Bioloģijas valsts 37. olimpiāde
Bioloģijas 37. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2479
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Arbidāne
2.
Ansis
Avotiņš
3.
Inga
Berezovska
4.
Egita
Bite
5.
Elīza
Brūklena
6.
Linards
Čevers
7.
Artūrs
Draka
8.
Harijs
Mencendorfs
9.
Pēteris
Pavlovičs
10.
Miļena
Perfiļjeva
11.
Elvis
Piterāns
12.
Ieva
Tkača
13.
Iluta
Upelniece
14.
Jānis
Vīksna
15.
Ilva
Viļuma
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ramona
Barkāne
2.
Ulvis
Blathens
3.
Lāsma
Ermansone
4.
Terēze
Jakundoviča
5.
Edgars
Kampe
6.
Rūta
Liepiņa
7.
Renārs
Lipenītis
8.
Olafs
Osītis
9.
Laine
Šarkuna
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aija
Andersone
2.
Lelde
Cibuļska
3.
Raivis
Glāznieks
4.
Lelde
Hamriha
5.
Elza Elizabete
Liepiņa
6.
Dace
Osīte
7.
Rihards Valts
Ratkevičs
8.
Laura
Zvirgzdiņa
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Dīce
2.
Dāvis
Gorbačovs
3.
Viktorija
Harlana
4.
Lauma
Jakovele
5.
Kaspars
Kažmērs
6.
Līva
Kopāne
7.
Karīna
Korsaka
8.
Samanta
Lāce
9.
Arita
Rizga
10.
Romāns
Seļezņovs
11.
Konstantīns
Siņica
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms
Arbidāns
2.
Inese
Bērtiņa
3.
Una
Bērziņa
4.
Alise Linda
Borince
5.
Ieva
Krēsliņa
6.
Kristīne
Migunova
7.
Agate
Mūrniece
8.
Anete
Palma
9.
Līga
Puzule
10.
Dainis
Rižkins
11.
Reinis
Rubins
12.
Elīna
Strazda
13.
Maikls
Stubailovs
14.
Evelīna
Tetere
15.
Inta
Umure
16.
Samanta
Virse
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Karimovs
2.
Krista
Koliste
3.
Līva Marta
Roze
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Āboliņš
2.
Dana
Dzilna
3.
Silva
Gradovska
4.
Līga
Gradovska
5.
Veronika
Irtiševa
6.
Ilva Kristiāna
Langrate
7.
Maija
Rozenberga
8.
Valdemārs
Timofejevs
9.
Žanis
Vīksna
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Bedleka
2.
Nadīna
Bērtulsone
3.
Artūrs
Kalašņiks
4.
Jānis
Stūrītis
5.
Arvīds
Veigners
6.
Kristiāns
Vlads
7.
Jūlija
Vorobjova
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Danute
Bērziņa
2.
Anna Paula
Čiraka
3.
Elvis
Dapševičs
4.
Dmitrijs
Dmitrijevs
5.
Kristiāns
Gaspersons
6.
Emīlija Krista
Grava
7.
Aleksandra
Hiļčuka
8.
Toms Niko
Krūmiņš
9.
Rēzija Veronika
Laumane
10.
Miks Jānis
Olte
11.
Kristiāna Annija
Pelša
12.
Dāvis Jānis
Pipirs
13.
Jūlija
Postolati
14.
Elīna
Radziņa
15.
Pēteris
Ronis
16.
Annija
Sirlaka
17.
Kristers
Slavēns
18.
Paula Diana
Šulca
19.
Toms
Vaļkins
20.
Elvita
Žurova
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maira
Asare
2.
Sintija
Igaune
3.
Helēna
Lāpsele
4.
Rita
Ozola
5.
Vita
Skosa
6.
Madara
Zaķe
7.
Jēkabs
Zommers
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agija
Baumane
2.
Edgars
Dapševičs
3.
Arta
Glāzere
4.
Madara
Mūrmane
5.
Megija
Simsone
6.
Ričards
Titovs
7.
Rāmulis
Žīgurs
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Brenda
Beķere
2.
Elvita
Potapova
3.
Alise
Smilga
4.
Rēzija
Zvaigzne
5.
Ringolds
Zvaigzne
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arīna
Bistrova
2.
Agris
Bužs
3.
Mairita
Dukovska
4.
Alīna
Fjodorova
5.
Zanda
Fjodorova
6.
Marika
Graudumniece
7.
Andris
Kudurs
8.
Samanta
Leitāne
9.
Agita
Matule
10.
Roberts
Pavlovskis
11.
Valdis
Slišāns
12.
Ieva
Šmate
13.
Jeļena
Vasiļjeva
14.
Ieva
Vizule
15.
Kristiāna
Zizlāne
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Garais
2.
Aivita
Kļečetņikova
3.
Agita
Melberga
4.
Lauma
Šamkina
5.
Līva
Supe
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arta
Akmene
2.
Reina
Ambarova
3.
Kitija
Bičko
4.
Deniss
Daņilovs
5.
Dailis
Langovskis
6.
Ita
Leišavniece
7.
Agnese
Nikandrova
8.
Dāvis
Paramonovs
9.
Virdžīnija
Vīcupa
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andris
Čubars
2.
Gita
Daukste
3.
Beāte
Graudumniece
4.
Evija
Kitova
5.
Elvis
Krivišs
6.
Sindija
Lose
7.
Sergejs
Petrovs
8.
Mārtiņš
Štāls
9.
Nils
Vanags
10.
Kristiāna
Žeikare
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karolīna
Auziņa
2.
Amanda
Bernharde
3.
Annemarija
Čaikovska
4.
Roberta
Dadžāne
5.
Adriāna
Frišmane
6.
Arturs Jānis
Krūmiņš
7.
Marta
Kursiša
8.
Kristiāna Paula
Lībiete
9.
Megija
Luņģe
10.
Emīls
Purgailis
11.
Roberts
Raismans
12.
Sindija
Rusaja
13.
Dagnija
Saleniece
14.
Gvido
Seļiverstovs
15.
Evija
Uškure
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Ozols
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Krikščūne
2.
Aivita
Moroza
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Aglinska
2.
Anta
Donerblica
3.
Annija
Varkale
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Džesika Iliāna
Aļeksejeva
2.
Ivo
Auziņš
3.
Heinrihs
Eglīte
4.
Alise
Feldmane
5.
Laura
Grušina
6.
Anita Ilze
Gulbe
7.
Baiba
Jermolājeva
8.
Dāvis
Krūmiņš
9.
Audris
Mihailovs
10.
Timur
Morozkov
11.
Anete
Rutka
12.
Sindija
Samohvalova
13.
Pauls
Valdovskis
14.
Lāsma
Zaķe
15.
Uldis
Žīgurs
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Monta
Bisniece
2.
Sintija
Broka
3.
Kintija Māra
Garanča
4.
Elza
Gārša
5.
Eduards
Gradovskis
6.
Melisa
Kaškura
7.
Elīza
Katlapa
8.
Beatrise Maija
Krieviņa
9.
Agate Kristena
Krieviņa
10.
Ēriks
Kūlītis
11.
Reinis
Liepiņš
12.
Kristaps
Martinsons
13.
Andris
Neimanis
14.
Elvis
Pumpurs
15.
Agnese
Sarkane
16.
Amanda
Skovgārda Rasmussena
17.
Dana
Sproģe
18.
Katrīna
Veitnere
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arta
Alksnīte
2.
Linda
Briune
3.
Marta
Cimdiņa
4.
Armands
Kaņepe
5.
Pauls
Kozlovskis
6.
Mārtiņš
Krakops
7.
Diāna
Lelde Mateusa
8.
Armands
Magone
9.
Miks
Ozols
10.
Annika
Paškovska
11.
Kitija
Puriņa
12.
Demija
Tijāre
13.
Jānis
Vilciņš
14.
Kitija
Zeidenberga
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Ādamsone
2.
Elīna
Blūma
3.
Ingmars Aksels
Brants
4.
Dārta
Bunkovska
5.
Zane
Derdonska
6.
Paula
Gloka
7.
Ilze
Kornete
8.
Linda
Kudure
9.
Alise
Lapiņa
10.
Elizabete
Markova
11.
Kate
Radziņa
12.
Marta
Rudzīte
13.
Viktorija
Šābele
14.
Jānis
Salnis
15.
Elizabete
Sīlīte
16.
Diāna Krista
Stafecka
17.
Sintija
Tarasova
18.
Vilnis
Tinuss
19.
Sabīne
Zande
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valērija
Aleksejeva
2.
Vija
Bērziņa
3.
Viktorija
Biriņa
4.
Iļja
Jakimovičs
5.
Tatjana
Lukjanska
6.
Jānis
Stupelis
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ņina
Dimiņa
2.
Kristīne
Ivbule
3.
Viktorija
Kovaļevska
4.
Jolanta
Krukovska
5.
Juris
Novickis
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilze
Rūtiņa
2.
Darja
Troškova
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kirils
Andrejevs
2.
Diāna
Breidaka
3.
Diana
Burakovska
4.
Marta
Folkmane
5.
Anastasija
Ivancova
6.
Alla
Jacenko
7.
Arianda
Jonāne
8.
Olga
Kaļiņina
9.
Solvita
Koreņika
10.
Oļesja
Kumpiņa
11.
Aleksandrs
Labuts
12.
Anita
Liepa
13.
Vents Kristofers
Lietavietis
14.
Kristiāna Patrīcija
Litauniece
15.
Nataļja
Mališa
16.
Viktorija
Mickeviča
17.
Olga
Naumova
18.
Arkādijs
Nikolajevs
19.
Liene
Nitiša
20.
Ligita
Ostrovska
21.
Evelīna
Pivrika
22.
Inese
Raciņa
23.
Darja
Safronova
24.
Everita Annemarija
Samuša
25.
Artis
Trops
26.
Aleksandra
Tulovska
27.
Alisa
Volkova
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dagnija
Ciematniece
2.
Iveta Vitālija
Grincevičute
3.
Liliāna
Ilgača
4.
Dana
Ivanova
5.
Maksims
Jurinovs
6.
Elīna
Kononova
7.
Līna
Kuzņecova
8.
Maksims
Latkovskis
9.
Tatjana
Mihailova
10.
Nataļja
Munduma
11.
Pāvels
Pranskus
12.
Valērija
Rakša
13.
Marks
Smirnovs
14.
Anželika
Treiklere
15.
Kārlis
Vagalis
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anita
Dortiņa
2.
Diāna
Druse
3.
Anna
Golubeva
4.
Jekaterina
Grigorjeva
5.
Diāna
Iliško
6.
Ksenija
Jenbajeva
7.
Darja
Juhno
8.
Anastasija
Kaca
9.
Vaclavs
Korženevskis
10.
Natālija
Mihejeva
11.
Milana
Permaņicka
12.
Elvita
Pundure
13.
Raivis
Valters
14.
Jeļizaveta
Voroņina
15.
Stefānija
Zaiceva
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jūlija Emīlija
Baranovska
2.
Deniss
Dunaveckis
3.
Anna
Januško
4.
Baiba
Kokina
5.
Olīvija
Kokina
6.
Jeļizaveta
Krasiļnikova
7.
Valdis
Mizers
8.
Rišards
Šidlovskis
9.
Viktorija
Survilo
10.
Ineta
Vaivode
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Andreičikova
2.
Artis
Apinis
3.
Nadīna
Atrahimoviča
4.
Diāna
Azaucka
5.
Jolanta
Baltaduone
6.
Elīna
Berga
7.
Iveta
Čerņavska
8.
Anastasija
Ciesa
9.
Evija
Dambrovska
10.
Asnate
Egle
11.
Mārcis
Eihmanis
12.
Kārlis
Janaitis
13.
Uldis
Jansons
14.
Santa
Junkere
15.
Elīna
Klepeca
16.
Krista Kristiāna
Kristapsone
17.
Emīlija Arta
Lāce
18.
Evita
Namniece
19.
Rolands
Savdons
20.
Annija
Siliņa
21.
Dace Katrīna
Strazda
22.
Zane
Vītola
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Ābelīte
2.
Katrīna
Freimane
3.
Kitija Lūcija
Gristiņa
4.
Diāna
Jakuboviča
5.
Liāna Signe
Misule
6.
Reinis
Roze
7.
Krists
Safranovičs
8.
Jānis
Siliņš
9.
Arianna
Todorova
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andra
Aboma
2.
Kellija
Blūzmane
3.
Kristiāna
Bogdanoviča
4.
Annija
Deičmane
5.
Elvisa
Lambrekse
6.
Ilze
Vilgerte
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Granauska
2.
Justīne
Jakobsone
3.
Reinis
Lillais
4.
Artūrs
Mhitarjans
5.
Laura
Rozentāle
6.
Zigurds
Tamans
7.
Karīna
Tautkus
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linards
Cvetkovs
2.
Arvita
Kļaviņa
3.
Marta
Mazure-Siliņa
4.
Samanta
Sīmane
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Beitiks
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Pabērza
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilona
Jadzialo
2.
Guntis
Šivars
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karīna
Balode
2.
Lāsma
Bugovecka
3.
Samanta
Homiča
4.
Samanta
Ilguma
5.
Otto Jānis
Jansons
6.
Anna
Jaunzeme
7.
Lauris
Kazlausks
8.
Sandra
Kumakova
9.
Marta
Matuševa
10.
Nikola
Ņikiforova
11.
Estere
Romanovska
12.
Ieva
Strupa
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandijs
Siliņš
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Ansons
2.
Toms
Jaunzemis
3.
Elīna
Vecmane
4.
Lauris
Vilde
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uvis
Dredžels
2.
Jeļizaveta
Lisakovska
3.
Santa
Rozēna
4.
Katrīna
Siliņa
5.
Nauris
Vilde
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evelīna
Bantauska
2.
Erlends
Bērziņš
3.
Paula
Bobrova
4.
Megija
Borska
5.
Renāte
Bramane
6.
Rolands
Hartmans
7.
Ļubova
Hucanu
8.
Amanda Liene
Iraida
9.
Krišjānis
Ivbulis
10.
Dāvis
Kalējs
11.
Daniels
Kučinskis
12.
Madara
Lasmane
13.
Aiva
Meržinska
14.
Aleksandra
Ņikitina
15.
Amanda
Ozola
16.
Kristiāns
Paeglis
17.
Sintija
Prodniece
18.
Jānis
Puriņš
19.
Ieva
Savicka
20.
Ojārs
Seglērs
21.
Sintija
Sovane
22.
Madara
Spēka
23.
Lelde
Vītola
24.
Sandis
Zemītis
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Bekmane
2.
Jānis
Berģis
3.
Ņina
Capa
4.
Emanuels
Fadejevs
5.
Mārtiņš
Feldmanis
6.
Madara
Jugāne
7.
Evija
Kovrigo
8.
Kārlis
Levinskis
9.
Kristaps
Linde
10.
Anželika
Lukjanova
11.
Samanta
Martuženoka
12.
Elīna
Mažeika
13.
Egija
Paslauska
14.
Anete Patrīcija
Pavlova
15.
Ilze
Seglēre
16.
Ivo
Siņicins
17.
Egija
Vaiņiute
18.
Annija
Vaivode
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niks
Avišāns
2.
Artūrs
Bjalkovskis
3.
Laura
Briede
4.
Mārtiņš
Kalējs
5.
Edijs
Kauranens
6.
Liene
Laizāne
7.
Dmitrijs
Lukašonoks
8.
Dagnija
Pakalne
9.
Stanislavs
Petkevičs
10.
Artjoms
Soboļevs
11.
Sindija
Streņģe
12.
Rūdolfs
Studāns
13.
Kirils
Veļikijs
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lāsma
Balode
2.
Viktorija
Deržaveca
3.
Iveta
Eihmane
4.
Emīls
Feldmanis
5.
Roberts
Jankovskis
6.
Laura
Marcinkeviča
7.
Melita
Rozentāle
8.
Jānis
Seilis
9.
Anastasija
Slone
10.
Jānis
Striks
11.
Renāts
Strods
12.
Matīss
Zalāns
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dagnis
Ābols
2.
Jānis
Arnītis
3.
Monta
Berķe
4.
Santa
Ģingule
5.
Liudmila
Jaronska
6.
Diāna
Jonova
7.
Gaida
Kaira
8.
Veronika
Kisļaka
9.
Namejs
Kugrēns
10.
Elīza Elza
Lipšāne
11.
Evija
Lipšāne
12.
Laura Diāna
Matičaka
13.
Viktorija
Matjuhova
14.
Amanda
Meldere
15.
Jānis
Ņikitins
16.
Agnese
Pogožeļska
17.
Ina
Viršiča
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Fjodorova
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Černavska
2.
Lelde
Gaspersone
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Anufrijevs
2.
Raimonds
Bojaruns
3.
Valērija
Čalko
4.
Ivars
Dille
5.
Jūlija
Dmitrijeva
6.
Artis
Galvanovskis
7.
Klinta Madara
Greiliha
8.
Darja
Guseva
9.
Kristiāna
Kalniņa
10.
Austra
Kroģere
11.
Igors
Miļuhins
12.
Veronika
Mirzajanova
13.
Ksenija
Orjola
14.
Mārtiņš
Robežnieks
15.
Kerolaina
Stepe
16.
Marija
Stocka
17.
Katrīna
Truksne
18.
Daņiils
Veržbickis
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arturs
Andrejevs
2.
Edgars
Batkovskis
3.
Margarita
Broša
4.
Armands
Celmiņš
5.
Kristīne
Ciemiņa
6.
Angelīna
Gavrilova
7.
Viesturs
Liniņš
8.
Linda
Pīpkalēja
9.
Madara
Ratniece
10.
Natālija
Sirotkina
11.
Kirils
Vedļa
12.
Diāna
Žogota
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Goluba
2.
Aleksandra
Juhnēviča
3.
Laura
Naumenko
4.
Vita
Plivča
5.
Loreta
Rozenfelde
6.
Jevgenijs
Solomins
7.
Gustavs
Strautnieks
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edvīns
Bergmanis
2.
Edvards
Dumpis
3.
Diāna
Gavare
4.
Edvards
Kalniņš
5.
Vladislavs
Kļaviņš
6.
Anastasija
Oša
7.
Jeļizaveta
Sukorceva
8.
Lelde
Valtnere
9.
Valērija
Zubrika
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Abramovskis
2.
Jana
Aizupe
3.
Kristīne
Baltpurviņa
4.
Derians
Bārtulis
5.
Emīls Edgars
Bašēns
6.
Daniela
Bogorada
7.
Edgars
Bukarts
8.
Justīne
Domkina
9.
Kārlis Gustavs
Ginters
10.
Daniels Marks
Heincis
11.
Elisa
Kivi
12.
Patrīcija Paulīne
Kotoviča
13.
Jana
Lesnevska
14.
Ermīns
Līpenīts
15.
Anna
Miteniece
16.
Ieva
Pauniņa
17.
Valters
Vagotiņš-Vagulis
18.
Anete
Volkova
19.
Konstantīns
Zaščirinskis
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Didzis
Bērziņš
2.
Laura
Blomniece
3.
Nikita
Ivanovs
4.
Aleksandra
Kamenska
5.
Vladislavs
Krivičs
6.
Veronika
Mahmudova
7.
Marta
Muižniece
8.
Rūdolfs
Pļaviņš
9.
Vladislavs
Sinicins
10.
Diāna
Sloboda
11.
Veronika
Vasina
12.
Adelīna
Vēvere
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evija
Cibuļska
2.
Elizabete
Korule
3.
Jevgēnijs
Protopopovs
4.
Anete Elise
Zodāne
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jekaterina
Kamenska
2.
Krista
Priede
3.
Mārtiņš Arnolds
Strubergs
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alekss
Demidovs
2.
Sāra
Dūniņa
3.
Danute
Elerte
4.
Agneta
Irinoviča
5.
Jānis
Lapiņš
6.
Annija
Leimane
7.
Andis Mārtiņš
Ošenieks
8.
Gustavs
Putāns
9.
Renārs
Savva
10.
Edgars
Seredjuks
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Estere
Dravniece
2.
Līva Lauma
Truhņēviča
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Danuta Eva
Bite
2.
Irma
Dzene
3.
Ēriks
Ieviņš
4.
Linda
Matiļeviča
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandro Elvis
Bogdanovs
2.
Kitija
Gotfrīda
3.
Emīls
Kleinbergs
4.
Linda
Krauze
5.
Anna
Nagle
6.
Krista
Rudēvica
7.
Dāvis
Vilcmeijers
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renāte
Bojere
2.
Arina
Deņisova
3.
Violeta
Grigorjeva
4.
Tomass
Miglāns
5.
Diāna
Priede
6.
Luīze
Tatarčuka
7.
Laura
Vilcāne
8.
Baiba
Višķere
9.
Renāte
Vitkovska
10.
Elīna
Zukule
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liene
Lakstīgala
2.
Dita
Šteinfelde
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris Ernests
Brūniņš
2.
Armands
Kravcevs
3.
Vanda
Voikiva
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Estere
Fedosejeva
2.
Jana
Fedotovska
3.
Reinis
Otto
4.
Asnate
Sproģe
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandra
Andrukoviča
2.
Santa
Bartule
3.
Loreta Ieva
Dārzniece
4.
Jānis
Grabovskis
5.
Raimonda
Grišāne
6.
Laura
Kovalevska
7.
Svetlana
Kravcova
8.
Edvīns
Ļahs
9.
Žanis
Lazdāns
10.
Jānis
Magone
11.
Rūta
Maksimova
12.
Daina
Osipova
13.
Viktorija
Pupeika
14.
Sabīne
Rapša
15.
Artūrs
Rudaks
16.
Iveta
Rudka
17.
Sintija
Skerškāne
18.
Mārīte
Skrepļonoka
19.
Kristīne
Tanana
20.
Luīze
Tjarve
21.
Sintija
Zaltāne
22.
Līga
Zariņa
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilze
Vidžupe
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anželika
Beikule
2.
Aivars
Dunskis
3.
Ieva
Jokste
4.
Aiva
Staņēviča
5.
Sandra
Stankeviča
6.
Dace
Vigule
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Bartuša
2.
Vjačeslavs
Kruglovs
3.
Ludmila
Kuzņecova
4.
Sintija
Loce
5.
Vladislavs
Makovskis
6.
Darja
Stankeviča
7.
Rita
Zaikovska
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristers Daniels
Botsmanis
2.
Nika
Dadzīte
3.
Arnis
Dreimanis
4.
Paula
Feldmane
5.
