Bioloģijas valsts 38. olimpiāde
Bioloģijas 38. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2710
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ērika
Baikova
2.
Kristiāns
Dimitrijevs
3.
Megija
Ermansone
4.
Elīna
Gabrāne
5.
Aivis Armands
Gorbačovs
6.
Marta
Kaķe
7.
Rema
Kalniņa
8.
Liega
Krasovska
9.
Līva
Markava
10.
Krista Kristiāna
Melnace
11.
Viktorija
Oblakova
12.
Anastasija
Prohoda
13.
Kristiāna
Rancāne
14.
Vineta
Valaine
15.
Mārtiņš
Virauskis
16.
Artūrs
Zastupņevičs
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista Kristiāna
Bernoviča
2.
Elīza
Brūklena
3.
Daniela
Jaškova
4.
Anna
Krievāne
5.
Pēteris
Pavlovičs
6.
Laura
Timko
7.
Anda
Veikšāne
8.
Ilva
Viļuma
9.
Eva
Zvirgzdiņa
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ramona
Barkāne
2.
Ulvis
Blathens
3.
Lelde
Eglīte
4.
Laura
Elīte
5.
Lāsma
Ermansone
6.
Lauris
Jankovskis
7.
Rūta
Liepiņa
8.
Olafs
Osītis
9.
Mikus
Saldovers
10.
Laine
Šarkuna
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aija
Andersone
2.
Lelde
Cibuļska
3.
Raivis
Glāznieks
4.
Lelde
Hamriha
5.
Vendija Madara
Kancāne
6.
Elza Elizabete
Liepiņa
7.
Dace
Osīte
8.
Rihards Valts
Ratkevičs
9.
Aelita
Šteina
10.
Laura
Zvirgzdiņa
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jolanta
Cekule
2.
Lelde
Gabranova
3.
Rasa Samanta
Harjo
4.
Karīna
Harkina
5.
Reina
Iesaliņa
6.
Elīna
Kaktiņa
7.
Ramona
Kubulniece
8.
Rihards
Lācis
9.
Solvija
Ozoliņa
10.
Samanta
Šaļkova
11.
Anita
Skorodelova
12.
Kristiāna Paula
Šļivka
13.
Krišjānis
Stilve
14.
Agnese
Stradiņa
15.
Kristers
Tihomirovs
16.
Emīls
Vizulis
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Krēsliņa
2.
Ernests
Mednis
3.
Kristīne
Migunova
4.
Anete
Palma
5.
Elīna
Strazda
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annika
Epnere
2.
Reinis
Karimovs
3.
Diāna
Klote
4.
Krista
Koliste
5.
Līva Marta
Roze
6.
Anete
Salmiņa
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Silva
Gradovska
2.
Līga
Gradovska
3.
Veronika
Irtiševa
4.
Ilva Kristiāna
Langrate
5.
Maija
Rozenberga
6.
Žanis
Vīksna
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Signija Betima
Baranovska
2.
Anete
Cīrule
3.
Kate
Dilendorfa
4.
Nikola
Drēviņa
5.
Seira
Jēkabsone
6.
Kristiāna
Kalniņa
7.
Melisa
Kronberga
8.
Justīne Liene
Laumane
9.
Sindija
Līkuma
10.
Elīna
Millere
11.
Sofija
Novicka
12.
Annija
Ošiņa
13.
Arta
Pipcāne
14.
Kristiāna
Pogule
15.
Dinija
Pušķe
16.
Andra Eva
Riekstiņa
17.
Agnis
Salmiņš
18.
Agnese
Štimmere
19.
Elēna
Zeltiņa
20.
Rītavs
Žīgurs
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Monika
Akmentiņa
2.
Monika
Blocka
3.
Toms Niko
Krūmiņš
4.
Jūlija
Postolati
5.
Annija
Sirlaka
6.
Kristers
Slavēns
7.
Paula Diana
Šulca
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maira
Asare
2.
Sintija
Igaune
3.
Helēna
Lāpsele
4.
Ilva
Liepiņa
5.
Rita
Ozola
6.
Madara
Zaķe
7.
Jēkabs
Zommers
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agija
Baumane
2.
Edgars
Dapševičs
3.
Alīna
Šķestere-Kaša
4.
Ričards
Titovs
5.
Rāmulis
Žīgurs
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Airita
Agejeva
2.
Megija
Bordāne
3.
Samanta Elizabete
Cielaka
4.
Agnese
Ikstena
5.
Kerija
Jansone
6.
Ilze
Jermacāne
7.
Dita
Keiša
8.
Lūcija
Lazdiņa
9.
Paula
Ločmele
10.
Egija
Ločmele
11.
Kristiāna
Logina
12.
Mareks
Maksimovs
13.
Lāsma
Mežale
14.
Elija
Prancāne
15.
Amanda
Romka
16.
Eva
Spriņģe
17.
Daniels
Supe
18.
Amanda
Tutiņa
19.
Matīss
Zelčs
20.
Edgars
Zeļenovskis
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arīna
Bistrova
2.
Gvido
Dokāns
3.
Mairita
Dukovska
4.
Marika
Graudumniece
5.
Ieva
Jurjāne
6.
Andris
Kudurs
7.
Leo
Liepiņš
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivanda
Adata
2.
Elvis
Garais
3.
Aivita
Kļečetņikova
4.
Samanta
Kokoreviča
5.
Agita
Melberga
6.
Madara
Šļivka
7.
Sanija
Strumpe
8.
Līva
Supe
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arta
Akmene
2.
Reina
Ambarova
3.
Dace
Baikova
4.
Deniss
Daņilovs
5.
Sabīne
Koniševa
6.
Arturs
Kuzmins
7.
Ita
Leišavniece
8.
Dāvis
Paramonovs
9.
Annija
Romāne
10.
Agnese
Supe
11.
Virdžīnija
Vīcupa
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raivo
Auželis
2.
Kārlis
Banis
3.
Krista
Baranova
4.
Amanda
Broka
5.
Elizabete
Domokejeva
6.
Santa Marija
Kivriņa
7.
Māris
Līdaka
8.
Ērika
Sudarkina
9.
Mārcis Teodors
Upenieks
10.
Laura
Žižņauska
11.
Raimonds
Žoris
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karolīna
Auziņa
2.
Amanda
Bernharde
3.
Roberta
Dadžāne
4.
Kristiāna Paula
Lībiete
5.
Megija
Luņģe
6.
Roberts
Raismans
7.
Dagnija
Saleniece
8.
Artūrs
Stīpnieks
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zanda
Iesalniece
2.
Elīza
Kilbloka
3.
Reinis
Ozols
4.
Melisa
Upeniece
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Endija
Āboltiņa
2.
Līva
Druviņa
3.
Lāsma
Graumane
4.
Annija
Krikščūne
5.
Aivita
Moroza
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ajūna
Aļeksejeva
2.
Elīza Elizabete
Bicāne
3.
Daniels
Dragūns
4.
Katrīna Agate
Eglīte
5.
Sanita
Jansone
6.
Marta Laura
Kleša
7.
Vladislavs
Kozlovs
8.
Alise
Līce
9.
Elīza
Marta Stangaine
10.
Kārlis
Micpaps-Vītols
11.
Elizabete
Oldermane
12.
Linda
Prokofjeva
13.
Jānis
Rakulis
14.
Signe Ieva
Reikmane
15.
Laura
Rozīte
16.
Emīlija Kate
Tomsone
17.
Diāna Paula
Upmale
18.
Aleksandrs
Volkovs
19.
Kristiāns
Zelčs
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivo
Auziņš
2.
Stella
Bērziņa
3.
Dmitrijs
Dmitrijevs
4.
Heinrihs
Eglīte
5.
Alise
Feldmane
6.
Anete
Gelsberga
7.
Emīlija Krista
Grava
8.
Laura
Grušina
9.
Anita Ilze
Gulbe
10.
Baiba
Jermolājeva
11.
Adriāna
Klaviniusa
12.
Dāvis
Krūmiņš
13.
Rēzija Veronika
Laumane
14.
Audris
Mihailovs
15.
Timur
Morozkov
16.
Estere
Muceniece
17.
Miks Jānis
Olte
18.
Elīna
Radziņa
19.
Toms
Rodins
20.
Anete
Rutka
21.
Sindija
Samohvalova
22.
Ilona
Upena
23.
Toms
Vaļkins
24.
Lāsma
Zaķe
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Herta Paula
Ārgale
2.
Elza
Gārša
3.
Andra
Gloka
4.
Eduards
Gradovskis
5.
Kalvis
Kaļva
6.
Melisa
Kaškura
7.
Beatrise Maija
Krieviņa
8.
Ēriks
Kūlītis
9.
Kristaps
Martinsons
10.
Agnese Anna
Pastare
11.
Elvis
Pumpurs
12.
Agnese
Sarkane
13.
Amanda
Skovgārda Rasmussena
14.
Dana
Sproģe
15.
Anna
Tjumina
16.
Laura
Vitenburga
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Luīze Marta
Alekseja
2.
Arta
Alksnīte
3.
Līva
Bērziņa
4.
Mārtiņš
Bērziņš
5.
Roberts Rainers
Cipe
6.
Armands
Kaņepe
7.
Diāna
Lelde Mateusa
8.
Katrīna
Mežkone
9.
Kitija
Puriņa
10.
Aleksandra
Tarasova
11.
Rūdolfs
Valdovskis
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Veronika
Bulaša
2.
Artūrs
Duntavs-Saunders
3.
Laura
Grigorjeva
4.
Daniela
Hrapāne
5.
Ēvalds
Ņikitins
6.
Viktorija
Panovska
7.
Anastasija
Poļakova
8.
Sanita
Prekele
9.
Irina
Sergejeva
10.
Dina
Soma
11.
Olga
Špoka
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Tatjana
Lukjanska
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ņina
Dimiņa
2.
Lāsma
Rubine
3.
Aigars
Solims
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards
Beļnikovs
2.
Paulīne
Bindere
3.
Tatjana
Bogdanova
4.
Anna Kristiāna
Dimante
5.
Valdemārs
Felcis
6.
Maksims
Fokins
7.
Marija
Gainutdinova
8.
Anita
Isajeva
9.
Evelīna
Jahimoviča
10.
Alina
Jerjomenko
11.
Inese
Karpova
12.
Viktorija
Ļahovska
13.
Evija
Medika
14.
Violeta
Nemenjonoka
15.
Diana
Ņikiforova
16.
Anastasija
Paļčevska
17.
Jana
Popova
18.
Elīna
Rasčevska
19.
Sergejs
Rudenko
20.
Ieva
Siksaliete
21.
Liga
Teivāne
22.
Alisa
Turukova
23.
Laima
Unzule
24.
Valērija
Vaikule
25.
Evelīna
Valtere
26.
Sofija
Vasiļjeva
27.
Anna
Vavilova
28.
Jeļizaveta
Zalivanskiha
29.
Dita
Zubkovska
30.
Arturs
Zubovs
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renata
Barzdo
2.
Diana
Burakovska
3.
Nikolajs
Hasjuks
4.
Alla
Jacenko
5.
Arianda
Jonāne
6.
Olga
Kaļiņina
7.
Evita
Kokina
8.
Anita
Liepa
9.
Vents Kristofers
Lietavietis
10.
Arnis
Lociks
11.
Nataļja
Mališa
12.
Olga
Naumova
13.
Arkādijs
Nikolajevs
14.
Liene
Nitiša
15.
Ligita
Ostrovska
16.
Anna Marija
Petrakova
17.
Evelīna
Pivrika
18.
Ilmārs
Šķēls
19.
Viktorija
Soboļeva
20.
Aleksandra
Tulovska
21.
Alisa
Volkova
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dagnija
Ciematniece
2.
Kristīne
Diļavka
3.
Oksana
Ešenvalde
4.
Dana
Ivanova
5.
Maksims
Jurinovs
6.
Diāna
Konkina
7.
Elīna
Kononova
8.
Līna
Kuzņecova
9.
Sergejs
Lobanovs
10.
Tatjana
Mihailova
11.
Nataļja
Munduma
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Druse
2.
Jekaterina
Grigorjeva
3.
Ksenija
Jenbajeva
4.
Darja
Juhno
5.
Anastasija
Kaca
6.
Vaclavs
Korženevskis
7.
Natālija
Mihejeva
8.
Natālija
Novičenoka
9.
Elvita
Pundure
10.
Tatjana
Savicka
11.
Raivis
Valters
12.
Jeļizaveta
Voroņina
13.
Stefānija
Zaiceva
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Endijs
Andersons
2.
Amanda
Bekere
3.
Skārleta
Dombrovska
4.
Ieva Annija
Eihmane
5.
Linda
Gudzovska
6.
Linda
Jakuboviča
7.
Guna Una
Jāzepa
8.
Undīne
Juhna
9.
Lelde
Krūmiņa
10.
Anete Santa
Legzdure
11.
Marta
Mazpreciniece
12.
Andris
Saliņš
13.
Evelīna
Sprince
14.
Kaspars
Stalidzāns
15.
Sinta
Višņevska
16.
Amanda
Zandersone
17.
Samanta Elīna
Zīverte
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Apinis
2.
Elīna
Berga
3.
Iveta
Čerņavska
4.
Anastasija
Ciesa
5.
Gita
Cīrule
6.
Evija
Dambrovska
7.
Asnate
Egle
8.
Mārcis
Eihmanis
9.
Kārlis
Janaitis
10.
Krista Kristiāna
Kristapsone
11.
Zane
Vītola
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Veronika
Bubajeva
2.
Katrīna
Freimane
3.
Kitija Lūcija
Gristiņa
4.
Artūrs
Lapinskis
5.
Liāna Signe
Misule
6.
Liliāna
Roze
7.
Arianna
Todorova
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rebeka
Baltute
2.
Kristiāna
Bogdanoviča
3.
Annija
Deičmane
4.
Elvisa
Lambrekse
5.
Laura
Svilpe
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ervīns
Ābeltiņš
2.
Daimona
Artamonova
3.
Matīss
Baraņņikovs
4.
Kristiāns
Dzerkaļs
5.
Georgs
Gibala
6.
Alvīne
Ivanova
7.
Raitis
Krastiņš
8.
Linda
Ļapere
9.
Erlends
Lapiņš
10.
Eduards
Lapsa
11.
Krista
Misiņa
12.
Dāvis
Oņiskivs
13.
Paula
Paipala
14.
Alise
Prancāne
15.
Kristīne
Prockalova
16.
Endijs
Puļļa
17.
Evelīna
Vekšina
18.
Niks
Vilcāns
19.
Artūrs
Vincevičs
20.
Evelīna
Vinogradova
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Beitiks
2.
Edijs
Rukmanis
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Katrīna Anna
Dille
2.
Gabriella
Kallase
3.
Rihards
Lūkins
4.
Diāna
Pabērza
5.
Arnis
Žagata
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Ansone
2.
Sintija
Belruse
3.
Digna
Bringule
4.
Anna
Derkača
5.
Mareks
Enģelis
6.
Eva
Gaigalniece
7.
Dace
Gasūne
8.
Annija Elizabete
Goldmane
9.
Zane Gita
Grase
10.
Judīte
Ivanova
11.
Kristīne
Juhņeviča
12.
Jolanta
Jurāne
13.
Laima
Kampa
14.
Kristīne
Kārkla
15.
Nauris
Klāviņš
16.
Oļegs
Kovaļovs
17.
Anna Emīlija
Onzule
18.
Pīters Patriks
Sprūds
19.
Sebastians
Štāls-Aploks
20.
Kristīne
Stankovska
21.
Rūdolfs Agris
Stilve
22.
Valērija
Trifonova
23.
Lauris
Vītoliņš
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lāsma
Bugovecka
2.
Samanta
Ilguma
3.
Nikola
Ņikiforova
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Iveta
Ašmane
2.
Sandijs
Siliņš
3.
Zane
Sirmoviča
4.
Laura
Volfa
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Ansons
2.
Toms
Jaunzemis
3.
Terēze
Strode
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Aldiņš
2.
Jevgeņija
Bogdanova
3.
Santa
Boroduļina
4.
Alīna
Bružuka
5.
Laura
Krēsliņa
6.
Liāna
Krievāne
7.
Artis
Kupčs
8.
Ralfs Daniels
Midegs
9.
Daniels
Pavlovičs
10.
Elīza
Rēķe
11.
Olga
Šihovska
12.
Toms
Vecumnieks
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Boroduļina
2.
Megija
Borska
3.
Linards
Čevers
4.
Viktorija
Daņiļenko
5.
Rolands
Hartmans
6.
Ļubova
Hucanu
7.
Dāvis
Kalējs
8.
Madara
Lasmane
9.
Aleksandra
Ņikitina
10.
Elīna
Pašuna
11.
Jānis
Puriņš
12.
Liene
Salmiņa
13.
Ieva
Savicka
14.
Sintija
Sovane
15.
Madara
Spēka
16.
Iļja
Viļevka
17.
Lelde
Vītola
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Bekmane
2.
Viktorija
Grigorjeva
3.
Madara
Jugāne
4.
Evija
Kovrigo
5.
Kārlis
Levinskis
6.
Anželika
Lukjanova
7.
Samanta
Martuženoka
8.
Elīna
Mažeika
9.
Diāna
Mežaraupe
10.
Egija
Paslauska
11.
Kristīna
Ščablinska
12.
Ilze
Seglēre
13.
Ivo
Siņicins
14.
Amanda
Tropa
15.
Egija
Vaiņiute
16.
Annija
Vaivode
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niks
Avišāns
2.
Artūrs
Bjalkovskis
3.
Laura
Briede
4.
Mārtiņš
Kalējs
5.
Edijs
Kauranens
6.
Dmitrijs
Lukašonoks
7.
Ervīns
Pavinskis
8.
Artjoms
Soboļevs
9.
Kirils
Veļikijs
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Austra
Andersone
2.
Diāna
Birģele
3.
Annija
Brodere
4.
Edgars
Buls
5.
Justīne
Dižpētere
6.
Natālija
Dučkena
7.
Dāvis
Grandbergs
8.
Egija
Graudiņa
9.
Elīna
Grīnvalde
10.
Toms
Jauģietis
11.
Nils
Jaunsubrēns
12.
Anna
Landorfa
13.
Indars
Markots
14.
Paula
Muizinika
15.
Tomass
Neuss-Lucs
16.
Valērija
Radkeviča
17.
Marks
Sokolovs
18.
Betija
Srtupā
19.
Signe
Stepiņa
20.
Tomass Reinis
Tīss
21.
Mareks
Ūdris
22.
Elīna
Uzāne
23.
Gunta Mairita
Volmane
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alvis
Fiļimonovs
2.
Namejs
Kugrēns
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lilija
Dučkena
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda Dita
Ābola
2.
Dita
Butnore
3.
Marija
Fjodorova
4.
Lelde
Jansone
5.
Zlata
Juņeviča
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda Laima
Alsiņa
2.
Krista
Babrāne
3.
Vladislavs
Barkovskis
4.
Viesturs
Gedvils
5.
Anželika
Grakoviča
6.
Ralfs
Grickevičs
7.
Valērija
Ivanovska
8.
Deniss
Ļisnojs
9.
Kims
Petrovs
10.
Darīna
Pitkeviča
11.
Ritvars
Redko
12.
Rihards
Seržāns
13.
Daniīls
Stūris
14.
Mikus
Svikulis
15.
Amanda
Zvaigzne
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raimonds
Bojaruns
2.
Jūlija
Dmitrijeva
3.
Artis
Galvanovskis
4.
Klinta Madara
Greiliha
5.
Krista Kristiāna
Kijoneka
6.
Renāte
Leiņa
7.
Elīza Elza
Lipšāne
8.
Anna Marija
Mališkina
9.
Mikus Krišs
Novads
10.
Mārtiņš
Robežnieks
11.
Milena
Širokova
12.
Kerolaina
Stepe
13.
Daņiils
Veržbickis
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agris
Andersons
2.
Edgars
Batkovskis
3.
Margarita
Broša
4.
Kristīne
Ciemiņa
5.
Ksenija
Ērgle
6.
Angelīna
Gavrilova
7.
Viesturs
Liniņš
8.
Polīna
Lovkova
9.
Madara
Ratniece
10.
Kitija
Šķupele
11.
Rimants
Šveicars
12.
Kirils
Vedļa
13.
Diāna
Žogota
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Austra Laima
Aprāne
2.
Romans
Ivaškevičs
3.
Aleksandra
Juhnēviča
4.
Santa
Lauva
5.
Kitija
Mināte
6.
Sabīne
Mizūne
7.
Anna
Petrova
8.
Vita
Plivča
9.
Loreta
Rozenfelde
10.
Elīna
Rūsa
11.
Dāvis
Šļumba
12.
Jevgenijs
Solomins
13.
Gustavs
Strautnieks
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pēteris
Blūms
2.
Viktorija
Bosecka
3.
Daniels
Buls
4.
Ērika
Čumika
5.
Edijs
Dauģelis
6.
Elizabete
Grīnberga
7.
Kārlis
Grindulis
8.
Vija
Nāzere
9.
Arturs
Niedrītis
10.
Konstantīns
Novikovs
11.
Roberts
Orants
12.
Viviāna
Piliņa
13.
Melānija
Poča
14.
Evelīna
Priede
15.
Andrejs
Savkins
16.
Grieta
Siliņa
17.
Sigita
Šlēgele
18.
Gunta
Trumpela
19.
Anna
Vasiļjeva
20.
Elizabete
Veignere
21.
Eva
Visocka
22.
Anitra
Zīle
23.
Alise
Zvingule
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Abramovskis
2.
Jana
Aizupe
3.
Kristīne
Baltpurviņa
4.
Daniels Marks
Heincis
5.
Rihards
Joksts
6.
Jana
Lesnevska
7.
Roberts Leonārs
Svarinskis
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marina
Audrupe
2.
Nikita
Ivanovs
3.
Aleksandra
Kamenska
4.
Reinis
Kaparkalējs
5.
Veronika
Mahmudova
6.
Monta Krista
Pētersone
7.
Rūdolfs
Pļaviņš
8.
Vladislavs
Sinicins
9.
Diāna
Sloboda
10.
Veronika
Vasina
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Ansone
2.
Elizabete
Korule
3.
Jevgēnijs
Protopopovs
4.
Ritvars
Puriņš
5.
Jūlija
Puščina
6.
Anete Elise
Zodāne
7.
Renārs
Zommers
8.
Linda
Zvirbule
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnese
Agapova
2.
Emīls
Baumanis
3.
Rūdolfs
Bērziņš
4.
Raivo
Jēčs
5.
Krista Sendija
Kasparoviča
6.
Niks
Kleinbergs
7.
Marta
Kreicberga
8.
Besere
Laura
9.
Inga
Ozoliņa
10.
Rūdolfs
Ozols
11.
Vēsma
Pētersone
12.
Marta
Šteinberga
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sāra
Dūniņa
2.
Alise
Fjodorova
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna Krista
Freimane
2.
Agneta
Koloda
3.
Līva Lauma
Truhņēviča
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Apsīte
2.
Danuta Eva
Bite
3.
Ēriks
Ieviņš
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beāte Beatrise
Brūvere
2.
Zane
Čipāne
3.
Samanta
Djubina
4.
Letīcija
Janoviča
5.
Jūlija
Laurinaviča
6.
Betija
Ozola
7.
Tatjana
Petrovska
8.
Elizabete
Šuplinska
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maikls
Andriksons
2.
Renāte
Bojere
3.
Violeta
Grigorjeva
4.
Sanija Sonora
Jankovska
5.
Diāna
Priede
6.
Renāte
Vitkovska
7.
Elīna
Zukule
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dita
Šteinfelde
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris Ernests
Brūniņš
2.
Armands
Kravcevs
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Andžāne
2.
Daniela
Čapķeviča
3.
Valērija
Dubova
4.
Anastasija
Jacina
5.
Aksels
Juhna
6.
Daiga
Karpoviča
7.
Viola Daniela
Kiseļova
8.
Jana
Krauliša
9.
Olga
Liepiņa
10.
Rolands
Lisenoks
11.
Ilona
Lukaševiča
12.
Diāna
Lukjanska
13.
Veronika
Mamedova
14.
Pauls
Nartišs
15.
Airita
Olehnoviča
16.
Ilze
Reča
17.
Artis
Rimša
18.
Dana
Solima
19.
Līga
Stepiņa
20.
Madara Vineta
Stivriņa
21.
Aina
Veličko
22.
Agnese
Viosna
23.
Armands
Zeiza
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oskars
Barovskis
2.
Jānis
Magone
3.
Iveta
Rudka
4.
Sintija
Skerškāne
5.
Kristīne
Tanana
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvīra
Jančevska
2.
Jolanta
Konstantinoviča
3.
