
Fetiskins
13.
Tatjana
Fiļipova
14.
Jekaterina
Gricaka
15.
Viktors Daniils
Gurjanovs
16.
Veronika
Kalniņa
17.
Eliass
Kalniņš
18.
Kristīne
Lazdāne
19.
Marta
Liepiņa
20.
Marta Elizabete
Matisone
21.
Deniss
Mironovs
22.
Paula
Paegle
23.
Maruta Klaudija
Potāpova
24.
Elīna
Priede
25.
Alise Agnese
Rozentāle
26.
Anna
Saļņikova
27.
Liubov
Sazonenko
28.
Loreta
Šneidere
29.
Deniels
Šuļga
30.
Paula Denisa
Treublute
31.
Darius
Uščins
32.
Aleksis
Vendeliņš
33.
Vjačeslavs
Volodins
34.
Darija
Zaharova
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Leons
Ālītis
2.
Diāna
Andrejeva
3.
Toms
Apermanis
4.
Krista
Bukele
5.
Tīna
Ekmane
6.
Jūlija
Gurinoviča
7.
Edgars
Jansons
8.
Mārtiņš Dāvis
Jembergs
9.
Nadīna
Judeika
10.
Paula
Kukle
11.
Elza
Lagzdiņa
12.
Emīls
Legzdiņš
13.
Pāvels
Mihailovs
14.
Marija
Pavlukovica
15.
Alekss
Plūme
16.
Anna Marija
Potāpova
17.
Diāna
Šapovaļenko
18.
Katrīne
Vasiļjeva
19.
Mārtiņš Ēriks
Veckāgans
20.
Krista Kristiāna
Zēberga
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Borodovskis
2.
Jolanta Žaklīna
Dudone
3.
Viktorija
Goliškina
4.
Anželika
Goliškina
5.
Megija
Karņicka
6.
Kristiāna
Klestrova
7.
Ņikita
Kovaļovs
8.
Kristīne
Kunkule
9.
Viestards Vents
Litavnieks
10.
Dmitrijs
Lukjaņenko
11.
Darja
Mihailova
12.
Inese
Mitenberga
13.
Marija
Muzika
14.
Tīna
Nulle
15.
Sabīne
Pozdņakova
16.
Kristiāna
Slukina
17.
Artūrs
Sokolovskis
18.
Lolita
Sotņikova
19.
Elīna
Stepanova
20.
Amanda Rūta
Vieško
21.
Līva
Zvirgzdiņa
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roksolana
Amarova
2.
Arturs
Amarovs
3.
Agate Anna
Auziņa
4.
Jekaterina
Bajeva
5.
Marika Daila
Birzniece
6.
Linda
Celma
7.
Laura
Dagile
8.
Ņikita
Gorbunovs
9.
Marija
Ivanova
10.
Jānis
Langbergs
11.
Irina
Ļapunova
12.
Elizabete
Leigute
13.
Anete Jete
Meiere
14.
Veniamīns
Mironovs
15.
Anna Babete
Nordena
16.
Emīls Dāvis
Pudāns
17.
Artis
Reinholds
18.
Fēlikss
Rūmnieks
19.
Emīlija Alise
Šefanovska
20.
Krista
Šēniņa
21.
Ieva
Sloka
22.
Una Gabriēla
Zelča-Vuškāne
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agate | Albekeite |
2. | Māra | Auziņa |
3. | Laura | Jungmane |
4. | Aiva | Juste |
5. | Marta | Ķirse |
6. | Vita | Lazdauska |
7. | Anta | Pirktiņa |
8. | Austra | Pumpure |
9. | Līga | Šarkūne |
10. | Kims | Smirnovs |
11. | Beāte | Taškāne |
12. | Daiga | Tišlere |
13. | Roberts | Tumeļkāns |
14. | Patrīcija | Zālīte |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāns | Dimitrijevs |
2. | Kristīne | Galstjana |
3. | Aivis Armands | Gorbačovs |
4. | Marta | Kaķe |
5. | Liega | Krasovska |
6. | Krista Kristiāna | Melnace |
7. | Eirana | Ostrovska |
8. | Edgars | Sažins |
9. | Linda | Šmalce |
10. | Artūrs | Zastupņevičs |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Barkāne |
2. | Annija | Berga |
3. | Mārtiņš | Klevs |
4. | Adrija | Korsakaite |
5. | Anna | Krievāne |
6. | Ilva | Lāce |
7. | Valts | Masāns |
8. | Pēteris | Pavlovičs |
9. | Miļena | Perfiļjeva |
10. | Laura | Timko |
11. | Anda | Veikšāne |
12. | Ilva | Viļuma |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ramona | Barkāne |
2. | Ulvis | Blathens |
3. | Laura | Elīte |
4. | Lāsma | Ermansone |
5. | Mairita | Gutāne |
6. | Inese | Irbe |
7. | Terēze | Jakundoviča |
8. | Lauris | Jankovskis |
9. | Madara | Kantāne |
10. | Renārs | Lipenītis |
11. | Olafs | Osītis |
12. | Mikus | Saldovers |
13. | Laine | Šarkuna |
14. | Sandra | Seimuškina |
15. | Gatis | Urķis |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evita | Apsīte |
2. | Viktorija Jekaterina | Bobinova |
3. | Viktorija | Denisova |
4. | Una | Koliste |
5. | Patrīcija | Kovaļevska |
6. | Solvita | Lapinska |
7. | Lauris | Priedītis |
8. | Linda Līga | Puļļa |
9. | Armīns | Rēdelis |
10. | Baiba | Rozīte |
11. | Airita | Rubina |
12. | Marta Aija | Špate |
13. | Laura Sabīne | Taurmane |
14. | Lauris | Zaķis |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandrs | Graņicins |
2. | Rihards | Lācis |
3. | Solvija | Ozoliņa |
4. | Kristers | Tihomirovs |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Krēsliņa |
2. | Ernests | Mednis |
3. | Kristīne | Migunova |
4. | Anete | Palma |
5. | Līga | Puzule |
6. | Elīna | Strazda |
7. | Linards | Žagats |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annika | Epnere |
2. | Reinis | Karimovs |
3. | Krista | Koliste |
4. | Loreta | Korkunova |
5. | Līva Marta | Roze |
6. | Anete | Salmiņa |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uldive Ksenija | Baltputna |
2. | Paula | Berķe |
3. | Andris | Brauers |
4. | Dace | Ebena |
5. | Madara Ilze | Eglīte |
6. | Edvīns | Eglītis |
7. | Aleksis | Gabliks |
8. | Tīna Beāte | Kurzemniece |
9. | Markus | Ļaskovskis-Brangals |
10. | Roberts | Laudiņš |
11. | Krists | Lemešonoks |
12. | Mārtiņš | Lipskis |
13. | Elgars | Mārtinsons |
14. | Linda | Ņemikina |
15. | Silvestrs | Pētersons |
16. | Raivis | Riekstiņš |
17. | Toms Kristiāns | Robītis |
18. | Eduards | Vācers |
19. | Liene | Zaķe |
20. | Ričards | Zvaigzne |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris | Aņisimovs |
2. | Viktorija | Brikmane |
3. | Kate | Dilendorfa |
4. | Melisa | Kronberga |
5. | Sindija | Līkuma |
6. | Elīna | Millere |
7. | Zanda | Paulova |
8. | Kristiāna | Pogule |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Monika | Akmentiņa |
2. | Rūdolfs | Dolmanis Dravants |
3. | Toms Niko | Krūmiņš |
4. | Jūlija | Postolati |
5. | Roberts | Ruško |
6. | Annija | Sirlaka |
7. | Paula Diana | Šulca |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maira | Asare |
2. | Sintija | Igaune |
3. | Helēna | Lāpsele |
4. | Ilva | Liepiņa |
5. | Rita | Ozola |
6. | Aivars | Pētersons |
7. | Madara | Zaķe |
8. | Jēkabs | Zommers |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Dukovska |
2. | Magdalēna | Gardere |
3. | Ksenija | Hmeļova |
4. | Nauris | Kikusts |
5. | Edijs | Krivišs |
6. | Agnese Ieva | Lipska |
7. | Viktorija | Maksimova |
8. | Elīza | Pundure |
9. | Līna | Pundure |
10. | Elizabete | Pušpure |
11. | Vita | Servidova |
12. | Ilze | Slišāne |
13. | Vladislava | Šņigirova |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Megija | Bordāne |
2. | Sigita | Jastržemska |
3. | Ilze | Jermacāne |
4. | Egija | Ločmele |
5. | Paula | Ločmele |
6. | Kristiāna | Logina |
7. | Amanda | Romka |
8. | Amanda | Tutiņa |
9. | Matīss | Zelčs |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arīna | Bistrova |
2. | Gints | Dille |
3. | Mairita | Dukovska |
4. | Alīna | Fjodorova |
5. | Marika | Graudumniece |
6. | Ieva | Jurjāne |
7. | Egils | Keišs |
8. | Elvita | Krakope |
9. | Leo | Liepiņš |
10. | Valdis | Slišāns |
11. | Ieva | Šmate |
12. | Daniela | Zelča |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivanda | Adata |
2. | Elvis | Garais |
3. | Aivita | Kļečetņikova |
4. | Elvita | Kokoreviča |
5. | Madara | Laupace |
6. | Alondra | Miščenko |
7. | Madara | Šļivka |
8. | Līva | Supe |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula Kristiāna | Daugule |
2. | Luīze | Druviņa |
3. | Raimonda-Liāna | Gausiņa |
4. | Varis | Jātnieks |
5. | Matīss | Kataņenko |
6. | Alise | Lapsa |
7. | Lauris | Ozoliņš |
8. | Dinija | Salasgrāve |
9. | Rūta | Skotele |
10. | Viktorija | Sokolova |
11. | Elīna | Stašāne |
12. | Rinalds | Vītiņš |
13. | Armands | Žebers Kalējs |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Banis |
2. | Amanda | Broka |
3. | Santa Marija | Kivriņa |
4. | Jānis | Lekavičs |
5. | Adriana | Miglāne |
6. | Arnita | Oliņa |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna Paula | Lībiete |
2. | Megija | Luņģe |
3. | Roberts | Raismans |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zanda | Iesalniece |
2. | Elīza | Kilbloka |
3. | Linda | Laizāne |
4. | Reinis | Ozols |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Natālija | Andersone |
2. | Karīna | Biezā |
3. | Lauma | Buga |
4. | Signe | Ceriņa |
5. | Gustavs | Dravants |
6. | Emīlija | Ezeriņa |
7. | Reiners Reinis | Grinbergs |
8. | Beatrise Alise | Ivanova |
9. | Endija | Ķelpiņa |
10. | Andrejs | Ķīlis |
11. | Marta | Kļaviņa |
12. | Ance Annija | Koreņkova |
13. | Edgars | Krūmiņš |
14. | Ance | Lapiņa |
15. | Amanda | Lorence |
16. | Beatrise Elīza | Ozoliņa |
17. | Rodžers | Petaks |
18. | Asnāte Luīze | Podniece |
19. | Agris | Ratniks |
20. | Edgars | Skrastiņš |
21. | Patrīcija Leina | Šmite |
22. | Linda | Tetere |
23. | Voldemārs | Veitners |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Signija Betima | Baranovska |
2. | Lizete Milija | Goba |
3. | Hugo | Grūbe |
4. | Justīne Liene | Laumane |
5. | Elīza | Marta Stangaine |
6. | Maira | Martini |
7. | Sofija | Novicka |
8. | Annija | Ošiņa |
9. | Roberts | Puriņš |
10. | Jānis | Rakulis |
11. | Signe Ieva | Reikmane |
12. | Amanda | Sinka |
13. | Madara Ketlīna | Štarka |
14. | Emīlija Kate | Tomsone |
15. | Diāna Paula | Upmale |
16. | Vitālijs | Vinogradovs |
17. | Aleksandrs | Volkovs |
18. | Rītavs | Žīgurs |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivo | Auziņš |
2. | Stella | Bērziņa |
3. | Dmitrijs | Dmitrijevs |
4. | Heinrihs | Eglīte |
5. | Kristiāns | Gaspersons |
6. | Anete | Gelsberga |
7. | Baiba | Jermolājeva |
8. | Kārlis | Kreilis |
9. | Dāvis | Krūmiņš |
10. | Rēzija Veronika | Laumane |
11. | Valērija | Mickeviča |
12. | Audris | Mihailovs |
13. | Timur | Morozkov |
14. | Patrīcija | Pļešakova |
15. | Elīna | Radziņa |
16. | Toms | Rodins |
17. | Anete | Rutka |
18. | Anna | Semjonova |
19. | Santa | Stūrīte |
20. | Toms | Vaļkins |
21. | Uldis | Žīgurs |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Endijs | Ērglis |
2. | Kintija Māra | Garanča |
3. | Elza | Gārša |
4. | Andra | Gloka |
5. | Renārs | Kalniņš |
6. | Kalvis | Kaļva |
7. | Elīza | Katlapa |
8. | Līna | Krafte |
9. | Beatrise Maija | Krieviņa |
10. | Agate Kristena | Krieviņa |
11. | Reinis | Liepiņš |
12. | Agnese Anna | Pastare |
13. | Agnese | Sarkane |
14. | Dana | Sproģe |
15. | Anete | Suharževska |
16. | Laura | Vitenburga |
17. | Sindija | Zukule |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Bogdanova |
2. | Inese | Grigorjeva |
3. | Dmitrijs | Ivanovs |
4. | Aleksandrs | Malnačs |
5. | Karina | Maskaļonoka |
6. | Sergejs | Motrončiks |
7. | Kristaps | Nartišs |
8. | Daniela | Salogube |
9. | Angelina | Šnitko |
10. | Kristina | Zuboviča |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Panovska |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Tatjana | Lukjanska |
2. | Jānis | Stupelis |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Baika |
2. | Elīna | Baranovska |
3. | Laura | Lāčauniece |
4. | Stefanija | Semjonova |
5. | Leonīda | Zdankovska |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karīna | Abaroviča |
2. | Diana | Beikule |
3. | Sofija | Daņileviča |
4. | Amanda | Derviniece |
5. | Ņikiforova | Diāna |