Anna
Kricka
6.
Agneta
Līdaka
7.
Lita Laine
Maculēviča
8.
Madara Maija
Mančinska
9.
Renārs
Megnis
10.
Reičela
Mieze
11.
Aivis
Pavlovskis
12.
Ronalds
Pirtnieks
13.
Aksels
Reimanis
14.
Oskars
Šēlis
15.
Sanija
Smidberga
16.
Katrīna
Spēkaine
17.
Megija
Vilsone
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Katrīna
Eņģele
2.
Ennija
Feņina
3.
Inta
Guļevska
4.
Aigars
Lastovskis
5.
Alise Paula
Zīverte
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Beļaka-Bernāne
2.
Līga
Birzniece
3.
Rihards
Lūciņš
4.
Agnese
Priediņa
5.
Sintija
Setkovska
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Arājums
2.
Anna Līvija
Goldberga - Dalbiņa
3.
Aleksandra
Jansone
4.
Madara
Kāle
5.
Kristīne
Mālniece
6.
Katrīna
Poriķe
7.
Eva
Turlute
8.
Alvis
Vaļagins
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krists
Auznieks
2.
Alise
Bauže
3.
Arnis
Birze
4.
Mārtiņš
Bogdānovs
5.
Luīza
Ciemese
6.
Ieva Madeleine
Dāle
7.
Agris
Deduškevics
8.
Selīna Krista
Done
9.
Jana Gundega
Doniņa
10.
Edīte
Drāzniece
11.
Laura
Dreija
12.
Terēze
Džabrailova
13.
Alīna
Ešenvalde
14.
Līga
Hvoinska
15.
Nauris
Kadiķis
16.
Beāte Barbara
Kaļiņina
17.
Endija
Ķervija
18.
Anete
Latakaite
19.
Kaiva
Maskalāne
20.
Annija
Muižniece
21.
Elza
Otaņķe
22.
Valdis Pēteris
Otaņķis
23.
Ēriks
Pētersons
24.
Laura
Priedolta
25.
Natālija
Pūce
26.
Ketija
Pujāte
27.
Anta
Puķīte
28.
Laura
Rafaloviča
29.
Aija
Reķēna
30.
Kārlis
Rozentāls
31.
Emīls
Sermoliņš
32.
Līga
Skrīvere
33.
Karīna
Šterna
34.
Dāvis
Stogņijenko
35.
Annija Katrīna
Zikmane
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evija Arita
Brikmane
2.
Aivita
Brūvere
3.
Dāvids
Juškins
4.
Imants
Meldris
5.
Elza
Ozola
6.
Simona
Staņislavčika
7.
Rinalda
Valuže
8.
Kārlis
Zauers
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris
Aizezers
2.
Agnese
Barakauska
3.
Jana
Čaure
4.
Elīna
Eihlere
5.
Anita
Eine
6.
Jānis
Kampars
7.
Ojārs
Meldris
8.
Evita
Melluma
9.
Ieva
Ozola
10.
Krista
Petrevica
11.
Elīza
Stilve
12.
Amanda
Strēle
13.
Dana
Tihomirova
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uģis
Āboltiņš
2.
Linda
Ansone
3.
Inita
Barakauska
4.
Telma
Bergmane
5.
Sabīne
Boroveca
6.
Anna
Bruže
7.
Terēze
Cābele
8.
Emīls
Dīķis
9.
Andis
Druskins
10.
Kristīne
Ernestsone
11.
Agija
Frišmane
12.
Eva
Jansone
13.
Ivo
Jaunzems
14.
Inga
Ķergalve
15.
Artis Artūrs
Kuršis
16.
Lelde
Lēvalde-Dāvida
17.
Evija
Mame
18.
Edgars
Mielavs
19.
Jānis
Muižnieks
20.
Samanta
Pētersone
21.
Anželika
Treimane
22.
Maiga
Uzare
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna Anna
Audare
2.
Matīss
Briežkalns
3.
Jānis
Ciršs
4.
Kristiāna
Jaunzeme
5.
Nikola
Kelehsašvili
6.
Olīvija Tija
Ķeruže
7.
Aleksandra
Kirnosova
8.
Anna
Koroļova
9.
Alīna
Kuprjašova
10.
Viktorija
Ļubicka
11.
Edgars
Maķis
12.
Madara
Mežģirte
13.
Viktorija
Osipenko
14.
Leonīds
Pšonkins
15.
Anastasija
Saveļjeva
16.
Anna Katrīna
Šķubura
17.
Maija
Ziemele
18.
Margarita Anna
Zommere
19.
Marta
Zūzane
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristers
Golts
2.
Renāte
Ķeire
3.
Atis
Krieviņš
4.
Marģers
Liepiņš
5.
Toms
Mārtiņš Smilga
6.
Anatolijs
Moisejenko
7.
Marta
Pagraba
8.
Jeļizaveta
Pahara
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Aleksejeva
2.
Aleksejs
Antoņuks
3.
Anete
Baltiņa
4.
Sintija
Bieriņa
5.
Germans
Čičko
6.
Anete Esmeralda
Damberga
7.
Vendija
Ēķupe
8.
Diāna
Mikanova
9.
Amanda
Razma
10.
Roberts
Šamanskis
11.
Tatjana
Šelajeva
12.
Jānis
Sproģis
13.
Karīna
Upska
14.
Andris
Veļičko
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Bambuļaks
2.
Igors
Dubaņevičs
3.
Deniss
Gogins
4.
Kristīne
Krūkle
5.
Anna
Liepiņa
6.
Kristīne
Liubina
7.
Rihards
Miķelsons
8.
Mareks
Petrovskis
9.
Antra
Sandere
10.
Amanda
Vaičuna
11.
Bogdans
Vodolazskis
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juta
Aleksejeva
2.
Ernests Horens
Bisenieks
3.
Elīza
Cepurniece
4.
Sabīne
Cirša
5.
Alvis
Jaunzems
6.
Undīne
Kreitūze
7.
Signe
Kronberga
8.
Amanda
Krūmiņa
9.
Jānis
Mantiņš
10.
Deivids Jānis
Maurītis
11.
Krišs
Pinkulis
12.
Ieva
Podgainija
13.
Patrīcija Karlīna
Roshofa
14.
Ritvars
Zālītis
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks Daniēls
Baltalksnis
2.
Ričards
Kauliņš
3.
Ričards Uģis
Pabērzs
4.
Alvis
Veldre
5.
Aksels Roberts
Zirnis
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Ozoliņa
2.
Alma Anna
Purvīte
3.
Alise
Švarca
4.
Egīls
Zaķis
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Asare
2.
Matīss
Eglītis
3.
Serafima
Grigorjeva
4.
Eva
Miķele
5.
Elīna
Mīkstā
6.
Laura
Ozoliņa
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vineta
Āboliņa
2.
Santa
Bigāte
3.
Ādams Arvo
Brūvers
4.
Diāna
Čakša
5.
Aivita
Griška
6.
Aleksejs
Hromcovs
7.
Annemarija
Jelinska
8.
Āris
Kārklis
9.
Dana
Kirilova
10.
Evita
Kravale
11.
Deniss
Lazarevs
12.
Brigita
Mālniece
13.
Anna
Mariņaka
14.
Aiva
Miltināne
15.
Ilze
Paegle
16.
Sanda
Paukšte
17.
Agnese
Pūga
18.
Juris
Rubins
19.
Anete
Skrimble
20.
Jekaterina
Timoškova
21.
Sanita
Vitkovska
22.
Karīna
Žuromska
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Calpanova
2.
Diāna
Calpanova
3.
Pāvels
Filatovs
4.
Jevģēnijs
Grigorjevs
5.
Kristiāna
Šulte
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lita
Bork-Ržečicka
2.
Ilze
Buceniece
3.
Mairis
Iesalnieks
4.
Santa
Kokina
5.
Veronika
Pavlova
6.
Elvita
Stašāne
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Dambīte
2.
Roberts
Groza
3.
Laima Anete
Grunte
4.
Aleksandrs
Karpovs
5.
Kristīne
Kivleniece
6.
Santa
Krasauska
7.
Ligita
Kūka
8.
Aija
Lipinika
9.
Kazimirs
Rubļevskis
10.
Ernests
Rukavcovs
11.
Linda
Šarkovska
12.
Ieva
Vecmuktāne
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Aņisimovs
2.
Laura
Bule
3.
Armands
Čižiks
4.
Elza
Dubinska
5.
Anastasija
Golubova
6.
Daniels
Gorbačovs
7.
Laine
Greta Grahoļska
8.
Ksenija
Jakušenko
9.
Kristers
Krišāns
10.
Daina
Mandrikina
11.
Vera
Mandrikina
12.
Tatjana
Morozova
13.
Kamila
Morozova
14.
Daira
Poikāne
15.
Agrita
Pontaga
16.
Mihails
Popovs
17.
Ritvars
Pundurs
18.
Santa
Rupaine
19.
Arvis
Šmats
20.
Arvīds
Šroms
21.
Artūrs
Šroms
22.
Vladislavs
Terehovs
23.
Evita
Tuča
24.
Aija
Urtāne
25.
Arvis
Zaļja
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vadims
Jegorovs
2.
Aigars
Luckāns
3.
Līga
Romancāne
4.
Lauris
Vonogs
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandra
Bule
2.
Aleksandra
Cvetkova
3.
Germans
Krīgers
4.
Māris
Lapšovs
5.
Samanta
Mitčenkova
6.
Ekaterina
Pashanina
7.
Mārtiņš
Pavlovs
8.
Vita
Trone
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Adamone
2.
Vladislavs
Aleksejevs
3.
Kristīne
Jašina
4.
Anastasija
Orlova
5.
Sanda
Poikāne
6.
Jūlija
Puncule
7.
Linda
Sadovska
8.
Sabīne
Temne
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Bodniece
2.
Raivo
Bruģis
3.
Reinis
Cīrulis
4.
Gunta
Greisle
5.
Monta
Grūbe
6.
Sintija
Ikauniece
7.
Krists
Janiselis
8.
Sintija
Kažociņa
9.
Elīza
Kočāne
10.
Lauma
Kodola
11.
Kārlis
Kreilis
12.
Krišjānis
Kucins
13.
Anna Marija
Livmane
14.
Daina
Siliņa
15.
Karīna Anete
Sirmā
16.
Arnolds
Švauksts
17.
Reinis
Veikšāns
18.
Kaspars
Ziediņš
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elisa
Andževa
2.
Rebeka
Birziņa
3.
Laura
Drunka
4.
Sabīne
Eiklone
5.
Krista
Elksnīte
6.
Ieva
Karpova
7.
Diāna
Rone
8.
Evija
Rudzīte
9.
Ričards
Vēveris
10.
Sintija
Zepa
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Agarelova
2.
Māris
Bazulis
3.
Evita
Dumerāne
4.
Lauma
Iesalniece
5.
Paula
Kaufelde
6.
Baiba
Ķevere
7.
Alise
Ozoliņa
8.
Renāte
Saulīte
9.
Elvis
Saulīts
10.
Arvis
Spuriņš
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara
Brenčeva
2.
Evita
Kokuša
3.
Līva
Mazkalniņa
4.
Uģis
Mihelsons
5.
Maikls
Mūrmanis
6.
Miķelis Dāvids
Rikveilis
7.
Agnese
Sīle
8.
Nauris
Skrupskis
9.
Ilmārs
Suveizda
10.
Egija
Vasilišina
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maikls
Andriksons
2.
Paula
Apsīte
3.
Sindija
Avotiņa
4.
Linda Luīze
Barbare
5.
Evita
Bresme
6.
Irina
Čerņonoka
7.
Līga
Cīrule
8.
Signe
Dātava
9.
Rasa Kristiāna
Īvāna
10.
Mārtiņš
Jākobsons
11.
Beāte
Jurgensone
12.
Līga
Lepere
13.
Kristers
Lielmežs
14.
Beāte
Ločmele
15.
Alvis
Miška
16.
Samanta
Pļaviņa
17.
Kristiāna
Robežniece
18.
Andris
Romanovskis
19.
Anete
Skudra
20.
Kristīne Anna
Sproģe
21.
Estere Evelīna
Troska
22.
Nora
Vecvanaga
23.
Andris
Vilčuks
24.
Sintija
Vingre
25.
Loreta Luīze
Zaķe
26.
Kristiāns
Zilbers
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnija
Apine
2.
Agnese
Apsīte
3.
Lāsma Madara
Bedikere
4.
Maksims
Brokāns
5.
Diāna
Grigorjeva
6.
Sindija
Grīsle
7.
Gerda
Kočkere
8.
Vita
Konopecka
9.
Agnese
Pastare
10.
Undīne
Piterniece
11.
Linda
Sažina
12.
Jevģenijs
Sokolovs
13.
Vitālija
Šveca
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zinaida
Griščenko
2.
Jānis
Griškovs
3.
Aleksandrs
Jerkunovs
4.
Emīls
Kazulis
5.
Anastasija
Klodčika
6.
Kristofers
Krembergs
7.
Sintija
Liepiņa
8.
Māris
Lilavs
9.
Laura
Naumova
10.
Ieva
Ozolniece
11.
Agnese
Reķe
12.
Mārtiņš
Saulīte
13.
Edgars
Sprukts
14.
Diāna
Vaidere
15.
Beāte
Vasioleka
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Bedikere
2.
Stella
Blumfelde
3.
Iļja
Bobrovs
4.
Jeļena
Gorjačeva
5.
Vladislavs
Hripunovs
6.
Jānis
Jansons
7.
Alise
Kopštāle
8.
Elīzabeta
Krēģere
9.
Ernests
Šīmanis
10.
Eduards
Vigeliuss
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilze
Barone
2.
Samanta
Biļčuka
3.
Madara
Cīrule
4.
Annija
Kaņepēja
5.
Krists
Kisļickis
6.
Liene
Korsaka
7.
Daniela
Lipčika
8.
Roberts
Pugačovs
9.
Eliza
Pukane
10.
Dārta Anda
Šenberga
11.
Laura Nikola
Silamedne
12.
Nauris
Strautnieks
13.
Jēkabs
Tutiņš
14.
Laura
Veremeja
15.
Petra
Zeltiņa
16.
Marta Nikola
Zīle
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marta
Bukša
2.
Niks Ričards
Goldiņš
3.
Līva Luīze
Jonāne
4.
Elza Elīza
Kalniņa
5.
Mārcis
Munda
6.
Rinalds
Seržants
7.
Roberts
Straumanis
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Stefānija
Dubra
2.
Lauma
Enkure
3.
Ričards
Griezītis
4.
Ilze
Kaminska
5.
Vladislavs
Ķiveļevs
6.
Elīna
Logina
7.
Ēriks
Teteris
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms
Gusars
2.
Eduards
Krustiņš
3.
Darija
Logvinova
4.
Viktorija
Matvejeva
5.
Eduards
Stūre
6.
Daina
Taupmane
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oskars
Barovskis
2.
Ieva
Boļšakova
3.
Ieva
Butlere
4.
Māra
Dreijere
5.
Kristīne
Gaiziņa
6.
Liena
Gasiņa
7.
Elīna
Gedroica-Juraga
8.
Diāna
Griga
9.
Jānis
Jukšs
10.
Kristīne
Karpova
11.
Žaklīna
Kivleniece
12.
Sintija
Kudle
13.
Sintija
Lakovska
14.
Karīna
Makrjakova
15.
Līga
Naidenoka
16.
Lauma
Reliņa
17.
Ilgmārs
Rubīns
18.
Lauma
Tumašova
19.
Evija
Vaivode
20.
Ilva
Valdone
21.
Jānis
Zalāns
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ervīns
Didriksons
2.
Alise
Lutinska
3.
Laura
Neiceniece
4.
Santa
Prikule
5.
Zanda
Šoldre
6.
Laura
Trubiņa
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laima
Givoina
2.
Laila
Givoina
3.
Anita
Gžibovska
4.
Aija
Juhneviča
5.
Agnese
Lukjanova
6.
Guntis
Mauriņš
7.
Ginta
Meikulāne
8.
Patrīcija
Spalve
9.
Kristīne
Timofejeva
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ramona
Brūvere
2.
Simona
Brūvere
3.
Daniels
Krimans
4.
Zane
Lāce
5.
Mārtiņš
Lisovs
6.
Anete
Polanska
7.
Raimonds
Reščenko
8.
Simona
Rubine
9.
Andra
Struka
10.
Anna
Svetlova
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Avdejanova
2.
Santa
Gricāne
3.
Justīne
Kablanova
4.
Baiba
Kauliņa
5.
Keitija
Kindzule
6.
Viktorija
Kovaļonoka
7.
Marina
Ksendzova
8.
Alīna
Kuzņecova
9.
Samanta
Meško
10.
Valērija
Neņa
11.
Lilija
Orlova
12.
Kaspars
Pigaškovs
13.
Jānis
Počs
14.
Edgars
Štikāns
15.
Paula
Viļuma
16.
Samanta
Zeiza
17.
Liāna
Zeltiņa
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Barkāns
2.
Alīna
Kruglova
3.
Evija
Laizāne
4.
Kristīne
Laizāne
5.
Santa
Lempa
6.
Viktorija
Piziča
7.
Dmitrijs
Plops
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Drozdova
2.
Marija
Kaļiņina
3.
Inga
Kruste
4.
Margarita
Plops
5.
Katrīna
Štikāne
6.
Agnese
Strucka
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lidija
Aksjonova
2.
Aļona
Frolkova
3.
Agnese
Kalniņa
4.
Laura
Purviņa
5.
Elīna
Selivončika
6.
Alevtīna
Visocka
7.
Lauma
Zagorska
8.
Marta
Žikare
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jorens
Āboliņš
2.
Olga
Davidova
3.
Dina
Gražule
4.
Ņikita
Janovs
5.
Arkādijs
Kastjukovecs
6.
Lada
Ņičipurova
7.
Marta
Pekša
8.
Dins
Pujats
9.
Laura
Rakova
10.
Samanta
Rutka
11.
Viktorija
Siņicina
12.
Marks
Špīss
13.
Ieva
Svikle
14.
Samanta
Tauriņa
15.
Jūlija
Zaiceva
16.
Jelizaveta
Živkova
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Čiževska
2.
Krista
Čudare
3.
Anna
Drobiševska
4.
Jānis
Gailišs
5.
Aija
Gudkova
6.
Karīna
Ivanova
7.
Valērija
Jonikāne
8.
Bernards
Kudiņš
9.
Elizabeta
Lohova
10.
Ervīns
Malahovskis
11.
Viktorija
Panova
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Santa
Bortkeviča
2.
Marianna
Grebeņuka
3.
Zigmārs Jāzeps
Kļaviņš
4.
Diāna
Korkliša
5.
Antons
Maksimovs
6.
Ruslans
Matvejevs
7.
Anna
Rudakova
8.
Marta
Suharevska
9.
Edgars
Tarvids
10.
Viktorija
Zakarķeviča
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alīna
Agule
2.
Solvita
Čerņavska
3.
Anastasija
Medvedeva
4.
Samanta Marija
Misiņa
5.
Lauma
Orinska
6.
Katrīna
Paškeviča
7.
Aija
Pentjuša
8.
Marika
Reinicāne
9.
Silvija
Šakina
10.
Anna
Saveļjeva
11.
Juta
Silaraša
12.
Andris
Skromulis
13.
Laura
Viļuma
14.
Zane
Zarembo
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Tomass
Adijāns
2.
Ksenija
Berjozkina
3.
Sabīna
Bērziņa
4.
Leo
Bērziņš
5.
Anete
Biķe
6.
Annija Asnate
Čekstere
7.
Marta
Frišfelde
8.
Ērika Mišele
Kalniete
9.
Patrīcija
Karpa
10.
Lenarts
Keomegi
11.
Rūdolfs
Krastiņš
12.
Kristiāna
Krūmiņa
13.
Elizabete Amanda
Krūskopa
14.
Elīna
Leitlava
15.
Linda
Lielbriede
16.
Andrejs
Makarovs
17.
Elvita
Maskalāne
18.
Ilva
Minajeva
19.
Samanta Kristiāna
Paļčevska
20.
Marks
Ponomarjovs
21.
Marta
Rubina
22.
Edgars
Rudmiezis
23.
Taira
Safina
24.
Mārtiņš
Sarvuts
25.
Tīna
Šipkēvica
26.
Niks Renārs
Smelters
27.
Selīna Paula
Sproģe
28.
Marta
Vaivode
29.
Lūcija
Vērdiņa
30.
Marta Paula
Vīnerte
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnese
Apsīte
2.
Kristaps
Arkliņš
3.
Eduards
Bērziņš
4.
Reinis
Cirpons
5.
Mihails
Džondžua
6.
Margarita
Fomenko
7.
Jānis
Iesalnieks
8.
Reinis
Irmejs
9.
Kristaps
Kalme
10.
Dāvis
Kalvāns
11.
Undīne
Kobitjeva
12.
Uko
Kokņevičs
13.
Paula Anna
Koškina
14.
Beāte
Krūze
15.
Aiva
Kuzmina
16.
Maija
Ločmele
17.
Anna Ilva
Miķelsone
18.
Eduards
Osis
19.
Reinis
Ozoliņš
20.
Laura Agnese
Pauliņa
21.
Kristiāna
Plāte
22.
Rihards
Puplovskis
23.
Rihards
Ruska
24.
Gatis
Saknītis
25.
Alberts
Šilvans
26.
Matīss
Šņukuts
27.
Anastasija
Sprudzāne
28.
Ņikita
Stepanovs
29.
Toms Elvijs
Šusts
30.
Tālavs
Vaško
31.
Ričards
Vilks
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandra
Boikova
2.
Jānis
Bremanis
3.
Agnese
Brokāne
4.
Evita
Casno
5.
Darja
Černova
6.
Irina
Česnokova
7.
Linda Anna
Dāldere
8.
Ludmila
Hrižanovska
9.
Arturs
Kleins
10.
Linda
Kokorēviča
11.
Kristīne
Kozlova
12.
Kārlis
Kukainis
13.
Rihards
Lapsa
14.
Aleksandra
Mikijanska
15.
Toms
Muižarājs
16.
Germans
Murins
17.
Maija
Olšteina
18.
Sindija Mairita
Pīlāga
19.
Ksenija
Priladiša
20.
Beatrise
Rihtere
21.
Diāna
Riņģe
22.
Reinis Klāvs
Rudzītis
23.
Ksenija
Tarasova
24.
Ņikita
Trojanskis
25.