Dana
Lukaševiča
4.
Ilze
Vidžupe
5.
Jūlija
Žuravļova
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anželika
Beikule
2.
Diāna
Bulavska
3.
Aivars
Dunskis
4.
Jeļena
Ozerska
5.
Aiva
Staņēviča
6.
Dace
Vigule
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise Alma
Ābula
2.
Rimants
Balodis
3.
Krišs Ernests
Freibergs
4.
Kristiana
Kovaļevska
5.
Sandra
Larmane
6.
Aleksis
Plāts
7.
Marta
Pūpola
8.
Daniela
Reimane
9.
Kristiāna
Rozentāle
10.
Liene
Štorha
11.
Andrejs
Štrāls
12.
Kintija
Tīruma
13.
Aivis
Turluts
14.
Venija
Vīgante
15.
Ričards
Zariņš
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lita Laine
Maculēviča
2.
Reičela
Mieze
3.
Ēriks
Pētersons
4.
Roberts
Poriņš
5.
Mikus
Prenclavs
6.
Oskars
Šēlis
7.
Sanija
Smidberga
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Inga
Birzniece
2.
Marta
Dupate
3.
Gabriela
Dūviņa
4.
Inta
Guļevska
5.
Roberts Oskars
Komarovskis
6.
Anete
Kramēna
7.
Aigars
Lastovskis
8.
Ēriks
Rudziks
9.
Elvis
Strauts
10.
Agnese
Zeidaka
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Āboliņa
2.
Līga
Birzniece
3.
Līva Luīze
Bleive
4.
Paula
Grundmane
5.
Kārlis Jēkabs
Īvāns
6.
Beāte Herta
Kepša
7.
Rihards
Lūciņš
8.
Asnate
Matroze
9.
Annija
Ozoliņa
10.
Beatrise
Šmidberga
11.
Ieva
Zepa
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karīna
Ahmaduļina
2.
Kārlis
Ārenieks
3.
Diāna
Bīmane
4.
Ilva
Bunka
5.
Eduards
Cērps
6.
Mariss
Čīma
7.
Dace
Dunaiska
8.
Markuss Rihards
Dzintars
9.
Karīna
Grante
10.
Elīna
Grudule
11.
Sintija
Gruškēvica
12.
Marta Renāte
Jērica
13.
Krista
Karlsone
14.
Laura
Ķere
15.
Aldis
Ķergalvis
16.
Linda
Kokoškina
17.
Dāvids
Lapiņš
18.
Laura Alise
Liepiņa
19.
Ieva
Lukaža
20.
Sigita Marija
Lukša
21.
Zane
Mamonova
22.
Krista
Mehaņikova
23.
Vendija
Miklāva
24.
Madara
Ozola
25.
Anita Daniela
Ozoliņa
26.
Emīls
Ozols
27.
Laura
Pirktiņa
28.
Anželika
Riško
29.
Emīlija
Sīle
30.
Annija Auce
Šinkeviča
31.
Līva Kate
Šmiukše
32.
Sandija
Sorokina
33.
Kristers
Tobers
34.
Reinis
Tumpelis
35.
Kristiāna
Vamze
36.
Inga
Vamze
37.
Gintars
Žagars
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Ansone
2.
Kristiāna
Auzniece
3.
Jānis
Dambergs
4.
Agris
Deduškevics
5.
Selīna Krista
Done
6.
Jana Gundega
Doniņa
7.
Terēze
Džabrailova
8.
Alīna
Ešenvalde
9.
Una
Kalendra
10.
Endija
Ķervija
11.
Annija
Muižniece
12.
Elza
Otaņķe
13.
Ketija
Pujāte
14.
Kārlis
Rozentāls
15.
Diāna
Šlangena
16.
Karīna
Šterna
17.
Santa
Taujēna
18.
Dāvids
Vorobjovs
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aiva
Balcere
2.
Evija Arita
Brikmane
3.
Aivita
Brūvere
4.
Valters
Ceplenieks
5.
Dinija
Feldmane
6.
Agnese
Ģēģere
7.
Kristīne
Jansone
8.
Loreta
Krafta
9.
Valērija
Krasovska
10.
Imants
Meldris
11.
Sandijs
Mielavs
12.
Elza
Ozola
13.
Helēna
Rožlapa
14.
Henrijs
Silenieks
15.
Simona
Staņislavčika
16.
Andrejs
Teležis
17.
Kārlis
Zauers
18.
Laura
Ziemele
19.
Ilze
Zommere
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris
Aizezers
2.
Elīna
Eihlere
3.
Anita
Eine
4.
Jānis
Kampars
5.
Karīna
Kostjuka
6.
Ojārs
Meldris
7.
Evita
Melluma
8.
Oskars
Otaņķis
9.
Ieva
Ozola
10.
Krista
Petrevica
11.
Laura
Saulīte
12.
Jekaterina
Siļčukova
13.
Elīza
Stilve
14.
Amanda
Strēle
15.
Dana
Tihomirova
16.
Elvis
Vīgants
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Igors
Astrauskas
2.
Diana
Augule
3.
Franciska Anna
Beļāne
4.
Izabella
Džeriņa
5.
Elza Indra
Enkūzena
6.
Jana
Fiļippova
7.
Patrīcija
Frišmane
8.
Angelīna
Ivanova
9.
Elizabete
Jansone
10.
Elīna
Jaščenko
11.
Anastasija
Jemeļjanova
12.
Kirils
Ļakiševs
13.
Dāniels
Makoveckis
14.
Evelīna
Mežennaja
15.
Alberts
Mihņenoks
16.
Viktorija
Molokoviča
17.
Sara
Ovsepjana
18.
Kirils
Protass
19.
Danita
Šķila
20.
Dianisijs
Smirnovs
21.
Eduards
Spāģis
22.
Anna Paula
Spriedēja
23.
Marija
Starovecka
24.
Jūlija
Šubane
25.
Edīte
Tučina
26.
Aleksandrs
Vabelis
27.
Valērija
Varakušina
28.
Viktorija
Vēsmiņa
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna Anna
Audare
2.
Matīss
Briežkalns
3.
Milļena
Kuharuka
4.
Alīna
Kuprjašova
5.
Ulrika
Lanka
6.
Viktorija
Ļubicka
7.
Viktorija
Osipenko
8.
Leonīds
Pšonkins
9.
Jānis Jēkabs
Stieģelis
10.
Valts
Urbanovičs
11.
Maija
Ziemele
12.
Marta
Zūzane
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura Monika
Grauduža
2.
Arturs
Karaņevskis
3.
Renāte
Ķeire
4.
Atis
Krieviņš
5.
Marģers
Liepiņš
6.
Daniels
Markauss
7.
Toms
Mārtiņš Smilga
8.
Anatolijs
Moisejenko
9.
Jeļizaveta
Pahara
10.
Katrīna Madara
Stadgale
11.
Marija
Vikuļina
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anete
Baltiņa
2.
Germans
Čičko
3.
Jānis
Kapenieks
4.
Diāna
Mikanova
5.
Agneta
Ormane
6.
Amanda
Razma
7.
Dana Krista
Rezņika
8.
Katrīna Annija
Ročāne
9.
Roberts
Šamanskis
10.
Tatjana
Šelajeva
11.
Karīna
Upska
12.
Kristīne
Vaitkus
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauma Aleksandra
Auziņa
2.
Ksendija
Barkovska
3.
Emīls
Bērziņš
4.
Laura
Brīdiņa
5.
Māris
Cinis
6.
Melānija
Gulbe
7.
Mareks
Ipatovs
8.
Paula Anna
Ķēbere
9.
Evelīna
Krapivņicka
10.
Mārcis
Magone
11.
Krista
Muciņa
12.
Guntis
Puriņš
13.
Rebeka
Spriņģe
14.
Klāvs Ivo
Turkovs
15.
Ance
Vanaga
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests Horens
Bisenieks
2.
Undīne
Kreitūze
3.
Amanda
Krūmiņa
4.
Patrīcija Karlīna
Roshofa
5.
Reinis Ernests
Rudzītis
6.
Ozoliņa
Tabita
7.
Ritvars
Zālītis
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ričards
Kauliņš
2.
Aksels Roberts
Zirnis
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Ozoliņa
2.
Alise
Švarca
3.
Egīls
Zaķis
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Ancāns
2.
Laima
Apele
3.
Matīss
Baļčūns
4.
Ieva
Isoda
5.
Ariadna
Ivanova
6.
Ritvars
Kažoks
7.
Annija
Lūse
8.
Sandis
Mauriņš
9.
Ilmārs
Mežaraups
10.
Lāsma
Neiceniece
11.
Edijs
Ņērbulis
12.
Kitija
Osīte
13.
Justīne
Ozoliņa
14.
Kaspars Vilnis
Petrovskis
15.
Sanda
Pilace
16.
Dāvis
Razdovskis
17.
Daniela
Rimeicāne
18.
Dāvids
Rubens
19.
Līga
Semjonova
20.
Skaidris
Skutelis
21.
Jekaterina
Šmakova
22.
Rebeka
Strode
23.
Aleksandra
Ušakova
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārīte
Balgalve
2.
Santa
Bigāte
3.
Ādams Arvo
Brūvers
4.
Āris
Kārklis
5.
Anna
Mariņaka
6.
Ilze
Paegle
7.
Alesja
Petrova
8.
Anete
Skrimble
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Calpanova
2.
Diāna
Calpanova
3.
Raitis
Černovs
4.
Pāvels
Filatovs
5.
Jevģēnijs
Grigorjevs
6.
Sanita
Gutāne
7.
Jeļizaveta
Korotkova
8.
Oskars
Luksts
9.
Mārtiņš
Rubļevskis
10.
Megija
Šede
11.
Jogita
Slesarenoka
12.
Nauris
Utnāns
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edīte
Bigāte
2.
Ilze
Buceniece
3.
Mairis
Iesalnieks
4.
Radislavs
Kuzmins
5.
Veronika
Pavlova
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valērija
Abakšina
2.
Sandis
Čerņavskis
3.
Luīze
Cukmace
4.
Kristīne
Doroškeviča
5.
Gļebs
Grigorjevs
6.
Maksims
Kairovs
7.
Agnese
Kalvīte
8.
Ērika
Kuzmina
9.
Agnese
Leitāne
10.
Edvīns
Mekšs
11.
Ilze
Nagle
12.
Aivita
Nalivaiko
13.
Emīlija
Petinene
14.
Anastasija
Piterāne
15.
Sigita
Pundure
16.
Linards
Sadovskis
17.
Linda
Šaļapina
18.
Nika
Steimakova
19.
Pāvels
Stepanovs
20.
Anastasija
Voitčenko
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Armands
Čižiks
2.
Anastasija
Golubova
3.
Daniels
Gorbačovs
4.
Sanita
Grahoļska
5.
Laine
Greta Grahoļska
6.
Ksenija
Jakušenko
7.
Kristers
Krišāns
8.
Daina
Mandrikina
9.
Linda
Mičule
10.
Daira
Poikāne
11.
Mihails
Popovs
12.
Arvis
Šmats
13.
Arvīds
Šroms
14.
Artūrs
Šroms
15.
Vladislavs
Terehovs
16.
Evita
Tuča
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Bleive
2.
Ksenija
Dobrovolska
3.
Agita
Igaune
4.
Vadims
Jegorovs
5.
Aigars
Luckāns
6.
Rimants
Metlāns
7.
Samanta
Nalivaiko
8.
Annija
Piterāne
9.
Līga
Romancāne
10.
Cira/Tsira
Tolordava/Tolordava
11.
Lauris
Vonogs
12.
Sintija
Zatlere
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandra
Bule
2.
Jāzeps
Kemze
3.
Germans
Krīgers
4.
Māris
Lapšovs
5.
Linda
Martinsone
6.
Ingus
Martinsons
7.
Ekaterina
Pashanina
8.
Daniela
Silicka
9.
Vita
Trone
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards Zigfrīds
Aveniņš
2.
Nadīne
Barkāne
3.
Artūrs
Biķernieks
4.
Esmeralda Etele
Burkeviča
5.
Elvis
Eriņš
6.
Gaisma
Gurska
7.
Aleksejs
Jekimovs
8.
Rihards
Kaņepe
9.
Kristaps
Kartenbeks
10.
Arvīds
Lukševics
11.
Markuss
Mačukāns
12.
Dairis
Mežvinskis
13.
Megija
Rauza
14.
Elīna
Reire
15.
Sandis
Rošāns
16.
Katrīna
Rubule
17.
Undīne
Saleniece
18.
Sabīne
Skeranska
19.
Emīlija
Solovjeva
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Bodniece
2.
Raivo
Bruģis
3.
Krists
Janiselis
4.
Andra
Kalniņa
5.
Krišjānis
Kucins
6.
Anna Marija
Livmane
7.
Rita
Miķelsone
8.
Arnolds
Švauksts
9.
Reinis
Veikšāns
10.
Kaspars
Ziediņš
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rebeka
Birziņa
2.
Krista
Elksnīte
3.
Diāna
Rone
4.
Evija
Rudzīte
5.
Nadīna
Stirniniece
6.
Monta
Vereba
7.
Ričards
Vēveris
8.
Sintija
Zepa
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Māris
Bazulis
2.
Evita
Dumerāne
3.
Lauma
Iesalniece
4.
Ance Maija
Kampe
5.
Paula
Kaufelde
6.
Baiba
Ķevere
7.
Alise
Ozoliņa
8.
Renāte
Saulīte
9.
Elvis
Saulīts
10.
Arvis
Spuriņš
11.
Helmuts
Vanags
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Henrijs
Augšpuls
2.
Megija
Augustāne
3.
Kitija
Balode
4.
Raivis
Bērziņš
5.
Jānis
Birkmanis
6.
Valērija
Bobrova
7.
Ernests Valts
Circenis
8.
Romāns
Deņisovs
9.
Kristofers
Ermiņš
10.
Elvita
Gavre
11.
Marija Viktorija
Gavriļenko
12.
Ksenija
Gorelova
13.
Marika
Grandāne
14.
Melisa
Grišāne
15.
Sandis
Homenko
16.
Valērija Lučija
Ignatjeva
17.
Jānis
Kauliņš
18.
Ariana
Krasiļščikova
19.
Maksims
Kudeikins
20.
Laura
Lazdiņa
21.
Līga Lilija
Leska
22.
Jānis
Līdums
23.
Madara
Lipiņa
24.
Agris Dāvis
Mednis
25.
Margarita
Morozova
26.
Santa
Ozerska
27.
Rūdolfs
Pētersons
28.
Sintija
Priedīte
29.
Santa
Rauska
30.
Indra
Rudzīte
31.
Konrāds
Rudzītis
32.
Edgars
Sažins
33.
Katrīna
Šeikina
34.
Edgars
Šiherins
35.
Dāvis
Skudra
36.
Jānis
Strods
37.
Elīna
Trence
38.
Vincents Gustavs
Vilcāns
39.
Amanda
Zariņa
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Apsīte
2.
Linda Luīze
Barbare
3.
Ņikita
Binders
4.
Krista
Breita
5.
Dāvis Klāvs
Caune
6.
Signe
Dātava
7.
Beāte
Ločmele
8.
Evija Anna
Nusberga
9.
Jana
Travkina
10.
Ada
Vītoliņa
11.
Loreta Luīze
Zaķe
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnija
Apine
2.
Agnese
Apsīte
3.
Zīle
Ašmane
4.
Santa
Balaša
5.
Lāsma Madara
Bedikere
6.
Līga
Bērziņa
7.
Linda
Brēmere
8.
Sindija
Grīsle
9.
Zane
Kampa
10.
Vita
Konopecka
11.
Ivars
Laicāns
12.
Linda
Narutaviča
13.
Lāsma
Padedze
14.
Agnese
Pastare
15.
Undīne
Piterniece
16.
Linda
Sažina
17.
Jevģenijs
Sokolovs
18.
Vitālija
Šveca
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gerda
Fišere
2.
Zinaida
Griščenko
3.
Beāte
Grīva
4.
Evita
Janberga
5.
Aleksandrs
Jerkunovs
6.
Alise
Jonāte
7.
Emīls
Kazulis
8.
Anastasija
Klodčika
9.
Kristofers
Krembergs
10.
Sintija
Liepiņa
11.
Māris
Lilavs
12.
Gita Dita
Miezīte
13.
Laura
Naumova
14.
Rinalds
Onckulis
15.
Ieva
Ozolniece
16.
Agnese
Reķe
17.
Mārtiņš
Saulīte
18.
Edgars
Sprukts
19.
Diāna
Vaidere
20.
Beāte
Vasioleka
21.
Kristīne
Vilciņa
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Katrīna
Anevica
2.
Anastasija
Babarikina
3.
Emīls
Bērziņš
4.
Rolands
Bračs
5.
Līva Lote
Briede
6.
Dāvis
Dejus
7.
Anna
Fiļipenoka
8.
Diāna
Fjodorova
9.
Elizabete
Kaudze
10.
Ričards
Kaupužs
11.
Evija
Kļava
12.
Kaiva
Prūse
13.
Katrīna
Smeltere
14.
Madara
Smeltere-Molla
15.
Toms
Tālbergs
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilze
Barone
2.
Samanta
Homiča
3.
Annija
Kaņepēja
4.
Roberts
Pugačovs
5.
Veronika
Solovjova
6.
Petra
Zeltiņa
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristofers Tomas
Borovskis
2.
Artūrs
Bumbieris
3.
Nikola Krista
Ivanova
4.
Līva Luīze
Jonāne
5.
Elza Elīza
Kalniņa
6.
Aleksandrs Marks
Krusts
7.
Kristers Rihards
Ozols
8.
Sarmīte
Poga
9.
Anna
Raita
10.
Rinalds
Seržants
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Čerāne
2.
Stefānija
Dubra
3.
Niks Ričards
Goldiņš
4.
Ričards
Griezītis
5.
Roberts
Gurtiņš
6.
Ilze
Kaminska
7.
Vladislavs
Ķiveļevs
8.
Māris
Kudrjašovs
9.
Alise
Podziņa
10.
Marina
Seļezņova
11.
Ēriks
Teteris
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Artjomovs
2.
Atis
Balodis
3.
Jurģis
Bruzguls
4.
Agija
Burmeistere
5.
Jānis
Ciematnieks
6.
Margarita
Džeriņa
7.
Elvita
Fjodorova
8.
Anete
Haritonova
9.
Deniss
Kirilovs
10.
Līga
Klibā
11.
Karīna
Kovaļova
12.
Ieva
Mozule
13.
BARKOVSKA
NADEŽDA
14.
Līga
Naidenoka
15.
Rasma
Ormane
16.
Anna Marija
Rudzīte
17.
Anžela
Skačkova
18.
Ieva
Sparāne
19.
Rūdis
Šteimaks
20.
Aleksandra
Stepanova
21.
Ivanda
Stolipina
22.
Elīza
Strode
23.
Elga
Vaivode
24.
Lūcija
Vaivode
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liena
Gasiņa
2.
Jānis
Jukšs
3.
Kristīne
Karpova
4.
Vineta
Kažemāka
5.
Žaklīna
Kivleniece
6.
Anastasija
Kuzmenko
7.
Sintija
Lakovska
8.
Zigmārs
Lozda
9.
Karīna
Makrjakova
10.
Lauma
Reliņa
11.
Lauma
Tumašova
12.
Evija
Vaivode
13.
Ilva
Valdone
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ausma
Dzerkale
2.
Ilze
Egle
3.
Alise
Lutinska
4.
Laura
Neiceniece
5.
Santa
Prikule
6.
Ruslana
Rudenko
7.
Kristiāna
Skutele
8.
Zanda
Šoldre
9.
Laura
Voitiņa
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laima
Givoina
2.
Laila
Givoina
3.
Aija
Juhneviča
4.
Aleksis
Kostrickis
5.
Agnese
Lukjanova
6.
Guntis
Mauriņš
7.
Ginta
Meikulāne
8.
Marina
Skačkova
9.
Kristīne
Timofejeva
10.
Natālija
Vilcāne
11.
Rūta
Vucāne
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Ameļko
2.
Dina
Beleviča
3.
Santa
Bilinska
4.
Enija
Dervenika
5.
Toni Anželo
Fernandes
6.
Ineta
Gritāne
7.
Žanis
Kilaitis
8.
Jeļizaveta
Klimanova
9.
Žanis
Lācis
10.
Baiba
Medinika
11.
Aleksandrs
Mironovs
12.
Nikolajs
Semenecs
13.
Emija
Verčinska
14.
Elvita
Vilka
15.
Katerina
Volkova
16.
Sabīne
Vovere
17.
Eduards
Zariņš
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sidnija
Kalvāne
2.
Viktorija
Kovaļonoka
3.
Marina
Ksendzova
4.
Jānis
Lamašs
5.
Lilija
Orlova
6.
Aija
Urtāne
7.
Liāna
Zeltiņa
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Barkāns
2.
Anastasija
Bistrova
3.
Laura
Čeire
4.
Sintija
Justele
5.
Kristīne
Laizāne
6.
Evija
Laizāne
7.
Santa
Lempa
8.
Viktorija
Piziča
9.
Dmitrijs
Plops
10.
Ervīns
Sprindžs
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Drozdova
2.
Ainis
Jaudzems
3.
Marija
Kaļiņina
4.
Inga
Kruste
5.
Margarita
Plops
6.
Katrīna
Štikāne
7.
Agnese
Strucka
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Ameļčenkova
2.
Ernests
Grabusts
3.
Ksenija
Madžule
4.
Iveta Anda
Munda
5.
Linda
Novika
6.
Līga
Pentjuša
7.
Deņiss
Pridāns
8.
Aelita
Skromule
9.
Jūlija
Strogonova
10.
Deņiss
Surikovs
11.
Viktorija
Timakova
12.
Jūlija
Tumanovska
13.
Evelīna
Vasarāja
14.
Egija
Vēvere
15.
Baiba
Zeltiņa
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Baiba
Batare
2.
Olga
Davidova
3.
Dina
Gražule
4.
Ņikita
Janovs
5.
Austris
Mazurs
6.
Lada
Ņičipurova
7.
Marta
Pekša
8.
Dins
Pujats
9.
Laura
Rakova
10.
Samanta
Rutka
11.
Vera
Smirnova
12.
Ieva
Svikle
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Drobiševska
2.
Aija
Gudkova
3.
Karīna
Ivanova
4.
Ilja
Ivanovs
5.
Valērija
Jonikāne
6.
Bernards
Kudiņš
7.
Elizabeta
Lohova
8.
Ervīns
Malahovskis
9.
Serafima
Nizimindinova
10.
Emīls
Timofejevs
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marianna
Grebeņuka
2.
Antons
Maksimovs
3.
Ruslans
Matvejevs
4.
Armands
Ostrovskis
5.
Violetta
Paramonova
6.
Germans
Roslovs
7.
Anna
Rudakova
8.
Sanita
Spriņģe
9.
Reinholds
Švarcs
10.
Edgars
Tarvids
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Andersone
2.
Līva
Araka
3.
Elvita
Auziņa
4.
Reinis
Gailītis
5.
Edgars
Gaisiņš
6.
Klāvs
Galviņš
7.
Līna Nerina
Gludiņa
8.
Kārlis Matīss
Gross
9.
Elīna
Kaire
10.
Krista Kristiāna
Kozure
11.
Kārlis
Krēsliņš
12.
Madara
Krēziņa
13.
Anna
Lasmane
14.
Nils
Lurie
15.
Luīze
Lūse
16.
Una
Martušanska
17.
Elizabete
Māziņa
18.
Poļina
Orlova
19.
Marija
Ostrovska
20.
Jete Anna
Puriņa
21.
Beate
Rubine
22.
Rūdolfs
Skuja
23.
Mārtiņš
Strazdiņš
24.
Viktorija
Trifanova
25.
Marianna
Urvanceva
26.
Rūdolfs
Zeitmanis
27.
Signe Roberta
Zeltiņa
28.
Ēriks Kārlis
Zvilna
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ksenija
Berjozkina
2.
Anete
Biķe
3.
Annija Asnate
Čekstere
4.
Kristiāna
Dzenīte
5.
Marta
Frišfelde
6.
Gundega
Gangnusa
7.
Polina
Godunova
8.
Santa
Grinvalde
9.
Māris
Kiseļovs
10.
Sabīne
Kristone
11.
Edvīns
Ļahs
12.
Nadīna
Lasmane
13.
Linda
Lielbriede
14.
Andrejs
Makarovs
15.
Laura
Osipāne
16.
Marks
Ponomarjovs
17.
Dārta Frančeska
Rikarde
18.
Elza Marta
Ruža
19.
Everita Annemarija
Samuša
20.
Mārtiņš
Sarvuts
21.