6. | Ēriks | Garmolis |
7. | Valerija | Jablonska |
8. | Julija | Jacina |
9. | Margarita | Jegorova |
10. | Karina | Jevdokimova |
11. | Vladislavs | Kohanovskis |
12. | Ričards | Kokins |
13. | Nikita | Kuzmins |
14. | Kristīne | Locika |
15. | Laura | Matuseviča |
16. | Linda | Novika |
17. | Daniela | Petrova |
18. | Valentīns | Petrusevičs |
19. | Jevgenijs | Pitkevičs |
20. | Daniils | Pučko |
21. | Aļona | Radiloveca |
22. | Viktorija | Romanova |
23. | Irina | Rusecka |
24. | Anna Luīze | Ruskule |
25. | Vinsents | Sivačovs |
26. | Jelizaveta | Sļesareva |
27. | Vladislavs | Spirins |
28. | Jana | Stankeviča |
29. | Vera | Ukstiņa |
30. | Anastasija | Vorobjova |
31. | Vladimirs | Zamjatins |
32. | Jeļizaveta | Zeļenkova |
33. | Patrīcija | Zemniece |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards | Beļnikovs |
2. | Paulīne | Bindere |
3. | Anita | Isajeva |
4. | Mareka | Jonāne |
5. | Viktorija | Ļahovska |
6. | Evija | Medika |
7. | Valērija | Meinerte |
8. | Violeta | Nemenjonoka |
9. | Anastasija | Paļčevska |
10. | Jana | Popova |
11. | Sergejs | Rudenko |
12. | Ieva | Siksaliete |
13. | Diana | Stepanova |
14. | Liga | Teivāne |
15. | Alisa | Turukova |
16. | Laima | Unzule |
17. | Sofija | Vasiļjeva |
18. | Arturs | Zubovs |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Breidaka |
2. | Diana | Burakovska |
3. | Liza | Čumika |
4. | Nikolajs | Hasjuks |
5. | Anastasija | Ivancova |
6. | Anastasija | Ivanova |
7. | Alla | Jacenko |
8. | Arianda | Jonāne |
9. | Aleksandrs | Labuts |
10. | Anita | Liepa |
11. | Vents Kristofers | Lietavietis |
12. | Arnis | Lociks |
13. | Anita | Magrina |
14. | Nataļja | Mališa |
15. | Olga | Naumova |
16. | Arkādijs | Nikolajevs |
17. | Liene | Nitiša |
18. | Evelīna | Pivrika |
19. | Inese | Raciņa |
20. | Edvards | Šincāns |
21. | Ilmārs | Šķēls |
22. | Viktorija | Soboļeva |
23. | Aleksandra | Tulovska |
24. | Alisa | Volkova |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ērika | Burbo |
2. | Oksana | Ešenvalde |
3. | Maksims | Jurinovs |
4. | Diāna | Konkina |
5. | Nataļja | Munduma |
6. | Valērija | Rakša |
7. | Marks | Smirnovs |
8. | Kārlis | Vagalis |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Henriks | Bērmanis |
2. | Roberts | Brože |
3. | Ineta | Buivide |
4. | Mārtiņš | Dombrovskis |
5. | Rūta Anna | Kinta |
6. | Laura Kristīne | Kulbe |
7. | Regnārs | Lambreksis |
8. | Simona | Mežgale |
9. | Viktorija | Todorova |
10. | Laura | Valtere |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agita | Auziņa |
2. | Skārleta | Dombrovska |
3. | Ieva Annija | Eihmane |
4. | Loreta | Inča |
5. | Linda | Jakuboviča |
6. | Guna Una | Jāzepa |
7. | Undīne | Juhna |
8. | Lelde | Krūmiņa |
9. | Marta | Mazpreciniece |
10. | Sinta | Višņevska |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Apinis |
2. | Elīna | Berga |
3. | Mareks | Biskars |
4. | Iveta | Čerņavska |
5. | Anastasija | Ciesa |
6. | Gita | Cīrule |
7. | Evija | Dambrovska |
8. | Asnate | Egle |
9. | Mārcis | Eihmanis |
10. | Kārlis | Janaitis |
11. | Sergejs | Konstantinovs |
12. | Krista Kristiāna | Kristapsone |
13. | Anastasija | Ņikitina |
14. | Zane | Vītola |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Veronika | Bubajeva |
2. | Amanda | Cīrule |
3. | Katrīna | Freimane |
4. | Kitija Lūcija | Gristiņa |
5. | Liāna Signe | Misule |
6. | Arianna | Todorova |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Enija | Baumgarte |
2. | Kristīne | Berķe |
3. | Līva | Bērziņa |
4. | Kārlis | Bošs |
5. | Alise | Briede |
6. | Simona Anna | Cāne |
7. | Jeļizaveta | Černova |
8. | Artis | Gailis |
9. | Elīna | Ignatjeva |
10. | Gerda | Juškeviča |
11. | Evelīna Marisa | Mazūre |
12. | Ulla | Pērkone |
13. | Daniels Toms | Raģelis |
14. | Annija Sintija | Toma |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matīss | Baraņņikovs |
2. | Nauris | Dīvāns |
3. | Georgs | Gibala |
4. | Alvīne | Ivanova |
5. | Paula | Ivanova |
6. | Austris | Kaparšmits |
7. | Kristīne | Murjāne |
8. | Raitis | Ostrovskis |
9. | Paula | Paipala |
10. | Alise | Prancāne |
11. | Evelīna | Vekšina |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Bērziņš |
2. | Linards | Cvetkovs |
3. | Katrīna | Uiska |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Beitiks |
2. | Edijs | Rukmanis |
3. | Ritvars | Sebris |
4. | Lelde Beāte | Ziemele |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beāte | Bilkeviča |
2. | Laura | Bogdanoviča |
3. | Karīna | Bunere |
4. | Jūlija | Djačenko |
5. | Oto | Filipsons |
6. | Arnolds | Hivričs |
7. | Viktorija Kristiāna | Kudrjavceva |
8. | Laura | Laputa |
9. | Astra Anna | Mizare |
10. | Laura | Nātra |
11. | Laura | Novicka |
12. | Beatrise | Puriņa |
13. | Beate | Skuja |
14. | Sanita | Strautniece |
15. | Enia Tīna | Šusta |
16. | Anda Karīna | Vanaga |
17. | Roberts | Vorona |
18. | Roberts | Zabarovskis |
19. | Alise | Zaļmeža |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Ansone |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Olafs | Bērziņš |
2. | Lāsma | Bugovecka |
3. | Donna | Dumbraite |
4. | Artūrs | Grosbergs |
5. | Otto Jānis | Jansons |
6. | Anna | Jaunzeme |
7. | Nikola | Ņikiforova |
8. | Līga | Norvaiša |
9. | Ieva | Strupa |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista | Dārziņa |
2. | Megija | Neimane |
3. | Sandijs | Siliņš |
4. | Lauma | Tauriņa |
5. | Nadīna Tīna | Vanaga |
6. | Laura | Volfa |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kate Beāte | Baltiņa |
2. | Līva Elza | Baltiņa |
3. | Elīna | Bērziņa |
4. | Samanta | Budreiko |
5. | Kristofers | Buks |
6. | Ivars | Dilāns |
7. | Arnita | Džeriņa |
8. | Anna | Fedulova |
9. | Endijs | Feldmanis |
10. | Evita | Firsova |
11. | Andris | Gailis |
12. | Kārlis | Griška |
13. | Una | Gruzniņa |
14. | Emīls | Jansons |
15. | Ieva | Jegermane |
16. | Evija | Kalniņa |
17. | Tīna | Kosakovska |
18. | Artūrs | Kovrigo |
19. | Aiva | Ļahtiņina |
20. | Jana | Latvele |
21. | Viktorija | Ļūļāka |
22. | Erlands | Podnieks |
23. | Sabīne | Purviņa |
24. | Līva | Rateniece |
25. | Anna | Rutmane |
26. | Nadežda | Sakoviča |
27. | Aivita | Urķe |
28. | Samanta | Vinciune |
29. | Ņikita | Zvezdenkovs |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | LĪga | Bārbale |
2. | Santa | Boroduļina |
3. | Laura | Krēsliņa |
4. | Elīna | Liepiņa |
5. | Rasa | Martinova |
6. | Nika Liene | Maziņa |
7. | Ralfs Daniels | Midegs |
8. | Edijs | Ņērbulis |
9. | Olga | Šihovska |
10. | Samanta | Tarasova |
11. | Elvijs | Višņevskis |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Megija | Borska |
2. | Ļubova | Hucanu |
3. | Krišjānis | Ivbulis |
4. | Ralfs | Jankovskis |
5. | Dāvis | Kalējs |
6. | Aleksandra | Ņikitina |
7. | Elīna | Pašuna |
8. | Jānis | Puriņš |
9. | Liene | Salmiņa |
10. | Ieva | Savicka |
11. | Sintija | Sovane |
12. | Madara | Spēka |
13. | Lelde | Vītola |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sanita | Bērziņa-Ivanova |
2. | Unigunde | Cirša |
3. | Sibilla Elisona | Grīga |
4. | Kristīne | Iļjasova |
5. | Madara | Jugāne |
6. | Evija | Kovrigo |
7. | Kārlis | Levinskis |
8. | Samanta | Martuženoka |
9. | Elīna | Mažeika |
10. | Diāna | Mežaraupe |
11. | Arta | Paliļonite |
12. | Egija | Paslauska |
13. | Kristīna | Ščablinska |
14. | Ilze | Seglēre |
15. | Ivo | Siņicins |
16. | Amanda | Tropa |
17. | Annija | Vaivode |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs Mārcis | Ābols |
2. | Annija | Bodniece |
3. | Vineta | Briede |
4. | Marika Loreta | Galiņa |
5. | Inese | Jablonska |
6. | Justīne | Jumīte |
7. | Zane | Kārkliņa |
8. | Kims | Kļockins |
9. | Elīna | Lielmane |
10. | Dmitrijs | Lomišs |
11. | Krista Kristiāna | Markeviča |
12. | Iļja | Mihailovs |
13. | Jūlija | Ņikitina |
14. | Margarēta | Novika |
15. | Jeļizaveta | Orlova |
16. | Maksims | Prokofjevs |
17. | Liene | Siliņa |
18. | Darja | Škļarova |
19. | Natālija | Suboča |
20. | Amanda Elīza | Valentinoviča |
21. | Anna | Veisa |
22. | Toms | Vēveris |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Poļina | Drozdova |
2. | Anna | Landorfa |
3. | Līga | Reimane |
4. | Marks | Sokolovs |
5. | Anna | Volksone |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dagnis | Ābols |
2. | Daniela | Andrejeva |
3. | Monta | Berķe |
4. | Alvis | Fiļimonovs |
5. | Santa | Ģingule |
6. | Arina | Jefremova |
7. | Aleksandra | Jeļisejeva |
8. | Namejs | Kugrēns |
9. | Evija | Lipšāne |
10. | Viktorija | Matjuhova |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandrs Vladimirs | Bakmāsters |
2. | Beatrise | Baltraite |
3. | Līga | Bogdanova |
4. | Laura | Dzepuka |
5. | Liāna | Gavene |
6. | Ernests | Kancēvičs |
7. | Vasiļisa | Kotova |
8. | Marta | Kozļenoka |
9. | Karolīna | Līvmane |
10. | Liza | Loce |
11. | Alise | Ločmele |
12. | Vladislavs | Ņikiforovs |
13. | Ērika | Smirnova |
14. | Ieva | Sorokina-Ozola |
15. | Betija | Sproģe |
16. | Elizabete | Strupule |
17. | Eduards | Šveimrauss |
18. | Karīna | Vedļa |
19. | Arta Ilva | Zimņicka |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise Alma | Ābula |
2. | Linda Laima | Alsiņa |
3. | Vladislavs | Barkovskis |
4. | Viesturs | Gedvils |
5. | Ralfs | Grickevičs |
6. | Roberts | Krūmiņš |
7. | Kristiāna | Linde |
8. | Kims | Petrovs |
9. | Daniīls | Stūris |
10. | Mikus | Svikulis |
11. | Amanda | Zvaigzne |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anda | Āriņa |
2. | Anna | Blauberga |
3. | Raimonds | Bojaruns |
4. | Sindija | Dzalbe |
5. | Artis | Galvanovskis |
6. | Dagnija | Grabuža |
7. | Klinta Madara | Greiliha |
8. | Iveta | Lecka |
9. | Renāte | Leiņa |
10. | Elīza Elza | Lipšāne |
11. | Anna Marija | Mališkina |
12. | Veronika | Mirzajanova |
13. | Mikus Krišs | Novads |
14. | Mārtiņš | Robežnieks |
15. | Kerolaina | Stepe |
16. | Anna | Tomsone |
17. | Daņiils | Veržbickis |
18. | Anastasija | Vidončikova |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agris | Andersons |
2. | Vladislavs | Basalajs |
3. | Edgars | Batkovskis |
4. | Emīls Svens | Bumbieris |
5. | Ilva | Ieva |
6. | Viesturs | Liniņš |
7. | Polīna | Lovkova |
8. | Rafaels | Matjuhovs |
9. | Matīss | Ozoliņš |
10. | Linda | Pīpkalēja |
11. | Madara | Ratniece |
12. | Kirils | Vedļa |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Austris | Balandiņš |
2. | Matīss Ričards | Baumanis |
3. | Alekss | Bļinņikovs |
4. | Katrīna | Bukarte |
5. | Anastasija | Hazanova |
6. | Jūlija | Konona |
7. | Roberts | Martins |
8. | Patricija | Mikele |
9. | Reinis | Muižnieks |
10. | Mareks | Punculis |
11. | Liāna | Rožina |
12. | Samanta | Špoģe |
13. | Katrīna | Terehova |
14. | Viktorija | Ustimenko |
15. | Anastasija | Veselkova |
16. | Manu | Vilks |
17. | Vasilijs | Vilks |
18. | Dārta Elīna | Vītoliņa |