Kaspars
Vandāns
26.
Arina
Žuravļova
27.
Elīna
Zviedre
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Aleksejeva
2.
Mihails
Aleksejevs
3.
Anna Beate
Apsīte
4.
Santa
Bērziņa
5.
Eva Emīlija
Česle
6.
Levs
Dumans
7.
Alise
Elksne
8.
Veronika
Generalova-Vjaliha
9.
Ksenija
Gerasimčuka
10.
Alise
Guļājeva
11.
Rasa
Gulbe
12.
Liene
Gundare
13.
Vitalijs
Gusevs
14.
Ilze
Kalniņa
15.
Anastasija
Kirejenkova
16.
Edvards Kārlis
Kraulis
17.
Ramona
Lazdiņa
18.
Viktorija
Malozjomova
19.
Reinholds
Miķelsons
20.
Darja Arīna
Miškina
21.
Zane
Mitrevica
22.
Valērija
Orlova
23.
Dāvids
Orlovs
24.
Evelīna Rēzija
Paegle
25.
Amanda
Reinharde
26.
Nauris
Rozentāls
27.
Anastasija
Rudņickiha
28.
Emīls
Senkāns
29.
Katrīna
Šmite
30.
Andris Kārlis
Straupenieks-Brancis
31.
Dārta Paula
Šveisberga
32.
Sabīne
Teifurova
33.
Agnete
Teivāne
34.
Toms
Zauerhagens
35.
Ņikita
Zrelovs
36.
Violeta
Zubkova
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Agejevs
2.
Līvija
Bārdiņa
3.
Sandra
Bērziņa
4.
Anna
Čerņina
5.
Edgars
Galkins
6.
Natālija
Gaņina
7.
Rita
Graustiņa
8.
Pēteris Einārs
Grīnbergs
9.
Edgars
Gusevs
10.
Karīna Elīze
Jātniece
11.
Ņikita
Jendovickis
12.
Kristiāns
Kalvāns
13.
Nikita
Kedrovs
14.
Emma
Lagūna
15.
Ričards
Lasmanis
16.
Jegors
Lukjaņenko
17.
Flera
Martinova
18.
Linda
Mincāne
19.
Denica
Nedjalkova
20.
Darja
Ņikuļšina
21.
Elizabete
Novoselova
22.
Aleksandrs
Ostrovskis
23.
Ksenija
Pavlova
24.
Anastasija
Pavlova
25.
Artjoms
Petersons
26.
Marika
Petrovska
27.
Ruslans
Puriņš
28.
Artūrs
Rimašs
29.
Ernests
Rusovs
30.
Aleksandrs
Šamanovs
31.
Daņiils
Šapurovs
32.
Mihails
Šatļikovs
33.
Germans
Saveļjevs
34.
Vita
Savicka
35.
Uģis
Seržants
36.
Karlīna Elza
Sīlīte
37.
Boriss
Smirnovs
38.
Ksenija
Stojane
39.
Selga Sanda
Stūris
40.
Alīna
Točilova
41.
Linda
Vinceviča
42.
Una
Zvirbule
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sergejs
Ablamonovs
2.
Elizabete
Bārtule
3.
Elza
Birbele
4.
Arturs
Čerkass
5.
Beāta
Denisa
6.
Elīna
Ellere
7.
Oskars
Freimanis
8.
Zlata
Hakele
9.
Iļja
Iškovs
10.
Andrejs
Kļimovskis
11.
Natālija
Knipše
12.
Krišs
Ritums
13.
Jekaterina
Ševčenko
14.
Deniss
Šuvalovs
15.
Asnāte Elizabete
Universa
16.
Emīls
Vālbergs
17.
Anna
Zaprudneva
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evelīna
Abramova
2.
Edvarts
Alberts
3.
Anastasija
Balašova
4.
Elīna
Čumakova
5.
Marta
Davidova
6.
Gatis
Duncis
7.
Valērija
Glazova
8.
Anna
Gutcaite
9.
Kristina
Iskorostenska
10.
Krista
Keisele
11.
Everita
Krūma-Mudele
12.
Vladimirs
Krutovs
13.
Jūlianna
Rimjane
14.
Kristiāna
Sabadoša
15.
Tatjana
Šaņko
16.
Marina
Šlegelmilha
17.
Anna
Štauere
18.
Anna Marija
Voloncēviča
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uldis
Antrops
2.
Alise
Baborikina
3.
Anastasija
Beļšova
4.
Ričards
Brigmanis
5.
Viktorija
Čebikina
6.
Alīna
Davidoviča
7.
Anastasija
Fomčenko
8.
Jevgeņija
Gerdija
9.
Tatjana
Ivanova
10.
Diāna
Jamuremie
11.
Elīna
Konstantinova
12.
Darja
Leinova
13.
Karalīna
Ļevčuka
14.
Anastasija
Mihailova
15.
Sanda
Millere
16.
Anastasija
Ņiftaļijeva
17.
Ļubava
Popova
18.
Artūrs
Raudive
19.
Līga
Sapožņikova
20.
Alexey
Smychkov
21.
Svetlana
Vasiļjeva
22.
Augusts Valdis
Vasiļonoks
23.
Elīna
Voronova
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sintija Anna
Antonoviča
2.
Anastasija
Avdeviča
3.
Alise
Avilina
4.
Iļja
Belovolovs
5.
Dmitrijs
Ciruks
6.
Arina
Dernova
7.
Krista
Eigusa
8.
Anna Veronika
Grepere
9.
Svetlana
Gubareviča
10.
Rolands
Juhansons
11.
Laura
Kamaldiņa
12.
Gints
Kaņepītis
13.
Arturs
Kondratjevs
14.
Anna
Krapivina
15.
Elizabete
Kuzmenko
16.
Maksims
Kuzmins
17.
Alisa
Lavrenčuka
18.
Vladislavs
Ļebedevs
19.
Artūrs
Lipskis
20.
Anastasija
Matušonoka
21.
Žanete Anete
Morozova
22.
Anna
Muraško
23.
Marta
Narigina
24.
Darja
Nasibullina
25.
Salvijs
Nimanis
26.
VALERIJA
ODINCOVA
27.
Roberts
Oliņš
28.
Karina
Ostrovska
29.
Arina
Palamarčuka
30.
Artis
Pārups
31.
Jūlija
Petrova
32.
Iveta
Reinvalde
33.
Aleksejs
Saraps
34.
DARJA
SEĻICKA
35.
Emīls Kārlis
Skrastiņš
36.
Anna
Stepanova
37.
Diāna
Tkačuka
38.
Anastasija
Tumiloviča
39.
Kristīne Alise
Vecmane
40.
Oļegs
Zašibajevs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Aksjonova
2.
Nikola
Andrejeva
3.
Ance
Bārzdiņa
4.
Antons
Basovs
5.
Nelli-Viktorija
Berezovska
6.
BORISS
DJUMAJEVS
7.
Diana
Draguneviča
8.
Artjoms
Filipovs
9.
Anars
Gadžibalajevs
10.
Marks
Gorohovs
11.
Vladislava
Gricaja
12.
Marija
Griņāviča
13.
Nataļja
Jakovļeva
14.
Ronalds
Jankovskis
15.
Ņikita
Kalugins
16.
Marija
Karaja
17.
Anastasija
Kirejeva
18.
Beāte
Krūmiņa
19.
Jurģis
Lūsis
20.
Iļja
Markins
21.
Laura
Nebija
22.
Aļona
Norvile
23.
Darja
Rakitina
24.
Kristīne
Romanovska
25.
Anna
Sadovska
26.
Elīna
Semeņenko
27.
Aļona
Siņavska
28.
Oskars
Švedovs
29.
Anastasija
Zeņakina
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andriana
Aksika
2.
Līvija
Bukovska
3.
Alexander
Bykov
4.
Anastasija
Dmitrijeva
5.
Anna
Frančuka
6.
Jūlija
Gedroviča
7.
Viktorija
Gudakovska
8.
Artjoms
Ivanovs
9.
Diāna
Jurkovļaņeca
10.
Anete
Kalniņa
11.
Paula
Kalniņa
12.
Vlada
Korkina
13.
Anna
Korotkova
14.
Viesturs
Krūmiņliepa
15.
Karina
Kurmeļeva
16.
Anna
Lopatina
17.
Vladislavs
Medvedevs
18.
Artjoms
Novickis
19.
Aleksandrs
Oborins
20.
Jeļizaveta
Rukosujeva
21.
Signe
Šņore
22.
Katrīna
Svenna
23.
Sņežana
Tarasova
24.
Aida/Aida
Teijubova/Teyyubova
25.
Jana
Timaka
26.
Jevgeņijs
Timoščenko
27.
SANTA
TJURKINA
28.
Inga
Tkačenko
29.
Karina
Vasiļevska
30.
Mišela
Vekslere
31.
Deniss
Vorohobovs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Aleksina
2.
Daniela
Aukštikalne
3.
Marija
Balicka
4.
Kristīne
Blūma
5.
Anastasija
Bukato
6.
Diāna
Bukēviča
7.
Nadežda
Cipļakova
8.
Anastasija
Čumika
9.
Vitālijs
Devjatovskis
10.
Jurijs
Fatejevs
11.
Lauma
Freimane
12.
Viktorija
Gikale
13.
Anna
Grebeņņikova
14.
Mihails
Grivskis
15.
Jūlija
Jefimova
16.
Olga
Kimalana
17.
Anna
Krjučkova
18.
Germans
Kunstmans
19.
Kristiāna
Lučiņina
20.
Jeļena
Mālniece
21.
Jeļena
Meņkova
22.
Valentīna
Milaša
23.
Edmunds
Okmanis
24.
Nadīna
Rīmere
25.
Laura
Šakale
26.
Lauma Valentīna
Staceviča
27.
Ričards
Vambuts
28.
Anastasija
Vasiļjeva
29.
Karīna
Volkova
30.
Guna
Zariņa
31.
Deniss
Žuravļovs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Ābelskalns
2.
Paula Patrīcija
Adukone
3.
Aiga
Andrijanova
4.
Eduards
Arensburgs-Rancāns
5.
Ilva
Bāliņa
6.
Kristiāna
Baumane
7.
Alise
Bauska
8.
Rūdis
Bebrišs
9.
Asnate
Bērziņa
10.
Artjoms
Blažko
11.
Gerda Ance
Cakule
12.
Katrīna
Cingela
13.
Ksenija
Dervanova
14.
Miļena
Dile
15.
Valērijs
Dobrins
16.
Eva Evija
Dzjubo
17.
Agnese
Feldmane
18.
Agate
Freiberga
19.
Poļina
Golubova
20.
Linda Elizabete
Gramberga
21.
Māris
Grigorjevs
22.
Valērija
Januševa
23.
Anna
Ketre
24.
Rūdolfs
Krauklis
25.
Aleksandrs Arsenijs
Kravčenko
26.
Frančeska Tīna
Kursīte
27.
Raivis Mārtiņš
Kuzņecovs
28.
Estere
Latiševiča
29.
Helēna
Liepiņa
30.
Katrīna
Līksnīte
31.
Rebeka Anna
Līpiņa
32.
Dzintars Emīls
Melnis
33.
Jānis
Mencis
34.
Evelīna
Možeitoviča
35.
Laura
Osipāne
36.
Megija Melānija
Ozoliņa
37.
Dominika Adriāna
Ozoliņa
38.
Artjoms
Panfilovs
39.
Reinis
Pauļuks
40.
Gabriela Mora
Petroviča
41.
VIKTORS
PISKUNOVS
42.
Emīlija
Radzeviča
43.
Līga
Reniņa
44.
Anastasija
Rodrigesa-Kabrera
45.
Diāna
Roze
46.
Marta Marija
Rupā
47.
Anastasija
Šatohina
48.
Ieva
Sazonova
49.
Arturs
Sergejevs
50.
Raimonds
Siliņš
51.
Marija
Škuļtecka
52.
Anastasija
Solodjankina
53.
Natālija
Šreibere
54.
Haralds Kārlis
Šternbergs
55.
Santa
Strapcāne
56.
Sofija
Strutinska
57.
Andris
Suharevskis
58.
Megija
Suija
59.
Aneta
Tarasova
60.
Jana
Valaine
61.
Diāna
Vidnere
62.
Renāte
Vulfa
63.
Aleksandra
Zagrebeļnaja
64.
Rūdolfs
Zarāns
65.
Una Ieva
Zelmene
66.
Nataļja
Zinčenko
67.
Valērija
Zlobina
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Anspuka
2.
Ruta
Baltvilka
3.
Arina
Bondareva
4.
Aleksandrs
Čižikovs
5.
Daniela
Domiņa
6.
Ignats
Fjodorovs
7.
Georgijs
Gadžimuradovs
8.
Elīna
Grigorjeva
9.
Elīna Laura
Huhka
10.
Arnolds
Ieviņš-Brambis
11.
Kristiāna
Imša
12.
Daniela
Kameņecka
13.
Andris
Kamergrauzis
14.
Elizabete
Kandere
15.
Romāns
Klišāns
16.
Raivis
Kokins
17.
Anna
Krasikova
18.
Ričards
Lapoško
19.
Andrejs
Lugovojs
20.
Veronika
Maizenberga
21.
Artūrs
Mazarevičs
22.
Emīlija Linda
Mendelsone
23.
Olga
Mihailova
24.
Dāvis
Namsons
25.
Ņikita
Novinkins
26.
Kendija
Ozoliņa
27.
Paula
Peredistaja
28.
Alise
Pokšāne
29.
Marija
Ribakova
30.
Annete
Salmane
31.
Dana
Savicka
32.
Paula
Ščerbiņina-Masolova
33.
Anastasija
Skriļova
34.
Baiba Beāte
Šleja
35.
Elza Elīna
Sokolovska
36.
Madara
Strazdiņa
37.
Kristiāna
Šulte
38.
Aleksis
Teivāns
39.
Angeļina
Tiščuka
40.
Olesja
Tomaka
41.
Viktorija
Vereteņņikova
42.
Agneta
Zalcmane
43.
Marija
Zvonarjova
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Āboliņa
2.
Kristīne
Apsēna
3.
Tatsiana
Belazorchyk
4.
Milāna
Bloha
5.
Svetlana
Bļuma
6.
Anastasija
Čaplijeva
7.
Krišjānis
Dzirnieks
8.
Kaspars
Gailītis
9.
Klaudija Elizabete
Gauja
10.
Ieva Marija
Gedžūte
11.
Artūrs
Girniks
12.
Raimonda
Grabe
13.
Anastasija
Javorska
14.
Daniil
Jevdokimovs
15.
Anna Regīna
Knoka
16.
Kristiāns
Kosītis
17.
Elizabete
Laiviņa
18.
Ilze
Lisovska
19.
Dins
Ļoļāns
20.
Mona
Martinsone
21.
Laura
Maškanceva
22.
Roberts
Matulis
23.
Kaspars
Neiders
24.
Anastasija
Orlova
25.
Edijs
Ostapko
26.
Anita
Ozoliņa
27.
Madara
Palepa
28.
Darja
Panfilova
29.
Anastasija
Patjukova
30.
Veronika
Patruševa
31.
Ansis
Pauliņš
32.
Jēkabs
Pavlovskis
33.
Ksenija
Putāne
34.
Linda
Putniņa
35.
Emīlija
Reimane
36.
Paula Elvīra
Robežniece
37.
Laura
Rudzika
38.
Karina
Saržante
39.
Aleksejs
Savins
40.
NELLA
SERGEJEVA
41.
Liene
Šnukute
42.
Anna
Svikša
43.
Kristīne
Tarvida
44.
Violeta
Tauriņa
45.
Aleksejs
Timčenko
46.
Dāvis
Timofejevs
47.
Lauma
Trautmane
48.
Monta
Treijere
49.
Alisa
Uzariņa
50.
Edīte
Voliņeca
51.
Inga Malvīne
Volksone
52.
Sabīna
Žavtkēviča
53.
Olga
Zozule
54.
Marks
Zujevs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista
Bāgante
2.
Žanna
Bertaite
3.
Ināra
Boiko
4.
Nikolajs
Filipenoks
5.
Valērija
Fomčenko
6.
Amanda
Freiberga
7.
Armands
Gedroics
8.
Sintija
Gedzune
9.
Anna
Grohovska
10.
Edgars
Halkovskis
11.
Olga
Holodova
12.
Monta
Judicka
13.
Ieva
Kuļikovska
14.
Ričards Armans
Kuodis
15.
Anna
Kuramšina
16.
Jana
Līkuma
17.
Roberts
Lovčinovskis
18.
Sintija
Lubanova
19.
Oļesja
Markova
20.
Emīls Rūdolfs
Māziņš
21.
Anete
Mežule
22.
Aleksandrs
Mihejevs
23.
Darjana
Ņesterenko
24.
Kristīne
Ogļina
25.
Jūlija
Pavlovska
26.
Jeļena
Pentjuša
27.
Marta
Persaņa
28.
Zane
Poga
29.
Aleksandra
Pucika
30.
Ieva
Reinfelde
31.
Laura Luīze
Rikmane
32.
Dora
Rimkus
33.
Agnese
Rudzīte
34.
Ņikita
Sankausks
35.
Ričards
Šēbergs
36.
Laura
Sedleniece
37.
Aleksandra
Semendjajeva
38.
Ērika
Skārda
39.
Marija Stefānija
Skudra
40.
Marija
Šļare
41.
Poļina
Spasovska
42.
Vadims
Stavro
43.
Jeļizaveta
Stepanova
44.
Kristīne
Trukšāne
45.
Zane
Turčina
46.
Aiga
Turčina
47.
Anžela
Vasiļjeva
48.
Jeva
Volkova
49.
Kārlis
Vonda
50.
Aija
Zandersone
51.
Brendons
Zemturis
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eva
Altrofa
2.
Jekaterina
Bezdele
3.
Anna
Bogačova
4.
Jana
Bratuškina
5.
Ieva
Bušaite
6.
Daniels
Dravants
7.
Rūdolfs
Egle
8.
Hanifa
Ezera
9.
Aleksis
Gaponovs
10.
Anastasija
Gavrilova
11.
Elizabete
Gžibovska
12.
Anna
Indričāne
13.
Valērija
Ivanova
14.
Maksims
Kadņikovs
15.
Marija Luīze
Kalēja
16.
Līva Vita
Kaufmane
17.
Dženifera
Kerubiņa
18.
Edvards Viljams
Krūziņš
19.
Vladislava
Kurtukova
20.
Eba Elizabeta
Lāce
21.
Lada
Lapsa
22.
Oksana
Lisjuka
23.
Vita Viktorija
Maļutina
24.
Elīza
Meistere
25.
Inga
Nazarova
26.
Dāvids
Puišelis
27.
Jānis
Romāns
28.
Aleksandra
Romule
29.
Kristaps
Salnājs
30.
Zahars
Selivanovs
31.
Nora Luīze
Semjonova
32.
Justīne
Šīrone
33.
Angelīna
Stramko
34.
Estere
Strautmane
35.
Roberts
Strīķis
36.
Julija
Tarvide
37.
Diāna
Tempelmane
38.
Kristaps
Tirzītis
39.
Maksims
Trišins
40.
Iolanta
Tugarinova
41.
Laura
Tutāne
42.
Anželika
Vasiļjeva
43.
Jekaterina
Velika
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Erīna
Akmene
2.
Sindija
Alksne
3.
Dāvis
Auziņš
4.
Jekaterina
Bikova
5.
Sabīne
Bogdanova
6.
Inga
Bušaite
7.
Lauris
Čevers
8.
Deniss
Gamezo
9.
Artūrs
Gothards
10.
Paula
Gurejeva
11.
Violeta
Hrapane
12.
Jana
Kassaliete
13.
Artemijs
Krimovs
14.
Artūrs
Krištapjonoks
15.
Elīna
Lāce
16.
Darja
Loiko
17.
Madara
Neilande
18.
Aleksandrs
Petrovs
19.
Veronika
Prokopoviča
20.
Patrīcija
Raibarte
21.
Evita
Roponena
22.
Jūlija
Ruba
23.
Raimonds
Tomsons
24.
Anna
Ulanova
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anete
Arenda
2.
Anna
Babņejeva
3.
Aleksandra
Čerkaska
4.
Ieva
Hūna
5.
Sabīne Anna
Irbe
6.
Luīze
Jerohova
7.
Oskars
Kaļva
8.
Gajane
Margarjana
9.
Alise
Mužaite
10.
Rihards
Niedra
11.
Jānis Dāvis
Osipovs
12.
Sabīne
Rakecka
13.
Agnese
Rudzīte
14.
Mihails
Šaripovs
15.
Jeļena
Saveļjeva
16.
Nikita
Sergejevs
17.
Artūrs
Šilaks
18.
Staņislavs
Šinkarevs
19.
Mārtiņš
Starķis
20.
Katrīna
Vektere
21.
Anna Dagrita
Vestmane
22.
Diāna
Vidronoka
23.
Dmitrijs
Zaiko
24.
Eli
Zobens
25.
Austra
Zuševica
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krišs
Bērzkalns
2.
Dace
Draudiņa
3.
Alma
Ezerta
4.
Aleksandrs
Golubevs
5.
Andris
Jeminejs
6.
Jurijs
Kirillovs
7.
Ilze
Kraukle
8.
Kristīne
Krūmiņa
9.
Amanda
Lapiņa
10.
Anastasija
Piščika
11.
Natālija
Prohorova
12.
Marija
Rozevska
13.
Vladislavs
Saiko
14.
Pāvels
Sidorovs
15.
Kārlis Lauris
Tohters
16.
Simona
Tomsone
17.
Monta
Urbāne
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Žanete
Breijere
2.
Karīna
Čerņika
3.
Lidija
Dakša
4.
Ingus
Dišleris
5.
Māra Anna
Eglīte
6.
Elizabete
Eltermane
7.
Roberts
Feldmanis
8.
Otto
Freimanis
9.
Anna Glorija
Gobiņa
10.
Jekaterina
Iškova
11.
Aleksandrs
Jaunzems
12.
Anastasija
Kikase
13.
Germans
Korns
14.
Alina
Kurova
15.
Gerda
Miezere
16.
Loreta
Mihejeva
17.
Milēna
Novožilova
18.
Dāvids
Ogannesjancs
19.
Anna
Petričenko
20.
Sabīne
Saļma
21.
Darja
Šaronova
22.
Debora
Šņitkina
23.
Viestards Kristiāns
Vīgants
24.
Agnija
Vintiša
25.
Sabīne Rasa
Vīra
26.