Arturs
Sergejevs
22.
Kristaps Eduards
Šerps
23.
Tīna
Šipkēvica
24.
Anastasija
Solodjankina
25.
Selīna Paula
Sproģe
26.
Ludvigs
Šteinbergs
27.
Kristīne
Tenisa
28.
Agnese
Upīte
29.
Noela
Valdovska
30.
Pauls
Valdovskis
31.
Deniss
Vasiļenko
32.
Lūcija
Vērdiņa
33.
Agnija
Vintiša
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnese
Apsīte
2.
Kristaps
Arkliņš
3.
Maira
Bauere
4.
Eduards
Bērziņš
5.
Rūdolfs
Bērziņš
6.
Reinis
Cirpons
7.
Mārtiņš
Dzenītis
8.
Mihails
Džondžua
9.
Anastasija
Gricenko
10.
Sandris
Gulbis
11.
Jānis
Iesalnieks
12.
Undīne
Kobitjeva
13.
Uko
Kokņevičs
14.
Aiva
Kuzmina
15.
Maija
Ločmele
16.
Eduards
Osis
17.
Georgijs
Ostaņevičs
18.
Kristiāna
Plāte
19.
Rūdolfs
Pogodins
20.
Ingus Jānis
Pretkalniņš
21.
Rihards
Puplovskis
22.
Kirils
Reihs
23.
Andrejs
Rieksts
24.
Laura Ramona
Rozīte
25.
Gatis
Saknītis
26.
Matīss
Šņukuts
27.
Anastasija
Sprudzāne
28.
Toms Elvijs
Šusts
29.
Kirils
Visokinskis
30.
Sergejs
Žahovskis
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anrijs Kristians
Ābele
2.
Aleksandra
Boikova
3.
Jānis
Bremanis
4.
Evita
Casno
5.
Darja
Černova
6.
Irina
Česnokova
7.
Dārta-Elizabete
Emuliņa
8.
Beatrise Elizabete
Gustsone
9.
Markuss
Gūtmans
10.
Leons
Gverždis
11.
Ludmila
Hrižanovska
12.
Kristīne
Kozlova
13.
Gimburga
Kristīne
14.
Rihards
Lapsa
15.
Andris
Mančass
16.
Loreta
Miļuna
17.
Germans
Murins
18.
Maija
Olšteina
19.
Kirills
Ponomarjovs
20.
Ksenija
Priladiša
21.
Raimonds
Rainskis
22.
Diāna
Riņģe
23.
Elizabete
Ruvinska
24.
Eduards
Salenieks
25.
Evelīna
Stepiņa
26.
Aleksandrs
Šumskis
27.
Ksenija
Tarasova
28.
Ņikita
Trojanskis
29.
Miks
Ušerovskis
30.
Kaspars
Vandāns
31.
Darja
Zimakova
32.
Krists
Žukovskis
33.
Arina
Žuravļova
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sofija
Balode
2.
Sofja
Belova
3.
Emīls Rūdolfs
Bērtiņš
4.
Terēze
Brence
5.
Rūdis
Cebulis
6.
Kristiāna
Dzenīte
7.
Olga
Gaidele
8.
Anastasia
Gladkova
9.
Eduards
Golubevs
10.
Darja
Gostilo
11.
Mārtiņš
Grinfelds
12.
Yaraslau
Hryhaliun
13.
Jana
Jahvarova
14.
Edijs
Janno
15.
Igors
Jefremovs
16.
Arturs
Jirgensons
17.
Suzana
Klepere
18.
Katrīne Elizabete
Kluce
19.
Elza Elena
Lavčinovska
20.
Linarts
Līcis
21.
Marta
Livzeniece
22.
Līva
Lūse
23.
Ksenija
Masļakova
24.
Sintija
Mikše
25.
Artjoms
Mirzojans
26.
Nikita
Mollers-Prohorovs
27.
Anna
Motmillere
28.
Kristaps
Naglis
29.
Georģijs
Ņikoļins
30.
Katrīna
Novkunska
31.
Kate Lauma
Orbidāne
32.
Olga
Ošeniece
33.
Regīna
Ozoliņa
34.
Maksims
Pučinskis
35.
Areta
Pudule
36.
Eduards
Rjabojs
37.
Nikola
Rozenberga
38.
Maksims
Rudakovs
39.
Anastasija
Ševčenko
40.
Viktorija
Sirotina
41.
Dmitrijs
Sokolovs
42.
Katarīna
Spale
43.
Dans
Štaermans
44.
Leons
Stankevičs
45.
Diāna
Stonoga
46.
Karina
Timerbulatova
47.
Maija Madara
Ulmane
48.
Terēze
Urbāne
49.
Katrīna
Utāne
50.
Elizabete
Vegnere
51.
Kirills
Vīksne
52.
Viktorija
Zamkovaja
53.
Roberta
Zariņa
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Agejevs
2.
Deniss
Artemjevs
3.
Sandra
Bērziņa
4.
Elīza
Buka
5.
Alise
Drozdova
6.
Anastasija
Golobokova
7.
Mārtiņš Gustavs
Gūtmanis
8.
Karīna Elīze
Jātniece
9.
Kristiāns
Kalvāns
10.
Jekaterina
Kočetkova
11.
Jegors
Lukjaņenko
12.
Dana
Mičule
13.
Darja
Ņikuļšina
14.
Arsenijs
Nitijevskis
15.
Gundega
Ose
16.
Aleksandrs
Ostrovskis
17.
Aleksandrs
Šamanovs
18.
Artjoms
Ščerbaks
19.
Boriss
Smirnovs
20.
Laura
Spēlmane
21.
Amanda
Spore
22.
Ksenija
Stojane
23.
Selga Sanda
Stūris
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sergejs
Ablamonovs
2.
Elizabete
Bārtule
3.
Elza
Birbele
4.
Mihails
Buņins
5.
Arturs
Čerkass
6.
Marija
Čučaļina
7.
Beāta
Denisa
8.
Elīna
Ellere
9.
Vladislava
Gavare
10.
Aleksejs
Holodovs
11.
Anastasija
Metlova
12.
Kristīne
Okuņkova
13.
Jekaterina
Ševčenko
14.
Anastasija
Skorodelova
15.
Ronalds Toms
Sondors
16.
Aleksandra
Sorokina
17.
Anna
Sorokina
18.
Deniss
Šuvalovs
19.
Emīls
Vālbergs
20.
Jānis Kristaps
Vasiļonoks
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Balašova
2.
Elīna
Čumakova
3.
Gatis
Duncis
4.
Darja
Golubeva
5.
Kristina
Iskorostenska
6.
Dainis
Ivanovs
7.
Aleksandrs
Kazimirenko
8.
Everita
Krūma-Mudele
9.
Aleksandra
Macuļeviča
10.
Kristaps
Muskeits
11.
Annija
Romanovska
12.
Tatjana
Šaņko
13.
Marina
Šlegelmilha
14.
Arturs
Smilškalns
15.
Anna
Štauere
16.
Anna Marija
Voloncēviča
17.
Elizabete Marta
Zaharāne
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Astrauska
2.
Lilija
Banceviča
3.
Viktorija
Blumberga
4.
Jana
Boļmante
5.
Nikola
Brauča
6.
Monika
Brenčeva
7.
Laura
Bukēviča
8.
Vlada
Čeļadina
9.
Georgijs
Davidjans
10.
Laura
Dortāne
11.
Agnese
Dzenīte
12.
Jeļizaveta
Griškova
13.
Evelīna
Haite
14.
Milena
Hmeļņicka
15.
Marks
Isajevs
16.
Deniss
Ivanovs
17.
Pavels
Ivanovs
18.
Edvards
Jansons
19.
Jekaterina
Jevtejeva
20.
Bernārs
Kažoks
21.
Laura
Kezika
22.
Gabriela
Kļaviņa
23.
Anastasija
Konkina
24.
Viktorija
Korotkova
25.
Katrīna Lūcija
Kovaļova
26.
Tatjana
Krasnoščoka
27.
Madara
Krūmiņa
28.
Viktorija
Ļahova
29.
Zane
Liepiņa
30.
Sabīne
Liepniece
31.
Anna
Lukovenko
32.
Ada
Mandžgaladze
33.
Gļebs
Medvedevs
34.
Roza
Minajeva
35.
Antonijs
Ozerovs
36.
Vladimirs
Panavass
37.
Anastasija
Pereļota
38.
Aleksandrs
Petrovs
39.
Elizabete
Rebezova
40.
Leonids
Rozins
41.
Anastasija
Šalajeva
42.
Laura
Siliņa
43.
Ņikita
Skļarenko
44.
Andrejs
Smirnovs
45.
Veronika
Šukajeva
46.
Viktorija
Sungaila
47.
Jana
Šverna
48.
Igors
Tatarinovs
49.
Jekaterina
Troca
50.
Artem
Ubaidullaev
51.
Boriss
Verbickis
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Harijs
Aleksandrovs
2.
Anastasija
Avdeviča
3.
Iļja
Belovolovs
4.
Diāna
Jačmeņeva
5.
Emīlija
Jaksa
6.
Karine
Jegiazarjana
7.
Aleksejs
Judins
8.
Sadija
Kadira
9.
Gints
Kaņepītis
10.
Anna
Krapivina
11.
Maksims
Kuzmins
12.
Vladislavs
Ļebedevs
13.
Dominika
Lucenko
14.
Margarita
Maksimova
15.
Jegors
Maļejevs
16.
Viktorija
Masļeņņikova
17.
Darja
Nasibullina
18.
Karina
Ostrovska
19.
Arina
Palamarčuka
20.
Mārtiņš
Plikšs
21.
Aleksejs
Saraps
22.
DARJA
SEĻICKA
23.
Anna
Stepanova
24.
Anastasija
Tumiloviča
25.
Ričards
Viļumsons
26.
Oļegs
Zašibajevs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jēkabs
Aksiks
2.
Ance
Bārzdiņa
3.
Antons
Basovs
4.
Nelli-Viktorija
Berezovska
5.
Justina
Demba
6.
Diana
Draguneviča
7.
Valērija
Dzirgause
8.
Anars
Gadžibalajevs
9.
Vladislava
Gricaja
10.
Marija
Griņāviča
11.
Andrejs
Gromovs
12.
Anastasija
Guseva
13.
Nellija
Hamane
14.
Marija
Ivanova
15.
Nataļja
Jakovļeva
16.
Marija
Karaja
17.
Beāte
Krūmiņa
18.
Iļja
Markins
19.
Laura
Nebija
20.
Aļona
Norvile
21.
Viktors
Patjoha
22.
Marta
Putka
23.
Darja
Rakitina
24.
Kristīne
Romanovska
25.
Anna
Sadovska
26.
Elīna
Semeņenko
27.
Marija
Stepanoviča
28.
Aleksandrs
Šurs
29.
Oskars
Švedovs
30.
Anastasija
Zeņakina
31.
Dmitrijs
Zotovs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andriana
Aksika
2.
Daniils
Aleksandrovs-Moisejs
3.
Artēmijs
Balkins
4.
Līvija
Bukovska
5.
Alexander
Bykov
6.
Artjoms
Čeburaškins
7.
Marija
Davigora
8.
Artūrs
Edelmans
9.
Anna
Frančuka
10.
Jūlija
Gedroviča
11.
Aleksandra
Grigorjeva
12.
Viktorija
Gudakovska
13.
Artjoms
Ivanovs
14.
Paula
Kalniņa
15.
Anete
Kalniņa
16.
Viesturs
Krūmiņliepa
17.
Sabīne
Kuprovska
18.
Luīze
Latgale
19.
Elizabete Krista
Liepiņa
20.
Anastasija
Martinsone
21.
Tatjana
Morozova
22.
Deniss
Nalivajko
23.
Artjoms
Novickis
24.
Aleksandrs
Oborins
25.
Katerīna
Osinoveca
26.
Diāna
Polgina
27.
Kirils
Putimcevs
28.
Jeļizaveta
Rukosujeva
29.
Sņežana
Tarasova
30.
Aida/Aida
Teijubova/Teyyubova
31.
Jana
Timaka
32.
Jevgeņijs
Timoščenko
33.
Valērija
Titova
34.
Inga
Tkačenko
35.
Gabrielė
Vaineikytė
36.
Karina
Vasiļevska
37.
Ināra
Vincāne
38.
Jekaterina
Zolotenkocva
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ričards Marks
Aizbalts
2.
Jeļizaveta
Akišina
3.
Olesja
Anpilogova
4.
Sofija
Astratova
5.
Daniil
Averchenko
6.
Iļja
Baženovs
7.
Ieva
Bebriša
8.
Edgars
Beķeris
9.
Boneta
Bērziņa
10.
Kalvis
Bērziņš
11.
Kims
Caunītis
12.
Elizabeta Ana
Cebotariova
13.
Rūdolfs
Cepurnieks
14.
Daniels
Dārziņš
15.
Gabriela
Dilāne
16.
Elza
Eglīte
17.
Santa
Eglīte
18.
Filips
Freimanis
19.
Alīna
Gaile
20.
Megija Kate
Gertnere
21.
Artūrs
Grosbergs
22.
Linda Ginta
Guka
23.
Hanna Marta
Hansone
24.
Jekaterina
Hrunova
25.
Diāna
Ivanajeva
26.
Marija
Ivanova
27.
Veronika
Ivanova
28.
Diana
Ivanova
29.
Herta Elīna
Jansone
30.
Anna Anastasija
Jansone
31.
Evita
Januškeviča
32.
Luīza
Jaroša
33.
Māra
Jaudzeme
34.
Antra
Kacena
35.
Edvards
Kalniņš
36.
Liena
Kāpiņa
37.
Emīlija
Kaprāle
38.
Anna
Karamiševa
39.
Alina
Karjakina
40.
Paula
Kellija
41.
Vilija
Ķipure
42.
Katrīna
Ķīse
43.
Katrīna Marija
Konošenoka
44.
Staņislavs
Kurašs
45.
Nika
Kutuzova
46.
Jānis
Lācis
47.
Mihails
Lazarevs
48.
Luīze
Lieģe
49.
Luīze Līva
Liepiņa
50.
Luīze Lote
Liepiņa
51.
Dāvis
Lukjanskis
52.
Sigita Elza
Lukstiņa
53.
Evita
Malnača
54.
Mārtiņš
Meikstums
55.
Oļesja
Millere
56.
Loreta
Motte
57.
Kristīne
Nagle
58.
Anna
Niedra
59.
Jānis Rikardo
Očoa-Nīcgale
60.
Valērija
Oļehno
61.
Sofija
Oseļska
62.
Ilija
Osipovs
63.
Paula
Ozoliņa
64.
Margarita
Pašņina
65.
David
Pjavčenko
66.
Amanda
Popena
67.
Anželika
Putniņa
68.
Pēteris
Putniņš
69.
Deniss
Puzirevs
70.
Olavs
Rāciņš
71.
Darja
Reuta
72.
Marija
Rodionova
73.
Violeta
Romanova
74.
Jūlija
Rumjanceva
75.
Vladimirs
Ščigoļevs
76.
Jūlija
Šeļepeņa
77.
Keita
Smalkā
78.
Kirils
Sokolovs
79.
Milana
Solomatina
80.
Irīna
Sorokina
81.
Diāna
Spaska
82.
Anete Paula
Stakinova
83.
Anastasija
Stepanova
84.
Marija
Štrauha
85.
Mihails
Strods-Vavilovs
86.
Dita Laura
Svārpstone
87.
Jana
Treščinska
88.
Marija
Valta
89.
Čečeleva
Viktorija
90.
Rūdis
Vilsons
91.
Agnese Aleksandra
Vinņikova
92.
Beāte
Vītola
93.
Sofija
Voroncova
94.
Anastasija
Vovere
95.
Aleksandra
Zaharkēviča
96.
Anita
Zālīte
97.
Nameda
Zelle
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula Patrīcija
Adukone
2.
Evelīna
Baumane
3.
Rūdis
Bebrišs
4.
Dāniels
Beļajevs
5.
Artjoms
Blažko
6.
Elza
Briuka
7.
Katrīna
Cingela
8.
Anžeļika
Čugunova
9.
Miļena
Dile
10.
Valērijs
Dobrins
11.
Poļina
Golubova
12.
Marija
Gūtmane
13.
Elīna
Gžibovska
14.
Anastasija
Ignatoviča
15.
Maija
Ivanova
16.
Valērija
Januševa
17.
Lība
Klepecka
18.
Alina
Kornišova
19.
Aleksandrs Arsenijs
Kravčenko
20.
Frančeska Tīna
Kursīte
21.
Raivis Mārtiņš
Kuzņecovs
22.
Artemijs
Lappo
23.
Estere
Latiševiča
24.
Anna
Maculeviča
25.
Megija Melānija
Ozoliņa
26.
Artjoms
Panfilovs
27.
Margarita
Parhomenko
28.
Reinis
Pauļuks
29.
Romans
Pavļenko
30.
Karīna
Prazdnova
31.
Dana
Šamrova
32.
Arina
Samsonova
33.
Germans
Saveļjevs
34.
Marija
Škuļtecka
35.
jana
Smirnova
36.
Haralds Kārlis
Šternbergs
37.
Ieva
Stoldere
38.
Santa
Strapcāne
39.
Sofija
Strutinska
40.
Sanda
Svipsta
41.
Aneta
Tarasova
42.
Marija
Tjurina
43.
Jana
Valaine
44.
Dana
Veismane
45.
Aleksandra
Zagrebeļnaja
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adrija
Andersone
2.
Līva
Anspuka
3.
Arina
Bondareva
4.
Aleksandrs
Čižikovs
5.
Jeļizaveta
Dergačova
6.
Linda
Feldmane
7.
Ignats
Fjodorovs
8.
Elīna
Grigorjeva
9.
Elīna Laura
Huhka
10.
Daniela
Kameņecka
11.
Andris
Kamergrauzis
12.
Elizabete
Kandere
13.
Jūlija
Kibjaro
14.
Denis
Klyshko
15.
Raivis
Kokins
16.
Anna
Krasikova
17.
Estere
Lapiņa
18.
Ričards
Lapoško
19.
Matīss
Locāns
20.
Veronika
Maizenberga
21.
Andrejs
Markovs
22.
Artūrs
Mazarevičs
23.
Anna Santa
Ozoliņa
24.
Paula
Peredistaja
25.
Alise
Pokšāne
26.
Ingus
Ramats
27.
Marija
Ribakova
28.
Vadims
Sakins
29.
Annete
Salmane
30.
Dana
Savicka
31.
Maksims
Ščerbuks
32.
Anastasija
Skriļova
33.
Baiba Beāte
Šleja
34.
Kristiāna
Šulte
35.
Aleksis
Teivāns
36.
Angeļina
Tiščuka
37.
Laura
Valle
38.
Viktorija
Vereteņņikova
39.
Aļina
Zazdravniha
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Āboliņa
2.
Kristīne
Apsēna
3.
Roberts
Berķis
4.
Milāna
Bloha
5.
Dina
Bloha
6.
Anastasija
Čaplijeva
7.
Annija Marta
Cvetkova
8.
Kristians
Draguns
9.
Krišjānis
Dzirnieks
10.
Viktorija
Galīte
11.
Ieva Marija
Gedžūte
12.
Poļina
Gorbunova
13.
Raimonda
Grabe
14.
Dāvids
Gurevičs
15.
Anna
Januškeviča
16.
Anastasija
Javorska
17.
Laura Līvija
Kļava
18.
Nikita
Klimovs
19.
Anna Regīna
Knoka
20.
Ksenija
Korotkova
21.
Kristiāns
Kosītis
22.
Katrīna
Kupča
23.
Aleksejs
Kuzņecovs
24.
Kārlis Andrejs
Lācis
25.
Elizabete
Laiviņa
26.
Ilze
Lisovska
27.
Nensija
Līvmane
28.
Laura
Maškanceva
29.
Kaspars
Neiders
30.
Edijs
Ostapko
31.
Anita
Ozoliņa
32.
Aleksandra
Paņina
33.
Ansis
Pauliņš
34.
Jēkabs
Pavlovskis
35.
Ksenija
Putāne
36.
Emīlija
Reimane
37.
Paula Elvīra
Robežniece
38.
Laura
Rudzika
39.
Laura
Salmane
40.
NELLA
SERGEJEVA
41.
Anna
Svikša
42.
Ričards
Tauriņš
43.
Aleksejs
Timčenko
44.
Monta
Treijere
45.
Načiket
Tripathi
46.
Alisa
Uzariņa
47.
Liene
Vaivode
48.
Edīte
Voliņeca
49.
Sabīna
Žavtkēviča
50.
Sabīne
Žilinska
51.
Olga
Zozule
52.
Marks
Zujevs
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aļina
Alova
2.
Brigita
Andersone
3.
Alija
Baltruma
4.
Laura Luīze
Beloglazova
5.
Reinis
Birznieks
6.
Nikolais
Degtjarjovs
7.
Darja
Demeņeva
8.
Emīls
Demidovs
9.
Emīlija
Dravante
10.
Evelīna
Elere
11.
Polina
Gaļiča
12.
Rūdolfs
Golubovs
13.
Simona
Grandsberga
14.
Elizabete Viola
Jankovska
15.
Reinis
Jirgens
16.
Elīza
Kalniņa
17.
Anita
Kočote
18.
Artūrs
Krasnoluckis
19.
Vsevolods
Kuļevs
20.
Lelde Elizabete
Kusiņa
21.
Gļebs
Ogorodņiks
22.
Marija
Ovlaščenko
23.
Laima Laine
Pinkovska
24.
Melisa
Plikšķe
25.
Toms
Rūdelis
26.
Kārlis
Siders
27.
Anna Marija
Sumrova
28.
Ņikita
Teļnovs
29.
Agnese
Urbāne
30.
Loreta Laine
Vanaga
31.
Kristafers
Zeiļuks
32.
Artūrs
Zemzāle
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Bogačova
2.
Ieva
Bušaite
3.
Daniels
Dravants
4.
Rūdolfs
Egle
5.
Elizabete
Gžibovska
6.
Valērija
Ivanova
7.
Marija Luīze
Kalēja
8.
Vanesa
Kasadžikova
9.
Marta
Krūmiņa
10.
Edvards Viljams
Krūziņš
11.
Vladislava
Kurtukova
12.
Vjačeslavs
Matvejevs
13.
Ričards
Ņedosvitnijs
14.
Jānis
Romāns
15.
Kristaps
Salnājs
16.
Mihails
Šatļikovs
17.
Zahars
Selivanovs
18.
Raimonds
Siliņš
19.
Estere
Strautmane
20.
Kristaps
Tirzītis
21.
Maksims
Trišins
22.
Iolanta
Tugarinova
23.
Laura
Tutāne
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Erīna
Akmene
2.
Dāvis
Auziņš
3.
Karīna
Bagāta
4.
Jekaterina
Bikova
5.
Sabīne
Bogdanova
6.
Inga
Bušaite
7.
Lauris
Čevers
8.
Dāvis
Dūcis
9.
Paula
Gurejeva
10.
Violeta
Hrapane
11.
Ērika
Kaktiņa
12.
Jana
Kassaliete
13.
Elīna
Kauliņa
14.
Artemijs
Krimovs
15.
Elīna
Lāce
16.
Laura
Maslovska
17.
Aleksandrs
Petrovs
18.
Veronika
Prokopoviča
19.
Patrīcija
Raibarte
20.
Evita
Roponena
21.
Jūlija
Ruba
22.
Kirils
Savčuks
23.
Elīza
Savicka
24.
Katerina
Volkova
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Babņejeva
2.
Linda
Belova
3.
Sergejs
Davidovičs
4.
Oskars
Kaļva
5.
Aleksandra
Kuzmina
6.
Gajane
Margarjana
7.
Juliāns
Morozovs
8.
Alise
Mužaite
9.
Jānis Dāvis
Osipovs
10.
Guna
Pētersone
11.
Agnese
Rudzīte
12.
Mihails
Šaripovs
13.
Jeļena
Saveļjeva
14.
Artūrs
Šilaks
15.
Edgars
Siliņš
16.
Staņislavs
Šinkarevs
17.
Mārtiņš
Starķis
18.
Milana
Trusova
19.
Diāna
Vidronoka
20.
Austra
Zuševica
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agate
Akere
2.
Vladislavs
Balmasovs
3.
Kristaps Pauls
Biezais
4.
Terēza
Biezaite
5.
Elizabete
Celmiņa
6.
Marta
Dambe
7.
Elīna
Fainveice
8.
Anastasija
Ivaņņikova
9.
Vadims
Jegorovs
10.
Paula
Kasperaviča
11.
Laura
Liepiņa
12.
Margarita
Ļitovkina
13.
Viktorija
Loiko
14.