19. | Rūdolfs Jānis | Zabolockis |
20. | Aleksandrs | Zaščirinskis |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Bahs |
2. | Auce | Bērziņa |
3. | Viktorija | Bosecka |
4. | Ivars | Grinbergs |
5. | Arturs | Niedrītis |
6. | Pauls | Pencis |
7. | Artemijs | Riļevs |
8. | Andrejs | Savkins |
9. | Elīza Raina | Veinberga |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Baltpurviņa |
2. | Justīne | Domkina |
3. | Mārtiņš | Ernstsons |
4. | Daniels Marks | Heincis |
5. | Jana | Lesnevska |
6. | Ieva | Pauniņa |
7. | Elza Anete | Strazdiņa |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marina | Audrupe |
2. | Ieva | Jomerte |
3. | Aleksandra | Kamenska |
4. | Reinis | Kaparkalējs |
5. | Veronika | Mahmudova |
6. | Monta Krista | Pētersone |
7. | Vladislavs | Sinicins |
8. | Diāna | Sloboda |
9. | Veronika | Vasina |
10. | Adelīna | Vēvere |
11. | Artis | Ziemelis |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elza | Baumane |
2. | Krista | Dankere |
3. | Ance | Eimane |
4. | Patrīcija | Elizabete Gūtmane |
5. | Miķelis | Ērglis |
6. | Annija | Jēce |
7. | Katrīna | Kārņupa |
8. | Elīza Helēna | Kerna |
9. | Krista | Kirillova |
10. | Evelīna | Kleinberga |
11. | Kristīne | Lindenberga |
12. | Marika | Ozolniece |
13. | Kristaps | Rorbahs |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Baumanis |
2. | Nora | Jurjaka |
3. | Asnate | Petroviča |
4. | Līva | Riekstiņa |
5. | Marta | Šteinberga |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sāra | Dūniņa |
2. | Alise | Fjodorova |
3. | Gundega Reina | Putilova |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna Krista | Freimane |
2. | Agneta | Koloda |
3. | Līva Lauma | Truhņēviča |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Akula |
2. | Karīna | Davidova |
3. | Kārlis | Freimanis |
4. | Kitija | Griškāne |
5. | Kalvis | Grudulis |
6. | Beāte | Kaņepēja |
7. | Matīss | Ķirsis |
8. | Linda | Lielauza |
9. | Laine | Liepiņa |
10. | Lana | Prilepiševa |
11. | Kristers | Saulītis |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beāte Beatrise | Brūvere |
2. | Samanta | Djubina |
3. | Letīcija | Janoviča |
4. | Agate Krista | Kriņicka |
5. | Jūlija | Laurinaviča |
6. | Rinalds | Lipenītis |
7. | Rolands | Lipenītis |
8. | Tatjana | Petrovska |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sanija Sonora | Jankovska |
2. | Diāna | Priede |
3. | Renāte | Vitkovska |
4. | Elīna | Zukule |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sindija | Grīsle |
2. | Dita | Šteinfelde |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sabīne | Čumika |
2. | Brigita | Hveckoviča |
3. | Artis | Kalpišs |
4. | Jolanta | Kekere |
5. | Artis | Krikovs |
6. | Karīna | Kurica |
7. | Viktorija | Markova |
8. | Violeta | Milaševiča |
9. | Žanete | Nikolaičenko |
10. | Aleksandra | Orlova |
11. | Liene | Reča |
12. | Kaspars | Romanovskis |
13. | Karina | Sorokina |
14. | Antra | Umbraško |
15. | Elza | Vagale |
16. | Aiga | Vanaga |
17. | Viktorija | Višņakova |
18. | Karīna | Volkoviča |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniela | Čapķeviča |
2. | Valērija | Dubova |
3. | Aksels | Juhna |
4. | Daiga | Karpoviča |
5. | Viola Daniela | Kiseļova |
6. | Staņislavs | Kitoks |
7. | Jana | Krauliša |
8. | Olga | Liepiņa |
9. | Rolands | Lisenoks |
10. | Jūlija | Mošaka |
11. | Ņikita | Ņikitins |
12. | Airita | Olehnoviča |
13. | Dana | Solima |
14. | Artūrs | Verigo |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oskars | Barovskis |
2. | Laura | Dzalbe |
3. | Marta | Linkune |
4. | Jānis | Magone |
5. | Anita | Petroviča |
6. | Artūrs | Rudaks |
7. | Sintija | Skerškāne |
8. | Kristīne | Tanana |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvīra | Jančevska |
2. | Jolanta | Konstantinoviča |
3. | Dana | Lukaševiča |
4. | Jūlija | Žuravļova |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klaudija | Aišpure |
2. | Justīne | Ansone |
3. | Paula | Ante |
4. | Paula | Astiča |
5. | Dāvis | Bambāls |
6. | Ieva | Dubāne |
7. | Kristofers Rolands | Kangīzers |
8. | Margita | Kļesareva |
9. | Marta | Laizāne |
10. | Valts | Lasmanis |
11. | Kristaps | Mikāls |
12. | Anete | Neilande |
13. | Kārlis | Rimaševskis |
14. | Elizabete | Rublāne |
15. | Raima Anna | Strazdiņa |
16. | Monta | Tetere |
17. | Paula | Tīruma |
18. | Ernests | Vēzis |
19. | Roberta Beta | Viļumsone |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uģis | Būdenieks |
2. | Alise | Opmane |
3. | Marta | Pūpola |
4. | Andrejs | Štrāls |
5. | Venija | Vīgante |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Feldmane |
2. | Anna | Kricka |
3. | Ēriks | Pētersons |
4. | Roberts | Poriņš |
5. | Oskars | Šēlis |
6. | Anete | Šēna |
7. | Vanesa | Silvestrova |
8. | Sanija | Smidberga |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Inga | Birzniece |
2. | Sindija | Bože |
3. | Liene | Daškevica |
4. | Marta | Dupate |
5. | Gabriela | Dūviņa |
6. | Katrīna | Eņģele |
7. | Inta | Guļevska |
8. | Anete | Kramēna |
9. | Aigars | Lastovskis |
10. | Ēriks | Rudziks |
11. | Grēta | Smirnova |
12. | Elvis | Strauts |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gunita | Ābola |
2. | Madara | Alecka |
3. | Līga Madara | Amere |
4. | Sindija | Bahmane |
5. | Mareks | Bernots |
6. | Ance | Brālīte |
7. | Mihaēls | Doroņins |
8. | Ance | Dreimane |
9. | Ance | Drulle |
10. | Markuss Rihards | Dzintars |
11. | Anete | Eine |
12. | Madara | Freimane |
13. | Markuss | Gedmins |
14. | Vendija | Gulbe |
15. | Samanta | Haļuta |
16. | Linda Anna | Jēkabsone |
17. | Armands | Jonušs |
18. | Viktorija | Karzone |
19. | Laura | Magone |
20. | Laura | Maisiņa |
21. | Krista | Mehaņikova |
22. | Kitija Sinda | Pauzere |
23. | Nauris | Peipiņš |
24. | Elvita | Petrauska |
25. | Marija | Petrauska |
26. | Linda Klāra | Pickēna |
27. | Raivis | Pūķis |
28. | Patrīcija | Šēnvalde |
29. | Egita | Sileniece |
30. | Una | Šofere |
31. | Monika | Stepiņa |
32. | Ieva | Sudraba |
33. | Rēzija | Vārna |
34. | Aiga | Veisa |
35. | Sanita | Vītola |
36. | Liene | Zēberga |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards | Cērps |
2. | Kārlis | Geistarts |
3. | Paula | Grundmane |
4. | Rebeka | Jozepa |
5. | Jolanta | Kučinskaite |
6. | Laura Alise | Liepiņa |
7. | Madara | Ozola |
8. | Anželika | Riško |
9. | Anna | Šiline |
10. | Terēze | Treimane |
11. | Emīls | Zukulis |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Ansone |
2. | Kristiāna | Auzniece |
3. | Arnis | Birze |
4. | Loreta | Braže |
5. | Jānis | Dambergs |
6. | Selīna Krista | Done |
7. | Alīna | Ešenvalde |
8. | Una | Kalendra |
9. | Endija | Ķervija |
10. | Anete | Latakaite |
11. | Annija | Muižniece |
12. | Elza | Otaņķe |
13. | Esmeralda | Ozoliņkevica |
14. | Ketija | Pujāte |
15. | Emīls Toms | Rolavs |
16. | Sintija | Ruicēna |
17. | Diāna | Šlangena |
18. | Santa | Taujēna |
19. | Dāvids | Vorobjovs |
20. | Santa | Zemture |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aiva | Balcere |
2. | Evija Arita | Brikmane |
3. | Aivita | Brūvere |
4. | Dinija | Feldmane |
5. | Linda | Jankovska |
6. | Valērija | Krasovska |
7. | Oksana | Krasovska |
8. | Kristina | Kučinskaite |
9. | Imants | Meldris |
10. | Elza | Ozola |
11. | Helēna | Rožlapa |
12. | Henrijs | Silenieks |
13. | Andrejs | Teležis |
14. | Kārlis | Zauers |
15. | Laura | Ziemele |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauris | Baks |
2. | Ieva | Baumane |
3. | Marta | Bažejeva |
4. | Laima | Bulle |
5. | Armands | Deglavs |
6. | Taisija | Domračeva |
7. | Anete | Galviņa |
8. | Grieta | Griezīte |
9. | Ivans | Guks |
10. | Olga | Juņina |
11. | Linda | Kalnīte |
12. | Daiga | Koroļonoka |
13. | Pāvels | Ļapunovs |
14. | Samanta | Meļvicka |
15. | Ņikita | Pančenko |
16. | Anastasija | Petrova |
17. | Aļisa | Pirusa |
18. | Elizabete | Preisa |
19. | Emīlija | Sinka |
20. | Alekss Daniels | Špicins |
21. | Samanta | Tedejeva |
22. | Evelīna | Tomele |
23. | Kristaps | Uztics |
24. | Megija | Valtere |
25. | Roberts | Vecvagars |
26. | Anete | Zauka |
27. | Ģirts Francis | Ziemelis |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Igors | Astrauskas |
2. | Arturs | Atvars |
3. | Diana | Augule |
4. | Izabella | Džeriņa |
5. | Arvīds | Dzintarnieks |
6. | Elza Indra | Enkūzena |
7. | Angelīna | Ivanova |
8. | Aigars | Jančauskis |
9. | Anastasija | Jemeļjanova |
10. | Valērija | Kronberga |
11. | Dāvids | Lapiņš |
12. | Ņikita | Lileiko |
13. | Dāvids | Lubiņš |
14. | Dāniels | Makoveckis |
15. | Ņikita | Markevičs |
16. | Ņikita | Mickevičs |
17. | Ilze Baiba | Radvila |
18. | Dinija | Ramanauska |
19. | Eduards | Spāģis |
20. | Anna Paula | Spriedēja |
21. | Jūlija | Šubane |
22. | Anastasija | Surovceva |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna Anna | Audare |
2. | Ksenija | Bikova |
3. | Matīss | Briežkalns |
4. | Milļena | Kuharuka |
5. | Alīna | Kuprjašova |
6. | Viktorija | Ļubicka |
7. | Vladislavs | Naņaks |
8. | Viktorija | Osipenko |
9. | Tatjana | Panova |
10. | Leonīds | Pšonkins |
11. | Linda | Ščerbača |
12. | Madlena | Vasiļenko |
13. | Marta | Zūzane |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eļnora | Abdullajeva |
2. | Elīza | Finka |
3. | Laura Monika | Grauduža |
4. | Renāte | Ķeire |
5. | Džūlija | Kurčatova |
6. | Daniels | Markauss |
7. | Toms | Mārtiņš Smilga |
8. | Anatolijs | Moisejenko |
9. | Jeļizaveta | Pahara |
10. | Nila | Visocka |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara Santa | Ādamsone |
2. | Keitija | Bārbale |
3. | Everita | Binde |
4. | Ketija | Jamante |
5. | Una | Jēgere |
6. | Lilinda | Jenerte |
7. | Agneta | Jeske |
8. | Signe | Ķezbere |
9. | Alise | Krastiņa |
10. | Linards Emīls | Kupcis |
11. | Agnese | Legzdiņa |
12. | Elva Paula | Martinsone |
13. | Agnese | Medne |
14. | Elza | Puriņa |
15. | Mārtiņš | Ristamecs |
16. | Linda | Smilte |
17. | Sindija | Šņore |
18. | Viktoriya | Zaretskaya |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauma Aleksandra | Auziņa |
2. | Melānija | Gulbe |
3. | Evelīna | Krapivņicka |
4. | Linda Madara | Matiišina |
5. | Krista | Muciņa |
6. | Samanta | Spurava |
7. | Raivis | Tarakanovs |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Undīne | Kreitūze |
2. | Amanda | Krūmiņa |
3. | Patrīcija Karlīna | Roshofa |
4. | Reinis Ernests | Rudzītis |
5. | Ritvars | Zālītis |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ričards | Kauliņš |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dita | Ancāne |
2. | Andis | Ancāns |
3. | Agrita | Feldentāle |
4. | Megija | Griga |
5. | Marija | Groza |
6. | Guntis | Krēsliņš |
7. | Elīna | Kundire |
8. | Māra | Meile |
9. | Eva Evelīna | Repkova |
10. | Dāvids | Rubens |
11. | Ņikita | Sovetovs |
12. | Elza | Timšāne |