Alise
Voroncova
27.
Daņiils
Žilkins
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Veronika
Boikova
2.
Anastasija
Bujaka
3.
Anastasija
Fedina
4.
Oksana
Fedosejeva
5.
Anna
Jakovicka
6.
Viktorija
Kļiševiča
7.
Veronika
Kozubova
8.
Laine
Ļeonova
9.
Sofija
Matisone
10.
Elmira
Mustafajeva
11.
Valērijs
Nikolajevs
12.
Aleksandra
Pavlova
13.
Ksenija
Poliščuka
14.
Agnese
Ričika
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Atis
Andrejevs
2.
Ivans Jānis
Binders
3.
Aļona
Blaževiča
4.
Nadežda
Brujeva
5.
Romualds
Čerņavskis
6.
Iveta
Dzīvīte
7.
Anastasija
Fedotova
8.
Anda
Garole
9.
Juris
Jurāns
10.
Anna
Ķīse
11.
Artūrs Oto
Kivliņš
12.
Anastasija
Kulika
13.
Alisa
Kurļanda
14.
Olga
Laverko
15.
Jete
Lazdāne
16.
Arta
Matelsone
17.
Jelizaveta
Narodicka
18.
Ilva
Ogle
19.
Elīna
Ovčarova
20.
Marija
Podļesnaja
21.
Ēriks
Prāvasts
22.
Marks
Prokofjevs
23.
Jevgēnijs
Pustovits
24.
Marija
Raklinska
25.
Olga
Rogoženko
26.
Ļubova
Šamova
27.
Lelde Adele
Skabarniece
28.
Marina
Solovjova
29.
Dmitrijs
Terentjevs
30.
Annija
Ušacka
31.
Lauris Agnis
Vintišs
32.
Artjoms
Zubovs
33.
Daniils
Žukovs
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārīte Junita
Apsīte
2.
Jelizaveta
Dolgiha
3.
Annija Elīna
Dūzele
4.
Anastasija
Fjodorova
5.
Olesja
Gorina
6.
Dārta
Grunte-Vitmane
7.
Reinis
Gusars
8.
Madara Asnate
Jūgbārde
9.
Anna
Kavecka
10.
Valerija
Ļaļikova
11.
Vladislavs
Lučkins
12.
Andrejs
Melbergs
13.
Ainārs
Mirkšs
14.
Sanda
Namiķe
15.
Dmitrijs
Prošķins
16.
Loreta
Rutkovska
17.
Lilija
Šabanova
18.
Katerina
Siļvestrova
19.
Olga
Sokolova
20.
Jelizaveta
Sveboda
21.
Elīza Madara
Treija
22.
Antra
Vecaukuma
23.
Viktorija
Verhovceva
24.
Ēriks
Vidžups
25.
Katrīna Līga
Zilgalve
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikola
Ābola
2.
Ernests Tomass
Auziņš
3.
Katrīna
Celeste
4.
Edvīns
Judins
5.
Valters
Karlsons
6.
Elīna
Kovaļevska
7.
Anastasija
Kuzmina
8.
Valdis
Lapo
9.
Vendija
Lazdiņa
10.
Vineta Santa
Margeviča
11.
Laura Enija
Meirāne
12.
Zane
Miķelsone
13.
Katrīna
Prūse
14.
Reičela
Reisone
15.
Elīna
Repse
16.
Patrīcija
Reuta
17.
Alise
Sainakova
18.
Marina
Šaško
19.
Maksims
Škarpovs
20.
Kristīne
Skudrīte
21.
Sindija
Šmite
22.
Dagnija
Snigireva
23.
Margarita
Šteņa
24.
Vairis
Stramkalis
25.
Rebeka
Tamaša
26.
Alise Elīza
Voldeka
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Augule
2.
Darija
Degtjareva
3.
Valērija
Jevstigņejeva
4.
Evita Kristiāna
Pušpure
5.
Katrīna
Siliņa
6.
Dana Daniēla
Silta
7.
Sabīne
Vaivodiša
8.
Roberts
Vīksne
9.
Sindija
Žedane
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Bružāns
2.
Alesija
Gavrilova
3.
Polina
Gromatovich
4.
Alina
Hudicka
5.
Raitis
Ivanovs
6.
Veronika
Jupatova
7.
Anastasija Marija
Kafanova
8.
Kaspars
Lapa
9.
Kirils
Mjasojedovs
10.
Katarina
Neifelde
11.
Aleksandra
Ņevidomska
12.
Pāvels
Pecevičs
13.
Sabīne
Sīka
14.
Artūrs
Stafanovičs
15.
Vladislavs Nauris
Strogonovs
16.
Anna/Anna
Tarnavska/Tarnavskaya
17.
Santa
Vasiļjeva
18.
Aleksandrs
Vasiļjevs
19.
Armands
Zelčs
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauma
Broka
2.
Intars
Bulahs
3.
Henrijs
Flemmings
4.
Sabīne
Fukse
5.
Paula
Jurģe
6.
Nataļja
Kostigova
7.
Mārtiņš
Ļuļļa
8.
Elīna
Meļņika
9.
Elīna
Meļņikova
10.
Līna
Orste
11.
Laima
Plēpe
12.
Jana
Ševcova
13.
Veronika
Šteņa
14.
Ginta
Teterovska
15.
Marina
Vaišļa
16.
Mazens
Zibara
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Ābolkalns
2.
Mairis
Andersons
3.
Kristīne
Bērziņa
4.
Ketija
Černika
5.
Anna
Danenberga
6.
Kārena Karlīna
Danenberga
7.
Karīna Elizabete
Deaka
8.
Līva Gundega
Ermansone
9.
Laura
Freimane
10.
Melānija
Freimane
11.
Līga
Gēliņa
12.
Agnese
Grīnberga
13.
Kitija
Holšteine
14.
Sindija
Irbe
15.
Arta
Kozjura
16.
Emīlija
Kramēna
17.
Gints
Krasausks
18.
Laura
Kreivina
19.
Guna
Krūmiņa
20.
Gunta
Lankovska
21.
Līva
Mankus
22.
Elīna
Nadziņa
23.
Toms
Opelts
24.
Rūta
Padervinska
25.
Megija
Petrova
26.
Oskars
Pūce
27.
Alvis
Puzulis
28.
Rebeka
Rolšteina
29.
Rēzija
Rumpe
30.
Samanta
Skreba
31.
Jeļena
Sušinska
32.
Kristiāna
Švaža
33.
Sanda
Svipsta
34.
Karīna Anna
Svirbuta
35.
Krista
Zīmeca
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Ābele
2.
Renārs
Kalniņš
3.
Klāvs
Konrāds
4.
Annija
Lapsa
5.
Sandris
Prūsis
6.
Elīza
Šaule
7.
Aleksandrija
Vilaite
8.
Sanita Andželika
Ziediņa
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Andersons
2.
Anete
Ansberga
3.
Līga
Apermane
4.
Valters
Dakša
5.
Dagnija
Eversa
6.
Nauris
Krišjānis
7.
Inessa
Maag
8.
Marta
Milta
9.
Madara
Montvida
10.
Alīna
Simonova
11.
Anete
Smeile
12.
Artūrs
Strads
13.
Uldis
Upenieks
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Žanis
Andersons
2.
Santa
Baumane
3.
Elīna
Besere
4.
Kristaps
Ķezberis
5.
Evija
Kļava
6.
Baiba
Kliemane
7.
Ineta
Kronberga
8.
Rinalds
Kuģis
9.
Linda
Lasmane
10.
Magdalēna
Liekmane
11.
Arta
Mikāle
12.
Madara
Miķelsone
13.
Elvis
Plācis
14.
Agita
Romanauska
15.
Alīna
Tropina
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Beļinska
2.
Anda Amanta
Bērze
3.
Marta Anna
Jansone
4.
Arvis
Jomerts
5.
Ingus
Kurzemnieks
6.
Elīna
Lāce
7.
Sigita
Lapiņa
8.
Nadīna
Lasmane
9.
Kitija
Liziņa
10.
Dinija Diāna
Miezīte
11.
Justīne
Timermane
12.
Elza
Timofejeva
13.
Agnese
Upīte
14.
Andrea
Vītola
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Samanta
Baumane
2.
Haralds
Ozols
3.
Patrīcija
Stelmaka
4.
Marija
Terlanova
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Frančeska
Kalniņa
2.
Teodors
Kerimovs
3.
Valts
Krūmiņš
4.
Elīza Ilze
Malceniece
5.
Aiga
Vespere
6.
Aleksa
Vihlo
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jurģis
Kalniņš
2.
Magdalēna
Mudule
3.
Dāgs
Putniņš
4.
Anna Elīza
Skrastiņa
5.
Ieva
Smilga
6.
Elīna
Zaķe
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Imants
Bērziņš
2.
Ilgvars
Caune
3.
Roberts
Dobelis
4.
Gustavs
Indrēvics
5.
Jana Marta
Ivanovska
6.
Kristīne
Ķikute
7.
Elizabete
Kokarēviča
8.
Valts
Pavasars
9.
Kārlis
Puriņš
10.
Reinis
Putrālis
11.
Laura
Rubene
12.
Elīna
Skopāne
13.
Jānis
Upmalis
14.
Matīss
Velps
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārcis
Cīrulis
2.
Annija
Cunska
3.
Laura
Dauka
4.
Niks Raivis
Deičmanis
5.
Sandra
Jaundžeikare
6.
Lauma
Kalnkambere
7.
Krista
Ķelpa
8.
Elīna
Lanka
9.
Nelda
Neilande
10.
Linards
Ozols
11.
Laura
Savicka
12.
Dita
Trijēce
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Albertiņa
2.
Elīna Elizabete
Baranovska
3.
Nelda
Dinga
4.
Anna
Eglīte
5.
Agate
Immere
6.
Pēteris
Kaupe
7.
Tīna
Nulle
8.
Evita
Rīdere
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Santa
Dzene
2.
Dārta
Meldere
3.
Ralfs
Ozols
4.
Evelīna
Skrastiņa
5.
Liene
Vilne
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Adiņš
2.
Rūta
Amstere
3.
Aivis Imants
Augstkalns
4.
Laima
Bērziņa
5.
Ričards
Celmiņš
6.
Pēteris
Ēcis
7.
Beāte
Freimane
8.
Egija
Grence
9.
Mārtiņš
Grunte
10.
Nikola
Ivanova
11.
Salvis
Karols
12.
Ieva
Kristapsone
13.
Una
Kumerdanka
14.
Luanda
Miķelsone
15.
Daniels
Muzikants-Spēlmanis
16.
Sintija
Niķe
17.
Evita
Pētersone
18.
Samanta
Pluģe
19.
Artūrs
Silgals
20.
Estere
Sīpliņa
21.
Paula
Skaidiņa
22.
Helēna Elza
Smilgaine
23.
Renāte
Stelpa
24.
Dārta
Valdemāre
25.
Marija Līna
Vasiļevska
26.
Matīss
Viņķis
27.
Artūrs
Zvaigzne
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Munise
Duboviča
2.
Dana
Lāce
3.
Zuzanna Rita
Miķelsone
4.
Līga
Sidere
5.
Ksenija
Sidere
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Buneris
2.
Anna
Cimoška
3.
Sindija
Felša
4.
Samanta
Mertena
5.
Renārs
Mičulis
6.
Undīne
Paipala
7.
Dita Elīna
Sila
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista
Āboliņa
2.
Rihards
Drīksne
3.
Anete
Jēkabsone
4.
Elīna
Kairiša
5.
Matīss
Ļotčikovs
6.
Mairita
Mūrniece
7.
Agnese
Mutule
8.
Marta
Neilande
9.
Amanda
Pipare
10.
Renāte
Plaude
11.
Patrīcija
Šermukšne
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Apine
2.
Evija
Beidzale
3.
Amanda
Būmeistare
4.
Rihards
Dambergs
5.
Juris Jānis
Dātavs
6.
Marta
Fogele
7.
Oto
Jurševics
8.
Ance Annija
Konova
9.
Sabīne
Kristone
10.
Līga
Lielmane
11.
Ieva
Pētersone
12.
Kristiāna
Ramiņa
13.
Beatrise Luīze
Revina
14.
Kārlis
Šermuksītis
15.
Helēna
Skuja
16.
Sabīne Marija
Vāciete
17.
Nadīna
Valdmane
18.
Nikola Gabriela
Veisberga
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Ķirse
2.
Vikija
Kupča
3.
Linda
Reinholde
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eva
Bolšteina
2.
Maija
Laugale
3.
Daiga Helēna
Litvina
4.
Elza
Marcinkeviča
5.
Sinda Diāna
Miķelsone
6.
Līga
Siljāne
7.
Toms
Tauriņš
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agija
Balode
2.
Elīna
Cīrule
3.
Roberts
Helmanis
4.
Klinta
Janševska
5.
Madara
Ķeniņa
6.
Signe
Korfa
7.
Krišs Dāvids
Labsvārds
8.
Margarita
Matuļenko
9.
Aleksejs
Tarasenko
10.
Aigars
Tjarve
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnis
Adienis
2.
Madara Māra
Grigore
3.
Gusts Svens
Pētersons
4.
Elvis
Šeļevskis
5.
Elza
Siliņa
6.
Pēteris
Strauts
7.
Deniss
Tiščenko
8.
Elza Zane
Zirne
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Bērtule
2.
Jurģis
Mežulis
3.
Valters
Rancāns
4.
Ginters Juris
Vehi
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gunārs
Sīka
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Lielbikse
2.
Elīza
Skutāne
3.
Matīss
Ziemulis
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antra
Andrupe
2.
Ieva
Bērziņa
3.
Sandija
Cīrule
4.
Norberts
Dukurs
5.
Samanta
Engere
6.
Anna
Ivanova
7.
Gints
Ivanovs
8.
Renāte
Karjavčenko
9.
Artūrs
Ķelpe
10.
Sindija
Kezika
11.
Silvestrs Fēlikss
Ķībers
12.
Klāvs Matīss
Krievs
13.
Paulis Ernests
Lauznis
14.
Jūlija
Maļinovska
15.
Anastasija
Mamedbekova
16.
Artis Krists
Mednis
17.
Elvis
Megris
18.
Karīna
Melbārde
19.
Sandija
Miglava
20.
Ieva
Oliņa
21.
Marta
Ozola
22.
Anete
Rastene
23.
Renārs
Roķis
24.
Savelijs
Suharževskis
25.
Kintija
Šulte
26.
Estere
Šverna
27.
Gunta Alise
Vītola
28.
Una
Zvejniece
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivanda
Bētaka
2.
Undīne
Brīnuma
3.
Elīna
Dūrena
4.
Agne
Eglīte
5.
Anda
Ielīte
6.
Elīna
Jātniece
7.
Nikolajs
Lukins
8.
Elīza Ance
Muska
9.
Diāna
Nummure
10.
Monika
Oļeha
11.
Šaiena Elija
Pole
12.
Kristīne
Siksaliete
13.
Zanda Laura
Šķiņķe
14.
Anna
Skrastiņa
15.
Elīza
Spurdziņa
16.
Rebeka
Tetere
17.
Ance
Vaivode
18.
Kecija
Vatuļina
19.
Baiba
Vebruāle
20.
Samanta
Vērdiņa
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Berkolds
2.
Lāsma
Brauķe
3.
Toms Kārlis
Bušmanis
4.
Kitija
Čepule
5.
Jānis Valdemārs
Eliāss
6.
Elīza Aleksandra
Kūkoja
7.
Gunvaldis
Leitens
8.
Mikus Dāvis
Liepiņš
9.
Lauma Elza
Miezīte
10.
Monta Paula
Oliņa
11.
Zanda Undīne
Ozola
12.
Rūta
Ramane
13.
Daniela
Stoša
14.
Albīna
Trofimova
15.
Gustavs
Vīksne
16.
Agnese
Vītola
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Telma Amanda
Barisa
2.
Uldis
Burvis
3.
Ramona
Dūrena
4.
Eduards Ivars
Fimbauers
5.
Zanda
Grīnberga
6.
Kristīne
Jencīte
7.
Kristaps
Lukjaņenoks
8.
Mārtiņš
Pūcītis
9.
Veronika
Ribcova
10.
Ilmārs
Salna
11.
Marta
Siliņa
12.
Rebeka
Šķērstiņa
13.
Gints
Vasiļjevs
14.
Miks
Veinbergs
15.
Inga
Vēvere
16.
Dārta Maija
Zaķe
17.
Kristers
Zariņš
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Ābele
2.
Ēriks
Belte
3.
Sabīne
Bēra
4.
Dmitrijs
Borodovskis
5.
Veronika
Čače
6.
Aleksandra
Gogoļa
7.
Alekss
Jankovskis
8.
Krista
Kalniete
9.
Angelika
Kiprojeva
10.
Kristiāna
Klestrova
11.
Ņikita
Kovaļovs
12.
Kristīne
Kunkule
13.
Ņikita
Leščišins
14.
Renāte
Lodziņa
15.
Veronika
Mikuļiča
16.
Tīna
Nulle
17.
Laura
Ozoliņa
18.
Ketlīna
Priede
19.
Airita Anna
Pujate
20.
Dāvis
Pūliņš
21.
Rebeka
Rosa
22.
Kristaps
Šimpermanis
23.
Diāna
Šlangena
24.
Artūrs
Sokolovskis
25.
Elīna
Stepanova
26.
Anastasija
Vasiļjeva
27.
Terēze
Vētra
28.
Amanda Rūta
Vieško
29.
Gunda
Zāģere
30.
Dita
Zāle
31.
Roberts Armands
Zvans
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roksolana
Amarova
2.
Arturs
Amarovs
3.
Jekaterina
Bajeva
4.
Liāna
Bergere
5.
Linda
Celma
6.
Veronika
Čerņakova
7.
Amanda
Cine
8.
Marks
Fiļippovs
9.
Marija
Ivanova
10.
Anželika
Ivanova
11.
Jānis
Langbergs
12.
Irina
Ļapunova
13.
Elizabete
Leigute
14.
Jūlija Anna
Lisaja
15.
Emīlija Alise
Šefanovska
16.
Krista
Šēniņa
17.
Karina
Sidorova
18.
Ieva
Treulande
19.
Una Gabriēla
Zelča-Vuškāne
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Bulačņikova
2.
Edgars
Cebaks
3.
Marta
Cērpa
4.
Arta
Eglīte
5.
Kārlis Raimonds
Eniņš
6.
Daniils
Grics
7.
Paula
Horste
8.
Viktorija
Iļjiniha
9.
Gunita
Jankovska
10.
Emīls
Kalugins
11.
Viktorija
Kapura
12.
Diana
Karabača
13.
Evita Annamarija
Klemence
14.
Roberts
Kukainis
15.
Mārtiņš
Meiris
16.
Anastasija
Miščurina
17.
Maksims
Vasins
18.
Elena
Zhavoronkova
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arta Amanda
Auziņa
2.
Elīna
Bārdiņa
3.
Krista
Cēbere
4.
Elza
Dzērve
5.
Ginta
Gaurilova
6.
Sofija
Grušina
7.
Aļona
Hamicka
8.
Kitija
Harmsone
9.
Sandis
Ķemlers
10.
Līva
Kukle
11.
Jekaterina
Ļapunova
12.
Kristīne
Larionova
13.
Alise
Ļimonova
14.
Anastasija
Luganceva
15.
Aleksis
Lurins
16.
Elīza Marta
Matisone
17.
Katrīna Lea
Prince
18.
Anna Marija
Prince
19.
Kate
Prizeva
20.
Marija
Samoviča
21.
Anete
Slobodjaņuka
22.
Deniss
Solovjovs
23.
Monika
Vētra-Šteina
24.
Aļisa
Voroncova
25.