Marija
Maļinovska
15.
Sāra
Maslakova
16.
Marija
Miloserdova
17.
Aleksejs
Naumovs
18.
Antons
Nikogosjans
19.
Elizabete
Paļonova
20.
Alans
Paučs
21.
Laima
Purmale
22.
Darja
Rudņicka
23.
Elīna
Savicka
24.
Dārta
Sirmā
25.
Olga
Surgante
26.
Ņikita
Toločkovs
27.
Kristīne Laura
Vavutkina
28.
Paula Marija
Vimba
29.
Nelda
Zauere
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests Tomass
Auziņš
2.
Evelīna
Bebre
3.
Karīna
Čerņika
4.
Tatjana
Cvetkova
5.
Elizabete
Eltermane
6.
Agate
Freiberga
7.
Anna Glorija
Gobiņa
8.
Diana
Golubeva
9.
Anna
Indričāne
10.
Jekaterina
Iškova
11.
Valērija
Kačurina
12.
Renāte
Karjavčenko
13.
Lenarts
Keomegi
14.
Germans
Korns
15.
Gerda
Miezere
16.
Sandis
Migla
17.
Milēna
Novožilova
18.
Roberts
Pavlovskis
19.
Elīna
Savčenko
20.
Viestards Kristiāns
Vīgants
21.
Sabīne Rasa
Vīra
22.
Alise
Voroncova
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beatrise
Amoliņa
2.
Veronika
Boikova
3.
Anastasija
Bujaka
4.
Oksana
Fedosejeva
5.
Romāns
Klišāns
6.
Viktorija
Kļiševiča
7.
Laine
Ļeonova
8.
Sofija
Matisone
9.
Kristaps
Mednis
10.
Agneta Elizabete
Meikšāne
11.
Kristīne
Mogiļevceva
12.
Ksenija
Nikolajeva
13.
Valērijs
Nikolajevs
14.
Fēlikss
Oļeiņiks
15.
Ksenija
Poliščuka
16.
Ņikita
Puškins
17.
Agnese
Ričika
18.
Marta Līva
Spriņģe
19.
Krista Marija Etele
Tingbranda
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Avotiņa
2.
Ivans Jānis
Binders
3.
Jeļizaveta
Bļinova
4.
Nadežda
Brujeva
5.
Iveta
Dzīvīte
6.
Anastasija
Fedotova
7.
Helēna
Freijere
8.
Anda
Garole
9.
Polina
Golubeva
10.
Juris
Jurāns
11.
Ksenija
Kaļāne
12.
Roberta
Kirste
13.
Anna
Ķīse
14.
Edmunds Dariāns
Krops
15.
Anastasija
Kulika
16.
Pāvels
Laganovskis
17.
Olga
Laverko
18.
Jete
Lazdāne
19.
Jūlija
Malko
20.
Jelizaveta
Narodicka
21.
Jana
Ozola
22.
Marija
Podļesnaja
23.
Jevgēnijs
Pustovits
24.
Olga
Rogoženko
25.
Ļubova
Šamova
26.
Lelde Adele
Skabarniece
27.
Ketija
Ungailo
28.
Annija
Ušacka
29.
Signe
Vadone
30.
Lauris Agnis
Vintišs
31.
Daniils
Žukovs
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Avsjuks
2.
Laura
Bokta
3.
Evalds
Filipavičs
4.
Jevgeņijs
Grigorjevs
5.
Krista Kristiāna
Iļjina
6.
Vladislavs
Jerins
7.
Olga
Judina
8.
Agnese
Miķelsone
9.
Jekaterina
Ņekrilova
10.
Laura
Plēpe
11.
Annamarija
Pumpura
12.
Agnese
Rituma
13.
Renāte
Spēka
14.
Džeina
Stoģe
15.
Marija
Šukalo
16.
Vladislavs
Temirjovs
17.
Viola
Turlo
18.
Līva
Vavžika
19.
Artis
Venskus
20.
Maksims
Žbanovs
21.
Rūdolfs
Zunde
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sabīne
Beļska
2.
Viktorija
Golubeva
3.
Edvīns
Judins
4.
Anastasija
Kuzmina
5.
Valdis
Lapo
6.
Maksims
Ļiskins
7.
Vineta Santa
Margeviča
8.
Laura Enija
Meirāne
9.
Katrīna
Prūse
10.
Ramona
Ratsepa
11.
Marina
Šaško
12.
Maksims
Škarpovs
13.
Maksim
Skryabin
14.
Annija
Skudra
15.
Sindija
Šmite
16.
Margarita
Šteņa
17.
Vairis
Stramkalis
18.
Zane
Stūre
19.
Rebeka
Tamaša
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Augule
2.
Darija
Degtjareva
3.
Valērija
Gaļicka
4.
Kristiāna Laila
Lazdiņa
5.
Ieva
Maldupa
6.
Renārs
Ozoliņš
7.
Evita Kristiāna
Pušpure
8.
Veronika
Rakova
9.
Madara
Rakšte
10.
Elīza
Saulīte
11.
Katrīna
Siliņa
12.
Anna Alīsija
Tararuja
13.
Sabīne
Vaivodiša
14.
Roberts
Vīksne
15.
Sindija
Žedane
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Bružāns
2.
Alesija
Gavrilova
3.
Polina
Gromatovich
4.
Alina
Hudicka
5.
Iļja
Jegorovs
6.
Anastasija Marija
Kafanova
7.
Kaspars
Lapa
8.
Anna
Mihaļkova
9.
Kirils
Mjasojedovs
10.
Aleksandra
Ņevidomska
11.
Margarita
Nikonova
12.
Pāvels
Pecevičs
13.
Rihards
Saksis
14.
Sabīne
Sīka
15.
Dita
Sisene
16.
Artūrs
Stafanovičs
17.
Vladislavs Nauris
Strogonovs
18.
Anna/Anna
Tarnavska/Tarnavskaya
19.
Aleksandrs
Vasiļjevs
20.
Armands
Zelčs
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Harijs Pēteris
Broks
2.
Matīss
Buls
3.
Vanesa Luīze
Didze
4.
Beāte
Dīriņa
5.
Madara
Druvaskalna
6.
Dana
Gakute
7.
Edgars Eduards
Hoveckis
8.
Sofija
Ivanova
9.
Kristiāna
Jansone
10.
Annija
Kliemane
11.
Adriāna
Klints
12.
Krista Kristiāna
Koreņika
13.
Laura
Lemkena
14.
Līva Kristiāna
Lukaša
15.
Reinis
Madžulis
16.
Vendija
Orehova
17.
Ingija Laine
Piļicka
18.
Jānis
Polis
19.
Renāte
Roze
20.
Amanda
Sabecka
21.
Samanta
Seņko
22.
Antra
Siliņa
23.
Marta
Sproģe
24.
Elīna
Štencele
25.
Rinalds
Strazdiņš
26.
Elizabete
Vasiļevska
27.
Ance
Vecgrāve
28.
Sorenta
Zaneriba
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kitija
Holšteine
2.
Emīlija
Kramēna
3.
Līva
Mankus
4.
Keita
Mieme
5.
Paula
Simsone
6.
Jeļena
Sušinska
7.
Kristiāna
Švaža
8.
Alīna
Vdovina
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Ābele
2.
Annija
Jansone
3.
Klāvs
Konrāds
4.
Sandis
Lagzdiņš
5.
Elīza
Šaule
6.
Niks
Tamsons
7.
Aleksandrija
Vilaite
8.
Sanita Andželika
Ziediņa
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Andersons
2.
Aiga
Andriekus
3.
Anete
Ansberga
4.
Līga
Apermane
5.
Rūta
Arāja
6.
Arita
Dembovska
7.
Krista
Groskaufmane
8.
Inessa
Maag
9.
Edijs
Memgaudis
10.
Marta
Milta
11.
Alise
Ose
12.
Alīna
Simonova
13.
Anete
Smeile
14.
Uldis
Upenieks
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liene Beāte
Arnicāne
2.
Paula
Brakša
3.
Pauls
Daugulis
4.
Andželika
Gladkova
5.
Renāte
Grudule
6.
Niklāvs
Kadiķis
7.
Māris Maikls
Mitrevics
8.
Riglinda
Paegle
9.
Elizabete Estere
Putniņa
10.
Anna Klaudija
Putniņa
11.
Robins
Reins
12.
Reinis
Rocēns
13.
Alise Anna
Stīpniece-Jekimova
14.
Rūdolfs Aleksandrs
Strods
15.
Annija
Vītoliņa
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Bruners
2.
Didzis
Būmanis
3.
Madis
Ciglis
4.
Ingus
Kurzemnieks
5.
Katrīna
Lauga
6.
Justīne
Timermane
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Samanta
Baumane
2.
Edgars
Daugulis
3.
Laura
Kalniņa
4.
Paula Līva
Matuzeviča
5.
Liene
Ose
6.
Haralds
Ozols
7.
Patrīcija
Stelmaka
8.
Vanessa
Turkupole
9.
Megija
Vainorjus
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests
Elberts
2.
Teodors
Kerimovs
3.
Valts
Krūmiņš
4.
Linda
Ločmele
5.
Elīza Ilze
Malceniece
6.
Aiga
Vespere
7.
Liāna
Žitkova
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Būda
2.
Rigonda
Buša
3.
Līga
Gavare
4.
Anžela
Halilova
5.
Rainers
Hermanovskis
6.
Elīza
Kaupe
7.
Roberts Juris
Kvelde
8.
Elisa
Laganovska
9.
Emīls
Lapiņš
10.
Evija
Miķelsone
11.
Una Selīna
Muižniece
12.
Laura
Sīkā
13.
Grieta
Stīpniece
14.
Beāte
Velpe
15.
Gunda
Vilka
16.
Evija
Zaļā
17.
Edmunds
Zālītis
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara Māra
Grigore
2.
Dita
Grīsle
3.
Jana Marta
Ivanovska
4.
Kristīne
Ķikute
5.
Karmena Džastīna
Marcinkēviča
6.
Reinis
Putrālis
7.
Elīna
Skopāne
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Brikmanis
2.
Annija
Cunska
3.
Laura
Dauka
4.
Sandra
Jaundžeikare
5.
Lauma
Kalnkambere
6.
Krista
Ķelpa
7.
Elīna
Lanka
8.
Nelda
Neilande
9.
Linards
Ozols
10.
Laura
Savicka
11.
Dita
Trijēce
12.
Zane
Zeldere
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Albertiņa
2.
Eva
Alhimoviča
3.
Elīna Elizabete
Baranovska
4.
Nelda
Dinga
5.
Agate
Immere
6.
Džūlija
Jātniece
7.
Pēteris
Kaupe
8.
Ēriks Ralfs
Matulis
9.
Tīna
Nulle
10.
Evita
Rīdere
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elizabete Liza
Āboliņa
2.
Amanda
Andersone
3.
Ingus
Bogdanovs
4.
Sandis
Braunfelds
5.
Keita
Buta
6.
Anna
Damberga
7.
Dāvis
Derķevics
8.
Helēna
Emerberga
9.
Niklāvs Kārlis
Eņģelis
10.
Līza Paulīne
Finke
11.
Jānis
Freibergs
12.
Evelīna Laila
Gegerniece
13.
Matīss
Gleglu
14.
Evelīna
Kasjaņenko
15.
Paula
Kļaviņa
16.
Evelīna Jana
Kozuba
17.
Jolanta
Krūmiņa
18.
Krista
Lipšāne
19.
Melānija
Maurere
20.
Jānis
Osis
21.
Nannija
Pētersone-Norenberga
22.
Rinalds Raivo
Romanovskis
23.
Elīna
Štauere
24.
Renāte
Strazdiņa
25.
Inga
Tračuka
26.
Marta Luīza
Treimane
27.
Nils
Upners
28.
Rihards Jānis
Vaivods
29.
Laura
Vigante
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūta
Amstere
2.
Sintija Marta
Antmane
3.
Laima
Bērziņa
4.
Monta
Blumberga
5.
Beāte
Freimane
6.
Kristaps
Gražinskis
7.
Mārtiņš
Grunte
8.
Salvis
Karols
9.
Luanda
Miķelsone
10.
Estere
Sīpliņa
11.
Helēna Elza
Smilgaine
12.
Kristiāna
Sniedziņa
13.
Dārta
Valdemāre
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sofija
Aveniņa
2.
Kārlis
Brinkmanis
3.
Kerija
Grudkina
4.
Evelīna
Ķiršakmene
5.
Agate
Kniploka
6.
Paula
Kučinska
7.
Dana
Lāce
8.
Janete
Mikitiņeca
9.
Līga
Sidere
10.
Ralfs
Spirga
11.
Līga
Vecbērza
12.
Lelde
Veinberga
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Buneris
2.
Anna
Cimoška
3.
Linda
Dišlere
4.
Selīna
Grīnvalde
5.
Dana
Gulbe
6.
Samanta
Mertena
7.
Renārs
Mičulis
8.
Santa Madara
Neilande
9.
Dita Elīna
Sila
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nora
Brakmane
2.
Toms
Fišers Blumbergs
3.
Annija
Gleizupa
4.
Krišs
Grunte
5.
Kristiāns
Jakubovskis
6.
Viktorija
Jurča
7.
Laura Laurita
Ķergalve
8.
Paulīna
Leimane
9.
Aiva
Līdaka
10.
Mārtiņš
Lorencs
11.
Paula
Mihailova
12.
Karina
Miļča
13.
Reinis
Mitenbergs
14.
Artis
Muktupāvels
15.
Megija
Neilande
16.
Laura
Poļanska
17.
Guna
Prokopčika
18.
Megija
Puriņa
19.
Nikola
Smeltere
20.
Madara
Tomele
21.
Sabīne
Trapāne
22.
Pāvels
Volkonovskis
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Agapovs
2.
Juris Jānis
Dātavs
3.
Rihards
Gudzs
4.
Līga
Lielmane
5.
Linda
Muceniece
6.
Ieva
Pētersone
7.
Madara
Rače
8.
Beatrise Luīze
Revina
9.
Helēna
Skuja
10.
Rūta Regīna
Tauriņa
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Gorišnaja
2.
Līva
Kalniņa
3.
Kristīne
Ķirse
4.
Elvita
Penka
5.
Santa
Pone
6.
Linda
Reinholde
7.
Andrejs
Tarasenko
8.
Anna
Zara
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karīna
Čudare
2.
Laura
Helmane
3.
Maija
Laugale
4.
Daiga Helēna
Litvina
5.
Elza
Marcinkeviča
6.
Līga
Siljāne
7.
Toms
Tauriņš
8.
Sarma
Volanska
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Bašķe
2.
Kārlis
Gaigals
3.
Amanda
Grundmane
4.
Zanda Esmeralda
Markova
5.
Laura
Rasputnaja
6.
Edgars
Skrastiņš
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Baumanis
2.
Gusts Svens
Pētersons
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jurģis
Mežulis
2.
Ginters Juris
Vehi
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Kraukle
2.
Gunārs
Sīka
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elza Līna
Andersone
2.
Ieva
Bērziņa
3.
Liene
Ciguze
4.
Māris
Cīrulis
5.
Laura
Dičeva
6.
Sonora
Dubrovska
7.
Jānis Paulis
Dzirkalis
8.
Lenora Anna
Gorska
9.
Elza
Grīva
10.
Gustavs
Kalnāre
11.
Venija
Kalniņa
12.
Dairis
Krasovskis
13.
Dace
Lenša
14.
Elizabete
Ločmele
15.
Samanta
Mušperte
16.
Adrians
Netlis
17.
Danīls
Ņikiforovs
18.
Sabīne
Ošiņa
19.
Sabīne
Rumba
20.
Kārlis Krišjānis
Rusmanis
21.
Raimonds
Šīrants
22.
Anna
Tiščenko
23.
Sandija
Vasiļjeva
24.
Madara
Vīre
25.
Zane
Zāģere
26.
Laura
Zamuele
27.
Diāna
Zariņa
28.
Oskars
Zariņš
29.
Monta
Žibojēdova
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Bērziņa
2.
Norberts
Dukurs
3.
Samanta
Engere
4.
Jana
Goida
5.
Artūrs
Ķelpe
6.
Sindija
Kezika
7.
Klāvs Matīss
Krievs
8.
Daniela Krista
Langina
9.
Jūlija
Maļinovska
10.
Anastasija
Mamedbekova
11.
Karīna
Melbārde
12.
Krišs
Pinkulis
13.
Renārs
Roķis
14.
Savelijs
Suharževskis
15.
Kintija
Šulte
16.
Alise
Vimba
17.
Elza Zane
Zirne
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Barba Ilva
Cimdiņa
2.
Kitija
Cīrule
3.
Laima Anna
Dalbiņa
4.
Karīna
Davletšina
5.
Agne
Eglīte
6.
Nils Alberts
Heniņš
7.
Elīna
Jātniece
8.
Ivita
Mockus
9.
Elīza Ance
Muska
10.
Diāna
Nummure
11.
Demija
Pleša
12.
Šaiena Elija
Pole
13.
Kristīne
Siksaliete
14.
Zanda Laura
Šķiņķe
15.
Anna
Skrastiņa
16.
Elīza
Spurdziņa
17.
Rebeka
Tetere
18.
Krista Kristīne
Timčuka
19.
Kecija
Vatuļina
20.
Baiba
Vebruāle
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Berkolds
2.
Rebeka Baiba
Jukāma
3.
Elīza Aleksandra
Kūkoja
4.
Mikus Dāvis
Liepiņš
5.
Lauma Elza
Miezīte
6.
Egija
Miška
7.
Zanda Undīne
Ozola
8.
Anna
Rasa
9.
Daniela
Stoša
10.
Gustavs
Vīksne
11.
Andris
Vītiņš
12.
Kitija
Zēmele
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Leons
Ālītis
2.
Jēkabs Rihards
Ansons
3.
Toms
Apermanis
4.
Sandis
Auziņš
5.
Lāsma
Bite
6.
Evija
Blumberga
7.
Artis
Botters
8.
Huverts
Bože
9.
Sabīne
Briede
10.
Ivonna
Buka
11.
Rodrigo
Būmeisters
12.
Sintija
Čerņavska
13.
Sintija
Dmitrijeva
14.
Renāte
Dravniece
15.
Tīna
Ekmane
16.
Reinis
Freibergs
17.
Elza
Goba
18.
Jūlija
Gurinoviča
19.
Rita
Hamstere
20.
Karīna
Histjajeva
21.
Veronika
Ivanova
22.
Edgars
Jansons
23.
Mārtiņš Dāvis
Jembergs
24.
Karina
Jevņeviča
25.
Roberts
Kačans
26.
Paula
Kukle
27.
Ēriks
Kuzņecovs
28.
Elza
Lagzdiņa
29.
Lauris
Lerhs
30.
Pāvels
Mihailovs
31.
Līva
Ose-Kolosova
32.
Marija
Pavlukovica
33.
Toms Mariss
Pilverts
34.
Anna Marija
Potāpova
35.
Laura
Priede
36.
Elizabete
Priedoliņa
37.
Jānis
Princis
38.
Annika
Radele
39.
Jeļizaveta
Rjabinkova
40.
Dāvids
Rjabovs
41.
Gerda
Tomsone-Kizeva
42.
Laura
Trablika
43.
Roberts
Uļjāns
44.
Karīna
Vintere
45.
Valērija
Višņauskaite
46.
Krista Kristiāna
Zēberga
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jana
Bogmale
2.
Dmitrijs
Borodovskis
3.
Jolanta Žaklīna
Dudone
4.
Angelika
Kiprojeva
5.
Kristiāna
Klestrova
6.
Ņikita
Kovaļovs
7.
Kristīne
Kunkule
8.
Ņikita
Leščišins
9.
Viestards Vents
Litavnieks
10.
Darja
Mihailova
11.
Inese
Mitenberga
12.
Tīna
Nulle
13.
Sabīne
Pozdņakova
14.
Dāvis
Pūliņš
15.
Artjoms
Sidleckis
16.
Kristiāna
Slukina
17.
Artūrs
Sokolovskis
18.
Elīna
Stepanova
19.
Amanda Rūta
Vieško
20.
Amanda
Vinciune
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roksolana
Amarova
2.
Agate Anna
Auziņa
3.
Liāna
Bergere
4.
Marika Daila
Birzniece
5.
Linda
Celma
6.
Marks
Fiļippovs
7.
Ņikita
Gorbunovs
8.
Marija
Ivanova
9.
Anželika
Ivanova
10.
Jānis
Langbergs
11.
Irina
Ļapunova
12.
Elizabete
Leigute
13.
Veniamīns
Mironovs
14.
Poļina
Novikova
15.
Artis
Reinholds
16.
Fēlikss
Rūmnieks
17.
Emīlija Alise
Šefanovska
18.
Krista
Šēniņa
19.
Una Gabriēla
Zelča-Vuškāne
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Inka Oriana
Aukam
2.
Imants
Bebris
3.
Dārta
Bože
4.
Edgars
Cebaks
5.
Marta
Cērpa
6.
Arta
Eglīte
7.
Kārlis Raimonds
Eniņš
8.
Ginta
Girgensone
9.
Daniils
Grics
10.
Krista
Grundule
11.
Melisa
Gūtmane
12.
Gunita
Jankovska
13.
Emīls
Kalugins
14.
Diana
Karabača
15.
Evita Annamarija
Klemence
16.
Karina
Kovaļčuka
17.
Roberts
Kukainis
18.
Sabīne Luīze
Lazdiņa
19.
Māra
Lode
20.
Ketija
Mačtama
21.
Anastasija
Miščurina
22.
Sintija
Nīce
23.
Diāna Krista
Puriņa
24.
Aleksandrs
Tjuļeņevs
25.