13. | Daniela | Toloka |
14. | Agnese | Veikšina |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Ancāns |
2. | Laima | Apele |
3. | Ieva | Isoda |
4. | Ritvars | Kažoks |
5. | Ilmārs | Mežaraups |
6. | Lāsma | Neiceniece |
7. | Daniela | Rimeicāne |
8. | Ināra | Rusiņa |
9. | Skaidris | Skutelis |
10. | Jekaterina | Šmakova |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārīte | Balgalve |
2. | Annemarija | Jelinska |
3. | Renāte | Kārkle |
4. | Āris | Kārklis |
5. | Brigita | Mālniece |
6. | Anna | Mariņaka |
7. | Ilze | Paegle |
8. | Alesja | Petrova |
9. | Anete | Skrimble |
10. | Sanita | Vitkovska |
11. | Karīna | Žuromska |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maksims | Aleksejevs |
2. | Viktorija | Calpanova |
3. | Jevģēnijs | Grigorjevs |
4. | Sanita | Gutāne |
5. | Oskars | Luksts |
6. | Darja | Maļinovska |
7. | Laura | Neiceniece |
8. | Megija | Šede |
9. | Jogita | Slesarenoka |
10. | Nauris | Utnāns |
11. | Eva | Valpētere |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnita | Bleive |
2. | Amanda | Cabule |
3. | Kristiāna | Daukste |
4. | Ērika | Dolgiļeviča |
5. | Dinija | Gabranova |
6. | Ērika | Kairova |
7. | Kirils | Kaseckis |
8. | Ainārs | Kaupužs |
9. | Iveta | Kuzmika |
10. | Mārtiņš | Laganovskis-Vesers |
11. | Arnita | Lipska |
12. | Lolita | Mikijanska |
13. | Inese | Ņikitina |
14. | Veronika | Ostrovska |
15. | Laine | Pontaga |
16. | Laura Emīlija | Pozņaka |
17. | Andis | Rimicāns |
18. | Jelizaveta | Rudnika |
19. | Ksenija | Tarasova |
20. | Viktorija | Terentjeva |
21. | Raina | Vasiļjeva |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Čerņavskis |
2. | Marija | Dukšta |
3. | Edgars | Gadžega |
4. | Gļebs | Grigorjevs |
5. | Maksims | Kairovs |
6. | Ērika | Kuzmina |
7. | Rūdis | Laganovskis |
8. | Edvīns | Mekšs |
9. | Ilze | Nagle |
10. | Aivita | Nalivaiko |
11. | Linards | Sadovskis |
12. | Nika | Steimakova |
13. | Uģis | Ūzulnieks |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Aņisimovs |
2. | Armands | Čižiks |
3. | Anastasija | Golubova |
4. | Daniels | Gorbačovs |
5. | Laine | Greta Grahoļska |
6. | Ksenija | Jakušenko |
7. | Kristers | Krišāns |
8. | Daina | Mandrikina |
9. | Linda | Mičule |
10. | Kamila | Morozova |
11. | Daira | Poikāne |
12. | Mihails | Popovs |
13. | Arturs | Skovna |
14. | Arvis | Šmats |
15. | Arvīds | Šroms |
16. | Vladislavs | Terehovs |
17. | Evita | Tuča |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Bleive |
2. | Ksenija | Dobrovolska |
3. | Agita | Igaune |
4. | Vadims | Jegorovs |
5. | Kristīne | Koklača |
6. | Aigars | Luckāns |
7. | Rimants | Metlāns |
8. | Samanta | Nalivaiko |
9. | Līga | Romancāne |
10. | Ludvigs | Špeļkovs |
11. | Cira/Tsira | Tolordava/Tolordava |
12. | Lauris | Vonogs |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Egita | Blaus |
2. | Ralfs | Bormanis |
3. | Elīna | Čeprova |
4. | Dita Rūta | Ceriņa |
5. | Līva | Dāve |
6. | Nauris | Grudulis |
7. | Kristaps | Iļčukovs |
8. | Egija | Jermacāne |
9. | Kristaps | Korņejevs |
10. | Monta | Masaļska |
11. | Elizabete | Ozoliņa |
12. | Lāsma | Pommere |
13. | Inta | Ragause |
14. | Vineta | Šakina |
15. | Paula | Silava |
16. | Jēkabs | Sināts |
17. | Evelīna Elva | Sirmā |
18. | Tīna Kristiāna | Vāciete |
19. | Sintija | Valdberga |
20. | Andrejs | Valdbergs |
21. | Zane | Vāveriņa |
22. | Kristiāna Anna | Zariņa |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renāte | Berķe |
2. | Gaisma | Gurska |
3. | Līva | Igaune |
4. | Kristaps | Kartenbeks |
5. | Markuss | Mačukāns |
6. | Andis | Poļaks |
7. | Elīna | Reire |
8. | Sandis | Rošāns |
9. | Undīne | Saleniece |
10. | Santa | Socka |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Bodniece |
2. | Raivo | Bruģis |
3. | Sintija | Ikauniece |
4. | Krists | Janiselis |
5. | Lauma | Kodola |
6. | Krišjānis | Kucins |
7. | Anna Marija | Livmane |
8. | Brenda Dinija | Miglone |
9. | Rita | Miķelsone |
10. | Reinis | Veikšāns |
11. | Kaspars | Ziediņš |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rebeka | Birziņa |
2. | Oskars | Broks |
3. | Laura | Drunka |
4. | Krista | Elksnīte |
5. | Diāna | Rone |
6. | Evija | Rudzīte |
7. | Nadīna | Stirniniece |
8. | Amanda | Strazdiņa |
9. | Ričards | Vēveris |
10. | Sintija | Zepa |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sindija | Antoņuka |
2. | Rebeka | Ašmane |
3. | Jogita | Baltmane |
4. | Ērika | Bogdanova |
5. | Simona | Dreimane |
6. | Anna | Galvanovska |
7. | Santa | Gerasimova |
8. | Helēna | Gintere |
9. | Elīna | Greine |
10. | Agris | Grīnbergs |
11. | Nils Eduards | Jakobsons |
12. | Ance | Jankoviča |
13. | Elizabete | Jonikāne |
14. | Arta | Jurgensone |
15. | Daiga | Kārkliņa |
16. | Matīss | Ķevers |
17. | Jēkabs Kristiāns | Kindzulis |
18. | Paula | Kļaviņa |
19. | Laura | Krupskaja |
20. | Maksims | Kudeikins |
21. | Vladislavs | Latsons |
22. | Agneta | Liepiņa |
23. | Lāsma | Ločmele |
24. | Ilze | Loka |
25. | Elīna | Maklere |
26. | Madara | Meiere |
27. | Renāte | Miloševska |
28. | Lauris | Nikass |
29. | Milēna | Nikolajeva |
30. | Dārta Elza | Oša |
31. | Rihards | Pastars |
32. | Antons | Poplavskis |
33. | Harijs | Pudulis |
34. | Laura | Putniņa |
35. | Agnija | Rašmane |
36. | Lorita | Rutka |
37. | Andrejs | Safonovs |
38. | Daniils | Ševčenko |
39. | Dāvids | Šķeltiņš |
40. | Elizabete | Skrebele |
41. | Elīna | Trofimova |
42. | Vineta | Ulmane |
43. | Vladislavs | Žabotinskis |
44. | Digna | Zilbere |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Henrijs | Augšpuls |
2. | Marija Viktorija | Gavriļenko |
3. | Ksenija | Gorelova |
4. | Valērija Lučija | Ignatjeva |
5. | Ariana | Krasiļščikova |
6. | Laura | Lazdiņa |
7. | Līga Lilija | Leska |
8. | Madara | Lipiņa |
9. | Diāna | Ložkina |
10. | Daniels | Martinkens |
11. | Juris | Miezītis |
12. | Margarita | Morozova |
13. | Santa | Ozerska |
14. | Karīna | Rožkova |
15. | Edgars | Šiherins |
16. | Elīna | Trence |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista | Breita |
2. | Dāvis Klāvs | Caune |
3. | Līga | Cīrule |
4. | Alīna | Cvetkova |
5. | Signe | Dātava |
6. | Elīna | Guseva |
7. | Zane | Jēkabsone |
8. | Beāte | Ločmele |
9. | Samanta | Pļaviņa |
10. | Jana | Travkina |
11. | Reinis | Upītis |
12. | Loreta Luīze | Zaķe |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnija | Apine |
2. | Agnese | Apsīte |
3. | Lāsma Madara | Bedikere |
4. | Līga | Bērziņa |
5. | Zane | Kampa |
6. | Vita | Konopecka |
7. | Mareks | Kramēns |
8. | Linda | Narutaviča |
9. | Lāsma | Padedze |
10. | Undīne | Piterniece |
11. | Linda | Sažina |
12. | Jevģenijs | Sokolovs |
13. | Vitālija | Šveca |
14. | Ritvars | Undenkovs |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eleonora | Balode |
2. | Gustavs Jorens | Baumanovskis |
3. | Kārlis | Bērziņš |
4. | Arta | Birka |
5. | Niklāvs | Blankveins |
6. | Daniela Elise | Dūmiņa |
7. | Lelde | Kalniņa |
8. | Pēteris | Kleinbergs |
9. | Viktorija | Korņuha |
10. | Reina | Kotlere |
11. | Kristiāna | Leidere-Reine |
12. | Paula | Niedinga |
13. | Evita Evelīna | Rozenšteine |
14. | Toms Roberto | Tavares |
15. | Eva | Tirāne |
16. | Ingūna | Vītoliņa |
17. | Elīza Marija | Zeiza |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ģirts | Bohvalovs |
2. | Artūrs | Breijers |
3. | Ričards | Kaupužs |
4. | Dairis | Mežvinskis |
5. | Kaiva | Prūse |
6. | Klāvs Ivo | Turkovs |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Krūziņa |
2. | Veronika | Solovjova |
3. | Andrejs | Tolstiks |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Blomniece |
2. | Kristofers Tomas | Borovskis |
3. | Artūrs | Bumbieris |
4. | Nikola Krista | Ivanova |
5. | Līva Luīze | Jonāne |
6. | Aleksandrs Marks | Krusts |
7. | Patrīcija | Lidere |
8. | Anna | Raita |
9. | Rinalds | Seržants |
10. | Gledisa | Vitka |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alīda | Anspoka |
2. | Baiba | Balode |
3. | Ilze | Borbale |
4. | Karīna | Butlere |
5. | Anastasija | Dementjeva |
6. | Ieva | Kalvāne |
7. | Ilga | Kivleniece |
8. | Kristīne | Laizāne |
9. | Paula Linda | Liniņa |
10. | Marta | Mičule |
11. | Valters | Podnieks |
12. | Maksims | Podskočijs |
13. | Aurēlija | Pujiņa |
14. | Egons | Rebainis |
15. | Daina | Solima |
16. | Matīss | Sondars |
17. | Ivita | Štika |
18. | Aivis | Strods |
19. | Ērika | Trubiņa |
20. | Aurika | Vaseršteina |
21. | Raitis | Vilcāns |
22. | Ditmārs | Voitiņš |
23. | Laura | Zalāne |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Džeriņa |
2. | Aija | Gžibovska |
3. | Anete | Haritonova |
4. | Reinis | Ķiberis |
5. | Līga | Klibā |
6. | Sandis | Mauriņš |
7. | Ieva | Mozule |
8. | BARKOVSKA | NADEŽDA |
9. | Jana | Novikova |
10. | Dace Antra | Pūdža |
11. | Anna Marija | Rudzīte |
12. | Rainers | Trubačs |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arianda | Čapule |
2. | Liena | Gasiņa |
3. | Žaklīna | Kivleniece |
4. | Anastasija | Kuzmenko |
5. | Sintija | Lakovska |
6. | Eduards | Lipiniks |
7. | Karīna | Makrjakova |
8. | Lauma | Reliņa |
9. | Lauma | Tumašova |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara | Ancāne |
2. | Elīna | Cakule |
3. | Ausma | Dzerkale |
4. | Ilze | Egle |
5. | Daiga | Grīga |
6. | Kintija | Gritāne |
7. | Kristiāna | Jaudzema |
8. | Alise | Lutinska |
9. | Terēze Grietiņa | Paura |
10. | Santa | Prikule |
11. | Ruslana | Rudenko |
12. | Kristiāna | Skutele |
13. | Laura | Voitiņa |
14. | Linda | Vucāne |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agita | Arbidāne |
2. | Līga Madara | Arcimoviča |
3. | Alise Klinta | Broka |
4. | Kaspars | Dortāns |
5. | Aigars | Golubevs |
6. | Gvido | Igaunis |
7. | Valentīna | Koļesņikova |
8. | Viktorija | Korsaka |
9. | Reinholds | Neparts |
10. | Diāna | Petrunina |
11. | Marta | Puzāka |
12. | Līna | Šlapakova-Trūle |
13. | Viktorija Diaana | Stikute |
14. | Līga | Strode |
15. | Aurēlija | Usačova |
16. | Ilze | Verpakovska |
17. | Jūlija | Zemļanuhina |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jekaterina | Bebriša |
2. | Santa | Bilinska |
3. | Toni Anželo | Fernandes |
4. | Ineta | Gritāne |
5. | Žanis | Kilaitis |
6. | Aija | Lapkovska |
7. | Skaidrīte | Lavrinoviča |
8. | Deņiss | Pridāns |
9. | Deņiss | Surikovs |
10. | Jūlija | Tumanovska |
11. | Elvita | Vilka |
12. | Katerina | Volkova |
13. | Eduards | Zariņš |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sidnija | Kalvāne |
2. | Keitija | Kindzule |
3. | Viktorija | Kovaļonoka |
4. | Marina | Ksendzova |
5. | Jānis | Lamašs |
6. | Santa | Latiševa-Čudare |
7. | Lilija | Orlova |
8. | Jānis Edgars | Reinholds |
9. | Aija | Urtāne |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Barkāns |
2. | Laura | Čeire |
3. | Rūdolfs | Čeirs |
4. | Imalda | Kazuševa |
5. | Kristīne | Laizāne |