Jānis
Zālīte
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Arbidāne |
2. | Ansis | Avotiņš |
3. | Inga | Berezovska |
4. | Egita | Bite |
5. | Elīza | Brūklena |
6. | Linards | Čevers |
7. | Artūrs | Draka |
8. | Harijs | Mencendorfs |
9. | Pēteris | Pavlovičs |
10. | Miļena | Perfiļjeva |
11. | Elvis | Piterāns |
12. | Ieva | Tkača |
13. | Iluta | Upelniece |
14. | Jānis | Vīksna |
15. | Ilva | Viļuma |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ramona | Barkāne |
2. | Ulvis | Blathens |
3. | Lāsma | Ermansone |
4. | Terēze | Jakundoviča |
5. | Edgars | Kampe |
6. | Rūta | Liepiņa |
7. | Renārs | Lipenītis |
8. | Olafs | Osītis |
9. | Laine | Šarkuna |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aija | Andersone |
2. | Lelde | Cibuļska |
3. | Raivis | Glāznieks |
4. | Lelde | Hamriha |
5. | Elza Elizabete | Liepiņa |
6. | Dace | Osīte |
7. | Rihards Valts | Ratkevičs |
8. | Laura | Zvirgzdiņa |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Dīce |
2. | Dāvis | Gorbačovs |
3. | Viktorija | Harlana |
4. | Lauma | Jakovele |
5. | Kaspars | Kažmērs |
6. | Līva | Kopāne |
7. | Karīna | Korsaka |
8. | Samanta | Lāce |
9. | Arita | Rizga |
10. | Romāns | Seļezņovs |
11. | Konstantīns | Siņica |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms | Arbidāns |
2. | Inese | Bērtiņa |
3. | Una | Bērziņa |
4. | Alise Linda | Borince |
5. | Ieva | Krēsliņa |
6. | Kristīne | Migunova |
7. | Agate | Mūrniece |
8. | Anete | Palma |
9. | Līga | Puzule |
10. | Dainis | Rižkins |
11. | Reinis | Rubins |
12. | Elīna | Strazda |
13. | Maikls | Stubailovs |
14. | Evelīna | Tetere |
15. | Inta | Umure |
16. | Samanta | Virse |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Karimovs |
2. | Krista | Koliste |
3. | Līva Marta | Roze |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Āboliņš |
2. | Dana | Dzilna |
3. | Silva | Gradovska |
4. | Līga | Gradovska |
5. | Veronika | Irtiševa |
6. | Ilva Kristiāna | Langrate |
7. | Maija | Rozenberga |
8. | Valdemārs | Timofejevs |
9. | Žanis | Vīksna |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Bedleka |
2. | Nadīna | Bērtulsone |
3. | Artūrs | Kalašņiks |
4. | Jānis | Stūrītis |
5. | Arvīds | Veigners |
6. | Kristiāns | Vlads |
7. | Jūlija | Vorobjova |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Danute | Bērziņa |
2. | Anna Paula | Čiraka |
3. | Elvis | Dapševičs |
4. | Dmitrijs | Dmitrijevs |
5. | Kristiāns | Gaspersons |
6. | Emīlija Krista | Grava |
7. | Aleksandra | Hiļčuka |
8. | Toms Niko | Krūmiņš |
9. | Rēzija Veronika | Laumane |
10. | Miks Jānis | Olte |
11. | Kristiāna Annija | Pelša |
12. | Dāvis Jānis | Pipirs |
13. | Jūlija | Postolati |
14. | Elīna | Radziņa |
15. | Pēteris | Ronis |
16. | Annija | Sirlaka |
17. | Kristers | Slavēns |
18. | Paula Diana | Šulca |
19. | Toms | Vaļkins |
20. | Elvita | Žurova |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maira | Asare |
2. | Sintija | Igaune |
3. | Helēna | Lāpsele |
4. | Rita | Ozola |
5. | Vita | Skosa |
6. | Madara | Zaķe |
7. | Jēkabs | Zommers |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agija | Baumane |
2. | Edgars | Dapševičs |
3. | Arta | Glāzere |
4. | Madara | Mūrmane |
5. | Megija | Simsone |
6. | Ričards | Titovs |
7. | Rāmulis | Žīgurs |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Brenda | Beķere |
2. | Elvita | Potapova |
3. | Alise | Smilga |
4. | Rēzija | Zvaigzne |
5. | Ringolds | Zvaigzne |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arīna | Bistrova |
2. | Agris | Bužs |
3. | Mairita | Dukovska |
4. | Alīna | Fjodorova |
5. | Zanda | Fjodorova |
6. | Marika | Graudumniece |
7. | Andris | Kudurs |
8. | Samanta | Leitāne |
9. | Agita | Matule |
10. | Roberts | Pavlovskis |
11. | Valdis | Slišāns |
12. | Ieva | Šmate |
13. | Jeļena | Vasiļjeva |
14. | Ieva | Vizule |
15. | Kristiāna | Zizlāne |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Garais |
2. | Aivita | Kļečetņikova |
3. | Agita | Melberga |
4. | Lauma | Šamkina |
5. | Līva | Supe |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arta | Akmene |
2. | Reina | Ambarova |
3. | Kitija | Bičko |
4. | Deniss | Daņilovs |
5. | Dailis | Langovskis |
6. | Ita | Leišavniece |
7. | Agnese | Nikandrova |
8. | Dāvis | Paramonovs |
9. | Virdžīnija | Vīcupa |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andris | Čubars |
2. | Gita | Daukste |
3. | Beāte | Graudumniece |
4. | Evija | Kitova |
5. | Elvis | Krivišs |
6. | Sindija | Lose |
7. | Sergejs | Petrovs |
8. | Mārtiņš | Štāls |
9. | Nils | Vanags |
10. | Kristiāna | Žeikare |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karolīna | Auziņa |
2. | Amanda | Bernharde |
3. | Annemarija | Čaikovska |
4. | Roberta | Dadžāne |
5. | Adriāna | Frišmane |
6. | Arturs Jānis | Krūmiņš |
7. | Marta | Kursiša |
8. | Kristiāna Paula | Lībiete |
9. | Megija | Luņģe |
10. | Emīls | Purgailis |
11. | Roberts | Raismans |
12. | Sindija | Rusaja |
13. | Dagnija | Saleniece |
14. | Gvido | Seļiverstovs |
15. | Evija | Uškure |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Ozols |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Krikščūne |
2. | Aivita | Moroza |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Aglinska |
2. | Anta | Donerblica |
3. | Annija | Varkale |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Džesika Iliāna | Aļeksejeva |
2. | Ivo | Auziņš |
3. | Heinrihs | Eglīte |
4. | Alise | Feldmane |
5. | Laura | Grušina |
6. | Anita Ilze | Gulbe |
7. | Baiba | Jermolājeva |
8. | Dāvis | Krūmiņš |
9. | Audris | Mihailovs |
10. | Timur | Morozkov |
11. | Anete | Rutka |
12. | Sindija | Samohvalova |
13. | Pauls | Valdovskis |
14. | Lāsma | Zaķe |
15. | Uldis | Žīgurs |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Monta | Bisniece |
2. | Sintija | Broka |
3. | Kintija Māra | Garanča |
4. | Elza | Gārša |
5. | Eduards | Gradovskis |
6. | Melisa | Kaškura |
7. | Elīza | Katlapa |
8. | Beatrise Maija | Krieviņa |
9. | Agate Kristena | Krieviņa |
10. | Ēriks | Kūlītis |
11. | Reinis | Liepiņš |
12. | Kristaps | Martinsons |
13. | Andris | Neimanis |
14. | Elvis | Pumpurs |
15. | Agnese | Sarkane |
16. | Amanda | Skovgārda Rasmussena |
17. | Dana | Sproģe |
18. | Katrīna | Veitnere |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arta | Alksnīte |
2. | Linda | Briune |
3. | Marta | Cimdiņa |
4. | Armands | Kaņepe |
5. | Pauls | Kozlovskis |
6. | Mārtiņš | Krakops |
7. | Diāna | Lelde Mateusa |
8. | Armands | Magone |
9. | Miks | Ozols |
10. | Annika | Paškovska |
11. | Kitija | Puriņa |
12. | Demija | Tijāre |
13. | Jānis | Vilciņš |
14. | Kitija | Zeidenberga |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Ādamsone |
2. | Elīna | Blūma |
3. | Ingmars Aksels | Brants |
4. | Dārta | Bunkovska |
5. | Zane | Derdonska |
6. | Paula | Gloka |
7. | Ilze | Kornete |
8. | Linda | Kudure |
9. | Alise | Lapiņa |
10. | Elizabete | Markova |
11. | Kate | Radziņa |
12. | Marta | Rudzīte |
13. | Viktorija | Šābele |
14. | Jānis | Salnis |
15. | Elizabete | Sīlīte |
16. | Diāna Krista | Stafecka |
17. | Sintija | Tarasova |
18. | Vilnis | Tinuss |
19. | Sabīne | Zande |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valērija | Aleksejeva |
2. | Vija | Bērziņa |
3. | Viktorija | Biriņa |
4. | Iļja | Jakimovičs |
5. | Tatjana | Lukjanska |
6. | Jānis | Stupelis |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ņina | Dimiņa |
2. | Kristīne | Ivbule |
3. | Viktorija | Kovaļevska |
4. | Jolanta | Krukovska |
5. | Juris | Novickis |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilze | Rūtiņa |
2. | Darja | Troškova |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kirils | Andrejevs |
2. | Diāna | Breidaka |
3. | Diana | Burakovska |
4. | Marta | Folkmane |
5. | Anastasija | Ivancova |
6. | Alla | Jacenko |
7. | Arianda | Jonāne |
8. | Olga | Kaļiņina |
9. | Solvita | Koreņika |
10. | Oļesja | Kumpiņa |
11. | Aleksandrs | Labuts |
12. | Anita | Liepa |
13. | Vents Kristofers | Lietavietis |
14. | Kristiāna Patrīcija | Litauniece |
15. | Nataļja | Mališa |
16. | Viktorija | Mickeviča |
17. | Olga | Naumova |
18. | Arkādijs | Nikolajevs |
19. | Liene | Nitiša |
20. | Ligita | Ostrovska |
21. | Evelīna | Pivrika |
22. | Inese | Raciņa |
23. | Darja | Safronova |
24. | Everita Annemarija | Samuša |
25. | Artis | Trops |
26. | Aleksandra | Tulovska |
27. | Alisa | Volkova |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dagnija | Ciematniece |
2. | Iveta Vitālija | Grincevičute |
3. | Liliāna | Ilgača |
4. | Dana | Ivanova |
5. | Maksims | Jurinovs |
6. | Elīna | Kononova |
7. | Līna | Kuzņecova |
8. | Maksims | Latkovskis |
9. | Tatjana | Mihailova |
10. | Nataļja | Munduma |
11. | Pāvels | Pranskus |
12. | Valērija | Rakša |
13. | Marks | Smirnovs |
14. | Anželika | Treiklere |
15. | Kārlis | Vagalis |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anita | Dortiņa |
2. | Diāna | Druse |
3. | Anna | Golubeva |
4. | Jekaterina | Grigorjeva |
5. | Diāna | Iliško |
6. | Ksenija | Jenbajeva |
7. | Darja | Juhno |
8. | Anastasija | Kaca |
9. | Vaclavs | Korženevskis |
10. | Natālija | Mihejeva |
11. | Milana | Permaņicka |
12. | Elvita | Pundure |
13. | Raivis | Valters |
14. | Jeļizaveta | Voroņina |
15. | Stefānija | Zaiceva |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jūlija Emīlija | Baranovska |
2. | Deniss | Dunaveckis |
3. | Anna | Januško |
4. | Baiba | Kokina |
5. | Olīvija | Kokina |
6. | Jeļizaveta | Krasiļnikova |
7. | Valdis | Mizers |
8. | Rišards | Šidlovskis |
9. | Viktorija | Survilo |
10. | Ineta | Vaivode |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Andreičikova |
2. | Artis | Apinis |
3. | Nadīna | Atrahimoviča |
4. | Diāna | Azaucka |
5. | Jolanta | Baltaduone |
6. | Elīna | Berga |
7. | Iveta | Čerņavska |
8. | Anastasija | Ciesa |
9. | Evija | Dambrovska |
10. | Asnate | Egle |
11. | Mārcis | Eihmanis |
12. | Kārlis | Janaitis |
13. | Uldis | Jansons |
14. | Santa | Junkere |
15. | Elīna | Klepeca |
16. | Krista Kristiāna | Kristapsone |
17. | Emīlija Arta | Lāce |
18. | Evita | Namniece |
19. | Rolands | Savdons |
20. | Annija | Siliņa |
21. | Dace Katrīna | Strazda |
22. | Zane | Vītola |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Ābelīte |
2. | Katrīna | Freimane |
3. | Kitija Lūcija | Gristiņa |
4. | Diāna | Jakuboviča |
5. | Liāna Signe | Misule |
6. | Reinis | Roze |
7. | Krists | Safranovičs |
8. | Jānis | Siliņš |
9. | Arianna | Todorova |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andra | Aboma |
2. | Kellija | Blūzmane |
3. | Kristiāna | Bogdanoviča |
4. | Annija | Deičmane |
5. | Elvisa | Lambrekse |
6. | Ilze | Vilgerte |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Granauska |
2. | Justīne | Jakobsone |
3. | Reinis | Lillais |
4. | Artūrs | Mhitarjans |
5. | Laura | Rozentāle |
6. | Zigurds | Tamans |
7. | Karīna | Tautkus |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linards | Cvetkovs |
2. | Arvita | Kļaviņa |
3. | Marta | Mazure-Siliņa |
4. | Samanta | Sīmane |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Beitiks |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Pabērza |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilona | Jadzialo |
2. | Guntis | Šivars |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karīna | Balode |
2. | Lāsma | Bugovecka |
3. | Samanta | Homiča |
4. | Samanta | Ilguma |
5. | Otto Jānis | Jansons |
6. | Anna | Jaunzeme |
7. | Lauris | Kazlausks |
8. | Sandra | Kumakova |
9. | Marta | Matuševa |
10. | Nikola | Ņikiforova |
11. | Estere | Romanovska |
12. | Ieva | Strupa |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandijs | Siliņš |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Ansons |
2. | Toms | Jaunzemis |
3. | Elīna | Vecmane |
4. | Lauris | Vilde |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uvis | Dredžels |
2. | Jeļizaveta | Lisakovska |
3. | Santa | Rozēna |
4. | Katrīna | Siliņa |
5. | Nauris | Vilde |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evelīna | Bantauska |
2. | Erlends | Bērziņš |
3. | Paula | Bobrova |
4. | Megija | Borska |
5. | Renāte | Bramane |
6. | Rolands | Hartmans |
7. | Ļubova | Hucanu |
8. | Amanda Liene | Iraida |
9. | Krišjānis | Ivbulis |
10. | Dāvis | Kalējs |
11. | Daniels | Kučinskis |
12. | Madara | Lasmane |
13. | Aiva | Meržinska |
14. | Aleksandra | Ņikitina |
15. | Amanda | Ozola |
16. | Kristiāns | Paeglis |
17. | Sintija | Prodniece |
18. | Jānis | Puriņš |
19. | Ieva | Savicka |
20. | Ojārs | Seglērs |
21. | Sintija | Sovane |
22. | Madara | Spēka |
23. | Lelde | Vītola |
24. | Sandis | Zemītis |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Bekmane |
2. | Jānis | Berģis |
3. | Ņina | Capa |
4. | Emanuels | Fadejevs |
5. | Mārtiņš | Feldmanis |
6. | Madara | Jugāne |
7. | Evija | Kovrigo |
8. | Kārlis | Levinskis |
9. | Kristaps | Linde |
10. | Anželika | Lukjanova |
11. | Samanta | Martuženoka |
12. | Elīna | Mažeika |
13. | Egija | Paslauska |
14. | Anete Patrīcija | Pavlova |
15. | Ilze | Seglēre |
16. | Ivo | Siņicins |
17. | Egija | Vaiņiute |
18. | Annija | Vaivode |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niks | Avišāns |
2. | Artūrs | Bjalkovskis |
3. | Laura | Briede |
4. | Mārtiņš | Kalējs |
5. | Edijs | Kauranens |
6. | Liene | Laizāne |
7. | Dmitrijs | Lukašonoks |
8. | Dagnija | Pakalne |
9. | Stanislavs | Petkevičs |
10. | Artjoms | Soboļevs |
11. | Sindija | Streņģe |
12. | Rūdolfs | Studāns |
13. | Kirils | Veļikijs |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lāsma | Balode |
2. | Viktorija | Deržaveca |
3. | Iveta | Eihmane |
4. | Emīls | Feldmanis |
5. | Roberts | Jankovskis |
6. | Laura | Marcinkeviča |
7. | Melita | Rozentāle |
8. | Jānis | Seilis |
9. | Anastasija | Slone |
10. | Jānis | Striks |
11. | Renāts | Strods |
12. | Matīss | Zalāns |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dagnis | Ābols |
2. | Jānis | Arnītis |
3. | Monta | Berķe |
4. | Santa | Ģingule |
5. | Liudmila | Jaronska |
6. | Diāna | Jonova |
7. | Gaida | Kaira |
8. | Veronika | Kisļaka |
9. | Namejs | Kugrēns |
10. | Elīza Elza | Lipšāne |
11. | Evija | Lipšāne |
12. | Laura Diāna | Matičaka |
13. | Viktorija | Matjuhova |
14. | Amanda | Meldere |
15. | Jānis | Ņikitins |
16. | Agnese | Pogožeļska |
17. | Ina | Viršiča |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Fjodorova |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Černavska |
2. | Lelde | Gaspersone |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Anufrijevs |
2. | Raimonds | Bojaruns |
3. | Valērija | Čalko |
4. | Ivars | Dille |
5. | Jūlija | Dmitrijeva |
6. | Artis | Galvanovskis |
7. | Klinta Madara | Greiliha |
8. | Darja | Guseva |
9. | Kristiāna | Kalniņa |
10. | Austra | Kroģere |
11. | Igors | Miļuhins |
12. | Veronika | Mirzajanova |
13. | Ksenija | Orjola |
14. | Mārtiņš | Robežnieks |
15. | Kerolaina | Stepe |
16. | Marija | Stocka |
17. | Katrīna | Truksne |
18. | Daņiils | Veržbickis |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arturs | Andrejevs |
2. | Edgars | Batkovskis |
3. | Margarita | Broša |
4. | Armands | Celmiņš |
5. | Kristīne | Ciemiņa |
6. | Angelīna | Gavrilova |
7. | Viesturs | Liniņš |
8. | Linda | Pīpkalēja |
9. | Madara | Ratniece |
10. | Natālija | Sirotkina |
11. | Kirils | Vedļa |
12. | Diāna | Žogota |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Goluba |
2. | Aleksandra | Juhnēviča |
3. | Laura | Naumenko |
4. | Vita | Plivča |
5. | Loreta | Rozenfelde |
6. | Jevgenijs | Solomins |
7. | Gustavs | Strautnieks |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edvīns | Bergmanis |
2. | Edvards | Dumpis |
3. | Diāna | Gavare |
4. | Edvards | Kalniņš |
5. | Vladislavs | Kļaviņš |
6. | Anastasija | Oša |
7. | Jeļizaveta | Sukorceva |
8. | Lelde | Valtnere |
9. | Valērija | Zubrika |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Abramovskis |
2. | Jana | Aizupe |
3. | Kristīne | Baltpurviņa |
4. | Derians | Bārtulis |
5. | Emīls Edgars | Bašēns |
6. | Daniela | Bogorada |
7. | Edgars | Bukarts |
8. | Justīne | Domkina |
9. | Kārlis Gustavs | Ginters |
10. | Daniels Marks | Heincis |
11. | Elisa | Kivi |
12. | Patrīcija Paulīne | Kotoviča |
13. | Jana | Lesnevska |
14. | Ermīns | Līpenīts |
15. | Anna | Miteniece |
16. | Ieva | Pauniņa |
17. | Valters | Vagotiņš-Vagulis |
18. | Anete | Volkova |
19. | Konstantīns | Zaščirinskis |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Didzis | Bērziņš |
2. | Laura | Blomniece |
3. | Nikita | Ivanovs |
4. | Aleksandra | Kamenska |
5. | Vladislavs | Krivičs |
6. | Veronika | Mahmudova |
7. | Marta | Muižniece |
8. | Rūdolfs | Pļaviņš |
9. | Vladislavs | Sinicins |
10. | Diāna | Sloboda |
11. | Veronika | Vasina |
12. | Adelīna | Vēvere |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evija | Cibuļska |
2. | Elizabete | Korule |
3. | Jevgēnijs | Protopopovs |
4. | Anete Elise | Zodāne |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jekaterina | Kamenska |
2. | Krista | Priede |
3. | Mārtiņš Arnolds | Strubergs |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alekss | Demidovs |
2. | Sāra | Dūniņa |
3. | Danute | Elerte |
4. | Agneta | Irinoviča |
5. | Jānis | Lapiņš |
6. | Annija | Leimane |
7. | Andis Mārtiņš | Ošenieks |
8. | Gustavs | Putāns |
9. | Renārs | Savva |
10. | Edgars | Seredjuks |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Estere | Dravniece |
2. | Līva Lauma | Truhņēviča |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Danuta Eva | Bite |
2. | Irma | Dzene |
3. | Ēriks | Ieviņš |
4. | Linda | Matiļeviča |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandro Elvis | Bogdanovs |
2. | Kitija | Gotfrīda |
3. | Emīls | Kleinbergs |
4. | Linda | Krauze |
5. | Anna | Nagle |
6. | Krista | Rudēvica |
7. | Dāvis | Vilcmeijers |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renāte | Bojere |
2. | Arina | Deņisova |
3. | Violeta | Grigorjeva |
4. | Tomass | Miglāns |