Maksims
Vasins
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ērika | Baikova |
2. | Kristiāns | Dimitrijevs |
3. | Megija | Ermansone |
4. | Elīna | Gabrāne |
5. | Aivis Armands | Gorbačovs |
6. | Marta | Kaķe |
7. | Rema | Kalniņa |
8. | Liega | Krasovska |
9. | Līva | Markava |
10. | Krista Kristiāna | Melnace |
11. | Viktorija | Oblakova |
12. | Anastasija | Prohoda |
13. | Kristiāna | Rancāne |
14. | Vineta | Valaine |
15. | Mārtiņš | Virauskis |
16. | Artūrs | Zastupņevičs |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista Kristiāna | Bernoviča |
2. | Elīza | Brūklena |
3. | Daniela | Jaškova |
4. | Anna | Krievāne |
5. | Pēteris | Pavlovičs |
6. | Laura | Timko |
7. | Anda | Veikšāne |
8. | Ilva | Viļuma |
9. | Eva | Zvirgzdiņa |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ramona | Barkāne |
2. | Ulvis | Blathens |
3. | Lelde | Eglīte |
4. | Laura | Elīte |
5. | Lāsma | Ermansone |
6. | Lauris | Jankovskis |
7. | Rūta | Liepiņa |
8. | Olafs | Osītis |
9. | Mikus | Saldovers |
10. | Laine | Šarkuna |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aija | Andersone |
2. | Lelde | Cibuļska |
3. | Raivis | Glāznieks |
4. | Lelde | Hamriha |
5. | Vendija Madara | Kancāne |
6. | Elza Elizabete | Liepiņa |
7. | Dace | Osīte |
8. | Rihards Valts | Ratkevičs |
9. | Aelita | Šteina |
10. | Laura | Zvirgzdiņa |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jolanta | Cekule |
2. | Lelde | Gabranova |
3. | Rasa Samanta | Harjo |
4. | Karīna | Harkina |
5. | Reina | Iesaliņa |
6. | Elīna | Kaktiņa |
7. | Ramona | Kubulniece |
8. | Rihards | Lācis |
9. | Solvija | Ozoliņa |
10. | Samanta | Šaļkova |
11. | Anita | Skorodelova |
12. | Kristiāna Paula | Šļivka |
13. | Krišjānis | Stilve |
14. | Agnese | Stradiņa |
15. | Kristers | Tihomirovs |
16. | Emīls | Vizulis |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Krēsliņa |
2. | Ernests | Mednis |
3. | Kristīne | Migunova |
4. | Anete | Palma |
5. | Elīna | Strazda |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annika | Epnere |
2. | Reinis | Karimovs |
3. | Diāna | Klote |
4. | Krista | Koliste |
5. | Līva Marta | Roze |
6. | Anete | Salmiņa |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Silva | Gradovska |
2. | Līga | Gradovska |
3. | Veronika | Irtiševa |
4. | Ilva Kristiāna | Langrate |
5. | Maija | Rozenberga |
6. | Žanis | Vīksna |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Signija Betima | Baranovska |
2. | Anete | Cīrule |
3. | Kate | Dilendorfa |
4. | Nikola | Drēviņa |
5. | Seira | Jēkabsone |
6. | Kristiāna | Kalniņa |
7. | Melisa | Kronberga |
8. | Justīne Liene | Laumane |
9. | Sindija | Līkuma |
10. | Elīna | Millere |
11. | Sofija | Novicka |
12. | Annija | Ošiņa |
13. | Arta | Pipcāne |
14. | Kristiāna | Pogule |
15. | Dinija | Pušķe |
16. | Andra Eva | Riekstiņa |
17. | Agnis | Salmiņš |
18. | Agnese | Štimmere |
19. | Elēna | Zeltiņa |
20. | Rītavs | Žīgurs |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Monika | Akmentiņa |
2. | Monika | Blocka |
3. | Toms Niko | Krūmiņš |
4. | Jūlija | Postolati |
5. | Annija | Sirlaka |
6. | Kristers | Slavēns |
7. | Paula Diana | Šulca |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maira | Asare |
2. | Sintija | Igaune |
3. | Helēna | Lāpsele |
4. | Ilva | Liepiņa |
5. | Rita | Ozola |
6. | Madara | Zaķe |
7. | Jēkabs | Zommers |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agija | Baumane |
2. | Edgars | Dapševičs |
3. | Alīna | Šķestere-Kaša |
4. | Ričards | Titovs |
5. | Rāmulis | Žīgurs |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Airita | Agejeva |
2. | Megija | Bordāne |
3. | Samanta Elizabete | Cielaka |
4. | Agnese | Ikstena |
5. | Kerija | Jansone |
6. | Ilze | Jermacāne |
7. | Dita | Keiša |
8. | Lūcija | Lazdiņa |
9. | Paula | Ločmele |
10. | Egija | Ločmele |
11. | Kristiāna | Logina |
12. | Mareks | Maksimovs |
13. | Lāsma | Mežale |
14. | Elija | Prancāne |
15. | Amanda | Romka |
16. | Eva | Spriņģe |
17. | Daniels | Supe |
18. | Amanda | Tutiņa |
19. | Matīss | Zelčs |
20. | Edgars | Zeļenovskis |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arīna | Bistrova |
2. | Gvido | Dokāns |
3. | Mairita | Dukovska |
4. | Marika | Graudumniece |
5. | Ieva | Jurjāne |
6. | Andris | Kudurs |
7. | Leo | Liepiņš |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivanda | Adata |
2. | Elvis | Garais |
3. | Aivita | Kļečetņikova |
4. | Samanta | Kokoreviča |
5. | Agita | Melberga |
6. | Madara | Šļivka |
7. | Sanija | Strumpe |
8. | Līva | Supe |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arta | Akmene |
2. | Reina | Ambarova |
3. | Dace | Baikova |
4. | Deniss | Daņilovs |
5. | Sabīne | Koniševa |
6. | Arturs | Kuzmins |
7. | Ita | Leišavniece |
8. | Dāvis | Paramonovs |
9. | Annija | Romāne |
10. | Agnese | Supe |
11. | Virdžīnija | Vīcupa |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raivo | Auželis |
2. | Kārlis | Banis |
3. | Krista | Baranova |
4. | Amanda | Broka |
5. | Elizabete | Domokejeva |
6. | Santa Marija | Kivriņa |
7. | Māris | Līdaka |
8. | Ērika | Sudarkina |
9. | Mārcis Teodors | Upenieks |
10. | Laura | Žižņauska |
11. | Raimonds | Žoris |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karolīna | Auziņa |
2. | Amanda | Bernharde |
3. | Roberta | Dadžāne |
4. | Kristiāna Paula | Lībiete |
5. | Megija | Luņģe |
6. | Roberts | Raismans |
7. | Dagnija | Saleniece |
8. | Artūrs | Stīpnieks |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zanda | Iesalniece |
2. | Elīza | Kilbloka |
3. | Reinis | Ozols |
4. | Melisa | Upeniece |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Endija | Āboltiņa |
2. | Līva | Druviņa |
3. | Lāsma | Graumane |
4. | Annija | Krikščūne |
5. | Aivita | Moroza |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ajūna | Aļeksejeva |
2. | Elīza Elizabete | Bicāne |
3. | Daniels | Dragūns |
4. | Katrīna Agate | Eglīte |
5. | Sanita | Jansone |
6. | Marta Laura | Kleša |
7. | Vladislavs | Kozlovs |
8. | Alise | Līce |
9. | Elīza | Marta Stangaine |
10. | Kārlis | Micpaps-Vītols |
11. | Elizabete | Oldermane |
12. | Linda | Prokofjeva |
13. | Jānis | Rakulis |
14. | Signe Ieva | Reikmane |
15. | Laura | Rozīte |
16. | Emīlija Kate | Tomsone |
17. | Diāna Paula | Upmale |
18. | Aleksandrs | Volkovs |
19. | Kristiāns | Zelčs |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivo | Auziņš |
2. | Stella | Bērziņa |
3. | Dmitrijs | Dmitrijevs |
4. | Heinrihs | Eglīte |
5. | Alise | Feldmane |
6. | Anete | Gelsberga |
7. | Emīlija Krista | Grava |
8. | Laura | Grušina |
9. | Anita Ilze | Gulbe |
10. | Baiba | Jermolājeva |
11. | Adriāna | Klaviniusa |
12. | Dāvis | Krūmiņš |
13. | Rēzija Veronika | Laumane |
14. | Audris | Mihailovs |
15. | Timur | Morozkov |
16. | Estere | Muceniece |
17. | Miks Jānis | Olte |
18. | Elīna | Radziņa |
19. | Toms | Rodins |
20. | Anete | Rutka |
21. | Sindija | Samohvalova |
22. | Ilona | Upena |
23. | Toms | Vaļkins |
24. | Lāsma | Zaķe |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Herta Paula | Ārgale |
2. | Elza | Gārša |
3. | Andra | Gloka |
4. | Eduards | Gradovskis |
5. | Kalvis | Kaļva |
6. | Melisa | Kaškura |
7. | Beatrise Maija | Krieviņa |
8. | Ēriks | Kūlītis |
9. | Kristaps | Martinsons |
10. | Agnese Anna | Pastare |
11. | Elvis | Pumpurs |
12. | Agnese | Sarkane |
13. | Amanda | Skovgārda Rasmussena |
14. | Dana | Sproģe |
15. | Anna | Tjumina |
16. | Laura | Vitenburga |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Luīze Marta | Alekseja |
2. | Arta | Alksnīte |
3. | Līva | Bērziņa |
4. | Mārtiņš | Bērziņš |
5. | Roberts Rainers | Cipe |
6. | Armands | Kaņepe |
7. | Diāna | Lelde Mateusa |
8. | Katrīna | Mežkone |
9. | Kitija | Puriņa |
10. | Aleksandra | Tarasova |
11. | Rūdolfs | Valdovskis |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Veronika | Bulaša |
2. | Artūrs | Duntavs-Saunders |
3. | Laura | Grigorjeva |
4. | Daniela | Hrapāne |
5. | Ēvalds | Ņikitins |
6. | Viktorija | Panovska |
7. | Anastasija | Poļakova |
8. | Sanita | Prekele |
9. | Irina | Sergejeva |
10. | Dina | Soma |
11. | Olga | Špoka |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Tatjana | Lukjanska |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ņina | Dimiņa |
2. | Lāsma | Rubine |
3. | Aigars | Solims |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards | Beļnikovs |
2. | Paulīne | Bindere |
3. | Tatjana | Bogdanova |
4. | Anna Kristiāna | Dimante |
5. | Valdemārs | Felcis |
6. | Maksims | Fokins |
7. | Marija | Gainutdinova |
8. | Anita | Isajeva |
9. | Evelīna | Jahimoviča |
10. | Alina | Jerjomenko |
11. | Inese | Karpova |
12. | Viktorija | Ļahovska |
13. | Evija | Medika |
14. | Violeta | Nemenjonoka |
15. | Diana | Ņikiforova |
16. | Anastasija | Paļčevska |
17. | Jana | Popova |
18. | Elīna | Rasčevska |
19. | Sergejs | Rudenko |
20. | Ieva | Siksaliete |
21. | Liga | Teivāne |
22. | Alisa | Turukova |
23. | Laima | Unzule |
24. | Valērija | Vaikule |
25. | Evelīna | Valtere |
26. | Sofija | Vasiļjeva |
27. | Anna | Vavilova |
28. | Jeļizaveta | Zalivanskiha |
29. | Dita | Zubkovska |
30. | Arturs | Zubovs |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renata | Barzdo |
2. | Diana | Burakovska |
3. | Nikolajs | Hasjuks |
4. | Alla | Jacenko |
5. | Arianda | Jonāne |
6. | Olga | Kaļiņina |
7. | Evita | Kokina |
8. | Anita | Liepa |
9. | Vents Kristofers | Lietavietis |
10. | Arnis | Lociks |
11. | Nataļja | Mališa |
12. | Olga | Naumova |
13. | Arkādijs | Nikolajevs |
14. | Liene | Nitiša |
15. | Ligita | Ostrovska |
16. | Anna Marija | Petrakova |
17. | Evelīna | Pivrika |
18. | Ilmārs | Šķēls |
19. | Viktorija | Soboļeva |
20. | Aleksandra | Tulovska |
21. | Alisa | Volkova |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dagnija | Ciematniece |
2. | Kristīne | Diļavka |
3. | Oksana | Ešenvalde |
4. | Dana | Ivanova |
5. | Maksims | Jurinovs |
6. | Diāna | Konkina |
7. | Elīna | Kononova |
8. | Līna | Kuzņecova |
9. | Sergejs | Lobanovs |
10. | Tatjana | Mihailova |
11. | Nataļja | Munduma |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Druse |
2. | Jekaterina | Grigorjeva |
3. | Ksenija | Jenbajeva |
4. | Darja | Juhno |
5. | Anastasija | Kaca |
6. | Vaclavs | Korženevskis |
7. | Natālija | Mihejeva |
8. | Natālija | Novičenoka |
9. | Elvita | Pundure |
10. | Tatjana | Savicka |
11. | Raivis | Valters |
12. | Jeļizaveta | Voroņina |
13. | Stefānija | Zaiceva |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Endijs | Andersons |
2. | Amanda | Bekere |
3. | Skārleta | Dombrovska |
4. | Ieva Annija | Eihmane |
5. | Linda | Gudzovska |
6. | Linda | Jakuboviča |
7. | Guna Una | Jāzepa |
8. | Undīne | Juhna |
9. | Lelde | Krūmiņa |
10. | Anete Santa | Legzdure |
11. | Marta | Mazpreciniece |
12. | Andris | Saliņš |
13. | Evelīna | Sprince |
14. | Kaspars | Stalidzāns |
15. | Sinta | Višņevska |
16. | Amanda | Zandersone |
17. | Samanta Elīna | Zīverte |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Apinis |
2. | Elīna | Berga |
3. | Iveta | Čerņavska |
4. | Anastasija | Ciesa |
5. | Gita | Cīrule |
6. | Evija | Dambrovska |
7. | Asnate | Egle |
8. | Mārcis | Eihmanis |
9. | Kārlis | Janaitis |
10. | Krista Kristiāna | Kristapsone |
11. | Zane | Vītola |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Veronika | Bubajeva |
2. | Katrīna | Freimane |
3. | Kitija Lūcija | Gristiņa |
4. | Artūrs | Lapinskis |
5. | Liāna Signe | Misule |
6. | Liliāna | Roze |
7. | Arianna | Todorova |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rebeka | Baltute |
2. | Kristiāna | Bogdanoviča |
3. | Annija | Deičmane |
4. | Elvisa | Lambrekse |
5. | Laura | Svilpe |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ervīns | Ābeltiņš |
2. | Daimona | Artamonova |
3. | Matīss | Baraņņikovs |
4. | Kristiāns | Dzerkaļs |
5. | Georgs | Gibala |
6. | Alvīne | Ivanova |
7. | Raitis | Krastiņš |
8. | Linda | Ļapere |
9. | Erlends | Lapiņš |
10. | Eduards | Lapsa |
11. | Krista | Misiņa |
12. | Dāvis | Oņiskivs |
13. | Paula | Paipala |
14. | Alise | Prancāne |
15. | Kristīne | Prockalova |
16. | Endijs | Puļļa |
17. | Evelīna | Vekšina |
18. | Niks | Vilcāns |
19. | Artūrs | Vincevičs |
20. | Evelīna | Vinogradova |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Beitiks |
2. | Edijs | Rukmanis |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Katrīna Anna | Dille |
2. | Gabriella | Kallase |
3. | Rihards | Lūkins |
4. | Diāna | Pabērza |
5. | Arnis | Žagata |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Ansone |
2. | Sintija | Belruse |
3. | Digna | Bringule |
4. | Anna | Derkača |
5. | Mareks | Enģelis |
6. | Eva | Gaigalniece |
7. | Dace | Gasūne |
8. | Annija Elizabete | Goldmane |
9. | Zane Gita | Grase |
10. | Judīte | Ivanova |
11. | Kristīne | Juhņeviča |
12. | Jolanta | Jurāne |
13. | Laima | Kampa |
14. | Kristīne | Kārkla |
15. | Nauris | Klāviņš |
16. | Oļegs | Kovaļovs |
17. | Anna Emīlija | Onzule |
18. | Pīters Patriks | Sprūds |
19. | Sebastians | Štāls-Aploks |
20. | Kristīne | Stankovska |
21. | Rūdolfs Agris | Stilve |
22. | Valērija | Trifonova |
23. | Lauris | Vītoliņš |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lāsma | Bugovecka |
2. | Samanta | Ilguma |
3. | Nikola | Ņikiforova |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Iveta | Ašmane |
2. | Sandijs | Siliņš |
3. | Zane | Sirmoviča |
4. | Laura | Volfa |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Ansons |
2. | Toms | Jaunzemis |
3. | Terēze | Strode |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Aldiņš |
2. | Jevgeņija | Bogdanova |
3. | Santa | Boroduļina |
4. | Alīna | Bružuka |
5. | Laura | Krēsliņa |
6. | Liāna | Krievāne |
7. | Artis | Kupčs |
8. | Ralfs Daniels | Midegs |
9. | Daniels | Pavlovičs |
10. | Elīza | Rēķe |
11. | Olga | Šihovska |
12. | Toms | Vecumnieks |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Boroduļina |
2. | Megija | Borska |
3. | Linards | Čevers |
4. | Viktorija | Daņiļenko |
5. | Rolands | Hartmans |
6. | Ļubova | Hucanu |
7. | Dāvis | Kalējs |
8. | Madara | Lasmane |
9. | Aleksandra | Ņikitina |
10. | Elīna | Pašuna |
11. | Jānis | Puriņš |
12. | Liene | Salmiņa |
13. | Ieva | Savicka |
14. | Sintija | Sovane |
15. | Madara | Spēka |
16. | Iļja | Viļevka |
17. | Lelde | Vītola |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Bekmane |
2. | Viktorija | Grigorjeva |
3. | Madara | Jugāne |
4. | Evija | Kovrigo |
5. | Kārlis | Levinskis |
6. | Anželika | Lukjanova |
7. | Samanta | Martuženoka |
8. | Elīna | Mažeika |
9. | Diāna | Mežaraupe |
10. | Egija | Paslauska |
11. | Kristīna | Ščablinska |
12. | Ilze | Seglēre |
13. | Ivo | Siņicins |
14. | Amanda | Tropa |
15. | Egija | Vaiņiute |
16. | Annija | Vaivode |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niks | Avišāns |
2. | Artūrs | Bjalkovskis |
3. | Laura | Briede |
4. | Mārtiņš | Kalējs |
5. | Edijs | Kauranens |
6. | Dmitrijs | Lukašonoks |
7. | Ervīns | Pavinskis |
8. | Artjoms | Soboļevs |
9. | Kirils | Veļikijs |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Austra | Andersone |
2. | Diāna | Birģele |
3. | Annija | Brodere |
4. | Edgars | Buls |
5. | Justīne | Dižpētere |
6. | Natālija | Dučkena |
7. | Dāvis | Grandbergs |
8. | Egija | Graudiņa |
9. | Elīna | Grīnvalde |
10. | Toms | Jauģietis |
11. | Nils | Jaunsubrēns |
12. | Anna | Landorfa |
13. | Indars | Markots |
14. | Paula | Muizinika |
15. | Tomass | Neuss-Lucs |
16. | Valērija | Radkeviča |
17. | Marks | Sokolovs |
18. | Betija | Srtupā |
19. | Signe | Stepiņa |
20. | Tomass Reinis | Tīss |
21. | Mareks | Ūdris |
22. | Elīna | Uzāne |
23. | Gunta Mairita | Volmane |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alvis | Fiļimonovs |
2. | Namejs | Kugrēns |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lilija | Dučkena |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda Dita | Ābola |
2. | Dita | Butnore |
3. | Marija | Fjodorova |
4. | Lelde | Jansone |
5. | Zlata | Juņeviča |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda Laima | Alsiņa |
2. | Krista | Babrāne |
3. | Vladislavs | Barkovskis |
4. | Viesturs | Gedvils |
5. | Anželika | Grakoviča |
6. | Ralfs | Grickevičs |
7. | Valērija | Ivanovska |
8. | Deniss | Ļisnojs |
9. | Kims | Petrovs |
10. | Darīna | Pitkeviča |
11. | Ritvars | Redko |
12. | Rihards | Seržāns |
13. | Daniīls | Stūris |
14. | Mikus | Svikulis |
15. | Amanda | Zvaigzne |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raimonds | Bojaruns |
2. | Jūlija | Dmitrijeva |
3. | Artis | Galvanovskis |
4. | Klinta Madara | Greiliha |
5. | Krista Kristiāna | Kijoneka |
6. | Renāte | Leiņa |
7. | Elīza Elza | Lipšāne |
8. | Anna Marija | Mališkina |
9. | Mikus Krišs | Novads |
10. | Mārtiņš | Robežnieks |
11. | Milena | Širokova |
12. | Kerolaina | Stepe |
13. | Daņiils | Veržbickis |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agris | Andersons |
2. | Edgars | Batkovskis |
3. | Margarita | Broša |
4. | Kristīne | Ciemiņa |
5. | Ksenija | Ērgle |
6. | Angelīna | Gavrilova |
7. | Viesturs | Liniņš |
8. | Polīna | Lovkova |
9. | Madara | Ratniece |
10. | Kitija | Šķupele |
11. | Rimants | Šveicars |
12. | Kirils | Vedļa |
13. | Diāna | Žogota |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Austra Laima | Aprāne |
2. | Romans | Ivaškevičs |
3. | Aleksandra | Juhnēviča |
4. | Santa | Lauva |
5. | Kitija | Mināte |
6. | Sabīne | Mizūne |
7. | Anna | Petrova |
8. | Vita | Plivča |
9. | Loreta | Rozenfelde |
10. | Elīna | Rūsa |
11. | Dāvis | Šļumba |
12. | Jevgenijs | Solomins |
13. | Gustavs | Strautnieks |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pēteris | Blūms |
2. | Viktorija | Bosecka |
3. | Daniels | Buls |
4. | Ērika | Čumika |
5. | Edijs | Dauģelis |
6. | Elizabete | Grīnberga |
7. | Kārlis | Grindulis |
8. | Vija | Nāzere |
9. | Arturs | Niedrītis |
10. | Konstantīns | Novikovs |
11. | Roberts | Orants |
12. | Viviāna | Piliņa |
13. | Melānija | Poča |
14. | Evelīna | Priede |
15. | Andrejs | Savkins |
16. | Grieta | Siliņa |
17. | Sigita | Šlēgele |
18. | Gunta | Trumpela |
19. | Anna | Vasiļjeva |
20. | Elizabete | Veignere |
21. | Eva | Visocka |
22. | Anitra | Zīle |
23. | Alise | Zvingule |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Abramovskis |
2. | Jana | Aizupe |
3. | Kristīne | Baltpurviņa |
4. | Daniels Marks | Heincis |
5. | Rihards | Joksts |
6. | Jana | Lesnevska |
7. | Roberts Leonārs | Svarinskis |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marina | Audrupe |
2. | Nikita | Ivanovs |
3. | Aleksandra | Kamenska |
4. | Reinis | Kaparkalējs |
5. | Veronika | Mahmudova |
6. | Monta Krista | Pētersone |
7. | Rūdolfs | Pļaviņš |
8. | Vladislavs | Sinicins |
9. | Diāna | Sloboda |
10. | Veronika | Vasina |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Ansone |
2. | Elizabete | Korule |
3. | Jevgēnijs | Protopopovs |
4. | Ritvars | Puriņš |
5. | Jūlija | Puščina |
6. | Anete Elise | Zodāne |
7. | Renārs | Zommers |
8. | Linda | Zvirbule |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnese | Agapova |
2. | Emīls | Baumanis |
3. | Rūdolfs | Bērziņš |
4. | Raivo | Jēčs |
5. | Krista Sendija | Kasparoviča |
6. | Niks | Kleinbergs |
7. | Marta | Kreicberga |
8. | Besere | Laura |
9. | Inga | Ozoliņa |
10. | Rūdolfs | Ozols |
11. | Vēsma | Pētersone |
12. | Marta | Šteinberga |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sāra | Dūniņa |
2. | Alise | Fjodorova |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna Krista | Freimane |
2. | Agneta | Koloda |