6. | Evija | Laizāne |
7. | Santa | Lempa |
8. | Dmitrijs | Plops |
9. | Kaspars | Saprovskis |
10. | Marina | Sidorova |
11. | Jevģenijs | Skritņiks |
12. | Ervīns | Sprindžs |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maksims | Bogdanovs |
2. | Marija | Burceva |
3. | Raivis | Garjāns |
4. | Karina | Jeļisejeva |
5. | Linda | Klešnika |
6. | Ermīne | Krustāne |
7. | Dins | Mironovs |
8. | Alīna | Narica |
9. | Oļegs | Pavlovs |
10. | Ņikita | Petrovs |
11. | Daniela | Plasa |
12. | Justīne | Puriņa |
13. | Jeļizaveta | Sidorova |
14. | Madara | Ūdre |
15. | Anastasija | Vaičule |
16. | Katrīna | Visocka |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jūlija | Cvirova |
2. | Maksims | Dzenis |
3. | Ernests | Grabusts |
4. | Evelīna | Kupce |
5. | Ksenija | Madžule |
6. | Iveta Anda | Munda |
7. | Līga | Pentjuša |
8. | Daniels | Provejs |
9. | Jūlija | Strogonova |
10. | Sabīne | Vovere |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nataļja | Jasukeviča |
2. | Austris | Mazurs |
3. | Lada | Ņičipurova |
4. | Dins | Pujats |
5. | Laura | Rakova |
6. | Jete Lizete | Rīvāne |
7. | Liāna | Runča |
8. | Viktorija | Siņicina |
9. | Vera | Smirnova |
10. | Marks | Špīss |
11. | Ieva | Svikle |
12. | Jūlija | Zaiceva |
13. | Jelizaveta | Živkova |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Agapova |
2. | Anna | Čiževska |
3. | Anna | Drobiševska |
4. | Aija | Gudkova |
5. | Karīna | Ivanova |
6. | Valērija | Jonikāne |
7. | Bernards | Kudiņš |
8. | Elizabeta | Lohova |
9. | Valentīns | Ņikitins |
10. | Serafima | Nizimindinova |
11. | Viktorija | Panova |
12. | Emīls | Timofejevs |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Katrīna Anna | Allena |
2. | Annamarija Terēze | Andersone |
3. | Mārtiņš Dāvis | Apsītis |
4. | Viktorija | Bahitova |
5. | Līva | Brasava |
6. | Angelina | Čigane |
7. | Vilhelms | Cinis |
8. | Burlačuka | Darja |
9. | Jānis Edmunds | Daugavietis |
10. | Rūta | Egle |
11. | Elīza Marija | Erdmane |
12. | Milena | Flankova |
13. | Alise Anna | Freidenfelde |
14. | Elīza | Gulbe |
15. | Marta | Kalniņa |
16. | Dāvis | Kannenieks |
17. | Benita Helēna | Kauliņa |
18. | Maija/Maiia | Kleina/Klein |
19. | Edgars Roberts | Koļada |
20. | Atis | Krebss |
21. | Irbe Elizabete | Krekle |
22. | Ragnars | Krūmiņš |
23. | Leonards | Leimanis |
24. | Gabriela | Lēnerte |
25. | Tenis | Lēnerts |
26. | Jurģis Matiass | Linde |
27. | Katrīna Elīza | Mārtiņsone |
28. | Alisa | Mazore |
29. | Darja | Moisejeva |
30. | Sanija Amanda | Opse |
31. | Madara | Ozola |
32. | Olivers | Prānis |
33. | Kitija Evija | Pusķeire |
34. | Agnese | Radziņa |
35. | Elizabete | Reiha |
36. | Jogita | Rulle |
37. | Katrīna | Rūmniece-Pakule |
38. | Jesēnija | Semenistaja |
39. | Anna Marija | Skudra |
40. | Rota | Spriņģe |
41. | Santa | Stenclava |
42. | Staņislavs Luka | Stroževs |
43. | Roberta Laura | Treija |
44. | Anastasija | Tvoronoviča |
45. | Svjatoslavs | Ustenko |
46. | Aļesja | Vardanjana |
47. | Ieva | Veipa |
48. | Oskars | Vītoliņš |
49. | Madara Margarita | Zaprauska |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Araka |
2. | Gustavs Jānis | Bērziņš |
3. | Keita | Bože |
4. | Giorgs | Cechladze |
5. | Valdemārs | Felcis |
6. | Līna Nerina | Gludiņa |
7. | Herta Elīna | Jansone |
8. | Reinis | Jirgens |
9. | Marta | Kārkla |
10. | Laura | Kārkliņa |
11. | Tatjana | Kiseļova |
12. | Evija | Kļava |
13. | Staņislavs | Kurašs |
14. | Anna | Lasmane |
15. | Anna | Lukovenko |
16. | Arīna | Manukova |
17. | Antons | Miščenko |
18. | Sandija | Misika |
19. | Antons | Nikogosjans |
20. | Lauma | Paegle |
21. | Evelīna | Priede |
22. | Paula Nataniela | Roba |
23. | Milena | Šakune |
24. | Estere | Šehurina |
25. | Emīlija Dārta | Skādule |
26. | Anna Marija | Sumrova |
27. | Armīns | Svencis |
28. | Reinholds Raivo | Tannenbergs |
29. | Elma Lūcija | Ulmane |
30. | Marianna | Urvanceva |
31. | Rūdolfs | Zeitmanis |
32. | Signe Roberta | Zeltiņa |
33. | Anitra | Zīle |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Abrickis |
2. | Vladislavs | Agejevs |
3. | Loreta Lote | Buņķe |
4. | Annija Asnate | Čekstere |
5. | Amanda | Čudare |
6. | Rihards | Dižais |
7. | Marta | Frišfelde |
8. | Liene | Greitāne |
9. | Agnese | Grinēviča |
10. | Santa | Grinvalde |
11. | Valērija | Januševa |
12. | Rūdolfs | Krastiņš |
13. | Sabīne | Kristone |
14. | Kristiāna | Krūmiņa |
15. | Elizabete Amanda | Krūskopa |
16. | Edvīns | Ļahs |
17. | Nadīna | Lasmane |
18. | Helēna | Liepiņa |
19. | Alise Daniela | Linka |
20. | Andrejs | Makarovs |
21. | Igors | Miļuhins |
22. | Elīna | Nadziņa |
23. | Aleksejs | Nazarovs |
24. | Laura | Osipāne |
25. | Matīss | Ozerskis |
26. | Artis Ivo | Pencis |
27. | Sofija | Pērkone |
28. | Marks | Ponomarjovs |
29. | Maija | Priedniece |
30. | Ieva | Raice |
31. | Patrīcija | Reuta |
32. | Dārta Frančeska | Rikarde |
33. | Elza Marta | Ruža |
34. | Taira | Safina |
35. | Mārtiņš | Sarvuts |
36. | Dārta Anda | Šenberga |
37. | Arturs | Sergejevs |
38. | Kristaps Eduards | Šerps |
39. | Tīna | Šipkēvica |
40. | Sigurds | Skangals |
41. | Laura Estere | Smildzere |
42. | Dagnija | Snigireva |
43. | Anastasija | Solodjankina |
44. | Selīna Paula | Sproģe |
45. | Kristiāna | Šulca |
46. | Roberts | Ūpis |
47. | Agnese | Upīte |
48. | Pauls | Valdovskis |
49. | Deniss | Vasiļenko |
50. | Diāna | Veikšāne |
51. | Lūcija | Vērdiņa |
52. | Marta Kristiāna | Viļuma |
53. | Ēriks | Vilunas |
54. | Agnija | Vintiša |
55. | Laura | Zača |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauma | Apine |
2. | Kristaps | Arkliņš |
3. | Bruno | Bakanovs |
4. | Maira | Bauere |
5. | Eduards | Bērziņš |
6. | Rūdolfs | Bērziņš |
7. | Evita | Bīne |
8. | Reinis | Cirpons |
9. | Gabriela Elizabete | Ciuleviča |
10. | Lūcija | Dalbiņa |
11. | Mihails | Džondžua |
12. | Margarita | Fomenko |
13. | Edgars | Grapmanis |
14. | Anastasija | Gricenko |
15. | Elza | Gulbe |
16. | Sandris | Gulbis |
17. | Reinis | Irmejs |
18. | Klāvs | Jermakovs |
19. | Anete | Juhņeviča |
20. | Undīne | Kobitjeva |
21. | Uko | Kokņevičs |
22. | Beāte | Krūze |
23. | Aiva | Kuzmina |
24. | Maija | Ločmele |
25. | Bille Beāte | Medne |
26. | Eduards | Osis |
27. | Georgijs | Ostaņevičs |
28. | Reinis | Ozoliņš |
29. | Linda Laura | Paga |
30. | Deņiss | Pavlovs |
31. | Kristiāna | Plāte |
32. | Rūdolfs | Pogodins |
33. | Antons | Polosuhins |
34. | Ingus Jānis | Pretkalniņš |
35. | Alise Katrīna | Pundure |
36. | Rihards | Puplovskis |
37. | Kirils | Reihs |
38. | Rihards | Ruska |
39. | Gatis | Saknītis |
40. | Anastasija | Schevchenko |
41. | Matīss | Šņukuts |
42. | Ņikita | Stepanovs |
43. | Toms Elvijs | Šusts |
44. | Luīze Reičela | Ungure |
45. | Zlata | Zagradska |
46. | Estere | Zeltiņa |
47. | Anete | Zepa |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linards | Andersons |
2. | Anastasija | Aņikina |
3. | Daniils | Balonuškovs |
4. | Marta | Batmanova |
5. | Madara | Bērziņa |
6. | Emīlija | Bērziņa |
7. | Henrijs | Bērziņš |
8. | Ēriks | Briedis |
9. | Nikita | Budovičs |
10. | Harijs | Bušmanis |
11. | Tomass | Červinskis |
12. | Alise | Deiča |
13. | Vladislavs | Demčenko |
14. | Viktorija | Derjagina |
15. | Veronika | Dubinova |
16. | Kirills | Dubsons |
17. | Linda | Ezīte |
18. | Reinis | Fals |
19. | Dana | Galkina |
20. | Līga | Gomane |
21. | Kirils | Gončarovs |
22. | Katrīna Anna | Graudiņa |
23. | Betija | Griķe |
24. | Kristiāna | Indriksone |
25. | Aleksandra | Ipoļitova |
26. | Natalja | Jermakova |
27. | Anastasija | Jevstjuškina |
28. | Bogdans | Kaigorodovs |
29. | Elīza | Kampa |
30. | Daniels | Karass |
31. | Katrīna | Karsa |
32. | Arturs | Kļeščevņikovs |
33. | Marts | Kodols |
34. | Krists | Kokorevičs |
35. | Poļina | Koroļoova |
36. | Jeļizaveta | Larina |
37. | Rihards Kārlis | Lavčinovskis |
38. | Anna | Lazareva |
39. | Kristela | Līce |
40. | Linards | Liepenieks |
41. | Anastasija | Mamikonana |
42. | Aleksandra | Markova |
43. | Anna | Maskoļenko |
44. | Sofija | Melnikova |
45. | Aleksandrs | Mirnijs |
46. | Valeriya | Myazgova |
47. | Madara | Nagle |
48. | Sergejs | Novikovs |
49. | Artemijs | Pakula |
50. | Ance | Pāsa |
51. | Andrey | Philippov |
52. | Jekaterina | Plotņikova |
53. | Alise | Reliņa |
54. | Betija | Rudzīte |
55. | Kaiva Solvita | Ruņģe |
56. | Jekaterina | Selivanova |
57. | Samanta | Seņina |
58. | Oļegs | Sidnieks |
59. | Anastasija | Smirnova |
60. | Anastasija | Solovjova |
61. | Beatrise | Stankeviča |
62. | Irīna Diāna | Surgunte |
63. | Matīss Jānis | Tepers |
64. | Jekaterina | Uškanova |
65. | Lotārs Olivers | Vasiļjevs |
66. | Ņikita | Vasjukovs |
67. | Justīne | Vidrika |
68. | Artis | Vīksna |
69. | Anete | Volmane |
70. | Anželika | Zaiceva |
71. | Anna | Zalmane |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Monika | Bagdasarova |
2. | Sofija | Balode |
3. | Ella Lauma | Bērtiņa |
4. | Emīls Rūdolfs | Bērtiņš |
5. | Terēze | Brence |
6. | Rūdis | Cebulis |
7. | Kristiāna | Dzenīte |
8. | Eduards | Golubevs |
9. | Darja | Gostilo |
10. | Yaraslau | Hryhaliun |
11. | Arturs | Jirgensons |
12. | Suzana | Klepere |
13. | Katrīne Elizabete | Kluce |
14. | Jaroslavs | Krots |
15. | Linarts | Līcis |
16. | Marta | Livzeniece |
17. | Anastassiya | Lopanskaya |
18. | Daņiils | Lukjaņenko |
19. | Irina | Makarova |
20. | Kristaps | Naglis |
21. | Katrīna | Novkunska |
22. | Regīna | Ozoliņa |
23. | Anastasija | Petuhova |
24. | Viktorija | Sirotina |
25. | Diāna | Stonoga |
26. | Kārlis Emīls | Vītols |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniels | Abramenko |
2. | Līvija | Bārdiņa |
3. | Daniela | Bērziņa |
4. | Sandra | Bērziņa |
5. | Alise | Drozdova |
6. | Jurijs | Fradins |
7. | Anastasija | Golobokova |
8. | Vadims | Konovalovs |
9. | Jegors | Kužeļnijs |
10. | Megija Kristiāna | Maksimova |
11. | Darja | Ņikuļšina |
12. | Arsenijs | Nitijevskis |
13. | Sergejs | Petrovs |
14. | Artūrs | Rimašs |
15. | Aleksandrs | Šamanovs |
16. | Artjoms | Ščerbaks |
17. | Emīls | Siliņš |
18. | Boriss | Smirnovs |
19. | Ksenija | Stojane |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Aļusova |
2. | Melānija | Aņiščenko |
3. | Anastasija | Beibakova |
4. | Marija | Bernāne |
5. | Elza | Birbele |
6. | Ksenija | Bistrova |
7. | Sandra | Bleidele |
8. | Jūlija | Bogomolova |
9. | Monta | Daniele |
10. | Beāta | Denisa |
11. | Vladislava | Gavare |
12. | Evelīna | Grebņeva |
13. | Darja | Gusevska |
14. | Aleksejs | Holodovs |
15. | Kristīne | Latiševa |
16. | Kristīne | Okuņkova |
17. | Nikolajs | Petrašovs |
18. | Aleksandra | Saveļjeva |
19. | Lada | Streļņikova |
20. | Aleksandra | Toropova |
21. | Anna | Vasiļjeva |
22. | Jānis Kristaps | Vasiļonoks |
23. | Daniils | Vlasovs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rita | Avruseviča |