5. | Diāna | Priede |
6. | Luīze | Tatarčuka |
7. | Laura | Vilcāne |
8. | Baiba | Višķere |
9. | Renāte | Vitkovska |
10. | Elīna | Zukule |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liene | Lakstīgala |
2. | Dita | Šteinfelde |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris Ernests | Brūniņš |
2. | Armands | Kravcevs |
3. | Vanda | Voikiva |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Estere | Fedosejeva |
2. | Jana | Fedotovska |
3. | Reinis | Otto |
4. | Asnate | Sproģe |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandra | Andrukoviča |
2. | Santa | Bartule |
3. | Loreta Ieva | Dārzniece |
4. | Jānis | Grabovskis |
5. | Raimonda | Grišāne |
6. | Laura | Kovalevska |
7. | Svetlana | Kravcova |
8. | Edvīns | Ļahs |
9. | Žanis | Lazdāns |
10. | Jānis | Magone |
11. | Rūta | Maksimova |
12. | Daina | Osipova |
13. | Viktorija | Pupeika |
14. | Sabīne | Rapša |
15. | Artūrs | Rudaks |
16. | Iveta | Rudka |
17. | Sintija | Skerškāne |
18. | Mārīte | Skrepļonoka |
19. | Kristīne | Tanana |
20. | Luīze | Tjarve |
21. | Sintija | Zaltāne |
22. | Līga | Zariņa |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilze | Vidžupe |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anželika | Beikule |
2. | Aivars | Dunskis |
3. | Ieva | Jokste |
4. | Aiva | Staņēviča |
5. | Sandra | Stankeviča |
6. | Dace | Vigule |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Bartuša |
2. | Vjačeslavs | Kruglovs |
3. | Ludmila | Kuzņecova |
4. | Sintija | Loce |
5. | Vladislavs | Makovskis |
6. | Darja | Stankeviča |
7. | Rita | Zaikovska |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristers Daniels | Botsmanis |
2. | Nika | Dadzīte |
3. | Arnis | Dreimanis |
4. | Paula | Feldmane |
5. | Anna | Kricka |
6. | Agneta | Līdaka |
7. | Lita Laine | Maculēviča |
8. | Madara Maija | Mančinska |
9. | Renārs | Megnis |
10. | Reičela | Mieze |
11. | Aivis | Pavlovskis |
12. | Ronalds | Pirtnieks |
13. | Aksels | Reimanis |
14. | Oskars | Šēlis |
15. | Sanija | Smidberga |
16. | Katrīna | Spēkaine |
17. | Megija | Vilsone |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Katrīna | Eņģele |
2. | Ennija | Feņina |
3. | Inta | Guļevska |
4. | Aigars | Lastovskis |
5. | Alise Paula | Zīverte |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Beļaka-Bernāne |
2. | Līga | Birzniece |
3. | Rihards | Lūciņš |
4. | Agnese | Priediņa |
5. | Sintija | Setkovska |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Arājums |
2. | Anna Līvija | Goldberga - Dalbiņa |
3. | Aleksandra | Jansone |
4. | Madara | Kāle |
5. | Kristīne | Mālniece |
6. | Katrīna | Poriķe |
7. | Eva | Turlute |
8. | Alvis | Vaļagins |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krists | Auznieks |
2. | Alise | Bauže |
3. | Arnis | Birze |
4. | Mārtiņš | Bogdānovs |
5. | Luīza | Ciemese |
6. | Ieva Madeleine | Dāle |
7. | Agris | Deduškevics |
8. | Selīna Krista | Done |
9. | Jana Gundega | Doniņa |
10. | Edīte | Drāzniece |
11. | Laura | Dreija |
12. | Terēze | Džabrailova |
13. | Alīna | Ešenvalde |
14. | Līga | Hvoinska |
15. | Nauris | Kadiķis |
16. | Beāte Barbara | Kaļiņina |
17. | Endija | Ķervija |
18. | Anete | Latakaite |
19. | Kaiva | Maskalāne |
20. | Annija | Muižniece |
21. | Elza | Otaņķe |
22. | Valdis Pēteris | Otaņķis |
23. | Ēriks | Pētersons |
24. | Laura | Priedolta |
25. | Natālija | Pūce |
26. | Ketija | Pujāte |
27. | Anta | Puķīte |
28. | Laura | Rafaloviča |
29. | Aija | Reķēna |
30. | Kārlis | Rozentāls |
31. | Emīls | Sermoliņš |
32. | Līga | Skrīvere |
33. | Karīna | Šterna |
34. | Dāvis | Stogņijenko |
35. | Annija Katrīna | Zikmane |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evija Arita | Brikmane |
2. | Aivita | Brūvere |
3. | Dāvids | Juškins |
4. | Imants | Meldris |
5. | Elza | Ozola |
6. | Simona | Staņislavčika |
7. | Rinalda | Valuže |
8. | Kārlis | Zauers |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris | Aizezers |
2. | Agnese | Barakauska |
3. | Jana | Čaure |
4. | Elīna | Eihlere |
5. | Anita | Eine |
6. | Jānis | Kampars |
7. | Ojārs | Meldris |
8. | Evita | Melluma |
9. | Ieva | Ozola |
10. | Krista | Petrevica |
11. | Elīza | Stilve |
12. | Amanda | Strēle |
13. | Dana | Tihomirova |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uģis | Āboltiņš |
2. | Linda | Ansone |
3. | Inita | Barakauska |
4. | Telma | Bergmane |
5. | Sabīne | Boroveca |
6. | Anna | Bruže |
7. | Terēze | Cābele |
8. | Emīls | Dīķis |
9. | Andis | Druskins |
10. | Kristīne | Ernestsone |
11. | Agija | Frišmane |
12. | Eva | Jansone |
13. | Ivo | Jaunzems |
14. | Inga | Ķergalve |
15. | Artis Artūrs | Kuršis |
16. | Lelde | Lēvalde-Dāvida |
17. | Evija | Mame |
18. | Edgars | Mielavs |
19. | Jānis | Muižnieks |
20. | Samanta | Pētersone |
21. | Anželika | Treimane |
22. | Maiga | Uzare |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna Anna | Audare |
2. | Matīss | Briežkalns |
3. | Jānis | Ciršs |
4. | Kristiāna | Jaunzeme |
5. | Nikola | Kelehsašvili |
6. | Olīvija Tija | Ķeruže |
7. | Aleksandra | Kirnosova |
8. | Anna | Koroļova |
9. | Alīna | Kuprjašova |
10. | Viktorija | Ļubicka |
11. | Edgars | Maķis |
12. | Madara | Mežģirte |
13. | Viktorija | Osipenko |
14. | Leonīds | Pšonkins |
15. | Anastasija | Saveļjeva |
16. | Anna Katrīna | Šķubura |
17. | Maija | Ziemele |
18. | Margarita Anna | Zommere |
19. | Marta | Zūzane |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristers | Golts |
2. | Renāte | Ķeire |
3. | Atis | Krieviņš |
4. | Marģers | Liepiņš |
5. | Toms | Mārtiņš Smilga |
6. | Anatolijs | Moisejenko |
7. | Marta | Pagraba |
8. | Jeļizaveta | Pahara |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Aleksejeva |
2. | Aleksejs | Antoņuks |
3. | Anete | Baltiņa |
4. | Sintija | Bieriņa |
5. | Germans | Čičko |
6. | Anete Esmeralda | Damberga |
7. | Vendija | Ēķupe |
8. | Diāna | Mikanova |
9. | Amanda | Razma |
10. | Roberts | Šamanskis |
11. | Tatjana | Šelajeva |
12. | Jānis | Sproģis |
13. | Karīna | Upska |
14. | Andris | Veļičko |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Bambuļaks |
2. | Igors | Dubaņevičs |
3. | Deniss | Gogins |
4. | Kristīne | Krūkle |
5. | Anna | Liepiņa |
6. | Kristīne | Liubina |
7. | Rihards | Miķelsons |
8. | Mareks | Petrovskis |
9. | Antra | Sandere |
10. | Amanda | Vaičuna |
11. | Bogdans | Vodolazskis |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juta | Aleksejeva |
2. | Ernests Horens | Bisenieks |
3. | Elīza | Cepurniece |
4. | Sabīne | Cirša |
5. | Alvis | Jaunzems |
6. | Undīne | Kreitūze |
7. | Signe | Kronberga |
8. | Amanda | Krūmiņa |
9. | Jānis | Mantiņš |
10. | Deivids Jānis | Maurītis |
11. | Krišs | Pinkulis |
12. | Ieva | Podgainija |
13. | Patrīcija Karlīna | Roshofa |
14. | Ritvars | Zālītis |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks Daniēls | Baltalksnis |
2. | Ričards | Kauliņš |
3. | Ričards Uģis | Pabērzs |
4. | Alvis | Veldre |
5. | Aksels Roberts | Zirnis |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Ozoliņa |
2. | Alma Anna | Purvīte |
3. | Alise | Švarca |
4. | Egīls | Zaķis |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Asare |
2. | Matīss | Eglītis |
3. | Serafima | Grigorjeva |
4. | Eva | Miķele |
5. | Elīna | Mīkstā |
6. | Laura | Ozoliņa |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vineta | Āboliņa |
2. | Santa | Bigāte |
3. | Ādams Arvo | Brūvers |
4. | Diāna | Čakša |
5. | Aivita | Griška |
6. | Aleksejs | Hromcovs |
7. | Annemarija | Jelinska |
8. | Āris | Kārklis |
9. | Dana | Kirilova |
10. | Evita | Kravale |
11. | Deniss | Lazarevs |
12. | Brigita | Mālniece |
13. | Anna | Mariņaka |
14. | Aiva | Miltināne |
15. | Ilze | Paegle |
16. | Sanda | Paukšte |
17. | Agnese | Pūga |
18. | Juris | Rubins |
19. | Anete | Skrimble |
20. | Jekaterina | Timoškova |
21. | Sanita | Vitkovska |
22. | Karīna | Žuromska |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Calpanova |
2. | Diāna | Calpanova |
3. | Pāvels | Filatovs |
4. | Jevģēnijs | Grigorjevs |
5. | Kristiāna | Šulte |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lita | Bork-Ržečicka |
2. | Ilze | Buceniece |
3. | Mairis | Iesalnieks |
4. | Santa | Kokina |
5. | Veronika | Pavlova |
6. | Elvita | Stašāne |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Dambīte |
2. | Roberts | Groza |
3. | Laima Anete | Grunte |
4. | Aleksandrs | Karpovs |
5. | Kristīne | Kivleniece |
6. | Santa | Krasauska |
7. | Ligita | Kūka |
8. | Aija | Lipinika |
9. | Kazimirs | Rubļevskis |
10. | Ernests | Rukavcovs |
11. | Linda | Šarkovska |
12. | Ieva | Vecmuktāne |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Aņisimovs |
2. | Laura | Bule |
3. | Armands | Čižiks |
4. | Elza | Dubinska |
5. | Anastasija | Golubova |
6. | Daniels | Gorbačovs |
7. | Laine | Greta Grahoļska |
8. | Ksenija | Jakušenko |
9. | Kristers | Krišāns |
10. | Daina | Mandrikina |
11. | Vera | Mandrikina |
12. | Tatjana | Morozova |
13. | Kamila | Morozova |
14. | Daira | Poikāne |
15. | Agrita | Pontaga |
16. | Mihails | Popovs |
17. | Ritvars | Pundurs |
18. | Santa | Rupaine |
19. | Arvis | Šmats |
20. | Arvīds | Šroms |
21. | Artūrs | Šroms |
22. | Vladislavs | Terehovs |
23. | Evita | Tuča |
24. | Aija | Urtāne |
25. | Arvis | Zaļja |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vadims | Jegorovs |
2. | Aigars | Luckāns |
3. | Līga | Romancāne |
4. | Lauris | Vonogs |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandra | Bule |
2. | Aleksandra | Cvetkova |
3. | Germans | Krīgers |
4. | Māris | Lapšovs |
5. | Samanta | Mitčenkova |
6. | Ekaterina | Pashanina |
7. | Mārtiņš | Pavlovs |
8. | Vita | Trone |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Adamone |
2. | Vladislavs | Aleksejevs |
3. | Kristīne | Jašina |
4. | Anastasija | Orlova |
5. | Sanda | Poikāne |
6. | Jūlija | Puncule |
7. | Linda | Sadovska |
8. | Sabīne | Temne |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Bodniece |
2. | Raivo | Bruģis |
3. | Reinis | Cīrulis |
4. | Gunta | Greisle |
5. | Monta | Grūbe |
6. | Sintija | Ikauniece |
7. | Krists | Janiselis |
8. | Sintija | Kažociņa |
9. | Elīza | Kočāne |
10. | Lauma | Kodola |
11. | Kārlis | Kreilis |
12. | Krišjānis | Kucins |
13. | Anna Marija | Livmane |
14. | Daina | Siliņa |
15. | Karīna Anete | Sirmā |
16. | Arnolds | Švauksts |
17. | Reinis | Veikšāns |
18. | Kaspars | Ziediņš |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elisa | Andževa |
2. | Rebeka | Birziņa |
3. | Laura | Drunka |
4. | Sabīne | Eiklone |
5. | Krista | Elksnīte |
6. | Ieva | Karpova |
7. | Diāna | Rone |
8. | Evija | Rudzīte |
9. | Ričards | Vēveris |
10. | Sintija | Zepa |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Agarelova |
2. | Māris | Bazulis |
3. | Evita | Dumerāne |
4. | Lauma | Iesalniece |
5. | Paula | Kaufelde |
6. | Baiba | Ķevere |
7. | Alise | Ozoliņa |
8. | Renāte | Saulīte |
9. | Elvis | Saulīts |
10. | Arvis | Spuriņš |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara | Brenčeva |
2. | Evita | Kokuša |
3. | Līva | Mazkalniņa |
4. | Uģis | Mihelsons |
5. | Maikls | Mūrmanis |
6. | Miķelis Dāvids | Rikveilis |
7. | Agnese | Sīle |
8. | Nauris | Skrupskis |
9. | Ilmārs | Suveizda |
10. | Egija | Vasilišina |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maikls | Andriksons |
2. | Paula | Apsīte |
3. | Sindija | Avotiņa |
4. | Linda Luīze | Barbare |
5. | Evita | Bresme |
6. | Irina | Čerņonoka |
7. | Līga | Cīrule |
8. | Signe | Dātava |
9. | Rasa Kristiāna | Īvāna |
10. | Mārtiņš | Jākobsons |
11. | Beāte | Jurgensone |
12. | Līga | Lepere |
13. | Kristers | Lielmežs |
14. | Beāte | Ločmele |
15. | Alvis | Miška |
16. | Samanta | Pļaviņa |
17. | Kristiāna | Robežniece |
18. | Andris | Romanovskis |
19. | Anete | Skudra |
20. | Kristīne Anna | Sproģe |
21. | Estere Evelīna | Troska |
22. | Nora | Vecvanaga |
23. | Andris | Vilčuks |
24. | Sintija | Vingre |
25. | Loreta Luīze | Zaķe |
26. | Kristiāns | Zilbers |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnija | Apine |
2. | Agnese | Apsīte |
3. | Lāsma Madara | Bedikere |
4. | Maksims | Brokāns |
5. | Diāna | Grigorjeva |
6. | Sindija | Grīsle |
7. | Gerda | Kočkere |
8. | Vita | Konopecka |
9. | Agnese | Pastare |
10. | Undīne | Piterniece |
11. | Linda | Sažina |
12. | Jevģenijs | Sokolovs |
13. | Vitālija | Šveca |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zinaida | Griščenko |
2. | Jānis | Griškovs |
3. | Aleksandrs | Jerkunovs |
4. | Emīls | Kazulis |
5. | Anastasija | Klodčika |
6. | Kristofers | Krembergs |
7. | Sintija | Liepiņa |
8. | Māris | Lilavs |
9. | Laura | Naumova |
10. | Ieva | Ozolniece |
11. | Agnese | Reķe |
12. | Mārtiņš | Saulīte |
13. | Edgars | Sprukts |
14. | Diāna | Vaidere |
15. | Beāte | Vasioleka |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Bedikere |
2. | Stella | Blumfelde |
3. | Iļja | Bobrovs |
4. | Jeļena | Gorjačeva |
5. | Vladislavs | Hripunovs |
6. | Jānis | Jansons |
7. | Alise | Kopštāle |
8. | Elīzabeta | Krēģere |
9. | Ernests | Šīmanis |
10. | Eduards | Vigeliuss |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilze | Barone |
2. | Samanta | Biļčuka |
3. | Madara | Cīrule |
4. | Annija | Kaņepēja |
5. | Krists | Kisļickis |
6. | Liene | Korsaka |
7. | Daniela | Lipčika |
8. | Roberts | Pugačovs |
9. | Eliza | Pukane |
10. | Dārta Anda | Šenberga |
11. | Laura Nikola | Silamedne |
12. | Nauris | Strautnieks |
13. | Jēkabs | Tutiņš |
14. | Laura | Veremeja |
15. | Petra | Zeltiņa |
16. | Marta Nikola | Zīle |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marta | Bukša |
2. | Niks Ričards | Goldiņš |
3. | Līva Luīze | Jonāne |
4. | Elza Elīza | Kalniņa |
5. | Mārcis | Munda |
6. | Rinalds | Seržants |
7. | Roberts | Straumanis |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Stefānija | Dubra |
2. | Lauma | Enkure |
3. | Ričards | Griezītis |
4. | Ilze | Kaminska |
5. | Vladislavs | Ķiveļevs |
6. | Elīna | Logina |
7. | Ēriks | Teteris |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms | Gusars |
2. | Eduards | Krustiņš |
3. | Darija | Logvinova |
4. | Viktorija | Matvejeva |
5. | Eduards | Stūre |
6. | Daina | Taupmane |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oskars | Barovskis |
2. | Ieva | Boļšakova |
3. | Ieva | Butlere |
4. | Māra | Dreijere |
5. | Kristīne | Gaiziņa |
6. | Liena | Gasiņa |
7. | Elīna | Gedroica-Juraga |
8. | Diāna | Griga |
9. | Jānis | Jukšs |
10. | Kristīne | Karpova |
11. | Žaklīna | Kivleniece |
12. | Sintija | Kudle |
13. | Sintija | Lakovska |
14. | Karīna | Makrjakova |
15. | Līga | Naidenoka |
16. | Lauma | Reliņa |
17. | Ilgmārs | Rubīns |
18. | Lauma | Tumašova |
19. | Evija | Vaivode |
20. | Ilva | Valdone |
21. | Jānis | Zalāns |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ervīns | Didriksons |
2. | Alise | Lutinska |
3. | Laura | Neiceniece |
4. | Santa | Prikule |
5. | Zanda | Šoldre |
6. | Laura | Trubiņa |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laima | Givoina |
2. | Laila | Givoina |
3. | Anita | Gžibovska |
4. | Aija | Juhneviča |
5. | Agnese | Lukjanova |
6. | Guntis | Mauriņš |
7. | Ginta | Meikulāne |
8. | Patrīcija | Spalve |
9. | Kristīne | Timofejeva |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ramona | Brūvere |
2. | Simona | Brūvere |
3. | Daniels | Krimans |
4. | Zane | Lāce |
5. | Mārtiņš | Lisovs |
6. | Anete | Polanska |
7. | Raimonds | Reščenko |
8. | Simona | Rubine |
9. | Andra | Struka |
10. | Anna | Svetlova |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Avdejanova |
2. | Santa | Gricāne |
3. | Justīne | Kablanova |
4. | Baiba | Kauliņa |
5. | Keitija | Kindzule |
6. | Viktorija | Kovaļonoka |
7. | Marina | Ksendzova |
8. | Alīna | Kuzņecova |
9. | Samanta | Meško |
10. | Valērija | Neņa |
11. | Lilija | Orlova |
12. | Kaspars | Pigaškovs |
13. | Jānis | Počs |
14. | Edgars | Štikāns |
15. | Paula | Viļuma |
16. | Samanta | Zeiza |
17. | Liāna | Zeltiņa |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Barkāns |
2. | Alīna | Kruglova |
3. | Evija | Laizāne |
4. | Kristīne | Laizāne |
5. | Santa | Lempa |
6. | Viktorija | Piziča |
7. | Dmitrijs | Plops |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Drozdova |
2. | Marija | Kaļiņina |
3. | Inga | Kruste |
4. | Margarita | Plops |
5. | Katrīna | Štikāne |
6. | Agnese | Strucka |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lidija | Aksjonova |
2. | Aļona | Frolkova |
3. | Agnese | Kalniņa |
4. | Laura | Purviņa |
5. | Elīna | Selivončika |
6. | Alevtīna | Visocka |
7. | Lauma | Zagorska |
8. | Marta | Žikare |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jorens | Āboliņš |
2. | Olga | Davidova |
3. | Dina | Gražule |
4. | Ņikita | Janovs |
5. | Arkādijs | Kastjukovecs |
6. | Lada | Ņičipurova |
7. | Marta | Pekša |
8. | Dins | Pujats |
9. | Laura | Rakova |
10. | Samanta | Rutka |
11. | Viktorija | Siņicina |
12. | Marks | Špīss |
13. | Ieva | Svikle |
14. | Samanta | Tauriņa |
15. | Jūlija | Zaiceva |
16. | Jelizaveta | Živkova |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Čiževska |
2. | Krista | Čudare |
3. | Anna | Drobiševska |
4. | Jānis | Gailišs |
5. | Aija | Gudkova |
6. | Karīna | Ivanova |
7. | Valērija | Jonikāne |
8. | Bernards | Kudiņš |
9. | Elizabeta | Lohova |
10. | Ervīns | Malahovskis |
11. | Viktorija | Panova |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Santa | Bortkeviča |
2. | Marianna | Grebeņuka |
3. | Zigmārs Jāzeps | Kļaviņš |
4. | Diāna | Korkliša |
5. | Antons | Maksimovs |
6. | Ruslans | Matvejevs |
7. | Anna | Rudakova |
8. | Marta | Suharevska |
9. | Edgars | Tarvids |
10. | Viktorija | Zakarķeviča |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alīna | Agule |
2. | Solvita | Čerņavska |
3. | Anastasija | Medvedeva |
4. | Samanta Marija | Misiņa |
5. | Lauma | Orinska |
6. | Katrīna | Paškeviča |
7. | Aija | Pentjuša |
8. | Marika | Reinicāne |
9. | Silvija | Šakina |
10. | Anna | Saveļjeva |
11. | Juta | Silaraša |