3. | Līva Lauma | Truhņēviča |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Apsīte |
2. | Danuta Eva | Bite |
3. | Ēriks | Ieviņš |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beāte Beatrise | Brūvere |
2. | Zane | Čipāne |
3. | Samanta | Djubina |
4. | Letīcija | Janoviča |
5. | Jūlija | Laurinaviča |
6. | Betija | Ozola |
7. | Tatjana | Petrovska |
8. | Elizabete | Šuplinska |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maikls | Andriksons |
2. | Renāte | Bojere |
3. | Violeta | Grigorjeva |
4. | Sanija Sonora | Jankovska |
5. | Diāna | Priede |
6. | Renāte | Vitkovska |
7. | Elīna | Zukule |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dita | Šteinfelde |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris Ernests | Brūniņš |
2. | Armands | Kravcevs |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Andžāne |
2. | Daniela | Čapķeviča |
3. | Valērija | Dubova |
4. | Anastasija | Jacina |
5. | Aksels | Juhna |
6. | Daiga | Karpoviča |
7. | Viola Daniela | Kiseļova |
8. | Jana | Krauliša |
9. | Olga | Liepiņa |
10. | Rolands | Lisenoks |
11. | Ilona | Lukaševiča |
12. | Diāna | Lukjanska |
13. | Veronika | Mamedova |
14. | Pauls | Nartišs |
15. | Airita | Olehnoviča |
16. | Ilze | Reča |
17. | Artis | Rimša |
18. | Dana | Solima |
19. | Līga | Stepiņa |
20. | Madara Vineta | Stivriņa |
21. | Aina | Veličko |
22. | Agnese | Viosna |
23. | Armands | Zeiza |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oskars | Barovskis |
2. | Jānis | Magone |
3. | Iveta | Rudka |
4. | Sintija | Skerškāne |
5. | Kristīne | Tanana |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvīra | Jančevska |
2. | Jolanta | Konstantinoviča |
3. | Dana | Lukaševiča |
4. | Ilze | Vidžupe |
5. | Jūlija | Žuravļova |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anželika | Beikule |
2. | Diāna | Bulavska |
3. | Aivars | Dunskis |
4. | Jeļena | Ozerska |
5. | Aiva | Staņēviča |
6. | Dace | Vigule |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise Alma | Ābula |
2. | Rimants | Balodis |
3. | Krišs Ernests | Freibergs |
4. | Kristiana | Kovaļevska |
5. | Sandra | Larmane |
6. | Aleksis | Plāts |
7. | Marta | Pūpola |
8. | Daniela | Reimane |
9. | Kristiāna | Rozentāle |
10. | Liene | Štorha |
11. | Andrejs | Štrāls |
12. | Kintija | Tīruma |
13. | Aivis | Turluts |
14. | Venija | Vīgante |
15. | Ričards | Zariņš |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lita Laine | Maculēviča |
2. | Reičela | Mieze |
3. | Ēriks | Pētersons |
4. | Roberts | Poriņš |
5. | Mikus | Prenclavs |
6. | Oskars | Šēlis |
7. | Sanija | Smidberga |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Inga | Birzniece |
2. | Marta | Dupate |
3. | Gabriela | Dūviņa |
4. | Inta | Guļevska |
5. | Roberts Oskars | Komarovskis |
6. | Anete | Kramēna |
7. | Aigars | Lastovskis |
8. | Ēriks | Rudziks |
9. | Elvis | Strauts |
10. | Agnese | Zeidaka |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Āboliņa |
2. | Līga | Birzniece |
3. | Līva Luīze | Bleive |
4. | Paula | Grundmane |
5. | Kārlis Jēkabs | Īvāns |
6. | Beāte Herta | Kepša |
7. | Rihards | Lūciņš |
8. | Asnate | Matroze |
9. | Annija | Ozoliņa |
10. | Beatrise | Šmidberga |
11. | Ieva | Zepa |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karīna | Ahmaduļina |
2. | Kārlis | Ārenieks |
3. | Diāna | Bīmane |
4. | Ilva | Bunka |
5. | Eduards | Cērps |
6. | Mariss | Čīma |
7. | Dace | Dunaiska |
8. | Markuss Rihards | Dzintars |
9. | Karīna | Grante |
10. | Elīna | Grudule |
11. | Sintija | Gruškēvica |
12. | Marta Renāte | Jērica |
13. | Krista | Karlsone |
14. | Laura | Ķere |
15. | Aldis | Ķergalvis |
16. | Linda | Kokoškina |
17. | Dāvids | Lapiņš |
18. | Laura Alise | Liepiņa |
19. | Ieva | Lukaža |
20. | Sigita Marija | Lukša |
21. | Zane | Mamonova |
22. | Krista | Mehaņikova |
23. | Vendija | Miklāva |
24. | Madara | Ozola |
25. | Anita Daniela | Ozoliņa |
26. | Emīls | Ozols |
27. | Laura | Pirktiņa |
28. | Anželika | Riško |
29. | Emīlija | Sīle |
30. | Annija Auce | Šinkeviča |
31. | Līva Kate | Šmiukše |
32. | Sandija | Sorokina |
33. | Kristers | Tobers |
34. | Reinis | Tumpelis |
35. | Kristiāna | Vamze |
36. | Inga | Vamze |
37. | Gintars | Žagars |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Ansone |
2. | Kristiāna | Auzniece |
3. | Jānis | Dambergs |
4. | Agris | Deduškevics |
5. | Selīna Krista | Done |
6. | Jana Gundega | Doniņa |
7. | Terēze | Džabrailova |
8. | Alīna | Ešenvalde |
9. | Una | Kalendra |
10. | Endija | Ķervija |
11. | Annija | Muižniece |
12. | Elza | Otaņķe |
13. | Ketija | Pujāte |
14. | Kārlis | Rozentāls |
15. | Diāna | Šlangena |
16. | Karīna | Šterna |
17. | Santa | Taujēna |
18. | Dāvids | Vorobjovs |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aiva | Balcere |
2. | Evija Arita | Brikmane |
3. | Aivita | Brūvere |
4. | Valters | Ceplenieks |
5. | Dinija | Feldmane |
6. | Agnese | Ģēģere |
7. | Kristīne | Jansone |
8. | Loreta | Krafta |
9. | Valērija | Krasovska |
10. | Imants | Meldris |
11. | Sandijs | Mielavs |
12. | Elza | Ozola |
13. | Helēna | Rožlapa |
14. | Henrijs | Silenieks |
15. | Simona | Staņislavčika |
16. | Andrejs | Teležis |
17. | Kārlis | Zauers |
18. | Laura | Ziemele |
19. | Ilze | Zommere |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris | Aizezers |
2. | Elīna | Eihlere |
3. | Anita | Eine |
4. | Jānis | Kampars |
5. | Karīna | Kostjuka |
6. | Ojārs | Meldris |
7. | Evita | Melluma |
8. | Oskars | Otaņķis |
9. | Ieva | Ozola |
10. | Krista | Petrevica |
11. | Laura | Saulīte |
12. | Jekaterina | Siļčukova |
13. | Elīza | Stilve |
14. | Amanda | Strēle |
15. | Dana | Tihomirova |
16. | Elvis | Vīgants |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Igors | Astrauskas |
2. | Diana | Augule |
3. | Franciska Anna | Beļāne |
4. | Izabella | Džeriņa |
5. | Elza Indra | Enkūzena |
6. | Jana | Fiļippova |
7. | Patrīcija | Frišmane |
8. | Angelīna | Ivanova |
9. | Elizabete | Jansone |
10. | Elīna | Jaščenko |
11. | Anastasija | Jemeļjanova |
12. | Kirils | Ļakiševs |
13. | Dāniels | Makoveckis |
14. | Evelīna | Mežennaja |
15. | Alberts | Mihņenoks |
16. | Viktorija | Molokoviča |
17. | Sara | Ovsepjana |
18. | Kirils | Protass |
19. | Danita | Šķila |
20. | Dianisijs | Smirnovs |
21. | Eduards | Spāģis |
22. | Anna Paula | Spriedēja |
23. | Marija | Starovecka |
24. | Jūlija | Šubane |
25. | Edīte | Tučina |
26. | Aleksandrs | Vabelis |
27. | Valērija | Varakušina |
28. | Viktorija | Vēsmiņa |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna Anna | Audare |
2. | Matīss | Briežkalns |
3. | Milļena | Kuharuka |
4. | Alīna | Kuprjašova |
5. | Ulrika | Lanka |
6. | Viktorija | Ļubicka |
7. | Viktorija | Osipenko |
8. | Leonīds | Pšonkins |
9. | Jānis Jēkabs | Stieģelis |
10. | Valts | Urbanovičs |
11. | Maija | Ziemele |
12. | Marta | Zūzane |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura Monika | Grauduža |
2. | Arturs | Karaņevskis |
3. | Renāte | Ķeire |
4. | Atis | Krieviņš |
5. | Marģers | Liepiņš |
6. | Daniels | Markauss |
7. | Toms | Mārtiņš Smilga |
8. | Anatolijs | Moisejenko |
9. | Jeļizaveta | Pahara |
10. | Katrīna Madara | Stadgale |
11. | Marija | Vikuļina |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anete | Baltiņa |
2. | Germans | Čičko |
3. | Jānis | Kapenieks |
4. | Diāna | Mikanova |
5. | Agneta | Ormane |
6. | Amanda | Razma |
7. | Dana Krista | Rezņika |
8. | Katrīna Annija | Ročāne |
9. | Roberts | Šamanskis |
10. | Tatjana | Šelajeva |
11. | Karīna | Upska |
12. | Kristīne | Vaitkus |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauma Aleksandra | Auziņa |
2. | Ksendija | Barkovska |
3. | Emīls | Bērziņš |
4. | Laura | Brīdiņa |
5. | Māris | Cinis |
6. | Melānija | Gulbe |
7. | Mareks | Ipatovs |
8. | Paula Anna | Ķēbere |
9. | Evelīna | Krapivņicka |
10. | Mārcis | Magone |
11. | Krista | Muciņa |
12. | Guntis | Puriņš |
13. | Rebeka | Spriņģe |
14. | Klāvs Ivo | Turkovs |
15. | Ance | Vanaga |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests Horens | Bisenieks |
2. | Undīne | Kreitūze |
3. | Amanda | Krūmiņa |
4. | Patrīcija Karlīna | Roshofa |
5. | Reinis Ernests | Rudzītis |
6. | Ozoliņa | Tabita |
7. | Ritvars | Zālītis |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ričards | Kauliņš |
2. | Aksels Roberts | Zirnis |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Ozoliņa |
2. | Alise | Švarca |
3. | Egīls | Zaķis |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Ancāns |
2. | Laima | Apele |
3. | Matīss | Baļčūns |
4. | Ieva | Isoda |
5. | Ariadna | Ivanova |
6. | Ritvars | Kažoks |
7. | Annija | Lūse |
8. | Sandis | Mauriņš |
9. | Ilmārs | Mežaraups |
10. | Lāsma | Neiceniece |
11. | Edijs | Ņērbulis |
12. | Kitija | Osīte |
13. | Justīne | Ozoliņa |
14. | Kaspars Vilnis | Petrovskis |
15. | Sanda | Pilace |
16. | Dāvis | Razdovskis |
17. | Daniela | Rimeicāne |
18. | Dāvids | Rubens |
19. | Līga | Semjonova |
20. | Skaidris | Skutelis |
21. | Jekaterina | Šmakova |
22. | Rebeka | Strode |
23. | Aleksandra | Ušakova |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārīte | Balgalve |
2. | Santa | Bigāte |
3. | Ādams Arvo | Brūvers |
4. | Āris | Kārklis |
5. | Anna | Mariņaka |
6. | Ilze | Paegle |
7. | Alesja | Petrova |
8. | Anete | Skrimble |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Calpanova |
2. | Diāna | Calpanova |
3. | Raitis | Černovs |
4. | Pāvels | Filatovs |
5. | Jevģēnijs | Grigorjevs |
6. | Sanita | Gutāne |
7. | Jeļizaveta | Korotkova |
8. | Oskars | Luksts |
9. | Mārtiņš | Rubļevskis |
10. | Megija | Šede |
11. | Jogita | Slesarenoka |
12. | Nauris | Utnāns |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edīte | Bigāte |
2. | Ilze | Buceniece |
3. | Mairis | Iesalnieks |
4. | Radislavs | Kuzmins |
5. | Veronika | Pavlova |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valērija | Abakšina |
2. | Sandis | Čerņavskis |
3. | Luīze | Cukmace |
4. | Kristīne | Doroškeviča |
5. | Gļebs | Grigorjevs |
6. | Maksims | Kairovs |
7. | Agnese | Kalvīte |
8. | Ērika | Kuzmina |
9. | Agnese | Leitāne |
10. | Edvīns | Mekšs |
11. | Ilze | Nagle |
12. | Aivita | Nalivaiko |
13. | Emīlija | Petinene |
14. | Anastasija | Piterāne |
15. | Sigita | Pundure |
16. | Linards | Sadovskis |
17. | Linda | Šaļapina |
18. | Nika | Steimakova |
19. | Pāvels | Stepanovs |
20. | Anastasija | Voitčenko |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Armands | Čižiks |
2. | Anastasija | Golubova |
3. | Daniels | Gorbačovs |
4. | Sanita | Grahoļska |
5. | Laine | Greta Grahoļska |
6. | Ksenija | Jakušenko |
7. | Kristers | Krišāns |
8. | Daina | Mandrikina |
9. | Linda | Mičule |
10. | Daira | Poikāne |
11. | Mihails | Popovs |
12. | Arvis | Šmats |
13. | Arvīds | Šroms |
14. | Artūrs | Šroms |
15. | Vladislavs | Terehovs |
16. | Evita | Tuča |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Bleive |
2. | Ksenija | Dobrovolska |
3. | Agita | Igaune |
4. | Vadims | Jegorovs |
5. | Aigars | Luckāns |
6. | Rimants | Metlāns |
7. | Samanta | Nalivaiko |
8. | Annija | Piterāne |
9. | Līga | Romancāne |
10. | Cira/Tsira | Tolordava/Tolordava |
11. | Lauris | Vonogs |
12. | Sintija | Zatlere |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandra | Bule |
2. | Jāzeps | Kemze |
3. | Germans | Krīgers |
4. | Māris | Lapšovs |
5. | Linda | Martinsone |
6. | Ingus | Martinsons |
7. | Ekaterina | Pashanina |
8. | Daniela | Silicka |
9. | Vita | Trone |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards Zigfrīds | Aveniņš |
2. | Nadīne | Barkāne |
3. | Artūrs | Biķernieks |
4. | Esmeralda Etele | Burkeviča |
5. | Elvis | Eriņš |
6. | Gaisma | Gurska |
7. | Aleksejs | Jekimovs |
8. | Rihards | Kaņepe |
9. | Kristaps | Kartenbeks |
10. | Arvīds | Lukševics |
11. | Markuss | Mačukāns |
12. | Dairis | Mežvinskis |
13. | Megija | Rauza |
14. | Elīna | Reire |
15. | Sandis | Rošāns |
16. | Katrīna | Rubule |
17. | Undīne | Saleniece |
18. | Sabīne | Skeranska |
19. | Emīlija | Solovjeva |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Bodniece |
2. | Raivo | Bruģis |
3. | Krists | Janiselis |
4. | Andra | Kalniņa |
5. | Krišjānis | Kucins |
6. | Anna Marija | Livmane |
7. | Rita | Miķelsone |
8. | Arnolds | Švauksts |
9. | Reinis | Veikšāns |
10. | Kaspars | Ziediņš |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rebeka | Birziņa |
2. | Krista | Elksnīte |
3. | Diāna | Rone |
4. | Evija | Rudzīte |
5. | Nadīna | Stirniniece |
6. | Monta | Vereba |
7. | Ričards | Vēveris |
8. | Sintija | Zepa |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Māris | Bazulis |
2. | Evita | Dumerāne |
3. | Lauma | Iesalniece |
4. | Ance Maija | Kampe |
5. | Paula | Kaufelde |
6. | Baiba | Ķevere |
7. | Alise | Ozoliņa |
8. | Renāte | Saulīte |
9. | Elvis | Saulīts |
10. | Arvis | Spuriņš |
11. | Helmuts | Vanags |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Henrijs | Augšpuls |
2. | Megija | Augustāne |
3. | Kitija | Balode |
4. | Raivis | Bērziņš |
5. | Jānis | Birkmanis |
6. | Valērija | Bobrova |
7. | Ernests Valts | Circenis |
8. | Romāns | Deņisovs |
9. | Kristofers | Ermiņš |
10. | Elvita | Gavre |
11. | Marija Viktorija | Gavriļenko |
12. | Ksenija | Gorelova |
13. | Marika | Grandāne |
14. | Melisa | Grišāne |
15. | Sandis | Homenko |
16. | Valērija Lučija | Ignatjeva |
17. | Jānis | Kauliņš |
18. | Ariana | Krasiļščikova |
19. | Maksims | Kudeikins |
20. | Laura | Lazdiņa |
21. | Līga Lilija | Leska |
22. | Jānis | Līdums |
23. | Madara | Lipiņa |
24. | Agris Dāvis | Mednis |
25. | Margarita | Morozova |
26. | Santa | Ozerska |
27. | Rūdolfs | Pētersons |
28. | Sintija | Priedīte |
29. | Santa | Rauska |
30. | Indra | Rudzīte |
31. | Konrāds | Rudzītis |
32. | Edgars | Sažins |
33. | Katrīna | Šeikina |
34. | Edgars | Šiherins |
35. | Dāvis | Skudra |
36. | Jānis | Strods |
37. | Elīna | Trence |
38. | Vincents Gustavs | Vilcāns |
39. | Amanda | Zariņa |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Apsīte |
2. | Linda Luīze | Barbare |
3. | Ņikita | Binders |
4. | Krista | Breita |
5. | Dāvis Klāvs | Caune |
6. | Signe | Dātava |
7. | Beāte | Ločmele |
8. | Evija Anna | Nusberga |
9. | Jana | Travkina |
10. | Ada | Vītoliņa |
11. | Loreta Luīze | Zaķe |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnija | Apine |
2. | Agnese | Apsīte |
3. | Zīle | Ašmane |
4. | Santa | Balaša |
5. | Lāsma Madara | Bedikere |
6. | Līga | Bērziņa |
7. | Linda | Brēmere |
8. | Sindija | Grīsle |
9. | Zane | Kampa |
10. | Vita | Konopecka |
11. | Ivars | Laicāns |
12. | Linda | Narutaviča |
13. | Lāsma | Padedze |
14. | Agnese | Pastare |
15. | Undīne | Piterniece |
16. | Linda | Sažina |
17. | Jevģenijs | Sokolovs |
18. | Vitālija | Šveca |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gerda | Fišere |
2. | Zinaida | Griščenko |
3. | Beāte | Grīva |
4. | Evita | Janberga |
5. | Aleksandrs | Jerkunovs |
6. | Alise | Jonāte |
7. | Emīls | Kazulis |
8. | Anastasija | Klodčika |
9. | Kristofers | Krembergs |
10. | Sintija | Liepiņa |
11. | Māris | Lilavs |
12. | Gita Dita | Miezīte |
13. | Laura | Naumova |
14. | Rinalds | Onckulis |
15. | Ieva | Ozolniece |
16. | Agnese | Reķe |
17. | Mārtiņš | Saulīte |
18. | Edgars | Sprukts |
19. | Diāna | Vaidere |
20. | Beāte | Vasioleka |
21. | Kristīne | Vilciņa |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Katrīna | Anevica |
2. | Anastasija | Babarikina |
3. | Emīls | Bērziņš |
4. | Rolands | Bračs |
5. | Līva Lote | Briede |
6. | Dāvis | Dejus |
7. | Anna | Fiļipenoka |
8. | Diāna | Fjodorova |
9. | Elizabete | Kaudze |
10. | Ričards | Kaupužs |
11. | Evija | Kļava |
12. | Kaiva | Prūse |
13. | Katrīna | Smeltere |
14. | Madara | Smeltere-Molla |
15. | Toms | Tālbergs |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilze | Barone |
2. | Samanta | Homiča |
3. | Annija | Kaņepēja |
4. | Roberts | Pugačovs |
5. | Veronika | Solovjova |
6. | Petra | Zeltiņa |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristofers Tomas | Borovskis |
2. | Artūrs | Bumbieris |
3. | Nikola Krista | Ivanova |
4. | Līva Luīze | Jonāne |
5. | Elza Elīza | Kalniņa |
6. | Aleksandrs Marks | Krusts |
7. | Kristers Rihards | Ozols |
8. | Sarmīte | Poga |
9. | Anna | Raita |
10. | Rinalds | Seržants |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Čerāne |
2. | Stefānija | Dubra |
3. | Niks Ričards | Goldiņš |
4. | Ričards | Griezītis |
5. | Roberts | Gurtiņš |
6. | Ilze | Kaminska |
7. | Vladislavs | Ķiveļevs |
8. | Māris | Kudrjašovs |
9. | Alise | Podziņa |
10. | Marina | Seļezņova |
11. | Ēriks | Teteris |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Artjomovs |
2. | Atis | Balodis |
3. | Jurģis | Bruzguls |
4. | Agija | Burmeistere |
5. | Jānis | Ciematnieks |
6. | Margarita | Džeriņa |
7. | Elvita | Fjodorova |
8. | Anete | Haritonova |
9. | Deniss | Kirilovs |
10. | Līga | Klibā |
11. | Karīna | Kovaļova |
12. | Ieva | Mozule |
13. | BARKOVSKA | NADEŽDA |
14. | Līga | Naidenoka |
15. | Rasma | Ormane |
16. | Anna Marija | Rudzīte |
17. | Anžela | Skačkova |
18. | Ieva | Sparāne |
19. | Rūdis | Šteimaks |
20. | Aleksandra | Stepanova |
21. | Ivanda | Stolipina |
22. | Elīza | Strode |
23. | Elga | Vaivode |
24. | Lūcija | Vaivode |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liena | Gasiņa |
2. | Jānis | Jukšs |
3. | Kristīne | Karpova |
4. | Vineta | Kažemāka |
5. | Žaklīna | Kivleniece |
6. | Anastasija | Kuzmenko |
7. | Sintija | Lakovska |
8. | Zigmārs | Lozda |
9. | Karīna | Makrjakova |
10. | Lauma | Reliņa |
11. | Lauma | Tumašova |
12. | Evija | Vaivode |
13. | Ilva | Valdone |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ausma | Dzerkale |
2. | Ilze | Egle |
3. | Alise | Lutinska |
4. | Laura | Neiceniece |
5. | Santa | Prikule |
6. | Ruslana | Rudenko |
7. | Kristiāna | Skutele |
8. | Zanda | Šoldre |
9. | Laura | Voitiņa |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laima | Givoina |
2. | Laila | Givoina |
3. | Aija | Juhneviča |
4. | Aleksis | Kostrickis |
5. | Agnese | Lukjanova |
6. | Guntis | Mauriņš |
7. | Ginta | Meikulāne |
8. | Marina | Skačkova |
9. | Kristīne | Timofejeva |
10. | Natālija | Vilcāne |
11. | Rūta | Vucāne |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Ameļko |
2. | Dina | Beleviča |
3. | Santa | Bilinska |
4. | Enija | Dervenika |
5. | Toni Anželo | Fernandes |
6. | Ineta | Gritāne |
7. | Žanis | Kilaitis |
8. | Jeļizaveta | Klimanova |
9. | Žanis | Lācis |
10. | Baiba | Medinika |
11. | Aleksandrs | Mironovs |
12. | Nikolajs | Semenecs |
13. | Emija | Verčinska |
14. | Elvita | Vilka |
15. | Katerina | Volkova |
16. | Sabīne | Vovere |
17. | Eduards | Zariņš |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sidnija | Kalvāne |
2. | Viktorija | Kovaļonoka |
3. | Marina | Ksendzova |
4. | Jānis | Lamašs |
5. | Lilija | Orlova |
6. | Aija | Urtāne |
7. | Liāna | Zeltiņa |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Barkāns |
2. | Anastasija | Bistrova |
3. | Laura | Čeire |
4. | Sintija | Justele |
5. | Kristīne | Laizāne |
6. | Evija | Laizāne |
7. | Santa | Lempa |
8. | Viktorija | Piziča |
9. | Dmitrijs | Plops |
10. | Ervīns | Sprindžs |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Drozdova |
2. | Ainis | Jaudzems |
3. | Marija | Kaļiņina |
4. | Inga | Kruste |
5. | Margarita | Plops |
6. | Katrīna | Štikāne |
7. | Agnese | Strucka |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Ameļčenkova |
2. | Ernests | Grabusts |
3. | Ksenija | Madžule |
4. | Iveta Anda | Munda |
5. | Linda | Novika |
6. | Līga | Pentjuša |
7. | Deņiss | Pridāns |
8. | Aelita | Skromule |