2. | Sabina | Bartule |
3. | Sabina | Batanova |
4. | Valentīns | Blaubergs |
5. | Anastasija | Bokija |
6. | Anete | Brēdiķe |
7. | Sanija Raina | Brenča |
8. | Patrīcija | Brutāne |
9. | Valērija | Čiapas |
10. | Alise | Cipe |
11. | Letīcija | Dedela |
12. | Valerija | Djačkova |
13. | Nikola | Epaneshnikova |
14. | Jekaterina | Fedjuņina |
15. | Aleksandra | Gailīte |
16. | Anastasija | Gorelova |
17. | Viktorija | Gračova |
18. | Aleksandra | Grančenko |
19. | Aleksandra | Holstova |
20. | Vladislavs | Hursiks |
21. | Iveta | Istjagina |
22. | Veronika | Jemeļjanova |
23. | Samanta | Kolpaka |
24. | Alīna | Kornejeva |
25. | Arturs | Kosparenko |
26. | Sergejs | Kropinovs |
27. | Arta Irmīna | Kučinska |
28. | Amanda | Ķule |
29. | Marija | Kuļikova |
30. | Kristiāns | Kupčs |
31. | Daniels | Lapickis |
32. | Anastasija | Levina |
33. | Polina | Marjina |
34. | Polina | Matvejeva |
35. | Aleksandra | Matvijeņa |
36. | Arina | Mihailova |
37. | Narajana | Nusbauma |
38. | Anna | Orlova |
39. | Sofiya | Orlova |
40. | Ieva | Pavloviča |
41. | Linda | Polinčuka |
42. | Patrīcija | Považnaja |
43. | Sabina | Rabekina |
44. | Anna | Ramane |
45. | Jaroslava | Remeza |
46. | Viktorija | Rimša |
47. | Jekaterina | Riženkova |
48. | Marks | Šakurs |
49. | Aleksandrs | Šarkovs |
50. | Santa | Sauleskalna |
51. | Linda | Seržane-Sadovska |
52. | Jekaterina | Sokolova |
53. | Artūrs | Stepanovs |
54. | Diāna | Stognija |
55. | Mihails | Štolcs |
56. | Madara | Švarce |
57. | Elizabete | Titāne |
58. | Samanta | Turovska |
59. | Laura | Vanaga |
60. | Jānis | Vilks |
61. | Natālija | Vobļikova |
62. | Adelīna | Žabina |
63. | Laila | Zaretoka |
64. | Beāte | Zaščinska |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikola | Brauča |
2. | Laura | Bukēviča |
3. | Aleksejs | Burlakovs |
4. | Georgijs | Davidjans |
5. | Laura | Dortāne |
6. | Olga | Gaļicka |
7. | Lilita | Getliņa |
8. | Madara | Grāvele |
9. | Evelīna | Haite |
10. | Deniss | Ivanovs |
11. | Edvards | Jansons |
12. | Anna | Jegorkina |
13. | Anastasija | Konkina |
14. | Anna | Krasavina |
15. | Tatjana | Krasnoščoka |
16. | Daina | Lapsa |
17. | Davids | Macijevskis |
18. | Daniela | Petrosjana |
19. | Valērija | Pisukova |
20. | Daniela | Princa |
21. | Leonids | Rozins |
22. | Oksana | Stepanova |
23. | Jana | Šverna |
24. | Igors | Tatarinovs |
25. | Agrita | Toma |
26. | Jekaterina | Troca |
27. | Rita | Zariņa |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Harijs | Aleksandrovs |
2. | Anastasija | Avdeviča |
3. | Iļja | Belovolovs |
4. | Sergejs | Billers |
5. | Emīlija | Jaksa |
6. | Matīss | Jaņins |
7. | Karine | Jegiazarjana |
8. | Anna | Jemcova |
9. | Ērika Mišele | Kalniete |
10. | Gints | Kaņepītis |
11. | Georgs Jānis | Kļaviņš |
12. | Valentina | Klementjeva |
13. | Anna | Krapivina |
14. | Maksims | Kuzmins |
15. | Anastasija | Ļaksa |
16. | Vladislavs | Ļebedevs |
17. | Jegors | Maļejevs |
18. | Viktorija | Masļeņņikova |
19. | Melisa | Mukāne |
20. | Darja | Nasibullina |
21. | Arina | Palamarčuka |
22. | Mārtiņš | Plikšs |
23. | Aleksejs | Saraps |
24. | Anastasija | Šatohina |
25. | Natālija | Savina |
26. | Sofija | Širokova |
27. | Anna | Stepanova |
28. | Anastasija | Tumiloviča |
29. | Dāniels | Urbanovičs |
30. | Oļegs | Zašibajevs |
31. | Anna | Ždanoviča |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ance | Bārzdiņa |
2. | Antons | Basovs |
3. | Nelli-Viktorija | Berezovska |
4. | Anna | Bohana |
5. | Dana Jeļena | Bondarenko |
6. | Justina | Demba |
7. | Diana | Draguneviča |
8. | Valērija | Dzirgause |
9. | Orina | Goršanova |
10. | Vladislava | Gricaja |
11. | Marija | Griņāviča |
12. | Andrejs | Gromovs |
13. | Anastasija | Guseva |
14. | Roza Rahile | Haina |
15. | Nataļja | Jakovļeva |
16. | Beāte | Krūmiņa |
17. | Jeļena | Ļipovka |
18. | Iļja | Markins |
19. | Amanda | Matisova |
20. | Laura | Nebija |
21. | Aļona | Norvile |
22. | Vita | Odzelēviča |
23. | Māris | Popēns |
24. | Darja | Rakitina |
25. | Maksimilians | Rate |
26. | Evelīna | Razgale |
27. | Kristīne | Romanovska |
28. | Paula | Ščerbiņina-Masolova |
29. | Elīna | Semeņenko |
30. | Aleksandrs | Šurs |
31. | Oskars | Švedovs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Magdalena | Al Halīli |
2. | Anželika | Ančevska |
3. | Darja | Arslanova |
4. | Ivanna | Atava |
5. | Rolands | Auders- Auderiņš |
6. | Ieva | Auziņa |
7. | Poļina | Bašlovska |
8. | Darja | Bašlovska |
9. | Kristiāna Jana | Biksone |
10. | Margaryta | Biloshytska |
11. | Ralts | Bleiders |
12. | Alisa | Bogdane |
13. | Aleksandra | Bogomazova |
14. | Aleksandrs | Borisovs |
15. | Patrīcija Anna | Brūna |
16. | Paula | Būmane |
17. | Alise | Čukova |
18. | Eriks Ernests | Dekoneks |
19. | Polina | Derjabina |
20. | Alisa | Dimitričenko |
21. | Kristaps Jānis | Dzirnieks |
22. | Dārta Līna | Eihe |
23. | Raminta | Faizullina |
24. | Viktorija | Gorbačova |
25. | Kitija | Granta |
26. | Katarīna | Gurkina |
27. | Melita | Hivriča |
28. | Kristīne | Ivčenko |
29. | Gustavs Markuss | Jasūns |
30. | POĻINA | JEROŠEVSKA |
31. | Mērija Elizabete | Kalniņa |
32. | Elīna | Katvare |
33. | Gustavs | Kaupers |
34. | Nils Patriks | Kazradzis |
35. | Pāvels | Kļimičevs |
36. | Evelīna | Kočāne |
37. | Alīna | Kokina |
38. | Leo | Krugļikovs |
39. | Marija | Kuračenko |
40. | Jeļizaveta | Kuzņecova |
41. | Viktorija | Lapsiņa |
42. | Laureta | Liepiņa |
43. | Viktorija | Lovniece |
44. | Haralds | Lūkins |
45. | Dmitrijs | Maksjura |
46. | Elvita Alise | Mālkalne |
47. | Evija | Medvedeva |
48. | JEKATERINA | MIRAKOVSKA |
49. | Ričards | Možeitovičs |
50. | Antons | Nikolajevs |
51. | Aleksandra | Ofrosimova |
52. | Bārbala Līna | Ostrovska |
53. | Frančeska Elza | Ozola |
54. | Ieva Annija | Ozoliņa |
55. | Ņikita | Paņkovs |
56. | Emīls | Pastars |
57. | Laima | Pipare |
58. | Laura Elizabete | Poļuškiana |
59. | Ilja | Puškarjovs |
60. | Beatrise | Radze |
61. | Rone | Ravita |
62. | AĻINA | RODČENKOVA |
63. | Lība | Rudzīte |
64. | Izabella | Rumkovska |
65. | Ēriks | Sadovskis |
66. | Pēteris | Salmiņš |
67. | Linda Agnese | Sāmīte |
68. | Anete | Savicka |
69. | Andrejs | Simonovs |
70. | Juris | Sinkins |
71. | Rita | Sizova |
72. | Sigita | Skrastiņa |
73. | Anete | Skrastiņa |
74. | Linards | Smagins |
75. | Antuanete | Sniķere |
76. | Nikita | Sokolovs |
77. | Megija | Sprukule |
78. | Katarīna Anete | Stanka |
79. | Kristīna | Sterba |
80. | Armands | Strods |
81. | Aigija | Tēraude |
82. | Dmitrijs | Titovs |
83. | Zlata | Tolmačova |
84. | Grigorijs | Ubikins |
85. | Dāniels | Ustups |
86. | Iveta | Vanaga |
87. | Diāna | Vanaga |
88. | Marta Anna | Vīduša |
89. | Jekaterina | Vinogradova |
90. | Ekaterina | Yurachkovskaya |
91. | Katrīna Elizabete | Zande |
92. | Toms | Zučiks |
93. | Vita | Žukovska |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sofija | Astratova |
2. | Elīna | Audze |
3. | Edgars | Beķeris |
4. | Daniils | Borodajs |
5. | Dace | Brice |
6. | Anna Liene | Brokāne |
7. | Dita | Dīriņa |
8. | Ričards Jehonatans | Dūdiņš |
9. | Agnese | Ekša |
10. | Filips | Freimanis |
11. | Alika | Gitelzone |
12. | Franciska | Graudiņa |
13. | Daniels | Hazens |
14. | Edgars | Horošmans |
15. | Veronika | Ivanova |
16. | Iļja | Jakovļevs |
17. | Māra | Jaudzeme |
18. | Sofija | Kaminska |
19. | Anna | Karamiševa |
20. | Alina | Karjakina |
21. | Olga | Kazaka |
22. | Kirils | Kicenko |
23. | Katrīna | Ķīse |
24. | Artūrs | Korotkijs |
25. | Eva | Kostareva |
26. | Dāvis | Lukjanskis |
27. | Sigita Elza | Lukstiņa |
28. | Danils | Maligins |
29. | Katrīna | Muižniece |
30. | Kristīne | Nagle |
31. | Margarita | Pašņina |
32. | Ieva | Pavlovska |
33. | Patriks | Putniņš |
34. | Violeta | Romanova |
35. | Jūlija | Rumjanceva |
36. | Katerina | Saltanoviča |
37. | Oļesja | Šavele |
38. | Jūlija | Šeļepeņa |
39. | Keita | Smalkā |
40. | Katrīna | Smeltere |
41. | Edgars | Smirnovs |
42. | Milana | Solomatina |
43. | Irīna | Sorokina |
44. | Diāna | Spaska |
45. | Jeļena | Štefane |
46. | Lūcija | Stirna |
47. | Milēna | Tkačenko |
48. | Laura | Veigule |
49. | Agnese Aleksandra | Vinņikova |
50. | Anastasija | Vovere |
51. | Kaiva Zīle | Zariņa |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula Patrīcija | Adukone |
2. | Rūdis | Bebrišs |
3. | Dāniels | Beļajevs |
4. | Melisa | Bessonova |
5. | Miks | Biezbārdis |
6. | Artjoms | Blažko |
7. | Elizabete Līga | Bula |
8. | Evelīna Diāna | Čeirāne |
9. | Miļena | Dile |
10. | Valērijs | Dobrins |
11. | Eva Evija | Dzjubo |
12. | Poļina | Golubova |
13. | Anastasija | Ignatoviča |
14. | Sabrina | Jakubaite |
15. | Jeļizaveta/Elizaveta | Juračkovska/Yurachkovskaya |
16. | Diāna | Kreise |
17. | Raivis Mārtiņš | Kuzņecovs |
18. | Artemijs | Lappo |
19. | Estere | Latiševiča |
20. | Rolands | Liepiņš |
21. | Anna | Micenko |
22. | Artjoms | Panasenko |
23. | Artjoms | Panfilovs |
24. | Ņikita | Paņins |
25. | Margarita | Parhomenko |
26. | Reinis | Pauļuks |
27. | Romans | Pavļenko |
28. | Oto | Poišs |
29. | Dana | Šamrova |
30. | Arina | Samsonova |
31. | Ieva | Sazonova |
32. | Marija | Škuļtecka |
33. | Katrīne Antuanete | Snarska |
34. | Haralds Kārlis | Šternbergs |
35. | Sofija | Strutinska |
36. | Aneta | Tarasova |
37. | Veronika | Želdaka |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Anspuka |
2. | Miks Viesturs | Austrums |
3. | Anna | Borisova |
4. | Madara | Dāboliņa |
5. | Jeļizaveta | Dergačova |
6. | Anastasija | Dobrinska |
7. | Elīna | Grigorjeva |
8. | Jekaterina | Horkova |
9. | Elīna Laura | Huhka |
10. | Kristiāna | Imša |
11. | Madina | Isajeva |
12. | Daniela | Kameņecka |
13. | Andris | Kamergrauzis |
14. | Jūlija | Kibjaro |
15. | Jeļena | Kofmane |
16. | Raivis | Kokins |
17. | Kamilla | Kordasa |
18. | Anna | Krasikova |
19. | Ričards | Lapoško |
20. | Matīss | Locāns |
21. | Anastasija | Lukina |
22. | Insana | Mahauri |
23. | Veronika | Maizenberga |
24. | Artūrs | Mazarevičs |
25. | Elizabete | Mediņa |
26. | Anna Santa | Ozoliņa |
27. | Igors | Panovs |
28. | Justs | Pauliņš |
29. | Paula | Peredistaja |
30. | Alise | Pokšāne |
31. | Jeļena | Ristolainena |
32. | Anastasija | Rosaņina |
33. | Annete | Salmane |
34. | Anastasija | Skriļova |
35. | Una | Šlanka |
36. | Baiba Beāte | Šleja |
37. | Samanta | Strojeva |
38. | Kristiāna | Šulte |
39. | Aleksis | Teivāns |
40. | Tīna Marta | Tiltiņa |
41. | Angeļina | Tiščuka |
42. | Inese | Tītmane |
43. | Viktorija | Vereteņņikova |
44. | Aļina | Zazdravniha |
45. | Santa | Ziediņa |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Amantova |
2. | Olga | Beļska |
3. | Elīza Anna | Bērziņa |
4. | Agija Dace | Bidiņa |
5. | Elīza | Brice |
6. | Anete Beatrise | Bukane |
7. | Alīna | Češuna |
8. | Andrejs | Derbakovs |