12. | Andris | Skromulis |
13. | Laura | Viļuma |
14. | Zane | Zarembo |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Tomass | Adijāns |
2. | Ksenija | Berjozkina |
3. | Sabīna | Bērziņa |
4. | Leo | Bērziņš |
5. | Anete | Biķe |
6. | Annija Asnate | Čekstere |
7. | Marta | Frišfelde |
8. | Ērika Mišele | Kalniete |
9. | Patrīcija | Karpa |
10. | Lenarts | Keomegi |
11. | Rūdolfs | Krastiņš |
12. | Kristiāna | Krūmiņa |
13. | Elizabete Amanda | Krūskopa |
14. | Elīna | Leitlava |
15. | Linda | Lielbriede |
16. | Andrejs | Makarovs |
17. | Elvita | Maskalāne |
18. | Ilva | Minajeva |
19. | Samanta Kristiāna | Paļčevska |
20. | Marks | Ponomarjovs |
21. | Marta | Rubina |
22. | Edgars | Rudmiezis |
23. | Taira | Safina |
24. | Mārtiņš | Sarvuts |
25. | Tīna | Šipkēvica |
26. | Niks Renārs | Smelters |
27. | Selīna Paula | Sproģe |
28. | Marta | Vaivode |
29. | Lūcija | Vērdiņa |
30. | Marta Paula | Vīnerte |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnese | Apsīte |
2. | Kristaps | Arkliņš |
3. | Eduards | Bērziņš |
4. | Reinis | Cirpons |
5. | Mihails | Džondžua |
6. | Margarita | Fomenko |
7. | Jānis | Iesalnieks |
8. | Reinis | Irmejs |
9. | Kristaps | Kalme |
10. | Dāvis | Kalvāns |
11. | Undīne | Kobitjeva |
12. | Uko | Kokņevičs |
13. | Paula Anna | Koškina |
14. | Beāte | Krūze |
15. | Aiva | Kuzmina |
16. | Maija | Ločmele |
17. | Anna Ilva | Miķelsone |
18. | Eduards | Osis |
19. | Reinis | Ozoliņš |
20. | Laura Agnese | Pauliņa |
21. | Kristiāna | Plāte |
22. | Rihards | Puplovskis |
23. | Rihards | Ruska |
24. | Gatis | Saknītis |
25. | Alberts | Šilvans |
26. | Matīss | Šņukuts |
27. | Anastasija | Sprudzāne |
28. | Ņikita | Stepanovs |
29. | Toms Elvijs | Šusts |
30. | Tālavs | Vaško |
31. | Ričards | Vilks |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandra | Boikova |
2. | Jānis | Bremanis |
3. | Agnese | Brokāne |
4. | Evita | Casno |
5. | Darja | Černova |
6. | Irina | Česnokova |
7. | Linda Anna | Dāldere |
8. | Ludmila | Hrižanovska |
9. | Arturs | Kleins |
10. | Linda | Kokorēviča |
11. | Kristīne | Kozlova |
12. | Kārlis | Kukainis |
13. | Rihards | Lapsa |
14. | Aleksandra | Mikijanska |
15. | Toms | Muižarājs |
16. | Germans | Murins |
17. | Maija | Olšteina |
18. | Sindija Mairita | Pīlāga |
19. | Ksenija | Priladiša |
20. | Beatrise | Rihtere |
21. | Diāna | Riņģe |
22. | Reinis Klāvs | Rudzītis |
23. | Ksenija | Tarasova |
24. | Ņikita | Trojanskis |
25. | Kaspars | Vandāns |
26. | Arina | Žuravļova |
27. | Elīna | Zviedre |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Aleksejeva |
2. | Mihails | Aleksejevs |
3. | Anna Beate | Apsīte |
4. | Santa | Bērziņa |
5. | Eva Emīlija | Česle |
6. | Levs | Dumans |
7. | Alise | Elksne |
8. | Veronika | Generalova-Vjaliha |
9. | Ksenija | Gerasimčuka |
10. | Alise | Guļājeva |
11. | Rasa | Gulbe |
12. | Liene | Gundare |
13. | Vitalijs | Gusevs |
14. | Ilze | Kalniņa |
15. | Anastasija | Kirejenkova |
16. | Edvards Kārlis | Kraulis |
17. | Ramona | Lazdiņa |
18. | Viktorija | Malozjomova |
19. | Reinholds | Miķelsons |
20. | Darja Arīna | Miškina |
21. | Zane | Mitrevica |
22. | Valērija | Orlova |
23. | Dāvids | Orlovs |
24. | Evelīna Rēzija | Paegle |
25. | Amanda | Reinharde |
26. | Nauris | Rozentāls |
27. | Anastasija | Rudņickiha |
28. | Emīls | Senkāns |
29. | Katrīna | Šmite |
30. | Andris Kārlis | Straupenieks-Brancis |
31. | Dārta Paula | Šveisberga |
32. | Sabīne | Teifurova |
33. | Agnete | Teivāne |
34. | Toms | Zauerhagens |
35. | Ņikita | Zrelovs |
36. | Violeta | Zubkova |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Agejevs |
2. | Līvija | Bārdiņa |
3. | Sandra | Bērziņa |
4. | Anna | Čerņina |
5. | Edgars | Galkins |
6. | Natālija | Gaņina |
7. | Rita | Graustiņa |
8. | Pēteris Einārs | Grīnbergs |
9. | Edgars | Gusevs |
10. | Karīna Elīze | Jātniece |
11. | Ņikita | Jendovickis |
12. | Kristiāns | Kalvāns |
13. | Nikita | Kedrovs |
14. | Emma | Lagūna |
15. | Ričards | Lasmanis |
16. | Jegors | Lukjaņenko |
17. | Flera | Martinova |
18. | Linda | Mincāne |
19. | Denica | Nedjalkova |
20. | Darja | Ņikuļšina |
21. | Elizabete | Novoselova |
22. | Aleksandrs | Ostrovskis |
23. | Ksenija | Pavlova |
24. | Anastasija | Pavlova |
25. | Artjoms | Petersons |
26. | Marika | Petrovska |
27. | Ruslans | Puriņš |
28. | Artūrs | Rimašs |
29. | Ernests | Rusovs |
30. | Aleksandrs | Šamanovs |
31. | Daņiils | Šapurovs |
32. | Mihails | Šatļikovs |
33. | Germans | Saveļjevs |
34. | Vita | Savicka |
35. | Uģis | Seržants |
36. | Karlīna Elza | Sīlīte |
37. | Boriss | Smirnovs |
38. | Ksenija | Stojane |
39. | Selga Sanda | Stūris |
40. | Alīna | Točilova |
41. | Linda | Vinceviča |
42. | Una | Zvirbule |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sergejs | Ablamonovs |
2. | Elizabete | Bārtule |
3. | Elza | Birbele |
4. | Arturs | Čerkass |
5. | Beāta | Denisa |
6. | Elīna | Ellere |
7. | Oskars | Freimanis |
8. | Zlata | Hakele |
9. | Iļja | Iškovs |
10. | Andrejs | Kļimovskis |
11. | Natālija | Knipše |
12. | Krišs | Ritums |
13. | Jekaterina | Ševčenko |
14. | Deniss | Šuvalovs |
15. | Asnāte Elizabete | Universa |
16. | Emīls | Vālbergs |
17. | Anna | Zaprudneva |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evelīna | Abramova |
2. | Edvarts | Alberts |
3. | Anastasija | Balašova |
4. | Elīna | Čumakova |
5. | Marta | Davidova |
6. | Gatis | Duncis |
7. | Valērija | Glazova |
8. | Anna | Gutcaite |
9. | Kristina | Iskorostenska |
10. | Krista | Keisele |
11. | Everita | Krūma-Mudele |
12. | Vladimirs | Krutovs |
13. | Jūlianna | Rimjane |
14. | Kristiāna | Sabadoša |
15. | Tatjana | Šaņko |
16. | Marina | Šlegelmilha |
17. | Anna | Štauere |
18. | Anna Marija | Voloncēviča |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uldis | Antrops |
2. | Alise | Baborikina |
3. | Anastasija | Beļšova |
4. | Ričards | Brigmanis |
5. | Viktorija | Čebikina |
6. | Alīna | Davidoviča |
7. | Anastasija | Fomčenko |
8. | Jevgeņija | Gerdija |
9. | Tatjana | Ivanova |
10. | Diāna | Jamuremie |
11. | Elīna | Konstantinova |
12. | Darja | Leinova |
13. | Karalīna | Ļevčuka |
14. | Anastasija | Mihailova |
15. | Sanda | Millere |
16. | Anastasija | Ņiftaļijeva |
17. | Ļubava | Popova |
18. | Artūrs | Raudive |
19. | Līga | Sapožņikova |
20. | Alexey | Smychkov |
21. | Svetlana | Vasiļjeva |
22. | Augusts Valdis | Vasiļonoks |
23. | Elīna | Voronova |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sintija Anna | Antonoviča |
2. | Anastasija | Avdeviča |
3. | Alise | Avilina |
4. | Iļja | Belovolovs |
5. | Dmitrijs | Ciruks |
6. | Arina | Dernova |
7. | Krista | Eigusa |
8. | Anna Veronika | Grepere |
9. | Svetlana | Gubareviča |
10. | Rolands | Juhansons |
11. | Laura | Kamaldiņa |
12. | Gints | Kaņepītis |
13. | Arturs | Kondratjevs |
14. | Anna | Krapivina |
15. | Elizabete | Kuzmenko |
16. | Maksims | Kuzmins |
17. | Alisa | Lavrenčuka |
18. | Vladislavs | Ļebedevs |
19. | Artūrs | Lipskis |
20. | Anastasija | Matušonoka |
21. | Žanete Anete | Morozova |
22. | Anna | Muraško |
23. | Marta | Narigina |
24. | Darja | Nasibullina |
25. | Salvijs | Nimanis |
26. | VALERIJA | ODINCOVA |
27. | Roberts | Oliņš |
28. | Karina | Ostrovska |
29. | Arina | Palamarčuka |
30. | Artis | Pārups |
31. | Jūlija | Petrova |
32. | Iveta | Reinvalde |
33. | Aleksejs | Saraps |
34. | DARJA | SEĻICKA |
35. | Emīls Kārlis | Skrastiņš |
36. | Anna | Stepanova |
37. | Diāna | Tkačuka |
38. | Anastasija | Tumiloviča |
39. | Kristīne Alise | Vecmane |
40. | Oļegs | Zašibajevs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Aksjonova |
2. | Nikola | Andrejeva |
3. | Ance | Bārzdiņa |
4. | Antons | Basovs |
5. | Nelli-Viktorija | Berezovska |
6. | BORISS | DJUMAJEVS |
7. | Diana | Draguneviča |
8. | Artjoms | Filipovs |
9. | Anars | Gadžibalajevs |
10. | Marks | Gorohovs |
11. | Vladislava | Gricaja |
12. | Marija | Griņāviča |
13. | Nataļja | Jakovļeva |
14. | Ronalds | Jankovskis |
15. | Ņikita | Kalugins |
16. | Marija | Karaja |
17. | Anastasija | Kirejeva |
18. | Beāte | Krūmiņa |
19. | Jurģis | Lūsis |
20. | Iļja | Markins |
21. | Laura | Nebija |
22. | Aļona | Norvile |
23. | Darja | Rakitina |
24. | Kristīne | Romanovska |
25. | Anna | Sadovska |
26. | Elīna | Semeņenko |
27. | Aļona | Siņavska |
28. | Oskars | Švedovs |
29. | Anastasija | Zeņakina |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andriana | Aksika |
2. | Līvija | Bukovska |
3. | Alexander | Bykov |
4. | Anastasija | Dmitrijeva |
5. | Anna | Frančuka |
6. | Jūlija | Gedroviča |
7. | Viktorija | Gudakovska |
8. | Artjoms | Ivanovs |
9. | Diāna | Jurkovļaņeca |
10. | Anete | Kalniņa |
11. | Paula | Kalniņa |
12. | Vlada | Korkina |
13. | Anna | Korotkova |
14. | Viesturs | Krūmiņliepa |
15. | Karina | Kurmeļeva |
16. | Anna | Lopatina |
17. | Vladislavs | Medvedevs |
18. | Artjoms | Novickis |
19. | Aleksandrs | Oborins |
20. | Jeļizaveta | Rukosujeva |
21. | Signe | Šņore |
22. | Katrīna | Svenna |
23. | Sņežana | Tarasova |
24. | Aida/Aida | Teijubova/Teyyubova |
25. | Jana | Timaka |
26. | Jevgeņijs | Timoščenko |
27. | SANTA | TJURKINA |
28. | Inga | Tkačenko |
29. | Karina | Vasiļevska |
30. | Mišela | Vekslere |
31. | Deniss | Vorohobovs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Aleksina |
2. | Daniela | Aukštikalne |
3. | Marija | Balicka |
4. | Kristīne | Blūma |
5. | Anastasija | Bukato |
6. | Diāna | Bukēviča |
7. | Nadežda | Cipļakova |
8. | Anastasija | Čumika |
9. | Vitālijs | Devjatovskis |
10. | Jurijs | Fatejevs |
11. | Lauma | Freimane |
12. | Viktorija | Gikale |
13. | Anna | Grebeņņikova |
14. | Mihails | Grivskis |
15. | Jūlija | Jefimova |
16. | Olga | Kimalana |
17. | Anna | Krjučkova |
18. | Germans | Kunstmans |
19. | Kristiāna | Lučiņina |
20. | Jeļena | Mālniece |
21. | Jeļena | Meņkova |
22. | Valentīna | Milaša |
23. | Edmunds | Okmanis |
24. | Nadīna | Rīmere |
25. | Laura | Šakale |
26. | Lauma Valentīna | Staceviča |
27. | Ričards | Vambuts |
28. | Anastasija | Vasiļjeva |
29. | Karīna | Volkova |
30. | Guna | Zariņa |
31. | Deniss | Žuravļovs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Ābelskalns |
2. | Paula Patrīcija | Adukone |
3. | Aiga | Andrijanova |
4. | Eduards | Arensburgs-Rancāns |
5. | Ilva | Bāliņa |
6. | Kristiāna | Baumane |
7. | Alise | Bauska |
8. | Rūdis | Bebrišs |
9. | Asnate | Bērziņa |
10. | Artjoms | Blažko |
11. | Gerda Ance | Cakule |
12. | Katrīna | Cingela |
13. | Ksenija | Dervanova |
14. | Miļena | Dile |
15. | Valērijs | Dobrins |
16. | Eva Evija | Dzjubo |
17. | Agnese | Feldmane |
18. | Agate | Freiberga |
19. | Poļina | Golubova |
20. | Linda Elizabete | Gramberga |
21. | Māris | Grigorjevs |
22. | Valērija | Januševa |
23. | Anna | Ketre |
24. | Rūdolfs | Krauklis |
25. | Aleksandrs Arsenijs | Kravčenko |
26. | Frančeska Tīna | Kursīte |
27. | Raivis Mārtiņš | Kuzņecovs |
28. | Estere | Latiševiča |
29. | Helēna | Liepiņa |
30. | Katrīna | Līksnīte |
31. | Rebeka Anna | Līpiņa |
32. | Dzintars Emīls | Melnis |
33. | Jānis | Mencis |
34. | Evelīna | Možeitoviča |
35. | Laura | Osipāne |
36. | Megija Melānija | Ozoliņa |
37. | Dominika Adriāna | Ozoliņa |
38. | Artjoms | Panfilovs |
39. | Reinis | Pauļuks |
40. | Gabriela Mora | Petroviča |
41. | VIKTORS | PISKUNOVS |
42. | Emīlija | Radzeviča |
43. | Līga | Reniņa |
44. | Anastasija | Rodrigesa-Kabrera |
45. | Diāna | Roze |
46. | Marta Marija | Rupā |
47. | Anastasija | Šatohina |
48. | Ieva | Sazonova |
49. | Arturs | Sergejevs |
50. | Raimonds | Siliņš |
51. | Marija | Škuļtecka |
52. | Anastasija | Solodjankina |
53. | Natālija | Šreibere |
54. | Haralds Kārlis | Šternbergs |
55. | Santa | Strapcāne |
56. | Sofija | Strutinska |
57. | Andris | Suharevskis |
58. | Megija | Suija |
59. | Aneta | Tarasova |
60. | Jana | Valaine |
61. | Diāna | Vidnere |
62. | Renāte | Vulfa |
63. | Aleksandra | Zagrebeļnaja |
64. | Rūdolfs | Zarāns |
65. | Una Ieva | Zelmene |
66. | Nataļja | Zinčenko |
67. | Valērija | Zlobina |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Anspuka |
2. | Ruta | Baltvilka |
3. | Arina | Bondareva |
4. | Aleksandrs | Čižikovs |
5. | Daniela | Domiņa |
6. | Ignats | Fjodorovs |
7. | Georgijs | Gadžimuradovs |
8. | Elīna | Grigorjeva |
9. | Elīna Laura | Huhka |
10. | Arnolds | Ieviņš-Brambis |
11. | Kristiāna | Imša |
12. | Daniela | Kameņecka |
13. | Andris | Kamergrauzis |
14. | Elizabete | Kandere |
15. | Romāns | Klišāns |
16. | Raivis | Kokins |
17. | Anna | Krasikova |
18. | Ričards | Lapoško |
19. | Andrejs | Lugovojs |
20. | Veronika | Maizenberga |
21. | Artūrs | Mazarevičs |
22. | Emīlija Linda | Mendelsone |
23. | Olga | Mihailova |
24. | Dāvis | Namsons |
25. | Ņikita | Novinkins |
26. | Kendija | Ozoliņa |
27. | Paula | Peredistaja |
28. | Alise | Pokšāne |
29. | Marija | Ribakova |
30. | Annete | Salmane |
31. | Dana | Savicka |
32. | Paula | Ščerbiņina-Masolova |
33. | Anastasija | Skriļova |
34. | Baiba Beāte | Šleja |
35. | Elza Elīna | Sokolovska |
36. | Madara | Strazdiņa |
37. | Kristiāna | Šulte |
38. | Aleksis | Teivāns |
39. | Angeļina | Tiščuka |
40. | Olesja | Tomaka |
41. | Viktorija | Vereteņņikova |
42. | Agneta | Zalcmane |
43. | Marija | Zvonarjova |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Āboliņa |
2. | Kristīne | Apsēna |
3. | Tatsiana | Belazorchyk |
4. | Milāna | Bloha |
5. | Svetlana | Bļuma |
6. | Anastasija | Čaplijeva |
7. | Krišjānis | Dzirnieks |
8. | Kaspars | Gailītis |
9. | Klaudija Elizabete | Gauja |
10. | Ieva Marija | Gedžūte |
11. | Artūrs | Girniks |
12. | Raimonda | Grabe |
13. | Anastasija | Javorska |
14. | Daniil | Jevdokimovs |
15. | Anna Regīna | Knoka |
16. | Kristiāns | Kosītis |
17. | Elizabete | Laiviņa |
18. | Ilze | Lisovska |
19. | Dins | Ļoļāns |
20. | Mona | Martinsone |
21. | Laura | Maškanceva |
22. | Roberts | Matulis |
23. | Kaspars | Neiders |
24. | Anastasija | Orlova |
25. | Edijs | Ostapko |
26. | Anita | Ozoliņa |
27. | Madara | Palepa |
28. | Darja | Panfilova |
29. | Anastasija | Patjukova |
30. | Veronika | Patruševa |
31. | Ansis | Pauliņš |
32. | Jēkabs | Pavlovskis |
33. | Ksenija | Putāne |
34. | Linda | Putniņa |
35. | Emīlija | Reimane |
36. | Paula Elvīra | Robežniece |
37. | Laura | Rudzika |
38. | Karina | Saržante |
39. | Aleksejs | Savins |
40. | NELLA | SERGEJEVA |
41. | Liene | Šnukute |
42. | Anna | Svikša |
43. | Kristīne | Tarvida |
44. | Violeta | Tauriņa |
45. | Aleksejs | Timčenko |
46. | Dāvis | Timofejevs |
47. | Lauma | Trautmane |
48. | Monta | Treijere |
49. | Alisa | Uzariņa |
50. | Edīte | Voliņeca |
51. | Inga Malvīne | Volksone |
52. | Sabīna | Žavtkēviča |
53. | Olga | Zozule |
54. | Marks | Zujevs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista | Bāgante |
2. | Žanna | Bertaite |
3. | Ināra | Boiko |
4. | Nikolajs | Filipenoks |
5. | Valērija | Fomčenko |
6. | Amanda | Freiberga |
7. | Armands | Gedroics |
8. | Sintija | Gedzune |
9. | Anna | Grohovska |
10. | Edgars | Halkovskis |
11. | Olga | Holodova |
12. | Monta | Judicka |
13. | Ieva | Kuļikovska |
14. | Ričards Armans | Kuodis |
15. | Anna | Kuramšina |
16. | Jana | Līkuma |
17. | Roberts | Lovčinovskis |
18. | Sintija | Lubanova |
19. | Oļesja | Markova |
20. | Emīls Rūdolfs | Māziņš |
21. | Anete | Mežule |
22. | Aleksandrs | Mihejevs |
23. | Darjana | Ņesterenko |
24. | Kristīne | Ogļina |
25. | Jūlija | Pavlovska |
26. | Jeļena | Pentjuša |
27. | Marta | Persaņa |
28. | Zane | Poga |
29. | Aleksandra | Pucika |
30. | Ieva | Reinfelde |
31. | Laura Luīze | Rikmane |
32. | Dora | Rimkus |
33. | Agnese | Rudzīte |
34. | Ņikita | Sankausks |
35. | Ričards | Šēbergs |
36. | Laura | Sedleniece |
37. | Aleksandra | Semendjajeva |
38. | Ērika | Skārda |
39. | Marija Stefānija | Skudra |
40. | Marija | Šļare |
41. | Poļina | Spasovska |
42. | Vadims | Stavro |
43. | Jeļizaveta | Stepanova |
44. | Kristīne | Trukšāne |
45. | Zane | Turčina |
46. | Aiga | Turčina |
47. | Anžela | Vasiļjeva |
48. | Jeva | Volkova |
49. | Kārlis | Vonda |
50. | Aija | Zandersone |
51. | Brendons | Zemturis |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eva | Altrofa |
2. | Jekaterina | Bezdele |
3. | Anna | Bogačova |
4. | Jana | Bratuškina |
5. | Ieva | Bušaite |
6. | Daniels | Dravants |
7. | Rūdolfs | Egle |
8. | Hanifa | Ezera |
9. | Aleksis | Gaponovs |
10. | Anastasija | Gavrilova |
11. | Elizabete | Gžibovska |
12. | Anna | Indričāne |
13. | Valērija | Ivanova |
14. | Maksims | Kadņikovs |
15. | Marija Luīze | Kalēja |
16. | Līva Vita | Kaufmane |
17. | Dženifera | Kerubiņa |
18. | Edvards Viljams | Krūziņš |
19. | Vladislava | Kurtukova |
20. | Eba Elizabeta | Lāce |
21. | Lada | Lapsa |
22. | Oksana | Lisjuka |
23. | Vita Viktorija | Maļutina |
24. | Elīza | Meistere |
25. | Inga | Nazarova |
26. | Dāvids | Puišelis |
27. | Jānis | Romāns |
28. | Aleksandra | Romule |
29. | Kristaps | Salnājs |
30. | Zahars | Selivanovs |
31. | Nora Luīze | Semjonova |
32. | Justīne | Šīrone |
33. | Angelīna | Stramko |
34. | Estere | Strautmane |
35. | Roberts | Strīķis |
36. | Julija | Tarvide |
37. | Diāna | Tempelmane |
38. | Kristaps | Tirzītis |
39. | Maksims | Trišins |
40. | Iolanta | Tugarinova |
41. | Laura | Tutāne |
42. | Anželika | Vasiļjeva |
43. | Jekaterina | Velika |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Erīna | Akmene |
2. | Sindija | Alksne |
3. | Dāvis | Auziņš |
4. | Jekaterina | Bikova |
5. | Sabīne | Bogdanova |
6. | Inga | Bušaite |
7. | Lauris | Čevers |
8. | Deniss | Gamezo |
9. | Artūrs | Gothards |
10. | Paula | Gurejeva |
11. | Violeta | Hrapane |
12. | Jana | Kassaliete |
13. | Artemijs | Krimovs |
14. | Artūrs | Krištapjonoks |
15. | Elīna | Lāce |
16. | Darja | Loiko |
17. | Madara | Neilande |
18. | Aleksandrs | Petrovs |
19. | Veronika | Prokopoviča |
20. | Patrīcija | Raibarte |
21. | Evita | Roponena |
22. | Jūlija | Ruba |
23. | Raimonds | Tomsons |
24. | Anna | Ulanova |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anete | Arenda |