9. | Jūlija | Strogonova |
10. | Deņiss | Surikovs |
11. | Viktorija | Timakova |
12. | Jūlija | Tumanovska |
13. | Evelīna | Vasarāja |
14. | Egija | Vēvere |
15. | Baiba | Zeltiņa |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Baiba | Batare |
2. | Olga | Davidova |
3. | Dina | Gražule |
4. | Ņikita | Janovs |
5. | Austris | Mazurs |
6. | Lada | Ņičipurova |
7. | Marta | Pekša |
8. | Dins | Pujats |
9. | Laura | Rakova |
10. | Samanta | Rutka |
11. | Vera | Smirnova |
12. | Ieva | Svikle |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Drobiševska |
2. | Aija | Gudkova |
3. | Karīna | Ivanova |
4. | Ilja | Ivanovs |
5. | Valērija | Jonikāne |
6. | Bernards | Kudiņš |
7. | Elizabeta | Lohova |
8. | Ervīns | Malahovskis |
9. | Serafima | Nizimindinova |
10. | Emīls | Timofejevs |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marianna | Grebeņuka |
2. | Antons | Maksimovs |
3. | Ruslans | Matvejevs |
4. | Armands | Ostrovskis |
5. | Violetta | Paramonova |
6. | Germans | Roslovs |
7. | Anna | Rudakova |
8. | Sanita | Spriņģe |
9. | Reinholds | Švarcs |
10. | Edgars | Tarvids |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Andersone |
2. | Līva | Araka |
3. | Elvita | Auziņa |
4. | Reinis | Gailītis |
5. | Edgars | Gaisiņš |
6. | Klāvs | Galviņš |
7. | Līna Nerina | Gludiņa |
8. | Kārlis Matīss | Gross |
9. | Elīna | Kaire |
10. | Krista Kristiāna | Kozure |
11. | Kārlis | Krēsliņš |
12. | Madara | Krēziņa |
13. | Anna | Lasmane |
14. | Nils | Lurie |
15. | Luīze | Lūse |
16. | Una | Martušanska |
17. | Elizabete | Māziņa |
18. | Poļina | Orlova |
19. | Marija | Ostrovska |
20. | Jete Anna | Puriņa |
21. | Beate | Rubine |
22. | Rūdolfs | Skuja |
23. | Mārtiņš | Strazdiņš |
24. | Viktorija | Trifanova |
25. | Marianna | Urvanceva |
26. | Rūdolfs | Zeitmanis |
27. | Signe Roberta | Zeltiņa |
28. | Ēriks Kārlis | Zvilna |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ksenija | Berjozkina |
2. | Anete | Biķe |
3. | Annija Asnate | Čekstere |
4. | Kristiāna | Dzenīte |
5. | Marta | Frišfelde |
6. | Gundega | Gangnusa |
7. | Polina | Godunova |
8. | Santa | Grinvalde |
9. | Māris | Kiseļovs |
10. | Sabīne | Kristone |
11. | Edvīns | Ļahs |
12. | Nadīna | Lasmane |
13. | Linda | Lielbriede |
14. | Andrejs | Makarovs |
15. | Laura | Osipāne |
16. | Marks | Ponomarjovs |
17. | Dārta Frančeska | Rikarde |
18. | Elza Marta | Ruža |
19. | Everita Annemarija | Samuša |
20. | Mārtiņš | Sarvuts |
21. | Arturs | Sergejevs |
22. | Kristaps Eduards | Šerps |
23. | Tīna | Šipkēvica |
24. | Anastasija | Solodjankina |
25. | Selīna Paula | Sproģe |
26. | Ludvigs | Šteinbergs |
27. | Kristīne | Tenisa |
28. | Agnese | Upīte |
29. | Noela | Valdovska |
30. | Pauls | Valdovskis |
31. | Deniss | Vasiļenko |
32. | Lūcija | Vērdiņa |
33. | Agnija | Vintiša |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnese | Apsīte |
2. | Kristaps | Arkliņš |
3. | Maira | Bauere |
4. | Eduards | Bērziņš |
5. | Rūdolfs | Bērziņš |
6. | Reinis | Cirpons |
7. | Mārtiņš | Dzenītis |
8. | Mihails | Džondžua |
9. | Anastasija | Gricenko |
10. | Sandris | Gulbis |
11. | Jānis | Iesalnieks |
12. | Undīne | Kobitjeva |
13. | Uko | Kokņevičs |
14. | Aiva | Kuzmina |
15. | Maija | Ločmele |
16. | Eduards | Osis |
17. | Georgijs | Ostaņevičs |
18. | Kristiāna | Plāte |
19. | Rūdolfs | Pogodins |
20. | Ingus Jānis | Pretkalniņš |
21. | Rihards | Puplovskis |
22. | Kirils | Reihs |
23. | Andrejs | Rieksts |
24. | Laura Ramona | Rozīte |
25. | Gatis | Saknītis |
26. | Matīss | Šņukuts |
27. | Anastasija | Sprudzāne |
28. | Toms Elvijs | Šusts |
29. | Kirils | Visokinskis |
30. | Sergejs | Žahovskis |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anrijs Kristians | Ābele |
2. | Aleksandra | Boikova |
3. | Jānis | Bremanis |
4. | Evita | Casno |
5. | Darja | Černova |
6. | Irina | Česnokova |
7. | Dārta-Elizabete | Emuliņa |
8. | Beatrise Elizabete | Gustsone |
9. | Markuss | Gūtmans |
10. | Leons | Gverždis |
11. | Ludmila | Hrižanovska |
12. | Kristīne | Kozlova |
13. | Gimburga | Kristīne |
14. | Rihards | Lapsa |
15. | Andris | Mančass |
16. | Loreta | Miļuna |
17. | Germans | Murins |
18. | Maija | Olšteina |
19. | Kirills | Ponomarjovs |
20. | Ksenija | Priladiša |
21. | Raimonds | Rainskis |
22. | Diāna | Riņģe |
23. | Elizabete | Ruvinska |
24. | Eduards | Salenieks |
25. | Evelīna | Stepiņa |
26. | Aleksandrs | Šumskis |
27. | Ksenija | Tarasova |
28. | Ņikita | Trojanskis |
29. | Miks | Ušerovskis |
30. | Kaspars | Vandāns |
31. | Darja | Zimakova |
32. | Krists | Žukovskis |
33. | Arina | Žuravļova |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sofija | Balode |
2. | Sofja | Belova |
3. | Emīls Rūdolfs | Bērtiņš |
4. | Terēze | Brence |
5. | Rūdis | Cebulis |
6. | Kristiāna | Dzenīte |
7. | Olga | Gaidele |
8. | Anastasia | Gladkova |
9. | Eduards | Golubevs |
10. | Darja | Gostilo |
11. | Mārtiņš | Grinfelds |
12. | Yaraslau | Hryhaliun |
13. | Jana | Jahvarova |
14. | Edijs | Janno |
15. | Igors | Jefremovs |
16. | Arturs | Jirgensons |
17. | Suzana | Klepere |
18. | Katrīne Elizabete | Kluce |
19. | Elza Elena | Lavčinovska |
20. | Linarts | Līcis |
21. | Marta | Livzeniece |
22. | Līva | Lūse |
23. | Ksenija | Masļakova |
24. | Sintija | Mikše |
25. | Artjoms | Mirzojans |
26. | Nikita | Mollers-Prohorovs |
27. | Anna | Motmillere |
28. | Kristaps | Naglis |
29. | Georģijs | Ņikoļins |
30. | Katrīna | Novkunska |
31. | Kate Lauma | Orbidāne |
32. | Olga | Ošeniece |
33. | Regīna | Ozoliņa |
34. | Maksims | Pučinskis |
35. | Areta | Pudule |
36. | Eduards | Rjabojs |
37. | Nikola | Rozenberga |
38. | Maksims | Rudakovs |
39. | Anastasija | Ševčenko |
40. | Viktorija | Sirotina |
41. | Dmitrijs | Sokolovs |
42. | Katarīna | Spale |
43. | Dans | Štaermans |
44. | Leons | Stankevičs |
45. | Diāna | Stonoga |
46. | Karina | Timerbulatova |
47. | Maija Madara | Ulmane |
48. | Terēze | Urbāne |
49. | Katrīna | Utāne |
50. | Elizabete | Vegnere |
51. | Kirills | Vīksne |
52. | Viktorija | Zamkovaja |
53. | Roberta | Zariņa |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Agejevs |
2. | Deniss | Artemjevs |
3. | Sandra | Bērziņa |
4. | Elīza | Buka |
5. | Alise | Drozdova |
6. | Anastasija | Golobokova |
7. | Mārtiņš Gustavs | Gūtmanis |
8. | Karīna Elīze | Jātniece |
9. | Kristiāns | Kalvāns |
10. | Jekaterina | Kočetkova |
11. | Jegors | Lukjaņenko |
12. | Dana | Mičule |
13. | Darja | Ņikuļšina |
14. | Arsenijs | Nitijevskis |
15. | Gundega | Ose |
16. | Aleksandrs | Ostrovskis |
17. | Aleksandrs | Šamanovs |
18. | Artjoms | Ščerbaks |
19. | Boriss | Smirnovs |
20. | Laura | Spēlmane |
21. | Amanda | Spore |
22. | Ksenija | Stojane |
23. | Selga Sanda | Stūris |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sergejs | Ablamonovs |
2. | Elizabete | Bārtule |
3. | Elza | Birbele |
4. | Mihails | Buņins |
5. | Arturs | Čerkass |
6. | Marija | Čučaļina |
7. | Beāta | Denisa |
8. | Elīna | Ellere |
9. | Vladislava | Gavare |
10. | Aleksejs | Holodovs |
11. | Anastasija | Metlova |
12. | Kristīne | Okuņkova |
13. | Jekaterina | Ševčenko |
14. | Anastasija | Skorodelova |
15. | Ronalds Toms | Sondors |
16. | Aleksandra | Sorokina |
17. | Anna | Sorokina |
18. | Deniss | Šuvalovs |
19. | Emīls | Vālbergs |
20. | Jānis Kristaps | Vasiļonoks |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Balašova |
2. | Elīna | Čumakova |
3. | Gatis | Duncis |
4. | Darja | Golubeva |
5. | Kristina | Iskorostenska |
6. | Dainis | Ivanovs |
7. | Aleksandrs | Kazimirenko |
8. | Everita | Krūma-Mudele |
9. | Aleksandra | Macuļeviča |
10. | Kristaps | Muskeits |
11. | Annija | Romanovska |
12. | Tatjana | Šaņko |
13. | Marina | Šlegelmilha |
14. | Arturs | Smilškalns |
15. | Anna | Štauere |
16. | Anna Marija | Voloncēviča |
17. | Elizabete Marta | Zaharāne |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Astrauska |
2. | Lilija | Banceviča |
3. | Viktorija | Blumberga |
4. | Jana | Boļmante |
5. | Nikola | Brauča |
6. | Monika | Brenčeva |
7. | Laura | Bukēviča |
8. | Vlada | Čeļadina |
9. | Georgijs | Davidjans |
10. | Laura | Dortāne |
11. | Agnese | Dzenīte |
12. | Jeļizaveta | Griškova |
13. | Evelīna | Haite |
14. | Milena | Hmeļņicka |
15. | Marks | Isajevs |
16. | Deniss | Ivanovs |
17. | Pavels | Ivanovs |
18. | Edvards | Jansons |
19. | Jekaterina | Jevtejeva |
20. | Bernārs | Kažoks |
21. | Laura | Kezika |
22. | Gabriela | Kļaviņa |
23. | Anastasija | Konkina |
24. | Viktorija | Korotkova |
25. | Katrīna Lūcija | Kovaļova |
26. | Tatjana | Krasnoščoka |
27. | Madara | Krūmiņa |
28. | Viktorija | Ļahova |
29. | Zane | Liepiņa |
30. | Sabīne | Liepniece |
31. | Anna | Lukovenko |
32. | Ada | Mandžgaladze |
33. | Gļebs | Medvedevs |
34. | Roza | Minajeva |
35. | Antonijs | Ozerovs |
36. | Vladimirs | Panavass |
37. | Anastasija | Pereļota |
38. | Aleksandrs | Petrovs |
39. | Elizabete | Rebezova |
40. | Leonids | Rozins |
41. | Anastasija | Šalajeva |
42. | Laura | Siliņa |
43. | Ņikita | Skļarenko |
44. | Andrejs | Smirnovs |
45. | Veronika | Šukajeva |
46. | Viktorija | Sungaila |
47. | Jana | Šverna |
48. | Igors | Tatarinovs |
49. | Jekaterina | Troca |
50. | Artem | Ubaidullaev |
51. | Boriss | Verbickis |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Harijs | Aleksandrovs |
2. | Anastasija | Avdeviča |
3. | Iļja | Belovolovs |
4. | Diāna | Jačmeņeva |
5. | Emīlija | Jaksa |
6. | Karine | Jegiazarjana |
7. | Aleksejs | Judins |
8. | Sadija | Kadira |
9. | Gints | Kaņepītis |
10. | Anna | Krapivina |
11. | Maksims | Kuzmins |
12. | Vladislavs | Ļebedevs |
13. | Dominika | Lucenko |
14. | Margarita | Maksimova |
15. | Jegors | Maļejevs |
16. | Viktorija | Masļeņņikova |
17. | Darja | Nasibullina |
18. | Karina | Ostrovska |
19. | Arina | Palamarčuka |
20. | Mārtiņš | Plikšs |
21. | Aleksejs | Saraps |
22. | DARJA | SEĻICKA |
23. | Anna | Stepanova |
24. | Anastasija | Tumiloviča |
25. | Ričards | Viļumsons |
26. | Oļegs | Zašibajevs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jēkabs | Aksiks |
2. | Ance | Bārzdiņa |
3. | Antons | Basovs |
4. | Nelli-Viktorija | Berezovska |
5. | Justina | Demba |
6. | Diana | Draguneviča |
7. | Valērija | Dzirgause |
8. | Anars | Gadžibalajevs |
9. | Vladislava | Gricaja |
10. | Marija | Griņāviča |
11. | Andrejs | Gromovs |
12. | Anastasija | Guseva |
13. | Nellija | Hamane |
14. | Marija | Ivanova |
15. | Nataļja | Jakovļeva |
16. | Marija | Karaja |
17. | Beāte | Krūmiņa |
18. | Iļja | Markins |
19. | Laura | Nebija |
20. | Aļona | Norvile |
21. | Viktors | Patjoha |
22. | Marta | Putka |
23. | Darja | Rakitina |
24. | Kristīne | Romanovska |
25. | Anna | Sadovska |
26. | Elīna | Semeņenko |
27. | Marija | Stepanoviča |
28. | Aleksandrs | Šurs |
29. | Oskars | Švedovs |
30. | Anastasija | Zeņakina |
31. | Dmitrijs | Zotovs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andriana | Aksika |
2. | Daniils | Aleksandrovs-Moisejs |
3. | Artēmijs | Balkins |
4. | Līvija | Bukovska |
5. | Alexander | Bykov |
6. | Artjoms | Čeburaškins |
7. | Marija | Davigora |
8. | Artūrs | Edelmans |
9. | Anna | Frančuka |
10. | Jūlija | Gedroviča |
11. | Aleksandra | Grigorjeva |
12. | Viktorija | Gudakovska |
13. | Artjoms | Ivanovs |
14. | Paula | Kalniņa |
15. | Anete | Kalniņa |
16. | Viesturs | Krūmiņliepa |
17. | Sabīne | Kuprovska |
18. | Luīze | Latgale |
19. | Elizabete Krista | Liepiņa |
20. | Anastasija | Martinsone |
21. | Tatjana | Morozova |
22. | Deniss | Nalivajko |
23. | Artjoms | Novickis |
24. | Aleksandrs | Oborins |
25. | Katerīna | Osinoveca |
26. | Diāna | Polgina |
27. | Kirils | Putimcevs |
28. | Jeļizaveta | Rukosujeva |
29. | Sņežana | Tarasova |
30. | Aida/Aida | Teijubova/Teyyubova |
31. | Jana | Timaka |
32. | Jevgeņijs | Timoščenko |
33. | Valērija | Titova |
34. | Inga | Tkačenko |
35. | Gabrielė | Vaineikytė |
36. | Karina | Vasiļevska |
37. | Ināra | Vincāne |
38. | Jekaterina | Zolotenkocva |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ričards Marks | Aizbalts |
2. | Jeļizaveta | Akišina |
3. | Olesja | Anpilogova |
4. | Sofija | Astratova |
5. | Daniil | Averchenko |
6. | Iļja | Baženovs |
7. | Ieva | Bebriša |
8. | Edgars | Beķeris |
9. | Boneta | Bērziņa |
10. | Kalvis | Bērziņš |
11. | Kims | Caunītis |
12. | Elizabeta Ana | Cebotariova |
13. | Rūdolfs | Cepurnieks |
14. | Daniels | Dārziņš |
15. | Gabriela | Dilāne |
16. | Elza | Eglīte |
17. | Santa | Eglīte |
18. | Filips | Freimanis |
19. | Alīna | Gaile |
20. | Megija Kate | Gertnere |
21. | Artūrs | Grosbergs |
22. | Linda Ginta | Guka |
23. | Hanna Marta | Hansone |
24. | Jekaterina | Hrunova |
25. | Diāna | Ivanajeva |
26. | Marija | Ivanova |
27. | Veronika | Ivanova |
28. | Diana | Ivanova |
29. | Herta Elīna | Jansone |
30. | Anna Anastasija | Jansone |
31. | Evita | Januškeviča |
32. | Luīza | Jaroša |
33. | Māra | Jaudzeme |
34. | Antra | Kacena |
35. | Edvards | Kalniņš |
36. | Liena | Kāpiņa |
37. | Emīlija | Kaprāle |
38. | Anna | Karamiševa |
39. | Alina | Karjakina |
40. | Paula | Kellija |
41. | Vilija | Ķipure |
42. | Katrīna | Ķīse |
43. | Katrīna Marija | Konošenoka |
44. | Staņislavs | Kurašs |
45. | Nika | Kutuzova |
46. | Jānis | Lācis |
47. | Mihails | Lazarevs |
48. | Luīze | Lieģe |
49. | Luīze Līva | Liepiņa |
50. | Luīze Lote | Liepiņa |
51. | Dāvis | Lukjanskis |
52. | Sigita Elza | Lukstiņa |
53. | Evita | Malnača |
54. | Mārtiņš | Meikstums |
55. | Oļesja | Millere |
56. | Loreta | Motte |
57. | Kristīne | Nagle |
58. | Anna | Niedra |
59. | Jānis Rikardo | Očoa-Nīcgale |
60. | Valērija | Oļehno |
61. | Sofija | Oseļska |
62. | Ilija | Osipovs |
63. | Paula | Ozoliņa |
64. | Margarita | Pašņina |
65. | David | Pjavčenko |
66. | Amanda | Popena |
67. | Anželika | Putniņa |
68. | Pēteris | Putniņš |
69. | Deniss | Puzirevs |
70. | Olavs | Rāciņš |
71. | Darja | Reuta |
72. | Marija | Rodionova |
73. | Violeta | Romanova |
74. | Jūlija | Rumjanceva |
75. | Vladimirs | Ščigoļevs |
76. | Jūlija | Šeļepeņa |
77. | Keita | Smalkā |
78. | Kirils | Sokolovs |
79. | Milana | Solomatina |
80. | Irīna | Sorokina |
81. | Diāna | Spaska |
82. | Anete Paula | Stakinova |
83. | Anastasija | Stepanova |
84. | Marija | Štrauha |
85. | Mihails | Strods-Vavilovs |
86. | Dita Laura | Svārpstone |
87. | Jana | Treščinska |
88. | Marija | Valta |
89. | Čečeleva | Viktorija |
90. | Rūdis | Vilsons |
91. | Agnese Aleksandra | Vinņikova |
92. | Beāte | Vītola |
93. | Sofija | Voroncova |
94. | Anastasija | Vovere |
95. | Aleksandra | Zaharkēviča |
96. | Anita | Zālīte |
97. | Nameda | Zelle |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula Patrīcija | Adukone |
2. | Evelīna | Baumane |
3. | Rūdis | Bebrišs |
4. | Dāniels | Beļajevs |
5. | Artjoms | Blažko |
6. | Elza | Briuka |
7. | Katrīna | Cingela |
8. | Anžeļika | Čugunova |
9. | Miļena | Dile |
10. | Valērijs | Dobrins |
11. | Poļina | Golubova |
12. | Marija | Gūtmane |
13. | Elīna | Gžibovska |
14. | Anastasija | Ignatoviča |
15. | Maija | Ivanova |
16. | Valērija | Januševa |
17. | Lība | Klepecka |
18. | Alina | Kornišova |
19. | Aleksandrs Arsenijs | Kravčenko |
20. | Frančeska Tīna | Kursīte |
21. | Raivis Mārtiņš | Kuzņecovs |
22. | Artemijs | Lappo |
23. | Estere | Latiševiča |
24. | Anna | Maculeviča |
25. | Megija Melānija | Ozoliņa |
26. | Artjoms | Panfilovs |
27. | Margarita | Parhomenko |
28. | Reinis | Pauļuks |
29. | Romans | Pavļenko |
30. | Karīna | Prazdnova |
31. | Dana | Šamrova |
32. | Arina | Samsonova |
33. | Germans | Saveļjevs |
34. | Marija | Škuļtecka |
35. | jana | Smirnova |
36. | Haralds Kārlis | Šternbergs |
37. | Ieva | Stoldere |
38. | Santa | Strapcāne |
39. | Sofija | Strutinska |
40. | Sanda | Svipsta |
41. | Aneta | Tarasova |
42. | Marija | Tjurina |
43. | Jana | Valaine |
44. | Dana | Veismane |
45. | Aleksandra | Zagrebeļnaja |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adrija | Andersone |
2. | Līva | Anspuka |
3. | Arina | Bondareva |
4. | Aleksandrs | Čižikovs |
5. | Jeļizaveta | Dergačova |
6. | Linda | Feldmane |
7. | Ignats | Fjodorovs |
8. | Elīna | Grigorjeva |
9. | Elīna Laura | Huhka |
10. | Daniela | Kameņecka |
11. | Andris | Kamergrauzis |
12. | Elizabete | Kandere |
13. | Jūlija | Kibjaro |
14. | Denis | Klyshko |
15. | Raivis | Kokins |
16. | Anna | Krasikova |
17. | Estere | Lapiņa |
18. | Ričards | Lapoško |
19. | Matīss | Locāns |
20. | Veronika | Maizenberga |
21. | Andrejs | Markovs |
22. | Artūrs | Mazarevičs |
23. | Anna Santa | Ozoliņa |
24. | Paula | Peredistaja |
25. | Alise | Pokšāne |
26. | Ingus | Ramats |
27. | Marija | Ribakova |
28. | Vadims | Sakins |
29. | Annete | Salmane |
30. | Dana | Savicka |
31. | Maksims | Ščerbuks |
32. | Anastasija | Skriļova |
33. | Baiba Beāte | Šleja |
34. | Kristiāna | Šulte |
35. | Aleksis | Teivāns |
36. | Angeļina | Tiščuka |
37. | Laura | Valle |
38. | Viktorija | Vereteņņikova |
39. | Aļina | Zazdravniha |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Āboliņa |
2. | Kristīne | Apsēna |
3. | Roberts | Berķis |
4. | Milāna | Bloha |
5. | Dina | Bloha |
6. | Anastasija | Čaplijeva |
7. | Annija Marta | Cvetkova |
8. | Kristians | Draguns |
9. | Krišjānis | Dzirnieks |
10. | Viktorija | Galīte |
11. | Ieva Marija | Gedžūte |
12. | Poļina | Gorbunova |
13. | Raimonda | Grabe |
14. | Dāvids | Gurevičs |
15. | Anna | Januškeviča |
16. | Anastasija | Javorska |
17. | Laura Līvija | Kļava |
18. | Nikita | Klimovs |
19. | Anna Regīna | Knoka |
20. | Ksenija | Korotkova |
21. | Kristiāns | Kosītis |
22. | Katrīna | Kupča |
23. | Aleksejs | Kuzņecovs |
24. | Kārlis Andrejs | Lācis |
25. | Elizabete | Laiviņa |
26. | Ilze | Lisovska |
27. | Nensija | Līvmane |
28. | Laura | Maškanceva |
29. | Kaspars | Neiders |
30. | Edijs | Ostapko |
31. | Anita | Ozoliņa |
32. | Aleksandra | Paņina |
33. | Ansis | Pauliņš |
34. | Jēkabs | Pavlovskis |
35. | Ksenija | Putāne |
36. | Emīlija | Reimane |
37. | Paula Elvīra | Robežniece |
38. | Laura | Rudzika |
39. | Laura | Salmane |
40. | NELLA | SERGEJEVA |
41. | Anna | Svikša |
42. | Ričards | Tauriņš |
43. | Aleksejs | Timčenko |
44. | Monta | Treijere |
45. | Načiket | Tripathi |
46. | Alisa | Uzariņa |
47. | Liene | Vaivode |
48. | Edīte | Voliņeca |
49. | Sabīna | Žavtkēviča |
50. | Sabīne | Žilinska |
51. | Olga | Zozule |
52. | Marks | Zujevs |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aļina | Alova |
2. | Brigita | Andersone |
3. | Alija | Baltruma |
4. | Laura Luīze | Beloglazova |
5. | Reinis | Birznieks |
6. | Nikolais | Degtjarjovs |
7. | Darja | Demeņeva |
8. | Emīls | Demidovs |
9. | Emīlija | Dravante |
10. | Evelīna | Elere |
11. | Polina | Gaļiča |
12. | Rūdolfs | Golubovs |
13. | Simona | Grandsberga |
14. | Elizabete Viola | Jankovska |
15. | Reinis | Jirgens |
16. | Elīza | Kalniņa |
17. | Anita | Kočote |
18. | Artūrs | Krasnoluckis |
19. | Vsevolods | Kuļevs |
20. | Lelde Elizabete | Kusiņa |
21. | Gļebs | Ogorodņiks |
22. | Marija | Ovlaščenko |
23. | Laima Laine | Pinkovska |
24. | Melisa | Plikšķe |
25. | Toms | Rūdelis |
26. | Kārlis | Siders |
27. | Anna Marija | Sumrova |
28. | Ņikita | Teļnovs |
29. | Agnese | Urbāne |
30. | Loreta Laine | Vanaga |
31. | Kristafers | Zeiļuks |
32. | Artūrs | Zemzāle |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Bogačova |
2. | Ieva | Bušaite |
3. | Daniels | Dravants |
4. | Rūdolfs | Egle |
5. | Elizabete | Gžibovska |
6. | Valērija | Ivanova |
7. | Marija Luīze | Kalēja |
8. | Vanesa | Kasadžikova |
9. | Marta | Krūmiņa |
10. | Edvards Viljams | Krūziņš |
11. | Vladislava | Kurtukova |
12. | Vjačeslavs | Matvejevs |