9. | Toms | Ekmanis |
10. | Katrīne | Freidenfelde |
11. | Ksenija | Gavrilova |
12. | Evīna | Grigorjeva |
13. | Elizabete | Grīnberga |
14. | Jelizaveta | Jakovleva |
15. | Aleksandra | Jakovleva |
16. | Darja | Jariga |
17. | Undīne-Beatrise | Kauliņa |
18. | Daniels | Kirillovs |
19. | Anna | Kozlova |
20. | Jekaterina | Kuļika |
21. | Artūrs | Levits |
22. | Elīza | Lukaņenoka |
23. | Jana | Naidjonoka |
24. | Anastasija | Ņižņikova |
25. | Antuanete | Ošiņa |
26. | Angelina | Petrova |
27. | Anita | Ramka |
28. | Rinalds | Rozenfelds |
29. | Nikola | Ševčenko |
30. | Jānis | Šijānovs |
31. | Valērija | Šunkarova |
32. | Līna | Svarinska |
33. | Dmitrijs | Tkačenko |
34. | Vineta | Vērpēja |
35. | Angelīna | Zaharova |
36. | Emīls | Žubulis |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikolais | Degtjarjovs |
2. | Emīlija | Dravante |
3. | Polina | Gaļiča |
4. | Rūdolfs | Golubovs |
5. | Elizabete Viola | Jankovska |
6. | Arina | Juraļeviča |
7. | Laima | Kampa |
8. | Anastasija | Kosireva |
9. | Lelde Elizabete | Kusiņa |
10. | Marija | Ovlaščenko |
11. | Megija | Puriņa |
12. | Toms | Rūdelis |
13. | Marta | Sorokina |
14. | Filips | Sorokins |
15. | Sņežana | Stepaņenko |
16. | Jeļena | Stepočkina |
17. | Ņikita | Teļnovs |
18. | Niks | Vilcāns |
19. | Paula Marija | Vimba |
20. | Kristafers | Zeiļuks |
21. | Dita | Zubkovska |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jekaterina | Bezdele |
2. | Elīza | Brūklena |
3. | Ieva | Bušaite |
4. | Rūdolfs | Egle |
5. | Maksims | Kadņikovs |
6. | Marija Luīze | Kalēja |
7. | Darja | Koņeva |
8. | Edvards Viljams | Krūziņš |
9. | Vladislava | Kurtukova |
10. | Vjačeslavs | Matvejevs |
11. | Anastasija | Meteļica |
12. | Viktorija | Ņeverčika |
13. | Jānis | Romāns |
14. | Mihails | Šatļikovs |
15. | Zahars | Selivanovs |
16. | Raimonds | Siliņš |
17. | Estere | Strautmane |
18. | Kristaps | Tirzītis |
19. | Maksims | Trišins |
20. | Iolanta | Tugarinova |
21. | Laura | Tutāne |
22. | Marta Paula | Vīnerte |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Erīna | Akmene |
2. | Pāvels | Ananovs |
3. | Evisa | Asarīte |
4. | Karīna | Bagāta |
5. | Jekaterina | Bikova |
6. | Sabīne | Bogdanova |
7. | Linda | Borskoviča |
8. | Inga | Bušaite |
9. | Lauris | Čevers |
10. | Paula | Gurejeva |
11. | Violeta | Hrapane |
12. | Darja | Jafanova |
13. | Vineta | Janena |
14. | Jana | Kassaliete |
15. | Artemijs | Krimovs |
16. | Aleksandra | Palkova |
17. | Aleksandrs | Petrovs |
18. | Veronika | Prokopoviča |
19. | Valerija | Raciņa |
20. | Patrīcija | Raibarte |
21. | Evita | Roponena |
22. | Kirils | Savčuks |
23. | Elīza | Savicka |
24. | Ieva Līga | Segliņa |
25. | Jeļizaveta | Tihomirova |
26. | Agnese | Vanaga |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Āboltiņa-Bula |
2. | Alina | Babiča |
3. | Viktorija | Bankoviča |
4. | Kristīne | Briede |
5. | Vadims | Deņisovs |
6. | Daniela | Donošaite |
7. | Ulrika | Eglīte |
8. | Jēkabs Jānis | Grīnbergs |
9. | Mēri | Jeršova |
10. | Samanta | Kailoviča |
11. | Aiga Zane | Kirmuška |
12. | Jana | Kiseļova |
13. | Anastasija | Komisarova |
14. | Viktorija | Krasnova |
15. | Kristaps | Krūmiņš |
16. | Valērija | Ļepjohina |
17. | Elizabete | Lietiņa |
18. | Aigars | Lipiņš |
19. | Anastasija | Mamrukova |
20. | Samanta | Meldere |
21. | Malika | Muļivanova |
22. | Ernests Boriss | Naglis |
23. | Paula Nikola | Piekalne |
24. | Mārtiņš | Pocis |
25. | Aleksejs | Popovs |
26. | Darja | Putiļina |
27. | Agneta | Rimša |
28. | Elza | Roze |
29. | Daņiils | Smirnovs |
30. | Kārlis | Tauriņš |
31. | Nikita | Tihomirovs |
32. | Anna | Varnasa |
33. | Uģis | Vēvers |
34. | Marija | Vološina |
35. | Valērijs | Zujevičs |
36. | Laura | Zviedre |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Terēza | Biezaite |
2. | Valērija | Bobrova |
3. | Marta | Dambe |
4. | Teodors | Fridrihs Bankovskis |
5. | Anastasija | Ivaņņikova |
6. | Vadims | Jegorovs |
7. | Laura | Kezika |
8. | Ričards | Ļevčiks |
9. | Laura | Liepiņa |
10. | Marija | Maļinovska |
11. | Elza Elizabete | Matule |
12. | Rūta Estere | Miķelsone |
13. | Aleksejs | Naumovs |
14. | Elizabete | Paļonova |
15. | Konstantīns | Prohorovs |
16. | Laima | Purmale |
17. | Elīna | Savicka |
18. | Alise Anna | Stīpniece-Jekimova |
19. | Ņikita | Toločkovs |
20. | Marks | Trans |
21. | Artem | Ubaidullaev |
22. | Evelīna | Valtere |
23. | Anastasija | Volkova |
24. | Nelda | Zauere |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aiga | Andrijanova |
2. | Ernests Tomass | Auziņš |
3. | Agris | Bužs |
4. | Karīna | Čerņika |
5. | Tatjana | Cvetkova |
6. | Elizabete | Eltermane |
7. | Otto | Freimanis |
8. | Diana | Golubeva |
9. | Kristīne Anna | Grīnuma |
10. | Anna | Indričāne |
11. | Jekaterina | Iškova |
12. | Mišele Viktorija | Ivanova |
13. | Jeļizaveta | Ivanova |
14. | Vladislavs | Jačņevs |
15. | Aleksejs | Jepifanovs |
16. | Valērija | Kačurina |
17. | Milēna | Novožilova |
18. | Akims | Parahins |
19. | Marika | Petrovska |
20. | Kitija | Sadovska |
21. | Elīna | Savčenko |
22. | Diana | Šavicka |
23. | Ņikita | Semjonovs |
24. | Alise | Smirnova |
25. | Atis | Vīdušs |
26. | Viestards Kristiāns | Vīgants |
27. | Sabīne Rasa | Vīra |
28. | Alise | Voroncova |
29. | Madara | Zilgalve |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Una | Bezbaile |
2. | Veronika | Boikova |
3. | Anastasija | Bujaka |
4. | Anastasija | Bukina |
5. | Artjoms | Daškevičs |
6. | Anastasija | Fedina |
7. | Marija | Halturina |
8. | Darja | Hudjakova |
9. | Romāns | Klišāns |
10. | Viktorija | Kļiševiča |
11. | Laine | Ļeonova |
12. | Sofija | Matisone |
13. | Kristaps | Mednis |
14. | Kristīne | Mogiļevceva |
15. | Ksenija | Nikolajeva |
16. | Valērijs | Nikolajevs |
17. | Ksenija | Poliščuka |
18. | Marija | Prohorova |
19. | Agnese | Ričika |
20. | Sofja | Solovjova |
21. | Marta Līva | Spriņģe |
22. | Ieva Evelīna | Štolcere |
23. | Linards | Zvīdris |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Betija | Alaine |
2. | Darja | Aleksejeva |
3. | Anastasija | Anaņjeva |
4. | Monta | Bergmane |
5. | Linda | Borbale |
6. | Kristiāna | Broka |
7. | Dārta Madara | Cielava |
8. | Aleksandra | Gluščenko |
9. | Daniels | Hodaņonoks |
10. | Ērika | Jermakova |
11. | Anastasija | Kondratjeva |
12. | Anželika | Maslovska |
13. | Laura | Ribkinska |
14. | Sintija | Rodze |
15. | Ēriks | Sarkisjans |
16. | Evita | Sīmane |
17. | Amanda Dana | Stugle |
18. | Helēna | Varika |
19. | Ksenija | Vasiļjeva |
20. | Jana | Vīksna |
21. | Rasa | Vītoliņa |
22. | Ēriks | Zommers |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Avsjuks |
2. | Jevgeņijs | Grigorjevs |
3. | Vladislavs | Jerins |
4. | Roksana | Magdisjuka |
5. | Alise | Melne |
6. | Pauls Gustavs | Miglinieks |
7. | Agnese | Miķelsone |
8. | Nikola | Ostapko |
9. | Laura | Plēpe |
10. | Agnese | Rituma |
11. | Rihards | Serafimovičs |
12. | Vladislavs | Temirjovs |
13. | Krists Ričards | Teteris |
14. | Viola | Turlo |
15. | Artūrs | Volfs |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marika | Āboliņa |
2. | Juta | Aleksejeva |
3. | Angelina | Bogreca |
4. | Ņikita | Čerkovskis |
5. | Valters | Karlsons |
6. | Anastasija | Kuzmina |
7. | Valdis | Lapo |
8. | Marina | Šaško |
9. | Nikola | Sergejeva |
10. | Maksim | Skryabin |
11. | Sindija | Šmite |
12. | Margarita | Šteņa |
13. | Vairis | Stramkalis |
14. | Kārlis | Ulpe |
15. | Katrīna | Zaķe |
16. | Sintija | Zaloga |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Augule |
2. | Krista | Belija |
3. | Liene | Butāne |
4. | Toms | Čudars |
5. | Darija | Degtjareva |
6. | Kristofers | Gerners |
7. | Mārtiņš | Kalniņš |
8. | Vadims | Kovaļčuks |
9. | Ieva | Maldupa |
10. | Natalija | Markvarte |
11. | Estere | Petrina |
12. | Evita Kristiāna | Pušpure |
13. | Katrīna | Siliņa |
14. | Roberts | Vīksne |
15. | Sindija | Žedane |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zanda | Balandīna |
2. | Lolita | Barkauska |
3. | Laura | Briede |
4. | Jānis | Dombrovskis |
5. | Artūrs | Ezerlīcis |
6. | Krišjānis | Garančs |
7. | Dāvis | Gavars |
8. | Rimants Ingars | Geruļskis |
9. | Elīza | Janvāre |
10. | Emija | Kociņa |
11. | Edvards | Mikāls |
12. | Renārs | Miloševskis |
13. | Lukrēcija | Plaude |
14. | Aiva | Pluģe |
15. | Dinija | Pole |
16. | Igo | Radžabovs |
17. | Nikola | Salniņa |
18. | Jūlija Luīze | Šeibaka |
19. | Samanta | Turka |
20. | Krista Kristiāna | Ventaskraste |
21. | Līva | Vidžupa |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikita | Černišovs |
2. | Vanesa Luīze | Didze |
3. | Alise | Dorbe |
4. | Madara | Druvaskalna |
5. | Sofija | Ivanova |
6. | Annija | Kliemane |
7. | Ingija Laine | Piļicka |
8. | Marta | Sproģe |
9. | Elīna | Štencele |
10. | Alise | Vereskova |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Ābolkalns |
2. | Arta | Kozjura |
3. | Emīlija | Kramēna |
4. | Līva | Mankus |
5. | Oskars | Pūce |
6. | Agnis | Saulītis |
7. | Paula | Simsone |
8. | Jeļena | Sušinska |
9. | Kristiāna | Švaža |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Ābele |
2. | Līga | Balcere |
3. | Loreta | Kocīte |
4. | Sandis | Lagzdiņš |
5. | Elīza | Šaule |
6. | Lelde | Sileniece |
7. | Aleksandrija | Vilaite |
8. | Megija | Zunde |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dārta | Adzilča |
2. | Roberts | Bērze |
3. | Edijs | Bierands |
4. | Paula Luīze | Biteniece |
5. | Artūrs | Bogdanovičs |
6. | Līva | Brēmane |
7. | Sanita | Broka |
8. | Kristaps Daniels | Grīns |
9. | Maija | Gvozdeva |
10. | Annemarija | Irbite |
11. | Elza Rūta | Jordāne |
12. | Māris | Mārtiņš |
13. | Andrejs | Mudulis |
14. | Aivita | Mūze |
15. | Annija | Šmaliņa |
16. | Madara | Tahtahunova |
17. | Elza | Trifānova |
18. | Betija Greita | Vegere |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Brakša |
2. | Pauls | Daugulis |
3. | Andželika | Gladkova |
4. | Niklāvs | Kadiķis |
5. | Māris Maikls | Mitrevics |
6. | Rūdolfs Aleksandrs | Strods |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Bruners |
2. | Madis | Ciglis |
3. | Ingus | Kurzemnieks |
4. | Nauris | Strautnieks |
5. | Justīne | Timermane |
6. | Vadims | Usovs |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Daugulis |
2. | Laura | Kalniņa |
3. | Paula Līva | Matuzeviča |
4. | Liene | Ose |
5. | Haralds | Ozols |
6. | Patrīcija | Stelmaka |
7. | Vanessa | Turkupole |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva Linda | Ābola |
2. | Elīza | Āboltiņa |
3. | Ausma | Bluķe |
4. | Daniela | Brikmane |
5. | Agnija | Caune |
6. | Jānis Aivis | Ceriņš |
7. | Dārta | Cīrule |
8. | Karalīne | Jukuma |
9. | Patrīcija | Kauškale |
10. | Anete | Mālkalne |
11. | Arita Elīza | Melne |
12. | Kaspars | Pakulis |
13. | Amanda | Pērkone |
14. | Sandis | Rakovs |