2. | Anna | Babņejeva |
3. | Aleksandra | Čerkaska |
4. | Ieva | Hūna |
5. | Sabīne Anna | Irbe |
6. | Luīze | Jerohova |
7. | Oskars | Kaļva |
8. | Gajane | Margarjana |
9. | Alise | Mužaite |
10. | Rihards | Niedra |
11. | Jānis Dāvis | Osipovs |
12. | Sabīne | Rakecka |
13. | Agnese | Rudzīte |
14. | Mihails | Šaripovs |
15. | Jeļena | Saveļjeva |
16. | Nikita | Sergejevs |
17. | Artūrs | Šilaks |
18. | Staņislavs | Šinkarevs |
19. | Mārtiņš | Starķis |
20. | Katrīna | Vektere |
21. | Anna Dagrita | Vestmane |
22. | Diāna | Vidronoka |
23. | Dmitrijs | Zaiko |
24. | Eli | Zobens |
25. | Austra | Zuševica |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krišs | Bērzkalns |
2. | Dace | Draudiņa |
3. | Alma | Ezerta |
4. | Aleksandrs | Golubevs |
5. | Andris | Jeminejs |
6. | Jurijs | Kirillovs |
7. | Ilze | Kraukle |
8. | Kristīne | Krūmiņa |
9. | Amanda | Lapiņa |
10. | Anastasija | Piščika |
11. | Natālija | Prohorova |
12. | Marija | Rozevska |
13. | Vladislavs | Saiko |
14. | Pāvels | Sidorovs |
15. | Kārlis Lauris | Tohters |
16. | Simona | Tomsone |
17. | Monta | Urbāne |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Žanete | Breijere |
2. | Karīna | Čerņika |
3. | Lidija | Dakša |
4. | Ingus | Dišleris |
5. | Māra Anna | Eglīte |
6. | Elizabete | Eltermane |
7. | Roberts | Feldmanis |
8. | Otto | Freimanis |
9. | Anna Glorija | Gobiņa |
10. | Jekaterina | Iškova |
11. | Aleksandrs | Jaunzems |
12. | Anastasija | Kikase |
13. | Germans | Korns |
14. | Alina | Kurova |
15. | Gerda | Miezere |
16. | Loreta | Mihejeva |
17. | Milēna | Novožilova |
18. | Dāvids | Ogannesjancs |
19. | Anna | Petričenko |
20. | Sabīne | Saļma |
21. | Darja | Šaronova |
22. | Debora | Šņitkina |
23. | Viestards Kristiāns | Vīgants |
24. | Agnija | Vintiša |
25. | Sabīne Rasa | Vīra |
26. | Alise | Voroncova |
27. | Daņiils | Žilkins |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Veronika | Boikova |
2. | Anastasija | Bujaka |
3. | Anastasija | Fedina |
4. | Oksana | Fedosejeva |
5. | Anna | Jakovicka |
6. | Viktorija | Kļiševiča |
7. | Veronika | Kozubova |
8. | Laine | Ļeonova |
9. | Sofija | Matisone |
10. | Elmira | Mustafajeva |
11. | Valērijs | Nikolajevs |
12. | Aleksandra | Pavlova |
13. | Ksenija | Poliščuka |
14. | Agnese | Ričika |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Atis | Andrejevs |
2. | Ivans Jānis | Binders |
3. | Aļona | Blaževiča |
4. | Nadežda | Brujeva |
5. | Romualds | Čerņavskis |
6. | Iveta | Dzīvīte |
7. | Anastasija | Fedotova |
8. | Anda | Garole |
9. | Juris | Jurāns |
10. | Anna | Ķīse |
11. | Artūrs Oto | Kivliņš |
12. | Anastasija | Kulika |
13. | Alisa | Kurļanda |
14. | Olga | Laverko |
15. | Jete | Lazdāne |
16. | Arta | Matelsone |
17. | Jelizaveta | Narodicka |
18. | Ilva | Ogle |
19. | Elīna | Ovčarova |
20. | Marija | Podļesnaja |
21. | Ēriks | Prāvasts |
22. | Marks | Prokofjevs |
23. | Jevgēnijs | Pustovits |
24. | Marija | Raklinska |
25. | Olga | Rogoženko |
26. | Ļubova | Šamova |
27. | Lelde Adele | Skabarniece |
28. | Marina | Solovjova |
29. | Dmitrijs | Terentjevs |
30. | Annija | Ušacka |
31. | Lauris Agnis | Vintišs |
32. | Artjoms | Zubovs |
33. | Daniils | Žukovs |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārīte Junita | Apsīte |
2. | Jelizaveta | Dolgiha |
3. | Annija Elīna | Dūzele |
4. | Anastasija | Fjodorova |
5. | Olesja | Gorina |
6. | Dārta | Grunte-Vitmane |
7. | Reinis | Gusars |
8. | Madara Asnate | Jūgbārde |
9. | Anna | Kavecka |
10. | Valerija | Ļaļikova |
11. | Vladislavs | Lučkins |
12. | Andrejs | Melbergs |
13. | Ainārs | Mirkšs |
14. | Sanda | Namiķe |
15. | Dmitrijs | Prošķins |
16. | Loreta | Rutkovska |
17. | Lilija | Šabanova |
18. | Katerina | Siļvestrova |
19. | Olga | Sokolova |
20. | Jelizaveta | Sveboda |
21. | Elīza Madara | Treija |
22. | Antra | Vecaukuma |
23. | Viktorija | Verhovceva |
24. | Ēriks | Vidžups |
25. | Katrīna Līga | Zilgalve |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikola | Ābola |
2. | Ernests Tomass | Auziņš |
3. | Katrīna | Celeste |
4. | Edvīns | Judins |
5. | Valters | Karlsons |
6. | Elīna | Kovaļevska |
7. | Anastasija | Kuzmina |
8. | Valdis | Lapo |
9. | Vendija | Lazdiņa |
10. | Vineta Santa | Margeviča |
11. | Laura Enija | Meirāne |
12. | Zane | Miķelsone |
13. | Katrīna | Prūse |
14. | Reičela | Reisone |
15. | Elīna | Repse |
16. | Patrīcija | Reuta |
17. | Alise | Sainakova |
18. | Marina | Šaško |
19. | Maksims | Škarpovs |
20. | Kristīne | Skudrīte |
21. | Sindija | Šmite |
22. | Dagnija | Snigireva |
23. | Margarita | Šteņa |
24. | Vairis | Stramkalis |
25. | Rebeka | Tamaša |
26. | Alise Elīza | Voldeka |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Augule |
2. | Darija | Degtjareva |
3. | Valērija | Jevstigņejeva |
4. | Evita Kristiāna | Pušpure |
5. | Katrīna | Siliņa |
6. | Dana Daniēla | Silta |
7. | Sabīne | Vaivodiša |
8. | Roberts | Vīksne |
9. | Sindija | Žedane |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Bružāns |
2. | Alesija | Gavrilova |
3. | Polina | Gromatovich |
4. | Alina | Hudicka |
5. | Raitis | Ivanovs |
6. | Veronika | Jupatova |
7. | Anastasija Marija | Kafanova |
8. | Kaspars | Lapa |
9. | Kirils | Mjasojedovs |
10. | Katarina | Neifelde |
11. | Aleksandra | Ņevidomska |
12. | Pāvels | Pecevičs |
13. | Sabīne | Sīka |
14. | Artūrs | Stafanovičs |
15. | Vladislavs Nauris | Strogonovs |
16. | Anna/Anna | Tarnavska/Tarnavskaya |
17. | Santa | Vasiļjeva |
18. | Aleksandrs | Vasiļjevs |
19. | Armands | Zelčs |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauma | Broka |
2. | Intars | Bulahs |
3. | Henrijs | Flemmings |
4. | Sabīne | Fukse |
5. | Paula | Jurģe |
6. | Nataļja | Kostigova |
7. | Mārtiņš | Ļuļļa |
8. | Elīna | Meļņika |
9. | Elīna | Meļņikova |
10. | Līna | Orste |
11. | Laima | Plēpe |
12. | Jana | Ševcova |
13. | Veronika | Šteņa |
14. | Ginta | Teterovska |
15. | Marina | Vaišļa |
16. | Mazens | Zibara |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Ābolkalns |
2. | Mairis | Andersons |
3. | Kristīne | Bērziņa |
4. | Ketija | Černika |
5. | Anna | Danenberga |
6. | Kārena Karlīna | Danenberga |
7. | Karīna Elizabete | Deaka |
8. | Līva Gundega | Ermansone |
9. | Laura | Freimane |
10. | Melānija | Freimane |
11. | Līga | Gēliņa |
12. | Agnese | Grīnberga |
13. | Kitija | Holšteine |
14. | Sindija | Irbe |
15. | Arta | Kozjura |
16. | Emīlija | Kramēna |
17. | Gints | Krasausks |
18. | Laura | Kreivina |
19. | Guna | Krūmiņa |
20. | Gunta | Lankovska |
21. | Līva | Mankus |
22. | Elīna | Nadziņa |
23. | Toms | Opelts |
24. | Rūta | Padervinska |
25. | Megija | Petrova |
26. | Oskars | Pūce |
27. | Alvis | Puzulis |
28. | Rebeka | Rolšteina |
29. | Rēzija | Rumpe |
30. | Samanta | Skreba |
31. | Jeļena | Sušinska |
32. | Kristiāna | Švaža |
33. | Sanda | Svipsta |
34. | Karīna Anna | Svirbuta |
35. | Krista | Zīmeca |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Ābele |
2. | Renārs | Kalniņš |
3. | Klāvs | Konrāds |
4. | Annija | Lapsa |
5. | Sandris | Prūsis |
6. | Elīza | Šaule |
7. | Aleksandrija | Vilaite |
8. | Sanita Andželika | Ziediņa |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Andersons |
2. | Anete | Ansberga |
3. | Līga | Apermane |
4. | Valters | Dakša |
5. | Dagnija | Eversa |
6. | Nauris | Krišjānis |
7. | Inessa | Maag |
8. | Marta | Milta |
9. | Madara | Montvida |
10. | Alīna | Simonova |
11. | Anete | Smeile |
12. | Artūrs | Strads |
13. | Uldis | Upenieks |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Žanis | Andersons |
2. | Santa | Baumane |
3. | Elīna | Besere |
4. | Kristaps | Ķezberis |
5. | Evija | Kļava |
6. | Baiba | Kliemane |
7. | Ineta | Kronberga |
8. | Rinalds | Kuģis |
9. | Linda | Lasmane |
10. | Magdalēna | Liekmane |
11. | Arta | Mikāle |
12. | Madara | Miķelsone |
13. | Elvis | Plācis |
14. | Agita | Romanauska |
15. | Alīna | Tropina |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Beļinska |
2. | Anda Amanta | Bērze |
3. | Marta Anna | Jansone |
4. | Arvis | Jomerts |
5. | Ingus | Kurzemnieks |
6. | Elīna | Lāce |
7. | Sigita | Lapiņa |
8. | Nadīna | Lasmane |
9. | Kitija | Liziņa |
10. | Dinija Diāna | Miezīte |
11. | Justīne | Timermane |
12. | Elza | Timofejeva |
13. | Agnese | Upīte |
14. | Andrea | Vītola |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Samanta | Baumane |
2. | Haralds | Ozols |
3. | Patrīcija | Stelmaka |
4. | Marija | Terlanova |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Frančeska | Kalniņa |
2. | Teodors | Kerimovs |
3. | Valts | Krūmiņš |
4. | Elīza Ilze | Malceniece |
5. | Aiga | Vespere |
6. | Aleksa | Vihlo |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jurģis | Kalniņš |
2. | Magdalēna | Mudule |
3. | Dāgs | Putniņš |
4. | Anna Elīza | Skrastiņa |
5. | Ieva | Smilga |
6. | Elīna | Zaķe |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Imants | Bērziņš |
2. | Ilgvars | Caune |
3. | Roberts | Dobelis |
4. | Gustavs | Indrēvics |
5. | Jana Marta | Ivanovska |
6. | Kristīne | Ķikute |
7. | Elizabete | Kokarēviča |
8. | Valts | Pavasars |
9. | Kārlis | Puriņš |
10. | Reinis | Putrālis |
11. | Laura | Rubene |
12. | Elīna | Skopāne |
13. | Jānis | Upmalis |
14. | Matīss | Velps |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārcis | Cīrulis |
2. | Annija | Cunska |
3. | Laura | Dauka |
4. | Niks Raivis | Deičmanis |
5. | Sandra | Jaundžeikare |
6. | Lauma | Kalnkambere |
7. | Krista | Ķelpa |
8. | Elīna | Lanka |
9. | Nelda | Neilande |
10. | Linards | Ozols |
11. | Laura | Savicka |
12. | Dita | Trijēce |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Albertiņa |
2. | Elīna Elizabete | Baranovska |
3. | Nelda | Dinga |
4. | Anna | Eglīte |
5. | Agate | Immere |
6. | Pēteris | Kaupe |
7. | Tīna | Nulle |
8. | Evita | Rīdere |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Santa | Dzene |
2. | Dārta | Meldere |
3. | Ralfs | Ozols |
4. | Evelīna | Skrastiņa |
5. | Liene | Vilne |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Adiņš |
2. | Rūta | Amstere |
3. | Aivis Imants | Augstkalns |
4. | Laima | Bērziņa |
5. | Ričards | Celmiņš |
6. | Pēteris | Ēcis |
7. | Beāte | Freimane |
8. | Egija | Grence |
9. | Mārtiņš | Grunte |
10. | Nikola | Ivanova |
11. | Salvis | Karols |
12. | Ieva | Kristapsone |
13. | Una | Kumerdanka |
14. | Luanda | Miķelsone |
15. | Daniels | Muzikants-Spēlmanis |
16. | Sintija | Niķe |
17. | Evita | Pētersone |
18. | Samanta | Pluģe |
19. | Artūrs | Silgals |
20. | Estere | Sīpliņa |
21. | Paula | Skaidiņa |
22. | Helēna Elza | Smilgaine |
23. | Renāte | Stelpa |
24. | Dārta | Valdemāre |
25. | Marija Līna | Vasiļevska |
26. | Matīss | Viņķis |
27. | Artūrs | Zvaigzne |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Munise | Duboviča |
2. | Dana | Lāce |
3. | Zuzanna Rita | Miķelsone |
4. | Līga | Sidere |
5. | Ksenija | Sidere |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Buneris |
2. | Anna | Cimoška |
3. | Sindija | Felša |
4. | Samanta | Mertena |
5. | Renārs | Mičulis |
6. | Undīne | Paipala |
7. | Dita Elīna | Sila |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista | Āboliņa |
2. | Rihards | Drīksne |
3. | Anete | Jēkabsone |
4. | Elīna | Kairiša |
5. | Matīss | Ļotčikovs |
6. | Mairita | Mūrniece |
7. | Agnese | Mutule |
8. | Marta | Neilande |
9. | Amanda | Pipare |
10. | Renāte | Plaude |
11. | Patrīcija | Šermukšne |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Apine |
2. | Evija | Beidzale |
3. | Amanda | Būmeistare |
4. | Rihards | Dambergs |
5. | Juris Jānis | Dātavs |
6. | Marta | Fogele |
7. | Oto | Jurševics |
8. | Ance Annija | Konova |
9. | Sabīne | Kristone |
10. | Līga | Lielmane |
11. | Ieva | Pētersone |
12. | Kristiāna | Ramiņa |
13. | Beatrise Luīze | Revina |
14. | Kārlis | Šermuksītis |
15. | Helēna | Skuja |
16. | Sabīne Marija | Vāciete |
17. | Nadīna | Valdmane |
18. | Nikola Gabriela | Veisberga |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Ķirse |
2. | Vikija | Kupča |
3. | Linda | Reinholde |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eva | Bolšteina |
2. | Maija | Laugale |
3. | Daiga Helēna | Litvina |
4. | Elza | Marcinkeviča |
5. | Sinda Diāna | Miķelsone |
6. | Līga | Siljāne |
7. | Toms | Tauriņš |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agija | Balode |
2. | Elīna | Cīrule |
3. | Roberts | Helmanis |
4. | Klinta | Janševska |
5. | Madara | Ķeniņa |
6. | Signe | Korfa |
7. | Krišs Dāvids | Labsvārds |
8. | Margarita | Matuļenko |
9. | Aleksejs | Tarasenko |
10. | Aigars | Tjarve |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnis | Adienis |
2. | Madara Māra | Grigore |
3. | Gusts Svens | Pētersons |
4. | Elvis | Šeļevskis |
5. | Elza | Siliņa |
6. | Pēteris | Strauts |
7. | Deniss | Tiščenko |
8. | Elza Zane | Zirne |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Bērtule |
2. | Jurģis | Mežulis |
3. | Valters | Rancāns |
4. | Ginters Juris | Vehi |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gunārs | Sīka |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Lielbikse |
2. | Elīza | Skutāne |
3. | Matīss | Ziemulis |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antra | Andrupe |
2. | Ieva | Bērziņa |
3. | Sandija | Cīrule |
4. | Norberts | Dukurs |
5. | Samanta | Engere |
6. | Anna | Ivanova |
7. | Gints | Ivanovs |
8. | Renāte | Karjavčenko |
9. | Artūrs | Ķelpe |
10. | Sindija | Kezika |
11. | Silvestrs Fēlikss | Ķībers |
12. | Klāvs Matīss | Krievs |
13. | Paulis Ernests | Lauznis |
14. | Jūlija | Maļinovska |
15. | Anastasija | Mamedbekova |
16. | Artis Krists | Mednis |
17. | Elvis | Megris |
18. | Karīna | Melbārde |
19. | Sandija | Miglava |
20. | Ieva | Oliņa |
21. | Marta | Ozola |
22. | Anete | Rastene |
23. | Renārs | Roķis |
24. | Savelijs | Suharževskis |
25. | Kintija | Šulte |
26. | Estere | Šverna |
27. | Gunta Alise | Vītola |
28. | Una | Zvejniece |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivanda | Bētaka |
2. | Undīne | Brīnuma |
3. | Elīna | Dūrena |
4. | Agne | Eglīte |
5. | Anda | Ielīte |
6. | Elīna | Jātniece |
7. | Nikolajs | Lukins |
8. | Elīza Ance | Muska |
9. | Diāna | Nummure |
10. | Monika | Oļeha |
11. | Šaiena Elija | Pole |
12. | Kristīne | Siksaliete |
13. | Zanda Laura | Šķiņķe |
14. | Anna | Skrastiņa |
15. | Elīza | Spurdziņa |
16. | Rebeka | Tetere |
17. | Ance | Vaivode |
18. | Kecija | Vatuļina |
19. | Baiba | Vebruāle |
20. | Samanta | Vērdiņa |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Berkolds |
2. | Lāsma | Brauķe |
3. | Toms Kārlis | Bušmanis |
4. | Kitija | Čepule |
5. | Jānis Valdemārs | Eliāss |
6. | Elīza Aleksandra | Kūkoja |
7. | Gunvaldis | Leitens |
8. | Mikus Dāvis | Liepiņš |
9. | Lauma Elza | Miezīte |
10. | Monta Paula | Oliņa |
11. | Zanda Undīne | Ozola |
12. | Rūta | Ramane |
13. | Daniela | Stoša |
14. | Albīna | Trofimova |
15. | Gustavs | Vīksne |
16. | Agnese | Vītola |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Telma Amanda | Barisa |
2. | Uldis | Burvis |
3. | Ramona | Dūrena |
4. | Eduards Ivars | Fimbauers |
5. | Zanda | Grīnberga |
6. | Kristīne | Jencīte |
7. | Kristaps | Lukjaņenoks |
8. | Mārtiņš | Pūcītis |
9. | Veronika | Ribcova |
10. | Ilmārs | Salna |
11. | Marta | Siliņa |
12. | Rebeka | Šķērstiņa |
13. | Gints | Vasiļjevs |
14. | Miks | Veinbergs |
15. | Inga | Vēvere |
16. | Dārta Maija | Zaķe |
17. | Kristers | Zariņš |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Ābele |
2. | Ēriks | Belte |
3. | Sabīne | Bēra |
4. | Dmitrijs | Borodovskis |
5. | Veronika | Čače |
6. | Aleksandra | Gogoļa |
7. | Alekss | Jankovskis |
8. | Krista | Kalniete |
9. | Angelika | Kiprojeva |
10. | Kristiāna | Klestrova |
11. | Ņikita | Kovaļovs |
12. | Kristīne | Kunkule |
13. | Ņikita | Leščišins |
14. | Renāte | Lodziņa |
15. | Veronika | Mikuļiča |
16. | Tīna | Nulle |
17. | Laura | Ozoliņa |
18. | Ketlīna | Priede |
19. | Airita Anna | Pujate |
20. | Dāvis | Pūliņš |
21. | Rebeka | Rosa |
22. | Kristaps | Šimpermanis |
23. | Diāna | Šlangena |
24. | Artūrs | Sokolovskis |
25. | Elīna | Stepanova |
26. | Anastasija | Vasiļjeva |
27. | Terēze | Vētra |
28. | Amanda Rūta | Vieško |
29. | Gunda | Zāģere |
30. | Dita | Zāle |
31. | Roberts Armands | Zvans |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roksolana | Amarova |
2. | Arturs | Amarovs |
3. | Jekaterina | Bajeva |
4. | Liāna | Bergere |
5. | Linda | Celma |
6. | Veronika | Čerņakova |
7. | Amanda | Cine |
8. | Marks | Fiļippovs |
9. | Marija | Ivanova |
10. | Anželika | Ivanova |
11. | Jānis | Langbergs |
12. | Irina | Ļapunova |
13. | Elizabete | Leigute |
14. | Jūlija Anna | Lisaja |
15. | Emīlija Alise | Šefanovska |
16. | Krista | Šēniņa |
17. | Karina | Sidorova |
18. | Ieva | Treulande |
19. | Una Gabriēla | Zelča-Vuškāne |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Bulačņikova |
2. | Edgars | Cebaks |
3. | Marta | Cērpa |
4. | Arta | Eglīte |
5. | Kārlis Raimonds | Eniņš |
6. | Daniils | Grics |
7. | Paula | Horste |
8. | Viktorija | Iļjiniha |
9. | Gunita | Jankovska |
10. | Emīls | Kalugins |
11. | Viktorija | Kapura |
12. | Diana | Karabača |
13. | Evita Annamarija | Klemence |
14. | Roberts | Kukainis |
15. | Mārtiņš | Meiris |
16. | Anastasija | Miščurina |
17. | Maksims | Vasins |
18. | Elena | Zhavoronkova |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arta Amanda | Auziņa |
2. | Elīna | Bārdiņa |
3. | Krista | Cēbere |
4. | Elza | Dzērve |
5. | Ginta | Gaurilova |
6. | Sofija | Grušina |
7. | Aļona | Hamicka |
8. | Kitija | Harmsone |
9. | Sandis | Ķemlers |
10. | Līva | Kukle |
11. | Jekaterina | Ļapunova |
12. | Kristīne | Larionova |
13. | Alise | Ļimonova |
14. | Anastasija | Luganceva |
15. | Aleksis | Lurins |
16. | Elīza Marta | Matisone |
17. | Katrīna Lea | Prince |
18. | Anna Marija | Prince |
19. | Kate | Prizeva |
20. | Marija | Samoviča |
21. | Anete | Slobodjaņuka |
22. | Deniss | Solovjovs |
23. | Monika | Vētra-Šteina |
24. | Aļisa | Voroncova |
25. | Jānis | Zālīte |