Olimpiādes rezultātu apspriešana

Kā ar rezultātiem

Kā ar rezultātiem

nosūtīja Skaidrīte Nagliņa
Number of replies: 2
[R] Izglītības iestāžu atbildīgie attēls [R] Liepājas novadu apvienība - Izglītības iestāžu atbildīgie attēls [R] Liepājas novadu apvienība - Skolotāji attēls [R] Skolotāji attēls

Kur uzzināt iegūto punktu skait katram dalībniekam?

In reply to Skaidrīte Nagliņa

Atbilde: Kā ar rezultātiem

nosūtīja Vjačeslavs Kaščejevs

Katram dalībniekam ir pieejams savs individuālais rezultāts, autorizējoties skolas.lu.lv vidē.
Pēc provizorisko rezultātu apstiprināšanas, katra novada/pilsētas rezultātus atsevišķi (daļibnieku saraksts un iegūto punktu skaits) nosūta novadu atbildīgajiem, kas lemj par vietu sadalījumu novadā/pilsētā. Žūrijas komisijas sēde galīgo rezultātu apstiprināšanai ir paredzēta otrdien, 22.01.

In reply to Vjačeslavs Kaščejevs

Atbilde: Kā ar rezultātiem

nosūtīja Jānis Bukins
[R] Izglītības iestāžu atbildīgie attēls [R] Siguldas novada apvienība - Izglītības iestāžu atbildīgie attēls [R] Siguldas novada apvienība - Skolotāji attēls [R] Skolotāji attēls
Vai būtu iespējams pēc galīgo rezultātu apstiprināšanas olimpiādes vietnē kaut kā paziņot, ka ir galīgie rezultāti? Tad skolēni varētu savu individuālo oficiālo rezultātu redzēt. 

Galīgo rezultātu nosūtīšana novadam un/vai uzaicināto skolēnu publicēšana visc.gov.lv vidē iepriekšējos gados dažādu iemeslu dēļ ir aizkavējusies un vismaz ar tādu paziņojumu varētu saprast, ka nu tagad ir gala rezultāts un nekas vairs nemainīsies.