15. | Justīne | Sīkā |
16. | Evija | Sūna |
17. | Sandis | Trūlis |
18. | Monika | Ziediņa |
19. | Marta Amanda | Zvaigzne |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Būda |
2. | Rigonda | Buša |
3. | Līga | Gavare |
4. | Anžela | Halilova |
5. | Reina | Iesaliņa |
6. | Elīza | Kaupe |
7. | Elisa | Laganovska |
8. | Emīls | Lapiņš |
9. | Grieta | Stīpniece |
10. | Beāte | Velpe |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Una | Bērziņa |
2. | Madara Māra | Grigore |
3. | Kristīne | Ķikute |
4. | Lauma | Melece |
5. | Reinis | Putrālis |
6. | Elīna | Skopāne |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Brikmanis |
2. | Annija | Cunska |
3. | Laura | Dauka |
4. | Sandra | Jaundžeikare |
5. | Lauma | Kalnkambere |
6. | Krista | Ķelpa |
7. | Elīna | Lanka |
8. | Nelda | Neilande |
9. | Linards | Ozols |
10. | Laura | Savicka |
11. | Dita | Trijēce |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lūcija Lusija | Aukmane |
2. | Dāvids Krists | Balodis |
3. | Rebeka | Birzniece |
4. | Rēzija | Brauere |
5. | Klinta | Brinkmane |
6. | Samanta | Buka |
7. | Annija Jogita | Bumbiere |
8. | Laura | Celova |
9. | Ginta | Egle |
10. | Asnate | Feldmane |
11. | Viktorija | Gilberte |
12. | Elīza | Grence |
13. | Emīls | Grintāls |
14. | Rūta | Jaunozola |
15. | Ketlīna | Kālberga |
16. | Martina | Ķierpe |
17. | Sindija | Kiršteine |
18. | Laine | Kleinhofa-Prūse |
19. | Monta | Kore |
20. | Kristers Eduards | Kunstbergs |
21. | Kitija | Lakse |
22. | Matīss | Matisons |
23. | Katerīna | Olekte |
24. | Anete | Silgale |
25. | Antra | Šironova |
26. | Arvis | Šnore |
27. | Dinārs Gunārs | Štāls |
28. | Una | Ugrika |
29. | Kristaps | Vārna |
30. | Laura | Veģe |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Andersone |
2. | Sandis | Braunfelds |
3. | Zanda | Dakstiņa |
4. | Helēna | Emerberga |
5. | Līza Paulīne | Finke |
6. | Rebeka | Grīnhofa |
7. | Estere | Grīnhofa |
8. | Paula | Kļaviņa |
9. | Krista | Lipšāne |
10. | Arnolds | Luksis |
11. | Dzintra | Ozola |
12. | Rinalds Raivo | Romanovskis |
13. | Māra Elīza | Sila |
14. | Renāte | Strazdiņa |
15. | Inga | Tračuka |
16. | Marta Luīza | Treimane |
17. | Rihards Jānis | Vaivods |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Adiņš |
2. | Rūta | Amstere |
3. | Sintija Marta | Antmane |
4. | Aivis Imants | Augstkalns |
5. | Laima | Bērziņa |
6. | Monika | Blumbaha |
7. | Monta | Blumberga |
8. | Kristaps | Gražinskis |
9. | Una | Kumerdanka |
10. | Luanda | Miķelsone |
11. | Elīze | Ozoliņa |
12. | Ģirts | Ratnieks |
13. | Estere | Sīpliņa |
14. | Helēna Elza | Smilgaine |
15. | Kristiāna | Sniedziņa |
16. | Dārta | Valdemāre |
17. | Maija | Vilne |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Brinkmanis |
2. | Megija | Grīnerte |
3. | Kerija | Grudkina |
4. | Agate | Kniploka |
5. | Sanija Ita | Krēķe |
6. | Paula | Kučinska |
7. | Dana | Lāce |
8. | Janete | Mikitiņeca |
9. | Laura | Reine |
10. | Ralfs | Spirga |
11. | Lelde | Veinberga |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Baranova |
2. | Kristaps | Eniņš |
3. | Alise | Gaile |
4. | Linda | Grāvīte |
5. | Luīze | Jackovska |
6. | Klinta Dzelme | Kola |
7. | Lelde | Laugale |
8. | Mairis | Morozovs |
9. | Alise | Neimane |
10. | Agnese | Pridāne |
11. | Jānis | Šadauskis |
12. | Katrīna Evelīna | Šakina |
13. | Irina | Savčenko |
14. | Viktorija | Solovjova |
15. | Dāvis | Stalažs |
16. | Ivars | Voronovs |
17. | Paula | Zahare |
18. | Samanta | Zonberga |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis Edgars | Bērziņš |
2. | Toms | Fišers Blumbergs |
3. | Kristiāns | Jakubovskis |
4. | Laura Laurita | Ķergalve |
5. | Eva Jūlija | Lēnerte |
6. | Mārtiņš | Lorencs |
7. | Pāvels | Volkonovskis |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Agapovs |
2. | Līga | Lielmane |
3. | Linda | Muceniece |
4. | Ieva | Pētersone |
5. | Madara | Rače |
6. | Beatrise Luīze | Revina |
7. | Kārlis | Šermuksītis |
8. | Helēna | Skuja |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Gorbačuka |
2. | Anastasija | Gorišnaja |
3. | Līva | Kalniņa |
4. | Kristīne | Ķirse |
5. | Elīza | Kuzmicka |
6. | Elvita | Penka |
7. | Santa | Pone |
8. | Ērika | Preinberga |
9. | Linda | Reinholde |
10. | Andrejs | Tarasenko |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kitija | Bergholde |
2. | Baiba | Feldmane |
3. | Diāna | Ivanova |
4. | Juris | Jančevskis |
5. | Daniels | Pavārs |
6. | Aivars Kristiāns | Rullis |
7. | Ilze | Skrastiņa |
8. | Elizabete Kristīne | Tjullinena |
9. | Aleksis | Vorobjovs |
10. | Anna Kitija | Ziediņa |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zanda Esmeralda | Markova |
2. | Ivo | Talviks |
3. | Toms | Žīgurs |
4. | Ēriks | Zirnis |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Baumanis |
2. | Mārtiņš | Ķaukulis |
3. | Pēteris | Strauts |
4. | Krišjānis | Viļčevskis |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jurģis | Mežulis |
2. | Ginters Juris | Vehi |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zanda Marta | Bāliņa |
2. | Līga | Balode |
3. | Debora Ketija | Bērziņa |
4. | Mairis | Bērziņš |
5. | Linards | Bētaks |
6. | Elīna | Bombaka |
7. | Lelde | Dubrova |
8. | Guna | Grīnberga |
9. | Ilze | Ielīte |
10. | Jēkabs | Iļķēns |
11. | Antra | Jansone |
12. | Marija Nikola | Jansone |
13. | Ričards | Jēgers |
14. | Matīss | Kalnāre |
15. | Annija | Karitone |
16. | Emīls | Ķīkulis |
17. | Anna | Ludriksone |
18. | Marija | Lukina |
19. | Sāra | Meirēna |
20. | Aleksandra | Mitničuka |
21. | Izolde Bernadeta | Ozoliņa |
22. | Renāte Paula | Pakere |
23. | Rūdolfs | Pauders |
24. | Rūdolfs | Pikšens |
25. | Mārtiņš Reinis | Puriņš |
26. | Paula Katrīna | Purmale |
27. | Laura | Rakūne |
28. | Lelde | Rubene |
29. | Vaira | Rudzīte |
30. | Lāsma | Šēnberga |
31. | Betija Tekla | Spāre |
32. | Ričards Edijs | Štibe |
33. | Paula | Strade |
34. | Krista | Strode |
35. | Egita | Taube |
36. | Marks | Vāle |
37. | Karīna | Veide |
38. | Uva | Vēja |
39. | Andrejs | Vīķis |
40. | Gvido | Vintergollers |
41. | Andris | Vītols |
42. | Laura | Voitkeviča |
43. | Artūrs | Zeibots |
44. | Marta Aija | Žīgure |
45. | Denīze Jasmīna | Zvaigzne |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karlīna | Adata |
2. | Alise | Bašķe |
3. | Agnese | Berkolde |
4. | Ieva | Bērziņa |
5. | Ričards Arnis | Brēde |
6. | Samanta | Daugiša |
7. | Elvis Elijass | Daugulis |
8. | Laura | Dičeva |
9. | Lenora Anna | Gorska |
10. | Elza | Grīva |
11. | Karīna | Harkina |
12. | Gustavs | Kalnāre |
13. | Venija | Kalniņa |
14. | Sofija | Kalniņa |
15. | Imants | Kreičmanis |
16. | Dace | Lenša |
17. | Līva | Nāgele |
18. | Adrians | Netlis |
19. | Danīls | Ņikiforovs |
20. | Laura | Rasputnaja |
21. | Arta Renāte | Rulle |
22. | Sabīne | Rumba |
23. | Betija | Stankeviča |
24. | Evita | Volkova |
25. | Diāna | Zariņa |
26. | Oskars | Zariņš |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvita | Alksne |
2. | Norberts | Dukurs |
3. | Everita | Eglīte |
4. | Samanta | Engere |
5. | Elīna | Fjodorova |
6. | Jana | Goida |
7. | Anna | Ivanova |
8. | Emīls | Kantāns |
9. | Artūrs | Ķelpe |
10. | Sindija | Kezika |
11. | Klāvs Matīss | Krievs |
12. | Daniela Krista | Langina |
13. | Karīna | Melbārde |
14. | Ieva | Oliņa |
15. | Krišs | Pinkulis |
16. | Beāte Agneta | Rause |
17. | Linda | Vēvere |
18. | Alise | Vimba |
19. | Elza Zane | Zirne |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dianna | Akmentiņa |
2. | Lana | Burdeiko |
3. | Barba Ilva | Cimdiņa |
4. | Laima Anna | Dalbiņa |
5. | Nils Alberts | Heniņš |
6. | Elīna | Kaimiņa |
7. | Ivita | Mockus |
8. | Elīza Ance | Muska |
9. | Diāna | Nummure |
10. | Demija | Pleša |
11. | Silva | Priedīte |
12. | Magdalēna | Razma |
13. | Kristīne | Siksaliete |
14. | Zanda Laura | Šķiņķe |
15. | Anna | Skrastiņa |
16. | Diāna | Šņepste |
17. | Elīza | Spurdziņa |
18. | Rebeka | Tetere |
19. | Kecija | Vatuļina |
20. | Baiba | Vebruāle |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sabīne | Aleksejenoka |
2. | Evelīna | Astrātova |
3. | Toms Tomass | Auziņš |
4. | Nikija | Baltiņa |
5. | Kalvis | Bērs |
6. | Marija | Blūma |
7. | Elīza Marta | Budava |
8. | Anna | Bumbiere |
9. | Sandis Mārtiņš | Caune |
10. | Alekss | Ernšteins |
11. | Kristaps | Feldmans |
12. | Daniils | Fetiskins |
13. | Tatjana | Fiļipova |
14. | Jekaterina | Gricaka |
15. | Viktors Daniils | Gurjanovs |
16. | Veronika | Kalniņa |
17. | Eliass | Kalniņš |
18. | Kristīne | Lazdāne |
19. | Marta | Liepiņa |
20. | Marta Elizabete | Matisone |
21. | Deniss | Mironovs |
22. | Paula | Paegle |
23. | Maruta Klaudija | Potāpova |
24. | Elīna | Priede |
25. | Alise Agnese | Rozentāle |
26. | Anna | Saļņikova |
27. | Liubov | Sazonenko |
28. | Loreta | Šneidere |
29. | Deniels | Šuļga |
30. | Paula Denisa | Treublute |
31. | Darius | Uščins |
32. | Aleksis | Vendeliņš |
33. | Vjačeslavs | Volodins |
34. | Darija | Zaharova |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Leons | Ālītis |
2. | Diāna | Andrejeva |
3. | Toms | Apermanis |
4. | Krista | Bukele |
5. | Tīna | Ekmane |
6. | Jūlija | Gurinoviča |
7. | Edgars | Jansons |
8. | Mārtiņš Dāvis | Jembergs |
9. | Nadīna | Judeika |
10. | Paula | Kukle |
11. | Elza | Lagzdiņa |
12. | Emīls | Legzdiņš |
13. | Pāvels | Mihailovs |
14. | Marija | Pavlukovica |
15. | Alekss | Plūme |
16. | Anna Marija | Potāpova |
17. | Diāna | Šapovaļenko |
18. | Katrīne | Vasiļjeva |
19. | Mārtiņš Ēriks | Veckāgans |
20. | Krista Kristiāna | Zēberga |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Borodovskis |
2. | Jolanta Žaklīna | Dudone |
3. | Viktorija | Goliškina |
4. | Anželika | Goliškina |
5. | Megija | Karņicka |
6. | Kristiāna | Klestrova |
7. | Ņikita | Kovaļovs |
8. | Kristīne | Kunkule |
9. | Viestards Vents | Litavnieks |
10. | Dmitrijs | Lukjaņenko |
11. | Darja | Mihailova |
12. | Inese | Mitenberga |
13. | Marija | Muzika |
14. | Tīna | Nulle |
15. | Sabīne | Pozdņakova |
16. | Kristiāna | Slukina |
17. | Artūrs | Sokolovskis |
18. | Lolita | Sotņikova |
19. | Elīna | Stepanova |
20. | Amanda Rūta | Vieško |
21. | Līva | Zvirgzdiņa |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roksolana | Amarova |
2. | Arturs | Amarovs |
3. | Agate Anna | Auziņa |
4. | Jekaterina | Bajeva |
5. | Marika Daila | Birzniece |
6. | Linda | Celma |
7. | Laura | Dagile |
8. | Ņikita | Gorbunovs |
9. | Marija | Ivanova |
10. | Jānis | Langbergs |
11. | Irina | Ļapunova |
12. | Elizabete | Leigute |
13. | Anete Jete | Meiere |
14. | Veniamīns | Mironovs |
15. | Anna Babete | Nordena |
16. | Emīls Dāvis | Pudāns |
17. | Artis | Reinholds |
18. | Fēlikss | Rūmnieks |
19. | Emīlija Alise | Šefanovska |
20. | Krista | Šēniņa |
21. | Ieva | Sloka |
22. | Una Gabriēla | Zelča-Vuškāne |