13. | Ričards | Ņedosvitnijs |
14. | Jānis | Romāns |
15. | Kristaps | Salnājs |
16. | Mihails | Šatļikovs |
17. | Zahars | Selivanovs |
18. | Raimonds | Siliņš |
19. | Estere | Strautmane |
20. | Kristaps | Tirzītis |
21. | Maksims | Trišins |
22. | Iolanta | Tugarinova |
23. | Laura | Tutāne |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Erīna | Akmene |
2. | Dāvis | Auziņš |
3. | Karīna | Bagāta |
4. | Jekaterina | Bikova |
5. | Sabīne | Bogdanova |
6. | Inga | Bušaite |
7. | Lauris | Čevers |
8. | Dāvis | Dūcis |
9. | Paula | Gurejeva |
10. | Violeta | Hrapane |
11. | Ērika | Kaktiņa |
12. | Jana | Kassaliete |
13. | Elīna | Kauliņa |
14. | Artemijs | Krimovs |
15. | Elīna | Lāce |
16. | Laura | Maslovska |
17. | Aleksandrs | Petrovs |
18. | Veronika | Prokopoviča |
19. | Patrīcija | Raibarte |
20. | Evita | Roponena |
21. | Jūlija | Ruba |
22. | Kirils | Savčuks |
23. | Elīza | Savicka |
24. | Katerina | Volkova |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Babņejeva |
2. | Linda | Belova |
3. | Sergejs | Davidovičs |
4. | Oskars | Kaļva |
5. | Aleksandra | Kuzmina |
6. | Gajane | Margarjana |
7. | Juliāns | Morozovs |
8. | Alise | Mužaite |
9. | Jānis Dāvis | Osipovs |
10. | Guna | Pētersone |
11. | Agnese | Rudzīte |
12. | Mihails | Šaripovs |
13. | Jeļena | Saveļjeva |
14. | Artūrs | Šilaks |
15. | Edgars | Siliņš |
16. | Staņislavs | Šinkarevs |
17. | Mārtiņš | Starķis |
18. | Milana | Trusova |
19. | Diāna | Vidronoka |
20. | Austra | Zuševica |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agate | Akere |
2. | Vladislavs | Balmasovs |
3. | Kristaps Pauls | Biezais |
4. | Terēza | Biezaite |
5. | Elizabete | Celmiņa |
6. | Marta | Dambe |
7. | Elīna | Fainveice |
8. | Anastasija | Ivaņņikova |
9. | Vadims | Jegorovs |
10. | Paula | Kasperaviča |
11. | Laura | Liepiņa |
12. | Margarita | Ļitovkina |
13. | Viktorija | Loiko |
14. | Marija | Maļinovska |
15. | Sāra | Maslakova |
16. | Marija | Miloserdova |
17. | Aleksejs | Naumovs |
18. | Antons | Nikogosjans |
19. | Elizabete | Paļonova |
20. | Alans | Paučs |
21. | Laima | Purmale |
22. | Darja | Rudņicka |
23. | Elīna | Savicka |
24. | Dārta | Sirmā |
25. | Olga | Surgante |
26. | Ņikita | Toločkovs |
27. | Kristīne Laura | Vavutkina |
28. | Paula Marija | Vimba |
29. | Nelda | Zauere |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests Tomass | Auziņš |
2. | Evelīna | Bebre |
3. | Karīna | Čerņika |
4. | Tatjana | Cvetkova |
5. | Elizabete | Eltermane |
6. | Agate | Freiberga |
7. | Anna Glorija | Gobiņa |
8. | Diana | Golubeva |
9. | Anna | Indričāne |
10. | Jekaterina | Iškova |
11. | Valērija | Kačurina |
12. | Renāte | Karjavčenko |
13. | Lenarts | Keomegi |
14. | Germans | Korns |
15. | Gerda | Miezere |
16. | Sandis | Migla |
17. | Milēna | Novožilova |
18. | Roberts | Pavlovskis |
19. | Elīna | Savčenko |
20. | Viestards Kristiāns | Vīgants |
21. | Sabīne Rasa | Vīra |
22. | Alise | Voroncova |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beatrise | Amoliņa |
2. | Veronika | Boikova |
3. | Anastasija | Bujaka |
4. | Oksana | Fedosejeva |
5. | Romāns | Klišāns |
6. | Viktorija | Kļiševiča |
7. | Laine | Ļeonova |
8. | Sofija | Matisone |
9. | Kristaps | Mednis |
10. | Agneta Elizabete | Meikšāne |
11. | Kristīne | Mogiļevceva |
12. | Ksenija | Nikolajeva |
13. | Valērijs | Nikolajevs |
14. | Fēlikss | Oļeiņiks |
15. | Ksenija | Poliščuka |
16. | Ņikita | Puškins |
17. | Agnese | Ričika |
18. | Marta Līva | Spriņģe |
19. | Krista Marija Etele | Tingbranda |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Avotiņa |
2. | Ivans Jānis | Binders |
3. | Jeļizaveta | Bļinova |
4. | Nadežda | Brujeva |
5. | Iveta | Dzīvīte |
6. | Anastasija | Fedotova |
7. | Helēna | Freijere |
8. | Anda | Garole |
9. | Polina | Golubeva |
10. | Juris | Jurāns |
11. | Ksenija | Kaļāne |
12. | Roberta | Kirste |
13. | Anna | Ķīse |
14. | Edmunds Dariāns | Krops |
15. | Anastasija | Kulika |
16. | Pāvels | Laganovskis |
17. | Olga | Laverko |
18. | Jete | Lazdāne |
19. | Jūlija | Malko |
20. | Jelizaveta | Narodicka |
21. | Jana | Ozola |
22. | Marija | Podļesnaja |
23. | Jevgēnijs | Pustovits |
24. | Olga | Rogoženko |
25. | Ļubova | Šamova |
26. | Lelde Adele | Skabarniece |
27. | Ketija | Ungailo |
28. | Annija | Ušacka |
29. | Signe | Vadone |
30. | Lauris Agnis | Vintišs |
31. | Daniils | Žukovs |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Avsjuks |
2. | Laura | Bokta |
3. | Evalds | Filipavičs |
4. | Jevgeņijs | Grigorjevs |
5. | Krista Kristiāna | Iļjina |
6. | Vladislavs | Jerins |
7. | Olga | Judina |
8. | Agnese | Miķelsone |
9. | Jekaterina | Ņekrilova |
10. | Laura | Plēpe |
11. | Annamarija | Pumpura |
12. | Agnese | Rituma |
13. | Renāte | Spēka |
14. | Džeina | Stoģe |
15. | Marija | Šukalo |
16. | Vladislavs | Temirjovs |
17. | Viola | Turlo |
18. | Līva | Vavžika |
19. | Artis | Venskus |
20. | Maksims | Žbanovs |
21. | Rūdolfs | Zunde |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sabīne | Beļska |
2. | Viktorija | Golubeva |
3. | Edvīns | Judins |
4. | Anastasija | Kuzmina |
5. | Valdis | Lapo |
6. | Maksims | Ļiskins |
7. | Vineta Santa | Margeviča |
8. | Laura Enija | Meirāne |
9. | Katrīna | Prūse |
10. | Ramona | Ratsepa |
11. | Marina | Šaško |
12. | Maksims | Škarpovs |
13. | Maksim | Skryabin |
14. | Annija | Skudra |
15. | Sindija | Šmite |
16. | Margarita | Šteņa |
17. | Vairis | Stramkalis |
18. | Zane | Stūre |
19. | Rebeka | Tamaša |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Augule |
2. | Darija | Degtjareva |
3. | Valērija | Gaļicka |
4. | Kristiāna Laila | Lazdiņa |
5. | Ieva | Maldupa |
6. | Renārs | Ozoliņš |
7. | Evita Kristiāna | Pušpure |
8. | Veronika | Rakova |
9. | Madara | Rakšte |
10. | Elīza | Saulīte |
11. | Katrīna | Siliņa |
12. | Anna Alīsija | Tararuja |
13. | Sabīne | Vaivodiša |
14. | Roberts | Vīksne |
15. | Sindija | Žedane |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Bružāns |
2. | Alesija | Gavrilova |
3. | Polina | Gromatovich |
4. | Alina | Hudicka |
5. | Iļja | Jegorovs |
6. | Anastasija Marija | Kafanova |
7. | Kaspars | Lapa |
8. | Anna | Mihaļkova |
9. | Kirils | Mjasojedovs |
10. | Aleksandra | Ņevidomska |
11. | Margarita | Nikonova |
12. | Pāvels | Pecevičs |
13. | Rihards | Saksis |
14. | Sabīne | Sīka |
15. | Dita | Sisene |
16. | Artūrs | Stafanovičs |
17. | Vladislavs Nauris | Strogonovs |
18. | Anna/Anna | Tarnavska/Tarnavskaya |
19. | Aleksandrs | Vasiļjevs |
20. | Armands | Zelčs |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Harijs Pēteris | Broks |
2. | Matīss | Buls |
3. | Vanesa Luīze | Didze |
4. | Beāte | Dīriņa |
5. | Madara | Druvaskalna |
6. | Dana | Gakute |
7. | Edgars Eduards | Hoveckis |
8. | Sofija | Ivanova |
9. | Kristiāna | Jansone |
10. | Annija | Kliemane |
11. | Adriāna | Klints |
12. | Krista Kristiāna | Koreņika |
13. | Laura | Lemkena |
14. | Līva Kristiāna | Lukaša |
15. | Reinis | Madžulis |
16. | Vendija | Orehova |
17. | Ingija Laine | Piļicka |
18. | Jānis | Polis |
19. | Renāte | Roze |
20. | Amanda | Sabecka |
21. | Samanta | Seņko |
22. | Antra | Siliņa |
23. | Marta | Sproģe |
24. | Elīna | Štencele |
25. | Rinalds | Strazdiņš |
26. | Elizabete | Vasiļevska |
27. | Ance | Vecgrāve |
28. | Sorenta | Zaneriba |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kitija | Holšteine |
2. | Emīlija | Kramēna |
3. | Līva | Mankus |
4. | Keita | Mieme |
5. | Paula | Simsone |
6. | Jeļena | Sušinska |
7. | Kristiāna | Švaža |
8. | Alīna | Vdovina |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Ābele |
2. | Annija | Jansone |
3. | Klāvs | Konrāds |
4. | Sandis | Lagzdiņš |
5. | Elīza | Šaule |
6. | Niks | Tamsons |
7. | Aleksandrija | Vilaite |
8. | Sanita Andželika | Ziediņa |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Andersons |
2. | Aiga | Andriekus |
3. | Anete | Ansberga |
4. | Līga | Apermane |
5. | Rūta | Arāja |
6. | Arita | Dembovska |
7. | Krista | Groskaufmane |
8. | Inessa | Maag |
9. | Edijs | Memgaudis |
10. | Marta | Milta |
11. | Alise | Ose |
12. | Alīna | Simonova |
13. | Anete | Smeile |
14. | Uldis | Upenieks |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liene Beāte | Arnicāne |
2. | Paula | Brakša |
3. | Pauls | Daugulis |
4. | Andželika | Gladkova |
5. | Renāte | Grudule |
6. | Niklāvs | Kadiķis |
7. | Māris Maikls | Mitrevics |
8. | Riglinda | Paegle |
9. | Elizabete Estere | Putniņa |
10. | Anna Klaudija | Putniņa |
11. | Robins | Reins |
12. | Reinis | Rocēns |
13. | Alise Anna | Stīpniece-Jekimova |
14. | Rūdolfs Aleksandrs | Strods |
15. | Annija | Vītoliņa |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Bruners |
2. | Didzis | Būmanis |
3. | Madis | Ciglis |
4. | Ingus | Kurzemnieks |
5. | Katrīna | Lauga |
6. | Justīne | Timermane |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Samanta | Baumane |
2. | Edgars | Daugulis |
3. | Laura | Kalniņa |
4. | Paula Līva | Matuzeviča |
5. | Liene | Ose |
6. | Haralds | Ozols |
7. | Patrīcija | Stelmaka |
8. | Vanessa | Turkupole |
9. | Megija | Vainorjus |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests | Elberts |
2. | Teodors | Kerimovs |
3. | Valts | Krūmiņš |
4. | Linda | Ločmele |
5. | Elīza Ilze | Malceniece |
6. | Aiga | Vespere |
7. | Liāna | Žitkova |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Būda |
2. | Rigonda | Buša |
3. | Līga | Gavare |
4. | Anžela | Halilova |
5. | Rainers | Hermanovskis |
6. | Elīza | Kaupe |
7. | Roberts Juris | Kvelde |
8. | Elisa | Laganovska |
9. | Emīls | Lapiņš |
10. | Evija | Miķelsone |
11. | Una Selīna | Muižniece |
12. | Laura | Sīkā |
13. | Grieta | Stīpniece |
14. | Beāte | Velpe |
15. | Gunda | Vilka |
16. | Evija | Zaļā |
17. | Edmunds | Zālītis |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara Māra | Grigore |
2. | Dita | Grīsle |
3. | Jana Marta | Ivanovska |
4. | Kristīne | Ķikute |
5. | Karmena Džastīna | Marcinkēviča |
6. | Reinis | Putrālis |
7. | Elīna | Skopāne |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Brikmanis |
2. | Annija | Cunska |
3. | Laura | Dauka |
4. | Sandra | Jaundžeikare |
5. | Lauma | Kalnkambere |
6. | Krista | Ķelpa |
7. | Elīna | Lanka |
8. | Nelda | Neilande |
9. | Linards | Ozols |
10. | Laura | Savicka |
11. | Dita | Trijēce |
12. | Zane | Zeldere |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Albertiņa |
2. | Eva | Alhimoviča |
3. | Elīna Elizabete | Baranovska |
4. | Nelda | Dinga |
5. | Agate | Immere |
6. | Džūlija | Jātniece |
7. | Pēteris | Kaupe |
8. | Ēriks Ralfs | Matulis |
9. | Tīna | Nulle |
10. | Evita | Rīdere |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elizabete Liza | Āboliņa |
2. | Amanda | Andersone |
3. | Ingus | Bogdanovs |
4. | Sandis | Braunfelds |
5. | Keita | Buta |
6. | Anna | Damberga |
7. | Dāvis | Derķevics |
8. | Helēna | Emerberga |
9. | Niklāvs Kārlis | Eņģelis |
10. | Līza Paulīne | Finke |
11. | Jānis | Freibergs |
12. | Evelīna Laila | Gegerniece |
13. | Matīss | Gleglu |
14. | Evelīna | Kasjaņenko |
15. | Paula | Kļaviņa |
16. | Evelīna Jana | Kozuba |
17. | Jolanta | Krūmiņa |
18. | Krista | Lipšāne |
19. | Melānija | Maurere |
20. | Jānis | Osis |
21. | Nannija | Pētersone-Norenberga |
22. | Rinalds Raivo | Romanovskis |
23. | Elīna | Štauere |
24. | Renāte | Strazdiņa |
25. | Inga | Tračuka |
26. | Marta Luīza | Treimane |
27. | Nils | Upners |
28. | Rihards Jānis | Vaivods |
29. | Laura | Vigante |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūta | Amstere |
2. | Sintija Marta | Antmane |
3. | Laima | Bērziņa |
4. | Monta | Blumberga |
5. | Beāte | Freimane |
6. | Kristaps | Gražinskis |
7. | Mārtiņš | Grunte |
8. | Salvis | Karols |
9. | Luanda | Miķelsone |
10. | Estere | Sīpliņa |
11. | Helēna Elza | Smilgaine |
12. | Kristiāna | Sniedziņa |
13. | Dārta | Valdemāre |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sofija | Aveniņa |
2. | Kārlis | Brinkmanis |
3. | Kerija | Grudkina |
4. | Evelīna | Ķiršakmene |
5. | Agate | Kniploka |
6. | Paula | Kučinska |
7. | Dana | Lāce |
8. | Janete | Mikitiņeca |
9. | Līga | Sidere |
10. | Ralfs | Spirga |
11. | Līga | Vecbērza |
12. | Lelde | Veinberga |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Buneris |
2. | Anna | Cimoška |
3. | Linda | Dišlere |
4. | Selīna | Grīnvalde |
5. | Dana | Gulbe |
6. | Samanta | Mertena |
7. | Renārs | Mičulis |
8. | Santa Madara | Neilande |
9. | Dita Elīna | Sila |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nora | Brakmane |
2. | Toms | Fišers Blumbergs |
3. | Annija | Gleizupa |
4. | Krišs | Grunte |
5. | Kristiāns | Jakubovskis |
6. | Viktorija | Jurča |
7. | Laura Laurita | Ķergalve |
8. | Paulīna | Leimane |
9. | Aiva | Līdaka |
10. | Mārtiņš | Lorencs |
11. | Paula | Mihailova |
12. | Karina | Miļča |
13. | Reinis | Mitenbergs |
14. | Artis | Muktupāvels |
15. | Megija | Neilande |
16. | Laura | Poļanska |
17. | Guna | Prokopčika |
18. | Megija | Puriņa |
19. | Nikola | Smeltere |
20. | Madara | Tomele |
21. | Sabīne | Trapāne |
22. | Pāvels | Volkonovskis |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Agapovs |
2. | Juris Jānis | Dātavs |
3. | Rihards | Gudzs |
4. | Līga | Lielmane |
5. | Linda | Muceniece |
6. | Ieva | Pētersone |
7. | Madara | Rače |
8. | Beatrise Luīze | Revina |
9. | Helēna | Skuja |
10. | Rūta Regīna | Tauriņa |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Gorišnaja |
2. | Līva | Kalniņa |
3. | Kristīne | Ķirse |
4. | Elvita | Penka |
5. | Santa | Pone |
6. | Linda | Reinholde |
7. | Andrejs | Tarasenko |
8. | Anna | Zara |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karīna | Čudare |
2. | Laura | Helmane |
3. | Maija | Laugale |
4. | Daiga Helēna | Litvina |
5. | Elza | Marcinkeviča |
6. | Līga | Siljāne |
7. | Toms | Tauriņš |
8. | Sarma | Volanska |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Bašķe |
2. | Kārlis | Gaigals |
3. | Amanda | Grundmane |
4. | Zanda Esmeralda | Markova |
5. | Laura | Rasputnaja |
6. | Edgars | Skrastiņš |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Baumanis |
2. | Gusts Svens | Pētersons |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jurģis | Mežulis |
2. | Ginters Juris | Vehi |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Kraukle |
2. | Gunārs | Sīka |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elza Līna | Andersone |
2. | Ieva | Bērziņa |
3. | Liene | Ciguze |
4. | Māris | Cīrulis |
5. | Laura | Dičeva |
6. | Sonora | Dubrovska |
7. | Jānis Paulis | Dzirkalis |
8. | Lenora Anna | Gorska |
9. | Elza | Grīva |
10. | Gustavs | Kalnāre |
11. | Venija | Kalniņa |
12. | Dairis | Krasovskis |
13. | Dace | Lenša |
14. | Elizabete | Ločmele |
15. | Samanta | Mušperte |
16. | Adrians | Netlis |
17. | Danīls | Ņikiforovs |
18. | Sabīne | Ošiņa |
19. | Sabīne | Rumba |
20. | Kārlis Krišjānis | Rusmanis |
21. | Raimonds | Šīrants |
22. | Anna | Tiščenko |
23. | Sandija | Vasiļjeva |
24. | Madara | Vīre |
25. | Zane | Zāģere |
26. | Laura | Zamuele |
27. | Diāna | Zariņa |
28. | Oskars | Zariņš |
29. | Monta | Žibojēdova |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Bērziņa |
2. | Norberts | Dukurs |
3. | Samanta | Engere |
4. | Jana | Goida |
5. | Artūrs | Ķelpe |
6. | Sindija | Kezika |
7. | Klāvs Matīss | Krievs |
8. | Daniela Krista | Langina |
9. | Jūlija | Maļinovska |
10. | Anastasija | Mamedbekova |
11. | Karīna | Melbārde |
12. | Krišs | Pinkulis |
13. | Renārs | Roķis |
14. | Savelijs | Suharževskis |
15. | Kintija | Šulte |
16. | Alise | Vimba |
17. | Elza Zane | Zirne |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Barba Ilva | Cimdiņa |
2. | Kitija | Cīrule |
3. | Laima Anna | Dalbiņa |
4. | Karīna | Davletšina |
5. | Agne | Eglīte |
6. | Nils Alberts | Heniņš |
7. | Elīna | Jātniece |
8. | Ivita | Mockus |
9. | Elīza Ance | Muska |
10. | Diāna | Nummure |
11. | Demija | Pleša |
12. | Šaiena Elija | Pole |
13. | Kristīne | Siksaliete |
14. | Zanda Laura | Šķiņķe |
15. | Anna | Skrastiņa |
16. | Elīza | Spurdziņa |
17. | Rebeka | Tetere |
18. | Krista Kristīne | Timčuka |
19. | Kecija | Vatuļina |
20. | Baiba | Vebruāle |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Berkolds |
2. | Rebeka Baiba | Jukāma |
3. | Elīza Aleksandra | Kūkoja |
4. | Mikus Dāvis | Liepiņš |
5. | Lauma Elza | Miezīte |
6. | Egija | Miška |
7. | Zanda Undīne | Ozola |
8. | Anna | Rasa |
9. | Daniela | Stoša |
10. | Gustavs | Vīksne |
11. | Andris | Vītiņš |
12. | Kitija | Zēmele |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Leons | Ālītis |
2. | Jēkabs Rihards | Ansons |
3. | Toms | Apermanis |
4. | Sandis | Auziņš |
5. | Lāsma | Bite |
6. | Evija | Blumberga |
7. | Artis | Botters |
8. | Huverts | Bože |
9. | Sabīne | Briede |
10. | Ivonna | Buka |
11. | Rodrigo | Būmeisters |
12. | Sintija | Čerņavska |
13. | Sintija | Dmitrijeva |
14. | Renāte | Dravniece |
15. | Tīna | Ekmane |
16. | Reinis | Freibergs |
17. | Elza | Goba |
18. | Jūlija | Gurinoviča |
19. | Rita | Hamstere |
20. | Karīna | Histjajeva |
21. | Veronika | Ivanova |
22. | Edgars | Jansons |
23. | Mārtiņš Dāvis | Jembergs |
24. | Karina | Jevņeviča |
25. | Roberts | Kačans |
26. | Paula | Kukle |
27. | Ēriks | Kuzņecovs |
28. | Elza | Lagzdiņa |
29. | Lauris | Lerhs |
30. | Pāvels | Mihailovs |
31. | Līva | Ose-Kolosova |
32. | Marija | Pavlukovica |
33. | Toms Mariss | Pilverts |
34. | Anna Marija | Potāpova |
35. | Laura | Priede |
36. | Elizabete | Priedoliņa |
37. | Jānis | Princis |
38. | Annika | Radele |
39. | Jeļizaveta | Rjabinkova |
40. | Dāvids | Rjabovs |
41. | Gerda | Tomsone-Kizeva |
42. | Laura | Trablika |
43. | Roberts | Uļjāns |
44. | Karīna | Vintere |
45. | Valērija | Višņauskaite |
46. | Krista Kristiāna | Zēberga |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jana | Bogmale |
2. | Dmitrijs | Borodovskis |
3. | Jolanta Žaklīna | Dudone |
4. | Angelika | Kiprojeva |
5. | Kristiāna | Klestrova |
6. | Ņikita | Kovaļovs |
7. | Kristīne | Kunkule |
8. | Ņikita | Leščišins |
9. | Viestards Vents | Litavnieks |
10. | Darja | Mihailova |
11. | Inese | Mitenberga |
12. | Tīna | Nulle |
13. | Sabīne | Pozdņakova |
14. | Dāvis | Pūliņš |
15. | Artjoms | Sidleckis |
16. | Kristiāna | Slukina |
17. | Artūrs | Sokolovskis |
18. | Elīna | Stepanova |
19. | Amanda Rūta | Vieško |
20. | Amanda | Vinciune |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roksolana | Amarova |
2. | Agate Anna | Auziņa |
3. | Liāna | Bergere |
4. | Marika Daila | Birzniece |
5. | Linda | Celma |
6. | Marks | Fiļippovs |
7. | Ņikita | Gorbunovs |
8. | Marija | Ivanova |
9. | Anželika | Ivanova |
10. | Jānis | Langbergs |
11. | Irina | Ļapunova |
12. | Elizabete | Leigute |
13. | Veniamīns | Mironovs |
14. | Poļina | Novikova |
15. | Artis | Reinholds |
16. | Fēlikss | Rūmnieks |
17. | Emīlija Alise | Šefanovska |
18. | Krista | Šēniņa |
19. | Una Gabriēla | Zelča-Vuškāne |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Inka Oriana | Aukam |
2. | Imants | Bebris |
3. | Dārta | Bože |
4. | Edgars | Cebaks |
5. | Marta | Cērpa |
6. | Arta | Eglīte |
7. | Kārlis Raimonds | Eniņš |
8. | Ginta | Girgensone |
9. | Daniils | Grics |
10. | Krista | Grundule |
11. | Melisa | Gūtmane |
12. | Gunita | Jankovska |
13. | Emīls | Kalugins |
14. | Diana | Karabača |
15. | Evita Annamarija | Klemence |
16. | Karina | Kovaļčuka |
17. | Roberts | Kukainis |
18. | Sabīne Luīze | Lazdiņa |
19. | Māra | Lode |
20. | Ketija | Mačtama |
21. | Anastasija | Miščurina |
22. | Sintija | Nīce |
23. | Diāna Krista | Puriņa |
24. | Aleksandrs | Tjuļeņevs |
25. | Maksims | Vasins |